Şahmeran duası(her derde deva,panik atak,manik,depresif durumlar ve her istek)

Bu dua kelime-i tevhit ve Esma-i ilahilerden meydana gelmiştir.Ama havas ilminde,üst ve ileri seviyede kuvvetli ve özel amaçlar için kullanılan esmalardan tertip edilmiştir.Bu nedenle  bu dua depresif hallere,manik ve panik atağa iyi  gelmekte,tertibi yani aşağıdaki okuma şekline uygun olarak hasta tarafından bizzat okunduğunda tedaviye ulaşılmakta ve Allah’ın izniyle hasta iyileşmektedir.

şahmeran duası

Okuma Şekli;Günde 3 defa 21′er defa olmak üzere  okunur ve arkasından dilek Allah’tan istenir.Hastalıktan kurtulmak için ise bizzat ifade edilir.Şahmeran duası her derde deva olabilecek güçte bir duadır ve sadece hastalıktan kurtulmakla sınırlı değildir.

 • Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
 • Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
  Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
  Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
  Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
  Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
  Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
 • Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
  Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kadir
  Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
  Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
  Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
  Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
 • Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
 • Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin

Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua İle Gelen Şifa)

Arama etiketleri : şahmeran duası,şahmeran duasının faydaları,şahmeran duası fazileti,şahmeran duası faydaları,şahmeran duasının fazileti,depresyon duası,şahmaran duası,dua i şahmeran

225 “Şahmeran duası(her derde deva,panik atak,manik,depresif durumlar ve her istek)

  • Canım her türlü manevi sıkıntılar için,pskolojik rahatsızlıklar için her istek için okunur.Özellikle bunalım,panik atak sıkıntı için diyor kitapta.Birde Kenzül arş duasını okuyabilirsin.

  • Başınız sağolsun Pınar hanımcığım Allah nur içinde yatırsın.Anneiz için bol bol istiğfar çekin. Tevhid çekin.Yasin suresini okuyun.Ne istersneiz okuyun ve ruhuna gönderin.Bir yerde okudum ölüler için evalatların en güzel hediyesi onun için istiğfar diyordu.Allaha emanet olun.

  • aşınız sağolsun Pınar hanımcığım Allah nur içinde yatırsın.Anneiz için bol bol istiğfar çekin. Tevhid çekin.Yasin suresini okuyun.Ne istersneiz okuyun ve ruhuna gönderin.Bir yerde okudum ölüler için evalatların en güzel hediyesi onun için istiğfar diyordu.Allaha emanet olun.

 1. merhaba konuyla pek alakası yok ama bişy sormak istiyorum dün gece veysel karani zikrini çekmeye basladım bitirdiğimde içimi tarif edilemez bi huzur kapladı 1 kaç saat sonraysa korku… eskiden de korkardım ama bu denli diil sizce zikri bırakmalı mıyım yoksa bu sadece seytanın vesvesesi mi ?

  • Huzur kaplası çok güzel ama dediğiniz gibi şeytanın vesvesesidir.Hiç bir dua insana korku vermez korkmayın.Devam edin bir şeytanı kendinizden uzaklaştırmak için euzü besmele çekin.Korku için dualar var sitemde okuyun.Birde 7 defa “Ya Rakip” çekin ve 10 defa “Ya Hafiz” çekin.Allaha emanet olun.

  • Teşekkür etmenize değecek bir şey değil Aysun hanım dilerim Allah hayırlı olan steklerinizi kabul eder ve tüm sıkıntılardan selamete çıkarırır.En kısa zamnda güzel haberlerinizi bekliyorum Allaha emanet olun.

  • merhaba şahmeran duası Dr.Arif Arslan Hocanın kitabından alınmıştır.Orada denenmiş olduğunu ve hayırlı ise olacağını ve özellikle hastalıklarda çok şifa verici olduğunu yazıyor.

 2. şahmeran duası günlük haçkez okunur… ve kaş gün okumalıyız dilekler içinde okunurmu. benim 1.5 yşında kızım var geçeleri çok aglıyor kokutuyorlarmı bilemiyorum sonra gözünü biyeredikip bakıyor ben dokundum zaman aglıyor napmalıyım bana yol gösterin bir dua istiyorum kızıma ne okuyum ona açele çvp verirmisiniz

  • Bu dua daha çok panik atak ve ruhsal hastalıklarda okunur.Ama tabi diğer rahatsızlıklar için deokunabilir.Size başka bir dua önereceğim.
   Uykusunda korkan ve sürekli ağlayan çocuğa, Allah’ın “ER-RAHİM” ismi şerifi bir kağıda (269) defa yazılıp üzerine takılırsa ,çocuk hem korkudan hemde ağlamaktan kurtulur.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları)
   Başka bir dua.
   Okunuşu:“Euzü bi-kelimatillahi’t-tammeti min gadabihi ve ikabihi ve şerri ıbadihi ve min hemezati’ş-şeytani ve euzü bike rabbi en yahdurun.”

   Anlamı:“Allah’ın gazabından,Allah’ın cezasından,kulların şerrinden ve şeytanın çarpmasından Allah’ın tam olan kelimelerine sığınırım.Rabbim bana gelmelerinden sana sığınırım.

   Dua ile iliğili bilği:Amr İbn Şuayb şöyle diyor:”Abdullah ibn Ömer,Çocuklarından aklı erenlere bu duayı öğretir,aklı ermeyenlere de yazar ve üzerine asardı.
   ayrıca;
   geceleri ağlayan,uyku uyumayan bir çocuğun üzeriene gümüş bir levha üzerine yazılıp yatağına asılırsa ve üzerine (88) defa okunursa ,çocuk huysuzluk yapmadan uyur,güzel ahlakalla,halim ve selim iyi huylu bir çocuk olur.
   Bu mübarek isim gerek kendisi,gerek ailesi ve çocukları,gerek düşmanlarını sakinleştirip ,faydalı hale getirmek ve ıslahı için çok faydalıdır.

   Kaynak:Dr.Arif ARSLAN(Allah’ın isimlerinin sırları)

   

   Avatar

   aynur kalaycı

   03 October 2012 Saat 11:27 am

   Bir çocuk uyumakta zorluk çekiyor ve bir türlü uyuyamıyorsa,aşağıdkai dua yazılıp beşiğine bağlanırsa inşallah şifa bulur ve rahat uyur.

   “Bismillahirrahmanirrahim.Ve cealna nevmeküm sübata ve cealnalleyli libasa veceelnannehara meaşa birahmetike ya erhamerrahim.”
   Uykusunda korkan ve sürekli ağlayan çocuğa, Allah’ın “ER-RAHİM” ismi şerifi bir kağıda (269) defa yazılıp üzerine takılırsa ,çocuk hem korkudan hemde ağlamaktan kurtulur.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları
   Birde sakinleşmesi için bir bardak suya 88 defa “Ya Halim celle celaühü “okuyun.eğer hala devam ederse yine yazın

   Ayrıca “çocuk uyuncaya kadar “Ve cealna nevmeküm sübata” okuyun.Ayırca 3 defa “Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alim” okuyun.

   

 3. merhaba benim tayinim çok istediğim yer olan Ankaraya çıktı fakat gidemedik sonra ben niçin gitmedim diye pşman oldum tekrar gitmek için uyraşıyorum bu sizce kadermi Ankaraya gidebilecekmiyim

 4. merhaba ben uzun zamandır zor durumdayım hayattan zevk almıyorum yaşamak anlamsız geliyor Allah ım affetsin herşeyi sorgulamaya başladım içime sıkıntılar giriyor sürekli ağlıyorum ne yapmamı tavsiye edersiniz yardımlarınız bekliyorum

  • Merhaba Esra hanım geçmiş olsun
   Hayattan ümidini kesenler ve mutsuz olanlar için.
   Allah’ım EL-HALİM İsmi şerifi;Özellikleri çok olan ve ümidi tükenmek üzere olanlara göre çok ifade eden bir ism-i ilahidir.Bu simiz zikri ve faydası ile yeniden hayata başlama imkanına sahip olabilirler.Bitip tükendiğini hiçbir şey yapmaya gücünün kalmadığını sanıp ümitsizlik karanlığına düşenler,bu isme sıkıca sarılıp bu durumdan kurtulabilirler.
   Çünkü Allah; Yarattıklarına son derece yumuşak muamele eden,affı,bağışlaması ve müsaması sınırsız olandır.Kullarına daima yumuşak huylu ve hoşgörülü davranır.
   Bu nedenle özellikle Cumartesi günü Zuhal saati olan saat 1 ve akşam 8 de yada her gün 88 defa “Ya Halim Celle Cealühü” zikrine devam ederlerse çok faydasını göreceklerdir.
   Kaynak:Allah’ın isimlerinin (Dr.Arif Arslan)
   Pisikioljik sıkıntılar içinde;
   Bismillahi’r-Rahmani’r Rahim

   Elhamdülillahi rabbi’l-alemin,Er-rahmani’r-Rahim,maliki yevmi’d-din,İyyake na’büdü ve iyyake nesta’in.İhdina’s-sırata’l-mustekim.Sıratallezine en’amte’aleyhim ğayri’l-mağdubi’ aleyhim ve’la’d-dallin.” Amin.

   Açıklaması:”Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla

   Hamd alemlerin Rabbi,Allah’a mahsusdur.Hesap ve ceza gününün maliki.Rahman,Rahim,(Allah’ım)yalnız sana ibadet ederiz ve Yalnız senden yardım dileriz.Bizi doğru yola ilet.kendilerine nimet verdiklerinin yoluna,gazaba uğrayanlarınkine ve sapıklarınkine değil.”

   Bu surenin 3-5-7 defa okunması ve ellerinle tüm vucudunun meshlenmesi efvaldir.

   Fatiha suresi şifadır,bu sure tüm niyetler ve hastalıklar için okunur.
   Her türlü can sıkıntısı ve kabz halini gidermek için ve rahatlamak için aşağıdaki dualar ve esmalar 7 yada 11 defa okunmalıdır.Eğer tertibe uyularak okunursa biiznillah sıkıntı hali gider ve rahatlık gelir.

   “Ya Hayyü Ya kayyüm.Ya Bediü’s-Semavati ve’l Arda min külli kanitun Ya Allah’ü Ya Rahman.”
   Çok sıkılanlar sıkıntı belirtileri ile birlikte 462 defa “YA BASIT” ismi şerifini tesbihle çekip; “Ey yerleri ve gökleri açıp yayan Allah’ım benim gögsüme genişlik ruhuma ferahlık ver” diye dua etmelidir.
   Öfkeli , sinirli,gergin ve saldırgan hallerde 88 defa “YA HALİM” ismi şerifini okuyup,en sonunda “Allahümme’c-alni Halimen ve Selimen”diye dua etmelidir.

 5. merhaba ben ikinci cocuguma hamileyken 8ayinda panik atak oldum cok kotu bir hastalik panik atagin ne oldugunu bile bilmezken bu hastaliga tutuldum hala cekiyorum zaman zaman icim sikiliyo korku hissi oluyo icimde sanki bana bisey olcakmis gibi duramiyorum agliyorum bunalti geliyor bunun icin sahmaran duasini yazip uzerimde tasisam gecermi yada faydasini gorurmuyum cevaplandirirsaniz cok sevinirim saygilarimla.

  • Hayırlı akşmalar bilirim canım o hastalığı çükü benimoğlumdapanik atakhastası ama şimdii iyi Allah şükür hemilaç kullandı hemdedualr okudum inşallah eçecek korkma dua et şahmeran duasını özellikle Dr.Arif Arslan Hoca tavsiye ediyor.okuyun ve taşıyın çok geçmiş olsun.

 6. bu panikatak neden oluyor ve neden sahmeran duasi ben birde piskolojik yardimda aliyorum ilacta kullaniyorum ama hala gecmis deyil birde bu dua kuranda geciyomu baska ne yapmam gerekir bana bi tavsiyede bulunursaniz sevinirim iyi aksamlar

  • Panik atak için şahmeran duasını okuyun ve geçeceğine de inanın.Allahın “Yâ nafi ismini 201 defa okuyun “her gün.275 defa “Yâ Allah,Yâ Muksit ” okuyun.744 defa “Yâ muktedir” 4264 defa “Yâ Muhyi” bir bardak suya 616 defa “Ya Kaviyy,Ya Metin” okuyun.
   Özellikle 1 bardak suya 73 kere “Ya Celil celle celalühü” oku ardında 1 kere Ayetel Kğrsi ve 1 kerede Amener Rasulü okuyup içersen bütün dertlerinden kurtulursun.inanarak ve ısrarla yap.her gün birini yapabilirsin ama en sondakini rahatlayıncayakadar her gün ya.Allah en kısa zamanda şifa verecektir inşallah.

 7. Selamunaleyküm öncelikle,

  Bende son 5 senedir hastalık hastalığı var. Sürekli -Allah kimsenin başına vermesin- kanser hastalığına yakalanacağım korkusu ile yaşıyorum. Vücudumu sürekli kontrol ediyorum, delirecek gibi oluyorum. Vücudumdaki her ufacık değişikliği kötüye yoruyorum. Bunun için psikiyatrik tedavi de gördüm ancak geçmedi. Acaba bu şahmeran duasını okursam bana da etkili olur mu inşallah? Cevabınızı bekliyorum.

  saygılar.

 8. Sayın yönetici, yanıtınız için ve sonradan verdiğiniz diğer yöntemler için de çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. İnşallah bir an önce bu illetten kurtulurum. Benim gibi bütün kardeşlerime de Allah’ta şifalar dilerim.

 9. hayırlı günler sizden bana yardım etmenizi rica ediyorum benim dileğim imseye muhtaç olmadan borclarımı ödemek ve rahat eçinmek fazla zenginlik falan istemiyorum uzun süredir zikir ve dua ederek dileğimin gerçekleşmesini bekliyorum ama olmadı her okudugumher buldugum her tesbihi çektim niyetimi ve kalbimi allah (c.c.) biliyor kimsenin ahını almamaya günah işlememeye calışıyorum artık umudum azaldı isyan etmekten günahkar olmaktan korkuyorum sağlığım bozulmaya aşladı lütfen bana kesinlikle care olacak bir dua tesbih ne olursa yapabilecegim bir sey söyleyin allah rızası için

  • Hayırlı günler.Öncelikle mutlaka faydasını göreceğiniz zikir ve dualar vereceğim bunları bıkmdan ve her gün Allaha şükrederek devam edin inanın faydasını kısa zamanda göreceksiniz.her sabah namazından sonra “308 defa Yâ Fettah YÂ Rezzak” okuyun.Günde en az 100 defa istiğfar çekin.Sıkıntıları en çok gideren istiğfardır.Mümkünse her gün 10001 defa istiğfar hatmi yağın.her gün 100 defa salavat çekin.Her gün yada cuma günü 11oo defa “Ya muğni” Pazar günü 1060 defa “Ya Ğaniyy” çekin ben her gün 1100 defa Ya Ğaniyy Ya Muğni” çekiyorum.Sabah ve akşam Yasin ve Vâkıa surelrini düzenliolarak okuyun.Her gün 21 defa “İnnallahe hüver rezzaku zül kuvvetil metin vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim” okuyun.Eğer namaz kılmıyorsanız kılmaya gayret edin.Borçların kısazamanda ödenmesi için de ”
   Para borcu ödemekte güçlük çekenler;yatsı namazından sonra aşağıda tarif edildiği gibi “Allah rızası için” 4 rek’at namaz kılınır.

   1′nci rek’atta : 1 Fatiha ile 10 Felak süresi

   2′nci rek’atta: 1 Fatiha ile 10 Kafirun suresi okunur.

   Ka’dede; “Ettehiyyatü ” ve Selat-ü selam ” okunup selam verilir.Ve oturuş şekli bozulmadan şu dua okunur.

   “Sübhan-Allahü’l-ebediyyi’l-ebedü’l-Vahidü’l-Ehad.Sübhan-Allahi’l-ferdi’s-Samed.Ellezi rafia’s-semavati bi ğayri amede’l-münferidi bila sahibeti ve la veled.”

   Sonra kalkılır,yukarıdaki gibi niyet edilir,aşağıdaki gösterildiği gibi 2 rek’at namaz kılınır.

   1′nci rek’atta 1Fatiha,3 Tekasür ,3 Asr,3 Zilzal ve 3 İhlas süreleri okunur.

   2′nci rek’atta Yine 1′nci rek’atta okunan süreler okunur.

   Ka’dede “Ettehiyyatü” ve “salat-ü ve selam”okunup selam verilir. ve ardından;

   “Allahümme ente’s-selamü ve minke’s-selam.Tebarekte ya ze’l-celal-i ve’l-ikram.” denir.

   Sonra tekrar secdeye kapanır ve aşağıdaki dua 7 kere okunur.

   “Allahümme inni es’elüke’t-teyessür fi külli asirin fe-inne’t-teysire fi külli asirin aleyke sehhil yesir.”

   Sonra secdeden doğrulur ,ka’deki gibi oturulur ve aşağıdaki dua 10 kere okunur.

   “Felillahü’l-hamdü Rabbü’s-semavati ve Rabbü’l-Arşi ve Rabbü’l-Alemin,Ve lehü’l-kibriyaü fi’s-semavati ve’l-ard ve Hüve’l-Azizü’l-Hakim.”

   Sonra adabına göre dua edilir.Bu namaz her gün kılınabilir ve aynı şekilde dua edilir.Ayrıca sabah ve akşam 3′er kere olmak üzere aşağıdaki dua okunur.

   “Ya hamide’l-filali ze’l-menni ala cemi’i halkı-hi bi-lutfihi”

   Ayrıca sabah-Akşam aşağıdaki dualar da okunabilir.

   “Allahümme inni euzü bike mine’l-hemmi ve’l-hüzni ve euzü bike mine’l aczi ve’l-keseli ve euzü bike mine’l-cübni ve’l-buhli ve euzü bike min ğalebeti’d-deyni ve Kahri’r-ricali.”

   Hz.Aişe (R.A.); Rasulullah (s.a.v) Efendimizin kendisine aşağıdaki duayı öğrettiğini ve okumasın tavsiye etti.

   “Allahümme farice’l-hemmi v ekaşife’l-kurbi mücibe deavati’l-muztarrine.Rahmane’d-dünya ve’l-ahirati ve Rahimehüma,ente terhamüni fe’r-hammi rrahmeten,tuğnini biha ammen sivak.”

   Manası:

   “Kaygıları açıcı,gussaları giderici,çaresizlerin duasını kabul edici,dünyada ve ahirette Rahman ve Rahim olan Allah’ım! Beni esirgeyen Sensin.Beni Rahmetinle gani kıl.Beni Sen’den başka kimse esirgemez.”

 10. merabalar ben üç yıldır çok kotu olaylar yasadım ılac tedavıdı gordum hıc duzelmedım benı yasama tek baglayan erkek arkadasımın yanımda olup sevgısını hıssettırmesıydı ama o gıttı benı terk ettı ve ben çok kötü durumdayım yasama kaynagım yok benı hayata baglayan tek kişi erkek arkadasımdı benım mutluluk kaynagımdı onun tekrar benı sevmesı yanımda olması ıcın napabılırım lutfen yardımcı olun.

  • Duygucuğum hayat güzel ve yaşamak da güzel öncelikle kendini toparlamanı ve etrafına bakmanı istiyoruum senden.Görüyorsun,yürüyorsun,birşeyler hissedebiliyorsun,yiyebiliyorsun,ellerin var ayakların var,vücudun incele canım.Ne kadar zor durumd aolup yaşamakisteyen ve yaşamak zorund aolanlar var.Evet bazı sıkıntılarımız olur o zaman Allah kendine gel işaret olarak bizi uyarır.Bak canım öncelikle dua etme zamnın gelmiş demektir ne zamana kadar sıkıntın geçinceye kadar.Hadi şimdi başla ve Allahtan öncelikle sağlık iste ve sana vereceğim dualrı yap önce kendin için sonrada eğer hakkınd ahayırlı ise sevdiğin için.
   Her gün 1000 istiğfar çek.1000 salavat çek.201 defa “Ya Nafi” 129 defa Ya Latif çek.her an aklına geldikçe “Ya Hayyü Ya Kayyüm birahmetike esteğisü”” duasını oku.
   “Sübhanel lâ ilâhe illâ ente yâ rabbe külli şey’in ve vârisehû ve râzikahû ve râhimeh””

   Yukarıdaki esmayı Cuma günü birinci saatte yani sabah saatinde (150) defa okuyup ta kendisine sevgi duymasını istediği kişiye doğru gönderirse, o kimsenin kalbine sevgi tohumları yeşerir.

   Yine bu esmayı her gün 17 defa okumaya devam eden kimseler insanlar arasında saygı ve sevgi görürler.Hiç kimse ona kötü gözle bakamaz.

   Zalim bir kimsenin zulmünden muhafaza olmak için 72 defa okunursa,Allah’ın izni ile korunur.

   Kaynak:Arif Pamuk(Pamuk yayıncılık)
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

 11. Merhaba, ben 17 yıllık evliyim ve 1 oğlum var 15 yaşında benim sorunum eşim beni aldattı ve evi terketti. 17 yıllık evliliğimiz bir çırpıda bitirdi. 2 gün Sonra beni aradı seni özlüyorum ama yanına gelince senden nefret ediyorum büyümü var bende bilemiyorum bir hocaya gidermisin dedi(bu arada eşim büyü , muska vs. şeylere inanmaz ) Bir hocaya gittim. Cin musallat edilmiş seni kötü görür. Konuşsanızda sizi duymaz görmez hissetmez dedi ve bir sürü dua verdi tecvitli okumam gerektiğini söyledi . 2 gün içinde döner ama büyünün etkisi 2 ay sürer bu duaları oku dedi. Şimdi okuduk bitti. Eşim gerçekten döndü eve ama çok yalvardım allahıma. Ama kafası karışık kadın sürekli arıyor benide eşimide tekrar gidecek diye korkuyorum. Eşimle aramızda soğukluk oluştu ister istemez. Ne yapabilirim. Yardımcı olurmusunuz lütfen.

  • Sema Hanımcığım merhaba öncelikle sizi tebrik ederim affetme ve yuvanızı düzeltmek için verdiğiniz gayretten dolayı.O kişinin sizden ve eşinizden uzaklaşması için ;19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Kale haza firaku beyni ve beynek

   * 661 defa Ya Metin ya Mani okunur
   Ayrıca sabah akşam 7 defa “Bismillahillezi Lâ yedurru maasmihi şey’in Fil ardı vela fis semai ve hüves semiul aliym” duasını okumaya devam ederseni kimse size zarar veremz.
   Eşiniz ile aranızdaki bağın ve sevginin artması için tatlı birşeye “1000 defa Yâ Vedud” okuyun birlikte yiyin.Ayrıca yine 71 kevser süresini okuyun.
   Bir kimse eşinin yada bir kimsenin muhabbetini celp etmek yani kendine bağlamak için sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e” kadar 53 kere okursa o kimsenin muhabbetini celp etmiş olur veya uzak bir yerde veya ayrı yaşıyorsa en kısa zamanda o kimseyi elde etmiş olur.

   Okuma zamanı sabah kuşluk vaktidir.Diğer zamanlar içinde okunması en az fayda sağlar.

   Okumaya başlamadan önce boy abdesti alınıp ondan sonra iki rekat hacet namazı kılınması ve ondan sonra okunması etkilidir.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)

 12. nişanlımla aramız çok kötü en ufak şeyden tartışıyoruz şuan konuşmuyoruz benden sogumasından korkuyorum aşkımızı muhabbetimizi kuvvetlendirecek dua istiyorum Allah razı olsun

  • Sevda merhaba canım inşallah dediğiniz gibi olmaz.Bakın öncelikle birlikte yiyeceğiniz bir tatlışeye yada içeceğinizşeye 71 adet “Kevser” suresini okuyun ve birlkte yiyin yada için. Birde yine aynı şekilde yyeceğiniz birşeye “Yasin ısresini birinci “Mübin”e kadar 53 defa okuyun.Yine yiyecek tatlı birşey üzerine 1000 defa “Yâ Vedud” okuyun inşallah sevginiz ve sevgisi artacaktır.

  • Nazlıcığım Merhaba Allah’ım hayırlı kapılar açsın acilen.Allahın” Yâ bedi” ismi şerifini mümkünse 70.000 defa okursan hiç işsiz kalmayacağın belirtilir.İşinin olması için her gün sabah akşam Yasin ve Vakıa süresini oku canım bu gerçekten denenmiştir.Birde Allah’ın “Zül Celali Vel İkram “ismi şerifini mümkünse her gün 1100 defa oku.
   70.000 defa okuyamazsan her gün” 86 defa Yâ Bedi celle celalühü “okuman kısa zamnda ummadığın yerlerden beklemediğin yerlerden yardımlar görürsün.İmkan ve fırsatlar çıkar karşına.Çeşitli nimetlerekavuşursun.

 13. merhaba
  şahmeran duası nasip için günde 7 kez 21 gün okumaya başlayacağım fakat
  ikindi namazından hemen sonra mı okumak gerekli?
  akşam okunabilinirmi?
  abdestli okumak için evde akşam okumam gerek?
  bilgi verirseniz çok sevinirim
  tşk ederim

  • her istek için okunabilri bund aokuyun birde FETİH SURESİNİ 7 günde 41 defa okuma usulü var onundaokyun çok faydalıdır.Sitemde var bulazsanız yazın atarım.

 14. Merhabalar,benim sorunum 1,5 sene suren bir beraberligim vardi ama sevdigim insan beni karalayarak beni terk etti bir baskasiyla beraber ve ben cok aci cekiyorum.beni bu acidan kurtaracak ve o insanin yaptiklarini unutturacak bir dua istiyorum.mumkunse
  Tesekkur ediyorumsimdiden

  • Her gün çekebildiğin kadar “Selamün Kavlen min rabbin rahim” duasını oku.Ayrıca fetih suresini,Yasin sureisni oku.
   Sabah ve akşam 7 kere aşağıdaki duayı okuyanın dünya ve ahiret işlerinde Allah ona kafidir.

   “Bismillahirrahmanirrahim.Hasbiyallahü la ilahe illa hu aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil azim.”

   Ayrıca bu dua ailenin huzur ve mutluluğu için çok önemle okunan bir duadır.
   Sıkıntılardan kurtulup,feraha çıkmak için aşağıdaki dualardan herhangi biri okunur.

   “Allahümme rahmeteke ercü fela tekilin ila nefsi tarfete aynin ve aslih li şe’ni küllehu la ilahe illa ente.”
   (“Allah’ım! Sen’den ancak rahmetini umuyorum.beni göz açıp kapayıncaya kadar nefsime bırakma,her işimi iyileştir.Sen’den başka ilah da yoktur.”)
   “Allahu,Allahu.la üşrike bihi şey’en”
   (“Allah,Allah.O’na hiç bir şeyi ortak etmem.”)
   “La ilahe illallahü’l-Azimü’l-Halim.La İlahe illallahü Rabbü’l -Arşi’l-Azim.La İlahe İllallahü Rabbü’s-semavati ve Rabbü’l-arşi’l-kerim”
   (“Yüceler yücesi ve Hilm sahibi Allahü teala’dan başka ilah yoktur.Büyük Erş’ın sahibi Allahü teala’dan başka ilah yoktur.Göklerin Rabbi,yerin Rabbive şerefli arş’ın rabbi Allahü Teala’dan başka ilah yoktur.”)
   “Ya hayyü,ya Kayyumü bi-Rahmetike esteğisü”
   (“Ey devamlı var olan ve yarattıklarını varlıkta tutan Allah’ım! rahmetinle imdad isitiyorum.”)
   “Allahümme atina fi’d-dünya haseneten ve fil’l-ahireti haseneten ve kına azaben’n-nar.”
   (Allah’ım! Bize,hem dünyada ,hem ahirette iyilik ver ve bizi ateş azabından koru”)
   “La ilahe İlla enet subhaneke inni küntü mine’z-zalimin”
   (“Sen’den başka ilah yoktur.Seni tenzih ederim.Şüphesiz ben zalimlerden oldum”)
   “Euzübi-kelimati’l-lahi’t-tammeti min gazabihi ve şerri ibadihi ve min hemazati’ş-şeyatıyni ve en yahdurun”
   (“Kendi gazabından,kullarının şerrinden,şeytanın vesveselerinden ve bana uğramalarından Allahu Teala’nın tam olan kelimelerine sığınırım.”)
   “Bismi’llahi ala nefsi ve mali ve dini.Allahümme razzıni bi-gazaike ve barik li fi-ma kudira li hatta la ühıbbe ta’cile ma ahharte vela te’hira ma accelte.”
   (“kendim,malım ve dinim üzerine Allahu teala’nın İsm-i şerifini okurum. Allah’ım! kaza ve hükmüne beni razı et.bana takdir edileni bereketlendir ki,sonraya bıtraktığının şimdi ve şimdi yaptığının sonra olmasını isteyip temenni etmiyeyim.”)

 15. Cok tesekkur ediyorum verdiginiz tavsiyeler icin deniyecegim.

  sizden bir ricam daha olacak mumkunse?
  beni terkeden insani pisman etmek icin bir dua varmi?piaman olup benden ozur dilemesini istiyorum sanirim o zaman icim soguyacak.

  • Bence Asla beddua etmeyin.Beddua ve kötülük iyi değildir sadece Allahım sana havale ediyorum sen her şeiyn en iyisini bilirsin de o kadar.

 16. iyi geceler benim eşimle aramda hiç bir problem yokken 23 gün önce evden çıktı ve hala haber alamıyorum haber almam ve bana geri gelmesi için bir dua varmı şimdiden allah razı olsun

  • Her hangi bir konuda haklı oldugunuza inanıyorsanız.Bu davayı kazanmak için her gün 117 kere “Ya Müizz,Ya Zel Celali Ve’l-ikram celle celalühü” diyerek dua eden kişi haklı olduğu davayı kazanır.Ayrıca her işinde başarılı olur.

   Ayrıca her gün 4624 kere “Ya Hakem celle celalühü” zikri okunur.

   Güneş doğmadan önce 10816 kere “Ya Adl celle celalühü” zikri yapılırsa haklı olduğu dava kazanılır.
   Haklı olduğu bir davayı kazanmak isteyen kimse,üç gün riyazetle oruç tutup sabaha karşı (4624) kere “YA HAKEM”diye zikrederse ve sonunda secdeye kapanıp istek ve ihtiyaçlarını dua ile Allah’a iletirse,duası kabul olur ve davasını kazanır.
   Er-Rahman:Dünyada,mü’min ve kafir ayırtetmeksizin herkese merhamet eden,şevkat gösteren,acıyan Allahü teala Hazretleridir.

   Haklı olduğunuz davayı kazanmak isteğiyle her gün 1011 defa” Ya Rahman celle celalühü” zikrine devam ederseniz,davayı kazanır,muradınıza erersiniz.

   Kaynak:Duaların esrarı

 17. ahhhhhhhhhhh anne olmak ne zormuş benimde sizlerin duasına ihtiyacım var kardeşlerim kızım 9 yıldır nişanlıydı oglan nışanı attı kızım kül oluyor care bulamıyom ne duvalar denedim rabbim kabul etmedi inşallah sizlerin yaptınız duvayla birleşirler ya kadir ya allah ya rahman ya allah ya rahim ya allah ya kerim ya allahı 300 kere cektim ama sizere faydası olur inşallah 1de bolbol ayetel kürsü okuyun kardeşlerim rabbime emanet olun

  • MERHABA KARDEŞİM RABBİM DUALARI MUTLAKA KABUL EDER AMA KULU İÇİN NE HAYIRLI İSE ONU VERİR BİZ BİZİM İÇİN HAYIRLI ZANNETTİĞİMİZ İSTEKLERİMİZ İÇİN DELİ OLURUZ OLSUN DİYE OLMAZSA MUTLAKA BİR NEDENİ VARDI VE KULU İÇİN BAŞKA BİR HAYIR VARDIR BUNU BÖYLE DÜŞÜNÜN.ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN KIZINIZ İÇİN “152 DEFA İNŞİRAH SURESİNİ OKUYUN ÖZELLİKLE 7 GÜN YADA DAHA FAZLA İÇECEĞİ SUYA OKUYABİLİRSİNİZ RAHATLAYACAKTIR.

 18. aşık olduğunuz kişiyi unutturacak tek şey namazdır Gerçek aşk Allah aşkıdır namaz kılarsan sorun çözülecektir Allahın izniyle … bana dua gözderin hayırlı bir kısmet bulurum inşallah…

 19. Merhaba bir yardım ararken rastladım siteye sizden dua ve yardım istiyorum çok müşkül bir durumdayım ve hayat meselesi olan bir durumla karşı karşıyayım aslında namazında zikrinde bir insandım ama içerisinde bulunduğum sıkıntı ve ruh hali elimi kolumu bağlıyor Rabbim cümle ümmete yardım eylesin içinde de bizlere.Yazımı okuyan herkesten ve sizde dua bekliyorum dualarınızda yer ayırır mısınız?Allah size merhamet etsin.Amin.

  • Amine kardeşim ne sıkıntınız var ise maddi yada manevi Allahım selam ismi hürmetine en kısa zamanda kurtarsın inşallah.”LA İLAHE İLLA ENTE SUBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZ ZALİMİN.” SELAMÜN KAVELEN MİN RABBİN RAHİM.” YA HAYYU YA KAYYUM BİRAHMETİKE ESTEGİSÜ” ALLAHIM YUNUS PEYGAMBERİ SIKINTISINDAN KURTADIĞIN DUA İLE SANA YALVARIYORUM AMİNE KARDEŞİME ACİLEN YARDIM ET ONU SELAMETE ÇIKAR NE SIKNTISI VAR SA GİDERİVER.AMİNNNN

 20. Allah razı olsun sizden Rabbim kimseyi darda koymasın ben de cümle ümmete dualarımda yer veriyorum ayrıca sizin için de edicem İnşaAllah dualarınızda yer ayırırsanız İnşaAlah Rabbim temiz ağızla yapılan duayı kabul buyururmuş bu bir tevafuk sanki ve içime umut oldu.

  • Allahın kapısı ümit kapsıdır kardeşim asla ümidini kesme Allah kullarına kaldıramıyacağı yük yüklemez mutlaka yardım edecektir onun kapısından ayrılma hiç.Allaha emanet ol kardeşim Allah yar ve yardımcın olsun daima.

 21. Sevgili yönetici kardeşim Allah razı olsun güzel duaların için Rabbim fazlasıyla seni de mükafatlandırsın.İnşaAllah zamanınızı almıyorumdur hakkınızı helal edin bir müşkülümden bahsetmiştim bu benim için tehlike arz eden bir durum bunun için bir öneriniz olabilir mi acaba?Rabbimin emniyetini vereceği selameti dileniyorum buna bir vesile olacak İnşaAllah bir tavsiyeniz olabilir mi?

  • Tehlike derken herhalde korunmak istiyorsunuz.O zaman Allah’ın hafız ismini 998 defa “Ya Hafız celle celaühü” diyerek okuyun arkasından Ayetel Kürsi suresini okuyun.Birde şu dua çok önemli sabah akşam 3 veya 7 defa okuyanı Allah her türlü şeyden korur.”Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alim.”

  • Amine hanım bir de şu duayı okumaya devam edin.
   Eziyet yapılmasından korkulan kişilerin yanına gidilirken devamlı olarak;
   “Yâ Müzill” okunur.Bulunduğu yere girilmeden önce de “Euzü bi’llahimine’ş-şeytâni’r-racim,Bismillahirrahmanirrahim” “Sümmün bükmün,ümyün fehüm lâ yerci’ün” okunur.
   Ayırca; her gün “50 defa Yâ Hüve,yâ men Hüve illâ Hüve”okunup dua edilir.

 22. Haklısınız tehlike arz ediyor derken korktuklarımdan emin olmak Allahın izniyle.Aslında efendimizin bulunduğu dua gibi “”İşlediğim günahlarımın şerrinden Rabbime sığınırım”.Korktuğum endişe duyduğum bir durumun engellenmesi ve selamete erişmek niyetine demek istemiştim.Allah razı olsun

  • “La İlahe İlla ente sübhaneke inni küntü minez zalimin”okuyun.Allah’ın Ya selam isimini her gün 131 defa zikredin.Endişe duyduğunzun olmaması için her gün 161 defa “Ya Mani” çekin.her gün en az 100 defa istiğfar çekin.

 23. Bir de okuduğumuz duaların,esmaların anlamlarını bilmek insana daha da şevk veriyor ve sanki kabulünü hissediyor insan.Tavsiyede bulunduğunuz duaların anlamları nedir acaba hakkınızı helal edin…

 24. ben kafamı toparlayamıyorum dusunemıyorum sankı kafam donmus gıbı.hıc bır ıs yapamıyorum.dısarı cıkmak kımseyle gorusmek ıstemıyorum .mısafır kabul edemıyorum. sahmeran duası fayda edermı.selamlar

  • Evet gül hanım eder okuyun.Ayrıca sitemde ruhsal hastalıklarla ilğili dua ve zikirler de var onları da okuyun Çok geçmiş olsun her gün iyileşinceye kadar uygulayın.

 25. Merhaba öncelikle Allah razı olsun dualarla yol gösterdiğiniz için Ben 8 sene sonra hamile kaldım Yalnız 5. ayında bebeğin beyninde sorun olduğunu söylediler almak öldürmek istediler ben kabul etmedim Allahıma havale ettim doğumuma az bir süre kaldı okuyabileceğim dualar neler bana yardım edebilir misiniz ?

  • Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim inşallah Allahın yardımıyla sağ salim eksiz dünyaya gelir yavrucak.Allahın koruyucu ismi şerifi olan “ya Hafız” esmasını her gün 998 defa elini karnına koy ve oku Allahım onu kot-ruyacak olan ancak sensiin de.Birde herhengi bir aksiliğin olmaması için “161 defa Ya Mani “ismini oku.Ayetel kürsiyi bol bol oku canım Allahın ya Rakib ismini doğuma kadar her gün 312 defa oku vebeni ne olur haberdar et canım.

 26. merhaba ben kafamı toparlayamıyorum dusunemıyorum sankı kafam donumus gıbı hıc bır ıs yapamıyorum.dısarıya cıkmak kımseyle gorusmek ıstemıyorum.mısafır kabul edemıyorum.sahmeran duasından baska neler okumalıyım.yardım edersenız sevınırım

  • “Ya vasiu ya aliymü ya zelfadlil aziym.İn temsesni,bi durrin la kaşife lehü illa ente ve in teruddeni bi hayrin fe la radde li fadlike,tüsıybü bihi men teşaü min ibadike ve entel gafurur rahiym”

   pisikolojik rahatsızlıklarda hasta yada hasta yakını tarafından bu duayı,3,7 yada 21 defa okunur.
   Ruh ve sinir hastalıklarına aşağıdaki dualar okunur.

   Bir bardak suya 132 kere “Rabbi enni meseniyed durru ve ente er-Hamü’r Rahim”
   Allahümme inni euzü bike mine’l-hemmi ve’l-hazani ve euzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli ve euzü bike mine’l-cübni ve’l buhli ve euzü bike min ğalebeti’d-deyni ve kahri’r-ricali.”
   Sağ el gögsün üstüne konup,aşağıdaki sure 7 kere okunur.
   “Elem neşrah leke sadrek.Ve vada’na anke vizrek.Ellezi enkada zahrek, ve refa’na leke zikrek.Feinne me’al’usri yüsren.İnne me’al usri yüsren.Feiza ferağte fensab.Ve illa Rabbike ferğab.”
   “La ilahe illAllahu kable külli şey’in ve la ilahe illAllahu yebka Rabbuna ve yefna küllü şey’in”
   “Ya Allahü’r-Rakib-ül Hafiz-ür-Rahim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Halim-ül’Azim-ür-Rauf-ül-Kerim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Kayyum-ül-Kaimü ala külli nefsin bima kesebet,hul beyni ve beyne adüvvi.”
   Aşağıdaki tertib yapılır.
   1000 kere “Bismillahirrahmanirrahim”
   1000 kere Fatiha suresi
   1000 kere “La ilahe illa’llah Muhammedü’r Rasulü’llah.
   1000 kere “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammmed.Kema barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”

   Kaynak:Duaların Esrarı(Ayhan Yalçın)

 27. selamûn aleyküm dikkat dağınıklığı,ders dinlememe ve akabinde başarısız olan bir oğlum var sizden dua ve zikir istiyorum başka çarem kalmadı lütfen yardımcı olurmusunuz allaha emanet olun selamın aleyküm.

  • Merhaba çiğdem hanım sitemde başarı için derslerinde dualar var mesela ders çalışmaya başlamdan okunan dua,
   “Allahümme ahricna min zulumatil vehmi ve ekrimna bi nuril fehmi veftah aleyna ebvabe fadlike venşur aleyna hazaine Rahmetike bi Rahmetike ya Erhamerrahim.”

   Bu dua derse başlamada önce okunursa Allah-ü Teala o kimsenin anlayış gücünü artırır.Bu dua aynı zamanda zihin bulanıklığı ve dağınıklı içinde faydalıdır.
   Sınavlarda başarılı olmak için Nihat Hatipoğlu’nun önerdiği dualar;
   DUA :

   “Bismillahirrahmanirrahim.Ya Hayyu,Ya Kayyum,Birahmetike estegisu”

   “Allahım! Hayy ve Kayyum isminle ve rahmetinle yardımını talep ediyorum”

   DUA:

   1. Elem neşrah leke sadrek
   2. Ve vada’na ‘anke vizreke
   3. Elleziy enkada zahreke
   4. Ve refa’na leke zikreke
   5. Feinne me’al’usri yüsren
   6. İnne me’al’usri yüsren
   7. Feiza ferağte fensab
   8. Ve ila rabbike ferğab

   Anlamı:

   1-) Biz senin için (mutlulugun) gögsünü açmadik mi?
   2 -) Senden yükünü indirmedik mi?
   3 -) O senin sirtini ezen yükü.
   4 -) Senin sanini yüceltmedik mi?
   5 -) Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylik vardir.
   6 -) Evet, zorlukla beraber bir kolaylik vardir.
   7 -) O halde bos kaldin mi, yine kalk (baska bir is ve ibadetle) yorul.
   8 -) Ancak Rabbine yönel.

   Ayrıca;
   Sınavlarında; Başarı kazanmak,imtihanlarının iyi geçmesini isteyenler:Bir kere şu kesindir ki çalışmadan,gayret etmeden Allah’ın sizlere yardımcı olacağını düşünmek dogru değildir.Ama siz gayret eder çalişırsanız ardından da Allah’tan yardım isterseniz mutlaka yardım edecektir.

   Okunacak dualar.

   1 bardak suya 184 defa ” Ya Mukaddim Celle Celalühü” İsmi Şerifi okunur ve içilir.İçen kişi imtihanda başarılı olur.
   Sınava girmeden önce ” besmele çekerek “Allahım beni sınava doğru bir girişle girdir ve doğru bir çıkışla çıkar,katından bana bir yardımcı gönder” diye dua edilir. “Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr.” duası okunur.
   Ayrıca sınava girmeden önce Besmele çekilir. “Ya Evvel celle Celalühü “ismi, şerifi 37 defa söylenir.

 28. Merhaba,eşim kardeşleri tarafından çok büyük haksızlıklara uğradı.hem maddi hemde manevi çok sıkıntılar çekti. bu haksızlığın ve zulmün sona ermesi için ne yapmalıyız.ALLAH razı olsun şimdiden.

  • Allah’ın onlara doğruyu ve doğru yolu göstermesi için her gün 514 defa “Ya Raşid” okuyun.Dualarınzın kabulü içinde her gün 55 defa”Ya Mücib” okuyun.Onların zulum ve haksızlıklarının giderilmesi için her gün 161 defa “Ya Mani “okuyun.Hidayetleri için de hergün “400 defa ya hadi okuyun” Allah yardım etsin yaptıkları yanlışları en kısa zamanda farkettirsin Allahım.

 29. merhabalar benim bir sorunum var.eşim sürekli her akşam alkol alan bir insan.alkolü aldıgı zaman çok asabi oluyor çocuklarla ilgilenmiyor.neolur bana yardim edin.hangi duaları önerirsiniz bana.yardım edınnnnn.neolur cevaplayın.

  • Ayperi merhama canım…. Her gün olmak üzere özellikle 7 gün 7 şer defa Kenzül arş duasını suyuna ayada yemeğine okuyun.Ayırca 409 defa Ya Tevvab,170 Ya Kuddüs, 202 defa Ya Berr celle celaühü okuyun.62 defa Ya Hamid 400 defa Ya Hadi okuyun sabırlı olun inşalalh en kısa zamand anefret eder.

  • fatma hanım borçlardan kurtulmak maddi sıkıntılardan kurtulmak için;
   Rızkın artması ve borçların en kısa zamanda ödenmesi için çok faydalı olacak dualar günde hiç olmazsa 40 defa okunması tavsiye edilmektedir.

   RIZKIN ARTMASI

   BORÇLAR İÇİN DUALAR

   1-Allâhümmekfiniy bihelâlike an haramike ve agniniy bifadlike ammen sivâk.

   Rasûlullah salla’llâhu aleyhi ve sellem bu duâyı öğretirken şöyle buyurmuştur:

   -Bir kimsenin dağ kadar borcu olsa, bu duâya devam etse, Cenâb-ı Hak o kula borcunu ödettirir.’

   Borç sıkıntısı içinde onlanların günde üçyüz defa bu duâya devam etmelerini önemle tavsiye ederiz.

   2-“Allâhumme rahmeteke ercû, felâ tekilniy ilâ nefsiy tarfete aynin, ve aslıhliy şa’niy küllehu, lâ ilâhe illâ ente.”

   “Allah’ım rahmetini umuyorum, beni göz kırpması kadar bile nefsime terketme, her anımı düzelt, tanrı yok ancak sen varsın!”

   Ayrıca
   Okunuşu:
   Bismillahırrahmanirrahim.Vemen yettekıllahe yec’al lehunmahracen,ve yerzukhu min haysü la yahtesip…Ve men yetevekkel alallahi fehuve hasbuh.

   Anlamı:

   Kim Allah için korunanlardan olmuşsa,Allah da ona bir çıkış nokyası verir.ve ona umut etmediği yerden jesapsız rızık verir.Kim Allah’a tevekkül ederse,Allah ona yeter.

   Faziletleri:Sıkıntıda olan,işsiz kalan,tehlikeleri durumlarla karşılaşan kişiler şayet günde( bin)defa veya daha fazla olarak bu ayet-i kerimeyi okurlarsa en kısa zamanda selamete çıkarlar.

   İşsiz,borçlu,aile içi sorunları olan ve hatta kendilerine büyü yapıldığını zanneden kişilere kesinlikle bu ayeti okuyarak istifa etmeleri tavsiye ediliyor.

   Kaynak:Dua ve zikir(Es seyyid Ahmet Hulus
   Daha başka çok dualar var sitemi gezin Mesela Vakıa suresini sabah namazından ve akşam namzından sonra okuyun.hergün bol bol istiğfar çekin.

 30. slm benim 2oglum var büyügü 22ysında imam hatip mezunu imam olması için yalvarıyorum ama cahil arkadaşları var ders calışmasına mani oluyorlar sınavlara hazırlanamıyor kuşadasında yaşıyoruz harama bulaşmasından korkuyorum küçüğü kuran kursuna verdim önceleri iyidişimdi dayanamıyom kfam almıyor diye sızlanıyo çoçuklarım için ne tavsiye edersiniz

  • Merhaba Adalet hanım.Dua edip hidayetlerini istiyecez doğru yoldan çıkmamaları için dua edicez.ONlar için bol bol veya her gün mümküğnse” 400 ya Hadi c.c”” 170 ya KUddus” “88 defa ya Halim c.c” okuyunbirde istemde evlatların ıslahı için okunacak dua var onu okuyun.

 31. slm okadar guzel seyler paylasiyorsunuzki gafletten tembellikten kurtulmak icin abdestli abdestsiz ceke bilecegim tesbihat soylermisiniz

  • Allahın isimlerini,istiğfar,salavat,kuranın dışında okuyabilirsiniz istediğinizi.mesela her gün 1000 Ya Allah,salavat,isitğfar”.La ilahe illa ente subhaneke inni küntü minez zalimin” Kelime-i Tevhid.semaların istediğinizi okuyabilirsiniz.

 32. slm bizim 2 kedimiz var 6 haftalikken getirdik evimize ilk zamanlar alt katta sepetin icinde uyuyorlardi alkatin kapisini gece kapatiyordum gece yukariya cikmalarini istemiyordum fakat buyudukce alt katta kalmak istemiyorlar simdi 3 aylik oldular ben onlari coktan serbest biraktim kiyamiyorum simdi hep bizim yanimizda dolasiyorlar yatagimiza geliyorlar dinimiz acisindan negibi dikkat etmeliyim birde onlari okadar cok seviyorumki hele uyurlarken bebek gibi kucama aliyorum seviyorum zaman zaman cok durgunlasiyorlar acaba nazarim deye bilirmi onlara felak nas surelerini okuyabilirmiyim Allah razi olsun sizden

  • Evet onlar içinde dua edebilirsiniz.Dinimiz açısından kedilerin pek zararı yokama dıaşırçıkıyorlarsa namaz kılınan yere girmemesine dikkat edin.

 33. Allah razi olsun sizden allahim tum dardakalan kullarinin dualarini kabul etsin. zeynep cim maillere bakmiyorsun galiba yda ben size gonderemiyorum bi goz atarsaniz sevinirim bizim ailece sorunumuz var size sebeblerini anlatmak istiyorum ve ailem icin heppimiz icin neler okuya bilirimki Allahin izniyle sizin vesilenizle kendimizi toparlayabiliriz ne halde oldugumuzu anlatmak istiyorum size simdiden tesekur ederim

  • son bir sattirbakmadım ama genelde oraya en son bakıyorum buraya yada Mutluluğunşifresi facebook sayfama atarsanız daha çabuk cevap alırsınız.

 34. facebook um yok benim mail adresim var sadece onuda tesadufen sizin sayfanizi gorunce acdirdim cok beyendim sayfanizi Allahrazi olsun sizden

 35. slm sizden Allah razi olsun Allah tum dardakalan kullarin dualarini kabul etsin isleri rast gitsin bizler tuekiyeye kesin donus yapmak istiyoruz maddi manevi cokmus durumdayiz esyalari toplamam gerekiyor heppimiz halsizis isler gozumuzde buyuyor nerden baslayacagimizi bilmiyoruz evide bosaltmamiz gerekiyor biz hic birsey satamiyoruz turkiyeye donunce cocuklar nasil ise girer ne yapariz diye cok endiseliyim islerim Cooooook yavas gidiyor ailece uzerimizde Coook agirlik var ailece cok unutkaniz ne okuya bilirim simdiden tesekur ederim

  • Kıymetciğim sana mail attım canım.dediğim gibi sıkma kendini satabildiğini sat satamadığın bir fakire ver.maddi ve manevi sıkıntıalr için her gün 1100 defa “ya Gani Ya muğni c.c “oku.her gün vakıa suresini sabah namazından sonra ve akşam namazından sonra oku en az 40 gün yap rahatlayacaksın inan.

  • Okuyun birde içkiiçin kenzül arş duasını 7 gün 7 şer defa okuyun suya içirin.Her gün aynı suya 409 defa Ya Tevvab c.c ,170 defa ya Kuddus c.c, 202 defa ya Berr c.c,62 defa Ya Hamid c.c okuyun.İşlerin düzene girmesi için Vakıa ve yasin suresini sabah akşamokuyun her gün 308 defa ya fettah Ya Rezzak okuyun bol sitiğfar çekin selavat çekin.

 36. merhaba
  ben şahmerahn duasını kısmet açmak için okuyorum, Hayırlı bir yuva kurmak için. 7 gun 21 kere okunmalı dediler, ancak okurken Kadınların özel gününe denk geldi. Okumaya devam edeyim mi, yoksa bitince baştan 7 gün okuyayım mı?
  bir an evvelde okumak istiyorum.

 37. Cok sinirli bir insanim…cocuklarima hayirli bir anne ve esime hayirli bir hanimAllah a hayirli bir kul olmak istiyorum….sinirimden kurtulabilmen icin ne tavsiye edersiniz….Allah razi olsun

  • Ebru hanımcığım günaydın nasılsınız?EVet sinir gerçekten etrafındaki kırmanıza kendinizi kötü hissetmenize neden olduğu gibi huzursuz bir hayat geçirmenize neden olur.Bu nedenle Allah’ın güzel simlerinden olan HALİM ismi bu konuda çok faydalıdır.kardeşim bir bardak suya ilaç niyetine ve inanarak 88 defa “Ya halim celle celalühü” oku için.Bunu şimdilik gün içinde yapabildiğin kadar mesela günde 5 kere. birde “170 defa Ya Kuddus celle celalühü” oku.Bunu da sabah akşam yapabilirsin.Her gün 409 defa “Ya Tevvab c.c” oku. Şahmeran duasıda çok iyidir onu da yaapbilirsin.inşalalh başaracaksın Allah yardım etsin.

 38. ya ben okudugumdan hiç bişey anlamıyom devamlı hasta oluyom yokmu allahrızası için birduan bacım kimsenin canını yakmak istemiyom ama onlar benim canımı yakmaya calışıyo ne yapmalıyım

  • Her hastalık için okunan dualar.
   Hastalıklara ya hastanın kendisi yada başkası tarafından okunacak şifa duaları:

   45 gün süreyle her gün 1 FATİHA süresi,arkasından (422) kere “Ya Şafi” İsmi Şerifi okunur.Ve şöyle dua edilir.” Ya Rabbi! Sen şifa vericisin.Bu hastaya(bana) şifa ver.Onu (Beni) iyi edecek,ancak Senin şifandır.Ey Allah’ım ! Öyle bir şifa ver ki bir daha acı ve üzüntü görmesin(görmeyeyim).
   Bir miktar suya (yağmur suyu olursa daha iyi) (100) kere “Ya Rahman” 41 kere “Ya Şekur“, 21 kere “Ya Selam” ve 786 defa “Bismillahirrahmanirrahim” okunur.Sonra “Ya Rabbi Hazret-i Muhammed salla ‘llahu aleyhi ve sellem ve ehli beyti Muhammed rıdvanallahi Teala aleyhim ve ecmain’in hürmetine beni(şu hastayı)bütün dertlerinden halas eyle” diye dua edilir ve su içilir.
   Cuma günü Cum’a namazından önce 200 defa ” Ya Allah” denilip dua edilir.

 39. Allah razi olsun….. Dediklerinizi yapacagim…. Allahimin izniyle sifa bulurum insaAllah…. Simdi sinirimin gececek umidini tasidigim icin daha iyiyim…
  Allaha emanet olun…

 40. merhaba yorumları okudum beni teşviketti maddi manevi sıkıntıdayım kendimi çok yalnız çaresiz hissediyorum hayat arkadaşı istiyorum maalesef hep bir sorun oluyor yada vasıflarıma uymuyor banada dua gönderirseniz size minnettar kalcam tşk ederim

  • sizde evliliği kolalaştırracak dualr var sitemde onları okuyun birde her gün 489 ya Fettah 72 ya basıt 71 ya bais okuyun Cuma suresini 18 defa okuyun

 41. tşk ederim ama özel günlerde yapabilirmiyim..cuma süresini cuma günümü okucam ve bu duaları kaç gün okumam gerekiyor beni bilgilendirirseniz çok sevinirim….

 42. merhaba ben aşk için şahmeran duasını duydum ama nasıl yapılacağını kaç kere kaç gün okunacagını bilmiyorum dün başladım 21 kere okudum doğrumu bilmiorum kaç gün ve kaç kere devam etmeliyim

  • Allah katında makbul olan dualardan birisi de şahmeran duası denilen duadır. İçinde Allah’ın azâmetli isimleri mevcut olduğundan her dilek için okunabilir ve çabuk etkisini gösterir.
   Abdestli okunması ve okuma işlemine hamdele, besmele ve salvele ile başlanılması niyetin daha çabuk gerçenleşmesine yardımcı olur.

   Sevgi, muhabbet için 3 gün 61 defa okunur,
   Her niyet için 41 defa okunur,
   Rahat uyku için 3 defa okunur,
   Cin ve şeytandan, kötülüklerden korunmak, gönül rahatlığı ve günahların affı için her gün sabah ve akşam birer defa okunur.
   Nazara karşı 7 defa okunur.

   ŞAHMERAN DUASI
   Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
   Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
   Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
   Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kadir
   Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
   Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
   Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
   Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin
   Kaynak:Mucize dualar (Mustafa Yiğit)

 43. Iyi aksamlar,
  Ben cocuk istiyorum, esim istemiyor.
  3 sene evliyim, zor günlerimiz oldu, birbirimizi
  kirdik, ama ben bosanmak icin evlenmedim, ve
  ondan da iyisini bulamam. Benim yanlislarim; Cok
  sinirliyim ve sabirsizim. Hangi dualari okumam gerekiyor?

  • Panik atak için şahmeran duası okuyun okuma uslü var sitemde bir de her gün suya inşirah suresini okuyun 21 deya için ayrıca ya Basıt c.c 72 defa 573 defa Ya Bais c.c okuyun suya için

 44. selamün aleyküm ben 23 yasındayım panık atagım war 1 bucuk yıldır bununla beraber kalbımde bloklanma war safra kesesı tasımda sarılıga sebep oldu sıfa bulmam ıcın bana bı dua önerırmısınız artık hıc bıseye ınancım kalmadı doktora gıtmek ıstemıyorum cok yoruldum süreklı umutsuzum bu hastalıklarımı düsünüyorum sıkıntıdan hep esımın kalbını kırıyorum cok daralıyorum umudum kalmadı lütfen yardımcı olun önerılerınızı beklıyorum..

  • PANİK ATAK İÇİN SİTEMDEKİŞAHMERAN DUASINI USLÜNE GÖRE OKUYUNBİRDE HERGÜN İNŞİRAH SURESİNİ OKUYUN OKUYABİLDİĞİNİZKADAR SUYA OKUYUN İÇİN HER GÜN 5743 YA BAİS C.C OKUYUN SUYA İÇİN

 45. Zeynep abla.. Benim sevdiğim var.. Ikimiz tam buluşup konusacaktik işte eski usul mektup tarzı şeyle konuştuk.. Okulda iken bakış filan vs oldu uzun haftalar boyunca neyse.. Geçen kağıda yazmış göndermiş buluşalim filan diye. Gittim bunun ablası kızı sıkıştırıyor sürekli bununla konuşma filan diye.. Neyse geçen gördüm sevdiğim kız tersledi ışte ablam kızı o okulda olduğu sürece olmaz filan diyo.. Neyse uzun lafın kısa 3gün boyunca her gün 61kere hergün bu duayı okursam ALLAH ın izniyle kavuşurmuyuz, sevgi bağımız olur mu?

  • BU DUAYI D AOKUYABİLİRSİN AYRICA 184 DEFA BİR KAÇ GÜN ONU DÜŞÜNEREK YA MUKADDİM C.C OKU 232 DEFAA YA KEBİR C.C OKU 270 DEFA YA KERİM OKU.

 46. hocam bundan 2 ay önce bir kızla tanıstım bu kıza aşık oldum ve onunda hep beni sevdiğini düşünüyodum çok iyi anlaşıyoduk birbirimize telefon açıyoduk saatlerce konusuyoduk uzun süre konusmadığımız oluyodu merak ediyoduk birbirimizi mesaj atıyoduk bu kıza cok güvenmiştm doğum gününü bizim evde kutlamıştık doğum gününü kutladık doğum gününde çıkma teklifi ettim düşünmesi için zaman verdim bana verdiği cevap daha seni tanımıyorum zaman gösterecek herşeyi oldu cevabı bnde anlayışlı karşıladım aradan biraz zaman geçti ve bnden soğudugunu farkettim mesaj atmaz oldu aramaz sormaz oldu attığım mesajlara bile cevap vermiyo artık bu durumda beni çok kötü etkiledi hergün dualar ediyorum allaha kendimi çok yalnız hissetmeye başladım bunu size anlatmamın sebebi sizden yardım istiyorum sadece ne yapabilirim

  • bir kaç gün 184 defa Ya Mukaddim c.c okuyun onun için resmine bakarak yada ona yogunlaşarak birde ondan güzel hbaerler gelmesi için Ya Semi c.c 180 defa okuyun her gün

 47. Selamün aleyküm ,
  Benim 11 yaşında bir kızım 6 yaşındada bir oğlum var.Kızımla çok problem yaşıyorum.Kardeşini çok kıskanıyor.Devamlı ağlıyor.Geceleri çok korktum deyip ağlamaya başlıyor.Çok mutsuz olduğunu ve herkese sinir olduğunu söylüyor.Çok üzülüyorum.Çalışan bir bayanım.Çalışmamıda istemiyor.Ama çalışmam gerek.onun sakinleşmesi için , içindeki huzursuzluğu ve bana karşı olan olumsuz tutumunu tersine çevirmem için ne okumamı tavsiye edersiniz.Lütfen acil yardım edin…Teşekkürler.

  • SERAP HANIM SUYUNA YA HALİM C.C OKUYUN VE Huysuzluk eden ve haşarılık yapan çocuklara “Ya Muksit” vekfi yazılıp etrafında da 66 kere “Ya Muksit ,Ya Allah” yazılıp üzerine (209) defa okunduktan sonra çocuğun üzerine asılırsa çocuk,haşarılık ve huysuzluk yapmaktan vazgeçer.Kötü davranışlarını bırakıp iyi,aklı başında ve dengeli hareket eden uslu bir çocuk olur.
   AYRICA SUYUNA 170 DEFA YA KUDDUS C.C OKUYUN.400 YA HADİ 21 DEFA DA YA ŞEHİD C.C OKUYUN İNŞALLAH DÜZELİRAMA YİNEDEN İR DOKTORRA GİTSENİZ İYİOLUR ONUND AİSZE TAVSİYELERİVARDIR.

  • YAZDIM AMA ALMADIN HER HALDE YE VEDUD OKU BİR TATLI ŞEY ÜZERİEN YEDİR YADİREMEZİSEN ÖYLEOKU 7 GÜN 786 DEFA BESMELEOKU SUYA VE İÇİRİ YADA ÇAYIN AKAHVESİNE KOYABİLİRSİN

 48. selamün aleyküm eşim 11 ay önce kendi kafasına göre evden gidiyor ve ayrılmak istiyor benim eşimle hiç bir sorunum olmadı kavgamız dahi olmadı eşimin annesi ailesi çevresi ve internet üzerinden tanıştığı evli kadınlar yüzünden evi terk ediyor ve ayrılmak istiyor mahkeme açtı ama hakim haksız olduğu için davayı ilk celsede red etti ve boşamadı ben bu evliliğin bitmesini istemiyorum eşimide seviyorum elimden geldiğince dilimin döndüğünce dualar ediyorum allahın iziniyle doğru yolu bulup evine dönecek hangi dualar daha etkili bana yardımcı olursanız sevinirim allaha emanet olun….

  • Allah’ın EL-CAMİ ismi;İstediğini,istediği yerde toplayan anlamındadır.
   Bu nedenle kaybı olan yada evi terk edenn kişiyi geri getirmek için Allah’ın isimlerinden EL-CAMİ ismi şerifi her gün (12.996) kere “Ya Cami celle celalühü” diyerek zikredilir ve dua edilirse maksada ulaşılır
   Uzakta veya nereye gittiği bilinmeyen,ayrılıp gitmiş bir eş yada çocuk (helal olan her hangi birisi) geri getirmek için aşağıdaki işlemler sırayla uygulanır.

   Abdestli olarak tenha bir yerde önce 17 defa “Cin suresinin” ilk dört ayetini oku,sonra peygamberimize 100 kere salavat getir.Arkasından 3 er defa yasin-i şerif ve Ayet’el-Kürsi oku.Sonra 40 defa tebbet suresi ile 7 defa “Fa’lem ennehü la ilahe illallahü ya Rahman.Fettehizühü vekiylen ve kanallhü Alimen Hakime.İnnellahe Ala Külli şey’in kadir.Tevekkelü ya Hüddamü hazihi’l-Esmai’ş-şerifete bicelbi ve ihdari (Ali ibnu Esma… gibi ,burada istenen kişinin annesinin adıyla birlikte söylenmesi gerekir.)”
   kaynak:Dua ile Ruhsanl tedavi (Dr.Arif Arslan)

   Bir kimseye celp ve tesir etmek için aşağıdaki sıra takip edilirse biiznillah muvaffak olunur.
   Abdestli olarak tenha bir ortamda aşağıdaki formül uygulanır.
   a) 17 defa Cin suresinin ilk dört ayeti okunur.
   Bismillahirrahmanirrahim
   “Kul ûhiye illeyye ennehu’s-temera neferun mine’l-cinni fe kâlû innâ semi’na Kur’ânen acebâ.Yehdi ile’r-rüşdi fe-âmennâ bihi velen nüşrike birabbinâ ehadâ.Ve ennehû teâlâ ceddu rabbinâ me’t-tehaze sâhıbete’v-vela veledâ.Ve ennehûkâne yekûlü sefihuna alelahi şetatâ.”(Cin,72:1-4)
   b) Hz.Peygamber (s.a.v)’e 100 kere salavat getirilir.
   c) 3 defa Yasin-i Şerif okunur.
   d) 3 defa Ayet-el Kürsi okunur.
   e) 40 defa Tebbet suresi okunur.
   f)7defa:”Fa’lemennehü lâ ilâhe illallahü yâ Rahman.Fettehizûhü vekiylenve Kânallhü Alimen Hakimâ.İnellahe Alâ külli şey’in Kadir.Tevekkelû ya Hüddamü hâzihi’l-Esmai’ş-şerifete bicelbi ve ihdâri(filan ibnü….)” denirse,kaçan kişi inşallah geri gelir.(Varlı,K.Havas Tere.IV,345.2)
   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)

 49. merabalar ben 10 yıllık evliyım evlendıgımden beri eşim hep bana karşı hep ve soguk beni bir eş olarak degıl kendisine bakan bırı olarak görüyor hiç dürüst degil bana karşı. ayrıca beni bır kadın olarak bıle görmüyor halıyle benimde sınırlerım bozuldu ruh saglıgımı kaybettım dalga geçıyor benmle doktora gıt ilaç kullan falan dıyor benm ilaçim sensin sevgısızlıgındır ınsan gıbı davranman yeter dıyom dalga gecıyor benımle ne yapacagımı bılmıyom ne yaptıysam yaranamadım bırtürlü bana yardım edermısınız şimdiden allah razı olsun

  • BU İSTENİN FACEBOOK SAYFASINA GELİN SENİN İÇİN DUA EDELİM KARDEŞİM SİZDE BİRŞEY DEMDEN TATALI CİNSİBİRŞEYE HER GÜN 400 YA VEDUD OKUYUN ONA YAKLAŞIRKEN İÇNDE N YA VELİYY OKU

 50. benim bir dükkanım var. iş yerimi açalı 1,5 sene oldu fakat işler pek iyi değil allahdan hep hayırlı müşteri istedim.hala istiyorum…. hangi duayı okumamı tavsiye edersiniz… allah razı olsun

  • Dükkana girince vakıa suresini okuyun.Ve 5 adet kağıd abereket (karınca ) duasını yazı ve dükkanın dört yerne kuyun birini de üzernizde taşıyın.sitemde bu konuylailğili çok dua var bakın

 51. Sahmeran duasini okudum ve daha kötü oldum ne yapa bilirim.ben viyanadayim burada hava kapali ve gece olunca cok sikinti basiyor

  • Onu bırakın o zaman pskolojik olmuştur aslınsa zararı yoktur. O zaman inşirah suresini okuyun.bol bol her gün 573 ya Bais c.c okuyun

 52. slm öncelikle insanlara yardımcı oldugunuz için allah razı olsun benim sıkıntım çok farklı uzun yıllardır bi depresyonun içindeyim doktorlar kronik diyor artık ben şizofren oldugumu düşünüyorum bu durumum çok kötü allah kimseye böyle bir açı vermesin gençlik yıllarımda askere gitmeden bi bayana tutuldum ve çok aşık oldum askere gitmek zorunda kaldım askere giderken onu bırakıp gitmek bende korkulara sebep oldu başımda titremeler oldu askerligim mahrumiyet bölgesindeydi zor bitirdim çok içime atmaya başlamıştım teskeremi aldım askerligim bitti ve o çok sevdigim insanla beraber bi özürlü bakım merkezinde çalışmaya başladık çok sevdigim o insanla aynı kurumda çalıştık ilk defa bu kadar yan yana idik çünkü önceleri tlf ve gizli görüşüyorduk yanyana olmamız kıskançlık ve kavgalar başladı ayrıldık çok kötü olaylar yaşadım ve o ugrunda çok şeyler feda ettigim insanın nelerini duydum daha çok kötü oldum işimi bıraktım ve psikolaga gittim anti depresan ilaçlar kullandım çok acılar çektim tanıdıgım güne lanet ediyorum geçen sene majör depresyon tanısı koydular geçen gün nerdeyse intahar edecektim psikiyatriye gittim kronik depresyon dedi napacagımı bilmiyorum ben herşeyden kendimi suçlu buluyorum daha bu anlattıklarım dışında hayatımda çok olumsuz şeyler geçti alkol uyuşturucu bir sürü mahkeme çok pişmanım hergün dua ediyorum rabbime sanki içimde şeytan var yada birilerinin bedduasını aldımhocaya bile gittim cinlerr musallat olmuş dediler ne yapacagımı bilmiyorum insanlara boş gözlerle bakar oldum kalbim beynim yüregim yok gibi sayfanızı gördüm yazıp yazmamakta kararsızdım bana yardımcı olursanız size minnettar kalırım bende herkes gibi yaşamak mutlu olmak istiyorum saygılarımla

  • Bakın kardeşimherkesin başına her şey gelbilir ama dirençli olmak lazım biriçin ahayıtın mahvetmeye değmez olmadıys aolmamışıtr seninde ana baban var onalrda zülüyorlardır.evet ilaçalar devam et ama bunu yanında adua da bir terapidir zaten dua olmazsa ve allah izin vermezse şifa olmaz Öncelikle Allaha güven…Psikolojik rahatsılıklar için dua gönderiyorum onalrı oku.

   Ya vasiu ya aliymü ya zelfadlil aziym.İn temsesni,bi durrin la kaşife lehü illa ente ve in teruddeni bi hayrin fe la radde li fadlike,tüsıybü bihi men teşaü min ibadike ve entel gafurur rahiym”

   pisikolojik rahatsızlıklarda hasta yada hasta yakını tarafından bu duayı,3,7 yada 21 defa okunur.

   Ruh ve sinir hastalıklarına aşağıdaki dualar okunur.

   Bir bardak suya 132 kere “Rabbi enni meseniyed durru ve ente er-Hamü’r Rahim”
   Allahümme inni euzü bike mine’l-hemmi ve’l-hazani ve euzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli ve euzü bike mine’l-cübni ve’l buhli ve euzü bike min ğalebeti’d-deyni ve kahri’r-ricali.”
   Sağ el gögsün üstüne konup,aşağıdaki sure 7 kere okunur.
   “Elem neşrah leke sadrek.Ve vada’na anke vizrek.Ellezi enkada zahrek, ve refa’na leke zikrek.Feinne me’al’usri yüsren.İnne me’al usri yüsren.Feiza ferağte fensab.Ve illa Rabbike ferğab.”
   “La ilahe illAllahu kable külli şey’in ve la ilahe illAllahu yebka Rabbuna ve yefna küllü şey’in”
   “Ya Allahü’r-Rakib-ül Hafiz-ür-Rahim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Halim-ül’Azim-ür-Rauf-ül-Kerim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Kayyum-ül-Kaimü ala külli nefsin bima kesebet,hul beyni ve beyne adüvvi.”
   Aşağıdaki tertib yapılır.
   1000 kere “Bismillahirrahmanirrahim”
   1000 kere Fatiha suresi
   1000 kere “La ilahe illa’llah Muhammedü’r Rasulü’llah.
   1000 kere “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammmed.Kema barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”
   Bunlardan sana kolay gelenelrle başla her zaman yardıma hazırım sorun olursa yaz

 53. selamın aleyküm verdiginiz tarifi uyguladım sabah 9 dan ertesi günü sabah ezanına kadar duaları uyguladım içimde bi kıpırdama oldu kafamın içi bi an rahatladı ruhum yerine geldi cinler beni terketti dedim ama bugün tuhaf bişey oldu tekrar devam ediyordum dualara başımda titreme oldu çok kötüyüm inanın sanki du dünyada yaşamıyorum sizinle daha net konuşabilecegim nu numaranız varmı ne olur beni bu durumdan kurtarın allah rızası için böyle yaşamak istemiyorum

 54. yöneticim aslında bende herşey bu baş titremesiyle başlamıştı bundan tam 6 yıl önce felandı ogün bu gün hayatım karardı bana büyü veya muska yapılmış olabilir çünkü birliktelik yaşadıgım insan falcılarla çok ilgileniyordu ayrıca bana yemem için pogaça gönderdi aklıma herşey geliyo gözümün önüne yaşadıgım rüyalar gelmeye başladı artık kurtaramıyorum kendimi bu şeytan mı ne nasıl bişey eridim kurudum artık ne olur yardımcı olun allah rızası için ölsem bundan iyi yemin ediyorum kendimi bilmiyorum artık
  herkes

  • kardeşim eğer büyü olduğunu düşünüyorsanız.dua gönderiyorum bunu yapın.
   Sihirden kurtulmak için bir ipliğe 100 defa düğüm atılır her düğüm için Felak ve Nas sureleri okunup bir düğüm çözülür.Yani önce Felak suresi okunur bir düğüm çözülür sonar Nas suresi okunur diğer düğüm çözülür.Düğümler bitinceye kadar böyle devam edilir.her okumada düğümlere üfleyip düğümler çözülür.Bu işlemi yapan kişide büyü yada sihir varsa çözülür kurtulur.

 55. yorumlarınızı hepsını bastan sona okudum ınsallah benım içinde hayırlı olucak bır dua onerırısınız allah ıznıylee eger hayırlısı ıse olsun eger hayırsız ıse olmasın benım 2 senedır sewdıgım kız var tabı oda benı sewıyo 2 senedır anlasıyoduk takı abısı bızı yakalıncaga kadar bende sewdıgım kızın halsına soyledım ban yardımcı olsun dıyee oda ortalıgı dahda karıstırdıı sımdı sewdıgım kızdan 1 sendır ayrıyım ve bızı ayırdılar sebebı ıse onlar zengın ben zengın degılımm su an sevdıgım kızın aılesınden hıç bırı benı ıstemıyo ne yapmam lazım sewdıgım kıza allahın ıznıyle kavusmak ıstıyorumm artı ya sewdıgım kız bana gelsın yada aılesını ıkna edıcek dua lazım sımıdden allah razı olsunnnn

  • Volkan bey önce hayırlı ise barışalım nasip olsun diyerek niyet edin ve her gün 1000 defa Ya Allah ya Vedud Ya Cami c.c okuyun. 7 gün 786 defa Besmele okuyun dua edin

 56. merhaba benim kızımın 3 görüştüğü sevgilisi var iki tarafın ailelerde biliyor erkek çok seviyor buna çok eminim fakat senden dolayı kızların yanına gidemiyor diye kızımla ayrılıyolar bunlar böyle deyildinler aradaki busoğukluğu ne okuya bilirim erkeğin dönmesi ve dışarda gözü olmaması için şahmeran okursam olurmu allah aşkına yardımcı olumusunuz kız çok kötü durumda sürekli ağlıyor çok seviyor erkek te öyle seviyordu ne oldu bilmiyom

  • kızımın 3 tane görüştüğü var diyorsunuz nasıl oluyor bu analamdım kardeşim hakkında hayırlı olanı versin Allah

 57. ay pardon öyle şey olurmu hocam çok özürdilerim yanlış yazdım 3 senedir demek istedim 1 kişi bunlar çok aşırı bir birini seviyordu ne olduysa soğukluk oldu erkek başka kızlarla gizlice görüşmeye başladı

 58. Selamün aleyküm yöneticim sevdiğimle gecen yaz nişanlandık herşey ilk başta çok güzeldi fakat daha sonra kayınvalidem nişanlımın bana olan sevgisini kıskandı.Birgün telefon yüzünden kavga ettik nişanlım kavga büyümesin diye evdev çıktı.Ondan sonra bende biraz sitem ettim çıktım.kayınvalidem yapmadıgım söylemediğim şeyleri söyledi diyerek bizi ayırdı nişanım bozuldu 1 sene olmak üzere benden birden soğudu deli gibi severken.Ben hala unutmaıyorum onu ne dediysenm ne anlattıysam inandıramadım kendime.Hala onu cok seviyorum lütfen bana konuda yardımcı olun okumam gerekn dualar nelerdir.Neredeyse denemediğim şey kalmdı birden bitirdi herşeyi.Tekrar bana ısınması için yapmam gereken ibadetler dualar nelerdir yardım edin lütfen.Şimdiden teşekkür ederim.

  • Canım hakkınızda hayırlı ise zaten Allah kabul eder.Belkide ilerin için en hayırlısı budur.Bu gün annesi ve seni ayıramdığına göre evleniince daha çok surun olurdu.Ama yien de cuma günü dualrımz var bak sitemdemn oku.

 59. Mrb ben bi ocugu seviyorum o beni sevmiyo ama cok ilgisiz biri de degil gorusmuyoruz aylrtdir dua ediyorum benimle konusmasi bana bi sans vermesi icin bana yardimci olur musunuz lutfenduam kabul olmuyo demek istemiyorum ama beni sevmesini cok istiyorum ne yapmaliyim

  • her gün 1000 defa Ya Allah Ya vedud ya Cami c.c okuyun 400 defa ya Vedud c.c duanın kabulü için her gün 100 defa ya zül celali vel ikram okuyun

  • hayır ne demek ücreti kardeşim sala böyle şey yapılma bu sitede sadece Allah rızası için dua önerilir ve isteyene dua edilir.her gün okuyun 21 gün devam edin

 60. arkadaşlar bende bu siteyi tesadüf gezerken buldum.yaklaşık 2 yıldır panik atak hastasıyım.geçen sene 2.çocuğuma hamile kaldım,tedavimi yarıda kestim.ama hamileliğim okadar kötü geçtiki en sonunda 6 aylık hamileyken problemler oluştu ve acil doğum yaptım.bebeğim 2 gün yaşadı ve sonrDA KAYBETTİK.O günden sonra tekrar tedaviye başladım.yaklaşık 5 aydır ilaç tedavisi görüyorum yine ama artık şu ilaçlardan kurtulmak istiyorum.Sürekli içim sıkılıyor nolur benim içinde dua edin artık bu sıkıntılarımdan kurtulayım.simdiden ALLAH RAZI OLSUN

  • zeyno önce pskiyatrik tedavi önemli ama bunun yanında dualar ile de manevi tedavi olabilirsin.Şahmeran duası var sitemde panik atak için onun okunma usulü vardır onun okuyun.Birde ruhsal hastalıklar için dua tertibi var onları alın sitemden okuyun

 61. merhaba..sevdiğim inanla nişanlanmaya hazırlanırken ayrıldık..hala brbirimizi sevioruz.senin karakterind eğişmez dedi en iyisi şimdi ayrılmak dedi ama birbirimzi seviyorruz.barısmak bana geri dönmsi için şahmeran duası okuyabilir miyim ya da başka ne gibi öntemler var yardımcı olur musunz_

 62. s.a arkadaşlar sevdiğin insanın seni sevmemesi istememesi ne demektir bilirim.. Bende aynı durumdayım.. 5 ay öncesine kadar ağlamadığım gün yoktu ölmek bile istedim (töbe ya rabbim binlerce kez töbe) ama ben 5 aydır her türlü duayı yaptım.. Sevgi, muhabbet, dilek..(63 gün resme 21 besmele, muhabbet esmaları, 21 gün okunan dua, saç teline okunan dua, tatlı yiyeceğe okunan dualar, suya okunan besmele) Gece yarıları, Perşembe Geceleri, yağmur yakarken vs vs..Ayrıca devamlı aklınıza geldikçe ezan okunurken yağmur yağarken namazladan sonra falan sevdiğiniz kişinin anne adıyla örn. ayşe oğlu ali beni sevsin bana muhabbetle bağlansın deyin.. Özellikle belirtilen esmaları saatinde ve günüde yaptım.. Şu an hala da yapıyorum bütün duaları.. 5 ay önce suratıma tlf kapatan seni sevmiyorum istemiyorum diyen sevdiğimle her gün istediğim her saat tlfla konuşuyoruz, aramız çok çok iyi.. Her ne kadar henüz beni sevdiğini söylemese de evlilik konusu açılmasa da şu anki halimden çok memnunum nazımı kahrımı da çekiyor..Şu an tek isteğim onla evlenmek… Hiç bir zaman duaları bırakmayın pes etmeyin.. Hepsini uygulayın… Herkes mutlu olsun herkes sevdiğine kavuşsun, herkes sevdiğiyle evlensin ve en önemlisi Rabbim herkesi sevdiğine hayırlı kılsın… Bize bu duaları yazan yöneticinin de elleri dert görmesin… Yer gök dua ile…

 63. MRB BENİM ÇOCUĞUM OLMUYOR OKADAR TEDAVİLERDEN SONRA TEMMUZDA TÜP BEBEK YAPACAZ KISMET OLURSA ŞAHMERAN DUASINI OKUSAM OLURMU KAÇ GÜN OKUMAM GEREK YADA TAVSİYE EDECEĞİNİZ DUA VARMI RABBİM CÜMLEMİZLE BİRLİKTE BANA VE BENİM GİBİ KARDEŞLERİME HAYIRLISIYLA HAYIRLI EVLAT VERSİN
  ÇOK ÜZÜLÜYORUM VE ÇOK KORKUYORUM TÜP BEBEKTEDE OLUMSUZ SONUÇ ALSAM DİYE
  CEBAINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

  • tabi bu dauda olur 21 gün her gün 21 defa okuyun birde zekeriya a.s duası var sitemde onuda okuyun faydalıdır.4 cuma sela vakti 1000 Ya Evvel c.c okuyun.daha çok dua var bu konuyalilğili sitem girin bakın

 64. elif yazdıklarını okudum.ne kadar güzel çok inanmıssın ALLAH kabul etmiş benm daha 1 ay oldu ayrılalı korkuyorum birini bulacak diye ama sabredip okuyup bekleyeceğim.

 65. Kalbimde kabul olmasını çok istediğim bir duam var. Ancak bunun için attığım her adımda hayal kırıklığına uğradım. Pes etmiş değilim tabiki Rabbim den bunu hala dua ederken diliyorum. hani Rahman kullarının yakarışlarını çok duymak istediğinden dualarını geç kabul edermiş ya bende benim durumum belki böyledir diyorum.Ama insanız işte hemen herşey olsun istiyoruz. Bana tavsiye ettiğiniz birşey var mıdır acaba? Şimdiden teşekkür ederim..

 66. aleyküm selam bende bir aydandır hipertansiyon var bu bende panikk yaptı korkuu yaratıı ya beynımde bırsey varsa ya kalbımde
  bırsey varsa beni rahatlactatıcak bir dua vesveseleremı gecırcek dua yazarmısınızz allah razı olsun şimdiden….

 67. ne olur bana yardım edil hattinden fazla borcum var kimsem yok eşimle aram bozuk ama eşimide kızımıda çok seviyorum ve onlara bişey olmasindan çok korkuyorum 7 sene önce camiye gidip dua ettim 2 evliliğimdi eyer allahım daha önceki yaptıyım seyleri bi daha yaparsam benden herşeyimi al dedim bunuda yasin süresini okuyup mübinlerde durup mübin duasini okudum bu duayı ettim şimdi ise hepsi tek tek önüme cıkıyor kızımdan ve eşime bişey olmasindan çok korkuyorum adım cıktı hiç iyi deyilim dışarı cıkacak yüzüm kalmadı şaşkın bi çareyim bi şanş kapisi bulmam lazım bunun için şahmaran duasini kaç gün ne kadar okumalıyım duam kabul olur mu

  • sevgili kardeşim…istemin facebook sayfasına gelin mutlulugunsifresi dua edlim beraber inşalalh kurtuluşun olur.Borçlar içinçok dua var sitemde onları okuyun faydası olacaktır

  • Panik atak için mutlka doktora gidin ama bunun yanında Şahmeran duası var sitemde bu duay 21 defa her gün okuyun

 68. birde kaçgün devam edilmesi gerk bu panik atak için okunacak dua ve ALLAH cc isimlerinden hangisi tesbih edilmeli..cübbeli hoca şafi cc söylesinler demişti ama sayısını öğrenemedim yardımcı olursanız sevinirim ..

  • rhatlayıncaya kadar okuyun ilk 21 gün sonar devamm ederse 21 gün daha okuyun.Ya şafi okuyabilidğiniz kadar okuyun kendice sayı belirleyip okuyun

 69. teşekkür ederim ..4 yılldır panik atak hastasıyım doktora da gittim tedavi süresince iyiyim ama ilaç kesilince bir süre sonra tekrarlıyo malesef ve bugünlerde yaniden hissettiriyo kendini …Rabbim cümlemize şifa versin inşallah ..son bir soru sorcaktım inşirah süresini 21 defa suya okuyarakmı içiyoruz bunu kaç gün yapıyoruz …çok teşekkür ederim şimdiden ….

 70. selam yönetici.Allah rızası için yardım edinçdaha önce de duaar vermiştinz.sevgilimle ayrılalı iki ay oldu ben uut ettim msjlar attım okudum ettim.pazar akşamı iki reskat namaz kılıp 3003 ya vedud çektim hayırlısı se hemen gelsin hayırlı değilse bile allah ım sen hayırlı kılarak hayra cevirerek bii birlitir dedim.gece aradı kötü konustuk aileni istemiyorum dedi telden faceden siliyorum bir daha mesajını görmek istemiyorum dedi.dönmesinin imkanı ok dua ediyorum kalbimden gitsin diye daha da asık oluyorum sizce okumaya dewam etmeli miyim ne önerirsiniz dönmesi imkansız şuan nolur çok kötü durumdayım

 71. Herkese Merhaba Arkadaşlar,

  Bir konuda yardımlarınızı rica ediyorum.Bu dua herşey için okunabilir olduğunu biliyorum.Ben sevdiğime kavuşmak o kişiyle tekrar biraraya gelmek için önce ALLAH’tan sonra bu duanın hürmetine istiyorum.Fakat bu dua kaç gün yapılması gerekiyor ve günde kaç defa okumam gerekiyor.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • Damla her gün 1000 Ya Allah ya vedud ya Cami c.c okuyun 124 defa Ya Nuiyd c.c sabah akşam oku.her gün 1100 Ya zül celali vel ikram

 72. acil yardım…eşim psikolojik rahatsız ve hiç bir tedavi fayda etmiyo.kendiside dua edemiyorum yapamıyorum diyor bende hergün şahmaran duasını okuyorum onun için birde ya vasiu…ile başlayan duayı okuyorum.hala çok kötü neyi nasıl okumalıyım benim de artık dayanacak gücüm kalmadı Rabbim kimseye vermesin çok kötü bir durumdayız.ne olur bana yardım edin..

  • Nuray kardeşim sanıyorum facebook sayfasında görüştük.o zaman hastanaye telefon edip yardım isteyin gelip bakarlar..ayrıca şahmeran duası iyidir.birde İnşirah suresini 7 defa suya okuyun içirin ayrıca başka dualr gönderiyorum
   Ruh ve sinir hastalıklarına aşağıdaki dualar okunur.
   Bir bardak suya 132 kere “Rabbi enni meseniyed durru ve ente er-Hamü’r Rahim”
   Allahümme inni euzü bike mine’l-hemmi ve’l-hazani ve euzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli ve euzü bike mine’l-cübni ve’l buhli ve euzü bike min ğalebeti’d-deyni ve kahri’r-ricali.”
   Sağ el gögsün üstüne konup,aşağıdaki sure 7 kere okunur.
   “Elem neşrah leke sadrek.Ve vada’na anke vizrek.Ellezi enkada zahrek, ve refa’na leke zikrek.Feinne me’al’usri yüsren.İnne me’al usri yüsren.Feiza ferağte fensab.Ve illa Rabbike ferğab.”
   “La ilahe illAllahu kable külli şey’in ve la ilahe illAllahu yebka Rabbuna ve yefna küllü şey’in”
   “Ya Allahü’r-Rakib-ül Hafiz-ür-Rahim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Halim-ül’Azim-ür-Rauf-ül-Kerim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Kayyum-ül-Kaimü ala külli nefsin bima kesebet,hul beyni ve beyne adüvvi.”
   Aşağıdaki tertib yapılır.
   1000 kere “Bismillahirrahmanirrahim”
   1000 kere Fatiha suresi
   1000 kere “La ilahe illa’llah Muhammedü’r Rasulü’llah.
   1000 kere “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammmed.Kema barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”

 73. Bir bardak suya 132 kere “Rabbi enni meseniyed durru ve ente er-Hamü’r Rahim” kısmına karamı okuyacağım yoksa Allahümme inni euzü bike… dahil mi?birde sağ el kalbin üzerinde tek inşirah suresini mi okuyacağım yoksa devamında yazılan dualarda dahilmi.anlayamadım kusura bakmayın yanlış birşey yapmak istemiyorum..cevabınız için teşekkür ederim.

 74. Merhaba, sevdiğim adam daha önce nişanlanmış sonra olmamış ayrılmışlar şu an sevgili olmak evlenmek istemiyor,kendini işe adamış durumda. sevgili olarak bir iki görüştük sonra evlenmek istemediği için çeşitli bahanelerle uzaklaştı şu an arayıp sormuyor olabildiğince uzak davranıyor ne yapabilirim Şahmeran duasını yapmak istiyorum 2 rekat hacet namazı kılıp başlanıyor sanırım hangi saatlerde kaç adet okumam gerekiyor niyeti namazdan önce mi sonra mı almalıyım fark eder mi ve tam olarak nasıl niyet etmeliyim, şimdiden teşekkür ederim

 75. Oncelikle Allah sizden razi olsun.tesadufen buldum bu siteyi.2 sorum olucakti izninizle.oncelikle gecen sene niyet ettim namaz kilmaya baslamak icin.ama yerine getiremedim.istememe ragmen 1 senedir bi turlu baslayamdim..birde panik atak ve kaygi bozuklugum var.yazdiklarinizi okudum.acaba mutlaka abdestli olmak sart mi?tesekurler

  • dualr tabi abdestli olsa daha iyi olur.ama her zman her an okunabilir kardeşim.İnşalalh namazad niyet ederseniz başlarsınız bunun için kendiniz zorlamnız geekir kararlı olmanız lazım devam edebilmekiçin 298 Ya Sabur c.c okuyun

 76. merhaba,
  6 ay önce doğum o günden beride hastayım panik atak ve anksiyete..tedavi görüyorum ama hala iyileşemedim hiç gücüm yok hiçbir iş yapamaz hale geldim..bana yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım bebeğim için
  tşk ederim

 77. merhabalar bnm sorunum 1 aydan beridir dünya gözümde bomboş olmuş durumda neredeyim napıyorum bilmiyorum her şey saçma gelmeye başladı.lütfen bana yardımcı olun hayata tekrar bağlanmak istiyorum bu şekilde daha fazla yaşayabileceğimi düşünmüyorum bana iyi gelecek bi şeyler söylerseniz size minnettar kalırım…

  • YAPRAK KARDEŞİMM ÖNCE NEDEN VARIZ VE NEDEN YARATILDKI..ALLAHI VE KENDİNİ TNAIMAYA ÇALIŞ..NEDEN BÖYLESİNİZ BİLMİYORUM SANIRIM BİRSKINTINIZ OLDU .ALLAH KULALRINA BAZEN KENİDİNİ HATRILATMAK VE KULLUĞUNU HATIRLATMAK İÇİN SIKINTILA R VERİR HER NE KADAR BİİZM İÇİN ÜÜZCÜDE OLSA ASLINDA BİRNİMETİR. BAZI ŞEYLERİN FARKINDA OLMMAIZI SAĞLAR.KENDİNİ İNCELEMENİİSTİYORUM .ELİNİ-YÜZÜNÜ-HER AZANI NASIL YARATILMIŞ DEĞİLİ HEPİS YERLİ YERİNDE..KİM BU KADAR MÜKEMMEL BİR VÜCUT YARATABİLİR.MUTLU OLMA HEM ZOR HEMDE ÇOK KOLAYDIR.YARTANI TANIYAN ONU SEVEN MUTLUDUR.ŞİNDİ KENDİEN DÖN SORĞULA BU KADAR ÜZGÜN VE HAYATTAN KOPMANA NEDEN OLAN ŞEY ÇOKMU ÖNEMLİ..ALLAH YARATAN VE ÖLDÜREN VE DİRİLTENDİR.ALLAHA YA HAYY CELLE CELLAÜHÜ DİYE DUA ET. YA MUHYİ C.C DİYE DUA ET.YA BAİS C.C YA BASIT C.C YA FETTAH C.C

 78. sayın yönetici herşeyin farkındayım inanın hayatımda hiç dua etmediğim kadar dua ediyorum rabbimi çok seviyorum 1 aydan beridir nedense her şey gözüme saçma görünmeye başladı sanki gözüme bir perde inmiş ve beni herşeyden soğutmuş sanki bir oyunun içindeymişim gibi her şey garip geliyor benim dayanacak gücüm kalmadı annem için yaşıyorum desem yeridir kendimi öldürmeyi hiç düşünmedim ama öyle anlarım oldu ki allahım canımı al dedim vücudum ağırıyor gücüm kalmadı artık ne olur bana bildiğiniz en etkili şeyleri söyleyin böyle yaşayamıyorum artıkk:(((((

 79. Slm, ben 30 yasinda erzurumlu bir bayanim, ve yaklasik 5 senedir,bunalimdayim, ve bunalim hic gecmedi, gecmisde cok kendimde agir acilar yasadim, ve bu durumdan kurtulmak icin denemedigim seyler kalmadi, ailem ise beni hep asagaladi, hor gordu, sanirim ailemin tavrida beni bu hale surukledi, hocaya bile gittim kurtuluyum diye, fakat nafile,sadece piskologa gitmedim ailem tamamen karsi oraya gitmeme, cunki onlar icin bunalimda olmak cok kotu birsey, napacam bilmiyorum, ve bunamim cok agirlasti ve kroniklesti sanirim, yasama hissim yok, ve devamli takintili dusunceler, her gun bir ccehennem gibi geliyor, omur boyu surecek diye cok korkuyorum ben, nasil kurtulcam bu durumdan.

  • MERYEM KARDEŞİM AİLEN YANLIŞ DÜŞÜNÜYOR..MAALESEF KENDİMİZİ GELİŞTİREMİYORUZ OYSA BUDA BİR RAHATSZLIK.AMAM ONLARID AHOŞGÖRMEYE ÇALIŞARAK BAŞLA İŞE..ŞAHMERAN DUASI VE İNŞİRAH SÜRESİNİ HER GÜN SUYA OKU İÇ.HER GÜN 170 YA KUDDUS C.C 131 YA SELAM C.C OKU

 80. Ve maalesef yaprakda olan dusuncelerin aynisi bendede var, ve bir omur boyle gecmez, ve bu bunaltici dusunceler ve hisler bir omur gitmeyecek diye cok korkuyorum, internette eger bir piskologa gitmezsek bir omur sürebilir diyor, banada hersey cok sacma geliyor, fakat bendede kendi oldurme dusuncesi yok, cok caresizim ben.

 81. Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs. Zeynep abla sanırım iki dd ile yazılıyor sen dua kitabına bakar mısın? Kuddüs diye yazılıyor biliyorum.

 82. mustafa ALTUNTAŞ

  SELAMÜN ALEYKÜM HOCAM SİZE BİR SORUM OLACAKTI ŞAHMERAN DUASI HAKKINDA HOCAM BEN BİR ARKADAŞIMDAN UYUŞTURUCU ALDIM BİRKERE İÇTİM HAYATIMDA ASLINDA DİNİMİZE BAĞLI BİRİYİMDİR YANLIŞ ANLAŞILMAK İSTEMEM ŞEYTANA UYDUM SADCE BİR NEFES ALDIM VE DAHA SONRASI HEP ONU YAŞAR OLDUM KORKU ANI YANİ PİSİKOLOJİ UZMANINA GİTTİM PANİK ATAK DEDİLER BİR İLAÇ VERDİ BAŞLANGIÇ DEDİ İNŞALLAH KURTARACAĞIZ DEDİ VE DAHA SONRASI İLAÇ İÇMEYE BAŞLADIM FAKAT OKADARDA ETKİLİ DEĞİL TABİKİ ŞİFA RABİLL AZİLMÜRŞANDANDIR ONDAN BEKLEMEK GEREK DİYEREK BİR MUHTEREM ZAT’A GİTTİM ODA BANA DUA ETTİ VE 3 ADET AYETLİ KAĞIT VERDİ BİRİNİ YAK DEDİ EVİNDE YAKTIM BİRİNİ DOLABINA KOY BUZDOLABINA BUZLUKTA ORDA KALCAK DEDİ KOYDUM BİRİNİDE SUYA KOY 10 İÇ DEDİ İÇTİM 10 GÜN BOYUNCA HER AKŞAM NORMAL DERECEDE İÇTİM RAHATLATTI BİRAZ ÇOK ŞÜKÜR FAKAT BEN TAM ANLAMIYLA İYİLEŞMEK SEVDİKLERİMLE YİNE ESKİSİ GİBİ OLMAK GÜLMEK İSTİYORUM BENDEKİ PANİK ATAK ŞÖYLE( BİR ANDA O ANA GERİ DÖNÜYORUM HİÇ ALAKSI YOK İKEN KORKU KAPLIYOR İÇİMİ SANKİ ÖLECEM SANKİ YANIMDAKİLER YOK GİBİ FALAN ) ŞAHMERAN DUASINI OKUSAM KAÇ GÜN OKUNUR VE ŞİFASI NE DERECEDEDİR HOCAM ALLAH RIZASI İÇİN GEREKİRSE GEÇMİŞİMİ UNUTTURACAK BİR DUA VERİN ÖNCELİKLE RAHMETİNE ŞEFAATİNE SIĞINDIĞIM ALLAH TEALA HZ LERİNDEN VE SİZDEN YARDIM İSTİYORUM ALLAHIN RAHMETİ ÜZERİNİZE OLSUN SELAMÜNALEYKÜM,,,,

  • MUSTAFA KARDEŞİM BU DUA DR.ARİF HOCANIN BİRKİTABINDAN ALINMIŞTIR 21 GÜN GÜ
   NDE 3 DEFA 21 DEFA OKNUR DER.AMA EĞER İHTİYACINIZ VARSA SİTEMİZİN MUTLULUGUNSİFRESİ FACEBOOK SAYFASINA GELİN HEM DU OKURUZ HEMDE DESTEK VEREN GÖNÜLLÜ
   PSİKLOĞUMUZ VAR.AYRICA KÖTÜ ALIŞKNALIĞA DEVAM İSE ONUN İÇİN DE DUALAR VAR SİTEDE

 83. Merhabalar herkese faydanız var dıye görüyorum sorum vardır bırısının yapdıgı kötü ıs ıcın özüre dilemesi ıcın hangı duayı etmek lazım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>