Büyü ve Sihir Bozmak İçin Okunacak Süreler

dar

Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

“Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime  inneke hamidün mecid.”

“Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

 • 7 kere  Fatiha Süresi.
 • 7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun
 • 7 kere İhlas süresi
 • 7 kere Felak süresi
 • 7 kere Nas süresi
Arama etiketleri : büyüyü bozmak için okunacak dualar,buyu icin okunacak dua,evdeki büyüyü bozmak için dua,sihir ve büyü bozan dualar,büyünün bozulması için okunacak dua,büyüden kurtulmak için okunacak dualar,büyü için okunacak dualar,büyü bozulması için okunacak dua

268 “Büyü ve Sihir Bozmak İçin Okunacak Süreler

  • Bende size teşekkür ederim,takip ettiğiniz için.Elimden geldiğince herkese her konuda yardımcı olmaya çalışıyorum.Allah cümlemizin dualarını kabul etsin.

 1. sayın yönetici ; Büyü’nün ilk belirtisi şansızlık,ikinci belirtisi ilişkilerde kötü giden durumlar,üçüncü belirtisi depresyondur.Sonrasında musallat gelir… bu yazıda ki bir kaç belirti bende var gibi sizce hangi duaları okumam lazım , çözüm nedir ? sanki üzerimde büyü var gibi hissediyorum yardımcı olursanız sevinirim ilginiz için teşekkürler.

 2. böyle bır sıte actıgınız ve guzel paylasımlarınız ıcın tsk ederız..elınıze yuregınıze saglık.sızden rıcam aıle gecımsızlıgı ıcın ve huzursuzluk ıcın okunacak en etkılı dua nedır yardımcı olurmusunuz..?

  • Merhaba yağmur hanımcığım.Aile geçimsizliği için sabah akşam 3 ihlas bir fatiha suresi okuyup peygamberimize bağışladıktan sonra 7 defa “Hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbil arşil azıym.” duasını okuyun.
   Ayrıca:
   Ailede karı-koca arasında huzursuzluk varsa akşam ve sabah namazlarından sonra (251) defa aşağıdaki zikir okunmalıdır.Fayda göreceklerdir.Allah’ın izni ile.(Yazma 4,127)

   “La ilahe illallahül vedud,La ilahe illallahül rauf”

   kaynak:Arif Pamuk(şifalı dualra hazinesi)
   ayrıca:
   Kim kendi canında,evladında,eşinde,malında,mülkünde esenlik görmek,dünya ve ahirette ceza görmemek,kazancının bereket ve bolluk yaşayıp fakirliğin ve yoksulluğun pençesine düşmemek için keşif ve fütuhat sahibi olmak,Allah’ın her zaman ve her yerde himayesinde bulunmak,insanlar arasında sayğıdeğer olup toplumun her kesiminde takdir edilmek,sıkıntılı ölüm yaşamamak,ruhunu kolay bir şekilde teslim etmek,kolay can vermek,isterse her gün (100) defa;

   “Es selamü aleyke eyyühen nebiyyü ve rahmetüllahi ve berakatüh.” desin.

   Kaynak:Arif Pamuk(Şifalı dualar hazinesi)
   Okuyabilirsiniz. Allah herkese hayırlı ve mutlu yuvalar ve geçimler versin.

 3. merhaba ben nişanlımdan ayrıldm birbirimizi cok sevdgimiz halde benden soğuması için ona bişeyler yapıldığnı düşünüyorum bunun için ne yapmalıyım hangi duaları okumalıyım?

  • Murat bey tekrar sevgisini kazanmak için bu dua tertibini yapın eğer hakkınızda hayırlı ise Allah nasip edecektir yok değil ise Allah sizinde mutlaka gönlünüze göre birini verecektir.

 4. sayın yönetici daha evvel iş bulabiliyordum ama uzun sürmüyor bir pürüzden ayrılıkyordum.son 5 yıldır hiç iş bulamıyorum.artık vucudumun heryeri agrımaya uykusuz kalmaya başladım.yaş 34 da oldu iş ve evlilik için kısmetim mi baglandı acaba..3 yıl önce arkadaş sohbetinde fala inanmıyorum ama bir bayan 17 yaşımda iken bir şey yediğimi ve kısmetimin baglandığını söyledi.bir hocaya git dedi çaput yapıp açsınlar üzerine gitmedim.. böyle şeyler fallar vs safsata geliyor.imandan çıkacagımı düşündüm..Allahın kaderine inanıyorum insanların böyle müdahalelerle kadere bir müdahalesi olabilirmi allahın izni olamadan.. neler yapabilirim bu konuda acaba teşekkürler..

  • Öyle şeylere pek inanmam canım her şeyi kendin Allah’tan iste ve kendi korumanı kendin yap.
   “Lailahe ilallahü’l Melikü’l hakku’l mübin.Muhammedü’r-rasululalahi sadiku’l-Va’dül Emin.

   99 defa birinci bölüm okunur,100 de ikinci okunur.

   Beklenmedik,bilinmedik bir yerden rızık elde etmek için haftada 2-3 defa okuyarak, 3 cuma tekrar edilirse,Allahın iziniyle maksada ulaşılır.

   Aşağıdaki dua 101 defa her türlü bağlılığı çözmek için suya okunur.ve içilir yada içirilir.okunan su ile el yüz yıkanır.

   “İnne fetahna leke fethan-mübina,ve fütihastis-semaü fekanet ebvaba.Fe-ekiylü küllefirkın ke’t-tavdi’l -azim.”

   Kaynak:DR.ARİF ASLAN(Dua ile gelen şifa)
   Ayrıca her gün 72 defa ya Basıt oku 573 defa Ya Bais oku.Her gün güneş doğmadan 489 defa Ya Fettah semasını oku.İş için de Ya Bedi ismini oku.

 5. nişanlımla aramızdasürekli kavga ediyoruz.birbirimizden soğumaya başladık.hiç özlemiyo beni.yakında düğünümüz olucak ama aramızda kopukluklar var.beni, sevmesini istiyorum.vazgeçme gibi bi şansımda yok.büyü olduğunda şüpheleniyorum.ben onu çok severken birden bire bndede soğuma başladı.ne yapacağımı bilmiyorum.hiç vakit geçirmiyoruz.ne okumam gerekiyor.bana lütfen yardımcı olun..

  • Onun snırsız sevgisini kazanman için;
   Bir kimse sevdiği kimsenin sınırsız sevgisi ve bağlılığını kazanmak isterse, içinde su dolu bir bardak yada kaba 786 defa “Bismillahirrahmanirrahım” okuyup suya üfler sevdiğine içirir ise,onun sınırsız sevgi ve bağlılığına kavuşur.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan (Dua ile ruhsal Tedavi)

   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

 6. SEVGİLİMDEN AYRILDIM ONUN TEKRAR DÖNMESİ İÇİN NE YAPMAM GEREKİYOR YUKARDAKİ YAZIYI OKUDUM YANIMDA DEĞİL AMA ONUN RESMİNE BAKIM YAPSAM OLURMU YARDIMCI OLURMUSUN ARKDASIM ÖNERDİ SİZİ ÇOK GÜZEL DUALAR VERİYORMUSSUN BANADA YARDIMCI OLURSANIZSEVİNİRİM

 7. Hoca haksız yere bize bağırıp çağırdı. Onca emek verdiğimiz bir işte bize resmen hakarete varan eleştiriler yaptı. Hiçbirşey demedik ama içimize çok kötü koydu. Arkadaşımla ben kendimizi çok kötü hissettik ve hala kendimize gelemedik. Tekrar ayağa kalkıp kaldığımız yerden devam etmek istiyorum ama moralim çok bozuldu. Başarma hevesim kalmadı. Kendimi yorgun , başarısız
  ve umutsuz hissediyorum.

  • Esra merhaba canım oluyor böyle şeyler olmaması lazım sabrılı olması gerekir ama oluyor siz olgunluk yapın affedin ve iyi yanalrını görmeye çalışn bir tek hoca öyle yaptı diye vazgeçilirmi asıl şimdi kendiniz gösterme zamanı değilmi? hadi bakalım daha gayretli daha azimli ve güzel davranışlarınızla hocaya nasıl biröğrenci olduğunuzu gösterin.

 8. MRB BENİM DE BİR SORUNUM VAR ERKEK ARKADAŞIMLA İLERİYE DÖNÜK DÜŞÜNÜYODUK BEN EMİN OLMAK İÇİN SİZİNDE BİLDİĞİNZ İSTİHARE NAMAZINI KILDIM VE RÜYAMDA HEP KIRMIZI GÖRDÜM ONADA KIL DEDİM ERKEK ARKADAŞIMSA HEP YEŞİL GÖRMÜŞ BEN EMİN OLMAK İÇİN KENDİ ARKADAŞLARIMADA BENM NİYETİME KILMALARINI İSTEDİM ONLARDADA KIRMIZI SİYAH ŞEYLER GÖRMÜŞLER ŞİMDİ NAPCAĞIMI BİLMİYORM İSTİHARE GELECEKTE OLUCAK HAYR VE ŞERLERİ DELALET YAPILAN BİR NAMAZ ARKADAŞIMIDA COK SEVİYORUM AMA ÇOK KARARSIZIM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM :(

  • Nurşen hanım evet istihare hayılı mı değil mi görünmesi için yapılır sizn biraz karışık olmuş yinede sizz dua edip Allahım hakkımda hayırlı ise nasip et yok değilse kalbimi uzaklaştır diye dua et.Birde yatmadan önce 812 defa “Ya Habir celle celalühü” oku niyetini göstermesi için yat.Ayrıca tebareke suresinde geçen “Ela ya’lemü men halak, ve hüvel latıyfül habir.” duasını 33 defa yatsı namazından sonra oku ve yat niyetin yine gösterilir göremezsen 3,5 yada 7 defa tekrarla.

 9. erkek arkadaşımı rahatsız eden meçhul varlıklar var aşırı sinirlenmeye başladı ok uyuyor benimle daha az konuşmak istiyor sıkıldım diyor sabah oluyo seni seviyorum beni bırakma diyor

 10. slm evde isiklar göruyorum asiri titremeler olusuyor vucudumda karincalanma uyksuzluk maddi manevi herseyim ters gidiyor sag ve sol gogsumde agrilar olusuyor evden disari cikamiyorum yardimci olursaniz memnun olurum

  • Bir doktora gitseniz iyi olur ama bu arada Ayetel Kürsi okuyun.İnşirah suresini okuyun ve sitemde Şahmeran duası var onu okuyun.Felak ve Nas surelerini okuyun.

 11. merhaba benım esımın ıslerı ıyı gıdıyor bır donem sonra bırden bıre alabora oluyoruz dıbe vuruyoruz borctan bır turlu kurtulamıyoruz ve evde sıyah gıyımlı bırılerını goruyorum ve heraksam gece on da esneme tutuyor sonunda bas agrısı ne olur yardımcı olun borctan feraha nasılcıkarız sımdıden gonlunuze saglık

  • BOrçlardan kurtulmak ve bol rızık olması için her gün 600 selavat 600 Besmele okuyun bolistiğfar okuyun Her gün Vakıa suresini okuyun yada bir defa da bir kaç kişiyel beraber 41 defa okuyun.
   Borcunuz var ise bu dua ile Allah’ın izniyle borçlarınızdan kurtulacaksınız.Kendiniz tabi ki bitirmek için çabalamanız gerekir. Ancak bu dua ile işiniz kolaylaşacaktır. Bu dua ile Melekler yanınızda olacaktır.
   “Allahümme faricel hemmi ve kaşifel ğammi müciybe da’vetil mudtarriyne rahmaned dünya vel ahırati ve rahıymehüma ente terhamüni ferhamni bi rahmetin tuğniyni biha an rahmeti men sivak”
   Fazileti:İsa Aleyhisselam’ın ümmetine hitaben:Bir insan dağ kadar altında borcu olsa da bu duaya ,devam etse “muhakkak Cenabı HAKK öder”.Buyurduğunu Cenabı Peygamber s.a.v. hazreti Ebu Bekir’e anlattılar.işitenlerin cümlesi bu duanın bereketiyle az bir zamanda borçtan kurtulmuşlardır(İlahi Emirler)
   Borçlar için başka bir dua formülü;Herhangi bir gece yarısı kalkıp güzel bir abdest aldıktan sonra 3 defa Yasin suresini ve bir defada Vakıa suresini okuyun.
   Bu okuma işine 3-5 yada 7 gece devam eder iseniz çok faydasını göreceksiniz Allah’ın yardımıyla.
   İş yerlerinde bolluk bereket rızık artması müşteri celbi için iş yeri bereket duası;

   “Allâhümmerzuknâ rizkan halâlen tayyıben bilâ keddin vestecib duâenâ bilâ reddin ve neûzü bike anil fedîhateynil fakri ved dîni sübhânel müferrici an külli mahzûnin ve ma’mûmin sübhâne men ceale hazâinihü bi kudretihi beynel kâfi ven nûni İnnemâ emruhu izâ erâde şeyen en yekûlelehü kün feyekûn. Fe sübhânellezî biyedihi melekûtü külli şeyin ve ileyhi türceûn. Hüvel evvelü minel evveli vel âhirü ba’del âhiri vez zâhirü vel bâtınü ve hüve bi külli şeyin alîm. Leyse ke mislihi şeyün fil ardı velâ fis semâi ve hüves semîul alîm. Lâ tüdrikühül ebsârün ve hüve yüdrikül ebsâra ve hüvel latîfül habîr. Vel hamdülillâhi rabbil âlemîn.”
   Arapçası yazılıp iş yerine asılacak vede dua her sabah üç kez okunursa çok faydası görülür.

 12. cok tesekkur ederım dedıklerınızı aynen yapıcam bır rıcam daha olucak evdekı buyuyu ve nazarı nasıl etkısız hale getırırım nolur yardımcı olun

  • Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi

 13. merhaba benim sorunum biriyle tanışıyorum herşey güzel giderken tm bu benim gönlüme göre brii diye düşünüp içmden geçiridiğim andan bir saatt sonra bile sürmeden bozuluyor herşey karşımdaki vazgeçiyor bn buna bir türlü anlam veremiyorum..yardımcı olursanız sevinirm..karşımdakide isterken olsun diye niye böyle oluyor..

  • Kısmet olsa zannediyprum devam eder.Birde nerde hata yaptığınız düşünün onlarla olan ilişkilerinizde.He rişinin yolund agitmesi için her gün 131 defa Ya Selam okuyun. Herkesin sizi sevmesi için her hün200 defa Ya Vedud c.c okuyun.

 14. Merhaba ben cevremde birkac kisi tarafindan asagilanip horgoruluyorum.hakkimda dedikodu yapildigini hissediyorum.bu muamele hic olmadigim halde beni icime kapatiyoe cok kafama takiyorum.birde aram bir arkadasimla bu kisiler yuzunden cok bozuldu.arkadasimin beni aramasi icin ne okuyabilirim.bana da bir el ativerin lutfwn.saygi ve slm ile.

  • herksin sen sevmesi için her gün q200 defa Ya Vedud celle celalühü” okuyun.Onların seni hor görmesini engellemek için her niye ederek “161 defa ya mani celle celelühü” okuyun aeytel kürsi okumakta iyyidir.Oarkadşaınzın size gelmesi için bir kaç gün onu düşünerek ve gelmesni isetyerek” 184 defa Ya Mukaddim” okuyun.

 15. merhaba zeynep hanım yukarıda 21 gün boyunca 101 defa suya okunan duanın sonuna 1 ayet daha eklenmiş olanını yazmışsınız bunlardan hangisini okumalıyız bir diğer sorum ben ebvabaya kadar olanını okumaya çalıştım fakat her gün okuyamadım arada 5 gün okuyamadım baştan mı başlamalıyım yoksa gün yerine gün mü devam etmeliyim

 16. bıkmadan herkese cevap verebiliyorsunuz ne güzel; burçlara göre esmaül hüsna olduğu doğru mu öyle bişey var mıdır bilginiz var mı acaba

  • burçlarilğili birşey diyemiyeceğim ama herkeisn simini ebced değerine göre Alahın isimlerinden birini sürekli zikretmesi çok faydalıdr.İsminizn ebced değerine rastlayan Allahın ismini bulun onu zikredin

 17. Yildirim hiziyla cvp:) cok tesekkur ederim.aynen uygulayacagim ama regli donemlerinde okumak ne derece etkili olur.abdest alip okumak daha mi iyidir dersiniz?

 18. ismimin ebced değeri 24 fakat 24 kez tekrarlanan esma yok buna karşılık esmaları kuvvetlendirmek için kendisiyle çarpıldığını biliyorum 24 ü 24 le çarptığımda da 576 çıkıyor buna da denk gelen esma yok çok takıldığım bi konu değil fakat yinede insan merak ediyor

  • ona en yakın esmadır.20 var ya hadi,ya vedud,19 var Ya vahid,Bunlardan size en uygunu 20 li olanlar yada 37 li olan ya evvel olabilir.

 19. çok yakın bir tarih öncesine kadar sevdiğimle nişanlanmak üzereydik..alyanslarımızı aldık..5 yıllık bir ilişkimiz vardı..alyansları aldıktan 2-3 gün sonra seni istemiyorum soğudum senden diyerek terk etti beni.. bir kadın var hayatında ondan başkasını gözü görmüyo resmen kumandasına girmiş..çevreside onun bu yaptıklarına anlam veremiyo..kız yanındayken beni arayıp hakaretler yağdırıyo…onunla evleneceğini söylüyo..ben çok çaresiz ve şaşkın durumdayım ne yapmam lazım lütfen bir fikir verin

  • HAKKAIND AHAYIRLISINI VERİSN ALLAHIM ONADAN UZAKLAŞTRIMAK İÇİN BİRDUA VEREYİM ALLAHIM YARDIM EDER İNŞALALH VE HAYIRLI İSE İSZ DÖENER.
   SİZ BURADA NİŞANLINIZDAN O KADINI UZAKLAŞTRIMASI NİYETİİLE YAPIN
   Istemedigin Bir Kimseyi Kendinden uzaklastirmak icin

   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Kale haza firaku beyni ve beynek
   * 661 defa Ya Metin ya Mani okunur

 20. merhabalar benim büyük sıkıntım nişanlımdan ayrıldım yuzugu ben attım çok seviyordum ama oldu annem okunmuş su içirince öyle bir pişmanlık duydumki gerı dönmek istiyorum ama kızda da buyu varmış ona ulaşamıyorum karşıdan onun buyusunu bozacak bir dua varmı acaba teşekkur edrim

  • arayın onu üstüne gidin uğaraşın ve her gün 184 defa Ya Mukaddim okuyun 37 dafe ya evvel okuyun 400 defa yavedud okuyun.barışmak için 232 defa ya kebirokuyun.annenizkonuşsun aileile kzı ile

 21. Merhaba, benim şükür çok iyi niyetli eliaçık bir eşim var namazında niyazında fakat eşimin bekarlıktan tanıdığı bir arkadaşı huzurumu kaçırıyor yakasını bırakmıyor maddi olarak sürekli yardım ediyor bu kişiye ailesine üzülüyor ama adam sürekli içiyor kumar oynatıp para kazanıyor eşim ne kadar dilde döksem sanki aşık gibi devam ediyor görüşmeye hayırlı bir biçimde soğusun istiyorum bunun için okuyabileceğim birde benim eşim evin en büyüğü tüm idare onda kayınvalidemde eşim her işinde ona danışsın hergün onda yesin istiyor 40 yaşındaki eşim mum olsun istiyor eve gelişini gidişini mutluluğumuzu takip ediyor ve çocuklarına bana düşkün olmasını çekemiyor tüm gelinlerine aynı yalnız sürekli benim yerim ayrı siz elsiniz deyip kalbimizi kırıyor kocalarımız bizi üstün tutsun diye ne yapalım sonuçta anneleri her şekilde kandırıyor oğullarını kocalarımızıgöremez oldu şimdiden Allah razı olsun

  • Anlamıyorum bu anneleri anne ister ki çocuğum mutlu olsun evine bağlı olsun eşini çocuklarını sevsin.Acaba kendi kocası öyle yapsaydı istermiy di.ne diyim canım Allah hidayet versin doğruyu göstersin.siz gelinler birbirinize bağlanın en iyisi.Eşleriniz için evde yiyeceklere Ya Vedud c.c okuyun 400 defa her gün.Ayrıca her gün 786 defa Besmele çekerek Allahım o kişiden ve onun şerrinden eşimi uzaklaştır.diye dua et.7 gün yap bunu ayrıca her gün 846 defa Ya Muahhir c.c oku o kişiden uzaklaştır diye dua et.Bunları evdeki suya oku içsin.

 22. Merhaba
  sitenizi yeni gördüm.benim nişanlım ile aram gayet iyidi bisürü tartışmamız oldu fakat son tartışmamızdan sonra aramaz sormaz yüzüme bakmaz oldu.annesinin istediği başka bir kız oldugunu duymustum.bişeyler okuyup yedirdiğini içirdiğini düşünüyorum.ne yapmam lazım.yardımlarınız için teşekkürler.

  • SEN DÜZELTMEYE AÇLIŞ ÇAĞIRKONUŞAMK İÇİN O ARADA 5000 YA VEDUD OKU TATLI BİR ŞEYE YEMESİNİ SAĞLAYIN 232 DEFA DAYA KEBİR OKUYUN

 23. merhaba. bana yıllar önce büyü yapılmıştı. büyüyü bozdurdum ve üzerimde koruma taşıyorum. fakat erkek arkadaşım her benim yanıma geldiğinde başının ağrıdığını söylüyor. yanımdan gidince geçtiğini. hala büyü etkisini sürdürüyor olabilir mi. ne yapmamız lazım. yardımlarınız bekliyorum. teşekkür ederim şimdiden.

 24. Merhaba Bende 8yıldır büyü var bir sabah uyandığımda felç olmuştum sanki hiç biyerim tutmuyordu ve doktorlar tıbben sebebi bilinmeyen bir hastalık dediler ve sadece hastalığı baskılayıcı kanser tedavisinde kullanılan ilaçları kullanıyorum ama tedavi amaçlı değil sadece baskılayıcı 8 yıldır günde 11 tane ilaç içiyorum bazen bu 20 ye çıkıyor .ben hocalara gidip okunduğumda hocalara yatağa düşüyor gözüme görünüyorlar şu son zamanlarda artık gözüme kendimi öldürdüğümü gösteriyorlar türlü türlü intiharlar gösteriyor ve ailem artık beni hocaya götürmüyor çünki 3defa ölümden döndüm çaresiz kaldım neyapacağımı bilmiyorum.son biryıldır evliyim evlenmeden önce eşim beni deli gibi seviyordu ve bana karşı çok şefkatliydi evlendikten sonra üzerimdeki varlıklar beni eşime çirkin gösteriyorlar eşim beni aldatıyor ama kabul etmiyor 2 defa yakaladım ALLAH rızası için bana yol gösterin çok şaşkınım bu varklıklardan kurtulmak istiiyorum:(

  • kardeşim geçmişolsun siz birdekendinizokuyun yapın bir dua trtibi göndereyim size birde her gün 5000 defa ya Rakib c.c okuyun onun için eliniiz yüzünüüz yıkayın banyo yapın ben hoca değilim ama elimdeki kaynaklardan aldığın dualardan iyi geldi diyen oldu deneyin

   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.
   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.
   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”
   7 kere Fatiha Süresi.
   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun
   7 kere Ayetel kürsi
   7 kere İhlas süresi
   7 kere Felak süresi
   7 kere Nas süresi

   sihirden kurtulmak için bir ipliğe 100 defa düğüm atılır her düğüm için Felak ve Nas sureleri okunup bir düğüm çözülür.Yani önce Felak suresi okunur bir düğüm çözülür sonar Nas suresi okunur diğer düğüm çözülür.Düğümler bitinceye kadar böyle devam edilir.her okumada düğümlere üfleyip düğümler çözülür.Bu işlemi yapan kişide büyü yada sihir varsa çözülür kurtulur.

 25. sayın yönetici birini uzaklaştımak için verdiğiniz duaları okuyorum..13.günde bir uzaklaşma oldu fakat tekrar geri geldi ama bir saldırgan gibi..sevdiğim insanın telefonundan beni arayı tehditler savuruyo..onu esir almış gibi..tamamen komutasında..napmalıyım daha güçlü bir dua varmı?bu insanın biran önce hayatımızdan çıkmasını istiyorum..sinir sistemim çökmüş durumda

 26. baba tarafından akrabalarımız hayatımıza girdikleri günden beri çok büyük şeyler kaybettik ve bu akrabalarımız büyü yaptıklarını çok net söylüyorlar çok detaylı anlatamıyorum yaklaşık 15 yıldır bereketsizlik tepkisizlik basiretimiz bağlandı sanki gittikçe dibe batıyoruz detaylı anlatamıyorum çünkü çok uzun nasıl kurtulabiliriz

  • Sihirden kurtulmak için bir ipliğe 100 defa düğüm atılır her düğüm için Felak ve Nas sureleri okunup bir düğüm çözülür.Yani önce Felak suresi okunur bir düğüm çözülür sonar Nas suresi okunur diğer düğüm çözülür.Düğümler bitinceye kadar böyle devam edilir.her okumada düğümlere üfleyip düğümler çözülür.Bu işlemi yapan kişide büyü yada sihir varsa çözülür kurtulur.

 27. Merhaba maddi ve manevi olarak sürekli olarak işlerimiz ters gidiyor tam düzlüğe çıktık diyoruz ama hiç olmayacak biryerden bir terslik çıkıyor kısacası neye elimizi atsak kuruyor.Kesin olacak bir işimiz bile çok küçük bir nedenden dolayı bozuluyor inanın çok çaresiz kaldım bana bu konuda yardımcı olusanız çok sevinirim ne yapmalıyım bilmiyorum.Şimdiden çok saolun

  • sitemde bu konuyla ilğili zikirve duaçok ama siz “Ya Malikel Mülk Ya zel celali velikram” her gün en az 100 okuyun.

 28. mrb ben katiplik sınavına gireceğim fakat yazmaya başlayınca elim ayağıma dolanıyor sınava çok az kaldı ne yapmalıyım çok çalıştım ama ne yapacağımı bilmiyorm yardımcı olursanız sevinirim

 29. zeynep hanım çok üzülüyorum allah korkusu olan bi insanım fakat artık dayanamıcam diye korkuyorum çok yanlızım hiç kimseye derdimi anlatamıyorum anlatmaktan korkuyorum ilişkilerim yürümüyo tam istediğim gibi bir erkek arkadaş buldum fakat 2 hafta konuştuk artık hiç konuşmuyoruz anlamıyorum neden böyle oluyo

 30. merhabalar ben biriyle tanıştım evlenmek için talip olarak ama olmadı istemedi ama ben onu çok istiyorum kalbimde hep o var lütfen banada dua edermisiniz onun kalbinde sevgi oluşsun oda beni çok sevsin banada çok talip çıkıyo ama hiçbiri istediğim gibi değil ben onu istiyorum ilk defa ben birini istedim ama o istemedi allahımne olur onun kalbini bana yaklaştır diye dua ediyorum lütfen bana da dua edin dualarınızı eksik etmeyin hayırlısıyla olsun

 31. s.a eşimle ayrıyız beni istemior bazı nedenlerdn dolayı ayrılmak istior suan gözü ne beni ne cocugu görüor çocugum küçük aramızın düzelmesi için hangi duaları okumam gerekio cocugumuz var herşeyn yoluna girmesini istiyorum hangi duaları okumam lazım.. cvp verirseniz cok sevinirim

  • Damla hanım her gün 1000 defa Ya Allah Ya Vedud ya Cami c.c okuyun birlikte.eşinin sevgisini kaznaman için de 7 gün 786 defa Besmele oku. 71 defa kevser suresi oku.barışmanız için de her gün 232 defa Ya Kebir c.c 1286 defa Ya gafur c.c oku

 32. aynı şey benim içinde oldu sevdiğim kişi başkasıyla çıkıyordu ayrıldı sonra barıştı ama bence bir daha hiç ayrılmazlar çünkü çok samimiler ve bende bu yüzden dua etmeyi bıraktım aslında devam etmelimiyim emin değilim ama hergün görünce onları çok üzülüüyorum lütfen bir yardım etseniz

  • canım kardeşim sizehayırlı ise geri gelir değilse Allahım senin hakkınd ahayırlsını verir dua edin ama hayırlısını isteyin…

 33. Merhaba,yaklaşık 1hafta önce annemden ,abimin eşinin abime bağlama büyüsü yaptığını öğrendim,gerçekten abim yıllar sonrasında bile hala büyülü gibi…bu durumda büyü bozmak için hangi duayı okumam gerekiyor?saygılar

  • Sihirden kurtulmak için bir ipliğe 100 defa düğüm atılır her düğüm için Felak ve Nas sureleri okunup bir düğüm çözülür.Yani önce Felak suresi okunur bir düğüm çözülür sonar Nas suresi okunur diğer düğüm çözülür.Düğümler bitinceye kadar böyle devam edilir.her okumada düğümlere üfleyip düğümler çözülür.Bu işlemi yapan kişide büyü yada sihir varsa çözülür kurtulur.

   kaynak:Zırhlı dualar(Feyzullah Koç)

 34. Siz bu işlemi yapan kişide demişsiniz ama ben bu işlemi abim için yapıcam,o bizden uzakta,kişi niyetine desek olurmu acaba?saygılar.

 35. zeynep hanım sitenizin çok faydasını gördüm bu yüzden sizden dua istemeye devam ediyorum allahım istediğim gibi birini n onu kaybetmekten çok korkuyorum karşıma çıkardı ama daha birbirimize açılmadık normal konuşuyoruz ben onu kaybetmekten çok korkuyorum devamının gelmesi için ne yapmalıyım şimdiden çok teşekkürler

 36. Merhabalar,

  Benim 8. sınıfa giden bir kızım var.Bu sene sbs ye girecek ve çok stres yapıyor. psikologa götürdümm, ilaç tedavisinede başladık.Kızım düzenli derslerini yapıyor testlerini çözüyor. Yazılılarıda çok iyi ama bir türlü denemelerden isteği bir sonuç alamıyoruz.Sınavlarda başarılı olaması için kızım ve benim hangi duaları yada hangi Esma-ül Hüsnayı okumamaızı tavsiye edersiniz…Çok bunaldık yardım edermisinizz…

  • EVET BZ ANNE VE BABALARIN EN BÜYÜK HATASI ZATEN OKUL VE DERSLER SANKİ HAYAT SADECE ONLAR SÜTÜNE GİTEMYİNÖNCE ÇOCUĞUNMUTLULU VE SAĞLIĞI.ONA SN ELİNDEN GELENİ YAPIYORSUN SANA İNANIYORUZ CANIN SAĞ OLSUN ÖNEMLİ OLAN BU DİYEREEK YAKLAŞIN.HER GÜN SABAH 184 DEFA YA MUKADDİM OKUYUN SUAY İÇİRİN 37 YA EVVEL C.C OKUYUN İNŞİRAH SURESİNİ OKUYUN

 37. mrb ben 5 aylık evlilik yaşadım.kayınvalidem ben ve eşime büyü yaptırdı.eşimi gözüm görmedi.çok svdiğim halde sonra ayrıldık eşimi çok seviyorum birleşmem için dua yada ne okumam gerekiyor lütfen yardımcı olun

  • büyünün iptali için sitemde dua var onu yapın birde tekrar barışmanız için 232 defa ya kebir c.c her gün okuyun.Birde her gün 1000 defa Ya Allah Ya Vedud ya Cami c.c okuyun

 38. sevgili yönetici eşimle severek evlendik bi cocougumuz var maddı manevı sıkıntımız yok çok şükür 6 yıllık evlıyız fakat eşime bi kadın musallat oldu kayınvalıdemle bir oldular yuvamı yıkmaya çalaışıyorlar ne zamn kayın valideme gıtsek kalmaya eşimin kıyafetlerine bişeyler sürüyor aklını yıkıyor eşimde bana düşman kesiliyor boşanalım diıyor ben banada eşime de büyü yapıldığından şüpheleniyorum aramız çok kötü terekdilmem an meselesi yuvamı kurtarmak için bana yardımcı olun

 39. eşimin beni sevmesi için üstümüzdeki büyülerin gıtmesi ııcn musallat olan kadının defi için aramızdaki soğukluğun bıtmesi için mutlu ve sevgı dolu bir yuva için ne okumam gerekıyorsa bana yazın yonetıcı size cok minnettar kalacağım

  • büyü için 5000 defa ya Rakib c.c okuyun suya için.o kadının defi için 770 defa Ya Müzill c.c 846 defa Ya Muahhir c.c okuyun.sevgi için 7 gün 786 defa Besmele suya okuyun içirin

 40. teşekkür ederim sayın yonetıcı buyu ııcn olan ben ıcecegım 5000 defa gerısını eşimemi ıcerecegım bugun dıger tertip dualarınızıda yapıyorum cok teşekkür ederim

 41. adet döneminde okunabilirmi yoksa bekelemekte fayda varmı? cok teşekkür ederim allah c.c izniyle faydasını görmeye başladımm lakin saygı ve sevgi için de okumam gereken bişey varmı ? şimdiden cok teşekkür ederim

 42. selam YÖNETICI benım basıma söyle bır olay geldı belkı anlatcaklarıma kımse ınanmaz ben böyle bir kadın görmedım benım dunyamı altust ettı ALLAH kımseye böyle acılar yasatmasın 15 18 yaslarında otobuste gıdıyorum bırden beynıme gözumun önune gözum acıkmı kapalımı hatırlamıyom fılım serıdı gıbı ates ve neler yasayacagım bır anda gectı bır tuvalet ve ayakkabımı yıkıyorum bırde camur akıyor bırde bana seslenen ses oglum ılerıkı hayatında dıkkat et yanıyorsun basına bısey gelcek dedı sen kımsın dıye ıcımden sordum ben buranın evlıyasıyım dedı ve bende korktum fatıha okudum hatırladıgım yasım suan 32 bundan sonra 28 29 yaslarında arkadsım ve babası bır ınsaatta bekcılık yapıyor bende arasıra gıdıyordum bırgun bır bılgısayar verdım arkadsımda yası buyuk bır arkadsına emanet olarak göturmus bozulmus ben gıttım format atım bakım dıye hard dısk goturdum o ara evde bır anda bır ruzgargıbı bıseyın gırıp cıktıgını hıssettım ve bılgısayara gırdı yazılar resmen soklandı gıbı oldu cok hızlı normal formattan dhaa hızlı cok degısık ben tırstım dedım acaba bu 3 harflımıydı musallat oldu neyse gezınıyor bısey bırgun kulubenı orda gupe gunduz beynımde bısey benle konustu senkımsın gıt dedım bıseey soyledı hatırlamıyom tam ama bende dedım ozaman kulubeye araba tekerı carpsın hatırladıgım bıde hangı dayını öldurum dedıgı sankı bende beynımde ona soyledım zaman ıcerısınde ertesı gunlerde kulubeye cantlı teker carpmıs arabanın bırınden kopup sonra 3 tane dayımın oglu var dayımın bırı öldu oglu hapse gırınce hapısten cıktı goremeden öldu bana yapılan cok tesırlı ve tılsımlı bır buyu bana megersem bır ermıs musallat olmus ve 3 harflı yollamıs benım karsıma cıktı bayan ermıs ben ıddaa mac oynar ganyanları yazıp not alırdım lıg lıg sadece 7 gol olan macları yuksek ganyan yanı tam yuksek para bulcam tutturcam derken ermıs bırnıe rasgeldım ermıs kısıler ınsana neyaptıırr onu anlatım ınsan bılıyor ama baskasından duysada bu öyle bısey yapıyokı herseyını engellıyor unutturuyor bır adım önde ermısler bayanın yaptıgı kötu erkegınkı kurtulma ıhtımalı vardye bıldıgım ermısler bahceye kac canı yakacaksa okadar leylak cıcegı dıktıırmıs ben kapıcıyım bırgun yıne yazın cıek aldık leylak dıkyom bırıncıde bısey durttu dıktım bınanın kapı onune karıslıklı 2 cıyı dıktım yıne beynıme ıcnden konusan ben melek sakın dıkme yanarsın dedı ALLAH ALLAH hayelmı goruyom dedım annen de sende yanarsın dedı sonra asagı 3 cıyı dıktım senkımsın dedım ben melek sakın dıkme kardesın yanar dedı dıktım gun gectı ermısler sectıgı kısının dayısı ölduurr ve dayı oglunu hapse sokar ve dıgerınden kustururmus bırı anlattıydı ama tuzagına dusurdu benı vede duaa ettırr töbe hasa ALLAH a ısyan ettıır kapılarımı ac dedırrtırrırmıs kadrımı degıstır v.s soylettır ve evını tasıttırrr cadı hortlak yuzunu merdvende gosterırrmıs öbur dunyada yanak kısıye bu bayan ruyamda ne görduysem düs gıbı hersey oldu ısyerıne geldı sankı ben dedım bır kapalı bayan gelsın ermıs geldı partıden ben temızlıkte calısıyom oda temızlık beraber aynı katta cok ayrıntılı seylerde var oldu neyse ısetn cıkmaya yakın bana neyaptısa ben derdımı anlattım ben bekarım nısanlandım ayrıldım abla ben neden dıger ınsalargıbı ısım rast gıtmıyor soyle boyle namazımı kılıyım odur budur eskı tarıhı sorular falan sordum 3 harflı buyu tılsım dınden felan dedım abla bır ınsanın kaderı ana rahmıne dustugu zaman bellı oluyormus dımı dedım ALLAH tan baska kımse degıstıremz hayır umıt degısr dedı bana neyaptısya bende bu partıden ya hadı sunu su partı yapsın bunu yapsın drken bın pısmanım partı yaptı sandım ruhumu bagladı ve ALLAH IN INSANLARA yaptıgı seylerı gösterdı carpılma yaptı bana gıtmedıgım yere gıttım cok kötu babannem felc oldu öldu ona ne nasıl konustuysam sanattcı öldu salak gıbı resmımı verdım saf temızım ya bu satanıstlerın yaptıgı gıbı beni secmıs mushsın yazıcıoglunuda su partı yapmıstır dedım oada o partıden ya bunlar basıma gelmden önce bana dondu ters ters baktı bana yapmadan önce korktum lan bu buyucumu dedım ALLAH ım bıan evel gıder dedım bırgun odanın kapsıı tahta arkadslar cok gurultu yapar ses oluyor dıye dedımkı keske dogramadan ses gecırmeyen amerkıan bır kapı yapsalar bır baktım bırhafta sonra söktu yaptılaR ıste korktum ama kadının tuzagına dustum buyu bolyle herseyımı bagladı kımseye derdımı anlatamadım ınanmasınlar dedım dedım hacı bayrama gıdım gıtme heryerın herseyını degıstırdı bır adım onde kımden yardım alacaksam soyledım salak gıbı nebılıyım yapacagını ben mahvettı butun gunahları ustume attı cok olen ve degısen oldu su kızıyolar bogarlar su hocaya gıtme suna gıtme buna soleme kuran okuma dedı ılerıyı gordu oran gıtme surdan gıt vesayıre cok sey yasadım ALLAH rızası ıcn bnaa yarıdmcı olcak kımse varmı kabır azabı cekmek ıstemıyom fografımı da verdım salak gıbı o bana tılsım buyu yedırdı ıcırdı olabılır ararsam bana mezarına yılan gırrer dedı yanıyon dedı evını tasıdım camasır makınesı verdım 2 lavobo attırrmıs bırını kendı alır dıgerını bırakırmıs evının onune atacaktım dıgerını bırıs garajdan almıs cıegın yerını degıstırdım bırını soktum ama bende bu kadının buyusu devam edıyor beynımı kullandı dogada televızyonda heryerde lutfen yardım edın neolur neyapmam lazım evlıyada baktı peygamberde beynımde konustu bır muhafaza duası var kadında gordu onu bakıyor oluyr dıye yanmaktan kurtulcan sonra duanın sonunda nevarsa bırturlu olmuyor yanıyon dedıler ALLAH rızası ııcn yardım

  • kardeşim ben hoca değilim bu konuda da bilğim yok bilğisi olan bir hocaya sorun.Allah yardım etsin..eğer büyü olduğunu düşüyorsan sitemde sihri iptal etmek için dua var onu uygulayın

 43. sayın yönetici ben suya okudum fakat kahve ve çay olarak içirdim su yerıne soda kullandığı ııcn olmadı geçerli sayılırmı ?

 44. Merhaba internette dua ararken sitenize rastladım. Ben çok kötü durumda yim. Sevdiğim insan vardı bana kıyamazdi ne oldu saçma sapan sebepten ayrıldık. Şimdi benden nefret ediyorum sebep de yok bunun için. Fakat şu anda kız arkadaşı var. Beni sevdiği gibi sevdiğini düşünmüyorum. Bana o kadar hakaret etti unutuyum diyorum. Ondan soğudum ama unutamıyorum. Çünkü kafamdaki sorular yanıt bulsa tamam diyeceğim ama ortada bi tuhaflık var ve face hesabında biri şimdiki kız arkadaşı için de ondan da ayrılacakşin diye mesaj yazmış biri. Şimdi hiç bir şekilde ulaşamıyorum. Büyü varsa sadece affedebilirim. Yoksa içimdeki ona olan inanç bitti. Ama kafamda cevapsız sorular var. Ne olur uzaktan etki edecek bi dua istiyorum. Ve büyü olup olmadığını bilebilir miyim

 45. Merhaba internette dua ararken sitenize rastladım. Ben çok kötü durumda yim. Sevdiğim insan vardı bana kıyamazdi ne oldu saçma sapan sebepten ayrıldık. Şimdi benden nefret ediyorum sebep de yok bunun için. Fakat şu anda kız arkadaşı var. Beni sevdiği gibi sevdiğini düşünmüyorum. Bana o kadar hakaret etti unutuyum diyorum. Ondan soğudum ama unutamıyorum. Çünkü kafamdaki sorular yanıt bulsa tamam diyeceğim ama ortada bi tuhaflık var ve face hesabında biri şimdiki kız arkadaşı için de ondan da ayrılacakşin diye mesaj yazmış biri. Şimdi hiç bir şekilde ulaşamıyorum. Büyü varsa sadece affedebilirim. Yoksa içimdeki ona olan inanç bitti. Ama kafamda cevapsız sorular var. Ne olur uzaktan etki edecek bi dua istiyorum. Ve büyü olup olmadığını bilebilir miyim. Çok mutsuzum hayatta umudum kalmadı. Çünkü bu sorunlarından bir tanesi belki de bu sorun çözülse hayat güzel olacak ama bu sorun herşeyi çıkılmaz yapıyor

  • madem soğudunuz neyimerak ediyorsunuz anlamadım canım kafanıza takmamaya çalışın inanın bu sorun şu an size büyük geliyor olabilir ama ne büyük sorunlar var bilseniz.Altından kalkamıyacağın dert vermesin Allah.
   Ne için dua istiyorsun anlamadım yeniden sevsin mi istiyorsun

 46. sizi Allah karşıma çıkardı birçok dua öğrendim, not aldım elimdeler ve uygulayacağım inşallah. uzun süredir büyüden şüpheleniyorum karakter fukarası zavallı cehennemlik yengem tarafından Allah sülalemizi onun şerriyle ve fesatlığıyla sınıyor. şüphemi kime söylesem bana alay eder gibi bakıyor. onun yüzünden hayatımda hiçbirşey doğru gitmedi. evde anne ve babamla hep tartışma halindeyim. babam zaten beni sevmediğini her hareketinde ve tavrında belli ediyor. benim herşeyim ona batıyor. özellikle o z…ni yengemle komşu olacağımız eve taşındıktan sonra herşey daha da kötüleşti. iyice içime kapandım psikolojim tamamen bozuldu ve annemle babam durduk yerde benimle tartışmaya ve dövmeye başladı. hayatımda nerdeyse hiç huzurum yok. okulda arkadaşlarıma gereksiz ve ani tepkiler vererek herkesi kendimden uzaklaştırmaya başladım ve nerdeyse hiç arkadaşım yok. üniversite hayatım bile istediğim gibi gitmedi yanlış bir bölüm seçtim orada da arkadaşlarla sorunlar bana ikili davrananlar. neredeyse bütün oda arkadaşlarımla sorunlu ayrıldım. okulu doğru dürüst bitiremeden geri döndüm. karıncayı bile incitmeyecek insanlar beni görünce kabalaşıyor. herkes bana ucubeymişim gibi davranıyor. ailemle bile onlardan biri değilmişim gibi bir ilişkimiz var kimse aramıyo sormuyo ve kendimi iyice yalnız hissediyorum. babam, kardeşimin hiçbirşeyine karışmazken benimle ilgili en küçük şeyde bana garip davranmaya başlıyor. en son cuma günü o malum yengenin evinde babamla maç izledik. ertesi gün babam sırf bilgisayarın başındayım diye bana dırdır etti ve ondan beridir bana ters davranmaya başladı. artık hiçbir şüphem yok o kadının bir dümen çevirdiğine. onun evine kiminle gitsem ertesi gün aramıza karakedi giriyor. artık bunun önüne geçicem çünkü aklıma kötü düşünceler üşüşmeye başladı. özellikle o kadının tüm uğursuzluğuyla bu sülaleden tamamen uzaklaşmasını istiyorum onun zararı kimseye bulaşmasın onun yüzünden bütün sülale borç batağına battık bu sokakta bizim aileden olan hiçkimsenin ev huzuru yok. ve babamın huyunun yumuşamasını istiyorum ondan nefret etmek istemiyorum.

 47. Mrb sayın yönetici ben çok mutsuzum. Sevdiğim biri vardı oda beni seviyordu. Ama hiç bir neden yokken benden nefret etmeye başladı. Ve şu an başkası ile ama tanımadık birilerin den o kızdan da ayrılacakşin gibi mesajlar alıyor. Bizim irtibatı mız tamamen kesik. Ben sizden eğer aramızda kötü bi enerji var ise uzaktan ona etki edecek bi dua istiyorum.

 48. Mrb sayın yönetici sevdiğim insanla hiç görmüyorum ve benden uzakta hiç bir irtibatı mız yok. Kötü enerjiden korkuyorum. Eğer öyle birşey varsa dua etmek istiyorum ve bunun için yardım istiyorum

 49. Mrb daha önce de yazmıştım evet hayatta bi çok sorun var hastalık gibi ınan o tür şeyle de uğraşıyorum. Fmf hastasıyım ve mutsuzluk daha kötü ediyor beni. Benim canımda çok sevdiğim biri vardı. Sebep yok ken ayrıldık. Ve zaten birileri ayrılacakşinız diye mesajlas gönderiyordu. Ben çok acı çektim ama düşündüm o bunları yapacak gibi biri değildi. Ben büyü gibi birşey var ise dua etmek istiyorum ve sonuçta yine Allahuteala bilir tabi kaderimde ise olur. Ama ben üzerime düşeni yapmak istiyorum.

  • Doğru düşünüyorsun nasip ise Allah nasip etsin.5000 defa Ya Rakib c.c okuyun büyü için ve sitemde shrin iptali içinde dua var bakın isterseniz

 50. Mrb sayın yönetici ben sevgilimden ayrıldım zaten ayırmak isteyen birçok kişi vardı ve en sonunda ayrıldık. Kötü niyetli insan coktu etrafınızda. Bende kötü birşey yaptılar mi diye. Şimdi ben kendim 100 ayetel kürsü 100 nas ve 100 felak oluyorum. Ve baş ağrısın dan duramıyorum hastalandım. Buda şüphemi artırdı. Sizden tavsiye edeceğiniz bi dua var ise istiyorum. Ve aceba doğru düşünüyormuyum

 51. Zeynep hanım insanın kaderi duayla değişir mi bu konuyu çok merak ediyorum olmasını çok istediğim bir muradım var evlilikle ilgili

 52. allahın ol demesi yeterlidir lakin allahım alnıma başkasını yazdıysa nasıl olur bu konuda biraz kafam karışık

 53. Mrb ben 100 ayetel kursi 100 nas ve 100 felak sürelerini sevdiğim kişide büyü varsa diye okumaya başladım ve o duaları olurken baş ağrısı oluyor. Ben bi yerde okumuştum dua olurken rahatsızlanıyorsaniz o dualar o kişi üzerindeki kötü varlıkları rahatsız ediyordur demektir diye. Büyü bozmak için 100 düğünle ilgili bi yazınız var ben sevdiğim kişi adına yaparsam faydası olur mu. Eğer böyle bi durum varsa ve o insan benim kaderimse artık acınin bitmesi için elimden geleni yapmak istiyorum. Ve büyü varsa dualarimla Allahın izninde etkisinin kaybolması değilmi.

 54. merhaba benim 6 yıllık ilişkim var ve 6 yılın sonunda evlendik 5aylık evliyim4 aylık hamileyim ama eşim her dedimiyanlış anlıyor sürekli kavga çıkarıyor ve daha önce çok sevmesıne ragmen benide bebegide istemiyor eve gelmiyor gelsedegeç geliyor yüzüme bakmıyorbişeyler yapıldınıdüşünüyorum ve tehlikeli bir gebeligim var korkuyorum bişey yiyip içiremem evde bişey yemiyor ne yapmalıyım şimdiden teşekkürler.

 55. çok teşekkür ederim ama bu 73 defa ya celil ya kebir dediniz bir ayetmi ben bilmiyorumda süre kitaplarında göremedim sadece ya celil ya kebir mi dicem açıklarmısınız

 56. biz nişanlımla çok tartışıyorduk.sonra birden bire ayrıldık ve benden soğuduğunu nefret ettiğini adımı bile duymak istemediğini söyledi.Ertesi gün geldi barıştı.Daha bir gün geçmeden tekrar ayrıldı.Bende bunun üzerine hocaya gittim üzerimde büyü olduğunu söyledi.Hem bunu bozmak hem de onu geri getirmek istiyorum lütfen yardım edin…

  • BİR SUYA 5000 DEFA YA RAKİB C.C OKU.GELMESİ İÇİN BARIŞMANIZ İÇİN 1000 DEFA YA ALLAH YA VEDUD YA CAMİ C.C OKUYN

 57. hocam yaklaşık 10 senedir birbirimizi seviyoruz herkes evlenmemize onay veriyor ama sevdiğim kızın abisi bir türlü razı olmuyor bu iş olursa ben yokum beni unutun olmaz diyor aramızda hiçbir sorun yok sorsanız benden iyisi yok diyor ama bu işe razı olmuyor bizde buna büyü yapıldığını düşünüyoruz çok zor durumdayım allah rızası için bana yardım edin ne yapmam gerekiyor.

 58. merhaba 1 ay oluyor nişanlımla ayrıyız ve sürekli sebepsiz yere tartışmalarımız oluyordu . herşey çok güzelken birdenbire artık beni istemedğini sevmedğini söyledi. arkadaşımın ofisinde biriyle karşılaştım medyum olduğunu söylediler ve benimle ilgili herşeyi o kişi yüzüme söyledi üvey kayın validemin ayırmak için büyü yaptığını söyledi . eğer nişanlımda büyü varsa ben ondaki şeyi etkisiz hale getirebilirmiyim ve ne yapabilirim .. şimdiden çok teşekkür ediyorum.

 59. merhaba hakkımda dedikodu yapan insanlar var yapmadığım şeyleri yapmışım gibi anlatıp bana zarar vermek istiyolar.bu insanların susmaları için hangi duaları okumam lazım.teşekkürler şimdiden

  • İftiraya uğrayan kimseler aşağıdaki esmalar’ı okursa inşallah kısa zamanda kurtulurlar…

   ”7073 defa Ya Baisü Celle Celalühü” okunur.

   Gece yarısından sonra 329 defa ” Ya Allahü Ya Şehid Celle Celalühü” okunur.

 60. Merhaba, Benimde bir sorum olucakti.
  Ben cok ilginc bir ruya gordum, ruyamda kafamin ustunde carpi isareti vardi bu ne diye sordugumda ise baglanmissin sen dediler, cok korktum gercekten oyle oldugunu dusunuyorum cunku kim gelirse kabul etmiyorum kismetimin baglandigini dusunuyorum ne yapmam lazim ? :(

 61. merhaba esimle aramız iyiydi allah bizi ayırmasın diye dua eden kişibirden bire benden nefret eder oldu benden boşanmak ister oldu sevgilisiyle kapıma kadar geldi ama inkar ettiher seferinde çocugunu bile aramıyor bosanmaya giderken elimden tutup beni öptu olanları unutsak bana dönermisin dedi ertesigün benden sana hayır gelmez dedi anlamıyorum duygusu ne bana karsı ayrıldıktan sonra sarkı dinletiyor ben ona söyluyormusum gibi isizce benden sogusun diye birseymiyapıldı yoksa baska bırınemı asıklutfen yardımedın bırde eşim yanımda değil nasılsuyu icire bilirimki ama bana geridonsun istiyorum

  • niyet ederek okuyun kadeşim.1000 defa Ya Allah ya vedud ya Cami her gün okuyun.Cumasuresini cuma günü 5 defa okuyun.100 defa her gün ya zülcelali vel ikarm okuyun 100 defa ya kadir c.c

 62. merhaba benimeşimle sorunumvar eşim parasını ailesine gönderiyor heponları düşünüyor eşimiçok seviyorum ama çok kavga ediyoruz evini düşünmüyor bana sanene sen karışma falan diyor buda benim çokzoruma gidiyor bide çok uzaklardayız ailelerimizden doğudayız çokta borcu var hepvermiş halada gizli saklı vermekte bana bidua önerirmisiniz çocukistiyoruz olmadı korkuyorumda olmasınıda istiyorum ama eşimin ailesi hep bizever hepver diye istiyolar eşimde gönderiyo allahım yardım etsin

 63. merhaba tekrar eşim annesine çokdüşkün varsa yoksa annesi ailesi beni hiçe sayyıyor kavga ettiğimizzamanda obenimle küsüyor bana dönüp bakmıyorbile düzgünlükle anlatıyorum olmuyor bizimde evimizvar artık diyorum annesi babası arıyor birekmeğe muhtaçgibi konuşuyor eşimde hemen borçda olsun bulup gönderiyor sonra borcu düşünüyor kardeşleri arıyor hep para için normalde aramazlar günde 3defa arar ailesini büyümü vardiyede düşünüyorum hepeşim ailesini savunuyor haklılar diye 2yıllık evliyiz hiçbenim haklı olduğumu söylemez çok tartıiıyoruz hep aklıma geliyor ayrılsamdiye ama çokta seviyorum neyapsam neetsem yardımcı olurmusunuz allah rızası için

  • Gamzeciğim bak lütfen bırak yapabilceği yardımı yapsın onun için huzurunu bozma onun karşılığı verirAllah zamanı gelince o düşünecek ve diyecek yetemiyorum diye.Sen olsun Yardımcı ol desen o daha memnun olur ve tartışma olmaz o zaman seniniyi niyetin karşısında doğruyu düşünür.Bak doğruyu görmesi için her gün 1000 defa ya Raşid c.c oku.Bırak arsın ailesini sakın sorun yaratma sen kıskandığını belirttiğin için daha çok yapar hem bunda kötü bir şey yok ki.Ne güzel başka sorun olmasın da.

  • kısmeti kapalı olanalr için dua tertibi var sitemde onu okuyun.Birde her sabah 7 inşirah suresini suya okuyun için 41 gün

 64. Merhaba;
  16 yıllık evliyiz ve eşime evden ve benden soğuması için üzerinde çalışmalar yapılmış olduğunu söylediler. Bir hocaya gittim bana ve eşime bir muska verdi. Aynı zamanda Hergün
  1286 kere Ya Gaffar
  200 Ya vedud
  114 Ya Camii yapmamı istedi. Acaba son yazdıklarım zikir olarak söylenecek olanalar değilmi?
  Eşim şu an bana karşı hiç birşey hissetmediğini söylüyor.. Hatta maalesef soğutma büyüsü yüzünden olmalı başka birisine bağlandı..
  Bu konuda değerli bilgilerinize dnışmak istiyorum.. Ben eşimi ve ailemi çok seviyorum.

  • Murat bey evet o z,kirleri okuyun.ayrıca büyüvarsa iptali için suya 5000 defa Ya rakib c.c okuyun eliniz yüznüzü yıkayın ve için bunu 3 defa okuyun yani ayrı günlerde 5000 defa

 65. Hocam benim hayatimda hersey herzaman zor bela olmustur.hani derler ya tirnaklarimi kaziyarak yaptim diye..hrp boyleydim.bi kac zaman once dua alip sohbetini dinlemek icin gitmistik sonra bana hoca ustunde buyu var senin.herseyini baglamislar kucuk yasta yapilmis vr her 3senede bir tekrarlamislar
  .her yonden kismetini baglamislar..ewin barkin olmasin hatta yatak kalkama diye yapilmis dedi..sonra insanin aklina takiliyor..bi kac hoca gittim benzer seyleri soylediler.hatta biri buraya gelmen bile mucize dedi..yataga baglamak istemisler dedi..dualarin yuzu suyu hurmetine ayaktasin dedi.
  Ve surekli ustumde bi dua tasiyorum..ben bu tur seylere pek fazla itimat etmek istemiyorum..kendi kendimr okumaya calisiyorum.
  Ama ne kadar bilincli yapiyorum bilemiyorum..bana bu konuda yardimci olur musunz? Annem fetih suresi okuyor ama cok agirlik geldigini bitirmekte zorlaniyorum diyor..bende sizi sayfanizdan ya latif ve el fettah esmalatini buldum..okiyotum ama bana cok agirlik geliyor..ne yapmami ne okumami onerirsiniz

 66. Hocam oncelikle allah razi olsun
  Insirah suresine basladim bugun..bi de burada yorumlarda dugum atip felak nas okuyun yaziyor.acaba onu da yapsam mi? Ama hoca gittigimde bozuldugunu soyledi..pek de guveniyorum yoksa sadece allahin esmalarina ve kurana mi dayaniyim?

 67. Meraba ben ayca geceleri biri beni boguyor gibi oluyorum nefessiz kaliyorum ve hareket edemiyorum uykumdan dua ederek kalkip kurtulabiliyorum ne yapmaliyim

 68. 7 ay önce tanışığ 4üncü ayımızda sözlenmiştik. nişanlım son görüşmemizde sanki o değil başkası vard karşımda arabasında nuska bulmuş , çocuklarından başka kimseyi görmesin onlara bağlı kalsın hiçkimseyle evlenmesin ve 8li birşey yapılmış 8inci ayda ölsün diye şimdi ayrılldık çünkü gözleri beni görmüyor hayattan ve senden uzaklaşıyorum ne yaparsam yapıyım olmuyor dedi. sevdiğimiz halde birbirimizden 1 aydır ayrıyız nuska bulundu hocaya verildi. ama çare yok çok can acıtan bir durum

  • SİHRİN İPTALİİÇİN DUA TERTİPLERİ VAR SİTEMDE KARDEŞİM ONLARI YAPIN ALLAH HER ŞEYE KADİRDİR.3 VEYA 7 DEFA UYGULAYIN

 69. sayın yönetici bana ve aileme cok büyü yapılıyor.gümüş parçayaa yapılmıştı banadedıler erıt tesırı gecer evde hic huzurumuz yok gelınım ve annesi yapıyor. cıldıracagım ricaetsem yardımcı olurmusunuz tşkkk kızım 27 yaşında kaderinide baglamışlar.ALLAH razı olsun sizden.

 70. slmaleyküm hocam esimle aram cok iyi Allah sükürler olsunki ama benim kaynim evlendi kiz ne yyapti etti mali mürkü üzerine yaptirdi esile ailesinin arasi hic yok annesi olmicak laflar kullaniyor simdide konusmuyorlar büyümü artik baska birseymi bilemicem bana yardimci olursaniz cok sevinirim ailesi görsün kimin ne oldugunu tskler Allah razi olsun

 71. 1 yıllık bir ilişkim var erkek arkadaşım çok peşimden koştu ve beni istedi çok zorluklar aştı vede ciddi düşünüyoruz.ama son zamanlarda aramız ınanılmaz bozuk.rüyasında eskı kız arkadasını göruyor ve beni çok üzüyor umursamıyor.birşey dediğimde ilk başta inkar ediyor sonrada içime biri girmiş sanki biri bana birşey yapmış gibi çok kötüyüm diyor.kötü niyetli birinin duasından korkuyoruz ve hiç huzurumuz kalmadı.üstümüzdeki agırlığı kaldıracak aramızı muhabbetimizi artıracak bir dua varmı lütfen yardım edin bana.çıkar yolum kalmadı:(

  • tatlı birşeye 1000 ya vedud c.c 71 kevser suresi okuyun 232 ya Kebir c.c okuyun bunu bir kaç deva yapın ayrı günlerde

 72. vede aramızda küslük yok sebepsiz yere benden zaman zaman uzaklaşıyor soğuyor sankı bırseyın etkısındeymış gibi

 73. Arkadaşlar ben 1 senedir evimde huzursuzum böyle birden sinirleniyorum kinleniyorum herşeyden herkesden nfret ediyorum hiçbişey yapmak isteemiyorum ve evde muska ayada büyü olduğunu düşünüyorum çünkü etrafımızda düşmanlarımız çok başta akrabalarım olmak üzere.Bu huzursuzluktan kurtulmak için ne yapabilirim hangi duaları okuyabilirim yardımcı olursanız sevinirim…

 74. Sayfanizi yeni kesfettim ve buldugum icinde cok sevindim. Benim bilmek istedigim Büyü ve Sihir bozmak icin okunacak Dualar kac gün devam etmeli? Büyülerden kurtulmak istiyorum. Lütfen bana yardimci olun. Simdiden cok tesekkür ediyorum.

 75. büyüyü bozmak için ne okuyabılırım .oglumu banadondermek içinde ne dua okuyabılırım cünkü büyü yaparak benı karatmışlar .oglum evli?yukarda yazılı demeyın acık yazarsanız sevınırım tşk

  • sevgili kardeşim ben her birinize tek dua gönderiesem hiçkalkmamm gerekir aslında siye girip bakasnız bulucak sınız neden böyle yapyorsunu bilmyirum.
   Sihirden kurtulmak için bir ipliğe 100 defa düğüm atılır her düğüm için Felak ve Nas sureleri okunup bir düğüm çözülür.Yani önce Felak suresi okunur bir düğüm çözülür sonar Nas suresi okunur diğer düğüm çözülür.Düğümler bitinceye kadar böyle devam edilir.her okumada düğümlere üfleyip düğümler çözülür.Bu işlemi yapan kişide büyü yada sihir varsa çözülür kurtulur.

   kaynak:Zırhlı dualar(Feyzullah Koç)

 76. mrb bende sayfanızı yeni öğrendim ben 12yıllık evliyim 15 gün önce oğluma sünnet düğünü yaptım ogünden beri eşimle sebebini bilmediğiz bir sıkıntı halsizlik huzursuzluk daha sayamadığım birsürü tuhaf şeyler oluyor bir kadına gittim ayrılmamız için büyü yapıldığını söyledi ne yapmalıyım

  • kardeşim her duyduğunuza inanmayın siz ama eğer var se bunu blemeyiz 5000 ya rakib c.c suya okuyun eve serpin içme suyuna okuyun için.abaşa dualrd avar bakın.belki başka bir sorun vardır.üstüen gitemden yardımcı olmaya çalışın

 77. merhaba 4 yılllık bi ilişkim var sevdiğim kişiyle bi gün iyisek 3 gün kötüyüz yıllardır peşinden koşan bi kız var sürekli aniden bunaldıgını söylüyor bi anda değişik davranıyor aramızın iyi olması başkasının bozmaması için okunacak bi dua varsa lütfen yazarmısınız bi medyum peşinde olan kişini ona büyü yaptırdıgını zamanla benden uzaklaşıp ayrılacagııı söyledi ltfen yardım edin kızdan kurtulmak istiyorum

  • iyigeçim için 232 ya kebir c.c 88 ya halim c.c okuyun her gün 1000 ya Allah Ya Vedud Ya Cami c.ckızın ardan çekilmesi için 846 Ya Muahhir c.c okuyun

 78. selam kardeş benim sıkıntım cok oldu genellikle bir kac sevdigim hocama gittim bozdular bana ara sıra buyu yapılıyor
  artık hoca kapısına gitmekden bıkdım birgun sizin yazdıgınız dualarla salavat ve şerifeler dikkatimi cekdi

  işyerim de genelikle cok dua okurum bazen sizin dediginizide bazı duları ya latifi 129 ya razzak 308 kere okurum yapıyorum
  baştada dedigim gibi artık bu insanlardan yoruldum bana buyu yapmamaları icin korunmam icin onerebilecegin birşey vamı
  birde ben buyu yapıldıgında genelikle nasıl belli oldugunu anlatayım
  güzelce işleyen dukkan şefte bile yapmadan kapatıyorum ornegin sen bana bir müşteri yolluyorsun tanıdıksın o iş bile olmuyor bozuluyo gonderdigin müşteri dukkana bile gelmiyor bana yardım edebilecegin bi konu varsa tabiki allahu talada yardımınla kabuluyla bana yardımcı olabilirmisin gerekirse isderseniz telefonda acarım?
  birde bahsettiginiz duyı okuyorum 7 şer kere
  bu suyu boy abdesti aldıktan sonramı dokuncez bir kova suya katıp onunlamı boy abdesti alıcaz yardımcı olursan allah rızası icin memnun olurum

 79. selamun aleyküm kardeş bana durmadan buyu yapılıyor
  dune kadar hocaya gidiyordum ama 1 ay 2 ay oncesine kadar sizin duanızı gordum okumaya başladım rahatladım
  birde buyu tekrar tekrar yapıyolar ben herseferinde duayı okuyup yıkanıyorum
  sizden mumkunse işyerimi ve kendimi buyulerden korumak icin edebilcek oldugum devamlı okuyabilcek olduguum bir dua varmı
  birde devamlı rızık duası ve borctan odemem icin kurtulabilcek oldugum onerdiginiz dualar varsa olkuyayım yardımcı olursanız sevinirim allah inşlah yardımcımız olur sizede allah razı olsun diyelim iyi geceler

  • büyüden korunmak için 5000 ya rakib c.c okuyun suya dükkana serpin …rızk için her sabah 186 ya Vehhab c.c 308 ya Fettah Ya Rezzak c.c okuyun her gün en az 100 istiğfar 100 salavat okuyun 300 besmele okuyun

  • Bu korkuyu yenmek için her gün 170 ya Kuddus c.c 998 Ya hafiz c.c okuyun ayrıca tüm korkular için dua var sitede o çok faydalıdır

 80. Ben kendime bir cevşen yapıp boynama asmak istiyorum.. o cevşenin benim sınavlarda ve derslerimde başarılı olmamı ve dikkatimin dağılmasını önlemesini istiyorum ve kötülüklerden korumasini istiyorum.. bu cevşenin içine ne yazmam gerekir ?

 81. öncelikle hayırlı günler dilerim. benim 5 yıllık bir ilşkim var bu ilşki süreci içerisinde hatalarım oldu ve 2bucuk ayrıdr ise aramızda bir soğukluk var ben soğukluğun gitmesi için ona bir çok şey söylüyorum ama inadını kıramıyor, evlenmekten korkar hale geldi, ama ben ayrılamıyorumda çevrem ve yaşananlardan dolayı, beni seven bir adam vardı karşılıksız birgün denk geldim ve bana beddua etmeye başladı inşallah benim çektiklerimi çek istenme sende diye ağlayarak acaba o insanın bedduası tuttu mu bir büyü yaptırmış olabilir mi? sizden istediğim erkek arkdaşımla aramızın eskisi gibi olması için dua, huzurlu olmak için dua, aramızdaki soğukluğun kalkması için dua sevgimizin ilk günkü olması için dua söyleminizi rica ediyorum. şimdiden ALLAH razı olsun.

 82. hocam bu duanın aşk duası olduğuna inandım bir kaç sitede aynı duayı görünce okumak istedim 1 gün okudum 2 gün okudum 3 okumadım 4 gün tekrar okudum.. birşeylerin ters gittiğini fark ettim geceleri hiç uyuyamaz hale geldim biraz daha araştırdığımda bunun aslında büyü olduğunun farkına vardım bu büyüden nasıl kurturulurm uzerimde büyü varmı etkisi ne zaman geçer lütfen yardımcı olurmusunuz tşkler……………… dua bu hocam ………………………………………. Bismillahirrahmanirrahim. İza zülziletil ardu zilzaleha. Ve ahrecetil ardu eskaleha. Ve kalel insanü ma leha. Yevme izin tühaddisü ahbaraha. Bi enne rabbeke evha leha. Yevme izin yasdürünnasü eştata eştata eştata. Aksemtü aleyküm ya sükkâne hâzel mekâni insarifû hattâ akdi haceti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû. Ellezîne yeterabbesûne biküm fein kâne leküm fethun minallâh. Feasallâhü en ye’tiye bil fethı ev emrin min ındihi. Felemmâ nesû mâ zükkirû bihi fetehnâ aleyhim ebvâbe külli şeyin. Ve ındehü mefâtihul ğaybi lâ ya’lemühâ illâ hüve ve ya’lemü mâ fîl berri vel bahr. Vestekberû anhâ lâ tüfettehu lehüm ebvâbes semâ’. Alallâhi tevekkelnâ rabbenafteh beynenâ ve beyne kavmenâ bil hakki ve ente hayrul fâtihîn. Ve lev enne ehlel kurâ âmenû vettekav elfetehnâ aleyhim berakâtin mines semâi vel ard. in testeftihû fekad câ ekümül fethu ve in tentehû fe hüve hayrun leküm. Velemmâ fetehû metâahüm vecedû bidâ atünâ ruddet ileyhim. Vesteftehû ve hâbe küllü cebbârin anîd. Ve lev fetehnâ aleyhim bâben mines semâi fezallû fûhi ya’ricûn. Hattâ izâ fetehnâ aleyhim bâben zâ azâbin şedîdin izâ hüm fîhi müblisûn. Ev mâ melektüm mefâtihahü ev sadîkıküm. Fefteh beynî ve beynehüm fethan ve neccinî ve men meıye minel mü’minîn. Mâ inne mefâtihahü letenûü bil usbeti ûlîl kuvveh: ve yekûlûne metâ hâzâl fethu in küntüm sâdikîn. Kul yevmel fethı lâ yenfeullezîne keferû îmânühüm ve lâ hüm yunzarûn. Kul yecmeu beynenâ rabbünâ sümme yeftehu beynenâ bil hakki ve hüvel fettâhul alîm. Mâ yeftehıllâhü lin nâsi min rahmetin felâ mümsike lehâ ve mâ yümsike felâ mürsile lehü min ba’dihi ve hüvel azîzül hakîm. Cennâti adnin müfettehaten lehümül ebvâb. Ve sîkallezîne keferû ilâ cehenneme zümeran hattâ izâ câûhâ fütihat ebvâbühâ. Ve sîkallezînet tekav rabbehüm ilel cenneti zümeran hattâ izâ câûhâ ve fütihat ebvâbüha ve kâle lehüm hazenetühâ selâmün aleyküm tabtüm fedhulû hâ hâlidîn. Bismillâhirrahmânirrahîm. İnnâ fetehnâ leke fethan mübînâ. Li yağfira lekel âhü mâ tekaddeme min zenbike ve mâ teahhara ve yütimme ni’metehü aleyke ve yehdiyeke sırâtan müstekîmâ. Ve yensurakallâhü nasran azîzâ ve esâbehüm fethan karîbâ. Fe ceale min dûni zâlike fethan karîbâ. Fefetahnâ ebvâbes semâi bi mâin münhemir. Ve lillâhi mîrâsüs semâvâti vel ardı lâ yestevî minküm men enfeka min kablil feth. Nasrun minallâhi ve fethun karîbün ve beşşiril mü’minîn. Ve fütihatis semâü fekânet ebvâbâ. Bismillâhir- rahmânirrahîm. İzâ câe nasrullâhi vel feth. Ve ra eytan nâse yedhulûne fî dînillâhi efvâcâ. Fer sebbih bi Hamdi rabbike vestağfirhü innehü kâne tevvâbâ. Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Ve eselüke bismikel ma’rûfil mukaddesil meymûnetil mübâraketi en tağfirali zünûbî ve takdî hâcetî ve tensuranî a’dâî ve teftehu lî ebvâbe hayrâtike ve in tecal l îmin külli hemmin Ferhan ve min külli dîkın mahracan ve min külli usrin yüsran ve ilâ külli hayrin sebîlen yâRabbel âlemîn.ve sallalâhü alâ seyyidinâ muhammedin ve âlihi ve sahbihi ecmeîne bi rahmetike yâ erhamer râhimîne bi hürmeti seyyidil mürselîne vel hamdü lillâhi rabbil âlemîn. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Kalbe ve bedene ve cemia cevariha “sevdiğin kişinin ismi”. Allahümme sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi hürmeti Muhammed in ve hazihis ayetiş şerifeti. Allahümme ihrik ve sehhirli kalbe “sevdiğin kişinin ismi” ala mehabbete “senin ismin”. Tevekkelü Ya huddame hazihis ayetiş şerifeti ve ahriku kalbe “sevdiğin kişinin ismi” bi muhabbeti “senin ismin” bi hakki hazihis ayetiş şerifeti. Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Amin. Ecîbû eyyühes sâkinûne fi hâzel mekâni bârakellâhü fîküm ve aleyküm.

  • siz büyü niyetiyle yapmadıysanız korkmayın..ama illa şüphe ve korku varsa o zaman 5000 ya rakib c.c okuyark eğer büyü ise bozulmasını isteyin Allahtan

 83. merhaba benim sorunumada yardımcı olursanız çok memnun olurum . 2 yıldır görüştüğüm biri var birbirimizi çok seviyoruz ama bir türlü evlenemiyoruz gittiğim bir hoca tarafından erkek arkadaşımın üzarinde çok büyü olduğu söylendi eski karısı tarafından yapılmış bunu erkek arkadaşımla paylaşamadım kızacağından korktum ben kendim etkisini kaldırmak istiyorum büyünün asıl sorum aynı suya birkaç farklı dua okuyup içirsem olurmu ve en etkili büyü bozma duası hangisi acaba . yardım ederseniz çok memnun olurum

 84. merhaba yönetici eşim 2 ayda değişti bende büyü oldugunu dusunuyorum su anda 1 aydır ayrıyız ayrı eve çıktı ben onun niyetine nasıl yapabilirim bozabilirim yuvamı kurtarmak istiyorum 10 yıllık evlıyız tşk.ler

 85. merhaba. abime büyü yapılmış eşiyle arası çok bozuk çocuklarını eşini görmyor. anneme babama yani bütün ailesine kötü davranıyor. ne yapabilirim.özellikle eşiyle arasının düzelmesi için neler okuyabilirim. bi de artık abim çalışmıyor ailesine bakmıyor haram para yiyyor lütfn yardımcı olur musunuz

  • BÜYÜ VARSA SİTEMDE SİHRİN İPTALİ İÇİN DUA VAR ONU OKUYUN..EŞELRİN YİYECEĞ 1000 YA EVDUD C.C 232 YA KEBİR C.C..1600 YA HADİ C.C OKUYUN YEMEELRİNİ SAĞLAYIN

 86. merhablar ben 3 yıldır bırıyle konusuyordum anıdn aramıza bır sogukluk gırdı ve baska bırısıyle oldugunu söledı benı delıler gıbı severken yıldıznameye baktrdıgım sıhır yapılmıs dedı sızın yldızlarınız uyusuyor normalde denıldı benım napmam lazım aklım almıyor sevdııgım adam nısanlancak yardımcı olun

 87. İyi günler oğlan kardeşim kendinden yasca cok buyuk ve okumamis biriyle birlikte ve anne baba kimse bu kızı istemiyor oglan ise almazsan olurum diyor uygun olmadığını biliyorum ama kurtulamiyorum diyor.Buyu olmasindan supheleniyoruz ama kendisi inanmıyor ne yapmak lazim

  • NİLAY KARDEŞİM UYGUN MU DEĞİL MİALLAH BİLİR..SİZ ŞÖYLE DUA EDİN..ALALHIMHAYIRLI İSE NAİSP ET DEĞİLSE ..HER İKİSİNE HAYIRLI BİRİNİ NASİP ET..BAKIN KARDEŞİM..BU GÜN ÖYLE OLAİBLİR AMA KENDİNİ GELİŞTİREBLRİSİZDE AYRDIM EDERSİNİZ..BENİM HALAM İLK OKUL MEZUNUYDU..ENİŞTEM LİSE MEZUNU ..MEMUR BU KARDEŞİMİZE BAKAMAZ DİYE BABAMLAR VEREMK İSTEMEDİ ZORLUKL ÇIKARDILAR AMA OLDU ..SONRA HALAM EKNİDİ GELİTİRDİ ŞİMDİ ÜNİVERSTE EZUNU ENİŞTEMDE ÖYLE…KİMSEYİ KÜÇÜK GÖRMRMEK LAZIM ELİNİZDEN GELİYORSA YARDIMCI OLUN TABİ ALLAH BİLİR KISMET MİDEĞİL Mİ.BİRDE BÖÖYLE DÜŞÜNÜN DİEY YAZDIM HADDİM DEĞİL AMA

 88. Benim sevgilim almanya da ona büyü yapıldıgını düşünüyorum birden çok degişti bu büyüyü nasıl bozabilirim lütfen yardımcı olun…
  Bide sevgilimin bana tekrar aşık olmasını istiyorum bi dua gönderirseniz çok sevinirim LÜTFEN YARDIM EDİN ÇOK ZOR DURUMDAYIM :( :( :(

 89. Nisanlimdan ayrildik . Bana senden asla ayrilmicam allah biliyor seni ne kadar sevdigimi dedi. Iki gün sonra senden nefret ediyorum dedi . Ben acaba büyümü var diye bir hocaya sordum . Oglanin üzerinde söz dinlemesi icin büyü yapilmis dedi. Benim üzerimede oglan benden sogusun diye okunmus. Benden nefret.ettigini söylüyor.. ne okuya bilirim yardjm edin lütfen

 90. selamlar sizden bir konuda yardımınızı istiyorum..evliyim ve eşimle aramızda bi takım sogukluk vardı ve bende bir hocadan yardım aldımm..aslında niyetim büyü falan yapmak değildi ama büyü oldu sanırım.aramız düzelsin diye.işte karabiber tanesi su falan ve birde arapça yazılar ve ben bunları uyguldaıktan sonra herşey mahvoldu ben büyünün yaptığını düşünüyorum..eşimin mükemmel giden işleri birden mahvoldu ve ben sanıyorumki büyü bizi bu iflasın eşiğine getirdi bi türlü düzelemiyoruz çünkü..büyüden kalma kilit ve yazdığı arapça yazılar var ve bunlar hala evde..ne yapmam gerekir bu büyü illetinden kurtulmam için.ve bunları ne yapmam gerekir atsammı gömsemmi ne yapacağımı bilmiyorum..yardım ederseniz çok sevinirim

 91. selamın aleyküm iyi gunler hocam
  benim işyerime buyu yapılıyor devamlı 2 gun önce de dukkanımın camına yag gibi bişey surmuşler alt tarafına
  işyerime yapılan buyuyu nasıl bozabilirim ne yapmam gerekir
  birde yapılan buyulerin tutmaması icin tavsiye edecek oldugun bir dua varmı yapılacak bişey varmı cvp yazarsanız memnun olurum

  • MUSATAFA KARDEŞİM BUNU BİLMEYİZ AMA EĞERYAPILIYORSA SİETDE DUA USLLERİVAR BOZMAK İÇİN İŞLMELRİ YAPTKTAN SONRA HER GÜN 312 YA RAKİB C.C145 YA MÜHEYMİNNOKUMAYA DEVAME DİN

   • hocam yorumları birbir okudum diger arkadaşlarımıza büyü bozma ve tekrar baglanma tertiblerinizi deniyecen inşallah başarılı olurum sitenizide araştırdım büyü bozma dualarını aldım esmalarıda aldım şimdi sıra bozmak için çalışmalara geldi verdiğiniz bilgiler için allah razı olsun iyi günler iyi çalışmalar

 92. Merhaba sayin yonetici!
  Esimle birbirimizi cok severek evlendik. Iki tane cocugumuz var. Cok severdi onlari. Ama gecen sene baska sehre gitti calismak icin. Hersey guzel iken, 1 ay sonra geldi bosanalim dedi. O zamandan beri ayriyiz, bosandik. Geldiginde sanki o degildi, baska biri gelmis gibiydi. Buyu falan yapildigini dusundum ve musluman hocaya gittim. Buyu yok dedi. ama daha sonra cok iyi bir hocayi tavsiye ettiler bana. Ama kadin hristyandi. Dedi ki, cok kotu buyu yapmislar. Kabirden alinan toprakla yapilmis ve yapan hristyandi hatta cok yakin bir rus bayan var ortada dedi. Esimin annesi rus. Annesi yapmadi ama yaptirdigini soyledi. Bozmus oldu. Ama 1 ay sonra istemedigim anda bir kadinla tanistim, masordu. Herseyi tekrarladi. Buyu bozulmamis dedi. Gittigi yerde bir kizla gorusuyormus. Kiz degil ama ailesinden bir kadin kizdan ayrilmasin diye buyulemis. Bunlari anlatti. Ve ilginc bisey soyledi. Yapan hristyan oldugu icin, buyuyu musluman bir hoca goremez dedi. OLUR MU OYLE GERCEKTEN? Ondan sonra baska bir musluman hocaya gittim, o da buyu yok dedi. Kafam karisti. Ama bildigim tek sey, esim cok degisti. Bakislari, tavirlari hersey degisti. Cocuklarimizi hic sevmedigi, istemedigini soyledi. Maddi durumu cok iyi, ama bize hic yardim etmiyor. Hic konusamiyoruz, her seferinde kizip kufur etmeye basliyor. Benden cok nefret ettigini soyluyor.
  Ben bu adamla barismak istemiyorum. Ona karsi cok sogudum. Bir suru kotuluk yapti bana 1 yil icinde. Ama ortada buyu varsa, bozulmasini istiyorum. Onu artik sevmedigim halde, iyiligini istiyorum. Nasilsa, cocuklarmin babasi. Onda buyu varsa, uzaktan etkisiz hale getirebilir miyim? Ve onun ve kendim icin ayri ayri mi yapcam? yoksa ikimiz icin mi? Yardimci olursaniz cok sevinirim. Saygilarla!

  • sultan kardesim sizinle ayni seyleri yasmisiz,,benimde esim bana ve cocuklarimiza cok düskündü,mezardan alinan toprakla ve daha bir sürü buldugum büyülerle esimi bizden soguttular,ben hocaya falanda gitmedim.sürekli muavizetyn dualarini okuyorum, bizde bir yildir ayiriz, fakat birlesmekistiyoruz bende yuvamin dagilmasini istemyiorum ayni kötülüklkeri esim bana ve cocuklarada yapti.telefonda görüsürken annesinin yaninda bana karsi cok kötü konsusuyor yalnizken yine canim cicim.anlamadim gitti..Bizi bu hale getirenleride ALLAH a havale ediyorum.nasil bozulyuormus bu büyü bir bilgin varmi,sayin yönetici sizde yardimci olursaniz sevinirim.

   • BÜYÜ BOZMAK İÇİN SİTEDE BİRÇOK TERT.P VAR KARDEŞLERİM…BAKIN..EŞİNİZİN SEVGİSİ İÇİN HER GÜN 1000 YA ALAH YA VEDUD YA CAMİ C.C DAHA BİRÇOKMUHABBET DUASI VAR OKUYUN.ALLAH NASİP ETSİN..DOĞRUYU GÖRMESİ İÇİN 1000 YA REŞİD C.C OKUYUN

 93. Merhaba nişanlımla sürekli kavdalar etmeye başladık son zamanda ufacık seylere cok buyuk kavgalar etmeye başladık sürekli sogudum diyor sonra dedigine pişman oluyor demk istemyorum ama agzımdan cıkıyo kendime engel olamıyorum diyor ablasına eşiyle arası bozulsun diye buyu yapmışlar bizde bize karsıda yapılmış olabilirmi diye düşünüyoruz ne yapmamız gerekiyor birde ben şuanda askerim

 94. Merhaba. Ben ve ablam uzun zamandır iş bulamıyoruz ve bununla beraber son bir senedir her konuda kısmetimiz kapanmış gibi hiç bir işimiz yolunda gitmiyor bunun için ne yapmamız gerek.

 95. slm ,aleykum,hocam, ben okulu bırıncılıkle bıtırdım ders çalışırken hep kafamı karıştıran enterasan haller oluyor ders çalısırken masa başında daldığımı saatler sonra farkına varıyorum. hayatımı belirleyecek emegımın meyvasını alabılecegım tam sınav gunu ise soruları görmedim ruhum agırlarştı gerildim çıldıracak gibi oldum yıllardır keyifle çalıştım konuları anlayamadım, heyacan degıldı, bır yıl arayla aynı sebeple ıkı sınav kaybettim kimseye anlatamıyorum etrafımdaki herkes çok şaşkın, bana ne olduğunu kimse anlamıyor. cok okudum sular içtim sularda yıkandım bitik takatsızım hocam dermanıma vesıle olsanız duamdan eksık etmem sızı:((( bır yıl sonra sınavıma bir ay kaldı ne yapıcam bılemıyorum……

  • UMUT KARDEŞİM BEN HOCA DEĞİLİM AMA BELKİ NAZAR OLAİBLİRNARD DUALRI VAR SİTEMDE ONU OKUYUN BİRDE İNŞRAH SÜRESİNİ SUYA 21 DEFA VE 41 yA ŞERKUR C.C 41 FATİHA VE 72 Y BASIT C.C OKUYUN.HASTAYIM DEMEYİN LÜTFEN..KNDİNİZ OLUMLU DÜŞÜNCEYE YÖNELTİN

 96. merhabalar Zeynep hanım. paylaşımlarınızı takip ediyorum. ALLAH razı olsun. buradaki tertipleri elimden geldiğince uyguluyorum RABBİMe güvenerek. esmaları okumak bana iyi geliyor. içinde bulunduğum zor durumdan çıkmam kolay olmadı. bir gönül meselesi…durduk yere bozuldu. sevgisi bitti vs.önce ALLAHa sığındım tüm acizliğimle. iyi günümde dualarımı eksik ettiğim için pişmanlık duydum. bana doğru yola göstermesini bekledim ve kendimi onun geri dönmesi için dua ederken buldum. öyle bir dua ki bu sanki ben daha önce yaşamıyormuşum. ALLAHa yakın olmak ne müthiş. hep onu zikretmemin mutluluğunu yaşarken hem duamı devam ettirdim. nasip etmeyeceğin birşeyin peşine düşürme diye. ve halen nasip olması için dua ederken buluyorum kendimi. yalnız onun dönmesinden daha önemli olan birsey var o da ALLAHın kulundan RAZI olması.buydu vird edindiğim. ve içime birşeylerin doğmasını sağlayan da bu. ve bu aniden biten sevginin nedenlerini hep kişinin kararı dedim. ta ki çektiğim zikirlerim bana yardımına kadar. taşlar yerine oturdu kafamda ve sevdiğime büyü yapılmış olmasından şüphelendim. dün hazırlığımı yapıp başladım ziikre. 5000 ya Rakib c.c. ve yaklaşık iki aydır onca farklı şekilde zikir çektim.(YARADAN nasip ettiği için hamd olsun.) hepsinde de huzurluydum ve rahatladım. Ya rakib çekerken farklı bir şey oldu. heceleri karıştırmamaya başladım. ve okudukça başıma bir ağrı saplanmaya başladı. ki daha önce hiçbir zikirde bu olmadı…3500 de bırakıp yapmam gereken işlerimi hallettim.bu esnada baş ağrısı devam etti. sonra gece 1500 daha cekip tamamladım. ve halen başım ağrıyor. bu baş ağrısı gerçekten büyü yapılmış olmasına işaret midir? ve kendim için de 5000 defa okumak istiyorum bu gün. ara mı vereyim bilemedim. bir de bugün hem sevdiğim için hem benim için varsa büyü bozulması için tekvir süresi okudum ayrı ayrı. yardımınız için teşekkürler.

  • aysun kardeşim evet bazen fazla okuma biraz rahatsızlık verebilir ama geçer inşalah bu büyü varmı yokmu ondanmı birşey diyemem..ama yorgunluktan ..da olabilir..ara vererek okuyun gün içinde .tekvir süresi de makbulddür.

   • ben kendim için de okudum suya ve içtim. rabbim umarım razı olur. başımın ağrısı geçti hamdolsun.yorgunluktan olduğunu düşünmedim. çünkü çok stresli geçirdiğim zamanlar dahi baş ağrısı tutmaz beni. sizinle özel olarak görüşmem mümkün mü acaba. başka söylemek istediklerim var. fakat buraya yazmak istemiyorum.

 97. Selamünaleyküm. Kolay gelsin, Allah razı olsun sizden. Birçok dertlinin derdine derman aramalarında aracı oluyorsunuz. Benim sorunum; düğünümüze 1 ay kala nişanlımla ayrılmak durumunda kaldık. Bir anda herşey mahvoldu. Beni çok seven, mutlu geleceğimiz için herşeyi yapan sevdigim beni kovan, iten biri haline geldi. Aylar oldu , ben ona bişeyler yapıldığına inanıyorum. Bu aramızdaki kötülüğü, büyüyü yoketmek için ne tavsiye edersiniz. İyi çalışmalar.

 98. Selamünaleyküm. Allah razı olsun sizden, dertlerine derman arayanlara aracı oluyorsunuz. Benim derdim; düğünümüze 1 ay kala nişanlımla zorunlu olarak ayrıldık. Nasıl oldu anlayamadık dahi. Nişanlım beni iten kovan birine dönüştü, vazgeçti birden bire. Ben ona bişeyler yapıldığını düşünüyorum. Aramızdaki kötülük-büyü ne varsa, Bana öneriniz olabilirse çok sevinirim.

 99. Memleketimden 2 senedir uzaktayım tekrardan oraya dönmek için ne gibi bir zikir çekebilirim. Gurbet çok zor, anaya babaya özlem dayanılmaz.

 100. Selamun aleykum
  Sizi yine rahatsiz ediyorum kusura bakmayin size onceleri yine yazmistim dediginiz dualaridevamli okuyorum namazlatim hic gecirmem devamli dukat okuyorum fakat degisen hic bir sey uok delirecek gibiyim. Esimin tarafindan isde birisi evine kimse gelip gitmeyecek arayan soranda olmayacak demisti gercekte aynisini yasiyorum Burda bir hoca. Mezara gomulmus dedi terkedilme buyusuymus. Hocanin. Tavsiye ettigi dualar hrpsini okuyorum bir turlu olmuyo burakin konu komsuyu. Dist akraba aileden bile ariya soran gelen giden. Yok. Cok sikintidayim. Allah rizasi icin yardim edin. Onceleri gelenim gidenim coktu. Telefonum nerdeyse susmazdi simdi ise hic.

  • GULZADE…YÂ KEBİR:Büyüklüğünü ancak kendisi bilen ve büyüklüğü hiç bir mahluk tarfından bilinmeyen ve hiç bir zamanda bilinmeeycek olan Yüce Allah.

   5 vakit namazlardan sonra (232) defa “Yâ Kebir Celle Celalühü” okumaya devam eden kimselere karşı hiç kimse büyüklük tasalayıp gurur yapamaz.Herkes o kimseye karşı tavazu ile hareket eder.Hürmet gösterir.Hiç kimse karşı gelmez sözünü kırmaz ve saygılı olur.

   • Allah razi olsun sizden. Oncedende yazmistiniz bana 5000 defa ya rakip cella celaluhu yu okudumeve serptim ama bir kere yaptim uc keremi okunacak. Yada bir kere 5000 defa okuyum ucgun mu eve serpilece birde sudan icilecekmi simdiden tessekr ederim

 101. Hayirli geceler zeynep hanim tesadufen bu siteyi gordum cokta begendim Allah sizden razi olsun. Benim sikintim ustumde yazi,buyu herneyse biseyler oldgunu dusunuyorum gulzade hanima verdginz tavsiyeyi pek anlaymadim karisti biraz. Ustmdeki yazinn etkisini kaybetmek icn ne tavsiye edersiniz. Diger bir sikintim ise is bulmakta zorlsniyorum gittgim heryerden bos donuyorm okumus bir insanim ama olmuyor acaba birileri ise girmeyeyim die yazimi yazdirdi diye dusunuyorum bana nasil yardimci olabilirsiniz hayirli geceler

  • gamze
   eğer büyü varsa ..ama her olmayn olayı büyüye yormmak lazım ..varsa çzöülmesi için dualar var sitede..mesela 5000 ya rakib c.c suya oku ur üflenir içilir el yüz yıkanır..kımset açmak için her konuda 21 inşirah süresi..41 enam süresi ve şahmeran duasını okuyabilrsinz

 102. Hoca biliyorum yanlış yaptim alciya gittim sevdiğim adam hiç sebepsiz gitti öyle sebepsiz oldu ki..Yanına gelmesi burada bi hayat kurmak için ilk geldiği gün eyüp sultana götürdü cuma günü hayırlı olsun niyetiyle.Sonra bi anda diğerleri gibi bitti.Işin içinden çıkmadım bunalımdim dediğim gibi yanlış.Belli bi an rahatladim ama biliyordum söyledikleri olmayacaktı.Dua da ettim,ağladim baya.Yeni işine vesile oldum basamak oldum bastı ve geçti öyle gururum inilcildi.Hocam gittim kişiler sende koruyucu var dedi 3 5. kişi ama Ben fiili hiçbir şey görmedim birinde büyü var dedi.Yemin ettim.bi daha gitmem.Herşey güzel derken bi anda bitiyor isim hep zor gidiyor uyuyamıyorum.Büyü olsa belirlileri musallatla aynı mi olur.Kimse yardım etmiyor böyle bi çare kaldım.Büyüse ne olur musallatsa ne olur..Ben çözebilir mıyim yardım edin lütfen

  • eda
   her olmayan yada olumsuz şeyi büyüye yormayın belki yoktur..belki kımsetin değildir..belki zamanı değil ve uygun kişi değildi..kısmet açmak için her gün 21 inşirah süresi 573 ya bais c.c okuyun.büyü olduğnu düşünüyorsan..5000 ya rakib cc suya oku için 3 gün devam edin .her gün 196 ya vacid cc oku

   • eda….bakın kardeşim siz ona odaklanmışsınız ..lütfen hayırlı değildi olmadı diye düşünün ve yeni bir hayat için adım atın. kardeşim..unutmak için her gün 72 ya basıt c.c 129 ya latif c.c okuyun

    • mehmet selahattin gümüştekin

     iyi günler dilerim bir akraba bize büyü yapıyor 10yıldır esnafım işlerim yolunda gitmiyor askerden geldim geleli evlenemiyorum yaşım 36 oldu para kazanamıyorum ne olur allah rızası için yordımcı olursanız memnunolurum rabbinde size yardım etsin inşallah

     • mehmet selahattin
      her gün 11 fatiha 137 ya vasi c.c okuyun 40 defa tekasür süresi..okuyun…720 ya hasib c.c..he sabha 72 ya basıt c.c 71 ya bais c.c..308 ya fettah ya rezzak c.c her gün 100 istiğfar 300 besmele 300 selavat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>