İnşirah Suresi ve faziletleri(içi daralanlar,selamete çıkmak isteyenler,dileği olanlar)

İnşirah Suresi:

Bismillahirrahmanirrahim.

Elem neşrahleke sadrak.Ve veda’na anke vizrak ellezi engada zahrak.Ve refa’na leke zikrak.Feinne mea’l-usri yüsra.İnne mea’l-usri yüsra.Feiza ferağte fe’nsab ve ila Rabbike fergab.

“biz senin için(mutluluğu) gögsünü açmadıkmı?.Senden yükünü indirmedikmi? O senin sırtını ezen yükü.Senin şanını yüceltmedik mi?.Demek ki zorlukla beraber bir kolaylık vardır.Evet,zorlukla beraber bir kolaylık vardır.O halde boş kaldın mı yine kalk(başka bir iş ve ibadetle)yorul.Ancak Rabbine yönel”


İnşirah  suresi ve faziletleri.

 • Maneviyâtta ilerlemek istiyenler, bu sûreyi her gün 70 defa okumayı ihmal etmesinler
 • Aldıkları yüksek seviyeli ilmi; karşılaştıkları yüksek müşahedeleri, değerli keşifleri hazmetmek istiyenler günde yetmiş defa bu sûreyi okumağa devam etsinler
 • İçi sıkılanlar, başı daralanlar, bunalımda olanlar selâmete çıkmak istiyorlarsa, günde yetmiş defa bu sûreyi okumağa devam etsinler
 • Her biri de görecek ki; bu sûreye devam, Allah ın izniyle onları kesinlikle muradlarına erdirecektir
 • Kim bu sureyi beş vakit namazlardan sonra okumaya devam ederse,Cenab-ı Hak işlerinde ona kolaylık verir ve rızkını çoğaltır,sıkıntısını giderir,ummadığı yerden rızıklandırır
 • Bu sureyi her gün duha vaktinde ikiyüzer defa okumaya devam eden kimse bazı esrarı ilahiyyeye vakıf olur
 • Dilek için ise;2 rekat hacet namazi kil Besmele ile 152 kere elem neşrah leke sadrak süresini oku muradini iste gece yarisindan sonra okunması makbuldür.
Arama etiketleri : inşirah suresinin fazileti,inşirah suresi fazileti,inşirah suresinin faziletleri,elemneşrahleke,inşirah suresi faziletleri,duha suresinin fazileti,inşirah suresi ve fazileti,mulk suresinin fazileti

678 “İnşirah Suresi ve faziletleri(içi daralanlar,selamete çıkmak isteyenler,dileği olanlar)

 1. ben bişey sormak istiyorum.41 defa fetih suresini okumaya başladım.ama bu arada bu 152 defa inşirah suresini okumamın bi sakıncası var mı?

   • İyi akşamlar latin olarak yazılım bu şelidedir yazmış olduğunuz yazılımda yanlışlılar vardır lütfen düzeltirmisiniz.
    بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
    Bismillâhirrahmânirrahîm.
    Rahmân ve Rahîm (olan) Allah’ın adıyla.
    أَلَمْ نَشْرَحْ لَكَ صَدْرَكَ ١)
    1. Elem neşrah leke sadrak.
    1. Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi?
    وَوَضَعْنَا عَنْكَ وِزْرَكَ ٢
    2.Vevedağnee anke vizrak.
    2.Yükünü senden alıp atmadık mı?
    الَّذِي أَنْقَضَ ظَهْرَكَ ٣
    3. Ellezî engada zahrak.
    3. O senin belini büken yükü
    وَرَفَعْنَا لَكَ ذِكْرَكَ ٤
    4.Ve rafeğnâ leke zikrak.
    4. Senin şânını ve ününü yüceltmedik mi?
    فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا ٥
    5. Feinne meal usri yusrâ.
    5. Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır.
    إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ يُسْرًا ٦
    6. İnne meal usri yusrâ.
    6. Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır.
    فَإِذَا فَرَغْتَ فَانْصَبْ ٧
    7. Feizâ ferağte fensab.
    7. Boş kaldın mı hemen (başka) işe koyul,
    وَإِلَى رَبِّكَ فَارْغَبْ ٨
    8. Ve ilee rabbike ferğab.
    8. Yalnız Rabbine yönel.

  • Merhaba zeynep hanim ben 3 yil 6 aydir bir cocukla cikiyorum cocuk ilk 1. Yil evlilik dusunuyordu simdi ise sogudu evlilikten annesi surekli aramiza girip cocugu fikrinden vazgecirdi evlenemiyoruz ben evlenmeyi cok istedim onunla fakat annesi cocugu yonetiyor annesinin sözünden cikmiyor ne derse yapiyor boyle degildi ilk baslarda buyu yaptigini zannediyorum annsinim gercek yuzunu gorsun istiyorum ve duzgun bir hayat yasamak istiyorum annesi aramiza girmesin bunun icin ne onerebilirsiniz ?

  • Merhaba güllü hanım.Sizi anlıyorum.neden uzaklaşmak istediğini bilmiyorum ama demek ki sizin için zararlı olduğunu düşünüyorsunuz.Ozaman canım elinizden geleni yapmanız gerekmektedir.Önce niyet edin ve bundan uzaklaşmak için.Ve dua etmeye başlayın.aşağıda ki duayı okuyun.
   istemediğiniz birini uzaklaştırmak için

   istemediğin birini kendinden uzak bir yere yollamak ve onun zarar-zulmünden kurtulmak için 1378 kere:”KALE HAZA FİRAKU BEYNİ VE BEYNEK” duası okunduğu takdirde istenmeyen kişinin def edilmesine vesile olacaktır.
   bu dua ile istemediğiniz kişinin sizden uzaklaştığı söylenir.
   Ayrıca sabah akşama 3 veya 7 yada 21 defa “Bismillahillezi la yedirru measmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alim” okuyun.

 2. Allah bu siteyi kuran ve emeği geçenlerden ve gıyabında müslüman kardeşleri için dua eden cümle kardeşimizden, yöneticilerinden razı olsun… Bana da dua eder misiniz arkadaşlar . Ben de 7 senedir kimselere söyleyemediğim içimde biriktirdiğim bi sıkııntı içerisindeyim. Yapmadığım etmediğim dua kalmadı, birşeyleri vesile ederek dualar ettim hep hala da vardır bir hayır deyip tevekkül ediyorum. Özellikle herkese bir yorum yazma hassasiyetinde bulunan yönetici kardeşim siz de bana içten bi dua ederseniz çok seviniirm. Kimlerin duaları kabul olacağı belli olmaz. İnşallah her sıkıntılı gönül için hayırlı hacet kapıları açar bütün ümmeti muhammede. Amin.

  • Merve hanımcığım merhaba… derdiniiz anlıyorum ama dualrım kabul olmadı diye düşünmeyin.Belki tam istediğiniz olmamıştır ama Allah sizi sizin anlayamadığınız başka şeylerden korumuştur.benimle tam sıkıntınız paylaşırsanız daha çok yardımcı olmaya çalışrım.Allahım sen herşeye Kadirsin.senin her şeye gücün yeter.Sen sıkıntıları gideren her an kullarınla beraber olansın.Sen başkası için yapılan duaları daha çok kabul edersin.Başkası özellikle tanımadığı bir kardeşi için yapılan dualar günahsız ağızla yapılan dualrdır ve dualar daha çok kabuledilir.Bende sana yalvarıyorum merve kardeşimin ne derdi ne sıkıntısı var ise onu gideriver.Muradı ne ise ve hakkınd ahayırlı ise ver.Onu selamate çıkar.Sen duaları kabul edensin.Sen Evvelsin ve Ahirsin…Aminnnn.

 3. Allah senden razı olsun. İnşaallah Rabbim senin ve tüm sıkıntısı olanların sıkıntılarını giderir, dünya ve ahiret hacetlerini giderir, dualarını kabul buyurur.

  • Amin Merveciğim cümlemizin sıkıntılarını giderri ve selamete çıkarır inşallah.hayırlı olan dualrımızı kabul eder inşallah.

 4. merhaba Yonetici bey benim de cok sikintilarim var piskolijik durumum mesela evde yanliz kalamiyorum her an bana bir sey olacak veya dilimi yutup olme korkum var ilaclar aliyorum 3 yildan fazla ama biraz bastiriyo ama ilesemiyorum bana da bir dua tavsiye ve banada dua ederseniz cok sevinirim simdiden tesekkurller

  • Geçmiş olsun kardeşim Allah şifa versin.sanıyorum Panik atak gibi bir rahatsızlığınız var.Boş kalmamaya çalışın sürekli faydalı bir şeylerle uğraşın.Psikolojik rahasızlıklar için “Şahmeran duası” önerilir.Onu gönderiyorum.
   Bu dua kelime-i tevhit ve Esma-i ilahilerden meydana gelmiştir.Ama havas ilminde,üst ve ileri sviyede kuvvetli ve özel amaçlar için kullanılan esmalardan tertip edilmiştir.

   Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
   Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
   Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
   Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kadir
   Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
   Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
   Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
   Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin

   Günde 3 defa 21′er defa okunacağı belirtilir.
   Ayrıca sıkıntı geldiği zaman 88 defa “Ya Hlim “okuyun.

 5. alla razi olsun kardesim insallah sifam olur cunku cok bir rahatsiz olucu bir sey. Yatiyorum kalkiyorum hep o an aklimda OKUYACAM TESEKURLLER

  • Hayırlı akşamlar.Birdesıkıntı geldiği anda “462 defa ya Basıt” okuyun.Allahımbenim gögsümü aç içimdeki sıkıntıyı gider bana şifa ver diye dua edin.Allah şifa versin.

 6. Neriman BOZKURTLU

  IYI AKSAMLAR EFENDIM BENIM SORUNUM MIGREN NE ILAC ALDIYSAM KURTULAMADIM ASIRI STERS VAR USTUMDE BI CARE BULAMADIM NAMAZ KILIP DUA EDIYORUM AYRICA ESIM KUMAR OYNUYO NASIL KURTARRIM DIYE DUA ISTIYORUM TESEKURLER

  • Hayırlı akşamlar Neriman hanım.Öncelikle eşiniz için 7 gün bir bardak 7 defa suya yada sürahiye “kenzül arş” duasını okuyun.
   Ayrıca 409 defa “Ya tevvab ” 202 dafa “Ya Berr ” 170 defa “ya Kuddüs”esmalarını okuyun .Bu esmaları her gün okuyun niyet edin onun için.
   Başınızn ağrısı için de önceliklebitkisel bir şey önreeceğim.Çin yağı yada nane yağı ile masaj yapın.
   Aslanpençesi miğren ağrıları için çok önemli ve faydalı bir bitkidir.Miğren ağrıları için başarı oranı yüksek olan aslanpençesi özellikle bayanların adet öncesi tetiklenen miüren ağrılarına oldukça fayda sağlamaktadır.

   Hazırlanışı: Bir tutam aslanpençesi, kaynamakta olan yarım litre suyun içine atılır.Hafif ateşte 2 dakika daha kaynatılır.Daha sonra 10 dakika demlenir.Soğuması beklenerek süzülür.soğuduktan sonra mutlaka süzülmelidir.

   Not:demleme süresi tamamlanınca mutlaka hemen süzülmelidir.

   Bir ay boyunca gün aşırır günde bir su bardagı içilir. 15 gün ara verildikten sonra 6 ay boyunca haftada 2 su bardağı içilir.Altı aydan sonra dönem dönem yapılır.Mutlaka her içişinizde taze olarak hazırlanması gerekmetedir.

   Not:Doktorunuzun verdiği ilaçları mutlaka kullanın.Bu kür destekleyici bir kürdür.
   Ağrıyan yere sağ elinizi koyarak her gün 201 defa “ya nafi “celle celaühü” okuyun.Birde 7 defa fatiha okuyabilirsiniz.7 defa yine sağelinizi koyarak 45 gün 1 fatiha okunur.arkasından 422defa “Ya Şafi” denip şöyledua edilir.”ya Rabbi! sen şifa vericisin.Bu hastalığa(bana) şifa ver.Onu (beni) iyi edecek,ancak Senin şifandır.Ey Allahım! Öyle bir şifa ver ki,birdaha acı ve üzüntügörmeyeyim.
   Cumanamazından önce 200 defa” Ya Allah” denipdua edilir.
   sağ elağrıyan yerinüzerine konulur. 3,7 veya 11 defa”Eûzü bi-izzetillahi ve kudretihi minşerrimâ ecidü ve ühâzirü min külli dâin ve sakamen ” okunur.Allah şifa versin .Allah yar ve yardımcınız olsun.

 7. Neriman BOZKURTLU

  ALLAH SIZDEN RAZI OLSUN BIR SEY SORMAK ISTIYORUM ESIM ICIN VERDINIZ ONERINI ICICEKMI O SUYU ONU ANLAYAMADIM EFENDIM TESEKURLLER

 8. MERHABALAR CUMLEMIZE BENIM BIR SORUM OLACAK EFENDIM KURBANIMA ORUC TUTUYORUM TAM ARIFE GUNU HASTALIMDAN DOLAYI MASAJA GIDIYORUM ACABA ORUCUM BOZULUYOR MU SONUSTA DOKTORUM ERKEK VE BENIM DE YARI CIPLAGIM SIRTIM VE BOYNUMA MASAJ OLMAM GEREKIYO EFENDIMTESEKURLER

  • Bozulacağını zannetmiyorum Bedriye hanım.Orucu bozan şeyler farklıdır.Yeme,içme vb.Şeyler üstelik sizhastalıktan dolayı gidiyorsunuz.

 9. HAYRI AKSAMLAR EFENDIM .INE BEN. BIR SORUM OLACAK SIZE BEN NAMAZIMI BAZEN KACIRIYORUM .KAZAYI KILIYORUM SORA VAKTINI ACABA DOGRUMU BENI AYDINATIRMISINIZ TESEKURLLER

 10. hayırlı geceler kardeşim, benim bi sıkıntım var. ne kadar büyüktür bilemem. ama beni içten içe mahvediyor. bi erkek arkadaşım vardı. bi anda beni terketti sonra şimdi aradan bir ay geçmeden başkasıyla sevgili oldu. mahvoluyorum her duayı denedim. acım sabrımı aştı artık.onun bana tekrar dönmesini istiyorum yeniden.nolur dua edin bana bir yol gösterin

  • Hülya hanımcığım dilerim hakkınızda hayırlıdır ve geri döner.sizduanızı yapın Alla sizin için ne hayırlı ise onu verecektir.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)Bir kimse sevdiği kimsenin sınırsız sevgisi ve bağlılığını kazanmak isterse, içinde su dolu bir bardak yada kaba 786 defa “Bismillahirrahmanirrahım” okuyup suya üfler sevdiğine içirir ise,onun sınırsız sevgi ve bağlılığına kavuşur.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan (Dua ile ruhsal Tedavi)

   “Sübhanel lâ ilâhe illâ ente yâ rabbe külli şey’in ve vârisehû ve râzikahû ve râhimeh””

   Yukarıdaki esmayı Cuma günü birinci saatte yani sabah saatinde (150) defa okuyup ta kendisine sevgi duymasını istediği kişiye doğru gönderirse, o kimsenin kalbine sevgi tohumları yeşerir.

   Yine bu esmayı her gün 17 defa okumaya devam eden kimseler insanlar arasında saygı ve sevgi görürler.Hiç kimse ona kötü gözle bakamaz.

   Zalim bir kimsenin zulmünden muhafaza olmak için 72 defa okunursa,Allah’ın izni ile korunur.

   Kaynak:Arif Pamuk(Pamuk yayıncılık)

  • Ya Selam Celle Celalühü Hülya kardeşimizi en kısa zamanda sıkıntılarında kurtar.Ya Hayyü Ya Kayumü Birahmeti esteğisü” Allahım hayy ve kayyum ismin hurmetine sana yalvarıyoruz Rahmetinle yardım et.
   Sıkıntılarında kurtulmak için çokca istiğfar çek.Bu gün Cuma günü”Sela vaktinde “Lâ ilahe illa ente Ya Hannanü ya Mennanü Ya Bedias semavati vel ard Ya Zel celali vel ikram”

 11. selamun aleykum yonetici kardes. bir sorum olacak. babamin ickiyi , kotu aliskanliklari birakmasi icin ve ALLAH yolunda gitmesi icin ne tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Simdiden ALLAH RAZI OLSUN .saglicakla kalin

  • Hayırlı akşamlar… Kenzül arş duasını 7 gün 7 şerdefa bir bardak suya okuyup içmeisini sağlayın.Ayrıca her gün 409 defa “Yâ Tevvab” 170 deva Ya Kuddüs” 202 defa “Yâ Berr”okuyun.Hidayeti için ise yine “Ya Hâdi” 400 defa okunur.Allah yardımcını olsun Allah en kısa zamanda doğru yolu göstersin inşallah.

 12. selamun aleyküm alah rızası icin bizede işsizlikten kurtulma ve bol helal kazanc duası önerirmisiniz elhamdülüllah 3 evladımız var ama eşimin işleri bir rast gitmiyor yine işten cıktı eşim cok dürüst ama daimi bir iş sahibi olamadı buda bizi cok üzüyo .allaha acaba asimi geliyorum diyede düşünüyorum. böyle söyleyincede

  • Aleyküm selam kardeşim.Allah en kısa zamanda hayırlı iş kapıları açar inşallah.Allah’ın “EL-BEDİ” İsmi şerifi mana itibariyle,Yarattıklarını örneksiz ve maddesiz icad edip,hayret verici alemleri yoktan var eden,Zat’ında,sıfatlarında,fiillerinde asla benzeri bulunmayan demektir.

   5 vakit namazlarının ardından (86) defa “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” zikrine devam eden ilimde,fende,mesleğinde çok başarılı olur.
   Her gece (7963) kere “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” İsmi şerifini okuyan işsiz kalmaz.
   5 vakit namzaların arkasından “YA VARİS CELLE CELALÜHÜ” zikri (707) kere zikredilir.

   Kaynak:Duaların Esrarı(Ayhan Yalçın)
   Rızık içinde her sabah akşam mutlaka Yasin ve Vakıa surelerini okuyun ve her sabah 308 defa “Ya Fetta Ya Rezzak” okuduktan sonra 21 kere “İnnellahe hüver rezzaku zül kuvvetil metin velahavle vela kuvvete illa billahil Aliyyil azim” okuyun.her gün çekebildiğiniz kadar “istiğfar ” çekin en kısa zamand afaydasını göreceksiniz.

 13. İ.günler.sitenizi yeni keşfettim ve çok beğendim .Allah yolunuzu açık dualarınızı kabul etsin.benimde sıkıntılarım var.Kızım evli ve kaynanası ayırmaya çalışıyor.torunumu ve kızımı bana göstermiyorlar.tabi sıkıntılar böyle iki kelimeyle anlatılmıyor.lüten banada yardımcı olun.

  • Hayırlı günler hayırlı cumalar.Allah yardım etsin ve böyle yuvaları yıkmak isteyenlere fırsat vermesin.Hanımefendi sizin için ne kadar üzücü bir durum anlıyorum.Kızını ile görüşmeniz mümkünse ona söyleyin.
   Bir kimse sevdiği kimsenin sınırsız sevgisi ve bağlılığını kazanmak isterse, içinde su dolu bir bardak yada kaba 786 defa “Bismillahirrahmanirrahım” okuyup suya üfler sevdiğine içirir ise,onun sınırsız sevgi ve bağlılığına kavuşur.
   Kaynak:Dr.Arif Arslan (Dua ile ruhsal Tedavi)
   Ayrıca tatlı birşeyin üzerine 71 defa “kevser” süresini okusun ve eşine yedirsin.Yasin suresini birinci mübine kadar 53 defa okusun bir suya yada yiyecek üzerine.Kaynanasının şerrinden korunma için de her günsabah akşamyada her namazdan sonra “Bismillahillezi Lâ yedurru maasmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alıym” 3 defa yada 7 defa okusun.
   Kayınvalidesini de yuvasından uzaklaştırmak için;Istemedigin Bir Kimseyi Kendinden uzaklastirmak icin

   dua2
   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Kale haza firaku beyni ve beynek

   * 661 defa Ya Metin ya Mani okunur
   okunur.Allah yar ve yardımcınız olsun.Bunları sizdeyapın kızınıza verip kocasının içmesini sağlasın sizde kızmı ve beni sevsin diye yapın.

 14. merhaba
  paylaşımlarınız çok güzel bütün müslümanların ihtiyacı oldugunu usundugum butun arks buraya yönlendiriyorum.emeğinize ve yüreğinize sağlık.annem yer gok dua üzerine derdi ve her durumda mutlulukta mutlulukta dua edin şükredin derdi.bugünlerimize de binlerce hamdu senalar olsun…
  yönetici bey belliki allah dostusunuz belliki islami bilginiz çok bana bir konuda yardım etmenızı isteyeceğim.eşimle aramda sorunlar var kendınden kaynaklanan ve aılesınden kaynaklanan ve bırde 10 aylık bir erkek evladım var allahım bağışlarsa.eşimle bir süredir ayrıyız cok kafası karısık dıye dusunuyorum kı arılmak istiyor yuvamın yıkılmasını oğlumun babasız büyümesini istemiyorum 3 aydır hergun dualarım ve kuran okumamla allah cc sıgınıyorum ama bu konuda artı olarak bana davsiye edeceğiniz bir dua varmıdır.şimdiden teşekkür ederim hayırlı geceler…

  • Hayırlı geceler ben Zeynep yönetici.Allah yardımcınız olsun inşallah evine döner ve huzur ve mutluluk içind ebir yaşam sürersiniz.Blirisiniz en makbul dua birbirini tanımayan kardeşleirn dualrıdır.Ben Şua nada sana dua ediyorum Allah makbuldualarden eder de inşalalh en kısa zamanda emelinize kavuşursunzu.Allah’ım bu kardeşimin yuvasına huzur ver ne olur.Çocuğu ve eşiyle birlikte huzurlu ve mutlu birşekilde yaşat.Vedud isminle sana yalvarıyorum eşleirn kalplerine sevig ver.biribirini çok sevsinler.O kçüücük yavru hürmetine sana yalvarıyorum,Amin kabul Allahım.
   Bir kimse eşinin yada bir kimsenin muhabbetini celp etmek yani kendine bağlamak için sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e” kadar 53 kere okursa o kimsenin muhabbetini celp etmiş olur veya uzak bir yerde veya ayrı yaşıyorsa en kısa zamanda o kimseyi elde etmiş olur.

   Okuma zamanı sabah kuşluk vaktidir.Diğer zamanlar içinde okunması en az fayda sağlar.

   Okumaya başlamadan önce boy abdesti alınıp ondan sonra iki rekat hacet namazı kılınması ve ondan sonra okunması etkilidir.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)

 15. selam aleyküm Zeynep hanım .. Yasin suresini 1. mübin e kadar 53 defa okunacak sonra sure tamamlanmayacakmı ? sayfayı bugün keşfettim çok güzel bilgilendiriyorsunuz Mevlam razı olsun..

 16. Zeynep hanım ,
  7defa yapın demişsiniz bir gün kuşluk vakti okumaya başlayıp peş peşe mi yedi kere okunmalı yoksa yedi farklı gündemi okunmalı
  Ne olur banada dua edin bende yuvamı kurtarmaya calışıyorum cok zor durumdayım beyda hanım allahım sizede güç ve kolaylık versin inşallah yuvanız kurtulur

 17. zeynep hanım siteye şimdi girebildim.allahım inş duanızı dualarımızı kabu eder…çok teşekkür ederim allahım yar ve yardımcınız olsun

  • Teşekkür ederimtuba hanımcığım Allah hepimize yardım etsin dualarımızı kabul etsin.Tüm sıkıntıda olanları sıkıntılarından kurtarsın arzu ve istekleri olanların dualarını kabul etsin.

 18. Selamun aleyküm yönetici hocam. Hocam ben çok heyecanlı bir insanım. Heyecanımdan dolayı kendimi çok rahatsız hissediyorum. Normal hayatta sanki heran bi şey olacakmış gibi hissediyorum ve kaygılanıyorum. 1-2 hafta öncede namaza başladım. Biraz rahatladım. Bana tavsiye edebileceğiniz bi dua varmıdır? Korkudan kaygıdan heyecandan kurtulmak için. Ve birşey daha sorayım hocam. Benim ellerim çok terliyor bana bi duanız varmıdır tavsiye edebileceğiniz?

 19. Hayırlı akşamlar. Ben bir sorum
  Olacakti. Ben herzaman dua ederdim
  Namazlarimdan sonra. İcten gelerek isteyerek. Ama son zamanlarda dua etme arzusu olmuyor. Neden oluyor bu,bir biliginiz varmi? Bu duruma cok uzuluyorum. Seytanmi ugrasiyor benimle? Yada vesvese olabilir mi? Bana birsey önerirmisiniz, bu duruma özel dualar sureler oluyormu? Nerden kaynaklandigini anlayamiyorum. Birden oluştu… Cvp yazarsaniz sevinirim. Simiden Allah razi olsun…

  • Hayırlı akşamlar kardeşim…..Vesvese ve şeytanın verdiği zarar bu merak etmeyin üzülmeniz ve bunun farkında olmanız çok önemli.Hemen bir gusul abdesti alın ve 2 rekat Allah rızası için namaz kılın.hiç bir şey istemeseniz bile Allahın rızasını isteyin.Her gün felak Nas-Fatiha ve Ayetel Kürsi okuyun.Sabah ve akşama en az 3 defa “Bismillahillezi la yedurru maasmihi şeyin fil ardı vela fissemaive hüves semiul alim.” okuyun.

 20. Allah razi olsun… Peki seytan insana boyle bir duygu verebiliyor mu? Ve neden veriyor ki? Kalbim sanki birsey hissetmiyormus gibi, cok garip bisey. Anlatsmiyorum bile.

 21. allah rızası için bana dua edin.eger bir dua varsa bana verin.kpss de atanmak için bi dua.ve kardeşim kötü bi yolda onu o yoldan cıkarmak içinde bir dua allah rızası için yardım edin bana dualarınızla.

  • Merhaba Meltem Hanım.Allah yar ve yardımcınız olsun.Başarılar diliyorum.
   Sınavlarında; Başarı kazanmak,imtihanlarının iyi geçmesini isteyenler:Bir kere şu kesindir ki çalışmadan,gayret etmeden Allah’ın sizlere yardımcı olacağını düşünmek dogru değildir.Ama siz gayret eder çalişırsanız ardından da Allah’tan yardım isterseniz mutlaka yardım edecektir.

   Okunacak dualar.

   1 bardak suya 184 defa ” Ya Mukaddim Celle Celalühü” İsmi Şerifi okunur ve içilir.İçen kişi imtihanda başarılı olur.
   Sınava girmeden önce ” besmele çekerek “Allahım beni sınava doğru bir girişle girdir ve doğru bir çıkışla çıkar,katından bana bir yardımcı gönder” diye dua edilir. “Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr.” duası okunur.
   Ayrıca sınava girmeden önce Besmele çekilir. “Ya Evvel celle Celalühü “ismi, şerifi 37 defa söylenir.
   O arkadaşınız için de 400 defa Ya Hadi çekin hidayeti için.409 defa Ya Tevvab çekin.170 defa Ya Kuddus çekin Allahım en kısa zamanda kurttarsın ve doğru yolu göstersin.514 defa da Ya Raşid okuyun.

 22. Selamun aleykum sayfanizi yeni kesfettim verdiginiz bilgiler icin ALLAH razi olsun sizden benim bir maruzatim olacakti sizden benim babamin abasindan kalan bi miras vardi ve amcam 7kardesi hice sayip butun dedemin mal varligiini ustune gecirmis sahte imzayla falan simdi davamiz 7-8senedir devam ediyo bu davanin hayirli bir sekilde sonuclanmasi icinn yapabilecegim biseyler varmi acaba tesekkur ederim ALLAH simdidenn razi olsun hakkinizi helal edin selamun aleykum…

  • Maalesef ahiretlerini düşünmeyen insanlar yapabiliyor böyle şeyleri halbuki o mal kimsenin değil Allahın.
   Hakkı olan mirası alamayanlar için.
   Hakkı olan mirası almakta zorluk çekenler Allah’ın İsimlerinden olan EL-VARİS ismi Şerifi ile Allah’ın iznş ve yardımıyla bu zorluktan kurtulur.

   Her gün 707 kere “YA VARİS CELLE CELALÜHÜ” zikrine devam ederlerse hakkı olan mirasa kavuşurlar.

   Kaynak:Duaların esrarı(Ayhan Yalçın)
   Haklı olduğu davayı kazanmak için.
   Her hangi bir konuda haklı oldugunuza inanıyorsanız.Bu davayı kazanmak için her gün 117 kere “Ya Müizz,Ya Zel Celali Ve’l-ikram celle celalühü” diyerek dua eden kişi haklı olduğu davayı kazanır.Ayrıca her işinde başarılı olur.

   Ayrıca her gün 4624 kere “Ya Hakem celle celalühü” zikri okunur.

   Güneş doğmadan önce 10816 kere “Ya Adl celle celalühü” zikri yapılırsa haklı olduğu dava kazanılır.

  • 9 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Kale haza firaku beyni ve beynek

   * 661 defa Ya Metin ya Mani okunur

   Ayrıca 3 defa tebbet suresini oku ve üfle onun tarafına.
   her gün 3 defa da “Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alim” oku.Ayetelkürsi oku.
   Kötülüklerden korunmak isteyen kişiler 5 vakit namzalarından sonra,( 770) kere “Ya Müzill celle celaühü” zikrine devam ederse ona hiç kimse kötülük yapamaz,herkes ona itaat eder.

 23. Selamunaleykum… Ben ev islerini yapmada namaz kilmada yerimden biraz zor kalkiyorum yani uyusukluk ve asiri tembellik var bu durumumdan hic hosnut degilim aslinda ama yinede boyleyim degistiremiyorum kendimi bu uyusuklugun uzerimden gitmesi icin neler yapmaliyim neler okumaliyim

 24. hayırlı geceler benim bi skıntım var erkek arkadaşımla evlenmeyi düşünüyoruz ancak ailesi sorun çıkarıyor bizde sabretdip büyüklere karşı gelmeden olmasını istiyoruz aile istemezse ayrılacagız sürekli dua ediyorum ama sabrımız taşıyor ve biz kavga ediyoruz ben onu kaybetmek istemiyorum banada dua edermisiniz bi yol gösterin ne olur

  • Allah yardım etsin seval hanım.Dua ederim mutlaka.Allah hayırlı iseniz birbiriniz için ayırmasın.Arkadaşın ikna etmeye çalışsın ailesini sende onların seni sevmesi için Bir kimse eşinin yada bir kimsenin muhabbetini celp etmek yani kendine bağlamak için sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e” kadar 53 kere okursa o kimsenin muhabbetini celp etmiş olur veya uzak bir yerde veya ayrı yaşıyorsa en kısa zamanda o kimseyi elde etmiş olur.

   Okuma zamanı sabah kuşluk vaktidir.Diğer zamanlar içinde okunması en az fayda sağlar.

   Okumaya başlamadan önce boy abdesti alınıp ondan sonra iki rekat hacet namazı kılınması ve ondan sonra okunması etkilidir.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)

   Başı dertte,sıkıntıda olan,büyük bir problemi olan,herhangi bir düşmanından kurtulmak isteyen,selamate çıkmak isteyen yada başka talepleri olanlar için son derece tesirli bir dua formülüdür.

   Bu duayı tatbik eden pek çok kişi 19 güne varmaan arzularına nail olmuşlardır.yalnız şunu kesinlikle ifade edeyim ki haksız yere yada başkasına zulüm için,başkasına kötülük amaçlı olarak bu formül tatbk edlirse bunu yapanın asla başı derttten,beladan kurtulmaz.ettiği dua kendine döner.

   Şimdi dua şeklini ve duayı yazalım.

   önce şu altı Allah ismini ezberleyelim.“FERDÜN,HAYYUN,KAYYÜMUN,HAKEMUN,ADLUN,KUDDÜSUN.”

   beş vakit namazın farzının arkasından,önce 10 defa “ALLAHUEKBER”dedikten sonra bu 19 harfli Allah’ın altı ismi her defasında “Bismillahirrahmanirrahıym”diyerek 19 defa okuyacaksınız.

   19 günden sonra,herhangi bir değişiklik olmaz ,sıkıntınızdan kurtulamamış yada dileğiniz olmamışsa,bu defa 19 harfli altı isimden sonra ilaveten“seyec’alullahu ba’de usrin yusra” manası;(Allah her güçlüğün arkasından bir kolylık verir.)
   yani 19 gün, her namazın farzından sonra 10 defa “ALLAHUEKBER” arkasından herdefasında besmele olmak şartıyla“FERDÜN,HAYYUN,KAYYÜMUN,HAKEMUN,ADLUN,KUDDÜSUN, SEYEC’ALULLAHU BA’DE USRİN YUSRA” okuncaktır.

 25. merhaba; benimde herkes gibi sıkıntılarım var bu sıkıntılarım kendi evimden kaynaklanmıyor ama sürekli birsey olacak hissi bunalım endişe kaygı içerisindeyim sürekli kötü birşey duyacak gibiyim hiçbir şekilde mutlu olamıyorum ve sürekli içime atıyorum.kardeşim annemi ve babamı biraz üzüyor bunun için ne yapmalıyım.teşekkür ederim

  • Kardeşiniz için her gün içeceği suya yada yemeğe yada üzerine 400 ya Hadi okuyun.88 defa Ya Halim okuyun 170 Ya Kuddus okuyun.Bide 7 gün 7 defa kenzül arş duasını okuyun.Size gelince “İNŞİRAH SURESİNİ “OKUYUN NE KADARÇOK OKURSANIZ İYİDİR.MESELA ÖNCELERİGÜNDE 7 DEFA SONRA ARTIR 21 DEFA OKU.ÇOK İYİ GELDİĞİNİ GÖRECEKSİN.TEKRAR BANA DÖN EĞER DEVAM EDERSE TEKRAR YAZ.

 26. allah razı olsun sizden ama ben çalıştıgım için çalışma şartlarından dolayı namazımı vakitli kılamıyorum akşam gelince kaza ya bırakıyorum bazen şartlar el verdikçe kılabiliyorum .sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e kadar 53 kere bir kere mi okuyacam yoksa hergün mü

 27. 19 harfli Allah ın altı ismini ben anlayamadım nasıl 19 harfli oluyor bi de slm verdikten sonra mı yapıyoruz her farzın sonunda 19 gün?

 28. Seval hanıma verdıgınız cvpta okudum 10 kere Allahu Ekber dedıkten sonra 19 kere Allah ın ısımlerını okuyormusuz 19 harflı onu anlayamadım?

  • Canım sen İnşirah suresinden giriyorsun.buradan yorum yapıyorsun.Ayşe hanım 19 lu hacetduası diye girerseniz bulursunuzaçıklarım 19 harf değil 19 defa besmele ile beraber 19 defa Allah’ın 6 ismi okunacak

 29. selamun aleyküm yçnetici kardeşim benim bir sıkıntım var evliyim ve eşim beni sürekli başka kadınlarla aldatır ve her zaman döverdi bu benim canımıçok sıkmaya başladı tam 4 yıldır eşim beni aldatıyor ve dövüyor 4 yıldır çok çektım bu süre zaman içerisinde biriyle tanıştım kendimi boşlukta hissederken bir insan karşıma çıktı ve aşık oldum çok sevdim ve ben şimdi bu insanı çok iyi derecede tanıdım bana hep yoldaş hemde babalık yapıyor bu esnada eşime boşanma davası açtım benden boşanmayacagını ve sureklı tehtıt edıyor bu benı çok uzuyor şimdi sizden istediğim tek şey ben kocamdan kurtulmak ıstıyorum bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sıze mınnettar olurum şimdiden allah razı olsun sızden…

  • Kardeşim hakıkınızda ne hayırlı ise o olur inşallah dua edin.her gün 1000 defa “Ya veliyyu Ya Allah ” çekin ve Allahım hayırlı ise hakkımda onu yapmayı nasip deyin.Bir de her gün “Ya hayyü ya kayyum birahmetike esteğisu” okuyun her na aklınıza geldikçe.

 30. merhabalar benim sorunum çok fazla 5 yıldır anti depresan ilaç kullanıyorum psikoljik olarak çok yıkıldım dayanmaya çalışıyorum ama artık gücüm kalmadı benim ile aynı okul ve aynı öğretmenden ders alan kişiler üst düzey olarak çalışıyor ben üretimde düşük seviyede hiç okumayan insanlarla aynı statüde çalışıyorum ve dalga konusu oluyorum çok üzülüyorum kpss sınavına girdim ve heyecandan çok kötü geçti ve yıkıldım tek umudumuda yitirince ölmeyi dahi düşündüm siteye tesadüfen çare ararken buldum son umudum belki duaya çok ihtiyacım var neler yapabilirim yardımcı olrsanız sevinirim

  • Kardeşim üzülmeyin herkesin ayrı bir yeteneği vardır.Olsun herkes okuyacak diye bir şey de yok tabi istersin sende daha başarılı olmak ama bu kadar kendini sıkma önce sağlıkve huzur gerisi yapabildiğin kadar pisikoloj,k sorunlarından kurtulman için duaya önem vermen gerekir.manevi tedavi psikolojik hastalıklarda çok önemlidir.sizedaha uzun yazmak isterim amaşu an biraz rahatsızım size yarındaha detayylı yazacağım şimdilik sitemde Şahmeran duası var psikolojik rahatsıznlıklar için bu gün onu okuyun yarın size tekrar ayzacağım Allah zin varirse.Allaha emanet olun.

 31. geçmiş olsun sayın yönetici ALLAH cc acil şifalar versin inş çabucak iyileşirsiniz benim için yaptığınız yorumu okudum ama ben okuyamayan değil fazla okuyupta bi baltaya sap olamayanlardanım sadece işsiz olmamak için çalışmaya çalışıyorum benim için tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler

  • kaç yaşındasınız bilmiyorum.çalışmak insanız dinç ve işe yarar hisstettirir ve boş kalmak hasta eder insanı en azından çaılışıyorsunuz.Daha detaylı yazarsanzız memnun olurum bakın okumuşsunuz da belkide sadece istediğiniz gibi olamamşısınızdır.siz daha detaylı yazın durumunzu olmak istediğinizşeyleri neye canınızı sıktığınzı konuşalım oldumu?

 32. hayırlı pazarlar yöetici bey lutfen bana yardımcı olun.benm arkadasım ticaret amacıyla bır ıs yapmaya calısyor ama cok borca gırdı ısın ıcınden cıkamıyor.cok zor durumda onun adına nasıl bı dua edebılırm ıslerının duzelmesı borclarından kurtulması ıcın

  • Özlem hanım merhaba ben zeynep selvi(Yönetici)Borçların en kısa zamanda ödenmesi ve rızkın bereketlenmesi için her gün işyerini açmadan 797 defa “ya Fettah Ya Rezzak “okusun.her gün en az istiğfar çeksin istiğfar rızkı artırır.her gün sabah alşam vakıa ve yasin surelerini okuyun. her gün ve zöellikle perşembe akamı ve Cuma günü 1100 defa ya Gayiyy Ya Muğni” okuyun.bir de aşağıda verdiğim duaları okuyun.

   şağıdaki esma’yı okumaya devam kimselerin rızkını Allah Teala genişletir.Ruhani ve cismani olarak ferahlatır.Eğer borçlu bir kimse bu esmayı okumaya devam ederse,Allah’ın izniyle borcunu öder.

   “Ya mennânü zül ıhsâni kad amme küllel helaiki menneh”

   Kaynak:hacet duaları(H.Özkan)
   Rızkın artması ve borçların en kısa zamanda ödenmesi için çok faydalı olacak dualar günde hiç olmazsa 40 defa okunması tavsiye edilmektedir.

   RIZKIN ARTMASI

   BORÇLAR İÇİN DUALAR

   1-Allâhümmekfiniy bihelâlike an haramike ve agniniy bifadlike ammen sivâk.

   Rasûlullah salla’llâhu aleyhi ve sellem bu duâyı öğretirken şöyle buyurmuştur:

   -Bir kimsenin dağ kadar borcu olsa, bu duâya devam etse, Cenâb-ı Hak o kula borcunu ödettirir.’

   Borç sıkıntısı içinde onlanların günde üçyüz defa bu duâya devam etmelerini önemle tavsiye ederiz.

   2-“Allâhumme rahmeteke ercû, felâ tekilniy ilâ nefsiy tarfete aynin, ve aslıhliy şa’niy küllehu, lâ ilâhe illâ ente.”

   “Allah’ım rahmetini umuyorum, beni göz kırpması kadar bile nefsime terketme, her anımı düzelt, tanrı yok ancak sen varsın!”

  • Özlem hnaım ben size cevap yazmıştım ama alamadınız herhalde.Tekrar yazıyorum her gün işinde başlarken besmele ile başlasın 300 defa besmele okusun sabah.sonra 308 defa “ya fettah ya Rezzak” okusun .her gün 1100 defa ya Ganiyy Ya Muğni” okusun.Her gün sabah ve akşam vakıa ve yasin suresini okusun.Siteme bakın rızık sıkıntıları için çok fazla dua var.

  • Jaleciğim Allah en kısa zamanda senin sıkıntını gidersin.”La İlahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.” “Ya selam celle celalühü.” ya Hayyü Ya Kayyum birahmetike esteğisü” Ya Allah Ya Rahman ya Rahim ya kerim.Allahım güzel isimlerinle sana yalvarıyorum Jale kulunun ve onun gibi sıkıntıda olan tüm kullarının sıkıntılarını gider selamete çıkar.

 33. 1 Fatiha,3 İhlas okunur.Ardından besmele okunduktan sonra (1100) defa “YA MUİZZ” okunur.Ardından:
  2 rekat namaz (Allah rıazası için)
  2 rekat namaz (Peygamber efndimiz(s.a.v.) için)
  2 rekat tövbe istiğfar namazı( 1 fatiha 3 ihlas okunur her rekatta)
  2 rekat şükür namazı
  2 rekat Şeyh Abdülkadir Geylani riçin namaz
  2 rekat hacet namazı kılınır.
  33 estağfirullah,33 Allahümme salli ala seyyidina
  33 sübhanallahi velhamdülillah okunur.33 ün bitiminde “SÜBHANALLAHİ VELHAMDÜLLİLLAHİ VELA İLAHE İLLALLAH” okunur.
  Ardından Allahın 99 ismi söylenir ve Kenzül arş duası okunur.Ardından dileğini söylersin.
  3 Çarçamba veya 3 Cuma yapılır.
  bana her türlü dilek sıkıntı için bu duayı yapmamı söylediler ama kaynak yok sadece yapanlar dileklerinin gerçekleşdiğini söylediler bu dua ile ilgili kaynak bilgisi olan varmı yanlış yada eksik bişey yapmak istemiyorum

 34. mrb arkadaşım içinde dua edermisiniz erkek arkadaşıyla evlenmeyi düşünüyor 3 yıldır konuşuyorlar şimdi ise çocuk askere gitti gelince evlilik planları yapıyıorlar 4 ayı kaldı ama çocugun ailesi sorun çıkarıyor bunlar ise herşey güzellikle olsun diye bekliyorlar ailesine karşlı gelmeden birbirlerinden vazda gecemiyorlar arkadaşımın ne yapması gerek arkadaşımın allah rızası için dua edin arkadaşımın hali iyi değil

  • Allah hayırlı ise nasip etsin ve iki aileyi de razı etsin inşallah.Allah yar ve yardımcısı olsun.Şimdi çok üzülmesin bir askerden gelsin belkide çocuk razı edecek ailesini.Allah’ın vedud isimini “Ya Allah Ya Vedud c.c” diyerek 1000 defa okusun ve Allah’ım eğer kısmetim ise her iki aileyide razı et ve bizleri onlara sevdir diye dua etsin.7 gün devam etsin.Birde 7 gün 786 defa “Besmele” okusun aynı niyetle.Knedisinin rahatlaması için “İnşirah” suresini okusun.

 35. Allah razı olsun sizden benimde çok sıkıntım var evde o kadar tapılmış büyü bolduk ki ne evlene biliyoruz nede iş bulabiliyoruz tamamen herşeyimiz tıkan dı kaldı ne olur ALLAH rızası için yardım ve dua edin

  • Büyü için;Bir bardak suya 5000 kere “Ya Rakib celle celalühü” ismi şerifini okunup içilirse yapılan büyü ve sihir bozulur.

   Bide,Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi
   Ayrıca;Her gün sabah ve akşam olmak üzere 19 defa dikaktlice yanlışsız okunursa istenilen netice alınır.Allah’ın izniyle.

   “Bismillâhir-rahmânir-rahıym.Ferdün hayyün kayyûmün hakemün adlün kuddûsün.Min şerrin-neffâsâti fil’ukadi.”

 36. iyigünler eşim mandara açtı ve hiç bir işleri rast gitmiyo inekler ve buzaları ölüyo ne yapsalar zarar ediyolar tabiki ben de çok üzülüyom hangi duaları yapmam gerektiğini söylerseniz çok sevinirim

  • Her gün sabah akşam 7 veya daha fazla “Bismillahi ala dini ve nefsi ve ekhli ve mali ve veledi” duasını okuyun.”Bismillahillezi la yedurru measmhi şe’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alim.”7 defa sabah akşam okuyun.Ayetül Kürsi okuyun.

 37. Selamün Aleyküm kardeşim. Sıkıntım şudur; birini çok sevdim hala da çok seviyorum şu an istemediği birisiyle nişanlı sevdiğim kız, aramızda da ailelerden kaynaklanan bazı engeller var. Beş vakit namazdan sonra dilim döndüğünce dua etmeye Rabbimden istemeye çalışıyorum. Bunun dışında ne yapabilirim yönetici kardeşim. Şimdiden Allah Razı Olsun…

  • Merhaba osman bey kardeşim.O ailenin seni sevmesi için ve güç olan bu işinin kolaylaşması için dualr oku.Onların seni sevmeleri için 7 gün 786 defa besmele okuyun.5000 defa “Ya vedud c.c” yasin suresni 1.mübine kadar 53defa okuyup dua edin.sitemde sevgi kazanmak için başka dualarda var bakın.
   Bu işin kolaylaşması içinde 19 gün başında 10 tekbir “Allahu ekber) getirerek 5 vakit namazlardan sonra her defasında besmele ile 19 defa okuyun.
   “FERDÜN,HAYYUN,KAYYÜMUN,HAKEMUN,ADLUN,KUDDÜSUN, SEYEC’ALULLAHU BA’DE USRİN YUSRA” okuncaktır.

 38. hocam ben evliyim ama başka birisiyle konuşuyorum çok pişmanım lütfen yardım edin o konuştugum kişi benden soğusun uzaklaşsın bende ailemle çocuklarımla eskisi gibi huzurlu mutlu oluyum:((( ne yapmam gerekiyor nolur yardım edin..

  • Allah yardımcın olsun evet bunun için pişman olman ve evine bağlanmak istemen en doğrusu.o kişiyi sizden uzaklaştrımak için.
   İstemediğin Birini Kendinden Uzaklaştırmak İçin… İstemediğin birini kendinden uzak bir yere yollamak ve onun zarar-zulmünden kurtulmak için 1378 kere:”Kale haza firaku beyni ve beynek” duası okunduğu takdirde istenmeyen kişinin def edilmesine vesile olacaktır.

 39. Salam aleykum benim 1 yakinim var onun hakkinda yazmak isterim size yardiminiz cok onemli evvelceden ALLAH RAZI olsun AMIN..
  Kiz ve oglan niwanli__yuzukleri takilmiw, bir birlerni severler ama ne yazikki kiz oglana 1 turlu yaranamyor oglan_Erkek hep kavga cikariyor,her ikisi namaz kilan birisi,oglan ayrica hic kimseye ziyan vermez hep anne baba sozu dinleyen birisi ama sevdi kiza niwanlisina ise cok titiz davranar onu niye yapdin bunu niye yapdin cok cekilmez birisi..sadece bu oqlani sakin 1 insan haline qetirmek icin hanqi dua daha qecerli daha az vakitde daha cok effektli ola bilir?belkide buyu yapilmiw oglana bilemem lutfen yardim edin. ALLAHDAN hepimizcin hayirlisi..

  • Onu daha sakin ve uyumlu hale gelmesi için her gün “onun için 88 defa Ya Halim c.c) okuyun.170 defa “Ya Kuddus c.c” okuyun.

 40. ALLAH(c.c.) sizden ve cumlemizden RAZI olsun AMIN..
  INWALLAHki hayrini qoruruzAMIN..
  Butun sikintisi olanlara ALLAHDAN PEYGAMBERIMIZIN(S.A.S) Duasini istiyorum ve AMIN Diyorum…

 41. hocam ben kocamdan giderek nefret ediyorum.içimdeki sevgi yok oluyor.onk tekrar sevmem için yardım edin.şimdiden allah razı olsun.

  • bir tatlı üzerine 1000 defa “Ya vedud c.c” okuyun bilikte yiyin.Birde onu sevmeniz için her gün olmak üzere 7 gün 786 Besmele okuyun.

 42. iyi ğünler hocam benim 7. sınıfa ğiden oğlum var okuldan kacıyo ona ne yapmalıyım iyi konuştum olmuyo karşısın da bir şey diyemiyorum çok sldırğanlaşdı eve ğelince kardeşlerine bağrıyo ben bir şey söylediğim zaman evden kaçacam diyo okulla dersle hiç alakası yok babasına yapmıcam diyo yine aynısını yapıyor piskoloğa ğötürdüm erğenlik çağı diyo ben kaldım ortada 3 arkadaş siğara kaçamakları yapıyo yalan çoğaldı ben ankara keçiören civarında oturuyorum hocam arkadaşın oğluda bu durumdaydı abiler ğönderdi biraz olğunlaşdı bende ğöndersem faydası olur mu birde bana önereceğiniz bir yer var mı keçiörene yakın yer abiler yer ğök dua üzerine ben çocuğuma hanği duayı okuya bilirim acil cevabınızı bekliyorum hocam iyi ğünler

  • Ah hülya hanım inanın çok zor çocukyetiştirmek Allah yardım etsin mutlaka ona dediğiniz gibi bir abi bir rakadaş bulun mutalak faydası olacaktır ama gidecekmi?
   Dikkatli olun okuldakkaçamaknçevresndeki arkadaşlar çok önemli kötü alışkanlık olmasın.Bağırmayın güzellikle anlatmay çalışın biliyorum denemdiniz ama sabır.Bakın 7 gün içeceği suya 7 defa (her seferinde) kenzül arş duasını okuyun.Aynı suya 409 defa Ya Tevvab c.c,170 ya Kuddus c.c,202 defa “Ya Berr c.c” 62 defa da “Ya Hamid c.c” okuyun.Size bir yazı atacağım onu da okuyun.Mümkünse benimle görüştürün.Buradan.

  • Ergenlik döneminde sorunların en aza indirlmesinde Anne-Babalara önerilerini şöyle sıralıyor.

   Gencin fırtınalı bir dönem geçirdiği bilinmeli(20-22 yaş ,bu dönem genelde geçer,en az zararla geçirilmesi için Diyalog gerekir)
   Eleştir ve nasihat gibi yöntemler geri teper.Baskı,tehdit,korkutma,sindirme gibi yöntemler ise,isyana,yalana ve evden kaçmaya götürür.
   Gencin seviç ve üzüntü anından haberdar olmalıdır.
   Gence emir vermek yerine fikir vermeye,nasihat yerine aktif dinleyici olmak gerekir.
   Esnek,sabırlı ve sevgi dolu büyükler bu dönemde gençler için en büyük rehberdir.
   Gencin en büyük gereksiniminin sevgi dolu bakış,güler yüz,tatlı bir kaç söz olguğunu unutmamalıyız.
   Çocuklarıyla aralarında pskolojik bir duvar varsa üçüncü kişilerden yada profosyonelden yardım almak gerekir.
   Vicdan neyi yapması gerektiğini söyleyen zihinsel bir süreçtir.Onu koruyan bir bekçidir.Bu bekcinin olgunlaşması Anne-Babanın yuva sıcaklığını hissettirmesi,yol göstericiliği ve onu bunaltmadan yapılan denetleyicilik,gence yapılan en önemli ruhsan destekdir.

   Alıntı.Prof.Dr.Nevzat Tarhan

   Ergenlik dönemi Ailler için çok sıkıntılı geçen bir dönemdir,bunu yaşayan bir anne olarak sağdan soldan duyduğunuz önerilere ve bu konuda uzman olmayan kişilerin “şunu yap bunu yap” önerilerine kulak asmadan mutlaka profosyenel birinden yardım almanızı öneririm.O zaman sizinde bilmeden yaptığınz hatakları anlıyor nasıl davranacağınızı sorunlara nasıl yaklaşacağınızı öğreniyorsunuz ve daha kolay kurtuluyorsunuz sorunlardan.

   Sorunsuz günler hepimizin olsun.

 43. sağolun hocam allah razı olsun sizleri başımızdan eksik etmsin hocam pek bilğim yok bana ankara keçiören civarına yakın abiler var mı yardımcı olursanız sevinirim iyi ğünler hocam allaha emanet olun

  • Hülya hanım ben hoca değilim ve istanbulda yaşıyorum siz orada araştırın.Ben sadece hocaların eserlerinde dualr paylaşıyorum aynı sıkıntıları hepimiz yaşıyoruz Allah en kısa zamanda doğru yolu göstersin inşallah.

 44. Sevgili yönetici kardesim ve sitedeki bütün din kardeslerim Allah’in selami hepinizin üzerine olsun insallah .Hepinizden özellikle yönetici kardesimden dua bekliyorum cok zor durumdayim muhakkakki benden daha zor durumda olanlarda vardir Rabbim cümlesinin yar ve yardimcisi olsun ben cocuklarimla bir kac yildir yalniz yasiyorum onlari okutmaya calisiyorum esim cezaevinde aslinda iyi biridir zamaninda ondanda cok cektim ama sonucta evimdeyim hala namazlarimda hep dua ediyorum elimden geldigince zikir cekmeye calisiyorum ama hayat cok zor Allah rizasi icin bana ve aileme dua edin belki agzim ve ruhum günahkar bilmiyorum ama bazen kwndimi cok caresiz ve yalniz hissediyorum .Rabbime siginiyorum zaten ondan baska kimsem yok müslümanin müslümana ettigi dua dahacabuk kabul olurmus bende sizden dua bekliyorum islerimin düzelmesi yuvamin birligi beraberligi ve is bulmak icin simdiden herkesten Allah razi olsun selametle kalin…

  • Ayşe hanımcığım Allah yar ve yardımcınız olsun.Allaha daynanı llah yardımsız birakmaz zatze dua ederekn hekese tüm zor durumd aolan kardeşlerimize ediyoruz.siz de her gün sabah akşma Vakıa suresini ve yasin suresini okuyun her gün bolsitiğfar çekin .Mümkünse birdefada birkaç arkadaşla birlikte 41 defa Vakıa suresini okuyun rızık için çok iyidir.maddi ve manevi sıkıntıalrınzı için her gün ve özellikle cuma günü 1100 defa “ya Gani Ya Muğni c.c” çekin her gün 308 defa “Ya fettah ya Rezzak c.c” okuyun.İnşirah suresini okuyun.Allah en kısa zamnda hayırlı rızık kapılarını açacaktır inşallah.

 45. Allah razi olsun sadece bana yardim ve fikir verdiginiz icin degil benim gibi darda olupta ne yapacagini bilmeyen ve yardim dua isteyen bütün kardeslerimize yardimci olmaya alistiginiz icin .Allah sizinde yolunuzu bahtinizi acik etsin islerinizi kolaylastirsin insallah … Sevgi ve selamlarimi iletirim ,Allah ‘a emanet olun…

 46. Benim içinde dua edermisiniz Allah rızası için içinden çıkamadığım birtürlü vazgeçemediğim ama birtürlü de ulaşamadığım bir isteğim var Allah’tan ne olur dua edin

  • kadir suresiniher gün 21 defa okuyun birde her gün 305 defa “ya Kadir c.c”okuyun.Allah yardım etsin inşallah hayırlı ise olur.

 47. merhaba yönetici,ben de size birşey sormak istiyorum.7 yıllık evliyim ve çocuğumuz olmuyor,2 kez tüp bebek ve aşılama yaptırdık ama olmadı.Tabii ki takdir ALLAH’ın,bazen gerçekten evlat hasreti çok sıkıntı veriyor.Asla isyan etmek için söylemiyorum bunları.Sadece durumumu anlatmak için yazıyorum.Bu konuda bildiğiniz tavsiyeleriniz varsa paylaşabilir misiniz acaba?Karı koca ne duyuyorsak yapmaya çalışıyoruz inşallah.Şimdiden teşekkürler….

  • Hayırlı sabahlar Allah hayırlı ise kısa zamanda bir evlat nasip eder inşallah.

   Allahtan bir isteği olanlar öncelikle güzelce bir abdest alamalı mümkünse gusul abdesti de alınırsa daha iyi olur.Niyet ederek Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Önce Günahların affı için tövbe istiğfar edilir.Sonra peygamberimize salatü selam geitirlir.Allaha sonsuz şükür ve hamd edilir.Yapacağınız dua nın öncelikle Allahın rızasını kazanmak olduğunu Allaha bildirmek ve bu dua hürmetine,habibi hürmetine duanın kabul olmasını dilemelisin.Dua ederken de aklını ve gönlünü isteğine yönlendirerek ve mutlaka kabul olacağına inanarak dua etmelisiniz.

   Şimdi duaları veriyorum Allah hakkınızda hayırlı olacak sa dualrınızı kabul etsin ve makbul dualardan etsin.

   Cocuklari Olmayanin Insallah Cocuklari Olmasi icin
   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Inne Rabbeke Huvel Hallakul Alim

   * 661 defa = Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari okunur

   *ALLAHA sukret

   tecrube edilmistir
   =kaynagi Gizli Ilimler Hazisesinden alintidir .
   not=
   Ilk gece okumaya baslamadan once Namaz kilinir
   Diger geceler sart degil namaz kilmak ama istiyen kilabilir

   MANASI

   YA MUSAVVIR
   Herseye Butun Varliklara Sekil verendir

   YA Halik
   Yaratan Halk eden .Yoktan var eden

   Ya Bari
   Ornegi olmaksizin Yaratan ve Mukemmel Olarak Yaratan demektir

   Ayrıca başka bir tertib daha var.
   Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
   Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur.

   Allah yar ve yardımcınız olsun.En önemliside mutlaka isteğinizi Allah’tan isterken Hakkınızda hayırlı ise kabul etmesini hayırlı değilse olmamasını isteyin.Her konuda böyle değilmi.Mesela eğer çocuğunuz olacak ve ilerde size Allaha karşı geln bir çocuk olacaksa olmasın.Eğer çocuğunuz olacak ta hastalık lı yada özürlü olacaksa olmasın(tabi buda Allahın emri ama) Bu nedenle hep hayırlı ise ver deyin.

  • Evet kabul etmeyeceği dua’yı ettirmezmiş denir.Allahın kuluna dua etmeyi vermesi yani ona dua etmeyi nasip etmesi çok önemliDualar Allah tarafından mutlaka duyulur ve cevap verilir.Edilen duanın ya aynısını verirAllah yada bekler zamamnın sabrını dener kulunun.Eğerkulu için hayırlı değilse istediği yine duasına karşılk olarak başka bir iyilik verir.Bu dünyada vermese bile ahirette mutlaka verir.

 48. merhaba yönetici benim bi derdim var 1 yıllık evliyim ve eşim bana karşı çok soğuk ilgisiz ne yapmalıym nasıl dua etmeliyim lütfen yardım edin benim içinde dua edin şimdiden teşekkür ederim

  • Eşine karşı soğuk davranan,hakaret eden,başkalarının yanında küçük düşüren bir kocaya karşı; bir arabi ayın ilk cuma günü sala vaktinde temiz bir kağıda aşağıda yazılı ayeti kerimeyi ve esmaları misk yada safran mürekkebi ile yazar yada yazdırır sol koluna bağlarsa kocası karısını çok muhabbetle ve şefkatle sever,saygılı olur.Kabalıktan vazgeçer.

   Yazılacak ayeti kerime ve esmalar.

   Bismillahirrahmanirrahim.

   Elhamdü-illahillezi halaka’s-semavati ve’l-arda ve ceale’z-zulümati ve’n-nur.Sümme’llezine keferu bi-Rabbihim ya’dilun.Ya hayü ya Kayyum.Ya ze’l-Celal-i ve’l-ikram.Hasb.yallahü ve ni’mel vekil.Ni’mel Mevla ve ni’men Nasir.Ve lâ havle ve la kuvvete illa billahi’l-Aliyyi’l-Azim.Ve salallahü ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ve sellem.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile Gelen Şifa)

 49. Merhaba , Allah razı olsun burdaki duaları uyguluyorum ve benim bir sıkıntım var iki senedir azap çekiyorum Allahımdan yardım dilemek için ne yapmam gerekiyor ve sevdiğimin benim için hakkımdan hayırlısı olması için nasıl bir dua edebilirim.

 50. merhaba yönetici ben daha öncede size yazmıştım yazdıklarinızı hep okumaya çalışıyorum allah razı olsun ihtiyacı olanlari bilgilendiriyosunuz bana söylediğnizi yapamadım ben yazdırmam yada yazmam için bi duaydi bu ama ben kimseyi bulamadım yapacak eşim bana karşı soğuk ilgisiz ne yaklaşıyo nede yanına yaklaşmama izin veriyo yuvamı kurtarmak için dua etmekten başka yapabileceğim bişe yok lütfen biraz daha yardımcı olun ne yapayım ne okuyayım faydası olacak eşimin kalbini yumuşatacak cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim

  • Özlem merhaba Allahım eşinizin sevgisini versin inaşallah.7 gün 786 defa Bsemele okuyun suya içirin.tatalı biryiyeceğe 5000 defa Ya Vedud c.c okuyun yiyin.

 51. mrb ben esımden ayrıldım 10 yılonce ıkı kızım var 3yıllık bır ılıskm var dını nıkahlı allah razı olsun cocklarıma bbalık yapan bana es hayrlı ınanclı bır ınsan yanlız evlılıkte agzı yanmıs korkuyor resmı nıkaha be ıkna edmeıyorum bunun ıcınde bende ınanclı 5vakıt namaz kılan ve esmaul husna ceken hergun farklı bırcok zıkrı olan ınsanımm buarada oıstegım ııcnde dua edıyorum ama sıızn bır tavsıyenız varmıdr acaba tskler..

  • nikah yapsa çok daha iyiolur onu ikna etmek için sakin ce ve güzellikle konuşun.
   Her gün 170 kere “Ya Kuddus celle celalühü” zikrini yapıp,ardında “Subbuhü’n-Kuddusü’n-Rabbü’l-melaiketi ve’r-ruh” okuyan,dilediklerini emri altına alır,herkes tarafından sevilir.

 52. onunla guzellıkle cokkkree konustum onunda basndan olumsuz olaylar gecmıs korkuları var yavas yavas dıyor ama ben 38 o 52 allah kalbıne ıns o kaararı verdırtr tsk ederım hocam saol
  un

 53. Birini seviyorsanız, onu Allah’tan isteyin. Kalpler Allah’ın elindedir

  Hz.Mevlana

  Bunu acıklaya bilirmisiniz? Bu cümlemnin dogruluk payi varmidir?

  Hayırlı günler

 54. Allahın selamı üzerinize olsun ben ilk defa denk geldim bu siteye çok güzell Allah razı olsun insan yanlız olmadıgını anlıyor. benim sıkıntım içim çok daralıyo resmen yaşamaktan zevk almıyorum halbuki herşey çokta yolunda gidiyor harika bi eşim var yakında birde bebegimşiz olucak fakat içimdeki sıkıntı mahvediyor beni yerimde duramıyorum aglıyorumm nolursunuz bana da yarcımcı olun Allalaha emanet olun

  • şu an çok geçoldu yarın cevap veeceğim.ama ya veliyyü okuyarak uyursan güzel rüyla rgörüsün başka dualr davar sizeayazacağım

 55. selamünaleyküm..benimde bir derdim var .banada dua edermisiniz.derdimi burada yazamam.ama nolur banada dua ediverin.belki bu dua hürmeti rabbim bu sıkıntımızı gideriverir..yüce rabbim tüm sıkıntısı olan kullarınada yardım etsin inş.

 56. Sayın yöneticim sizlerden bir ricam olacak.Babacığım 1 ay önce aniden vefat etti .Allah rahmet eylesin .Sizlerden ve site sakinlerinden dua istiyorum . Babamla bir anlaşmazlığımız oldu ve bana pekde iyi şeyler söylemedi …ama sonraları aramız iyi oldu ve rahatsızlığı döneminde yaptığım hizmetlerden dolayı bana Allah razı olsun dediği oldu….Size sormak istediğim ölümü ani olmasından dolayı helalleşemedik .acaba bana hakkını helal etmişmidir …Birde onun için artık ne yapabilirim , neler okuyabilirim (Yasin ,amme ,tebareke ,cuma,duhan ,kıyame suresi vb ve hatimler okumaya çalışıyorum ) …..varsa Azabı kalkması için neler okumalıyım .Allah razı olsun

  • ÖLEN DERMİŞKİBANA EN GÜZELHEDİYE İSTİĞFAR ONUN İÇİN OKDUKALRINIZ DAGÜZEL ZATE SİZE ALLAH RAZI OLSUN DEMİŞ SAKIN TAKMAYIN AKAFANIZA DUA EDİN

 57. Ben cok zor bir durum icindeyim. Esim benden uzaklasti. Ailesi ayrilmazsak bizi unut diye esimi sikistiriyor. Ne yapacagimi bilemiyorum. Hersey guzeldi. Sonradan ne oldu bilmiyorum. Esimin bana baglanmasi ve ailesinin bana ve aileme zarar vermemesi icin dua istiyorum. Ayrica esim ben onun ailesiyle gorusmuyorum diye benim ailemle de gorusmuyor. Hangi dualari okuyacagim ve siz de temiz agizla dua edebilir misiniz. Allah simdiden razi olsun. Allahim tum dertlilere deva versin insaallah :(((

  • ONLARIN SİZE ZAAR VERMEMSİ İÇİN 161 DEF AYA MANİ OKUYUN ARANIZDAKİGERGİNLĞİN GİTMES İÇİN 23 2DEFA YA KEBİR OKUYUN 73 DEFA YA CELİL C.C OKUYUN.

 58. bende bişi sormak istiyorum 6 aydır eşimden ayrıyım ama boşanma davası açmadık ikimizde beni eşim terk etti ama ben eşimi çok seviyorum nasıl dua etmeliyim yardımcı olurmusunuz teşekkür ederim şimdiden sürekli dua ediyrum ama hala ayrıyız

  • HER GÜN232 DEFA yA KEBİR OKUYUN SABAH NAMZINDANSORA 3025 DEFA YA MÜCİB OKUYUN ONUN GELMESİ İÇİN BİRKAÇ GÜN ONU DÜŞÜNEREK 184 DEFA YA mUKADDİM OKUYUN

 59. Yıldızname hakkınd abirşey diyemiyorum ama farzet çıktı diyelim onu yine kim düzeltecek Allah değil mi? o zaman duaedip Allahtan yardım istemek gerekir.sizin sorunuzun ale eşinizle görüşmyor herhalde?
  görüşmüyorsa görüşmesin evet insan üzülürü ama yuvasını hzurunu boazacak kadar da değil eşile hiçayrılmammak için her gün 270 defa Ya Kerim c.c okumyaa devam et.onların baırşması içinde 323 defa Ya Kebir c.c okumya devam et.Eğer eşini görüşmey ikna edebilirsen görüşelim.

 60. Merhaba yöneticim ben 2 aydır karımla ayrı yaşıyorum. Hiç bir kötülüğüm olmamışlen ona karşı ne bir saygısızlığım ne bir sevgisizligim ne dövme ne küfür birden bire ayrılmak istedi benden şu an syrı yaşıyoruz ve hiç görüşmüyoruz. Benim içim çok yanıyor kalbim ağrıyor resmen ondan hiç ayrılmak istemiyorum belkide bu gurursuzluk ama ben onu bırakamıyorum lütfen yardımcı olun bana dua edin ve ben nasıl dua edebilirim 2 ay boyunca her türlü duvayı ettim ama olmuyor :(

 61. mrb yönetici bey.benim calısrıgım büroda kkotülük yapan baskı kuran bir war benmle aynı pozisyonda we herseyime laf söylüyor uzun zamanndır daralıorum ise gıttmek istemiorum yaşama sevincim kalmadı.bu insanın benm büromdan alınması ya d akendi isteğıyle gitmesi icin napabilirım psik.çok bozuldu.bu insanın kesin gıttmesi ıcın kesin çözüm war mı.bi de cok takıntılıyım vesvese cok war kafam rahat degıl beynımın rahat olması we hıçbirşeyi takmamak için ne okuyabilirm kafam rahatlası ıstıyorum bıktık takıntı ıle vesveseden

  • ONUN SANA KÖTÜLÜK YAPMASINI ENGELLEMEK İÇİN HER GÜN 161 DEF YA MANİ C.C OKUYUN SONRA ONUN UZAKLAŞMASI İÇİNDE HER GÜN 846 DEFA YA MUAHHİR C.C OKYUN

 62. 4 ay önce nişan yaptığım eşim nişandan 1 ay sonra bittiğini söyledi. Bi anlam veremedim çünkü bitmesini gerektirecek neden yoktu.onu çok seviyor ve özlüyorum. Görüşmek istemiyor. Bir kaç defa tekrar onu kazanmak için istihareye yattım. Doğrumu yaptım bilmiyorum. Bazılarında beyaz gördüm. Allah’ın isimleriini çokça zikrediyorum. Onu tekrar kazanmam ve tekrar görüşüp konuşmak için hangi ESMA ları kaçar defa okumam gerekiyor?. Hangi duaları etmem gerekiyor. Bir tanıdığım yatsı namazından sonra 1001 kez “allahümme ya cemiu ya gaip ya habir “oku dedi. Bazı kapıları açıyormuş. Faydası varmıdır. Lütfen yardımcı olurmusunuz.

  • evet okuyabilirsin.İstiharede beyaz görmen iyidir.birkaç gün Ya Mukaddimc.coku 184 defa 232 defa ya kebirc.c her gün oku.400 Ya Vedud c.c oku

 63. Canım çok sıkılıyo lütfen allah aşkına duva edin geceleri aglamaktan gözlerim yoruldu artık allah herkezin yar ve yardımcısı olsun

 64. Selamun Aleykum,

  Size bir sorum olacakti, ben 4 gecedir istihare namazimi kilip yatiyorum. ilk 2 gece baya karisik birseyler gordum yani karisik dediysem sanki ruyamda konudan konuya atliordum ve son 2 gundur hic ruya gormuyorum. okuduguma gore 7 gece devam etmen lazimmis. Benim merak ettigim sey o konudan konuya atlamalar normal miki? yani devam etmem lazimmi, ve dedigim gibi 2 gecedir hic birsey gormuyorum

 65. Sayın yönetici. Daha önceki yorumlarınızda okuduğum Ya Vedud C.c için kişinin içeceği herhangi bir şeye okunmasını yazmışsınız. Bana böyle bişey tavsiye etmemişsiniz. Nişanlımı görme şansım çok çok az şuan. Sadece 400 kere okumam yeterlimi.ya kebir c.c ya mukaddim c.c ve ya vedud c.c esmalarını günün herhangi bie saatinde tespih çekerek okuyabilirmiyim. inşallah yazdıklarınızın faydası olur. Gerçekten tekrar ona kavuşmak ve sevgisini kazanmak istiyorum. Çok dua ediyorum Allah’a tekrar birleşip kaldığımız yerden devam etmemiz için

  • Tolğa merhaba evet eüğer yedirme içirme imkanınız varsa bir yiyeceğe 1000 ya vedud c.c okuyun.diger zikirleri günün herhangi bir saaitnde yapabilirsiniz ama sabah namazından sonra veya güneş doğmadan okumanız daha tesirli olur.

 66. iyi geceler yönetici bey.benm sıkıntım çalıştığım büroda bana zarar veren hayatımı cehemenneme çeviren biri varçbu insanın kötülüğünü değil de bulunduğum mekandan gitmesi çin baska büroya ya da baska şehre gitmesi için onunla aynı ortamda olmamak için ne tavsiye edersiniz_?2.sıkıntım çok vesveseli ve takıntılıyım bunlardan kurtulup beynımın rahat olması için ne yapabilirim bir de bi arkadasm var beni sevmiyor.çok sevmesi ısınması için ne yapabilirim.bu sııntılardan dolayı hayattan tat alamıyorum hergün sıkıyor çimi bişey kalbm daralıyor bıktım artık ne olur yardım edin

  • daha önce yazmıştım size onun size zarar vermemsi için 161 defa Ya Main okuyun ondan korunmak için 998 defa Ya Hafız c.c okuyun

 67. Size sürekli bişeyler sorarak rahatsız ediyorum. Bazı sitelerde okuduğum üzere ya Vedud C.c esmasının ebced hesabına göre katları şeklinde okunursa 3 harflilerin musallat olabileceği yazıyor. Bunun doğruluğu varmıdır. Bana mantıksız geliyor çünkü sonuçta Allah’ın esmalarını çokça zikretmek faydalı değilmi. Doğrusu nedir? Bir de ettiğiniz dualarda benim durumum içinde yer verip etmenizi rica edicem Allah rızası için. Tekrar beraber olmayı çok istiyorum beni bırakan nişanlımla. Onu çok seviyorum . Onun da beni sevdiğini biliyorum. 1 ayda insanın sevgisi bitmez . Çevresinde onun düşüncelerini etkileyen akrabaları var. O da bundan etkileniyor karar verirken. Eğer biraz yumuşasa tekrar devam diyecek biliyorum. Ltf yönetici bu inadından nasıl vazgeçirebilirim. Yazdığınız esmaları okumaya başlıyorum. Faydasını görürüm Allah’ın izniyle. Onun benle tekrar irtibata geçip beni araması ve barış yönünde bir Işık vermesini beklicem.

  • bir kaçgün ya Mukaddimc.cokuyunonun siz araması için.birde Ya Semi c.c okuyun.Dediğiniz doğru bende öyle düşünüyorum Allahın simlerinizikretmek zarar vermez

 68. iyi akşamlar sayın yönetici bn ve arkadaşım beraber ortak bi kredi çektik beraber ödemeye çalışıyoruz yanlız arkadaşım sıkıntı çekiyo ailesi çevresi ile ilgili sorunlar kendisini telkin etmeme lazım herşeyin düzeleceğini söylememe rağmen kendisi hayattan bıktım yaşamak istemiyorum gibi cümleler sarf ediyo sizden istteğim bizim için ve tüm zorda olan kardeşlerimiz için bi dua ederseniz çok sevinirim allah sizden razı olsun saygılar iyi akşamlar…

 69. Cok tesekkur ederim. Sorularimi yanitlamissiniz. Verdiginiz dualari okuyorum. Ama esim hergun daha uzak ve bunalimli oluyor. Kardesleriyle gorusmemek sorunlar olmasi onu cok uzuyor. Ben konuyu bile acamiyorum. Azcik bisey desem hemn sinirleniyor. Kavga cikarmaya calisiyor. Binbir cesit dua okuyorum. Gece yarilarina kadar. Artik takatim kalmadi. Oyle caresizim ki. Bu hafta sonu esim ailesinin yanina gidecek. Oyle korkuyorum ki.. Yine doludracaklar, beni birakmazsa gorusmeyrceklerini soyleyecekler esim benden daha da uzaklasacak. Cok uzuluyorum. Beni boyle birakabiliyorsa ben onu birakayim deyip arkami donemiyorum. Bu haftasonu icin cok dua edin nolur. Dua ettirebilirseniz de minnetar olurum. Esimin ailesinin dili baglansin, esimi etkileyemesinler uzmesinler o da beni uzmesin :(((( gittikce hayattan ve benden uzaklasiyor.. Keske olsek diyor. Cok arada kaldi. Nolur cok dua edin. Ne yapacagimi bilemiyorum. Cirpinip duruyorum. Biseyler duzelsin nolur artik.. Sabrim kalmadi.. Huzur ne kadar onemliymis.. Nolur dua edin.. Allah rizasi icin.. Ailesinin dili kalbi baglansin Allahim kalplerini acip en nur koysun da kalpleri yumusasin esimin aklina giremesinler gozleri kalpleri dilleri baglansin hayirla insallah.. Cok dua edin nolur.. Cok bitabim.. Yuvam yikilmasin daimi hayirli bir yuva olsun.. Huzurlu ve mutlu olalim.. Hep korku icinde beni birakacak diye acizce yasiyorum. Ne oldu bana bilmiyorum. Ne olur dua edin. Esim benden uzaklasmasin.. Ailesi onu ezmesin uzmesin doldurmasin.. Duzelecek mi dersiniz.. Imkansiz gibi.. Oyle uzgunum ki.. Ailesinin kalbi acilsa en nur dolsa :((( kalpleri yumusasa.. Nolursunuz dua edin.. Ben de cok dua ediyorum ama nolursunuz siz de dua edin bana da dua ettirin.. Rica ediyorum .. Simdiden Allahim razi olsun.. Gonlunuzun muradini versin.. Butun atkadaslarin da dualari kabul olur insallah.. Amin..

  • anladım canım inşalalh siz yinede dualra devam edin.eşinizin etkilenmeemsi için 161defaya mani c.c okuyun ve 998 defa ya hafız c.c ederiz inşalalh dua Allahım hzuru ve mutluluk versin

 70. yönetici bey verdiğiniz vcevaplar için çok teşekkürler.846 defa sadece ya mani dicem değil mi? nyet edip 846 def tekrrlasam yeterli mi her gün?bi de esma çekerken mesela bi kahhar b ya dar çekicem aralarında zaman olsun mu arka arkaya yapsam olur mu

 71. lÜTFEN İNANCINIZI KAYBETMEYİN DUAYA DEVAM EDİN ONLARIN SİZİ SEVMESİ HERGÜN YA VEDUD C.C OKUYUN SUYA YEMEĞE YİNE HER GÜN 786 BESMELE OKUYUN SUYA İÇMELERİNİ SAĞLAYIN.bİRDE ATALI BİRŞEYE ÇAYŞEKERİOLABİLİR 71 DEFA KEVSER SURESİNİ OKUYUN BUNU DENEYİP MEMNUN KALANLAR BUNU HERKSE V EEŞİNİZE YEDİRİN.İNŞALLH FAYDA SAĞLARSIN ÜZLME ÜZZÜLMEKEL BİRŞEY EELDEDEMEZSİN.

 72. Gunaydin sevgili yonetici..

  Hemen yazmissiniz cok tesekkur ederim. Ben onlarla gorusmuyorum. Onlara birsey yedirme icirme durumum imkanim yok. Bi esime belki.. Uzulmenin care olmadigini da biliyorum ancak elimden baska birsey gelmiyor. O kadar hos bir insandim ki herkes nese kattigimi soylerdi. Simdi o kadar ezildim ki sesim cikmiyor hicbir ortamda.. Icimden hicbirsey gelmior. Her sabah gozumu actigimda Allahim yine mi uyandim diyorum. Canim cok yaniyor. Hergun dibe cokuyorum bunca dua icinde.. Cok bedbahtim.. Tek carem bu yasamin bitmesi.. Baska kurtulusum yok.. Herkes duanin bu kadar imkansiz ve gorunen seylere etkisi olmayacagini soyluyor.. Canim cok yaniyor.. Soylediklerinizi esime yapmaya calisicam.. Siz dua edin lutfen.. Benim inancim kalmadi.. Sizin dualarinizla belki :( haftasonuna bi gun kaldi.. Esim ailesini gorecek.. Cok korkuyorum.. Dua edin.. Lutfen dua edin :( Allahim butun herkesin sikintisini alsin.. Size de cok tesekkur ederim.. Inanan birilerinin oldugunu gormek cok guzel.. Iyi ki varsiniz..

 73. merhaba,
  yazılanları ve yorumlarınızı okudum,
  sabırla yazılanlara dönmeniz çok güzel allah sizden razı olsun,
  mumkun olursa benimde size sormak istediklerim var.
  bende endişe bozuklugu bir nevi panik atak yaşamaktayım 5 senedir.ilk başlarda zor geliyordu ama şimdi alıştım artık bu şekilde yaşamaya ,Allahın izniyle okuduğum dualarla kıldığım namazla Allaha iman ederek atlatmaya çalışıyorum .
  ilaç kullanmadan inşallah atlatmak istiyorum.
  Ama bir korkum var,Allahın izniyle bir çocuk sahibi olmak istiyoruz,fakat hamile iken bu sıkıntıkarı yaşayacağım korkusu beni çok etkiliyor ,gece bile uykularımı etkiliyor uykusuzluk çekiyorum olumsuz düşüncelerin tamamen kafamdan gitmesini istiyorum.Ne yapmalıyım bana tavsiyeniz ne olur ,şimdiden teşekkür ederim.

  • bunun için çok faydalı olan şahmeran duası var sitemde uygulam şekli de tyazar ve ayrıca inşirah suresini okuyun her gün suya 7 defa için birde 72 ya Basıt c.c 489 ya Fettah okuyun

  • Yasemin hanım size yazdım daha önce sitemede Panik atak için şahmeran duası var nasılokuacağı yazıyor.Ayrıca her gün inşirah suresini 21kez okuyun suay için birde 62 yaBatın 573 defa Ya Bais c.c okuyun.

 74. S.a. ben uzun surede beri depresyondayim doktor kronik depresyon teshisi koydu, umut edemiyorum, hayat sevincim yok asiri bi bıkkınlık karamsarlik var.tahammulsuz huysuz bir insan oldum.ve mutsuz bir evliligim var. ama bu durumdan Allahin yardimiyla kurtulmak istiyorum lutfen bana uygun bir duaniz var mi?

  • ya Hayy c.c okuyun saysına bakmadan ve ya Halim c.c 88 defa ya Latif 129 defa evliliğiniz mutlulgu için her gün 400 ya Vedud c.c okuyun

 75. Sevgili yönetici içinde bulunduğum durum in birkaç günden beri bana verdiğiniz destek için tşk ederim. Bazı bilgiler daha vermek ve sizden yardım almak istiyorum. Allah’ınızı severseniz yardımcı olup psikolojim bozuldu ve moralim çöktü. Evde ruh gibiyim. İş arama sürecinde de olduğumdan doğrudürüst iş bakamıyorum. Sıkıntı içindeyim.eğer sebepsiz yere beni bırakan nişanlım tekrar bana evet dese bütün dünyalar benim olacak ve gerek iş ve gerekse bizi ilgilendiren herşeye dörtelle sarılacam. Çünkü onu çok seviyorum ve hayatımı onunla kurmak istiyorum. O da benimle olmak istiyordu , evlilik planlarımızı yapıyorduk, ama önceki yazımda da çevresinden ailesinden etkilendiğini yazmıştım.Moral herşeyi yaptırıyor.
  yaklaşık 2 aydan beri çevremden , internetten ve dini kitaplardan edindiğim bilgilerle beni bırakan nişanlımı ikna edebilmek geri döndürebilmek için çeşitli dualar nafile namazlar kılıp Allah’tan yardım isteyip çok çaba sarfediyorum. Birkaç kezde istihareye yattım. Birkaç kez hem mail attım , cvp bile vermedi.çalıştığı yere gittim ama hiçbir etkisi olmadı, bitti diyor başka bişey demiyor. Çevresi de bizim bu durumdan dolayı şokta hiç ihtimal vermiyorlardı.Hatta nişanlım adına çevresi benim için ” sonunda düzgün birini buldu artık sonu iyi olur ” dedi. Evlilik kararı da aldığımızda o kişiler çok sevindiler onun adına. İkimizde 39 yaşındayız. Kendisi çok erken evlenip boşanmış, 18 yaşında erkek çocuğu var ve annesi oğlu beraber yaşıyorlar. Çocuğuna çok önem veriyor , çocuğuyla aram iyiydi ama benim nişanlıma söylediğim bir laktan dolayı bana cephe almış ve annesine benim hakkımda seni üzüyorsa ayrıl demiş duyduğum kadarıyla. . nişanlım da onu düşüncesinin önemli olduğunu oğlunu, ve bi sürü garip şeyler söyleyip bitirdim dedi. Ama biliyorum ki, çevresinde onun etkileyen yönlendiren biri olmasa kendisi bu kararı almayacak hatta daha mutlu olucaz. Bunu test ettim bir kaç kez.
  Sevgili yöneticim sizin yazdığınız esmaları okuyorum ( sabah namazından snr okuyamadım) gün boyunca. Ancak ondan hiç ses Seda yok. Moralim çok bozuk . Geçen gün onun sırdaşı bir bayan arkadaşıyla buluştuk ( ortak arkadaşımız ve bizim bu duruma üzülüyor düzeltmek istiyor). Olan herşeyi başından beri anlattım. Kendisi 2 ay önce nişanlımı da dinlemiş. o da kendisine anlatmış benle ilgili olanları. ikinizi de dinledim ve tarafsızım tamamiyle dedi. Bana biraz hak verdi ve onun bazı konularda yanlış davrandığını söyledi. bu haftasonu anlaştılar buluşacaklar. bayan arkadaş benle görüştüğünü söylemeden nişanlımı tekrar ikna etmeye çalışacak. yapmaya çalışıcam abi sizin üzülmenizi istemiyor ve tekrar eskisi gibi olmanızı istiyorum dedi. Yarın nişanlımı. doğum günü. Arayıp kutlamayı düşünüyorum. Ne yapıyım? Görüşecek ortak arkadaşımıza da ikna edebilmesi için dua ediyorum. Nişanlım inşallah inadını bırakır . Çünkü onun için olaylar ya siyah ya beyaz . Gri yoktur. Sevgili yönetici ltf Allah rızası için yardımcı olun. İçimde herzaman olumlu olacağını düşünüyorum.

 76. tolga kardeşim bence zamana bırakın size arkadaşça acizane tavsiyem size sevgisi varsa zaten gelir yoksa inanın nişanlılıkta bırakmanız daha iyi bende aynı yollardan geçtim ve şuan keşke nişanlılıktaki sorunlarımızda ayrılsaydım diye pişman oldum sevgi olmayınca karşılıklı olmuyor kardeş tavsiyesi size

 77. Slm, gecen sikintimdan bahsetmistim ama sanirim yazilarim tam olarak cikmamis, sorun degil yeni umutlarla yeniden yazayim..
  Benim en büyük sikintim büyük sansizligim, elime neye ve nereye atsam hep ters cikiyor hayatimda hic birsey yolunda gitmedi malesef. Hep zaman gelicek benimde hayatim güzel seyler olucak diye beklediysemde hayat nerde var geciyor ama bende degisen birsey olmadi. Buldugumm her Duayi okusamda hic birsey care etmedi..Cok caresiz umuzsuz ve mutsuzum bu yüzdende canim yanimdiginda isyankar oluyorum..Lütfen bana öyle bir Dua söyleyinki tekrar hayata döneyim. Varmi öyle bir DUA??

  • Bak canım yaşıyorumusun? nefes alıyormusun ? aç değilsin? elin kolun var değil mi? Önce nefes aldığın için ve fark etmediğin şeyler için şükret.Şükrettikçe ve shipoldukalrını alğıladıkça şükretmen çoğalacak ve şükreetikçe daha iyi olacaksın.Gözlerini be dakika kapa ve hiç görmeyeceğini düşün.Kulaklarını tıka ve hiç duymadığını ve duyamayacapğını düşün.Bunu gibi birçok deney yap.
   iyi olman ve kerşeyin güzle olması için olumlu düşü ve herşeyde bir hayır vardır diye düşün geçecek deyip gayret et.
   Her gün 21 defa İnşirah suresini okuyun
   Her gün 573 Ya Bais c.c okuyun
   Her 324defa Ya Hayy c.c okuyun en za 21 gün böyle devam edin yapabilriseniz her gün Vakıa ve Fetşh surelsrinş okuyun.
   Her gün şükreidn Allaha.tekrar görüşelim

 78. sevgili kardesım ben yıllardır esımın sevgısını kazanmak için ugrasan rabbın yolundn hıc cıkmayan nacızane bır kulum.. uzun zamandırda aldatılıyorum… ve artık dayanamayacak konuma geldım bunca yıldır cabalayıp sonra pes etmek bana acı verıo ne yaptımsa olmadı canım yanıo cok sükür elım ayagım saglam elıme yuzume bakılan bır bayanım bunu nıe esım görmuo okumadıgım dua yapmadıgım sey kalmadı .. isyan etmedım bugune kadar yıne bır cıkıs kapısı olmalı yalanla dolanla benı yanında tutması üzüo böle degıldı bana cok düskün bır kısıydı için böle oldu yenıden eskısı olsun istıyorum ne olur bana yardımcı olun rabbımın guzel dualarıyla bana bır yollll lütfennnnnnnn sımdıden tesekkürler size……..

  • SELAM PINAR HANIMCIĞIM HAKLSINIZ İNSANIN CANI YANAR AMA SABREDİN VAGEÇCEK TİR BİRGÜN.ASLINDA ÜSÜTÜNE GİTMEYİN BENİ ALDATIYORUSUN DEMEYİN AKSNİE SİZ ONU ÖVÜN ONDA OLMAYAN GÜZEL ÖZELLİKLER ODA ŞAŞIRSIN NE YAPTIĞINI ANLAYACAKTIR.
   .Eşi kendisini aldatan kişi EL-CELİL zikri ile eşini evine ve kendisine döndürebilir.
   Okuma usulü:Özellikle Pazar günü güneş saatinde(73) defa yada büyük ebced değeri hesaplanarak(73×73=5329) defa okursa istediğini elde eder.
   Ayrıca gece hayatına düşkün eş yada evlat içinde her gün (73) defa niyet edilerek okunursa eve bağlanır.
   Güneş saati pazar sabah’dır
   İtaatsiz eş yada evlat için bir baba yada anne ama özellikle evlat için babanın yapması daha iyi olur.
   Evlat yada eşin saçından alıp (1000) kere “Ya Şehid celle celalühü” okuyup arkasında islahı ve hidayeti için dua ederse ,asi evlat veya eş ıslah olur hidayete erer ve güzel ahlaka sahipolur.
   BİRDE SUYA 409 DEFA YA TEVVAB,68 YA HAMİD YA KUDDUS 170 DEFA YA BERR 202 DEFA OKUYUN SUYU AÇAYA KAHCEYE YEMEĞE İÇMEYE KULLANIN.

 79. sevgili yönetici daha önce size yazmıştın fatma ince olarak . bana utarit saatleri hakkında bilgi verebilirmisiniz. vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler

  • HER GÜNÜ UTARİT SAATİ AYRIDIR.
   Utarid saati:
   Pazartesi:( akşam )
   Salı: (öğle )
   Çarşamba sabah)
   Perşembe mâ-beyn ; öğle ile ikindi arası)
   Cuma kuşluk )
   Cumartesi ikindi )
   Pazar zevâl; güneşin tam tepe noktaya ulaştığı an))

 80. sevgili yöneticim bir kitapta utarit saatlerinde ya rauf ismi okundugu taktirde aile huzursuzlugun giderilebileceğini okumuştum birde ailem için bu yolu denicem belki eşimi yola getiririm

 81. Sevgili yönetici, daha önce daha tesiri olması bakımından yiyeceği veya içeceği bişeye 1000 ya Vedud C.c okunmasını önermiştiniz. Şuan göremediğim için bunun imkanı yok ama bugün onun doğumgünü ve pasta gönderiyorum. Uzaktanda olsa buna okumam geçerli olurmu. Yardımcı olmanızı rica ederim. Daha önce yazdıklarınız yapıyorum . Herşey Allah kısmet ettiyse.tşk ederim

 82. cok tesekkur ederım sevgılı kardesım hayırlı cumalar olsun rabbım herseyı herkesın gönlüne göre versın dualarım tum dın kardeslerımle beraberdir allah yar ve yardımcımız olsun insallah… AMİNNNN

 83. iyi günler, ben yağmur :) epey bir zaman oldu müşkülatımı belirttiğim bir mail attım size, değerlendirmeye alındı cevap verilecek diye bir yazı çıktı, bugün baktım cevaplara, fakat ben mi göremedim maillerin arasında cevabı, yoksa cevap yazmadınız mı? :)) tekrar ii günler

 84. yönetici bey,ok sıkıntım war.daha önce yapılacakları vermiştiniz işyerinde sıkan biri var.u insan yuzunden dun ıkı kere iftira atıldı üzerime iftiradan kurtulmak iin ya da acıga cıkması için napabilirim.bu pislik insandan hala kurtulamıyorum.mutlaka bir zamanı ar ama hiçbir yerde huzurum yok.o pislik yüzünden herkes bana sorunlu gibi görüyor.bi de ben ona 1000 tebbet okudum bana dönmüş olailir mi

  • YOK ÖYLE ŞEY OLMAZ

   Bu ayet-i kerime zalim bir kişinin arkasından okunursa kimseye zulmedemez.Artık kimse o zalimden korkmaz olur.

   “Bismillahırrahmanirrahıym.fe se tezkürune ma ekulü leküm,ve üfevvidi emri ilallah, innallahe basıyrun bil ibad.”
   Bir zalim veya zorbanın kahrına,zulmüne uğrayıp ondan zarar gören kimse veya kimseler,zalimin kendisinden el çekmesi veya kahri niyetiyle bir defa da bir veya bir kaç kişi olarak büyük ebced değerine göre yani 206.206=42436 defa “Ya CEBBAR” ismi şerifini okusa,yüce Allah, o zorba ve zalimi perişan eder ve zulmünden kıs

 85. çok teşekkürler y.bey.yani ben ALLAH katında haksız olsam o haklı olsa 1000 tebbet onun kahrı için okudum bana dönmez mi haksız olsam bile.bir de 42436 YA CEBBAR bir kaç günde de okunabilir mi_? insanların bana zarar vermemesi kimsenin bulaşmaması bni dışlamamaları için ne okuyabilirm.bu insanlar yüzünden ewde de haftasonları da huzurum yok daraıyorum yarın neler olacak die düşünüyorum.hiç öutlu değilim baska yre gecmek istiyorum wermiyorlar

 86. cok tesekkurler.sabırla herkese yarımcı oluorsunuz.bır de pek neselı olmak kalp sıkıntısından kurtulmak beynın rahatolması ıcın gamsız takıntısız olmak ıcın ne okuyabılırım.herkes gıbı sen sakrak gulmek ıstıorum artık

 87. çalıştığım bürodaki inanı sıkıp daraltıp kaçırma için kendi isteğiyle baska departmana geçmesi için napabilirim.şuan tek derdim bu

  • DUA EDİN ZEYNEP HANIM DARALTMA DEĞİL DE İYİ NİYETLE YAPIN İSETĞİNİN OLMASI İÇİN 37 YA EVVEL C.C OKU 1000 SELATEN TÜNCİNA OKU SİETEDE BİR ÇOK DİLEK DUASI VAR ONLARDAN BİRİNİ DEOKUYABİLRİSİN

 88. Merhaba sayın yönetici. Nişanı bozan sevdiğim kadınla hala aram düzelmedi. Olumlu yönden bi cevap da alamıyorum kendisinden. Telefonlara cevap vermiyor.Doğumgününde pasta yollamıştım, kabul etmeyip getiren kişiye geri vermiş. 1 haftadan beri sizin yazmış olduğunuz ya Vedud C.c ya kebir C.c ya semi C.c ya mukaddim C.c esmalarını kalbden ve içten gelerek niyetime göre okuyorum. İsyan etmiyorum günaha girerim. İnancım tam. Moralim çok bozuk. Onu tekrar kazanmak istiyorum. Allah’tan umudumu kesmiyorum , ltf yönetici yardımcı olurmusunuz başka ne yapabilirim. Çıkmazdayım

  • Birde hacet dualarını okuyun sevgisini kazanmak için okunacak birçok dua var sitemde onlarıda deneyin kısmetse mutlaka olacaktır.

 89. slm.işyerinde hepsi brlik olup hakkımda tutanak tuttular hakkıma girdiler baska yere gececegım onlrın suratarını görmemek için.beni bu hale geirdiler.onları pişman etmek için ne okuyabilirim

 90. Sayın yönetici 2 sorum olacak.. Biryerde okuyun not almıştım.
  1) 21 gün boyunca 1 bardak suya 101 defa aşağıdaki duayı okuyup için deniyor. Anlamı nedir ve ne için dir?
  Inna fetahna leke fethan mübina ve fütihatis semaü fekanet ebvaba
  2) 786 kez 1 bardak suya besmele okuyup sonra bunu kendimmi yoksa başkasınamı içirtmek gerekiyor? Bunu yapmanın yorumu nedir? Ltf yardımcı olurmusunuz.

  Geçen gün hacet dularından okumamı tavsiye etmiştiniz. Sitede baktım bikaçtane buldum. Ayrılan nişanlımın geri dönmesi, sevgisinin ve bana olan ilgisinin tekrar artması ve aldığı karardan tekrar vazgeçmesi için hangi hacet duasını okuyayım . Ltf yönetici bey çaresiz kaldım çıkmazdayım. Yardımcı olun.

  • Biz sana muhakkak apaçık bi rfetih açtık.
   İkinici sorunuz ise istediğiniz kişiye içireceksiniz içiremz iseniz öyleokuyun

 91. Sayın yönetici, 5 vakit namaz kılamıyorum ama akşam ve yatsı namazlarını kılıyorum. 5 vakit kılamadığım için günahı varmıdır. Bir de benim nişanlımla ilgili sıkıntılar için sizden destek istediğim dönemde 2 rekat nafile namaz kılıyorum. Ve sevgi barışma üzerine olan esma hüsnaları okuyorum. Bunları yaparken namaza dururken veya okurken Allah’ın huzuruna gelip dua etmeye başladığımda başımdan ayaklarıma kadar bir ürperti kaplıyor. Rahatladığımı hissediyorum. Bu ürpertinin anlamı varmı? Psikolojik mi?

 92. Kılamadığım vakit namazlarının farzlarını kılmam yeterlimi?

  Bir de durumumla ilgili bir arkadaşım benim için bir fal gibi bşy baktırmış. Birine gitmiş. Ayrılan nnişanlım ile sonunda beraber oluyormuşum ama o taraftan biri aramıza soğukluk büyüsü yapıp yaptığı büyüyü mezara gömmüş. Dediğim gibi güzel giden bir ilişkiden sonra nişan kararı aldık ve nişanlandık, ama nişandan 3 hafta sonra 180 derece nişanlımın davranışları bana karşı değişti ve sürekli neden aramaya başladı ve sonunda 1 ay snr ben ayrılmak istiyorum dedi ve iletişimi kesti. Ben nazara ve bu tür uygulamalara inanan biriyim ve bu ani değişim de kesin onun tarafından birilerinin böyle bşy yapabileceğini düşündüm . Çünkü bizim beraber olmamızı yakıştıramayan ve siz uymuyorsunuz beraber olmanız çok zor diyen kişiler olduğunu biliyorum. Onlar geldi aklıma. Bunla ilgili ne yapabilirim? Sizin bana tavsiyeniz nedir sayın yönetici? Sizin yorumlarınızı önemsiyorum.

  • Tolga kardeşim Allahım nasip ettiyse hiç birşey engel olamaz siz uğraşınızn veriyorsunuz eğer siniiçin hayırlı ise olacaktır yoksa sana Allahım biryol gösterecektri

 93. İnşallah sayın yönetici. Bu arada size bi soru daha sormuştum ama cvp alamadım. Bana 5 vakit kılmaya çalışın kılmaz iseniz farzlayın demişsiniz. Yani kaçırdığım öğlen yada ikindi namazlarının sünnetlerini de mi kılmam gerekiyor yoksa sadece farzlarını kılmam yeterlimi. Farzlayın derken biraz daha açarmısınız ltf.

 94. ne kadar çok dertli insan var..çok üzüldüm gerçkten benimde derdim var ama yinede halimize şükretmek gerek beterin beteri var..bazı şeyleride olduğu gibi kabullenmek gerek..tolga kardeşim bence bu kadar takıntı haline getirmeyiniz elinizden geleni yapmışsınız vardır bundada bir hayır diyip bekleyin bence belki daha iyisi olacaktır bilemezsiniz..

 95. Evet Fatma arkadaşım , herşeyin hayırlısı Allah’tan. Ama onsuz yapamıyor ve çok seviyorum. Ben kendi üzerime düşen şeyleri fazlasıyla yapıyorum. Vicdanı olan bu kadar şeye en azından insanlık adına bir cevap verir yada bir Işık gösterir. Sabır diyorum sadece. Allah nasip ettiyse olur zaten

 96. sıze bısy daha sorayım musadnız olursa oglum ve kızım bı ara madde klmıslar ve korkuyorum nasıl bı daha almalarnı engellerım suan almıyrlar ama korkum buyuk cok buyuk

 97. Sayın yönetici, hacet namazı 1 keremi kılınır yoksa 7 gece kılınıp öylemi yatılır? Özel bir günde başlamakmı gerekir? Perşembe gecesi gibi mesela.
  İstihare den ne farkı vardır.

 98. Sayın yönetici , merak ettiğim konu hakkında cevap alamadım.
  İkisinizde ne olduğunu okudum ama hacet namazı konusunda biraz aklım karıştı. O yüzden size danışayım dedim. Ama cvp alamadım.

  • Hace t namazını istediğin gün istediğin zaman kılabilirsin perşembe ve cuma günleri daha makbuldür.İlla birsayı yoktur 2 rekat 4 rekat kılabilrsin

 99. Hayırlı günler ben 14 yaşındayım bu sene 8 sınıfım benim bi sorunum var hatta büyük bir sorun ben sınava girdigimde aşırı derecedee heycanlanıyorum sınava 3-5 gün kala gece uyuyamıyorum sınava asırı derecedede calısıyorum ama sınavda panik heyecandan dolayı soruları yanlış yapıyorum bununlada kalmıyor sınavdan cıktıktan sonra sonucu ögrenmeye gittigimde kötü bi sonuc cıkıyor ve ben bir hafta boyunca kedimi toparlayamıyorum beni bu durum cok yıpratıyor arkadaş ailem veya hocalrımla konusunca hemen aglıyorum ve artık günde 8-10 saat calısıyorum bu durma hocalarım ve ailem cok kızyor bana yardım edin lütfen

 100. s a kızım ıs bulamıyor ve evde hegun hır gur gavga ne okumam lazım bu cocuklar yuzunden esımlede aramız acılıyo bızım aramızada ne okumam lazım yazarsanz sevınırım ALLAHa emanet olun

  • onun iş bulması için önce gayret etmesi lazım ve siz yada a o her gece 7963 defa ya Bedic.c 707 defa Ya Varis c.c okuyun inşirah suresini 152 defa okuyun

 101. sayın yönetici üzülerek söylüyorum ama çok sıkıntılıyımçbenm erkek arkadasım war uzun zamandur beraberız.bi de normal bi arkadasım war sanırım ben ona bişy hissediorum.sewgilim war die benden uzaklaşmasını istemiyorum.o da benden hoşlanıor.hayırlısı kimse onunla berbaer olmak için npabilirim bıktım bu durumdançewlenp mutlu olmak istiorum kötü bir niyetim yok

  • ben anlamadım iki tane erkek arkadaşın var ikisi ile görşüyorusun o zamn 514 defa Ya Raşid c.c oku allahta hayırlı olan tarafa kalbini yönledrmsini iste

  • öncelikle onu görüp tanısanız eğer gerçketen uygun değilse kendinin görmesini sağlasanız daha iyi olmazmı? siz karşı çıktıkça o ısrarala ister… birbunu deneyin sonra yine konuşuruz

 102. mehmet yeniçeri

  bazen ıcım daralıyor bazı seylerın ıcınde cıkamıcagımı dusunuyorum sıkılıyorum bunalıyorum ama anlamsızca gelen bısı sımdı namaza basladım sıkıntılarım yok ama bazen genede oluyor bunun ıcın okucagım dua sure varmı ?

  • Ya Latif c.c okuyun her gün sabah akşam 129 defa Ya Bais c.c okuyun 573 defa Ya Fettah c.c 489 defa okuyun inşirah sureis okumak yiyidir bu durumalr için

 103. Sayın yönetici, daha önce de size danışmıştım ama tekrar sormak istiyorum. Nişandan çok kısa süre sonra Beni bırakan nişanlımla irtibat kuramıyorum. Yani konuşmuyor benimle. Telefon ve mailemede cvp vermiyor. Öğrendiğime göre yakın arkadaşları bana yüzünün gülmediğini, benden sonra suratının genelde asık ve mutsuZ olduğunu söyüyorlar. Bu kararını kalpten isteyerek almadığını biliyorum ve öğrendiğime göre bizim aramızın soğuması ve ayrılmamız için onun tarafından birinin büyü yaptığını öğrendim. Sizin bana önerdiğiniz üzere ya semi,ya vedud, ya mucib, ya mukaddim, ya Kerim esmalarını hergün sayılarına göre okuyorum. Tekrar bana dönmesi için ne dua etmeliyim veya ne yapmalıyım? Kendim dua ile büyü bozabilirmiyim? Bir de uzaktan onun yediği veya içtiği şeylere neler okuyabilirim? Olana ulaşamadığımdan kendim bişey veremem. Lütfen yardımcı olurmusunuz Allah rızası için

 104. Sayın yönetici , dua olarak okuyun dediğiniz nedir. Hangisini dua olarak okuyacağım. Bilgi verirseniz sevinirim . Kafam karıştı

 105. Hayırlı akşamlar,
  Eşimin karaciğer ve dalağı ile ilgili rahatsızlıkları ortaya çıktı. çok üzülüyorum. Sağlığına kavuşması için hangi duaları okuya bilirim.Birde sizden ricam olacak yüce rabbimin izniyle sizde eşimin sağlığına kavuşması için dua edermisiniz.

  • Sitemin Facebokk sayfasına gelin topluca dua edelim..Ya Allah Ya Şafi Ya kafi ya Muafi okuyun…Ya hayy c.c okuyun300 defa..201 defa Ya Nafi c.c okuyun

 106. 27 Mart tarihinde size şunları yazmıştım;
  “Sayın yönetici, daha önce de size danışmıştım ama tekrar sormak istiyorum. Nişandan çok kısa süre sonra Beni bırakan nişanlımla irtibat kuramıyorum. Yani konuşmuyor benimle. Telefon ve mailemede cvp vermiyor. Öğrendiğime göre yakın arkadaşları bana yüzünün gülmediğini, benden sonra suratının genelde asık ve mutsuZ olduğunu söyüyorlar. Bu kararını kalpten isteyerek almadığını biliyorum ve öğrendiğime göre bizim aramızın soğuması ve ayrılmamız için onun tarafından birinin büyü yaptığını öğrendim. Sizin bana önerdiğiniz üzere ya semi,ya vedud, ya mucib, ya mukaddim, ya Kerim esmalarını hergün sayılarına göre okuyorum. Tekrar bana dönmesi için ne dua etmeliyim veya ne yapmalıyım? Kendim dua ile büyü bozabilirmiyim? Bir de uzaktan onun yediği veya içtiği şeylere neler okuyabilirim? Olana ulaşamadığımdan kendim bişey veremem. Lütfen yardımcı olurmusunuz Allah rızası için”
  Sizde bana cvp olarak ;
  “niyet edin ve dua olarak okuyun ve onun üzerinde ki büyü varsa çözülmasini isteyin Allahtan” yazmıştınız.
  Bana yardımcı olmak için yazdığınız dua olarak oku dediğiniz şeyi anlayamadım, bu konuda yardımcı olmanızı istedim.

  • büyü için epğer varsn 5000 defa Ya Rakib c.c okuyun..birde sihrin ipati için bir dua tertibi var sitemde onu okuyabilirsiniz.

 107. Merhaba benim bir sorum olacak üç ker ayrı ayrı rüyalar gördüm birinde kenzul arş oku diğerinde salaten tüncina ve en on dün gecede inşirah suresini okumam söylendi.Benim maddi anlamda borçlarımdan dolayı sıkıntım var.Rabbime şükürler olsun gelirim iyi ama borcumda çok fazla bu nedenle sıkıntıdayım.Neler okumalıyım iye düşünürken rüyamda unları gördüm.Sizce okumalımıyım.Sürekli salavat çekiyorum ve esmalardan okuyorum inşirah suresinide namazlarda okuyorum ama kenzul arşı hiç okumadım.Saygılarımla

  • bak rızkı çoğaltman sıkıntıdan kurtulman için doğru şeyler görmüşsün.İnşirah suresini 152 defa yada 41 defa okumaya devam et her türlü skıntıya faydalıdır.her gün en az 100 salavat oku kenzül arş d aiyidir onun her gün ez az birdefa sabah namazından sonra okuman iyidir. bua rada hr gün 1000 defa ya kerim c.c okuyun.okuyabildiğiniz kadar” Ya Kerimü ya Vahhabü züttavli”okuyun.sitemde rızk ve borçlariçin çok dua var bakın

 108. Teşekkür ederim sayın yönetici.
  beni mazur görün lütfen bikaç bşy sorucam. doğrusunu yapmak istiyorum çünkü.
  1)Ben esmaları okurken her birini okuduktan sonra niyetime dua ediyorum sonra diğer esmayı okumaya başlıyorum. Seçtiğim esmaları sayısına göre topluca okuduktan sonra niyetimi ve duamı tek seferde yapsam olurmu? Hangisi daha makbul, hangi yolu önerirsiniz?
  2)Hacet namazını perşembeyi cumaya bağlayan gece kıldım ama bişey göremedim. Dün gece kılamadım. Yeniden Perşembe gecesini beklememmi gerekli yoksa bugün tekrar başlasam olurmu?

 109. selamunaleyküm sayın yönetici benimde sıkıntım var nolur bana da yardımcı olun ,ben arkadaşıma borç para verdim şimdi alamıyorum dör yıl oldu ne yapmalıyım lütfen yardım ederseniz sevinirim Allah razı olsun.

  • Başkalarında hakkı olup da alamayanlar üç gün oruç tutup geceleri (10816) defa “Yâ Adl” diye zikredip,sonunda “Ey adil-i mutlak olan Allah’ım! Bu simin hürmetine hakkımı falan kimseden alıvermeni istiyorum…” dye dua ederse,Allah o zalim ve zorba hak yeyici kimseyi,dua eden kimsenin hakkını vermeye mecbur eder.yine de vermezse başka türlü cezasını çeker.

   kaynak:Allah’ın isimlerinin sırları (Dr.Arif Arslan)

 110. slm 25yıllık evliyim eşim beni aldattı başka bir kadınla 1yıldır ayrı yaşıyoruz eşimi seviyorum eve dönmesi için ne yapmam lazım hangi duaları okumam lazım bizi aydınlattığınız için allah razı olsun

  • Bu isteğiniz için önce abdest alıp güzelce niyet edilir.Niyetlerde mutlaka hakkımda hayırlı ise dönmesi için yardımını istiyorum Allahım diye niyet edin.
   Niyet edip, 1000 kez “Ya Allah, Ya Vedud, Ya Cami” okunur. Günü ve saati yok ama gece yarısından sonra okunursa iyi olur.

 111. Beni bir dileyim var yurtdisinda yasiyorum ehliyete gidiyorum burda direkson sinavini gecmek cok zor bunun icin dua istiyorum ama once hayirlisi ne olur cevaplayin lutfen cok dardayim kafama takiyorum

 112. Sayın yönetici
  Daha önce bana “eğer büyü varsa 5000 kez ya Rakib esmasını okumamı önermiştimiz.
  1)Kaç gün devam edicem bu esmayı okumaya?
  2) 5000 kez okumayı tek seferdemi yapıcam yoksa gün içinde 5000 ‘i tamamlasam olurmu

 113. Sayın yönetici, hacet namazının nasıl kılınacağı hakkında internetten de baktım. Ama hep aynı şeyleri yazıyorlar. 4 . Rekat sonunda vakit namazları gibi tahiyyat / Salli Barik – rabbena dualarını okuyup yine selam veriyoruz değilmi . Kafam karıştı. Bunlar olmadan bi namaz düşünemiyorum çünkü

 114. hocam merhaba yorumlarınızı gördüm bir umut bende derdime derman olursunuz diye yazıyorum Allahın izniyle . Çok kötülüğe uğradım evim dağıldı yapanı biliyorum ama elimden engelliyecek birşey gelmiyor çocuklarım için yuvamı kurtarmaya çalışsamda kötülük yapanlar yüzünden eşimle bir araya gelip anlaşamıyoruz o kişilerin etkisinde kalmasa eşim iyi bir insan bunlardan nasıl kurtulup yuvamı kuratarabilirim Allah rızası için banada yardım edin

  • SEvda kardeşim huzurlu olmak için her sabah akşam “Haybiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbil arşil azıym” 7 şer defa oku.kocanın o kişilerden korunması için her gün 998 defa Ya Hafiz c.c oku dua et.o kişlerin kocandan uzaklaşması için her gün kureyş suresini sabah akşam 7 defa oku.kOrunmak için sitemde çok dua vra bak onlarıda oku

 115. HAYIRLI CUMALAR HOCAM EŞİM FUTBOLA ÇOK DÜŞKÜN AT YARIŞI FALAN DA OYNUYOR NE TAVSİYE EDERSİNİZ?
  ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER HOCAM

  • kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak için 409 defa Ya Tevvab 202 defa Ya berr c.c 170 Ya Kuddus c.c boş bardağa 7 defa ya mukıyt c.c 7 defa Ya Hasib c.c okuyun suyla doldurup içirin

 116. Sayin yonetici sagolun sorumu cevaplandirdiniz ben insirah suresini her namazin arkasindan 9 defa okuyorum kitapta gormustum bide namaz tesbihatini yapiyorum insirah suresini bana onereceyin bir sayisi varmi bide namaz tesbihatini yapmasam sanki namazim eksikmis oluyor beni bilgilendirirseniz sevinirim

  • Aynen güler hanım tesbihat olmayınca sanki bir binanın bir taşı eksik olursa sağalm olmaz ya işte öyle devam edin.İnşirah suresi bir kaynakta 152 defa okunur der..

 117. hocam,ben bir ilşiki yaşadım , kız kendini acındırdı ağladı sızladı , beni kendine bağladı, ona çok iyilik ettim , her derdine bi çare bulmaya çalıştım, ağlamasın diye o kadar dil döküyordum, ama sonra ögrendim ki bana söylediği herşey yalanmış, o kadar kötü durumlara düştüm ki , hala şoktayım. ve sürekli bu olaylar gözümün önünden geçiyor,ruhum daralıyor atlatamadım ne önerirsiniz hocam?, ve bir gün en azından konuşup hesaplaşmayı istiyorum ?yardım ederseniz sevinirim

  • herkes hata yapabilir şimdi bunu farkındasınızya önemli olanda bu zaten unutun yeni bir adım atın hayata skıntınız içim inşirah suresini okuyun her sabah 489defa Ya Fettah 573 Ya Bais c.c okuyu n.

 118. siteniz çok faydalı. teşekkür ederiz. ama çok düzensiz mi, ben mi bulamıyorum, bilemedim. daha önce 2 kez soru sordum ama ne sorumu nede cevapları bulabiliyorum. daha önce tesadüfen gördüğüm duaları arıyorum ama bulamıyorum. daha düzenli bir site yapsanız eminim daha faydalı olacak. eger size yük olmazsa sorumun cevabını e posta atarsanız sevinirim. çünkü bulamıyorum cevapları. soruma gelince: kardeşim, eşi ve ailesi tarafından hiç istemediği biryere taşınmaya zorlanıyor. bu durumdan nasıl kurtula bilir? ayrıca evlenemeyen kardeşlerim var. hayırlı ve çabuk kısmetlerinin açılıp evlenmeleri için hangi duaları okuyabiliriz? şimdiden teşekkürler.

  • Gülizar hanım onu engellemek için her gün 161 defa ya mani c.c okuyun.Evlilik içinde her sabah onun niyetine 489 defa Ya fettah cc 573 defa Ya Bais c.c okuyun cuma günü 18 cuma suresi okuyun.Fetih suresinin ilk ayetini cuam günü sela vakti 101 defa okuyun

 119. Biz esimle beraber resturanta calisiyoruz esim ekmek yaptiginda ekmeginde hep goz sekli oluyor esimde soyluyor goz veya nazar var kusura bakma daha bu siteyi gordugum icin aklima takildigini sorabilirmiyim bide kazncinin daha bereketlenmesi icin dua

  • Nazar için dua okuyun sitede var.Bereket için karınca duasını her gün 7 defa okuyun.Birde Ya Kerimi Ya Vahhabü züttavli 41 defa okuyun.

  • Allah yardım etsin yağmur.her gün Ya kerim c.c oku 1000 defa okuyabildiğin kadar “ya Kerimü Ya Vahhabü züttavli”okuyun.istiğfar çok okuyun.”La İlahe İllalahü Melikül hakkul mübin” 100 defa okuyun Borçiçin ayrıca dualr var sitemde bakın

 120. 6,5 YAŞINDA KIZIM VAR. Aşırı inatçı bir çocuk. Dediği dedik, olmasa da başlıyor ağlamaya. Ağlayarak yaptıracağını zannediyor. Ayrıca DEHB teşhisi kondu. Dikkatini toparlaması ve yaptığı işe odaklanması için ne yapmalıyım. Bana yardımcı olurmusunuz, biraz sakinleştirebilmek ve sağılığı için hangi duayı okumalıyım.

  • ONU SAKİNLEŞTİRMEK İÇİN İÇTİĞİ SUYA 88 DEFA YA HALİM C.C 1286 YA GAFUR OKUYUN.DİKKAT İÇİN 1600 DEFA YA HADİ C.C OKUYUN.

 121. Biz birbirimizi çok severek evlendik. Ama maalesef şimdi çok kötüyüz. Yuvamda huzurum kalmadı. Eşimin beni aldattığını öğrendim, çocuğum için affettim. Hiçbir zaman kolay kolay söz dinlemez. Çok üstüne gidilirse, benim işime karışma der, çıkar. Özünde kötü bir insan değil, ama olanlar maalesef çok acı veriyor. Çaresizlikten bir hocaya gidip, Kur`an-ı Kerim açtırdım. Evimizde büyü olduğunu söylediler. Eşimin tarafından birileri var, hep onlar gelip gidince birbirimize giriyoruz veya çocuklarımız hasta oluyor. Ben bize bir şeylerin yapıldığına inanıyorum. Ve biz o evden satıp taşınmak zorunda kaldık. O büyü eğer varsa nasıl kurtulacağız. En son çalıştığı işyerinde maalesef sorunları oldu ve işten çıkartıldı. %60 eşim suçlu. Kul hakkına riayet etmez laf söyleyince sizden doğrusu yok deyip, çıkar. Birine borcu varsa, cebinde parası olsa bile onlar istemeyince kolay kolay ödemez. Çok değişik bir insan. Öfkelendiği zaman ağzını bozar. (küfürlü konuşur.) İki tane çocuğumuz var. Onların hatrına yuvam kurtulsun dedikçe ben bunalıma girdim. Evde bende o da birbirimize buz gibiyiz. Güzel bir söz bile söylese, bu zamana kadar yaptıklarından dolayı hiç inanamıyorum. Nefret duygularım bütün gücüyle kabarsa bile terk edemiyorum, nedendir bilmiyorum. Hiç sende otur konuşalım. Biz böyle ne olacağız, demiyor. Eğer ben konuşmaya kalkışayım, bağırıp, çağırmaya başlıyor. Kesinlikle konuşulmuyor. Şu anda sağlam bir işi yok. İdareten bir iş yapıyor. Bana yardım edin, ne olur. Ona da her şeyden önce bir insan olarak acıyorum. Şu duayı oku, şunu yap diyince gülerek bir kere söylüyor, devamı yok. Rabbim onun kalbini yumuşatsın, ona iyilik versin. İnşallah her şey düzelir. Şu gerçeği çok iyi biliyorum, ne kadar düzelsede gönül yaram ve acılarım(gönlümün) dinmeyecek. Akşam yastığa başımı koyduğumda kendimi sorgular, sorgular düşünürüm. Onda hiç öyle şeyler göremiyorum. Neden Allahım neden diye yalnızken haykırdığım çoo..k.
  İstiyorumki bana bağlansın, söz dinlesin, tatlı dilli olsun, benimle duygu ve düşüncelerini paylaşsın. Beraber müşterek karar verelim. NE YAPABİLİRİM. NE OLUR YARDIM EDİN, BANA.

  • ah canım benim seni anlıyorum.duayı bir kere bile okusa demek ki inancı var.ama nefisne yenik düşüyor demek ki Allahım hidayet versin..sen dualrını oku biraz daha gayret et 1000 defa ya Şehit c.c oku suya içsin.ahlakının düzelmesi hak yolunu bulması için.her gün 409 defa Ya Tevvab c.c 170 ya Kuddus c.c 156 ya Afüvvü c.c 68 ya hamid c.c 202 defa Ya berr c.c oku suya içmesini sağla.sizde için bir şey olmaz.88 ya halim c.c oku.onunla konuşurken içinden Ya Veliyy c.c tekararla yatağa yattığınız zaman içinden 161 defa Ya Mani c.c oku.30 gü
   n yada 41 gün devam et.sonra görüşürüz

 122. 6,5 YAŞINDA KIZIM VAR. Aşırı inatçı bir çocuk. Dediği dedik, olmasa da başlıyor ağlamaya. Ağlayarak yaptıracağını zannediyor. Ayrıca DEHB teşhisi kondu. Dikkatini toparlaması ve yaptığı işe odaklanması için ne yapmalıyım. Bana yardımcı olurmusunuz, biraz sakinleştirebilmek ve sağılığı için hangi duayı okumalıyım. sormuştum.
  Sizde ONU SAKİNLEŞTİRMEK İÇİN İÇTİĞİ SUYA 88 DEFA YA HALİM C.C 1286 YA GAFUR OKUYUN.DİKKAT İÇİN 1600 DEFA YA HADİ C.C OKUYUN.
  Yazmıştınız. Bunu bir defamı uygulayacağım. (çocuğum içindi).
  Eşim içinde iki ayrı suyamı okumam gerekiyor. Yoksa bütün duaları ( 1000 defa ya şehid ve öbür esmaları )bir suya okuyup içirebilirmiyim. Eşime hayırlı bir iş içinde ne yapmalıyım.

  • her ikisi içinde uygulayabilrsiniz bir gün değil bu tertibe her gün devam edin düzelinceye kadar en az 7 gün ayad a41 gün devam edin

 123. Allah razı olsun sizden. Herşeyden önce beni dinlediğiniz için…
  İnş. faydası olur. Bunalıma girdim, gerçekten aynı ot gibiyim derlerya öyleyim. Rabbim bu günleride atlatmamıza yardım eder, bana ve aileme yuvamın huzuru için dua ederseniz, sevinirim. Esmalardan Ya Kahhar Ya Dar Ya Allah zikri çekmek (bir arada). İnsana bazen zarar verebilirmi. Gücümüzün yetmediğini Rabbime havale etmek için okuyabilirmiyiz.

  • Bunlar ne için çekiyorsunuz.. bunları eğer iyi dilek için derseniz olmaz.birini kahrı içind eğil de doğruyu göstermesi için dedin duayı.100 defa ya Hakk c.c okuyun.514 ya Raşid c.c.gücünü yetmediği kişiye 104 defa ya Adl c.c okuyun.70 defa ya Müzillü c.c okuyun.ondan korunmak için 998 defa ya hafız c.c okuyun

 124. iyi geceler sevgili yönetici…
  daha önce siteninizde alkolden kurtulmak için dua görmüştüm yanılnıyorsam TEBAREKE SURE siydi.
  kullanılmamış beyaz bir parça kumaşa bismillah ile başlanarak tamamı yazılıp yastığın içine koyulur diye yazmıştınız ama şu ana o yazıyı bulamıyorum
  alkolden kurtulmak için bir arkaşımıza cevap olarak yazmıştınız
  tekrar yazabilirmisiz daha açıklayıcı olarak..
  teşekkürler….

  • onun dışında en kolay yöntem her gün üzerine yada suya 409 defa ya tevvab 202 defa ya berr 170 ya kuddus 68 defa ya hamid c.c okuyun devam edin 21 gün yada 41 gün

 125. merhaba. gerçekleşmesini istediğim bir dileğim var.ama zor görünüyor.ikna etmek için dillendiremiyorum.onun anlamasını, dileğimin olmasını nasıl sağlarım.teşekkürler.

 126. iyi akşamlar benim bi sorunum var hiç ders çalışmak istemiyorum çok tembelleştim ve ders calısmam lazım bana ne önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim..

 127. Merhaba sayın yönetici. Annem kız kardeşim ve ben beraber kalıyoruz. Ama herkes evde kendi aleminde. Yani ben odama çekiliyorum, kardeşim odasına, annem de salonda takılıyor. Sonra gidip yatıyor. Beraber olup konuşmaya kalksak hep tartışıyoruz ve bağırışıyoruz birbirimize ve sonunda annem bizlere küsüyor konuşmuyor ve söyleniyor. Evde sürekli bir huzursuzluk var. 2 gün iyiysek 10gün kötüyüz. Güldüğümüzde bile hayırdır bu kadarı iyi değil kötü bşy olacak diyor annem. Artık birbirimizi bi garip görüyoruz sanki. Kim bşy söylese evin içinde diğerimiz karşı çıkıyor. Sanki birbirimize kin güdüyormuşuz gibi. Evin bereketi kalmadı diyor annem. Sürekli evde gerginlik var. Bunun nedeni birazda benim ve kardeşimin uzun süredir işsiz olmamız.Ben kardeşim iş bakıyoruz ama hep olumsuz olarak geri dönüyor çabalarımız. Kardeşim 2 senedir, ben 9 aydır işsizim.
  Kiradayız ve masraflarımız var ve benim çalıştığım dönemdeki birikimlerimle döndüyoruz şuana kadar.annem ve kardeşime ben bakıyorum. Ama birikimim de bitti bitiyor. Annemin de maddi bir geliri olmadığından sürekli ne olucaz biz diye Allah’a dua ediyor. Ve tedirginlik ve korku var ne olacak diye. Aslında bu 3 ümüzdede var ve gergin ve stresyliyiz sürekli. Hergün ya bedi c.c okuyorak hayırlı bir iş bulmam konusunda Allah’a dua ediyorum.
  Lütfen sayın yönetici, çıkmazdayız ve yardıma ihtiyacım var. Yol gösterin. Detaylarını söylediğim evimizdeki huzursuzluk , kardeşimle benim iş durumum.
  Birde annemin sağlık sorunları var. Çok acı çekiyor, dayanamıyor ayaklarındaki ağrılara. Dizi kötü olduğundan evde yürütgeçle yürümeye çalışıyor ve sürekli acı çektiğini dayanamadığını söylüyor. Maddi imkansızlıktan dolayıda doktorada gidemiyoruz. Bunun içinde Allah rızası için ne dualar edebilirim yada ne yapabilirim ki, annemin ağrıları acıları azalsın. Çok üzülüyorum. Onu öyle görünce içim parççalanıyor.

  • selam kardeşim öncelikle Allah yardım etsin..her sıkıntınızda mutlulugunsifresi facebook sayfama gelin orada size dua edelim

 128. Merhaba lütfen Allah rızası için benim sorunumuda çözmek için dualar istiyorum fakat içirilcek yedirilcek birşey olmadan resimlerimiz var resimlere okuyup öyle yapabilirim.
  Benim 3 yıldır çıkıtıgım biri var ailelerde biliyo herkes biliyo işimiz çok ciddi ve kendiside beni çok seviyo bundan çokda eminim biliyorum.
  ama kafasına estikçe ara verelim diyo gözü çok dışarda kızlara çok bakıyo ben bundan rahatsız oluyorum dışarıyla ilgisini kesip bana bağlı olması için napabilirim ? benden başkasını gözü görmemesi için napabilirim ? birde birşey daha söylemek istiyorum kendisi çalışıyo işi çok güzel ama yaz olunca abisi çalgıcılık yapıyo benm sevdiğim kişide beraber gidiyolar orkestracılıkta çok etkiliyo bunu gözünün dışarı gitmesi için hep ayrılıgımız yaz zamanı gelince oluyo. şu an hiç birşeyimiz yoktu 10 gündür gene ayrıyız ara verelim dedi böyle oldu aileside çok seviyo bende onlarıda çok seviyorum ve beni görmedende duramıyor seviyorrr biliyorum görüşmek için çağırıyo bende hiç birşey yokken görüşünce çok huzursuz oluyorum.Ve bir ilişki sonuçta ya olur ya biter tamamen.Bu onuda yapmıyo bendende kopamıyor ve dışarıdanda kopamıyo yapcagındanda geri kalmıyoo :( Lütfen banada yardımcı olur musun Allah rızası için.

  • Allah yardım etsin kardeşim siz ciddi konuşun bu işe bir ad koyalım deyin. dışarıda gözü olan için her gün 73 defa Ya Celil c.c okunursa faydalıdır.Ayrıca birleşmek için her gün 1000 defa Ya Allah ya vedud Ya cami c.c okuyu

 129. çok teşekkür ederim ilginizden dolayı Allah razı olsun birşey sorucam bunun saati var mı ? okumanın birde ben çalışıyorum hastanede annem bizim niyetimize okusa olur mu ? niyetini nasıl yapsın

 130. s.a. eşim tembel ve yıllardır calışmıyor iki tane cocugum var ev kira cocuklarım okula gidiyo ve bende gündelik işlere gidiyorum evin gecimini ben saglıyorum cocuklarım artık büyüdü masraflar cogaldı cocuklrımın istedilkerini alamak beni cok üzülüyo benim artık dayanacak gücüm kalmadı allh rızası için bu adamın cvalışması için dua istiyorum

 131. yonetici hanm allah sizden razı olsun peygamber efendimize komsu eylesin o kadar iyisiniz ki anlatamam rabbim sizin gibi insanlarla karşılastırsın rabbim sizi merhametinden ve sevgisinden muhtac etmesin… arkadaslarla paylaşmak istedigim bi şey var arkadaslar dua ettıgınız zaman 2 gun sonra olmuyo dıye vaz gecmeyın ve istedıgınız oldugu zamanda dua etmeyı bırakmayın ve unutmayın kı dualrımız bızım hıc beklemedigimiz zaman gerceklesir ve bize bir mujde gibi gelir arkadaslar o ytuzden sabırlı olun ve dua etmeye devam edin allahın bereketı ve sevgısı uzerinize olsun hayırlı gunler

  • Sağol muradiye kardeşim bizlerçok aceleciyiz ve isteğimiz olunca dua eder olmayınca bırakırız oysa önceden de sonradan da dua etmayi bırakmamalıyız

 132. merhaba ben ecrinin annesiyim kedisi işte ikisinin niyetine sabah 9 gibi 73 ya celil c c 1000 er tane ya allah ya vedud ya cami c c daha sonra 20 tane şahmeran okudum allah herkesin kiyle benim dualarımı kabul etsin size sorum yanlış yapmak istemiyorum şahmeran da sevgi için 3 gün 61 okuncak yazıyor baktımda 3 günün toplamım 61 günlükmü ve bunu okumanın saati varmı

 133. s.a.benim yeğenim okuldan bir çocukla görüşüyormuş ve ablamda bu ilişkiyi farklı sorunlardan dolayı
  onaylamıyor. Yeğenimde ayırlacağını söyledi fakat gözümüz görmediği için söylediklerine inanmak zorundayız. Yeğenimin kalbinin hayırlı tarafa meyletmesi için ne yapabiliriz Bize bir dua önerebilirmisiniz?

  • 514 defa ya Raşid c.c okuyun.doğruyu görüp doğru tarafa yönlenmesiiçin her gün 100 defa ya hakk c.c okuyun.400 defa ya hadi c.c okuyun

 134. selamün aleyküm benim şöyle bir sıkıntım var nışanlıyım 4 aydır herşey çok güzel giderken bir anda nışanlım ayrılmak istedi bununda ailevi sorunları vardı ve saglık sorunlarıda vardı benim nasıl bir dua okumam lazım bana yardımcı olurmusunuz şimdiden çok teşekür ederim..

  • Hakkınzda hayırlı olanı versin Alahım.232 defa Ya kebir c.c 1286 defa Ya gafur c.c okuyun.sevginin devamı için her gün Ya Allah Ya vedud ya cami c.c 1000 defa okuyun

 135. selamun aleyküm .ALLAHIN selameti bereketi üzerinize olsun.böyle bir sitede bizlere yardımcı olup yol gösterdiğiniz için rahman sizden gani gani razı olsun.benim sıkıntım ailemle ailem evlenmeye karşı .sebepsiz yere evlenmek istediğim insana karşı çıkıyorlar .gerçekten cok dardayım .iki dag arasında kaldım ailem için ne okuyabilirim..yardımcı olursanız sevinirim .ve aleyküm selam.

 136. selam sizden Allah razı olsun bugün görüştüm erkek arkadaşımla durağa geldi sizin verdiklerinizi annem her gün okuyo yalnız itici bir konuşma tarzı var annemin okudugu dualar 232 defa ya kebir c.c 1001 defa ya vedud c.c 1000 defa ya Allah 1000 ya cami c.c birde şahmeran duasını annem ikindiden sonra başladı bunu gece 12 ye kadar bitirse olur mu birde bu itici konuşmaması için erkeğin ne okunabilir sıcak olması için bana karşı yönelmesi için

 137. selamun aleyküm.benim eşimle bir araya gelemiyoruz olmuyor bir sorun yok bana gelince olmuyor 15senelik evliyiz iki evladım var birden soğudu ama sadece cinsel anlamda birazda ilgisiz bir dua lütfen ne yapmalıyım şimdiden allah razı olsun

  • bir yemeğe 1001 defa ya Vedud c.c okuyun.1000 defa ya veliyy c.c okuyun.yattığınız aman 161 defa ya Mani c.c okuyun

  • hayırlı bir evlilik için cuma suresini cuma günü 18 defa okuyun.Cuma günü sela vakti 1062 defa Ya Bais c.c okuyun.

 138. selam benim sorumun cevabını verdinizmi yoksa pınar hanımın cevabımı cinsel soğukluk ve ilgisizlikle ilgili olan soru

 139. Merhabalar..
  Benim sıkıntım kendimle girdiğim hiç bir işte başarılı olamıyorum .. iyi bir üniversite mezunu ve yabancı dilimde var.. Ama suan işsizim yeteneğim becerim yok heyecanım ve paniğim fazla buda algımı yavaşlatıyor ne yapmam lazım başarılı olmam . Suan kpss ye hazırlanıyorum .. Dua istiyorum sizden :(

  • HER İŞTE BAŞARILI OLMAK İÇİN HER GÜN 86 DEFA YA BEDİ C.C OKUYUN 100 DEFA YA MACİD C.C.184 DEFA YA MUKADDİM C.C 37 YA EVVEL C.C

 140. slmlar hrks
  bnim eşimde içki kumar ve zina var kulhakkı yiyor ne yapmalıyım ayrılmak isdiyorum ama beni bırakmıyo yardımcı olursanız svinirim

  • bunlar sitemde ayrı bir dua var ama siz yinede içecği suya 409 defa Ya Tevvab c.c 170 ya Kuddus c.c 202 YaBerr c.c 68 Ya Hamid c.c okuyun 7 yada 21 gün devam edin

 141. lütfen bana yardım edin içim sıkılıyor eşimi evde isdiyorum ama glinced nfrt ediyorum ne yapmam lazım onu svmiyorum ne svdigim belli n sevmedigim ne yapacagımı şaşırdım bni hiç durmadan aldatıyo bni gözü görmüyo ama bndnd ayrılmak isdemiyo lütfen ALLAH rızası için yardım isdiyorum

  • Ayşehanım aldatmaması için her gün 73 defa Ya Celil c.c oku.siz karar vereceksiniz burada devam ederse size de yazık ne yapmak istediğize karar verin.ya Seviyorsunuzdur ya sevmiyorsunuzdur

 142. eş ile ilgili verdiğiniz :bir yemeğe 1001 defa ya Vedud c.c okuyun.1000 defa ya veliyy c.c okuyun.yattığınız aman 161 defa ya Mani c.c her günmü okunacak vede mesela ya vedud dedikten sonra c.c diycekmiyiz teşekürler

 143. merhaba hocam, bütün yazıları ve yorumlarınızı okudum çok faydalandım. Evlilik aşamasında erkek arkadaşımla ayrıldık aradan 1 ay geçti ama hala dün gibi acısını yaşıyorum, onu çok seviyorum dönsün istiyorum,hayallerim yok olsun istemiyorum, yer gök duayla, dualarınızı ve ve benim için önerinizi bekliyorum.

  • Hayırlı olanı isteyin zülal kardeşim..Hayırlı olacaksa hakkınızda her gün 1000 def ya Allah ya Vedud Ya cami c.c okuyun.114 defa Ya Cami c.c okumaya devam edin.Her gün100 defa ya Zül celali Vel İkram okuyun.

 144. hocam, bana dini butun bir hoca hristiyan byüsü yapildigini soyledi ama ben Allaha havale ettim yapanlari fakat yillar gecti huzurum sagligim evliligim elden gitti gidiyor. bü büyüyü herkes bozamazmis ne yapmaliyim yardimci olurmusunuz

 145. Hocam merhaba, Allah sizlerden razı olsun böyle bizleri yönlendirdiğiniz için.
  2 yıldır tanıştığım biri var. yaklaşık 7 ay görüştük sonrasında yolları ayırdım alkol kullandıgını öğrendiğim için. Sonrasında o kadar pişman oldumki günlerim geçmedi dünyam karardı 1,5 yıldır hala aklım onda bazen arıyor soruyorum hiç bi şekilde biz artık snle bi yola gidemeyiz diyor. Hayatım zindan oldu 1 yıldır görmüyorum .Bu sevgim bitmesin istiyoruum o beni sevsin istiyorum bi yandanda bitsin artık diyorum. Gururum kalmadı onun gözünde çok değersizim. Aramaktan bıktım utanır hale geldim. Gözüme perde inmiş gibi ondan baskasını görmüyorum.Oda beni sevsin istiyorum.
  Hocam dua edin bana şu çıkmaz bir yola bağlansın Allahın izniyle. Zindan olan hayatıma bahar gelsin. amin.

  • Merve bak canım her şeyin hayırlısı belki bunda dabir hayır vardır sen şimdi Her gün Ya Latif c.c 698 defa oku ve dua et hayırlı ise gelsin barışalım değise kalbime soğukluk ver Allahım diye geçecek inşallah

 146. merhaba hocam ben bi sene önce ramazanda oruçlarımın hiç birini tutamadım çünkü hamileydim bu ramazan da tutmak istiorum ama emzikliyim 4 aylık bebeğim var acaba tutsam çocuğa bi zararı olurmu yanı aç kalırmı..

 147. ben ölümden cok korkuyorum kabir azabndan korkuyorum..hic uyuyamıyorum.yaklasık bır senedır böyleyim.ne yapmalıyım.hayattan zevk alamıyorum ölüm korkkusundan yardmcı olursanız sevinirim…

 148. daha dogrusu ergenlikte yaptıgım hatalar beni korkutuyor…affedilmeyecek hatalar yaptım…ne yapmam gerekir…

  • Allah isterse bütün günahları affedip tertemiz yapar siz tövbe ed,n ve bol istiğfar okuyun ve Allahın razı olduğu kul olmaya çalışın

 149. merhaba ben daha öncede yazmıştım size 3 yıldır benim bir ilişki var şu an ayrıyız ama oda çok seviyo bende çok seviyorummm kendisi söylüyo delice sevdiğini zaten ama dışardaki kızlarlada görüşmek istito dışardan kopması için en etkili dua hangisdir söyler misin sadece bana bağlı kalması içiin ?ve bu huyu nerden kaynaklanabilir ben biraz ilime dönmesini istiyorum doğru yola

 150. merhaba benim size bir sorum olacak benim esim 15 yasindan beri namaz kilar bi kac gündür piskolojisi alt üst oldu bir anda sanki hersey bos sanki ölüm yok ailesine bagli biri gözü cocuklarini bile görmüyor hergün agliyor bunun cok zor bisey oldugunu söylüyor bi bosluga düsmüs gibi sanki beynimdekiler silinmis diyor lütfen bize yardim edin

  • Kardeşim doktora gidin ayrıca göndreceğim dualardan okuyun.Ruh ve sinir hastalıklarına aşağıdaki dualar okunur.

   Bir bardak suya 132 kere “Rabbi enni meseniyed durru ve ente er-Hamü’r Rahim”
   Allahümme inni euzü bike mine’l-hemmi ve’l-hazani ve euzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli ve euzü bike mine’l-cübni ve’l buhli ve euzü bike min ğalebeti’d-deyni ve kahri’r-ricali.”
   Sağ el gögsün üstüne konup,aşağıdaki sure 7 kere okunur.
   “Elem neşrah leke sadrek.Ve vada’na anke vizrek.Ellezi enkada zahrek, ve refa’na leke zikrek.Feinne me’al’usri yüsren.İnne me’al usri yüsren.Feiza ferağte fensab.Ve illa Rabbike ferğab.”
   “La ilahe illAllahu kable külli şey’in ve la ilahe illAllahu yebka Rabbuna ve yefna küllü şey’in”
   “Ya Allahü’r-Rakib-ül Hafiz-ür-Rahim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Halim-ül’Azim-ür-Rauf-ül-Kerim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Kayyum-ül-Kaimü ala külli nefsin bima kesebet,hul beyni ve beyne adüvvi.”
   Aşağıdaki tertib yapılır.
   1000 kere “Bismillahirrahmanirrahim”
   1000 kere Fatiha suresi
   1000 kere “La ilahe illa’llah Muhammedü’r Rasulü’llah.
   1000 kere “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammmed.Kema barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”

 151. merhabalar ben yaklaşık 2 yıldır işsizim ve olacak işlerim olmuyor hep bi engel cıkıyor yoluma ve şuan olması için uğraştıgımız bi iş var onun olması için Allah rızası için nolur bana dua soylermısınız

 152. merhabalar ben yaklaşık 2 yıldır işsizim ve olacak işlerim olmuyor hep bi engel cıkıyor yoluma ve şuan olması için uğraştıgımız bi iş var onun olması için Allah rızası için nolur bana dua soylermısınız olur yalvarırım

 153. selam yönetici ..benim bir erkek arkadasım wardı 3 aydır görüşüyorduk elilik düşünüyorduk ama sonra ayrıldık enın karakterin değişmez olmaz dedi ve beni bıraktı.ama beni sevdigğini iliyorum yeniden birleşmek bana geri dönmesi için ne okuyabilirim neolur yardım edin

 154. selam ecrinin annesiyim benim arkadaşım 25 yıldır evli fakat kocası aşırı derecede su yerine içki bağımlısı ayrılma derecesine geldiler lütfen yardımcı olurmusunuz ne okuna bilir arkadaşım çalışıyor onların niyetine ben okuya bilirmiyim ALLAH KİMSENİN HUVASINI BOZMASIN

  • 1000 defa ya reşid c.c 409 ya tevvab c.c 202 Ya Berr c.c 170 YaKuddus c.c suyun aokuyun her gün 21 gün okuyun.Başka dualr var yapılacak siteme bakın uzun onlar

 155. selam yönetici yine ben.bn sevgilimle ayrıldım.bana verdiğiniz esmalara dün gece basladım çok da inanıorum ama sevgilim internette ögürüm ilişkim yok kadınlarla ilgileniorum gibi şeyler paylaşıor bunlara ragmen esmalardan fayda görür müyüm?saçma ve anlamsız bir soru oldu ama o kadar sıkılıyorum k napıcamı bilmyorum

 156. selamün aleyküm yönetici bey ben bundan 44 gün önce 4,5 aylık (gebe) lık bebeğimi kaybettim.cok zor günler geçiriyorum.inanclı biriyim ama genede nefis işte çok üzülüyorum.tekrar bebek istiyorum bana dua edermisin ve bana bi dua gönderirmisin..şimdiden alyküm selam

  • Sümeyye kardeşim Alah nasip etmemiş vardır bir hayır hakkınız tabi istyebilirsiniz. siztemde zekeriya a.s çocuk için okuduğu dua var onu okuyun 4 cuma sela vakti 1000 Ya evvel c.c okuyun.

 157. Sayin yonetici, ben gercekten cok sikintiliuim allahima daima sukur ediyorum halime tabiki ama lutfen bana yardimci olun. Benim erkek arkadasim var ama bana cok soguk davraniyor gozude disarda baska kizlarda hep onunla ilgileniyor beni terkedecek diye cok korkuyorum bir kac kere iliskimizi bitirdi su an beraberiz ama yine soguk davranmaya basliyor onu kendime nasil buyuk askla bagliyabilirim benim yanimda kalmasi icin hangi sureleri okuyabilirim? Nolur yardim edin cok korkuyorum onsuzluktan

 158. Öncelikle Selamun Aleyküm… Verdiğiniz değerli bilgiler için Allah sizden razı olsun ..! benim sorum şu ”Ya Vedud” okuyun diyorsunuz sadece tesbih çekerek Ya Vedud dememiz yeterli midir yoksa 5000 defa duasını mı okumamız gerekiyor?

  • istediğiniz kadar okuyun tabi olur ama o sayı ebced değeri yada denemiş olduğu için belitrilmiştir Ya vedud en az 20 okunur

 159. Merhaba;

  benim kardeşim 20 gün önce trafik kazası geçirdi. Kendisine yayayken araç çarptı. şuan beyinin de ödem olduğunu, alnında ve yüzünde kırıklar olduğunu söylüyor doktorlar. ankara numune hastanesinde yatıyor. ilk günler bize el kol hareketleri yapıyordu ve gözleri kapalı olmasına rağmen yaş geliyordu. daha sonra heyecanlandığı için uyuttular 5 gün gibi ..akabinde 12 gün geçti ancak hala uyanmadı…ben yanına girdiğimde yutkundu ve dilini kıpırdattı…doktorlar süreç uzun diyor.. …… çeşitli dualar ediyoruz ….ama sizin öneriniz nedirçok teşekkürler

  • EDA 300 BİN YA HAYY C.C OKUYUN KARDEŞİM MUTLULGUNSİFRESİ SAYFAMA GELİN BİZLER BERABER OKUYALIM DUA ŞİFASI İÇİN

 160. Selam ..
  Bana sürekli küfürlü konusuyo iftira atıyo gözü dısarda oldugu icin sürekli benimle kötü olmaya calısıyo benim iki cocugum var evliligim kopma derecesine geldi esimin bana ısınması icin ne okuyabilirim beni görmek bile istemiyo

 161. sayın yöneticim size sanırım 21.06.2013 tarihinde yazmıştım ama benim kardeşimin bi işi yok işi olmadıgından dolayıda evlenemedi iş ve evlenmesi için ne önerinsiniz hanği duayı okumamız gerekir önce allah sonra siz yardımcı olurmusunuz teşekürler

 162. MUTLULGUNSİFRESİ SAYFAMA GELİN BİZLER BERABER OKUYALIM DUA ŞİFASI İÇİN

  demiştiniz yaa…. sayfaya nasıl gireceğimi bilemedim

 163. hocam selamün aleyküm benım sorum ”KALE HAZA FİRAKU BEYNİ VE beynek duasını bılıorsunuzdur sogutma bır kısıının sızden soguması ıcın yapılan bı dua bıldıgım kadarıyla ama sogutmak ıstedıgım kısı cok ıyı bırı bu duayı okursam ona bı zarar gelır mı sadece benı sevmesın artk ıstıorum

  • bu dau kötü alışkanlıkldarn kurtulmak için okunur birde zarralı bir kötü birini uzaklaştırmak içindir.sevmesini sitiyorsan bunu değil Ya vedud c.c okuyacaksın

 164. hım anladım hocam pekı nasıl nıyet edecegm nasıl okuyacagm kac kere yanı bu kadarını da yazarsanız cok memnun olrm hayırlı aksamlar??

 165. merhaba zeynep hanım;
  benim uzun süre görüştüğüm fakat birkaç yıl önce ayrıldığımız erkek arkadşım evlendi.ben ise bu durumu hiç umursamamaya çalışıyorum hatta devamlı mutlu olmaları için dua ediyorum.ama bi şekiklde hep aklıma geliyo acaba ben evlenseydimne olurdu diye düşünüyorum sinirlerim acayip bozuldu.mutlu olmalarını istiyorum kimsenin mutluluğunda değil gözüm Allah iki cihandada mesut etsin .ama bilinç altım bana oyun oynuyor dua önerirmisiniz. Allah şimdiden razı olsun.

  • Fatma kardeşim en doğrusunu yapıyorsun ama kendin için her gün 365 ya Celil 100 Ya Latif c.c 170 Ya Kuddus c.c oku.inşirah suesini oku.Ya Hayyü ya kayyum bi rahmetike esteğisü oku

 166. Selamun Aleyküm sayın yönetici benim bi sıkıntım varda.benim annemin bi arkadaşı büyücü.annem benim kızımada bakıyor.ve sürekli onlara gidiyor.ben bu durumdan cok rahatsızım.annemi o kadından yaptığı günahlardan ne yaptım ne dedimse koparamıyorum haftanın en az 4 gunu orda.kızımıda götürdüğü için eşimle sürekli tartışıyoruz.ben çalışıyorum çocuğuma bakan kimsem yok.annemi iman getirebilecek günahı ona hatırlatabilecek bir yol istiyorum.annemin diğer anneler gibi dinine bağlı namaz kılan biri olmasını cok isterdim.

  • 409 ya tevvab c.c 170 Ya Kuddus c.c 1000 Ya Reşid c.c okuyun.O büyücüden uzaklaştırmak için 770 yaMüzillc.c 846 Ya Muahhir c.c okuyun..Allah hidayet versin

 167. merhabalar sitenizi yeni gördüm ..benimde sıkıntılarım var maddi manevi kendimi mutlu hissedemiyorum bana yardımcı olurmusunuz

  • her gün 1000 ya reşid okursanız dünya ahiret mutluluğuna erişirsiniz.İnşirah suresin her sabah 7 yada 21 okuyun

 168. benim sorunum kızım ve oğluma bu yıl hayırlı okul icin burs çıkması nı istiyorum bana önereceğiniz dua varmı bana yardımcı olurmusunuz iki çocuğum üniversite okuyor çok zorlanıyoruz gecen yıl baş vurduk cıkmadı durumu iyi olanlara ciktı bu haksızlık değilmi sizce çocuklarıma dua edin hayırlı burs cıkmasını allah nasip etsin teşekkürler

  • Alalh nasip etsin kardeşim 100 ya kadir c.c 41 kadir suresi okuyun her gün 51 besmele okuyun.her gün 100 ya zül celali velikram.

 169. benim yardımınıza ve duaalrınıza ihtiyacım var. ailem annem ve kardeşlerimle bu aralar aram pek iyi değil. beni her zaman hor görürler, birşeyler yapmaya çalıştığım ve ayakta durmak zorunda olduğum için, çocuğumla yalnız yaşıyorum. onlar ancak işleri olduğunda beni ararlar. hem borç ödemek hem çocuğuma bakmak zorumdayım. her konuda beni yalnız bırakıyorlar. bu tavırlarından dolayı bende uzak durmayı tercih ediyorum. elimde olduğunda ben hiç esirgemem onlardan. bu yaptıkları zoruma gidiyor. kız kardeşim kocasından dolayı pek benimle konuşmaz ve evine gitmemi istemez. çocuğuna küçükken baktım. bunları pek takmamaya çalışıyorum, bana bir dua, birde çevremdekilerin bana kötü gözle bakmaması için bir dua verirseniz sevinirim. allaha emanet olun.

  • Allah her zaman yanınd aolsun kardeşim yalnızlığını onunla paylaş.her gün1100 Ya Ganiyy ya Muğni c.c okuyun.21 inşirah suresini okuyun..herkesin seni sevmesi için her günen az 20 ya Vedud c.c okuyabilirsen 1000 Ya Vedud.

 170. merhaba hocam ,kardeşin geçen ay tam bugun kaza geçirdi ve hala yoğun bakımda…beyninde hasar olduğu söyleniyor. Rabbim herşeyin en iyisini bilir…inşallah yusuf için de dua edelim

 171. merhabalar sitenizle bugun tanıstım cok güzel dualar.benimde bir sıkıntım var .cok borcum var.ve ne yapsam bitmıyor borc ustune borc cıkıyor.ne olur cok dua edersenız birde okuyup kurtulacagım acil bir dua varsa paylasırmısın allah razı olsun.

  • Borçlardan kurtulmak için bir sürü dua var bakın siteye birde her gün vakıa okuyun.her gün 1000 istiğfar okumaya gayret edin her sabha 100 Ya aziz c.c 40 gün devam edin

 172. inşirah suresini 7 gun 149 defa okuycam dun ılk kez okudum bugun adet olabılrım.. adetlıyken okumam da bır sakınca war mıdır? duayı bır kagıda yazsam we 7 gun dewam etsem okumaya olur mu? yardımcı olursanız cok mutlu olurum.sımdıden tesekkurler.Allah herkesın dualarını kabul etsın ınsallah.

 173. verdiğiniz cevap ve ayırdıgınız vakit için tesekkürederim.allah razı olsun.birde kayınvalidem benimle oturuyor cok problem yasıyoruz esimle sorunlar cıkıyor sogukluk giriyor araya bunun için ne yapmalıyım.cok tesekkürler

 174. merhaba hocam hayırlı ramazanlar ecrinin sorunları düzelmedi bu çocuk yüzünden iyce piskolojisi bozuldu çok sevmiş sizin verdiklerininizi okuduktan sonra barıştılar bi müttet sonra geri ayrıldılar örneğin bugün çok mutlular hiç bişey yokken ertesi gün erkek arıyo ben hayatımı yaşıycam sonra barışalım diye kızın işyerine gidiyo bu nasıl beyin 152 inşirah okuyum diye düşündüm size danışayım birde bu 152 iki kaç gün okuncak bir sefermi lütfen şu mubarek günlerde yardımcı ollun birde benim kız iş arkadaşları söylymiş böyle yerler var diye tarotculara gidip baktırcam diye durdu bende hayır dedim iyce kafayı yicek şu çocukla arası düzelsin diye acil ne okuya bilirim

 175. selam yonetici kardes benim abim bu yil,bense gelen yil universitу sinavlarina giricem.bizim icin hangi duayi onere bilirsiniz basarili ola bilmemiz icin.onceden tesekkurler

 176. hayırlı ramazanlar hocam 26 yaşındayım başımdan bir evlilik geçti 4 yıl evli kaldım boşanalıda 5 yıldı 5 yıldan sonra ilk defa biriyle tanıştım görüştük herşeyi anlattım ailesine anlattı uygun görmediler benm durumumdan dolayı. görüştüğüm kişinin de iş yerinde iş arkadaşları evlenmiş boşanmış kişilerle evlenmiş ve dedikodulardan dolayı ve evliliğimi zamanında sindirememesi e tabi zamanla sovutmaya çalıştı ama yapamadı . uzaktayız ikimizde çok dua ediyorum rabbim hayırlısını nasip etsin diye ne yapmalıyım hocam rabbimin izniyle sizin bilgilerinizle yardımcı olun hayırlı günler hayırlı ramazanlar

 177. iyi günler hocam benim sıkıntım görümcem 5 senedir aynı evde kalıyoruz eşimde onun lafına bakıyor sanki o evin hanımı eşimle tartıştıgımız zaman benim gitmemi istiyo

 178. Sitenizi yeni buldum çok başarılı bir site tebrik ediyorum sizleri.. Benim sizden ricam babamın alkol alımını durdurmak ve psikolojik rahatsızlığına yardım edebilicek dua istiyorum.İnşirah suresini 1 haftadır namazlardan sonra,gün içerisinde her aklıma geldiğinde okuyorum.. Benim iç sıkıntıma iyigeliyor kendim rahatlıyorum en azından sağolunnn…

  • içki alkol ,ç,n bir çok dau var lütfen siteden bakın..psikolojik arahasızlıkalr için de inşitah ve şahmeran duasını okuyun

 179. yönetici kardeşim selamün aleyküm.Benim derdim diyalize giren annem var damarlarıda tıkalı tıpta çaresi yok,annem dua okuyamıyor,ayrıca ablam ve ben kırk yaşına gelmemize rağmen evlenemedikhep birşeyler engel oldu hayırlı biriyle evlenip yine annemim bakmak istiyoruz,ayrıca sabit bir işim olursa 7 sene sonra emekli olucam ama bu gidişle 15 seneyi bulacak iyi bir işe girebilmek içinde bildiğiniz duaları istiyorum saygılarımla

  • her türlü isteğiniz için dua var sitemde iş için 7 gün 21 defa şahmeran duasını okuyun her sabha 7 inşirah suresini okuyun.evelnmek için fetih suresini ilk ayetini 101 okuyun

 180. öncelikle merhabalar. benim bir sıkıntım var yardımcı olursanız çok mutlu olucam kendi kendimi kemiriyorum. Nişanlımın arkadaş grubu var kızlı erkekli bir grup olabildiğince rahatlar ben o tarz bir çevrede büyümediğim için kabulenemedim sanırım bu durumu. ben de bu durum saplantıya dönüştü. rüyalarımda bile onları görüyorum. nişanlım kahve içmeye arkadaşlarla buluşucam dediğinde bi sinir geliyo sanki cinnet geçiriyormuşum gibi. Ben insanları seven herkes tarafından da sevilen biriyim neden böyle saçma sapan birşeyi sorun yaptım anlamıyorum takıntı haline geldi adlarını duymam bile bağırıp çağırmam için yeterli. insanları oldukları gibi kabul etmek ,koşulsuz sevmek istiyorum. ne yapacağım ben ? lütfen beni kurtarın bu sıkıntıdan :(

 181. selamün aleyküm hayırlı ramazanlar benim sorunum cok esnemekten şikayetciyim namaz kılarken sıksık esniyorum rahat da nefes alamıyorum bu sorunum üç senedir devam ediyor sadece namazda değil arabada evde yani her dakka esniyorum bu beni çok rahatsız ediyor ayrıca depresyon hapı kullanıyorum doktor bile tedavi edemedi bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

 182. Selamın aleyküm ALLAH RIZASI İÇİN SİZDEN YARDIM İSTİYORUM BENDE TEMİZLİK HASTALIĞI VAR İNSANLARIN DOKUNDUGU SEYE BEN DOKUNDUGUM ZAMAN ELIMIN KIRLENDIGINI DÜŞÜNÜYORUM VE DEFALARCA ELIMI YIKIYORUM CESMENIN BASINDAN ÇOK UZUN ZAMAN AYRILAMIYORUM BAZEN HICBIRSEYE DOKUNMUYORUM BU BENİM HAYATIMI ÇOK OLUMSUZ DERECEDE ETKILIYOR insanlar yaptiklarimi görünce beni yadirgiyor GUSL EDEMIYORUM ABDEST ALAMIYORUM SUYUN ALTINDAN CIKAMIYORUM NE OLUR BANA YARDIMCI OLUN BU GÜZEL RAMAZAN AYININ HORMETİNE SIMDIDEN ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH…

  • sizi anladım bu hastalığı biliyorum.Allah şifa versin akrdeşim ruh ve siznr hsatalıkarı ile ilğili dualar var onlara sitemden bakın. birde şahmeran duasu var kardeşim bu rahatsızlıkla riçin.bu dua her gün her gün niyete derek 21 defa 21 gün okunur.yada bir suyaokyun için inşallah iyi gelecaktir.

   Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
   Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
   Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
   Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kadir
   Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
   Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
   Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
   Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin

 183. merhabalar işyerinde cok çalışıyorum fakat değerim bilinmiyor emeğimin karşılığını alamıyorum başarı için bol kazanç için bir dua önere bilirmisiniz teşekkürler

 184. hocam iyi günler benim eşimin hayatında başka kadınlar var bana baglanması için ne okumalıyım evlendiğimizden beri böyle ne yaptımsa yine aynı bunun dışında başka şeyler içiyo bana yardımcı olurmusunuz

  • her gün dışarı alışkanlığı için 73 Ya Celil okuyun.sizi sevmesi bağlanması için 7 gün 786 besmel okuyun suya 1000 ya vedud c.c okuyun

 185. merhaba sn yönetici.bemm erkek arkadasımla ayrılalı yaklasık 2 ay oldu keın bir şekilde itemediğini söyledi.ama ben yine de okuyorum ya kadir ya allah ya rahman ya allah 2 hafta oldu.4444 e basladım 600 lerdeyim bırakmıyorum okurken su gibi gidiyor ayrıca bes vakit namazın arkadasından hayırlısıysa die dua ediyorum facede silmiyor beni.bnm resmlerimi silmiyor.bi ses seda yok ama sizce okumaya dewam edeyim mi yoksa nasipse gelir zaten dyrek duayı bırakmalıy mıyım ya da baska bir terkip ar mı?yardımcı olursanız çok sevinirim :(

 186. hayırlı günler benim bir sorum olacak beni işlerim hep ters gidiyor hep yollarım kapanıyor ,benim işim gücüm rast gitmesi, yollarım açılması ve iyi bir iş bulmak için hangi duaları okumam gerekiyor.

 187. komşumun kızı evden ayrılıp başka memlekete yerleşmek istiyor gitmemesi için ne okumalıyız yardımcı olurmusunuz

 188. selam yönetici.Allah rızası için yardım edinçdaha önce de duaar vermiştinz.sevgilimle ayrılalı iki ay oldu ben uut ettim msjlar attım okudum ettim.pazar akşamı iki reskat namaz kılıp 3003 ya vedud çektim hayırlısı se hemen gelsin hayırlı değilse bile allah ım sen hayırlı kılarak hayra cevirerek bii birlitir dedim.gece aradı kötü konustuk aileni istemiyorum dedi telden faceden siliyorum bir daha mesajını görmek istemiyorum dedi.dönmesinin imkanı ok dua ediyorum kalbimden gitsin diye daha da asık oluyorum sizce okumaya dewam etmeli miyim ne önerirsiniz dönmesi imkansız şuan nolur çok kötü durumdayım

 189. Merhaba yönetici.öncelikle vermiş olduğunuz bilgiler için çok tşk ederim Allah c.c. sizden razı olsun,inaşallah cenab-ı hakk-ın rızasını kazanırsınız.
  Benim sıkıntım derdim işler ile ilgili (Allah ım başka dert ve sıkıntı vermesin.Amin.) işlerim bozuldu artık hiç bir şeyi yoluna koyamıyorum ve günden güne de kötüleşiyor iş hayatım.Mal varlığım da kalmadı eridi bitti.Ailem ile kötü oldum herkes dışladı.Yaradanım dan başka kimsem yok.Bana tavsiyede bulunabileceğiniz etkili bir dua varmdır.Bilginize güvenerek.
  Selam lar.Allah a emanet olun.işlerimin yoluna girmesini ve rızkımın bollaşmasını ödeyemediğim borçlarımı ödemek istiyorum.

  • 41 vakıa suresini bir günde okuyun sonra her gün 1 yada 2 ssbaha akşam okumaya devam edin.308 ya Rezzak Ya fettah okuyun.bolca istiğfar okuyun.rızık için çok dua ar siteye bakın.her sabha 186 ya Vehhab c.c 7 gün her sabha 300 Besmele 300 salvat okuyun

 190. Öncelikle yüce Rabbim sıkıntısı olan herkesin yardımcısı olsun .yorumları okudum ve bende yazmak istedim 17 yıldır spor yapıyorum milli sporcuyum güreş dalında son 3 yıldır yolunda gitmiyor hiç birşey daha çok çalışıyorum ama başarı yok mesleğim sporculuk sermayem vücudum günden güne birşeyler katacağıma sanki herşey daha kötüye gidiyor gibi . Allah razı olsun şimdiden çok teşekkürler

 191. Hayırlı günler yönetici arkadaşım Rabbim sizden razı olsun… Benim de sizden bir ricam var çalışan bir bayanım işyerinde işle ilgili veya mesai arkadaşlarımla ilgili bazı sorunlar yaşayabiliyorum her insanın başına geldiği gibi. rabbim beterinden esirgesin. Günlük hayatın verdiği sıkıntılarla bazen okuğum yazıyı bile anlıyamıyorum açıkçası, iş arkadaşlarımla ve amirlerimle de hayırlı geçinim de olmam için,bana bu konularda okuyabileceğim dualar varsa yardımcı olursanız çok memnun olur. Allah razı olsum rabbim tüm burda dualarda buluşanların rabbim gönüllerindeki dileklerinin hayırlısını nasip etsin inşaallah…

 192. slm yönetici.ben 4444 bitirdim sevdiğim insanla evlenmek iin ama o konusmamıza gerek yok diyor faceden sildi tekrar ekledim kabul etmiyor.fal baktırdım birbirlerini istiyorlar ama aileler istemiyor dedi.en son üç günde büyü bozmak için 1000 kere okunan duayı okuorum bugün 3.gn bugün de 1000 defa okuyacagım.acaba hayırlı mı eğil waz mı gecmem gerekio..siz bana 40 gün devam ediniz dediniz ama devam etmedim olumlu bişey olmayınca hayırlısı değildir diye bıraktım :( nolur yardım edin

  • canım kardeşim evet herşeyin hayırlıs siz duanıza şöyle devam edin Allahım bu kişi bneimiçin hayırlı ise nasip et değilse bana hayırlısını ver

 193. selam benim icim daraliyo her gun SIkILIyorum agliyorum kendimi hic mutlu hiss etmiyorum acaba ne okumali nasil dua etmeliyim? onceden ALLAH RAZI OLSUN

  • SELİN KARDEŞİM ÖNCE MUTLU OLMAK İÇİN SAHİP OLDUKLARINA ÇOKCA ŞÜKRETMEK GEREKİR.BİZLER ALALHIN YARTATTIĞI KULLARIZ VE MÜKEMMEL YARATILMUŞIZ.ÖNCE KUL OLDUĞUMUZU FARK ETMELİYİZ.GÜN İÇİNDE Kİ YAŞANTINI SORĞULA NELER YAPIYORSUN..KENDİN İÇİN SEVDİKLERİN İÇİN EN ÖNEMLİSİ SENİ YARATAN İÇİN NELER YAPIYORSUN..İNSAN FAYADALI ŞEYLEREL ÖEŞGUL OLMAZSABOŞLUKTA HİSSEDERKENDİNİMUTSUZ OLUR.BENİM TAVSİYEM..ÖNCE YARATILIŞINA BAL NEYİN EKSİK KARDEŞİM..VE SENİN SAHİP OLDUKLARINA SAHİP OLAMAYANLARA BAK.VE ŞÜKRET.HER GÜN SABAH KALKINCA AYNAYA BAK ŞÜKÜRLER OLSUN BU GÜNDE UYANDIM.BÜ GÜNDE NEFES ALABİLİYROUM ELİM AYAĞIM TUTUYOR.SONRA ALLAH RIZASI İÇİN BU GÜN NE YAPABİLİRİM UFAKD AOLSA YAP.SIKINTINİÇİN 7 DEFA SUYA İNŞİRAH SURESİ 7 DEFA FATİHA OKU 72 YA BASIT C.C ..SEN BİR DENE VE HENDİNİ SORĞLUA SONRA YENİDEN KONUŞURUZ

 194. sa hocam aniden hiçbirşeyim yokken aniden rahatsızlandım.doktorlar sebebpsiz yere bipolar bozukluk oldugunu söylediler.hocalar ise büyü yapılmış dendi.bir anda her şeyi çok farklı gördüm örneğin ailemi kendi ailem sanmadım gibi. Bu arada birini çok seviyordum o da beni.lakin bu durumum yüzünden ona da olmadık sözler sarfettim şuan ayrıyız.ve bu rahatsızlıktan kurtuldum ama her şeyimi kaybettim.sevdiğim insanla görüşmüyoruz ona kavuşmam için nasıl dua etmeliyim.ve bu kişi nasibinde ise yani Allah yazdıysa bu kişiden kaçışım olmaz mı? Şimdiden teşekkür ederim.rabbime emanet olun.

  • ALLAH BİLİR KARDEŞİM NASİPSE İNAŞŞALAH OLUR.1000 YA ALLAH YA VEDUD YA CAMİ OKUYUN BİRDE 1100 YA ZÜL CELALİ VEL İKRAM OKUYUN

 195. s.a benim çok önemli bir sınavım var hukuk dersleri var ve benim aklım almıyor artık çalışmaktan ve çalıştıktan sonrada çalıştıklarımı da unutuyorum bunun için bana yardımcı olurmusunuz acil lütfen

 196. merhaba ben namazı sürekli kılamamıyorum kaçırmadan sürekli kılabilmem için tabiki nefsime uymamam gerekir ama yapamıyorum lütfen bana yardımcı olun ne yapmam gerekir.

 197. özellikle sabah namazına kalkabilmek için yatmadan okunacak dua varmıdı, ne yapmam gekekir.
  çocuklara sinirlenince istemeyerekte olsa yüksek sesle çok kızıyorum sakinleşmek için dua varmı yardımcı olursanız sevinirim.

  • aslında istediğiniz tüm dualr sitemde var..sanıyorum bakmıyorsunuz…İsinilerinince 88 ya laim c.c 10 ya gafur c.c 10 salavat okuyun.sabah namzına kalkmak için yatarken 7 kevser suresi okuyun bşr dua daha var bakın.

 198. Selamun aleyküm kardeşim,

  Yazılarınızı okudum hıc sıkılmadan baska kardeslerımıze yardım etmeye calısmışsınız cok guzel tebrık ederım Allah razı olsun sızden hep yardımcınız olsun..

  Bende birşey sormak istiyorum.5senelik evliyim ve çocuğumuz olmuyor şuanda tedavi görüyoruZ inşallah bu sefer bu 3.denememmiz olcak bebeğimizi kucağımıza alma ümidindeyiz bana önerebileceğiniz bir dua varmı??ben aslında kenzül’arş namazını kılmak istiyorum ama nasıl kılındığını tam olarak bulamadım bana yardımcı olur banada dua edermisiniz Allah rızası için..

  • HALİME ARDEŞİM ÖNCE SAĞLIKLI VE SALİH BİR EVLAT İÇİN NİYET EDİN OLURMU..SİTEMDE BU KONUD AÇOK DUA VAR.ZEKERİYA A.S DUASI MERYEM SURESİ ..HER CUMA SELA VAKTİ 1000 YA EVVEL C.COKUYABİLİRSİN.

 199. Merhaba size daha önce facebook dan da sorular sormuştum ve söylediklerinizi sabır ve sukunet içerisinde yapmaya devam ediyorum.size bir sorum daha olucak eşimin arkadaşına yaklaşık 2 yıl önce verdiği bir borç var ama adam o kadar yüzsüz kii bu borcu ödemeye niyeti yok üstüne yatmaya çalışıyor.Bu eşimin verdiği borcu ben burdan dua okuyarak şöylee kendi ayaklarıyla tıpış tıpış getirmesini sağlayabilirmiyim böyle bir dua varmı.Çünkü hakkaten çok sıkışık durumdayız ayağımızla götürüp verdiğimiz parayı elimizle geri alamıyoruz.illaki bi bahane bulup eşimi herseferinde başından savmayı başarıyo.Bana bu konuyla ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden çokk teşekkürler.

 200. selamün aleyküm zeynep hanım siteleriniz sayesinde duaların gücünü daha iyi anlamaya başladım..yer gök dua..facebook ve burda derdini skıntıısını gördüğüm her kardeşimize elimden geldiği kadar dua etmeye gayret ediyorum.. benimde bana çok büyük gelen sıkıntılarım var zeynep hanım.. eşim uzun bi süreliğine şehir dısında olmak zorunda ..işi nedeniyle.. ailesi hep birlikte bana düşman kesildiler resmen.. bizi ayırmak istiyorlar. hersey mükemmele yakın giderken aramız bir anda bozuldu.ortada sebepte yokken..ailesi özellikle anne ve babası bana kendi evlatlarından daha iyi davranırken bir anda insan değilmişim davranmaya başladılar..hakaretler,iftiralar,psikolojik baskılar… ne oldugunu anlayamıyorum.. ve kimsenın gunahını almak istemem ama eşimide dolduruyorlar . sitenizdeki esmaları salavatları duaları elimden geldiği kadar okumaya çalısıyorum.. ama sanki durumum daha kötüye gidiyormuş gibi oluyor.eşim benimle iletişimini neredeyse sıfıra indirdi. beni hiç merak etmiyor arayıp sormuyor. çok zoruma gidiyor bu halimiz. cok dua ediyorum ama acaba kaderimi cok mu zorluyorum diye düşünüyorum. ayrılmamız daha mı dogru olur. eşimide arada bırakmak istemiyorum..ama birbirimizi cok severdik ayrılmakta istemiyorum.eşim beni çok sevsin eski güzel günlerimize dönelim huzurumuz olsun istiyorum.kimsenin kötülüğünü istemiyorum.. bazen acaba üzerimize birisi kötü bişey mi yaptı diye düşünüyorum büyü gibi.. çünkü herseyin bu kadar tam tersine dönebilmesine inanamıyorum.. sizden hem dualarla hemde tecrübelerinizle destek istiyorum.. dualarınıza beni de katarsanız cok sevinirim. Allaha emanet olun inşallah

 201. merhaba dünde yazmıştım size ama yayınlanmadı bile ben hamileyim ve zehirli guatr hastalığım var doktorlar bu hastalığımın çocuğumda sıkıntılar oluşturabileceğini söylüyor çocuğumun sağlıklı doğması ve benim hastalıklarımdan etkilenmemesi için hangi duayı etmeliyim

  • Deryacığım şifa için okuncak her duayı okuyabilirsin sitedeki şifa dualrını oku ayrıca her gün 300 ya hayy c.c 68 ya Muhyi c.c oku.çocuğu korumak için 145 ya muheymin c.c oku

 202. merhabalar.lütfen bana yardımcı olu. 2 senelik bir ilişkim var. erkek arkadasımla aramda hiç bir sorun yok .ama ben ayrılmak istiyorum.onu kırmadan uzmeden nasıl söleyebilirim diye düşünüyorum ama olmuyo.kendmden onu nasıl uzaklastırabilirim nasıl sogur benden?

  • NEDEN AYRILMAK İSTİYORSUN O ZAMAN ..KARDEŞİM GÜZELCEKONUŞ KONUŞMADAN ÖNCE ONU İKNA ETEMK İÇİN 206 YA CEBBAR C.C 1020 YA AZİM C.C OKU

 203. merhaba yönetici.ben erkek arkadasımdan ayrılalı dört ay oldu.bu süre içinde sizden yardım istedim bir sürü yapılacak dua verdinz.bunları surekı olmasa da yaptım.onunla ewlenebilmek i..in 4444 okudum 28 günde bitti tamamladım.ama bitmeden önce kötü bir konusma yaptık ve beni tamamen sildiçbuna ragmn sayıyı tamamladım.şimdi bana geri dönsün die niyetlenerek başladım 155 lerdyim ama hiçbir umut yok.üç fal baktırdım üçünde de hayırlı değil dediler bir kere de hoca baktı hayırsız dedi.bütün bunlara ragmn umudumu kesmelimiyim 4444 ü ve okumayı düşünddüğüm iğer duaları bırakmalı mıyım.4 aydır uğrasıorum olmuyor.lütfen yardım eder misiniz :(((((

  • BAKIN KARDEŞİM ÖNCELİK FAL BÜYÜ DİNİMİZDE ÇOK GÜNAH HER ŞEYİ SADECE ALLAH BİLİR VE ONDNA İSTENİR HER ŞEY..SEN DUA EDERSİN SADECE SANA KARŞILK VERCEK ALLAHA .ALLAH SENİ DUYAR VE CEVAP VERİR AMA İLLA DUANIN YANSINI KABUL ETEMZ .BU SENİN LEHİNE OLAN ŞEYDİR HAKKIND AHAYIRLI DEĞİLS EKABUL ETMEZ SANA BAŞAK BİR YARDIMDA BULUNUR.İSTEKELRİNDE ALLAHIM ÖNCE SENİN RIZAN SONRA HAKKIMD AHAYIRLI OLAN İSTEKELRİM DEYİN..SİTEDE OLNA HER DUA HER SİTEK İÇİN OKUNUR.HER GÜN 1000 YA ALALH YA VEDUD YA CAMİ C.C OKUYUN 134 YA SAMED C.C 55 YA MÜCİB C.C

 204. Selamun aleykum. Sizden küçük bi ricada bulunucam yardımcı olursanız cok memnun olucam. sevdiğim insanla 5 yıldan beri konuşuyoruz arada ayrılıklar olsada ne tam ayrıldık diyebiliyoruz nede tam birleştik diyebiliyoruz. en son birbuçuk ay önce kadir gecesinde mesaj geldi daha sonra annesiyle birlikte ev ziyaretinde bulunduar birkaç gün sonrada yüz yüze konuştuk evlenmek istediğini herşeyin artık daha güzel olacağını söyledi bayağı hayat doluydu sevinçliydi. evlerimize gittikten sonra bian kendisine pişmanlık duygusu gelmiş nedenini bulamıyorum kafam karmakarışık niye böyle oluyo bimiyorum dedi. önce seni sewiyorum we ewlenmek istiyorum senden başkasıyla yuwa kuraramam diyen insan seni sewemiyorum karşımda sanki duwar duruyo sewemiyorum diyo. we bu durumu 2 defa daha yaşadık. sebeplerini öğrenmeye çalıştıkça geçmişte yaşadığı we bilinç altına yerleşmiş olayların patlak werdiğini söledi askerlikte unutamadığı şeyleri hatırladıkça depresyona giriyor ve istediği sewdiği şeylerden soğuyor. ama bana göre bunun sebebi sadece maddi şeyler değil biz nezaman ewlilik kararı alsak hayırlı bir iş olduğu için hep bir engel çıkıyor. elimde olmadan üzülüyorum onca hayal kurulduktan sonra terkedip gitti beni. beddua etmeyede dilim varmıyor ama bir ay oldu hiç aklımdan çıkmıyo çook üzgünüm dua etmeye gayret ediyorum. sizden ricam bu konu hakkında yaşanmışlıklarınızdan weya tecrübelerinizden bana da yardımcı olurmusunuz.. onca yılımı werdim ona tekrar güvendim ama o arkasına bakmadan gitti. beni anlıycanızı umuyorum şimdiden çook teşekkür ediyorum Allaha emanet olun

  • SEVGİLİ KARDEŞİM..MERYEM EVET KARASIZ BİR KİŞİ BELKİDE SORUMLULK AĞRI GELİYORDUR..AMA İNANIN HER ŞEŞR DE BİR HAYIR VARDIR DENİR YA BAZEN ZÜLDÜĞÜMÜZ ŞEYLER ZAMNLA İYİ Kİ OLMAMIŞ DERİZ..HAKKIND AHAYIRLI MI DEĞİL Mİ ANCAK ALLAH BİLİR..SEN DUA EDERSİN ALLAHÜ TEALA İŞİTİR AMA SENİN İÇİN EN AHYIRLI NE SİE ONU VERİR AMA DUA EDEREKNDE HEP SEN EN İYSİNİ BİLRSİN ALLAHIM HAKKIMAD AHAYIRLI NE ŞSE ONU DİLİYORUM DEMEK GEREK..ŞİMDİ SANA TAVSİYEM İLLA OLSUN DERSEN ONUN DAHA KAKARLI OLMASI İÇİN 514 YA REŞİD C.C OKU..GÜÇLÜ OLMASI İÇİN 117 YA KAVİYY C.C..AMA İYİ DÜŞÜNÜN BU GÜN BÖYLE ÖNEMLİ BİR KONUD AARKASINI DÖNERSE EVLİLİK DAH FARKLI DAHA SONRA DAHA ÖOK ACI ÇEKERSİNİZ.BU ARDEŞİMİZ BELKİ İSTEYERK YAPMIYOR AMA SANIRIM BİR RAHATSIZLIĞI VAR

 205. yönetici slm yine ben :(((( bir kaç gün önce yazdınız ben sizi yine rahatsız ediorum.ayrıldığım sevgilim baska birine asık olmuş benm en son kalan resmimi de silmiş.çok ağladım bugün yine.4444 e devam ediorum 2000 e geldi.ya kadir ya allah esasın a vedudu camı gaffar esmalarına baslamayı düşünüorum.yasın 1.mübin 53 kez okumayı düşünüorum.sizce doru mu yapıorum beni bırakıp giden birinsan için bunları yapmakla.geri gelmesinin mümkğnatı war mıdır _cevap verirseniz çok sevinirim:(((( her gün ölecek kaar ağlıorum

  • SEVGİLİ KARDEŞİM ..ÖNCE KENDİN İÇİN HAYIRLI OLANI İSTE..BAKIN ALLAH YAZDIYSA OLUR…AMA MUTLKA BİR AZMANI VARDIR.AMA BENİM TAVSİYEMİİİSTERSEN KARDEŞİM..BİZ DÜNYA SEVGİLERİNİN ADETA KÖLESİ OLUP HER ŞEYİ UNUTUYOR İLLADA BU OLSUN DİEY KENDİMİZİ HARAP EDERİZ.OYSA ALLAH BİZİ ÇOK SVER BİİZM İÇİN EN İYİSİNİİİSTER VE VERİR.ALAHTAN İSTERSİN DUA EDERSİN AMA ALLAHA HAVALE EDERSİN OLURS AMEMNUN OLRUZ MUTLAKA AMA OLMAMSI BAZEN LEHİMİZE OLUR NEREDEN BİLECE ZBİR BU BERABERLİĞİN BİZE ZEHİR OLAMAYCAĞINI İŞTE BUNU BİELN SADECE ALLAH O YÜZDEN OLMAYINCA İSTEĞİMİZ DÜNYAYA KÜSMEK NİYE KENDİNİ HARAP ETMK NİYE ..BZİ ZANEDERİZ Kİ BİR DAHA SEVEMEM OYSA BU NE KADAR YANLIŞ..SÖYLEDİKELRİ YAPMAK İSTERSEN YAP KARDEŞİM..AMA KENDİNİ ZÜZMDEMDN BEN YAPMADIM UĞRAŞMADIM DEMEZSİN OLURSA OLUR OLMAZSA YENİ HAYAYATA BAŞLA

 206. Merhaba.Erkek arkadaşım benden ayrılmak istiyor.ya cami ya vedud uygulamasını yapıyorum 7 gün oldu.bugün konuşcağız.onunla buluşmaya gitmeden önce kalbini yumuşatmak ayrılık kararından vazgeçmesini sağlamak için ne okumamı önerirsiniz

 207. slm yönetici.ayrıldığım kişinin sevgilisi oldugunu öğrendim.4444 e dewam ediorum 1 saatte 300 okudm bugun su gibi gidio.düb bırakcam dedim kendi kendime ama okumaya baslayınca su gibi gidiyor we böyle olnca onun sevgilisi olsa da umutlanıyorum.olmayacak seylerde 4444 asla tamamlanma denio.benm bitireceğim de belli değil ama 2000 i geçtim bana dönsün geri gelsin niyetiyle okuyorum.ben aptal mıyım yoksa benmm gibi olan kısıler war mıdır?Allah her işaeti werio wazgecmıorum br trlü…gelcek de Allah dua etmemimi istiyor toksa ben mi takıntı yaptm acaba yönetici?iki de bir de zamanınızı alıyorum kusura bakmayın :(

 208. slmlar benim eşim evlndigimden bri beni aldatıyo hergün başka kadın ver hayatında ne yaptımsa vazgcirenedim bendnde ayrılmak isdemiyo lütfen bana yardım edin eşimden çok sogudum yanına dahi yatmak isdmiyorum ve benim konuşmasını isdmdigim biriile konuşuyo görüşüyo ALLAH rızası için yardım edin benim için dua din okuyun ve ne okumam gerekiyo benim söylrin ALLAH razı olsun

  • Aysecim ayril ondan. Hangi yüzle hem seni aldatiyo ve ayrilmak istemiyo anlamadim.o ayrilmiyor ise sen ondan ayril kadinlik gururun cok incinmis her türlü duayi et mesela istihare namazini kil eminim ki Allahin izni ile ondan sonra feraha cikacaksin boyle devam ederse cok mutsuz olursun

  • AYŞE KARDEŞİM …NEDEN O ZAMAN OARDASINIZ BU HAK MI AİLERE ANLATIN BENCE .EĞER DÜZELMEZSE O ZAMAN KENDİ AHAYTINA BAK…AMA TABİKİ ONU KURTAMAK DOĞRU YOLU GÖSTEREMK İÇİN ÖNCE DUA ET ALLAHTAN YARDIM İSTE ..OLMAZSA O ZMAN KARAR VERRSNİ..ONUN HİDAYETİ İÇİN HER GÜN 400 YA HADİ C.C 73 YA CELİL C.C.202 YA BERR C.C 409 YATEVVAB C.C 1106 YA ZAHİR C.C.OKU DOĞRUYU GÖREMSİ İÇİN DE 514 YA REŞİD C.C

 209. selamun aleyküm
  çok güzel bi site Allah emeği geçen herkesten ebeden razı olsun ne muradınız varsa versin.benim canımdan bile çok sevdiğim biri var o 4 yıl benim peşimden koştu yalvardı yakardı şiirler yazdı herşeyi yaptı diyim kısaca ben de onu zamanla hergün bi öncceki günden biraz fazla seve seve şimdi herşeyim oldu onu 7 ay öncesine kadar hep reddettim günaha girmemek için haram sonuçta ama şeytan çok uğraştı bnmle kabul ettim bu 7 ayda bi sürü çok ciddi şey yaşadık beni ailesiyle tanıştırdı ben annemle tanıştırdım yeminler edilde hatta yüzük bile almıştı bana ya o kadar çok seviyoduki beni ameliyatta ismimi sayıklıycak kadar şimdi bnde onu çok seviyorumm o üzülmesin diye herşeyi yaptım 7 ay iyi kötü geçti ama şimdi biraz tuhaflaştı uzaklaştı benden bana dediki bn artık seni seviyomuyum bilmiyorum dedi ama sen üzüldüğünde ağladığındada sanki canımdan can gidiyo dedi ya benim sıkıntım şu ben onunla çok şey yaşadım paylaştımm duygular hissettim o hisleri bi başkasında yaşayamam ilkim o benim başkasını istemiyorum onada söyledim ben sana seninle evlenceğime söz verdim sözümü tutarım ama bnden başka bişe bkleme dedi sen üzülme diye elimden gelenin fazlasını yapıcam dedi beni görmüyoken çok farklı yanımda sanki o lafları diyen odeğil ya bn napıcağımı bilmiyorumm onu çok seviyorum aslında o da beni seviyo ama şuan mualllakta sizden ricam bana öyle bi dua verin ki bana olan sevgisi muhabbeti özlemi kalbinde dolsu taşsın mesela o bnden uzaklaştıkça kızlara meyili artıyo o huyu gitsin benden başka kızla konuşmak istemesin bile internetten baktım bazı dualara korkuyorum büyü falan ollur diye kesinlikle büyü istemiyorum o yüzden lüften Allah rızası için bana bi dua verin hem bana olan muhabbeti artsın hemde kızlara olan ilgisi azalsın şimdiden Allah razı olsun …

  • MERVE KARDEŞİM ASLINDA SENDE HATANIN FARKINDASIN SANIRIRM.EVLİLİK OLMADAN BAZI ŞEYLERİN OLMASI DOĞRU DEĞİL ÇÜNKÜ SONUN NE OALCAĞI BELLİ DEĞİL..SEN BİR AN ÖNCE EVLİLİK İÇİN ADIM ATMASINI SÖYLE EVLİLİK BELKİDE BAĞLAR SORUMLU OLUR..BAK KARDEŞİM HER ŞEYİ ALLAH BİLİR O YARDIM EDER..ÖNCE NİYETİNİET ALLAHTAN YARDIM İSTE.
   HER GÜN 1000 YA ALLAH YA VEDUD YA CAMİ C.C OKU..SEVGİSİ İÇİN VE BİRLEŞEMNİZ İÇİN..232 DEFA YA KEBİR C.C BAĞLANAMSI VE İYİ GEÇİMİNİZ İÇİN OKU.ONUN KARARINDA SADIKI OLMASI İÇİN 298 YA SABUR C.C.
   SENİN SZÖÜNDEN ÇIKMMAMSI İÇİN HER GÜN 1000 YA VELİYY C.C 1020 YA AZİM C.C OKU
   KÖTÜ ALIŞKNALIKLARI OLMASIN DİYE 202 YA BERR C.C 409 YA TEVVAB C.C 156 YA AFÜVV C.C 170 YA KUDDUS C.C..
   TATLI BİRŞEYE 71 KEVSER SURESİ VE 41 AYETEL KÜRSİ OKU SEVGİSİ VE BAĞLILIĞ İÇİN .

   • inanın imkanım olsa evlenme teklif etse hemen kabul ederim ama ben kabul etsemde babam vermez çünkü daha askere gitmedi işi yok yani evlenmeye çok zaman var 3sorum var kardeşim
    1. 1000 ya Allah ya vedüd fln dedin ya hepsi ayrı ayrımı yani 1000 ya allah 1000 ya vedüd mü ?
    2. bunları hergünmü yapıcaz yada yapıcaksak ne kadar sürede 1 haftamı 60 gün mü
    3. tatlı bişeyi yicek mi yani yemeden yapılan bişe varmı çünkü benim şuan ona bişe yapıpta yedirme imkanım hiç yok su bile belki bi ihtimaldir hiç görmüyorum nerdeyse onu.. :(
    Allah razı olsun inanın çok sıkışık bi durumddayım inşaallah herşey eskisinden daha güzel olur

     • selamun aleyküm
      şey sorcaktım ben bu duaların fazileti yüksek dimi yani bağlanması sadakati fln büyük ihtimal olur dimi ?

     • MERVECİĞİM İNAN HER DUA LLAH AKTIND KABUL DÜR AMA HAYIRLI İSE TABİK ALLAH AKBULE DECEK.CEVAP VERCEK HAYIRLI DEĞİLSE YAPTIĞIN HER DUA İÇİN SANA BAŞKA BİR YARIMDAN BULUNACAK ALLAH

 210. Selamün Aleyküm benim konuştuğum bir oğlan var bu oğlanla aram maşallah diyim çook iyi fakat ben ciddi değilim diyor ama benle görüşmeyide bırakmıyor her hafta beni boş zamanında yanında istiyor bazı akrabalarıyla bile tanıştırdı ama ciddi değilim diyor ben ise çok alıştım bağlandım sevdim onu kaybetme korkusu sardı içimi bu suya okunan besmele ben okusam olurmu lütfen bana cevap verin şimdiden teşekkürler

 211. selamün aleyküm ben 8 yıldır biriyle beraberim ve çok seviyorum ama sürekli kavga ediyoruz benden cok uzaklaştı beni istemiyormuş gibi davranıyor neolursa benden biliyor bitsin diyor beni istemiyor sevmiyor ne yapmam gerekir neolur yardım edin gitti gelmiyor

  • NURAY KARDEŞİM HE RŞEİYN HAYIRISNI ALALH BİLİR BİLEMEYİZ SENİN İÇİN HAYIRLIMI DEĞİLMİ O YÜZDEN ALLAHIM HAKKIMD AHAYIRLI İSESEVDRBENİ VE DÖNSÜN DİYE 1000 YA ALLAH YA VEDUD YA CAMİ C.C VE 232 YA KEBİR C.C OKUUYN

 212. merhaba bi konuda sıkıntım var yardımcı olurmusunuz lütfen.eşim beni aldattı boşandık ama sonrasında bana ne oldu anlamadım o kadar hatasına ragmen,bana herkez ona asla dönme demesine ragmen döndüm.sonra birisi ile tanıştım işinde çok iyi birisi.bana beni tanımadan yaşadıgım tüm olayları anlattı ve sana büyü yapıldı dedi.biraz etkisinde kalmadım değil ama duaları dilimden eksik etmeyen birisiyim.şuan eşim işine geldiğinde yada benim geri vites atmaya başladığımı anladıgı anlarda evliliği yürütmek için birseyler yapıyor ama benı mutlu edemıyor çünkü artık ona karşı bırsey hıssetmıyorum.ondan boşanmak istiyorum ama o kabullenmıyor.benden kendılıgınden sogusun ve olgun 2 ınsan gıbı ayrılalım istiyorum.sogutma duaları var ama onları okumaya korkuyorum çünkü onun zararda görmesını ıstemıyorum.vicdanım eritiyor beni.sogutma dualarını okusam,eşim zarar görmez değilmi?bana yardımcı olurmusunuz lütfen

  • gizem acaba onu sevmek için dua okusan olmazmı madem barışmışınız..belkide daha hayırlı olcak bak gayret de ediyormuş

 213. slm yönetici..benm erkk arkadasım döndü..verdğniz dualar için çok teşekkür ederim…yalnı bir sıkıntı war..ayrıldığımızda babam,erkek arkadasımla tatsız bir konusma yapmısştı..erkek arkadasım da annesine anlatmak zorunda kalmış..erkek arkadasımın annesi bni sevdiğini söylemiş fakat o kızı iatemem sana..ben o insanlarla dünür olmak istemiorum diyormuş..kadın bana yakın dawranıo seviyor ama aileme özellikle babama karşı yumusaması beni istemeye gelmesi en azından ailemle tanışması ve aralarının iyi olması ve erkek arkadasımla bir an önce sözlenmek için ne okuyabilirim..ben erkek arkadaım için okurken en sonunda hayırsızsa imkansızsa, hayrlı olan gelsin razıyım sesimi çıkarmıcam dedim erkek arkadasım bana döndü..yardım ederseniz çok sevinirim…

  • kardeşim 1286 ya gafur c.c 1281 ya gaffar c.c aileni sevmesi ve barış için 1000 ya vedud c.c 232 ya kebir c.c 7 yada 21 gün okuyun

 214. slm yönetici..benm erkek arkadasımla aram iyifakat çok fazla üstüme düşmüyor.arada bir arıyor.bugün gemeye gidelim dedim.param yok dedi.iökiye buluyorsun dedim.25-30 lira işey bu mu battı gözüne dedi.aslında aramız ii ama bn yumuşak dawranıp alttan alığım için ii gibime geliyor.bana tamamen bağlanması bütün hayaının ben olmam çin ne önerirsiniz.hiç kavga etmeelim iyi olalım ben bişey istediğimde yapsın istiyorum

  • sevgili kardeşim nalaıyşla karşıla belkide gerçekten yoktur..belkideçok sütüen düştüğün için böyledir.iyi geçinmek için her gün 232 ya kebir c.c okuyun.Bak kardeşim tabiki sevsin saysın arasın ama tüm hayatı szi olamazsınız .onun bir ailesi var işi varsa işi var ..bunalrıda düşün olurmu sıkmazsan oda senidaha sık arar

   • yönetici hanım çok teşekkür ederim..hazirandan beri yardımıma koştunuz hep..verdiğiniz tertipleri uygladım Allah nasip etti döndü geldi.ben iki ay çok üstüne düştüm sayısız aradım ters tepti..iki ay da hiç aramadım yokluğunu o zaman farkettim dedi ve aradı beni.sennle cidii düşünmesem neden görüşseyim dedi.inş bu akşam sıkıntı çıkmaz birazdan konuşacagız.çok teşekkür ederim.söylediklerinii yapacagım.onu kaybetme lüksüm yok çünkü.aynı hataları yapmamam gerekiyor.

 215. Selamun Aleykum.. benim bi komşum var her tarafından şer akıyor resmen bu komşudan nasıl kurtulabilirim nasıl bir dua tavsiye edersiniz,, sürekli dedikodu yapıyor sürekli insanları rahatsız ediyor yardımcı olursanız sevinirim.. Allah şimdiden razı olsun sizden çok güzel bi siteniz var,, Allah mübarek etsin inşallah

  • serkan kardeşim önce onun için dua edin doğru yolu bulması için 744 ya mukaddim c.c 400 ya hadi c.c 68 ya hamid c.c okuyun.eğer gerçekten uzkalaşmasını istiyorsanız.770 ya müzill c.c 846 ya Muahhir c.c onun size ve etrafına zarar veremsinden korunmak için 998 ya hafiz c.c okuyun

 216. dkontur aldığında konusuruz dedi kapateliler

  günaydın yönetici..dün gece erkek arkadasım beni radı bende kontır olmadığı için.yine sinirliydi.artislik yapıon bana dedi çok sinirliydi.sen kontür aldığında konusuruz dedi kapattı.ben de 300 ya kadr nya Allah okudum 232 ya kebir 1000 ya Allah ya vedudu ya cam okudum 2 de aradım uyuyormuş kızdı aradım die.bugün hiç aramıcam bu sefer de neden aramadın dicek ya da o hiç aramayacak..bu adam için napabilirim üstüne düşnicem bu sefer de aramıon diyor benim peşimde koşmak yerine..seviyorum kaybetmek istemiyorum ama alttan alan hep ben oluyorum

 217. günaydın yönetici..dün gece erkek arkadasım beni radı bende kontır olmadığı için.yine sinirliydi.artislik yapıon bana dedi çok sinirliydi.sen kontür aldığında konusuruz dedi kapattı.ben de 300 ya kadr nya Allah okudum 232 ya kebir 1000 ya Allah ya vedudu ya cam okudum 2 de aradım uyuyormuş kızdı aradım die.bugün hiç aramıcam bu sefer de neden aramadın dicek ya da o hiç aramayacak..bu adam için napabilirim üstüne düşnicem bu sefer de aramıon diyor benim peşimde koşmak yerine..seviyorum kaybetmek istemiyorum ama alttan alan hep ben oluyorum.psikolojim çok bozuldu

 218. Sayın yönetici
  Tatile gittiğim evde gayet enerjik,gayet neşeli iken kendi evimize döndüğümüzde bir ağırlık,bir hastalık hali oluyor bunun için ne yapmalıyız?

 219. slm yönetici rahatsız ediyorum :( facebookdan bakıorum ama burdan hemen yardımcı olaiblirseniz sevinirim.çalıştığım yerde bir amr var 2.kez beni evrakları gecktırıorum dye en büyük amire şikayet etmiş bu akşam…canım ok sıkıldı…öyle bişey yapmıorum b durumdan kurtulmak için ne okuyabilirim :(

  • OFFFFF;Ya Rahman;Zikir saati Güneş,Zikir günü pazar günü,sabah güneş doğarken ve ikindi namazı sonrası; 298 defa Ya Rahman c.c diyerek zikretmeye devam ederse,Yada her gün zikir edinip 298 defa okumaya devam ederse,makam ve mevki sahiplerinin yanında makbul bir kimse olur.İstediği işi olur.AYRICA O KİŞİ İLE İYİGEÇİNMEK İÇİN HER GÜN 232 YA KEBİR C.C SİZE KARŞI ANLAYIŞLI OLMASI İÇİN 88 YA HALİM C.C OKUYUP ÜFLEYİN ONA

 220. selam yönetici..ben erkek ark.ile ayrılmıştım geri döndü…aramı kötü değil..gecen gün benden borç istedi veremedim bişi demedi ii konuşuyor ama iki gündür işim war diyor para kazanmam lazım dio ek iş yapıor ama haber de verior şu kişiyle şu işim war diyor.ben gecen seferki hataları yapmamak için üstüne gitmiorum ama soğudu mu die de düşünüyorum aramızın sürekli çok ii olması için bana düşkün olması için hiç ayrılmamak için sürekli beni düşnmesi için sürekli muhabbet için neler okuyabilirim.teşekkürler