Yasin-i Şerif ile muhabbet(Sevgiyle bağlamak)

dua2Bir kimse eşinin yada bir kimsenin muhabbetini celp etmek yani kendine bağlamak için sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e” kadar 53 kere okursa o kimsenin muhabbetini celp etmiş olur veya uzak bir yerde veya ayrı yaşıyorsa  en kısa zamanda  o kimseyi elde etmiş olur.

Okuma zamanı sabah kuşluk vaktidir.Diğer zamanlar içinde okunması en az fayda sağlar.

Okumaya başlamadan önce boy abdesti alınıp ondan sonra  iki rekat hacet namazı kılınması  ve ondan sonra okunması etkilidir.

Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)

Arama etiketleri : sevdigini kendine baglama duasi,sevgi baglama duaları,53 yasın mubıne kadar,yasin suresinin birinci mübini,yasin suresinin ilk mübini,yasin ile celp,yasinle celp,53 yasin mübin

45 “Yasin-i Şerif ile muhabbet(Sevgiyle bağlamak)

 1. tam olarak anlıyamadım yasinin neresinden başlayıp neresine kada r okumamız gerekir bilgilendirirseniz sevinirim..hayırlı günler

 2. İnna nahnü nuhyil mevta ve nektübü ma kaddemu ve asarahüm ve külle şey’in ahsaynahü fı imamim mübiyn 53 defa yasin suresinin bu kısmınımı okuycaz.

 3. ama bir yerde demişsinizkiii ahsaynahü fı imamim mübiyn burda son demişsiniz bir yorumdada…Kâlu innâ son demişsiniz yani nereye kadar okuyacagı sasırdım .. bide kusluk vakti saat kacta oluyor

  • Yani ilk mübine kadar.Kuşluk güneş doğup bir miktar yükseldikten (bir mızrak boyu-beş derece) yani kerahet vaktinin çıkmasıyla başlamaktadır. Ülkemizde bu süre 40-50 dakika kadardır. Saati olmayan bir kimse bu süreyi şöyle tespit edebilir: Çeneyi göğse dayayarak güneşe doğru bakınca, eğer güneş ufukta görülemeyecek kadar yükselmişse artık kerahet vakti çıkmıştır.

  • Dünyevi veya uhrevi herhangi bir haceti olan,”Hacet Namazı” kılıp dua ederse,Allahü Teala tarafından muradı hasıl olur.

   “Allah rızası için” 2 rek’at namaz kılınır.Her rek’atte 1 Fatiha1 Ayetel Kürsi ve 3 İhlas suresi okunur.Selam verdikten sonra son oturuş bozulmadan aşağıdaki dua 1000 kere okunur.

   ”Hüve’l-Habibü’l-lezi türcâ şefâatühü.Li-külli hevlin mine’l-ahvâli muktehim.”
   Bu duayı okurken her 100 okuduktan sonra 1 kere aşağıdaki salavat okunur.
   “Mevlâye salli ve sellim dâimen ebedâ,alâHabibike hayri’l-halki küllihim.”

 4. İlginiz için çok teşekkürler
  Benim bu konuda son sorum olacak bu işlemi 7günmü tekrar edeceğiz yoksa bir günde 7 keremi okuyacağız

  Allah razı olsun

  • Hüma hanımcığım.zaten 53 defa okuyacaksınız bir günde ertesi gün yada haftanın başka bir günü tekrar 53 defa okuyun yani ayrı aıyrı günlerde 7 defa bu işlemi yapın anlatabildin mi?

  • Yoooo lütfen ne demek sakın böyle düşünmeyin her zaman yazabilirsiniz Hüma hanım.Yoksayanlış birşey mi sözledim sizi üzecek.Eğer yanlış anlayacağınız birşey var sa özür dilerim..

  • Merhaba sabahat hanım Allah hidayet versin.
   Eşi kendisini aldatan kişi EL-CELİL zikri ile eşini evine ve kendisine döndürebilir.

   Okuma usulü:Özellikle Pazar günü güneş saatinde(73) defa yada büyük ebced değeri hesaplanarak(73×73=5329) defa okursa istediğini elde eder.

   Ayrıca gece hayatına düşkün eş yada evlat içinde her gün (73) defa niyet edilerek okunursa eve bağlanır.
   Bir kimse eşinin yada bir kimsenin muhabbetini celp etmek yani kendine bağlamak için sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e” kadar 53 kere okursa o kimsenin muhabbetini celp etmiş olur veya uzak bir yerde veya ayrı yaşıyorsa en kısa zamanda o kimseyi elde etmiş olur.

   Okuma zamanı sabah kuşluk vaktidir.Diğer zamanlar içinde okunması en az fayda sağlar.

   Okumaya başlamadan önce boy abdesti alınıp ondan sonra iki rekat hacet namazı kılınması ve ondan sonra okunması etkilidir.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)

   Güneş saati pazar sabah’dır.
   Eve gelmeyen veya kaçan, sürekli dışarda olan eş,çocuk veya herhangi birini evine bağlamak,kaçmasını engelllemek yada geri getirmek için DUHA suresini belirtilen miktarda okumak ve yazılı nüshayı karanlık bitr yerde yada bir kitap arasında saklamak la istek yerine gelir.

   Cuma gecesi kalkıp abdest alarak kıblye karşı dönüp otur ve önce duha ” suresinin bir kere ,sonrada geri getirmek eve bağlamak ,ısındırmak istediğiniz kimsenin üzerine değmiş bir elbiseyi ,saç telinin veya başka bir eşyayı önüne koy,bir kere daha “duha” suresini oku.

   Duha suresi:

   “Ve’d-Duha velleyli iza seca.ma veddeake Rabbüke vema kala.Ve le’l-Ahiretü hayrun leke mine’l Üla.Ve lesevfe yu’tıyke Rabbüke feterda.Elem yecid ke yetimen fe eva.ve vecedeke dailen feheda.Ve vecedeke ailen fe ağna.fe emme’l-yetime fela tekhar.Ve emme’s saile fela tenhar.ve emma bi-nimeti rabbike fehaddis.”

   sonra da 170 kere şu duayı oku.

   “Allahümme ya camiannasi liyevmin la raybe fih.İnanallahe la yuhlfiü’l-miyad.icma beyni ve beyne fülan bin fülame ve tülane binti fülane…..”

   Okuma soarasında günlük veya ödağacı yakıp odanı güzel bir koku ile kokulandır.

   Bu sondaki dua yı Arapça olarak da yaz ve arapça parçayı katlamadan karanlık bir yere koy ve sadece geceleri okuyacağın zaman çıkar.Ona bakarak yogunlaş ve bir kere “vedduha” suresini okuduktan sonra alttaki türkçe harflerle yazılı olan duayı 170 kere oku.Arapça duayı da bir kitabın arasına yada karanlkı bir yere koyarak ortadan kaldır.

   kaynak.Dr.Arif Arslan(Dua ile ruhsal tedavi)

 5. AHU DUDU SÜRENLER

  merhaba allahın selameti üzerinize olsun ben yasini şerifi bu şekilde okumak istiyorum fakat anlamadığım bir husus var öncelikle ilk mübünde bitiriyoruz evet 53 defa okuyoruz evet ilk mübine kadar peki 53 defa bittikten sonra yasinini şerifi kaldığımız yerden devam ediyomuyuz.ayrıca hacet namazını kıldıktan sonra bahsettğiniz duayı okumak zorundamıyız hacet duası olsa hacet namazından sonra yeterli olurmu.lütfen kusurabakmayın çok soru sordum ama inanin benim için hayat memak meselesi ve bu duayı boy abdesti almadan yapsak bir mahsuru varmı acaba?ayrıca kaç gün sürmesi gerekiyo?arkadaşlarada bi şey söylemek itiyorum ben bu sitedeki duaları tesbihleri allahımın izin verdiği kadarayıla yapıyorum inanın namz kılmaya bile başladım yer gök duayla biz kullar aciz varlıklarız allahın kudreti okadar büyükki o dualarımıza cevap veriyo buna inanın çünki ondan başka kimimiz varki o ol deyince oluyo allahım sizn dularınızada cevap versin içinde benim duamada benim muradımıda bana versin.allahın nuru hepimizin üstüne olsun site yöneticilerinede allah onlardan ragzı olsun allaha emanet olun.

  • Merhaba yasin suresini 53 defa okuduktan sonara devam edilmiyecek ama isterseniz devam edebilirsiniz.hiçbir saknıcası yok.
   Hacet naamzını kıldıktan sonra aslında kendihacetlerinizi bildiren kendinizce dua okuyabilirsiniz o dua isze örmnek ve nasıl okunması nelre denmesi ve Allay-tan istememini uslünü gösterir.Okuyabiliri sonrada kensi isteklerinizi belirtebilirsiniz.Gusul abdestli olursa daha makbul olur.Mecburiyetyok.herhnagi bir istek için 7 defa yani 7 gün arka arkaya olması mecburi değil yapılması uygun olur denilir.Allah kabul etsin.

 6. selamün aleyküm allah dualarınızı kabul etsin ve ayrıca bizleri aydınlatığı için yönetici arkadaşımızada Allah c.c razı olsun ve Hz (S.A.V)Şefaat etsin

 7. sevgili yönetici ben hergün 1000 Ya Vedüd çekiyorum özellikle bugünde perşembeyi cumaya bağlayan gece olarak 1000 Ya Vedüd ve100 Ya Mücib çekiyorum sonra çevirgel duasını okuyorum ve salavat getiriyorum.Sonra ise ilk Mübine kadar Yasin okuyacağım imsak vaktinde yapıcam birde akşam doğrumudur.

 8. sayın yönetici,benim bir sorum olucak.( Ya Müşteda Ecip Herkimya) ne anlama geliyor nekadar çekilmelidir.çok teşk.allah razı olsun.

 9. çok güzel teşekkürler bunun yanında başka duaya çalışmamız etkiyi azaltırmı bunu merak ediyorum bu işlem bir sefermi yapılacak herhangi bir cuma sabahı yapmamız daha da güzel olur değil mi

 10. Selamın Aleyküm hacet namazını başka şekillerde de kılabiliyoruz sanırım Nihat Hatipoğlu hocamızdan da başka bi hacet namazı öğrenmiştim acaba o şekilde de kılsak olur mu yoksa sizin yukarda söylediğiniz şekilde mi kılmak zorundayız şimdiden teşekkürler..

 11. Sayin yonetici yasin suresinin ilk mubinine kadar okuyacagimiz kisim hemen hemen yasinin ilk sayfasi anladigim kadariyla o ilk sayfayi okuyacagiz ya da yanlis mi anlamisim ? Simdiden tesekkur ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>