Kırk yıllık Büyüyü Bozan Dua Tertibi

Üzerinde büyü olduğunu bilen yada anlayan kimse bir sabah vaktinde kalkar bir akarsudan banyo yapacak  ve içecek kadar su alır.Sonra aşağıdaki dualar sırayla okuyup üflenir.Bu su ile banyo yapılır ve içilir.üç defa tekrarlanmasında fayda vardır.

 1. Üç kere fatiha suresi
 2. üç kere”Elif lam mim”
 3. Ayet-el-Kürsi
 4. Ta-Ha suresinin 67-69 ayetleri
 5. Üç defa İsra Suresinin 81.Ayeti
 6. Üç kere İnşirah suresi
 7. üç kere ihlas suresi
 8. üç kere Felak suresi
 9. Nas suresi

Kaynak:Dua ile gelen şifa (Dr.Arif Arslan)

Arama etiketleri : buyu bozan dualar,buyuyu bozan dualar,büyü bozan dua,büyü bozma duaları,büyü bozan ayetler,büyüyü bozan dua,şifreli dualar,40 yıllık büyüyü bozan dua

776 “Kırk yıllık Büyüyü Bozan Dua Tertibi

 1. Merhaba Allahın Selami sizinle olsun benim sizden ricam nasıl anlatayım bilmiyorum evde kalmış 3kizim var üçünden biri yani 30 yasında olan kızım 20 yasında biriyle evlenmek istiyor Buda beni çok üzüyor sonu hüsran soz dinlemiyor çok ası bir kişiliği var diğer ikiside evlenmek istiyor sizden ricam hayırlı bir evlilik için dua birde benim onların adına okuyabilirmiyim kusura bakmayın basinizi agrittim lütfen yardım edin. Allaha emanet olun.

  • Ne demek Gülseren hanımcığım? Allah hayırlısını versin inşallah.sitemi takip edin mutlaka sizin için en uygun duayı yada esmayı bulacaksınız? Ama ben size Fetih suresini yapın diyorum.Ayrıc ahayır bir evlilik için yapılacakalrı yazıyorum.
   21 gün boyunca her gün 1 bardak suya 101 defa, ‘’Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’
   okunması ve bu suyun evlenmek isteyen kişinin içmesi tavsiye edilmiştir.

   - Cuma günü abdest alınıp 2 rekât tövbe namazı kılıp 18 defa Cuma suresi okunması hayırlı evlilik için tavsiye edilir.

   - Evlenmek için her gün okuyabildiğiniz kadar şu duanın okunması tavsiye ediliyor, anlamına da dikkat ederseniz ne kadar
   isabetli bir dua olduğunun farkına varırsınız.

   ‘’Rabbi,,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru ‘’
   Anlamı: Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım””

   Ayrıca:Evlenmek isteyen kardeşlerim; evlilik isterken,kendinize bir eş,bir dünya ve ahiret arkadaşı isterken sizlere Allah’tan nasıl isteyeceğinize dair güzel sözler içeren ve nasıl bir eş isteyeceğinize dair aşağıdaki dua özlü bir duadır.

   Rabbim!

   Bir insanı koy kalbime ama o insan Senin de sevdiğin bir insan olsun.ve beni öyle bir insana sevdir ki, o insanın kalbinde sen olasın.Ki ben o insanın kalbinde Seni bulayım.Beni öyle bir insanla buluştur ki benden önce onunla buluşmuş olan Sen olasın.Onunla el ele tutuştuğumda ikimizin elinin üstünde Senin elin olsun.Bana öyle gözler göster ki ben o gözlerden Sana bakayım.Bana öyle bir sevgili ver ki bakışı cennete açılan iki pencere olsun.Onunla öyle bir yolda yürüyelim ki klavuzumuz Sen olasın ey Rabbim.Öyle bir sevgili ver ki bana ona sarıldığımda kainat bize bakıp birbirine sarılsın.Bize öyle bir sevgili ver ki Rabbim,sevgimizden Muhammed sevilsin….

   Kaynak:Her güne bir dua(Senai-Semine Demirci)
   başka bir usul de:
   Hayırlı bir evlilik yapmak isteyen bekar kardeşlerim cuma ezanı vakti (1062) kere “Ya Bais Celle Celalühü” ismi şerifini okuyup,hayırlı bir evlilik için dua ederlerse kısmetleri açılır ve evlenirler.

   • merhaba benım adım perıhan 1 senedır evlıyım evlendıgım gunun sabahı esımle kavga etmeye basladık sen arada olsa kavgalarımız devam edıyor esım cok sınırlı bırısı hemen heseye sınırlenıyor sorunlarımızı halletmeye ccalısıyorum benı dınlemıyor knuyu hemen kapatıyor ne yapıcagımı bılemedım buyu fln yapılmıs bırbırınıze kopek gıbı gosterıyorlar fln dedıler bır suru hangı bırını soylıyım ve esım cabuk doldurusa gelıyor bırı bısey soylesın aılesındn bırı benım ustume gelıyor ve ıcme huyu var bu aralar cok ıcmeye basladı ve sarhos oluyor bana sarıyor basedemıyorum herkesın evlılıgı guzel gıderken benım neden boyle bende ıstıyorum esım benı dınlesın sozumdn cıkmasın bensız bır yere adım atmasın ama onun benı umursadıgı yok yuvam yıkılcak dıye korkuyorum allah rızası ıcın dua fln varsa soyleyın yapıyım gercekten mutsuzum

    • Perihan kardeşim her gün 1000 ya Veliyy c.c okuyun niyete derek..319 ya Şehid c.c..400 Ya hadi cc yediklerinize 232 ya kebir c.c 1000 ya vedud c.c..

    • PERİHAN İYİ GEÇİM İÇİN HER GÜN 232 YA KEBİR C.C 114 YA CAMİ C.C OKU SUYUNA.KÖTÜ ALIŞKNALIĞI İÇİNDE 409 YA TEVVAB C.C 202 YA BERR C.C 170 YA KUDDUS C.C 514 YA REŞİD C.C OKU..SİNİRİ İÇİN 88 YA HALİM C.CNİYET ET.SUYUNA OKU

    • biri evinizin önüne domuz yağı sürmüş olabilir mi?bu sürülen evde aynı durum geçerliymiş öyle duydum eski komşumuza yapmışlar aynı aprtta oturduğum kişiler tarafından yıllar önce evin önünü iyice bir temizle derim ozon suyuyla

   • iyi günler hocam. benim bir arkadaşım annesi tarafından sevdiğinden ayırmak için büyü yapmış. o büyüden nasıl kurtulabilir. yardımcı olun lütfen zor durumdalar.. vebirde bişey sormak istiyorum bu ayırma soğutma büyüsü atletle yapılır mı??

   • Hocam selamı Aleyküm benim sorum bi akarsu derken anlamadım evden bi sumu ve benim eşimede büyü yapılmış onun üstündeki büyüyü bozmak için ne yapabilir

  • merhabalar…. Bakın kardeşim Allahın verdiği canı ancak Allah alır…Sakın bu şekilde düşünmeyin.Allah benim yarattıklarımı benden dolayı sevin der.Evet acı çekiyor olabilirsin başına bir sıkıntı gelmiş olabilir.İşte şimdi tam dua etme zamanı gelmiş demektir.ne zaman istediğin olacak yada sıkıntın geçecek o zaman kadar dua edeceksin.Sana şimdi bir kaç tertip verecem onları yap ve sakin ol.Hiç kimse Allahtan daha güçlü değildir.
   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi
   başka bir tertip.
   Üzerinde büyü olduğunu bilen yada anlayan kimse bir sabah vaktinde kalkar bir akarsudan bayo yapacak ve içecek akadr su alır.Sonra aşagıdaki dualar sırayla okuyup üflenir.bu su ile banyo yapılır ve içilir.üç defa tekrarlanmasında fayda vardır.

   Üç kere fatiha suresi
   üç kere”Elif lam mim”
   Ayet-el-Kürsi
   Ta-Ha suresinin 67-69 ayetleri
   Üç defa İsra Suresinin 81.Ayeti
   Üç kere İnşirah suresi
   üç kere ihlas suresi
   üç kere Felak suresi
   Nas suresi
   başka bir usul:
   Tekvir suresi:

   Bismillahirrahmanirrahim.İzeş şemsü küvvirat.ve izen nücümünkderat.Ve izel cibalü süyyirat.Ve izel işaru uttilet.Ve izel vühüşü huşirat.ve izel biharu süccirat.Ve izen nufüsü züvvicet.Ve izel mevü’üdetü süilet.Bi eyyi zenbin kutilet.Ve izes suhufü müşirat.Ve izes semaü küşitat.Ve izel cehiymü sü’irat.Ve izel cennetü üzlifet.Alimet nefsün ma ahdarat.Fe la uksimü bil hunnes.Elcevaril künnes.Vel leyli iza as’as.Ves subhi iza teneffes.İnnehü le kavlü rasülin kerim.Zi kuvvetin ınde zil arşi mekin.Mütain semme emin.ve ma sahibüküm bi mecnun.Ve la kad raahü bil üfükıl mübin.Ve ma hüve alel gaybi bi danin.ve ma hüve bi kavli şeytanir racim.Fe eyne tezhebün.İn hüve İlla zikrun lil alemin .Li men şae minküm en yestekıym.Ve ma teşaüne illa yeşaellahü rabbil alemin.

   Ayrıca: Bir yerde yada kimsede büyü olduğu düşünüşüyorsa.tekvir suresinin tamamı okunursa ,Cenabı Hakk saklı olan büyü veya sihrin yeri gösterir.kendisinde büyü olduğu düşünülen kimseye bu süre’i celile nin tamamı oknursa büyünün tesiri kalkar.Bu sureyi okurken,yardım ve inayetin Allahü teala dan olduğu unutulmammalıdır.

   Dünya ve ahiret hususunda selamette olmak isteyen bu sureyi okumaya devam etsin.
   Bu dualardan birni yada istediğini yap ve üzülme sakin ol ve dua et.

 2. merhabalar… sitenizi ilk defa farkettim ve kayda değer buldum.okudum da yazılanları. samimi cevaplarınız insana verdiğiniz değerin nişanesi gerçekten.ben sanki rızık kapılarımın kitli olduğunu düşünüyorum.hangi işe başlasam sonu gelmiyor. dua ediyrm fakat işimin rast gitmeyişine bir anlam veremiorum…bunu sizinle paylaşmak istedim. bana yardmcı olur musunuz

  • Merhaba Selma hanımcığım.Allahın rızk kapısı herkese ker zaman açıktır,ama bazen nasıl dua edeceğimizi bilmediğimizden istediğimiz olmuyor,yada Allah bazı şeylerle bizi imtihan ediyor olabilir.Şuna inanaın gerçekten Allaha samimi yaklaşır ve içten isterse olmıyacak bir şey yoktur.Rızık için öncelike her gün”en az 100 defa istiğfar “çekin.her gün sabah namazından sonra “308 defa Ya Rezzak Ya Fettah “çekin,araksından 21 defa “İnnellahe hüver rezzaku zül kuvvetil metin vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.”çekin bunu akşamda okuyun.Ayırca özellikle cuma günleri olmak üzere he rgün çekseniz daha iyi olur.1100 defa “Ya MUĞNİ” 1060 defa “Ya GANİ” çekin.Bir süre sonra sizde şaşıaracaksınız.KIsmetiniz açılması için ise yine Cuma günü sela ve ezan arasında 1062 defa “Ya Bais” esmasını çekin.Siz bunları yapın.Rzık kapınız açılacaktır inşallah.Allah yar ve yardımcınız olsun.

 3. Merhaba sitenizi bende cok begendim, verdiginiz dualar ve uygulamari cok güzel, banada yardim ederseniz sevinirim.Benide büyü ve sihirle esimden ayirmaya calisiyorlar. bir taraftan esimin ablalari yapa yapa esimi benden uzaklastirdilar bunun sonucu esim kendini disari atti biriyle tanismis, simdi uzun süredir oda yapiyor benden ayrilsin ve kendine baglansin diye, yani gercekten cok zor durumdayim, uzun zamandir bir kac taraftan yapila yapila esim hic taninmaz hale geldi yapilanlar beni ve cocugumuda cok etliliyor, kendim yazilan dualari okuyorum, ama onlar tekrar tekrar cok kuvvetli seyler yapiyorlar ki artik ayrilma derecesine geldik, sizden ricam yapilanlari bozacak ve tekrar yaptiklarinda bize hic etki etmeyecek yani koruma amacli birseyler yazarsaniz cok sevinirim . Allah sizde razi olsun .

  • Merhaba hayırlı sabahlar Nur Hanım.Allah kim kötülük yaparsa ondan kat kat çıkarır.Canım şimdi sana Allaha tammamen yaklaşmanı istiyoyorum.Eşinn seni sevmesi ve bağlanması için birlikte yiyeceğiniz tatlı bir şeye 5000 defa “Ya Vedud” oku.Ayrıca aşağıda vereceğim duaları kendin yap.Kabul olacağına inanaarak yap.
   Yağmur yağarken,tekvir suresini okuyan kimse,Allahdan ne murad ederse bi iznillah kabul edlir.

   Tekvir suresi:

   Bismillahirrahmanirrahim.İzeş şemsü küvvirat.ve izen nücümünkderat.Ve izel cibalü süyyirat.Ve izel işaru uttilet.Ve izel vühüşü huşirat.ve izel biharu süccirat.Ve izen nufüsü züvvicet.Ve izel mevü’üdetü süilet.Bi eyyi zenbin kutilet.Ve izes suhufü müşirat.Ve izes semaü küşitat.Ve izel cehiymü sü’irat.Ve izel cennetü üzlifet.Alimet nefsün ma ahdarat.Fe la uksimü bil hunnes.Elcevaril künnes.Vel leyli iza as’as.Ves subhi iza teneffes.İnnehü le kavlü rasülin kerim.Zi kuvvetin ınde zil arşi mekin.Mütain semme emin.ve ma sahibüküm bi mecnun.Ve la kad raahü bil üfükıl mübin.Ve ma hüve alel gaybi bi danin.ve ma hüve bi kavli şeytanir racim.Fe eyne tezhebün.İn hüve İlla zikrun lil alemin .Li men şae minküm en yestekıym.Ve ma teşaüne illa yeşaellahü rabbil alemin.

   Ayrıca: Bir yerde yada kimsede büyü olduğu düşünüşüyorsa.tekvir suresinin tamamı okunursa ,Cenabı Hakk saklı olan büyü veya sihrin yeri gösterir.kendisinde büyü olduğu düşünülen kimseye bu süre’i celile nin tamamı oknursa büyünün tesiri kalkar.Bu sureyi okurken,yardım ve inayetin Allahü teala dan olduğu unutulmammalıdır.

   Dünya ve ahiret hususunda selamette olmak isteyen bu sureyi okumaya devam etsin.
   Üzerinde büyü olduğunu bilen yada anlayan kimse bir sabah vaktinde kalkar bir akarsudan bayo yapacak ve içecek akadr su alır.Sonra aşagıdaki dualar sırayla okuyup üflenir.bu su ile banyo yapılır ve içilir.üç defa tekrarlanmasında fayda vardır.

   Üç kere fatiha suresi
   üç kere”Elif lam mim”
   Ayet-el-Kürsi
   Ta-Ha suresinin 67-69 ayetleri
   Üç defa İsra Suresinin 81.Ayeti
   Üç kere İnşirah suresi
   üç kere ihlas suresi
   üç kere Felak suresi
   Nas suresi

   Kendisine kötü davranın dostluğunu kazanmak için.
   Eşini,evladını veya sana düşmanlık eden ama dost olmak istediğin, yada dost olmak zorunda olduğun kimseyi kendine bağlamak,yakınlık,dostluk ve sevğisini kazanmak için,Tatlı bir meyveye,yada tatlı olan herhanği bir yiyeceğe 71 defa besmele ile” kevser” suresi okunup üflenir, ve yedirilir.

   Bu işlem iyi niyetle,abdestli olarak okunduğu ve sayısına dikkat edilerek,ve inançla ,sadece Allah’ın izniyle olabileciğini düşünerek,yapıldığı takdirde,kişi çok geçmeden amacına ulaşır.Birincide başarılı olunmazsa 3,5, yada 7 defa tekraralanmalıdır.

   Aynı maksat için,tatlı cinsinden bir şeye 3 kere “Alak” 3 kerede” Vakıa” suresi okumak da aynı etkiyi yaratır ve maksada ulaşılır.

   Kaynak:DR.ARİF ARSLAN(dua ile gelen şifa)
   Canım bunları yap Allaha inan ve dayan.sonra yine görüşelim .her zaman yazabilirsin.

 4. Allah sizden razi olsun , verdiginiz bilgiler icin size cok tesekkür ederim. Yazdiklarinizi uyguluyacagim ve faydali olacagindan eminim ve sonucunuda yine sizinle paylasicagim.

  • Hayırlı akşamlar. Dr.Arif Hocanın kitabından alınmış bir duadır.Akarsu derken sanırım çeşmeler var tatlı su akan onlar olabilir.ama siz normal suya da yapabilirsiniz.Akarsu bulmak zor.Başkabirtertip daha önereyim.
   Tekvir suresi:

   Bismillahirrahmanirrahim.İzeş şemsü küvvirat.ve izen nücümünkderat.Ve izel cibalü süyyirat.Ve izel işaru uttilet.Ve izel vühüşü huşirat.ve izel biharu süccirat.Ve izen nufüsü züvvicet.Ve izel mevü’üdetü süilet.Bi eyyi zenbin kutilet.Ve izes suhufü müşirat.Ve izes semaü küşitat.Ve izel cehiymü sü’irat.Ve izel cennetü üzlifet.Alimet nefsün ma ahdarat.Fe la uksimü bil hunnes.Elcevaril künnes.Vel leyli iza as’as.Ves subhi iza teneffes.İnnehü le kavlü rasülin kerim.Zi kuvvetin ınde zil arşi mekin.Mütain semme emin.ve ma sahibüküm bi mecnun.Ve la kad raahü bil üfükıl mübin.Ve ma hüve alel gaybi bi danin.ve ma hüve bi kavli şeytanir racim.Fe eyne tezhebün.İn hüve İlla zikrun lil alemin .Li men şae minküm en yestekıym.Ve ma teşaüne illa yeşaellahü rabbil alemin.

   Ayrıca: Bir yerde yada kimsede büyü olduğu düşünüşüyorsa.tekvir suresinin tamamı okunursa ,Cenabı Hakk saklı olan büyü veya sihrin yeri gösterir.kendisinde büyü olduğu düşünülen kimseye bu süre’i celile nin tamamı oknursa büyünün tesiri kalkar.Bu sureyi okurken,yardım ve inayetin Allahü teala dan olduğu unutulmammalıdır.

   Dünya ve ahiret hususunda selamette olmak isteyen bu sureyi okumaya devam etsin.

 5. hayırlı akşamlar sitenizi ilk defa gördüm çok faydalı buldum allah sizden razı olsun benimde eşimi büyüyle benden ayırdılar şu anda ayrı yaşıyoruz bana tavsiye edilen duaları devamlı okuyorum rabbimin izniyle düzeleceğine inanıyorum ama önerdiğiniz tekvir suresinide okumak istiyorum bu okunduğunda büyünün yeri gösterilir demişsiniz ben eşimin yanında olmadığım için bunu görsem bile ne yapabilirim birde tekvir suresini okurken büyü yapılan kişinin yanındamı olmalıyım benim böyle bir imkanım yok kendim okusamda eşime doğru bağışlasam olurmu yada daha başka ne yapabilirim benim okuduklarım şunlar 73 el vekil 114 ya cami 37 el evvel 60 el mucip 86 ya hakk 98 ya gafur birde sadece cumartesi sabahları 14 ya vacid allahım kabul etsin inşallah lütfen yardım edin eşimi çok seviyorum ve onu kaybetmek istemiyorum cevabınızı bekliyorum allah razı olsun inşallah iyi bayramlar diliyorum hoşçakalın

  • Merhaba Sema Hanım dilerim duaların kabul olur.Allah her duayı duyar ve cevap verir.Cevapvermesi başka kabul etmesi başkadır Sema hanım.Eğer isteğin senin için helal ve senin için hayırlı ise duaya ısrarla devam ettiğinde ve kabul olacağına inandığında ve sabrettiğinde mutlaka kabul olur.
   aşağıdaki dua tertibini yapın.
   Bir kimseye celp ve tesir etmek için aşağıdaki sıra takip edilirse biiznillah muvaffak olunur.

   Abdestli olarak tenha bir ortamda aşağıdaki formül uygulanır.

   a) 17 defa Cin suresinin ilk dört ayeti okunur.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Kul ûhiye illeyye ennehu’s-temera neferun mine’l-cinni fe kâlû innâ semi’na Kur’ânen acebâ.Yehdi ile’r-rüşdi fe-âmennâ bihi velen nüşrike birabbinâ ehadâ.Ve ennehû teâlâ ceddu rabbinâ me’t-tehaze sâhıbete’v-vela veledâ.Ve ennehûkâne yekûlü sefihuna alelahi şetatâ.”(Cin,72:1-4)

   b) Hz.Peygamber (s.a.v)’e 100 kere salavat getirilir.

   c) 3 defa Yasin-i Şerif okunur.

   d) 3 defa Ayet-el Kürsi okunur.

   e) 40 defa Tebbet suresi okunur.

   f)7defa:”Fa’lemennehü lâ ilâhe illallahü yâ Rahman.Fettehizûhü vekiylenve Kânallhü Alimen Hakimâ.İnellahe Alâ külli şey’in Kadir.Tevekkelû ya Hüddamü hâzihi’l-Esmai’ş-şerifete bicelbi ve ihdâri(filan ibnü….)” denirse,kaçan kişi inşallah geri gelir.(Varlı,K.Havas Tere.IV,345.2)

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifaUzakta veya nereye gittiği bilinmeyen,ayrılıp gitmiş bir eş yada çocuk (helal olan her hangi birisi) geri getirmek için aşağıdaki işlemler sırayla uygulanır.

   Abdestli olarak tenha bir yerde önce 17 defa “Cin suresinin” ilk dört ayetini oku,sonra peygamberimize 100 kere salavat getir.Arkasından 3 er defa yasin-i şerif ve Ayet’el-Kürsi oku.Sonra 40 defa tebbet suresi ile 7 defa “Fa’lem ennehü la ilahe illallahü ya Rahman.Fettehizühü vekiylen ve kanallhü Alimen Hakime.İnnellahe Ala Külli şey’in kadir.Tevekkelü ya Hüddamü hazihi’l-Esmai’ş-şerifete bicelbi ve ihdari (Ali ibnu Esma… gibi ,burada istenen kişinin annesinin adıyla birlikte söylenmesi gerekir.)”

   kaynak:Dua ile Ruhsanl tedavi (Dr.Arif Arslan)
   )
   Bir şahsı kendine bağlamak yada itaat ettirmek istendiğinde temiz bir abdest alıp tenha bir yere çekilinir.

   Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Sonra o kişinin hayalini hatırlayarak veya resmine bakarak otuz kere salat ü selam okunur.Sonra 170 defa “VED-DUHA ” suresi okunur.Biiznillah isteğin yerine gelme ihtimali yüksektir.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)
   Aşağıdaki dualardan herhangi birini yada sana kolay gelen tertiplerden birini yap.

 6. merhaba,
  yazılarınızın çogunu takip ediyorum acaba benim için uygun olanıda varmıdır diye.. Allah rızası için yardım ederseniz çok sevinirim. Yaklaşık 8 10 yıldır hiçbir işim rast gitmiyor tam birşeyleri yoluna getiriyorum hemen büyük aksilikler çıkıyor. ne düzgün para kazanabiliyorum ne gerçekten mutlu olabiliyorum nede huzurlu. elime çok az para geçiyor oda nasıl gidiyor bilmiyorum. yanıtınızı sabırsızlıkla bekleyecegim. saygılarımla,

  • Merhaba hayırlı akşamlar…Şunu unutmayın kardeşim her şey insanın kendinde başlar.hayatınızı sorğulayın eğer size gören yanlışlar varsa onları düzeltmeye çalışın.öncelik her darde her sıkınr-tıda kalana Allah yetişir ve yardım eder mutlaka sizde dua etmişsinizdir ve daha kötü durumlara tmeyi engelemiştir Allah.Öncelikle hayatınıza “Estağfirullah ve etübi ileyk ” bu zikri mümkünse günde 1001 defa okuyunen az 100 kere okumaya çalışın.her gün sbah namaızndan sonra yada güneş doğmadan yada günün her hangi bir saatinde ama özellikle sabahları “308 kere ya Fettah ya Rezzak” zikrini yapın.Kısmetininiz açılması içinde her gün 489 defa “ya Fettah ” “573 defa Ya bais” çekin.Bu arada eğer namaz kılmıyorsanız kılmaya gayret edin.Faydalı şeylerin yaratılması için her gün 201 defa ya Nafi çekin.Yazılarımı takip edin ve sitemi araştırın işlerin yoluna girmesi için bir çok dua var.

 7. Selamun aleykum , benim yaklasik 2 aydir içim cok sıkılıyor , tabi kendime geldigimde oluyor ama gun icinde ara ara bu sıkıntı geliyor. Nedenini bilmiyorum. Acaba ne yapabilirim dua ediyorum.

  • Hayırlı akşamalar Esmacığım…. geçmiş olsun.
   Aşağıdaki tertipleri yaparsan inşallah geçer.
   Her türlü can sıkıntısı ve kabz halini gidermek için ve rahatlamak için aşağıdaki dualar ve esmalar 7 yada 11 defa okunmalıdır.Eğer tertibe uyularak okunursa biiznillah sıkıntı hali gider ve rahatlık gelir.

   “Ya Hayyü Ya kayyüm.Ya Bediü’s-Semavati ve’l Arda min külli kanitun Ya Allah’ü Ya Rahman.”
   Çok sıkılanlar sıkıntı belirtileri ile birlikte 462 defa “YA BASIT” ismi şerifini tesbihle çekip; “Ey yerleri ve gökleri açıp yayan Allah’ım benim gögsüme genişlik ruhuma ferahlık ver” diye dua etmelidir.
   Öfkeli , sinirli,gergin ve saldırgan hallerde 88 defa “YA HALİM” ismi şerifini okuyup,en sonunda “Allahümme’c-alni Halimen ve Selimen”diye dua etmelidir.
   Aile fertlerinin birbirlerini sevip anlamaları için her gün herkes; her namazdan sonra 20 defa “YA VEDUD” ismi şerifini zikredip “Allah’ım bizi birbirimize sevdir ve aramızdaki gerginliği,nefreti bertaraf eyle” diye dua etmelidir.

   Kaynak:Dua ile ruhsal tedavi(Dr.Arif Arslan)
   Aşağıdaki dua;Can sıkıntısı,yürek çarpıntısı,hafakan basması(boğulu gibi olup daralma) ve baş ağrısı çekenler için okunmasında faydalı bir reçetedir.

   Her türlü sıkıntıya karşı 7 yada 11 defa okunmalıdır.

   Dua:

   “Yâ Hayyü Yâ Kayyüm .Yâ Bediü’s-Semâvâti ve’l-Arda min külli kânitun Yâ Allah’ü Yâ Rahman.” okunursa sıkıntı inşallah gider.

   Çok sıkılanlar sıkıntı belirtileri ile birlikte “Ya Bâsıt” İsmi şerifini 462 kere çekip “Ey yerleri ve gökleri açıp yayan Allah’ım! Benim göğsüme genişlik ver ve ruhuma ferahlık ver.” diye dua etmelidir.

 8. Selamualeyküm Allah’ın selamı üzerinizde olsun benim bir arkadaşım var askerden gelene kadar namazını kılarmış hiç geçirmezmiş şimdi 36 yaşında gusül abdesti bile almadan geziyor ben abdestsiz geçmesini istemyiorum ama bir alevi bayan arkadaşı onun beynini yıkadıgını düşünüyoruz bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz Saygılarımla Allaha Emanet Olun …

  • Hayırlı günler Çiçek Hanımcığım Allah yardım etsin ve hidayet nasip etsin.Onun için “Yâ Hâdi” esmasını çekin 400 defa bir de doğru yolu görmesi için “514 defa Yâ Râşid” esmasını okuyun.Ahlakının düzelmesi için her gün onun için “Yâ Kuddus” esmasını çekin.Eğer konuşmak mümkünse konuşun islamı anlatın temizliğin önemin anlatın.Abdestin önemini anlatın.Allah doğru yolu göstersin en kısa zamanda inşallah.

 9. Hayırlı geceler allah rızası için banada yardımcı olmanızı çok isterim ben ne zaman bir işe girip çalışmaya başlasam birileri yani kullar araya girip işten çıkartılmamı sağlıyorlar yada benle uğraşıp çıkmam için elinden geleni yapıyorlar ya işimi bozuyorlar yada iftiraya uğruyorum diğer bi konu ise ne zaman bi sevdiğim yada bi sevenim olsa evlilikle sonuçlanmıyor hayata silip silip tekrar başlamak artık çok üzüyor beni haksız yere çıkartıldım işten işimi geri kazanmak istiyorum sevdiğime gelince ailesi çok istiyordu beni birden işler tersine döndü istemiyoruz diye tutturdular çok üzülüyorum.

  • Bir kimse aşağıdaki dua ile Allahü Teala’ya yalvarrısa zararlı şeylerden korunur.Zalimin zulmü kendisine dokunmaz.Her türlü kötülüğe ve tehlikeye karşı cenabı Hakk’ın himayesinde olur.

   “Bismillahirrahmanirrahıym.Allahümmesbül aleyna kenfe sitrike ve adhılne fi meknuni ğaybike vahcübna an şirari halkıke ve halli beynena ve beynez zeraya vel belaya ya erhamer rahımiyn.”

   Kaynak:Şifalı dualar(Manevi reçeteler)Arif Pamuk
   Bir kimse evden çıktıktan sonra işleririnin rast gitmesi,maddi ve manevi kötülüklerden uzak kalmak isityorsa ihlasla şu duayı okumalıdır.

   “Bismillahi tevekkeltü alellaah laa havle ve la kuvvete illa billaahil aliyyil aziym”
   Her hangi bir dileğiniz için sabah namazını kıldıktan sonra kalkmadan bu dua yüz defa okursa dileğiniz en kısa zamnda gerçekleşir inşallah.Bu dua evliyaların okuduğu bir duadır.İsa Aleyhiselam bu dua ile ölüleri diriltirdi.

   Cenabı Allah’ın “evliya ” kullarından olan Süleyman bin Mukatil hazretleri tavsiye etmiştir.

   Duanın okunuşu:

   “Bismillahirrahmanirrahim.Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziym.Allahümme inni es’elüke ya Kadimü.Ya Daimü,Ya Ferdü.Ya Vitru.Ya Ehadü.Ya Samedü.Ya Hayyü.Ya Kayyumü.Ya zel celali vel ikram.Fe in tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbil arşil azıym.

   Birde kimsenin size zarar vermemesi için “sabah ve akşam Bismillahillezi la yedurru maasmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiulalim.” duası 3 veya 7kere okuyun.

 10. sayın yönetici birisi tarafından bana gözümün ondan başkasını görmesin diye bişeyler yapılmış. (büyü,muska,tılsım bilmiyorum) yapan kişinin de yanlış yaptıgından dolayı benim kısmetim, basiretim bağlanmış el attığım iş kuruyormuş. bundan kurtulmak için ne yapabilirim. acil yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler…

  • Hayırlı geceler…Allahın “Ya Basir ismi şerifini 302 defa “her gün “Ya basir celle celalühü “şeklinde okuyun.her gün eğer namaz kılıyorsanız her namazdan sonra 72 defa “ya bâsıt ” ismini zikredin.ğer kılmıyorsanız her gün özellikle sabah zikredin.her gün 489 defa “Ya Fettah ” zikredin.Dilerim en kısa zamanda faydasını görürsünüz.her gün “129 defa Ya Latif”

 11. hayirli aksamlar sitenizi yeni gördüm ve okudum RABBIM butun din kardeslerimizin sikintilarina acil sifalar versin diyorum Allaha emanet olun…

  • Hoşgeldiniz Şengül hanım.Amin diyorum.Allah sizin ve tüm kardeşlerimizin sıkıntılarını giderip selamete çıkarsın inşallah.

 12. hayirli geceler sizlerden ALLAH razi olsun diyorum sayenizde Tekvir suresini ögrendim gerci kurani sürekli okuyorum ama bilemiyoruzki hangi sure nicin okunur ben sabah namazindan sonra yasin yatsidan sonra tebareke iza vakia ve yeni basladigim kiyame suresi var Rabbim insallah kabul eder sizden ricam 6.ci sinifa giden kizim evde yapabildigi seyleri okulda yazilida yapamiyor uzuluyorum en önemliside o kadar sikinti etmiyor yani elime kitabi alip okuyayim demiyor ne yapabilirim birde yukarida yazdiginiz dualari kimin icin yazdiniz yani benden sonra yazan olmadigi icin sordum ALLAHA emanet olun

  • Hangi dualar dı acaba.kızınızın faydalı şeylere yönelmesi için her gün 201 defa ya Nâfi okuyun 514 defa Yâ Raşid okuyun.Onun hayırlı şeylere yönelmesi için 129 defa Yâ latif okuyun.Kendisene güzelce yaklaşarak okunuşun ve her gün “Ya Evvel ” 37 defa 184 defa Ya Mukaddim okutmaya çalışın.

  • Evet korunma duaları taşınabilir denilir ve kitaplarda mesela Ayetel KÜRSİ Suresi taşınabilir.Amam bunları eğer korumalı bir şeyin içind edeğilse tuvalete girerken çıkarmak gerekir.

 13. sevgili kardesim umarim banada yardimci olursunuz insaallah 19 yillik evliligim bitmek uzere esimin oldugunun tam tersi bi insan olmasi vede uzernde bazi etkiler olmasi sebebiyle sizden yardim istiyorum bi iznillah sifamin sebebi olursun 6 aydir ayri yasiyoruz ve bu durum en cok cocuklarimi etkiliyor hic konusmuyoruz bana karsi cok hirsli ne oldugunu anlamiyorum bana dua edin buna cok ihtiyacim var

  • hayırlı geceler kardeşin .Allahım en kısa zamanda gönlünüzün dileğini vererek yuvanızı düzelti ve çok mutlu ve huzurlu bir yuvanız olur inşallah.
   Allah’ın EL-VEDUD İsmi şerifi çok tesirlidir.

   Bu ismi,usulüne uygun olarak zikreden kimsenin gönlü nurlarla dolar,kalbi genişler ve ferahlar.

   Karı-koca arasındaki sevgiyi artırmak için bir yiyecek üzerine (1000) defa “Ya Vedud celle celalühü” diye okuyup birlikte yiyen eşlerin birbirlerine sevgileri artar.

   Kaynak:Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları)
   Eşine karşı soğuk davranan,hakaret eden,başkalarının yanında küçük düşüren bir kocaya karşı; bir arabi ayın ilk cuma günü sala vaktinde temiz bir kağıda aşağıda yazılı ayeti kerimeyi ve esmaları misk yada safran mürekkebi ile yazar yada yazdırır sol koluna bağlarsa kocası karısını çok muhabbetle ve şefkatle sever,saygılı olur.Kabalıktan vazgeçer.

   Yazılacak ayeti kerime ve esmalar.
   Bismillahirrahmanirrahim.
   Elhamdü-illahillezi halaka’s-semavati ve’l-arda ve ceale’z-zulümati ve’n-nur.Sümme’llezine keferu bi-Rabbihim ya’dilun.Ya hayü ya Kayyum.Ya ze’l-Celal-i ve’l-ikram.Hasb.yallahü ve ni’mel vekil.Ni’mel Mevla ve ni’men Nasir.Ve lâ havle ve la kuvvete illa billahi’l-Aliyyi’l-Azim.Ve salallahü ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ve sellem.
   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile Gelen Şifa)

 14. hocam bu söylediğiniz hayırlı evlilik için 21 günlük duayı yapıyorum bugün 15. günüm olacak ama 7. gün ruyamda beni çok korkuttular ve 2. hafta yani dün gece yine çok korkuttular sebebi ne olabilir

 15. ALLAHIN selamı üzerinize olsun merhaba yazılarınızı çok samimi ve içten buldum çok beyendim benim sorum şu eşimin birden yani çok ani işi bozuldu iflasın eşiğinde eşime ve çalışanlarımıza çok üzülüyorum çok dua denedim ama düzelmedi ne yapabilirim nolur yardımcı olun çok bunaldık büyük borçlardan delirmek üzereyiz size bir ömür dua ederim

  • Aynur hanım hayırlı günler Allah yardım etsin inşallah Allah yardım edecektir umutsuz olmayın ve isyan etmeyin.Bakın her gün sabah erken kalkıp özellikle sabah namazını kılmaya çalışın ondan sonra “308 defa ya fettah ya Rezzak” çekin arkasından 21 defa sabah akşam “İnnallahe hüver Rezzaku zül kuvvetil metin vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim” okuyun.Özellikle istiğfara devam edin “Estağfirullah el azim ve etübü ileyk” mümkünse 1001 defa istiğfar hatmi yapın.Cuma günü sela vakti 1062 defa “Ya Bais” çekin her gün 489 “ya fettah” çekin.Akşam ve sabah yanin suresi ve Vakıa süresini mutlaka okuyun en az 40 gün devam edin inanarak.Eğer işyeri sahibi ise her gün karınca duasını sabah 7 kere okusun.

 16. hocam size bişi sorcam hani derler ya 3 şeyi değiştiremezsiniz diye.doğum,ölüm ve evleneceğiniz insan.bu gerçekten öyle mi çünkü ben çok kısmeti açık bir kızım çok şükür çok isteyenim oldu.ama bir türlü evliliğe adım atamadım.artık hayırlısıyla evlenmek,çoluk çocuğa karışmak istiyorum acaba sorun bende mi yoksa kaderimde evleneceğim tarih belli olduğu için mi böyle.

  • Mine hanım…Ben hoca değilim sizin gibi bir vatandaşım hocaların kitaplarından yaralanarak dualar yazıyorum.Sorunuza gelince evet doğum ve ölüm değişmez.Eveleceğimiz insanı da mutlaka kaderde kimi nasip ettiyse o dur.Ama bizde isteyeceğiz Allahtan o zaman dua etmek olmazdı her şey belli olsaydı oturup kadeirmizibekleridk değil mi kaderi dua değiştirebilir.Siz dua edin ben vereyim diyor yaradan…O zaman dua etmek var.Tabi ki hakkınız evlenmekolabilir bazen ksusrun kendimzde olduğunu görmeden başkalarında ararız.Aslında istediğinin olamma sebeblerini birdüşünmeli yaptığı hata ve yanlışlar varsa bunları belirlemeli.Çokisteyenim oldu diyorsunzu o zaman hep onlard abirksusr gördünüz demek ki.O zaman şimdi daha detaylı düşünün.Ve dua etmeye inanarak kabul olacağına ninarak dua edin ama acele etmeden sabırla bekleyin asla da olmadı diye isyan etmeyin.Hoşça kalın.

 17. selamun aleykum, 7 aydir evligim, ilk aylar kocamla cok mutluduk, beni cok seviyordu hep gezdiriyodu, kaynanamlarda cok iydi benle, ama bi gun yasamayi istedini, kari kiz istedini zina yapmak istedini belirti, bende o gun hastaneye gitmek icin ciktim sonra giremedim beni annemden gelip almadi geri gelme dedi esyalarimi yoladi, kaynanamlarda beni suclu buldular, cunku o ayrilmamizin sebebini sigara icmem dedi, halbuki tanistimizdan beri biliyodu kac kere birakmaya calistim ama hep uzdugunde geri basliyodum, ama namazlarimi kiliyorum hep Allahtan hayirlisini istiyodum, o hep oyun pesindeydi gezmek tozmak istedini dedi mesajlar atti ben pismanim evlendigime ama haklim almiyor okadar bana duskun iyken, okadar seviyodu kizkaniyodu napicami bilmiyorum, ben kaynanamin evinde mutlu degildim tasinmak istiyodum rahat degildim, oda tasinmak istemiyordu, kaynanamlar hep diodu malim mulkumuz senin oglum falan bizim ozelimiz yoktu hep disarda cikiyoduk ama birden niyetim doktora gitmekti bi gordum o eve giremedim birdaha, kocam delirdi istemiyor artik beni ben hep dua ediyordum Allah ona iman versin cunku dinden cok uzakti abdest almak icin bile arkasindaydim. bilmiyorum napicami seviyorum ama tek istedim Allah ona iman versin ve yuvamizi baska bir evde tekrar araya kuralim. cok korkuyorum cunku bana iftra atti, iblis diyor birden bire beni seytan gibi gordu. Allah rizasi icin bana napicami soyleyin istemiyorum ki yanlis bir sey yapim sirk kosmakla falan dua tek istiyorum

  • Selam Yasemin hanım.Üzücü bir durum ama Allaha havale etmek gerekir.Canım o siğarayı bahane etmiş belkide evlilik sorumluluk ona zor geldi zaten birlikte oturmakda hiç iyi değil.Şu an annenin evindesin herhalde dua etmekten onun doğruyolu bulmasından başka bir şey şu an.Allah kısmet ettiyse tekrar birleşmek nasip olur amayine birlikte oturursanız daha çok üzülürsün.Onun doğru yolu bulması için her gün 514 defa “Ya Raşid” çek.Cuma günü sela ile ezan arasında 100defa “La ilahe illa ente ya Hannanü Ya Mennanü Ya Bedias semavati vel ardYa zel celali vel ikram “okuyup dua et.Dualarının kabul olacağına inanarak dua et.Ama niyetini Allah bu kişi benimiçin hayırlı ise onun kalbine benim sevgimi ver ve mutlu huzurlu senin rızana göre bir hayat yaşayalım.Yok hayırlı değil ise onda hidayet ver bana da yardım et.”ya hayyüya kayyüm birahmetike esteğisü” duasını hepoku.
   Cuma günü için yayınlayacağım dualardan birkaçını yapabilirsin.onun sevgsini kazanman için de Bir kimse eşinin yada bir kimsenin muhabbetini celp etmek yani kendine bağlamak için sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e” kadar 53 kere okursa o kimsenin muhabbetini celp etmiş olur veya uzak bir yerde veya ayrı yaşıyorsa en kısa zamanda o kimseyi elde etmiş olur.

   Okuma zamanı sabah kuşluk vaktidir.Diğer zamanlar içinde okunması en az fayda sağlar.

   Okumaya başlamadan önce boy abdesti alınıp ondan sonra iki rekat hacet namazı kılınması ve ondan sonra okunması etkilidir.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)
   Ayrıca mutlulgunşifresi facebook sayfamadaher gün dua yayınlıyorum yada sitemde işine yaraya diğer dualrı d ayapabilirsin.

 18. eşim eve gelmiyo ama benide seviyo kumar oynuyo içki içiyo bi iş yerimiz var orası satılır veya kapatılırsa burdan kurtulurz yada eşimi başka bi şehre gitmeyenasl ikna ederim ev tüm bu şeylerden nasıl soğuta bilirim lütfen yardımcı olurmusunuz.

 19. selamun aleyküm hayırlı akşamlar ben kısmetimin kapalı olduğunu öğrendim daha doğrusu öyle söylediler 24 yaşındayım kısmetim çıkmıyor bundan 3 hafta öncesine kadar erkek arkadaşımla evlenmeyi düşünüyorduk ama birden bire aniden benden beni sevdiğini söyleyerek ayrılmak istediğini söyledi ailesi beni istemiyormuş geçen hafta birinden öğrendiğim kadarıyla ailesi sevgilimin benden ayrılması için büyü yaptırmış ve başardılarda ben mutluluğu yakalayamıyorum sevdiğim benden büyü yüzünden ayrıldı bu büyüyü nasıl bozaabilirim sevgilimle artık görüşmüyoruz uzaktan nasıl büyü bozulur aceba yardımcı olursanız sevinirim şimdiden allah razı olsun…

  • Tekvir suresi:

   Bismillahirrahmanirrahim.İzeş şemsü küvvirat.ve izen nücümünkderat.Ve izel cibalü süyyirat.Ve izel işaru uttilet.Ve izel vühüşü huşirat.ve izel biharu süccirat.Ve izen nufüsü züvvicet.Ve izel mevü’üdetü süilet.Bi eyyi zenbin kutilet.Ve izes suhufü müşirat.Ve izes semaü küşitat.Ve izel cehiymü sü’irat.Ve izel cennetü üzlifet.Alimet nefsün ma ahdarat.Fe la uksimü bil hunnes.Elcevaril künnes.Vel leyli iza as’as.Ves subhi iza teneffes.İnnehü le kavlü rasülin kerim.Zi kuvvetin ınde zil arşi mekin.Mütain semme emin.ve ma sahibüküm bi mecnun.Ve la kad raahü bil üfükıl mübin.Ve ma hüve alel gaybi bi danin.ve ma hüve bi kavli şeytanir racim.Fe eyne tezhebün.İn hüve İlla zikrun lil alemin .Li men şae minküm en yestekıym.Ve ma teşaüne illa yeşaellahü rabbil alemin.

   Ayrıca: Bir yerde yada kimsede büyü olduğu düşünüşüyorsa.tekvir suresinin tamamı okunursa ,Cenabı Hakk saklı olan büyü veya sihrin yeri gösterir.kendisinde büyü olduğu düşünülen kimseye bu süre’i celile nin tamamı oknursa büyünün tesiri kalkar.Bu sureyi okurken,yardım ve inayetin Allahü teala dan olduğu unutulmammalıdır.

   Dünya ve ahiret hususunda selamette olmak isteyen bu sureyi okumaya devam etsin.
   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi

 20. Selamun Aleykum hocam, hocam sitenizi tesadufi buldum 6-7 aydir cok depresyondayim okumadigim dua denemedigim yontem kalmadi. Es dost vasitasiyla hocalar medyumlara psikologlara gittim sonuc hep husrandi inanilmaz maddiyat kaybi ve devaminda umut kaybi oldu. Evlilik hazirligindaki hayatimin kadini birden beni terk etti ve hocalarin medyumlarin ve diger sarlatanlarin genel kanisi bizi ayirma ve bana kismet baglamasi buyusu yapildigiydi. Sonuc olarak o evlenecegim insan su an baska kollarda bense hayatimin en berbat donemi yasamaya devam ediyorum ne isimde ne ailemde ne yasantimda huzur kaldi. Ne yapacagimi sasirdim dualarim, hacetlerim hep tek yonde ve aklim kalbim hala tek kiside varmi bir caresi bu durumdan kurtulmanin? insanlarin gozunu o denli para hirsi burumusku kime guvenecegimi sasirdim.

  Allaha emanet olunuz hocam, hayirli gunler

  • Merhaba insan yaşadığı sürece bazı sıkıntılarla sınanır ve sabrı ve inancında bakalım ne yapacak diye.Sizinde başınızdan tatsız olaylar geçmiş ama ayakta durmaya ve savaşmaya devam edeceksiniz.her şey bizim için.Hayatımızda duanın önemi çok büyüktür.Gittiğiniz hocaların ne yaptığını bilmiyorum.Geleceği ancak Alah blir ve yardımı da ancak Allah yapar.İnsanın doktoru ve kurtarıcısı yine kendisidir.Çünkü bizim Allahımız var ve sıkındığında daraldığında bana başvur ben sana yeterim der.Zaten tüm zorluklardakn çıkış kapısında onun kapısıdır.Kafanızı toplayın ve nerde hatalar yaptığınzı düşününo hataalrı düzeltmeye çalışın ve tamamaen Allaı dost edinin her şey geçecek diye başlayın ve geçecek.Hakkımda böylesi hayırlıymış deyip unutacaksınız yeniden başlıyacaksınız.Hiç bir şey imkansız değildir.yapacağım diye başalyın ve burakmayın başaracaksınız birkere boş kalmayın işinizeverin endiniz vedeykende kitaap okuyun Allahı zikredin.Sitemedesıkıntılarınzı için birçok dua var.Bakın ve okuyun Allah yar ve yardımcınız olsun.

  • Kendinizi bunalıma sokan siz olduğunuz gibi,bu durumdan kurtulmak için tek çözüm yine siz olduğunuzu unutmayın!
   En önemli neden de sizi bunalıma sokan tembellik ve hareketsiz ve eylemsizliktir.Yapmak zorunda olduğunuz şeyleri yapmak istemeyişiniz yada başkalarına yükleyerek sorumluluktan kaçmanızdır.
   Neden bazı insanlar yapıyor yada yapmak zorunda? Siz neden yapmak istemiyorsunuz işte sorun burada başlıyor.
   “Bir tüccarın tembel ve “bunalımlı” bir oğlu varmış.Tüccar oğlunu Sokrates’e götürerek tedavi etmesini ister.Sokrates “Uzun bir kendini keşfetme eğitimi” önerir.Tüccar bu çözümü beğenmeyip oğlunu dünya seyahatine gönderir.Çocuk tüm dünyayı gezdikten sonra aynı halde dönüp gelir.Baba tekrar çocuğunu Sokrates’in yanına getirir.”Tüm dünyayı gezdi ama hâlâ aynı,bu niye değişmedi?.”
   Sokrates,”Dünyayı gezdi ama giderken ,kendini de yanında götürdü.” diye cevap verir.
   Ülkeniz ataletli ise içinden çıkar başka bir yere yerleşirsiniz.Çalşıtığınız şirket ataletli ise istifa eder başka bir şirkete geçersiniz.Peki atalet (hareketsizlik-Tembellik)sizin içinizde ise ,kendinizi terk edebilecek misiniz?
   Peki çözüm nedir? Bunalımdan ve tembellikten,hareketsizlikten kurtulma savaşınızı bir an önce başlatmanızdır! hemen kendinize gelin!kendinize hemen bu durumdan kurtuluş programı yapın,ve hemen uygulayın.
   Bu programı nasıl yapabilirsiniz?
   Öncelikle sizi bunalıma sokan,tembelliğe iten atalet hallerinizi “adını koyabilir”listesini yapabilirsiniz.Şimdi bunalımdan kurtulduğunuz ve tembellikten kurtulmuş halinizi gözünüzde canlandırın.Gelecekte nasıl birhayat yaşamak istediğinizi bunu için bu günden neler yapmanız gerektiğini belirlemelisiniz.Ardından kendinize şunu sorabilirsiniz;“Bu gün yapmam gerektiği halde yapmadıklarımın gelecekte sonuçları neler olaacak?”
   Tam burada irade gücünüz ile kendinizi zorlayarak kendinizi harekete geçirebilirsiniz.Sizi sınırlayan,elinizden gelenin en iyisini yapmanızı engelleyen inanç ve düşüncelerinizi tespit edip değiştirebilirsiniz.Kendinize ilham veren hedefler koyabilirsiniz,kasvetli,hantal ve bunalımlı bir hayatı yakıştırmayın.
   Sizi tembelliğe,bunalıma,hiç bir şey yapmak istemeyen bir yaşamdan kurtulmak istemeniz gerekir. Önce karar verin ve isze bu durumu yaşatan hayatınızdaki yapmak istemediklerizi belirleyin. Hemen harekete geçin.Kendinize bir takvim ayarlayın ve şu andan itibaren “mücadele ayı-yılı” ilan edin.
   Şunu asla unutmayın kurtulmak için “muhtaç olduğunuz kudretin” kendi içinizde bulunduğunu bilmek ve inanmak çok önemlidir.

   Kaynak:Mümin Sekman(Kişisel ataleti yenmek)

 21. iyi aksamlar. ben cok amma cok belelar icindeyim belalarin ardi arasi kesilmeden geliyor. bilmiyoruz ne yapalim bana yol gosterin lutfen. annem durduk yere oldu abimin oglu yandi,kardesim dellendi evden kacdi,abim hep alkol kullaniyor.benimde cok amma cok canimdan cok sevdiyim sevgilim beni kacirdi annesi babasi karsi ciktilar biz gizlince nigah kiydik. sonra babasi ve akrabalari her kes bizi ayirmaya calisdilar bana hakaret kufr etdiler beni kacirdigi 1ayin tamaminda onu babasi kacirdi benide hastanelik etdi orada beni oylece birakib kacirtdi oglun.ben ay yarimdirki kocami gormuyorum insan icine bile cikamiyorum oda beni cok seviyo ayrilmak istemiyoruz biz.simdi nerde oldugunu bile bilmiyorum.belkide unutdu ammahic sanmiyorum.babasi bbeni her kesin icinde rezil etdi konum konsunicinede cikamiyorum.ben ne yapayim?

  • Allah yardım etsin çok zor bir durum Allah yardım etsin kardeşim ama kendinizi bırakmayın yaşanacakların önüne geçilmiyor işte evet başınıza bir çok şey gelmiş işte bu durumda Allah size dua etme zamanınız gelmiş ve dua edin diye hatırlatıyor yada size kendinize gelin demek istiyor Allah bazı kullarına bazı olaylarlakendini hatırlatır aslında onlara iyilik yapar çünkü onlara bu dünyada sıkıntı vererek öbür dünyaya bırakmaz.Şimdi siz aşağıdaki duaları yapın ve Allaha güvenin ve bekleyin .
   Uzakta veya nereye gittiği bilinmeyen,ayrılıp gitmiş bir eş yada çocuk (helal olan her hangi birisi) geri getirmek için aşağıdaki işlemler sırayla uygulanır.

   Abdestli olarak tenha bir yerde önce 17 defa “Cin suresinin” ilk dört ayetini oku,sonra peygamberimize 100 kere salavat getir.Arkasından 3 er defa yasin-i şerif ve Ayet’el-Kürsi oku.Sonra 40 defa tebbet suresi ile 7 defa “Fa’lem ennehü la ilahe illallahü ya Rahman.Fettehizühü vekiylen ve kanallhü Alimen Hakime.İnnellahe Ala Külli şey’in kadir.Tevekkelü ya Hüddamü hazihi’l-Esmai’ş-şerifete bicelbi ve ihdari (Ali ibnu Esma… gibi ,burada istenen kişinin annesinin adıyla birlikte söylenmesi gerekir.)”

   kaynak:Dua ile Ruhsanl tedavi (Dr.Arif Arslan)
   Kayınpederizin zulmünden korunmak için de aşağıdaki duayı okuyun.
   Bu ayet-i kerime zalim bir kişinin arkasından okunursa kimseye zulmedemez.Artık kimse o zalimden korkmaz olur.

   “Bismillahırrahmanirrahıym.fe se tezkürune ma ekulü leküm,ve üfevvidi emri ilallah, innallahe basıyrun bil ibad.”

 22. ben onu cok seviyorum dayanamiyorum onsuz. babasi yapmadigi kotuluk kalmadi. hatda benim gecmisde yapdigim hatalari bile acdi dokdu ben kocama anlatmisdim amma bir ikisi haricinde onlarida buldu anlatdi.maksadi sirf bizi ayirmakdi onlar cok zenginler biz cok fakiriz diye annrm yok diye.universete okumadim diye.cok kotuyum bana yardim edin dayanamiyorum artik

 23. selamınaleyküm.
  lütfen bana yardım allah rızası için.
  5 yıllık evliyim , cinsel hayatımıza büyü yapıldıgını öğrendim
  zaten o soguklugu hep hissediyordum.
  lütfen bana yardım edin..

  • Aşağıdaki dua 101 defa her türlü bağlılığı çözmek için suya okunur.ve içilir yada içirilir.okunan su ile el yüz yıkanır.

   “İnne fetahna leke fethan-mübina,ve fütihastis-semaü fekanet ebvaba.Fe-ekiylü küllefirkın ke’t-tavdi’l -azim.”

   Kaynak:DR.ARİF ASLAN(Dua ile gelen şifa)

 24. Allah’ın selamı üstünüzde olsun, allah rızası için bana yardım edin. Kocama 2 kadın tarafından büyü yapıldı evi terk etti, 4 yaşındaki kızım çok ağlıyor babası için 14 yaşında bir oğlum var onunla da artık başa çıkamıyorum ben kocamın eve dönmesini istiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • Merhaba havin kardeşim Allah hidaydet verdin ve doğruyu göstersin inşallah.
   Allah’ın EL-CAMİ ismi;İstediğini,istediği yerde toplayan anlamındadır.

   Bu nedenle kaybı olan yada evi terk eden kişiyi geri getirmek için Allah’ın isimlerinden EL-CAMİ ismi şerifi her gün (12.996) kere “Ya Cami celle celalühü” diyerek zikredilir ve dua edilirse maksada ulaşılır.
   Uzakta veya nereye gittiği bilinmeyen,ayrılıp gitmiş bir eş yada çocuk (helal olan her hangi birisi) geri getirmek için aşağıdaki işlemler sırayla uygulanır.

   Abdestli olarak tenha bir yerde önce 17 defa “Cin suresinin” ilk dört ayetini oku,sonra peygamberimize 100 kere salavat getir.Arkasından 3 er defa yasin-i şerif ve Ayet’el-Kürsi oku.Sonra 40 defa tebbet suresi ile 7 defa “Fa’lem ennehü la ilahe illallahü ya Rahman.Fettehizühü vekiylen ve kanallhü Alimen Hakime.İnnellahe Ala Külli şey’in kadir.Tevekkelü ya Hüddamü hazihi’l-Esmai’ş-şerifete bicelbi ve ihdari (Ali ibnu Esma… gibi ,burada istenen kişinin annesinin adıyla birlikte söylenmesi gerekir.)”

   kaynak:Dua ile Ruhsanl tedavi (Dr.Arif Arslan)
   Bir kimseye celp ve tesir etmek için aşağıdaki sıra takip edilirse biiznillah muvaffak olunur.

   Abdestli olarak tenha bir ortamda aşağıdaki formül uygulanır.

   a) 17 defa Cin suresinin ilk dört ayeti okunur.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Kul ûhiye illeyye ennehu’s-temera neferun mine’l-cinni fe kâlû innâ semi’na Kur’ânen acebâ.Yehdi ile’r-rüşdi fe-âmennâ bihi velen nüşrike birabbinâ ehadâ.Ve ennehû teâlâ ceddu rabbinâ me’t-tehaze sâhıbete’v-vela veledâ.Ve ennehûkâne yekûlü sefihuna alelahi şetatâ.”(Cin,72:1-4)

   b) Hz.Peygamber (s.a.v)’e 100 kere salavat getirilir.

   c) 3 defa Yasin-i Şerif okunur.

   d) 3 defa Ayet-el Kürsi okunur.

   e) 40 defa Tebbet suresi okunur.

   f)7defa:”Fa’lemennehü lâ ilâhe illallahü yâ Rahman.Fettehizûhü vekiylenve Kânallhü Alimen Hakimâ.İnellahe Alâ külli şey’in Kadir.Tevekkelû ya Hüddamü hâzihi’l-Esmai’ş-şerifete bicelbi ve ihdâri(filan ibnü….)” denirse,kaçan kişi inşallah geri gelir.(Varlı,K.Havas Tere.IV,345.2)

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)

   Bir şahsı kendine bağlamak yada itaat ettirmek istendiğinde temiz bir abdest alıp tenha bir yere çekilinir.

   Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Sonra o kişinin hayalini hatırlayarak veya resmine bakarak otuz kere salat ü selam okunur.Sonra 170 defa “VED-DUHA ” suresi okunur.Biiznillah isteğin yerine gelme ihtimali yüksekti

 25. 5 yıllık evliyim , cinsel hayatımıza büyü yapıldıgını öğrendim
  zaten o soguklugu hep hissediyordum.
  lütfen bana yardım edin.

  • “Lailahe ilallahü’l Melikü’l hakku’l mübin.Muhammedü’r-rasululalahi sadiku’l-Va’dül Emin.

   99 defa birinci bölüm okunur,100 de ikinci okunur.

   Beklenmedik,bilinmedik bir yerden rızık elde etmek için haftada 2-3 defa okuyarak, 3 cuma tekrar edilirse,Allahın iziniyle maksada ulaşılır.

   Aşağıdaki dua 101 defa her türlü bağlılığı çözmek için suya okunur.ve içilir yada içirilir.okunan su ile el yüz yıkanır.

   “İnne fetahna leke fethan-mübina,ve fütihastis-semaü fekanet ebvaba.Fe-ekiylü küllefirkın ke’t-tavdi’l -azim.”

   Kaynak:DR.ARİF ASLAN(Dua ile gelen şifa)

 26. Iyi aksamlar hocamsitenizi cokbegendim benim sorum icim cok sikiliyor sanki kalbimi tutmus yerinden cikarmak istiyorlar birde ben esimi cok seviyorum o da beni fakat kaynanamgil cok karisiyor esimin bana baglanmasiini istiyorum

  • İçinin sıkılması için herfırsata Elemneşrah (inşirah” süresinioku.Eşinin seviçok sevmesi için tatlı birşeye 1000 defa ya vedud oku ve ikinizde yiyin.

 27. iyi aksamlar eşimden ayrıldım ama onu cok seviyorum hangi hocaya gittiysem yapılanlar var dio 3milyar para harcadım ama eşim aynı benden nfret ediyor yardımcı olursanız sevinirim 5 yaşındaki oglum için

  • Hayırlı akşamlar ne olur kendiniz dua edin.Allah yuvaların dağılmasını istemez inşallah yardım eder ve tekrar yuvanızda birlikte olursunuz.Tamamen ayrıldınız mı mahkemede bakın kendinizi bırakmayın ve güçlü olun bir çocuğunuz var elinizden gelen gayreti gösterin duanızı yapın gerisini Allah’a havale edin eğer tekrar birleşmeniz nasipse mutlaka Allah yardım edecektir.Öncelikle evliliğinizdeki sorunların ne olduğunu bulmaya çalışın asla yargılamayın ne kendinizi nede eşinizi.Yapılan hataları bulmaya çalışın.Onları düzeltmeye çalışın önceleir çocuk için herhangi bir sorunda buluşmaya çalışın ve kendinize bakın asla sen şöyleydin ben böyleydim demeyin.çünkü öyle çözüm bulmazsınız.Şimdi size birkaç dua önereceğim Dr.Arif Arslan Hocanın kitabından alınmış dualar.
   Bir kimse eşinin yada bir kimsenin muhabbetini celp etmek yani kendine bağlamak için sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e” kadar 53 kere okursa o kimsenin muhabbetini celp etmiş olur veya uzak bir yerde veya ayrı yaşıyorsa en kısa zamanda o kimseyi elde etmiş olur.

   Okuma zamanı sabah kuşluk vaktidir.Diğer zamanlar içinde okunması en az fayda sağlar.

   Okumaya başlamadan önce boy abdesti alınıp ondan sonra iki rekat hacet namazı kılınması ve ondan sonra okunması etkilidir.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

   Bir kimse sevdiği kimsenin sınırsız sevgisi ve bağlılığını kazanmak isterse, içinde su dolu bir bardak yada kaba 786 defa “Bismillahirrahmanirrahım” okuyup suya üfler sevdiğine içirir ise,onun sınırsız sevgi ve bağlılığına kavuşur.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan (Dua ile ruhsal Tedavi)
   Karı koca arasındaki soğukluğu gidermek,aralarındaki sevgiyi artırmak için;

   Taha suresinin 39.ayeti olan; ” Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni” 41 defa bir suya okunur ve içilir.

   Bir kimse eşinden yakınlık ve sevgi göremiyorsa bir bardak yada sürahi suya “786 defa Bismillahirrrahmanirrahim” okuyup içirir ise,eşi ona karşı sevgi ve iliği duyar.Bu işlem 7 gün devam edilirse çok daha faydalı olur.

 28. ben esimle ailesi yüzünden ayrildim ama ben esimi seviyorum fakat ailesi ve kiz kardesleri esimi kandirarak benden ve ailemden soguttular simdi hic esimi göremiyorum benden nefret ediyor araya hoca dahi koyduk konussun diye ama fayda yok bosanmamizada cok az kaldi ailesi benim ailemi ve beni cok sevmesi icin ne yapmam gerek daha cok annemden nefret ediyo esimin ailesi annem veya benim ne yapmam gerek Allah simdiden razi olsun yalniz esimin yanina dahi yaklasamiyom aslinda ailesi herseyi itiraf etse herkeze belkide yetecek

  • Sıkıntılarınızdan kurtulmak,her hangi bir dileğinize kavuşmak için Fetih suresi çok makbul olan ve denenmiş bir suredir.

   Bu sure 7 günde 41 defa okunmuş olur.Fakat bunun okuma usulü vardır.

   Fetih suresini okumaya Cumartesi günü başlanır.Bunun için güzelce bir abdest alın(gusul abdesti olursa daha da iyi olur.) İki rekat namaz kılın Allah rızası için.Önce 3-5 yada 7 defa “Estağfirullah” çekin.Arkasından bir salavat okuyun.Ve niyetinizi yapın.Şimdi okuma usulünü anlatacağım.

   Cumartesi günü 1 defa okuyun (yani fetih suresini)

   Pazar günü 3 defa okuyun

   Pazartesi günü 5 defa okuyun

   Salı günü 7 defa okuyun

   Çarşamaba günü 7 defa okuyun

   Perşembe günü 7 defa okuyun

   Cuma günü sela okunmadan 11 defa okuyun.

   Toplamda 41 defa okumuş oluyorsunuz.Ardından dileğinizi tüm içtenliğinizle Allah’a yalvararak isteyin.

   Fetih suresi adı üstünde fethetmek demek,kurtuluş demektir.

   Dilerim tüm kardeşlerimin hayır olan istek ve arzuları gerçekleşir.

   Bir kimse eşinin yada bir kimsenin muhabbetini celp etmek yani kendine bağlamak için sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e” kadar 53 kere okursa o kimsenin muhabbetini celp etmiş olur veya uzak bir yerde veya ayrı yaşıyorsa en kısa zamanda o kimseyi elde etmiş olur.

   Okuma zamanı sabah kuşluk vaktidir.Diğer zamanlar içinde okunması en az fayda sağlar.

   Okumaya başlamadan önce boy abdesti alınıp ondan sonra iki rekat hacet namazı kılınması ve ondan sonra okunması etkilidir.

 29. hayirli sabahlar
  ben 26 yasindayim ve hayatima giren okadar kismetlere rahmen evlenemedim cok güzel bir bayanim türkan soraya benzetiliyorum..cok begeniliyorum ama göz degiyor birsey oluyor ve yeni tanistigim gencle kimseye demezsemde aniden olmuyor sebesiz üstümde kismet baglama büyü mi var acaba bana bir tavisyede bulunurmusunuz 6 senedir hayatimda ask yok asik olamiyorum,aradigim esi bulamiyorum 6 sene önce eski sevgilimden nedenini bugün bilmedigim bir sekilde ayrildik annesi cok büyülerne ugrastigini biliyorum ama 6 sene zor bir dönem gecirdim ve unuttum artik sevmiyorum annesi baska bir kizla evlendirdi onu ..ama kismetim kapali ondan sonra kimse olmuyor …evlenmek istiyorum olmuyor.. sabaha kadar uykusuz kaliyorum uykusuluga karsida birsey yapabilirmiyim uykusuluk yüzünden 5-6 kg aldim 1 sene icinde cok zayif bir kizdim hic kg alamiyordum uzun yillar aniden kilo aliyorum bana birseyler oldugunu düsünüyorum

  evlenmek icin hayirli birisi karsima cikmasi icin

  uykusuzluk icin

  ve kilo icin tavsiyeleriniz var mi?

  cok tsk ederim simdiden

  • Allah hakkınızda hayırlı olanı mutlaka verecektir.Siz dua edip hayırlsını isteyin.Eğer hayırlı olsaydı mutlaka birine gönlünüz kayar evet derBir kişiye büyü yapılırsa evlenme ve işleri ile olan kısmeti bağlanır.Özellikle eşler de bağlanabilir ki,bu takdirde birbrlerine ilği duymaz hale gelirler ve az bir zamn sonra da boşanırlar.Çünkü bağlı kimselerde evliliğin temel nedenlerinden biri olan cinsel ilişki yapılamaz hale gelir.Kadın ve erkekte isteksizlik olur.Bağlı kişi işini gücünü yapamaz hale gelir.Sürekli tembellik yapmak,yatmak,uyumak ister.

   Büyü yoluyla yapılmış her türlü bağlılığı çözmek ince şöyle niyet edilir.

   “Niyet ettim,üzerimdeki her türlü bağlılığın çözülmesi,kötülüğün kalkması,kısmetimin açılması ve işlerimin açılması.”

   Eğer işlem başkası adına yapılacaksa anne adıyla birlikte sözkonusu şahsın ismi birlikte söylenerek (Aişe kızı Emine,Fatma oğlu Ali gibi)niyet edilir.Bundan sonra,pamuktan yapılmış yorgan ipliğine,çekince çözülebilecek şekilde 221 veya buna gücü yetmezse 21 veya 40 veya 70 düğüm atılır.Her düğümü çözerken besmele çekilerek birine Felak ikincisine Nas suresi okunur ve düğümler çözülür.Düğümler bitince Allah’ın izniyle her türlü bağlılık da çözülmüş olur.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)diniz.Şimdi kısmetve bağlılık için bir dua önereceğim.
   İnsan bazen hiç bir şey yapmak istemez ve elde etmek için koşup kovaladığı işlerde muvaffak olamaz.Tam yaklaşmış ve yakalayacakken elinden kaçıverdiği anlar olur.İşte bu anlarda yine eksik olan şey duamızdır.Unutmayalım ki bizzat yüce Rabbimiz ”duanız olmazsa ve öneminiz var..” yani,sizin neyinize değer verip istek ve ihtiyaçlarınızı vereyim.Anlamına gelecek bir tarzda duaya teşvik ediyor.Bu yüzden hem ibadet amacıyla hem de özel bir dilekçe gibi dua ile müracaat edip,özel ihtiyaçlarımız için Ona dua edip yalvarıp yakarmalıyız.işte bu amaçla,özel istek ve ihtiyaçlarınız ve bir türlü düzelmeyen işlerinizin düzene girmesi için dualara başvurmanız gerekmektedir.Bunlardan bir kaç örnek aşağıda verilmiştir.

   Kısmeti,rızkı,eli-kolu veya erliği veya kadınlığı bağlı olduğunu düşünen veya evlenmek için bir türlü uygun birini bulup evlenemeyen ve bunun kendi ötesinde sebeplerle bu hale geldiğini düşünen bilumum bağlılar için fırsat bir kurtuluş olan bir duadır.
   Bir bardak temiz su alınır ve bunun üzerine 101 defa aşğaıda gelecek ayetler okunup üfleyerek hastaya içirilir. Bu işleme 21 gün devam edilirse,gerek kısmeti,gerekse erliği veya kadınlığı bağlı oluğu ilişkiye girmekte zorlanan erkek veya kadına içirilirse hem kısmeti açılır hemde tıbbi olmayan bağlılık varsa Allah’ın izniyle çözülür.

   “innâ fetahnâ leke fethan-mübina.Ve fütihatis-semâü fekânet ebvâbâ.”

   Sabah namazından sonra kıbleye dönük olarak 100 defa aşağıdaki duayı okuyup ellerini açıp ne istiyorsan istediğini Allah’a bildir.Bu duanın kendisinden rivayet edildiği Mukatil bin Süleyman;”bunu yaptığı halde istediği yerine gelmezse Mukatil’e lanet et.” diye teminat veriyor.“Lâ havle velâ kuvvete illâ kuvvete illâ billâhi’l-Aliyyi’l-Azim.Allahümme inni es-elüke ya Kadimü ya Dâimü.Yâ Vitru ya Ehadü ya Samedü.Yâ Hayyü yâ Kayyum yâ ze’l-Celali ve’l-ikram.Fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilâhe illâ hü.Aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbü’l-Arşi’l-Azim”

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile ruhsal tedavi)

   Uykusuzluk için İseUyumakda zorlanan insanlar abdestli uyumaya çalışmalıdırlar.Bu konuyla ilğili hadis kitaplarında aşağıdaki bazı dualar tavsiye edilmişdir.

   Euzü bikelimati’llahi’t-tammati min şerri ma halaka ve zerae ve berae
   Bimillhi’llezila yedurru mea’s-mihi şey’ün fi’l-ardı vela fi’s-sema.Ve hüve’s-Semiu’l-Alim
   Allahümme ğarati’nnücum ve hedeiti-l-uyun.ve ente Hayyün kayyumün La te’huzühü sinetün vela nevm.İhdi kalbi ve emin ayni.
   Allahümme eslemtü nefsi ileyk.ve veccehtü vechi ileyk.ve fevvadtü emri ileyk.Ve’l-ce’tü zahri ileyk. Rağbeten ve rahbeten ileyk.La Melcee vela mencee ille ileyk.Allahümme Amentü bi-kitabikellezi enzelt ve nebiyikellezi erselt.
   Allahümme bismike emütü ve ahya.

 30. Cok tsk ederim allah razi olsun ne cok seyler yazmissin cok sagol
  ama bunu tam anlamadim afina siginiyorum türkcem okadar genis degil yurtdisinda yasiyorum cünkü

  pamuk iplige attigim dügümleri 221 tane yapmak istiyorum cözmem icin kendimde olan büyü cözmek icin tam olarak nasil yapmaliyim

  kendime niyet yapabilirmiyim ve aptestli mi olmaliyim ?
  ve basimi kapatmalimiyim ?

  birine felak ikincisine nas süresi demissin anlamadim her birinci dügüme mi felak ve her ikincisine nas süresi
  yoksa birinci ikinci ne ?
  bana lütfen bunu daha acik bir sekilde yazarmisin … bunu bana ve büyü olan aileme yapicagim allahin izniyle

  Üzerimde büyük bir yorgunluk var okadar tembelim ki kalkamiyorum 78 yasindaki kadinlar gibiyim islerime güclerime bakamiyorum banyodan cabuk cikamiyorum ,tanistigim kisiler aniden olmuyor aksilikler cok oluyor ,üzerimde kesin birsey yapildi ..evlenmek istiyorum olmuyorr..
  —–
  sen yazmistin:

  Büyü yoluyla yapılmış her türlü bağlılığı çözmek ince şöyle niyet edilir.
  “Niyet ettim,üzerimdeki her türlü bağlılığın çözülmesi,kötülüğün kalkması,kısmetimin açılması ve işlerimin açılması.”
  Eğer işlem başkası adına yapılacaksa anne adıyla birlikte sözkonusu şahsın ismi birlikte söylenerek (Aişe kızı Emine,Fatma oğlu Ali gibi)niyet edilir.Bundan sonra,pamuktan yapılmış yorgan ipliğine,çekince çözülebilecek şekilde 221 veya buna gücü yetmezse 21 veya 40 veya 70 düğüm atılır.Her düğümü çözerken besmele çekilerek birine Felak ikincisine Nas suresi okunur ve düğümler çözülür.Düğümler bitince Allah’ın izniyle her türlü bağlılık da çözülmüş olur.

  bunu lütfen detayli anlat tsk ederim efendim

  • Bak canım eğer kendin için yapacaksan niyetini yazıldığı gibiyap arkasından eline yorğan ipliği derler yada başka bir ip al denildiği gibi istediğin rakkamı seç mesala 70 düğüm at çözebilecek gibi olsun.Sonra besmele çek Felak suresini oku birdüğümü çöz arkasındabesmele çen Nas sureisni oku bir dğüm çözbu şekilde düğümler bitene kadar bir felak birnas oku.Abdetsli ol ve kafanı kapat.

 31. cok tsk ederim allah razi olsuun … özel günümdeyim ama kendime geldigimde hemen baslicam allah izniyle sonuclarri burdan paylasirim …
  kismetimin karsima cikmasi icin ne yapabilirim … yani yolluma cikmasi icin ? kismetim evlilige dogru acilmasini cok diliyorum..

 32. Merhaba benim kizim halen geceleri altina kaciriyo kendisi 16 yasinda ona ne dua edebiliriz herseyi denedik olmadi yardimci olamadik tibbi olarakta. Allah sizden razi olsun tesekkürler .

  • Allah yardım etsin kardeşim.Ben bu konu şifa ayetlerini okuyun diyorumbirde her gün yatarken 201 defa “Ya nafi” okuyarak şifa isteyin Allahta. Birde 200 defa” Ya Allah” Bu konuda araştırıp ayrı bir dua bulursam size göndereceğim.

  • Gül Bahçe hanım size Dr.Feridun Kunak’ın idrar kaçırma ile ilğili bitkiseltertipleirni gönderiyorum bir yapın içirmden önce de “Bismillahi şafi Bismillahi Kafi Bismillahi Muafi” duasını okuyun.
   Malzemeler:

   1 tutam sarı ballı baba
   yaklaşık bir bardak su

   Uygulama ve yapılışı:

   yaklaşık bir bardak suya bir tutam kadar sarı ballı baba bitkisi konur yaklaşık bir dakika kaynatılır ve 1 dakika demlenir.Ilıdıktan sonra süzülür ve içilir.

   İdrar kaçırmaya günlük:

   1 tatlı kaşığı günlük tozu,1 çorba kaşığı yoğurt yada bal içe karıştırılır ve günde 2 defa yenilir.Bu reçete idrar kaçırmayı önleyen bir reçetedir.

   İdrar kaçırmaya havlıcan:

   Yine idrar kaçırmaya 1 tatlı kaşığı havlıcan tozu ve 1 tatlı kaşığı bal ayda yogurt katılarak günde 2 defa yenilir.

   İdrar kaçırmaya havlıcan çayı:

   Bir parça havlıcan 1 bardak suda yaklaşık 5 dakika kaynatılır ve 5 dakika demlenir.Ilıyınca süzülür ve içilir.Bu bitkileri kullanırken size allerji yapıp yapmadığına bakın.Allerji yapıyorsa kullanmayın.

 33. hocam eşimin gözü hep dısardaki kadınlarda kadınlarda peşini bırakmıyor bosanmaya kalktım olmadı hep kadınlar yüzünden kavga ve dayaklar yiyorum iki küçük çocugum var eşimin dısardaki kadınlardan gözünü almak için iyi bi eş baba olması için ne yapabilirim şimdiden Allah razı olsun

 34. Allahin selam vi hidaeti uzerinize olsun hocam.yedi yildir sihir ve cin musallatin altinda eziliyorum calmadigim kapi nerdeyse kalmadi malesef bir sonic yok allah rizasi icin bir yol gosterin perisan bir vazietteim namazlarimi iskence ve acilarla kiliyorum ev ve cocuklarima bakamiyorum gozum yasli allah rizasi icin vesili olunus zira sifa rabbimden dir,Allah razi olsun her iki cihanda.lutven,lutven yardim edin.selamlar allah hepimizin yardimcisi olsun,Amin

  • Kıymet kardeşim ben hoca değilim.Ben hocaların kitaplarından dualar paylaşıyorum.Hocaya yada büyücülre gitmeyin siz kendiniz okuyun duaları.
   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi
   ayrıca bunu da yapabilirsiniz.
   Osman b.Affan (r.a)’dan rivayet edildiğine göre,Rasulullah (s.a.v) şöyle buyurur; “her sabah ve akşam üç defa şu duayı okuyana hiç bir şey zarar veremez.”

   “Bismillahi la yedurru maasmihi şey’ün fi’l-ardı ve la f’i’s-semai ve hüve’s-semiu’l-alim.”

   Manası: “Sığınırım o Allah’ın adına ki,yere ve gökte hiç bir şey O’nun adına sığınana zarar veremez.O(yalvaranın iniltisini)işitici ve (halini) bilicidir.

   kaynak:Büyük dua kitabı(Peygamberimizin dilinden dualar)

   Ayrıca aşağıdaki duayı da uygulaybilirsin.
   Tekvir suresi:

   Bismillahirrahmanirrahim.İzeş şemsü küvvirat.ve izen nücümünkderat.Ve izel cibalü süyyirat.Ve izel işaru uttilet.Ve izel vühüşü huşirat.ve izel biharu süccirat.Ve izen nufüsü züvvicet.Ve izel mevü’üdetü süilet.Bi eyyi zenbin kutilet.Ve izes suhufü müşirat.Ve izes semaü küşitat.Ve izel cehiymü sü’irat.Ve izel cennetü üzlifet.Alimet nefsün ma ahdarat.Fe la uksimü bil hunnes.Elcevaril künnes.Vel leyli iza as’as.Ves subhi iza teneffes.İnnehü le kavlü rasülin kerim.Zi kuvvetin ınde zil arşi mekin.Mütain semme emin.ve ma sahibüküm bi mecnun.Ve la kad raahü bil üfükıl mübin.Ve ma hüve alel gaybi bi danin.ve ma hüve bi kavli şeytanir racim.Fe eyne tezhebün.İn hüve İlla zikrun lil alemin .Li men şae minküm en yestekıym.Ve ma teşaüne illa yeşaellahü rabbil alemin.

   Ayrıca: Bir yerde yada kimsede büyü olduğu düşünüşüyorsa.tekvir suresinin tamamı okunursa ,Cenabı Hakk saklı olan büyü veya sihrin yeri gösterir.kendisinde büyü olduğu düşünülen kimseye bu süre’i celile nin tamamı oknursa büyünün tesiri kalkar.Bu sureyi okurken,yardım ve inayetin Allahü teala dan olduğu unutulmammalıdır.

   Dünya ve ahiret hususunda selamette olmak isteyen bu sureyi okumaya devam etsin.

   Ayrıca;er gün sabah ve akşam Besmele ile birlikte 19 defa okunur.

   “Bismillahirrahmanirrahim.Ferdün Hayyün Kayyumün Hakemün Adlün Kuddusün Min şerrinneffasaati fil ukadi.”
   ayrıca;Bir bardak suya 5000 kere “Ya Rakib celle celalühü” ismi şerifini okunup içilirse yapılan büyü ve sihir bozulur.
   Birde pamuk ipliğine 41 defa çözülebilir düğüm at abdestli sonra niyet et Allahım üzerimdeki büüyüyü çözmeye niyet ettim de.bir defa Felak suresini oku düğümüçözve üzerimdekibüyüyü çözüyorum de sonra nas sureisni oku diğer düğümü çözve aynı sözü tekrarla bu düğümler bitinceyekadar buş şekilde devam et.

 35. hayirli sabahlar.benim sorunum 18 yasindaki oglum yaklasik bir senedir evden cikmiyor. okulunu birakti.doktora gitmek istemiyor odasindan ve yataktan cikmiyor.bana da onereceginiz varmi. simdiden allah sizden razi olsun.

  • Allah yardım canım çok zor anlıyorum sizi bir şekilde ikna etmeye çalışın doktora gitmeyi yad abenimle konuşturmayı deneyin.Siizn sözünüzü tutması ve boyun eğemesi için her gün onun içeceği suya farkattirmeden 170 “Ya KUddus” okuyun arkasından “Sübbûhun Kuddusün Rabbül Melaiketi ver ruh “okuyun.Daha sonar sitemde Şahmeran duası var onu okuma uslüne göre okuyun.İnşirah suresini okuyun bol bol.72 defa Ya basıt 71 defa ya Bais 489 defa Ya Fettah okuyun .

 36. Allah(c.c)razi olsun,ben uygulamaya basladim insallah rabbim merhamet buyurup beni ve benim durumumda olan din kardeslerimi de kurtarir.Rabbim vesile olanlardan her iki cihanda razi olsun.Amin

 37. selamun aleykum ne olursunuz ibadet edemiyorum ve sureklı aklımdan abuk sabuk kufrler gecıyor ben tam salih ibadet etmek ıstyorum ve yarım yamalak ve uzerımdekı agırlık kalbımde kufur ve sacma dusuncelr benı benden ettı ne olur yol gosterın kurtaran allah c.c sızde vesıle olun ben neyapcgım

  • Şeytanın sizi rahatsız etmesidir kardeşim uzaklaşmayın o tür şeyler aklınıza geldiği zaman Euzü besmele çekin.

   Ebu bekir (r.a)’ın Peygamberimiz (s.a.v)’den sabah-akşam okunması için dua öğretmesini istemesi üzerine,Peygamberimiz,ona şu duayı okumasını tavsiye etti:

   “Allahümme fattıri’s-semavati ve’l-ardı alime’l-ğaybi ve’ş-şehadeti rabbe külli şey’in ve melikihi eşhedü en la ilahe illa ente euzü bike min şerri nefsi ve şerri’ş-şeytani ve şirkihi.”

   Anlamı;“Allah’ım! Ey göklerin ve yerin yaratanı,ey görülmeyen ve görüleni bilen,ey her şeyin Rabbi ve Meliki! Sen’den başka ilah olmadığına şehadet ederim.Nefsimin şerrinden,Şeytanın şerrinden ve şirke düşürmesinden Sana sığınırım”

   kaynak:Büyük dua kitabı(Rasullahın dilinden)

   Birde sabah akşam “Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in vela fissemai ve hüves semiul alim” duasını 3 veya 7kereokuyun.ayrıca “Bismillahi ala dini ve nefsi ve ehli ve mali” duasını okuyun.

 38. iyi aksamlar benim esimle problemlerimiz var ama bi turlu cøzume ulastiramiyoruz.bir anda benden nefret etmeye basladi ayrilmak istiyor evden ayrildi.sadece esimin bana karsi sogutuldugunu dusunuyorum.sadece bana geri nasil dønebilir

  • Bir mikdar tuza 51 yasin okuma:Bir kimse sevdiği birinin veya eşinin muhabbeti için bir mikdar tuza 51 defa Yasin suresinin son sayfasındaki“Ve darabe lena ve nesiye halkah.kale men yuhyi’l -izame ve hiye ramim.”ayetini okuyup ateşte yakarsa ,Allah’ın izini ile o kimsenin muhabbeti artar.Sabrı kararı kalmaz ve evine döner.Eşine ve çocuklarına bağlanır.

   Sevgiyi artırmak için: yedi tane kesme şekere “Yasin” suresinin son iki ayeti olan“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi tedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”ayetini okuyup istediği kimseye yedirirse muhabbetiartabilir.

 39. selamun aleyküm kardeşlerim.
  ben eşimle 7 aydır evliyim ve hala karı koca olamadık.
  bununla ilgili korkumu giderecek ne duası okumalıyım yardımlarınızı bekliyorum.

  • Önce bir doktora gitseniz ve bu arada “Bsimillahillezi la yeduru measmihi Şey’in fil ardı eval fis semai ve hüves semiul alim. üç veya 7 defa okuyun.Ayetel Kürsi okuyun.

 40. sayın hocamsiteniz çok güzel bu duaları devamlı okuyoruz ancak kesinlikle yeterli değil daha profasyonel okuma ve ayrıca muskave vefk tarifleride şart ben bu dualarıdefalarca okudum yeterli değilsiz benım sıkıntılardan kurtulmam içinbişeyler yapın lütfen şimdidenallahtraziolsun

  • Merhaba Kevser hanım öncelikle ben hoca değilim.Sadece yardım edebilme açısından elimdeki kaynaklardan ihtiyaç ve sıkıntılar için duaları yazıyorum kardeşim.Zaten Hoca olmadığım için de söylediğiniz şeyleri yapma imkanım yok.

 41. Admin paylaşımlarınızı beğeni ile takip ediyorum.Benimde nacizhane bir kaç önerim olacak.Dua uygulayacak arkadaşlar duaya olabildiğince saygısını göstersin (temiz ebise-abdestli olma-dua edersen kıbleye karşı düzgün oturma sakin bir ortam )olursa daha çabuk netice elde edilir bazı ayetleri hergün okumanın çok faydası vardır(mesala ayetel kürsi) kişi özel bir statü kazanır.Başkasının sizi sevmesi için dua edin Allaha hayırlısını isteyin ama çoğu havvas kitaplarında bulunan uygulamalrla kişinin iradesini etkilemek çok günahtır.

  • Evet Yasin bey haklısınız zaten bende helal olan şeyler için tavsiye ediyorum.Dr.Arif Aslan Hocanın kitaplarından paylaşıyorum sevgi dualarını.Oda hela olan isteklerde kullanın diye belirtiyor.Önerileriniz için teşekkürler.

 42. Zeynep Hanımcım merhaba,
  Yine faydalı yazılarınızla sizden yardım isteyen herkese yetişmissiniz Allah sizden razı olsun…
  Bundan 3 ay önce size yazmıştım bana yardımcı olmuştunuz çok sağolun.Nişanlımla ayrılmıştık.Meğersem bize soğukluk büyüsü yaptırmışlar.Büyüyle ilgili yazılarınızı okudum.Uygulayacağım.Sevenleri böyle ayırıyorlar ya onları Yüce Rabbime havale ediyorum…!Sebep de onun bir çocuğunun olması ve benim de bi bekar kız olmam.Ne o onun ailesi ne de benim ailem bu evliliğe hiç sıcak bakmadı malesef.Nerden bilemiyorlarki belkide o çocuğa en iyi ben annelik yapacağım.Ne kadar da iyi anlaşıyoruz çocukla.Allah bozmasın.hala beni arar sorar.Belkide Yüce Rabbim böyle uygun gördü belkide bu sorumluluğu alıp ona en iyi şekilde bakabilecektim.Biliyorum ki ailelerimiz davul bile dengi dengine misali bizim iyiliğimizi istiyorlar ama bu şekilde sonuçlanmamalıydı.Çevremizden inanılmaz baskı gördük ve duruma yenildik…. Yalnız nişanlımla yine görüşmeye başladık.Olmadı, yapamıyoruz birbirimizi görmeden…Onun yokluğunda karşıma çok hayırlı insanlar kısmetler çıktı…ama hepsini elimin tersiyle itiyorum kimseye ilgi duyamıyorum.Şu an eski nişanlımla görüşmeye başladık başlamasına da fakat malesef afedersiniz kedi köpek gibiyiz.en ufak bişeyden tartışıyoruz.bu durum beni çok üzüyor.Onu çok seviyorum,Onun da beni çok sevdiğini biliyorum.Yalnız benim de onun da kafası çok karışık.Çıkılmaz bi haldeyiz şu an.O benim için hayırlı,doğru bir eş olur mu? bunu anlamam için ne yapmayalım?hangi duaları okumalıyım?rüyaya yatıp görmek istiyorum bunun için önerebileceğiniz bir dua var mıdır?Bir de kavga etmememiz,anlaşabilmemiz için önerebileceğiniz dualar var mıdır?
  Şimdiden çok teşekkür ediyorum Zeynep Hanımcım.
  Allaha emanet olun…Sevgiler…

  • Melike Hanımcığım dilerim hakkınızda hayırlı olur.her şeyin en iyisini Allah bilir senin ve onun için hayırlı olacak ise nasip etsin.İstihare namazı kılıp rüyaya yatın bakalım ne göreceksiniz.yatmadan önce 812 defa ya Habir okunursa istenilen rüyada görünür denir bir yapmanı öneririm.Aranızdaki iletişimi güzelleştirmek içinde bir suya içecek suya 1600 defa ya Hadi okuyun birlikte için.Birde daha öncede söylemişimidir 1000 defa Ya vedud okuyun sevginizi artması için.

 43. Hayırlı akşmlar benımde bır sorunum var yardımcı olursanız sevınırım.Ben27 yasındayım 3 yıl önce evlendım ve ayrıldım evlenmek ıstıyorum ama kısmetlerım gelıyor geldıgı gıbı gıdıyor tuhaf bı durum acaba ne yapmalıyım?

  • Dua edin Zeynep Hanımcığım ve hakkınızda hayırlsını isteyin.Cuma günü 18 defa Cuma suresini okuyun.Ve cuma günü sela vakti ile ezan arasında “1062 defa Ya Bais” okuyun.Her gün sabah “489 defa Ya Fettah ” okuyun.her zaman hakkınızda hayırlsını isteyin.

 44. Merhaba sitenizi tesadüfen gördüm mailleri okudum Gülseren hanımın maili dikkatimi çekti acaba kızları evlendi mi? belki hayırlı bir işe vesile oluruz eğer kısmetse

 45. selamun aleykum …bu yukarda yazdgınız usulu akarsudan aldgımız suyu fazla alıb 3mı bolub 3 gun ve ya 3kre okuyub yıkanıb ıcelım yoksa akrsuya 3 sabahmı gıdıb alalım ynı buyuk bır vıdonla aldgımızı 3 bolub okuya bılırmıyız?

  • Evet üç kere gitmenize gerek yok gittiğinizde biraz fazla alın üç defa tekrarlancak diye işleme deniliyor.banyo ve duaların okunması

 46. eşim çok sabırlı.ama ben sabırsızım.inançlıyız ama eksiklerimiz var.2 de çocuğum var.mala mülke değer vermiyorum ama eşim esnaf gerçekten sırtı yatak görmüyor ama bereketimiz kıt. borç bitsin derken artıyor elmizdekileri de kaybediyoruz.yine allah sağlık versin diyoruz ama sanki sabrımız azalıyor sabır ve bereketle ilgili yapacaklarımızdan allah rızası için bahsederseniz sevinecem teşekkürler.

  • er-Rahmen kitabının müellifi diyor ki:

   “Ben bereket hususunda aşağıdaki terkibi uyguladım.Tecrübe ettim,faydasını gördüm”

   7 adet buğday tanesinin üzerine 997 defa “Yâ Fettah Yâ Rezzâk “ esmasını okunur.Daha sonra bu buğday tanelerini evinde bulunduursun.Allah’ın izniyle göreceksin ki rızka boğulacaksın.Bu gelen rızıkla da sakın günah işlemek husunda kullanma.

   Her gün sabah ve akşam vakıa ve yasin suresini okuyun.Her istiğfarı çoğaltın günde en az 100 defa
   Her gün 308 defa Ya Fettah Ya Rezzak çekin.

  • Sabır kardeşime,
   Her gün 1251 defa “Yâ Râfi,Ya Bâsıt celle celalühü” zikrine devam eden kimselerin ilmi ve malı artar.
   5 vakit namazdan sonra 351 defa “Yâ Râfi celle celalühü “ zikrine devam eden kimselerin rızkı artar,işleri açılır,mesleğinde ilerler.

 47. Selmlar sayın yönetici kardeşime,
  Gök gürlemesinde,şimşek çakmasında,fırtınalı çok rüzgarlı havalarda üzerime bir korku ve sıkıntı gelmekte bu hususlarda yardımlarınızı bekler saygı ve sevgiler sunarım,Allah razı olsun.

 48. Selamınaleyküm yöneticim
  Diyabet 2 (şeker ) hastaları için sizden farklı bitkisel veya denemiş tarifler istiyoruz lütfen bize yardımcı olursanız seviniriz,çok teşekkür eder Allah razı olsun deriz.

  • Tamam şener bey sitemde var dı ama başka araştırmalar yaparak yayınalrım geçmiş olsun en kısa zamanda kesin bir tedavi yolu çıkar inşallah.

 49. Selamlar sayın yönetici kardeşime,
  Gök gürlemesinde,şimşek çakmasında,fırtınalı çok rüzgarlı havalarda üzerime bir korku ve sıkıntı gelmekte bu hususlarda yardımlarınızı bekler saygı ve sevgiler sunarım,Allah razı olsun.

  • Korkular için sitemde okunacak dualar var ama siz sabah akşam şu duayı okuyarak Allaha sığının ” Bismillahillezi la yedurru measmihi şey ‘in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alim” bu duayı sbaha akşam 3 veya 7 defa oku.siteme de bak dha farklı dualr d avar.

   • Merhabalar. Bişey danışmak istiyorum. Başkasına büyü yapıldıysa bunu uzaktan bozdurma şansımız nedir nolur yardımcı olun çok çaresiz kaldım. Yani mesela ben dua etsem ve ona yollasam faydası olur mu? Büyü yapılan kişi erkek arkadaşım yaptıran kişide eski sevgilisi erkek arkadaşım kendini kaybetmiş durumda ailesini bile görmüyor artık hiçbirşey gözünde yok günden güne mahvoluyor kendine zarar veriyor yardımcı olursanız çok sevinirim :(

 50. Üç kere fatiha suresi
  üç kere”Elif lam mim”
  Ayet-el-Kürsi
  Ta-Ha suresinin 67-69 ayetleri
  Üç defa İsra Suresinin 81.Ayeti
  Üç kere İnşirah suresi
  üç kere ihlas suresi
  üç kere Felak suresi
  Nas suresi……….ta ha suresının sadece 67 ve 69 ayetımı? 68 .ayetokuncakmı?

 51. ALLAH razı olsun bız gun ışımaya yuz tutmusken denıze akan bır dereden aldık suyu ve suzduk 1 ısıtsak sorun olurmu? 2 yıkandgımız suyu ayak degmeyen bır yeremı dokelım? 3 kac yudum ıcıegız ıcıne hıjyen ıcın az sırke karıstırsak olurmu? ne olursunz acıl cevab verın okuycaz hemen sızden haber beklıyoruz

 52. kusra bakmayın bız akarsudan aldgımız sularla yıkandık basta elıf lam mım dıye 3kere tekrar etık ama elıf lam mım ayetmıs sımdı tum ıslemı yenıdenmı yapcaz yoksa 3kere elıf lam mım dedgmız gecerlı olurmu?

 53. yanı 3kere elıf lam mım mı dıycez yoksa 3kere bu duayımı okuycaz Bismillahirrahmanirrahim

  1. Elif lam mim
  2. Zalikel kitabü la raybe fıh* hüdel lil müttekıyn
  3. Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun
  4. Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik* ve bil ahırati hüm yukınun
  5. Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun
  6. İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun
  7. Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim* ve ala ebsarihim ğaşaveh* ve lehüm azabün azıym
  8. Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın
  9. Yühadiunellahe vellezıne amenu* ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun
  10. Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada* ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun
  11. Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun
  12. Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun
  13. Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’* ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun
  14. Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna* ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun
  15. Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun
  16. Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda* fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın
  17. Meselühüm ke meselillezistevkade nara* fe lemma edaet ma havlehu zehebellahü bi nurihim ve terakehüm fı zulümatil la yübsırun
  18. Summüm bükmün umyün fe hüm la yarciun
  19. Ev ke seyyibim mines semai fıhi zulümatüv ve ra’düv ve bark* yec’alune esabiahüm fı azanihim mines savaıkı hazeral mevt* vallahü mühıytum bil kafirın
  20. Yekadül berku yahtafü ebsarahüm* küllema edae lehüm meşev fıhi ve iza azleme aleyhim kamu* ve lev şaellahü le zehebe bi sem’ıhim ve ebsarihim* innellahe ala külli şey’in kadiyr
  21. Ya eyyühen nasu’büdu rabbekümüllezı halekaküm vellezıne min kabliküm lealleküm tettekun
  22. Ellezı ceale lekümül erda firaşev ves semae binaa* ve enzele mines semai maen fe ahrece bihı mines semerati rizkal leküm* fe la tec’alu lillahi endadev ve entüm ta’lemun
  23. Ve in küntüm fı raybim mimma nezzelna ala abdina fe’tu bi suratim mim mislih* ved’u şühedaeküm min dunillahi in küntüm sadikıyn
  24. Fe illem tef’alu ve len tef’alu fettekun naralletı vekudühen nasü vel hıcarah* üıddet lil kafirın
  25. Ve beşşirillezıne amenu ve amilus salihati enne lehüm cennatin tecrı min tahtihel enhar* küllema ruziku minha min semeratir rizkan kalu hazellezı rüzıkna min kablü ve ütu bihı müteşabiha* ve lehüm fıha ezvacüm mütahheratüv ve hüm fıha halidun
  26. İnnellahe la yestahyı ey yadribe meselem ma beudaten fe ma fevkaha* fe emmellezıne amenu fe ya’lemune ennehül hakku mir rabbihim* ve emmellezıne keferu fe yekulune maza eradellahü bi haza mesela* yüdıllü bihı kesırav ve yehdı bihı kesıra* ve ma yüdıllü bihı illel fasikıyn
  27. Ellezıne yenkudune ahdellahi mim ba’di mısakıh* ve yaktaune ma emerallahü bihı ey yusale ve yüfsidune fil ard* ülaike hümül hasirun
  28. Keyfe tekfürune billahi ve küntüm emvaten fe ahyaküm* sümme yümıtüküm sümme yuhyıküm sümme ileyhi türceun
  29. Hüvellezı haleka leküm ma fil erdı cemıan sümmesteva iles semai fe sevvahünne seb’a semavat* ve hüve bi külli şey’in alım
  30. Ve iz kale rabbüke lil melaiketi innı caılün fil erdı halıfeh* kalu e tec’alü fıha mey yüfsidü fıha ve yesfiküd dima’* ve nahnü nüsebbihu bi hamdike ve nükaddisü lek* kale innı a’lemü ma la ta’lemun
  31. Ve alleme ademel esmae külleha sümme aradahüm alel melaiketi fe kale embiunı bi esmai haülai in küntüm sadikıyn
  32. Kalu sübhaneke la ılme lena illa ma alemtena* inneke entel alımül hakım
  33. Kale ya ademü embi’hüm bi esmaihim* felemma embeehüm bi esmaihim kale e lem ekul leküm innı a’lemü ğaybes semavati vel erdı ve a’lemü ma tübdune ve ma küntüm tektümun
  34. Ve iz kulna lil melaiketiscüdu li ademe fe secedu illa iblıs* eba vestekbera ve kane minel kafirın
  35. Ve kulna ya ademüskün ente ve zevcükel cennete ve küla minha rağaden haysü şi’tüma* ve la takraba hazihiş şecerate fe tekuna minez zalimın
  36. Fe ezellehümeş şeytanü anha fe ahracehüma mimma kana fıh* ve kulnehbitu ba’duküm li ba’dın adüvv* ve leküm fil erdı müstekarruv ve metaun ila hıyn
  37. Fe telekka ademü mir rabbihı kelimatin fe tabe aleyh* innehu hüvet tevvabür rahıym
  38. Kulnehbitu minha cemıa* fe imma ye’tiyenneküm minnı hüden fe men tebia hüdaye fe la havfün aleyhim ve la hüm yahzenun
  39. Vellezıne keferu ve kezzebu bi ayatina ülaike ashabün nar* hüm fıha halidun
  40. Ya benı israılezküru nı’metiyelletı en’amtü aleyküm ve evfu bi ahdı ufi biahdiküm ve iyyaye ferhebun
  41. Ve aminu bi ma enzeltü müsaddikal li ma meaküm ve la tekunu evvele kafirim bih* ve la teşteru bi ayatı semenen kalilev ve iyaye fettekun
  42. Ve la telbisül hakka bil batılı ve tektümül hakka ve entüm ta’lemun
  43. Ve ekıymüs salate ve atüz zekate verkeu mear rakiıyn
  44. E te’mürunen nase bil birri ve tensevne enfüseküm ve entüm tetlunel kitab* e fe la ta’kılun
  45. Vesteıynu bis sabri ves salah* ve inneha le keıratün illa alel haşiıyn
  46. Ellezıne yezunnune ennehüm mülaku rabbihim ve ennehüm ileyhi raciun
  47. Ya benı israılezküru nı’metiyelletı en’amtü aleyküm ve ennı faddaltüküm alel alemın
  48. Vetteku yevmel la teczı nefsün an nefsin şey’ev ve la yukbelü minha şefaatüv ve la yü’hazü minha adlüv ve la hüm yünsarun
  49. Ve iz necceynaküm min ali fir’avneyesumuneküm suel azabi yüzebbihune ebnaeküm ve yestahyune nisaeküm* ve fı zaliküm belaüm mir rabbiküm azıym
  50. Ve iz ferakna bikümül bahra fe enceynaküm ve ağrakna ale fir’avne ve entüm tenzurun
  51. Veiz vaadna musa erbeıyne leyleten sümmettehaztümül ıcle mim ba’dihı ve entüm zalimun
  52. Sümme afevna anküm mim ba’di zalike lealleküm teşkürun
  53. Ve iz ateyna musel kitabe vel fürkane lealleküm teehtedun
  54. Ve iz kale musa li kavmihı ya kavmi inneküm zalemtüm enfüseküm bittihazikümül ıcle fe tubu ila bariiküm faktülu enfüseküm* zaliküm hayrul leküm ınde bariiküm* fe tabe aleyküm* innehu hüvet tevvabür rahıym
  55. Ve iz kultüm ya musa len nü’mine leke hatta nerallahe cehraten fe ehazetkümüs saıkatü ve entüm tenzurun
  56. Sümme beasnaküm mim ba’di mevtiküm lealleküm teşkürun
  57. Ve zallelna aleykümül ğamame ve enzelna aleykümül menne ves selva* külu min tayyibati ma razaknaküm* ve ma zalemuna ve lakin kanu enfüsehüm yazlimun
  58. Ve iz kulnedhulu hazihil karyete fe külu minha haysü şi’tüm rağadev vedhulül babe süccedev ve kulu hıttatün nağfirleküm hatayaküm* ve senezıdül muhsinın
  59. Fe beddellezıne zalemu kavlen ğayrallezı kıyle lehüm fe enzelna alellezıne zalemu riczem mines semai bi ma kanu yefsükun
  60. Ve izisteska musa li kavmihı fe kulnadrib bi asakel hacer* fenfecerat minhüsneta aşrate ayna* kad alime küllü ünasim meşrabehüm* külu veşrabu mir rizkıllahi ve la ta’sev fil erdı müfsidın
  61. Ve iz kultüm ya musa len nasbira ala taamiv vahıdin fed’u lena rabbeke yuhric lena mimma tümbitül erdu mim bakliha ve kıssaiha ve fumiha ve adesiha ve besaliha* kale e testebdilunellezı hüv edna billezı hüve hayr* ihbitu mısran fe inne leküm ma seeltüm* ve duribet aleyhimüz zilletü vel meskenetü ve bau bi ğadabim minellah* zalike bi ennehüm kanu yekfürune bi ayatillahi ve yaktülunen nebiyyıne bi ğayril hakk* zalike bi ma asav ve kanu ya’tedun
  62. İnnellezıne amenu vellezıne hadu ven nesara ves sabiıne min amene billahi vel yevmil ahıri ve amile salihan fe lehüm ecruhüm ınde rabbihim *ve la havfün aleyhim ve la hüm yahzenun
  63. Ve iz ehazna mısakaküm ve rafa’na fevkakümüt tur * huzu ma ateynaküm bi kuvvetiv vezküru ma fıhi lealleküm tettekun
  64. Sümme tevelleytüm mim ba’di zalik *fe lev la fadlüllahi aleyküm ve rahmetühu leküntüm minel hasirın
  65. Ve le kad alimtümüllezına’tedev minküm fis sebti fe kulna lehüm kunu kıradeten hasiın
  66. Fe cealnaha nekalel li ma beyne yedeyha ve ma halfeha ve mev’ızatel lil müttekıyn
  67. Ve iz kale musa li kavmihı innellahe ye’müruküm en tezbehu bekarah *kalu etettehızüna hüzüva *kale euzü billahi en ekune minel cahilın
  68. Kalüd’u lena rabbeke yübeyyil lena ma hı *kale innehu yekulü inneha bekarütl la fariduv ve la bikr * avanüm beyne zalik * fef’alu ma tü’merun
  69. Kalüdu lena rabbeke yübeyyil lena ma levnüha *kale innehu yekulü inneha bekaratün safraü fakıul levnüha tesürrün nazırın
  70. Kalüd’u lena rabbeke yübeyyil lena ma hiye innel bekara teşabehe aleyna* ve inna in şaellahü le mühtedun
  71. Kale innehu yekulü inneha bekaratül la zelulün tüsırul erda ve la teskıl hars* müsellemetül laşiyete fıha* kalül ane ci’te bil hakk* fe zebehuha ve ma kadu yef’alun
  72. Ve iz kateltüm nefsen feddara’tüm fıha* vallahü muhricüm ma küntüm tektümun
  73. Fe kulnadribuhü bi ba’dıha* kezalike yuhyillahül mevta ve yürıküm ayatihı lealleküm ta’kılun
  74. Sümme kaset kulubüküm mim ba’di zalike fe hiye kel hıcarati ev eşeddü kasveh* ve inne minel hıcarati lema yetefecceru minhül enhar* ve inne minha lema yeşşekkaku fe yahrucü minhül ma’* ve inne minha lema yehbitu min haşyetillah* vemallahü bi ğafilin amma ta’melun
  75. E fetatmeune ey yü’minu leküm ve kad kane ferıkum minhüm yesmeune kelamellahi sümme yüharrifunehu mim ba’di ma akaluhü ve hüm ya’lemun
  76. Ve iza leküllezıne amenu kalu amenna* ve iza hala ba’duhüm ila ba’din kalu etühaddisunehüm bi ma fetehallahü aleyküm li yühaccuküm bihı ınde rabbiküm* e fe la ta’kılun
  77. E ve la ya’lemune ennellahe ya’lemü ma yüsirrune ve ma yu’linun
  78. Ve minhüm ümmiyyune la ya’lemunel kitabe illa emaniyye ve in hüm illa yezunnun
  79. Fe veylül lillezıne yektübunel kitabe bi eydıhim sümme yekulunel kitabe bi eydıhim sümme yekulune haza min ındillahi li yeşteru bihı semenen kalıla* fe veylül lehüm mimma ketebet eydıhim ve veylül lehüm mimma yeksibun
  80. Ve kalu len temessenen naru illa eyyamem ma’dudeh* kul ettehaztüm ındellahi ahden fe ley yuhlifellahü ahdehu em tekulune alellahi ma la ta’lemun
  81. Bela men kesebe seyyietev ve ehatat bihı hatıy’etühu fe ulaike ashabün nar* hüm fıha halidun
  82. Vellezıne amenu ve amilus salihati ülaike ashabül cenneh* hüm fıha halidun
  83. Ve iz ehazna mısaka benı israıle la ta’büdune illellahe ve bil valideyni ıhsanev ve izl kurba vel yetam vel mesakıni ve kulu lin nasi husnev ve ekıymus salate ve atüz zekah* sümme tevelleytüm ila kalılem minküm ve entüm mu’ridun
  84. Ve iz ehazna mısakaküm la tesfikune dimaeküm ve la tuhricune enfüseküm min diyariküm sümme akrartüm ve entüm teşhedun
  85. Sümme entüm haülai taktülune enfüseküm ve tuhricune ferıkam minküm min diyarihim tezaherune aleyhim bil ismi vel udvan* ve iy ye’tuküm üsara tüfaduhüm ve hüve muharramün aleyküm ıhracühüm* e fe tü’minune bi ba7dıl kitabi ve tekfürune bi ba’d* fe ma cezaü mey yef’alü zalike minküm illa hızyün fil hayatid dünya* ve yevmel kıyameti yüraddune ila eşeddil azab* vemallahü bi ğafilin amma ta’melun
  86. Ülaikellezıneşteravül hayated dünya bil ahırati fe la yuhaffefü anhümül azabü ve la hüm yünsarun
  87. Ve le kad ateyna musel kitabe ve kaffeyna mim ba’dihı bir rusüli ve ateyna ıysebne meryemel beyyinati ve eyyednahü bi ruhıl kudüs* e fe küllema caeküm rasulüm bima la tehva enfüsükümüstekbartüm* fe ferıkan kezzebtüm ve ferıkan taktülun
  88. Ve kalu kulubüna ğulf* bel leanehümüllahü bi küfrihim fe kalılem ma yü’minun
  89. Ve lemma caehüm kitabüm min ındillahi müsaddikul lima mealhüm ve kanu min kablü yesteftihune alellezıne keferu* fe lemma caehüm ma arafu keferu bihı fe la’netüllahi alel kafirın
  90. Bi’semeşterav bihı enfüsehüm ey yekfüru bi ma enzelellahü bağyen ey yünezzilellahü min fadlihı ala mey yeşaü min ıbadih* fe bau bi ğadabin ala ğadab* ve lil kafirıne azabüm mühın
  91. Ve iza kıyle lehüm aminu bi ma enzelellahü kalu nü’minü bima ünzile aleyna ve yekfürune bi ma veraehu ve hüvel hakku müsaddikal lima meahüm* kul fe lime taktülune embiyaellahi min kablü in küntüm mü’minın
  92. Ve le kad caeküm musa bil beyyinati sümmettehaztümül ıcle mim ba’dihı ve entüm zalimun
  93. Ve iz ehazna mısakaküm ve rafa’na fevkakümüt tur* huzu ma ateynaküm bi kuvvetiv vesmeu* kalu semı’na ve asayna ve üşribu fı kulubihimül ıcle bi küfrihımv kul bi’sema ye’müruküm bihı ımanüküm in küntüm mü’minın
  94. Kul in kanet lekümüd darul ahıratü indellahi halisatem min dunin nasi fe temennevül mevte in küntüm sadikıyn
  95. Ve ley yetemennevhü ebedem bima kaddemet eydıhim* vallahü alımüm biz zalimın
  96. Ve le tecidennehüm ahrasan nasi ala hayah* ve minellezıne eşraku yeveddü ehadühüm lev yüammeru elfe seneh* ve ma hüve bi müzahzihıhı minel azabi ey yüammer* vallahü besıyrum bima ya’melun
  97. Kul men kane adüvvel licibrıle fe innehu nezzelehu ala kalbike bi iznillahi müsaddikal lima beyne yedeyhi ve hüdev ve büşra lil mü’minın
  98. Men kane adüvvel lillahi ve melaiketihı ve rusülihı ve cibrıle ve mıkale fe innellahe adüvvül lil kafirın
  99. Ve le kad enzelna ileyke ayatim beyyinat* ve ma yekfüru biha illel fasikun
  100. E ve küllema ahedu ahden nebezehu ferıkum minhüm* bel ekseruhüm la yü’minun
  101. Ve lemma caehüm rasulüm min ındillahi müsaddikul lima mealhüm nebeze ferıkum minellezıne utül kitab* kitabellahi verae zuhurihim ke ennehüm la ya’lemun
  102. Vettebeu ma tetlüş şeyatıynü ala mülki süleyman* ve ma kefera süleymanü ve lakinneş şeyatıyne keferu yüallimunen nasas sıhra ve ma ünzile alel melekeyni bi babile harute ve marut* ve ma yüallimani min ehadin hatta yekula innema nahnü fitnetün fe la tekfür* fe yeteallemune minhüma ma yüferrikune bihı beynel mer’i ve zevcih* ve ma hüm bi darrıne bihı min ehadin illa bi iznillah* ve yeteallemune ma yedurruhüm ve la yenfeuhüm* ve le kad alimu le menişterahü ma lehu fil ahırati min halakıv ve le bi’se ma şerav bihı enfüsehüm* lev kanu la’lemun
  103. Ve lev ennehüm amenu vettekav le mesubetüm min ındillahi hayr* lev kanu ya’lemun
  104. Ya eyyühellezıne amenu la tekulu raına ve kulünzurna vesmeu* ve lil kafirıne azabün elım
  105. Ma yeveddüllezıne keferu min ehlil kitabi ve lel müşrikıne ey yünezzele aleyküm min hayrim mir rabbiküm* vallahü yehtessu bi rahmetihı mey yeşa’* vallahü zül fadlil azıym
  106. Ma nensah min ayetin ev nünsiha ne’ti bi hayrim minha ev misliha* e lem ta’lem ennellahe ala külli şey’in kadır
  107. E lem ta’lem ennellahe lehu mülküs semavati vel ard* ve ma leküm min dunillahi miv veliyyiv ve la nasıyr
  108. Em türıdune en tes’elu rasuleküm kema süile musa min kabl* ve mey yetebeddelil küfra bil ımani fe kad dalle sevaes sbil
  109. Vedde kesırum min ehlil kitabi lev yerudduneküm mim ba’di ımaniküm küffara* hasedem min ındi enfüsihim mim ba’di ma tebeyyene lehümül hakk* fa’fu vasfehu hatta ye’tiyellahü bi emrih* innellahe ala külli şey’in kadır
  110. Ve ekıymus salate ve atüz zekah* ve ma tükaddimu li enfüsiküm min hayrin teciduhü ındellah* innellahe bi ma ta’melune besıyr
  111. Ve kalu ley yedhulel cennete illa men kane huden ev nesar* tilke emaniyyühüm* kul hatu bürhaneküm in küntüm sadikıyn
  112. Bela men esleme vechehu lillahi ve hüve muhsinün fe lehu ecruhu ınde rabbihı ve la havvfün aleyhim ve la hüm yahzenun
  113. Ve kaletil yehudü leysetin nesar ala şey’iv ve kaletin nesara leysetil yehudü ala şey’iv ve hüm yetlunel kitab* kezalike kalellezıne la ya’lemune misle kavlihim* fallahü yahkümü beynehüm yevmel kıyameti fıma kanu fıhi yahtelifun
  114. Ve men azlemü mimmem menea mesacidellahi ey yüzkera fıhesmühu ve sea fı harabiha* ülaike ma kane lehüm ey yedhuluha illa haifın* lehüm fid dünya hızyüv ve lehüm fil ahırati azabün azıym
  115. Ve lillahil meşriku vel mağribü fe eynema tüvellu fe semme vechüllah* innallahe vasiun alım
  116. Ve kalüttehazellahü veleden sübhaneh* bel lehu ma fis semavati vel ard* küllül lehu kanitün
  117. Bedıus semavati vel ard* ve iza kada emran fe innema yekulü lehu kün fe yekun
  118. Ve kalellezıne la ya’lemune lev la yükellimünellahü ev te’tına ayeh* kezalike kalellezıne min kablihim misle kavlihim* teşabehet kulubühüm* kad beyyennel ayati li kavmiy yukınun
  119. İnna erselnake bil hakkı beşırav ve nezirav ve la tüs’elü an ashabil cehıym
  120. Ve len terda ankel yehudü ve len nesara hatta tettebia milletehüm* kul inne hüdellahi hüvel hüda* ve leinitteba’te ehvaehüm ba’dellezı caeke minel ılmi ma leke minallahi miv veliyyiv ve la nasıyr
  121. Ellezıne ateynahümül kitabe yetlunehu hakka tilavetih* ülaike yü’minune bih* ve mey yekfür bihı fe ülaike hümül hasirun
  122. Ya benı israılezküru nı’metiyelletı en’amtü aleyküm ve ennı faddaltüküm alel alemın
  123. Vetteku yevmel la teczı nefsün an nefsin şey’ev ve la yukbelü minha adlüv ve la tenfeuha şefatüv ve la hüm yünsarun
  124. Ve izibtela ibrahıme rabbühu bi kelimatin fe etemmehünn* kale innı caılüke lin nasi imama* kale ve min zürriyyetı* kale la yenalü ahdiz zalimın
  125. Ve iz cealnel beyte mesabetel lin nasi ve emna* vettehızu mim mekami ibrahıme müsalla* ve ahidna ila ibrahıme ve ismaıyle en tahhira veytiye lit taifıne vel akifıne ver rukkeıs sücud
  126. Ve iz kale ibrahımü rabbic’al haza beleden aminev verzuk ehlehu mines semerati min amene minhüm billahi vel yevmil ahır* kale ve men kefera fe ümettiuhu kalılen sümme adtarruhu ila azabin nar* ve bi’sel mesıyr
  127. Ve iz yerfeu ibrahımül kavaıde minel beyti ve ismaıyl* rabbena tekabbel minna* inneke entes semıul alım
  128. Rabbena vec’alna müslimeyni leke ve min zürriyyetina ümmetem müslimetel leke ve erina menasikena ve tüb aleyna* inneke entet tevvabür rahıym
  129. Rabbena veb’as fıhim rasulem minhüm yetlu aleyhim ayatike ve yüallimühümül kitabe vel hıkmete ve yüzekkıhim* inneke entel azızül hakım
  130. Ve mey yerğabü ammileti ibrahıme illa men sefihe nefseh* ve le kadıstafeynahü fid dünya* ve innehu fil ahırati le minas salihıyn
  131. İz kale lehu rabbühu eslim kale eslemtü li rabbil alemın
  132. Ve vassa biha ibrahımü benıhi ve ya’kub* ya beniyye innellahestafa lekümüd dıne fe la temutünne illa ve entüm müslimun
  133. Em küntüm şühedae iz hadara ya’kubel mevtü iz kale li benıhi ma ta’büdune mim ba’dı * kalu na’büdü ilaheke ve ilahe abaike ibrahıme ve ismaıyle ve ishaka ilahev vahıda* ve nahnü lehu müslimun
  134. Tilke ümmetün kad halet* leha ma kesebet ve leküm ma kesebtüm* ve la tüs’elune amma kanu ya’melun
  135. Ve kalu kunu huden ev nesara tehtedu* kul bel millete ibrahıme hanıfa* ve ma kane minel müşrikın
  136. Kulu amenna billahi ve ma ünzile ileyna ve ma ünzile ila ibrahıme ve ismaıyle ve ishaka ve ya’kube vel esbatı ve ma utiye musa ve ıysa ve ma utiyen nebiyyune mir rabbihim* la nüferriku beyne ehadim minhüm ve nahnü lehu müslimun
  137. Fe in amenu bi misli ma amentüm bihı fe kadihtedev* ve in tevellev fe innema hüm fı şikak* fe seyekfıkehümüllah* ve hüves semıul alım
  138. Sıbğatellah* ve men ahsenü minellahi sıbğatev ve nahnü lehu abidun
  139. Kul etühaccunena fillahi ve hüve rabbüna ve rabbüküm* ve lena amalüna ve leküm a’malüküm* ve nahnü lehu muhlisun
  140. Em tekulune inne ibrahıme ve ismaıyle ve ıshaka ve ya’kube vel esbata kanu huden ev nesara* kul e entüm a’lemü emillah* ve men azlemü mimmen keteme şehadeten ındehu minellah* ve mallahü bi ğafilin amma ta’melun
  141. Tilke ümmetün kad halet* leha ma kesebet ve leküm ma kesebtüm* ve la tüs’elune amma kanu ya’melun
  142. Se yekulüs süfehaü minen nasi ma vellahüm an kıbletihimülletı kanu aleyha* kul lillahil meşriku vel mağrib* yehdı mey yeşaü ila sıratım müstekıym
  143. Ve kezalike cealnakmüm ümmetev vesetal li tekunu şühedae alen nasi ve yekuner rasulü aleyküm şehıda* ve ma cealnel kıbletelletı künte aleyha illa li na’leme mey yettebiur rasule mimmey yenkalibü ala akıbeyh* ve in kanet le kebıraten illa alellezıne hedellah* ve ma kanellahü li yüdıy’a ımaneküm* innellahe bin nasi le raufür rahıym
  144. Kad nera tekallübe vechike fis semai fe lenüvelliyenneke kıbleten terdaha* fevelli vcheke şatnal mescidil haram* ve haysü ma küntüm fevellu vücuheküm şatrah* ve innellezıne utül kitabe le ya’lemune ennehül hakku mir rabbihim* vemallahü bi ğafilin amma ya’melun
  145. Ve le in eteytellezıne utül kitabe bi külli ayetim ma tebiu kıbletek* ve ma ba’duhüm bi tabiın kıblete ba’d* ve leinitteba’te ehvaehüm mim ba’di ma caeke minel ılmi inneke izel le minez zalimın
  146. Ellezıne ateynahümül kitabe ya’rifunehu kema ya’rifune ebnaehüm* ve inne ferıkam minhüm le yektümunel hakka ve hüm ya’lemun
  147. Elhakku mir rabbike fe la tekunenne minel mümterın
  148. Ve li külliv vichetün hüve müvellıha festebikul hayrat* eyne ma tekunu ye’ti bikümüllahü cemıa* innellahe ala külli şey’in kadır
  149. Ve min haysü haracte fevelli vecheke şatral mescidil haram* ve innehu lel hakku mir rabbik* ve mallahü bi ğafilin amma ta’melun
  150. Ve min haysü haracte fevelli vecheke şatral mescidil haram* ve haysü ma küntüm fe vellu vücuheküm şatrahu li ella yekune linnasi aleyküm hucceh* ilellezıne zalemu minhüm fe la tahşevhüm vahşevnı ve li ütimme nı’metı aleyküm ve lealleküm tehtedun
  151. Kema erselna fıküm rasulem minküm yetlu aleyküm ayatina ve yüzekkıküm ve yüallimükümül kitabv vel hıkmete ve yüallimüküm ma lem tekunu ta’lemun
  152. Fezkürunı ezkürküm veşküru lı ve la tekfürun
  153. Ya eyyühellezıne amenüsteıynu bis sabri ves salah* innellahe meas sabirın
  154. Ve la tekulu li mey yuktelü fı sebılillahi emvat* bel ahyaüv ve lakil la teş’urun
  155. Ve le neblüvenneküm bi şey’im minel havfi vel cuı ve naksım minel emvali vel enfüsi ves semerat* ve beşşiris sabirın
  156. Ellezıne iza esabethüm müsıybetün kalu inna lillahi ve inna ileyhi raciun
  157. Ülaike alayhim salevatüm mir rabbihim ve rahmetüv ve ülaike hümül mühtedun
  158. İnnes safa vel mervete min şeairillah* fe min haccel beyte evı’temera fe la cünaha aleyhi ey yettavvefe bihima* ve men tetavvea hayran fe innellahe şakirun alıym
  159. İnnellezıne yektümune ma enzelna minel beyyinati vel hüda mim ba’di ma beyyennahü lin nasi fil kitabi ülaike yel’anühümullahü ve yel’anühümül laınun
  160. İllellezıne tabu ve aslehu ve beyyenu fe ülaike etubü aleyhim* ve enet tevvabür rahıym
  161. İnnellezıne keferu ve matu ve hüm küffarun ülaike aleyhim la’netüllahi vel melaiketi ven nasi ecmeıyn
  162. Halidıne fıha* la yühaffefü anhümül azabü ve la hüm yünzarun
  163. Ve ilahüküm ilahüv vahıd* la ilahe illa hüver rahmanür rahıym
  164. İnne fı halkıs semavati vel erdı vahtilafil leyli ven nehari vel fülkilletı tecrı fil bahri bima yenfeun nase ve ma enzelellahü mines semai mim main fe ahya bihil erda ba’de mevtiha ve besse fıha min külli dabbetiv ve tasrıfir riyahı ves sehabil müsahhari beynes semai vel erdı le ayatil li kavmiy ya’kılun
  165. Ve minen nasi mey yettehızü min dunillahi endadey yühıbbunehüm ke hubbillah* vellezıne amenu eşeddü hubbel lillah* velev yerallezıne zalemu iz yeravnel azabe ennel kuvvete lillahi cemıav ve ennellahe şedıdül azab
  166. İz teberraellezınet tübiu minellezınettebeu ve raevül azabe ve tekattaat bihimül esbab
  167. Ve kalellezınet tebeu lev enne lena kerraten fe neteberrae minhüm kema teberrau minna* kezalike yürıhimüllahü a’malehüm haseratin aleyhim* ve ma hüm bi haricıne minen nar
  168. Ya eyyühen nasü külu mimma fil erdı halalen tayyibev ve la tettebiu hutuvatiş şeytan* innehu leküm adüvvüm mübın
  169. İnnema ye’müruküm bis sui vel fahşai ve en tekulu alellahi ma la ta’lemun
  170. Ve iza kıyle lehümüt tebiu ma enzellellahü kalu bel nettebiu ma elfeyna aleyhi abaena* e ve lev kane abaühüm la ya’kılune şey’ev ve la yehtedun
  171. Ve meselüllezıne keferu ke meselillezı yen’ıku bi ma la yesmeu illa düaev ve nidaa* summüm bükmün umyün fe hüm la ya’kılun
  172. Ya eyyühellezıne amenu külu min tayyibati ma razaknaküm veşküru lillahi in küntüm iyyahü ta’büdun
  173. İnnema harrame aleykümül meytete ved deme ve lahmel hınzıri ve ma ühille bihı li ğayrillah* fe menidturra ğayra bağıv ve la adin fe la isme aleyh* innellahe ğafurur rahıym
  174. İnnellezıne yektümune ma enzelellahü minel kitabi ve yeşterune bihı semenen kalılen ülaike ma ye’külune fı bütunihim illen nara ve la yükellimühümüllahü yevmel kıyameti ve la yüzekkıhim* ve lehüm azabün eliym
  175. Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda vel azabe bil mağfirah* fe ma asberahüm alen nar
  176. Zalike bi ennellahe nezzelel kitabe bil hakk* ve innellezınahtelefu fil kitabi le fı şikakım beıyd
  177. Leysel birra en tüvellu vücuheküm kıbelel meşrikı vel mağribi ve lakinnel birra men amene billahi vel yevmil ahıri vel melaiketi vel kitabi ven nebiyyın* ve atel male ala hubbihı zevil kurba vel yetama vel mesakıne vebnes sebıli ves sailıne ve fir rikab* ve ekames salate ve atez zekah* vel mufune bi ahdihim iza ahedu* ves sabirıne fil be’sai ved darrai ve hıynel be’s* ülaikellezıne sadeku* ve ülaike hümül müttekun
  178. Ya eyyühellezıne amenu kütibe aleykümül kısasu fil katla* el hurru bil hurri vel abdü bil abdi vel ünsa bil ünsa* fe men ufiye lehu min ehıyhi şey’ün fettibaum bil ma’rufi ve edaün ileyhi bi ıhsan* zalike tahfıfüm mir rabbiküm ve rahmeh* fe menı’teda ba’de zalike fe lehu azabün eliym
  179. Ve leküm fil kısası hayatüy ya ülil elbabi lealleküm tettekun
  180. Kütibe aleyküm iza hadara ehadekümül mevtü in terake hayra* elvasıyyetü lil valideyni vel akrabıne bil ma’ruf* hakkan alel müttekıyn
  181. Fe mem beddelehu ba’de ma semiahu fe innema ismühu alellezıne yübeddiluneh* innellahe semıun aliym
  182. Fe men hafe mim musın cenefen ev ismen fe asleha beynehüm fe la isme aleyh* innellahe ğafurur rahıym
  183. Ya eyyühellezıne amenu kütibe aleykümüs sıyamü kema kütibe alellezıne min kabliküm lealleküm tettekun
  184. Eyyamem ma’dudat* fe men kane minküm merıdan ev ala seferin fe ıddetüm min eyyamin uhar* ve alellezıne yütıykunehu fidyetün taamü miskın* fe men tetavvea hayran fe hüve hayrul leh* ve en tesumu hayrul leküm in küntüm ta’lemun
  185. Şehru ramedanellezı ünzile fıhil kur’anü hüdel lin nasi ve beyyinatim minel hüda vel fürkan* fe men şehide minkümüş şehra felyesumh* ve em kane merıdan ev ala seferin fe ıddetüm min eyyamin uhar* yürıdüllahü biküml yüsra ve la yürıdu bi külüm usr* ve li tükmilül ıddete ve li tükebbirullahe ala ma hedaküm ve lealleküm eşkürun
  186. Ve iza seeleke ıbadı annı fe innı karıb* ücıbü da’veted daı iza deani felyestecıbu lı vel yü’minu bı leallehüm yarşüdun
  187. Ühılle leküm leyletes sıyamir rafesü ila nisaiküm* hünne libasül leküm ve entüm libasül lehünn* alimellahü enneküm küntüm tahtaune enfüseküm fe tabe aleyküm ve afa anküm* fel anebaşiruhünne vevteğu ma ketebellahü leküm* ve külu veşrabu hatta yetebeyyene lekümül hüytul ebyadu minel haytıl esvedi minel fecri sümme etimmüs sıyame ilel leyl* ve la tübaşiruhünne ve entüm akifune fil mesacid* tilke hududüllahi fe la takrabuha* kezalike yübeyyinüllahü ayatihı lin nasi leallehüm yettekun
  188. Ve la te’külu emvaleküm beyneküm bil batıli ve tüdlu biha ilel hukkami li te’külu ferıkam min emvalin nasi bil ismi ve entüm ta’lemun
  189. Yes’eluneke anil ehilleh* kul hiye mevakıytü lin nasi velhacc* ve leysel birru bi en te’tül büyute min zuhuriha ve lakinnel birra menitteka* ve’tül büyute min ebvabiha vettekullahe lealleküm tüflihun
  190. Ve katilu fı sebılillahillizıne yükatiluneküm ve la ta’tedu* innellahe la yühıbbül mu7tedın
  191. Vaktüluhüm haysü sekıftümuhüm ve ahricuhüm min haysü ahracuküm vel fitnetü eşeddü minel katl* ve la tükatiluhüm ındel mescidil harami hatta yükatiluküm fıh* fe in kateluküm faktüluhüm* kezalike ceazül kafirın
  192. Fe inintehev fe innellahe ğafurur rahıym
  193. Ve katiluhüm hatta la tekune fitnetüv ve yekuned dınü lillah* fe inintehev fe la udvane illa alez zalimın
  194. Eşşehrul haramü biş şehril harami vel hurumatü kısas* fe menı’teda aleyküm fa’tedu aleyhi bi misli ma’teda aleyküm vettekullahe va’lemu ennellahe mealmüttekıyn
  195. Ve enfiku fı sebılillahi ve la tülku bi eydıküm ilet tehlüketi ve ahsinu* innellahe yühıbbül muhsinın
  196. Ve etimmül hacce vel umrate lillah* fe in uhsırtüm femesteysera minel hedy* ve la tahliku ruuseküm hatta yebluğal hedyü mehılleh* fe men kane minküm merıdan ev bihı ezem mir ra’sihı fe fidyetüm min sıyamin ev sadekatin ev nüsük* fe iza emintüm* fe men temettea bil umrati ilel hacci fe mesteysera minel hedy* fe mel lem yecid fe sıyamü selaseti eyyamin fil hacci ve seb’atin iza raca’tüm* tilke aşeratün kamileh* zalike li mel lem yekün ehlühu hadıril mescidil haram* vettekullahe va’lemu ennellahe şedıdül ıkab
  197. Elhaccü eşhürum ma’lumat* fe men ferada fıhinnel hacce fe la rafese ve la füsuka ve la cidale fil hacc* ve ma tef’alu min hayriy ya’lemhüllah* ve tezevvedu fe inne hayraz zadit takva vettekuni ya ülil elbab
  198. Leyse aleyküm cünahun en tebteğu fadlem mir rabbiküm* fe iza efadtüm min arafatin fezkürullahe ındel meş’aril haram* vezküruhü kema hedaküm* ve in küntüm min kablihı le mined dallın
  199. Sümme efıdu min haysü efadan nasü vestağfirullah* innellahe ğafurur rahıym
  200. Fe iza kadaytüm menasikeküm fezkürullahe ke zikriküm abeküm ev eşedde zikra* fe minen nasi mey yekulü rabbena atina fid dünya ve malehu fil ahırati min halak
  201. Ve minhüm mey yekulü rabbena atine fid dünya hasenetev ve fil ahırati hasenetev ve kına azaben nar
  202. Ülaike lehüm nasıybüm mimma kesebu* vallahü serıul hısab
  203. Vezkürullahe fı eyyamim ma’dudat* fe men teaccele fı yevmeyni fe la isme aleyh* ve men teahhara fe la isme aleyh* limenitteka* vettekullahe va’lemu enneküm ileyhi tuhşerun
  204. Ve minen nasi me yu’cibüke kavlühu fil hayatid dünya ve yüşhidüllahe ala ma fı kalbih* ve hüve eleddül hısam
  205. Ve iza tevella sea fil erdı li yüfside fıha ve yühlikel harse ven nesl* vallahü la yühıbbül fesad
  206. Ve iza kıyle lehüttekıllahe ehazethül ızzetü bil ismi fe hasbühu cehennem* ve le bi’sel mihad
  207. Ve minen nasi mey yeşrı nefsehübtiğae merdatillah* vallahü raufüm bil ıbad
  208. Ya eyyühellezıne amenüdhulu fis silmi kaffeh* ve la tettebiu hutuvatüş şeytan* innehu leküm adüvvüm mübiyn
  209. Fe in zeleltüm mim ba’di ma caetkümül beyyinatü fa’lemu ennellahe azızün hakım
  210. Hel yenzurune illa ey ye’tiyehümüllahü fı zulelim minel ğamami vel melaiketü ve kudıyel emr* ve ilellahi türceul ümur
  211. Sel benı israıle kem ateynahüm min ayetim beyyineh* ve mey yübeddil nı’metellahi mim ba’di ma caethü fe innellahe şedıdül ıkab
  212. Züyyine lillezıne keferul hayatüd dünya ve yesharune minellezıne amenu* vellezınettekav fevkahüm yevmel kıyameh* vallahü yerzüku mey yeşaü bi ğayri hısab
  213. Kanen nasü ümmetev vahıdeten fe beasellahün nebiyyıne mübeşşirıne ve münzirıne ve enzele mealhümül kitabe bil hakkı li yahküme beynen nasi fımahtelefu fıh* ve mahtelefe fıhi illellezıne utuhü mim ba’di ma caethümül beyyinatü bağyem beynehüm* fe hedellahüllezıne amenu limahtelefu fıhi minel hakkı bi iznih* vallahü yehdı mey yeşaü ila sıratım müstekıym
  214. Em hasibtüm en tedhulül cennete ve lemma ye’tiküm meselüllezıne halev min kabliküm* messethümül be’saü ved darraü ve zülzilu hatta yekuler rasulü vellezıne amenu meahu meta nasrullah* ela inne nasrallahi karıb
  215. Yes’eluneke maza yünfikun* kul ma enfaktüm min hayrin fe lil valideyni vel akrabıne vel yetama vel mesakıni vebnis sebıl* ve ma tef’alu min hayrin fe innellahe bihı alım
  216. Kütibe aleykümül kıtalü ve hüve kürhül leküm* ve asa en tühıbbu şey’ev ve hüve şerrul leküm* vallahü ya’lemü ve entüm la ta’lemun
  217. Yes’eluneke aniş şehril harami kıtalin fıh* kul kıtalün fıhi kebır* ve saddün an sebılillahi ve küfram bihı vel mescidil harami ve ıhracü ehlihı minhü ekberu ındellah* vel fitnetü ekberu minel katl* ve la yezalune yükatiluneküm hatta yerudduküm an dıniküm inisteta* ve mey yertedid minküm an dınihı fe yemüt ve hüve kafirun fe ülaike habitat a’malühüm fid dünya vel ahırah* ve ülaike ashabün nar* hüm fıha halidun
  218. İnnellezıne amenu vellezıne haceru ve cahedu fı sebılillahi ülaike yercune rahmetellah* vallahü ğafurur rahıym
  219. Yes’eluneke anil hamri vel meysir* kul fıhima imün kebıruv ve menafiu lin nasi ve ismühüma ekberu min nef’ıhima* ve yes’eluneke maza yünfikun* kulil afv kezalike yübeyyinüllahü lekümül ayati lealleküm tetefekkerun
  220. Fid dünya vel ahırah* ve yes’eluneke anil yetama* kul ıslahul lehüm hayr* ve in tühalituhüm fe ıhvanüküm* vallahü ya’lemül müfside minel muslıh* ve lev şaellahü le a’neteküm* innellahe azızün hakım
  221. Ve la tenkihul müşrikati hatta yü’minn* ve le emetüm mü’minetüm hayrum mim müşriketiv ve lev a’cebetküm* ve la tünkihul müşrikıne hatta yü’minu* ve le abdüm mü’minün hayrum mim müşrikiv ve lev a’cebeküm* ülaike yed’une ilen nar* vallahü yed’u ilel cenneti vel mağfirati bi iznih* ve yübeyyinü ayatihı lin nasi leallehüm yetezekkerun
  222. Ve yes’eluneke anil mehıyd* kul hüve ezen fa’tezilün nisae fil mehıydı ve la takrabuhünne hatta yathurn* fe iza tetahherne fe’tuhünne min haysü emerakümllah* innellahe yühıbbüt tevvabıne ve yühıbbül mütetahhirın
  223. Nisaüküm harsül lemü fe’tu harseküm enna şi’tüm ve kaddimu li enfüsiküm* vettekullahe va’lemu enneküm mülakuh* ve beşşiril mü’minın
  224. Ve la tec’alüllahe urdatel li eymaniküm en teberru ve tetteku ve tuslihu beynen nas* vallahü semıun alım
  225. La yüahızükümüllahü bil lağvi fı eymaniküm ve lakiy yüahızüküm bi ma kesebet kulubüküm* vallahu ğafurun halım
  226. Lillezıne yü’lune min nisaihim terabbüsu erbeati eşhur* fe in fau fe innellahe ğafurur rahıym
  227. Ve in azemüt talaka fe innellahe semıun aliym
  228. Vel mütallekatü yeterabbasne bi enfüsihinne selasete kuru’* ve la yehıllü lehünne ey yektmne ma halekallahü fı erhamihinne in künne yü’minne billahi vel yevmil ahır* ve büuletühünne ehakku bi raddihinne fı zalike in eradu ıslaha* ve lehünne mislüllezı aleyhinne bil ma7rufi ve lir ricali aleyhinne deraceh* vallahü azızün hakım
  229. Ettalaku merratani fe imsaküm bi ma’rufin ev tesrıhum bi ıhsarı* ve la yehıllü leküm en te’huzu mimma ateytümuhünne şey’en illa ey yehafa ella yükıyma hududellah* fe in hıftüm ella yükıyma hududellahi fe la cünaha aleyhime fımeftedet bih* tilke hududüllahi fe la ta7teduha* ve mey yeteadde hududellahi fe ülaike hümüz zalimun
  230. Fe in tallekaha fe la tehıllü lehu mim ba’dü hatta tenkıha zevcen ğayrah* fe in tallekaha fe la cünaha aleyhima ey yeteracea in zanna ey yükıyma hududellah* ve tilke hududüllahi yübeyyinüha li kavmiy ya’lemun
  231. Ve iza tallaktümün nisae fe belağne ecelehünne fe emsikuhünne bi ma’rufin ev serrihuhünne bi ma’rufiv ve la tümsikuhünne dıraran li ta’tedu* ve mey yef’al zalike fe kad zaleme nefseh* ve la tettehızu ayatillahi hüzüvev vezküru nı’metellahi aleyküm ve ma enzele aleyküm minel kitabi vel hıkmeti yeızuküm bih* vettekullahe va’lemu ennellahe bi külli şey’in alıym
  232. Ve iza tallaktümün nisae fe belağne ecelehünne fe la ta’duluhünne ey yenkıhne ezvacehünne iza teradav beynehüm bil ma’ruf* zalike yuazu bihı men kane minküm yü’minü billahi vel yevmil ahır* zaliküm ezka leküm ve ather* vallahü ya’lemü ve entüm la ta’lemun
  233. Vel validatü yürdı’ne evladehünne havleyni kamileyni li men erade ey yütimmer radaah* ve alel mevludi lehu rizkuhünne ve kisvetühünne bil ma’ruf* la tükellefü nefsün illa vüs’aha* la tüdarra validetüm bi velediha ve la mevludül lehu bi veledihı ve alel varisi mislü zalik* fe in erada fisalen an teradım minhüma ve teşavürin fe la cünaha aleyhima * ve in eradtüm en testerdıu evladeküm fe la cünaha aleyküm iza sellemtüm ma ateytüm bih ma’ruf* vettekullahe va’lemu ennellahe bi ma ta’melune basıyr
  234. Vellezıne yüteveffevne minküm ve yezerune ezvacey yeterabbasne bi enfüsihinne erbeate eşhüriv ve aşra* fe iza belağne ecelehünne fe la cünaha aleyküm fıma fealne fı enfüsihınne bil ma’ruf* vallahü bi ma ta’melune habır
  235. Ve la cünaha aleyküm fıma arradtüm bihı min hıtbetin nisai ev eknentüm fı enfüsiküm* alimellahü enneküm se tezkürunehünne ve lakil la tüvaıdulünne sirran illa en tekulu kavlem ma’rufa* ve la ta’zimu ukdetem nikahı hatta yeblüğal kitabü eceleh* va’lemu ennellahe ya’lemü ma fi enfüsiküm fahzeruh* va’lemu ennellahe ğafurun halım
  236. La cünaha aleyküm in talaktümün nisae ma lem temessuhünne ev tefridu lehünne ferıdah* ve mettiuhünn* alel musiı kaderuhu ve alel muktiri kaderuh* metaam bil ma’ruf* hakkan alel muhsinın
  237. Ve in tallaktümuhünne min kabli en temessuhünne ve kad feradtüm lehünne ferıdaten fe nısfü ma feradtüm illa ey ya’fune ev ya ‘füvellezı bi yedihı ukdetün nikah* ve en ta’fu akrabü littakva* ve la tensevül fadle beyneküm* innellahe bi ma ta’melune basıyr
  238. Hafizu ales salevati ves salatil vüsta ve kumu lillahi kanitın
  239. Fe in hıftüm fe ricalen ev rukbana* fe iza emintüm fezkürullahe ke ma allemeküm ma lem tekunu ta’lemun
  240. Vellezıne yüteveffevne minküm ve yezerune ezvaca* vesıyyetel li ezvacihim metaan ilel havli ğayra ıhrac* fe in haracne fe la cünaha aleyküm fı ma fealne fı enfüsihinne mim ma’ruf* vallahü aziyzün hakiym
  241. Ve lil mütallekati metaum bil ma’ruf* hakkan alel müttekıyn
  242. Kezalike yübeyyinüllahü leküm ayatihı lealleküm ta’kılun
  243. E lem tera ilellezıne haracu min diyarihim ve hüm ülufün hazeral mevti fe kale lehümüllahü mutu sümme ahyahüm* innellahe le uz fadlin alen nasi ve lakinne ekseran nasi la yeşkürun
  244. Ve katilu fı sebılillah va’lemu ennellahe semıun alım
  245. Menzellezı yukridullahe kardan hasenen fe yüdaıfehu lehu ad’afen kesırah* vallahü yakbidu ve yebsut* ve ileyhi türceun
  246. E lem tera ilel melei mim benı israıle mim ba’di musa* iz kalu li nebiyyil lehümüb’as lena meliken nükatil fı sebılillah* kale hel aseytüm in kütibe aleykümül kıtalü ella tükatilu* kalu ve ma lena ella nükatile fı sebılillahi ve kad uhricna min diyarina ve ebnaina* fe lemma kütibe aleyhimül kıtalü tevellev illa kalılem minhüm* vallahü alımüm biz zalimın
  247. Ve kale lehüm nebiyyühüm innellahe kad bease leküm talute melika* kalu enna yekunü lehül mülkü aleyna ve nahnü ehakku bil mülki minhü ve lem yü’te seatem minel mal* kale innellahestafahü aleyküm ve zadehu betaten fil ılmi vel cism* vallahü yü’tı mülkehu mey yeşa’* vallahü vasiun aliym
  248. Ve kale lehüm nebiyyühüm inne ayete mülkihı ey ye’tiyekümüt tabutü fıhi sekınetüm mir rabbiküm ve bekıyyetüm mimma terake alü musa ve alü harune tahmilühül melaikeh* inne fı zalike le ayetel leküm in küntüm mü’minın
  249. Fe lemma fesale talutü bil cünudi kale innellahe mübtelıküm bi neher* fe men şeribe minhü fe leyse minnı* vemel lem ya’amhü fe innehu minnı illa menığterafe gurfetem bi yedih* fe şeribu minhü illa kalılem minhüm* fe lemma cavezehu hüve vellezıne amenu meahu kalu la takate lenel yevme bi calute ve cünudih*kalellezıne yezunnune ennehüm mülakullahi kem min fietin kalıletin ğalebet fieten kesıratem bi iznillah* vallahü meas sabirın
  250. Ve lemma berazu li calute ve cünudihı kalu rabbena efrığ aleyna sabrav ve sebbit akdamena vensurna alel kavmil kafirın
  251. Fe hezemuhüm bi iznillahi ve katele davudü calute ve atahüllahül mülke vel hıkmete ve allemehu mimma yeşa’* ve lev la def’ullahin nase ba’dahüm bi ba’dıl le fesedetil erdu ve lakinnellahe zu fadlin alel alemın
  252. Tilke ayatüllahi netluha aleyke bil hakk* ve inneke le minel mürselın
  253. Tilker rusülü faddalna ba’dahüm ala ba’d* minhüm men kellemellahe ve rafea ba’dahüm deracat* ve ateyna ıysebne meryemel beyyinati ve eyyednahü bi ruhıl kudüs* ve lev şaellahü maktetelellezıne mim ba’dihim mim ba’di ma caethümül beyyinatü ve lakinıltelefu fe minhüm men amene ve minhüm men kefar* ve lev şaellahü maktetelu ve lakinnellahe yef’alü ma yürıd
  254. Ya eyyühellezıne amenu enfiku mimma rezaknaküm min kabli ey ye’tiye yevmül la bey’un fıhi ve la hulletüv ve la şefaah* vel kafirune hümüz zalimun
  255. Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum* la te’huzühu sinetüv vela nevm* lehu ma fis semavati ve ma fil ard* men zellezı yeşfeu ındehu illa bi iznih* ya’lemü ma beyne eydıhim ve ma halfehüm* ve la yühıytune bi şey’im min ılmihı illa bi ma şa’* vesia kürsiyyühüs semavati vel ard* ve la yeudühu hıfzuhüma* ve hüvel alıyyül azıym
  256. La ikrahe fid dıni kad tebeyyener ruşdü minel ğayy* fe mey yekfür bit tağuti ve yü’mim billahi fe kadistemseke bil urvetil vüska lenfisame leha* vallahü semıun alım
  257. Allahü veliyyüllezıne amenu yuhricühüm minez zulümati ilen nur* vellezıne keferu evliyaühümüt tağutü yuhricunehüm minen nuri ilez zulümat* ülaike ashabün nar* hüm fıha halidun
  258. E lem tera ilellezı hacce ibrahıme fı rabbihı en atahüllahül mülk* iz kale ibrahımü rabbiyellezı yuhyı ve yümıtü kel ene uhyı ve ümıt* kale ibrahımü fe innellahe ye’tı biş şemsi minel meşrikı fe’ti biha minel mağribi fe bühitellezı kefer* vallahü la yehdil kavmez zalimın
  259. Ev kellezı merra ala karyetiv ve hiye haviyetün ala uruşiha* kale enna yuhyı hazihillahü ba’de mevtiha* fe ematehüllahü miete amin sümme beaseh* kale kem lebist* kale lebistü yevmen ev ba7oda yevm* kale bel lebiste miete amin fenzur ila taamike ve şerabike lem yetesenneh* venzur ila hımarike ve li nec’aleke ayetel lin nasi venzur ilel ızami keyfe nünşizüha sümme neksuha lahma* fe lemma tebeyyene lehu kale a’lemü ennellahe ala külli şey’in kadır
  260. Ve iz kale ibrahımü rabbi erinı keyfe tuhyil mevta* kale e ve lem tü’min* kale bela ve lakil li yatmeinne kalbı* kale fe huz erbeatem minet tayri fe surhünne ileyke sümmec’al ala külli cebelim minhünne cüz’en sümmed’uhünne ye’tıneke sa’ya* va’lem ennellahe azızün hakım
  261. Meselüllezıne yünfikune emvalehüm fı sebılillahi ke meseli habbetin embetet seb’a senabihle fı külli sümbületim mietü habbeh* vallahü yüdaıfü li mey yeşa’* vallahü vasiun alım
  262. Ellezıne yünfikune emvalehüm fı sebılillahi sümme la yütbiune emvalehüm fı sebılillahi sümme la yütbiune ma enfeku mennev ve la ezel lehüm ecruhüm ınde rabbihim* ve la havfün aleyhim ve la hüm yahzenun
  263. Kavlüm ma’rufüv ve mağfiratün hayrum min sadekatiy yetbeuha eza* vallahü ğaniyyün halım
  264. Ya eyyühellezıne amenu la tübtılu sadekatiküm bil menni vel eza kellezı yünfiku malehu riaen nasi ve la yü’minü billahi vel yevmil ahır* fe meselühu ke meseli safvanin aleyhi türabün fe esabehu vabilün fe terakehu salda* la yakdirune ala şey’im mimma kesebu* vallahü la yehdil kavmel kafirın
  265. Ve meselüllezıne yünfikune emvalehümüb tiğae merdatillahi ve tesbıtem min enfüsihim ke meseli cennetim bi rabvetin esabeha vabilün fe atet üküleha dı’feyn* fe il lem yüsıbha vabilün fe tall* vallahü bima ta’melune basıyr
  266. E yeveddü ehadükümen tekune lehu cennetüm min nehıyliv ve a’nabin tecrı min tahtihel enharu lehu fıha min küllis semerati ve esabehül kiberu ve lehu zürriyyetün duafaü fe esabeha ı’sarun fıhi narin fahterakat* kezalike yübeyyinüllahü lekümül ayati lealleküm tetefekkerun
  267. Ya eyyühellezıne amenu enfiku min tayyibati ma kesebtüm ve mimma ahracna leküm minel ard* ve la teyemmemül habıse minhü tünfikune ve lestüm bi ahızıhi illa en tüğmidu fıh* va’lemu ennellahe ğaniyyün hamıd
  268. Eşşeytanü yeıdükümül fakra ve ye’müruküm bil fahşa’* vallahü yeıdüküm mağfiratem minhü ve fadla* vallahü vasiun alım
  269. Yü’til hıkmete mey yeşa’* ve mey yü’tel hıkmete fe kad utiye hayran kesıra* ve ma yezzekkeru illa ülül elbab
  270. Ve ma enfaktüm min nefekatin ev nezertüm min nezrin fe innellahe ya’lemüh* ve ma liz zalimıne min ensar
  271. İn tübdüs sadekati fe niımma hı* ve in tuhfuha ve tü’tuhel fükarae fe hüve hayrul leküm* ve yükeffiru anküm min seyyiatiküm* vallahü bi ma ta’melune habır
  272. Leyse aleyke hüdahüm ve lakinnellahe yehdı mey yeşa’* ve ma tünfiku min hayrin fe li enfüsiküm* ve ma tünfikune illebtiğae vechillah* ve ma tünfiku min hayriy yüveffe ilayküm ve entüm la tuzlemun
  273. Lil fükaraillezıne uhsıru fı sebılillahi la yestetıy’une darben fil erdı yahsebühümül cahilü ağniyae minet teaffüf* ta’rifühüm bi sımahüm* la yes’elunen nase ilhafa* ve ma tünfiku min hayrin fe innellahe bihı alım
  274. Ellezıne yünfikune emvalehüm bil leyli ven nehari sirrav ve alaniyeten fe lehüm ecruhüm ınde rabbihim* ve la havfün aleyhim ve la hüm yahzenun
  275. Ellezıne ye’küluner riba la yekumune illa kema yekumüllezı yetehabbetuhüş şeytanü minel mess* zalike bi ennehüm kalu innemel bey’u mislür riba* ve ehalellahül bey’a ve harramer riba* fe min caehu mevızatüm mir rabbihı fenteha fe lehu ma selef* ve emruhu ilellah* ve men ade fe ülaike ashabün nar* hüm fıha halidun
  276. Yemhakullahür riba ve yürbis sadekat* vallahü la yühıbbü külle keffarin esım
  277. İnnellezıne amenu ve amilus salihati ve ekamüs salate ve atevüz zekate lehüm ecruhüm ınde rabbihim* ve la havfün aleyhim ve la hüm yahzenun
  278. Ya eyyühellezıne amenüttekullahe vezeru ma bekıye miner riba in künüm mü’minın
  279. Fe il lem tef’alu fe’zenu bi harbim minallahi ve rasulih* ve in tübtüm fe leküm ruusü emvaliküm* la tazlimune ve la tuzlemun
  280. Ve in kane zu usretin fe nezıratün ila meyserah* ve en tesaddeku hayrul leküm in küntüm ta’lemun
  281. Vetteku yevmen türceune fıhi ilellahi sümme tüveffa küllü nefsim ma kesebet vehüm la yuzlemun
  282. Ya eyyühellezıne amenu iza tedayentüm bi deynin ila ecelim müsemmen fektübuh* vel yektüb beyneküm katibüm bil adli ve la ye’be katibün ey yektübe kema allemehüllahü fel yektüb* velyümlilillezı aleyhil hakku vel yettekıllahe rabbehu ve la yebhas minhü şey’a* fe in kanellezı aleyhil hakku sefıhen ev daıyfen ev la yestetıy’u eyyümille hüve felyümlil hakku sefıhen ev daıyfen ev la yestetıy’u eyyümille hüve felyümlil veliyyühu bil adl* vesteşhidu şehıdeyni mir ricaliküm* fe il lem yekuna racüleyni fe racülüv vemraetani mimmen terdavne mineş şühedai en tedılle ıhdahüma fe tüzekkira ıldahümel uhra* ve la ye’beş şühedaü iza ma düu* ve la tes’emu en tektübuhü sağıyran ev kebıran ila ecelih* zaliküm aksetu ındellahi ve akvemü liş şehadeti ve edna ella tertabu illa en tekune ticaraten hadıraten tüdıruneha beyneküm fe leyse aleyküm cünahun ella tektübuha* ve şehidu iza tebaya’tüm* ve la yüdarra katibüv ve la şehid* ve in tef’alu fe innehu füsuküm biküm* vettekullah* ve yüallimükümüllah* vallahü bi külli şey’in alım
  283. Ve in küntüm ala seferiv ve lem tecidu katiben ferihanüm makbudah* fe in emine ba’duküm ba’dan felyüeddillezi’tümine emanetehu velyettekıllahe rabbeh* ve la tektümüş şehadeh* ve mey yektümha fe innehu asimün kalbüh* vallahü bi ma ta’melune alım
  284. Lillahi ma fis semavati ve ma fil ard* ve in tübdu ma fı enfüsiküm ev tuhfuhü yühasibküm bihillah* fe yağfiru limey yeşaü ve yüazzibü mey yeşa’* vallahü ala külli şey’in kadır
  285. Amener rasulü bi ma ünzile ileyhi mir rabbihı vel mü’minun* küllün amene billahi ve melaiketihı ve kütübihı ve rusülih* la nüferriku beyne ehadim mir rusülih* ve kalu semı’na ve eta’na ğufraneke rabbena ve ileykel masıyr
  286. La yükellifüllahü nefsen illa vüs’aha* leha ma kesebet ve aleyha mektesebet* rabbena la tüahızna in nesına ev ahta’na* rabbena ve la tahmil aleyna ısran kema hameltehu alellezıne min kablina* rabbena ve la tühammilna ma la takate lena bih* va’fü anna* vağfir lena* verhamna ente mevlane fensurna alel kavmil kafirın

 54. kusura bakmayın ben onu sormdım dualr okunurken 3 kere elıf lam mım mı dıycez yoksa yukardakı uzun duayımı 3kere okuycaz kusra bakmyn ne olur hakınızı helal edın

 55. slm hocam benim sıkıntım insanlarla birkaçkez görüştükten sonra benden kaçıyorlar görüşmek istemiyorlar ben kendimde büyü olduğunu düşünüyorum ne yaparsam başarılı olamıyorum inançlıyım komşularımla bile görüşmüyorum sınavlarda hep başarısız oluyorum eşim bana kızıyor lütfen ben ne yapabilirim teşekkür ederim

  • Selam Fatmanur Hanım,
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim
   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.
   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.
   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

   llah’tan tüm samimiyetle istenen ve helal dairesi içinde olan her istek mutlaka kabul görür.

   Sabah namazından sonra 66 kere “Yâ Allah celle celalühü” lâfza-i Celâl’ini ve ardında da ı kere “Târık sûresi” ni okuyanı herkes sever.Bu zikre devam eden eşler arasında da sevgi devamlı olur.

   TARIK SÛRESİ
   Bismillahirrahmanirrahim
   1. Vessemai vettarikı.
   2. Ve ma edrake mettariku.
   3. Ennecmüssakıbü.
   4. İn küllü nefsin lemma ‘aleyha hafizun.
   5. Felyenzuril’insanü mimme hulika.
   6. Hulika min main dafikın.
   7. Yahrücü min beynissulbi vetteraibi.
   8. İnnehu ‘ala rec’ıhı lekadirün.
   9. Yevme tüblesserairü.
   10. Fema lehu min kuvvetin ve la nasırin.
   11. Vessemai zatirrec’ı.
   12. Vel’ardı zatissad’ı.
   13. İnnehu likavlün faslün.
   14. Ve ma hüve bilhezli.
   15. İnnehüm yekiydune keyden.
   16. Ve ekiydü keyden.
   17. Femehhililkafiriyne emhilhüm rüveyden.
   Türkçe Meali
   86 – Tarık
   Bismillahirrahmânirrahîm
   Mekke döneminde inmiştir. 17 âyettir. Sûre, adını birinci âyetteki
   1. Göğe ve târıka andolsun.
   2. Târıkın ne olduğunu sen ne bileceksin?
   3. O, (ışığıyla karanlığı) delen yıldızdır.
   4. Hiçbir kimse yoktur ki, üzerinde koruyucu bulunmasın.
   5. Öyleyse insan neden yaratıldığına bir baksın.
   6. Fışkırıp çıkan bir sudan yaratıldı.
   7. Bu su, bel ile kaburga kemikleri arasından çıkar.
   8. Şüphesiz Allah’ın onu, öldükten sonra tekrar diriltmeye de gücü yeter.
   9. Bütün sırların yoklanacağı günü hatırla!
   10. (O gün) artık insan için ne bir kuvvet vardır, ne de bir yardımcı.
   11. Yağmurlu göğe andolsun,
   12. Yarık yarık çatlamış yere andolsun.
   13. Şüphesiz o Kur’an, hak ile bâtılı ayırd eden bir sözdür.
   14. O, boş bir söz değildir.
   15. Şüphesiz onlar bir tuzak kurarlar,
   16. Ben de bir tuzak kurarım.
   17. Artık sen inkârcılara mühlet ver; onlara biraz zaman tanı!

   Sınav için.Sınava girmeden önce 3 yada 7 defa okunur.

   “Rabbi Zidni İlmen Ve Fehmen Ve El-Hikni Bi`S-Salihin.
   Rabbişrahli Sadri Ve Yessir Li Emri Vahlü`L-Ukdeten Min Lisani Yefkahü Kavli.
   Ya Hafız,ya Rakib,Ya Nasır,Ya Allah. Rabbi Yessir Ve La Tüassir, Rabbi Temmim Bi`L-Hayr.”

   Ayrıca istemde bakın sevilmek için farkıl zikrlerdevardır.

 56. iyi geceler benim eşim 3 ayda bir gırtlana kadar borca dalıp geliyor ailecek sıkıntı yaşıyorum artık ayrılma noktasına geldim.çok büyük sıkıntım var ne yapmam lazım lütfen bana yardım edin

 57. en-Nâfi’, hayır ve menfaat verici şeyleri yaratan, iyiliğe ve maksuda ulaştıran, kulunu hayra ve iyiliğe yönelten kapıları açan, ahiretine faydalı olacak şeye kavuşturan demektir.
  Yûnus sûresi (10.sure), 106.ayet: “Ve Allah’tan başka, sana faydası da, zararı da dokunmayacak olan şeylere yalvarma! Eğer böyle yaparsan, o zaman hiç şüphesiz sen zalimlerden olursun.”
  Allah (cc), en-Nâfi’dir dostlar. sevgili halise lütfen en-nafi esmasını 438 defa can-ı gönülden çek ve sadece allah’tan iste. rabbimiz allahtır.

  • Kötü alışkanlıklarından kurtulması için siz 7 gün 7 şer defa olmak üzere bir suya “kenzül arş duasını” okuyun ve her gün içmesini sağlayın. her gün aynı suya”409 defa ya Tevvab c.c” 170 “Ya Kuddus c.c” 202 defa “Ya Berr c.c” okuyun.Doğru yolu bulması içinde 514 defa “Ya Reşid c.c” okuyun hidayeti içinde 400 “Ya Hadi c.c” okuyun inşallah bıarakacaktır.rızk için her gün yasin suresi ve Vakıa suresini okuyun bol bol istiğfar çekin

 58. Selamn Aleyküm..Tekvir süresini büyü için iyi demissnz annem şuan babamdan ayrı büyü yapılmış annem ayrı bir evde babamda hapiste annem okursa büyü görmesi mümkün mu ki çünkü evde değil başka evde ne yapabilir babam geri dönmesi için hem hapisten kurtulması için

  • Merhaba ecrin eğer büyü olduğunu düşününülüyorsa tekvir süresni okuyun anlatıldığı biçmde büyüiçin abşka usullerde var onları sitemde bakın.babanızın hapisten kurtulamsı içinde.
   “İnne rabbi latiyfün lima yeşaü”
   Ayet-i kerimesi her gün (100) defa okunmaya devam edilirse Allah’ın izni ile en kısa zamanda hapisten kurtulur.
   sevgilerinin artması için her gün 786 defa olmak üzere 7 gün Besmele okuyun.

   • Ecrin hanım ayrıca anne ve babanız için:Dargın olan eşler veya herhangi bir şekilde araları bozulmuş olan eş-dost,arkadaş, yada yeni bier arkadaş eş-dost edinmek isteyen biri o kimsenin kalbini ve sevgisini kazanıp kendisine bağlamak isterse,tenha bir yerde kalbini kazanmak istediği kişiyi hayal ederek veya resmini önüne koyup ond ayogunlaşarak “YA MUCİB” (3025) defa okur ve arkasından o kişinin annesinin ismiyle birlikte “Allah’ım bu kimsenin sevgisini bana nasib et kalbini bana bağla” diye dua ederse isteği meşru ve helal olduğu müddetçe kabul olur ve istediği şeyi elde eder.okuyun

 59. BU ARADA GEÇEN HAFTALARDA Bİ YERDE GÖRMÜŞTÜM…
  BUNU YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM NE OLUR BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ İÇİM DARALIYOR NEFES ALAMIYORUM İÇİM ACIYOR :((((((
  Arkadaşlar kendime bizzat lazımdı:) araştırdım bu dua yı buldum sizlerle paylaşmak istedim ben hemen başlıyacam çünkü:))
  Verceğim esmalar cok kuvetlı olup haksız bırıne yapıldıgında sahıbını kesıcek kadar tehlıkelıdır yaparken ıkı kere dusunmek haksız yere kullanılmaması ıcap eder matluba son derece sıkıntı verıp sızı dusunmesı ve vıcdan azabı cekmesını saglar…
  YA ŞEDİDEL BATŞİ 660 DEFA ARKASINDAN
  Fİ KULÜBİHİM MARADUN FE ZA DEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) ALLAHU MURADA VE LEHUM FILAN BIN FILAN (BAYANSA FILAN BINTI FILAN) AZABUN ELİMUN Bİ MA KANÜ YEKZİBÜNE Bİ HAKKI YA KAHHARÜL KABIDÜL ŞEDİDEL BATŞİ SERİÜL MÜCİBU (BIRDEFA OKURSUN)
  OKURKAN KESINLIKLE HAKSIZ BIRI ICIN YAPMAYIN BASINIZA FELAKET ACARSINIZ
  UYGULADIGIM VE SON DERECE YUZDE YUZ CALISAN BIR TERKIPTIR
  yapayım mı ne dersiniz size sormadan yapmak istemedim :(

 60. iyi gunler benimde bircok sikintilarim var kaynanagille ayni evde oturuyoruz ayrilmak istiyorum ama kocam ayrilmiyor 3 tane cocugum var esimle aramizda 6 aydir bozuk daha bircok problemlerim var ama bugunlerde en cok kafama takilan ayrilmakmi yoksa mucadele edip beklemekmi daha iyi bir turlu karar veremiyorum benide dualariniza katarsaniz cok sevinirim banada bir yol gosterin yurt disinda oturuyorum cok yorgunum banada yardim edin lutfen

  • Sevdacığım merhaba anlıyorum birlikte oturmak zordur.ne sıkıntı çekiyorsun tam bilmiyorum ama maddi ve manevi sıkıntıların için her gün 2160 defa ” Ya Gani ya Muğni celle celalühü” okuyun.dualrımız herksele birlikte sizede deriz Allah yardım etsin.Kocana istediğini yaptırman için sözünün geçmesi için her gün “Ya Veliyyü ya Allah c.c” zikret ve kocanla konuşurken içinde Ya Veliyy zikret.
   Allah’ın EL-CEBBAR İsmi Şerifi; Emrine karşı konulmayan,mahlukatı mecbur eden; ne isterse istediğini zorla da olsa yaptıran;gücü ve kuvveti sınır tanımayan,hiç mağlup olmayan demektir.Eksikleri tamamlayan kırıkları tamir eden anlamındadır.

   Bu ismi şerif’in okuma günü Salı günü Merih saati yani saat 1 dir.

   Vird edinen kimseler her gün 206 defa okumalıdırlar.Yanijer gün 206 defa okumak çok faydalıdır.

   Bu ismi vird edinen kimsenin emir ve isteklerine karşı konulmaz .Her dileğini her yerde herkese rahatça yaptırabilir.Sözü dinlenen,sevilen ve sayılan,yardım edilen ve yardım istenen,umulan,ümit edilen bir kimse haline gelir.

   bunu da yap ayırca her gün özellikle 7 gün 786 defa “Besmele” oku.durumlardan haberdar et. Bunları bir süre yap sonra yine konuşalım sen sitemi takip et.Mutlulugunşifresi facebook sayfam var oradan dualrı takip edebilirsin.

 61. Ya mucib bir kereye mahsus mu yapılsın bunlar yeterli mi hani yapacaksk herşey tam olsun istiyorum..annem şu kendi evde oturmuyor büyü de sırf babam annemden ayrılsın diye yapıldı ve şuan ayrılar ona göre büyü içinde bir şey yazsanız tekvir süresini de okuyacaz odc sadece 1kere mi tek mi okunalck çok soru sordum kusura bakmayın herşey tam olsun istiyorum

  • annen yapmak barışmak istiyormu canım?
   Karı koca arasındaki soğukluğu gidermek,aralarındaki sevgiyi artırmak için;
   Taha suresinin 39.ayeti olan; ” Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni” 41 defa bir suya okunur ve içilir.
   Bir kimse eşinden yakınlık ve sevgi göremiyorsa bir bardak yada sürahi suya “786 defa Bismillahirrrahmanirrahim” okuyup içirir ise,eşi ona karşı sevgi ve iliği duyar.Bu işlem 7 gün devam edilirse çok daha faydalı olur.

   Birbirini sevmeyen arkadaş ve dostlar,karı-koca,kardeşler,görümce ve elti,kayınvalide ve gelin vs.kimseler için temiz bir kaseye (20) defa “YA HADİ” yazıp, üzerine (1600) jere “YA HADİ” okunarak haberleri olmadan içirilirse,araları düzelir.dargınlıklar,kıskançlıklar,kırgınlık ve nefret gider,yerini dostluk,kardeşlik sevgi ve barış alır.
   Bu ismi sürekli okuyup bird edinen kimsenin eşi ve çocukları kendisini severler ve itaat ederler.
   Her gün 400 defa “YA HADİ” okumaya devam eden kimse,Cenab-ı Hakkın gizli ve açık bir takım lütuf ve inayetlerine mazhar olurlar

 62. Selam aleykum banada yardimci olursaniz cok sevinirim cok zor durumdayim simdiden allah razi olsun. Esimin ailesinden biri bana bundan sonra kimse evine gelip gitmeyecek dedi ve ben hic aldiris etmedim ve senelerdi gercekten ne gelen var ne giden yani ailemdende artik kimse ne geliyor nede tel aci yorlar ve buyuden supeleniyorum ne yapmam lazim ne yapacagimi sasirdim lutfen yardimci olursaniz cok sevinirim

  • kim bunu söyleyen bilmiyorum ama bu duruma eşiniz ne dedi bilmiyorum.Böyle şey olurmu hiç.peki aileniz neden gelmiyor sordunuz mu?inanın bende şaşırdım insanın annesi kardeşleri ne durumd abu kişi diye aramazlarmı? siz detaylı yazın sonra konuşalım.Olabilir büyü ama en azından ailenin neden gelemediğini öğrenelim.

 63. Merhaba 2 gündür paylaşımlarınızı takip etmekdeyim,emeginize saglık..Lütfen banada yardımcı olabilirmisiniz?sanki lanetlenmiş gibi her işim ters gidiyor..
  Durduk yerde hayırlı giden işlerimin sonu hüsran oluyor.bana daha önce eski eşim ve ailesi tarafından boşanırken çok etkili büyü yapıldıgını biliyorum.ama ne yaptıysam bunun bozulması mümkün olmadı sanırım. uzun zamandır talihsizlikler yaşamaktayım..
  Sizden istegim ben bir fabrikada fabrika müdürü olarak çalışıyordum,bende ,patronlarımda çok memnunduk,durduk yere eften püften bir sebepden ayrıldım, gurur yaptım .tekrar eski işime aynı görevde dönmek istiyorum.
  İkinci ricamda sizden ,benim birinden yüksek bir meblada alacagım param var.ama her ne yaptıysam,kanuni yollarla 10 senedir alamıyorum,bir türlü mümkün olmadı.bunun içinde bana bir dua önerirseniz.bu paraya çok ihtiyacım var.
  Sıkıntılarımdan sebep etmedigim dua kalmadı ama ne maddi,nede manevi huzura çıkamadım .yüzde yüz olacak dedigim iş bile olmuyor..lütfen bana yardım edin ,bir yol gösterin.

 64. öyle bir çıkmazdayımki.bu sefer hiç bir yol bulamıyorum.
  İş durumum malesef olmuyor,olacak kesin dediklerim bile olmadı,son dakika bir sorun oluşuyor..
  Alacaklı oldugum paramı bu sefer kesin alacagım diyorum hacizdi,icraydı ben okadar para döktüm onuda alamadım.
  Ne olur bana yardımcı olun.
  İnancımı yitirmekden korkuyorum.

  • Gül hanım Olabilir çoğu zaman herkesin başına gelebilir sakın inancınızı yitirmeyin her zorluğun bir çıkışı vardır.Bakın sabırlı olur olacağın ainanırsanzı ve duaya inaçla devam ederseniz yardım edcektir Allah.
   “Ya müfettihu fettih,ya müferricü ferric,ya müsebbibu sebbib,Ya müyessiru yessiril fetha vel ferecü minke,Ya Fettah,Ya Aliym,İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn.”

   Ey açıcı Rabbim,önümü aç,önümdeki engelleri kaldır.

   Ey darlıkları gideren Halikim darlıkları gider.

   Ey sebebleri yaratan rabbim bir sebeb yarat.

   Ey kolaylıkları meydana getiren önümü aç,

   Çünkü darlıkları gidermek sendendir.

   Ey rızık kapılarının açıcısı her şeyi bilen,

   Ancak sana ibadet eder,ancak senden yardım isterim.

   Her türlü zorluklardan kurtulmak için her gün 21 defa okunur.

   Türkçe Okunuşu
   İnnâ enzelnâhü fî leyletil kadr (1) Ve mâ edrâke mâ leyletül kadr (2) Leyletül kadri hayrum min elfi şehr (3) Tenezzelül melâiketü ver rûhu fîhâ
   bi izni rabbihim min külli emr (4) Selâmün hiye hattâ matleıl fecr (5)

   Türkçe Meali (Anlamı)
   Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
   1 — Doğrusu Biz, onu Kadr gecesinde indirdik
   2 — Kadr gecesinin ne olduğunu bilir misin sen?
   3 — Kadr gecesi; bin aydan daha hayırlıdır
   4 — Melekler ve Rûh, o gece Rablarının izniyle her iş için iner de iner
   5 — O, tanyeri ağarıncaya kadar bir selâmettir

   Kadir Suresinin diğer faziletleri:

   1- “Kadir Süresini 10 kere okuyan kimse bin kücük günahi bagislanır” Hadis-i Serif yine:

   2- “Kadir Süresini 100 kere okuyan kimsenin kalbine ismi Ä’zamin ilham eder o kimse diledigi kadar dua eder ve duasi kabul olur.Yani Cenab-i Hak, bu kimsenin hacetini istek dileklerini lutfederek verir”

   3- “Cuma gecesi Kadir Süresini 1000 kere okuyan kimse Sevgili peygamberimizi rüyasında görür”

   4- “Kim ki bir dilegi vardir 41 kere okusun.Dilegi verilir.(Muradina nail olur)

   5- Sabah ve aksam namazlardan sonra 3 kere okuyan kimse seytanın serrinden emin olur,cümle sıkıntılardan necat (kurtulus) bulur”

   Su halde kadir süresini okuyanin tüm dilekleri verilir.Rizki bol ve kolay olur. Hasta ise sifa bulur.Belalardan uzak kalir.Sihhat ve afiyeti devamli olur.

   Ey Cennet Yolcusu Kardeslerim Hadisi serifte Söyle diyiyor: Bir kimse abdest aldiktan sonra “Kadir Süresini” bir veya üc kere okursa kiyamet günü peygamberlerle beraber hasrolur (diriltilir) Ve abdest alip kelimeyi sahadet getirerek bu sureyi okursa sekiz cennetin kapisi acilir.”istedigin kapidan gir denir” buyrulmustur.
   Besmele ile birlikte sabah ve akşam aşağıdaki duayı 19 defa 19 gün okuyun.
   “FERDÜN,HAYYUN,KAYYÜMUN,HAKEMUN,ADLUN,KUDDÜSUN, SEYEC’ALULLAHU BA’DE USRİN YUSRA”

 65. Slm oncelikle cevap verdiginiz icin allah razi olsun sizden . Nasil anlatayim esimin abisi ve yengesi buyuyle cok ugrasan kisiler esimle banada buyu yapmislardi dort bessene cok sey yasadik esim le bir sene ayri yasadik ama cok sukur simdi biraz iyiyiz konyada bir hacayi tavsiye ettiler iste birseyler yapildi aramiz iyi ve Simdiki sikintim esimin yengesinin dedigi gibi hic kimse gelip gitmiyor konu komsu aile dost akraba hic kimse aileme tel acip sordugumda soguk davraniyorlar bizim burda iste bir fasli hoca var ona sorduk o da dediki cok kotu buyu yapilmis yanliz kalasin diye mezara gomulmus dedi birde yapilan sey daire cizilmis ve arasi acik birakilmis isimler yazilmis gittikce aile bir birinde kopsun diye gercekten fasli hocanin dedigi hersey oldu ama bu hocada parayla her sey yapiyormus bende dusunuyorumda acaba esimin aileside buna yaptirdilar acaba. Herseyi bildigine gore acaba ikili mi oynuyor allah rizasi icin yadim edin simdiden cok tesekkur ederim cevabinizi bekliyorum. Konyadaki hocayada ulasamiyorum ne olur yardim edin

  • Gülzade hanım hacı hoca ve birde araya maddiyat girdimi ben buna karşıyım tabi darda kalınca insan ne yapcağını şaşırıyor.siz kendiniz okuyun ve kendiniz büyü varsa çözmeye çalışın.
   Tekvir suresi:

   Bismillahirrahmanirrahim.İzeş şemsü küvvirat.ve izen nücümünkderat.Ve izel cibalü süyyirat.Ve izel işaru uttilet.Ve izel vühüşü huşirat.ve izel biharu süccirat.Ve izen nufüsü züvvicet.Ve izel mevü’üdetü süilet.Bi eyyi zenbin kutilet.Ve izes suhufü müşirat.Ve izes semaü küşitat.Ve izel cehiymü sü’irat.Ve izel cennetü üzlifet.Alimet nefsün ma ahdarat.Fe la uksimü bil hunnes.Elcevaril künnes.Vel leyli iza as’as.Ves subhi iza teneffes.İnnehü le kavlü rasülin kerim.Zi kuvvetin ınde zil arşi mekin.Mütain semme emin.ve ma sahibüküm bi mecnun.Ve la kad raahü bil üfükıl mübin.Ve ma hüve alel gaybi bi danin.ve ma hüve bi kavli şeytanir racim.Fe eyne tezhebün.İn hüve İlla zikrun lil alemin .Li men şae minküm en yestekıym.Ve ma teşaüne illa yeşaellahü rabbil alemin.

   Ayrıca: Bir yerde yada kimsede büyü olduğu düşünüşüyorsa.tekvir suresinin tamamı okunursa ,Cenabı Hakk saklı olan büyü veya sihrin yeri gösterir.kendisinde büyü olduğu düşünülen kimseye bu süre’i celile nin tamamı oknursa büyünün tesiri kalkar.Bu sureyi okurken,yardım ve inayetin Allahü teala dan olduğu unutulmammalıdır.

   Dünya ve ahiret hususunda selamette olmak isteyen bu sureyi okumaya devam etsin.

   Ayrıca;
   Bir bardak suya 5000 kere “Ya Rakib celle celalühü” ismi şerifini okunup içilirse yapılan büyü ve sihir bozulur.
   5 vakit namazların arkasından 312 kere “Ya Rakib celle celalühü” ismi şerifini okuyan her türlü kötülükten korunur ve rızkı açılır.
   Her gün 312 defa “Ya Rakib celle celalühü” ismi şerifini okuyanın hafızası kuvvetlenir.

   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   Sihir yapılmış bir kimseye bu dertten kurtulmak için sabaha karşı abdest alınır ve kıbleye doğru,sihrin bozulmasına niyet edilerek (bin) defa bu sureler okunur.Ayrıca besmele ile birlikte bu iki sure bir kağıda yazılır ve bir sargıya sarılır.Sihir yapılan kimsenin üzerinde taşıması sağlanırsa sihir bozulur Allah’ın izniyle.O kağıdı üzerinde taşıdıkça ona sihir işlemez.

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   Bunlardan size kolya gelenleri yapın inşallah fayda sağlar.

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi

 66. Selamun aleykum cevap yazdiginiz icin tessekkur erderim asagidaki yazmis oldugunuz sureleri devamli okuyorum Hangi sureyi bin defa okumam gerekiyo bide ikisureyi kagida yazilir demissini hangi sure ve arapca mi yazilacak kimin yazmasi gerekiyo simdiden allah razi olsun

 67. iyi akşamlar benim için acil cvp verebilirmisiniz rüya yorumlayabiliyomusunuz muhteşem bir rüya gördüm bana yardım edebilirmisiniz allah yolunuzu açık etsin ……

 68. eşimle çok mutlu olduğumuz evliliğimizi annesi büyüleriyle bitirdi evimizde yatağımıza ve oğlumun beşiğine su serpelerken yakalamıştım ve 8 aydır ayrıyız 12 aylık bir oğlum var eşim ne beni ne de oğlumuzu görüyor hayatını annesine adadığını söylüyor gözü annesinden başka kimseyi görmüyor eşimi annesinden uzaklaştırp kendime ve oğlumuza nasıl hangi dualarla bağlarım şimdiye kadar birçok dua okudum hiçbiri tesir etmiyor annesi eşimin üzerine koruyucu yaptırmış olabilirmi dualarım onun için mi tesir etmiyor acaba nasıl annesinin büyülerinin etkisinden kurtarır yuvamı nasıl toplarım yardım edin yol gösterin allah razı olsun.

  • Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi

 69. benım sorunum aılem ayrı olmama ızın vermıyor evden cıkamıyorum evlıyım kotu soz kullanıyorlar her defa aynı sorunu yasıyorum sabun buyusu bıle yapacagım gunah oldugunu bılıyorum ama razıyım bu ısı yapmaya dertlıyım son derece dıl baglama duası bıle yaptım evden cıkmama razı olsunlar dıye ama hep basarısızım hep bıseyler ters gıdıyor anlam veremıyorum aılemın kotu soz kullanmayıp nasıl razı edecegım bır DUA varmı allah ıcın soyleyın bunalıma gırdım etkılı ve kısa bır olum duası varmıdır yazın lutfen basımdan atamıyorum kımseyı evden ayrılmak ıstıyorum kıraya gıdecegım bana yardım elı uzatın ama dua kesın net olur yazıda olsun nasıhat ıstemıyorum ana baba hakkını ıstemıyorum lutfen cevaplayın emailime gonderırsenız mutabık kalırım

  • Merhaba bayan mı erkek misiniz bilemiyorum.Zafer hem erke hemde bayan simi.kim sizi bırakmıyor dışarı anne ve babanız mı? ben hoca değilim kardeşim zaten sadece dua paylaşıyorum.Başınızdan atmakistediğiniz kim yad akimler.

 70. SELAMUN ALEYKUM BEN BUNU UYGULADIM AYNIANDA HANIM DA UYGULADI BEN ANLASILACAK KADAR BIR SEY GORMEDIM HANIM ISE ESKI ALT KATTAKI KOMSUMUZU GORDU DAHA SONRAKI AKSAM BEN DE..TEKVIR SURESINI OKUYUP YATTIMBENDE AYNI KADINI GORDUM RUYADA BIR EVDE BOYA YAPIYORUZ ANIDEM O KADININ OGLUNUN CENAZESI GELDI ..::GERCEK HAYATTA O KADININ KOCASIYLEN YILLARDIR KONUSMUYORUZ …BENIM ISLERIM BIR ANDA BOZULDU NE YAPSAM DUZELMIYOR UZERIMDE BUYU OLDUGUNU DUSUNEREKUYGULADIM ACABA USTUMDEKI BUYU KALKMISMIDIR BU KADIN KISKANC BIRIDIR AYNI ZAMANDA OYLE KOTU DURUMA DUSTUMKI ANLATAMAM USTEN ALTIN DOLDURSAM ALTTAN TOZ OLUP UCUYOR ACABA BU KADINMI YAPTI VE BUYU BOZULDUMU YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM………..ikimizde ayni insani gorduk..ben bir evde boya yada tamirat gibi birseyler yapiyoruz bir kackisi var kesin degil ama o kadinin kocasida orda is elbiseleri var ustumde kapi aciliyor tabutlan adamin oglunu getiriyorlar merdivenden yukarki kata cikariyorlar ben oglunu tanidigim icin cok uzuluyorum ust kata ciktim bir andana dusunuyorum adamlan konusmuyorum da nasil bas sagligi dileyim diye ciktim ki siraylen kadinlar diz ustunde oturuyorlar en basta eski komsum olan cocugun annesi oturuyor beni gordu gulerek biliyorum senin hanimin duymadi duysa gellirdi bas sagligina diyor bende bas sagligi diledim o anda sabah namazi icin hanim uyandirdi ..hamin da ayni kadini gordu bir yerde kaza oldu arabanin icindede bir kadin var tanimadi bir yere girdi ki o eski komsumuz olan kadini gorur kadin derki senin ne isin var burda der hanim da dogru ne isim var der ve geri cikar ordan eski onunla oturdugumuz evin onune gider orda vazolu cicekler vardi dokundu ama suladimi hatirlamiyor birde dun gunduz uyuya kaldi bir iki kagit var ufak ufak bir kabin icinde yakiyordu biri dediki evde yakma koku yapar dedi ve disari cikti disarda yakti ondan sonra uyandi kusura bakmayin cok uzun oldu ama cok zor durumdayim bir isyerimi kapatti ikincisinida kaybetmek uzereyim….acaba kesin bir muska yada buyu yapildigini dusunuyorum bozulmusmudur….yaptiginiz hizmetin karsiligini Rabbimsize verecektir insallah…

  “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

  “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

  7 kere Fatiha Süresi.

  7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

  7 kere Ayetel kürsi

  7 kere İhlas süresi

  7 kere Felak süresi

  7 kere Nas süresi

  • Vedat kardeş eğer ondan şüphe ediyorsanız uzak durun ondan.Ben bu dayaı Dr.Arif Arslan Hocanın Kitabından aldım faydalı olduğunu yazıyor rüyanız inşallah hayırlara çıkar. Bir kaç defa uygulayın mutlaka faydası olacaktır.İşlerin düzene girmesi için.Allahümme ahsin akibetena fi’l-umuri külliha ve ecirna min hızyi’d-dünya ve azabi’l-ahıreti.”

   Anlamı:Allahım bütün işlerimin sonucunu güzel eyle,beni dünyada rezil olmakdan ve ahiret azabından koru.

   kaynak:Nihat Hatipoğlu(günlük dualar)

   Ahlak güzelliği için dua:

   “Allahümme cennibni münkerati’l-ahlakı ve’l ehvai ve ve’l-esvai ve’l-edvai.”

   Anlamı:Allah’ım kötü ahlakdan,nefsani arzulardan,kötü işlerden ve ayıp şeylerden beni uzaklaşdır.

   Kaynak:Nihat Hatipoğlu(Günlük dualar)

 71. cok sagolun cumlemizin dualari kabul etsin insallah hizmetinizden dolayi tekrar tesekur ederim allah razi olsun sizden..Allaha emanet olun

 72. iyi akşamlar daha öncede yazmıştım cevabımı bulamadım ama:) erkek arakadaşımla ayrılmıştık sonra 1 yıl içinde tekrar aradı konuştuk bunun için dua etmiştim .çok şükür dedim sonra en son ananesiyle kouştum ve bu işin olmaycağını babaabsının buna rıza göstermeyeceğini söyledi.sorum şu:acaba bu ters giden ya da talihsiz durumu düzeltebileck bir dua var mı ?ve o ailenin bana karşı biraz daha yumuşamaları için çok fazla katılar bana karşı çünkü bir yandan o da öyle ?tesekkürler.

  • Yasemin merhaba canım burada sana yardım edecek olan sevdiğin ailesini razı edecek olan o.Şimdi sen yinede onların seni sevmesi için eğer imkanın var ise 7 gün 786 besmele oku bir suya çocukla onlara gönder evdeki suyun içine döksün.eğer imkan yoksa niyet et oların seni sevmesine oku.

  • Şu an hatırlamıyroum hangi duayı verdiğimi sizatın tekrar bakayım kardeşim.kusura bakma yofun olduğu için tam hatorlamıyorum.

 73. benin buyu bozulmasi icin uyguladigim ve gordugum ruyayi size yollamistim bu dualari okuyun demistiniz ne kadar okumamlazim gunluk …cok tesekurler….
  …………………………………….
  Vedat kardeş eğer ondan şüphe ediyorsanız uzak durun ondan.Ben bu dayaı Dr.Arif Arslan Hocanın Kitabından aldım faydalı olduğunu yazıyor rüyanız inşallah hayılara çıkar. Bir kaç defa uygulayın mutlaka faydası olacaktır.İşlerin düzene girmesi için.Allahümme ahsin akibetena fi’l-umuri külliha ve ecirna min hızyi’d-dünya ve azabi’l-ahıreti.”
  Anlamı:Allahım bütün işlerimin sonucunu güzel eyle,beni dünyada rezil olmakdan ve ahiret azabından koru.
  kaynak:Nihat Hatipoğlu(günlük dualar)
  Ahlak güzelliği için dua:
  “Allahümme cennibni münkerati’l-ahlakı ve’l ehvai ve ve’l-esvai ve’l-edvai.”
  Anlamı:Allah’ım kötü ahlakdan,nefsani arzulardan,kötü işlerden ve ayıp şeylerden beni uzaklaşdır.
  Kaynak:Nihat Hatipoğlu(Günlük du

 74. Hayırlı geceler ıkı gundur sıtenıze gırıyorum ve cok begendım. Is yerınde basımda bı musıbet var onemlı bı konu olmadıgı halde ısten cıkarabılırler bu sıkıntı ıcın okuyabılecegım bır dua varmısır. Tesekkur ederım

  • Aytul Merhaba kardeşim Allaha güven kimsenin yaptığı yanına kalmaz.Her gün en az 66 defa “Ya Allah Ya Vekil c.c” oku.Onların kötülüklerinden uzak olamn için 161 defa “Ya Mani c.c” oku.Birde haklı davand güçlüçlerde karşılaştığın zaman her gün 1604 defa Ya Kayyûm c.c” çekeceğin bildirilir.Dilerim Allahın bu isimleri seni koruyacaktır.

 75. selamün aleyküm kardeşim Allah sizi her türlü sıkıntılardan uzak tutsun inşallah… Benim bi oğlum var 8 yaşında Rabbim bagislasn inşallah yaklaşık 3 senedir de ikinci evlat istiyoruz çok sıkıntılı günlerden geçtik elhamdülillah Rabbim sıkıntılarımizi giderdi ama şuan tekrar bebeğimiz olmuyo ve etrafta ki insanlar çok cahil çok acımasızca üzüyolar Allah rızasi için Bildiğiniz dualari paylaşırşanız çok memnun olurum Hayırlı akşamlar Artik çok üzülüyorum yardımci olun Rabbim e dua edin tüm evlat hasreti çekenler için

  • Bakın kardeşim Allah bir tane evlat vermiş kısmet ise ve hayırlı olacak ise ikinciyide verir ama bunu için üzülmenize gerek yok.İnanın Allah başka üzüntü vermesin sakın üzülmeyin ve doğru düşünü Allah evaldınıza sağlık sıhhat versin.Tabi istersin ama olmyorsada bu ladar zülmeye değmez etarfı boşverin sakın aldırmayın kimseyide ilğilendirmez.Ama yinede birdua gönderiyorum.

   Allahtan bir isteği olanlar öncelikle güzelce bir abdest alamalı mümkünse gusul abdesti de alınırsa daha iyi olur.Niyet ederek Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Önce Günahların affı için tövbe istiğfar edilir.Sonra peygamberimize salatü selam geitirlir.Allaha sonsuz şükür ve hamd edilir.Yapacağınız dua nın öncelikle Allahın rızasını kazanmak olduğunu Allaha bildirmek ve bu dua hürmetine,habibi hürmetine duanın kabul olmasını dilemelisin.Dua ederken de aklını ve gönlünü isteğine yönlendirerek ve mutlaka kabul olacağına inanarak dua etmelisiniz.

   Şimdi duaları veriyorum Allah hakkınızda hayırlı olacak sa dualrınızı kabul etsin ve makbul dualardan etsin.

   Cocuklari Olmayanin Insallah Cocuklari Olmasi icin
   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Inne Rabbeke Huvel Hallakul Alim

   * 661 defa = Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari okunur

   *ALLAHA sukret

   tecrube edilmistir
   =kaynagi Gizli Ilimler Hazisesinden alintidir .
   not=
   Ilk gece okumaya baslamadan once Namaz kilinir
   Diger geceler sart degil namaz kilmak ama istiyen kilabilir

   MANASI

   YA MUSAVVIR
   Herseye Butun Varliklara Sekil verendir

   YA Halik
   Yaratan Halk eden .Yoktan var eden

   Ya Bari
   Ornegi olmaksizin Yaratan ve Mukemmel Olarak Yaratan demektir

   Ayrıca başka bir tertib daha var.
   Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
   Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur.

   Allah yar ve yardımcınız olsun.En önemliside mutlaka isteğinizi Allah’tan isterken Hakkınızda hayırlı ise kabul etmesini hayırlı değilse olmamasını isteyin.Her konuda böyle değilmi.Mesela eğer çocuğunuz olacak ve ilerde size Allaha karşı geln bir çocuk olacaksa olmasın.Eğer çocuğunuz olacak ta hastalık lı yada özürlü olacaksa olmasın(tabi buda Allahın emri ama) Bu nedenle hep hayırlı ise ver deyin.

 76. çok göz oluyor işlerim ras gitmiyor birşeyler yapmak istiyorum ama yapamıyorum mesela ev almak istiyorum para birijktireceğim fakat olmuyor birşeyler oluyor başaramıyorum bereketim yok gibi bana yardım

  • Her işinize besmele ile başlayın her gün 308 defa Ya Fettah Ya Rezzak okuyun vakıa suresin sabah ve akşam okuyun.İstiğfar okuyun bol bol.Her sabah 196 defa ya vehhab c.c okuyun.

 77. hayırlı günler diliyorum çok teşekkür ederim öneriniz için,benim ona ulaşma(evlerine vs..)gitme şansım olmadığı için ikinci yolu yani dua ile sevmelerini dileyeceğim bu anlamda bir fark oluşmaz değil mi ?.bu arada onların katılığı için de dua edebilirim değil mi bu duayla??

 78. s.a arkadaşımın eşinin dükkanında çalışan bayanı o dükkandan ve abimizden nasıl uzaklaştırabiliriz?bunun için bize yardım edermisiniz.çünkü bu kadın yüzünden evlilikleri yıpranmaya başladı.abimiz bu kadının sözünden çıkmaz oldu.ablam çok çaresiz.

  • Istemedigin Bir Kimseyi Kendinden uzaklastirmak icin

   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Kale haza firaku beyni ve beynek

   * 661 defa Ya Metin ya Mani okunur

 79. merhabalar, ben birisine iş yaptım. ama adamdan para alamıyorum. o kadar telefonla arıyorum. cevap vermiyor. napıcamı bilemiyorum. genede şimdilik beddua etmiyorum. allah havale ettim. bunun için okunacak dua varmıdır? paramın ödenmesi için??? vicdanlarına rahatsız edecek ??

  • Merhaba sinem hanım evet beddua etmeyin Allaha havale edip Allahtan hakkınız alamsı için yardım isteyin.
   Hakkı ve gerçeği bilerek doğru hüküm veren,zulmetmeyen.Sınırsız,sonsuz adalet sahibi.Allah mutlak adildir.zulmü ve zalimi sevmez.

   İşte Allah’ın EL-ADL ismi Şerifi ile hakkını alamayan kimseler hakkını alır.

   Başkalarında hakkı olup da alamıyanlar üç gün rizayetle oruç tutup geceleri (10816) defa “Ya Adl” diye zikredip,sonunda “Ey adil-imutlak olan Allah’ım! Bu ismin hürmetine hakkımı falan kimsede alıvermeni istiyorum…..” diye dua ederse,Allah o zalim ve zorba hak yiyici kimseyi dua eden kimsenin hakkını vermeye mecbur eder.Yinede vermezse başka türlü cezasını çektirir.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırrı)

 80. mrb sitenizi cok begendim.rabbim herkesin dualarını kabul etsin.insallah benimkinide eder benim 5.5 yıl boyunca görüstügüm erkek arkadasım vardı ve ciddi düsünüyorduk bu yaz birden bire aramız bozuldu beni seven insan biranda beni sevmedigini söyledi yaklasık 5 aydır ayrıyız arada konussak cok nadiren ama yine de olmuyor düzelemiyoruz annesi beni istemiyor mus birileri beni annesine karalamıs aklımın almadıgı o kadar cok sey varki rabbim kabul etsin bu sitede yazan dualarıda yapapıyorum.ama bana geri dönsün istiyorum en kısa sürede olacak bir dua var mı önereceginiz.

  • 7 gün 786 defa besmele okuyun eğer görüşme imkanınzı olursa bunu bir suya okuyun içirin.yoksa resmine bakarak okuyun ve sevgisini isteyin” 1000 defa Ya Vedud “ismini okuyun sevgisiniisteyin Allahtan,Barşmak için 232 defa Ya Kebir “okuyun

 81. hayırlı cumalar cok tesekkür ederim allah razı olsun.biz evlenmeyelim diye ayırma büyüsü yapmıslar ve özellikle o büyü bana yapılmıs benim le sürekli konusmak isteyen insan sesimi bile duymaya tahammülü yok önce rabbimden sonrada sizden yardım bekliyorum ne olursunuz bana da dua edin.

  • Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi
   Ayrıca:Bu duayı da okuyabilirsiniz.
   Tekvir suresi:

   Bismillahirrahmanirrahim.İzeş şemsü küvvirat.ve izen nücümünkderat.Ve izel cibalü süyyirat.Ve izel işaru uttilet.Ve izel vühüşü huşirat.ve izel biharu süccirat.Ve izen nufüsü züvvicet.Ve izel mevü’üdetü süilet.Bi eyyi zenbin kutilet.Ve izes suhufü müşirat.Ve izes semaü küşitat.Ve izel cehiymü sü’irat.Ve izel cennetü üzlifet.Alimet nefsün ma ahdarat.Fe la uksimü bil hunnes.Elcevaril künnes.Vel leyli iza as’as.Ves subhi iza teneffes.İnnehü le kavlü rasülin kerim.Zi kuvvetin ınde zil arşi mekin.Mütain semme emin.ve ma sahibüküm bi mecnun.Ve la kad raahü bil üfükıl mübin.Ve ma hüve alel gaybi bi danin.ve ma hüve bi kavli şeytanir racim.Fe eyne tezhebün.İn hüve İlla zikrun lil alemin .Li men şae minküm en yestekıym.Ve ma teşaüne illa yeşaellahü rabbil alemin.

   Ayrıca: Bir yerde yada kimsede büyü olduğu düşünüşüyorsa.tekvir suresinin tamamı okunursa ,Cenabı Hakk saklı olan büyü veya sihrin yeri gösterir.kendisinde büyü olduğu düşünülen kimseye bu süre’i celile nin tamamı oknursa büyünün tesiri kalkar.Bu sureyi okurken,yardım ve inayetin Allahü teala dan olduğu unutulmammalıdır.

   Dünya ve ahiret hususunda selamette olmak isteyen bu sureyi okumaya devam etsin.

 82. merhaba hocam sıtenızı yenı gördüm.Herkese yardımcı oluyorsunuz.Allah razı olsun.Benim kaynanam çok agresif bir insan sürekli bağırıp morellerimizi bozuyor,yoktan yere huzur karıçırıyor.Çok hırslı kıskanç ve kinci.Ben sizden yardım istiyorum her türlü şerden korunmak için ayetelkürsi okuyorum ama başka bir önerebileceğiniz dua varsa yardım edebilirseniz çok sevinirim.

  • Merhaba Yonca hanım onun üzerien yada suyuna “ya Halim c.c) okuyun 88 defa.Onun şerrinden korunmanız için de ayetel kürsi ve 998 defa Ya Hafız c.c okuyun.Ona doğruları görmesi için her gün 514 defa Ya Raşid okuyun.Ahlakının düzelmesi için 170 defa Ya Kuddus okuyun.Allahı sevmesi ve onun razı olmadığı şeylerden uzaklaşması için yine suyuna 5000 defa Ya Vedud okuyun.

 83. slm vermek istemiyom allahrazı olsun ben hocaya gitim bana kocanı okutmuşlar dedi karıyla yatıp kakıyo dedi ölü topra serpilmiş eşim ikar ediyo kadında napa bilirim şüpe beni bitiriyo allahtan korkuyom iftira atmak günaha girmekten allaha amanet olun

  • “YA-ZAHİRÜ YA BATIN” diye 62 defa zikreden kimse,şeytanın kafa karıştırmasında ve verdiği vesveseden kurtulur.
   Hocaya fala n gidip kafanızı karıştırmayın kardeşim onun dediklerini de unutun ve oturun kendiniz dua edin.korunmak ve onu korumak için ayetel kürsi okuyun ve 998 defa Ya hafız c.c” okuyun.onun iszebağlam ve sizi çok sevmesi içinde 7 gün 786 defa bsemele okuyun bir suya içirin.her gün Ya vedud okuyun 1000 defa suya yemeğe yada tatlıya berber yiyin.

 84. Merhabalar,
  Benim eşim 4 aydır çalışmıyor iş başvurularına gidiyor fakat hiç bir sonuç alamıyoruz.Önerebileceğiniz rızık duası yada kısmet duası varsa yardım edebilrmisiniz.
  Teşekkür ederim.

  • İş bulmak için;iş bulmak için, Yusuf suresi 54 55 vede 56 ayetler bu hususta oldukça faydalı olduğu söylenir.
   54. “Ve kalel melikü’tunı bihı estahlıshü li nefsı fe lemma kellemehu kale innekel yevme ledeyna mekınün emın”
   55.” Kalec’alnı ala hazainil ard innı hafıyzun alım”
   56. “Ve kezalike mekkenna li yusüfe fil ard yetebevveü minha haysü yeşa’ nüsıybü bi rahmetina men neşaü ve la nüdıy’u ecral muhsinın .”
   her gün 600 Besmele ve 600 selavat okuyun bol istiğfar ve her gün vakıa suersini okyun

 85. slm bugün ilk defa yorumlarınızı okudum önce allah sonra sizden yardm bekliyorum 19 yaşında erkek kardeşim eroin kullanıyor ilaç tedavisi gördü ama tam kullanmıyor ilaçlarını annemde babamda çok hasta eve zarar veriyo babam şikayetci oldu 1 ay ceza evinde yattı çıktı ama yine aynı eve girmiyo arkadaşlarından uzak tutamıyoruz hepimizi perişan etti babam emekli maaşını yetiremiyor çok ama çok zor durumdayız gitmediğimiz götürmediğimiz yer kalmadı dinlemiyo hiç herkese borç yapıyo para alıyo kısacası bu daha neler neler lütfen yardmcı olunn

  • ALLAHIM YARDIM ETSİN DİLEK KARDEŞİM DUA EDEBLİRİZ CANIMİNŞALLAH EN KISA ZAMANDA KURTARIR.SİZİÇOK İYYİANLIYORUM SİZN GİBİÇOK VAR BU GECE Kİ DUAD AÖZELLİK DUA EDECEĞİZBUNLAR İÇİN SİZDE NE OLUR DUA DOSTLUĞUNA KATILIN VE AMN DEYİN.
   GÜNEŞ DOĞMADAN SUYUNA YADA ÜZERİEN 295 DEFA YA MÜMİT CELLE CELALÜHÜ OKUYUN.
   HER TÜRLÜKÖTÜ HUYUNDAN EN KISA ZAMAND AUZAKLAŞIR DENİR.
   3844 DEFA HER GÜN “YA HAMİD C.C” OKUYAN KISA ZAMND AHLAKI DÜZELİR
   409 DEFA YA TEVVAB C.C OKUYAN KISA ZAMAND ATÖVBE EDER
   170DEFA YA KUDDUS C.C OKUYAN GÜZEL AHLAKLI OLUR
   202 DEFA HER GÜN YA BERR C.COKUYAN KÖTÜ LAŞIKNALIKLARINI BIRAKIR
   156 DEFA YA AFÜVV C.C OKUYAN KÖTÜ HUYLARIND AUZAKALŞIR.
   CANIM SİZDEBUNLARSUYUNAOKUYUN BİZDE DUALRIMIZD AYER VERELİM

 86. Hocam merhabalar herkese yardımcı oluyorsunuz Allah razı olsun sızden.Benım bir sıkıntım var biraz da vicdani aslında size danışmak istedim.Hocam ben evlenmeden önce ailemın maddi durumu pek ıyı değildi ,ben çalışıp destek oluyordum az çok.Ben evlenince biraz daha maddi durumları kötü oldu.Ben kendımı vicdanen onları bu zor durumda bıraktım diye suçlu hissediyorum.arada yıne yardım edıyorum onlara ama bu duygu benı cok kötu yapıyor.rahatlamam için bir dua yada bana bir akıl verirmisiniz.Birde ailemin maddi sıkıntıdan kurtulması için okuyabileceğim dua verebilirmisiniz.Şimdiden Allah razı olsun.İyi günler dilerim.

  • Yarenciğim sen elinden geleni yapıyorsun Vicdanın rahat olsun tabi elinde olursamutlaka dah a fzlayarıdm ederisn.bu konud akendinisuçlama.onların rızklarını artması için sende annen yad aialeden biriyada herkse her sabah namzından sonra vakıa sureisni okusun hatta bir sfere de topluca 41 defa okuyabilirsiniz.sonra yine her sabah 308 defa ya Fettah Ya Rezzak c.cokuyun.her gün 1100 defa Ya Ganiya muğni c.c okuyun her gün 100 istiğfar 100 selavat okuyun siteme bakarsan farklı dular d avar.

 87. hayırlı evlilik için işlerim yoluna grmesi sıkıntılarımn btmasi için sınavlarım iyi olmsı kardeşinm atanması için her zamn dualarını beklıyorum szden allh razı olsun

 88. hocam 14 aylık oğlum var ve eşimle bir kadın yüzünden ayrıldık eşimin üzerinde büyü olduğuna eminim uzun zamandır okuduğum hiçbir duanıın faydasını göremedim 10 aydan beridir ayrıyız okumadığım dua kalmadı eşimin üzerindeki büyüyün etkisini uzaktan bir şey yedirip içirmeden nasıl yok ederim ve o kadından nasıl uzaklaştırıp yuvamızın toplanmasını sağlayabilirim biz eşimle çok mutluyduk ve son zamanda yaşadıklarımızdan biliyorum ki onun büyüyle oğlumuz ve benden uzaklaştığına eminim

  • Okadından uzaklaştrımak için 846 defa ya Muahhir okuyun her gün birde yasin suresini birinci mübine kadar 53 defa okuyun v dua edin geri dönmesi için Allah yardım etsin

 89. merhaba herşeyden evvel böyşe bir site yaptığınıız için ALLAHIM razı olsun ben kuranı kerimi çok okuyan duada eden biriyim her şeyin kader kısmet olduğu biliyorum tedbirde almam rağmen bende büyü varmı yada var gibi bazen çok zor günlerim oluyo inacımsayesinde ferahliyorum 44 yaşındayım 13 yaşımdan beri isteyenlerim var ama bi türlü olmuyo hep aksilikler oluyo bazende ben tiksiniyoru erkeklerden lütfen bildiğiniz duaları paylaşırsanız sevinirim ALLAHIM RAZI OLSUN

 90. slm ben 13 yillik evliyim esim durmadan degisyo beni asaligyo ve eve gelmiyo bazen gelyo iyi bazen kavga cikariyo bizden kaciyo ve bana etmedigi zulumluk kalmiyo bir ara ayrilkmak icin bavurdum 4 yil surdu olmadi simdi kendisi acti ama yanimda olyo sonrada yine asalayip gidiyo ve kendine ev tuttu benden ayri yasiyor ne para ne koca hic birsey yok yani beni evden surekli dovup atiyo bende yasal yolara bas vurunca ozur diliyo ama yine ayni cantasinda buyuler buldum bana geldigindede tuvalete gidip surekli bana buyu yapiyorlar bu buyu nasil bise sinirlerim bozulyo butun isim baglandi borcum cok islerim rast gitmiyor ve gece uykusuz kaliyorum sabaha karsida pilli seyler kendiliginden calisyor bende okuyorum ama yinede evime doktugu seylerin etkisi var galiba adam bana surekli buyu yapiyor bunlarin sebebi ve bu seylerden nasil kurtulabilirim lutfen yardim edermisiniz bana acil tesekurler

  • Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi
   AYRICABİR BARDAK SUYA 5000 DEFA YA RAKİB C.C OKUYUNİÇİN EŞİNİZGELDİĞİ ZAMAN ONA DAİÇİRİN

 91. tesekurler sayin yonetici sizce adama nasil bir sey yapmislarki esim beni hep canavar gibi gorup asagliyo ve gidyo oda bana yapiyor onu n uzerindede var ve o baskalarina uyuyor tekvir suresini gordum okumaya basladim sagolun bilgilerinizden dolayi

 92. peki hocam papaz buyusu yapyorlarmis bana ama ben bir hoca bulamadigim icin bunu cozduremedim bunun icinde ayni dualar ise yararmi kendime kotu hissediyorum ……………… ayrica maddi sikintilarim var borcum cok bun icin bana yardimci olurmusunuz ve bir de islerimin yoluna girmesi icin kapilarimin acilmasi icin sizden rica ediyorum tskr

  • BEN HOCAYA GİTMEİNZEKARŞIYIM KENDİNİZ YAPIN OKUYUN.EVET OLUR İŞLERİN YOLUAN GİRMESİ İÇİNHER GÜN SABAH VE AKŞAM YASİN VE VAKIA OKKYUN 720 DEFA YA HASİB C.C OKUYUN.YA FETTAH YA REZZAK OKUYUN

 93. Selamınaleyküm ALLAHIM razı olsun soruma cevap yazdığınız için yazdığınızı yaptım inşallah evvel ALLAHIN İZNİYLE sizde vesile olursunuz dün okudum suyu içtim sabah ezanıda yani bu sabah bende acayip ağırlı oldu acaba diyorum ama olurmu bu tarz belirtiler aydınlarısanız sevinirim saygılarımla

 94. merhaba yönetici hn benim lise sona giden oğlum var ygs sınavına hazırlanıyor ben sizin verdiğiniz bütün duaları okuyorum inşallah faydasını görecek fakat oğlum böyle şeylere inanmıyor okuduğum dualar tesir edermi ne yapmam gerekiyor ygs yi mutlaka kazanması gerekiyor lütfen bana yardımcı olurmusunuz allaha emanet olun.

  • BAKIN BİR KERE KESN KAZNMASI GEREKİYOR DEMEYİN OANA ÖYLESÖYLEMYİN BİZ ANNE VE ABBALARIN YAPTIĞI EN BÜYÜK HATAÖNCE ONUN SAĞLIĞI VE MUTLULUĞU ÖNEMLİ HAYIRLI İSE ALLAHIM KAZANDIRSIN MUTLAKA DİYORUZ EVET ONUN İÇİN İSİTİYORUZ YANLIŞANAMAYIN AMA İŞTE YANLIŞ ÖNC EİYİLİĞİNİ SAĞLIĞINIMUTLU OLACAĞI BİRŞEY İSTEYELİM.SÖZLEMEYİ ONA SÖAYLEMED SUYUA İÇİRİN İNŞAŞLAH HAKKIND AHYIRLI OLACAK İSE ALLAHIMKAZANDRSIN

 95. Hocam iki yıllık beraberliğim var. evlilik yolunda giderken ben dul bir bayan sevdiğimde bekar olduğu için ailesi karşı cıktı benimle evlenmeyi çok isteyen insan vazgeçti ama beni bırakmıyorda onu ve ailesini evliliğe i,kna etmek için bir dua varmı teşekkürler

 96. yardim isteyen biri..

  Sayfanizi yeni keşfettim ve allah razı olsun sizden..
  Yeteri kadar dinimi yasayamiyorum, namazlarımı aksatiyorum, unuttuğum oluyo, yok son dakika kiloyorum bazen bile bile unutuyorum. Artık şeytana uymak istemiyorum, artık hayırlı iyi bir insan olmak istiyorum. Bana şeytani, kötü nefsimi benden ailemden uzak tutacak bir dua bir zikir verebilirmisiniz.

  Birde esimlede aramız iyi değil, tabi allahla arasi olmayan esiylede arasi iyi olmaz. Ufak defek problemler ama artık son noktaya gelmiş. Bana çok kızgın, konusmuyor, yüzümü gormek istemiyor. Inaniyorumki allaha yakın olsam, birşeyler yapsam herşey düzelecek. Ama problem benden kaynaklanıyor, şeytan uyuyorum..

  • öncelikle ahatınzı bilmeniz ve düzlemeyeçalışmanı çokönemli karar verin ve niyet edin önce 2 rekat tövbe anamzı kılın şeytanın sizkanduramasına izin vermemek için her işimizde besmele okuyun.sabah akşam 3 veya 7 defa “bismillahillezi la yedurru measmihi şey’en fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alim” okuyun.Bismillahi ala dini ve nefsi ve ehli ve mali “okuyun 7 defa .tekarra görüşürüz bunları yapın ve Allahın isimleriniden ya Hadi 400 defa her güün ya Kuddus 170 defa her gün Ya Tevvab 409 defa okuyun

  • merhaba canım dua istemştiniz sabah agır olduğunzu söyeldinizdua ile alakası yok o duayı ve tertimi 3 gün üst üste yapın tekrar görüşürüz sonra yazarsınız

 97. selamün aleykum … ben bu aralar cök kötü bi sikintidayim … okuyorum son senem meslegimi almama .. ama malesef bu aralar cok stressdeyim ve üzüntü icinde düsüyünyorum acaba meslegi alabileckmiyim diye… cok kötü bi durumdayin ne olur ALLAH RIZASI bana yardim edin… hangi dualari okumam gerekiyor ne yapmaliyim…

 98. Tsk ederim yazdığınız tevbe etmek, seytana uymamak için dualara ve esmalara. Allahın izniyle uymaya calisacam herşeye, ellimden geleni yapacam. Allah görür ve yardımcımız olur ınş.

  Eşimle aramızdaki problemler içinde yardım ederseniz. Sitedekileri yapmayaclistim, ellimden gelenleri yapmaya çalışıyorum gün içerisinde. Birde siz bir dua verirseniz eşimle aramız düZelsin, yaşanan kötü şeyler unutulsun diye.
  Allah sizdende razı olsun emekleriniz için..

 99. selamün aleyküm. ben üniversiteyi bitiremedim. son senemde kötü oldum.kursa gidiyordum. orda köfte yedim. ondan sonra beynim dondu. hoca doktor gitmedik yer kalmadı.
  okulumu bitiremedim. çalışmıyorumda. evlenmedimde.
  psikiyatride bipolar bozukluk tedavisi konuldu ilaçlar kilo yaptı unutkanlık yaptı…nazar ve büyüdende şüpheleniyorum.şu an evdeyim. bana ne yapmamı önerirsiniz..? ALLAH RIZASI için..

 100. merhaba ben daha önce size yazmıştım.biz çok mutluyduk.Eşim bna karşı soğuk şehirdışındaydı.Şimd geldi.Derdini bana anlattı…herkesten ve hrşeydennefret ettiğni söylyor..yemek yiyemiyor,yaptığı olumsuz tepkileri o an hatırlamyor.Benim değerli olduğumu söylüyor ,ama bna yaklaşamıyor.Herşeyim ona batıyor.Hayttan hiçbir beklentisi kalmamış…sadece öümü bekledğini söylüyor.psikologa gitmiş.Eşine çocuguna zarar verirsin,hiçbir şey hissetmezsen onlardn uzak kal gerekirse boşaevtn ” demiş.Ben bi hocaya baktırdım domuz büyüsü yapılığını söyledi..kapımızn önüne yapş yapı ş bir şeyler dökülmüş..*ben ne döktüysem çıkartamadım.Hoca ne yaptıysa Bir anda çıktı…Acaba gerçektn büyüvarmıdır??? ALLAH rızası için bna yardm edin ….BOşanmak İStemiyorum…….HAKKNIZI HELAL EDİİN.

  • Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi
   bUNU 3 VEYA 7 DEFA YAPIN İNŞAŞAŞL İYİ D GELECEKTİR YİNDE BANA HABER VERİN BAŞAK ŞEYLERİ ÖNERİRİMİBU ARAD ASUYUA İNŞİRAH SURESİNİ OKUYUP İÇİRİN İÇTÜĞİNİZ SUYA ONUN İÇİN OKUYUN İSZDE İÇİN BİRZAAR OLMAZ ONUN İÇİN 573 DEFA YİNE SUYA YA BAİS C.C OKUYUN

 101. merhaba benim eşimle problemlerim var.4 yıllık evliyim.çocuğumuz olmuyo.eşim çok yalan söylüyo artık hiç güvenmiyorum,şans oyunları oynuyo,gelirimizin çoğu oraya gidiyo.artık son raddine geldi herşey.boşanmanın çare olduğunu düşünmüyorum.allah herkesi bişeyle sınıyo.dua istiyorum.ne yapabilirim.yardımmmm…

 102. Iyi gunler bana gonderdiginiz dualari aynenen uyguladim ama. Degisen birsey olmadi yine ayni Devamli. Okuyorum allah rizasi icin ne olur yardimci olun. Cok sikintidayim simdiden allah razi olsun

 103. iyi aksamlar bn cok cok zor durumdaym sevgilimin annesi bizi ayirdi mükemmel bi iliskimiz vardi evlencektik ayrildgm erkek arkadasim alevi oldugu icin annesi bizi ayirdi bn sunniyim ne yaptirdiysam.büyüyü bozduramiyorum okadar hocaya gittim paralar verdim ama bozamadilar oglan beni gorunce seytan gormuse donuyo beni gozunden sakinan insan yüzümü gormek istemiyo gittigim hocalar papaz buyusu yapildigini soylediler artk tukendim ya oldurcem onuda kendimid dayanamiyrm biz tartismadk bile ayni saatler icinde beni sevdigini soyleyen insan bi anda ayrildik bicak gibi kesildi hersey allah rizasi icn bi dua falan yokmu yardim edin annesinin yanina gitti sehir disina ordan geldi yemin ederim ayni gunun aksamina ayrildik nolur yardim edin

  • büyü ve sihir için sana dua göndereyim.birde bir ipe 100 düğüm at.Besmele ile Felak suresini oku ve ilk düğümü çöz çözerken üzerimizdeki büyüyü çözüyorum de ikinci, defa Nas suresini oku İkinci düğümü çöz böylece son düğüme kadar devam et.inşallah Allahım yardım edecektir böyle bir şey var ise.
   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.
   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.
   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”
   7 kere Fatiha Süresi.
   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun
   7 kere Ayetel kürsi
   7 kere İhlas süresi
   7 kere Felak süresi
   7 kere Nas süresi

 104. allah razi olsun ck saolun ama bi sorun var kadin büyü yaptirmayi birakmiyor surekli yaptiriyo tam birakiyo erkek arkadasimbana doncekken yeniden yaptiriyo zalimin serrinden korunmak icin dua yokmu allah rizasi icin kadin ck kotu sevdigim insanin yanina gittigimde o agladi bn agladim bnm yuzume bakamiyo soyledigi tek sey boyle olmak zorunda baska yolu yok ve sevuyo beni bnde onu yildizlarimiz hep yanyana ama buyunun etkisiyle bna donemiyo hayatina kimseyi alamiyo oda cok perisan bende nolur yardm edin bn tukendim artk sevdigim insandan ayri kalmak olum hergun oluyorum ben allah razi olsun hocam sizden

 105. sayin yonetici sizin verdiginiz buyu bozmak icin uyguladim adim surekli icim yanmaya basladi su iciyorum ve oturdugum kolduk bana cok sikinti veryordu ve esim orya oturrup tuvalete gidip geliyordu esim zanedersem bana buyu yaptilar ablaiyla beraber simdi eve gelmez bize bakmaz oldu hayatinda baskalari var ev acti hayatinda birileri var siz bana ne tavsiye edersiniz bosnimmi yoksa bunlarla savasimmi cok caresiz kaldim ufak cocuklarimiz var allahtan sifa sizdende yardim bekliyorum tskrler

  • ne kadar oldu bilmiyorum evet zor ama çocuklarınız için biraz daha sabredin bekleyin acele etmeyin size bakıyor mu? yiyeceğinizveriyormu.eğer öyleyse gelecek siz kavga etmeyin gelince iyi davaranın dualarıda yapın biraz daha

  • o verdiğim sureler kuranı kerimde gçen büyü var ise bozma dualar ounula iliği değildir.birzaarı olmazkorunma duasıdır zaten

 106. AYRICA bizi ayirmak icin arkadasiyla gezdiriyor ve bana ve cocuklarima buyu yapiyo esimde uyguluyo bize oglum cok asi oldu cok uzulyorum bana soylemedigi laf kalmiyor laf dinlemeyor cok korkuyorum bende geceleri sanki bogulyor gibi uyanyorum oglum iki evi kulaniyo babasinin evini benim evimi bu adam bizi yildirdi hayatimiz cok degisti kabusa dondu bana bakinca hayvanlarin ismiyle hitap etmeye basladi artik cok farkli oldu sizce buyulumu yoksa benden nefretmi ediyor ve beni takip ediyo agaclarin arkasinda saklaniyo yasida var neden boyle davrandigini bilmiyorum

 107. esim ayrica cok ayirimcilik yapiyo ilk evliliginden olan oglu ve eski karisina hep paralar gonderiyo ve kadinla konusyo gorusyo bizim oturdugumuz evden benimle oglumuzu disari atti kendi oglunu oturturdu ona paralar yagdiryo bir dedigi iki olmuyo kumarcinin teki bizede elinden gelen her turlu zulumlugu yapiyor allh hakimizi yedirmesin onlara bana tavsiye edeceginiz ne olabilir baska herseyi anlattim size cok acilar cekiyoruz cektikte

  • Merhaba kardeşim öncelikle eğer ikinci bir evlilk yaptı ise her iki tarafa eşitdavranması gerekir.ne sizi ne onları ihmal etmemesi gerekir onun doğruyolu görmesi için her gün 514 defa Ya Reşid c.c okuyun ve Ya Berr c.c 202 defa okuyum

 108. sayin hocam ne kadar oldu diye sordumussunuz esim bizi 2008 den beri evden atti yemedigi halt kalmdi bizede etmedigi zalimlik kalmadi bekledim ama bende bir insanim bize bakmiyo hukumetin verdigiyle gecinyoruz gelmiyorda geldigi zamanda buyuleri yapmaya gelyormus evime beni doverek ikinci kez evden atti karakolluk olduk ben artik oglum ve kendim icin endiselenyorum bize sadece oglumu okuldan alip goturyo okadar gezmedigi ulke kalmadi heryerde sevgilileri var gittigi yerlerde sevgilileriyle kaliyo size hepsini acik yaziyorum ve ailemde bosanmami istiyor ondan nefret ediyorlar artik

 109. oglumada mi buyu yapiyorlar cocuk bana karsi cok asi ben ne yapacagim buyuyunce bana zarar verir diye korkyorum acaba onlarmi bise yapiyo soylediginizi yapacam

 110. merhaba, bir çok yazılarınizi ve yorumlarinizi okudum. Ben daha 9 aylık evliyim eşimle surekli saçma şeyler için tartışıyoruz bunu söylemek ne kadar doğru olur bilemiyorum tabi ama biz eşimle 5 aydan beri cinsel münasebetimiz yok evliliğimizin ilk başlarında da doğru düzgün olmadı ne yapacağımi bilemiyorum acaba buyumu yapıldı gerçi ben sadece Allahın gücüne inanırım ama bilemiyorum evimde huzur
  Yok hiç sohbet etmiyoruz temizlik yapasim gelmiyor halsizlik var hep bu evden uzaklastigimda kuş gibi hafif kendimi dinç hissediyorum. bana yardım edermisiniz

  • o zaman şunu birdeneyin.
   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.
   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.
   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”
   7 kere Fatiha Süresi.
   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun
   7 kere Ayetel kürsi
   7 kere İhlas süresi
   7 kere Felak süresi
   7 kere Nas süresi

 111. slm sitenizi inceledim allah razı olsun çok güzel bilgiler veriyorsunuz bir sorum olacak umarım cevaplayabilirsiniz ben 2 yıl önce arif aslanın esmaül hüsna kitabını aldım ve esmaları saatlere göre çekmeye başladım tabi kitapta satt dilimlerinden bahsetmiyordu bende mevcut olan saatlerde yani bizi,saatimizle öglen birde ve akşam üstü 6 olan esmaları çektim yıllarca sonra çok tuhaf şeyler olmaya başladı ve sonunda o tuhaflıklar kabusa dönüştü bende aklımı yitirmemek için bir hocaya gittim büyü var dedi bişeyler yazdı bende kullandım ama dahada net gördüm o şeyleri iyice işgenceye dönüştü bu gördüdüklerim ben ne yapmalıyım ne olur yardım edin tşk

  • okuduğunuz esmalardan olmamıştır kardeşim Allah’ın isimleri bir kuluna zarar veremez.Öyle olsaydı ismilerimle dua edin demezdi.Eğer büyü var ise büyü için çözümler var onları yapın.şimdi size yazıyorum.
   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.
   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.
   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”
   7 kere Fatiha Süresi.
   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun
   7 kere Ayetel kürsi
   7 kere İhlas süresi
   7 kere Felak süresi
   7 kere Nas süresi

 112. SELAMINALEYKÜM ben sizden gene bir soruma sual istiyorum bazı ayetleri yazın zemzem veya yağmur suyu ile silin şifa bulursunuz okudum fakat misk amber gülsüyu ile arapçam yok ve bu dedikleri kalem tarzı şeylerde sizce türkçe yazılırmı yada yazdırıp yapmanın faydası olurmu saygılarımla

 113. S.aleykum sayfanizi cok begendim benim bir sikintim var ailecek zor durumdayiz insallah bu konuda bana yardimci olursunuz.Esimin erkek kardesi tarafindan dinleniyoruz ama ne sekilde nasil yapiyor bilemiyoruz aramizda konustugumuz gizli konuyu sanki ona anlatilmis gibi esime anlatiyor mesela kiz kardesimle bir sohbet edelim konu herhangi bir tanidikla ilgili acildi konustuk diyelim kiminle ilgili konustuysak ona seninhakkinda boyle dedi diyor yani konu Cook karisik esimle bile cok ozellerimizi biliyor bildigini laf arasinda bir sekilde soyluyor ama elimizde ispat olmayinca birsey diyemiyoruz bizimi dinliyorsun diyemiyoruz ne olur bana bu durumunu aciga cikaracak Yada bizi unutturacak bir dua verin

  • ONUN ŞERRNDEN KORUNMAK İÇİN 998 DEFA YA HAFIZ C.C OKUYUN.
   Bu ayet-i kerime zalim bir kişinin arkasından okunursa kimseye zulmedemez.Artık kimse o zalimden korkmaz olur.
   “Bismillahırrahmanirrahıym.fe se tezkürune ma ekulü leküm,ve üfevvidi emri ilallah, innallahe basıyrun bil ibad.”

 114. selam aleyküm sitenizi dolaşırken farkettim benim sorum kenzül arş duasının hükmü ve bunu üzerimizde taşımanın bi yararı var mı?

 115. slm hocam bir insan 70 yasina yaklasmis ve kudurmussa ona tebesirmi paklar denir oyle diyorlar evini ve karisini terk etmis cocuguna ufak bir cocuk var bakmiyor adam hayatimi yasiyorum diyor karisina hakaretler edip cocugunu dovuyo ben sizin sitenize goz attimda cinsel baglantidan bahsedilmis bana ablasi ve eski karisi tarafindan yapilan seyler var esim buyu yapacagi zaman tuvalete gidip idrar karistirip evime dokup gidiyo ve biz birbirimize dusman gibiyiz adam cocugada oyle davranyo banada yatakta oldugu zaman hakaret ediyor asagliyordu simdi gelmiyor ve bakmiyo bize surekli param yok diyo calisyo ve emeklisi var bize yapilan nasil bir seydir acaba ve bana sirke dok camasir suyu yika dediler yapyorum buna ragmen ayni degisiklik yok bir de hocam karabiber yaniyormus onun boyle yanip tutusmasi icin evine baglansin cocuguna karisina baglansin diye ne yapmam lazim koyu arkadaslar ve ablasindan ayrilsin eski karisindan uzak dursun ne tavsiye edersiniz bana ucurum esigindeyiz biz nerdeyse bosanmayi dusunyorum artik

  • ONLARDAN AYRILSIN DİYE DEĞİL DE DOĞRUYU GÖRSÜNADALAETLİ DAVRANSIN DİYE DUA ETMEK LAZIM OLARIN SİZE KÖTÜ DAVRANMMAMSI İÇİN.SİZDE EĞER BÜYÜ VARA İSE GÖNDERECEĞİM DUA USLÜNÜ YAPIN BİRDE SİZİ SEVSİN DİYE HER GÜN YA VEDUD 400 DEF AOKU SUYA ŞEKERE ÇAYA 7 GÜN 786 DEFA BESMELE OKU SUYA İÇİR.
   ONARIN ŞERR,NDEN KORUNMK İÇİND EHER GÜN 998 DEFA YA HAFIZ C.C OKU
   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.
   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.
   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”
   7 kere Fatiha Süresi.
   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun
   7 kere Ayetel kürsi
   7 kere İhlas süresi
   7 kere Felak süresi
   7 kere Nas süresi

   Sihirden kurtulmak için bir ipliğe 100 defa düğüm atılır her düğüm için Felak ve Nas sureleri okunup bir düğüm çözülür.Yani önce Felak suresi okunur bir düğüm çözülür sonar Nas suresi okunur diğer düğüm çözülür.Düğümler bitinceye kadar böyle devam edilir.her okumada düğümlere üfleyip düğümler çözülür.Bu işlemi yapan kişide büyü yada sihir varsa çözülür kurtulur.

   kaynak:Zırhlı dualar(Feyzullah Koç)

 116. bu siteyi çok seviyorum..çok yararlı bir site ..Allah sizden razı olsun ..esmalar konusunda çok yardm alıyorm her çeşit duada var..çok teşekkürler..

 117. ben 16 yasında evlendım suan 21 yasındayım esımle kacarak evlendık 2 yasında bı oglum var esım ılk sene cok ıyıdı bana karsı ılerkı yılllarda degıstı ıkı sefer annemın evıne gerı dondum tekrar gerı geldım esım sadece ne oluyosa bır hafta on gun ıcınde degısıyo esımın aılesıyle aynı evde oturuyoruz sorunlarımızın bı kısmıda bu yuzde esım aılesıden ayrılıp bıze bır ev tutmuyo tek dedıgı sey 40 tane esım olsa annem babamdfan ayrılmam bazen artık oda dayanamıyo ayrılacam dıyo ev tutacam bıze dıyo ne oluyosa kararından vazgecıyo bu sefer benden ayrılıyo lutfen bana yardım edermısın evın ıcınde sureklı soylenen ve ne yapıyorsam bı mana buluyo her yaptıgım yemege muhakkak mana bulur bunlar kucucuk seyler ama gun gectıkce ınsan dayanamıyor kendı duzenım olsun ıstıyorum bır kanepenın yerını dahı degısemem lutfen bana yardımmmmmmmmmmmmm lutfen

  • Bilge hemen duaya başla 5000 defa Ya Vedud c.coku tatlı brşey üzerine yedir sende ye. 7 gün 786 defa Besmeleyi suya oku onu içir eşine başata sevgisini kazanmak istiyorum bana bağlansın istiyorum diye niyet et.Birde isteme gir bak sevgikaznama içinçok dua var. birde hemen 232 defa Ya kebir c.c yiyecekler üzerine oku

 118. hocam bırde kaynanam ne laf olsa tum sehıre yayıyo evın ıcınde olsa bu lafda gelıp benı buluyo bu sefer ben dayanamıyorum esımle tartısıyoruz bu sefer hocam belkı ınanmazsınız ama en ufak tartısmada agza alınmayacak kufurler edıyo kaynanam bana. hocam lutfen yardım edın onun yuzunden jandarmalık dahı oldk mahkemelık olduk esım yıne evden ayrılmadı bıze ev tutmadı ne yapacagımı bende sasırdım tek ıstegım hayırlı huzurlu mutlu bı ayrı evım olsun kendı duzenım olsun ama bunuda ıstetıkce esımden ayrılıyorum bısey mı yapıyolarda ayırıyolar bende anlamadım ama bu hep boyle oluyo hocam yalandan ıftıradan evın ıcınde sureklı hırszlıkla suclanıyorum lutfen yardım edın bana 21 yasındayım 80 yasındakı bır ınsanın beynı bende daha genc lutfen adım edın

 119. yaren taşpınar

  Hocam hayırlı günler daha öncede size yazmıştım beni çok rahatlatmıştınız.Hocam benim eşim kendi annem ve babamla konusmuyor, ortada hıcbırsey yokken bir anda düşman kesildi.Ben günahını almak istemıyorum ama kaynanamın büyü yaptıgını düşünüyorum,çünkü kendısi annemgile gitmemizi istemezdi ona gittiğimizi söylemezdik gizlerdik.Şimdi ben hamıleyım inş. bir evladımız olcak ben bu küskünlüğün boyle sürüp gitmesini istemiyorum çok üzülüyorum.Bi zamanlar YA ŞEHİD Allahın ismini okudum ama düzelen bişey olmadı.Lütfen yardımlarınızı ve dualarınızı beklıyorum.

  • ŞİmdiYa Kebirc.cokuher gün 232 defa yiyeckelriniziüstüne nyet et ailemle eşimin arası için .1286 defa Ya Gafur c.c oku canım 400 Ya Vedud c.coku.takmakay-fan sen eşinle iyi olamaya çalşı sen görüşüyorsan birşey deimyosa şimdilik sabırlı ol.

 120. Selam,nisanliyim ve nisanlimla su son zamanlar cok kavga ediyoruz…bi bayana gittim kaynanamin beni sularla islattigini soyledi,yapmam gerekenleri soyledi yaptim daha iyiz simdilerde nisanlimla…ama kaynanam benden esyalarimi almak istiyor bir keresinde eldivenlerimi aldi sonra bir zaman sonra geri verdi…gecen de şalımı aldı yok bende kalsın hava soguk degıl nasıl olsa dıye dırettı zorla aldım…bu kadının kendı derdıne dusmesı ıcın elının kolunun baglanması ıcın bıze bulasmaması ıcın ne yapabılırım….ve ayrıca nısanlım da annesınden ayrılmasını ıstemem ama adıl olsun kadının soktugu fitneleri görsün gözleri açılsın diye ne yapabilirim….allaha emanetsin…

  • eşlarını falan bırakam send ecanım onun san zara vermesni engelmen için her gün 161 Ya Mani c.c oku canım korunmak içind eher gün 7 ayetel kürsi 7 felak 7 nas oku zara verecekelri şerrinden Allaha sığın

 121. tesekkur ederim,annem de allah buyuk sabredenlerle beraberdir diyor….yanliz ailemle esimin arasi iyi olsun diye hangi esmayi okumaliyim onu anlamadim….

  • 232 defa Ya Kebir c.c okuyun 270 defa Ya Kerimi okuyun ve her gün 400 Ya Vedud c.c okuyun eşinin ve ailenin birbirini sevmesini isteyin Allahtan

 122. sagol allah razı olsun pekı ayrı bı eve cıkmam ıcın ne yapmam lazım dayanacak gucum yok artık kendı duzeım kendı esyam olsun ıstıyorum 5 yıldır ugrasıyorum ama olmuyo gıtmedıgım yer kalmadı olmuyo yardım edın bana lutfen butun kararlar kaynanamdan gecıyo esıme onu bosayaksın dese hemn benı bosar o derece evın ıcerısınde hersey ıcın ondan ızın alıyorum gıtse gıt kalsa kal bu saatte gıdılecek bu saatte eve gerı gelınecek sankı kocam oymus gıbı ondan emır alıyorum ve bu artık sınır edıyo benı lutfen yardım edın bana benımde duzenım olsun

  • Önce eşini ve kayın validenin seni sevmesi için bunları yapın eğer eşin seni sever ve sözünü dinlerse yapar.7 gün 786 defa Besmeleyi suya okuyun çaya kahveye yemeğe kullanın.Her gün çay şekeri olabilir ya Vedud c.c okuyun üzerine eşimin ve kayınvalidemin kimi istiyorsan seni sevmesini iste Allahtan.Cuma sureisni eşinin seni sevmesi ve iyi anlaşmanız için 7 def oku yine suya olabilir.gayret et Sitemde sevgikazanmak için çokdua var bak onlarıda yap.İsteğinin olması için her sabah namazından sonra 698 defa “Bismillahi-l Latif “oku sonra dileğini dile

 123. bırde sıtenızı bılmıyorum hangı sıteden gırılıyo ben sans esrı gırdım bu sıteye allah sızden razı olsun herkese faydanız var

 124. iyi aksamlar hocam ben cok kotu durumdayim isden ayrildim dukan mudiri beni cok istedigi bana isci kimi isimi iyi bildigime gore beni cok istedigi halda birden beni ise cikartma kararina geldi ve beni cikartdi isden tabiiki o isde beni cekemiyenler istemiyenler cokdu onlarinda tekidiyle hocam cok kotu durumdayim yalvariyorum bana yardim edin isime geri donmek istiyorum ne yapayim ki beni isime geri dondursun hocam ne olur cok sikinti icindeyim bana yardim edin.

  • Allahın isimlerinden Kebir isminin zikri görevinden azledilen bir kimse okunması çok faydalıdır.
   KEBİR:Celalinin ve büyüklüğünün ve şanının hududu olmayan dır.Ne kadar büyük olduğunu ancak kendisi bilen.Büyüklük ve ululuğu hiç bir varlık tarafından bilinmeyen ve bilinmeyecek olan.
   Dr.Arif Arslan’nın ALLAH’IN İSİMLRİNİN SIRLARI, isimli kitabında, görevinden alınan,azledilen bir kişi günde 232 defa “YA KEBİR” zikrinin çeker ve dua ederse en kısa zaman da görevine döner diyor.

 125. hocam yani 232 defa YA KEBIR deyib zikr edecem ve hangi duaları okumam faydalıdır hocam lutfen etraflı yazin hocam hakketen cok zor durumdayım her sey barede cok zor durumdayim ailemde cok zor durumda babamın dukanida iyi gitmiyor cok kotu gunler geciriyoruz lutfen hocam bana kuvvetli bir sey yazin ediyim lutfen eger bu islerim alınırsa omur boyu size duaci olurum

  • FATMACIĞIM İŞLERİN YOLUNDA GİTMESİ İÇİN HER GÜN 720 YA HASİB C.C OKUYUN İNŞİRAH SURESİNİ OKUYUN VAKIA SURESİNİ OKUYUN.VAKIA SURESİNİ BİR GÜNDE BİRKAÇ KİŞİ 41 DEFA OKUYUN.

 126. iyi aksamlar hocam evlenmek uzreyim maddi cehetden cok sıkıntı cekiyorum cok kisa surede hall olub alınması icin hangi islemi yapmam gerekir

  • HER GÜNVAKIA SURESNİ OKU İNŞİRAH SURESİN OKU YA FETTAH YA REZZAK C.C 308 DEFA OKU.196 YA VEHHAB C.C OKU. BİRÇOK DUA VAR BU KONUDA İSTEMDE BAKIN.yALNIZ BEN HOCADEĞİLİM LÜTFEN ARKADAŞLAR SADECE DUA PAYLAŞIYORUM VE TAVSİYE EDİYORUM

 127. hocam yani 232 defa yalnız YA KEBİR deyib zikr edecem peki hangi dualari okumam gerekir hocam her bir barede cok sikinti icindeyim ailemde cok zor durumda babamın dukanida iyi gitmiyor hocam lutfen yardim edin oyle bir islem yazinki hocam tez bir zamanda alınsın islerim qaydasina dussun ne olur hocam yardim edin lutfen

  • BEN HOCA DEĞİLM SADECE ELİMDEKİ KAYANKALRDAN DUA PAYLAŞIYORUM FATMA HANIM HER SIKINTI İÇİN DUA VAR SİTEMDE GİRİP BAKARSAN BULACAKSIN ÇÜNKÜ BİRÇOK DUA VAR.SİZ SEÇİN OKUMAK İSTEDİKLERİNİZKONUŞALIM MADDİ VE MANEVİSIKINTILAR İÇİN ZİKREDİLECEK ESMALAR VAR MESELA HER GÜN 1100 DEFA YA GANİYY YA MUĞNİ C.C SKINTILARINZ İÇİN İNŞİRAH SURESİNİ OKUYAİBLRİSNİZ

 128. Hayır yapmak isterken cahillik yüzünden şer yayıyorsunuz

  neden celp formulleri paylasıyorsunuz ki? insanların iradelerine hükmetmek için ayet esma dahi okunamaz, yasak oldugu için büyüye girer

  siz bunu bilmiyor musunuz?

  yarım doktor candan yarım hoca imandan eder

  burada verdiğiniz terkiplerden siz de sorumlusunuz

  şan şöhret için, internete ünlü olmak için Allah’ın ayet ve esmalarını satmayın

  önce islamı öğrenin, ne helal ne haram bunu bilmeden önünüze gelen her haram terkibi batıl şeyi paylaşıyorsunuz

  cehennemin bir kısmını iyiniyetliler dolduracaktır

  çok yazık gerçekten

 129. hayırlı günler lütfen bana da yardım edin kpss den 74 aldım ve bu haziran ayında atamalr var . kendi emeğim ile cok çalıştım 74 aldım atanmayı cook istiyorum RABBİ me coook dua ediyorum … her gün 400 defa EL REZZAK ÇEKİYORUM. bana da dua eder misiniz daha 17 yaşındayım cok çabalıyorum … iyilik etmeye o kadar alışmışım ki etmessem ölecekmişim gibi geliyor ne olur bana da dua gönderin …. tabi ki herşeyi ALLAH tan dilemek lazım ama ne kadar cook dua o kadar iyidir… ALLAHA emanet olun…

  • Böyle devam edin iyilik yapmaya karşılığın göreceksiniz. Başarılı olmak için her sabah 300 Besmele 300 slavat okuyun.birde her sabah 184 defa Ya Mukaddim c.c 37 Ya evvel c.c okuyun.İnşirah suresini okuyun ne kadar okuyabilirseniz.
   her gün “Ya hayyü Ya Kayyum bi rahmetike esteğisü” okuyabildiğin kadar.

 130. Selamün Aleyküm, babam ne yaparsam yapayım benim yaptığımı ve söylediğimi yanlış anlıyor izah ediyorum assla dinlemiyor diğer ablalarım ne yaparsa yapsın sesini çıkartmıyor ama ben yapmadığım halde bana hakaret ediyor. ÜStelik ben evliyim eşimin yanında hakaret ediyor eşim izah ediyor onada beni kötülüyor şaşırdım kaldım annem ve ablalarımda benim ağzımdan söylemediğim kelimelerimi ben söylemişim gibi arkamdan konuşuyorlar en ufacık bir konuda annem ve ablalrımla aramızda bir muhabbet ederken bir düşüncemi belirttiğim anda onu çevirip evirip başkaları bana sen bizim hakkımızda şunu bunu demişsin diyorlar bende neden böyle yapıyorsunuz benim ağzımdan böyle kelime yi bırak bir harf bile çıkmadı ağzımdan Allahtan korkun dediğimde biz demedik diye yalan söylüyorlar anlayamıyorum etrafımdaki insanlar öyle saygı duyuorki bana hem eşim tarafı hem iş hayatımdaki etrafım hem benim akrabalarım ama ailem adeta bana düşman beni başkalarına kötülemek , kavga ettirmek için yalan yanlış ben o anda orda olmadığım halde adıma konuşuyorlar kendi düşüncelerini ben söylemişim gibi söylüyorlar sürekli okuyorum,dua ediyorum,eşim okuyor ama işin içinden çıkamıyorum uzak duruyorum hiç birşey değişmiyor ne yapmalıyım

 131. slam hocam benim sorunum çevremdeki arkadaşlarım bana karşı soguk lar kimse benle görüşmüyor lütfen yardımcı olun

 132. merhaba öncelikle dualar için Allah razı olsun. ben 25 yaşındayım ve hiçbir işim yolunda gitmiyor. hep bişiler yarım kalıyor 6 aylık bi ilişkim vardı evleniriz gözüyle bakıyorduk beni aladattı ve 15 gün önce bitti ben artık evlenmek istiyorum kısmetimin kapalı olduğunu düşünüyorum şuan çok acı çekiyorum üzülüyorum bana yardım edermisniz…

  • hakkında ne hayırlı ise o olsun canım ksımetinin açılması için cuamgünü seladan önceye kara 18 cuma suresi okuyun her gün sabah 489 defa ya fettah c.c 573 defa ya bais c.c okuyun ayrıca sitedekısmet açmak için dualr var bakın

 133. yeğenimin hanımı bizden annesinden babasından kızkardeşinden
  bizi ayırdı teyzeme anneme çok ağza alınmayacak iftiralar attı
  sevmediğimiz kişiyle bize yapmadığını bırakmadı onların parasına
  ihtiyacımız yok para içinde yapmıyacağı yok büyü yaptırmış kocasına onlar uzakta büyüyü nasıl kendimiz çözeriz annesi babası ile bayram gelip geçiyor aramıyor yardımcı olunsanız sevinirim

  • 5000 defa ya Rakib c.c okuyun suya büyü olduğu düşünülen kişiler içsin bunu birkaç gün tekar edin.ayrıcasitemde büyünün iptali ile ilğili dualr var onları yapın

 134. s.a hocam ben 9 aylık evlıyım ilk 2 ayım guzel gecıyodu kayınbabam uzerıme cok gelıyodu ama esım ıcın susuyodum sonra 3 aylıkta bız tartıstık baya olaylar oldu olayın sabahına annem geldı esım annemın ablamın uzerıne yurude baya hakaretler ettı ablam dayanamadı benım ayrılmamı ıstedı uzerımı gıyıp annemlerın evıne gıtmemı ıstedı esım o kelımeyı duydu sınır kırızı gecırdı kaynanam geldı annemı ablamı kovdu ablama vurdu ablam hamıledı dusuk tehlıkesı gecırdı neyse ben kısaca anlatayım hocam ben eşimi çok sewıyorum esımde benı cok sewıyo ama suan ayrıyız ve ben hamıleyım 3 haftalık daha yenı yanı kaynanam kayınbabam kaynım gorumlerım altım herepsı bana dusman beddua edıyolar kaynanam bence buyu yaptı bana ole gelıyo benım esımı doldurup uzerıme gonderıyolar esımde benı bıldıgı ıcın aramızda kaldı onada bısey dıyemıyorum arada esım ve ben ezılıyoruz bundan kurtulmak ıcın kaynanamların benden ellerınıo cekmesı ıcın ne yapabılırım hocam lutfen yardım edın bıde benım ewlenmeme 2 ay kalasıya bana herkeze hırçın olmam için buyu yapmıslar bundan emınım ne yapabilim hocam lutfen allah rızası için yardım edın bana esımı cok sewıyorum onsuz yapamıyorum

  • eğer büyüü varsa birsuya 5000 defa ya Rakib c.c okuyun için ve bunla banyoda yapabilrsiniz suay katın uyani banyo suyuna.Bunu3 defa yani3 gün yapın.Büyü varsa iptali için sitemde dah dua var bakın.
   Onların seninle ve eşinle uğraşamaları için her gün 70 defa Ya Müzillü c.c oku.her gün 70 defasıkıntıalrıniçin “Ya bedias semavati vel ard ya zel celali vel ikram” oku

 135. coook tsk edıyorum allahım razı olsun sızden kusura bakmazsanız sızden bısey daha ıstıyebılırmıyım benım esım onceden aılemı cok sewerdı ve kaynanamlar kıskanırdı bunuda dıllerıne getırılerdı suan kaynanamın doldurmasıyla benım annemden nefret edıyo bıde esımın bana baglanması aılesının dolduruslarına kulak vermemesı içinde dua yazarmısınız lutfen cok ıhtıyacımvar suan

 136. hocam selamunaleykum ben durmadan kabus goruorum ve kımseyı sevemıorum ayrıca ruh halım cok berbat kendımı sefalet ıcınde hıssedıorum arada cok korkuorum olur olmaz seylerden hocam özellıkle son3 aydır cok ama cok somurtgan bırı olmaya basladım ve şeytanın işlerinde gözüm oluyor Allah rızası ıcın bana bişeler soleyın bu sefalet ve dargınlıktan bıktım

  • Her gün 100 defa Ya Allah c.c okuyun.88 def Ya Halim c.c okuyun 1286 defa Ya Gafur c.c okuyun 573 defa Ya Bais c.c okuyun.her gün 400 defa Ya Vedud c.c okuyun.

 137. SELAMUNALEYKÜM kolay gelsin hayırlı cumalar.. Öncelikle 3 senedir görüştüğüm biri var ve evlenmeyi düşünüyoruz yalnız abim ve babam çok karşı geliyorlar senelerdir bu insanlarla içi içeyiz aile dostluğumuz var fakat şuan düşmanlar birbirlerine ama bizde evlenmek istiyoruz rıza almadan gitmek de istemiyorum aramızda 11 yaş var diye vermek istemiyolar her istemeye geldiklerinde olay oluyo bana ailemi ikna edebileceğim bir dua yazabilirseniz çok memnun olurum Allah rızası için bana yardım edin çok zor durumdayım ortada kaldım biri ailem biri sevdiğim insan…

  • hakkında hayırlıisenasipetsin Allahım.1000 defa ya Veliyy c.c oku..ondna sonar konuş.birde sakinleşmeleri için 88 defa ya Halim c.c 1286 Ya Gafur c.c okuyun

 138. hayırlı günler..yazılarını okudum,bir çogunu not aldım.allah sizden razı olsun.umarım faydalarınıda görmeye başlayacagım.benim sorum şu;abim 1 yıldır nişanlı.ve ilk zamanlar çok kavga ediyorlardı.son 3 aydır ne olduysa abim kuzu gibi,sessiz hiç bir şeye hayır demiyor.ve işten eve bile gelmeden hemen nişanlısına gidiyor.orda yemek yiyor.gec saatlere kadar oturup geliyor.bizimle bağını koparmış durumda.çok üzülüyorum.yüreği merhamet dolu bi insan.herkesi kendisi gibi iyi sanıyor.bir hoca direk nikah için bağlama evlilik büyüsü yapmış,tek derdi para.abinide sevmiyor,parayı pulu alsın bırakıp gider.öyle kötü bir kadın bu dedi.bitmemiş gönlünde başka bi sevdiği var dedi.ne olur yardımlarınızı bekliyorum.rabbime sığındım,her anım dualarla,namazla geçiyor.tek dileğim abimin bu kadından kurtulması.evlilik olmadan ayrılması.allah rızası için yapılabilincek birşeyler varsa hemen yapmak istiyorum.çünkü 1 ay sonra evlenecekler.gelin, annemle çok kötü konuşuyor.saygısızlıgı hat safhada.böyle oldugu halde abime melek gibi görünüyor.allah rızası için yardımcı olun bize…

  • Eğer öyle birşey varsa sitemde büyünün iptali ile ilğili dua var onu okuyun. birde 5000 defa Ya Rakib c.c okuyun suya içirin.

 139. Hayirli aksamlar banada yrdimci olursaniz cok sevinirim benim bir aydan beri basim feci sekilde agiriyo doktora gittim bir seyim
  yokmus. Geceleri uyuyamiyorum. Hayatim kabusa dondu bas agrisindan lutfen allah rizasi icin yardimci olurmusunuz. Bildigim dualari okuyorum biraz gecer gibi oluyo tekrar yine ayni

  • BAŞ AĞRISI İÇİN DUA GÖNDERECEM AMA ELİNİ AĞRIYAN YERE KOY 201 DEFA YA NAFİ OKU FAYDA VERECEKTİR.
   Bismillahirrahmanırrahıym.Vallahü min veraihim mühıyt.bel hüve kur’anün meciyd.fi levhın mahfüz.”
   “Bismillahirrahmanirrahıym.Bismillahi rabbil erdi ves sema.bismillahismühü beraketün ve şifa,bismillahillezi la yedurru measmihi şey’ün fil erdi ve la fis sema,ve hüves semiy’ul aliym.”

   Bir kişinin baş ağrısı için sağ elini başı ağrıyan kişinin yada kendi okuyacaksa kendi eli başının üzerien koyarak bu duaları 3 kere okursa Allahın izniyle geçer.

 140. Rabbim razi olsun sizden hemen okutum allahin izniyle gecer insallah sizden bir ricam,daha var. Bundan uc ay once size yazmistim Benim evime hic kimse gelip gitmiyor allah rizasi icin bu derdimede derman olursunuz insallh. Onceki yazdigimi okursaniz hatirlarsiniz onceleri gelenim gidenim cok olurdu. Telefonla bile ariyanim yok cok kotu duygu eltim yuzume demisti hic kimse gelip gitmeyecek. Sana diye Nevyapacagimi sasirdim cok yalnizim cevap yazarsaniz cok,sevinirim

  • Canım önce seni seven gelsin bunun için üzülme dert etme sen evine her gün Allahı misafir et ona dua oku ve bana seni seven dostlar ver ALlahım de olacaktır.

 141. Tessuk erderim cevap yazdiginiz icin. Tabiki yazdiginiz sey cok guzel. Namazlardan sonra devamli dular okurum Fakat benim anlamdigim sey. Eltimin oglu. Evimizin onune su dokerken gordum. Evler yakin degil yani ozel olarak geldi doktu beni gorunce basti gitti bir seyler oluyo ama ne. gunahi boynuna okunmus. Suydu bence ondan sonra gittikce kimse gelmmemeye basladi allah rizasi icin. Dua. Yokmu bunun icin

 142. s.a benim sizden istegim bir duaa lütfen cevap verin. benim annem ve gelini hiç anlaşamıyor ,en ufak şeyde çok parlıyolar ,annemin okudugu,kuranla ve namazyla devamlı dalga ğeçiyor ,sizden istedigim bi duua birbirleriyle iyi geçinmeleri.iş icabı uzağa taşınmam lazım ama bular böyle diye gidemiyorum,anneme yaptığı zulümlere abim sesini çıkarmıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.Allaha emanet olun

  • AH CANIM ALLAH YARDIM ETSİN YEDİKLERİ YEMEĞE 100 DEFA YA ALİYYÜ C.C 232 DEFA YA KEBİR C.C 1001 DEFA YA VEDUD .
   C.C OKUSUN ANNEN BİRDE ONUN HİDAYTİİÇİN 400 YA HADİ OKUSU AHLAKI İYİOLSUN DİYE 68 YA HAMİD C.C

 143. İyi Akşamlar .. Ben 34 yaşındayım.. benden küçük kardeşlerim var hepsi evli.. ben evlenmek niyeti ile görüşüyorum ama bir türlü olmuyor.. ilk görüşmeden sonra devamı gelmiyor.. İşin kötü tarafı ailem beni evde istemiyor ve evlenmediğim için bana sürekli psikolojik baskı yapıyorlar.. evde kavga çıksa senin yüzünden.. biri başkasına kızsa senin yüüznden diye hep beni hedef gösteriyorlar .. Bekar olduğum için .. evde gelinde var çocukları var .. beni evde istemiyorlar.. annem sürekli sen evlenmiyorsun..biz eve sığamıyoruz. diye beni istemediğini belli ediyor.. Bende o kadar bunaldımki.. yani kaderde yoksa ben ne yapabilirim.. hocaya gittim .. kısmetin bağlı dedi.. dualı bir şey verdi bana yastığına koy birinide üstünde taşı dedi..Para falan istemedi.. para isteyen biri olsa gitmezdim..Sende çok büyük nazar var dedi.. başkasına yapılan büyümüdür nedir sen bilmeden onun üstünden geçmişsin senin kısmetin bağlanmış dedi..Allaha bol bol dua et dedi Taha suresini oku dedi.. ama ben arapça yazı bilmiyorum.. İnternetten açıyorum ve takip ediyorum.. Hocaya gideli bir ay oldu 1 ay oldu sanırım .. biraz uzun oldu ama ..kusura bakmayın.. ailem beni evde istemiyor bu beni çok üzüyor .. aceleyle yanlış bir evlilikte yapmak istemiyorum.. önerebileceğiniz bir şey varsa lütfen paylaşın teşekkürler

 144. ilgilendiginiz için teşekkür ederim inş düzelirler.sizde 5000 defa YA RAKİB C.C OKUYUN VE SUYUNU İÇİN dediginiz yerde etrafa dökün ,onların döktügü yerede dökün demişiniz ,onların döktügü yere kelimesini anlayamadım açıklarsanız çaok minnettar olurum,.onlar düzelsin ben başka bişey istemem kendim için..

 145. yaptıgımız yemekten çocuklarda yese sorun olurmu onlarda anneleriyle bir olup agıza alınmıcak sözler sarfediyolar ,

 146. Rabbim bin kere razi olsun sizden hemen okurum . Her dileginiz kabul olur insallah cok cok tessekur ederim. Insallah hersey eskisi gibi olur

 147. adım nesime hocam eşim kaptan iki sene sürmüyor işden çıkıyor ya tekne satılıyor yada batıyor işolacak gibi ama olmuyor önceki işindençıkınca çok süre okudum bir buçuk yıl sonra girdi bir buçuk sene çalışdı gene patronu battı her işten iki seneden fazla sürmüyor ne yapmam gerek

  • RIZKINIR İÇİN HER SABAH AKŞAM VAKIA SURESİNİ OKUYUN .İŞTE SEBATI İÇİN 298 DEFA YA SABUR OKUYUN.YA BEDİ C.C HER GÜN 86 DEFA OKUYUN 707 DEFA YA VARİS C.C 720 DEFA YA HASİB C.C

 148. İYİ AKŞAMLAR BENDE SİZDEN BİR DUA İSTİYORUM.BEN KAYINPEDERİMLE 5YILDIR KONUŞMUYORUM,YAPTIGI HAKSIZLIKLARDAN DOLAYI,AMA BİRKERE OLSUN ÖZÜR DİLEMEDİ ,HANGİ DUAYI OKUSAMDA O PİŞMANLIK DUYSA VE KENDİSİ BENİ ARAYIP KONUŞSA.ALLAHA EMANET OLUN..

  • DUYGU ONUN YAPTIĞINI ALLAH BİLİYOR BUNUN İÇİN ÜZÜLME AFFET SEN AFFEEDERSEN UNUTURSUN ALALHIM SANA HAVALE EDYORUM DE VE YA HAKK C.C HER GÜN 100 DEFA ONA HAKKI GÖSTERSİN ALLAH

 149. yorumlar kaç günde bir onaylanıyor acaba

  benim sorum aktif mi değil mi yada cevap gelip gelmediğini nerden öğreneceğim .. meil adresime onaylandı yada uygun bulunmadı diye bildirim gelmedi.

 150. değerli hocam , ne güzel her kese yanıtlar verip,aydınlatıyorsunuz. sizden benimde bir ricam var.
  evlendiğimden beri maddi yönde şansım tamamen bitti. hiç borç nedir bilmeyen ben, borçtan, bankalardan kurtulamaz oldum. sürekli bana ve aileme büyüler yapılıyor.yaşadıklarımı bir ben bir de rabbim biliyor.Bu durumun bir sonu yok mu? bana ve aileme büyülerle zarar verilmesini nasıl önlerim. ölene kadar borçlardan kurtulamayacağım zira.. oysa kazancımız iyi ve evimizde fuzuli harcama yapan hiç kimse yok. şimdiden teşekkür ederim . s.a.

 151. Bildiğinizi bilmeyenlere ALLAH rızası ve doğrulukta anlatan söyleyen sayın hocam ALLAH sizden ve sizin gibi insanları başımızdan eksik etmesin.AMİN hocam ben yeni evlenmiş ve 5 aylık bir erkek çocugum olacak ALLAHIN İZNİ İLE İNŞALLAH benim sıkıntım hocam eşim ve ailem den cok memnunum çok şükür hep iyiler ve birlik beraberlik icinde güzel bir hayat yaşıyoz maddi yönder şükürler olsun sadece bir ev aldık onun borcunu ödemekteyim ALLAHIMA ÇOK ŞÜKÜR SAĞLIGIMIZ SIHATİMİZ ŞÜKÜR YERİNDE ama ben bundan 5 yıl evvel 5 vakit namazımı kılan dua eden ve RABİMİN haram kıldıgı şeylerden uzak duran biriydim ama ne olduysa ne namaz kılmaya başladım ne oruc ne cuma ya gider oldum icimden bir ses yapmak istiyor ama elim ayağım dilim bağlanıyor rüyamda hep rahmetli babaanemi görüyorum yemyeşil bir ormanda bembeyaz bir elbise giyinmiş bir şekilde ve elinde kuran okuyorken görüyom ve ben bu rüyayı en az 5 kere gördüm ne olur müslüman kardeşinize yardım edin dinimi bizden istenişdigi gibi yaşamak istiyorum hocam ALLAH RIZASI İCİN NE YAPMAM GEREKİYOR.

  • Her gün 1000 defa Ya Allah c.c okuyun Ve kelimei Tevhid okuyun.İstiğfar okuyun bolca.400 defa ya hadi okumaya devam edin.Fatiha suresini okuyun

 152. Hayirli ahsamlar deyerli kardeslerim. Menim bir sorumum var. kizim 4 yildir ki, evlidir-ailelidir. Cok gozel esi var. hekiketen de cok deyerli damad. Kizimi da cok sevir. Bir erkek 3 yasli cocuklari da var. amma iki yildir ki, kizimla esi arasinda eslilik sorumu var. tam bir kardes kibi.Doktorlara da getmisler, hec kes bir tedavu yapa bilmiyorlar. Cok uzgunem. Buyu ola bilermi? Nolur mene bir yardim edin, dua edin, bu gozel aile dagilmasin. Kizimin 25 damadimin 27 yasi var.

  • Sevgili kardeşim her ikisede yattıkları zaman 161 defa ya mani c.c oksunlar.Büyü olduğunu düşünüyorsanzı 5000 defa ya Rakib c.c isminin bir suya okuyun içsinler

 153. Sorum yok mu ???…. 16 nisanda yazmışım ben okuyorum başkaları görmüyor mu ??… zaten bende şans olsa.. soruyu nasıl sileceğimi de bilmiyorum .. :( bari soruyu silinde bende boşuna beklemiyeyim .. :(

  • anlamdım gül hanım ne diyorsunuz sadece siz değilsini z burada yorum yapan her birinize cevap veriyorum ama önceki yorumları görmem için tek tek kontrol etmek gerekir.

 154. saygılar kendimce yakışıklı beni tanıyan birine sorsanız eli yüzü düzgün efendi terbiyeli biri olarak anlatır size beni ancak son iki yıldır bi sıkıntım var eşim dahil olmak üzere hiç tanımadığım bayanlar belki komik gelicek ama dişi hayvanlar dahi bana karşı durup dururken inanın durup dururken saldırgan bi tutum halindeler hatta kedi köpek gibi desem daha doğru olur anlamsız bi saldırganlık yani bu normal dışı bi olay hiç bi anlam veremiyorum bu konuda herhangibi bi kurumda devlet dairesinde banka alışveriş merkezi kasalarda aklınıza gelebilecek heryerde mümkün olduğunca bayan görevli olmayan yerleri tercih ediyorum yani öyle olaylar oluyorki bazen şikayetci oluyorum yani bi tanesi neden böyle bi saldırgan davranışda bulunduğuna kendisi bile anlam veremediğini söyledi 7 sinden 70 ine kadar geçen 70 yaşında komşu nine kapıma geldi hayatımda duymadığım küfürler etti 2 gün sonra yine kapıma gelip affetmem için ağlayıp özür diledi bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

  • İnsanlara kendinizi sevdirmek için Ya vedud c.c okuyun.Sana karşı uyumlu olamalrı için 88 defa ya Halim c.c okuyun.Ya Latif c.c her sabah akşam 100 defa okuyun

 155. Günaydın,benim eşimle herşey yolundayken 1 yıldır sürekli kavga ediyoruz beni sevmediğini söylüyo cinselliğide istemyo tiskiniyomuş hocalara gittim domuz büyüsü ve bi çok büyü yapılmış dedi ama dediklerini yaptım biraz düzeliyo tekrardan aynısı oluyo bana yardım edin ne olur eşimi seviyorum eminim oda beni seviyor

 156. selamün aleyküm hocam.Sayfanızı bugün farkettim.Sıkıntım çok fazla.Hayatımız maddi olarak alt üst olmuş durumda.Bu durum artık maneviyatımızı da etkiler oldu.Evimde işyerimizde domuz yağları ve muskalar bulduk.Ne yapacağımızı bilmiyoruz.Bize yardımcı olursanız çok sevinirim.bunların etkisini yitirmek için ne yapmalıyız?

  • a.s kardeşim ben hoca değilim sadece bilğim dahilinde ve elimdeeki kaynaklardan dua öneriyorum.
   Sihirden kurtulmak için bir ipliğe 100 defa düğüm atılır her düğüm için Felak ve Nas sureleri okunup bir düğüm çözülür.Yani önce Felak suresi okunur bir düğüm çözülür sonar Nas suresi okunur diğer düğüm çözülür.Düğümler bitinceye kadar böyle devam edilir.her okumada düğümlere üfleyip düğümler çözülür.Bu işlemi yapan kişide büyü yada sihir varsa çözülür kurtulur.

   kaynak:Zırhlı dualar(Feyzullah Koç)

 157. seyma hollanda

  hcam sitenizi simdi gordum benimsoron su benim tanidigim bir adm var adm beni cok seviyo karisindan ayrilamiyo anlasamiyi kadin adami 40 gun sonra eve dondurdu shirli ilk once yumusatti sonra ayagina getirdi kaim bizi ayirmaya calisiyor adm senin yanimda rahatim diyo hic 30 sene mutlu oladim diyo kadini temelli nasil soguturum normalda adm eve gitmek istemiyordu muskayala dondurdu kendine bagladi yardim edermisiniz tesekkurler durmadan da kadin yapiyor

  • Sevgili Şeyma kardeşim bence uzak durum adamdan belki iyiniyetlisiniz ama sonuçta evli ayrılmış olsaydı belki.ama şu an evli çocuklarıda vardır.O adam eğer mutlu değilse ayrılır sizinle beraber olur.Size düşen görev onu yuvasına göndermek orada mutlu değilse kendisi düşünecek adam.siz yuva yıkıcı duruma düşmeyin

 158. seyma hollanda

  qadm beni cok seviyor kizini da istemiyordu karisi menfeat icin adami kendini bagliyor ben adami turkiyede iyi hocaya goturdum daha once beni esimde ayirmislardi ama biz iyi anlasiyorduk bun;lar gibi degildik kaynanam sabun ilaci yapti 69 kiloyla gigttm 56 kolayla geldim iyi haca dedigim kurtardi kadin yemegini ise hazirlamiyoy cayini da yapmiyo sade para icin admi tutuyor dam beni cok seviyor hergun gorusuyoruz senin yaninda mutlluyum diyo 2 beni izine goturtu sarildi agladi ben seni cok seviyom gecinmesi koly kadinsin diyor admi simdi muslayla 40 gun sonra yayana getirdi brnim hoca da diyoki kadin hissettimi yediriyo kadin admla hic anlasamiyor kbenim hoca dediki admi kendine cok baglamis bizde yediryoz admi adm kendide biliyo hoca ne verdiyse hepsini iciyo yikaniyo bana karsi da sicaklama yapiyo cunku kadin admi benden sogutuyor karilik da yapmiyo antik kadinin birisi benim basima bismis tavugun basina geldi 19 sene hastaydim hoca kurtardi simdi oldu fakat ailesi devem edyo sahtekar hocalardan degil bugun lerime allahima cok sukur beni ilk adimin karisi cocuklari ayirdi hem de suleymaci bunlar 1 tek cocugum var onad a yapiyorlar hasta oluyouz boynumda koruma var onlar kuvvetli yapiyo biktim 7 sene ugrasiyorlar hem de nasil kapalilar camiden cikmazlar ben cok cektim elhamdulillah iyim simdlik bu kadr parayi nerden bulup yaptiriyorla benim hasta oldugumu duyunca bizim yaptiklariz hasta ediyo diye seviniyorlarmis ben kurani biliyorum namazinim kilmaya calisiyorum devamli sokokta evde heryerde felak nas fatiha ayetek kursi ihlas bakara surenini okuyorim dinlyorum kismetimizi kapatiyorlar ogalnin benim rezil olsun is bulamasin evlenemesin diye yapiyrlar onlari benden oglumdan segdigim admdan uazklasmasi icin hangi duayi okuyayim not;beni ayirdilar dedim biz ilk esimle iyi anlasiyoduk benim sevdigim adm benim pesimi birakmadi kadin eve dondurdu ya mesajda soyle yaziyodu ben evdeyim ama kabim seni yanindadir kalpime bicak saplasan yine san teslim olurum dyi kadin onu sade para icin bagliyo kadinin sozunden cikamiyo devaml kadin telefon aciyo gel diye kadnin boyu 1,47 firlama 1.75 boyundaki adami maymun gibi donduruyo kizda baasini tavayla anasinla beraber dovdu bana geldi adm cok iyi ya beni cok seviyo onlari nasil hangi duayla uazklastirim adamin uzerundeik yani kadini yaptiklarini nasil bozariz admi dlirtcekler bana yadm et diyo benim hocanin verdilerini icti yikandi ama admi ayana getridi ynie icirdi burda bu kadin kotu olarak bliyorlar senle gecinmek cok kolay diyo adm bendn cok memnun bende ondan cunku hic 30 anlasaiyorlar kadinin bizi ayirmaamasi icin kadini admdan nasil soguturuz duayla adam bunaliyo benden yadrm istiyo benide sevivo hoca dedi sizin yildizniz uyuyor karinla cok zitsiniz ilerde ayrilki goruluyo dedi bana ne olur cabuk cevap verin ben muskaya inanniyom cunku bana cok yaptilar sabunilaci pa[az ilaci ben suna inananiyorm simdi kalp onemli ortu partuso asla inanmiyorum namaz kliyorlar camiden cikmiyolar adm yiuzune bakmiyorlar oylererin yuzune tukureyim bende kapaliyim ama inanmiyorum simdi sade kalbe kuranima dis goruse asla inamiyorum alllah bize dyoki ben sizin disiniza degil kalbinize bakiyorum bana su andan itibaren boyele inaniyorum 7 sedir yapiyorlar hal onlarin yuzunded evlenemem onlrida uzaklastirmam lazim yapmamalrin icin cocuma ban sevdidgim adma nasil korurum esim gitiit turkiyeye ona yapmiyorlar saklar bana yapiyorlar bzi cekemiyorlai beni cami dersanede cok seviyorlar uzun boyluyum guzelsin diyorlar oglum 1.93 boyunda onlarda kisa asil suratliar kisicilar cok farlisiniz diyrlar sempatim sicak kanliyim yasliari cok severim cekemiyorlar ban lufven yardim edin, dedgim gbi ben her seyi yasadim hayat universiteyi bitirdim insalrin yuzunden anlarin kotulerin yuzu nursuz oluyor,benim eski esimin cocuklari karisi devamli yapiyor birde gectidgim yerlere ok isaretlri yapiyorlar ordan gecince basim agriyo kuvvetli yapiyorlay biz bozuyoz onlar yapiyrlar vev bagladilar disarya cikmdin delircektim sirka doktum hoca arabca yazdi evin etrafini doktun sora disariya cikmaya basladim onalrin bize bir sey yapmaasi ici dua elininin baglamasi bizimle ugrasmaasai icin birde sevdigim dami kogtu karisinda kizindan sogumasi benimle evlenmesi bana baglansai iici onun karisi sogursa oazman ugrasmazlar cunku adamin eli ayagi agzi bagli kadinin kizini karsisid a bir sey diyemiyo adm ban geliy aglayip anlatiyor ben buna yardim etmek istiyom anali kizli gersinler diyo bacak kadr kadinda siciyo korkudan admi kor kutuk baglamis nasil kurtarcam ve evnemesi icin hangi duayi okuyayim adm benden memnun ama kadin kendine bagalmis kirici konustuysam herkesden de zur dilerim ama bana cok muska yapmislar hepsni yasadim kisye inanmiyorum ve kimsedede yemiyorum ortalik dost gibi gorunuyor ama arkandan kahpece vvuruyorlarlar en acisida alllahini bilen insanlara alllah razi olsun sizden yonetici kardes dini ktaplarimda cok okuyrum risalyi nurlari okuyorm

  • Sevgili kardeşim büyü yapan ve yaptıran günaha girer o yüzden böyle şeylerle uğraşmamak gerekir varsa üzerinizde büyü bunun için bir suya 5000 defa Ya Rakib c.c okuyun için.

 159. seyma hollanda

  surda bunu demek istedim yanlis anlsilmasin dis gorunuse degil ade kurana namaza kalba inaniyorum dis goruluse asl ve asla inanmiyorum ben sinsi dedgilm acik sozluyumdur

 160. çok teşekkür ediyorum bunu yapıcam.Sadece aklıma takılan felak ve nas 50 kez okunmuş oluyor değil mi sonra ipi ne yapıcam?

 161. seyma hollanda

  ben kesinlikle yikici deglim cunku birileri buna dur demesi lazim admi anali kizli resmen dovuyorlar kadin devemli yeddrmis anlasamiyorlar onun icin adm eve gitmek istemiyordu siz diyosunuz ki adm istese sana doner diyosunuz adami ayana zorla muskayla getiriyor adm bagliysa nasil donecek ben ilk esimle evliyken bana yaomadilarina birakmamislar ayni bu adm gibi yapmislar hic sesimi cikaramiyordum cocuklari ayirdi beni hocaya goturduler o zaman ortaya cikti beni kendine beglamislar armisda 19 yas fark vardi onun icin hic de gunah olmaz evlendigim gune lanet olsun diyo adm yanimda devemli agliyor kadin muskayla kizi da admi da yistedigi yone cikiyor nereye kadr muskayla kedine baglayacak onu istemeyen adami bu da gunah adm kafayi yiyecek luffen bana yardim edin

  • eğer büyü olduğunu düşünüyorsanzı aşağıdaki duayı okuyun.
   Üzerinde büyü,sihir veya cin olduğunu düşünen kimseler;her hangi bir sabah ezanı okunurken,bir bardak suya.

   11 Ayetel kürsi
   11 Fatiha suresi
   11 Felak ve Nas suresi
   11 “Lâ ilahe illa ente subhaneke inni küntü minez zalimin”
   11 “Lâ Havle velâ kuvvete illa billahil Aliyyil azim”

   Okuyup,sabah namazını kıldıktan sonra evini penceresini açıp,gökyüzüne 3 dakika baktıktan sonra,niyetini edip suyu içerse..üzerindeki büyü yada sihir yada musallat olan şeyler 1 saat içinde gittiğini anlayacaktır.denilmektedir.

 162. seyma hollanda

  kadin kendine kor kutuk baglamis adma kim bilir neler yedi adm bagli nasil dusunsun admin uzerindekiler temelli gitse kisinlikle ev gitmeyi birak onu=nden gecmes boyle iyi adam beni sevi yanimda mutlu ben sende cok seyler ogredim diyo senin hakkkini nasil oderim diyo kadin kotu burda o kadini herkes bliyor kotu aadmin ailesini katmiyo kendi kiz kardesinle olup bitiyo hangi dualri okuyayyim dami resmen ustune gidp sen kimsin nesin len diyomus bu yasantiay nasil goz yumarsiniz adamin ustune gidyo anali kizli admi disariyada gondermiyor aferdsiniz bu adm holllanda kopegimi

 163. seyma hollanda

  admn uerindekileri bozayim hangi dualarla ben icereyim yikanirda cunku bana cok inaniyor beni de az cok dini bilgilerim var ama boyle kotu seylerle alakam yoktu adm anlatinac ondan sonra internetten rastirdim ve sizin sitenizi gordum

  • Büyü bozmak için sanıyorum.
   Üzerinde büyü,sihir veya cin olduğunu düşünen kimseler;her hangi bir sabah ezanı okunurken,bir bardak suya.

   11 Ayetel kürsi
   11 Fatiha suresi
   11 Felak ve Nas suresi
   11 “Lâ ilahe illa ente subhaneke inni küntü minez zalimin”
   11 “Lâ Havle velâ kuvvete illa billahil Aliyyil azim”

   Okuyup,sabah namazını kıldıktan sonra evini penceresini açıp,gökyüzüne 3 dakika baktıktan sonra,niyetini edip suyu içerse..üzerindeki büyü yada sihir yada musallat olan şeyler 1 saat içinde gittiğini anlayacaktır.denilmektedir.

 164. seyma hollanda

  ozur hocam yine bir sey sorcam benim admin ilk esi bana ve oglum yapiyo ya bizim evin yaninda park var oraya gidemiyorum korkumdan daha once gittimde hep seferinde basim hasta oluyor korkumdan gidemiyrum oraya o parki hangi duallarla temizlesem bir de ok isaretleriyle yapiyorlar cinlerle gittigim yerleri tspit edip oraya yapiyorlar oglanla bir araya gelince de devemli kavga ediyoruz oglan yanimda duramiyor kavga edip cekip gidiyor onu nasil ave baglayabilirim benim sozumu dinlemesi icin aramizda sevgi olmsi icin gece eve gec geliyor bence admin cocuklari bir seyler yaptilr ne zaman boyle olsa mutlaka bir sey oluyor

 165. seyma hollanda

  tamam hocam da anladim kurban parktaki ler ne olacak onlari yapinca parka gdince hasta olmam beni etkilamaz yani oylemi insallah kendimi ve cocugu korumak icin hangi dualari okuyayim uzerizme koruma muskasi var ama oraya gidince yine hasta oluyorum bugun insallla yapcam tekrar sordugum icin beni bagislayin hakkinizi helel edin ne olur kizmayin cok sey ler gectigin tekrar sordum alllah siz e uzun omur versin insalllah insanlara cok faydali oluyorsunuz cok sevepa giriyosunuz su zamanda cok yaygin olan turkiyede ve avrupada cok yaygin ayrilmadan once oglana 16 yasinda izinde bir jiz yedirmis bana naglansin diye pyapan kizi hoca bana dirade inanmazsiniz ama gozumle gordu hoca gosterdi yikandi icti iyilesti alllah sukur su zamanda kimseden bir sey yenmicek allah razi olsun sizden

  • BÜYÜNÜNÜ BOZULMASI İÇİN BAŞKA BİR TERTİP DE 5000 DEFA SUYA YA RAKİB. C.C OKUYUN İÇİRİN.HER GÜN 312 DEFA YA RAKİP OKUMAYA DEVAM EDİN.998 DEFA YA HAFİZ C.C OKUYUN KORUNMAK İÇİN

 166. ıyı geceler hocam burdakı yazıları okuyunca bende cesaret aldım sıze yazmak ıcın. benımde ufak bır ısyerım var uzun suredır ıslerm ıyı gıtmıyor ve gunah almak ıstemıyorum ama bırseyler yapılmıs gıbı herısım ters gıtmeye basladı aıle hayatım ve ıslerım cok ıyı gıderken hersey tersıne dondu sahsıma ve ısıme bırsey yapıldıgını dusunuyorum banada yardımcı olabılrsenız allah razı olsun. ıslerımın acılması ve uzerımdekı terslıgın gıtmesı ıcın hangı dualara okumam gerekır. sımdıden tesekkur ederım saygılarımla

  • İşlerinizin yolunda gitmesi için her gün Besmele ile açın ve bereket duasını 3 veya 7 defa okuyun.Vakıa suresini akşam namazından sonra okuyun.720 defa Ya Hasib c.c 124 defa Ya Mübdiu Ya Muıyd c.c okuyun.72 defa Ya Basıt c.c her namazdan sonra yada sabah akşam okuyun.bol istiğfar okuyun.308 defa Ya fettah Ya Rezzak c.c okuyun

 167. İyi günler hocam,siteyi yeni gördüm ve hemen yazmak istedim.10 aylık evliyim,eşimle aramda sorun yok çok şükür.Bizim sorun işleri ters gidiyor hatta gitmiyor diyebilirim,3 yıl önce iflas etti,ve işleri hala düzelmiyor aksine yaptığı hiç bir işten para da alamıyor,borçlar yığıldı.,bugün evin ihtiyacı için küpe verdim bozsunda evin ihtiyacını gidersin diye,bunuda yazmamın sebebi gerçekten sıkıntı çok büyük, yinede ümitliyim heran herşey değişebilir ALLAH büyüktür.Sizden isteğim lütfen çok acil bana tavsiyede bulunun sıkıntımızın sona ermesi için ve işlerinin yoluna girmesi için ne okumalıyım? cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler ve saygılar..

  • hasret hanım sitemin mutlulugunsifresi facebook sayfama gelin beraber dua edelim.bu salaten tefriciye okuyoruz tüm istekelr için sizde katılın

 168. facebook sayfanızı beğendim ve tefriciye duanızada katılıcam sizden cevap alamadım 100 adet okurum bugün, ve ya ne kadar gerekiyorsa okurum.

 169. iyi günler …bişey paylaşmak ve bunu bozmak için dua istiyorum.sürekli giydiğim ayakkabı içerisine bulgur,prinç,kuru fasulye ve mercimek konulmuş ve tekrar yapıştırılmış.sol ayakkabıya yerleştiilmiş ve ben sol ayağımdan ameliyat oldum nedeni bu olabilr mi acil cevap yazın nolur…

  • KİM KOYAR AYAKKABIYA KARDEŞİM …BİLEMİYORUM OLABİLİR BÜYÜ OLARAKDÜŞÜNÜYORSANZI KORUNMAK İÇİN SUYA 5000 DEFA YA RAKİB .C.C OKUYUN İÇİN

 170. gurbet kusu bir beyim

  slm tüm dostlara,benim sorum bir bayan esine soguk gidiyorsa ona ragmen evli kalmayi tercih ediyorsa ama bunlara ragmen esinin isteklerinide yerine getirmiyorsa sizce bu ailede büyü olabilirmi varsa baydami bayandami vardir,acikcasi esime yaklastigimda bile kendisini sikinti bastigini söylüyor.üstelik hic bir baski olmadan severek kurulmus bir yuva.bana gerek yorumcu dostlarim gerek ilim sahibi hoclarimin tavsiyesi nelerdir,yazarsaniz cok sevinirim.saygilarimla almanya

  • BEN HOCA DEĞİLİM AMA OLABİLİR DİYORUM BİR SUYA 5000 DEFA YA RAKİB C.C OKUYUN HER İKİNİZ İÇİN İNŞALLAH FAYDALI OLUR

 171. şükran çoban

  bende buyu var ve çok hocaya gıttım hıçbır şifa göremedım eşime kesınlıkle yaklaşamıyorum ve baş donmesı mıyde bulantısı ruhı sıkıntı var gecelerı korkutuyolar bana bu konua yardımcı olursan çok sevınırım ıyı akşamlar

  • şükran hanım bu dua tertibni yapın.Sihirden kurtulmak için bir ipliğe 100 defa düğüm atılır her düğüm için Felak ve Nas sureleri okunup bir düğüm çözülür.Yani önce Felak suresi okunur bir düğüm çözülür sonar Nas suresi okunur diğer düğüm çözülür.Düğümler bitinceye kadar böyle devam edilir.her okumada düğümlere üfleyip düğümler çözülür.Bu işlemi yapan kişide büyü yada sihir varsa çözülür kurtulur

 172. s.a biz 4 kardeşiz bir türlü evlenemiyoruz büyü var hep engeller çıkıyor kapıdan muska çıktı domuz yağı çıktı annemyorgan diktirmişti hep kırmızı düğümlü ipler çıktı biz evlenmeyelim diye yapmışlar annem çamaşırasmıştı iç çamaşırlarımızı almışlar ablamın fiskos örneği nialdılar yapalım diye meğerse onada anahtar kitletmişler hepimize lütfen bize yardımcı olursanız sevenirim

  • sevda hanım büyünün çözümü için istemde dualar var onları uygulayın. birde bir suya 5000 defa Ya rakib c.c okuyun hepiniz için bunu 3 veya 7 defa yapın

 173. merablar benimsizden bir istirhamım olucak ben bir barda calısıyorum ama arkadaşlarımın işleri iyi ben gun iş yapıyorsam ay işim olmuyo rızkım cok dar anlamıyorum herkesın gozu benım ustumde hangı dala elimi atsam kuruyo ne olur bana bır cözüm bulun

  • Sevgilikardeşim mümkünse işinizi değiştirin.Bu işten dolayı olabilir.Allah’ın yasak kıldığı şeylerden kazanç olsada geçicidir.

  • Gamze Allah salih evlat nasip etsin..kardeşim sitemde çocuk için dualar var..Cuma günü 1ooo defa ya Evvel c.c okuyun.sela vakti 4 cuma uygulayın.Siteme bakın başka dualar da var.

 174. hocam benim 2 senelik iliskim birden bitti ortada sebeb yokken sevgilim bana dusman kesildi oysaki 1 ay sonra istemeye gitcektim hic bisey anlamadim bu isten buyuden supheleniyorum annesi beni istemiyordu simdi ben nasil bi dua etmeliyim surekli ayetel kursi filan okuyorumda zaten bir oneriniz varmi bana

 175. selamin aleykum,8 yildir buyu musallatla mucadele etmeye yani yasamaya calisiyorum cesitli yontemler denedim hocalara gittim muskalar tasidim fakkat herkez ayni seyi soyluyor ,yapilan sihir cok kotu bizim buna gucumuz yetmiyor.Acilar icinde kendimde tam olmayarak bagra bagra namaz kiliyorum ve bayiliyorm iskence goruyorum her kuran okudugumda her gun nas.felak aetel kursi 41 rer de okuyorum yasin suresi her gun okuyorum ve kenzul ars duvasini allahin isimlerinle beraber,fakkat hic bir sey yardim etmiyor,intihar ettim kurtardilar artik yasamak istemiyorum ama gunahtan korkuyorum ne kadar sabredebilecegim bilmiyorum.disariya hasret kaldim .Allah rizasi icin boyle agir bir durum icin bildiginiz bir sey varsa paylasirmisiniz ve ya yonlendireceginiz birileri varsa lutven paylasiniz,Allah cumlemizi yar ve yadigari olsun vesilelerden iki cihanda razi olsun.selamin aleykum

  • sitem de de büyü çözme ve iptal duaları var.Sihirden kurtulmak için bir ipliğe 100 defa düğüm atılır her düğüm için Felak ve Nas sureleri okunup bir düğüm çözülür.Yani önce Felak suresi okunur bir düğüm çözülür sonar Nas suresi okunur diğer düğüm çözülür.Düğümler bitinceye kadar böyle devam edilir.her okumada düğümlere üfleyip düğümler çözülür.Bu işlemi yapan kişide büyü yada sihir varsa çözülür kurtulur.

  • Gamze iki defa yorum yapmıştın yazdım.Eşinizin ailesine olan düşkünlüğü sizi rahatsız ediyordu sanırım.

 176. evet eşim ailesini düşünüyo hep çalışıp parayı onlara gönderiyo kavga ediyoruz hep gerisonra eşimbenimle konuşmuyo hepailesinin yüzünden kavga ediyoruz gizlisaklı borçbulup paragönderiyo bende duyyorum zorumagidiyor kardeşleri heppara için arıyolar normalde pekaramazlar önerebilceğiniz birdua varmı

  • haklı olabilirsiniz ama ne olur kardeşim siznde ihtiyacınızı görüyrsa bunun için kavga etemyin siz karşı çıktığınız için sizden saklıyordur.

 177. ama benim ihtiyacıcımı almıyor benbirşey istediğimzaman almıyor çok kavga ediyoruz borcumuzda çok kıredi kıredi kartları falan artık çoksıkıldım borç borç neyinborcu odabelli değil 5yıldır eşim doğuda ama hiçbirşeyyok amaborççok aile düşünmüyo ileriyi eşim yazık düşünüyo ama ailesi hep istiyo kavga ettiğizaman çıkgitdiyo bana hepaklımdan gitmek geliyo ama üzülüyorumda ben burda birşey sahibi olalımdiye harcamıyorumda ama eşimde yapmıyo harcama ama ailesi çokharcıyo oğlunu hiçdüşünmüyo eşimzorşartlarda kazanıyo o parayı göreve gidiyo 1aybile gelmediğizaman oluyo ben burda korkarak duruyorum ailesi bende isterim vermesini benimde ailemvar ama bunlarda düşünme eşime ulaşamadığım zaman bile oluyo eşim asker görevleri sıkoluyo dualarınızı bekliyorum tüm askerlerimize…çok sıkıldım banabi dua önerirseniz olmuyor eşimin nezorlukla kazandığnı biliyorum ben kıyamıyorum ama ailesi kıyyo ihtiyaçları yokken bile gönderse gönderme demezler

  • Gamze eşinin senin sözünü dinlemsi için kavga etmeden her gün 1000 defa ya Veliyy c.c 1020 defa Ya Azim c.c ve yediğiniz yemeğe 1001 defa Ya Vedud c.c okuyun

 178. çocuk istiyoruz rabbim verirse ama korkuyorum ayrılırız falandiye içide hepşüphe oluyo çokta duafalan okuyorum eşimde çokistiyo
  eşimle aramız biraz düzelse belki buşüphede kalkacak içiden beni eş yurduna koymuyo

  • Çocuk cuma günü 1000 defa ya Evvel c.c okuyun 4 cuam devam edin ayrıca sitemde İbrahim a.s’ın çocuk isteme duası ar onun okuyun.Başka dua tertipleride vardır sitemde

 179. selamın aleyküm bulamadım faceden burdan tekrar yazayım dedim sizden dua istemiştim bebek için rabbim herkese nasipetsin oldu eşimle biraz sorunlarımızvardı yavedud okuyun demiştiniz okuyorum hergünmü okuycam birde aptestalmam lazımmı bidua daha istiyorum sizden kaynanam herşeyimize çokkarışıyor eşimin ailesi şimdiden bebeğin ismini bile düşünmüşler biduada bunun için önerirseniz sevinirim allah razı olsun sizden allah çıkardı sizi karşımıza

  • Çocuğu olmayanlar için Zekeriya (a.s)’ın duası kabul olmuş bir duadır.

   “Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibaten inneke semiuddai”

   “Rabbim,bana katından tertemiz soy armağan et.Doğrusu Sen duaları işitensin.”

   Kaynak :D ua Kitabı/Abdilkadir Dedeoğlu)

 180. Merhabalar, bende kendimde büyüden şüpheleniyorum. Evden dışarı çıkamıyorum. Okuluma gidemiyorum. İş bulduğumda 1 gün dayanamıyorum çalışmaya. Kimseyle düzgün bir ilişki kuramaz oldum. 2-3 senedir vardı bu ama son aylarda fazlalaştı. Ağlama nöbetleri ve uykusuzluk çekiyorum.
  Yazmış olduğunuz duaları bir kova suya okuyup üfledim. Bazıları ezberimde olmadığı için kağıttan okudum. O suyla yıkandım, abdest aldım ve içtim.
  Fakat işim bittiğinde bir çarpıntı ve sıkıntı hissiyle karşılaştım. Boynumda, kulaklarıma doğru yanmalar bile var hafif hafif. Bu satırları bile zorlukla yazıyorum. Gözlerim kapanıyor. Neden olabilir acaba? Şimdiden teşekkürler.

 181. selamın aleyküm karşı komşumvar eltileri hepdedi kodusunu yapıyomuş bikıyafet alasa görümcesi eltileri kıyafetini inceliyolarmış hepkıskanılıyomuş heparkasında fisfis konuşuyolarmış bidua önerirmisiniz bensizi alatınca biduada benim için istermisindedi

 182. merhaba sitenizi gördüm ve benimde eşimden sorunlarım var eşim bana karşı çok soğuk hayatında başka kadın var 2 tane kızım var. eşim beni evde sadece hizmetçi olarak kullanıyor lütfen bana yardımcı olun

  • Melda her gün 1000 defa ya Allah ya vedud ya cami c.c okuyun.73 defa Ya Celil c.c eşiniz için okuyun ayağını dışardan çekmek için.Ayrıca 7 gün 786 besmele suya oku eşin ve sen için bunu çayda kahvede yemekte kullanabilirsin.ttalı birşeye 5000 ya Vedud oku beraber yiyin.iyi geçinmeniziçin yemekelre 232 defa ya Kebir c.c okuyun

 183. Hayirli aksamlar yine sizi rahatsiz ediyorum. Yazdiginiz herseyi yaptim ama yine ayni vallahi cok kotu durumdayim sanki kafayi yiyecem delirecek gibi oluyorum allah rizasi icin. Yardimci olun nasil is bu rabbim yapanlari kahtersin insallah . ne gelen var ne ariyan. Ne olur size yazmistim daha once esimin tarafindan birisi. Demisti ki oyle zaman olacakki seni ariyan soran evine hic kimse gelip gitmeyecek gercekten aynisini yasiyorum ne gecem gece ne gunduzum ne pacagimi sasirdim. Allh rizasi icin yardim edin .cevap yazarsaniz sevinirim

  • Gülzade kardeşim canım benim tamam eş dost isterin hakkın ama önce sen Allahı dost edin onlar ne yaparsa yapsın Allahın onu bozmaya gücü sonsuzdur.Er Rahma er rahim c.c bol okuyun her gün Ya Allah Ya Vekil 66 defa okuyun.Onlar gelmiyorsa siz gidin

 184. Yazmayi unuttum birde bir sey yapamak istiyorum ama bir seyler oluyo yapamiyorum birine gitmek istiyorum Oda olmuyo yani ev hapsi gibi yasiyorum ne onur yardimci olurmusunuz.

 185. sevgili yönetici yazdıklarınızı hemen başladım okumaya size bişey daha sorucam eşim benimle 2 yılı geçti odasını falan ayırdı bu okuduklarım onada faydası olurmu

 186. sevgili yönetici sitenizde gördüm büyü olan kişiye içme suyuna ve banyo suyuna demişsiniz ya şimdi eşime içme suyuna koyabilirim ama banyo suyuna koyamam kendime koysam olurmu .Eşimde büyü varsa bu nasıl olacak yardım edermisiniz

 187. Merhaba
  Sizden bana yardımcı olmanızı istiyorum.Eşimle evleneli çok kısa zaman olmasına rağmen çok şiddetli kavgalar yaşadık.Birbirimizi sevdiğimiz halde evlendiğimiz günden beri mesafeliyiz.Bu her konuda.Yeni evli bir çift gibiden ziyade herşeyden hevesini almış insanlara benzedik.Her hareketimiz batıyor.Ben ilk günden beri büyüden şüphelendiğim halde konduramıyordum.Ama yakın zamanda bir hocaya sorduğumda çok büyük bir büyü yapıldığını öğrendim ayrılmamız için.Ama bozmak için yüksek bir rakam istediğinden malesef yapamadımLütfen artık pes ettim.Çok yoruldum bana yardım edin

  • Knediniz uygulayabilirsiniz kardeşim mesela bir suya 5000 ya Rakib c.c oku o suyu için elinizi yüzünüz yıkayın.her gün 323 defa Ya Kebir yemeklere okuyun iyi geçim için 1000 Ya vedud c.c okuyun.Yrıca büyü varsa diğer yöntemlerde var sitemde mesela sihrin iptali için dua tertibi vara sitemde bakın

 188. merhaba sitenizi çok beğendim bende bişeyler sorcam 41 fetih suresini önermişsiniz nasıl okuncağını anlatabilirmisiniz

 189. size bişey daha sorcam benim eşimle çok sorunlar yaşadık aramıza başka kadın girdi ondan sonrada eşim bana hep soğuk 3yıldır yatağımız ayrı benden nefret edercesine bakıyor benimle hiç biyere çıkmaz beni yanında göstermek istemiyo . 2 çocuğum var napıcağımı bilmiyorum. eşimde büyü varmıdır .ben o kadınla birlikte yakalamıştım . sanki suçlu benmişim gibi o kadın bana büyücü diye bağırdı .o kadın büyü yapmış olabilirmi .

  • Eylem her gün sevgini kazanmak için 7 gün 786 besmele okuiyasinsuresini ilk mübine kadar 53 defa oku dua et.o kadından uzakalştırmak için 846 ya MUahhir c.c 73 Ya Celil c.c okuyun

 190. Merhaba. Sevgilimle evlenmeyi düşünüyorduk. bende onun ailesiyle oda benim ailemle tanışmıştı. Ancak bi anda değişti. bi ay içinde çok fazla kavga etmeye başladık ve benden ayrıldı. 1 aydır ayrıyız. hayatında kimse olmadığınıda biliyorum. ben ona büyü yapıldığını düşünüyorum. çünkü işindende ayrıldı. Büyüyü bozmak için ne yapabilirim acaba. yardımcı olursanız sevinirim.

 191. çok mutsuzum iyi bir işim yok her işimde bir zorluk görüyorum her işimde zoruk görmekten yoruldum artık ne yapabilirim işlerimin çabuk olması için teşekkürler

 192. işimde yetersizim, bölümümü seviyorum yaptığım işimi de seviyorum ama müdürümle aram bozuluyor yanlış yapıyorum, düşünemiyorum. Düşünemediğim için kızıyorum kendime. Nasıl dua edebilrim?

  • O işe mecbursanız sevmek zorundasınız.51 besmele okuyarak başlayın..86 ya Bedi c.c okuyun 124 Ya Mubdiü ya Muıyd okuyun.

 193. slm hocam benden izinsiz esyam alinirsa ( calmak denir ) daha sonrada ben zamanla ogrendigimde ne yapacagimi bilmiyorum vede bir anne evlatlarini ayrim yapip malini bir cocuguna verirse digerleri ne yapabilir allah razi gelirmi vede senin haberin olmadan dolayli bir sekilde sana 3 defa bunlari baska sekilerde soylerlerse ve olarda tamam ben rizasini aldim gunah benden gitti diyebilirlermi hocam benden ne calindiysa ne kacirildiysa ben hepsini haram etsem allaha havale etsem baska ne diyebilirim hocam

 194. merhabalar benimde diger arkadaslar kadar olmasada bi sorunum var benim 11 ve 7 yasinda iki tane oglum var ve bunlar hergece yataklarina kaciriyorlar ve benim artik dayanacak sabrim kalmadi ne kadarda olumlu olsamda cocuklarima karsi bu isi bi turlu halledemedim bunun icin yapabilicegim bir dua varmi lutfen yardim edermisiniz simdiden tesekkurler

  • bu duayı okuyun yada yazın üzerinde bulundurun.“Bismillahirrahmanirrahim, min Muhammedin resulillah’in-nebiyy’il-ummiyy’il-hâşimiyy’il-medeniyy’il-ebtahiyy’it-tehâmiyyi, sallallahu aleyhi ve Alihi ila men hezare’d-dâre min’el-ummâr.Ammâ ba’du feinne lenâ ve lekum fi’l-heyâti sieten fein yekun fâciren mugtehimen ev dâiye heggin mubitilen ev men yu’zi’l-vildâne ev yufzi’s-sibyâne ve yubkîhim ve yubevvilhum ale’l-firâşi felyetevesselu ilâ ashâb’il-esnâmi ve ilâ ebedet’ilevsâni ve’lyehlu an eshâb’il-gur’âni fî cevâr’ir-Rahmâni ve mehâzi’ş-şeytâni ve an eymanihum’ul-ferâru ve sallallâhu alâ Muhammedin ve Âlih.” [1]
   Birde doktora götürün

 195. Selam. Umarim banada yardimci olursunuz. 28 yasina geldim ve hala evlenemedim ve düzgün bir isim yok. Ailemile bu nedenlerden dolayi kavga ediyoruz. Aramiz cok bozuk. Benden kücük olan kardeslerim evli ve cocuk sahibi oldu. Benim islerim hic olmuyor. Sevdigim adam arasira benden vazgeciyor. Bende bu nedenlerden dolayi bunaliyorum. Büyü yapildi diyorlar. Akrabalarim büyü ile ugrasiyorlar. Belki onlardan bir yapmistir. Ben artik sevdigim adam ile evlenip mutlu olmak istiyorum. Düzgün bir isim olsun istiyorum. Islerimi rast gitsin artik, kazancim bol olsun. Ne yapmaliyim? Lütfen güzel bir dua tavsiye edin. (Allah razi olsun sizden.)

  • Her sabah 7 inşirah suresi okuyun.her sbaha 489 ya fettah 573 Ya Bais c.c okuyun.Fetih suresini ilk ayetini her gün 101 okuyun

 196. slm hocam 3 yıllık bi ilişkim var birbirimizi çok seviyoruz ama ailesi bana razı değil bu son zamanlarda benden uzaklaştı ve çok kötü bi durumda kendini öldürmek bile istiyo beeni sevmediğini nefret ettiğini söylüyor bi anda oldu bende anlamadım büyü yapıldığını düşünüyorum ne olur yardım edin…

 197. sayın yönetici ben dediklerinizi okudum ama her şey dahada kötüye gidiyor sanki eşim yine o kadınla beni asla gözü görmüyo oysa bi zamanlar çok sevdiği kadınıydım 2 çocuğumda var napacağımı bilmiyorum

  • Eylemkardeşims en duaya devam et eğer kocana tesir temezse bile Allaha sana çıkış yolu göstrecektir.stemde kötü birini uzaklaştıamk için dua var 1378 defa birde onu okuyun bir kaç gün o kadın için

 198. merhabalar, benim sorum kum ile yapılan büyü hakkında olacaktı. annem bir süre önce kapımızın önünde duran halıfleksi (yalaşık olarak eni 1,5 m boyu 4m) yıkmak için kaldırmış. halıfleksin altına serpilmiş kumlar görmüş. boylu boyunca hemen hemen halıfleksin kapladığı alan kadar kum (tahmini 1-1,5 kg) serpilmiş.annem kumları süpürüp poşete toplamış sonra yengeme vermiş yengem de köye gidince köy barajına dökmüş annem sirkeli suyla kumun bulunduğu yeri ve halıfleksi yıkamış nas, felak, fatiha gibi sureleri de okumuş. kum ile ne tür ve ne amaçlı büyüler yapılmaktadır ve nasıl bozulmatadır aydınlatırsanız sevinirim çünkü öğrendiğim günden beri huzursuzum. şimdiden teşekkür ederim.

  • büyünnü tür ve yapılışı hakkında bir şey söyleyeme ama büyünün ptali ile ilğilidualr var stemde bakın kardeşim birde bir kaç gün suya 5000 Ya Rakib c.c okuyun o suyu eve serpin için

 199. slm hocam bn cok sıkıntılı gunler gecırıyorum 4 yıldan berı nısanlıyım bır turlu evlenemedık nısanlandıgın gunden berı eltım bnı ıstemıyor cok kıskanıyor kesınlıkle senı bu eve gelın getıttırmem dıyor ne yapmam lazım cok zor durumdayım bunun ıcın ne yapmam lazım sımdıden tskler

 200. slm hocam bn cok sıkıntılı gunler gecırıyorum 4 yıldan berı nısanlıyım bır turlu evlenemedık nısanlandıgın gunden berı eltım bnı ıstemıyor cok kıskanıyor kesınlıkle senı bu eve gelın getıttırmem dıyor ne yapmam lazım cok zor durumdayım sımdıden tskler

 201. hocam benim benim arkdaşıma yapıldı bana deil ben şimdi nasıl bozcam onun gözündevar yakra yılana dönmüşüm resmen nasıl bozulacak bu büyü

 202. S.a Hocam Biz bi yere gidecek olsak hep bi sorun çıkıyor evde huzursuzluk oluyor abimle sık sık tartışıyoruz ve ders çalışmak istiyorum ama çalışamıyorum derslerimde başarılı olmak istiyorum ama ders çalışmak içimden gelmiyor aslında çok güzel bir ailem var bir şey yapmak istesek hep geri kalıyor bütün bu sıkıntılardan kurtulmak istiyoruz şimdiden Allah razı olsun…

  • mutlaka yapmadığınız birşeyler vardır.kardeşim önce güzel birniyet ile Allahın razı olduğu kul olamaya çalışın..yaşantınıza bakın ve Allahın bizden sitediği kulluk görevlerine bakın.eğer eksiğiniz varsa tamamlamaya çalşışın.ve her gün sabah akşma 100 Ya latif c.c okuyun.7 yada 21 inşirah suresini okuyun her gün 100 istiğfar 100 salavat okumaya çalışın

 203. bu duayı okuyun yada yazın üzerinde bulundurun.“Bismillahirrahmanirrahim, min Muhammedin resulillah’in-nebiyy’il-ummiyy’il-hâşimiyy’il-medeniyy’il-ebtahiyy’it-tehâmiyyi, sallallahu aleyhi ve Alihi ila men hezare’d-dâre min’el-ummâr.Ammâ ba’du feinne lenâ ve lekum fi’l-heyâti sieten fein yekun fâciren mugtehimen ev dâiye heggin mubitilen ev men yu’zi’l-vildâne ev yufzi’s-sibyâne ve yubkîhim ve yubevvilhum ale’l-firâşi felyetevesselu ilâ ashâb’il-esnâmi ve ilâ ebedet’ilevsâni ve’lyehlu an eshâb’il-gur’âni fî cevâr’ir-Rahmâni ve mehâzi’ş-şeytâni ve an eymanihum’ul-ferâru ve sallallâhu alâ Muhammedin ve Âlih.” [1]
  Birde doktora götürün TAVSIYENIZ ICIN TESEKKURLER DOKTORA COK GOTURDUM HEM TURKIYEDE HEMDE YURT DISINDA AMA HEPSI GECER NORMAL DIYOLAR DUA ICINDE HERGUNMU OKUNACAK BI KERE OKUSAM YETERLIMI ACEBA BANA 40 BESMELE YAZ YASTIKLARININ ALTINA KOY DENILMISTI ACEBA DOGRUMU YAPTIM

 204. Hayirli sabahlar yine rahatsiz ediyorum sizi .Bu murarek gunler yuzusuyu hurmetine yardimci olun ne tavsiye ettiyseniz yaptim ama degisen bir sey yok ne yapacagimi sasirdim artik sikintidan stresden Uyuyamiyorum Baska caresi yokmu bu illetin nasil bir sey yapilmiski bi turlu bozulamiyor allah rizasi icin yardim edin evin onune su dokuldugunu gordum

  • Gülzade kardeşim keşek elimde gelse de sizi hemen rahatlassam.sitedme büyü bozmak için birçok dua var onalrı öenrebilirim Allah yardım etsin tez zamanda kurtarsın

 205. Hayırlı gunler hocam ben eskısehır’den Yasemin suan öyle caresiz bi haldeyiz ki ayetlerde yazdıklarınızın hepsi denedık ama cözüm alamadık büyünün ne kadar günah olduğunu bıldığım halde baska carem kalmadı Kız kardesim Nezaket Nur 05.12.1995 doğumlu Anne Adı Nacıye Baba Adı Ulvi 17 yasında 03.09.2012 tarınde cingen bi cocukla kactı ve kactığında 3 aylık hamıyleydı bızde bunu kactıkları gece bıraktıları mektupta öğrendık dünyamız basımıza yıkıldı mecbur kaldık ve mahkeme yoluyla nikahlarını kıydık fakat ne ben nede ailem bu evlılığı hıcbır zaman onaylamadık suan evlıler 2,5 aylık kız bebeklerı var nıkahalarını kıyılana kadar karsı tarafın aılesı cok ıyı davranıs sergıledıler ınandık ama öyle olmadı suan kızkardesım baskı altında,sıddete maruz kalıp bıze bıle gelemıyor nerdeyse yuzunu unutucaz benim ailem yüreğimi temız saf kalplı kendı halınde yoksul ınsanlar her gece yatarken ağlamaktan gözümüzde yas kalmadı Allaha hep dua ettık gerı donsun dıye ama donmedı babam defalarca kalp krızı gecırdı ve suan durumu ağır devamlı ağzında kızının ismi sıze yalvarırım bıze yardımcı olup yapılması gereken ne varsa yapılıp baba evıne donmesını sağlayın bunu kendım ıcın değil annem ve babam ıcın yapın sızınde evlatlarınız var bılırsınız her gun ölmenin ne demek olduğu haberınızı beklıyolarım ıyı gunler

  • Yasemim kardeşim sitemin facebook syafası mutlulugunsifresi facebook oaraya gelin tüm dua dostalarıyla beraber okuyalım bana mesaj atın oradan

 206. sizden bişey daha rica ediceem benim eşimin yanında çalışan kadın bizim aramızı girip bizi ayıran mümkünse o kadını o dükkandan uzaklaştırabilirmiyiz bizim dükkana ayak basamaması için bi dua istiyorum size çok teşekkür ediyorum

 207. bir tanıdığım var eşine büyü yapılmış. eşi eşini önemsemesin ve evden uzak dursun. sanırım ağız bağlama büyüsü ve kızın kaynanası yapmış ayrıca kadının oğlu sürekli onun yanında dursun kızı boşversin diye. büyü yapıldığı net. lakin bozmam lazım. bana yardım edin. günlerce dua okuyabilirim. fakat bir şey içirme yada yedirme kesinlikle yapamam. adam kabul etmiyor yemeği sadece annesininkini yiyor. diğer insanların yemeklerini nedense beğenmiyor. büyü yapıldığı itiraf edilmekte kız bir şey yapamıyor. yardımcı olur musunuz? bu yapılan büyü neyse bozan bir dua var mı? okurum….

 208. S.a. iyi geceler. Ben 3 yıldır evliyim 1 evladım var. benim sorunum eşimin cinsel isteksizliği. 3 senedir bu şekil yanaşmıyor. eski kız arkadaşı büyü mü yaptı acaba die düşünüyorum bazen..bu soğuklupu gidermek için tesirli bir dua var mıdır. teşekkr edeim.

  • Asyagül;Var .Havas Alimleri,cinsel yönden eşinden nefret eden soğukluk yaşayan,kadın yada erkekler için;Kur’an-ı Kerim’in Tahrim Suresi, 66/10.ayetlerinin faydalı olduğunu söylemektedirler.

   “İmraete nûhın vemraete lûtın,kânetâ tahte abdeyni min ibâdinâ sâlihayni”

   “Nuh’un eşi ile Lut’un eşi,onlar iki dürüst ve erdemli kulunuzun nikâhı altında idiler.”

   Bu ayet bir kâğıda (70) defa yazılır,bir sürahi suya koyulur ve ayetlerin silinmesi beklenir.yeteri kadar silindikten sonra o su ile bal şerbeti yapılır ve 7 gün,yatağa yatmadan önce soğukluk olan eşe içirilir.Bu işleme devam edilirken cinsel soğukluk sahibi yavaş yavaş terk eder.Sonra tamamen ortadan kalkar sağlığa kavuşur.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile korunma)

 209. Selamün aleyküm . Ben 1 yıllık evliyim 20 yasındayım cocugum flnda yok cok kıskanc ve ınatcı oldgum ıcn kocam gecen hfta evi terk etii ve gitti kesinlıkle telefnuma cvp vermıyor ve herkese bosancam diyormus bitti diyormuss bız cok severek evlendık lütfen bana yardım edin günlerdir dua edıyorum allaha eşim dönsün dye siz ne önerirsiniz??? LÜTFEN YARDIM EDİN KOCAMI COK SEVİYORUM AYRICA AİLESİ BENI ISTEMIYOR VE DOLDURUYORLARR EŞİMİ