Her hangi Bir Dilek İçin Fetih Suresini Okumak( 7 günde 41 defa okuma usulü)

fetih1

 

 

 

 

Sıkıntılarınızdan kurtulmak,her hangi bir dileğinize kavuşmak için Fetih suresi çok makbul olan ve denenmiş bir suredir.

Bu sure 7  günde 41 defa okunmuş olur.Fakat bunun okuma usulü vardır.

Fetih suresini okumaya Cumartesi günü başlanır.Bunun için güzelce bir abdest alın(gusul abdesti olursa daha da iyi olur.) İki rekat namaz kılın Allah rızası için.Önce  3-5 yada 7 defa “Estağfirullah” çekin.Arkasından bir salavat okuyun.Ve niyetinizi yapın.Şimdi okuma usulünü anlatacağım.

Cumartesi günü 1 defa okuyun (yani fetih suresini)

Pazar günü 3 defa okuyun

Pazartesi günü 5 defa okuyun

Salı günü 7 defa okuyun

Çarşamaba günü 7 defa okuyun

Perşembe günü 7 defa okuyun

Cuma günü sela okunmadan 11 defa okuyun.

Toplamda 41 defa okumuş oluyorsunuz.Ardından dileğinizi tüm içtenliğinizle Allah’a yalvararak isteyin.

Fetih suresi adı üstünde fethetmek demek,kurtuluş demektir.

Dilerim tüm kardeşlerimin hayır olan istek ve arzuları gerçekleşir.

 

 

Arama etiketleri : duhan süresi,fetih suresi oku,cuma gecesi duaları,dilek icin fetih süresi,fetih suresi okunuşu,fetih suresi nasil okunur,41 fetih,fetih süresi dilek için

1,384 “Her hangi Bir Dilek İçin Fetih Suresini Okumak( 7 günde 41 defa okuma usulü)

 1. bu duayı kendim çin değil de bi başkasnıın kısmetini açmak için okumak istiyorum özellikle bunun için bi işe yarar mı bunu öğrenebilirmiyim.bide eğer özellikle bi başkasının kısmetininin açılması için okunabilen dualarınız var mı buraya yazarsanız çok sevinirim şimdiden tşk..

  • Allah dualarınızı kabul etsin ve makbul dualardan olsun kardeşim.Tabi ki başkası içinde edebilirsiniz zaten başka mümin kardeşin için edilen dua makbul dualardandır.

   • Hocam selamı Aleyküm mesela oturduğumuz andamı 7 kere yada işimiz olursa o gün üçersinde 7 yi tamamlasak olurmu mesela 2 fetih 1 saat sonra 5 fetih okusak olmazmı

   • merhaba iyi günler ben bu duayı okumuştum gel gitler vardı aramızda dua bittiği gün akşama sevgilim arkadaş olarak kalalım dedi ben onu arkadaştan daha çok seviyorum lütfen beni sevmesi ve tekrar eskisi gibi olmak için bir dua bisey yardımcı olursanız çok mutlu edrsiniz beni

    • SEDA KARDEŞİM ALLAHIN İZNİ İLE OLUR HERŞEY..EĞER HAKKINZDA HAYIRLI İSE İSTEĞİNİZ OLUR AMA DAUYA DEVAM ETMENİZ GEREKİR.HER GÜN 1000 YA ALLAH YA VEDUD YA CAMİ C.C VE 7 GÜN 786 BESMELE OKUYUN .

     • çok teşekkür edrim allah yardımda zorda olan herkese kolaylık sabır versin sizinde ne istediğiniz varsa allahım kabul etsin allah razı olsun

     • fetih süresini 1 tane mi okuyacağım bir hafta okudum bugün de 1 tane okudum bide ya allah ya vedud ya cami yi bir seferde mi yoksa ayrı ayrı mı okuyacağım

     • fetih suresine cumartesi gününden başladım. pazartesi günü 5 tane okuayacağıma yanlışıklan 6 adet okudum. ne yapabilirim . yardım lütfen ?

 2. dilek gerçekleşinceye kadar her hafta 41 defamı yoksa birhafta yeterlimi bu hafta bokumuş olsak sonra günde bir tane okusak nasıl olur ki

  • Canım bir kereye mahsus başlamadan önce okumaya.İstersen sonund ayani cuma günü de tekrar kılıp güzelce bir tövbe edip sonra salevat getir.duanı yap.Allahım bu kardeşimin ne olur duasını kabul et eğer senden istediği şey onun için hayırlı olacaksa kabul et.Sen “Mucip” sin,Sen “Vehhab”sın Allahım.aminnnnn

   • Merhaba
    Biz erkek arkadaşımla 4 yıldır birlkteydik. Çok mutluyduk birbirimize o kadar aşıktık ki çevremizdekiler imrenirdi. Kötü alıskanlıkları çoktu alkol hap vs. Gözüm hiç birşey görmüyodu. Aklının karısık olduğunu yalnız kalmak istediğini söyledi ve gitti. 8 aydır ayrıyız ben dayanamıyorum o nasıl dayanıyo nasıl unuttu bilmiyorum ben onu geri istiyorum. Çok dua ediyorum hayırlısını istemiyorum ben en hayırlım o olsun diyorum. Lütfen yardımcı olun bana ne yapabilirim Allah çıkardı bu siteyi karsima yardim edin bana Allah rızası için..

    • EMİNE KARDEŞİM ÖNCE KÖTÜ ALIŞKANLIKLAR İÇİN HER GÜN 170 YA KUDDUS C.C 409 YATEVVAB C.C 202 YA BERR C.C 68 YA HAMİD C.C OKUYUN.
     GERİ DÖNMESİ İÇİN HER SABAH AKŞAM 124 YA MUIYD C.C 180 YA SEMİ C.C 184 YA MUKADDİM C.C HER GÜN 1000 YA ALLAH YA VEDUD YA CAMİ C.C

 3. Allah rızası için kılınacak olan namaz sadece cumartesi gününe mi mahsus?yoksa 1 hafta 2 rekat namaz kılıp sonra mı fetih suresini okuyoruz verilen sayı adedince?ayrıca namazdan sonra mı dua ediyoruz yoksa namazdan hemen sonra salavat getirilince fetih suresini okuduktan sonra mı dileğimizi Allah’a iletiyoruz? teşekkürler…

  • Selam Selen hanım.Fetih süresini okumadan önce niyet edip 2 rekat namaz kılınır.Evet cumatesi günü başlanır.Cumartesi günü niyetin ne ise niyet edilip namaz kılınır ve okunmaya başlanır.Cuma günü de seladan önce bitirir duanı yaparsın.Allah duanı ve niyetini kabul etsin.

 4. merhabalar benım sorum şu: bu sureyı okumamaya devam ettıgım 3. gunde adet donemım basladı okumaya devam edebılırmıyım yoksa okumayı bırakmam mı gerekıyor eger bırakırsam 7 gunde bıtıremem ne yapmam gerektiğini bilmiyorum :(

 5. merhaba,benim sorum şu; bugun fetih suresini 7defa okumam gerekiyo basladıgım gibi 7 defa üst üstemi okumam gerekiyo yoksa bugun iki defa okuyum bıraksam aradan bi saat gecse tekrar okusam bugun ara ara okuyum toplam 7 defa yapsam olurmu ?

 6. Fetih suresini bir türlü iş bulamayan nişanlım için niyet edip okumaya başlamak istiyorum bu cumarteside inşallah başlayacağım. Faydasını görür müyüm?

  • İnişallah olur kardeşim.Allah kabul etsin.İşsizler için ayrı bir dua daha önericeğeim.Allah’ın “EL-BEDİ” İsmi şerifi mana itibariyle,Yarattıklarını örneksiz ve maddesiz icad edip,hayret verici alemleri yoktan var eden,Zat’ında,sıfatlarında,fiillerinde asla benzeri bulunmayan demektir.

   5 vakit namazlarının ardından (86) defa “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” zikrine devam eden ilimde,fende,mesleğinde çok başarılı olur.
   Her gece (7963) kere “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” İsmi şerifini okuyan işsiz kalmaz.
   5 vakit namzaların arkasından “YA VARİS CELLE CELALÜHÜ” zikri (707) kere zikredilir.

   Kaynak:Duaların Esrarı(Ayhan Yalçın)
   Ayrıca

   Vemen Yettekıllahe Suresi Fazileti(işsiz,borçlu,aile içi sorunları olanlar)

   24 November 2011 | Kategori: Dualar
   Share on facebookShare on twitterShare on googleShare on liveShare on diggShare on myspaceShare on oyylaShare on favoritesShare on printShare on deliciousShare on email

   Okunuşu:
   Bismillahırrahmanirrahim.Vemen yettekıllahe yec’al lehunmahracen,ve yerzukhu min haysü la yahtesip…Ve men yetevekkel alallahi fehuve hasbuh.

   Anlamı:

   Kim Allah için korunanlardan olmuşsa,Allah da ona bir çıkış nokyası verir.ve ona umut etmediği yerden jesapsız rızık verir.Kim Allah’a tevekkül ederse,Allah ona yeter.

   Faziletleri:Sıkıntıda olan,işsiz kalan,tehlikeleri durumlarla karşılaşan kişiler şayet günde( bin)defa veya daha fazla olarak bu ayet-i kerimeyi okurlarsa en kısa zamanda selamete çıkarlar.

   İşsiz,borçlu,aile içi sorunları olan ve hatta kendilerine büyü yapıldığını zanneden kişilere kesinlikle bu ayeti okuyarak istifa etmeleri tavsiye ediliyor.

   Kaynak:Dua ve zikir(Es seyyid Ahmet Hulusi)

  • Aşağıdaki duayı her gün 17 defa okuyan kimse çevresindeki herkesin ve özellikle istediği kimselerin sevgisini ve saygısını kazanabilir.Bu duayı 72 defa okuyan düşmanların şerrinden ve zalimin zulmunden korunup,kurtulur.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Sübhaneke la ilahe illa enete ya Rabbi külle şey’in ve varisehü ve razıkahü ve rahimeh”

   • Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

    Bismillahirrahmanirrahim

    “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

    Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

    Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

  • Evelenmek için cuma günü cuma süresi 18 defa okunur.Cuma günü “inna fetahne leke fethan mübiyna ” 101 defa okunur.Ayrıca sitemde evlenmek için başaka dualarda vardır.Bakın.Allah hakkınızda hayırlısını versin.

 7. sevdiğim adamla evlenmek istiyorum. lakin Rabbimin bana vermiş olduğu bir hastalıktan ötürü parmaklarım yamuldu. boyum kısa kaldı v.s . babasının beni kabul etmemesinden çok korkuyorum :( sevdiğimle evlenmek için,babasının beni kabul etmesi için hangi duayı okumam gerekiyor,ne yapmam gerekiyor Allah rızası için paylaşır mısınız?

  • Allah kısmet ettiyse hiç bir şey engel olamaz.Önemli olan sevdiğinizin kabul etmesi.Bu sitede gördüğünüz bir çok dua tertibini okuyabilirsiniz.Özellikle

 8. Merhaba. Benim kız kardeşimin 7 yıldır çocuğu olmuyor siZin önerdiğiniz bir dua varsa allah rizasi için verirseniz çok sağolun allaha emanet olun

  • Merhaba bende Hocamız Nihat Hatipoğlunun tavsiye ettiği meryem suresini okumanızı dilerim.Ayrıca Allahtan bir isteği olanlar öncelikle güzelce bir abdest alamalı mümkünse gusul abdesti de alınırsa daha iyi olur.Niyet ederek Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Önce Günahların affı için tövbe istiğfar edilir.Sonra peygamberimize salatü selam geitirlir.Allaha sonsuz şükür ve hamd edilir.Yapacağınız dua nın öncelikle Allahın rızasını kazanmak olduğunu Allaha bildirmek ve bu dua hürmetine,habibi hürmetine duanın kabul olmasını dilemelisin.Dua ederken de aklını ve gönlünü isteğine yönlendirerek ve mutlaka kabul olacağına inanarak dua etmelisiniz.

   Şimdi duaları veriyorum Allah hakkınızda hayırlı olacak sa dualrınızı kabul etsin ve makbul dualardan etsin.

   Cocuklari Olmayanin Insallah Cocuklari Olmasi icin
   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Inne Rabbeke Huvel Hallakul Alim

   * 661 defa = Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari okunur

   *ALLAHA sukret

   tecrube edilmistir
   =kaynagi Gizli Ilimler Hazisesinden alintidir .
   not=
   Ilk gece okumaya baslamadan once Namaz kilinir
   Diger geceler sart degil namaz kilmak ama istiyen kilabilir

   MANASI

   YA MUSAVVIR
   Herseye Butun Varliklara Sekil verendir

   YA Halik
   Yaratan Halk eden .Yoktan var eden

   Ya Bari
   Ornegi olmaksizin Yaratan ve Mukemmel Olarak Yaratan demektir

   Ayrıca başka bir tertib daha var.
   Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
   Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur.

   Allah yar ve yardımcınız olsun.En önemliside mutlaka isteğinizi Allah’tan isterken Hakkınızda hayırlı ise kabul etmesini hayırlı değilse olmamasını isteyin.Her konuda böyle değilmi.Mesela eğer çocuğunuz olacak ve ilerde size Allaha karşı geln bir çocuk olacaksa olmasın.Eğer çocuğunuz olacak ta hastalık lı yada özürlü olacaksa olmasın(tabi buda Allahın emri ama) Bu nedenle hep hayırlı ise ver deyin.

 9. Selamun Aleykum hocam, benim bir derdim. Ben haziran ayında evlendim. Evlendiğimizden beri eşimle hep tartışıyoruz. Sabrediyorum. Dua ediyorum. gücüm tükendi. Bir söz ve nişan süreci vardı, ilk 6 ay iyiydik, nişanla birlikte hep kavga ediyoruz. namazlarımız kılan bir çifttik. Artık ne namaz kaldı ne huzur. Hep şikayetçi bende, romantik oladığımı, onu heyecanlandırmadığımı söylüyor, cinsel anlamda benden öyle soğuk ki, ne yapsam olmuyor. Hep en ufak bir şeyde surat asıyor. Sıla-i rahim yapma anlamında aileleri ziyaret etmek hiç istemiyor. Ben çok bunaldım, çok seviyoum eşimi. ona büyü mü yapıldı anlamıyorum, dün kitabınız geçti elime, okudum, dua ile gelen şifa.kadın erkeğini sevmezse bölümü vardı, ayeti yazdım üzerimde taşıdım, eve geldiğimde biraz daha iyi elhamdulillah ama ben sizden etraflıca yardım istiyorum. bi yazınızda da şunu okudum, cinsel soğukluk, hep tembellk, tartışma varsa büyü olabilir diye eşimde de var aslında ama emin değilim.. Hocam eşim bana itaat etsin istiyorum, söylediklerimi yapsın, soğukluğu gitsin istiyorum muhabbeti artsın, namazlarını kılsın, aileme çok soğuk bu gitsin istiyorum, ne yapmalıyım, neleri nasıl okumalıyım nolur yardım edin hocam nolur, sizinle bir şekilde görüşebilseydik çok iyi olurdu.. Allah razı olsun hocam, cevabınızı bekliyorum..

  • Selam kardeşim ben Arif Hocanın kitaplarından dualar paylaşan biriyim hoca değilim.Elimde yeterince kitap ve bilği var.Özellikle Nihat hatipoğlu,Arif arslan gibi hocaların duaları ve kitapları var.Size elimden geldiğince tayrdımcı olacağım.Öncelikle sabah akşam peygamberimizinde okuduğu “Hasbiyalallahi la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbil arşil azıym” 7 defa okuyun.Huzur için ve aile geçimsizliği içindir.
   Ayrıca birlikte yiyeceğiniz bir yiyeceğe özellikle tatlı cinsine 400 defa “Ya vedud c.c” okunup birlikte yenir.Sitemde arazsanız sevği için bir çok okunacak dua var.istediğiniz zaman sorabilir paylaşabilirsinizi elimden geleni yapmaya çalışrım.

 10. Selamun aleykum.Sayın kardeşim sıkıntımız çocuğumuz olmuyor Rabbim bzie ve dileyen herkese nasip etsin inşallah amin belli bir dua sı varmıdır.Saolun.

  • Merhaba bende Hocamız Nihat Hatipoğlunun tavsiye ettiği meryem suresini okumanızı dilerim.Ayrıca Allahtan bir isteği olanlar öncelikle güzelce bir abdest alamalı mümkünse gusul abdesti de alınırsa daha iyi olur.Niyet ederek Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Önce Günahların affı için tövbe istiğfar edilir.Sonra peygamberimize salatü selam geitirlir.Allaha sonsuz şükür ve hamd edilir.Yapacağınız dua nın öncelikle Allahın rızasını kazanmak olduğunu Allaha bildirmek ve bu dua hürmetine,habibi hürmetine duanın kabul olmasını dilemelisin.Dua ederken de aklını ve gönlünü isteğine yönlendirerek ve mutlaka kabul olacağına inanarak dua etmelisiniz.

   Şimdi duaları veriyorum Allah hakkınızda hayırlı olacak sa dualrınızı kabul etsin ve makbul dualardan etsin.

   Cocuklari Olmayanin Insallah Cocuklari Olmasi icin
   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Inne Rabbeke Huvel Hallakul Alim

   * 661 defa = Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari okunur

   *ALLAHA sukret

   tecrube edilmistir
   =kaynagi Gizli Ilimler Hazisesinden alintidir .
   not=
   Ilk gece okumaya baslamadan once Namaz kilinir
   Diger geceler sart degil namaz kilmak ama istiyen kilabilir

   MANASI

   YA MUSAVVIR
   Herseye Butun Varliklara Sekil verendir

   YA Halik
   Yaratan Halk eden .Yoktan var eden

   Ya Bari
   Ornegi olmaksizin Yaratan ve Mukemmel Olarak Yaratan demektir

   Ayrıca başka bir tertib daha var.
   Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
   Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur.

   Allah yar ve yardımcınız olsun.En önemliside mutlaka isteğinizi Allah’tan isterken Hakkınızda hayırlı ise kabul etmesini hayırlı değilse olmamasını isteyin.Her konuda böyle değilmi.Mesela eğer çocuğunuz olacak ve ilerde size Allaha karşı geln bir çocuk olacaksa olmasın.Eğer çocuğunuz olacak ta hastalık lı yada özürlü olacaksa olmasın(tabi buda Allahın emri ama) Bu nedenle hep hayırlı ise ver deyin.

  • sevgili kardeşim hakkınızda hayırlı olacaksa size hayırlı bir evlat olacaksa Allahım en kısa zamanda versin.Aşağıdaki duaalrı okuyun.
   Merhaba bende Hocamız Nihat Hatipoğlunun tavsiye ettiği meryem suresini okumanızı dilerim.Ayrıca Allahtan bir isteği olanlar öncelikle güzelce bir abdest alamalı mümkünse gusul abdesti de alınırsa daha iyi olur.Niyet ederek Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Önce Günahların affı için tövbe istiğfar edilir.Sonra peygamberimize salatü selam geitirlir.Allaha sonsuz şükür ve hamd edilir.Yapacağınız dua nın öncelikle Allahın rızasını kazanmak olduğunu Allaha bildirmek ve bu dua hürmetine,habibi hürmetine duanın kabul olmasını dilemelisin.Dua ederken de aklını ve gönlünü isteğine yönlendirerek ve mutlaka kabul olacağına inanarak dua etmelisiniz.

   Şimdi duaları veriyorum Allah hakkınızda hayırlı olacak sa dualrınızı kabul etsin ve makbul dualardan etsin.

   Cocuklari Olmayanin Insallah Cocuklari Olmasi icin
   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Inne Rabbeke Huvel Hallakul Alim

   * 661 defa = Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari okunur

   *ALLAHA sukret

   tecrube edilmistir
   =kaynagi Gizli Ilimler Hazisesinden alintidir .
   not=
   Ilk gece okumaya baslamadan once Namaz kilinir
   Diger geceler sart degil namaz kilmak ama istiyen kilabilir

   MANASI

   YA MUSAVVIR
   Herseye Butun Varliklara Sekil verendir

   YA Halik
   Yaratan Halk eden .Yoktan var eden

   Ya Bari
   Ornegi olmaksizin Yaratan ve Mukemmel Olarak Yaratan demektir

   Ayrıca başka bir tertib daha var.
   Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
   Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur.

   Allah yar ve yardımcınız olsun.En önemliside mutlaka isteğinizi Allah’tan isterken Hakkınızda hayırlı ise kabul etmesini hayırlı değilse olmamasını isteyin.Her konuda böyle değilmi.Mesela eğer çocuğunuz olacak ve ilerde size Allaha karşı geln bir çocuk olacaksa olmasın.Eğer çocuğunuz olacak ta hastalık lı yada özürlü olacaksa olmasın(tabi buda Allahın emri ama) Bu nedenle hep hayırlı ise ver deyin.

 11. Çok sağolun inşallah allahın izniyle hayirlisiyla allah evlat nasip eder allahtan isteğim sabır hepinizin dualarını bekliyorum bu güzel ramazan günlerinde oruclarinizi açarken banada bir duada bulunun allah rizasi için çok sevinirim

 12. Selamun Aleykum hocam, benim bir derdim. Ben haziran ayında evlendim. Evlendiğimizden beri eşimle hep tartışıyoruz. Sabrediyorum. Dua ediyorum. gücüm tükendi. Bir söz ve nişan süreci vardı, ilk 6 ay iyiydik, nişanla birlikte hep kavga ediyoruz. namazlarımız kılan bir çifttik. Artık ne namaz kaldı ne huzur. Hep şikayetçi bende, romantik oladığımı, onu heyecanlandırmadığımı söylüyor, cinsel anlamda benden öyle soğuk ki, ne yapsam olmuyor. Hep en ufak bir şeyde surat asıyor. Sıla-i rahim yapma anlamında aileleri ziyaret etmek hiç istemiyor. Ben çok bunaldım, çok seviyoum eşimi. ona büyü mü yapıldı anlamıyorum, dün kitabınız geçti elime, okudum, dua ile gelen şifa.kadın erkeğini sevmezse bölümü vardı, ayeti yazdım üzerimde taşıdım, eve geldiğimde biraz daha iyi elhamdulillah ama ben sizden etraflıca yardım istiyorum. bi yazınızda da şunu okudum, cinsel soğukluk, hep tembellk, tartışma varsa büyü olabilir diye eşimde de var aslında ama emin değilim.. Hocam eşim bana itaat etsin istiyorum, söylediklerimi yapsın, soğukluğu gitsin istiyorum muhabbeti artsın, namazlarını kılsın, aileme çok soğuk bu gitsin istiyorum, ne yapmalıyım, neleri nasıl okumalıyım nolur yardım edin hocam nolur, sizinle bir şekilde görüşebilseydik çok iyi olurdu.. Allah razı olsun hocam, cevabınızı bekliyorum..

  Hocam bana cevap verin nolur, bildiğiniz bir dua var mıdır?

 13. Allah hayırlı ve helal rızıklar kazanacağın hayırlı bir iş kapısı açar inşallah.Bu gecelerde çok dua edin.Bende Allahım bu kardeşime hayırlı bir rızık kapısı aç.

 14. fetih suresi internetten indirin ve okuyun.Uzundur evet .Siz niyet edin.Ve kaç defa okursanız okuyun.Ama bir hafta sitemde söylediğim gibi okursanız makbuldür.Cumartesi başlayın.Cuma günü seladan önce bitirin.

  • Ayrıca aşağıdaki dua ve zikirleri okuyun Allah yar ve yardımcınız olsun.
   Allah’ın “EL-BEDİ” İsmi şerifi mana itibariyle,Yarattıklarını örneksiz ve maddesiz icad edip,hayret verici alemleri yoktan var eden,Zat’ında,sıfatlarında,fiillerinde asla benzeri bulunmayan demektir.
   5 vakit namazlarının ardından (86) defa “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” zikrine devam eden ilimde,fende,mesleğinde çok başarılı olur.
   Her gece (7963) kere “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” İsmi şerifini okuyan işsiz kalmaz.
   5 vakit namzaların arkasından “YA VARİS CELLE CELALÜHÜ” zikri (707) kere zikredilir.
   Kaynak:Duaların Esrarı(Ayhan Yalçın)

  • Allah hakkınızda hayırlı olan tüm isteklerinizi kabul etsin Zühal hanım.Cumartesi başlanması da kitaplarda öyle yazıyor.sadece cumartesi değil cumartesi başlayıp Cuma seladan önce bitirip dua nı ediyrosun.Daha başka dilekler için kolay ve güzel duaşar var bakın siteme buşacaksız.Hangi sıkıntınız varsa onun için girin bulursunuz.

  • Nedenini bende bilmiyorum ama İstanbulun Fethi sırasında da bu dua okunmuş ve kitaplarda öyle yazıyor bende öyle uyguluyroum.yani Cumartesi günü okumaya başlayıp cuma günü bitiriliyor.

  • Allah yapılan her duayı duyar ve cevap verir.Cevap vermek başka kabul görmek başkadır.Samimiyetle yapılan dualar.Allah katında kabul görürü.Ama ya hemen verir ya zamanı vardır.Ya da o istediğiniz şey o an için sizin için hayırlı değilse kabul etmez ama başka birşekilde size yardım eder.

  • Tabiki kardeşim.Nedir istediğiniz iletirseniz elimden geleni yaparım.Allah her sıkıntınızı gidersin inşallah.O çaresizlerin çaresidir.Yüce Allah’ın isimlerine sığının kardeşim.Her sıkıntınız için bir seması vardır Allah’ın.

  • Ben hoca değilim kardeşim.sadece kendi çapında yazan bir yazarım.Araştırırp bulup yazıyorum.Siz sıkıntınızı söylememişsiniz.Tavsiyede bulunalım.

  • Bakın ismail bey.Allahın Vedud ismi bu konunda çok faydalıdır.Birlikte yiyip içeceğiniz tatlı birşeye 400 defa “Ya Vedüd” ismi şerifini okuyun.birlikte yiyin.Ayrıca aklınıza geldikçe içinizdenn onunla konuşurken “Ya veliyy” esmasını okuyun.
   Bir şahsı kendine bağlamak yada itaat ettirmek istendiğinde temiz bir abdest alıp tenha bir yere çekilinir.

   Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Sonra o kişinin hayalini hatırlayarak veya resmine bakarak otuz kere salat ü selam okunur.Sonra 170 defa “VED-DUHA ” suresi okunur.Biiznillah isteğin yerine gelme ihtimali yüksektir.
   Her hangi birini kendine itaat ettirmek için Allah’ın isimlerinden olan ” Ya MÜzill Celle Celalühü” zikrini her gün (770) kere zikredilirse,karşısındaki kişi ona itaat eder.

   Kaynak: Duaların sırrı

   Eve gelmeyen veya kaçan, sürekli dışarda olan eş,çocuk veya herhangi birini evine bağlamak,kaçmasını engelllemek yada geri getirmek için DUHA suresini belirtilen miktarda okumak ve yazılı nüshayı karanlık bitr yerde yada bir kitap arasında saklamak la istek yerine gelir.

   Cuma gecesi kalkıp abdest alarak kıblye karşı dönüp otur ve önce duha ” suresinin bir kere ,sonrada geri getirmek eve bağlamak ,ısındırmak istediğiniz kimsenin üzerine değmiş bir elbiseyi ,saç telinin veya başka bir eşyayı önüne koy,bir kere daha “duha” suresini oku.

   Duha suresi:

   “Ve’d-Duha velleyli iza seca.ma veddeake Rabbüke vema kala.Ve le’l-Ahiretü hayrun leke mine’l Üla.Ve lesevfe yu’tıyke Rabbüke feterda.Elem yecid ke yetimen fe eva.ve vecedeke dailen feheda.Ve vecedeke ailen fe ağna.fe emme’l-yetime fela tekhar.Ve emme’s saile fela tenhar.ve emma bi-nimeti rabbike fehaddis.”

   sonra da 170 kere şu duayı oku.

   “Allahümme ya camiannasi liyevmin la raybe fih.İnanallahe la yuhlfiü’l-miyad.icma beyni ve beyne fülan bin fülame ve tülane binti fülane…..”

   Okuma soarasında günlük veya ödağacı yakıp odanı güzel bir koku ile kokulandır.

   Bu sondaki dua yı Arapça olarak da yaz ve arapça parçayı katlamadan karanlık bir yere koy ve sadece geceleri okuyacağın zaman çıkar.Ona bakarak yogunlaş ve bir kere “vedduha” suresini okuduktan sonra alttaki türkçe harflerle yazılı olan duayı 170 kere oku.Arapça duayı da bir kitabın arasına yada karanlkı bir yere koyarak ortadan kaldır.

   kaynak.Dr.Arif Arslan(Dua ile ruhsal tedavi)
   Her türlü zorluklardan kurtulmak için her gün 21 defa okunur.

   Türkçe Okunuşu
   İnnâ enzelnâhü fî leyletil kadr (1) Ve mâ edrâke mâ leyletül kadr (2) Leyletül kadri hayrum min elfi şehr (3) Tenezzelül melâiketü ver rûhu fîhâ
   bi izni rabbihim min külli emr (4) Selâmün hiye hattâ matleıl fecr (5)

   Türkçe Meali (Anlamı)
   Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
   1 — Doğrusu Biz, onu Kadr gecesinde indirdik
   2 — Kadr gecesinin ne olduğunu bilir misin sen?
   3 — Kadr gecesi; bin aydan daha hayırlıdır
   4 — Melekler ve Rûh, o gece Rablarının izniyle her iş için iner de iner
   5 — O, tanyeri ağarıncaya kadar bir selâmettir

   Kadir Suresinin diğer faziletleri:

   1- “Kadir Süresini 10 kere okuyan kimse bin kücük günahi bagislanır” Hadis-i Serif yine:

   2- “Kadir Süresini 100 kere okuyan kimsenin kalbine ismi Ä’zamin ilham eder o kimse diledigi kadar dua eder ve duasi kabul olur.Yani Cenab-i Hak, bu kimsenin hacetini istek dileklerini lutfederek verir”

   3- “Cuma gecesi Kadir Süresini 1000 kere okuyan kimse Sevgili peygamberimizi rüyasında görür”

   4- “Kim ki bir dilegi vardir 41 kere okusun.Dilegi verilir.(Muradina nail olur)

   5- Sabah ve aksam namazlardan sonra 3 kere okuyan kimse seytanın serrinden emin olur,cümle sıkıntılardan necat (kurtulus) bulur”

   Su halde kadir süresini okuyanin tüm dilekleri verilir.Rizki bol ve kolay olur. Hasta ise sifa bulur.Belalardan uzak kalir.Sihhat ve afiyeti devamli olur.

   Ey Cennet Yolcusu Kardeslerim Hadisi serifte Söyle diyiyor: Bir kimse abdest aldiktan sonra “Kadir Süresini” bir veya üc kere okursa kiyamet günü peygamberlerle beraber hasrolur (diriltilir) Ve abdest alip kelimeyi sahadet getirerek bu sureyi okursa sekiz cennetin kapisi acilir.”istedigin kapidan gir denir” buyrulmustur.

  • Daha isteğiniz olursa tekrar yazın.siz dua edin ama konuşun ev hatasını anlatmaya çalışın.Siz elinizden geleni iyi niyetle yapın olmuyorsada artık gerisin kendi düşünsün kardeşim.Evlilik fedakarlık demektir.Karşılıklı saygı ve sevgidir.

 15. 7 yıllık görüştüğüm bir insan var ama önümüze çıkan engellerle evlenemiyoruz hep bir engel oluyor ne duası okumam gerekiyor yardımcı olurmusunuz..

  • Selam kardeşim.Sitemde her türlü sıkıntı için dua var.bakabilirsiniz..Ama şöyle düşünün eğer isteginiz helal ve hakkınızda hayırlı bir istek ise Allah kabul eder yada hayılı değilse etmez s,ze duanıza karşılık başka yardımda bulunur.Duanızda Allahın “Ya Mani” esmasını 161 defa çekin ve dua edin Allahım bizim birleşememize engel olan şeyleri kaldır.Bizim için birlikte olmamız hayırlı olacaksa aramızdaki eğngellere mani ol diyerek dua edin.

 16. merhabalar Allah rızası ıcın bende yardım beklıyorum 5 senelık bır ılıskım var benden bırden sogudugunu gorusmek ıstemedıgını soeldı arıyorum aradıgımda kızıyor bagırıyor zamana ıhtıyacım var dıyor ama capkın bıraz ınternette butun gun baskasına degıl bana muhabbetını baglamak ıcın ne okumalıyım ..

  • Selam kardeşim siz de Allah’ın Vedud ismi ile dua edin.Eğer görüşmek imaknınız varsa ğitmeden önce içeceğiniz yada yiyeceğiniz bir şeye “400 defa Ya Vedud”ismi şerifini okuyup Allahtan birbirinize sevgi vermesini isteyin.

  • Size cevap verdim kardeşim.Neden özellikle olsun. okadar çok yorum varki karıştırmışda olabilirim kusura bakmayın.Lütfen tekrar sıkıntınızı söyleyin.
   Üstelik ben hoca değilim.Sizlere yardımcı olmak isteyen araştırmacı bir yazarım.

  • İsmail kardeşim Allah yar ve yardımcunız olsun.yardım ve dua isityorsunuz.Aslında siteme istediğiniz kadar dua var her sıkıntınız iiçin.Ama size öncelikle Yunus peygamberin duası olan “la ilahe illa ente subhaneke inni küntü minezzalimin” 40 defa okuyararak secdeye git ve Allahım Yunusun duası ile sana yalvarıyorum bana yardım et.diye dua et.
   Ayrıca “ya hayyu ya kayyum birahmetike esteğisu” dilinden düşürme.éAllahum hay ve kayyum sismlerin hürmetien bana merhametinle yardım et demektir”
   Tabi Fetih suresini de yapabilirsiniz.7 günde 41 defa okuyarakdilekte sitekte bulunabilirsiniz.
   313 defa ayetel kürsi yada 313 defa fatiha okuyup dilekte bulunabilrisiniz.,

  • Bakın ismail bey.Allahın Vedud ismi bu konunda çok faydalıdır.Birlikte yiyip içeceğiniz tatlı birşeye 400 defa “Ya Vedüd” ismi şerifini okuyun.birlikte yiyin.Ayrıca aklınıza geldikçe içinizdenn onunla konuşurken “Ya veliyy” esmasını okuyun.
   Bir şahsı kendine bağlamak yada itaat ettirmek istendiğinde temiz bir abdest alıp tenha bir yere çekilinir.

   Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Sonra o kişinin hayalini hatırlayarak veya resmine bakarak otuz kere salat ü selam okunur.Sonra 170 defa “VED-DUHA ” suresi okunur.Biiznillah isteğin yerine gelme ihtimali yüksektir.
   Her hangi birini kendine itaat ettirmek için Allah’ın isimlerinden olan ” Ya MÜzill Celle Celalühü” zikrini her gün (770) kere zikredilirse,karşısındaki kişi ona itaat eder.

   Kaynak: Duaların sırrı

   Eve gelmeyen veya kaçan, sürekli dışarda olan eş,çocuk veya herhangi birini evine bağlamak,kaçmasını engelllemek yada geri getirmek için DUHA suresini belirtilen miktarda okumak ve yazılı nüshayı karanlık bitr yerde yada bir kitap arasında saklamak la istek yerine gelir.

   Cuma gecesi kalkıp abdest alarak kıblye karşı dönüp otur ve önce duha ” suresinin bir kere ,sonrada geri getirmek eve bağlamak ,ısındırmak istediğiniz kimsenin üzerine değmiş bir elbiseyi ,saç telinin veya başka bir eşyayı önüne koy,bir kere daha “duha” suresini oku.

   Duha suresi:

   “Ve’d-Duha velleyli iza seca.ma veddeake Rabbüke vema kala.Ve le’l-Ahiretü hayrun leke mine’l Üla.Ve lesevfe yu’tıyke Rabbüke feterda.Elem yecid ke yetimen fe eva.ve vecedeke dailen feheda.Ve vecedeke ailen fe ağna.fe emme’l-yetime fela tekhar.Ve emme’s saile fela tenhar.ve emma bi-nimeti rabbike fehaddis.”

   sonra da 170 kere şu duayı oku.

   “Allahümme ya camiannasi liyevmin la raybe fih.İnanallahe la yuhlfiü’l-miyad.icma beyni ve beyne fülan bin fülame ve tülane binti fülane…..”

   Okuma soarasında günlük veya ödağacı yakıp odanı güzel bir koku ile kokulandır.

   Bu sondaki dua yı Arapça olarak da yaz ve arapça parçayı katlamadan karanlık bir yere koy ve sadece geceleri okuyacağın zaman çıkar.Ona bakarak yogunlaş ve bir kere “vedduha” suresini okuduktan sonra alttaki türkçe harflerle yazılı olan duayı 170 kere oku.Arapça duayı da bir kitabın arasına yada karanlkı bir yere koyarak ortadan kaldır.

   kaynak.Dr.Arif Arslan(Dua ile ruhsal tedavi)
   Her türlü zorluklardan kurtulmak için her gün 21 defa okunur.

   Türkçe Okunuşu
   İnnâ enzelnâhü fî leyletil kadr (1) Ve mâ edrâke mâ leyletül kadr (2) Leyletül kadri hayrum min elfi şehr (3) Tenezzelül melâiketü ver rûhu fîhâ
   bi izni rabbihim min külli emr (4) Selâmün hiye hattâ matleıl fecr (5)

   Türkçe Meali (Anlamı)
   Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla
   1 — Doğrusu Biz, onu Kadr gecesinde indirdik
   2 — Kadr gecesinin ne olduğunu bilir misin sen?
   3 — Kadr gecesi; bin aydan daha hayırlıdır
   4 — Melekler ve Rûh, o gece Rablarının izniyle her iş için iner de iner
   5 — O, tanyeri ağarıncaya kadar bir selâmettir

   Kadir Suresinin diğer faziletleri:

   1- “Kadir Süresini 10 kere okuyan kimse bin kücük günahi bagislanır” Hadis-i Serif yine:

   2- “Kadir Süresini 100 kere okuyan kimsenin kalbine ismi Ä’zamin ilham eder o kimse diledigi kadar dua eder ve duasi kabul olur.Yani Cenab-i Hak, bu kimsenin hacetini istek dileklerini lutfederek verir”

   3- “Cuma gecesi Kadir Süresini 1000 kere okuyan kimse Sevgili peygamberimizi rüyasında görür”

   4- “Kim ki bir dilegi vardir 41 kere okusun.Dilegi verilir.(Muradina nail olur)

   5- Sabah ve aksam namazlardan sonra 3 kere okuyan kimse seytanın serrinden emin olur,cümle sıkıntılardan necat (kurtulus) bulur”

   Su halde kadir süresini okuyanin tüm dilekleri verilir.Rizki bol ve kolay olur. Hasta ise sifa bulur.Belalardan uzak kalir.Sihhat ve afiyeti devamli olur.

   Ey Cennet Yolcusu Kardeslerim Hadisi serifte Söyle diyiyor: Bir kimse abdest aldiktan sonra “Kadir Süresini” bir veya üc kere okursa kiyamet günü peygamberlerle beraber hasrolur (diriltilir) Ve abdest alip kelimeyi sahadet getirerek bu sureyi okursa sekiz cennetin kapisi acilir.”istedigin kapidan gir denir” buyrulmustur.

 17. Yok sanırım ben yanlış yazdım benim cocugum olmuyor sizde dua tavsiye etiniz o dua ları okurken bana yardım de bilirlermi emeginize saglik bizi aydinlatiyorsunuz

  • Canım benimde 9 sene olmadı çok dua ettim ve oldu.Ama öncelikle hakkında hayrılı olacaksa hayırlı bir evlat olcaksa diye dua et.Yarın gece kadir gecesi dua edin.Allahın Kadir ismini “Ya kadir celle celalühü” şekilde 100 defa okuyun. Ayrıca 55 defa “Ya mucib” okuyun.^37 defa “Ya Evvel celle celalühü” okuyun ayrıca sitemde çocuk için dualar var ben tekrar bakar size yazarım.Sizde bakın.Allahım bu kardeşimiz için çocuk hayırlı ise dualarını kabul et.Aminnn

 18. selamun aleyküm.hayırlı geceler.bende bişiy sormak istiyorum.gezinir ken buldum bu siteyi.erkek arkadaşımla gecen hafta ayrıldık.bana göre saçma bi sebepten dolayı sana karşı soğudum dedive artık yapıcak bişiy yok ben böleyim dedi.kestirip attı.ben tekrar onun sevgisini kazanmak istiyorum beni yine arasın eskisi gibi olalım istiyorum.bana uygun bir dua varmı.teşekkür ederim.

  • Kardeşim yarın gece kadir gecesi dua edin ve hakkımd ahayırlısı ise barışmamızı nasip et diye dua edin.Allah’ın Vedud isimini 400 defa “Ya vedud celle celalühü” şeklinde zikredin ve Allahım vedud ismin hüremetine eğer hakkımda hayılrlı olacaksa sevgisini ver bana ve beni ona sevdir.hakkınd ahayırlı olacaksa istediğin şeyi Allah kabul etsin.

 19. selamün aleyküm ben bu sene sınava giricem de zor bir sınav çok istiyorum kazanmak sürekli dua ediyorum olmazsa cok üzülürüm banada dua eder misiniz hakkımda hayırlısı daha başka nasıl dua edebilirim….

 20. fetih suresini türkçe mealli mi okuyacağız yoksa arapça mı? duayı bana gönderebilir misiniz?
  sevdiğim adamla evlenmek istiyorum. lakin Rabbimin bana vermiş olduğu bir hastalıktan ötürü parmaklarım yamuldu. boyum kısa kaldı v.s . babasının beni kabul etmemesinden çok korkuyorum sevdiğimle evlenmek için,babasının beni kabul etmesi için hangi duayı okumam gerekiyor,ne yapmam gerekiyor Allah rızası için paylaşır mısınız?

  • FETİH
   Bismillahirrahmanirrahim

   1. İnna fetahna leke fetham mübına
   2. Li yağfira lekellahü ma tekaddeme min zembike ve ma teahhara ve yütimme nı’metehu aleyke ve yehdiyeke sıratam müstekıyma
   3. Ve yensurakellahü nasran azıza
   4. Hüvellezı enzeles sekınete fı kulubil mü’minıne li yezdadu imanem mea ımanihim ve lillahi cünudüs semavati vel ard ve kanellahü alımen hakıma
   5. Li yüdhılel mü’minıne vel mü’minati cennatin tecrı min tahtihel enharu halidıne fıha ve yükeffira anhüm seyyiatihim ve kane zalike ındellahi fevzen azıyma
   6. Ve yüazzibel münafikıyne vel münafikati vel müşrikıne vel müşrikatiz zannıne billahi zannez sev’ aleyhim dairatüs sev’ ve ğadıbellahü aleyhim ve leanehüm ve eadde lehüm cehennem ve saet masıyra
   7. Ve lillahi cünudüs semavati vel ard ve kanellahü azızen hakıma
   8. İnna erselnake şahidev ve mübeşşirav ve nezıra
   9. Li tü’minu billahi ve rasulihi ve tüazziruhu ve tuvekkiruh ve tusebbihuhu bükreten ve ezıyla
   10. İnnellezıne yübayiuneke innema yübayiunellah yedüllahi fevka eydıhim fe men nekese fe innema yenküsü ala nefsih ve men evfa bi ma ahede aleyhüllahe fe se yü’tıhi ecran azıyma
   11. Se yekulü lekel mühallefune minel a’rabi şeğaletna emvalüna ve ehluna festağfir lena yekulune bi elsinetihim ma leyse fi kulubihim Kul fe mey yemlikü leküm minellahi şey’en in erade biküm darran ev erade biküm nefa bel kanellahü bima ta’melune habıra
   12. Bel zanentüm el ley yenkaliber rasulü vel mü’minune ila ehlıhim ebedev ve züyyine zalike fı kulubiküm ve zanentüm zannes sev’ ve küntüm kavmen bura
   13. Ve mel lem yü mim billahi ve rasulihı fe inna a’tedna lil kafirıne seıyra
   14. Ve lillahi mülküs semavati vel ard yağfiru li mey yeşaü ve yüazzibü mey yeşa’ ve kanellahü ğafurar rahıyma
   15. Se yekulül mühallefune izen talaktüm ila meğanime li te’huzuha zeruna nettebı’küm yürıdune ey yübeddilu kelamellah kul len tettebiuna kezaliküm kalellahü min kabl fe se yekulune bel tahsüdunena bel kanu la yefkahune illa kalıla
   16. Kul lil muhallefıne minel a’rabi se tüd’avne ila kavmin ülı be’sin şedıdin tükatilunehüm ev yüslimun fe in tütıy’u yü’tikümüllahü ecran hasena ve in tetevellev kema tevelleytüm min kablü yüazzibküm azaben elıma
   17. Leyse alel a’ma haracüv ve la alel a’raci haracüv ve la alel meriydı harac ve mey yütıılahe ve rasulehu yüdhılhü cennatin tecrı min tahtihel enhar ve mey yetevelle yüazzibhü azaben elıma
   18. Le kad radıyallahü anil mü’minıne iz yübayiuneke tahteş şecerati fe alime ma fı kulubihim fe enzeles sekınete aleyhim ve esabehüm fethan karıba
   19. Ve meğanime kesiraten ye’huzuneha ve kânallahü aziyzen hakiyma
   20. Ve adekümüllahü meğanime kesiraten te’huzuneha fe accele leküm hazihı ve keffe eydiyen nasi anküm ve li tekune ayetel lil mü’minıne ve yehdiyeküm sıratam müstekıyma
   21. Ve uhra lem takdiru aleyha kad ehatallahü biha ve kanellahü ala külli şey’in kadıra
   22. Ve lev katelekümüllezıne keferu le vellevül edbara sümme la yecidune veliyyev ve la nesıyra
   23. Sünnetellahilletı kad halet min kabl Ve len tecide li sünnetillahi tebdıla
   24. Ve hüvellezı keffe eydiyehüm anküm ve eydiyeküm anhüm bi batni mekkete mim ba’di en azferaküm aleyhim ve kanellahü bi ma ta’melune basıyra
   25. Hümüllezıne keferu ve sadduküm anil mescidil harami vel hedye ma’kufen ey yeblüğa mehılleh ve lev la ricalüm mü’minune ve nisaüm mü’minatül lem ta’lemuhüm en tetauhüm fe tüsıybeküm minhüm mearratüm bi ğayri ılm li yüdhılellahü fı rahmetihı mey yeşa’ lev tezeyyelu le azzebnellezıne keferu minhüm azaben elıma
   26. İz cealellezıne keferu fi kulubihimül hamiyyete hameyyetel cahiliyyeti fe enzelellahü sekınetehu ala rasulihi ve alel mü’minıne ve elzemehüm kelimetet takva ve kanu ehakka biha ve ehleha ve kanellahü bi külli şey’in alıma
   27. Le kad sadekallahü rasulehür ru’ya bil hakk le tedhulünnel mescidel harame in şaellahü aminıne muhallikıyne ruuseküm ve mükassıriyne la tehafun fe alime ma lem ta’lemu fe ceale min duni zalike fethan karıba
   28. Hüvellezı ersele rasulehu bil hüda ve dınil hakkı li yuzhirahu aled dıni küllih Ve kefa billahi şehıda
   29. Muhammedür rasulüllah vellezıne meahu eşiddaü alel küffari ruhamaü beynehüm terahüm rukkean süccedey yebteğune fadlem minellahi ve rıdvana sımahüm fı vücuhihim min eseris sücud zalike meselühüm fit tevrati ve meselühüm fil incıl ke zer’ın ahrace şat’ehu fe azerahu festağleza festeva ala sukıhı yu’cibüz zürraa li yeğıyza bihimül küffar veadellahüllezıne amenu ve amilus salihati minhüm mağfiratev ve ecran azıyma

   Türkçe Meali

   48 – Fetih
   Bismillahirrahmânirrahîm

   Medine döneminde inmiştir. 29 âyettir. Sûre, adını 1, 18 ve 27. âyetlerde geçen

   1. Şüphesiz biz sana apaçık bir fetih verdik.
   2, 3. Ta ki Allah, senin geçmiş ve gelecek günahlarını bağışlasın, sana olan nimetini tamamlasın, seni doğru yola iletsin ve Allah sana, şanlı bir zaferle yardım etsin.
   4. O, inananların imanlarını kat kat artırmaları için kalplerine huzur ve güven indirendir. Göklerin ve yerin orduları Allah’ındır. Allah hakkıyla bilendir, hüküm ve hikmet sahibidir.
   5. Bütün bunlar Allah’ın; inanan erkek ve kadınları, içlerinden ırmaklar akan, içinde temelli kalacakları cennetlere koyması, onların kötülüklerini örtmesi içindir. İşte bu, Allah katında büyük bir başarıdır.
   6. Bir de, Allah’ın, hakkında kötü zanda bulunan münafık erkeklere ve münafık kadınlara, Allah’a ortak koşan erkeklere ve Allah’a ortak koşan kadınlara azap etmesi içindir. Kötülük girdabı onların başına olsun! Allah onlara gazap etmiş, onları lanetlemiş ve kendilerine cehennemi hazırlamıştır. Orası ne kötü bir varış yeridir!
   7. Göklerin ve yerin orduları Allah’ındır. Allah mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.
   8. (Ey Muhammed!) Şüphesiz biz seni bir şâhit, bir müjdeci ve bir uyarıcı olarak gönderdik.
   9. Ey insanlar! Allah’a ve Peygamberine inanasınız, ona yardım edesiniz, ona saygı gösteresiniz ve sabah akşam Allah’ı tespih edesiniz diye (Peygamber’i gönderdik.)
   10. Sana bîat edenler ancak Allah’a bîat etmiş olurlar.2 Allah’ın eli onların ellerinin üzerindedir. Verdiği sözden dönen kendi aleyhine dönmüş olur. Allah’a verdiği sözü yerine getirene, Allah büyük bir mükâfat verecektir.
   11. Bedevîlerin (savaştan) geri bırakılanları sana, “Bizi mallarımız ve ailelerimiz alıkoydu; Allah’tan bizim için af dile” diyecekler. Onlar kalplerinde olmayanı dilleriyle söylerler. De ki: “Allah sizin bir zarara uğramanızı dilerse, yahut bir yarar elde etmenizi dilerse, ona karşı kimin bir şeye gücü yeter? Hayır, Allah yaptıklarınızdan haberdardır.”
   12. (Ey münafıklar!) Siz aslında, Peygamberin ve inananların bir daha ailelerine geri dönmeyeceklerini sanmıştınız. Bu, sizin gönüllerinize güzel gösterildi de kötü zanda bulundunuz ve helaki hak eden bir kavim oldunuz.
   13. Kim Allah’a ve Peygambere inanmazsa bilsin ki, şüphesiz biz, inkarcılar için alevli bir ateş hazırladık.
   14. Göklerin ve yerin hükümranlığı Allah’ındır. O, dilediğini bağışlar, dilediğine ceza verir. Allah çok bağışlayandır, çok merhamet edendir.
   15. Savaştan geri bırakılanlar, siz ganimetleri almaya giderken, “Bırakın biz de sizinle gelelim” diyeceklerdir. Onlar Allah’ın sözünü değiştirmek isterler. De ki: “Siz bizimle asla gelmeyeceksiniz. Allah önceden böyle buyurmuştur.” Onlar, “Bizi kıskanıyorsunuz” diyeceklerdir. Hayır, onlar pek az anlarlar.
   16. Bedevîlerin (savaştan) geri bırakılanlarına de ki: “Siz, güçlü kuvvetli bir kavme karşı teslim oluncaya kadar savaşmaya çağrılacaksınız. Eğer itaat ederseniz Allah size güzel bir mükâfat verir. Ama önceden döndüğünüz gibi yine dönerseniz, Allah sizi elem dolu bir azaba uğratır.”
   17. Köre güçlük yoktur, topala güçlük yoktur, hastaya güçlük yoktur. (Bunlar savaşa katılmak zorunda değillerdir.) Kim Allah’a ve Peygamberine itaat ederse, Allah onu, içlerinden ırmaklar akan cennetlere koyar. Kim de yüz çevirirse, onu elem dolu bir azaba uğratır.
   18, 19. Şüphesiz Allah, ağaç altında sana bîat ederlerken inananlardan hoşnut olmuştur. Gönüllerinde olanı bilmiş, onlara huzur, güven duygusu vermiş ve onlara yakın bir fetih ve elde edecekleri birçok ganimetler nasip etmiştir. Allah mutlak güç sahibidir, hüküm ve hikmet sahibidir.
   20. Allah size, elde edeceğiniz birçok ganimetler vaad etmiştir. Şimdilik bunu size hemen vermiş ve insanların ellerini sizden çekmiştir. (Allah böyle yaptı) ki, bunlar mü’minler için bir delil olsun, sizi de doğru bir yola iletsin.
   21. Henüz elde edemediğiniz, fakat Allah’ın, ilmiyle kuşattığı başka (kazançlar) da vardır. Allah her şeye hakkıyla gücü yetendir.
   22. İnkar edenler sizinle savaşsalardı, arkalarını dönüp kaçarlar, sonra da ne bir dost, ne de bir yardımcı bulabilirlerdi.
   23. Allah’ın ötedenberi işleyip duran kanunu (budur). Allah’ın kanununda asla bir değişiklik bulamazsın.
   24. O, Mekke’nin göbeğinde, sizi onlara karşı üstün kıldıktan sonra, onların ellerini sizden, sizin ellerinizi onlardan çekendir. Allah, yaptıklarınızı hakkıyla görmektedir.
   25. Onlar, inkar edenler ve sizi Mescid-i Haram’ı ziyaretten ve (ibadet amacıyla) bekletilen kurbanlıkları yerlerine ulaşmaktan alıkoyanlardır. Eğer, oradaki henüz tanımadığınız inanmış erkeklerle, inanmış kadınları bilmeyerek ezmeniz ve böylece size bir eziyet gelecek olmasaydı, (Allah Mekke’ye girmenize izin verirdi). Allah, dilediğini rahmetine koymak için böyle yapmıştır. Eğer, inananlarla inkarcılar birbirinden ayrılmış olsalardı, onlardan inkar edenleri elem dolu bir azaba uğratırdık.
   26. Hani inkar edenler kalplerine taassubu, cahiliye taassubunu yerleştirmişlerdi. Allah ise, Peygamberine ve inananlara huzur ve güvenini indirmiş ve onların takva (Allah’a karşı gelmekten sakınma) sözünü tutmalarını sağlamıştı. Zâten onlar buna lâyık ve ehil idiler. Allah her şeyi hakkıyla bilmektedir.
   27. Andolsun, Allah, Peygamberinin rüyasını doğru çıkardı. Allah dilerse, siz güven içinde başlarınızı kazıtmış veya saçlarınızı kısaltmış olarak, korkmadan Mescid-i Haram’a gireceksiniz. Allah, sizin bilmediğinizi bildi ve size bundan başka yakın bir fetih daha verdi.
   28. O, Peygamberini hidayet ve hak din ile gönderendir. (Allah) o hak dini bütün dinlere üstün kılmak için (böyle yaptı). Şahit olarak Allah yeter.
   29. Muhammed, Allah’ın Resülüdür. Onunla beraber olanlar, inkârcılara karşı çetin, birbirlerine karşı da merhametlidirler. Onların, rükû ve secde halinde, Allah’tan lütuf ve hoşnutluk istediklerini görürsün. Onların secde eseri olan alametleri yüzlerindedir. İşte bu, onların Tevrat’ta ve İncil’de anlatılan durumlarıdır: Onlar filizini çıkarmış, onu kuvvetlendirmiş, kalınlaşmış, gövdesi üzerine dikilmiş, ziraatçıların hoşuna giden bir ekin gibidirler. Allah kendileri sebebiyle inkarcıları öfkelendirmek için onları böyle sağlam ve dirençli kılar. Allah, içlerinden salih amel işleyenlere bir bağışlama ve büyük bir mükafat vaad etmiştir.

 21. allah razı olsun ben sitenizi ilk defa görüyorum çok etkilendim ben okudum bütün yorumlarınızı elinizden geldigince yardımcı oluyorsunuz gerçekten çok sagolun. hele ki bu devirde. allah yolunuzu hep açık etsin

  • Selam kardeşim ben hoca değilim.sadece hocaların ktaplarında derleyerek hazırladığım bir sayfayı yönetiyorum.Mümkünse arapçasından okuyun. ama bilmiyorsanız da okuyabilirsiniz Allah sizi her dilden dinler.Allah dualarınızı kabul etsin.

   • merhaba sibel hanım.Öncelikle ben hoca değilim.değerli hocaların dualarından faydalnıp sitemde paylaşıyorum.Fetih suresi okuma usulü yazıldığı gibi.Ama fazlayada eksik okumanın zararı olmasa gerek.Allah dualarınzı kabul etsin.

 22. merhaba hocam size bir sorum olacak fetih suresinin okuma usulunu yazmııssınız okumaya basladım fakat pazar gunu 3 defa dgilde 1 defa okudum pazartesi günü 2 tane fazla okusam birsey olurmu

 23. Merhaba Sayın Yetkili,
  Ben Fetih Suresini okumak istiyorum fakat cuma günü çalıştığım için cuma selasından önce okumam zor.Cuma sabah namazının arkasından ya da perşembe gecesi okunmasında her hangi bir mahsur varmıdır acaba?
  Allah hepimizin dualarını ve dileklerini kabul etsin. Amin.

  • Merhabalar.Önemli olan okumaktır kardeşim.sizin ne durumd aolduğunzu Allah biliyor.tabiki zaten sabah namazıdan sonrak, dualar çok makbuldür.okuyabilirsiniz.sela vaktinde işyerinizde içinizden dua edin.yeterki niyet edip okuyun Allah dualarınzı kabul etsin.hakkınızda hayırlı olan isteklerinizi kabul etsin.

 24. iyi akşamlar.bende sitenizi tesadüfen buldum ve yorumlarda dahil olmak üzere çok güzel bir site. benim de bir soru’m olacaktı da erkek arkadaşımın işe girmesi için bualarda bulunmak istiyorum.biçok şey yaptık okuduk ama kısmet değil heralde olmadı daha yabiki zamanını herşeyi Rabbim bilir sadece,en son bugün iş görüşmesinde bulundu hatta direk yetkiliyle görüştü ve görüşüldü başvurduğu işte eleman lazım olmasına rağmen kaç aydır yanıt gecikiyor ve bugünde biz sizi arayacağız denilerek gönderildiler… Allah rızası için acaba ben fetih suresinden başka ne tür dua da bulunabilirim acaba bana da yardımcı olursanız çok ama çok sevinirim… Rabbim herkesin gönlünden geçenleri kabul eylesin…

  • İyi akşamlar..
   Sitemi ziyaret ettiğinden dolayı teşekkür ederim.Ben size ararım aklıma gelince başka dualar atacağım ayrıca fetih süresini de yapabil,r

  • Her hangi bir dileğiniz için sabah namazını kıldıktan sonra kalkmadan bu dua yüz defa okursa dileğiniz en kısa zamnda gerçekleşir inşallah.Bu dua evliyaların okuduğu bir duadır.İsa Aleyhiselam bu dua ile ölüleri diriltirdi.
   Cenabı Allah’ın “evliya ” kullarından olan Süleyman bin Mukatil hazretleri tavsiye etmiştir.

   Duanın okunuşu:
   “Bismillahirrahmanirrahim.Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziym.Allahümme inni es’elüke ya Kadimü.Ya Daimü,Ya Ferdü.Ya Vitru.Ya Ehadü.Ya Samedü.Ya Hayyü.Ya Kayyumü.Ya zel celali vel ikram.Fe in tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym.”

   evliyaların dilek duası

  • Hiç önemli değil kardeşim inşallah en kısa zamanda dileğin gerçekleşir.Yinede sitemde Allahın ismlerinden iş için dilek için çok faydalı zikirler var.Bakarsan bulursun ben yine de size faylalacağınzı şeyler atacağım.Allaha emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

 25. çok teşekkür ederim bakıyorum diğer şeylere de … ayrıca önerdiğniz şeyleri tek tek uygulayacağım Allahın izniyle olursa inşAllah mutlu haberlerimi sizinlede paylaşırım inşAllah…Allaha emanet olun…Hayırlı geceler…

  • Çok sevinirim … inşalalh en kısa zamanda olur.Ayırıca dualarının sonunda 37 efa “Ya Evvel c.c” ve 55 defa ” “ya Mücib c.c” söylersen daha iyiolur,Mücib duaları kabul eden,Evvel de duaların bir an evvel olması için.Ayrıca 14 defa da “Ya vehhab” karşılıksız bağışta bulunan anlamındadır.Hoşçakalın iyi geceler

 26. tabiki okuyacağım bunları Allah razı olsun…ayrıca yarın perşembe ve çok güzel denk geldi erkek arkadaşımın sevgisini kazanmak için Ya Mücib ismi şerifini de uygulayacağım belirttiğiniz gibi… Rabbim kabul etmeyeceği duayı ettirmezmiş…
  Tekrar tekrar teşekkürler Allaha emanet olun…Hayırlı geceler…

   • Allahım mutlu kardeşimin muradı eğer hakkınd ahayırlı ise ne olur dualarını kabul et.Sen karşılıksız bağışta bulunan Vehhab’sın,Sen duaları kabul eden Mücib’sin,sen herşeye kadir olan Kadir’sin.Aminnnn

 27. S.A hocam bir sorum olacak size ben aybikenin ablasıyım bizim evin içine yapılmış muska var diyorlar bunu nasıl bulur çıkartırım yada etkisiz hale getiririz evde herkes perişan birbirini yiyecek gibi bakıyorlar :S

  • Hayırlı geceler kardeşim öncelikle ben hoca değilim.sadece değerli hocaların kitaplarında derleyerek dualar yazıyorum.Büyü yada nuska konusunda hocaların tavsiyelerini size aktaracağım.
   Yağmur yağarken,tekvir suresini okuyan kimse,Allahdan ne murad ederse bi iznillah kabul edlir.
   Tekvir suresi:
   Bismillahirrahmanirrahim.İzeş şemsü küvvirat.ve izen nücümünkderat.Ve izel cibalü süyyirat.Ve izel işaru uttilet.Ve izel vühüşü huşirat.ve izel biharu süccirat.Ve izen nufüsü züvvicet.Ve izel mevü’üdetü süilet.Bi eyyi zenbin kutilet.Ve izes suhufü müşirat.Ve izes semaü küşitat.Ve izel cehiymü sü’irat.Ve izel cennetü üzlifet.Alimet nefsün ma ahdarat.Fe la uksimü bil hunnes.Elcevaril künnes.Vel leyli iza as’as.Ves subhi iza teneffes.İnnehü le kavlü rasülin kerim.Zi kuvvetin ınde zil arşi mekin.Mütain semme emin.ve ma sahibüküm bi mecnun.Ve la kad raahü bil üfükıl mübin.Ve ma hüve alel gaybi bi danin.ve ma hüve bi kavli şeytanir racim.Fe eyne tezhebün.İn hüve İlla zikrun lil alemin .Li men şae minküm en yestekıym.Ve ma teşaüne illa yeşaellahü rabbil alemin.
   Ayrıca: Bir yerde yada kimsede büyü olduğu düşünüşüyorsa.tekvir suresinin tamamı okunursa ,Cenabı Hakk saklı olan büyü veya sihrin yeri gösterir.kendisinde büyü olduğu düşünülen kimseye bu süre’i celile nin tamamı oknursa büyünün tesiri kalkar.Bu sureyi okurken,yardım ve inayetin Allahü teala dan olduğu unutulmammalıd

   • Ayrıca;
    Sihir ve büyüyü bozmak için dua
    30 January 2012 | Kategori: Dualar

    Share on facebookShare on twitterShare on googleShare on liveShare on diggShare on myspaceShare on oyylaShare on favoritesShare on printShare on deliciousShare on email
    Her gün sabah ve akşam Besmele ile birlikte 19 defa okunur.
    “Bismillahirrahmanirrahim.Ferdün Hayyün Kayyumün Hakemün Adlün Kuddusün Min şerrinneffasaati fil ukadi.”

    büyü bozmak için okunacak dualar

    • üstte kopyalamada bir hata oldu sadece aşağıdaki dua;
     Her gün sabah ve akşam Besmele ile birlikte 19 defa okunur.
     “Bismillahirrahmanirrahim.Ferdün Hayyün Kayyumün Hakemün Adlün Kuddusün Min şerrinneffasaati fil ukadi.”

 28. Aybike hanım bunun okunuş şekli nasıl bulamadım ben,böyle yazmışsınız
  erkek arkadaşımın sevgisini kazanmak için Ya Mücib ismi şerifini de uygulayacağım belirttiğiniz gibi… belirtileni bulamadım

 29. Merhaba Sayın Yetkili,
  Uzun yıllardır konuştuğum bir erkek arkadaşım var.Ailem evlenmemizi istemiyor.Bizi zoraki ayırdılar.Ne yapmam gerekiyor?Lütfen yardımcı olun…

  • Merhaba Seda hanım.Öncelikle hakıkınızda hayırlımı değilmi biz bilemeyiz,Allah bilir.Dua edin Allahım hakıında hayırlı ise birleşmemze yardım et,değilse hakkımda hayırlısın nasip et diye.Ailenizi kırmadan ikna etmeye çalışın neden istemediklerini sorun o konu üzerinde konuşun eğer gerçekten yanlış düşünüyorlarsa onların ikna olamsı için dua edin.ısrarla üstlrine gitmeyin zamana bırakın o arada sitemde hacet duaları vardır özellikle cuma günü yapılan yapılacak dualarla dua edin.Ama lütfen hakkımda hayırlı ise ve hayırlı olacaks adiye dua edin.Allah hakkınızda hayırlı olacak dualarınzı kabul etsin Aminn

 30. benim eşim beni 3 senedir bir kızla aldatıyor yaklaşık 3 ay önce öğrendim ve ben bildiğim halde bu yoldan bu hatalardan dönmüyor . 3 tane çocugum var bana hangi duayı önerirsiniz.

  • Kardeşim eşini bağlamak için dualar vae sitemede onları okuyun.Ayrıca tatlı bir yiyeceğe 400 defa “Ya vedud “esmasını okuyun ve içirin ayada yedirin.Daha detaylı yazacığm size Allaha emanet olun her şey gönlünüzce olsun.

  • Ailede karı-koca arasında huzursuzluk varsa akşam ve sabah namazlarından sonra (251) defa aşağıdaki zikir okunmalıdır.Fayda göreceklerdir.Allah’ın izni ile.(Yazma 4,127)
   “La ilahe illallahül vedud,La ilahe illallahül rauf”
   kaynak:Arif Pamuk(şifalı dualra hazinesi)

  • Kim kendi canında,evladında,eşinde,malında,mülkünde esenlik görmek,dünya ve ahirette ceza görmemek,kazancının bereket ve bolluk yaşayıp fakirliğin ve yoksulluğun pençesine düşmemek için keşif ve fütuhat sahibi olmak,Allah’ın her zaman ve her yerde himayesinde bulunmak,insanlar arasında sayğıdeğer olup toplumun her kesiminde takdir edilmek,sıkıntılı ölüm yaşamamak,ruhunu kolay bir şekilde teslim etmek,kolay can vermek,isterse her gün (100) defa;
   “Es selamü aleyke eyyühen nebiyyü ve rahmetüllahi ve berakatüh.” desin.
   Kaynak:Arif Pamuk(Şifalı dualar hazinesi)

  • Ya fettah ya rezzak sabah namzından sonra 308 defa okuyun.ya basıt her namazdan sonra 72 defa,her gün 21 kere “innellahe hüverrezakı zül kuvvetil metin vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. ayrıca her gün 100 defa “La ilahe illalahü melikül hakkul mübin”Daha sonra daha detaylı yazacağım.

 31. merhaba hocam benin bir sıkıntım var.erkek arkadaşımla yanlış bir üslupla konuştuğum için ayrıldık sonra yine mesaj attık birbirimizi seviyoruz sadece su anda depresyonda o yüzden dönmek istemiyor cok üzülüyorum okuduğum bazı duaları ve fetih usulünü yarım bırakmıştım acaba bu yüzden mi barışamıyoruz tekrar başlaycağım bugün.bunun dışında verebileceğiniz bir dua olursa sevinirim.tesekkürler

  • Yasemin hanımm ben hoca değilim sadece belirli hocaların dualarından paylaşıyorum ama size yardımcı olmak için bazı dualar vereceğim.
   Nihat Hatipoğlu’dan
   Dargınlıkları Gidermek İçin Okunacak Dua

   Anlamı: “Allah’ım! Kalplerimizi birleştir(bizi ayrılığa düşürme). Aramızı / sosyal ilişkilerimizi düzelt. Bizi doğru yola ilet. Bizi (şirk, küfür ve nifak) karanlıklarından kurtar, (iman ve İslam) aydınlığına çıkar, bizi her türlü çirkinlik ve edepsizliğin açığı ve gizlisinden uzaklaşır. Allah’ım! Kulaklarımızı, gözlerimizi ve eşlerimizi (her türlü kötülükten ve günahtan) koru.” (İbn Hibban, Rakaik, No: 996)

   Okunuşu: “Allahhümme ellif beyne kulubina ve aslih zate beynina, vehdina sübüle’s-selami ve neccina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibne’l-fevahışe ma za- hara minha ve ma betane. Allahümme’hfazna fi esma ma ve ebsarina ve ezvacina.”
   Ayrıca
   Birbirini sevmeyen arkadaş ve dostlar,karı-koca,kardeşler,görümce ve elti,kayınvalide ve gelin vs.kimseler için temiz bir kaseye (20) defa “YA HADİ” yazıp, üzerine (1600) jere “YA HADİ” okunarak haberleri olmadan içirilirse,araları düzelir.dargınlıklar,kıskançlıklar,kırgınlık ve nefret gider,yerini dostluk,kardeşlik sevgi ve barış alır.

   Bu ismi sürekli okuyup bird edinen kimsenin eşi ve çocukları kendisini severler ve itaat ederler.

   Her gün 400 defa “YA HADİ” okumaya devam eden kimse,Cenab-ı Hakkın gizli ve açık bir takım lütuf ve inayetlerine mazhar olurlar.Bütün işlerinde başarılı olurlar.
   Dualarının kabulü içinde
   sabah güneş doğmadan (3025) “Ya mücib” esmasını oku.
   Gerisini de Alaha bırak hakkında hayrılı ise olur değilse olmaz.Allaha emanet olun.

 32. çok sağolun allah razı olsun verdiğiniz duaları okuyacağım inşallah uzağımda olduğu için o bahsetiiğiniz ya hadi ismi şerifesini yapamayacağım ama ya mücib ismi şerifesiyle dua edeceğim ve tabi ki takdir yüce mevlamızın tesekkür ederim.

 33. bana yardım edin lütfen ben 16 yaşındayım biliyorum şimdi diyeceksiniz senn yaşn bu işlre içn çok küçük ama aşk denildimi yaş bile dinlenilmiyo bazen 2 yıldan beri beraberiz eskiden o değer verirdi herşeyime tama derdi şimdi ben veriyorum ama o fazla vermiyo hep ayrılıyo hep bu sefrde ayrıldı oda barışmamak üzere ailesi beni istemiyomuş ama benim ailesine karşı bi hatam olmadı neyse durumu anlattım bu duruma karşı bir dua varmı şuan ayrıyız öyle bir dua olsunki başka bi kızla çıksa bile bana sechiyle dönsün lütfen yardım edin bana

  • Merhaba aslı hanım.Evet sizn yaşınızda aşk bambaşkadır.denilirki o olmazsa yaşayamam.Çünkü aynı evreleri biz de geçirdik.Ama öyle olmuyor yeniden sevebiliyorsun ve sekisinden daha çok.Ama siz dua istiyorsanız öncelikle Allahım hakkınd ahayırlı ise bana sevgisini kazandır benim sevgimi onun kalbine ver diye nyet edin ve 400 defa “Ya vedud” esmasını çekin ve sonra “37 ” defa “Ya Evvel celle celaühü” çekin arkasından da “55 defa” ya mücib” esmasını çekin.14 defa “Ya vehhab essını çekip dua edin. özellikle cuma günü sela ile ezan arasınd adua edin.Ayrıc asitemde sevgi kazanmak için dualar var onları da okuyun.Allah hakkınıda hayırlı olanı versin inşallah.

 34. s.a hocam bundan 1 ay önce musallat filmini izledm ve 1 aydır unutamıyorum aklıma sacma sapan filmin kısımları gelıyor psikolojım bozuldu bazen unutuyorum tamam unuttum dıyorum aklıma sacma sapan 3 harflıler gelıyor geceleri neredeyse uyayamıyorum dıyebılırım sabah 3 4 e karsı uyanıyorum en gec hocam lütfen yardımcı olunuz fılmı ızledıkten sonra böyle oldum allahın rahmetı uzerınıze olsun

  • Merhaba gökhan bey.Filmden çok etkilenmişsininz herhalde.Bol bol Euzü besmele çekin ve Felak ve nas surelerini okuyun.Ayrıca yatarken 19 defa besmele çekin birde “Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in fil alrdı vela fissemai ve hüves semiul alıym” duasını 3-5 yada 7 defa okuyun.

 35. Selamun aleyküm,ben birşey sormak istiyorum mümkünse cevabını verirsiniz inşaallah.Ben Fetih suresini okuyorum,şunu merak ediyorum cuma günü seladan önce bitirmem gerekiyor ama sabah namazından öncede okunuyor sela,öğle namazından önce de hangisinde önce bitirmem gerek? Bir de bazı dualar bittikten sonra büyük zaatların ruhuna teslim edilir,bunu da öyle mi yapmam gerek? Artı ben her Fetih suresine başlarken 2 rekat namazda kılıyorum doğru yapıyorum değil mi? Namazın fazlasının hayrı var biliyorum da doğru düzgün yapmak istiyorum herşeyi.Bana cevap verebilirseniz çok sevinirim.Allah hayırlı birşekilde darda kalan herkese yardımcı olur inşaallah.Ve son olarak Yüce Rabbimden asla ama asla ümidimizi kesmeyelim,ben dua etmekten hiçbir zaman vazgeçmedim.Hiçkimse de vazgeçmesin,Allah büyüktür biz kullar sabırsızız.Allah yar ve yardımcımız olsun inşaallah.Allah’a emanet olun.

  • Canım benim cuma selası okunur öğle zamanı yani cuma naamzı için okunan sela işte ondan önce yani saat 12 yada 12.30 civarı okuyabilirsiniz.Evet namaz kılmanız çok güzel.Her sefer kılmanıza gerek yok ama kılarsanızd aiyi olur.baştan niyet için kılınır sonra isterseniz her okuyacağını gün öncesi de kılabilirsiniz isterseniz.Evet dua etmekten asla vazgeçmemeliyiz.Allah mutlaka duamıza cevap verir.beliki aynı ihitiyacımızı vermez ama başka birsıkıntımızı giderir.Allaha emanet olun.

 36. merhaba..ben de sosyal fobi var.yani insanların yanına çıkamama,kendine güvenememe.insanların yanında rahat olamıyorum hiç bir arkadaşım yok bu konuda hangi esma ve duaları tavsiye edersiniz şimdiden teşekkürler

  • Merhaba berna hanım.Öncelikle Allah’ın isimlerinden “Bais ” ismi açıcı anlamıdadır.Aırıca Elem neşrah suresi de bu konuda çok faydalıdır.”Rabbiş rahli sadri ye yessirli emri” okuyun.Ayrıca size daha sonra yazacağım tekrar.Hoşçakalın.Allaha emanet olun.

 37. tamam ilgilendiğiniz için size sonsuz teşekkür ediyorumm..daha sonra yazacaklarınızı da sabırsızlıkla bekliyorum..siz de Allaha emanet olun.

 38. merhaba sayın yetkili,öncelikle allah razı olsun sizden böyle bir site actıgınız için..yaklasık 3.5 aylık hamileyim ve tahlillerimde ters giden bir durum oldu..yaklasık 2 hafta sonra sonuclarım cıkcak sonucların temiz cıkması için dua etmek istiyorum..fetih suresinden baska önerebileceğiniz bir dua var mı..simdiden tesekkür ederim..iyi calısmalar..

  • Fetih suresi çok iyidir.Ayrıca “Ya Hayyü Ya kayyum birahmetike estegisü” Ayetel kürsü suresini 312 defa okuyun ve dua edin.her gün 786 defa “besmele” okuyun.Allahın “Mani ismini her gün 161 defa okuyun.Bütün ihtiyaçalrı gidersn ismi olan “Samed” ismini okuyun.Dualarınızın kabulü içinde her gün 55 defa “Ya mücib” esmasını okuyun.Yine daha uygun bir dua bulursam size yazacağım Allah hakkınzda hayırlısı ne ise onu versin kardeşim.Allah hayırlı sonuçlarla karşılaştırsın.

  • Fatma hanım merhaba Allah sağlıkla hiç br aksilik olmadan bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin.Her gün bir fatiha 3 ihlas okuyup peygamberimize bağışlayın arkasından “Hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbil arşil azıym.” duasını sabah akşam 7 defa okuyun.Allahın “hafız” ismini okuyabildiğiniz kadar okuyun.”Ya hayyü ya kayyüm birahmetike esteğisü” “Rahmetinle yardımını istiyorum anlamındadır.Ayrıca sabah akşam 3 yada 7 defa “Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in fil ardı ve la fissemai ve hüves semul alıym” duasını okuyun.Ayetel Kürsi de çok iyidir koruyucu bir duadır.Allaha emanet olun.

  • Hiç bir şey olmaz kardeşim merak etmeyin.Daha da iyi lour içiniz rahat etsin sizn niyetiniz ve dua temeniz önemli.Allah kabul etsin

  • Merhaba berna hanım kusura bakmayın biraz gecikti.”La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azıym” günd 100 defa okuyun her türlü sıkıntıyı giderir.
   Günde 201 defa” ya nafi” esmasını çekin.Kısa zamanda bütün sıkıntılarınızdan kurtulmak için sabah nazmaızdan sonra 2160 defa “ya Ğaniyy,Ya MUğni” esamsını çekin.Herkes tarafından seilmek içinde günde 287 defa “Ya Rauf” zikrini çekin.her gün “ya bais ya fettah” zikrini 573 defa çekin.isterseniz sadece Ya bais ” ismini 573 defa çekebilrisiniz.Tekrar görüşmek üzere en güzel günler dileğimle…

 39. ya belki bana kızacaksınız ama sayısız okusam olur mu yani içimden geldiği kadar.zaten allah sesimi duymuş olcak..olur mu sizce.tekrar teşekkür ederim

  • Canım ne demekkızmak kaynak aldığım kitaplarda öyle diyot ama orada da isterseniz sayısız d aokuyabilirsiniz hem Allah rızasını kazanmış olursun hemede çektiğin semaların faydasını görürsünüz.Ben asla kızmam istediğiniz zaman istediğiniz kadar yazabilirsiniz.Elimden geldiğinc ecevaplarım.Allaha emanet olun.

 40. merhaba Yönetici kardeşim

  Benim sizinle paylaşmak istediğim bir sıkıntım var..34 yaşında bır bayanım ne zaman bir gönül işim olsa nedensiz yere bitiyor ..bütün gönül işlerim hep böyle bitti sebebsiz yere ortada bır sorun yokken bıçak gibi kesilip kalıyor.bunun sebebini hiç anlayamadım bu güne kadar bende evlenip yuvamı kurmak istiyorum ama malesef hiç kısmet olmuyor..büyümü muskamı ne var onuda bilmiyorum Bana bunun için vereceğiniz bir dua bir şey ne varsa söyleyebilirmisiniz ??

  • Merhaba demet hanımcığım.hakkınızda hayırlısını diliyorum.Siz öncelikle dua ederken hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle diye dua edin.İnanın mutlaka Allah her şeyin en iyisini bilir bu güne kadar olmadıysa mutlaka bir nedeni vardır.Olmadı diye üzülmeyin.Dileknamazı kılın ve Allahım hakkımda hayırlı olacak hem dünyam hem ahiretim için hayırlı birisni nasip et diye dua edin.

   21 gün boyunca her gün 1 bardak suya 101 defa, ‘’Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’
   okunması ve bu suyun evlenmek isteyen kişinin içmesi tavsiye edilmiştir.

   - Cuma günü abdest alınıp 2 rekât tövbe namazı kılıp 18 defa Cuma suresi okunması hayırlı evlilik için tavsiye edilir.

   - Evlenmek için her gün okuyabildiğiniz kadar şu duanın okunması tavsiye ediliyor, anlamına da dikkat ederseniz ne kadar
   isabetli bir dua olduğunun farkına varırsınız.

   ‘’Rabbi,,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru ‘’
   Anlamı: Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım””

   Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin.haklarında hayırlı olan kimseleri gönüllerine razı etsin.

   Her gün güneş doğmadan önce (489) kere “Ya Fettah celle celalühü” deyip hakkında hayırlı bir evlilik isteyenler,en kısa zamanda muratlarına ererler.

   Hayırlı bir evlilik yapmak isteyen bekar kardeşlerim cuma ezanı vakti (1062) kere “Ya Bais Celle Celalühü” ismi şerifini okuyup,hayırlı bir evlilik için dua ederlerse kısmetleri açılır ve evlenirler.
   Bu dualardan birini yada birkaçını yapabilirsiniz.

   Kaynak:Duaların esrarı

  • Merhaba demet hanımcığım.hakkınızda hayırlısını diliyorum.Siz öncelikle dua ederken hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyle diye dua edin.İnanın mutlaka Allah her şeyin en iyisini bilir bu güne kadar olmadıysa mutlaka bir nedeni vardır.Olmadı diye üzülmeyin.Dileknamazı kılın ve Allahım hakkımda hayırlı olacak hem dünyam hem ahiretim için hayırlı birisni nasip et diye dua edin.

   21 gün boyunca her gün 1 bardak suya 101 defa, ‘’Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’
   okunması ve bu suyun evlenmek isteyen kişinin içmesi tavsiye edilmiştir.

   - Cuma günü abdest alınıp 2 rekât tövbe namazı kılıp 18 defa Cuma suresi okunması hayırlı evlilik için tavsiye edilir.

   - Evlenmek için her gün okuyabildiğiniz kadar şu duanın okunması tavsiye ediliyor, anlamına da dikkat ederseniz ne kadar
   isabetli bir dua olduğunun farkına varırsınız.

   ‘’Rabbi,,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru ‘’
   Anlamı: Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım””

   Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin.haklarında hayırlı olan kimseleri gönüllerine razı etsin.

   Her gün güneş doğmadan önce (489) kere “Ya Fettah celle celalühü” deyip hakkında hayırlı bir evlilik isteyenler,en kısa zamanda muratlarına ererler.

   Hayırlı bir evlilik yapmak isteyen bekar kardeşlerim cuma ezanı vakti (1062) kere “Ya Bais Celle Celalühü” ismi şerifini okuyup,hayırlı bir evlilik için dua ederlerse kısmetleri açılır ve evlenirler.
   Bu dualardan birini yada birkaçını yapabilirsiniz.

   Kaynak:Duaların esrarı

 41. Çokk teşekkür ediyorum..Allah razı olsun sizden…Sık boğaz etmiş gibi olduysam kusura bakmayın.Allaha inancım sonsuz biliyorum ki ne gelirse ondan gelir ama bazen o kadar çok umutsuzluğa kapılıyorum kı sizin sayfanız bana moral oluyor..İnancım yeniden tazeleniyor..Bu sayfayı bulduğum için çok şanslıyım sizede ayrıca teşekkür ederım bu yardımlarınızdan dolayı…Allaha emanet olun

  • Canım önemli değil her zaman her konuda yazabilirsiniz.geldi değilmi yazdıklarım.Hakkınızda herşeyin hayırlısı,evlenip de mutsuz olmaktansa hakmında hayırlı olanı beklemek en iyisi.Dua edin ve herşeyin hayırlısını isteyin olmaması belki hakkınızda hayırlıdır.Bundan sonra belki daha iyisi olacak.Güzel düşünün güzelşeyeler olsun.

  • Allah hakkınızda hayırlı olacak dualarınızı kabul etsin.özellikle seher vakti ve geceleri dua ederseniz daha makbuldür.Allaha emanet olun.

 42. tamam..şimdi benim zikrettiğm esmlar ya bais,ya basit,ya cami,ya halim,ya kavi,ya kuddüs,ya metin,ya mürid,ya rauf ya latif,ya vedud bunları zikrediyorum..ben öyle bir durumdaydım ki anlatamam ruh gibiydim..artık şeytan o kadar benle uğraşıyordu ki öylesine yaşıyordum derken rabbimi unuttuğumu ona karşı kulluk görevimi yerine getirmediğimi fark ettim ve namaza başladım..sizin söylediğiniz iştirah suresini namazlardan sonra okuyorum bir de sıkıntılı zamanlarımda sizin dediğiniz gibi La havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azıym diyorum….sizce esmları fazla mı okuyoruum başka ekleyeceğim bir şey var mı şimdien teşekkürler

 43. meraba ben 8 yıl önce tanıştığım ve hatta aşık olduğum adama bi türlü kendimi sevdiremedim tam oldu dediğim anda hep bişi oldu ve ayrıldık lütfen bana yardım edermisiniz evlenmek ve bi yuvam olmasını istiyorum onunla bi dua varmıdır??

  • Merhaba fatma hanım.Canım benim öncelikle Allah’tan hayırlısını isteyin.Dua edin ve hakkımd ahayırlı ise olmasını istiyorum diye.her şeyin en iyisini Allah bilir.
   Birinin sevgisini kazanmak için” ya Vedud” ismini 400 defa çekin ve Allah’tan sevginizi onun kalbine vermesini isteyin.Ama öncelikle hayırlı ise diye niyet edin.Bir şeyi isterisn ama hakkında hayırlı olup olmayacağını bilemezsin onu ancak Allah bilir.
   Ayrıca:Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)
   Ayrıca:Aşağıdaki duayı her gün 17 defa okuyan kimse çevresindeki herkesin ve özellikle istediği kimselerin sevgisini ve saygısını kazanabilir.Bu duayı 72 defa okuyan düşmanların şerrinden ve zalimin zulmunden korunup,kurtulur.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Sübhaneke la ilahe illa enete ya Rabbi külle şey’in ve varisehü ve razıkahü ve rahimeh”
   Bu duaları okuyabilirsiniz.
   Ama diyorum ya zorla bir şey olmaz.Ve öncelikle sizin ısrarla istediğiniz şey belki hakkınızd ahayırlı olmadığı için olmuyordur.Bu nedenle fazla üzülmeden ve kafaya takmadan hayırlısını isteyin AllahtanAllahım hayırlı olacak ise onun kalbine beni sevdir değil ise hakkımd ahayırlısnı ver diye dua edin.
   Allaha emanet olun.hakkınızd ahayırlısı olsun inşallah.

 44. s.aleykum benım sıze sorum sudur.ben namazını kılan rabbım kabul etsın ıns bırıyım medresede kalıyorum cogu zaman. aıle fetlerınden acık olan kımseler var benım uzerıme dusen elbete uyarmak ama uyardın dınlemıyo ne ypmam gerekır. en guzele emanet olun ıns

  • Selam aleyküm Mustafa Bey.Allah kabul etsin ve cümlemizi kendisinin razı olduğu kullardan etsin.Öncelikle ben hoca değilim kardeşim.Değerli hocaların kitaplarından dualar paylaşıyorum.Bu sorunuzu Nihat Hatipoğolu Hocadan sırsanız daha iyi cevap alırsınzı.Ama onu dinlediğim kadarıyla Aile eğer namussuzluk yada diğer haramlardan bir şey yapmıyor da sadece açık diye uzaklaştıysanız önce siz davranışlarınzıla ve yaşantınızala onlara örnek olup iyilikle onlara yakın olarak yaşarsanız onları daha çok etkiliyebilirsdiniz.Ama en doğru cevabı yine de değerli hoclardan alırsanız iyi olur.Allaha emanet olun kardeşim.

 45. merhaba,sevdiğim adamın bana bağlanması için,beni çok sevmesi için,beni istemesi için hangi duayı okumalıyım.ben onu canımdan öte seviyorum. 3 senedir birlikteyiz ve artık evlenmek istiyorum. neler yapayım nolur yardım edin. fetih suresine cumartesi günü başladım. başka neler yapayım beni sevsin evlensin diye?

 46. merhaba,sevdiğim adamın bana bağlanması için,beni çok sevmesi için,beni istemesi için hangi duayı okumalıyım.ben onu canımdan öte seviyorum. 3 senedir birlikteyiz ve artık evlenmek istiyorum. neler yapayım nolur yardım edin. fetih suresine cumartesi günü başladım. başka neler yapayım beni sevsin evlensin diye?lütfen yardımcı olun. artık o kadar kötüyüm ki :_(

  • Merhaba Pınar hanım.Ya vedud isimi şerifini 400 defa okuyup dua edin.Ayrıca cuma günü dualrın kabulu için özel bir gündür.O gün sabah namzından sonra 3025 defa “”Ya mücib” esmasını çekip dua edin.Her namzda yada günde 37 defa “37 defa evvel ismi” şerifini çekin Allah yar ve yardımcınız olsun hakkınızd ahayrlısı olsun.

 47. selamün aleyküm, hayırlı günler. bende dert çok rızık sıkıntısı var, eşim 1,5 yıldır işsiz sebebide o da bende kas erimesi hastasıyız. şu anda zar zor yürüyoruz ama bu şartlar devam ederse eşim 6 ay demez tekerlekli sandalyeye muhtaç kalır. bunlar varken bir de 5,5 yaşında olan büyük kızım ciiddi bir bunalım geçiriyor, çok fazla hırçınlık yapıyor. sürekli öfke nöbetleri geçiriyor. bana yardım edin lütfen en kısa sürede. şimdiden teşekkürler. ben artık mutluluktan geçtim keşke yaşam şartlarımız biraz iyileşse. hastalık ve sürekli birilerine muhtaç olmak zaten hayatımızın gerçeğiyken birde maddi olarak muhtaçlık oldumu herşey tamamen içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

  • Sevgili kardeşim Allah yardımcınız olsun.Dilerim en kısa zamanda sıkıntılarıza çözüm bulursunuz.ne olur ümidiniz kaybetmeyin Allah sığının Allah çaresizlerin çaresidir.hastalıklarınız için şif ayetlerini okuyun.Ayrıca “Ya Allah” zikrini her gün hem eşiniz hemde kendi üzerenize okuyun üfleyin.”Ya Nafi” ismini 201 defa okuyun üfleyin.Rızık için de her sabah “Ya rezzak Ya Fettah” ismini 308 defa okuyun.Arkasından “İnnellahe hüverrezzakü zül kuvvetil metin vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azıym.” duasını sabah akşam 21 defa okuyun.en kısa zamnda faydasını göreceksiniz.Ama dualrı okurken kabul olacağına inanarak okuyun.Ayrıca eğer namza kılabiliyrosanız her namazdan sonra 37 defa “Ya evvel” ismini okuyun eğer kılamıyorsanızda söyleyin.”55 defa Ya mücib” imi şerifini okuyun.Çocuğunuz içinde öfklendiği zaman yüzüne 10 defa “Ya gafur ya rauf ” sismini okuyun.

   sıkıntı için
   İçinden çıkılmaz gibi görünen sıkıntıya düşmüş kimsenin kulağına;

   “Bismillahirrahmanirrahıym.E fe hasibtüm enneme halaknaküm abesen ve enneküm ileyna la türceun”

   ayeti okunursa bi iznillah o kimsenin sıkıntısı bu ayeti kerime hürmetine giderilir.İstediği ferahlığı ve beklediği huzur ve sükunu bulur.

   kaynak:Şifalı dualar-manevi reçeteler(Arif pamuk)
   Bunalıma karşı.
   Aşağıda gelecek olan ayeti kerime bunalımları hafifletmek,işleri kolaylaştırmak ve sebebi bilinmeyen sıkıntılardan kurtulmak için başvurulması gereken tesirli bir reçetedir.

   Her kim bu ayeti kerimeyi farz namazlarının sonunda olmak üzere ve bir cuma gününün ikindi vaktinden başlayarak aralıksız bir hafta müddetle okumaya devam ederse,hafta sonunda üzerindeki manevi sıkıntısının hafiflediğini yakinen görecektir.Cenabı Hakk o kimseye her hususta kolaylık ihsan edecektir.

   Bismillahirrahmanirrahıym.El ane haffefellahü anküm ve alime enne fiyküm da’fa.fe in yekün minküm mietün sabiratün yağlibu mieteyn,ve in yekün minküm elfün yağlibu elfeynei bi iznillah.Vallahü meas sabiriyn.

   Kaynak:Şifalı dualar(Manevi reçeteler)Arif Pamuk

   Ayrıca zorlukları aşmak için;
   Sabah akşam 19 defa
   ” Ferdün hayyun kayyumün hakemün adlün kuddusün Se yecalüllahi ba’de üsrun Yüsra”
   Her zorluğun arkasından bir kolaylık gelir.
   kardeşim yine bir sıknıtınız olduğund ayazabilirsiniz elimden geelni yapmaya çalışırım.Allaha emanet olun .Allahım ne olur sen ol dedin mi oluverir.Bu kardeşime yardım et.Sıkıntılarını gider.hastalıklarına şifa ver sen şifa verensin.Rızık kapını aç onlara.Zor durumd aolan bütün kulalrına yardım et.Aminnnn

 48. Allah razı olsun hem benim için etmiş olduğunuz duaya , hemde yönlendirmelerinize. İnşallah tez vakitte biter sıkıntım. Hiç bir devlet büyüğümüzde görüp uzatmaz bize yardım elini.

  • Canım istersen sitemde yazıyım da yardım etmek isteyenler olabilir.Hayatını daha ayrıltıl yaz ve bende siznle ilğili güzel bir yazı yazıyım belki yardım eden yada sıkıntınızı özen bir el uzanır ne dersin.?Birde eğer ailece resiminiz gönder sana bırakıyorum.

  • Çok teşekkür ederim Gülnaz hanımcığım ne kadar duyarlısınız.İşte birtane çıktı bile çok sevindim.İnanın ben bu arkdaşla irtibata geçeceğim ve siznle konuşacağım Gülnaz hanım.Cevap bekliyorum kendisinden.İzin almadıkça yazamam.Allah sizden razı olsun.Allah her zaman her sıkıntınızda yanınızda olsun.Yönetici Zeynep Selvi

 49. Rabbim hepinizden razı olsun inşallah. Benim için kim içinden ne geçirdiyse Cenabı mevlam misliyle kendine versin inşallah. Güzel düşünmüşsünüz ben şuana kadar yaşadıklarımı ve içinde bulunduğum durumu anlatsam eminim benim elimden tutan olur. Ben kimseye derdimi bildirmek istemiyorum, o zaman rabbimden gelene isyan etmiş olurum. Ben sadece eşimin bir işi olsun istiyorum bunun içinse hepinizden dua bekliyorum. Evde kaldığı hergün onu sandalyeye biraz daha yaklaştırıyor. Bizim hastalığımız çok zor bir hastalık, stres, yaşam kalitesi, yeme içme herşey etkiliyor. Evde olup iki çocuğun yükü omuzlarına ağır geliyor. İş veren sektöründe engelli personel dedinmi direk akıllarına temizlik yaptıracak adam geliyor. Bu adam ayakta tutunarak duruyorsa temizliği nasıl yapacak bunu kimse düşünmüyor. Biz iflas ettik 4 yıl önce borçlarımızı hala ödeyemedik, ben çalışıyorum ama maaşımda icra var,elime geçende ev kirasına faturalara anca yetiyor. Eşim hanımının eline bakınca psikolojisii altüst oldu. Ben işe gidiyorum o evde kızlarla kalıyor. Resmimizi de yollarım ama hem nereye hemde sadece görmek istiyenlere öyle herkese kendimi belli etmek istemiyorum. Biz sağlığımız daha iyi durumdayken eşimle semt pazarlarına çıkıp pazarcılık yapmıştık keşke ogünlerdeki gibi olsaydıda hastalığımız yine çıksaydık.Eşim 1,5 yıl öncesine kadar yine iyi kötü gidiyordu pazara ama tuvalet ihtiyacını bile o kadar kötü şartlarda sağlıyorduki ayda en az 7-8 defa üstüne yapmış ve mahçup bir şekilde eve geliyordu. Düşünün 33 yaşında bir adam ne kadar daralırki üstüne tuvaletini yapmak zorunda kalır. Neyse ben çok dertliyim hepsini dökmeyeyim bende kalsınlar. Allaha emanet olun. Herşey için çok teşekkür ederim.

  • Sizi çok iyi anlıyorum kardeşim.Allah yardımcınız olsun inşallah.Nasıl bir iş yapabilir acaba eşinizin iyi olmadığını söylüyorsunuz nasıl çalışacak yada nasıl bir iş olabilir bana yazın.Size nasıl yardımcı olabiliriz nerde yaşıyorsunuz.Mutlaka bir yolunu bulmaya çalışacağız inşallah. Siziz hasat olduğunzu söyleidniz.Siz çalışabilirmisiniz yada nasıl bir iş olabilir.Açıkça çekinmeden yazın.Evde yapabileceği bir iş olabilirmi.Lütfen yazın bende duyurmaya çalışacağım.

 50. Biz Antalyada yaşıyoruz. Eşim ancak masa başı işlerde çalışabilir ya da santral olabilir. Sürekli bir geliri olmazsa herşey boş. Elden gelen öğün olmuyor gelsede vaktinde gelmiyor. Ben çocuklarımın sütü ya da yumurtası olmadığında sürekli birilerini arayıp abla bize süt alabilirmisiniz ya da abi bize yumurta alabilirmisin demekten inanılmaz yoruldum. Kendimi sürekli bir şeyler isterken görüyorum bu da beni altüst ediyor. Eşim liseyi yarım bırakmış ortaokul mezunu olarak geçiyor. Hal böyle oluncada vasıfsız gözüyle bakılıyor. Ben artık öyle bir noktaya geldim ki yaşama dair en ufak bir sevincim beklentim umudum yok. Sadece hergün yeni bir gün daha oluyor ben Rabbimden hayırlı olmasını diliyorum. Hep benim bir duam vardır Allahım sen beni hayırlı insanlarla karşılaştır derim. İnşallah Rabbimin sevdiği razı olduğu kullardan olurum.Sevgiyle.

  • Canım benim Antalyada yaşayan bir takipcim belediye de tanıdığı olduğunu ve telefon nuranızı istiyor.Bana yazarsanız vereceğim inşalalh hayırlı gelişmeler olacak hemen yazın size ulaşmasını sağlayayım.

  • Canım tekrar bak facebooktan sildim sizin yorumlarınzı da yazımd asildim başka yapacağım bir şey varsa söyle.Sadece yardım etmek istedim eğer kırdırsam çok özür dilerim ne olur hakkını helal et.

 51. bu arkadaşa bi şekilde yardımcı olmak isterim. ben de engelliyim. ve halinden anlıyorum. telefon numarasını verebilirseniz,antalyadaki belediye ile bağlantı kurmaya çalışabilirim.

  • Pılar hanımcığım çok teşekkür ederim.Ben şimdi yazacağım sizde belediyede bir iş ayarlayabilirseniz çok sevinirim.Telefonunu alıp size ulaşmaya çalışacağım.Allah sizden ve yardım edenlerden razı olsun.

 52. merhaba,benim 1 yıldır bir ayrılıp bir barıştığım bir sevgilim var 2 kez terk etti her seferinde geri döndü affettim o kadar çok üzdü ki beni bu üzüntüyle namaza başladım ve onun için istihareye yattım hayırlı gördüm çok dua ettim rabbime benim için hayırlısıysa yeniden birlşetir bizi die hayırsızsa onu benden uzak eyle die ve her seferinde bu dualardan sonra o bana geri geldi şimdi merak ettiğim ben istihare namazında hayırlı gördüm onu ama hayırsız gibi davranıyo bi takım kötü huyları var içki gibi ona söyledim dalga geçti benimle batıl inanç bunlar dedi ben çok direttim sonunda inandı istihare namazına tamam o zama bende kılayım o namazı dedi eğer hayırsız görürse ayrılıcaz benm hayırlı görüpte onun hayırsız görme gibi bi ihtimali varmı ama benim içimden bi ses hep onun benm için hayırlı olduğunu sylüyo ve ben onu düzeltmek için elimen geleni yapıcam ben öğrendiğim her duayı okuyorum sizinde bana önerebiliceğiniz bi dua varmı acaba :((

  • Canım her şeyin hayırlısı ancak Allah bilir.Ama istihare ve evet iyidir.İnşallalh sizin için hayırlısı olur.Kötü huyları için Ya Habir çekin.Birde içki ve kötü huylar için suya 409 deva Ya tevvab çekip içirin .

  • Çok uyuyan ve uykulu olanlar için aşağıdaki reçete uygulanır.
   Sabahleyin istediği halde kalkamayanlar için, gece yatmadan önce 3 defa “Kevser” süresini okursa istediği saatte uyanır.

   “Bismillahirrahmanirrahim.İnna a’taynake’l-Kevser.Fe-salli lirabbike ve’nhar.İnne şani’eke hüve’l-ebter.”

   Ayrıca aşağıdaki du da aynı amaçla okunur.

   “Bismillahirrahmanirrahim.Allahü yeteve’fe’l-enfüse hine mevtiha ve’l-leti lem temüt fi mernamiha feyümsikü’l-leti kada aleyhe’l-mevte ve yürsilü’l-uhra ila ecelin müsemma inne fi zalike le-ayatin li-kavmin

  • Merhaba Ülkü hanımcığım.Facebook sayfam var mutlulugunşifresi oradan beğenebilirsiniz ve takip edebilirsiniz çok teşekkür ederim.

 53. İyi aksamlar benim bir derdm var hocam sevdiğim bir kız var ama ailem istemiyor bunun için bana bir yol gösterin neler yapmam ne gibi dualar okumam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum

  • Hayırlı akşamlar Mert bey ben hoca değilim değerli hocaların kitaplarından dualar paylaşıyorum.Sevgili Mert bey öncelikle bu kız hakkımda hayırlı ise kısmet et ve aileminde ikna olması için yardım et.diye niyet edip 2 rekat hacet namazı kılın.Arkasından özellikle cuma günü okunacak dualar var sitemde onları okuyun.1001 defa selaten tüncina okunması dileklerin olması için çok makbuldür.Cuma sabahı okuyabilirseniz 3025 defa “Ya mücib” esmasını okuyun.Her gün “Ya vehhab ” esmasını 14 defa okuyun eğer namaz kılıyorsanzız her namazdan sonra okuyun.”37 defa Ya Evvel” okuyun.Sitemde bir çok dilek duası var onlardan birinide yapabilirisiniz.Ailenin kızı sevmesi için 400 defa “Ya Vedud” esmasını okuyun ama unutmayın Allahım hakkımd ahayırlı olacaksa diye niyet edin ve dua edin.Hakkınızda hayırlı olmıyacak ise olmasın.Bİzler bilemeeyiz neyin ahyırlı olduüunu sadece Allah bilir.

 54. birini çok seviyorum aaşırı derecede her duydugum dua yı okuyorum oda bnı sevsn benmle evlebnmegi düşünsn ve evlenelımdiye ondn gelecek herşeye razıyım hayırıszsa bıle hayrlara cevir allahım diye ediyorum rabbım kabul edermi ne yapmam gerekır

  • Hayırlı akşamlar.Duanıza mutlaka cevap verilecektir buna inanın ya istediğinizin aynısını verir zamanı vardır.Yada sizin için daha hayırlı olan bir şeyi verecektir Allah.Ama size tavsiyem hakkımda hayırlı ise diyerek isteyin sonu hayırsız olan yad aolacak bir şeyin sonu kötü olacaktır.Hakkımd ahayırlı ise olsun Allahım deyin ve dua edin.Sizn için ne hayırlı ise onu verecktir.Ama bu kadar takıntı yapmayın zamana ve Allaha bırakın.
   Allah’ın vedud ismini 400 defa “Ya vedud celle celalühü” diyerek çekin ve hakkımd ahayırlı ise sevgimi onun kalbine de ver Allahım benide ona sevdir diye dua edin.Ama mutlaka hayırlı ise deyin.Allah emane tolun.Özellikle cuma günü sela ile cuma namazı arası dua edin dualrın kabul olduğu makbul bir saattir.

 55. merhabalar :) bn 16 yasındayım 3 ay önce kuzenim kalmak için bize gelmişti aynı odada yatıyoduk gece uyurken kabus gördüğü için bağırdı bnde sıçrayarak uyandım uyandığım an deprem oluomus hissine kapıldım içim daralmaya basladı o güne kdr hiç bişyim yoktu derslerimde çok basarılı herkes tarafındn takdir edilip sevilen biriydim psikiyatriye de gittik psikolojik bişyin olmadığını söledi kndimi bazen ruh gibi hissediorum annemlere bnde anormal bişyler görüomusunuz diorum hyr diolar bn kndimi böle hissttiğim içn dısarı çıkmaya korkar oldum bazen kndimi ifade etmekte zorlanıorum böyle hisstmektn kurtulduğum zmn herseyin dha ii olacağını hissediorum ltfn yrdmcı olun bu histen nasıl kurtulabilirm ?

  • Merhaba Buse hanım kızım bir korku yaşamışınız ondan kaynaklanan bir şey olmuş sanıyorum.Öncelikle yatmadan önce Ayetel-Kürsi okuyun,Felak ve nas surelerini 3′er kere yada 7′şer kere okunyun Fatiha suresini okuyun öyle yatın.
   Birde sabah akşam şu duayı okuyun ve hiç bir şey bana zarar veremez ben Allah sığınyorum deyin ve bütün korkuları atın üzerinizden.
   “Bismillahirrahmanirrahim.Bismislahillezi la yedurru measmihi şey’in fir ardı vela fissemai ve
   hüves semiül alıym.” Bu duayı sabah akşam 3′er kere yada 7′şer kere okuyun.
   Sabah akşam ” Hasbiyallahi la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbil arşil aziym.” duasını 7′şer kere okuyun.
   Rahatlamak için de her gün 573 defa “Ya BaiYa fettah celle celalühü” esmasını okuyun en kısa zamanda düzelmeniz dileğiyle Allaha emanet olun.Bunları yaptıktan bir süre sonra bana yazarsanız sevinirim.Başka bir sıkıntınız olursa her zaman yazabilirsiniz.

  • Allah şafi simi hürmetine şifa versin canım.Birde ben mutlaka iyileşecem benim bir şeyim yok.hastalık yok bende diye kendini ikna et.

 56. iyi gunler…1 ay once sevgilimden ayrildim,onu hala cok seviyorum,onunda sevdigini dusunuyorum ve ailesi yuzunden beni terkettigine eminim,cok caresizim..ne yapmam gerekiyo nasil dualar okumam gerekiyo,bana geri donmesini istiyorum.yardimci olabilirseniz cok sevinirim,allah razi olsun

  • İyi günler Bahriye hanım; öncelikle hakkınıda hayırlı olanı diliyorum,side öyle dileyin Allahım hakkımd ahayırlı ise onun gönlüne de benim sevgimi ver diyerek Alahın “Ya Vedud celle celalühü” ismi şeriyini 400 defa çekin ve dua edin.
   Aşağıdaki tertibi de uygulayabilirsin.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

 57. Allah ın isimlerini bilinçsizce zikredersek yarrdan çok zararı olurmus bi yerde okumustum doğru mu ? Allah ın isimlerini nasıl zikretmeliyiz ?

  • Merhaba Buse hanım.Allah’ın isimlerini iyi niyetle ve iyi şeyler için çekerseniz zaarrı değil aksine faydası olur.Ama bazı isimler mesela “Kahhar” ismi şerifi birinin kahrı için okunmasında o kişini kahrına sebeb olur.Ama eğer o kişi bunu hak etmiyorsa bu sefer kendinize döner,bu nedene kimsenin kötüğüne dua etmemek gerekir.

  • Allah’ın isimlerinden hangisi sizin ihtyacınıza denk geliyorsa onu sayısı adedince yada sayıya bakmadan zikredebilirsiniz.Allaha emanet olun.

  • Merhabalar ruhsal hastalıklar için aşağıdaki duaları okuyun,
   Ruh ve sinir hastalıklarına aşağıdaki dualar okunur.
   Bir bardak suya 132 kere “Rabbi enni meseniyed durru ve ente er-Hamü’r Rahim”
   Allahümme inni euzü bike mine’l-hemmi ve’l-hazani ve euzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli ve euzü bike mine’l-cübni ve’l buhli ve euzü bike min ğalebeti’d-deyni ve kahri’r-ricali.”
   Sağ el gögsün üstüne konup,aşağıdaki sure 7 kere okunur.
   “Elem neşrah leke sadrek.Ve vada’na anke vizrek.Ellezi enkada zahrek, ve refa’na leke zikrek.Feinne me’al’usri yüsren.İnne me’al usri yüsren.Feiza ferağte fensab.Ve illa Rabbike ferğab.”
   “La ilahe illAllahu kable külli şey’in ve la ilahe illAllahu yebka Rabbuna ve yefna küllü şey’in”
   “Ya Allahü’r-Rakib-ül Hafiz-ür-Rahim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Halim-ül’Azim-ür-Rauf-ül-Kerim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Kayyum-ül-Kaimü ala külli nefsin bima kesebet,hul beyni ve beyne adüvvi.”
   Aşağıdaki tertib yapılır.
   1000 kere “Bismillahirrahmanirrahim”
   1000 kere Fatiha suresi
   1000 kere “La ilahe illa’llah Muhammedü’r Rasulü’llah.
   1000 kere “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammmed.Kema barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”
   Ayrıca:
   Bir bardak suya 73 defa “Ya Celil celle celalühü” ve ardından 1 kere Ayetel Kürsi 1 kere “Amene’r-Rasulü okuyup için.

  • Teşekkür ederim.Allah hayırlısı ile nasip etsin inşallah.Fetih suresi okuyun 7 günde 41 defa okuma usulu var.Ayrıca 4444 defa selaten tefriciye okuyun.
   Ayrıca aşağıdaki duayı okuyabilirsiniz.
   Zengin olmak mal mülk sahibi olmak için
   Her gün sabah namazından sonra (101) adet Fatiha suresi okunur.Ardından (101) adet aşağıdaki dua okunur.

   “Ya Kafi,Ya Gani,Ya Muğni,Ya Fettah,Ya Rezzak” Okuduktan sonra da,ardından aşağıdaki dua 3 kere okunur.

   “Ya kafi ekfina,Ya muğni ağnina,Ya Fettah iftah lena babe rahmetike,ya Rezzak urzukna bi lutfike ve Keremike ve bicahi sahibi’l-zesileti seyyidina Muhammedin alyehi’s-salatü ve’s-selam.” diye dua edilir.

   Bu usulü yapan kişi ummadığı derecede mal-mülk sahibi olur ve zenginleşir.

  • Zekayı keskinleştiren dua:
   Bismillahirrahmanirrahim”.Elif lam ra.Kitabün enzelnahü ileyke litühricen nase minezzulumati ilen nuri bi izni rabbihim ile sırateıl azizil hamid.Allahillezi lehü ma fis semavati v amafil ard ve veylün lil kafirine min azabin şedid.Ellezine yestehibbünel hayated dünya alel ahirati ve yesuddune an sebilillahi ve yebğuneha ıveca.Ülaike fi dalalin beıyd.Ve ma erselna min rasulin illa bi lisani kavmihi li yübeyyine lehüm.Fe yudıllüllahü men yeşaü ve yehdi men yeşa.Ve hüvel azizül hakim.”

 58. Esimle sorunum çok Eve gelmez ne yapacam bilemiyom beynim durdu nerdeyse anlatacak çok derdim var doydum canıma ilk defa boyle yazıyom nolur yardım edin huzur istiyom

 59. merhaba bn konusurken zorluk cekiorum halbuki önceden böle değildim çok mantıklı konusuodum lütfen yardımcı olun ne yapmam gerekio ?

  • Merhaba Leyla hanım geçmiş olsun.merak etmeyin ve canınızı sıkmayın aşağıdaki duayı sık sık okuyun.yad konuşmaya başlamdan önce okuyun.

   “Rabbişrahli sadri ve yessirli emri.

   Vahlül uqdeten min lisani yefqahu qavli”

   Ey rabbim.

   Göğsümü aç, genişlet.

   İşimi kolaylaştır.

   Dilimde bulunan düğümü çöz de, anlasınlar beni”

  • Canım benim çok sevindim.Devam et ve kendine güven yapabilirim de.İnsanın başaramıyacağı hiç birşey yoktur sırtını Allaha dayadığı sürece.Allaha emanet ol yine güzel haberlerini bekliyorum.

  • Merhaba Meral hanım.Allahın isimleri abdestsiz de çekliebilir.Ama abdest alıp seccadeye oturup başta besmele çekip kendini vererek ve o ismin manasını düşünerek çekilse daha iyi olur.Hangi sıkıntına hangi isim cevap veriyorsa o ismi çekebilirsiniz. yada her gün tüm esmaül hüsnayı okuyabilirsiniz.Daha başka sıkıntınız olursa yazabilrsiniz.Allaha emenet olun.Allah yar ve yardımcınız olsun.

 60. merhaba bn 15 yasındayım son 2 aydır kndimi tuhaf hissediorum kndimi tanıyamıorum psikiyatriye gittik psikolojik bişy yok nörolojik bişy olabilir ddi nörolojiye gittik gerekli nörolojik testler yapıldı nörolojik bi bulguya saptanmadı :S gece korkarak uyandım o gündür böyleyim yardımcı olabilirmisiniz liseye baslıcm baskaları tarafından aptal görülmek kndimi aptal hisstmek istemiorum .

 61. benim bi sevgilim var 5 yıldır çıkıyoruz ama o sürekli başka kızlar konusunda hata yaptı sürekli arkamdan iş ceviriyor beni de seviyor en azından öyle diyor ama hep bi hata yalann. ne yapmalıyımmm :(

  • Canım benim yalan çok önemlidir.Bir kaç defa üst üste oluyor ve bırakmıyorsa siz düşünün.Bu nedenle Allaha dua edin Allahım bu kişi benim için hayırlı ise hidayet ver yok değilse benden uzaklaştır diye.Benim sitemde sizi rahatlatacak dualr var onları okuyun ve Allahın “Ya Raşid “isimi şerifini okuyun o size doğruyu gösterecektir.

  • Merhaba Dilara hanım.”Bismillahi ala dini ve nefsi ve ehli ve mali “duasını oku.Ayırıca bol bol istiğfar çek.Ayrıca sabah akşam “Ya Mukıyt”esmasını çek.”Ya Halim ve Ya Habir “esmalarını zikret.

 62. mrb.siteniz çok güzel bütün yorumları okudum benmde size bi kaç sorum olcaktı cvplarsanız çok ama çok sevinirim.ilk sorum benim bi erkek arkadaşım vardı 2 sene görüştük ama beni bıraktı başkası ile evlendi benim namusumla oynayıp nişanlıyken geldi benle görüştü.burda suç bendede var ama.ama beni bu hale getirdiği için hiç pişman değil ben biraz olsun vicdanı sızlasın istiyorum hangi duaları okumayalım benden özür dilesn istiyorum sadece isteğim bu rabbimden.ikinci sorumda düşmandan korunmak için napmamız gerekiyor alt kat komşumuz bize düşman bize kötülük yapıyor hangi duayı okumalıyım ailemi korumak yuvamızın huzuru için.şimdiden ALLAH RAZI OLSUN

  • Merhaba Zeynep hanım inan çok üzüldüm.Biz akdınlar işte hemen inanıyoruz ama başa geliyor işte bir kzın başına gelen şey sıkma canını ama bundan sonra daha dikkatli ol.Onun özür dilemesi için;
   Allahın “MUKADDİM” ismi çok tesirli isimlerden biridir.

   Gelmesini istediğiniz bir kimseyi düşünerek,bir kaç gün(184) kere “YA MUKADDİM” diyerek bu ismin zikrine devam eden ve istediği kimseyi getirmesini Cenab-ı Hak’tan isteyen kimse,kısa zamanda bu isteğine kavuşur.İstediği kişi ayağına gelir.

   Kaynak:Esmaül Hüsnanın Keşfi (Dr.Arif Arslan)
   Fakat yuvasını bozma canım belki böylesi senin için daha hayırlıdır.Gerçi özür dilese ne olacak her şey değişecek mi.Lütfen onu unut ve hayatına kaldığın yerden devam et.Yeniden seni gerçekten sevecek birini ara.
   Düşmandan korunmak için de;
   Bu dua sabah akşam (19) defa besmele ile birlikde okunmalıdır.

   “Bismillahirrahmanirrahiym,Ferdün,Hayyün,Kayyumü,Hakemün,Adlün,Kudusün,Neccinii Minel kavvimizzaalimiyn”

   Düşmanın hilelerinden kurtulmak isteyenler.

   “Bismillahirrahmanirrahiym,Ferdün Hayyün,Kayyumü,Hakemün,Adlün,Kuddusün,Hasbünallahü ve nimel Vekiyl”
   Ayrıca;
   Resûlullah Efendimiz, düsmandan çekindigi zaman: “Allahümme innâ nec’alüke fî nuhûrihim ve ne’ûzü bike min surûrihim” derdi.
   Ayetel Kürsi okuyup onun tarafına okuyup bu kişinin şerrinden sana sığınıyoruz Allahım deyin
   Allaha emanet olun sağlıkla kalın.tekrar bir sıkıntınız olursa her zaman yardıma hazırım.

   • Ailenizi korumak için de Sabah akşama. “Bismillahi ala dini ve nefsi ve ehli ve mali ve veledi, Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in fil ardı vela fissemai ve hüves semiul alıym.” duasını 3 veya 7 defa okuyun.

 63. güzel telkinleriniz için çok tşk ederim.yazdığınız duaları hemen uygulayacağım.o evlendi zaten bana hayrı yok ama karşımızdaki insanın hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam etmesi çok zoruma gidiyor.amacım bana dönsün değil zaten yuva yıkanın yuvası olmaz haklısınız bende bilincindeyim.ama bi genç kız olarak gözyaşlarım dinmiyor yaptıkları aklıma geliyor hep.bir genç kızın gururu ve namusu ile oynamak bu kadar basit olmamalı.tek isteğim karşımdaki insana biraz vicdan gelmesi biraz olsun ben naptım demesi.benden bi özür dilese biraz olsun belkide kalbim soğuyacak beni üzen hayatına hiç bir şey yokmuş gibi devam etmesi.hayatımı karartması beddua etmiyorum Allaha havale ediyorum çünkü rabbim mazlumların sesini duyar buna eminim sevgiyle kalın

 64. birde bi sorum daha vardı kusura bakmayın yazmayı unutmuşum sizinde dediğiniz gibi bende karşıma hayırlı bir kısmetn çıkmasını istiyorum kendi yuvamı kurmak istiyorum kısmetimin açılması için yada karşıma hayırlı bi insan çıkması için hangi duayı okumalıyım evlenmek için yani.

  • Zeynep hanım cuma günü 18 defa Cuma suresini okuyun birde 573 defa “Ya Bais Ya Fettah celle celalühü çekin”Daha sonra size farklı dualar göndereceğim.her şey gönlünüzce olsun ve hakkınızda hayırlı olsuninşallah.

 65. tşk ederim inşallah bi gün buraya dualarım gerçekleşti diye yazmak nasip olur sizde dualarınızı eksik etmeyin benden.umarım hayatımda güzel şeyler olur bende sevinçle buraya yazarım esen kalın

 66. hayrlı günler paylaştklarınızı okudum cok yardmcı oluosnz allah razı olsn bnmde bir ricam olucaktı kpss ye grcem önümzdeki hafta arkadslarm bnm için fetih okuyacaklar kaç tane okutmalıym ve de herkes ayrı ayrı okuyablrlermi
  ?

  • Bu gün başlayın okumaya cuma gününe kadar 41 tane okunması çok makbuldür.Okuma usulü sitemde yazıyor.Ayrıca sınavlarda başarılı olmak için içeceğiniz bir bardak suya 184 adet “Ya Mukaddim celle celaühü” okuyup için.Sınava girmeden önce 37 defa “Ya Evvel celle celalühü” okuyun.Birde “Rabbi yessir rabbi temmim bil hayr ” okuyun.
   152 defa” Elemneşrah leke “suresi okunursa iyi olur.Başarılar diliyroumtüm seava girenlere Allah yar ve yardımcınız olsun.

 67. Merhaba, zeynepdeniz seni çok iyi anlıyrm. 4 yıl görüştüğüm insan bir hafta sonra evleniyor. Ve bu kişi sözlü olduğu halde benimle konuşmaya devam ediyordu. Duyduğumda görüşmeyi kestim. Ama canım çok acıyor. Ve dediğin gibi bende Allaha havale ettim. Beddua etmemek için kendimi çok zorluyrm. Ama benden özür dilemesini de çok istyrm. Bir kızın duyguları ile oynamak bu kadar basit olmamalı. üç dört gündür bu siteyi gördüm. Burdaki duaları okuyorum. Biraz kendime gelyrm. Ben hayatıma devam etmek istyrm. Ne olur dualarınıza beni de ekleyin.

  • Merhabalar siteme hoşgeldiniz. Maalesef istemesek de başımıza böyle şeyler geliyor galiba biraz biz kadınlarında suçları var çok çabuk inanıyoruz.Ama güvenmek istiyor insan üstelik sevincede her şey tosğembe görünüyor.Ama yapacak bir şey yok insan hatalarına gömülüp hayatını zindan etmemeli,kaldığın yerden daha cesur daha dikkatli daha enmin adımlarla devam etmeli.Dünyanın sonu değil belkide sizin için hayrılı olacak başka biri çıkacak karşınıza.Bu nedenle budurumd aolan insanlar kendilerini bunalma sokmadan boş durmadan hayırlı ve doğru şeylerle uğraşarak kendini oyalamalı.Hayat o kadar kısa ki onu elimizden geldiğince ğüzel ve doğru yaşayarak boşa geçirmemeliyiz.Allaha emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

 68. merhabalar. benim problemim hayatla kaderle. ne istediysem olmadı. istediğim iş hayat….. sevdim sevdim sevdim bırakıldım . haramdan hep kactım. 27 yasındayım evlenmedımm. kımselere guvenemıyorum . evlenmek istiyorum ama olmuyor.benım gb bırı olsun istedım calışkan durust allah korkusu olan. hayırlı ıyı bırı… artık gelecegıne ınanmıyorum… sorun su kı kaderı sorgulamak ıstemıyorum. gecmısı dusunmek … canımı yakan ınsanları hatırlamak ıstemıyorum…ne gb dualar okumalıyım… ne yapmalıyım teslımıyet dolu olmam için…içimdeki öfke duygusundan kurtulmam bana yapılan haksızlıklara canımın yanmaması ıcın hangı duaları yapmalıyım. tesekkurler

  • Merhabalar Aylin hanım.Öncelikle iyi olmak için kendinizi ve sizi üzenleri affetmekle başlayın işe onları yapılan haksızlıkları düşündükçe asal iyi olamazssınız.haksızlık yapanları Allaha havele edip unutun.Yeni bir hayata başlayın.Allaha inanın ve güveninin başınıza gelende belkide bir hayır vardır belkide ilerde yaşayacağınzı güzel günler için böyleşeyler yaşadınız.Belkide daha kötü olacaklardan korundunuz.Şimdi kendinizi iyi hissetmek için Allaha tevekkül edip ona yaklaşın.Bol bol istiğfar çekin la havle vela kuvvete….. çekin.faydalı şeyelr yapabilmek için “Ya Nafi” çekin her gün 201 defa Allahın lutfuyla muamele etmesi için her gün sabahakşama “Ya Latif” çekin 129 defa.”Kötü düşüncelereden korunmak için “Ya rakip” çekin 312 defa.Nefisnizin şerrinden korunmak için “Bismillahi ala dini ve nefsi ve ehli ve mali” okuyun.Evlenmek için cuma günü 18 defa cuma suresini okuyun.Yine cuma günüü selavakti 573 defa “Ya Bais ya Fettah” çekin.yada 489 defa “Ya fettah celle celalühü” çekin.kendinizi iyi hissetmek için ve korunmak için her gün “Ya selam celle celalühü” 131 defa çekin.Allaha emanet olun herşey gönlünüzce olsun.Allah yar ve yardımcınız olsun.Her zaman sorularınıza yanıt ve sıkıntılarınzıa ortak olmak için elimden geldiğince yanınızdayım.

 69. tesekkur ederım. çoğu zaman ınsan kendının tek dusmanı olarak kalıyor su hayatta…keskeler keşkeler… ama olmuyor . kacan fırsatlar gıdenler gerı gelmıyor . onlara kızmayı bırakıp sadece kendınıze kızmaya baslıyorsunuz. ıste orada kader demek ıstıyorum… sadece ALLAH demek ıstıyorum. vesveseler susmuyor.görünenin birde görünmeyen kısmı vardır sanırsın bi çok şeyi kendince ama aslında bambaşkadır diyorum… ama kalple tasdik edemiyorum ki hep ağlıyor hep üzülüyorum… neysehayat bu galiba…bi şekilde yaşayıp ölünüyor… yardımınız için tekrar teşekkür ederim… bir de bi oğlunuz varsa sözünde durmayı eğer kızınız varsa hemen güvenmemeyi öğretin ona…saygılar

 70. tesekkur ederım. çoğu zaman ınsan kendının tek dusmanı olarak kalıyor su hayatta…keskeler keşkeler… ama olmuyor . kacan fırsatlar gıdenler gerı gelmıyor . onlara kızmayı bırakıp sadece kendınıze kızmaya baslıyorsunuz. ıste orada kader demek ıstıyorum… sadece ALLAH demek ıstıyorum. vesveseler susmuyor.görünenin birde görünmeyen kısmı vardır sanırsın bi çok şeyi kendince ama aslında bambaşkadır diyorum… ama kalple tasdik edemiyorum ki hep ağlıyor hep üzülüyorum… neysehayat bu galiba…bi şekilde yaşayıp ölünüyor… yardımınız için tekrar teşekkür ederim… bir de bi oğlunuz varsa sözünde durmayı eğer kızınız varsa hemen güvenmemeyi öğretin ona…saygılar

  • Çok haklısınzı Aylin hanım.Maasef evlat doğruyorsun ama büyüdükten sonra gönlünü istediğiniz gibi yapamıyorsunuz.Allahım tüm çocuklarımıza güzel ahlak versin hepsine hidayet versin.Temiz bir vicdan versin.Şimdiki gençliğin ahli çok kötü buna çok üzülüyorum.Allahım ne olur onlara acı onlara doğru yolu göster,hadi isminle hidayet ver,kuddus isminle temiz ahlak ver.Evlatlarımızı şeytanın,nefislerini ve insanların şerrinden koru.Allahım dualrımı kabul et ne olur.

   • Aylin hanım herkes hata yapabilir bunu bilin lütfen dediğiniz gibi geriye dönebilme imkanı olsaydı keşke diyoruz ama yok.Onun için eskiyi unutmak gerekir başka çare yok çünkü telafisi de yok.Kendimizi keşkelerle yormadan önümüze bakmalıyız.hatalarımzı evet hatıryıcağız tevbe edeceğiz ama devamlı düşünerekde hayatımzı kararmamalıyız.Önünüzde yaşanacak zaman ne kadar bilemezsiniz bu nedenle zamanımzıı iyi değerlendirmeliyiz.Allahın doğru olarak gösterdiği yolda elimizden geldiğince geçmişden dersalarak devam etmeliyiz.Lütfen artık üzülmeyin kimbilir kimler ne kadar acı çekmişdir.Lütfen hayata umutla bakın sizin değerinizi bilecek sizeöenm verecek mutalak birileri vardır.Siz Allaha dua edin ona yaklaşın ve onunla dost olun bütün siteklerinizi sıkıntılarınzı ona anlatın o Semi’dir en iyi işitendir.Size cevap verecektir.Hoşçakalın ne zaman konuşmak dertleşmek isterseniz ben burdayım.

  • Merhaba Eda hanım; Velsel karani münacaati Veysel karani dilinden Allaha yalvarış,Allah’ın sevgili kullarında olan Veysel karanı Çok güzel söz ve yakarışla Allaha yalvarıyor.Bizde bu güzel kelime ve sözlerle Yalvararak Allaha İsteklerimiz sunarız.
   Ey hak yolcusu! Allahü Teala’nın sevgili kulu veysel’Karani Hazretlerinin çu aşağıdaki dua ve münacatıyla her gün bir kaç defa(en azından akşam sabah) okumalısın.

   Münacat’ın türkçe anlamı;mübarek ve bereketli kelime ve cümleele Cenab-ı Allah’a yalvarmak,yakarmak,her iki dünyası için saadet ve selametini istemek,kulun yüce Rabbine dua ederek,yalvararak,yakararak O’dan hacetlerini,dileklerini istemek demektir.

   Cenab-ı Allah’a edilen her dua bir münacattır.

   Allah’ın sevgili kullarından biri olan veysel’Karani hazretlerinin bu okuyacağımız duası ne kadar mükemmel,kelimeleri ne kadar geniş kapsamlı bir anlam taşımaktadır.Duanın türkçe anlamını okuduğumuzda bu mükemmelliği biraz kavrayabiliriz.

   “Ey yüce rabbim! Ben Senin aciz,biçare kulunum.Sana layık,Sana yakışır bereketli,yeyizli kelimelerle dua edip yalvarmayı bilmiyorum.Ancek,Senin yüce katında büyük kıymet ve değeri olduğuna inandığım,Senin sevgili kulun Veysel’Karani’nin şu dua ve münacatı ile sana dua ediyor v eyalvarıyorum.Allah’Im Ona açtığın o yüce dergahının lutüf kapısın,rahmet ve lutfünla bana da aç Ya Rabbi.İşte o sevgili kulunun duasıyla,onun söylediği gibi, ben aciz,biçare kulun da dua ediyor ve diyorum”

   Allah’ım! Sen benim Rabbimsin;Ben ise Senin kulunum.(Sen benim Rabbimsin;ben ise Senin kölenim.)
   Sen Halık’sın(Yaratansın);ben ise mahlukum.(Yaratılanım)
   Sen Rezzaksın(rızık verensin);ben ise merzukum(rızık verilenim)
   Sen Maliksin(Mülkün sahibisin);ben ise memlukum.(Sahimlenenim.Benim sahibim sensin)
   Sen Aziz’sin (çok güçlüsün);ben ise zelilim(çok güçsüzüm)
   Sen Ganisin(çok zenginsin);ben ise fakirim(yoksul ve muhtacım)
   Sen Hayy’sın(hayat-ı ebedi ile hayy’sın,dirisin);ben ise meyyitim(ölümlüyüm,ölüyüm)
   Sen Baki’sin(ölümsüzsün);ben ise faniyim(ölümlüyüm,geçiciyim)
   Sen Kerimsin(kerem sahibisin);ben ise leimim(değersizim).
   Sen Muhsin’sin(iyilik eden,ihsan edensin);ben ise kötüyüm(kötülük eden,isyan edenim).
   Sen Gafur’sun(günahları silen,bağışlayan,affedensin);ben ise günahkarım(günah işleyenim.
   Sen Azim’sin (ululuk ve azamet sahibisin,büyüksün,yücesin);ben ise hakirim(küçük ve değersizim)
   Sen Kavi’sin(güçlüsün,kuvvetlisin);ben ise zaifim(çok güçsüzüm.acizim).
   Sen Muti’sin(verensin);ben ise sailim(isteyen ve dilenenim).
   Sen emisin(emniyetlisin,emniyet verensin);ben ise haifim(korkudayım,korkuluyum,emniyetsizim).
   Sen Cevvad’sın(çok cömertsin,bol bol verensin);ben ise miskinim(çok muhtacım,yoksulum).
   Sen Mucib’sin(duaları kabul edensin,duaların gereğini yerine getirensin);ben ise dua edenim(dua derek isteyenim).
   Sen Şafi’sin(şifa veren sensin);ben ise merizim(hastayım)
   Ya Rabbi,şifa veren sensin,hasta olan isie benim)

   Allah’ım gerçek budur.Benim günahlarımı affedip,bağışla.Beni azarlayıp cezalandırma.Hsatalıklarıma şifa ver(şifa veren ancak sensin)Ya Allah,Ya kafi,Ya Rabbi,Ya vafi,Ya Rahim,Ya Şafi,Ya Kerim,Y aMÜafi,Allah’ım,benim bütün günahlarımı bağışla ,beni affet,benim bütün dertlerime devalar ver,afiyetler nasibeyle.Beni ebedi olarak rızana ve hoşnutluğuna eren kullarından eyle,Ey merhamet edenlerin en merhametlisi olan Allah’ım bana rahmetinle muamele eyle .Amin.

 71. ne olur benim için bi dua edin çok büyük bi sıkıntım var kötü bişey olucak gibi başıma kötü bişeyler gelecek gibi geliyo ne olur ALLAH rızası için dua edin allah herkesin yar ve yardımcısı olsun

  • Canım benim adaşımsın korkma ve “hasbünallahü ve nimel vekil nimel mevla ve nimen nasir “duasını 100 kere oku.Ayetel kürsi oku.Ve 10 defa “Ya hafız celle cellühü ” oku.Allahım sen zeynep kuluna yardım et onu korktuğu şeylerden koru.Aminnnn.

 72. sizden ben ve arkadaşlarım için dua etmenizi istiyorum. Son 15 gündür sonuçlanacak bi davamız var işimizle ilgili hayırlısı ile olumlu yolda biter inş onun sıkıntısı içindeyiz her an telefonda habermi var diye beklemekteyiz elimiz kolumuz bağlı gibi iş yapmak istemiyorum sıkıntım gitsin diye la havle vela kuvvete….. çekiyorum ne olur sizlerde bize dua edin şu içimdeki sıkıntıdan kurtulayım

  • Canım Allah yardımcınız olsun ve en hayırlı bir şekilde sonuçlanır inşallah.aşağıdaki tertibi yapın inşallah hayırlısı ile en güzel şekilde sonuçlanır.
   Allah’ın isimlerinde olan El-Halık ismini; çözülmeyen bir işi olan kimse temiz ve abdestli bir şekilde kıbleye karşı oturup tenha bir yerde (5115) defa zikreder ve halini Allah’a arz edip yardım dilerse isteği yerine gelir ve çözülmeyen işi çözülür.
   Her hangi bir konuda haklı oldugunuza inanıyorsanız.Bu davayı kazanmak için her gün 117 kere “Ya Müizz,Ya Zel Celali Ve’l-ikram celle celalühü” diyerek dua eden kişi haklı olduğu davayı kazanır.Ayrıca her işinde başarılı olur.

   Ayrıca her gün 4624 kere “Ya Hakem celle celalühü” zikri okunur.

   Güneş doğmadan önce 10816 kere “Ya Adl celle celalühü” zikri yapılırsa haklı olduğu dava kazanılır.
   Er-Rahman:Dünyada,mü’min ve kafir ayırtetmeksizin herkese merhamet eden,şevkat gösteren,acıyan Allahü teala Hazretleridir.

   Haklı olduğunuz davayı kazanmak isteğiyle her gün 1011 defa” Ya Rahman celle celalühü” zikrine devam ederseniz,davayı kazanır,muradınıza erersiniz.
   Hakkınızda hayırlı olur inşallah.

 73. merhaba bi sorum vardı.sevdiğimden ayrıldım geri dönmesi için çevirgel duası okuyabilirmiyim.o dua büyüye giriyor falan diyen oldu.doğrumu.yada hangi dualara okuyabilirim yardımcı olurmusunz bana

  • Derya hanım merhaba Allahın “Ya Vedüd ” ismi şerifini 400 defa “Ya Vedüd celle celalühü” diye okuyun ve dua edin.
   Ayrıca aşağıdaki duayı okuyun.

   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)
   Ayrıca,
   Aşağıdaki duayı her gün 17 defa okuyan kimse çevresindeki herkesin ve özellikle istediği kimselerin sevgisini ve saygısını kazanabilir.Bu duayı 72 defa okuyan düşmanların şerrinden ve zalimin zulmunden korunup,kurtulur.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Sübhaneke la ilahe illa enete ya Rabbi külle şey’in ve varisehü ve razıkahü ve rahimeh”

 74. ALLAH adıyla ALLAH’tan giderilmesi arzu edilen veya talep olunan dünya ahiret bilumum hacetlerin reva olup gönüllerde olanların gerçekleşmesi için önerileriniz, en azından çaresizlerin tesellisi olup, yine yüce yaradanımızın izniyle ( ki olmıyacak dua için zikir müsaade eylemez ) yapacakları çalışmalarla ilgili bilinçli olarak gayret sarfederek sonucunda inşallah bilcümle mesrur ve mutlu olurlar. Şahsi duygu ve düşüncelerimiz yanında maddi ve manevi zor günler geçirdiğimiz şu anlarda daha da kötü eli öpülesi ANALAR’ımızıni öpmeye koklamaya kıyamadığı fidanlarının ( Savaş halinde olsa düşmana karşı savaşırken şehit düşse amenna, ortada savaşacak ordu yokken ) şehit düşmeleri canımızın taa içini yakmakta. Bunun için, bu acıların tekrarlanmaması, güvenlik güçlerimizin korunması kollanması için ne okuyabiliriz, ne yapabiliriz ? Tüm sıkıntı içinde olan kardeşlerimiz affetsinler. Naçizane olarak umumi bir korunma olarak gerek sevgili yönetici kardeşimiz vede gerekse sitede derman arayan kardeşlerimizin bilcümle TÜRK halkımızın, önereceğiniz DUA VEYA DUALARA katkılarının YÜCE ALLAH’ımızın katında kabulü ile AMİN.

  NOT. Tüm bu onulmaz sıkıntılarımız ardından haddim olmayarak hayırlı iş için dairemi ederi fiyatında vede seri bir şekilde satabilmek için ne okuyabilirim, verebileceğiniz bilgiler için teşekkürlerimle. Saygılar.

  • Duyarlılığınız için teşekkürler Necati bey.Allahın”Ya hafiz ismini” 998 kere okuyalım,şehitlerimiz için yani askerlerimiz korumak için.Malın satılması içinde lütfen karında duasını 7 gün 7 defa okuyun.
   Herhangi bir ev yada mülkün satılması için sabah namazından sonra selam verir vermez 7 defa “Elem neşrah leke “ suresini bir miktar suya okuyun ve suyu kabta birikitirin, 7 gün aynı şekilde sabah nazmazından hemen sonra yani selam verdikten ” “Allahümme ente`s-selam ve minke`s-selam tebarekte ve tealeyte yel ze`l-celali ve`l-ikram. ” demeden önce okunur. her gün okunan su biriktirilir.Bulunduğunuz yerde denzi yada akarsu var ise oraya dökülür.

   Okunacak sure:

   Bismillahirrahmanirrahim,

   1. Elemneşrahleke sadrek
   2. Ve vedağna anke vizrek
   3. Ellezi engada zahrek
   4. Ve refağna leke zikrek
   5. Feinne meal usri yüsra
   6. Inne meal üsri yüsra
   7. Feiza ferağte fensab
   8. Ve ila rabbike ferğab

 75. selamaleyküm zeynep hanım.hayatımda bazı sıkıntılarımın giderilmesi için,kpss sınavım için,evim olması için,memur olmak yuva kurmak için,ne okuyabilirim.yasin suresi ne için okunursa o iş hallolur diye duymuştum.okusam ardından ne diye dua edeceğim isteğim 1-2 değilki.nasıl yalvarsam bilemedim.bi yardımcı olursanız sevinirim.ayrıca kardeşim 7 aydır epilepsi ilaç kullanıyor şimdilik ilacın etkisiyle nöbeti olmuyor ama tamamen şifa bulabilmesi için ne yapsam ne okusam ona.birde geceleri içim sıkılıyor korkarak uyanıyorum bu vesveseden nasıl kurtulurum.namaza başlamak istiyorum olmuyor illaki 5 vakitten birini geçiriyorum.çok iradesizim.çaresi yokmu.ayrıca şefimin dibinde çalışıyorm.genelde ve hep bana kızıyo ne yapmalıyım.teşekkürler.

  • Merhaba Emine hanımcığım.İnan herkesin sıkıntısı var ama büyütmeden bir bir en kolayından başlayarak çözebilirsin.Sıkılarak üzülerek bir şey çözebiliyormusun.Önce bir kere Allahım hakkımda hayırlı olan şeyleri yapmayı bana nasip et ve bana yardım et diye dua et.Şefinizi isze kızmasını engellemek için 10 defa “Ya Gafur deyip.” üfleyin arkasından yada yüzüne işe gitmeden okuyun ve dua edin onun kızgınlığından sen beni koru diye.Ayetel Kürsi oku ve üfle.Önce işini bir dğzene koy eğer kpss sınavını kazanamazsan işini sevmeye çalış olmuyorsa değiştirme imkanın varsa değiştir.Ondan sonra evliliğe sıra gelir onun içinde her sabah namazından sonra “489 defa Ya Fettah ve Ya bais oku” bu dua hem işini gücünü kazancını artırır hemde talihini açar.Evlilik için başka dualar var siteme gir al ve oku canım.Ayrıca sara hastalığı için dua ise aşağıdaki duayı okuyun.
   “Hazihi cehennemülleti küntüm tü’edün.İslevhelyevme bima küntüm tekfürun.”

   Bu dua sara hastasına her gün 7 yada 21 defa okunur.mümkünse dua yazılıp üzerinde taşınır.
   ayrıca;
   Sara tutan kimsennin üzerine (11) defa Ayetül-Kürsi okunup,üflenirse bu rahatsızlığa şifa bulur ve açılır.Bu virde devam edilirse hastalıktan sara hastası tamamen şifa bulur.(K.Havas,95)

   Kaynak:Şifalı dualar(Manevi reçeteler) Arif Pamuk
   Okuyun.Diğer dualar içinde siteme girin ve okuyun Allah yar ve yardımcınız olsun.

 76. hayırlı günler benim sizden bi ricam var ne olur yardım edin aynı köylü bi komşum var okadar çook seviyorumki sanki annem gb oturduğu ev kendinin ama yeni ev aldılar taşınma ihtimali var ama ben çok üzülüyorum dediğim gb annem gb seviyorum taşınmasını istemiyorum ayrılmak istemiyorum ondan yardım edin neolur

  • canım tabiiki iyi komşu kaybedilmek istemez bunun için dua et bu gün “La ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel ard ya zel celali vel ikram.” 100 defa oku.Ama şunu diyeyim bu kadar üzülme neyin hayırlı olacağını biz bilemeyiz belki onun için yada sizn için hayırlıdır.Bilemeyiz.Onun için Allahım bu kişinin taşınmasını istemiyorum ama sen en iyisini bilirsin onun ve bizim hakkımızda ne hayırlı olacaksa onu nasip et diye dua et.Hayırlarla kalın Allah herşeyi gönlünüze göre versin.

 77. erkek arkadaşımın sevgisini kazanmak için Ya Mücib ismi şerifini de uygulayacağım demiş bir arkadaşımız. nasıl uygulanıyor acaba ? erkek arkadaşının sevgisini kazanmak için uygulanıyormuş ama nasıl ne zaman ve ne kadar okunacak acaba?

 78. herkesin cuması hayırlı olsun inşallah. Rabbim herkesin gönlündeki muradı kabul etsin inşallah. ve benim muradım da sevdiğim adamla tez zamanda evlenmek .Allah’ım dualarımı kabul eder inşallah…

  • Amin Pınarcığım.Allah gönlüne göre versin inşallah.Bu gün Sela Vakti”la ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel erd ya zel celalü vel ikram.” 100 defa falan söyle dilegini söyle.

 79. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ZEYNEP HANIM ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN..KENZÜL ARŞ DUASININ SAHİH OLMADIĞINA DAİR YAZILAR FETVALAR OKUDUM DOĞRUMU.BENDE İSTEKLERİMİN OLMASI İÇİN BU DUAYI OKUYORDUM.HAŞA ŞİRKE DÜŞÜLEBİLECEĞİ GİBİ BİŞİLER OKUDUM.ÇOK TEDİRGİN OLDUM.NİYETE BAĞLI AMA BİLGİNİZ VARSA PAYLAŞIRMISINIZ.AYRICA AYETEL KÜRSİ HATMİ YAPMAK İSTİYORUM NASIL BAŞLAMALI VE İŞLERİMİN OLMASI VE DUALARIMIN KABULÜ İÇİN İSTİYORUM NE DEMELİYİM.NASIL NİYET ETMELİYİM.AYRICA TEK SEFERDEMİ OKUMALIYIM ARASINDA KONUŞABİLİRMİYİM YANİ İŞ YERİNDE OKUSAM OLURMU.

  • Emine hanımcığım Ayetel kürsi her hangi bir niyet için okuyacaksanız.Güzelce bir abdest alı 2 rekat hacet namazı kılın .Arkasından Allahım şu niyetim için oluyacağım Ayetel kürsi hatmmi kabul et diye niyet edilir.Besmele ile başla bir günde bitiremezsin herhalde okuyabildiğin kadar oku.Diğer yarısın diğer günlerde okursun.Aslınd aseccade başına oturuo-p okumak daha makbul ama.Sen çalışıyorsun Allah kabul eder.Aklına geldikçe abdestli okusan daha iyi olur.Bir kaç günde bitir.Sonra bir şükür namazı kıl 2 rekat Allah hamd ederek başla duamna ve niyetini Allaha bildir.Sonra salvat getir ve amin de.
   Kenzül arş duasının türkçesini okuduysan çok makbul bir duadır.Okumanda fayda var.

 80. sevgilim evlilikten korkuyor,sorumluluk almaktan korkuyor. sevgilimi evliliğe ikna etmek için ne yapmalıyım? pazartesi 4.yılımıza gireceğiz ama hala evlenmek istemiyor.

  • Sevgili Pınar hanımcığım ne diyeyim inşallah sorumluğunu alır.Onun için tembelliği gitsin işine gücüne sarolamsı ve sorumluk alması için her gün 33 defa Ya Sabur celle celalühü zikrini ek üstüne üfle.Bir da faydalı şeylere yönelmesi içi 201 defa Ya Nafi celle celalühü çekin.Eğer böyle giderse evlenseniz ne olacak sakın bu sorumluğu almadan evlenmeyin.Yine de dua ederke hakkımda hayırlı ise nasip et değilse hayırlısını ver diye dua et.

 81. hayırlı sağlıklı sıhhatli herşeyiyle tastamam evlat nasip etsin allahım herkese. eşim hamile bebek için bu güzel duaların kabulü için hangi esmaül hüsnayı okunacak adet sayısıyla okumasını tavsiye edersiniz

  • Allah hayırlı evlat nasip etsin inşallah.Sağlıkla eli ayağı sağlam annesine sağlıklar versin ve kloylıklar nasip etsin.
   Bir kere her akşam sabah “Bismillahi ala dini ve nefsi ve mali ve ehli ve veledi” duasını üç yada 7 kere okuyun.Ardından “Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alim” duasını da sabah akşam 7 defa okuyup eeşinizin üzerien üfleyin.her gün “Ya Hafiz Celle celalühü” 10 kere okuyun./ defa “Ya Rakip celle celaühü” okuyun.Ayetel kürsi okuyucudur onud aokuyun.Eşinizin sağlıkla doğum haberieni iletirseniz sevinirim.Allah tüm belalardan müsibetlerden tüm şerlerden korusun.

 82. selam degerli yönetici,benim de bir sikintim var.6 ay önce ailemin istegi üzerine bir cocukla görüstüm.2 ay beraberdik,sonra o olmayacagini söyledi ve ayrildik.Simdi baska bir kizla nisallanmis ama ben onun bana tekrar dönmesini istiyorum.Bunun icin hangi dualari okumam lazim.Banada yardimci olursaniz sevinirim..

  • Songülcüğüm merhaba öncelikle hakkınd ahayırlı ise iste.Şimdi başkasıyla nişanlanmış ya o kızda onu seviyorsa onu ayırmak günah olmıyacakmı.Sen yinede Allahım benim kısmetim ise o kişi benim için hayırlı olacak ise sevgisini kazandır bana diye dua et.Cuma günü sabah ezanından sonra “3025 defa Ya Mücip esmasını çek dua et” ama lütfen iyice düşün siz ayrılmışsınız. ve olmamış oda gidip başkası ile nişanlanmış onları ayırmak istemek bence yanlış belki senin için başka biri daha hayırlıdır.Bazen biz bizim için kötü yada olumsuz olan şeylerin aslında bizim için hayırlı olabileceğini düşünmeyiz.Lütfen iyice düşün ve Allahım hakkımd ahayırlı olanı gönlüme nasip et diye dua et.hayırlı akşamlar canım.

 83. hayırlı akşamlar sayın yönetici..yarın eşim için önemli bir gün olacak.biz yurt dışında yaşıyoruz.bu çalıştığımız iş yerinde eşimli birlikte 5müdür bulunmakta.fakat en büyük müdürümüz gidiyor,yarın onun yerine bu müdürler arasından seçim yapılacak.eşimin mevkisini yükseltmek için hangi duaya veya nasıl bir tertibe ihtiyacımız var ‘ya rafi’ ismini okuyorum.fakat sizin önereceğiniz bir şey varmı.Allahın izniyle eşimin mevkisi yükselsin inşallah.sağolun Allah razı olsun

  • mevki yükseltmek için Rafi isminin zikri çok faydalıdır.
   Emir ve fermanına karşı konulamayan,kırılanı ta’mir eden,eksikleri tamamlayan,dilediğini zorla yaptırmaya muktedir olan,her şeyde hükmünü kayıtsız şartsız yürten Allahü Tealadır.
   Hiç bir şey,Allahü Teala’nın “Kudret Eli”nden kurtulamaz.Bütün yaratılanlar O’na mecburdur.Saltanat ve Ceberut Sahibi olan yalnız O’dur.yarattıkları istesede istemesede dilediğini onlar işletir.
   Bu özellikler Allah’ın “Cebbar” ismine mahsustur.
   Her gün 296 defa “Ya Melik,Ya Cebbar celle celalühü” zikrine devam eden,her işinde başarılı olur.
   her gün 1306 defa “Ya Cebbar,Ya Zü’l-Celali Ve’l-İkram celle celalühü” zikrine devam edenin rızık ve kısmet kapıları açılır.
   Her gün 206 defa “Ya Cebbar celle celalühü” zikrine devam eden;herkes tarafından sevilir,her yerde sözü geçer.

   • Dualarınızın kabulü için 3025 defa “Ya Mucip celle celalühü”okuyun.Birde bu gece tesbih namazı kılın dua edin Eğer hakkınızda hayırlı ise Allahım nasip etsin.Yinede hakkınızda hayırlı olacak diye dua edin.

   • Mesleğinde ilerlemek,yükselmek ve terfi etmek isteyenler;5 vakit Namazlardan sonra 351 kere “Ya Rafi celle celalühü” zikrine devam ederlerse hem rızıkları artar,işleri açlır,mesleğinde de ilerler.
    Allah’ın Er-Rafi İsm-i şerifi; iyileri yücelten,yukarı kaldıran,zillettten izzete götüren,bataklıktan çıkaran,dereceleri artıran,mü’minleri yükselten anlamındadır.
    San’at ve mesleğinde ilerlemek için ayrıca 5 vakit namazlardan sonra 150 kere “Ya Alim celle celalühü” zikrine devam etmelidir.Bu zikir ayrıca dünyevi ve uhrevi ilim kapılarını açar.

  • Hayırlı akşamlar Allahım hakkıında hayırlı olacak ise inşallah Rafi ismi hurmetine yardım etsin ve derecesini yükseltsin.
   Mesleğinde ilerlemek,yükselmek ve terfi etmek isteyenler;5 vakit Namazlardan sonra 351 kere “Ya Rafi celle celalühü” zikrine devam ederlerse hem rızıkları artar,işleri açlır,mesleğinde de ilerler.

   Allah’ın Er-Rafi İsm-i şerifi; iyileri yücelten,yukarı kaldıran,zillettten izzete götüren,bataklıktan çıkaran,dereceleri artıran,mü’minleri yükselten anlamındadır.

   San’at ve mesleğinde ilerlemek için ayrıca 5 vakit namazlardan sonra 150 kere “Ya Alim celle celalühü” zikrine devam etmelidir.Bu zikir ayrıca dünyevi ve uhrevi ilim kapılarını açar.

 84. hayırlı geceler öncelıkle yardımlarınız ıçın sağolun yardımınızı beklıyorum bırısını çok seviyosun onunda sevdiğne inanıyosun ama yeterlı bulmuyosun çocuğu gb davransın istıyorum merak etsın görmeyınce duramasın hep benımle olsun sevsın korusun neolur yardım edermısın

  • Merhaba irem hanım.
   o kimsenin kalbini ve sevgisini kazanıp kendisine bağlamak isterse,tenha bir yerde kalbini kazanmak istediği kişiyi hayal ederek veya resmini önüne koyup ond ayogunlaşarak “YA MUCİB” (3025) defa okur ve arkasından o kişinin annesinin ismiyle birlikte “Allah’ım bu kimsenin sevgisini bana nasib et kalbini bana bağla” diye dua ederse isteği meşru ve helal olduğu müddetçe kabul olur ve istediği şeyi elede eder.
   Bir şahsı kendine bağlamak yada itaat ettirmek istendiğinde temiz bir abdest alıp tenha bir yere çekilinir.

   Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Sonra o kişinin hayalini hatırlayarak veya resmine bakarak otuz kere salat ü selam okunur.Sonra 170 defa “VED-DUHA ” suresi okunur.Biiznillah isteğin yerine gelme ihtimali yüksektir.

  • Merhaba irem hanım.
   o kimsenin kalbini ve sevgisini kazanıp kendisine bağlamak isterse,tenha bir yerde kalbini kazanmak istediği kişiyi hayal ederek veya resmini önüne koyup ond ayogunlaşarak “YA MUCİB” (3025) defa okur ve arkasından o kişinin annesinin ismiyle birlikte “Allah’ım bu kimsenin sevgisini bana nasib et kalbini bana bağla” diye dua ederse isteği meşru ve helal olduğu müddetçe kabul olur ve istediği şeyi elede eder.
   Bir şahsı kendine bağlamak yada itaat ettirmek istendiğinde temiz bir abdest alıp tenha bir yere çekilinir.

   Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Sonra o kişinin hayalini hatırlayarak veya resmine bakarak otuz kere salat ü selam okunur.Sonra 170 defa “VED-DUHA ” suresi okunur.Biiznillah isteğin yerine gelme ihtimali yüksektir.

 85. s.aleyküm benm size bir sorum olucak en çok hangi duayı edersek kabul olması daha çoktur hocam yardımcı olursanz sevnrm bana tesbih namazı diye söyleyen oldu mükafatı çok büyük yapıyorum bu zamana kadarda herzaman yaptım ve kabul oldu fakat çok istedigim bir dilegim var ne yapmam gerektigini bilmiyorum yardımcı olursanz sevnrm hangi duaları okumam gerekiyo ne yapmam gerekiyo

  • Merhaba duygu hanım.Evet tesbih namazı ve sonrasındak, dua çok makbuldür.Fetih suresini 41 defa okumakta çok faydalıdır.Dualarının kabulü için Cuma sabahı sabah namazından sonra “3025 defa Ya Mücib celle celaühü” diye zikret.Size kolay gelen hangi dua varsa istediğinizi okuyabilirsiniz ama özellikle cuma günü dua edin.Canım siz çok istersniz ama hakkınızda hayırlı olup olamdğını bilemezsiniz onun için yinede Duaya başlarken ve niyet e derken “Allah’ım hakkımda hayırl ise kabul et “deyin.
   Allah yar ve yardımcınız olsun.

  • İremciğim nihayet seninle konuşabildik.canım sana hangisi kolay geliyorsa onu yap.Biri bitince diğerinide yaparsın seni öpüyorum Allaha emanet ol.Msela bu hafta ya Mücib yap başka bir gün Vedduhayı yap.

 86. Hayirli geceler benim esim baska birisi icin benden bosandi ve onunla evlenmek istiyormus benim iki cocugum var ve tekrar esim ile evlenmek istiyorum o kizla evlenemeyip evimize donmesi icin ne yapabilirim lutfen yardim edin

  • Merhaba suna Hanım üzüldüm ama hakkınızda ne hayırlı ise o olsun.Eğer dönmesi sizin için hayırlı olacak ise niyet ederek aşağıdaki dua tertipleirni yapın.
   Allah’ın EL-CAMİ ismi;İstediğini,istediği yerde toplayan anlamındadır.

   Bu nedenle kaybı olan yada evi terk edenn kişiyi geri getirmek için Allah’ın isimlerinden EL-CAMİ ismi şerifi her gün (12.996) kere “Ya Cami celle celalühü” diyerek zikredilir ve dua edilirse maksada ulaşılır.

   EL-MUCİB;Kulların duasını kabul edip,cevap veren.Cenabı-Hak,canlı cansız akıl sahibi veya buna kabiliyeti olmayan mahlukatın istek ve ihtiyaçlarını onlardan daha iyi bilir ve görür.Kullarından bir ister hal diliyle ister konuşma diliyle istek ve ihtiyacıcnı arz edip,istekte bulunsa,kulun duasını işitir ve istediği cevabı verir.

   Ebced değeri ve zikir saati:Bu ismin zikri(55) adettir.Zikir saati Müşteri,günü ise Perşembedir.

   Özellikleri ve bazı faydaları:

   Saatinde geregi gibi zikreden kimse Yüce Allah’tan ne dilerse kabul edilir.Ulşamak istenen şey haram ve günah olmadığı takdirde isteğine kavuşur.
   Her gün 60 defa zikredenin duası kabul olur.ve Allah’ın himayesinde olur.
   Dargın olan eşler veya herhangi bir şekilde araları bozulmuş olan eş-dost,arkadaş, yada yeni bier arkadaş eş-dost edinmek isteyen biri o kimsenin kalbini ve sevgisini kazanıp kendisine bağlamak isterse,tenha bir yerde kalbini kazanmak istediği kişiyi hayal ederek veya resmini önüne koyup ond ayogunlaşarak “YA MUCİB” (3025) defa okur ve arkasından o kişinin annesinin ismiyle birlikte “Allah’ım bu kimsenin sevgisini bana nasib et kalbini bana bağla” diye dua ederse isteği meşru ve helal olduğu müddetçe kabul olur ve istediği şeyi elede eder.
   Aile fertlerinin birbirlerini sevip anlaşmaları için her gün,herkes her namazdan sonra 20 defa “Ya Vedud) ismi şerifini çekip, “Allah’ım bizi birbirimize sevdir ve aramızdaki gerginliği nefreti bertaraf eyle”diye diye dua edilir.

   Ayrıca aralarındaki sevgiyi artırmak için Yasin suresinin son ayeti olan “İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe-yekun.Fe subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun” ayetini yiyecekleri yemeklere yada tatlılara okuyup birlikte yemeleri sevgiyi artırır.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)Eşinden ve eşinin başkalarıya ilişkisinden rahatsız olan kimse aşagıdaki formülleri 21 gün uygularsa .Allah2ın izni ile eşini geri kazanacakdır.

   Bu işe başlarken önce Allah Rızası için abdest alıp,sonrada niyet edilmelidir.Ancak allah rızası için namaz da kılınırsa yapılan işlemin daha kısa sürede ve daha çabuk etkisi görülür.

   Yapılacak işlemlere başlaman önce, şöyle dua edilmeli.

   “Allahümme elki muhabbeti(filan bin veya binti falan veya fülane )ve ağlik kalbi aleyha acilen ve sür’aten”

   Duanın türkçesi de yapılabilir.Anne adıyla birlikde arası yapılacak kimselerin isimleri zikredilir.Türkçesi şöyledir.

   “Allah’ım acilen ve süratle(Mesela:Ayşe kızı Fatma ile Emine oğlu Ali’nin filane kızı falane ile falane oğlu filanı)birbirlerine sevdir ve kalplerini bağla”

   41 nohut ve karabiber okuma:

   41 siyah nohut yada karabiber tanesine 41 defa”Tebbet” suresi okuyup üflenir ve eşini kendisne bağlamak niyetiyle birebir ateşe atıp yakılır.

   Bir mikdar tuza 51 yasin okuma:Bir kimse sevdiği birinin veya eşinin muhabbeti için bir mikdar tuza 51 defa Yasin suresinin son sayfasındaki“Ve darabe lena ve nesiye halkah.kale men yuhyi’l -izame ve hiye ramim.”ayetini okuyup ateşte yakarsa ,Allah’ın izini ile o kimsenin muhabbeti artar.Sabrı kararı kalmaz ve evine döner.Eşine ve çocuklarına bağlanır.

   Sevgiyi artırmak için: yedi tane kesme şekere “Yasin” suresinin son iki ayeti olan“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün.Fe-subhanellezi bi tedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”ayetini okuyup istediği kimseye yedirirse muhabbetiartabilir.

   Cuma günü sabah namazından sonra “3025 defa Ya Mucib celle celalühü” zikrini yap duanı yap.Birde her gün yasini şerifi niyet,n için oku.Yukardaki dualardan sana hangisi kolay ve mantıklı geliyrsa inanarak yap.

  • Canım fazlası bir şey olmaz ama bir daha yaptığında dikkat et çünkü hemen oması yada etkili olması için tam sayı çok önemli.

 87. canım ne kısmetsizlikdir anlamadım okurken eşim geldi yarıda bıraktım 10dk snr tekrar basladım bi okudum fazla oldu bi okudum 10dk snr basladım kısmet

 88. selam size bi sorum olacak ben bugun başlamak istıyorum fetih süresine ama gündüz vaktim yok gece okusam olurmu acaba acıl cevap yazarsanaız sevinirim teşekkür ederim..

 89. sayın yöneticim;
  nasıl başlayacagımı bilmiyorum ama suan hayatı bitkisel hayatta yasıyormusum gıbı gelıyor bana,3 yıldır bı erkek arkadasımla gorusuyodum.erkek arkadasım 28 yasında ben ıse 24 yasındayım.ılk yılda cok kavga edıyorduk cunku ben acık bı ınsansm ve bı o kadarda guleryuzlu ınsancıl o ıse oldukca muhafazakar sınırlıydı bu yuzden kavgalarımız oluyodu.ıkıncı yılımızda kavgalar sona erdı ben tam onun ıstedıgı gıbı bırı olmustum sadece basım acıktı,kapan deseydı kapancaktım.erkek arkadsımı annesıyle tanıstım ve ıstemedıgını soyledı benı,ve aılesı erkek arkadasıma secım yapmasını ıstedı ya bız yada bu kız dıye,erkek arkadasım aılesını sectı ama benıde aramaya devm ettı bende sevdgm ıcın kopamadım,ıkıncı yılımızda artık uzakttık sadece telf ıletısım kuruyduk.3.yılımızda bu cocuk askere gıttı ve benı daha cok aramaya basladı ve benı aılesıne kabul ettırmek ıcın elınden gelen herseyı yapacagıını soyledı.askerlıgı boyunca herhafta sonu karda kısta yanına gıdıp geldım.askerlıgı bttıkten sonra apansız bır kavga edıp benı terk ettı,sayın yonetıcı cok çaresızım hemde çok bana bır suru ewlılık hayalı kurdurdu,onunla 2 yıl karı koca hayatı yasıyoduk,şimdi ise aılesını neden gosterıp benı terk ettı benı arayınca hakaret edıyor azarlıyor terslıyor.okumadıgım dua kalmadı hepsını okudum rabbım hakkımda hayırszıda hayırlısını cewır dedım.istihareye yattıgmda hep guzel seyler gordum,ılk benı terk ettıgınde fetıh suresını cok okuyodum ve bı sekılde ona ulasıp tekrardan barsımıtık.şimdi ise ne yapacagımı bilmiyorum.sizden ricam ne olursunuz bana dua gonderın sadece raabbım içimi biliyo kalbımı bılıyo sadece ona sıgınayım rabbımden medet bulayım sıze yalvarıyorum ne olursunuz benim ayağıma gelmesı ıcın benımle evlenemsı için bana cok etkılı dua edın.sayın yonetıcı sıze dua etmekten baska bır zararım olmaz lütfen rica edıyorum bana çok etkılı bır dua gonderın.selametle kalın saygılarr..

  • Merhaba Zehracığım seni çok iyi anlıyorum.Ve gerçekten çok üzüldüm ailelerin çok geçerli bir neden olmadan engel olmaları gerçekten çok üzücü ama ne diyebilirim ki.Biz kadınların zayıflığı hemen ona inanmamız ve evlenmeden önce bazı şeylere karşı koyamamamız.Ama olan olmuşben seni ayıplamıyorum ve kınmaıyorum da herkesin başına gelebilir.Önce tövbe et canım “Allah’ım yapmış olduğum hatlar ve günahlar için senden özür diliyorum hatalarımı kabul edip itiraf eidyorum.Beni affet nefsime uydum.Bana yardım et.hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı et.” ve 2 rakat tövbe namazı kıl.her gün en az 100 defa “Estağfirullah çek.Ya tevvab 409 defa oku.Şimdi gelelim sana geri dönme konusuna ; onun içinde 2 rekat hacet namazı kıl ve şöyle niyet et.Ey Allah’ım bu kişinin bana dönme,s hayırlı ise onu bana döndürmen hayırlı bir evlilik yamayı istiyorum Eğer hakkımd ahayırlı değil ise kalbimden onun sevgisi alıp hayırlı olan bir sevgi ver diye niyet et.Namazını kıl ve seccadeden kalmadan “secdeye git ve 40 defa “La ilahe illa enet subhaneke inni küntü minez zalimin ” oku.Allahım bu dua ile Yunus peygamberi sıkıntısından kurtardın bende senin kulunum beni de kurtar diye dua et.
   Aşağıdaki duayı da başka bir gün yada yanı gün yap.
   Allahın “MUKADDİM” ismi çok tesirli isimlerden biridir.

   Gelmesini istediğiniz bir kimseyi düşünerek,bir kaç gün(184) kere “YA MUKADDİM” diyerek bu ismin zikrine devam eden ve istediği kimseyi getirmesini Cenab-ı Hak’tan isteyen kimse,kısa zamanda bu isteğine kavuşur.İstediği kişi ayağına gelir.

   Kaynak:Esmaül Hüsnanın Keşfi (Dr.Arif Arslan)
   Ayrıca aşağıdaki duada var onuda sevgisini kazanmak için oku yineniyet et.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)
   Bak canım bu duaları yap bir sire üzülmeden sabret.Allah eğer senin hakkında hayırlı ise geri getirecektir.Yok değilse unutacak ve haayatına devam edeceksin.Belki sen ondan daha çok sevecek birini bulacaksın yada seni çok sevecek ve değer verecek başka birini bulacaksın.Bana yine ne zaman isetrsen yazabilirsin istersen facebook mutlulgunşifrsinden d eulaşabilirsin.yad amesaj atabilirsin.

  • Merhaba iremciğim yazdığımı zannettim ama gözümden kaçmış.kusura bakma.ama sana tekrar yazdım.Ayırca bir şey daha yazacağım.aşağıdaki yazıyı oku.
   Çocuk yetiştirmek çok zor! özellikle sorumlu ve güzel alışkanlıkları olan çocuklar yetiştirmek için öncelikle anne-babaların bilinçli,ne zaman ve nasıl davranması gerektiğini bilmekten geçiyor.Çocuklarımıza zaman zaman çok kızıyor elimizden geleni yaptık ama hiç benim istediğim gibi değil diyoruz.Fakat onu yetiştirirken yapmış olduğumuz hataları bilmiyoruz.

   Gelin birlikte Sayın Nlp Uzmanı ve Yaşam Koçu Arzu Bıyıklıoğlu’nun aşağıdaki yazısını okuyalım ve güzel alışkanlıklar nasıl kazandırılır ve yapmamız gerekenler neler öğrenelim.

   “Her anne çocuğunun güzel davranışları, güzel alışkanlıkları olsun ister ve bunun içinde çaba gösterir, bizim anne-babalarımızda bizim iyiliğimiz için pek çok şey yaptı. Ancak büyüdüğümüzde sonuçlar pek de içaçıcı olmadı. Farkında olmadan kullandığımız olumsuz dil kalıpları, yanlış odaklanmalar, yanlış pekiştirmeler … çocuklarımızın davranışlarını, hayatı algılayış şekillerini olumsuz yöde etkiliyor. Hatta bazı olumsuzluklar nesilden nesile bir miras gibi aktarılıyor. Bu yazımda en çok karşılaşılan birkaç diyoloğu ele aldım. Daha sonraki yazılarımda farklı örnek ve bilgilere yer vereceğim.

   ”Derslerini yaparsan (yemeğini bitirirsen) televizyon seyredebilirsin.” Burada çocuğunuza iyi bir iş yapmanın karşılğında bir ödül teklif ediyorsunuz. Peki ödülün anlamı nedir? Mükafat, bir başarı karşısında elde edilen iyi bir kazanç, değerli bir şeyi haketme…

   Diğer günlerde çocuğunuza televizyon seretmenin zararlı olduğunu, televizyonu kapatmasının gerektiğii, o kötü programı seyretmemesi gerektiğini söylüyorsanız peki ne oldu çocuğun ödülü şimdi?

   Madem televizyon seyretmek kötü bir şey nasıl ödül olabiliyor?

   Televizyon seyretmek (abur_cubur yemek, bilgisayarda oynamak…) için yapılan dersten, yenilen yemekten ne hayır gelir?

   Önemli olan o an için dersin yapılması ya da yemeğin yenmesi mi, yoksa çocuğa uzun dönemde ödev sevme, sağlıklı yemek yeme alışkanlığının kazandırılması mı?

   Çocuklarımıza o an sorunu çözmek için ya da yapmaları gereken en iyi seçimi yaptırmak için ani tekliflerle ilerde onların kafalarında çelişki yaratacak fikirler oluşturabiliyoruz. Çocuklara verilecek ödül veya teklifler daha uzun dönem ve günlük yaşam koşulları gözönünde bulundurularak seçilmeli. Yoksa çocukta oluşan yanlış bağlantılar veya çelişkiler başka sorunlar olarak hem size hem çocuğunuza geri dönecektir. Ödev yapmanın ödülü okul başarısıdır, iyi yemek yemenin ödülü sağlıklı büyümektir, tabiki bu şuanda her çocuğa cazip gelmeyebilir ama zamanla öğrenecektir.

   Çocuklara verilen ödüller kadar önemli olan diğer bir konuda sık sık yaptıkları yanlışları dile getirmemizdir. Bir çocuğa sürekli neyi kötü ya da yanlış yaptığını söylemek sadece bu davranışı kökleştirir. Dikkati daha çok yanlış davranışa çeker oysa amaç yeni bir davranış oluşturmaktır. Bu da ancak yeni davranışa dikkat çekerek olur. Aynı şey yetişkinler için de geçerlidir. Sürekli olarak arkadaşlarına kaba davranıyorsun, ödevlerini yapmıyorsun, odanı toplamıyorsun gibi uyarılar yerine; arkadaşlarına daha kibar davranabilirsin, ödevlerini düzenli yapabilirsin, odanı tplayabilirsin gibi olumlu ifadeler kullanmak odağı doru yerde tutmayı sağlar. Uyarılar yapılırken davranışla kişilik birbirinden ayrı tutulmalı, aksi takdirde zamanla çocuk kişiliğini yanlış tanımlamaya başlayacaktır.

   Tembelsin, dağınıksın, sorumsuzsun, kabasın… demek davranışı kişiliğe taşır. Oysa çocuğun tembellik ettiği ( bazı şeyleri ağır yaptığı) konular vardır. Bu bir davranış şeklidir. Düzeltilmesi gereken konu davranış şeklidir.

   Her davranışın altında olumlu bir niyet yatar. Bir davranış değiştirilmek istendiğinde bu olumlu niyetin ne olduğunu bulmak gerekir. Çocuk da, yetişkin de yaptığı olumsuz davranışın sonucunda mutlaka bir kazanç elde ediyor ki bu davranışı yapmaya devam ediyor. Ayrıca çocuklar beğendiği, model aldığı birisine benzemek amacıyla da davranışları çok kolay kopyalayabilirler. Davranışın altındaki niyet ne olursa olsun çıkış noktası, dikkay çekme noktası yeni davranış şeklinde olmalıdır.

   Bir çocuğa ”sorumsuzsun” demek yerine, ”… bu konuda daha sorumlu davranabilirsin değil mi ?” demek, anında sonuç vermese bile dikkati sorumlu olmaya, yapabilirliliğe ve yeni davranışın çocuk tarafından mümkün görülmesine çekecektir. Oysa tembelsin, sorumsuzsun… demek davranışı ve kişiliği bu yönde birkez daha onaylamaktan, çocuğa öyle olduğunu bir kez daha hatırlatmaktan başka bir işe yaramaz.”

   Arzu Bıyıklıoğlu
   NLP Uzmanı ve Yaşam Koçu
   http://www.arzubiyiklioglu.com

   Bu yazıyı okuduktan sonra sanırım anne-babalar nerede hata yaptıklarını anlamış ve bundan sonra nasıl davranılması gerektiği hakkında bilğilenmişlerdir.

 90. Hocam Merhaba.

  Ya Kahhar zikrini çekiyorum hergün.Canımı çok yaktı erkek arkadaşım okadar kötüyüm ki.onunda aynı şeyleri yaşamasını istiyorum.Beddua etmek günah biliyorum ama gerçekten çok ahımı aldı.Günahmı bu yaptığım haklı olsam dahi?

  • canım benim beddua etmek evet günahdır.Nihat Hatipoğlu bir gün beddua eden bir kadına şöyle bir soru sormuştu.”Beddua ettiğin kişi cehennemde ateşler içinde yanarken dayanabilecekmisin,keşke etmeseydim demiyecekmisin,o eğer yanarsa sana ne faydası olacak.” Sen deki Allah’ım sana havale ediyorum.Sen en iyisini bilirsin.Biliyorum için yanıyor ama bence beddua etme Allaha bırak hem sana olumsuz etkieder kızğınlınlığın artar.nefret çok kötüdür nefret ettikçe için yanar.iyi olamzsın.Zatnen Ona Allah layık olduğu cezayı verecektir.sen iyi olmaya hayata devam etmeye çalış.Allaha emanet ol canım konuşmak istersen ben burdayım.

 91. zeynepciğim oğlum için cvp yazmadın yoğunsun herhalde bide senden bi ricam daha var benım bı teyzem var çok perişan bi halde oğlu hayatını mahvetti askerliğni yaptı 25yasında aileyi takmıyo nedeseler kavga çıkarıyo evde durmuyo arkadaslarıyla gece yarılarına kdr dışarda parasız kaldığı zaman borç yapıyo evdekı eşyalarını satıyo çalışmıyo bende teyzeme sizin sayfayı söyledim yalvardı neolur banada bi yardımcı olsunlar dıe okdr hocaya fln götürüp okuttuk doktora götürdük ilaclarını düzenlı kullanmadı hiçbirinden fayda bulamadık allah rızası için neolur siz yardım edin çook sevap işlemiş olursun. canım teyzemin istediği küfür çok ediyo etmesin evde bizimle vakit geçirsin kavga etmeyelim bide işe girip çalışsın istiyo yani normal bi insan olsun istıyo bi iş var ikna edılebılse alcaklar ama götüremiyoruz neolur canım zeynebim acil cvp at topluma bir insan kazandıralım bi aile daha huzura kavuşsun

  • İremciğim.Ben cevap yazdım sana hemen ama başkasına mı attım yanlışıkla bilmiyorum. merhaba ben sitenin yöneticisi Zeynep ben hoca değilim sadece değerli hocaların dualarını paylaşıyorum.Çocuğunuzun hidayeti için bol Fatiha suresini suya okuyup içirin.içeceği suya 400 defa her gün “Ya Hadi celle celalühü “okuyup üfleyin.170 defa “Ya Kuddus celle celalühü” 73 defa Ya Celil Celle celalühü” Çocuğun babası yada sen 1000 defa “Ya Şehid celle celalühü “okuyun.Allah en kısa zamand ahidayet nasip etsin.en kısa zamand adoğru yolu bulsun inşalalh.Ayrıca günde 514 defa “Ya Raşid celle celalühü” okuyun.Yine görüşmek üzere Allah dualarınzı kabul etsin.Çocuğun hidayeti için bunları yapın.Ayırca 812 lere “Ya habir celle cellaühü”okuyun ve içirin.
   Teyzenin oğluna gelince onu çok iyi anlıyorum.Aynı şeyler bizim yakınımızı oğlunda da oldu.Ama dikkat edin uyuşturucu falan kullanabilir.Bak canım öncelikle yukarda söylediğim isimleri ona da okuyun.Ayıca “kenzül arş “duasını 7 defa okuyun içacaği suya içirin.73 defa “Ya Celil celle celalühü “ismi şerifini olusun.

   Aşağıdaki duayıda okusunlar.

   Evladı,eşi, eve bağlamk için Dua(Dr.Arif Arslan)

   07 January 2012 | Kategori: Dualar
   Share on facebookShare on twitterShare on emailShare on printShare on redditShare on stumbleuponShare on favoritesShare on gmailShare on bloggerShare on tumblrShare on pinterest_share

   Eve gelmeyen veya kaçan, sürekli dışarda olan eş,çocuk veya herhangi birini evine bağlamak,kaçmasını engelllemek yada geri getirmek için DUHA suresini belirtilen miktarda okumak ve yazılı nüshayı karanlık bitr yerde yada bir kitap arasında saklamak la istek yerine gelir.

   Cuma gecesi kalkıp abdest alarak kıblye karşı dönüp otur ve önce duha ” suresinin bir kere ,sonrada geri getirmek eve bağlamak ,ısındırmak istediğiniz kimsenin üzerine değmiş bir elbiseyi ,saç telinin veya başka bir eşyayı önüne koy,bir kere daha “duha” suresini oku.

   Duha suresi:

   “Ve’d-Duha velleyli iza seca.ma veddeake Rabbüke vema kala.Ve le’l-Ahiretü hayrun leke mine’l Üla.Ve lesevfe yu’tıyke Rabbüke feterda.Elem yecid ke yetimen fe eva.ve vecedeke dailen feheda.Ve vecedeke ailen fe ağna.fe emme’l-yetime fela tekhar.Ve emme’s saile fela tenhar.ve emma bi-nimeti rabbike fehaddis.”

   sonra da 170 kere şu duayı oku.

   “Allahümme ya camiannasi liyevmin la raybe fih.İnanallahe la yuhlfiü’l-miyad.icma beyni ve beyne fülan bin fülame ve tülane binti fülane…..”

   Okuma soarasında günlük veya ödağacı yakıp odanı güzel bir koku ile kokulandır.

   Bu sondaki dua yı Arapça olarak da yaz ve arapça parçayı katlamadan karanlık bir yere koy ve sadece geceleri okuyacağın zaman çıkar.Ona bakarak yogunlaş ve bir kere “vedduha” suresini okuduktan sonra alttaki türkçe harflerle yazılı olan duayı 170 kere oku.Arapça duayı da bir kitabın arasına yada karanlık bir yere koyarak ortadan kaldır.

   kaynak.Dr.Arif Arslan(Dua ile ruhsal tedavi)
   Birde bana ismini yazarsan çocuğun onun için Allah’ın isimlerinden hangisi uygun ona bakıp bildiririm.Eğer bu yorumu aldıysan hemen cevap yaz.

 92. benim çocuğumun ismi arda anıl teyzemin çocuğunun adıda emre birde canım benım çocuğum için verdiğin şeyin hepsinimi yapacam

  • İrem hanım sizin çocuğunuzun ismini şu an bulamadım ama teyzenizin çocuğu Emre için Allah’ın En-Nur ismi 256 defa her gün yada Cuma günü okunsun.Allaha emanet olun.

 93. zeynepciğim iş bulması içinde istekde bulunmuştum 2tane iş var ama gitmiyo çalışmak istemedığı için onun için ne yapacagız söylermisin zeynepcim

  • Ebced değeri diye bir şey var isimler arapç ayazılır içind ekaçtane harf varsa Allahın isimleirnden hangi ismin ebced değerine denk geliyorsa onu okumak çok faydalı diyor Dr.Arif Arslan.O nedenle stedim.
   işsizlik içinde:
   Allah’ın “EL-BEDİ” İsmi şerifi mana itibariyle,Yarattıklarını örneksiz ve maddesiz icad edip,hayret verici alemleri yoktan var eden,Zat’ında,sıfatlarında,fiillerinde asla benzeri bulunmayan demektir.

   5 vakit namazlarının ardından (86) defa “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” zikrine devam eden ilimde,fende,mesleğinde çok başarılı olur.
   Her gece (7963) kere “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” İsmi şerifini okuyan işsiz kalmaz.
   5 vakit namzaların arkasından “YA VARİS CELLE CELALÜHÜ” zikri (707) kere zikredilir.
   Birde her gün 33 defa “Ya Sabur celle celalühü” okuyun.

 94. slm ben sizden kardeşim içn sınvı kazanması için dua istiycem acba hangi duaları okuması lazım sınavı kazanması içn birde benim bi istegim var gerçekleşmesi için hanği zikir ve dualrı okuyabilirım fetih süresini okuyorum ama aynı zamanda başka şeylede yapmak istiyorum çünkü olmasını çok istiyorum lütfen cevep verirseniz sevinirim..teşekkürler

  • Sınav için;
   Sınavlarında; Başarı kazanmak,imtihanlarının iyi geçmesini isteyenler:Bir kere şu kesindir ki çalışmadan,gayret etmeden Allah’ın sizlere yardımcı olacağını düşünmek dogru değildir.Ama siz gayret eder çalişırsanız ardından da Allah’tan yardım isterseniz mutlaka yardım edecektir.

   Okunacak dualar.

   1 bardak suya 184 defa ” Ya Mukaddim Celle Celalühü” İsmi Şerifi okunur ve içilir.İçen kişi imtihanda başarılı olur.
   Sınava girmeden önce ” besmele çekerek “Allahım beni sınava doğru bir girişle girdir ve doğru bir çıkışla çıkar,katından bana bir yardımcı gönder” diye dua edilir. “Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr.” duası okunur.
   Ayrıca sınava girmeden önce Besmele çekilir. “Ya Evvel celle Celalühü “ismi, şerifi 37 defa söylenir.
   Sınava girmeden önce 3 yada 7 defa okunur.

   “Rabbi Zidni İlmen Ve Fehmen Ve El-Hikni Bi`S-Salihin.
   Rabbişrahli Sadri Ve Yessir Li Emri Vahlü`L-Ukdeten Min Lisani Yefkahü Kavli.

   Ya Hafız,ya Rakib,Ya Nasır,Ya Allah. Rabbi Yessir Ve La Tüassir, Rabbi Temmim Bi`L-Hayr.”
   sınavın iyi ve başarılı geçmesi için.

   Allahümme Rabbizitni ilmen ve fehmen ve imamen
   Allah!ım zihnimi aç,ilmimi artır,fehmimi aç,imanımı genişlet.
   Ya Fettah(489) Ya Mukaddim(184) adet okunması çok makbuldür.
   Sınava girerkende”Rabbi edhılni müdhalen sıdkin ve ahricni muhrace sıdkin ve’cal li min ledünke sultanen nasira
   Allah’ım beni doğru bir girişle girdir ve doğru bir çıkışla çıkar.Katından bana yardım edici bir kuvvet gönder.
   Sınav başlayınca “Rabb’şrah li Sadri ve yessirli emri,Va’hlül ukdeten min lisani,yefkahü kavli.”
   Ya Rabbi gögsümü ve gönlümü genişlet,işimi kolaylaştır.dilimin bağını çöz.Sözümü anlaşılır eyle.
   Ardından” Ya Hayyü Ya kayyumü Birahmetike esteğisu”
   Ey Hay ve Kayyum olan Allah’ım Rahmetinle yardımını istiyorum.
   Sizde fetih suresini yapın.Ayrıca cuma sabahı,”3025 kere ya Mücip celle celalühü” duasınıyapıp.37 defa “Ya Evvel celle celalühü” okuyun.Cuma okunacak dlek dualrı var sitemde onlardan size uygun olanları yapabilirsiniz.

 95. zeynepcim bir kaç haf önce çok sevdiğim komşum taşınmasın die senden bi yardım istemiştim sende bi dua önermiştin yaptım ama şimdi evin mutfak dolabını vs yaptıracaklar galiba taşıncak tam bellı degıl dıo ama acaba yapabilecegim baska etkili bir dua varmı

  • Canım benim ve mi aldılar da taşınıyorlar.Yoksa kiraya mı çıkıyorlar.Allah nasıl hakınızda ve onların hakkııdan n ehayırlı ise onu yaptrısın canım.Anlıyorum onları çok seviyorsun onlaırn girmesi seni sevgini azaltmıyacak ki yien göreceksin belki her dakiak değil ama göreceksin.Şimdi şöyle düşün onun hasta olamsı yad abir sıkıntıd aolması seni daha çok üzer değilmi? onun için Allah daha kötü bir ayrılık vermesin.Sen yinede dualrınd adevam et.Cuma günü sabah namazından sonra “3025 defa ya Mücib celle celalühü” diye zikret ma dua ederken Allahım onların gtimesini istemiyorum ama hepimiz için ne hayırlısı ise onu ver.Diye dua et.iyi geceler canım.

  • Zeynepciğim benim ne güzel sevdiğin insanlar bir ev sahibi olmuşlar buna sevin evet orayı kiaraya verip burdada oturabilirler ama onlarda kendi evlerinde oturmak istereler canım.Yine ne ise hayırlısı o olsun bitanem.

 96. bana da yardm edebilir misiniz ben nisanlmla dugunume yakin bi zamanda ayríĺdk yaklask 4ay oluyo hep dua edyrm ezanlarda hala bana karsi dusunceleri ayni istemíyo beni cok kirdm cunku onu ne yapmaliym bana yardim edermisiniz

 97. meraba öncelikle burda bizlere güzel bilgiler verdiginiz icin tesekkür ederim…. benim kalbimde gönlümde bir muradım var bunun olmasını cok istiyorum, allahıma dualar ediyorum ve bilmiyorum ama olacagınada cok inanıyorum, … bu muradım kalbimdeki icin bana önereceginiz dua sure varsa söylermisiniz şimdiden cok tesekkür ederim. allah hepimizin gönlüne göre verirr insallah…. ben gönlümdekiyle sonumunn hayırlara vesile olmasını cok istiyorum

  • Merhaba Hial hanımcığım.Öncelikle kalbinizdeki arzunuz sizin için hayırlı olacaksa Allah kabul etsin inşallah.Özellikle perşembe ve cuma günleiri çok dua edin.Cuma günü ezan ila sela arasında 100 defa “la ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel ard ya zel celali vel ikram” okuun ve duanız yapın bu dua özellikle Nihat Hatipoğlunun d atavsiyesidir.her gün Yasin-i şerifi isteğiniz için okuyun.Daha sonra tekrar görüşmek üzere bana tekrar dönün.Allaha emanet olun.

  • Selam iyi akşamlar.Her şeyden önce canım he rşeyin hayırlsını istiyeceksin Allah’tan.Önce niyet et.Allah’ım hakkımd ahayırlı ise bu kişiyi bana dönder yoks ahayırlı değil ise onun d abenimd ehakkıma ne hayırlısı ise onu ver diye.Eğer o kişi senin için hayırlı ise dualrına karşılık verilecektir.Cuma günü sabah namazından sonra “3025 defa ya mucib celle celalühü ” oku ve Allatan istediğini iste.1000 defa “Ya Allah celle celalühü” oku ve iste.Ama dediğim gibi başta niyetini çok düüüzgün ve doğru yap.

 98. bisi daha sormak ístyorum. hep niyet edrken hayirli degil se hayirli et diyolar bu dogru bi niyetmidír.rabbim hepimizin dualarini kabul etsin insallah

  • canım hakkımızda hayırlı olacak şeyleir ancak Allah bilir.Ama bazı şeyler vardır mesela güneh işilyoruz bundan vazgeçemiyoruz ama günah olguğunu biliyoruz.O zaman Allahım ne olur hakkımd ahayırlı olmay şeyleir bana yaptırma ancak hayırlı olan şeyleri gönlüme razı et deriz.hayırlı değilsede hayırlı et dersek belki bizim için sonu kötü olack şeyi biz şimdi iyi gibi düşünürüz ama sonu kötüdür ama sen dua edip onu istediğin için Allah sen iseteid diye kabul edebilir.Onun için dilek dilerken ve hacetleirmiiz Allahtan isterken çok dikkatli olmamız gerekir.Allaha emanet olun.

 99. Hayirli aksamlar. Sormak istedigim sey, cumartesi gunu yani dun 41 defa okunmasi gereken Fetih Duasina basladim. Pazartesi ve sonrasindaki gunlerde okunacak olan dualarda abdest almadan ve basimi ortmeden okusam kabul olur mu acaba? İs yerinde okuyacagim bu dualari onun icin soruyorum. Aksama birakmak istemiyorum…

  • Canım benim bu süre abdestsiz okunmaz.Sen akşamalrı oku Allah neden okuyamadığını biliyor.Allah kabul etsin ama tabi yine Allah bilir elkide kabul olunur sen abedst alarak orada oku istersen.

 100. Merhaba Zeynep hanım. Benimde 5 senelik bir iliskim vardı. 3 senedir sozluyduk. 3 ay önce ayrıldı benden. Ben hala onu seviyorum. Aramiza ablası girdi. Ablasida ailesini soktu ve tamamiyle iletisimi kesti benimle. Hattini değiştirdi. Ulasmaya çalıştıkça tehdit edildim. Işin kötü yani kızın bunlardan haberi yok. Arkadaşları da yardım etmiyor. Ikimizde 21 yasindayiz. Epeydir dua ediyorum. Birbirimiz için hayirsizsak hayırlı eyle diye niyet ediyorum. Inşallah dualarim kabul olacak. Burdaki onerileri okudum. Sadece sizden bana bir kerede olsa dua etmeniz. Benim adım hazar annemin adı serap. Sevdiğim kızın ismi didar sena annesinin adı ayse. Herkes benim için içinden hayırlı dualar ederse çok büyük sevap kazanır. Allah razı olsun. Zeynep hanım sizin onerebileceginiz farklı dualar veya esmalar var mi? Dua enerjim var. çok dua ediyorum bu yüzden. Allah razı olsun herkesten

  • Hayırlı akşamlar kardeşim.Allah hakkınızda hayırlısı ne ise onu versin.Üzülmeyin eğer gerçekten Allah yazdıysa kimse bozamaz siz tüm iyi niyetinizle Allaha yaklaşın.Özellikle geceler kalkın dua edin bir de Allah rızası için 2 rakat namaz kılın.Cuma günü Sayın Nihat Hatipoğlu’nun tavsiye ettiği bir dua var onu öncelikle okuyun 100 defa önce niyet edin.Allaha hamd edin sonra bir salavat okuyun.”La İlahe illa ente ya Hannanü Ya Mennan ya bedias semavati vel ard ya zel celai vel ikram.” O alinenin seni sevmesi için “onları düşünerek 5000 Ya Vedud esmasını çek”.Duanın kabulü içinde Cuma günü sabah namazından sonra “3025 Ya Mücib” oku.Ayrıca bende dua edeceğim eğer hakkınd ahayırlı olacak ise Allah kabul etsin.Allaha emanet olun.

 101. Allah razı olsun Zeynep hanım. Inşallah dualarimiz kabul olur. Dualara başlamadan önce zaten namaz kiliyorum. Dediklerinizi uygulamaya calisacagim. Çünkü hergün cevirgel okuyorum 100 kadir suresi okuyorum. Esmalar okuyorum. 21 besmele okuyorum. Fein tevellev diye bir dua var onuookuyorum. Epey yoğun dualar ediyorum aslında. Dualarinizi benden esirgemeyin

  • Amin kardeşim inşallah Allah gönlünüzde olanı versin.Bende dua ediyorum “Allahım sen her şeye kadirsin,senin için imkansız olan hiç bir şey yoktur.Ben Hazar kardeşimi tanımıyorum onu sen en iyi tanıyan ve bilensin.Benden dua istediği isteğini olması için bende sana ellerimi açıyorum Rabbim Sen kerimsin,Sen Rahmansın ve sen birbirini tanımıyan kullarının gıyabınd ayaptıkları duaları makbul dua kıldın.kardeşimin gönlünde olan isteği hakkınd ahayırlı ise ne olur yardım et iki sevgiliyi kavuştur.Haza rkardeşimi o Aileye sevdir kabul ettir.”Allah’ım Dualarımı kmakbul dualardan eyle Aminnnnn.

 102. Allah sizden razı olsun Zeynep Hanım. Allah sizinde ne muradiniz varsa versin. Dualarınız bütün kullara hayırlisiyla kabul olsun inşallah. Allah sizede edilen duaları kabul etsin. Amin. Dua isteğiniz varsa bende sizin için dua ederim. Hiç supheniz olmasın. Hayırlı geceler.

  • Tabiki vardır kardeşim.Sizin dilinizden zeynep ablanın senden ne arzusu varsa verire Allahım deyin. Sağolun en kısa zamanda inşallah Allah hakkınızd ahayırlı olanıverir.

 103. birini cok sevdim nişanlandık herseye rağmen vazgecmedik ama daha bir ay olmadan ayrıldık aradan 3 ay gectı ama hala unutamadım annesi ve kardeşi benı istemediler büyü yaptırdı diyorlar ama benım pek inancım yok büyüye bana bir dua öğretın onun sevgisini kazanmam bana geri dönmesi icin ltfen yardım edın

  • Merhaba üzüldüm dilerim hakkında hayırlı ise sana en kısa zamanda döner.Aşağıdaki dua tertibini uygula.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

 104. İyi aksamlar. Ben namaz kilarken ya da kitaptan dua okurken aklima farkli farkli seyler geliyor. Ozellikle dusunmemeye calisiyorum ama pek basarili olamiyorum. Kotu bir durum bu. Neden boyle olur acaba bir sey yapmak gerekir mi?

  • Merhaba Deryacığım malesef bu vesvese hepimizde okuyor.Şeytanın verdiği vesveseden kurtulmak için aşağıdaki zkir yapın.Ama sizibadetinize devam edin eyleme geçmediği için günah sayılmaz.Hepimizde oluyor bu durum.

   “YA-ZAHİRÜ YA BATIN” diye 62 defa zikreden kimse,şeytanın kafa karıştırmasında ve verdiği vesveseden kurtulur.

 105. canım nasılsın ben senden bi ricam olmuştu birini kendine nasıl baglar sevdirirsin hep düşünsün sevsin vs dıe sende 3025kere ya MUCİB ile VEDDUHA yı demiştin yaptım ama pek faydasını göremedım napayım

  • İremciğim Merhaba… Canım dua etme zamanı ne zaman biter biliyormusun başındaki sıkıntı bitinceye kadar.Yani istediğini alıncaya kadar.Onun için dua etmeye devam edeceksnin demekki.Üstelik Allah mutlaka senin dunaı duymuştur ve evap verecektir.Ama belki istediğnin aynısını vermeyebilir çünkü Allah seni senden çok düşünür belki senin için hayırlı değildir.Başka bir şekilde sana yardım edecektir.Şimdi başka bir dua vereceğim istersen onu da yap.Ama kabul olmadı diye düşünme oldumu.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)
   hoşçakal canım.

 106. Zeynep Hanım,erkek arkadaşımın babası eve gelin almak istiyor. ama bu bana uygun değil. yani hem işimle onların evinin arasındaki mesafe çok fazla. bir buçuk saatlik yol. babası ne derse o olurmuş,babası beni tanıcak,şeklen beğenirse beni gelin olarak alırmış v.s . babasının beni beğenip sevmesi için ve benim dediklerime tamam demesi için hangi duayı okumalıyım. ben aynı evde yaşamak istemiyorum

  • Pınar hanımcığım merhaba inşallah hakkınızda hayırlı olur.Anlamdım burada çocuğunun beğenme hakkı yok mu acaba,çocuğun söz hakkı yokmu? peki ilerde ne olacak hep babasının istediğimi.Yine de senin için ne hayırlı ise o olsun.Bak canım aşağıdaki duayı babasının seni sevmesi onun gözünde onun makbul gördüğü biri olmak niyeti ile oku.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)
   bir de aşaağıdaki zikir var:
   Allah’ın Es-Semi ismi şerifi;Allah gizli-açık,alçak-yüksek,küçük-büyük,her varlığın bütün seslerini ve hareketlerini duyan,her sesi,her yalvarışı ve yakarışı dinleyip işitendir.

   Zikir günü perşembedir.Saati ise Müşteridir.Ama her gün her an da zikredilebilir.

   Bu ismi saatinde ve gününde okumaya ve okumaya devam eden kimseye dost düşman,kadın veya erkek herkesten iyi ve doğru,sevindirici haberler gelir.İstediği şeye kavuşur.

   Bu ismin zikri 180 kere “Ya Semi celle celalühü” şeklinde okunur.

   Bu zikre devam eden kişilerin her türlü dilek ve duası kabul olur ve istediğine kavuşur.

   Her hangi birinin kalbini etkisi altına almak isteyen kişi,bu ismi aradaki soğukluk kin,nefret ve düşmanlık gibi hususlar olsa bile bunların giderilmesi niyeti ile seher vakti (18.000) kere “Ya Semi” diye okuyan ve her yüzde istediği kimsenin isteginin yerine gelmesi için dilekte bulunan kimse,,istediği kişinin kalbini etkisi altına alır.Kendisine bağlar.Sevgi ve ilği hasıl olur ve dolayısiyle aradaki soğukluklar ve düşmanlıklar yok olur.

   Perşembe günü kuşluk namazından sonra 500 kere zikretmeye devam edenin yaptığı dualar geri çevrilmez.

   • karşındakini etkilemek için aşağıdaki zikride yap istesen canım.
    Bu mübarek isimde büyüleme özelliği vardır.İsteyen istediğini bu ismin zikri ile tesir altına alabilir.Bu kişi ister amir olsun,ister memur,ister sevdiği biri olsun.Üstünde hakimiyet kurarak hükmünü ve bilgisini istediği gibi yürütür.

    Bu isim özellikle perşembe günü Müşteri saatinde “Ya Alim celle celalühü” 150 kere zikredilirse istediğini elde edersin.Dilenir ve vakti olursa her namazdan sonra zikredilmesi çok daha faydalıdır.
    Bu ismin virdine devam eden kimse istediğini elde eder,her türlü arzu ve isteğine kavuşur.
    her gün 150 defa zikreden kişi,Allah hakkında ilim ve bilğiye iman ve izana yani kısaca marifetullaha sahip olur.evham ve şüphelerden kurtulur.İlme’l-yakin derecesine ulaşır.

 107. valla Zeynep Hanım daha önceden abisi de eşiyle babalarının evinde oturuyordu fakat onlar sonra ayrı eve çıktı. bu adamın geliri yok. o yüzden de çocuklarının gelirini kulanmak istiyor. adam daha genç ve sağlıklı. ama tembel demekki çalışma konusunda. sevdiğim kişi de bi aklı yerine gelse,görebilse bunları …biraz babacı kendisi.
  Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.
  Bismillahirrahmanirrahim
  “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah. Bunu sevdiğim adamın gönlünde olmak için dün ve bugün okudum,yarın da okuyacağım inşallah. babasının gönlünü kazanmak için o zman babasını mı niyet edicem. ne demem gerekiyor?
  bir de müşteri saati ve kuşluk namazı sonrası ne zaman oluyor?

 108. bir de Zeynep Hanımcım beni de niyet edip benim içinde dua eder misiniz? 8 yaşımdan beri çok fazla acı çektim. hastalık yaşadım. ondan dolayı kullandım ilaçların yan etkiseyle minyon kaldım. 29 yaşındayim ama minyonum. o yüzden çok korkuyorum babasının beni beğenmemsinden :_( şuan sevdiğim yurt dışında 2 ay sonra dönecek. döndüğünde tanıştırcak. zaten sadece babasınla tanışmadan,diğer herkes olumlu. şimdiden çok stres yaşıyorum. sevdiğime kavuşmam için onunla hayırlı bi evlilik yapmam için,babasının beni kabullenmesi için bana dua edin. adım pınar ,anne adım leyla, onun adı gürkan,annesinin adı yeter

  • Tamam canım merak etme dua ederim ama minyonum diye üzülme bende minyonum.Üstelik hep genç görünüyoruz.Önceleri bende üzülürdüm ama şimdi memnunum.Ona göre giyin ve çok güzel olduğuna eminim.her şey gönlünce olsun.

 109. zeynepciğim pınar hanıma önermişinya Ya Alim celle celalühü zikrini müşteri saati nezmn oluyo birde niyet edipmi okuyacaz yoksa okuduktan snrmı dua etcaz

  • İyi akşamlar İremciğim… Alim isminin zikir günü perşembe.Zikir saati güneş yani perşembe günü öğlen saat 1 de birde akşam 6 da okuyun.Allaha emanet olun.

 110. Hayirli aksamlar. Cumartesi gunu basladigim 41 fetih suresini bu aksam bitirmek zorunda kaldim. Cunku adet oldum. Bugun okumam gerek duam da kaldi. Ne olcak simdi? Hepsi bosa mi gitti yani. Bu cumartesi de baslayamam. Bi daha ki haftaya kalcak ama o zamanda gec kalmis olabilirim. Kismet degilmis mi dememiz gerekiyor? Hayirli aksamlar.

  • Deryacığım hayırlı akşamlar.Sen kalbini bozma canım.Senin elinde olan bir şey değil bu durum.Allah kabul etsin.Rahatsızlığın geçince olmazsa bir daha yaparsın.Hep diğer ihiyaçların içinde makbul olur.Ama yine diyorum sen kalbini bozama ve duanı et.Allah kabul etsin.

 111. merhabalar zeynep hanım. birşeyler sormak istiyorum sormamın sebebi gerçeken uzun zamandır takip ediyorum sitenizi ve çok keyif alıyorum. öncelikle erkek arkadaşımın işe giremeyişi ve hangi yere başvursa kabul edilmediğinden ben sorumlu tutuyor,nasıl yani deyeceksiniz. ben bak bu olur inanıyorum inşallah olacak bu sefer diyerek gaz vermemden dolayı, her zaman sana iş başvurularımı söyledim ama hiçbiri olmadı,bu sefer yine bi iş durumu var tüh ağzımdan kaçırdım söylemeyecektim çünkü sana söylüyorum ama hiçbiri olmuyor…resmen kriz geçirecektim bu lafları karşısında,insan sevdiği insana neden böyle düşünüp söyleyebilir ki,bende alttan aldım tamam o zaman söyleme ve hiçbirşeyde sormayacağım sana,olursa yada olmazsa söylersin zaten dedim… verdiği tepkiyi bakın dediki aha az da olsa söylemiş bulundum sana napayım söylemeden olmuyor ama bu seferde olmayacak demekki söylediğim için…. ben kafayı yemek üzereyim zeynep abla sıkıntılardan,dualarının kabul olmadığını düşünmesşinden,vesveseye uğramasından bütün ibadetlerini de bıraktı Allah benim duamı kabul etmiyo zaten deyip duruyor… ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. ve ben iyi veya kötü ne söylesem önce beni tersler aşağılar,laf üstüne laf söyler… ben Rabbimin varlığına herşeye inanan bir insanım. dua edersem biliyorum ki Rabbim o ettiğim duayı kabul edecektir ki ben o duada bulunuyorum.şükkürler olsun Rabbim beni yalnız bırakmıyor inanıyorum buna ve bazen erkek arkadaşımın söylediklerine o kadar çok susuyorum ki yanlış bişey ağzımdan çıkar da Rabbimi üzerim diye… ben böyle ince düşünürken erkek arkadaşım çok katı davranıyor herşeye anında sinirleniyor… artık demekki yapısı bu diyorum aldırmıyorum lafı değiştirip güüldürmeye neşelendirmeye çalışıyorum o an düzeliyor daha sonra yine aynı…. :( zeynep abla daha öncelerde yine bişeyler sormuştum sana ama belki bu sefer gerçekten ya işiniz gücünüz yokmu bana yazdıysan Allahı biliyorsan kalk duanı et o zaman dye düşünebilirsin benim sadece isteğim erkek arkadaşımı düzeltebilmek :( Allah razı olsun sizden bu sayfaya verdiğiniz emeklerden… cevap veririseniz çok ama çok sevinirim… iyi çalışmalar…

  • canım bennim sizn sorularınızdan ve size cevap vermekten asla sıkılmıyorum.gerçekten yardım edbilirsem ne mutlu bana.Öncelikle işsizlikten dolayı bulamdığından dolayı seni kırıyordur.Sen fazla üstüne düşme söyediği zaman inşallah olur.de geç.Ayırca o etmiyorsa sen etmeye devam et duanı sakın birakma ibadetlerini.herkes kendinden sorumlu yarın ahirette hiç kimse kimseye yardım edemiyecek.Sen onun için cuma günü “1062 defa Ya bais ” oku ve şansının açılması hayırlı bir iş bulması için.Onun huyunun düzelmesi için de “Ya kuddus oku her gün 170 defa” her gün “400 defa hidayet için ya Hadi ” oku.O sana sinirlendiği zaman hemen içinde 10 defa “Ya gafur “oku.Sen istiyorsun ki seninle iyi olsun sana iyi davransın ozaman her gün 489 defa Ya fettah çek ama baştan niyet et güzelce ne istiyorsan.Yarın cuma canım Cuma saatin d eyani sela ile ezan arasınd a”La ilahe illa ente ya hannanü ya mennaü ya bedias semavati vel ard “oku 100 defa ne dilesen olur der.Nihat Hatipoğlu.Allah yar ve yardımcın olsun Hakkınd ahayırlı ise devam etsin arkdaşlığını yok değil ise sana hakkında hayırlsını versin…

 112. Pek anlayamadim ben ama lutfen kusura bakmayin. Duani et derken Fetih Suresini okumaya mi devam edeyim. Yoksa oyle icimden mi dua edeyim o kismi karisti biraz….

  • merhaba Deryacığım bu gün bitti dedin Fetih suresi değil mi? ozaman dileğini dile duanı et Allahtan site isteyeceğini.Ama için rahat değilse adetin bitince yaniden okumaya başlarsın.demek istedim.

 113. hayırlı akşamlar yıllardan beri birçok sınava girdim birçok iş görüşmesine gittim istediğim gibi bir iş nasip olmadı ama ben genede çalıştım başka işlerde beğenmemezlik etmedim şu anda işsizim bu duamın kabulu için ne okumamı önerirsiniz

  • Merhaba Buseciğim Allah inşallah hayırlı bir iş kapısını en kısa zamanda açar.aşağıda verdiğim zikri yapın.
   Allah’ın “EL-BEDİ” İsmi şerifi mana itibariyle,Yarattıklarını örneksiz ve maddesiz icad edip,hayret verici alemleri yoktan var eden,Zat’ında,sıfatlarında,fiillerinde asla benzeri bulunmayan demektir.

   5 vakit namazlarının ardından (86) defa “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” zikrine devam eden ilimde,fende,mesleğinde çok başarılı olur.
   Her gece (7963) kere “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” İsmi şerifini okuyan işsiz kalmaz.
   5 vakit namzaların arkasından “YA VARİS CELLE CELALÜHÜ” zikri (707) kere zikredilir.

   Kaynak:Duaların Esrarı(Ayhan Yalçın)
   Ayırca yarın cuma günü sela ile ezan arasında 100 defa “La ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel ard ya zel celali vel ikram”okuyun ve Allahtan dileyin isteklerinizi.Cuma günü akşam ezanına 45 dakika kala “100 defa ya Meliki Muktedir bana yardım et” diye dua et.İnşalalh Allah yardım edecektir.Allaha emanet olun.Dileirm en kısa zamanda hayırlı isteklerinize kavuşursunuz.

  • Allah’ın “EL-BEDİ” İsmi şerifi mana itibariyle,Yarattıklarını örneksiz ve maddesiz icad edip,hayret verici alemleri yoktan var eden,Zat’ında,sıfatlarında,fiillerinde asla benzeri bulunmayan demektir.

   5 vakit namazlarının ardından (86) defa “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” zikrine devam eden ilimde,fende,mesleğinde çok başarılı olur.
   Her gece (7963) kere “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” İsmi şerifini okuyan işsiz kalmaz.
   5 vakit namzaların arkasından “YA VARİS CELLE CELALÜHÜ” zikri (707) kere zikredilir.

   Kaynak:Duaların Esrarı(Ayhan Yalçın)
   Birde yarın cuma günü sela ile ezan arasında ” la ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel ard ya zel celali vel ikram.duasını 100 defa oku dua et Allaha ne istiyorsan söyle .Allah yar ve yardımcınız olsun dualarınız kabul olsun.

 114. selam sayfanız çok güzel başarılarınızın devamını dilerm.benim sorum vardı.sorum şu.benim borcum var.ama öyle çok büyük miktar değil şu an çalışmadığım için ödeyemiyorum.işsizim yani.ama tek temennim iş bulup ödemek.ben ibadetlerimi yerine getiren ALLAHA sürekli dua eden biriyim.borçlarım varken ibadetlerim kabul olmuyormudur acaba.onu merak ettim kendimi çok suçlu hissediyorum ama ben borçlarımı ödemek istiyorum.bide borcum için önerceğiniz dualar varmı refaha kavuşmak için borçlarımdan kurtulmak için,iş bulmak için.rızk için yani.hoşcakalın cvbınızı bekliycem

  • Merhaba ikbal hanımcığım.Merak etmeyin bir borçsuz Allah.Ama Allah isterse öyle bir rızık verir ki hemen ödersiniz.benim kendi yaptığım bir zikir var ben bundan çok fayda gördüm.ve kitapların çoğunda da bu yazıları gördüm.her gün sabah namazının akabinde “308 defa Ya Fettah ya Rezzak” okuyun heem arkasından 21 defa “İnnellahe hüverrezzaku zül kuvvetil metin vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim” birde her gün 2160 defa “ya gani ya muğni ” okuyun.en az 100 sitiğfar 100 de salavat okuyun.her gece “vakıa” suresini okuyun.Birde benim uyguladığım her gün yasin okurum bende çok borçluyum ama Allah bunları okuduktan sonra rızık kapımı açtı ve her gün artıyor.
   İş için ise aşağıdaki zikri okuyabilrisin.
   Allah’ın “EL-BEDİ” İsmi şerifi mana itibariyle,Yarattıklarını örneksiz ve maddesiz icad edip,hayret verici alemleri yoktan var eden,Zat’ında,sıfatlarında,fiillerinde asla benzeri bulunmayan demektir.

   5 vakit namazlarının ardından (86) defa “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” zikrine devam eden ilimde,fende,mesleğinde çok başarılı olur.
   Her gece (7963) kere “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” İsmi şerifini okuyan işsiz kalmaz.
   5 vakit namzaların arkasından “YA VARİS CELLE CELALÜHÜ” zikri (707) kere zikredilir.

   Kaynak:Duaların Esrarı(Ayhan Yalçın)
   Birde yarın cuma günü sela ile ezan arasında ” la ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel ard ya zel celali vel ikram.duasını 100 defa oku dua et Allaha ne istiyorsan söyle .Allah yar ve yardımcınız olsun dualarınız kabul olsun.

  • Buseciğim galiba beni yanlış anladın bitanem ben senin için en iyisi ne ise onu Allahtan istedim.Ve önerilerde bulundum.Bitanem Allah her şeyin en iyisini bilir biz bilemeyiz.Biz ne kadar da illa şu olacak.. ancak Allah isterse olur.İstediğimiz şey için tabi dua edip Allahtan istiyeceğiz ama Allah bizi bizden çok sever ve düşünür onun için hakkımızda ne hayırlı ise o verecek.Ben bu şekilde dua ederim ve ondan hayırlsını isterim.Sen yanlış anladın .Eğer seni kırdıysam özür dileirm.

 115. zeynepcim ben hergün sorunlarımdan dolayı sana msj atıyor seni yoruyor rahatsız ediyorum helal et hakkını canım.ya alim ismini çektim şimdi saat 6da ama sormayı unuttum bağlayacağım kişiyi hayal ederek veya resmine bakarakmı ya alim ismini çekecektım birde okuduktan sonramı dua edecam aydınlatırsan sevinirim canım iyi geceler

  • İremciğim baştan okumadan önce niyet et. eVet canım öyle olacak.yani onu hayal ederek yada resmine bakarak.bitince okuman da “Allah’ım bu güzel ismin hürmetine şu dileğimi ver”diye dua et.Ben sıkılmıyorum her zaman yazabilirsin canım.

 116. ben özür dilerim yanlış anlaşılmasın belki bir buse daha vardır huyunu değiştirmek için,kötü davranırsa falan demişsiniz de ben onu anlayamadım başkasıylamı karıştı acaba diye düşündüm işsizim ve onun için dua istedim hakkımda hayırlısıyla helal para kazanabileceğim yıllardır dua ederim bunun için allah razı olsun.

  • Peki canım sana iş için yazdığım yazı gelmedimi,yinede tekrar atayım cnaım herhald ebir karışıklı oldu.evet erkek arkadaşı işsiz miş onun için yazmıştı.bende Allah ahyırsını versin hakkınd ahyırlı değilse sana da Alah hayırlısınınasip etsin demiştim yanlış anlamış.şimdi iş için önerilerimi gönderiyorum.

   Allah’ın “EL-BEDİ” İsmi şerifi mana itibariyle,Yarattıklarını örneksiz ve maddesiz icad edip,hayret verici alemleri yoktan var eden,Zat’ında,sıfatlarında,fiillerinde asla benzeri bulunmayan demektir.

   5 vakit namazlarının ardından (86) defa “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” zikrine devam eden ilimde,fende,mesleğinde çok başarılı olur.
   Her gece (7963) kere “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” İsmi şerifini okuyan işsiz kalmaz.
   5 vakit namzaların arkasından “YA VARİS CELLE CELALÜHÜ” zikri (707) kere zikredilir.

   Kaynak:Duaların Esrarı(Ayhan Yalçın)
   Birde yarın cuma günü sela ile ezan arasında ” la ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel ard ya zel celali vel ikram.duasını 100 defa oku dua et Allaha ne istiyorsan söyle .Allah yar ve yardımcınız olsun dualarınız kabul olsun.

 117. merhaba fetih suresini her okumaya başladığımızda 2 rekat namaz kılıp dediğinz gibi

  “.Bunun için güzelce bir abdest alın(gusul abdesti olursa daha da iyi olur.) İki rekat namaz kılın Allah rızası için.Önce 3-5 yada 7 defa “Estağfirullah” çekin.Arkasından bir salavat okuyun.Ve niyetinizi yapın.Şimdi okuma usulünü anlatacağım.”

  bu sekilde yapıp hergün ardından fetih suresimi yoksa herhangi bi saate gününe göre sayısını okumaklamı devam edicez

 118. hayırlı cumalar zeynep ablacım… çok ama çok teşekkür ederim… Allah sizi hiç darda bırakmasın… tesadüfen buldum bu siteyi ve çok ta memnunum. demek dualarım kabul olacakki böyle vesileler oluyor… önerdiklerinizi kesinlikle uygulayacağım… Allah razı olsun sizden… hakkınızı helal edin… iyi çalışmalar…

 119. canım benim benim sıkıntım şu.aklımda hep ölümle ilgili kötü düşünceler geliyor,panik heyecan yapıyorum,kalp çarpıntım başlıyor bu çok kötü,sıkıntı nefes alamama gibi..yalnız uzak yere gidemiyorum çarpıntı heyecan başlıyr evde yalnız kalamama ölüm korkusu hep aklıma geliyor.başka şeylerlede ugrassam aklımdan çıkmayıp heyacan panik yapıyom,hep ailem yanımda olsun istiyorum.ne olur yalvarıyorum bana bir dua yazarsanız sevinirim.hep ayetel kürsü,nas,felak surelerini okuyorum.bazen elam neşrah suresinii sıkıntı dualarını vs.doktor aksiyete,panik bozukluk dedi,ilaçlarımı içiyorum fakat yine var.lütfen yardım edin,teşekkürler,allaha enmanet olun.
  ,

  • Huriye hanımcığım size dua gönderdim aldınızmı bilmiyorum.Ama aynı sıkıntılar benim 24 yaşındaki oğlumda da vardi siznki panik atak olabilir birde psikiystriye gidin.Onun şindi geçti Allaha şükür her gece acile gidiyorduk ölüyorum korkusu vardı.İlaç alıyor şimdi.Ve bu duaları d aokudum.Tekrar görüşmek üzere .Allah en kısa zamand aşifa versin.

  • Hiç boş kalamamaya çalışın.hep birşeylerle uğaraşın Üstelik bu bir beş on dakiak gelecek ve geçecek iyileşeceğim benim bir şeyim yok diye kendiniziikna edin.Bol bol zikir çekin mesela “Ya Selam” “Ya Allah” Ya Şafi” isimlerini çekin.

 120. bana hemen yazarsanız sevinirim,kardeşim.allahın izniyle kurtulucam inşallah,bu sıkıntı,dışarı çıkamama,panik,korku,beni mahvediyor,yardımınızı bekliyorum lütfen..

  • Merhaba Huriye hanımcığım Allah şifalar versin inşallah “Şafi”ismi hürmetine.Şahmeran duası var onu okuyun çok faYdasını göreceksiniz.

   Bu dua kelime-i tevhit ve Esma-i ilahilerden meydana gelmiştir.Ama havas ilminde,üst ve ileri sviyede kuvvetli ve özel amaçlar için kullanılan esmalardan tertip edilmiştir.

   Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
   Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
   Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
   Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kadir
   Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
   Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
   Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
   Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin

   Ruh ve sinir hastalıkları için ayrıca aşağıdaki dua reçetesini uygulayın.
   Ruh ve sinir hastalıklarına aşağıdaki dualar okunur.

   Bir bardak suya 132 kere “Rabbi enni meseniyed durru ve ente er-Hamü’r Rahim”
   Allahümme inni euzü bike mine’l-hemmi ve’l-hazani ve euzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli ve euzü bike mine’l-cübni ve’l buhli ve euzü bike min ğalebeti’d-deyni ve kahri’r-ricali.”
   Sağ el gögsün üstüne konup,aşağıdaki sure 7 kere okunur.
   “Elem neşrah leke sadrek.Ve vada’na anke vizrek.Ellezi enkada zahrek, ve refa’na leke zikrek.Feinne me’al’usri yüsren.İnne me’al usri yüsren.Feiza ferağte fensab.Ve illa Rabbike ferğab.”
   “La ilahe illAllahu kable külli şey’in ve la ilahe illAllahu yebka Rabbuna ve yefna küllü şey’in”
   “Ya Allahü’r-Rakib-ül Hafiz-ür-Rahim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Halim-ül’Azim-ür-Rauf-ül-Kerim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Kayyum-ül-Kaimü ala külli nefsin bima kesebet,hul beyni ve beyne adüvvi.”
   Aşağıdaki tertib yapılır.
   1000 kere “Bismillahirrahmanirrahim”
   1000 kere Fatiha suresi
   1000 kere “La ilahe illa’llah Muhammedü’r Rasulü’llah.
   1000 kere “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammmed.Kema barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”

   Kaynak:Duaların Esrarı(Ayhan Yalçın)

 121. sayın yönetici bey benim çok önemli bir isteğim var. ben güzel bir daire yani ev almak istiyorum. dua ediyorum ama yine alamıyorum .lütfen bir kaç ayet verin de okuyayaım .lütfen.. bu isteğimi geri çevirmeyin

  • Merhaba ben zeynep(yönetici) Allah inşallah en kısa zamanda isteğinizi kabul etsin.Günde 7 defa karınca bereket duasını okuyun.Ayrıca aşagıdaki dauyı okuyun.
   5 Vakit Namazlardan sonra 48 defa “Ya Macid celle celalühü” zikrine devam eden kimselerin mal ve mülkü artar,sözü her yerde geçerli olur.
   Kulillâhumme mâlikel mulki tû’til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâ’(teşâu), ve tuizzu men teşâu ve tuzillu men teşâ’(teşâu, bi yedikel hayr(hayru), inneke alâ kulli şey’in kadîr(kadîrun).

   Tûlicul leyle fîn nehâri ve tûlicun nehâra fîl leyl(leyli), ve tuhricul hayya minel meyyiti ve tuhricul meyyite minel hayy(hayyi), ve terzuku men teşâu bi gayri hısâb(hısâbın).
   Yukardaki sureyi her gün 41 defa okuyun.

  • Yok baştan kılın ve niyetinizi yapın her gün Fetih süresini söylenilen miktar okuyun.Ama kılarsanız da olur,daha iyi olur.Allah kabul etsin.

 122. canım kardeşim,allah razı olsun sizden psikiyatriye gittim ilaç alıyorum,ama arada yine oluyor.dualarınızı okucam inşallah allahım dualarımı kabul eder,şifamı verir.size çoook teşekkür ederim.rabbim cümlemize şifalar versin.allaha emanet olun sagolun.

 123. iyi gunler benim esim kahveye cok takiliyor oyleki bazen gece yarisana kadar gelmiyor ben cok uzuluyorum birde hafta sonu ickide iciyor ben ne yapabilirim bana verebileceginiz okuyabilecegim bir dua kahveye gitmemesi evine baglanmasi icin bir duaniz varmi

  • Merhaba nurcuğum Allahım hidayet versin inşallah.bak canım onun içeceği su çay yada yiyeceği yemeklere yada birlikte yiyeceğiniz her şeye 409 defa “Ya tevvab celle celalühü” 202 defa “Ya Berr celle celalühü” oku her gün oku canım.Birde hidayeti için her gün “400 defa Ya hadi celle celalühü” oku.Ahlakının düzelmesi içinde “170 defa Ya Kuddüs celle celalühü” oku.Yine içeceği suya veya çaya Kenzül arş duasını oku.Bana haber ver canım. Ama bir süre yap bir şey deme ve çok iyi davran kendisine… OLmadı diye bırakma ve kabul olacağına inanarak yap.

  • Ben sana atayım canım.
   Bismillahirrahmanirrahim
   La ilahe illellahül melikül hakkul mübin.
   La ilahe illellahül hakemül adlül metin.
   Rabbüna ve rabbü abainel evvelin.
   La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minez zalimin.
   La ilahe illellahü vehdehu la serike leh,lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyi ve yümitü ve hüve hayyül la yemutü ebeden biyedihil hayru veileyhil masiru ve hüve ala küllü sey´in kadir.
   Ve bihî nesteînü ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm.
   La ilahe illellahü sükran li ni´metih.
   La ilahe illellahü ikaran bi rububiyyetih.
   Ve sübhanellahi tenzihen li azametih..
   Es´elükellahümme bi hakkismikel mektubi ala cenahi cibrile aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikel mektubi ala cenatubi ala cenahi cibrile aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikel mektubi ala cenahi mikaile aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikel mektubi ala cebheti israfile aleyke ya rab:
   Ve bihakkismikel mektubi ala keffi azraile aleyke ya rab.
   Ve bi hakkismikellezi semmeyte bihi münkeran ve nekiran aleyke ya rab.
   Ve bihakkismike ve esrari ibadike aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi temme bihil islamü aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi telekkahü ademü lemma hebeta minel cenneti fe nadake fe lebbeyte düaehü aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi nadake bihi sitü aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi kavveyte bihi hameletel arsi aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikelmektubi fittevrati vel incili vezzeburi vel fürkani aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikeila münteha rahmetike ala ibadike aleyke ya rab.
   Ve bihakki temami kelamike aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi nadake bihi ibrahimü fecealtennara aleyhi berden ve selamen aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi nadake bihi ismailü fe necceytehü minezzebhi aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikllezi nadake bihi hudü aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi deake bihi ya´kubü fe ra.dedte aleyhi basarahu yusufe aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi nadake bihi davüdü fe cealtehü halifeten fil ardi ve elente lehül hadide fi yedihi aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi deake bihi süleymanü fe a´taytehül mülke fil ardi aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi nadake bihi eyyubü fe necceytehu minel gammillezi kane fihi aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi nadake bihi isebnü meryeme fe ahyeyte lehül mevta aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi nadake bihi musa lemma hatabeke aletturi aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi nadetke bihi asiyetümraetü fir´avne fe razaktehel cennete aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi nadake bihi benu israfile lemma cavezulbahra aleyke ya rab.
   Ve bihakkismikellezi nadake bihil hidiru lemma mesa alel mai aleyke ya rab.
   Ve Bihakkismikellezi nadake bihi muhammedün sallallahü aleyhi ve selleme yevmel gari fe necceytehu aleyke ya rab.
   Inneke entel kerimül kebiru.
   Hasbünellahü ve ni´mel vekil.
   Ve la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim.
   Ve sallallahü ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi vesellem
   Kenzül Arş duası ANLAMI…
   Tercümesi:
   Melik (kral), Hakk, Mübin Allah’tan başka ilah yoktur. Hakem, Adl ve Metin Allah’tan başka ilah yoktur. Bizim ve eski atalarımızın Rabbidir. Senden başka İlah yoktur. Sen arınıksındır. Ben zalimlerden oldum. Allah’tan başka ilah yoktur. Onun ortağı yoktur. Yönetim onundur. Övgüler onun içindir. Diriltir ve öldürür. O diridir ve ebediyen ölmez. Hayır onun kontrolündedir, dönüş onadır. Ve O her şeye gücü yetendir. Ve onunla yardım isteriz. İyilik yapmaya, kötülükten kaçmaya güç kuvvet sadece yüce ve her şeyi bilen Allah’tandır.
   Nimetlere şükür olarak, ondan başka ilah yoktur. Rabblığının ikrarı olarak, ondan başka ilah yoktur. Yüceliğini arındırmak için, Allah noksanlıklardan arınıktır.
   Ey Allahım! Ya Rabbi! “Cebrail’in kanadında yazılı ismin hürmetine, Mikail’in kanadı üzerinde yazılı ismin hürmetine, İsrafil’in alnında yazılı ismin hürmetine, Azrail’in avucunda yazılı ismin hürmetine, ve senin verdiğin Münker ve Nekir ismi hürmetine, ve kullarının sendeki sırları hürmetine, İslam’ı kendisiyle tamamladığın ismin hürmetine, ve Adem’in senden öğrenip cennetten indirildiği zaman kendisiyle sana seslendiği ve senin de kabul ettiğin ismin hürmetine, Şit’in sana seslendiği ismin hürmetine, arşı taşıyan melekleri kendisyle güçlendirdiğin ismin hürmetine, Tevrat’ta, İncil’de, Zebur!da ve Furkan’da yazılı ismin hürmetine, kullarına rahmetini sonsuza kadar ulaştırdığın ismin hürmetine, sözlerin tamamı hürmetine, İbrahim ateşe atıldığında hangi isminle sana seslendi de ateş soğuk ve selamet olduysa işte o ismin hürmetine, İsmail kesilirken hangi isminle seslendi de onu kesilmekten kurtardıysan işte o ismin hürmetine, İshak hangi isminle sana yalvardı da sen onun ihtiyaçlarını karşıladıysan işte o ismin hürmetine, Hud hangi isminle sana seslendiyse işte o ismin hürmetine, Yakup sana hangi isminle dua etti de sen onun gözlerini ve çocuklarını ona geri verdiysen işte o ismin hürmetine, Davut hangi isminle sana seslendi de sen onu yeryüzüne halife yaptıysan ve demiri onun elinde yumuşattıysan işte o ismin hürmetine, Süleyman hangi isminle sana dua etti de sen onu yeryüzüne kral yaptıysan işte o ismin hürmetine, Eyyüb hangi isminle sana seslendi de sen onu içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtardıysan işte o ismin hürmetine, Meryem oğlu İsa hangi isminle sana seslenip de onunla ölüyü dirilttiysen işte o ismin hürmetine, Musa hangi isminle sana seslendi de sen ona Tur’da hitap ettiysen işte o ismin hürmetine Firavunun karısı Asiye sana hangi isminle seslendi de sen onu cennette rızıklandırdıysan işte o ismin hürmetine, israiloğulları sana hangi isminle seslendiler de denizi geçirdiysen işte o ismin hürmetine, Hızır hangi isminle seslendi de onu suda yürüttüysen işte o ismin hürmetine, Muhammed SAV sana mağarada hangi isminle seslendi de sen onu kurtardıysan işte o ismin hürmetine” senden istiyorum. Hiç şüphesiz sen cömertsin, büyüksün. Bize Allah yeter. O ne güzel vekildir. İyilik yapmaya da kötülükten kaçmaya da güç kuvvet sadece yüce ve büyük Allah’tandır. Allah efendimiz Muhammed’e, ailesine ve arkadaşlarına destek versin, güvenliklerini sağlasın!
   AMİN

 124. Hocam biz esimle ayrildik.ama ben hala onu seviyorum. acaba onun kalbini tekrar kazanabilmek icin ne okuyabilirim.bu arada denk geldigimizde elimden geleni yapiyorum konusuyorum ama ama manevi bi guce yardimda ihtiyacim war

  • merhaba Mithat bey ben hoca değilim.Saedece hocaların kitaplarından dualar paylaşıp sizlere yadımcı olmaya çalışıyorum.Allah yardım etsin dilerim tekrar kazanırsın.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)
   ayrıca;Allah’ın Es-Semi ismi şerifi;Allah gizli-açık,alçak-yüksek,küçük-büyük,her varlığın bütün seslerini ve hareketlerini duyan,her sesi,her yalvarışı ve yakarışı dinleyip işitendir.

   Zikir günü perşembedir.Saati ise Müşteridir.Ama her gün her an da zikredilebilir.

   Bu ismi saatinde ve gününde okumaya ve okumaya devam eden kimseye dost düşman,kadın veya erkek herkesten iyi ve doğru,sevindirici haberler gelir.İstediği şeye kavuşur.

   Bu ismin zikri 180 kere “Ya Semi celle celalühü” şeklinde okunur.

   Bu zikre devam eden kişilerin her türlü dilek ve duası kabul olur ve istediğine kavuşur.

   Her hangi birinin kalbini etkisi altına almak isteyen kişi,bu ismi aradaki soğukluk kin,nefret ve düşmanlık gibi hususlar olsa bile bunların giderilmesi niyeti ile seher vakti (18.000) kere “Ya Semi” diye okuyan ve her yüzde istediği kimsenin isteginin yerine gelmesi için dilekte bulunan kimse,,istediği kişinin kalbini etkisi altına alır.Kendisine bağlar.Sevgi ve ilği hasıl olur ve dolayısiyle aradaki soğukluklar ve düşmanlıklar yok olur.

   Perşembe günü kuşluk namazından sonra 500 kere zikretmeye devam edenin yaptığı dualar geri çevrilmez.

 125. ilgilendiğiniz için çok teşekkürler. inşallah siz de bana vesile olursunuz. eğer bir nrtice göremesem de, gerçekten ALLAH RAZI olsun sizden ilgilendiğiniz için…………

 126. sayın zeynep hanım benim çok borcum var sizden rica ediyorum allah rızası için b ana yardım edin ne okuyabilirim şimdiden teşekkürler

  • Bak canım Allaha dayan.Biraz önce bir dua yaınladım gördünüzmü bilmem onu okuyun.Birde her gün sabah namazından sonra 308 defa “Ya Fettah Ya Rezak “okuyun.Bol bol estaifirullah çekin.bneimd evar ama dua etmeye ve bu zikileirçkemeye başlıyalı rızkım arttı.her gün 1100 defa “Ya MUĞNİ” çekin özellikle cuma egceleri “Ya GANİYY” çekin.
   Borç sıkıntısı için:
   Aşağıdaki esma’yı okumaya devam kimselerin rızkını Allah Teala genişletir.Ruhani ve cismani olarak ferahlatır.Eğer borçlu bir kimse bu esmayı okumaya devam ederse,Allah’ın izniyle borcunu öder.
   “Ya mennânü zül ıhsâni kad amme kullel menneh”
   evde bereketin artması için:er-Rahmen kitabının müellifi diyor ki:
   “Ben bereket hususunda aşağıdaki terkibi uyguladım.Tecrübe ettim,faydasını gördüm”

   7 adet buğday tanesinin üzerine 997 defa “Yâ Fettah Yâ Rezzâk “ esmasını okunur.Daha sonra bu buğday tanelerini evinde bulunduursun.Allah’ın izniyle göreceksin ki rızka boğulacaksın.Bu gelen rızıkla da sakın günah işlemek husunda kullanma.
   Kaynak:Arif Pamuk(Pamuk yayıncılık)
   her gün sabah akşam 21 defa “İnnellahe hüver rezzakı zül kuvvetil metin vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azıym” okuyun
   Zengin olmak için de;
   Aşağıdaki esmayı her gün (20) defa okumaya devam eden kimseleri Allah Teala fakirlikten kurtarır.Zenginleştirir.Rızık kapıları açılır ve rızkı yağmur gibi yağmaya başlar.Dünya ve ahiret saadetini elde eder.
   Her gün bu esmayı 15 defa okumaya devam eden kimseleri Allah,cinlerden ve insanlardan gelecek tehlikelerden ve her türlü tehlikeden korur.
   “Yâ ilâhel âlihetir refiy’ı celâlüh.”
   Allah yardım etsin.En kısa zamanda borçlarınzı ödeyecek helal rızıklar versin.

  • Merhaba Allah kurtarsın ve bir daha düşürmesin inşalalh. 40 gün 211 defa “Ya Cabbar celle celalühü” zikrinin yapın.
   ayrıca:Her gün sabah ve akşam Besmele ile 19 defa okunmalıdır.

   “Bismillahirrahmanirrrahim.Ferdün Hayyün Kayyumün Hakemün Adlün Kuddusün iyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn”

 127. pardon hergün sabah ve aksam 19 kez fetih suresi mi okunacak yoksa asağıda besmele ile baslayan ferdün hayyün………mü okunacak.cevabınız için şimdiden tesekkür ederim….

  • Hayırlı akşamlar nehir Hanım.Her gün sabah akşam.19 defa “ferdün hayyün kayyumün…”okunacak” fetih süresi okuma usulü başka dır.

 128. zeynep hanım Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah zikrini yapıorum babası beni sevsin diye, iş yerindeyim şuan mesela zikiri çekerken vatandaş geliyor,onunla ilgileniyorum, o gittikten sonra kaldığım yerden devam ediyorum. bunda bi sakınca var mı

 129. Zeynep Hanım çok moralim bozuk. erkek arkadaşım yurt dışında demiştim ya gelince babasınla tanışacaktık. erkek arkadaşım aralıkta dönüyor ama bayramdan sonra babası yurt dışına çalışma gidicek ,kimbilir ne zaman gelecek bazen 1 sene kalıyor. offf yaaa tam tanışacaktık. bu böyle uzayıp gidiyor,4 senedir adamla tanışmayı bekliyorum. ne şansızım ben yaaa :(

  • Pınarcığım üzülme her şeyde bir hayır vardır canım öyle düşün şansızlık diye yorumlama.İnşallah hakkında hayırlı olur her şeey.

 130. Merhaba, öncelikle hayırlı cumalar dilerim. Bir süredir ailece çektiğimiz sıkıntılar var. Annemle birçok şeyin üstesinden tek başımıza gelmeye çalışıyoruz hem okuyup hem çalışıyorum. çok zor ve sıkıntılı sorumluluk dolu günler geçiriyorum. İşyerinde de zaman zaman haksız sıkıntılar çekiyorum. Sıkıntılar ve yoğunluk içinde inanın sadece otobüste dua edebiliyorum. bu da beni iyice bunalıma sürüklüyor. geçen gün rüyamda birinin bana arkamdan farklı şekilde yaklaştığını görüyorum korkuyorum. sol kulağıma salavat sesleri geliyo sağ kulağıma da duydun mu demesiyle uykumdan sıçradım. iyi mi kötü mü bilemedim. bugün cumanın hatrına dua etmeye niyetlendim. bana yol gösterirseniz sevinirim. şimdiden teşekkür ederim. Allah hepimizden razı olsun…

  • Ceren hanımcığım çok güzel bir rüya Allah hayırlara çıkarsın.Bunun farkında olmanız çok güzel isterseniz akşamları dua edebilirsiniz.Anladığım kadarıyla bayagı yoğunsunuz ama duaya ayıracağınız vakit en fazla10 dakika.Sana bu rüya ilehatırlatılıyor Allaha yakın ol ve tüm yardımı ondan iste sırtını o daya o senibütün sıkıntılarından kurtarır diye.Sıkıntılarınız madddi ve manevi sanıyorum.Bu gün vakit ne zaman olursa olsun.100 defa “La İlahe İllahu melikul hakkul mübin” 100. den sonra “Muhammedin Rasulullahi sadıkul va’dil emin”okuyun.Bu hem hesapsız rızık için hemde diğer sıkıntılar ve hacetler içindir.Günde 308 defa “Ya fettah Ya Rezzak” okuyun.Sıkıntılarınzıı tamolarak belirtirseniz daha detaylı yazarım.Bu gün mutluluğunşifrsi facebok fsayfamda cuma günü okunacakdualrı yayınladım ya oradan yada sitemden alıp okuyun.Allaha emanet olun Allah ne sıkıntınız varsa en kısa zamanda selamete çıkarsın.Aminnn.

 131. zeynepcim komsum tasınmasın dıe bana bı kısa dua önermiştin 100 tane oku dıe onu bırdaha okuyayım dıyorum da günü varmı herhangi bir gün okuyabılırmıyım sen bana duayı söyledığin gün bgn oku dıe yazmıştında ne gün unuttum

 132. zeynep hanım hayırlı pazarlar. benim dert bitmiyor. zeynep hanım benim erkek arkadaşım 6-7 sene önce bi sevgilisi olmuş. o ilk sevgilsi ilk aşkıymış. ayrıldıkları dediğim gibi 6-7 sene olmuş. lakin erkek arkadaşım onu zamanında çok sevmiş.ilk sevgilisi olduğu içinde tabi. yani hala ona karşı bi sevgisi var belli. yok diyor ama var ben biliyorum. o kızdan soğuması için, artık onu sevmemesi için hangi duayı okumam gerekior. o kızdan artık soğusun istiyorum.

  • Pınar hanım merhaba.Zaten siz onun sevgisini kazanmak için dua okuyorsunuz herhalde onları okuyun.Ayrıca o kişiyi niyet ederek yani erkek arkadşımın kalbinden uzaklaşsın diye niyet ederek her gün 3 defa tebbet suresini okuyun.

 133. evet erkek arkadaşımın sevgisini kazanmak için 3 gün 300 kere Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah. okudum. cuma vakitlerinde 100 kere la ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel erd ya zel celalü vel ikram okuyorum. Ya vedüd çekiyorum. başka daha okumam gereken birşey varsa onu da söyleyin zeynep hanım. ilk önce 41 kere olan fetih suresini de yapmıştım.

 134. LA İLAHE ENTE YA HANNANÜ YA MENNANÜ YA BEDİAH SEMEVATİ VEL ARD YA ZEL CELALİ VEL İKRAM dı verdiğin dua 100 kere oku bugün demiştin okudumda onun belırlı bır günü varmı okuma usulü nasıl yazarmısın baska yapabilecegim bşy varsa onuda okuyabılırım birde 3025 kere ya mucib ide söyledin tesekkür ederim

  • Zeynepciğim…. evet sana “la ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel ard ya zel celali vel ikram” 100 defa sela ile öğle namazı arası okunacak.

 135. Çok teşekkür ederim sağolun. Ertelemeden cevap veriyosunuz sıkıntılara yorumlara Allah razı olsun. Benm sıkıntılarım hem maddi hem manevi ama manevi sıkıntılarım şu sıralar daha fazla. Kendimi Allah a yakınlıkta yetersiz buluyorum ve sanki beni terketmiş gibi hissettiğim oluyor. Bu yanlış mıdır?

  • Pardon canım evet gözden kaçmış.Maddivemanevi sıkıntılar için “100 defa La lahe illa ente sübhaneke inni künti minezzalimin” 100 defa “Estağfirullah ve etübü ileyh” 100 defa “selamün kavlen min rabbin rahim”
   ayrıca aşağıdaki zikir her türlü sıkıntılara son derece faydalıdır.
   Çeşitli sıkıntılar içinde olan kişiler her sabah namazından sonra (2160) kere “Ya Ğaniyy,Ya Mugni celle celalühü “ zikrine devam ederse,kısa zamanda bütün sıkıntılarından kurtulur.

   Ğaniyy ve Mugni isimleri zengin olmak ve rızık darlığı çekenler için çok önemli zikirlerdir.Bu gerçekten denenmiş bir usuldür.Ara vermeden 40 cuma günü birlikte zikredilirse en kısa zamanda maddi sıkıntılarınızdan ve manevi sıkıntılarınızdan kurtulursunuz.

  • merhaba iyi akşamlar… Şu duayı her gün 100 defa okuyun.”İnni rabbî latıyfün limâ yeşâü” birdecumagünleriyayınladığım dualar var onları okuyun.İsterseniz sitemden bakın cumagünüistekler için okunacak dualr var onlarıda okuyabilirsiniz.

  • Cuma günü sela vaktinde “la ilahe illa ente ya hannanü ya mennanü ya bedias semavati vel ard” 100 defa okuyup dileğinizi dileyin. yada 1000 defa “Ya Veliyyü ya Allah” zikriçekebilirsiniz.1000 kere “Ya Allah” zikredebilrisiniz. mutlulugunşifresi facebook sayfamı beğenirseniz orda da var sitemde de var.Allaha emanet olun Allah dileklerinizi kabul etsin.

 136. Benim işlerim uzun zamandır ters gidiyor. Olacak gibi olan şeyler son anda olmuyor. Diğer yandan da kısmetim kapalı, sevdiğime de kavuşamıyorum. Hep böyle gidecek diye çok üzülüyorum. Bir dönüm noktası var biliyorum ama bulamıyorum. Yardım lütfen.

  • Hayırlı günler Allah yardım etsin kardeşim.

   5 vakit Namazlardan sonra 66 kere “Ya Vekil celle celalühü” zikrine devam edenin her işi yolunda gider,rızkı artar,herkes tarafından sevilir.
   Her fırsatta “Hasbünallahü ve ni’me’mel-Vekil ni’mel-Mevla ve ni’me’n-Nasir” okuyanın,her muradı hasıl olur.

   Kaynak:Duaların esrarı(Ayhan Yalçın)

   Bir kimse evden çıktıktan sonra işleririnin rast gitmesi,maddi ve manevi kötülüklerden uzak kalmak isityorsa ihlasla şu duayı okumalıdır.

   “Bismillahi tevekkeltü alellaah laa havle ve la kuvvete illaa billaahil aliyyil aziym”
   Evlilik için kısmetin açılması içinde cuma günü selavakti ileöğlenamazı arasında “1062 defa “Ya Bais” esmasını o niyetle okuyun.Ayrıca her gün güneşdoğmadan 489 “Ya Fettah” çekin.
   Cuma günü yine hayırlı birkısmet için.
   ayrıca:
   Hayırlı bir kapı açılmasını kısmetinin açılmasını isteyenler .Aşağıdaki duayı 3 yada 7 kere okusun.

   Okunuşu:”Allahümme ya mufettiha’l-ebvab,iftah lena hayre’l-bab!”

   Anlamı: “Ey kapıları açan Allah’ım!Bizim için en hayırlı kapıyı aç!”

   Kaynak:Mustafa Karataş-En güzel dualar
   Ayrıca;
   21 gün boyunca her gün 1 bardak suya 101 defa, ‘’Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’
   okunması ve bu suyun evlenmek isteyen kişinin içmesi tavsiye edilmiştir.

   - Cuma günü abdest alınıp 2 rekât tövbe namazı kılıp 18 defa Cuma suresi okunması hayırlı evlilik için tavsiye edilir.

   - Evlenmek için her gün okuyabildiğiniz kadar şu duanın okunması tavsiye ediliyor, anlamına da dikkat ederseniz ne kadar
   isabetli bir dua olduğunun farkına varırsınız.

   ‘’Rabbi,,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru ‘’
   Anlamı: Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım””

   Bunlardan birini yada birkaçını yada hepsiniyapabilirsin.Allah hakkında hayırlı ne ise onu versin.

 137. selamlar,zeynep hanım,benim sorunum da eşimin dengesizliği.4 yıl önce ayrılmanın eşiğinden döndük ama şimdi yine aynı noktaya geldik neredeyse,2 tane kızımız var ve aralarında adil davranamıyor.açıkcası büyük kızım küçüklüğünden beri sevemedi ona üvey gibi davranıyor.kucağına alıp sevdiğini görmedim.şimdi bazen benim tembihlerimle sevmeye çalışınca da çocuk istemiyor.12 yaşında ve ergen.görmediği baba sevgisini ilerde yanlış yerde aramasından korkuyorum.çocuğu sürekli azarlıyor.kızım hem içine kapandı,kekelemeye başladı 1 yıldır,hem de dersleri ve arkadaş ilişkileri bozuldu.kimseyle geçinemiyor.çok sevgisiz büyüyor.hırçınlaştı ve çok sinirli.eşimi de anlamaya çalışıyorum,o da çok sevgisiz ve ayrım yapılarak büyütülmüş,idare edilmesi gerekiyor ama ben de bazen çok daralıyorum,bu çocukların hali ne olacak diye endişelenmekten uyku girmiyor gözüme.çocuğu psikiatrise götürdüm ama babanın davranışları düzelmeden etkili olmuyor.baba da kabul etmiyor.çıkmazdayım,sürekli bir huzursuzluk var eşimde ,ani parlamaları var,deli gibi bağırıyor çoğu zaman evde,dışardan melek sanıyorlar.ne olur yardım edin…

  • Neyin onaylanması kardeşim anlıyamadım? Duaya cevap verme mi demek istediniz acaba? Eğer bunu diyorsanız Allah tüm yakarışlara cevap verir ama kabul etmesi ise sizin için hayırlı olup olamayacağını Allah bilir ona göre onaylar.İnşallah sizin için hayırlıdır ve Allah kabul eder.

 138. Benim 9 yaşımda bir kızım var çok hırçın agrasif sinirlendiği zaman evdeki herşeyi kırıyor bizlere saldırıyor vuruyor lütfen bir dua tavsiye edin

  • Buket hanım Allah’ın “Ya Halim ” ismi şerifini her gün üzerine yada yemeğine suyuna okuyun.Sinirlenmmesi içinde 1286 defa “Ya Gafur”okuyun.

   • Ayrıca ona okutabilirseniz 1o defa ya Rauf okutun.ğer o kumazsa öfkelendiği zaman 10 defa “”yaRauf” okuyup yüzüne üfleyin.

 139. yanlış anladınız sanırım yada henüz yayınlanmadı yorumum,bir sorunumla ilgili yardım istemiştim sizden.yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacak diye bir not okudum,o yüzden öyle yazmıştım,en kısa zamanda yanıtlıyacağınızı düşünerek şimdiden teşekkür ediyorum.

 140. Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyorum. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
  Kurban Bayramı’nın, ülkemizde, İslam aleminde ve tüm dünyanda barışı, kardeşliği, dostluğu, hoşgörüyü, yardımlaşmayı, paylaşmayı ve dayanışmayı pekiştirmesini diliyorum. Tüm İslam aleminin Mübarek Kurban Bayramı Kutlu ,hayırlı olsun

  • Teşekkürler Pınarcığım bizde sana Ailene ve sevdiklerine aynı dileklerde bulunarak bayramını kutluyoruz.Allah cümlemizi kendisinden razı olan kullardan ve habibine layık ümmet olananlardan eylesin.

 141. hayırlı gunler.. benım bır sorum olcaktı sıze ben cok nasıpsız bır kızım. ıs hayatımda da ozel hayatımda yolua gırmıyo. ıssız kaldım ıs bulamıyorum. ve ayrıca artık mutlu olmak ıstıyorum onerebılecegınız dualar sureler varmı .. bana ıs ıcın namazlardan sonra sahmaran duasını ve ınsırah suresını oku demıslerdı okuyorum.. ama baska bısılerde yapmak ıstıyorum ne yapabılırım.. acaba nasıplerım baglanmıs olabılırmı..

  • Merhaba Aysel hanım.İş ve kısmet şansının açılması için her gün 573 defa “Ya Bais” 489 defa “Ya Fettah” zikrini yap.”Ya Baki”her gün 1171 defa “Ya Allah Ya kerim Ya Vehhab celle celalühü” demeye devam eden en kısa zamanda isteklerine kavuşur.

 142. merhaba ben bu yıl üniversite sınavına gireceğim ve bu sınav benim için çok önemli bu yıl dilediğim yere girmem için tek şansım var bana yardım edebileceğiniz bi dua var mı ne yapabilirim nasıl yarım isteyebilirim

  • Öncelikle çok iyi ve planlı çalışmalısınız biliyorsunuz.Her derse başlayışta Besmele çekin ve “Rabbena atina min ledünke rahmeten ve heyyi’lena min emrina raşeda.Rabbiş rahli sadri ve yessirli emri vahlül ukdeten min lisani yef kahu kavli”. 37 defa “ya Evvel ” çekin.Allah yardım edecektir.Sen elinden geleni yap ve Allaha güven ve dua et.

 143. hayırlı aksamlar….bir yıllık evlıyım esim ve babam arasında bir sıkıntı cıktı ve su an eşim kesinlikle ailemle anne baba ve akrabalardan hiçbiri ile şu an görüşmek hatta konusmak dahi istemiyor.en cok da babamla…bana yardımcı olun hcam aralarıın tekrar duzelmesini istiyorum cunku ıkısıde su an bırbırıne cok zıtlaştı ne yapmam ne dua etmem gerek??dua noktasında cok yetrsiz kalıyorum siz bir yol gösterin.ALLAH ŞİMDİDEN RAZI OLSUN.

  • Zehra hanım hayırlı akşamlar.Aralarının düzelmesi için bir yiyeceğe” 1000 defa ya Vedud celle celalühü “okuyun hem eşinize hemde ailene belli etmeden içirin.Dargınları barıştırmakiçin 12.996 defa “Ya Câmi celle celalühü “okunu.r.
   Allah’ın Kebir ismi celili anlam itibariyle;Celalinin ve şanının yüceliğinde hudut olmayan,ne kadar büyük olduğunu ancak kendisi bilen.Büyüklük ve ululuğu hiçbir varlık tarafından bilinmeyen ve bilinmeyecek olandır.

   Aralarında kırgınlık ve küskünlük olan kişiler,bu kırgınlığın ve küskğnlüğün ortadan kalkması ve aralarında barış ve huzurun oluşması için.Bir yiyecek üzerine (232) defa ” Ya Kebir Celle Celalühü” zikrini okuyup yenirse aralarında barış,huzur ve geçimlerinde sevgi ve uyumluluk olur.
   Kaynak:Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları)

   • Öncelikle Alllah (c.c.) sizden razı olsun,bu kadar insana faydalı şeyler yapıyorsunuz,
    benim sıkımtım işimle ilgili,nasıl dua etmeliyim bana da yol gösterirseniz sevinirim.
    Çalıştığım firmada şirket içi değişikliğinden dolayı,huzurum kalmadı,ben aynı şirkette yıllardan bu yana çalışıyorum,üstümüze tepeden inme birini getirdiler ve haksızlığa uğradığımı düşünüyorum,şu an bu şirketten ayrılmayı ve ürünlerini sattığımız ana firmaya geçmeyi çok istiyorum.
    Şimdiden Allah (c.c) razı olsun

    • YAPILAN HAKSISZLIĞIN DÜZELMESİ İÇİN DUALR VAR SİTEMDE KARDEŞİM..MESELA 1000 YA HAKK C.C OKUYABİLİRSİNİZ.YA ADL C.C OKUNABİLİR BAKIN

 144. selam benim oğlum asker 2 ayını çok şükür acemi birliği bitti…şu an şanlı urfa siverekte gideli 4 gün oldu…askerliyini yapmakta bende okumak istiyorum…41 defa yasin oku dediler iyi gelirmi okuyayımmı…

  • Dua her zamana ve her şey için Allaha sığınmaktır.Allah tüm askerlerimizle birlikte sizin oğlunuzuda korusun Fatma hanım.Tabiki fetih suresini de okuyabilirsiniz.Ama Ayetel Kürsi okuyup korunması için dua edin.Birde Allah’ın “Hafız” isimin 998 defa okuyun.Her gün sabah ve akşam olmak üzere 3 yada 7 kere “Bismillahillezi lâ Yedurru measmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul Alim.” Duasını okuyun.Allaha emanet olun.

 145. ümit korku çare dua

  Selamünaleyküm 3-4 yıldan beri öyle bir haldeyim ki hiçbir şeyin varlığını yokluğunu hissedemiyorum dış dünyayla ilişkim tamamen kesildi bildiğim tek şey benim onu sevmem ama onun beni hiç zerre kadar bile sevmemesi bu hale düşmeden önce derslerimde çok başarılıydım o kadar mutlu o kadar huzurluydum ki anlatamam ama 3-4 yıldan beriartık ne kadar olduğunu bile unuttum hiçbir şey düşünemiyor hatta çalışamıyorumda 20 yaşındayım duamın tez zamanda bir anda kabul edilmesini istiyorum çünkü artık dayanamıyorum donuk bir haldeyim onunda beni sevmesi, onunda beni istemesi ve tez zamanda evlenmem için ne yapmalıyım neler yapmalıyım hangi duaları okumalıyım. lütfen buna hemen cevap yazın bu mesajı okuyanlarda benim için candan bir el açsınlar tez zamanda kabul etsin allah hayırsızsada hayırlı etsin. İsmimi yazmadım bu kuluna diyerek dua edebilirsiniz. En çabuk kabul olunan dua bir müslümanın diğer müslümana yaptığı duadır.

  • Hayırlı günler her şeyden önce Allah’tan hayırlısını isteyelim kardeşim evet ben yönetici olarak sana dua ediyorum.Allahım öncelikle seni kendine getirsin çünkü bu bir rahatsızlıktır.Sakın yanlış anlama senin ne durumda olduğunu çok iyi anlıyorum… Öncelikle Allahtan istiyorsan onun sevmesini kendini odalara kapatmamalısın.Evet sevgi güzel sevilmekte güzel ama ama herşey karşılıklı olursa.Ama olmadı hayata küsmek yok.Önce Allaha dua edeceksn eğeroseniniçin hayırlı ise onun sevgisini sana senin sevgini de ona verecek.Ama eğer hayırlı değil ve senin hakkınd abaşka biri hayırlı ise başka bir sevgiyi verecek.Dilerim hakkınd ahayırlı ne ise onu verir Allahım.Şimdi okuyacağın duaları yazacam sana.

   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)
   Bir kimse sevdiği kimsenin sınırsız sevgisi ve bağlılığını kazanmak isterse, içinde su dolu bir bardak yada kaba 786 defa “Bismillahirrahmanirrahım” okuyup suya üfler sevdiğine içirir ise,onun sınırsız sevgi ve bağlılığına kavuşur.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan (Dua ile ruhsal Tedavi)
   eher vakti yapılan dualar kabule şayandır.Bu nedenle istediği kişinin kalbini kazanmak isteyen kimseler, seher vaktinde 324 kere “Ya HAYY Celle Celalühü” diye okumaya devam eden ve duasında ısrar eden kimseler istediği kişinin kalbini ve sevgisini kazanır.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları)

 146. ümit korku çare dua

  Selamünaleyküm 3-4 yıldan beri öyle bir haldeyim ki hiçbir şeyin varlığını yokluğunu hissedemiyorum dış dünyayla ilişkim tamamen kesildi bildiğim tek şey benim onu sevmem ama onun beni hiç zerre kadar bile sevmemesi bu hale düşmeden önce derslerimde çok başarılıydım o kadar mutlu o kadar huzurluydum ki anlatamam ama 3-4 yıldan beriartık ne kadar olduğunu bile unuttum hiçbir şey düşünemiyor hatta çalışamıyorumda 20 yaşındayım duamın tez zamanda bir anda kabul edilmesini istiyorum çünkü artık dayanamıyorum donuk bir haldeyim onunda beni sevmesi, onunda beni istemesi ve tez zamanda evlenmem için ne yapmalıyım neler yapmalıyım hangi duaları okumalıyım. lütfen buna hemen cevap yazın bu mesajı okuyanlarda benim için candan bir el açsınlar tez zamanda kabul etsin allah hayırsızsada hayırlı etsin. Kimseyede söyleyemiyorum bu durumu çünkü kilitlenmiş bir durumdayım iyi ki evde bilgisayar var bunu yazdım bir odaya kendimi kapattım düşünün kendizi yerime koyup en fazla 5 dakika düşünün bir odadan gece gündüz 1 hafta boyunca hiçbir şekilde çıkmıyorsunuz işte ben 3-4 yıldan beri o odadan çıkmıyorum oy kullanmaya bile gitmedim o kişide komşumuzun kızı sizden istediğim beni akınızdan çıkarmayın her aklınıza geldiğimde onunda beni sevmesmi ve istemesi için el açıp dua edin olurki duaların kabul olunacağı bir saate denk gelirde kabul olur ama dua ederken unutmayın tez zamanda kabul etsin allahımız. İsmimi yazmadım bu kuluna diyerek dua edebilirsiniz. En çabuk kabul olunan dua bir müslümanın diğer müslümana yaptığı duadır. Eğer kuran bilen yakınınız varsa o da kuranda belli istek dualarından okusun ve bu duanın hürmetine o kulunun isteğini tez zamanda ver allahım desin.

 147. ben 10 aylık evliyim eşim 1 aydır beni bacımın evine gönderdi.annem ve babam vefat ettiler sadece bacım var şuan bacımın yanındayım beni boşamak istediğini msj atarak istemiş.ben eşimi aldarmadım ailesine karşı kötü davranmadım.fakat hatalarım oldu olmadı desem yalan olur enbüyük hatam canıma kıymak istemem fakat çok pişman oldum rabbim af etsin ancak verdiği canı rabbim zamanı dolunca alır.bu yapmamdaki sebep ise eşim beni evden kovdu be bacımın evine geldim bacım biraz sölendi ve evime gitmem gerektiğini söledi bende evime gittim fakat eşim beni evden yine kovdu benimde gidecek yerim olmadığından dolayı çaresizliğimden şeytana yenildim ve böle bir hata yaptım fakat çok pişman oldum.eşim şuan sürekli beni suçluyo bütün suçu her konuda bütün suçu bana yüklüyo evlendiğmiz günden beri bana saygısı hiç yoktu hep beni görmezden geliyo ve beni görmek sesimi bile duymak istemiyor.ben eşimi seviyorum yuvamın dağılmasını istemiyorum bana dua edermisiniz allah rızası için çok ihtiyacım var daha öncede yazmıştım ben dualarımı yapıyorum fakat eşim halen inadından vaz geçmiyor ve boşanma kararının kesin olduğunu sölüyo bu da beni çok üzüyo elimden hiç bir şey gelmiyor duadan başka fakat beni görmüyor çok çaresizim benim için dua edermisiniz

  • Meral hanım bu gün Cuma gecesi Alahım inşallah gönlündeki isteğini kabul eder.İnşallalh dualrın kabul olur ve eşinde barışırsın.Allahım Bu yuvanın bozulmasına izin verme.Sen her şeyin en iyisini bilirsin.Meral hanımla eşinin birliktelkileri hayırlı ise araralındaki sevgiyi” vedud “ismin hürmetine artır.Eğer beraberliklerinde hayır yok ise her ikisine hayırlısını nasip et.

 148. Zeynep Hanım, az önce bi kız arkadaşım aradı beni. çok ağladı telefonda. babası karaciğer kanseri. ve tanısı hemen ortaya çıkmadığından geç kalınmış. amelıyat falan yapmıyorlar. doktorlar artık yapacak birşey yok demişler. Ama Allah büyük,umudumuzu kesmememiz lazım öyle değil mi? arkadaşımın babası için ,şifa bulması için hangi duayı okuyalım?

  • Hayırlı geceler pınarcığım Geçmiş olsun ve Allah şifasını versin inşallah Allah “Şafi” şifa verendir.
   Allah Resulü(s.a.v) şöyle buyuuyor;
   Kanser gibi amasız hastalıklara karşı aşagıdaki dualar okunur.
   “Bir kimse bir kap içerisine bir miktar yağmur suyu biriktirir de o suya ,Fatiha suesini (70) defa,Ayetül Kürsi ayetini (70) defa,İhlas süresini (70) defa,Muavveteyn surelerini (70) defa okursa varlığım ve kudretinde olan Rabbime yemin ederim ki,bir gün bana Cebrail(a.s) geldiğinde dedi ki;

   “Ya Muhammed!Kim bu tertip üzere okunan sudan üst üste yedi gün içerse Allah o kmseden bütün hastalıkları giderir.Varlığını saran her hastalıktan vücudunu bir bir terk ederler.”(ed-Dürrü’n-Nazıym)

   Kaynak:Arif Pamuk(şifalı dualar hazinesi)

 149. HOCAM BİR SORUM DAHA OLACAK KUSURA BAKMAYIN ALLAH RAZI OLSUN GÜZEL DUALARINIZ İÇİN ŞU AN EŞİM YANIM DA DEĞİL 3 AY SONRA GELECEK BELKİ BABAM A OKUYABİLİRİM AMA EŞİM UZAKTA SADECE OKUSAM OLURMU HOCAM…

  • Tam anlamadım canım baban için mi okumak istiyorsun yada eşinize mi okumak istiyorsunuz.hagi niyetle kim için okursanız olur.

 150. selamün aleyküm hocam dün akşamda yazdım ama herhalde siteye girmeidniz benim karşılıksız sevdigim var cok ama cok seviyorum bir tek onu düşünüyorum sürekli onun için namazlarımda dua ediyorum rabbime yalvarıyorum bana helal kıldiye ama yakın akrabam eniştemin abisnin kızı acılmayı düşünüyorum ret karşılıgı alırsam ailesinide onu kaybederim diye acılamıyorum dualırımda teselli buluyorum aramızda 9 yaş var birde o üniversite mezunu bende lise aramızdaki farklar bu abana engel olurmu bana tavsiye edeceniz dua veya benim olması rabbim dua edermisniz bana helal kılması iiçin şimdiden Allah razı olsun sizden bilgilenizden dolayı

  • Göz rahatsızlığı için 41 defa “Yâ Şekur” okumak faydalı olduğu söylenir bir bardak suya okuyun onunla yıkayın inşallah fayda bulursunuz.

 151. merhabalar doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum. Bu gece bir rüya gördüm danışmak istiyorum. Abdestli yatmıştım. Rüyamda umumi ve çok büyük bir tuvaletteyim. Her kabin öyle pis ki hepsi öylece bırakılmış şekilde. tek tek girip çıkıyorum yanımdaki arkadaşım suyla yıkamaya çalışırken de üzerime sıçratıyo iğreniyorum. Nedir bu? kötü müdür? teşekkür ederim şimdiden.

  • Ceren hanım rüya yorumcusu değilim ama yorumculara göre yorumları aşağıaya attim ona siz kendiniz yorumlayın.Hayırlara gelir inşallah.
   Tuvalet, rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlık evidir. Rüyada tuvalet görmek, rüya sahibinin aile balkının keder vesıkıntılarına, çalışıp gayret göstermesine ve onların nafakalarını kısmasına işarettir.Bazen tuvalet görmek, hanımıyla başbaşa kalmaya veya malını biriktirdiği deposuna ya da içerisinde malı bulunan dükkana işarettir.Rüyada tuvaletin taşması, rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna veya bir hizmetçiye sahip olmasına işarettir. Bazen bu rüya malın çokluğuna veya onun taşkınlığını gidermek için görülen ihtiyaca binaen mal sarfetmesine işarettir. Eğer tuvalet taşıp orada bulunan şeyleri pislemese ve kokuşu da olmasa, rüya sahibi için hayırlı bir şeyin meydana çıkmasına, bazen de maksadının mümkün olmamasına işarettir.Bazen tuvalet, kadınlara işarettir. Eğer tuvalet geniş temiz ve kokusuz ise onun hanımı iyi geçimlidir. Tuvaletin temizliği hanımının iyi halli, genişliği ise, itaatkar oluşudur. Kokusunun azlığı ise hanımının iyi olarakmethedilmesidir. Tuvalet, dar ve pislikle dolu otup sahibi orada oturacak yer bulamıyorsa, hanımının kendisinden nefret etmesine işarettir. Eğer tuvalet pis kokuyorsa, hanımının yaramaz sözlü ve gönül incitici olmasına ve öylece şöhret bulmasına işarettir.Tuvalet kuyusunun kanla dolduğunu görse, o kimsenin hanımının tedbirli oluşuna ve israf korkusundan dolayı kocasını çokça para sarfetmesinden meneder. Bir kimse rüyada dinde bir ağaç parçası bulunduğunu ve onunlatuvaletin deliğini kanştırdığını görse, o kimsenin evinde boşanmış bir kadın bulunmasına işarettir.Rüyada tuvalet içine bırakıldını gören kimse hakkında, hile yapılır. Tuvalet içine bırakıldığını ve üzerine de kapısının kapatıldığını gören kimse, ölür.

   Hela görmek insanın kendi ailesinden kaynaklanan sıkıntılarına, rızık temini için çalışıp çabalamaya, eşiyle başbaşa kalmaya, malın stoklandığı depoya, dükkana;
   Tuvalet yalnızlık evine, temizliğe, tefekkür etmeye ve rahatlığa;
   Temiz tuvalet hanımının iyi hallerine, genişliği onun uyumulu ve itaatli oluşuna;
   Pis ve dar tuvalet, karısının kendisinden nefret ediyor olmasına;
   Lağının (tuvalet kuyusunun) taşma endişesi olmadan dolması eşinin halime olmasına,
   Tuvalette mahzur kalmak vefat etmeye delalet eder.

 152. ZEYNEP Hanım başınızın belası yine ben :) Zeynep Hanım size demiştim erkek arkadaşım şuan yurt dışında 1 ay sonra dönüyor. 4 senedir birlikteyiz diye. fakat hala evlenmeyi düşünmüyor. seni seviyorum zannetmeki sevmiyorum diyor. ama evlilikten korkuyor mu ne oluyorsa bilmiyorum. evlenmeyi hala düşünmüyor. ben bu adamı evliliğe ikna etmem için ne yapmam gerekiyor? mail adresim siz de var sanırım. size özel de bir soru sormak istiyorum eğer bana mail atarsanız ben zeynep hanımım diye,sorumu ordan soracağım. zeynep hanım nolursunuz yardım edin bana bu adamın evlenmek istemesi için ne yapayım çok etkili olacak şey nedir?

 153. efndim benim de bir sorum olacaktı.ben su anda nisalıyım 5 yıldır beraberiz ve evleneceğiz nasipse birbirimizi seviyoruz.3 yıl önce abim evlindi ve düğün sırasında nisanlımla düğn isleri yüzünden görüsemedim.nisanlım onların mutluluğu için biz görüsemedik diyerek abimin esine karsı inanılmaz bir nefret besledi içinde hiç tanımadığı görmediği halde su an nisanlıyız ve ne abimi ne eşini asla kabul etmiyor görmek istemiyor çok zor durumdayım eğer bu şekilde devam ederse ailem çok üzülecek.birbirleri ile ayrı şehirlerde olduğu için bir sey yedirmem içirmem mümkün değil.bana yardımcı olabilir misiniz acaba simdiden çok teşekkür ederim allaha emanet olun

  • Merhaba Ahmet bey çok bir durum ve üzücü ama inşallah düzelir.
   “Yâ Cami” esmasını 114 defa okuyun ve ve baştan niyet edin bu kişileirn arasındaki soğukluğu gider ve birbrlerini sevdir diye.1286 defa “Yâ Gafur ” okuyun.1000 defa “Yâ vedud” okuyun ve dua edien bunları en az yedi yapın yedirmek içirmek mümkün olasaydı adah iyi olurdu öyle bir imkanınız olursa tatlı birleye 71 kevser suresi ve 1000 ya Vedud okuyun.İnşallah düzelir.

 154. ZEYNEP Hanım başınızın belası yine ben Zeynep Hanım size demiştim erkek arkadaşım şuan yurt dışında 1 ay sonra dönüyor. 4 senedir birlikteyiz diye. fakat hala evlenmeyi düşünmüyor. seni seviyorum zannetmeki sevmiyorum diyor. ama evlilikten korkuyor mu ne oluyorsa bilmiyorum. evlenmeyi hala düşünmüyor. ben bu adamı evliliğe ikna etmem için ne yapmam gerekiyor? mail adresim siz de var sanırım. size özel de bir soru sormak istiyorum eğer bana mail atarsanız ben zeynep hanımım diye,sorumu ordan soracağım. zeynep hanım nolursunuz yardım edin bana bu adamın evlenmek istemesi için ne yapayım çok etkili olacak şey nedir?

  • Canım başka biryere gömderidm herhalde yazdım ama kusura bakma sen özel görüşmek istiyordun dimi o zaman facebook mutlulgunuşifresinden bana mesaj atabilirsin.
   Elimden geleniyapmaya çalışırır.

 155. Efendim özür dileyerek yukarıda en az yedi yazmıssınız yedi gün mü demek istediniz doğru mu anladım.ayrıca ilginiz ve yardımınız için çok teşekkür ederim allah azı olsun

  • Evet 7 gün dedim.olmadı devam edin 21 gün yada 41 gün.İnşalalh faydasını görürsünüz ben başka bir dua daha göndereceğim müsait birzamanımda.hayırlı günler.

  • Allah’ın EL-CEBBAR İsmi Şerifi; Emrine karşı konulmayan,mahlukatı mecbur eden; ne isterse istediğini zorla da olsa yaptıran;gücü ve kuvveti sınır tanımayan,hiç mağlup olmayan demektir.Eksikleri tamamlayan kırıkları tamir eden anlamındadır.

   Bu ismi şerif’in okuma günü Salı günü Merih saati yani saat 1 dir.

   Vird edinen kimseler her gün 206 defa okumalıdırlar.Yanijer gün 206 defa okumak çok faydalıdır.

   Bu ismi vird edinen kimsenin emir ve isteklerine karşı konulmaz .Her dileğini her yerde herkese rahatça yaptırabilir.Sözü dinlenen,sevilen ve sayılan,yardım edilen ve yardım istenen,umulan,ümit edilen bir kimse haline gelir.

  • Vird zikri sürekli her gün yapmak demektir.ne istiyorsan onu Allahım hakkımda hayırlı olacak ise bu istediğimi bana ver,dileğimi kabul (niyetin ne ise).

 156. merhaba bizleri burada bilgilendirdiğiniz ve yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim daha önce benim durumum için uygun vaktimde bir dua daha göndereceğim demistiniz gönderdiniz mi acaba ben mi göremedim

  • Dargın olan eşler veya herhangi bir şekilde araları bozulmuş olan eş-dost,arkadaş, yada yeni bier arkadaş eş-dost edinmek isteyen biri o kimsenin kalbini ve sevgisini kazanıp kendisine bağlamak isterse,tenha bir yerde kalbini kazanmak istediği kişiyi hayal ederek veya resmini önüne koyup ond ayogunlaşarak “YA MUCİB” (3025) defa okur ve arkasından o kişinin annesinin ismiyle birlikte “Allah’ım bu kimsenin sevgisini bana nasib et kalbini bana bağla” diye dua ederse isteği meşru ve helal olduğu müddetçe kabul olur ve istediği şeyi elde eder.
   Birbirini sevmeyen arkadaş ve dostlar,karı-koca,kardeşler,görümce ve elti,kayınvalide ve gelin vs.kimseler için temiz bir kaseye (20) defa “YA HADİ” yazıp, üzerine (1600) jere “YA HADİ” okunarak haberleri olmadan içirilirse,araları düzelir.dargınlıklar,kıskançlıklar,kırgınlık ve nefret gider,yerini dostluk,kardeşlik sevgi ve barış alır.

   Bu ismi sürekli okuyup bird edinen kimsenin eşi ve çocukları kendisini severler ve itaat ederler.

   Her gün 400 defa “YA HADİ” okumaya devam eden kimse,Cenab-ı Hakkın gizli ve açık bir takım lütuf ve inayetlerine mazhar olurlar.Bütün işlerinde başarılı olurlar.

 157. mrb iyi aksamlar ben bu sureyi okumaya dün basladım yalnız ben cok agır okuyorum… dün okudum 1 tane.. bundan sonrada annem okusa yerime birşey olurmu acabaa..?

 158. ben bu sureyi okumaya basladım… dün 1 tane okudum.. ama ben cok agır okuyorumm.. annem okusa benim yerime olurmu? yada annem okuyum ben takip etsem olurmu ? allah hepimizin dualarını kabul eder insallah

 159. çocuğum 2.sınıfa gidiyor bu sene dikkatini toplayamıyor geri kalmaya başladı çok üzülüyorum öğretmenide şaşırıyor sınıfta çok başarılı olmasını istiyorum ne okumalıyım

 160. merhaba ,
  evlilik sebebiyle evleneceğim kişinin aklına uyarak kredi çektim . kredi parasıyla borçlarım var borçlarımı kapatayım dedi sonra krediyi öderiz dedi.. benim adıma kredi çektik ..ama evlenmedik paralarıda evleneceğim adam aldı attı cebine . kredi ödemesine yanaşmıyor benim adıma cekilen kredi ve ben bunu nasıl ödeyeceğim sıkıntı içindeyim. kredi imzamları benim .. parayı yiyen de kendisi .. bu kişi de malesef anadolu meslek lisesinde coğrafy öğretmeni ..ve ben ona güvendim inandım , benim saflığımı iyi niyetimi kullandı. nikah günü yaklaşınca yan çizdi bir sürü bahaneler üretti benim sinirlerimi yıprattı tartıştık ve ogün kaçtı . bir daha yüzyüze gelmedikçünkü kaçıyor beni rahatsız etme diyor telefonlara bakmıyor. bu adamda hic vicdan diye bişey yokmuş üstelik bana iiftira da attı susup kimseye söylememem için.. yalanla dolanla ödemeye niyeti yok kaçıyor.. ben neyapacağım Allahıma sığındım kimseye söyleyemiyorum . sıkıntı stres içindeyim . bana yardımcı olun..

  • Neşe hanım merhaba …. evet gerçekten insanı üzen bir durum para bir şekilde ödenir belki ama adamın yaptığı haksızlık ve davranış ihanet unutulmaz.Ama iyi niyetinin kurbanı olmuşsun.buda herkese bir dersolur kimseye güvenmemek gerekir.Canım hakkını alman için Allah sana yardım edecektir mutlaka o adam bunun karşılığını mutlaka kötü bir şekilde görecektri.Zannetmesin kazandım onun canı öylesine yanacak ki yaptığı hatayı anlayacaktır.
   Bir müslüman,zalimliği(haksızlığı)kendisine meslek edinmiş bir kötüye çatarsa,onun zulmünden kurulmak için 100 (yüz defa) ” Ya Müntekim Celle Celalüh” İsm-i Şerifini okumaya devam ederse,Cenab-ı Allah,o mazlumun(haksızlığa uğrayan kimsenin) hakkını (intikamını) haksızlık edenden alıverir.

   Aklı başında olan bir kimse bunu bilir ve bildiği bu başkalarına değilde Yüce Rabbine sığınarak( “Ya Müntekim Celle Celalüh) İsmiyle Allah’a şikayet eder,hakıını alması için.Yani Allah’a havale eder.Böyle yaparsa kısa zamanda onun ahkkı Yüce kudretçe alnıverir.

   Bu İsm-i Şerifi hakkının alınmasına kadar okumaya devam eder.Allah cezalandırılması gereken haksızlığa anında müdahale eder ve cezalandırır.Bazı suçlara mühlet verir ama ,bazılarını anında cezalandırı.Böyle durumları Allah en iyi bildiği için,duruma göre O’nun cezasını tecelli eder.

   Kaynak:Yusf Tavaslı(Esmal Hüsna okunuşu ve faziletleri)
   Hakkı ve gerçeği bilerek doğru hüküm veren,zulmetmeyen.Sınırsız,sonsuz adalet sahibi.Allah mutlak adildir.zulmü ve zalimi sevmez.

   İşte Allah’ın EL-ADL ismi Şerifi ile hakkını alamayan kimseler hakkını alır.

   Başkalarında hakkı olup da alamıyanlar üç gün rizayetle oruç tutup geceleri (10816) defa “Ya Adl” diye zikredip,sonunda “Ey adil-imutlak olan Allah’ım! Bu ismin hürmetine hakkımı falan kimsede alıvermeni istiyorum…..” diye dua ederse,Allah o zalim ve zorba hak yiyici kimseyi dua eden kimsenin hakkını vermeye mecbur eder.Yinede vermezse başka türlü cezasını çektirir.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırrı)
   Aşağıdaki dua Cuma akşamı 40 defa okuyanın dileği kabul olur.

   dua3

   Cuma akşamı güzel bir boy abdesti alıp arkasından namaz abdesti alın.2 rekat Allah rızası için namaz kılın.Arkasından tüm günahlarınızın affı için dua edin.Ve peygamberimize salavat getirin Niyetinizi yapın ve bu duayı 40 defa okuyun.Sabırla bekleyin.Asla kabul olmaz yada olmayacak diye düşünmeyin.

   Bismillahirrahmanirrahim
   Subhanel alimillezi lem yechel
   subhanel kadiymillezi lem yezel
   subhanel cevvadillezi lem yebhal
   subhanel haliymillezi la ya’cel
   allahümmakdı haceti ya allahu ya allahu ya allahu
   ya rabbi ya rabbi ya rabbi
   ya hayyu ya kayyumu ya zel celali vel ikrami birahmetike ya erhamer rahimiyn
   vel hamdü lillahi rabbil alemin…

 161. Merhaba Neşe Hanım, anlattıklarınızı okuyunca dayanamadım, yazmak istedim. Başınıza gelen olayı elbette ki asla hak etmediniz ancak bundan sonrasında asla buna benzer bir hataya düşmemeye gayret edin lütfen. Evliliği isteyen adam, kadından para pul beklemez! Sizin muhatabınız adam olmadığı için, sizden böyle bir şey talep etmiş. Bu çok büyük bir haksızlık! Duanızı okuyun, ibadetinizi yapın, tevekkül olun ve , MUHAKKAK gidip o adamı iş yerinde ziyaret edin. Ve rezil edin. Sadece size değil, sizin gibi bir çok kişiye de böyle davranmıştır, size hak verenler ve sizi anlayanlar mutlaka çıkacaktır buna emin olun! Böyle bir soysuzluğu herkes yapamaz. Bunu ancak, böyle bir edepsizliği adet haline getirmiş ve büyük bir yüzsüzlükle kadından para isteyebilen, kandırıp yalan söyleyebilen biri yapabilir. Siz tevekkül olun, duanızı edin, ve LÜTFEN GİDİP HESABINIZI SORUN! Görüşmek istememek de ne demek! Hangi şehirde olduğunuzu merak ettim zira size o kişiyle görüşmenizde yardımcı olmayı isterdim.

 162. çocuğum 2.sınıfa gidiyor bu sene dikkatini toplayamıyor geri kalmaya başladı çok üzülüyorum sorduğumuz bir şeyi hemen anlamasını istiyorum sınıfta çok başarılı olmasını istiyorum ne okumalıyım

  • Aşağıdaki duayı 40 gün sabah namazından önce,evvelinde 7 fatiha okuyarak 70 defa okuyan kimsenin unutkanlık hastalığı gider ve hafızası kuvvetli olur.
   “Allahümmerzuknaa hıfzel mursliyn.Ve ilhamel enbiyaai ve fehmel evliyaaai bi keramike ya ekremel ekramiyn ve bi rahmetike ya erhamerrahıymiyn.”

 163. merhaba yorumlar çok fazla olduğu için okuymadım sorulmuş olabilir eğer sorulmuşsa kusra bkmayın :)
  sorum şu birini gerçekten çok seviyorum.o beni sevmiyor sanırım ve biz bir konuda tartıstık ve hiç konuşmuyo benimle.bu duayı okusam beni sevmesi için etkili olur mu ? ya da önerebilceğiniz bir dua var mı ? çok teşekkür ederim :)

  • Ne niyetle okursan olur canım.
   Sevgi kazanmak için de;Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

 164. merhaba bir kızım var.16 yaşında onunla ilgili çok sorunum var.bütün dediklerimin tersini yapıyor.beni çok üzüyor lütfen bana bir dua söyleyin biraz kendine gelsin Allah doğru yoldan şaşırtmasın.şimdiden teşekkürler.Allah razı olsun.

  • Saime hanım çokzor biliyroum ama sabırlı olun inşallah düzelir.Üzerine yada içeceğibirşeye “170 ya Kuddus” 514 defa “Ya Raşid” 201 defa “Ya Nafi” okuyun.Kötü huylardan uzaklaşması için de 202 defa “Ya berr” okuyun.kenzül arş duasını 7 gün 7 defa okuyun Allah dualarınızı kabul etsin.

 165. “Ya Müntekim Celle Celalüh” 100 defadan çok daha fazla okuyorum gün içinde sürekli okuyoum. kısa zamanda cezasını çeker inşalah benim canımı yaktığı gibi onun canı daha çok yansın. aysonunda kredi parası zor denkliyorum yememden kızımdan herşeyden kıstım Allah ım bana yardım et 48 ay sürecek borç bu… Allah ım kredi borçları ödenmesi için bana yardımcı olsun. Allahınm hayırlı kapılar açsın bana hiç ummadığım beklemediğim yerden para gelsin.. rızık artması maaşım artması için dua isteyebilir miyim? teşekkürler

   • Rızkınızı artırmakiçin her gün sabah akşam yasin süresinive Vakıa suresini okuyun bunu ben denedim veçok faydasını gördüm her gün bol bol estağfirullaf çekin.sabahaalrı 308 defa “Ya Fetta Ya rezzak “çekin.

 166. Merhaba. Benim sorunum su , benim 7 ay sonra imtihanlarim var , gecen sene imtihanımı kazanamadım , çok az puanla kaybettim , aslında o kadar cok şanssızlığa uğradım ki yani o kadar çok problemler çıktıki, sonradan belkide bu sene hayırlısı değilmiş diye düşündüm cunki hayatımda bir cok şey değişecekti bı kere en önemlisi başka bir ülkeye gidecektim orda devam et