“EL-HALİM” zikri ve faydaları(ümidini yitirenler)

EL-HALİM:

Yarattıklarına son derece yumuşak muamele eden,Affı,bağışlaması ve musamahası sınırsız ve kullarına daima hoşgörülü davranan.

halim

Affı,bağışlaması,rahmeti ve merhameti sınırsız olan,sürekli affeden ve affetmekten bıkmayan yüce ALLAH(c.c),karar vermekte bizim gibi sabırsız davranmıyor,hataları  ve günahları hemen anında cezalandırmıyor.Bekliyor ve istiyor ki,kulları yaptıklarının farkına varsın,suçunun büyüklüğünü ve bunu kime karşı yaptığını anlasın,tövbe etsin.

“Allah’ım biliyorum ki benim yaptığım hatadır,günahtır,bunaldım gaflete düşdüm,bunu yaptım.Ama biliyorum ki,senin affın ve merhametin benim günahlarımdan çok  daha geniş,onu hiç bir şey geçemez,ben bağışla affet “

Evet kulunu bu itirafı bu tövbeyi yapmasını bekler.

EL-HALİM; İsminin zikri (88) adettir.

EL-HALİM, ismi,özellikleri çok olan ve ümidi tükenmak üzere olanlara göre çok şey ifade eden bir ismi ilahidir.Hayata yeniden başlamak isteyenler,bitip tükendğini,hiç bir şey yapmaya gücü kalmadığını sanıp ümitsizlik karanlığına düşenler veya düşmeye meyledenler,bu isme sıkıca sarılsınlar.

 • EL-HALİMi, ismi her gün usulüne uygunolarak çok serkeş,haylaz,huysuz  ve yaramaz  bu zikirle yavaş ve uyumlu hale gelir.
 • Hayırsız koca ve yaramaz kadın (eşi) üzerine okunur.Herkes kendince çekilmez ve katlaması güç olarak bulduğu kişilerin üzerine bolca okuyup üfleyebilir.
 • Hz.Musa(a.s) ,şerrinden korktuğu Firavun’un yanına her gidişinde“YA HALİM” ismini çokça okurdu.
 • Bir işte bir makamda idareci olan bir kimse  her gün (88) defa bu ismi zikrederse,öfkesinden  urtulup,sukunet bulur,idareciliğini rahatça yapar.
 • Öfkeli,sinirli ve asabi kimseler ,öfkelendikleri anda( 88) defa “YA HALİM” diye zikrederlerse  öfkeleri geçer ve sakinleşirler.(defalarca tecrübe edilmiştir.)
 • Suya yada gülsuyuna okunup eve,işyerine,yada araziye serpilirse bereket hasıl olur.herhangi bir araca okunursa,kazadan beladan korunur.Eve serpmekle,her türlü şer ve beladan korunur.
 • Mahkemede hakimin zulüm ve haksızlık yapmasından korkan,mahkemeye giderken (88) defa okursa hakimin haksızlık yapmasından korunur.
 • geceleri ağlayan,uyku uyumayan bir çocuğun üzeriene gümüş bir levha üzerine yazılıp yatağına asılırsa ve üzerine (88) defa okunursa ,çocuk huysuzluk yapmadan uyur,güzel ahlakalla,halim ve selim iyi huylu bir çocuk olur.
 • Bu mübarek isim gerek kendisi,gerek ailesi ve çocukları,gerek düşmanlarını sakinleştirip ,faydalı hale getirmek ve ıslahı için çok faydalıdır.

Kaynak:Dr.Arif ARSLAN(Allah’ın isimlerinin sırları)

Arama etiketleri : ya halim,el halim,huysuz cocuga okunacak dua,yaramaz çocuğa okunacak dua,ağlayan çocuğa okunacak dua,huysuz çocuga okunacak dualar,ya halim esmasının fazileti,uyumayan çocuğa okunacak dua

675 ““EL-HALİM” zikri ve faydaları(ümidini yitirenler)

 1. Arif hocam benim 3 yaşında bir kızım var geceleri çığlık çığlığa uyanıp ağlıyo ve sakinleşmiyor hocam eşim selim ve ben çok çok bunaldık kızıma hangi duayı okumalıyım kızımın adı edanur şimdiden teşekkür ederim hocam ALLAH sizlerden razı olsun kitaplarınız bizlere ışık tutuyor.

  • Merhaba Aynur hanım ben Arif Hoca değilim.Arif Hocanın kitaplarından dualar paylaşıyorum.Size onun tavsiye ettiği dualardan yazacağım Allah şifa versin.Öncelikle 7 kere Ayetel Kürsi okuyun.

   Bir çocuk uyumakta zorluk çekiyor ve bir türlü uyuyamıyorsa,aşağıdkai dua yazılıp beşiğine bağlanırsa inşallah şifa bulur ve rahat uyur.

   “Bismillahirrahmanirrahim.Ve cealna nevmeküm sübata ve cealnalleyli libasa veceelnannehara meaşa birahmetike ya erhamerrahim.”
   Uykusunda korkan ve sürekli ağlayan çocuğa, Allah’ın “ER-RAHİM” ismi şerifi bir kağıda (269) defa yazılıp üzerine takılırsa ,çocuk hem korkudan hemde ağlamaktan kurtulur.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları
   Birde sakinleşmesi için bir bardak suya 88 defa “Ya Halim celle celaühü “okuyun.eğer hala devam ederse yine yazın

  • Aynur hanım.Ayrıca “çocuk uyuncaya kadar “Ve cealna nevmeküm sübata” okuyun.Ayırca 3 defa “Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alim” okuyun.

 2. slm hocam benim 18 yaşında bir kızım var ve cok yaramaz söz dinlemez istedigi her şeyi yapıyor artık ben engel olamıyorum bunun elini dilini ayagını baglayan dua yokmu aklını başına taolaması icin

  • Selam Neriman Hanımcığım öncelikle ben hoca değilim sadece değerli din büyüklerinin eserlerinden yaralanarak dualar paylaşıp insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum.
   Yaramaz ahlaklı birisi için; Allah’ın İsimlerinden ” YA HABİRU CELLE CELALÜHÜ” ismi şerifi (812) defa okunursa ve okunmaya devam edilirse ahlakı güzelleşir.Bu kişi yaramaz ahlakından Allah’ın izni keremiyle kurtulur.
   Ayrıca 400 defa “Ya Hadi celle celalühü” 170 defa “ya Kuddüs celle celalühü” okuyun.Birde birbardak suya yada içeceği suyun içine okuyun 7 defa “Kenzül arş duasını” okuyun.bunu 7 gün tekarar edin.Ayrıca bir saç teline (onun) 1000 defa “Ya Şehid” okuyun.İnşallah düzelecektir.

 3. Merhabalar ; benim babamla sorunum var onun daha iyi
  Daha sakin bir insan olmasini istiyorum
  Herseye karsi cikiyor dogru yanlis herseyin kendi
  Istedigi gibi olmasini istiyor cok sinirli hircin kirici yipratici bir insan oldu kizini kimseyle paylasamiyor bir erkek arkadasi oldugunu ve benm bir gun evlenecegmi kabul edemiyor her firsatta bagiriyor cagiriyor sakinlestirmek icin bunu deneyecegim.. Baska bir oneriniz var mi ?

  • Ahhh canım benim tüm babalar özellikle kızlarını paylaşmak istemezler ama doğru değil tabi.Nasıl kendileri birgün elin kızını sevip aldılar onu unutyorlar işte.Onu sakinleştirmek için kızdığı zaman yada her gün ounun sakin olması için 1o defa “Ya Râuf”okuyun kendisi okusa daha iyiolur ama kabul ederse.İçtiğisuyun içine falan okuyun sinirliolmaması içinde 88 defa “Yâ Halim” okuyun.Tüm ailenin iyianlaşması içinde “1000 defa Yâ Vedud”okuyun.her sabah ve akşam 7 defa “hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleykeltü ve hüve rabbil arşil azıym” okuyun.

  • Hayırlı günler…. aşağıdaki tertipleri yapabilirsiniz Allah hayırlısı ile sonuçlandırır inşallah.
   Her hangi bir konuda haklı oldugunuza inanıyorsanız.Bu davayı kazanmak için her gün 117 kere “Ya Müizz,Ya Zel Celali Ve’l-ikram celle celalühü” diyerek dua eden kişi haklı olduğu davayı kazanır.Ayrıca her işinde başarılı olur.

   Ayrıca her gün 4624 kere “Ya Hakem celle celalühü” zikri okunur.

   Güneş doğmadan önce 10816 kere “Ya Adl celle celalühü” zikri yapılırsa haklı olduğu dava kazanılır.

  • Rızık için benimde uygualdığım ve çok faydasını gördüğüm şeyleri yazıyorum.Her gün sabah 308 defa”Ya Fettah ya Rezzak” arkasından 21 defa “innallehe hüver rezzaku zül kuvvetil metin vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.” okuyun.her gün 1100 defa “Ya Gani Ya Muğni” okuyun.en az 100 defa “istiğfar “çekin 100 defa “salavat çekin.Geceleri Yasin ve Vakıa süresini okuyun.Kısa zamanda faydasını göreceksiniz.

 4. İYİ AKŞAMLAR BENİM 4 YAŞINDA KIZIM VAR ÇOK HIRÇIN İNATÇI SÜREKLİ AĞLAYARAK İSTEDİĞİNİ YAPTIRAN BİR ÇOCUK NE OLUR ACİL YARDIM EDİN

  • Merhaba canım…… Allahın El-Halim simi şerifini üzerine yada içtiği suya okuyun.
   Huysuzluk eden ve haşarılık yapan çocuklara “Ya Muksit” vekfi yazılıp etrafında da 66 kere “Ya Muksit ,Ya Allah” yazılıp üzerine (209) defa okunduktan sonra çocuğun üzerine asılırsa çocuk,haşarılık ve huysuzluk yapmaktan vazgeçer.Kötü davranışlarını bırakıp iyi,aklı başında ve dengeli hareket eden uslu bir çocuk olur.
   Allah’ın El-Halim ismi;gerek insanın kendi,gerek düşmanlarını,gerekse aile ve çocuklarını sakinleştirip,faydalı hale getirmek ve ıslah etmek için çok faydalıdır.

   Geceleri ağlayan,uyku uyumayan bir çocuğun üzerine gümüş bir levha üzerine vekfi yazılıp boynuna veya yatağına asılır (88) defa da üzerine okunur,üç veya yedi gece devam edilirse çocuk huysuzluk yapmadan uyur,güzel ahlaklı,halim selim bir huyla yetişir.

   Defalarca denenen öfke halinde yada öfkeli kimseler (88) defa “Ya Halim” diye zikrederlerse derhal öfkesi geçer ve sakinleşir.

   Çok serkeş,haylaz,huysuz ve yaramaz ahlaklı kimselere okunursa uyumlu ve iyi ahlak sahibi olurlar.

   kaynak:Dr.Arif Arslan-Allah’ım İsimlerinin sırları
   Her gün 170 defa Ya Kuddus ismi şerifini üzerineokuyun.

 5. merhaba benim 7 yaşında hiper aktif bir oğlum var okulda sürekli arkadaşlarıyla kav ga ediyor hangi duayı önerirsiniz şimdiden teşekkürle

  • Merhaba her gün onun niyetine 88 Ya Halim okuyun üzerine üfleyin.Kendisine de okutabilirseniz çok iyi olur.170 defa Ya Kuddus okuyun.

 6. merhaba benim yağmur adında bi kızım var.12 yaşında inanılmaz hırçın ne söylersen yanlış anlıyo derlerine etkilemeye başladı hiç geçinemiyoruz 7 yaşında psikolejik sorunlarıda oldu yine öle olur diye mudahalemde ona göre oluyor yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden allah razı olsun

  • Allah yardım etsin kardeşim.Elinizden geldiğince sabırlı davranmaya çalışın eleştirmeyin ve arkadaşlarıyla kıyaslama yapmayın.Hırçınlığının gitmesi için her gün 88 Ya Halim ismi şerifini niyet ederek içtiği suya üzerine okuyun.Sizi sevmesi ve saygı duyması için yine sevdiği birtatlı yiyeceğe 1000 defa “Ya Vedud” okuyun.Her gün 3844 defa “ya Hamid” okuyun üzerine yada içtiği suaya yemege üfleyin.Bir bardak suya” 73 Ya Celil” okuduktan sonra 1 kere Ayetül Küsi ve 1 kerede Amener rasulü suresini okuyun ve içmesini sağlayın.Geçecek sabırlı olun ve inanarak okuyun.

 7. kayınvalidem demans hastası.bagırmaya baslayınca 8 saat sürüyor.her türlü tıbbi desdek alıyoruz.ne okumalıyım yoruldum

 8. hayırlı gunler,
  esımle 14 yıldır evlıyız her evlılıklerde oldugu gıbı zaman ıcınde bırbırımızı yıprattık.benım ve onun hataları oldu.ben sınırlenınce onun kalbını kırdım ama sımdı anlıyorum hatamı.yılların bırıkımını evden gıderek acıga cıkardı.su anda bana cok ofkelı ve kalbı kırık. kalbının yumusaması,kalbının bana ve kızama karsı tekrar sevgı ıle dolması evımıze gerı donmesı ıcın ne dua okuyabılırım.hergun ayetel kursı – ıhlas – fatıha okuyorum.ellerımı acık allah(sav) dua edıyorum.lutfen farklı bır sey var ıse yardım edermısınız.
  tesekkur ederım

  • Merhaba Hatice hanım maalesef hepimiz hata yapabiliyoruz ama önemli olan bunu anlamak.Canım öncelikle tövbe et bir tövbe namazı kıl 2 rekat ardından her gün en az 100 defa eğer yapabilirsen 1001 defa “Estağfirullah” çek.her gün 1000 defa “Ya Vedud” okuyurak sonunda Allahım kocamın kalbini sevgisini vermesini iste.Her gün 786 defa Besmele çekerek özellikle yatsı namazından sonra ve 7 gün devam et.Ayrıca Bir kimse eşinin yada bir kimsenin muhabbetini celp etmek yani kendine bağlamak için sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e” kadar 53 kere okursa o kimsenin muhabbetini celp etmiş olur veya uzak bir yerde veya ayrı yaşıyorsa en kısa zamanda o kimseyi elde etmiş olur.

   Okuma zamanı sabah kuşluk vaktidir.Diğer zamanlar içinde okunması en az fayda sağlar.

   Okumaya başlamadan önce boy abdesti alınıp ondan sonra iki rekat hacet namazı kılınması ve ondan sonra okunması etkilidir.
   Allah kabul etsin tekrar mutlu bir yuva sağlasın size inşallah.

 9. Merhabalar

  Çok şükür ben herşeyi Rabbimden diliyorum. Fakat bazen artık sabredemiyorum. İsyan etmek istemiyorum. Dışarıdan bakınca herkesin çok takdir ettiği bir eşim var. Kendisi namazında abdestinde zaman zaman Kuranı nı okur. Açıkca benden daha ibadetkar. Ben huzursuzluğumdan ona kızgınlığımdan namazı bıraktım buna da ayrıca üzülüyorum şeytan rahat bırakmıyor beni. Eşim herkese çok iyi bana ve 4 yaşındaki oğluma karşı çok katı. Hatta ailesinin yaptığı haksızlıklara karşı bile çok sakin. Ne dersek ters anlıyor. Üstüne gidince kırıp döküyor. Şaka değil geçen pazar sallanan koltuğumuzu parçaladı oğlumun gözü önünde artık nefret uyandırıyor bizde. Oğlumun psikolijisini düşünün ben kendimi boşverdim artık. Üstelik çok şükür çalışarak kazandığmız evimiz arabamızda var ve ben hala çalışıyorum anlıyacağınız maddi sıkıntımızda şimdilik yok şükür. Eşim psikologa gitmiyor aile hekimine gitmişti o da ona sakinletirici vermiş bnce yetmiyor.

  Bıktım artık konuşulmyr eşimi de severek aldım ee arada oğlumuz var. Ve ben geleneklerne bğlı biriyim ayrılma taraftarı değilim. Rabbim sıfatlarını sık sık zikretmeye çalışıyorum. Özellikle Allahümme ya Vedüd sürekli zikrederim. Bu aralar Ya Halim.
  İşyerimde bile sürekli açıp netten dualar arıyorum ayetler okuyorum.
  Ailesine biraz çıtlattım hiç faydası yok dikkate almadılar. Kendi aileme anlatamıyorum beni o iskencede bırakmazlar. Çünkü beni de hırpalıyor.

  Daha neler neler .Aile ziyaretleri yapmak istiyorum ama onları da çoğu zman istemiyor. Birtek anneme ses çıkarmıyor.

  Çok ısrarım üzerine bir defa kendi bulduğu bir hocaya gittik artık son çare. İkimize yapılan aslında sadece hüküm için yapılan büyü eşime tutmuş ve Eşimin 3 harflileri old. söylendi. Uygun birini bulup kendinizi okutun dediler ama eşim kızdı yapmadı.

  Şifa ALLAH tan vesile sizden yardımlarınızı bekliyorum

  • Merhaba Allah yar ve yardımcınız olsun kardeşim.Kuran okuyor ve ibadet ediyor diyorsunuz öyle birşey olsa bunları yapamaz diye düşünüyorum.Siz elinizden geldiğince sakin davranmaya açlışın.Dediğiniz gibi Ya Vedud esmasını tatlıbir şey üzerine okuyun ve yemesini sağlayın.en az yedi yapmaya devam edin.Ayrıca aşağıda verceğim dualarıda size uygun gelen yapabilecekleriniz yapın.Bir yorumda” İnşirah suresini” deneyip çok rahatladığını söyleyen bir takipçim vardı.Bu sure açıcı ve kurtarıcı özelliğe sahiptir suyuna okuyun hepiniz için.
   Eşine karşı soğuk davranan,hakaret eden,başkalarının yanında küçük düşüren bir kocaya karşı; bir arabi ayın ilk cuma günü sala vaktinde temiz bir kağıda aşağıda yazılı ayeti kerimeyi ve esmaları misk yada safran mürekkebi ile yazar yada yazdırır sol koluna bağlarsa kocası karısını çok muhabbetle ve şefkatle sever,saygılı olur.Kabalıktan vazgeçer.

   Yazılacak ayeti kerime ve esmalar.

   Bismillahirrahmanirrahim.

   Elhamdü-illahillezi halaka’s-semavati ve’l-arda ve ceale’z-zulümati ve’n-nur.Sümme’llezine keferu bi-Rabbihim ya’dilun.Ya hayü ya Kayyum.Ya ze’l-Celal-i ve’l-ikram.Hasb.yallahü ve ni’mel vekil.Ni’mel Mevla ve ni’men Nasir.Ve lâ havle ve la kuvvete illa billahi’l-Aliyyi’l-Azim.Ve salallahü ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ve sellem.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile Gelen Şifa)
   Karı koca arasındaki soğukluğu gidermek,aralarındaki sevgiyi artırmak için;

   Taha suresinin 39.ayeti olan; ” Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni” 41 defa bir suya okunur ve içilir.

   Bir kimse eşinden yakınlık ve sevgi göremiyorsa bir bardak yada sürahi suya “786 defa Bismillahirrrahmanirrahim” okuyup içirir ise,eşi ona karşı sevgi ve iliği duyar.Bu işlem 7 gün devam edilirse çok daha faydalı olur.
   Bir kimse eşinin yada bir kimsenin muhabbetini celp etmek yani kendine bağlamak için sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e” kadar 53 kere okursa o kimsenin muhabbetini celp etmiş olur veya uzak bir yerde veya ayrı yaşıyorsa en kısa zamanda o kimseyi elde etmiş olur.

   Okuma zamanı sabah kuşluk vaktidir.Diğer zamanlar içinde okunması en az fayda sağlar.

   Okumaya başlamadan önce boy abdesti alınıp ondan sonra iki rekat hacet namazı kılınması ve ondan sonra okunması etkilidir.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)
   Her gün üzerine yada suyuna yemeğe 88 defa “Ya Halim” esmasını okuyun.Sitemi takip ederseniz daha bir çok dua vardır.

   Allah dualarınızı kabul etsin.

  • Eğer istemiyorsanız…Şu duayı yapın.Istemedigin Bir Kimseyi Kendinden uzaklastirmak icin

   dua2
   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Kale haza firaku beyni ve beynek

   * 661 defa Ya Metin ya Mani okunur
   Ayrıca;
   Sevmediğin Kişiyi Kendinden Uzaklaştırmak İçin Dua

   aşağıdaki duayı bir sürahiye okuyun ve 3 gün boyunca okuyun niyet etmek önemli önce niyet arkadaşlar

   dua budur;Ünzüküma bi kelimatillahit tammeti min külli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh

 10. merhaba benimde peşimi bırakmayan birisi var ben istemiyorum diyorum ama o kişi beni tehdit ediyo benim de kurtulmam için yazdıgınız duayı detaylı bi şekilde rica etsem yazarmısınız allahrızası için acele suyu kendimizmi içecegiz ve niyettide detaylı bişekilde yazarmısınız

  • istemedigin Bir Kimseyi Kendinden uzaklastirmak icin

   dua2
   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Kale haza firaku beyni ve beynek

   * 661 defa Ya Metin ya Mani okunur
   19 gece 2 rekat Allah rızası için namaz kıldıktan sonra yukardaki dualr okunur.Niyet ederek.
   Bİri sizi çok seviyordur ancak siz onu sevmiyorsunuzdur. bu tür durumlarda bu dua ile o kişiyi kendinizden uzaklaştıracak ve bir daha size gelmemesini sağlayacaksınızdır.
   istemediğin birini kendinden uzak bir yere yollamak ve onun zarar-zulmünden kurtulmak için 1378 kere:”KALE HAZA FİRAKU BEYNİ VE BEYNEK” duası okunduğu takdirde istenmeyen kişinin def edilmesine vesile olacaktır

 11. Allah sizden razı olsun yazdıklarınızı sırasıyla elimden geldikçe yapıcam.

  Sizde şaşkınsınız dışarıdanda kimse onu öyle tanımıyor. Annem bile 10 yıl sonra bana ve oğluma karşı bazı davranışlarını görünce ben onu böyle bilmiyordum dedi dudağım uçakladı kızım dedi. Zaten yaptıklarını 2 günde çabucak unutuyor hayata devam ediyor hiç bunları yapmamış gibi.
  Ben 10 yıllık eşi olarak her defasında şaşırıyorum ve Allah ım sabır sabır diyorummm. Önceden ayda 1 defa çok aşırıya kaçardı bu ay ise 3-4 defa oldu. Ve en son yaptığını da size yazdım zaten. Lütfen siz de benim için okuyun size de hergün dua ederim. Bu maneviyata ihtiyacım varr

 12. benimde herkes gibi bir sıkıntım var inşallah yardımınızı bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum..ben eşimden dolayı çok sıkıntı çekiyorum öncelikle çok küfürbaz nefsani arzuları için haramları helal sayacak kadar imanı zayıf birliktelik zamanında sapıklığa varan hareketleri var ve ona uymadığım zamanlarda etmadik eziyet bırakmıyor çocuklarına ilgisi hiçbir şekilde yok bir kuş hastalığı var birde şehveti ve arzuları 31 yaşındayım ve 15 yıllık evliyim namzımda biriyim nekadar çareler buldumsa elimde kaldı herzaman bi öncekinden daha fazla şuursuzlaşıyor artık direnemiyorum ve hiç bir zaman haksızım diyerek nefsini hesaba çekmiyor ama evine yani bana ve çocuklarına karşı böyle dışarıya hele kuşçu arkadaşlarına çok iyi artık sabredemiyorum allah rızası için banada yol göster kardeşim şüpesiz rabbim hepimizden haberdar istemesini bilmiyoruz allah hepimize merhamet etsin inşallah

  • Allah hidayet versin kardeşim bu gün çevirgel duası paylaştım onu bir deneyin.her gün üzerine yada içeceği suya “88 defa Ya Halim” okuyun.400 defa “Ya Hadi”170 defa “ya Kuddus” okuyun.Tevbe edip kötü alışkanlıklarından kurtulması içinde 409 defa “Ya Tevvab” 202 defa “Ya berr” esmaların mümkünse uzun bir süre üzerine yada eyemeğeine suya okuyun.Sevgisini ve ilğisini size veçocuklarıa çevirmek için tatlı bir yiyeceğe “1000 defa Ya vedud “okuyun.
   Bir kimse eşinin yada bir kimsenin muhabbetini celp etmek yani kendine bağlamak için sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e” kadar 53 kere okursa o kimsenin muhabbetini celp etmiş olur veya uzak bir yerde veya ayrı yaşıyorsa en kısa zamanda o kimseyi elde etmiş olur.

   Okuma zamanı sabah kuşluk vaktidir.Diğer zamanlar içinde okunması en az fayda sağlar.

   Okumaya başlamadan önce boy abdesti alınıp ondan sonra iki rekat hacet namazı kılınması ve ondan sonra okunması etkilidir.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)
   sizi anlıyorum ama sabredip uğraşmaya devam edin ve yürekten inanın ben bunu başaracağım deyin .Allah kabul etsin.

 13. allah razı olsun kardeşim allah hayrını kabul etsin peygamber efendimizin şefaatine nail etsin seni allaha ema
  net ol inşaallah

 14. Ben devamlı alköl alıyorum eşimi hep incitiyorum kavga anında kovuyorum yola gitmek istiyorum ama eşimin gònlü yok ne yapmalıyım ne okumalıyım?

  • Alkol vekötü alışkanlıklardan kurtulmak için önce niyet edin.Ve 409 defa “Ya Tevvab “okuyun.”202 defa Ya Berr” okuyun bunları her gün olmak züere devam etseniz bile içmeye okuyun.Ayıca 7 gün 7 defa Kenzül arş duasını bir suya okuyun ve için Allah yaryardımcınız olsun Allah enkısa zamand atüm kötü alışkanlıkları olanları kurtarsın.

  • Onun benimle görüşmesni sağlayın beddua etmes,inama lütfen siz de bir daha dokunmayın ona kızdığınız zaman çıkın dışarı hava alın Euzü besmele çekin ve 10 defa Ya Gafur çekin. S,ze ne faydası var alkolün bir düşünün onu aldığınız zaman hemsağlığınıza zarar veriyorsunuz hemm günaha giriyorsunzu hem bütcenize çocuklarınza harcıyacağınzı rızkı ona veriyorsunuz üstelikte sevdiklerinizin canını yakıyorsunzu.Lğtfen agyret edin Allahtan bu konud ayardım istersemiz o size yardım edecektir.

  • Hanımlar Allahın size emaneti kardeşim üstelik çocuklarınızda öyle Aile bir kere dağıldımı sizn için çok daha kötü olur.Gayret ederseniz başarırsınız.

 15. Eşim size soru yazmış sağolun cvp yazmışınız ve benimle görüşmek istemişiniz ama inanınki canımı çok yakıyor bende tır işin olmaz inşallah diyorum çünkü bizim düzenimizi cok bozak neyapmalıyım?

  • Merhaba kardeşim ben sizi çokiyi anlıyorum bende bir kadınım kşm bilir nasıl canınız yandı ama alkolalan insanlar kendi olmadan ve sitemeden aypıyorlar zaten pişman olmuş ona yardımcı olun bırakmak istiyor alkolü Onun için verdiğim dualrı siz suya okuyun içmesini sağlayın ve beddua etmeyin biliyorum canınız yandığı için yaptınzı ama o çocuklarınzın ababsı.Baknız olmadı tedavi yolunu deneyin size zara vermek istemiyro ve çok o da istedikten sonra bunu başarırsınzı özellikle kenzül arş suresini 7 gün her gün 7 defa okuyun suya kendiside okursa dah iyi olur elimden gelen birşey varsa her zaman destek ourum.Allah yar ve yardımcınız olsun.

   • Eray bey sizde gayret edin ve bir daha dikat edin kardeşimin canın yakmayın ve üzmeyğn bakın size birdua daha gönder,yrum.
    Duanın okunuşu: “Ya eyyühellezine amenu innemel hamru vel meysiru vel’ensabü vel ezlamü rıcsüm min amelişşeytani fectenibuhü lealleküm tüflihun.İnnema yüridüş şeytanü ey yugıa beynekümül adavete vel bağdae fil hamri vel meysiri ve yesuddeküm an zikrillahi ve anis salati fehel entüm müntehun.Ve atıy’ullahe ve etıy’ur rasule vahzeru.Fe in tevelleytüm fa’lemu ennema ala rasullinel belağul mübin.”
    İçki mübtelası olanı içkiden vazgeçirip nefret ettirmek için:
    Taze bir abdest alınır.Yukarıdaki ayet-i kerimeler harekesiz olarak,cuma namazını kıldıktan sonrakimse ile konuşmadan yazılmalıdır.Yazılan kağıt bir sürahiye konulur.Yağmur yada temiz su konarak yazı imha edilir.Yazılan bu ayetler ayrıca sürahideki suya yetmiş defa okunur.Bu su ile hamur yapılarak ekmek yada başka bir yiyecek yapılır.Cumartesi sabah kahvaltısı bu ekmekle yapılır.Beş gün arka arkaya bu ekmeği yemeye devam edilir.Allah’ın izni ile içki mübtelası olanın kalbinden içkiye istek kaybolacaktır.
    Bu manevi yöntem zinadan,kumardan,yalandan,koğuculuktan kurtulmak içinde yapılırsa,kişinin kurtuluşuna Alla’ın izni ile vesile olur.
    Allah yar ve yardımcınız olsun.
    kaynak:Arif pamuk(Resulullah’ın dilinden dualar)

 16. Öncelikle böyle bir sayfa kurduğunuz için ve bizlere faydalı olduğunuz için hem sizden hem cümlemizden Allah razı olsun, geçim sıkıntısı çekiyoruz, borçlar almış başını gidiyor, bi yerden kapatırsak bir yerden açılıyor, eşimde çok müsrif, har vurup harman savuruyor, ele geçen para gidiyor borçlar çok olunca,nolur hem siz edin hemde ne yapayım çaresiz kaldım rabbim çok büyük ona sığınıyorum ama sizde birşeyler yazarmısınız.

  • NUR HANIM MERAK ETMEYİN ALLAH YARDIM EDECEKTİR YETERKİ ONA LAYIKIYLA DUA EDELİM.HEMEN BAŞLAYIN HER GÜN SABAH 308 DEFA “YA FETTAH YA REZZAK” ARKASINDAN 21 DEFA “İNNALLAHE HÜVER REZZAKU ZÜL KUVVETİL METİN VELA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM.” HER GÜN SABAH NAMAZINDAN SONRA 212 DEFA “LA İLAEHE İLLALAHUL MELİKUL HAKKUL MÜBİN”HER GÜN EN AZ 100 İSTİĞFAR 100 SELAVAT ÇEKİN. HER GÜN SABAH VE AKŞAMA VAKIA VE YASİN SURESİNİ OKUYUN.VAKIA SURESİN EĞER YAPABİLİRSENİZ BİRKAÇ KİŞİ BİR ARADA 41 DEFA OKUYUN.BOR İÇİN DE ”
   Rızkın artması ve borçların en kısa zamanda ödenmesi için çok faydalı olacak dualar günde hiç olmazsa 40 defa okunması tavsiye edilmektedir.

   RIZKIN ARTMASI

   BORÇLAR İÇİN DUALAR

   1-Allâhümmekfiniy bihelâlike an haramike ve agniniy bifadlike ammen sivâk.

   Rasûlullah salla’llâhu aleyhi ve sellem bu duâyı öğretirken şöyle buyurmuştur:

   -Bir kimsenin dağ kadar borcu olsa, bu duâya devam etse, Cenâb-ı Hak o kula borcunu ödettirir.’

   Borç sıkıntısı içinde onlanların günde üçyüz defa bu duâya devam etmelerini önemle tavsiye ederiz.

   2-“Allâhumme rahmeteke ercû, felâ tekilniy ilâ nefsiy tarfete aynin, ve aslıhliy şa’niy küllehu, lâ ilâhe illâ ente.”

   “Allah’ım rahmetini umuyorum, beni göz kırpması kadar bile nefsime terketme, her anımı düzelt, tanrı yok ancak sen varsın!”

   Aşağıdaki esma’yı okumaya devam kimselerin rızkını Allah Teala genişletir.Ruhani ve cismani olarak ferahlatır.Eğer borçlu bir kimse bu esmayı okumaya devam ederse,Allah’ın izniyle borcunu öder.

   “Ya mennânü zül ıhsâni kad amme küllel helaiki menneh”

   Kaynak:hacet duaları(H.Özkan)

   BİRDE HER GÜN 1100 DEFA “YA GANİYY YA MUĞNİ” OKUYUN EN KISA ZAMANDA DÜZELMEYE BAŞLIYACAKTIR BUNU BEN DENEDİM .SİZDE YAPIN VE GAYRET EDİN.

 17. ben çok cesaretsiz zayıf bir insanım korkak biriyim hatta panik atak çok evhamlıyım cesaretli olmam için ne yapmalıyım acil cevap lütfen

  • Fatmanur gece olduğu için cevap gecikti kusura bakma.Panik atak için aşağıdaki duayı oku.
   Bu dua kelime-i tevhit ve Esma-i ilahilerden meydana gelmiştir.Ama havas ilminde,üst ve ileri seviyede kuvvetli ve özel amaçlar için kullanılan esmalardan tertip edilmiştir.Bu nedenle bu dua depresif hallere,manik ve panik atağa iyi gelmekte,tertibi yani aşağıdaki okuma şekline uygun olarak hasta tarafından bizzat okunduğunda tedaviye ulaşılmakta ve Allah’ın izniyle hasta iyileşmektedir.

   Okuma Şekli;Günde 3 defa 21′er defa olmak üzere okunur ve arkasından dilek Allah’tan istenir.Hastalıktan kurtulmak için ise bizzat ifade edilir.Şahmeran duası her derde deva olabilecek güçte bir duadır ve sadece hastalıktan kurtulmakla sınırlı değildir.

   Allah’u la ilahe illa Hüvel Hayyu’l-Kayyum
   Allah’u la ilalhe illa Hüve’l-Aliyyu’l-hakim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’s-Semiu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rahmanü’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa hüve’l-Vahidu’l-Ehad
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ferdü’l-Varid
   Allah’u la ilahe illa hüve Raufu’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Aziz’u’r-Rahim
   Allah’u la ilahe illa hüve’z-Zahiru’l-Batın
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Ahadu’s-Samed
   Allah’u la ilahe illa hüve’l-Fettahu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Huve’l-Azizu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Huve’l-Hannanu’l-Mennanu’Deyyan
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Kadiru’l-Kadir
   Allah’u la ilahe illa Hüve’Rafiu’l-Alim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’r-Rabbü’l-Arş’il -Azim
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Meliku’l-Kudüs
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Hakku’l-Mübin
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Baisü’l-Varis
   Allah’u la ilahe illa Hüve’l-Esmau’l-Hüsna
   Hüve’l-Hayy’u la ilahe illa Hu.Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
   Subhane Birahmetike ya Erhame’r-rahimin.
   Ve’l-Hamdu-lillahi Rabbi’l-Alemin

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua İle Gelen Şifa)

   Ayrıca her gün 72 defa Ya Basıt 71 defa Ya Bais 131 defa Ya Selam oku.İnşirah suresini her gün 21 defa oku.

   • s.a benim 17 yasinda oglum var yurt disindayiz ahlakinin duzelmesi icin ne okumaliyim kotu arkadaslardan kurtulmasi ve eve Daha bagli olmasi icin birde uykusu cok agir sabahlari okula gec kaliyor uykusu cok agir duymuyor bizi cok zorluyor cok uzuluyoruz

    • ZEYNEPMAKRDEŞİM SUYUNA 68 AY HAMİD C.C 170 YA KUDDUS C.C 409 AY TEVVAB 156 YA AFÜVV C.C 202 YA BERR C.C OKUYUN.SABAH UYKUSU İÇİN GECE YATARKEN 3 DEFA YADA 7 DEFA KEVSER SURESİ 7 İNŞİRAH SURESİ OKUYUN

     • merhaba hocam benim oglum dört yaşında bana karşı çok hırçın seni sevmiyorum diyo kızınca çok sinırlı ürkek hemen küfür ediyo kızınca vuruyo sürekli bana hr keze,iştahsız yardım edin allahın izniyle
      teşekkürler

     • sinan kardeşim…88 ya halim c.c okuyun.her gün 20 ya vedud c.c okuyup Allahım oğlumun kalibne anne baba sevgisi ver diey dua edin.neden sevmediğini araştırın sakinleştirp sorun belki bir sözünüzü yada davranışınız yer etmiş olabilir

 18. bize yardımcı olduğunuz allah razı olsun ben panil atak derken şunu kastettim çok evhamlıyım vesvesede var her zaman şunu düşünürüm ya bana birşey olursa ya çocuklarıma birşey olursa ya demrem olsa şimdi kendi kendime korkuyorum her duyduğum acı haberlerden çok etkileniyorum ya bizde kaza geçirsek arabaya binerken bile korkuyorum bol bol dua okuyorum eve dönene kadar kendimi çok güçsüz hissediyorum cesaretli yürekli biri olmak için hergün dua ediyorum tekrar fikrinizi almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim
  çok güçsüz hissediyorum

  • Sizn ki bir bakıma panik atak ve vesvese kardeşim.Böyle düşünerek yaşamayamazsın ki herşeyi oluruna bırak sen duanı et Allaha sığın ve Allaha havale et.zaten olacak sa olacaktır hiç kimse engeleleyemez Allahtan başka.
   Sabah ve akşam yedişer defa 21 gün okunursa Allah’ın izni ile vesevseden kurtulunur.

   “Ya Allahür rakiybül hafizur rahıym.Ya Allahül hayyüll halimül azıymür raufül kerim.Ya Allahül hayyül kayyumül kaimü ala külli nefsin bi ma kesebet hulle beyni ve beyne adüvvi.”
   Kalpten şeytanın verdiği vesveseden kurtulmak için bu dua okunmalıdır.

   “Allahümme a’mir kalbi min vesâvisi zikrihi vatrud anni vesâviseş şeytân.”

 19. günaydın hocam.ben istegim dışında evimden uzak bir yerdeki devlet dairesinde görevlendirildim.her gün 4 saat yol gidip geliyorum.koşullarım çok zor ve kötü.masraflı.her gün dualar ediyorum tekrar merkeze gelmek için.bir kaç yakınım yardımcı olmaya çalışıyor dönmem için.işlerımin rast gitmesi yolumun açılması çabuklaşması için bana ne önerirsiniz. teşekkürler.

  • “Allahümme ahsin akibetena fi’l-umuri külliha ve ecirna min hızyi’d-dünya ve azabi’l-ahıreti.”

   Anlamı:Allahım bütün işlerimin sonucunu güzel eyle,beni dünyada rezil olmakdan ve ahiret azabından koru.

   kaynak:Nihat Hatipoğlu(günlük dualar)

   Ahlak güzelliği için dua:

   “Allahümme cennibni münkerati’l-ahlakı ve’l ehvai ve ve’l-esvai ve’l-edvai.”

   Anlamı:Allah’ım kötü ahlakdan,nefsani arzulardan,kötü işlerden ve ayıp şeylerden beni uzaklaşdır.

   Kaynak:Nihat Hatipoğlu(Günlük dualar)
   her gün Fatma anamızın duası olan “Ya Hayyü Ya Kayyum Bi Rahmetike Estegisü” duasını okuyun.Anlamı “Allahım Hayy ve kayyum isminle Rahmetinle yardımını diliyorum”

 20. Mrhb ben duaları okumaya başladım sizden snr başlayamadım istirat günümdeydim perşembe günü başladım cuma günü eşime duayı yazdırdım hergün okuyorum ve okumaya başladım günden beri eray alköl almıyor allah sizden bir değil bin kere razı olsun şimdiden peki çarşamba günü nasıl imha edecem kağıtı ?birde eşim beni hiç dinlemeden herşeyime hayır diyor çok küfür ediyor ne yapmalıyım?çok seviyorum eşimi burakmak istemiyorum ama cok bunaldım bunlardan dolayı yardımcı olun lütfen

  • yakabilirsiniz canım sevindim inan ki inşallah daha da iyi olur.Eşinizin bu huyu için ona her gün içeceği yada üzerine 88 defa “ya Halim celle celalühü”” 170 defa ya Kuddus celle celalühü” 7 defa “ya Mukiyt” 202 defa “ya Berr” 409 defa “Ya Tevvab ” esmalarını okuyun.Yine ağzının küfür yada kötü sözlerden uzaklaşması için suya 62defa “ya Hamid” okuyun aslında içtiği bardağa Hamid ismini yazdırabilsen daha iyi.istirsen birine bir kağıd aya Hamid yazdır birkağıda başka birkdan suyu koy içinde bu yazılı kağıdı koy o sudan her gün içtiği suya ilave dersin ama her gün o suya ya Hamid esmasını oku.Allaha emanet olun.

 21. Merhaba ben erbilde yaşıyorum kocam beni aldatı ve hala beni aldatığını hissediyorum ani şüpeliyim ondan er zaman kafamı meşgl ediyor onu nasıl yola getirebilirim ve şüpelerimden nasıl kurtula bilirim litfen yardımcı oln lütfen çok yeşekür ederim

  • Onu size ve evinize bağlamanız için bazı dua tertipleri verceğim onları yapın kardeşim.
   Öncelikle tatlı bir şeye şeker yada onun sevdiği bir tatlı olabilir 71 defa kevser suresini okuyun ve 1000 defa da “Ya Vedud” esmasını okuyun.
   Karı koca arasındaki soğukluğu gidermek,aralarındaki sevgiyi artırmak için;

   Taha suresinin 39.ayeti olan; ” Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni” 41 defa bir suya okunur ve içilir.

   Bir kimse eşinden yakınlık ve sevgi göremiyorsa bir bardak yada sürahi suya “786 defa Bismillahirrrahmanirrahim” okuyup içirir ise,eşi ona karşı sevgi ve iliği duyar.Bu işlem 7 gün devam edilirse çok daha faydalı olur.
   Eşi kendisini aldatan kişi EL-CELİL zikri ile eşini evine ve kendisine döndürebilir.

   Okuma usulü:Özellikle Pazar günü güneş saatinde(73) defa yada büyük ebced değeri hesaplanarak(73×73=5329) defa okursa istediğini elde eder.

   Ayrıca gece hayatına düşkün eş yada evlat içinde her gün (73) defa niyet edilerek okunursa eve bağlanır.

   Güneş saati pazar sabah’dır.

 22. sevgili hocam benim çok yaramaz bir oglum var çok asabi çok ahlaksız sürekli etrafındakilere zarar veriyor
  ablasını ve beni dövüyor . gücüm yetmez oldu . babası yok başında . ne olur yardım edin bana . bildiginiz bir dua var mı

  • Ahhhh Sevği kardeşim Allah yardımcınız olsun.Ben Hoca değilim ama sizi çok iyi anlıyorum Elimdeki hocaların kitaplarında yaramaz evlat için her gün “400 defa “Ya Hadi okuyun, “88 defa Ya halim” güzel ahşaklı olması için “170 defa Ya Kuddus” okmanız tavsiye edilir birde her gün “İnşirah suresini okuyun okuyabildiğiniz kadar içtiği suya okuyabilirsiniz. Birde 7 gün 7 şer defa yine bir suya Kenzül arş duasını okuyun.Sizi sevmesi için de tatlı birşeyin üzerine “1000 defa ya Vedud”okuyun. Dopru yolu bulması için her gün 514 defa “Ya Raşid” okuyun.Kötü alışkanlıklarından uzaklaşması içinde her gün “202 defa Ya Berr”okuyun Allahım yar ve yardımcınız olsun.

 23. selam aynur hanım beım esım cok sınırlı ve ofkelı sınırlendıgınde cok kotu dovuyo pskolojı bozuk doktora hıc gtmez ılacta kulanmıyo baskalrın lafına cok gıdıyo ban yardım edın acıl

  • Merhaba ben zeynep;Ona öfkesinin ğitmesi için;
   Okunuşu: “Allahümme’fir li zenbi ve ezhib ğayza kalbi ve ecirni mine’ş-şeytan!”

   Anlamı: ” Allah’ım! Günahlarımı bağışla,kalbimdeki öfkeyi dindir ve beni şeytandan koru”

   Kaynak: En güzel dualar(Mustafa Karataş)

   Sıkıntılı olan öfkeli ve sabırsız olanlar aşağıdaki duayı her gün sabah akşam 3 veya 7 defa okusun.

   “Bismillahirrahmanirrahıym. Ve lehû mâ sekene fil leyli ven nehâri ve hüves semiy’ul alim.”

   Ayrıca kendinizkorumanın için de her gün sabah akşam “Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alim” duasını okuyun.
   Eşinizin hidayeti için her gün 400 defa” Ya Hadi” 170 defa “Ya Kuddus” 62 defa “Ya hamid” okuyun.

 24. merhaba benim koçam çok ekötü yatak odamda bil k bayan yakın akrabalarımı sayıklıyor boşanamıyorumda bu sapıklığı en yakınlarıma bile beyninde yapıyor onun hakkının ne olduğunu biliyorum çocuklarıma dua etsin bana seni hiç sevmiyorum diyor ben açık saçik biri değilim her sabah kuran okurum kenzul arş esmaül hüsna yasin hergün okurum bide kocam çocuktan fakı yok onu ağır aklı başında olmasını istiyorum

  • MERHBA EMİNE HANIM ALLAH HİDAYET VERSİN.KENZÜL ARŞ DUASINI BİR SUYA 7 GÜN 7 ŞŞER DEFA OKUYUP İÇİR.HER GÜN 409 DEFA “YA TEVVAB C.C” 170 “YA KUDDUS C.C” 202 “YA BERR C.C” 400 DEFA “YA HADİ C.C” OKU SUYA İÇİR.SENİSEVMESİ İÇİNDE 1000 DEFA “YA VEDUD C.C” YEMEĞE YADA ŞEKER GİBİ TATLI ŞEYLERE OKU BUNUDA EN AZ 7 GÜN YAP.DOĞRU YOLU BULMASI İÇİNDE HER GÜN YA REŞİD C.C OKU.

  • Sınava girecek olan kişiler sınava gitmeden 2 rekat hacet namazı kılabilirlerse iyi olur.Namazdan sonra önce Allah’a hamd etsin,sonra salavat okusun.Dileğini dilesin…. sonra tekrar ham ve salavat okusun.Daha sonra 37 defa “Ya Evvel” 84 defa “Ya Mukaddim” ve 14 defa ” Ya Vehhab” , 55 defa “Ya Mücib” dedikten sonra.Heyecanı yenmek için 72 kere “Ya Basıt” okuduktan sonra aşağıdaki duayı okuması faydalıdır.

   Okunuşu:
   “Elem neşrah leke sadrek; ve vâda’na anke vizrekelleziy enkada zahrek; ve refâ’na leke zikrek. Feinne meâl usri yüsren inne meâl usri yüsra. Feizâ ferağte fensab ve ilâ rabbike fergab!..”

   Anlamı:
   “Biz senin göğsünü açmadık (basiyretini genişletmedik) mi?.. Belini büken yükü üzerinden almadık mı?.. Nâmını yükseltmedik mi?.. Kesinlikle her güçlükle beraber bir kolaylık vardır!.. Hiç şüphesiz her güçlükle beraber bir kolaylık vardır. Öyle ise, işlerinden kurtulunca diğerine başla; Rabbine yaklaş!..”

 25. okula gitmeyen bi kardeşim var ne denediysek başaramadık,annem perişan lütfen okuyabileceğimiz bi dua istiyoruz.şimdiden Allah razı olsun…

 26. merhaba hocam benim 11 yaşında bir oglum 12 yaşında bir kızım var … ikisi bir araya geldilleri zaman 5 dakka anlaşamıyorlar
  . bende çok üzülüyorum . sürekli birbirlerine vuruyorlar … hiç anlaşamıyorlar
  oysa ben onların çok muhabbetli olmalarını istiyorum bunun için bana bir dua önerirseniz çok sevinirim

  • Sevgi hanımcığım merhabalar onların yiyecekleri üzerine özellikle tatlı birşeyin üzerine 1000 defa Ya Vedud c.c okuyun yemelrini sağlayın.

 27. merhaba hocam ben 30 yaşında yım .8 yıldır sevdigim erkek beni oyalıyor . benimle evlenmiyor
  bunun için bana dua önerirmisiniz

 28. merhaba hocam ben 30 yaşında yım .8 yıldır sevdigim erkek beni oyalıyor . benimle evlenmiyor
  bunun için bana dua önerirmisiniz

  • Merhaba Neslihan. Ona doğru kararı alması ve doğruyu yapması için 514 defa “Ya Raşid c.c “okuyun bbirde dileğinizin olması için Fetih süresiniokuyun.

 29. selamün aleyküm kardeşim..benim 15 yaşında bi kızım var bu sene lise bir öğrencisi daha önce eşimle ilgili yardım istemiştim sizden ve aile yapımızdan birazda olsa bahsetmiştim..kızım bu seneye kadar sakin uyumlu söz dinleyen bi çocuktu ama bu yıl herşey tersine döndü arkadaş çevresi değişti kafasına göre hareket etmeye ve durmadan erkek arkadaş edinme yolları aramaya başladı dersle falan zaten bi ilgisi yok dersaneye gidiyor derslere girmiyor elinde telefon sürekli birileriyle msjlaşıyor hernekadar engel olmaya çalıştımsa ters tepti ne yapacağımı bilmiyorum babasını sevmiyor zaten benden de nefret etmeye başladı yaptıklarından dolayı ona karşı geldiğim için lütfen bi yol gösterin

  • merhaba kardeşim ne kadar zor durumda kaldığınızı ve ne kadar üzüldüğünüzü anlıyorum çünkü aynı durumları yaşayan bir çok aile var üstelik ben de bir anneyim.kavgaya götürmeyin işi canım hakaret etmeyin rencide etmeyi,kıyaslamayın biliyorum zor ama saburlı ve iyi niyetli olarak düzeltebilirsiniz.eğer mümkünse benimle konuşmasını sağlayın.Şimdi su içtiği bardağa boşiken “Ya Mukıyt celle celalühü” 7 defa kouyun sonra su koyun içsin.Ayırca sürahiye şunları okuyun sizde için hiç bir şey olmaz. her gün 88 defa “ya Halim c.c” 409 defa “ya tevvab c.c” 170 “ya Kuddus c.c” 129 defa “Ya Latif c.c” 201 defa “Ya nafi c.c” 200 defa “ya Allah c.c” okuyun en az 7 gün yapın sürekli düzelnceye kadar.Yaramaz ahlakının gitmesi içinde “62 defa ya Hamid c.c” daha sonra yien görüşelim bunları yapın bir süre.Şimdi babası ve sizi sevmesi için sevdiği bir talıya 1000 defa “ya vedud c.c” okuyun sizde yiyin bir 7 gün yapın. birde eğer yapma imkanınz olursa 7 gün 7 şer defa kenzül arş duasını suya okuyun Allah yardım etsin.

 30. teşekkur ederim .en kısa zamanda bunu deneyecem. bu arada oglum bana karşı da inanılmaz saygısız… her yolu denedim . psiklok bile konuştu . ama bir sonuça varmadı .. ben ney desem bana ters cevap veriyor . el kaldırıyor . bu hep böylemi devam edecek . diye korkuyorum ..

 31. Slm aleykum tesadufen bu siteyi buldum bana yardimci olursaniz cok sevinirim omrum boyunca hastaliktan kurtulamadim gelinligimi mezara gomuldugu soylendi cok uzun yillar gecince kimse yardimci olamadi bana hala da cekiyorum bana yardimci olabilirseniz geri kalan omrumde sizlerin duacisi olurum. Sadece o olsa iyi evlatlarim beni hic sevmiyor dinlemiyorlar umursamiyorlar Insanin kalbi kanarmi acilardan iste o benim. Kizimi 17 yasinda vefat etti onun acisi beni kahrederken kimseye kendimi anlatamiyorum zaten inanmiyorlar. Hastanelerden kurtulamiyorum olemiyorumda bana yardim edin lutfn.

  • AH CANIM KARDEŞİM ALLAHIM EN KISA ZAMANDA ŞİFALAR VERSİN.RAHATSIZLIĞINIZ NEDİR? ALLAH ÇOCUKALRINA DA HİDAYET VERSİN ONLARDA ANNE VEYA BABA OLACAKALR KARDEŞİM AMA BEDDUA ETMEYİN.HASTALIKLAR İÇİN DUA GÖNDERECEM AMA ÖNCELİKLE HER GÜN 2011 DEFA “YA NAFİ C.C” OKUYUP ÜZERİNİZE ÜFLEYİN.200 DEFA “YA ALLAH C.C” OKUYUP ÜFLEYİN.HER GÜN YAPIN.HATTA İLAÇ NİYETİNE SUYA OKUYUP İÇİN.HASTALIĞINIZIN NE OLDUĞUNU YAZARSANIZ ONA GÖRE DUA GÖNDEREYİM.AMA HER HASTALIK İÇİN OKUNAN DUALARI GÖNDERİYORUM.

   Hastalıklara ya hastanın kendisi yada başkası tarafından okunacak şifa duaları:

   45 gün süreyle her gün 1 FATİHA süresi,arkasından (422) kere “Ya Şafi” İsmi Şerifi okunur.Ve şöyle dua edilir.” Ya Rabbi! Sen şifa vericisin.Bu hastaya(bana) şifa ver.Onu (Beni) iyi edecek,ancak Senin şifandır.Ey Allah’ım ! Öyle bir şifa ver ki bir daha acı ve üzüntü görmesin(görmeyeyim).
   Bir miktar suya (yağmur suyu olursa daha iyi) (100) kere “Ya Rahman” 41 kere “Ya Şekur“, 21 kere “Ya Selam” ve 786 defa “Bismillahirrahmanirrahim” okunur.Sonra “Ya Rabbi Hazret-i Muhammed salla ‘llahu aleyhi ve sellem ve ehli beyti Muhammed rıdvanallahi Teala aleyhim ve ecmain’in hürmetine beni(şu hastayı)bütün dertlerinden halas eyle” diye dua edilir ve su içilir.

   Cuma günü Cum’a namazından önce 200 defa ” Ya Allah” denilip dua edilir.

   Bir miktar suya 100 defa “Yâ Rahmân” 41 kere “Yâ Şekûr” 21 kere “Yâ Selâm” ve 786 defa ” Bismillahirrahmanirrahim” okunur. Sonra “Ya Rabbi! Hz.Muhammed sallallahu aleyhi ve sellem ve ehli beyti Muhammed rıdvanullahi teâlâ aleyhim ve ecmain’in hürmetine beni (şu hastalıktan)bütün dertlerimde halas eyle” diye dua edilir.Okunan su içilir.

   Her gün sabah ve akşam Besmele ile birlikte 19 defa okunur.

   “Bsimillahirrahmanirrahim.Ferdün Hayyumün Hakemün Adlün Kuddusün Lilleziyne amenüü hüden ve şifaaün.”

  • Hastalıklara ya hastanın kendisi yada başkası tarafından okunacak şifa duaları:

   45 gün süreyle her gün 1 FATİHA süresi,arkasından (422) kere “Ya Şafi” İsmi Şerifi okunur.Ve şöyle dua edilir.” Ya Rabbi! Sen şifa vericisin.Bu hastaya(bana) şifa ver.Onu (Beni) iyi edecek,ancak Senin şifandır.Ey Allah’ım ! Öyle bir şifa ver ki bir daha acı ve üzüntü görmesin(görmeyeyim).
   Bir miktar suya (yağmur suyu olursa daha iyi) (100) kere “Ya Rahman” 41 kere “Ya Şekur“, 21 kere “Ya Selam” ve 786 defa “Bismillahirrahmanirrahim” okunur.Sonra “Ya Rabbi Hazret-i Muhammed salla ‘llahu aleyhi ve sellem ve ehli beyti Muhammed rıdvanallahi Teala aleyhim ve ecmain’in hürmetine beni(şu hastayı)bütün dertlerinden halas eyle” diye dua edilir ve su içilir.
   Cuma günü Cum’a namazından önce 200 defa ” Ya Allah” denilip dua edilir.

  • O zaman size her hastalık için okunabilecek duaları gönderiyorum.Allah şifalar versin.

   Hastalıklara ya hastanın kendisi yada başkası tarafından okunacak şifa duaları:
   45 gün süreyle her gün 1 FATİHA süresi,arkasından (422) kere “Ya Şafi” İsmi Şerifi okunur.Ve şöyle dua edilir.” Ya Rabbi! Sen şifa vericisin.Bu hastaya(bana) şifa ver.Onu (Beni) iyi edecek,ancak Senin şifandır.Ey Allah’ım ! Öyle bir şifa ver ki bir daha acı ve üzüntü görmesin(görmeyeyim).
   Bir miktar suya (yağmur suyu olursa daha iyi) (100) kere “Ya Rahman” 41 kere “Ya Şekur“, 21 kere “Ya Selam” ve 786 defa “Bismillahirrahmanirrahim” okunur.Sonra “Ya Rabbi Hazret-i Muhammed salla ‘llahu aleyhi ve sellem ve ehli beyti Muhammed rıdvanallahi Teala aleyhim ve ecmain’in hürmetine beni(şu hastayı)bütün dertlerinden halas eyle” diye dua edilir ve su içilir.
   Cuma günü Cum’a namazından önce 200 defa ” Ya Allah” denilip dua edilir.

  • yok o arkadaşın farklı bir hastalığı vardı ağrı falan varsa, ağrı için ayrı psikolojik rahatsızlıkalr için ayrı dua var da onun için

 32. merhaba sizden aLLah Razi oLLsn amca’ın Kızının Göz HastaLıgı

  var istanbul ankra gezmediqi doktor Kalmadi gözüne bir türlü

  teshish konulamıyoR göz damarLarında iltahablanma varmıs bir

  tedavisi olmuyor bir gözünü kaybeti diyer gözüde dumanlastı

  daha 28 yaşında cok sayıda kortizon aldı cok acil sizden yardim bekliyorz Allah Rizasi icin TeşekürrLeR

  ßen esim ☻ icin ▬ Ya Vedut Tesbihini Abestliyiken is YaprKn

  Cekebilirmiyim ceksem kabul olrum 4 tane canavar Gibi CocuqLarım Var bir TurLuu Tésßih cekemiyorm Yardım Tavsiyesi BekliyoRm :( :( :( :( ♂ ♥ ☻ ♣ ♠ ♠ ♣ ♦

  • merhaba emine hanım.eşinizin sevgisini artırmak için evet olur “Ya vedud celle celalühü” zikrini yapın .
   Göz rahatsızlığı içinde bir bardak suya 1 “Ya Şekur celle celalühü” okuyun hem içsin hemde gözleine sürsin.
   birde bu duayı okuyun ve gözlerine sürün.
   Okunuşu:“Allahümme inni es’elüke ve teveccehü binebiyyike muhammedin nebiyy’r-rahmeti ya Muhammedü inni teveccehtü bike ila Rabbi fi heveti hazihi li tukda ,Allahümme feşeffi’hü fiyye.”

   Anlamı:“Allahı’ım rahmet peygamberi nebin Muhammed’e tevessül ederek senden diliyorum.Sna yöneliyorum.Ta Muhammed,seni şefi edinip bu hacetim için Rabbime teveccüh ettim./Ta ki yerine getirilsin).İlahi,hakkımda Habibinin şefaatini kabul buyur.”

  • Merhaba Elmascığım çarşaf yerine önce güzelce kapansan olmaz mı?Babanı iyi niyet ve güzeldavranışlarınla zamanla ikna edeceksin.Ona kötü davranma kötü söz söyleme ama sen hareketlerin ve yaşayışınla örnek ol.İbadet etmek ve iyi bir kul olmak için illa da çarşaf giymen gerekmez canım güzelce kapanırsın olur ,bter.

 33. Merhaba. Ben şuan çok sıkıntıdayım.13 senelik evliliğim boyunca eşimle hiç aramızda kötü bir olay geçmedi.Şu an eşim bana karşı çok soğuk davranıyor.İş yerinde dul bir kadına kardeş gibi gördüğünü söylüyor.Benimle de tanıştırdı.O kadar ilgi gösteriyordu ki kendimi ikinci planda hissettim.Bu yüzden eşimin üstüne çok geldim.O kadınla tanıştığından beri bana çok soğuk davranıyor.Ben aramızda bir kadın olduğunu söylüyorum.Ama eşim öyle bir şey yok diyor.Eşimi artık tanıyamıyorum.Karakteri tamamen değişti.Şu an birde uzakta şehirdışında çalışıyor.Bu ay sonunda gelebilir.Acaba ne yapmam gerekir.Allah rızası için bana yardımcı olun…LÜTFEN!! Şimdiden TEŞEKKÜRLER

  • geldiği zaman tatlı bir şeyin üzerine 1000 defa Ya vedud celle celalühü oku birlikte yiyin.
   Ayırca onun sınırsız sevgisini kazanmak için,
   Bir kimse sevdiği kimsenin sınırsız sevgisi ve bağlılığını kazanmak isterse, içinde su dolu bir bardak yada kaba 786 defa “Bismillahirrahmanirrahım” okuyup suya üfler sevdiğine içirir ise,onun sınırsız sevgi ve bağlılığına kavuşur.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan (Dua ile ruhsal Tedavi)

 34. Alti yasinda oglum soz dinlemiyor cok yaramaz cok hareketli 2 yasindada ucuz erkek kardesi var cocuklar cok yaramaz ve gecimsiz cocuklarim icin ne yapabilirim.bu yuzden esimlede cok tartisiyoruz aile huzuru icin ne yapabilirim lutfen yardimci olun.

  • Onların güzel huylu olmaları için içtikleri suya 170 defa “ya Kuddus c.c” 88 defa “ya halim c.c” 400 defa Ya hadi c.c” 202 defa “ya berr c.c” okuyun.62 defa “ya Hamid c.c” Aile huzurunuz için sabah akşam 1 Fatiha ve 3 ihlas okuyup peygamberimize bağışlayın ardından da 7 defa “Hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbil arşil azim” okuyun.her gün 1000 defa “ya veliyyü Ya Allah c.c”okuyun.

  • Merhaba Meryem hanım bu Allahın ismidir.Büyü değil eğer sizin için helal olan birisi için yapıyorsanzı niye günah olsun.

 35. Iyi gunler hocam bende size bir soru soracaktim, acikcasi ben biraz dis guzeligim yok esimde hep sag sola bakiyor bunun icinde bir dua varmidur bilmiyorum ama ben cok bunaliyorum hastaliktanda kg aldim haliyle! Napabilirim? Benim turkcembzayif yurtdisinda duruyorum her hangi bir hattam olduysa kusuruma bakmayim tesekur ederim allah razi olsun

  • Selam kardeşim… Onun sınırsız sevgisini kazanmak için bir bardak suya 7 gün 786 defa” Bismillahirrahmanirrahim” oku.ve içir.Çayına yemegine koyabilrisin.Buna devamlı devam et.Ayrıca yiyeceği tatlı veya suya yemege de 1000 defa “ya Vedud celle celalühü”oku.her kadın güzeldir.sizde giyiminzile sözlerinizle kendiniz güzelleştirin.Onun hoşalndığı şeyleri yapın.

 36. merhaba. 10 yıldır evliyim ve çok şükür mutluyuz. eşime Allah’ın izniyle güveniyorum. Eşimin çalıştığı yerde üstü konumunda olan bayanın tavırlarından rahatsızlık
  duyuyorum. herkesi baskı ve emri altına almaya calışan bu bayan eşime de hükmetmeye çalışıyor. Eşim bundan
  rahatsızdı ve benimle paylaştı. Bende doğal olarak kıskançlık başladı. Çok saçma biliyorum ama o bayanın eşimi iş için telefonla araması sinirlendiriyor beni. Kıskançlık ve vesveseden korunmak için Ya Guddus Ya Allah 170 kere zikrini okumaya başladım. O bayanın
  eşimden uzak durması için de Ya Mani’u Esmasını 161 KERE okumaya başladım. Sizin baska önerileriniz var mı acaba ?

  • Istemedigin Bir Kimseyi Kendinden uzaklastirmak icin

   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Kale haza firaku beyni ve beynek

   * 661 defa Ya Metin ya Mani okunur

 37. Hocam iyi akşamlr.benim bi sorum daha olacaktı.O kadını kocamdan nasıl uzak tutabilirim?İçimde çok kıskançlık ve vesvese var.Her şeyin kötüsünü düşünüyorum.Yardımcı olurmusunuz? teşekkürler HAKKINIZI HELAL EDİN

  • Istemedigin Bir Kimseyi Kendinden uzaklastirmak icin

   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Kale haza firaku beyni ve beynek

 38. İyi geceler ben 10 yılık evliyim ve çok mutsuzum eşim sürekli içki kumar yalan ve calismayan biri ben yurt dışındayım burda insanlar daha rahat ne yapmalıyım ben 3 tanede cocugum var ve eşimi hiç sevmiyorum ayrılmam ilerde çocuklarla sorun yaşarım diye korkuyorum dediğim hiç bir şeye evet demiyor dese bile annesigili görünce değişiyor ne yapmalıyım bana ne onerirsiniz aslında çok şey var ama yazamıyorum lütfen yardım edin

  • Birsen kardeşim önce onun kötü alışkanlıklarından kurutlması için 7 gün 7 şerdefakenzül arş duasını suya okuyun içirin içtiğiniz suay okuyabilirsin ona söylemene gerek yok.Aynı suya 409 defa “Ya Tevvab celle celalühü” 202 defa “ya Berr c.c” 170 defa “Kuddus c.c” 156 defa “Ya Afüvv c.c” okuyun.sizn sözünüzden çıkmaması için de
   Emir ve fermanına karşı konulamayan,kırılanları tamir eden,eksikleri tamamlayan,dilediğini zorla yaptırmaya muktedir olan,her şeyde hükmünü kayıtsız,şartsız yürüten Allahü Teala’dır.

   İşte El-Cebbar ism-i şerifi ile her gün 1306 kere “Yâ Cebbar,Yâ Zü’l-Celâli ve’l-ikram celle celalühü “ zikrine devam edenin rızık ve kısmet kapıları açılır. Her işinde başarılı olur.Herkes sever,her yerde sözü geçer.

 39. Çok ama çok teşekkür ederim cevap vefeceginizi ummuyordum çok sevindim ilk fırsatta okuyacağım bu zikirleri malum günlerinde okuyabiliyormuyuz

 40. Slm 11 yildir hamile kalamiyorum doktorlar hep olacak diyorlar hamile kalmak icin bildiginiz ozel bir dua var mi? Simdiden tskr cocuk hasreti cok kotu :(

  • Aylin hanımcığım öncelikle hayırlısını versin Allahım.sağlıklı ve hayırlı evlat olacak ise inşallah.Ya Müsavvir ismi şerifi bu konudan çok tercih edilen bir zikir.Bu ismin en büyük özelliklerinden biri tıbbın dışındaki birtakım nednelerden doalyı çocuğu olmayan lara faydası olması ve bu simin hürmetine yüce Allah çocuk ihsan etmesi.
   Nasıl okunacak:
   çocuğu olmayan bir kadın 7 gün oruç tutup iftar anında 21 kere “YA MÜSAVVİR”İSİMİNİZİKRETSE KENDİSİNE YÜCE ALLAH ÇOCUK İHSAN EDER.eRKEK ÜÇ GÜN ORUÇ TUTUP İFTR ANINDA 21 KERE BU İSMİ BİR BARDAK SUYA OKUYUP ÜFLESE VE İÇSE YÜCE ALLAH BU SİMİN BİR GEREĞİ OLARAK ERKEĞE ÇOCUKİHSAN EDER.HAVAS ALİMLERİ BÖYLE DEMEKETDİR DENEYİN DERİM.
   KAYNAK:ARİF ARSLAN ALLAHIN İSİMLERİNİN SIRLARI

  • Allah’ın “EL-BEDİ” İsmi şerifi mana itibariyle,Yarattıklarını örneksiz ve maddesiz icad edip,hayret verici alemleri yoktan var eden,Zat’ında,sıfatlarında,fiillerinde asla benzeri bulunmayan demektir.

   5 vakit namazlarının ardından (86) defa “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” zikrine devam eden ilimde,fende,mesleğinde çok başarılı olur.
   Her gece (7963) kere “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” İsmi şerifini okuyan işsiz kalmaz.
   5 vakit namzaların arkasından “YA VARİS CELLE CELALÜHÜ” zikri (707) kere zikredilir.

   Kaynak:Duaların Esrarı(Ayhan Yalçın)

 41. Merhabalar SiZden öğrenmek istediğim buddhist ve zengin bir patronum var ve bu patronum parasıyla herkesi ezmeye kalkıyor ve eziyorda karakter kişilik yok sadece para var bu kişi buddhist olduğu icin beddua tarzında ya muntakim ya darr ya kahhar vsvs ismi şeriflerini bu kişi üzerine okumamda bir sakınca varmı bunların okunuş sekillerini ebcedlerini biliyorum fakat daha hızlı etki edecek bir tertip bulunurmu CVp verirseniz sevinirim TSK ederim

  • Onun karşsında 1281 defa Ya gafur okuyun içine merhamet gelecektir.Yin de kahrını istemeyin sadece hidayetini ve doğru yolu bulamsını isteyin onun kötü davranışın engellemek için ayetel kürsi okuyup üfleyin ve her gün 161 defa Ya Mani okuyun.Ondan zarar görülmememsi için Ya Hafız okuyun

 42. iyi akşamlar benim sizden istediğim eşler arası muhabbet,sevgi ve saygının devamlı olması için hangi dualar oknmalıdır? çocuk sahibi olmak için hangi dua okunur?
  teşekkürler…..

  • EŞLER ARASI SEVGİ VE SAYGI İÇİN ÖZELLİKLE PAZARTESİ SABAH 1000 DEFA YA VEDUD OKUYUN ATALI BİRŞEY SÜTÜNE BİRLİKTE YİYİN.7 GÜN 786 DEFA BESMELE OKUYUN SUYUNUZUA YEMEĞİNİZE YASİN SURESİNİ İLK MÜBİNE KADAR 53 DEFA OKUYUN SUAYA İÇİN

 43. mrb.sizden 2 konuda yardım istiorum.1,si öğretmenlik okudum puanımda iyi fakat istediğim şehre bir türlü !!atanamıyorum!!.bunun için çok dualar ettik birde sizden dua ve esmaül hüsna önerisi bekliorum. 2.si !!eşimin küfür ve aşağılayıcı sözleri bırakmasını !! istiyorum.herkesten üstün görür kendini.ben ona birtürlü ama birtürlü yaranamam.aşağılar.onun gözünde !!saygınlığımı !! kazanmak istiorum.eşimin lafları doğrultusunda artık kendime güwenim de kalmadı !!mutlu deilim!! .hayatım boyunca dilimden düşürmemem gereken bu konularda bana uygun esmaül hüsnaya çok ihtiyacım war. beni sadece bunun ferahlatabileceğini düşünüyorum.

 44. dün size 2 tane soru sormuştum ama burada yayınlanmamış cevabını sabırsızlıkla bekliyorum.inşallah sorumu okumuşsunuzdur

 45. benim kardeşim çalışmıyo ıeline geçen parayıat yrışına biraya şan oyunlarına yatırıyo34 yaşında sorumsuz olduğu için evlemiyo nasıl yola getirebiliriz nasıl bi dua önerirsiniz

  • Bakın kardeşim….Onun için 7 gün 7 şer defa suya okuyun.İçirin.her gün 409 defa Ya Tevvab c.c Ya Kuddus c.c(170) defa.68 defa Ya Hamid c.c.202 defa Ya Berr c.c okuyun.

 46. mrb.sizden 2 konuda yardım istiorum.1,si öğretmenlik okudum puanımda iyi fakat istediğim şehre bir türlü !!atanamıyorum!!.bunun için çok dualar ettik birde sizden dua ve esmaül hüsna önerisi bekliorum. 2.si !!eşimin küfür ve aşağılayıcı sözleri bırakmasını !! istiyorum.herkesten üstün görür kendini.ben ona birtürlü ama birtürlü yaranamam.aşağılar.onun gözünde !!saygınlığımı !! kazanmak istiorum.eşimin lafları doğrultusunda artık kendime güwenim de kalmadı !!mutlu deilim!! .hayatım boyunca dilimden düşürmemem gereken bu konularda bana uygun esmaül hüsnaya çok ihtiyacım war. beni sadece bunun ferahlatabileceğini düşünüyorum

  • Tamam Bilgeciğim.
   Eşine karşı soğuk davranan,hakaret eden,başkalarının yanında küçük düşüren bir kocaya karşı; bir arabi ayın ilk cuma günü sala vaktinde temiz bir kağıda aşağıda yazılı ayeti kerimeyi ve esmaları misk yada safran mürekkebi ile yazar yada yazdırır sol koluna bağlarsa kocası karısını çok muhabbetle ve şefkatle sever,saygılı olur.Kabalıktan vazgeçer.

   Yazılacak ayeti kerime ve esmalar.

   Bismillahirrahmanirrahim.

   Elhamdü-illahillezi halaka’s-semavati ve’l-arda ve ceale’z-zulümati ve’n-nur.Sümme’llezine keferu bi-Rabbihim ya’dilun.Ya hayü ya Kayyum.Ya ze’l-Celal-i ve’l-ikram.Hasb.yallahü ve ni’mel vekil.Ni’mel Mevla ve ni’men Nasir.Ve lâ havle ve la kuvvete illa billahi’l-Aliyyi’l-Azim.Ve salallahü ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ve sellem.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile Gelen Şifa)

   Onun güzel halkalı olması ve dinin hoşlanmadığı şeyleriyapmmamsı için her gün suya “409 defa Ya Tevvabc.c” 202 defa Ya Berr c.c 170 defa Ya Kuddus c.c 68 defa Ya hamid okuyun içmesini sağlayın.sizi çok sevmesi ve saygı duyması içind e7 gün 786 defa yine suya Besmele okuyun.
   sevgi ve saygı görmek içinde,
   Aşağıdaki duayı her gece 41 defa okuyun.
   .

   Kul ley yüsiybena illa ma ketebellahü lena hüve mevlana ve alellahi fel yetevekkelil mü’minun

   İşlerinizin düzene girmesi ve sitediğinz yere atanmak için önce hayırlı ise diye niyet edin her gün 305 defa ya Kadir okuyun ve 55 defa Ya Mücib okuyun.

 47. mrb.sizden 2 konuda yardım istiorum.1,si öğretmenlik okudum puanımda iyi fakat istediğim şehre bir türlü !!atanamıyorum!!.bunun için çok dualar ettik birde sizden dua ve esmaül hüsna önerisi bekliorum. 2.si !!eşimin küfür ve aşağılayıcı sözleri bırakmasını !! istiyorum.herkesten üstün görür kendini.ben ona birtürlü ama birtürlü yaranamam.aşağılar.onun gözünde !!saygınlığımı !! kazanmak istiorum.eşimin lafları doğrultusunda artık kendime güwenim de kalmadı !!mutlu deilim!! .hayatım boyunca dilimden düşürmemem gereken bu konularda bana uygun esmaül hüsnaya çok ihtiyacım war. beni sadece bunun ferahlatabileceğini düşünüyorm

 48. S.a 23 yaşındayım çok şükür bir işim var elimden geldiğincede ibadetlerimi yapmaya çalısıyorum. ne kadar doğrudur bilmiyorum ama bir hoca beni okuyup sana büyü yapılmış kısmetin bağlanmış dedi.(büyüyü bozmak içinde para istedi) bu anlamda hiç inanasım gelmedi. Evet büyü var ama haram bunuda biliyorum. çok çirkin bir kızda değilim ama karşıma cıkan olmuyor ya da tanışmamız nasip olmuyor. artık evlenip güzel bir yuva kurarak haramlardanda sakınmak istiyorum.Yardımıızı rica ederim. Allah yar ve yardımcımız olsun selametle inşallah

  • En kısa zamanda hayırlı bir evlilik yapmak isteyenler için evlilik duası;
   “Allahümme salli ala seyyidina muhammedin salaten tehullu biha ukdeti ve tüferricü biha kurbeti ve tekzi biha haceti ve ala alihi ve sahbihi ve sellim”
   Bu salavatı her gün 51 kez okuyun.Allah isteyenlere en kısa zamanda hayırlı evlilikler nasip etsin.
   Kısmetinin açılmasını isteyenler;
   Bir bardak temiz su alınır ve bunun üzerine 101 defa aşağıdaki ayetler okunup üflenir.Kısmeti kapalı olan,evlenmek isteyip de birini bulup evlenemeyen kişi bu sudan içer.
   Bu işleme 21 gün devam edilir.
   Hem kısmeti açılır hemde üzerinde bir bağlılık varsa Allahin izniyle çözülür.
   “İnna fetahna leke fethan mübina.Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba”

 49. Merhaba 24 yasındakı oğlum çok öfkeli bana şiddet uyguluyor camı kapıyı yıkıyor küfür edip çok para harcıyor sürekli mutsuz öfkeli doğdu doğalı huzur yok çocukken de sürekli ağlardı . Okulları hep sıkıntılı geçti psikiyatra gitmiyor ne yapayım yardım edin

  • Onu götürmek için ikna etmeye çalışın her gün içitiği suya 88 defa ya Halim 1281 defa ya Gafur 170 defa ya Kuddus okuyun.Ya Tevvab okuyun 409 defa kenzül arş duasını 7 gün 7 şer defa okuyun suya içirin her gün içeceği suya koyun.Ya Basıt okuyun 72 defa İnşirah suresini okuyun.

 50. selamünaleykum…basta burda olan arkadaslarımızın Rabbim yardımcısı olsun…. benim annemle babam sürekli kavga ediyorlar artık ne yapıcamı bilmıorum hep sabredıyorum Rabbim verdiği sıvarlarda hepimize sabır versin ama onların barışması için okuyabileceğim dua varmıdır? birde benim babam anneme abime cok küfür ediyor dısarıda ise melek gibi bana dua söylermisniz?

  • Reyhan babanın huyunun düzelmesiiçin ounu içeceği suya 68 defa ya Hamid c.c okuyun,170 defa ya Kuddus okuyun.409 def a Ya Tevvab okuyun.400 defa Ya Hadi c.c okuyun.içmeisni sağlayın.Onların iyi geçinmeelriiçin de bir yemeğe yada tatlı cinsi br şeye 5000 defa Ya Vedud c.c okuyun inşallah faydalı olacaktır.

 51. inşallah Rabbim yardımcımız olsun sizdende Allah razı olsun bunu yapıcam su içirmek kolay da yemek yada tatlıya demişsinz iyi geçinmeleri için ama babam bizim soframızda yemek bile yemiyor kurabiye gbi seylerede olur mu acaba???

 52. selamunaleykum 35 yasında bekar bırıyım,cok kısmetım olmasına ragmen bır turlu evlenemıyorum.hep bıseyler ters gıdıyor,rabbım henuz uygun gormedı dıye dusunuyorum fakat bır o kadarda cok uzuluyorum.10 ay once sevdıgım bırı vardı bana yalan soyleyıp ıhanet ettı.daha sonrada pısman oldu 3 .kez barısma gırısımınde bulundu benı sevdıgını soyluyo,bende onu sevıyorum ama tekrar aldatırsa dıye korkuyorum,ama ondanda vazgecmek ıstemıyorum,lutfen bana yardımcı olun.onu unutmaya calıstım ama basaramıyorum :(

  • bir fırsat daha verin bu sefer daha dikkatli olursunuz zaten pişman olmuş demek ki değeriniz anlamış görünüyor ki geri dönmek istiyor.

 53. inşallah ya…çunku artık seneLerden beri sabretmeye halim kalmadı birde babam dısarıda sanki melek gibi hani demezler bu adam mı ailede huzursuzluk cıkarıyor die ama evin içinde bildiğiniz düşman

 54. selam hocam ptesi mahkemede tanık olarak dinlenicem fakat gitmek istemiyorum mahkemden davacıyı hangi dua ile vazgeçirebilirim 3 günüm var sadece .emeğiniz içim şimdiden teşekkür ederim

 55. merhaba benim ablam 4 yıllık evli ama kocasını hayatında başka bir kadın var 1 sene önceye kadar çok seviyordu eşi ama şimdide başka kadın var ne yapması gerekiyor tşkler şimdiden

  • O KADININ UZAKLAŞMASI İÇİN HER GÜN YA MUAHHİR CİC 846 DEFA OKUYUN ABLAN BİRTTALIYA 3025 DEF YA MÜCİB C.C 1000 DEFA DA YA VEDUD OKUSUN KOCASINA YEDİRSİN SUAYA D AOLABİLİR YEMEĞEDE

 56. merhaba. benim 6 yaşında bir kızım var.cok hareketli iki yaşından beri.her sene bu sene durulacak diye bekliyorum. daha küçükken evdeki cam eşyaları kırardı yaramazlıktan. şimdi okula başladı.yaşı büyüdükçe sorunlar degişiyor.şimdi sııfta derslere katılmıyor. evde yaptırıyorum. herşeyden önce söz dinlemiyor.corabını giyin derken bile 15-20 kez söylüyorum güzellikle ama taki kafasına terlik yiyince giyiniyor. herşeyden önce söz dinlemesini saglamak için bi dua istiyorum. söz dinlese mükemmel bi çocuk olur zaten. birde şimdi 2 yaşında bi kız kardeşi daha var. kıskançlıktan da böyle davranabilecegini düşünüyorum. birde kıskançlık için bi dua istiyorum. sakin olsun dogru yoldan şaşmasın istiyorum. bu gün bu sorunlarla baş edebiliyoruz ama 17 yaşına geldiginde sorunlar boyut degiştirecek daha kötüsü olmadan önüne geçmek istiyorum. özetle dagınık, temizlik ahlakı yok,dikkat dagınıklıgı var, ders yaparken birden gidip kuşla oynamaya başlıyo,söz dinlemiyo…. zekasında bi problem yok,akli dengesi yerinde ama benimkini bozuyo.kardeşine vuruyo hep. sizden yardım istiyorum. sürekli kızım hakkında şikayet duydugum için içim yanıyo. allaha hergün dua ediyorum ama sizden de bu sorunum için özel bir açıklama, bi dua bekliyorum… saygılarımla…

  • BAK CANIM BU TAMAMEN PSİKOLOJİK BİR DURUMBENC EDOAKTORR GİNİ OZİSE NASIL DAVARNACAKSIN NELERD TAVİZ VERMEUCEKSİN SÖYLECEK İNAN ÇOK İYİ GELECEKTİR HEM SENDEN AYPTIĞIN HATALARI ANLIYACAKSIN BİZ ANNELER ONALRIN İYİLİĞİİÇİN YAPIYORUZ ZANANEİDYPRRUZ AMA YANLIŞYAPIYRUZ.SİZE SAKİNLEŞMESİ İÇİN 88 DEFA SUYUAN YEMEĞİNE YA HALİM C.C 170 YA KUDDUS,62 DEFA YA HAMİD 409 DEFA YA TEVVAB OKUMANZINI ÖNERİRM AMA BIRAKMAYIN UZUN BİR SÜRE YAPIN AMADOKTOARA GTİMEYİ UNUTMAYIN PSİKOLOĞ YADA PSİKİYATRI

 57. merhaba benim bir kızım var bu sene sbs hazırlanıyor başarılı bir cocuk okulda dershanede bütün öğretmenleri memnun fakat çokta tembel yani derslerine çalışmadan bu başarıyı yakalıyor ben biraz gayret ederek daha iyi şeyler başarmasını istiyorum onun derslerine önem vermesi için okunacak bir dua var mı ?

  • merhaba her gün 720 defa Ya Hasib c.c okuyun 1100 defaYa GaniyyYaMuğnic.c okuyun 308defa Yafettah Ya rezzak okuyun her gün Vakıa ve Yasin surelerini okuyun

 58. mrb hocam benim hiç bir işim rast gitmiyor birini 5 milyar borç verdim ve tam bir yıldır alamadım halada almaya çabalıyorum hep vercem diyip geçiştiriyor tabi bu olaydan bi çok ders çıkardım ancak rahata ermek istiyorum iş yeri açmak istiyorum ailem pek razı değil ama ben yapmak istiyorum ve bi kadın havas ilmi diye bir ilim olduğunu söledi adamı aradık adam dediki sende 3 harfli var bide 6 harfli var dedi yani sana büyü yapılmış nasibin kısmetin herşeyin bağlanmış dedi elime hiç para geçmiyo çoğu iş yerinde çalıştım ve paramı alamıyorum hep bi sorun çıkıyo hatta o adam dediki seni tamamen bağlamışlar yakında kötürüm edip yatağa bağlayacaklar dedi asil ismi rukye ilmiymiş irandan okutuyomuş benden 1800 tl para istedi bu ilim gerçekmi onu bile tam bilmiyorum var olduğu söyleniyo ama bu para çok ben bazen 10 tl bulamıyorum her yerden kapalı yani ben iş yeri açmak ve kısmetimin nasibimin yani işlerimin iyi olmasını isityorum allah izin verirse tabi sonuçta rızkı mülkü veren allah ne yapmam gerekiyo 5 vaktimi kılıyorum elimden geldiği sürece geceleri tevbe ve şükür namazı da hacet namazıda kılıyorum ben bu büyülerden nasıl kurtulup feraha erişecem hocam yardımcı olurmusunuz

  • Merhaba Adnan bey inşallah Allah kurtarır sıkıntından.Öcelikle Allaha olan görevlerimizi yapmalı ve ondan yardım istemeliyiz.Öncelikle her sabah 308 defa Ya Fettah ya Rezzak c.c okuyun özellikle sabah namazından sonra.
   Birde her gün vakıa suresini okuyun sabah akşam.her gün 489 Ya Fettah okuyun 573 defa Ya Bais c.c okuyun.
   eğer büyü olduğunu düşünüyorsanız.
   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.
   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.
   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”
   7 kere Fatiha Süresi.
   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun
   7 kere Ayetel kürsi
   7 kere İhlas süresi
   7 kere Felak süresi
   7 kere Nas süresi

 59. S.a lütfen yardın edin 1.5 yasındaki oılum bana ve babasına değl dedesine düskn benim pesmden hç ağlmaz ama dedesi içn çıldırır bu durum beni çok üzüyor ne yapmalıyım oılumun bana da böyle düskn olması içn o böyle beni dedesi icn terslediği için bi türlü tam anne sevgisini veremiorm sanki benm çocuıum deıl gibi bir de alevi bi ailede yetstm ve sünni biriyle evlendim kapalıyım namazda kılıyorum ama yine bi boşluk var inancımda lütfen yardım edin allahımı daha cok sevmek hep onıun korkusuyla yasamak içn ve oglumun sevgisini kazanmak icn ne yapayım hangi namazları kılıp hangi duaları okumalıyım

 60. Biraz daha detay vermek istiyorm daha 4 5 aylıkken bile bana pek tepki vermezdi ama dedesini görünce çk sevinirdi dedesi geldiği zaman onun pesinden ayrılmıyor o gittigi zaman çk ağlıyor onunlayken çk mutlu ilk 9 aya kadar birlkte oturduk sonra evleri ayırdık ben çalıkırken dede ve babaanne bakıyodu şimdi iştende çıktım ama yinede beni sevmiyor kayınvalidemde onunla çk ilgli ama ona çk düşkn deıl ya artk kafayı yicem kayınpederim 5 vakit namaz kılan biri ve benim sıkıntımı bile bile çocuk ona alışsın die ugrasıor ben onun bu konuyla ilgili sürekli dua ettiğini düşünüp o sinirle etrafımdaki herkesi özellkle esimi kırıyorum çk sinirli ve asiyim eşimle sorunlarımız var boşanırsalar cocuk bize alısık olsun die de düşünüyr olablr çnkü kayınpderim asırı ince hesapcıdır nolur bana da vesile olun..

 61. merhaba Zeynep abla, sana daha oncede yazmistim ben universite oyrencisiyim ama icimden hicbirsey yapmak gelmiyor, okula bile gitmek gelmiyor icimden. kendime guvenim sifir, hatta arkadas cevrem bile yok birinle konusurken ya beni kucuk gorurse ya beni aptal yerine alirsa diye kendimden emin konusamiyorum, aslinda aile icinde konuskan biriyim ama baskalarinla konusurken s1k1liyorum konusamiyorum dedigim gibi ya beni kucuk gorurse ya beni aptal yerine alirsa diye dusunuyorum. kazanmam gereken sinavlarim var ama bazi sinavlarima gitmedim oylece kaldilar hatta gectigim senelerdende sinavlarim var kazanmam gereken, sinavlarimin hepsini kazanamasam meyzun olamiycam, hatta seneyi bille tekrar edebilirim. bunlarin hepsini goruyorum annemin babamin yuzunu kara cikarmak istemiyorum ama genede icimden bisey yapmak gelmiyor,cabalamiyorum hic icimden gelmiyor, zaman buldukca dua ediyorum.benim icin dua edermisin lutfen, derslerime sinavlarima yapmam gerekenlere onem vermem icin, sinavlari

   • KSelamun aleykum hocam ben bahar benimm ciddi ve sıkıcı sorunlarım var ben yeni evliyim daha 1aylık kaynım 43 yasinda benimle yasiyo bizde kaliyo evine gitmiyo her aksam bizde artik cekemiyorum beyimede soyluyorum istemedigimi belirtiyorum ama anlamiyo sabret gider diyo artik tahammul edemiyorum birde hep emrediyo ben esimi onun kadar gormuyorum evde o butun gun yatiyo evde birde salonumda kimsecikler gelimiyo kaynim evde diye yanima ve ailemler bilmiyo soylemiyorum kimseye korkuyorum yuvam bozulcak diye sanki ben onun karisiyim ebrediyo herseyi birde namaz kiliyo anlamadim nasil biriler ailesi bile gel eve oglum ne isin var orda demiyolar yeter ama artikk cekemiyorum hocam:( Allah rizasi icin evden gitmesini istiyorum lutfen acill yardimm lutfen canim yaniyoo :( bana okuyabilecegim dua acill Allah risazi icin birdaha gelmesini istemiyorum evime :( duanisa ihtiyacim varr hocamm….

    • BAHAR MERHABA;EŞİNİ İKNA ETMEK İÇİN 1020 YA AZİM C.C OKU 206 YA CEBBAR C.C 1000 YA VELİYY C.C DERDİN GÜZELCE ANLAT EŞİNE ANNAESİ İLE KONUŞSUN..YADA AİLENDEN DERDİN ANLATACAK BİRİ VAR İSE KONUŞ.AİLENDEN EVİNEGELN VARSA ANLAYIŞI BİRKAÇ GÜN GELSİN SİZE BUNU GÖRÜNCE AİLENSİDEN BİR AYDA EŞİNLE KONUŞUN BÖYLE OLMAZ DİYE

 62. merhaba biz beş kardeşiz bir kardeşimiz annemizle beraber bütün miras mallarına hilekarlık yaparak ele geçirdi,hakkımızı alamıyoruz,hangi duaları önerirsiniz?teşekkür ederim..

  • Hakkı olan mirası almakta zorluk çekenler Allah’ın İsimlerinden olan EL-VARİS ismi Şerifi ile Allah’ın iznş ve yardımıyla bu zorluktan kurtulur.

   Her gün 707 kere “YA VARİS CELLE CELALÜHÜ” zikrine devam ederlerse hakkı olan mirasa kavuşurlar.

 63. slm sizden yardım istiyorum önce allah tan sonra sizden yardım istiyorum nisanın 2 sinde abımın mahkemesi var hangi duayı okumamız gerekiyor lütfen yardım edersenız cok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

  • Herhangi bir konuda mahkemelik olan kimse eğer haklı ise aşağıdaki Âyeti 6666 defa okursa müşkülatı çözülür.
   “Vallahü galibün ala emrihi vela kinne ekserennasi la ya’lemmün””

 64. mrh.hocam şuan çok çaresizim.ben 12 yıllık evli ve iki çocuk annesiyim.eşim evlendiğimiz günden buyana alkol alıyor.zaman zaman şiddetde uyguluyor.bena ve çocuklara yardımcı olmuyor.akşamları eve geç geliyor ve hiç bir sorumlluğunu yerine getirmiyor.bu yaptıkları ona gayet normal geliyor alkolik oldugunu kabul etmiyor.çevresindeki insanlar için herşey yapıyor ama bizim için hiçbirşey yapmıyor ve hiç verdiği sözleri yerine getirmiyor.yaptıklarındanda hiç rahatsızlık duymuyor.hiç mutlu bir günüm yok.ben çalışıyorum.hafta sonlarım ağlayark ve dua okuyarak geçiyor.artık sabrım taştı.ne yapacağımı bilemiyorum.kimsedende yardım alamıyorum.maddi olarakta sürekli sıkıntıdayız. evlendiğimiz gündenbuyana eşimin maaşını hiç görmeik. sürekli kefil farklı yatırımlar yapıyor ve batıyor.bize bir kuruş faydası yok.ama bundan hiç rahatsız olmuyor.borç içindeyiz.ne yapabilirim çok çaresizim yardımcı olurmusunuz hocam.şimdiden allah razı olsun.

  • onun için 514 defa Ya Raşid c.c 409 ya tevvab c.c 202 defa Ya berr c.c 68 defa Ya Hamid c.c her günsuay oku içir suyu yemeklerde çaydakullanabilirsin

 65. Merhabalar öncelikle mail adresinin gözükmemesini istiyorum benim sıkıntım var o nedenle bu mail adresinden yazıyorum 7 senelik evliyim 6 yaşında çocuğum var eşimle evlendiğimizden buyana ayrıl barışlar devam etti ablası hocaya götürmüş ona ne ayrılın nede barışın diye muska var demiş en son gittiklerinde benden nefret etsin diye 5 defa yapılmış ama ben büyüye inanmıyorum eşim ailesinden başkasını gözü görmüyor beni ve çocuğunu aile olarak görmüyor sahip çıkmıyor sorumluluk almıyor eve ben bakıyorum çocuğa ben bakıyorum sevgisi yok ailesinden ayrılamıyor evine gelmiyor ne yapacağımı şaşırdım kadın olsa ayrılmıyor ben ayrılmak istedim yanaşmadı gelmiyor ayrılmıyor arada kaldım neden şüpheleneceğimi şaşırdım bunalımdayım bununla ilgili bir dua biliyorsanız çok memnun kalacağım yorumlarınızı okudum çok güzel ve mantıklı buna istinaden yazdım lütfen cevap verin çok zor durumdayım.

  • eşine ve size bağlanması için her gün 1000 defa ya Allah Ya Vedud ya cami c.c okuyun özellikle yiyeceklere.71 defa kevser suresini tatlı birşeye okuyun berebr yiyin.eğer büyü var ise birsuya 5000 defa Ya Rakib c.c okuyun içmesini sağlayın.

   • Mrhba bn ayse yurtdisindan yasiyorum cok mutsuzum ve suan 8 bucuk ay hamileyim kaynanam esime buyu bnden sogumasi icin ve okduda beni hic sevmiyor dokunmuyor moralim cok bozuk bni hic saymiyor artik kndi kardesime bile yan gozle bakiyor kac defa yakaladim cok zor durumdayim inanin cok yoruldum ugrasmaktan bana boyke yaptikca sogudum ondan ne yapmakiyim saaasirdim kaynanam bni bastan istemedi begenmedi bu bu bizi mahfetti cok uzuluyorum birde 2 yasinda ogkum var cok sinirli yim herseye kiziyorum sinir oluyorum korkuyorum bide cocuguma bisey olcsk diye ne yapmaliyim lutfen yardimci okun

    • Iyi geceler bn ayse tekrar bnm sorumuda cevaplarsaniz cok sevinirim allahim kimseyi darda koymasin amin ne yapmaliyim bilemiyorum inanin esim bana karsi cok soguk bni sevmiyor sevse boyle yapmaz o boyle yaptikca yeri geliyo nefret ediyorum soguyorum ondan hic beni dusunmuyor hamile kaldim hic demediki sende hamilesin dinlen ne bilm ilgisiz cok bn sabrediyorum duzelir diyorum ama biyerde sabrim tasiyor surekli kotu sayfalara bakiyo ordaki kadinlarami bakiyo bilmiyorum biz 4 senelik evliyiz hocam 2 yasinda bi oglum var ve suan 8 bucuk aylik hamileyim cok sinirkiyim sinirimi cikaramiyorum yeri geliyo ogluma bagiriyorum sonra cok pisman okuyorum agliyorum esimin bu ilgisizligi kaynanamin oyunculugu plancigindan biktim kadin cok iki yuzlu onla bas edemiyorum heryere herseye yetiyo bize buyu kimbilir kac defa hocaya baktirmistim buyu yapmis ve sonuna kadar yapcak ne yapmaliyim bu kotuluklere karsi korunmak icin buyuden o yaptigi buyuler bozulurmu yeniden esim bni sevip disardan gozunu kesermi uyuyamiyorum artik sasirdim allahim herkese yardim etsin tum zorda olanlara bnmle birlikte aaminnnn cvpkarsaniz cok sevinirim hocam aeol

     • Ayşe hamilelik dönemi hm sizçok hashas olduğunuzdan ilği beklersiniz hemde belkide siz düşündğünden bir uzaklşama olmuştur.siz her gün yemekelre 1000 ya vedud c.c okuyun.birde 7 gün 786 Besmeleyi içtiğiniz suya okuyun her gün devam et

 66. hayirli geceler ..ben 13 senelik evli 3 cocuk annesiyim..esim evlendigimiz gunden beri iciyor .cok dua ediyorum rabbim hidayete erdirsin diye…15 gun oncede beni aldattigini ogrendim ..suan cok bunalimdayim…seytana uydum diyor .onu ickiden zinadan kurtarmak icin ne onerirsiniz ……okuyorum surekli .gece hayatina cok duskun icki alinca iste butun kotulukleride beraberinde getiriyor…nolur yardimci olursaniz sevinirim…disari ciktimi o cevreden kopamiyor …tum bunlardan tiksinip evimde otursun istiyorum ….

  • içkiden zinadan kötü alışkanlıklardankurtulması için her gün suya “Ya Berrü Ya Tavvabü Ya Afüvvü” okuyun 100 defa kendisde okursa daha iyi olur içsin.Yine aynı suya 170 defa Ya Kuddus c.c 409 defa ya Tevvab c.c 202 defa Ya Berr c.c 812 defa Ya Habir c.c okuyun…inşallah vazgeçer.

 67. rabbim razi olsun ..umidim yoktu cevap geleceginden ..kendimde okuyorum en cokta insirah duasindan fayda buluyorum…ve suya 5 tane cuma suresi okuyor ve iciriyorum…tabi bilmiyor yaptigimi…aslinda cok inancli bir insan beni kirmaktan uzmekten cekinen bir es aslinda .evine sorumlu bana ve cocuklarina duskun …ama o hafta sonu cuma cumartesi oldugu zaman gece gelmedigi o saatler ben cildiriyorum.kendimde dini gorevlerini yerine getiren bir bayanim…aldatma olayinda ise cok utanc duydugunu o an ickili oldugunu hatirlamadigini soyluyor suan nasil unuturum diye caba gosteriyor uzulmemem gerektigini bir kere oldu bir daha tovbe diyor….ickiden kurtuldugu gun bence hepsini unatacagimi soyluyorum…oda duzelecegini soyluyor..bilmiyorum rabbim tum burdaki kardesleriminde yardimcisi olsun .yazdiginiz rabbimin isimlerini hemen denicem…kendisi okumaz biliyorum tek yaptigi hep lailahe illah diyor rabbime sukur diyor buda guzel birsey dir insallahhh…rabbime emanet olun hayirli gunler.hakkinizi helal edin nolur

 68. yazmayi unuttum nolur kusuruma bakmayin…ya berru ya tevvabu ya afuvvu tek tek 100 defa olarakmi suya okuyacagim …daha once hic yapmadigim icin anlamadim .niyet etmem gerekiyor sanirim suya okurken degilmi ben hep esimi diye okuyorum…bir arkadas anne ismiyle daha iyi olacagini soyluyor …rabbim biliyor diyorum kime ne icin okudugumu niyetler belli diye esim soyluyorum..bir sulahi suya okusam soguk suyu cok iciyor esim bugune kadar okuduklarimi oyle icirebildim.gelip gittikce iciyor ..bir kerede icmese olurmu

 69. ben bırsey soracagım kardesım… ya berrü ya tavvabü ya afüvvü ayrı ayrı ayrımı 100 defa yoksa yoksa hepsı bır seferde sölenıp 100 defamı ve ben esıme okutamadım kı kendım okudum ve yenıden okusam olurmu bırde su var evde fazla yemez içmez esım arada okudugum sudan içer bır sorun olurmu kolay gelsın sevgıler

 70. merhaba ben ve arkadaşım bir kamu kuruluşunda çalışırken haksız yere işten atıldım ve yapılan yargılama sonucu beraat ettim,fakat işe iade davası açtım danıştaya ve danıştay hiç incelemeden dosyama ret kararı verdiler,şimdi son kez karar düzeltme istedim,4 yıl 4 aydır işsizim bu kararın lehime çıkması ve hakim ve üyelerin merhametli olup lehime karar vermesi için okuyabileceğim dua ve yol var mı ? teşekkür ediyorum.

  • Mahkemede hakimin zulüm ve haksızlık yapmasından korkan,mahkemeye giderken (88) defa okursa hakimin haksızlık yapmasından korunur.

 71. saplantılı takıntılı sürekli mutsuz bir yapım var. aptalca bir ilişki yaşıyorum bundan kurtulmak istiyorum alışkanlık oldu kopamıyorum yaptıklarına rağmen. bu iki durumum için ne yapabilirim:((

 72. yardm edn bna ne olur bu kızımın adresi ne olur yard edn bn aldatılıyrm kocamı sevyrm 3tane çocğm var ne yapmalym ne olur yardm edn bna

  • her gün 73 defa ya celil c.c okuyun.onun sevgisini kazanmak için her gün 1000 defa Ya Allah Ya Vedudu Ya Cami c.c okuyun.

 73. SAYIN YÖNETİCİ her gün 73 defa ya celil c.c okuyun.onun sevgisini kazanmak için her gün 1000 defa Ya Allah Ya Vedudu Ya Cami c.c okuyun. BUNA TAM OLARAK KAÇ GÜN DEVAM ETMELİYİZ

 74. bna yazacağınıza inanmamıştm çok mutlu oldm bunları ayrımı okuyacağım kadınlardn soğuması ve bni sevmesi içn ne okumalıym ne olr yardm edn

  • herekse cevep veririm kardeşim nası yazdıysam öyle oku..her gün 73 defa ya celil c.c oku dışarada gözü varsa uzakalşır

 75. merhaba hayırlı günler.ben 35 yaşında bekar biriyim.sevdiğim bir insan var daha önce bir ayrılık yaşadık fakat o tekrar geri dönmek istedi bende ona bir şans daha verdim.biraz çapkın biri.beni sevdiğine inanıyorum ama tam olarak bana bağlanamıyo.nedense aramızda hep bir mesafe var.bana daha cok bağlanmasını beni daha cok sevmesini istiyorum.hani duaları okumam gerekiyo bu konuda bana yardımcı olabılırmısınız teşekkürler…

  • 7 gün 786 defa Besmele okuyun suya içmesini sağlayın 71 defa kevser suresini okuyun her gün 1000 defa Ya Allah Ya Vedud Ya Cami c.c okuyun

 76. MERHABA,bende toplum ıcınde cok skılıyorum,konusamıyorum tutuluyorum resmen bıldıgım hersey aklımdan gıdıyoyo.üzerimdekı tutukluğu atmam ıcn ban esma onerırsenız cok sevınırım

 77. hocam iyi akşamlar benim sıkıntım 30 yaşımdayım ama bir türlü evliliğimi yapamadım çevremde kimse bekar kalmadı kendimi kötü hissediyorum kısmetimde ne var anlayamadım nolur bana tez zamanda evlilik yapmam için ne yapabilirim yardımlarınızı acil bekliyorum

  • CUMA GÜNÜ 101 DEFA FETİH SURESİNİNİLK AYETİNİ OKUYUN.CUAM SURESİNİ18 DEFA OKUYUN.CUMAGÜNÜ SELAVAKTİ 1062 DEFA YA BAİS C.C OKUYUN

 78. hocam iyi geceler ben dün gece size msj ımı yazdım ama cvp gelmedi gerçekten çok üzüldüm lütfen bana yardım edin saygılarımla

 79. hocam öncelikle msjma cvp yazdığınız için çok teşekkür ederim sanırım saat sabaha karşı 4 sularıydı msj yazmıştım neyse ben tekrardan size yazayım sevgili hocam ben 3yıllık evli bir çocuk annesiyim eşimin ailesiyle aynı apartmanda oturuyoruz amaaa lakin benim 3senemi bana zehir ettiler ailece hepsi öncelikle eşimin babası aşırı derecede çok küfürbaz bir insan bana namusuma şerefime aileme sürekli küfür edip duruyor inanın artık eşimde bende usandık eşim beni çok sever ve sayar 3senedir aile fertlerinin küçüğünden büyüyğüne hiç bir hatam yada saygısızlığım asla olmamıştır ben eşime severek kaçtım ailemle 2sene görüşmedim daha sonra barıştık çok şükür iyiyiz ama bana uzaktalar onlarada bukadar yaşadığım 3sene içinde lup biteni gözyaşlarımı anlatmadım babacığım zaten şeker hastası annemde rahatsız kendi sorunlarımla onlarıda yıpratıp üzmek istemedim sevgii hocam eşimin babasının yanı sırada anneside beni hiç kabul etmemiş onunda ağeşi gibi hiç küfür ve bela eksik olmuyor artık gerçekten okadar çok yıprandımki 3senedir eşimede banada oğlumada hayatı zehir ettiler eşim biraz beni savunsun biraz korusun hemen köpürüyorlar anlam veremedim ben bu ikisi için sizden yardım istiyorum bana ve eşime artık dilleri uzanmasın bizimle uğraşmasınlar dilleri bağlansın istiyorum bunun için ne yapa bilirim 2.sorunum biz eşimin ailesiyle 3katlı apartmanda oturuyoruz ben 3.katta oturuyorum eşimden 2yaş büyük olan abiside ikinci katta oturuyor onlarlada konuşmuyoruz o abisi ve karısıda ben bu aileye gelin geldiğim günden beridir onlarda benle sürekli uğraşıyorlar zaten eşimin bu abisinin karısı eşine sürekli sözünü dinlesin diye aailesine karşı gelsin kendi hiç laf yemesin diye sürekli büyü yaptırıytor kaynım artık böyle bir kedi yavrusu gibi olmuşkarısına kimse haksızda olsa aileden kimse laf söyliyemiyor kocasını resmen bir mum yapmış ama bu eltimde gerçekten çok pislik biri hocam onlar sefasını sürüyor ben cefasını çekip gece gündüz göz yaşı dökmekten artık usandım bunlar içinde sizden isteyim bu kaynımın karısına karşı biraz soğuk davranması biraz gözünün açılmasını istiyorum ve bunların burdan tez zamanda taşınıp uzağa gitmelerini istiyorum herşey biranda olsun istiyorum çünki bunların dördüde aynı kaynanam kocası eltim ve kaynım dördüde fesat haset kıskanç kavgacı ve küfürbazlar artık gerçekten çok yoruldum ben eşimemi üzüleyim borçlarımız var birtanecik oğlumuz var ellerinizden öper 3yaşında allah bağışlarsa geçim derdine düşmüşüz yoksa birde bunların rezilliklerinemi katlanalı daha önce burdan taşınacaktık eşim çok büyük bir kavga etmişti ailesiyle gidiyorduk yine bağladılar önümüzü kestiler eşim yine caydı amcası yüzünden gidemedik ve hala sorunlar yaşıyoruz hemde fazlasıyla yani bu eltim ve kaynım içinde birşey yapmak istiyorum allah rızası için bana yardım edin ne derseniz yapıcam okuycam yada ne önerirseniz yapıcam artık gerçekten çok yorulduk hem eşim hemde ben eşimi saçları okadar gürdüki eşimi sağolsun ailesi her işini yaptırdılar eşimi kullanarak bunalttılar ve şuan eşimin saçları bile döküldü eşiminde benimde psikilojimiz bozuldu bende eşimde daha 28 yaşındayız ama birde gelin görünki ne haldeyiz lütfen hocam sizden ricam hem kaynanam ve kocası için hem kaynım ve karısı için neler yapmam gerekiyor bana allah rızası için yardım edin birde sizden son bir isteyim var eşim benim nakliye şoförlüğü yapıyor bu son bir aydır işleri durgun borçlarımız var sıkıntımız çok onun içinde bana okuyacağım bir dua yada herangi birşey yapabilirmiyim bunuda son olarak rica ediyorum biliyorum başınızı şişirdim kusuruma bakmayın en kısa zamanda sizden cvp bekliycem hocam şimdiden allah razı olsun ellerinizden öperim hayırlı günler saygılarımla çaresiz gözü yaşlı

  • onların sizden uzaklaşması için 1000 defa Tebbet suresini okuyun 1000 defa kureyş suresini okuyun..siteye bakın daha bir çok dua var.

 80. ii geceler bn çok çaresizm 3 defa intar ettim olmadı 16 senelik evliyim 3 çocğm vr eşimle severek evlendik ama 4 senedr aldatlyrm yaşamak istemyrm artk bn onu çok sevyrm oda beni sevsin diye canımı bile veririm ama sevmiyor dayak yiyorm aşalanıyorm onun gözünde bn çok kötüyüm kadnlar daha iyi tesadüfen okudm yormlarınızı çaresizm ne olur yardm edn bana duyun sesimi

  • Sibel kardeşim sakın bir daha intihar düşünmeyin neyi çözecek çocuklarınız annesiz bırakacak ve ahiretinizde mafvedeceksiniz.eşiniz için her gün 73 defa Ya Celil c.c okuyun.suya okuyun eyemkelre çaya koyun.ama eğer zulme maruz kalıyorsasız aileniz ile konuşun.onun doğruyu görmesi için her gün 514 defa ya Raşid c.c 170 ya kuddus c.c okuyun.400 defa ya hadi c.c okuyun.

 81. çok teşekkür ederim bana cvp yazdığınız için hocam peki bu eltim ve kaynımında burdan taşınmaları içinde geçerli olacak bir duamıdır bu teşekkürler

  • siz hepsin niyet ederek okuyun ve Allaha güvennin her gün 1000 defa Ya Allah c.c okursan her konud ayardımcı olur allah 66 defa Ya Vekil c.c oku.

 82. meraba hocam .. ben 1 yıllık evliyimm Allah’a şükür evliliğimde hiçbir sorun yok ama eşimle işlerimiz yolunda gitmiyorr.. her yollar sanki bize kapanıyorr. eşimde bende esnafız. eşim işini değiştrmek istiyor ama istediği gbi olmuyor.. olacak olan işler hep ters tepki yapıyor.. nolur benm işlerimn açılması ve eşimin işlerinin rast gitmesi için bi dua söyleyn. Allah şimdiden razı olsun

  • her gün 720 defa Ya Hasib c.c okuyun.her gün 1000 defa Ya Allah Ya Vahhab Ya kerim c.c okuyun.Ya Kerimü Ya Vahhabü züttavli okuyun okuyabildiğiniz kadar .her gün124 defa Ya Mübdiü Ya Muıyd c.c okuyun.41 defa vakıa suresini okuyun.

 83. s.a. ben bir soru sormuştum. sorumu ve cevabını göremiyorum nereden bakmam lazım. 2 nisandı herhalde.soru tarihim lütfen bakarmısınız.

 84. sevgili yöneticim size çok çokı teşekkür ediyorum bana yardımcı olduğunuz için size son olarak bir sorum olucak daha fazlada rahatsızlık vermek istemem şimdi öncelikle ben hergün düzenli bir şekilde allahıma olan inancımla birlikte hergün sadece 1000defa ya allah birde sadece 66defada ya vekil diycem böyle sanırım deyilmi hocam birde bunuları söylerken abdestlimi olmak lazım sabah akşam yada gece yarısı niyet ederekmi söyliycem bana bunuda açıklarsanız sonkez minnettar olurum saygılar

  • abdestli olmanızşart değil ama abdesti olup seccade başına okusanzı daha makbul gün içinde çekebilirsiniz Allahın yardımını isteyerek niyet edin her sıkıntınıza

 85. iyi geceler sizede rahatsızlık veryrm ama bir umutsunuz bn daha öncede yazmıştm ya celil suyamı okumam gerekiyo birde eyemkelre nedir bunu mu okuyn dediniz kaça ve suya yanlış anladysm bağışlaynz

 86. ciyi geceler neden düzelmiyo kocm bn çok çaresizm aldatılıyrm bni aşalyor sevmyr çocuklarm vr ne olr yardm edn daha öncede yazdm

 87. BEN 12 YILLIK EVLİĞİM EŞİMLE SEVEREK EVLENDİK. ÇEŞİTLİ SEBEBLERDEN DOLAYI EŞİM ALLAHA OLAN İNANCINI KAYBETTİ. ŞİMDİ HİÇ YAPTIKLARININ BOYUTUNU DÜŞÜNMEDEN YANLIŞ HAREKETLER YAPIYOR. HAYATINDA BİR KADIN OLDUĞUNU BİLİYORUM. YAPTIĞI YANLIŞLARDAN UTANDIĞINI VE BU YÜZDEN ARTIK BENİMLE YAPAMADIĞINI BIRAKIP GİDECEĞİNİ SÖYLÜYOR NE ÇOCUKLARINI ÖZELLİKLEDE BENİ GÖZÜ HİÇ GÖRMÜYOR . EŞİMİ HANGİ DUALARI OKURSAM GERİ KAZANABİLİRİM BANA YARDIMCI İSTİYORUM ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN

  • Merhaba Eda her gün 100 defa Ya Hakk c.c oku 514 defa Ya Raşid c.c oku.170 Ya Kuddus c.c 202 defa Ya Berr c.c oku bu durumdan kurtulmak sitiyorsa bana yazsın ben konuşuyum.

 88. bn artk dayanamıyrm ölmek istyrm kocm kadnlardn vaz geçmyr onu sevyrm senelerdr ne gururm kaldı ne onurm arkadaşlrm sen nasl katlnyrsn dyrlr ama bn çocklrm içn ve onu çk sevdğm içn dayandm ama yapamyrm gdeck yerm yok tek çarm ölmek neden bni sevmyr neden aldatyr ne olr yardm edn hep okyrm ama olmyr beni braz sevse önemsese çokmu zr bn çokmu kötü br insanm

  • Canım sakin ol ve illa zamanı vardır.her gün suyuna 73 defa ya celil c.c oku.409 defa Ya Ya Tevvab c.c oku 10 defa ya Ya Kaviyyü ya Metin c.c oku.

 89. eşimin sıkıntılarının kaynayı erkek çoçuk çok isteyip olmaması nedeniyle başladı bizim iki kızımız oldu. eşim bu yüzden bunalıma girdi. benden daha çok inançlı olmasına rağmen allaha olan inancını kaybetti. tanıştığı kadın herşeyi yapabilecek şekilde kötü bir kadın bu yüzden eşimi her yönüyle etkiledi. eşim bir aydan beri bırakıp gideceğini söylüyor sizinle konuşması gerektiğini ona söyleyemem çünkü şu anda benim dediğim hiçbir şey onun için önemli değil benden hiçbir şekilde yardım istemiyor sizden ricam ben ona sizim yazdığınız tesbihlerden daha başka nasıl yardımcı olabilirim. birde o kadınla birbirlerinden soğumaları için hangi duaları okumalıyım arabaya yazıp koyabileceğimiz bir dua var mı sizden şimdiden allah razı olsun

  • O kadının ondan uzaklaşması için 1000 defa tebbet suresini okuyun dua edin o kadından kocanı ve seni koruman için 998 defa ya hafız c.c oku.

 90. 7 yaşında oglum var hiç söz dinlemiyor asabi davranıyor sürekli ters cevaplar veriyor.derslede ilgilenmiyor
  yaramazlık yapıyor durmuyor

 91. merhaba 6 yaşında kızm var okula balıyıncaya kadar bir sorunumuz yoktu şimdi tüm öz güvenini kaybeti inatcı bir bunyeye sahip oldu kolay kolay aglamıyan bir cocuktu şimdi herşeye aglıyor nasıl davranacagımı şaşırdım ve tum gun olan olayları anlatırken unutum diyor eşyalarını unutuyo kaybediyor kızım gitti yerine hiç bilmedgim bir cocuk geldi bana önerebileceginiz bir dua var cok teşekürler

  • kardeşim Allah yardım etsin bende oğlumun bu yaşında aynı sorunu yaşadım ..İnşirah suresini suya 7 defa okuyup içirin.açılması için 573 defa Ya Bais c.c okuyun.88 defa ya Halim c.c okuyun.sanıyorum okulda birşeyden korkmuş olabilir.bu korkusu için felak ve nas surelerini 7 şer kez okuyun ve ayetel kürsi ve Fatiha suresini 7 yada 21 gün devam edin

 92. s.a.kardeşim eşi ve ailesi tarafından başka bir yere taşınmaları konusunda baskı görüyor. ayrıca evlenemeyen kardeşlerim var. cevaplarsanız çok sevinirim. teşekkürler.

 93. cok teşekürler cevabınız için herşey allahtan .
  bir ricam daha olucak sizden untkanıgı için önere bilceginiz bir dunız varmı cok akıl uslu bir cocuktu şimdi surekli unutuyo herşeyi cok üzlüyorum cok lütfen yardım edin

  • Aşağıdaki duayı 40 gün sabah namazından önce,evvelinde 7 fatiha okuyarak 70 defa okuyan kimsenin unutkanlık hastalığı gider ve hafızası kuvvetli olur.
   “Allahümmerzuknaa hıfzel mursliyn.Ve ilhamel enbiyaai ve fehmel evliyaaai bi keramike ya ekremel ekramiyn ve bi rahmetike ya erhamerrahıymiyn.”

 94. hayırlı cumalar sizden bir ricam var benim eşimle aram biraz soğuk soğuk derken ben elimden geldiği kadar ona iyi davranmaya çelışıyorum ama nedense o bana uzak duruyor benimle muhabbet bile etmiyor çok özür diliyerekten bunu yazıyorum ama eşimle 4 aydır ayrı yatıyoruz bana çok uzak duruyor sebebini sorduğum zamanda seni canımdan çok seviyorum diyor ama bu bana hiçte inandırıcı gelmiyor insan sevdiğinin yanında olur ama ben eşimle doğru dürüs bir gezmeye gittiğimizi bile hatırlamıyorum ayrılmayı düşündüm fakat oğlum var birde eşimi çok seviyorum nolur allah rızası için bir dua söylermisiniz birde eşim her gece alkol alıyor bunun içinde bir dua sölerseniz çok memnun olurum

  • SEVAL MERHABA CANIM YEDİĞİNİZ YEMEK YADA TATLI ÜZERİNE 1000 DEFA YA VEDUD C.C OKUYUN.232 DEFA YA KEBİR C.C OKU.71 DEFA KEVSER SURESİNİ TATLI BİR ŞEY ÜZERİEN OKUYUN BİRLİKTE YİYİN.BERABER İKEN İÇİNİZDEN 161 DEFA YA MANİ C.C OKUYUN VE SEVGİSİNİ İSTEYİN ALLAHTAN

 95. birde ben sizin cvaplarınızı bulamıyorum eğer bir sakıncası yoksa burda yorumladıktan sonra meil adresime atarmısınız atarsanız çok memnun olurum

  • CANIM HERKESİN MAİLEN ATAMAK ZOR BENİM İÇİN ZATEN ÇOK YOĞUNUM..MUTLULUGUNSİFRESİ FACEBOOK SAYFAMA GELİN OARADA NMESAJLAR BÖLÜMÜNDEN YAZIN

 96. s.a. yazarken biraz karışık yazmışım. kardeşimi eşi ve ailesi istemediği bir yerde oturmaları konusunda zorluyorlar. bu durumdan kurtulması için.birşey önerirmisiniz. ayrıca 2 kardeşim evlenemiyor. çok istedikleri halde. benim onlar için yapabileceğim dualar nelerdir. son sorumda 12 yaşındaki oğlum aklı 5 karış havada. bilgisayar delisi ve dersleri hiç iyi değil. anlamıyor nekadar anlatsakda dersi anlamıyor. dikkar eksikliği öğrenme bozukluğu var. belki zeka problemi de. ne dua yapabilirim,
  teşekkürler.

  • İLK SORUNUZ İÇİN 161 DEFA YA MANİ C.C OKUYUN.
   KARDEŞLERİNİZ İÇİN CUMA GÜNÜ CUMA SURESİNİ 18 DEFA OKUYUN.FETİH SURESİNİ İLK AYETİNİ 101 DEFA SELA VAKTİ OKUYUN.
   OĞLUNUZ İÇİN 68 YA HAMİD C.C 170 YA KUDDUS C.C 100 YA HAKK C.C 409 DEFA YA TEVVAB C.C 202 DEFA YA BERR SUYAOKUYUN İÇSİN

 97. selamunaleykum.benım 4 yasında oglum var dogustan peygember sunnetlı dogdu ılerlemış olanından ve 5 kez amelıyat oldu suanda yıne rahatsızlıgı var bugun için dua varmı ben 4 yıldır her aksam yasın ı serıf ve 7 kez inşirah suresını okuyorum ve sukurler lsun oglum dzuelme yolunda ama sızınde bıldıgınız var olan bır dua varmıdır.bırde oglum cok yaramaz ve huysuz paylaşmayı sevmıyo pek ALLAH razı olsun .

  • İçki ve kötü alışkanlıkları için suyuna 409 defa Ya tevvab 170 defa ya kuddus 202 defa Ya Berr 68 Ya Hamid c.c okuyun kadınalrdan uzaklaşamsı için 73 defa Ya Celil c.c

 98. az önce 6 yaşındaki oğlumun önünde dayak yedm hemde kocamn sevgilisi yüzünden allahm neden cnm ı almyo neden ölmek istyrm gdeck yerm yok çaresizm tek isteğm sevlmekti kocm dediğm insn tarafndn ölmek istyrm bn onuda başARAMYRM

 99. Selamun Aleykum , size bir soru soracaktim.
  Benim sevgilim vardi beni herzaman kotuluyordu , kufur ediyordu.
  Yapmadigim seylere yaptin diyordu , gunahimi cok aldi ve beni hep uzdu. Ben onun yuzunden panik atak oldum ve kendimi hic iyi hissetmiyorum hic birseye gucum kalmadi.
  Psikolejim cok bozuldu , 2 senedir namazimdayim ve ben ona herzaman beddua ediyorum ama kendim bir turlu mutlu olamiyorum.
  Benim beddua’larim buna geciyormu ?
  Ne yapmam gerekiyor lutfen bana yardimci olun simdiden Allah razi olsun.

  Allaha emanetsiniz .

  • BEDDUA ETMEYİN VE AFFEDİN VE YONUNUZA DEVAM EDİN AFFETMEMEK SİZE ZARAR ONA DEĞİL CANIM..YA KAVİYY C.C OKUYUN 114 DEFA GÜÇLÜ OLMAK İÇİN YA HAYY C.C 18 DEFA OKUYUN SAĞLIĞINIZ İÇİN YİNE TOPARLANMANIZ İÇİN 500 YA METİN C.C

 100. s.a benim 9 yaşında oğlum var aslında yaramaz değil çok inatçı bizim söylediğimiz şeyleri dinlemiyor bildiğini okuyor 3.sınıfa gidiyor dersleri iyi evde ödev yaptırıken çok zorlanıyoruz hep ağlamayla sonuçlanıyor ailesinden çok arkadaşlarına daha çok önem veriyor bazen bana çok ters cevap veriyor yemek çok seçiyor hep abur cubur yemek istiyor istedikleri olmayınca ağlıyor huyu çok değişti okula başlayınca hiç bişeyin etkisinde kalmıyor biz kızsakta etkilenmiyor ağlıyor 2 saat sonra hiç br şey olmamış gibi hayatına devam ediyor tabii bildiği gibi ben çok üzülüyorum güzel ahlaklı annesini babasını kardeşini seven merhametli bizim sözümüzü dinleyen saygılı varlığı ve yokluğu bilen bir açgözlü olmayan mutlu eve bağlı çalışkan bir çocuk olmasını istiyorum hangi duayı okuyabilirim veya üstünde taşıması için duada olabilir ne olur yardımcı olun oğlumu tanıyamıyorum

  • ÇALIŞKAN OLMASI İÇİN İNŞİRAH SURESİNİ 21 DEFA SUYA OKUYUN İÇİSİN.183 DEFA YA MUKADDİM C.C 37 YA EVVEL BUNLARI SUAYA OKUYUN İÇİSİN.SİZİ SEVMESİ VE BAĞLANMASI İÇİN BERABER YEDİĞİNİZ YEMEĞE YADA TATLIYA 1001 DEFA YA VEDUD C.C OKUYUN.HUYU İÇİN 68 YA HAMİD. C.C 409 DEFA YA TEVVAB C.C 7 YA MUKUIYT C.C. OKUYUN.170 DEFA DA YA KUDDUS C.C

 101. merhaba hocam son zamanlarda bunalım içindeyim yardımcı olursanız çok sevinirim eşimle ailem evliliğimizin ilk sıralarında bazı sorunları tartışmaları oldu benim ailem unuttu ama eşim onlara karşı çok katı evimize gelmelerine bile izin vermiyor birçok konuda eşim haksız ailemin konusunu edemiyorum evimde ne yapmalıyım.

 102. tekrar rahatsız ediyorum Allah razı olsun içimi serinlettiniz eşimle ailemin arasının düzelmesi için söylediklerinizi suya falan mı okuyup içiriyim sadece okumam yeterlimi

 103. s.a ben birde evimin huzurlu olmasını eşimin benim ve çocuklarımın güzel muhabbetleri olsun sabırlı ve sakin olalım beraber güzel vakitler geçirelim çocuklarım huzuru başka yerde aramasın evimiz şu an çok huzursuz herkes sinirli kimse eve gelmek istemiyor birbirimze tahammül etmemeye başladık
  ne olur yardımcı olun

  • evinhuzuru her kesin bir birini sevmesi için yiyeceğiniz yemeğe 1001 defa ya vedud c.c okuyun.birde sabah akşam” hsabiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbil arşil azim” bunu 7 defa okuyun

 104. iyi geceler böyle bir sayfa açtıgınız için Allah razı olsun benim eşim memur kredi borçlarımız var bu yüzden maddi manevi sıkıntıdayız yetiştiremiyoruz Allah isyana sürüklemesin nasıl dua etmeliyiz yardımcı olursanız seviniriz

  • 41 DEFA VAKIA SURESİNİ OKUYUN.HER GÜN SABA H 100 DEFA YA AZİZ C.C OKUYUN.HER GÜN 21 DEFA İNŞİRAH SURESİNİ OKUYUN.BİRDE HER GÜN “LÂ İLAHE İLLALAHÜ MELİKÜL HAKKUL MÜBİN” 100 DEFA YADA DAHA FAZLA OKUYUN.YATMADAN ÖNCE 270 DEFA YA KERİM CC OKUYUN

 105. hayırlı günler benim bir sorum daha olacak size eşim memur olduğu için ilçede yaşıyoruz buraya hiç alişamıyorum bir kışı daha burda geçireceğimi düşündükçe başıma ağrılar giriyor tayin imkanımız var ama eşim memlekete gitmek istemiyor benim ailemle sorun yaşıycağını düşünüyor ne yapmalıyım biran önce burdan gitmek istiyorum eşimin bu tutumu beni ona karşı

  • Öyle huzursuz olmaktan sa böyle olmak daha iyi değilmi ama aralarının iyi olması için 232 defa YaKebir c.c okuyun.1001 Ya Vedud c.c

 106. hayırlı günler benim bir sorum olacaktı eşim memur olduğu için ilçede yaşıyoruz ama ben burdan nefret ediyorum huzurum kalmadı burda eşime karşıda asiyim bu yüzden tayin imkanı var ama eşim memlekete gitmek istemiyor ben de biran önce burdan gitmek istiyorum kendi memleketimize ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

  • Tülay Hanım öncelik huzurve sağlık versin Allah buna şükredin eğer hayırlı ise olsun isteğiniz bilemesniz belki orada da huzurlu olamıyacaksınız.Lütfen huzurunuzu bozmayın sakin olun.Ya kadir c.c 100 defa okuyun her güm hakkımda hayırlı olacak se diye niyet edin.

 107. merhaba,

  birkaç ay önce düğünümüze 10 gün kala nişanlımla ayrıldık. başlangıçta çok iyi bir birliktelik olsada zamanla birbirimizden o kadar uzaklaştıkki bir araya geldiğimizde mıknatısın zıt kutupları gibi birbirimizi itiyor uzaklaşıyorduk. durum iyice zorlaşmıştı lakin herşeye rağmen birçok şeyi halletmiştik fakat ansızın bir tartışma ile herşey sona erdi. tavsiyeler ile bir hatta birkaç hocayla görüştüğümde hep bize büyü yapıldığını söylediler çözülmesi gerek dediler. ama verdikleri şelyer de hep mantığıma uygun gelmediği için hiçbirşey yapmadım kullanmadım. ben bu durumu ne kendisine ne kendi aileme nede onun ailesine açıklayamadım. açıkçası yanlış şeyler yapmaktan ve günaha girmekten de ciddi derece korktum. şuanda herkez birbirine küsmüş durumda ve ne bir iletişim var ne başka bir şey. bu durumu nasıl düzeltebilirim bu durumun geri dönmesi tekrar eski haline gelmesi için okuyabileceimiz dualar veya verebileceğiniz tavsiyeler varmıdır. ne bırakabiliyorum ne vazgeçebilyorum nede bir irtibat kurabiliyorum. ciddi anlamda bunaldım ve dayanacak gücümün kalmadığını hissediyorum. saygılarımla,

  • selam kardeşim büyü olduğunu düşünüyorsanız bir dua tertibi var onu yapın.
   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi
   Ayrıca aşağıdaki dua tertibi de var.
   Sihirden kurtulmak için bir ipliğe 100 defa düğüm atılır her düğüm için Felak ve Nas sureleri okunup bir düğüm çözülür.Yani önce Felak suresi okunur bir düğüm çözülür sonar Nas suresi okunur diğer düğüm çözülür.Düğümler bitinceye kadar böyle devam edilir.her okumada düğümlere üfleyip düğümler çözülür.Bu işlemi yapan kişide büyü yada sihir varsa çözülür kurtulur.

   Birde iki aileyi birleştirmek önce senin ve kızın işi sen önce kızla aranı düzltmek için 232 defa ya kebir c.c ve 1001 defa ya vedud c.c okuyun kzı konuşmak için çağırın bir yere sonra yien konuşurz

 108. hayırlı günler ben tekrar rahatsız ediyorum kusura bakmayın ne olur çok bunalımdayım ne yapacağımı bilmiyorum yaşadığım yere bir türlü alışamıyorum eşim borçlarımız bitsin öyle gidelim diyor beni bu konuda zerre anlamıyor biliyorum daha kötü yerlerde yaşayanlar var Rabbim daha büyük dert vermesin ama içimdeki memleket özlemini dindiremiyorum iki yıldır dua ediyorum burdan biran önce gitmek için ama yeteri kadar yalvarıp yakaramıyorum galiba Rabbime bilmiyorum hep hayırlısıyla nasip et hayıra çevir diye dua ediyorum acaba dünyevi bir şey konusunda bu kadar ısrarlı olduğum için mi Rabbim nasip etmiyor nasıl dua etmeliyim

  • Canım sabırlı ol lütfen anlayışlı ol oda gitmeyelim demiyor sonuçta tatilde gider görürsün bak huzurunu bozma isteğin hayırlı ise bir gün olacaktır..Borçlar için her gün 270 defa Kebir c.c 100 defa Aziz c.c okuyun..iNşallh kısa zamada biter hakkınızda hayırlı olacak ise dönersiniz.

 109. Merhaba, benim 22 yaşında bir oğlum var bizimle yasamıyor. Bizden 300 km uzaklıkta bıryerde yaşıyor. Hukuk okuyor üniversite ögrencısı. Tatillerde yanımıza geliyor o zamanlarda bile bize tahammülü yok kardeşlerini rencıde edıyor benı çok üzüyor bana karşı saygısız ve kırıcı. Yukarda bu konuda bazı tafsıyelerınızı okudum fakat benım yanımda degıl oğlum. Gelınce ya bır hafta yada üç gün kalıp gıdıyor. Uzaktan ne yapabılırım banAda yardımcı olurmuşsunuz lütfen. Ayrica derslerindede iyi olmasi icin birseyler yapapilirmiyim lütfen banada cevap verirseniz sevinicem

  • sizi sevmesi ve siznle iyi anlamaşsı için 1001 defa Ya vedud c.c oku.232 defa Ya Kebir c.c oku.88 defa Ya Halim c.c okuyun .dersleri için her gün inşirah suresi okuyun 184 defa Ya Mukaddim c.c 37 ya Evvel c.c okuyun

 110. Evde iki oglum daha var onlarin ahlakini cok guzel Rabbime sükürler olsun Fakat ikiside derslerinde cok calismalarina Rahmen kötüler Nekadar özel ögretmen tuttuysamda ise yaramadi bukonudada önerilerinizi Rica ediyorum..

  • Demek ki eksiklik var kadeşim eğer yeterli açlıştı ve dua da ettiyse başarılı olur. ama siz her sabha 184 defa ya Mukaddim c.c 37 ya Evvel c.c okuyun.İnşirah suresini okuyun her deresden önce 51 besmele oksular

 111. hocam iyi geceler benim esimle aram cok soğuk onu işten gelirken sabırla bekliyorum ama onu görünce nefret ediyorum o bana soru sorunca sinirleniyorum kızıyorum oda bana karşı öyle sohbetimiz hic yok zaten konuşursak tartışıyoruz huzur istiyorum onun bana bağlanmasını sevmesini benim sözümü dinlemesini istiyorum simdiden teşekkürler.

 112. merhaba ben evli ve bir çocuk annesiyim.yhanlız benim problemim daha doğrusu sıkıntım ailemle değil babamla..kendisi çok sinirli bir insan ama şu an 3 aydır sinir kat sayısı daha fazla artmış…artık anneminde dayanacak gücü kalmadı..ikiside belli bir yaşın üzerindeler..olmadık şeylerden babam problem çıkarıp bağrınıyor ve ellerini duvara vuruyormuş…bunun için bana yardım edersiniz sevinirim.şimdiden teşekkürler…bu arada biz annem,kardeşim ve ben babamı çok seviyoruz ama bu siniri hepimizi çok üzüyor ve yıpratıyor…

 113. Hocam ogluma Siziin verdiginiz önerileri bugun telefonda anlattim ( derslerine yardimci olucak esmaül zikrini ) bana bunlar hurafe dedi ve sizden bu Konuda ayet istedi . Sizden Rica ediyorum Böyle bir ayet varsa bana yazarmisiniz oglumu Ikna etmemde bana yardimci olmus olacaksiniz ilginiz icin tesekkür ediyorum saygilarimla…

 114. hocam iyi günler bekar biriyim evlenme niyetiyle karşıma çıkan her insan birden bire sebep yokken vazgeçiyor bununla ilgili hayırlı bir eş ve yuva sahibi olmak için edebileceğim du a varmı yardımcı olurmusunuz

  • Elif her gün 131 defa Ya Selam c.c 489 defa Ya Fettah c.c..573 defa Ya Bais c.c oku…Birde cuma günü 18 defa Cuma suresini oku.

  • a.s kardeşim evlilik için Taha suresini ilk 12 ayti 21 defa okunur. Cuma suresi cuma günü 18 defa okunur.her gün 489 defa Ya Fettah 573 defa Ya Bais c.c 131 Ya selam c.c okuyabilirsin.

 115. HAYIRLI AKŞAMLAR SÖYLEDİĞİNİZ DAUALARI OKUDUK VE EŞİMDE AZDA OLSA BİR İYLEŞME OLDU ANCAK O KADINLA AYNI İŞYERİNDE ÇALIŞTIKLARI İÇİN HER AN BERABERLER VE KADIN KOCAMDAN BİR TÜRLÜ KOPMUYOR EŞİMDE ONA HAYIR DİYEMİYOR. TEBBET SÜRESİNİ OKUMAMI ÖNERMİŞTİNİZ KOCAMIN VE O KADININ ANNE ADLARIYLA BİRBRİNDEN SOĞUMALARI İÇİN DUA EDİP OKUSAM BİR YARARINI GÖRÜRMÜYÜM İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN

  • ÇOcuk olması için 40 cuma 1000 defa Ya Evvel c.c okuyun.Çocuğu olmayan kadın 7 gün oruçtutup iftar anında 21 defa Ya Musavvir c.c deyip iftarı açıp dua eder.

   • Merhaba,
    Erkek kardeşim 30 yaşında.Bize(anne babam ve ben) karşı çok inatçı ,dediğim dedik ,bağıra çağıra dediğini yapıyor.haliylen bizlerde üzülüyoruz.bu yaşa geldi hala bir iş tutturamadı.çok müsrif parasını tutmuyor.Başından da bir nişanlılık geçti .Evlenmek için de doğru insanları seçemiyor.Kız arkadaşlarının ve arkadaşlarına önem verip onların dediklerini yapıyor.Yol göstermeye .çalıştığımızda bağırıp çağırıp Alıp başını gidiyor.Parası bitince yine geliyor.Ve daha bir sürü şey.ailesine yani bizlere karşı anlayışlı saygılı ,bir iş düzeni tutturması için(bugün yeni bir işe başladı gayette iyi bir iş),hayırlı onu manevi yönden de destekleyecek bir kişiyle karşılasması için neler yapmalıyız.hangi duaları nasıl yapmalıyız?yardım rica ediyorum..

    • filiz işinin daimolmaı için ya baki c.c 113 okuyun.86 ya bedi c.c okuyun..doğruyu görmesi için her gün 1000 ya Reşid c.c 744 ya muktedir c.c güzel ahlak için 170 ya kuddus c.c 68 ya Hamid c.c okuyun suyuna

 116. Merhaba, Yeğenimin çok zeki bir çocuk, fakat arkadaş çevresi değiştiğinden beri sürekli dışarılarda, bilgisayar salonlarında, evdede dersin kapağını bile açmıyor. Bu evde duvarlar üstüme geliyor diyor. Çok yakışıklı bir çocuk ama kendine güveni yok, ne okuyabiliriz. lütfen yardım edin.

 117. hayırlı günler sizden yardım istiyorum ne olur yardım edin bana. ben bir kişi çok seviyorum ve biz bu çocukla öncesinde surekli ayrıldık barıştık ve ben çok dua ettim ve tekrar barıştık şimdi konuşuyoruz ama ben onu tekrar kaybetmekten çok korkuyorum ne olur artık kötü birşey olmasın ayrılmayalım bunun için yapabilecegim bir dua var mı yardım edin bana cevabı adıma yazarsanız çok sevinirim allah razı olsun sizden.

 118. hayırlı günler hocam benim 19 yaşında oglum var 2yıl kuran kursunda okudu şimdi cıktı bütün kötü huyları var sigara iciyor icki içiyor sürekli yalan söylüyor beni dövmeye kalkıyor cok zordurumdayım

  • Zülbiye hanım Allah yardım etsin üzerine yada bir bardak suya 409 defa ya tevvab c.c,202 defa ya berr c.c,170 ya Kuddus c.c
   68 ya Hamid c.c,7 defa ya Mukiyt c.c okuyun.514 defa Ya reşid c.c 400 defa ya hadi c.c okumaya devam edin

 119. Hayırlı akşamlar hocam. Siteyi tesadüfen buldum. Birçok kişiyide yardımcı olduğunuzu gördüm. Allah razı olsun sizden. benimde çok acil yardımınıza ihtiyacım var. benim sorunumda 3 yıldır çıktığım erkek arkadaşımla evlenmeme müsade etmeyen babam. bir türlü ikna edemiyorum. ve bu ilişkiyide müsade eden anneme çok kızıyor ve konuşmuyor. Annemde aramızda kalmış durumda. bende hayırlı bir yuva kurmak istiyorum. Kaçmakta istemiyorum ne yapmam lazım. Teşekkür ederim şimdiden..

  • Bir süre baban için 88 defa ya halim c.c 1286 defa ya Gafur c.c 129 defa yaLatif c.c okuyun suyuna ondan sonra onunla konuşmadan önce1000 defa ya veliyy c.c oku

 120. çok zordurumdayım çıkmazdayim bir erkek kardeşim. var 24 yaşında şu an kendisi askerde çok sinir li kavgacı dediği herşey olsun istiyor annem le babamla sürekli kavga ediyor onları çok üzüyor ben evlendim ayrıldım ailemden ama annemle babam da aklim sürekli kavga sirasında onlara birşey olacak diye .yakın dönemde askerligi bitiyor davranışları degissin uslansin söz dinlesin ailemin . o askerde iken okuyabilecegim bir duva rica ediyorum çok zor durumdayım

  • Nazan onuniçin 88 defa ya halim c.c 1286 defa ya Gafur c.c 68 defa ya Hamid c.c 170 ya Kuddus c.c 400 ya hadi c.c okuyun gelinceye kadar devam edin gelince suyuan okuyup içirin

 121. Allah razı olsun hemen sımdı baslayacagım dua etmeye .simdi kardesim askerde uzakta oldugu ıçın onun adına dıye nıyet edecegım degılmı.Allah dualarımızı dualarımı kabuleylesın ınsallah

 122. Mrb yardm edin lütfen şuanda ailemn evindeym eşimle boşancam sürekli kendi annesni tutuyr beni ailesi olarak görmüyor karar verdk boşancaz lütfen bana sevgisini arttıracak bir dua söyleyn yada lütfen uzakta siz bişey yapın bebeğm var yazık içinzde yardm edcek biri var mı

  • Arzu merhaba kardeşim.Allah yardım etsin…Barışmak için 232 defa Yâ Kebir c.c okuyun.Onun sınırsız sevgisini kazanmak için “Ya Allah Ya vedud Ya Cami” 1000 defa okumaya devam edin.her gün zül celali vel ikram 100 defa okuyun.7 gün 786 defa Besmele okuyun.

 123. Teşekkr ederm inşallh düzelirde pazartesi dilekçe vercez 7 gün geç lütfen yardm edin dilekçeye kadar iş gitmesn istiyorum

  • tamam da arzucuğum belki daha önce etki gösterir.Bu dilekce işinin gecikmesi için 161 defa Ya Mani c.c okuyun

 124. Mrb esnafım ben işlerimn açılması için hangi duaları okumalıyım bide kaynanam sürekli herşeye söyleniyor eşimde annesinn gerçek yüzünü görmüyr gerçek yüzünü görmesi için ne yapmalıyım tşkkr allah razı olsun

  • İşlerin açılması için 573 defa Ya Bais c.c okuyun Ya Fettah Ya rezzak c.c her gün 308 defa birde 720 defa Ya Hasib c.c

 125. Tşkkr ederm eşim annesinin gerçek yüzü görmesi için soğuması için ne okuyabilirim onu yazmamışsnz zor durumdaym

  • Annesinden uzaklaşamsı için değil annesinin doğruyu görmesi için 514 defa Ya reşid c.c okuyun.100 defa Ya Hakk c.c…Annesinin size zarar vermemesi için her sabha akşam 161 defa Ya Mani c.c okuyun

 126. merhaba ,
  adet olurken çok sancılanıyorum adeta ölecek gibi oluyorum.
  sancımın geçmesi için hangi duayı okumalıyım.yardımlarınız
  için şimdiden çok teşekkür ederim….

 127. ÖNCELİKLE SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİM ALLAH SİZ VE SİZİN GİBİ İNSANLARDAN RAZI OLSUN KİMSEYE SÖYLEYEMEDİKLERİMİZİ SİZİN ÖNERİLERİNİZLE VE RABBİMİZİN YARDIMLARIYLA ÇÖZÜM BULABİLİRİYORUZ.
  BENİM SORUM BANA ÖNERMİŞ OLDUĞUNUZ YA KUDS GİBİ DUALARI KADINLARIN MUAAYYEN GÜNLERİNDE OKUYUP OKUYAMAYACAKLARI

 128. Mrb hocam 7 yıldır evliyim 5 yılda tanışmamız var yaklaşık 12 yıl beraberliğimiz var 1 yaşında oğlumuz var hocam eşimle ben huzursuz oluyom hata bende 1 yıldır gözüm dışarda kendime çeki düzen vermek istiyorum ama nefsimi yenemiyom ALLAH rızası için bana yardımcı ol yuvamızın dağılmasını istemiyorum ne yapmam lazım.selamunalekum

  • HAKAN BEY ÖNCE FARKINDA OLMANIZ GÜZEL 1000 DEFA YA REŞİD C.C OKUYUN 170 DEFA YA KUDDUS C.C 68 YA HAMİD. BUNLAR OKUYUN.

 129. merhaba hocam benim çok sıkıntım var 21 yaşında bir oğlum var beni çok üzüyor bizi degilde arkadaşlarını tercih ediyor arkadaşlarınında çok kötü alışkanlıkları var aslında çok kötü bir çocuk değil ama arkadaş kurbanı çok yalan söylüyor eve geç geliyor laf anlatamıyorum onun yüzünden evde huzur kalmadı ama o bunu görmüyor bunun için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim allah razı olsun

  • suyuna 1106 defa ya Zahir c.c 409 defa ya tevvab c.c 170 ya Kuddus c.c 202 ya Berr c.c 156 defa ya Afüvv c.c 200 ya Hadi c.c oku içir sizde içseniz birşey olmaz içtiğiniz suay okuyun.21 gün devam edin bakalım

 130. merhaba hocam benim çok sıkıntım var 21 yaşında bir oğlum var beni çok üzüyor bizi degilde arkadaşlarını tercih ediyor arkadaşlarınında çok kötü alışkanlıkları var aslında çok kötü bir çocuk değil ama arkadaş kurbanı çok yalan söylüyor eve geç geliyor laf anlatamıyorum onun yüzünden evde huzur kalmadı ama o bunu görmüyor bunun için ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim allah razı olsun

  • Ayşe gül kardeşim suyuna 1106 defa ya Zahir c.c 409 defa ya tevvab c.c 170 ya Kuddus c.c 202 ya Berr c.c 156 defa ya Afüvv c.c 200 ya Hadi c.c oku içir sizde içseniz birşey olmaz içtiğiniz suay okuyun.21 gün devam edin bakalım

 131. s.a benim sevdgm biri var oda cok seviyr annm deee cokk olunmlu ama babam cok karsi yumusamasi icin hangi dualar etmeliyim ne olur yardim edin

 132. merhaba hocam, ben 18 yaşındayım aile içinde sürekli huzursuzluk yaşıyoruz ve bütün huzursuzlugumuzun sebebi abim.Annem babamla evlendiği zaman çocuğu olmuyormuş ve baba tarafımda çok baskı görmüş ve sonra annem Allaha bana bi evlat ver yaramaz olsun elde avuçta durmasın yeter ki bana bi evlat ver demiş o cahilliğinden ve aile içi baskıdan kurtulmak için böyle bi dua etmiş. aBİM bazen eve hiç gelmiyor kötü alışkanlıklarıda var bize karşı hiçbir saygısızlığı yok ama dışarıya çıkınca evi unutuyor sorumluluklarını hiç bilmiyor bunun için ne yapmalıyız lütfen bize yardımcı olun.Allaha emanet olun..

  • Anneniz önce tövbe etsin sonra abinziiçin 1106 defa Ya Zahir c.c 409 defa ya tevvab c.c,202 defa ya berr c.c 156 ya Ya Afüvv c.c oksun her gün devam edin niyetlenerek suyuna okuyun.

 133. mrb bn 4 yıldan berı nısanlıyım bır turlu evlenemıyoruz ıslerımız rast gıtmıyor sureklı engeller cıkıyor bıran once kavusmamız ıcın engellerın kalkması ıcın ne yapmamız lazım bırde nısanlım vızesını alamıyor mahkemelık oldu mahkemeyı kazanması ıcın vızeyı kolayca alabılmesı ne yapmalıyız sımdıden tskler

  • Beren 161 defa Ya mani c.c okuyun.işlerin toluna giremsi için 720 defa Ya hasib c.c okuyun.100 defa ya kadir c.c

 134. Allah razı olsun hocam, bu dediğinizi deneyeceğiz inşallah bir faydası olur ailem inançlı insanlar ve duadan gelen şifaya her zaman inanıyoruz

 135. annemin tövbe etmesi için herhangi bir dua yapması gerekiyor mu bide hocam evde hep aksilikler üst üste geliyor işlerimiz hiç ras gitmiyor bunun için ne yapmalıyız

 136. Allah sizden razı olsun bu duayı hergün mü okuyacağım bizlerde dua edin hocam sıkıntılarımızın gitmesi için çok sıkıntılarım var oğlum yüzünden aile içi huzursuzluk yaşıyoruz inşallah dua ile herşey yoluna varır Allah sizlerden razı olsun…

 137. Selamün aleykum zeynep hanım sıze cocuklarım hakkında dua ıstemıstım Allah razı olsun smizden rabine şükürler olsunkı cocuklarıma çok yaradı.. Zeynep hanım ben Almanya’da yasıyorum alime hasret yasıyorum. Eşimin bütün akrabası burda Almanya’da olmasına rağmen 4 sene üzerine türkıyeye izine gıdıyorum fakat sevınemıyorum. Eşim türkıyeye gıttıgımızde benı ananemin babamın yanına bırakmıyor ordada yıne onların aılesıyle olalım ıstıyor. Bu hakmı ben bu şeklide hasretlık ıcındemı bıtırıcem ömrümü. Bu konudada sızden yardım ıstıyorum lütfen. Bır ay kaldı ızıne gıtmemıze hıc olmazsa bu sene anneme babama doymak ıstıyorum..

  • Tabiki Hak değil canım biraz sesiniçıka kavga etme ama benimde hakkım de ama demeden önce 1000 defa Ya Veliyy c.c oku.206 defa Ya Cebbar c.c oku.Ailende tatlı dille özlediklerini biraz bizim yanımızda kalsın diye söylesinler.Onun hakkı görmesi için her gün 100 defa Ya Hakk c.c 1000 defa ya Reşid c.c oku

 138. 23 senedir almanyadayım 23 sene içinde birgece annemin babamın evınde kalıp onların koynuna yatıp kokularını doyamadım artık ıkısıde çok yaslandı..sabır sabır sabırda artık dayanamıyorum kölemıyım ben ..

 139. Birde bana şiddet uyguluyor özellıkle türkıyeye gıttıgımızde bunu daha çok yapıyor ailesinde benımde gözümü korkutuyor ona birşey demeye cesaret edemıyorlar benım canımı acıtıcak dıye..

 140. Sorunumla ılgılendıgınız ıcın teşekkür ederım zeynep hanım, Allah sizden razı olsun. Duaları kabul olunanlardan eylesin …

  • 18 CUMA SURESİNİ CUMA GÜNÜ OKUYUN.YİNE HER GÜN 573 YA BAİS C.C 489 YA FETTAH OKUYUN.SİTEDE BAŞKA DUALARDA VAR BAKIN

   • Çocuğu olmayanlar için Zekeriya (a.s)’ın duası kabul olmuş bir duadır.

    “Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibaten inneke semiuddai”

    “Rabbim,bana katından tertemiz soy armağan et.Doğrusu Sen duaları işitensin.”

    Kaynak :D ua Kitabı/Abdilkadir Dedeoğlu)

 141. bende eşimden razı değilim sürekli küfür hakaret aşalıyo ölmüş anneme babama küfür ediyo kardeşlerimede aynısı 23 senelik evliyiz 4 çocuğum varama artık dayanamıyorum ağzını dilinin bağlanmasını istiyorum cinsel zevke çok düşkün bağlatmak istiyorum bana yardım edermisiniz nasıl dua edebilirim canımı çok yakıyo bende beddua ediyorum tutarmı cevabınızı bekliyorum

  • Beddua etmeyin sakın …1000 Ya Reşid c.c 170 ya Kuddus c.c202 Ya berr c.c 156 Ya Afüvv c.c 409 Ya Tevvab c.csuyuna okyun.68 Ya Hamid. c.c 7 yada 21 yada 41 gün devam edin

 142. Merhaba,benim 7yaşında kızım,bir senedir epilepsi hastası.ilaç kullanıyoruz ama gün geçtikçe nöbetler sıklaşıyor.aynı zamanda aşırı inatçı ve agresif.biçok duayı okuyorum ama şifa bulamadık.allah rızası için yardım edin.hangi duaları okuyayım?

 143. Merhaba,
  ben namaz kılmaya başlamak istiyorum. Ancak çalıştığım için 5 vakit namaz kılma imkanım yok.
  diğer bir konu ise eşimin borcu var ve ödemelerimiz maaşının aksamasından dolayı geç yapabiliyoruz bunun için gerekli dualar nelerdir?
  Böyle bir site kurduğunuz ve paylaşımlarınız için teşekkürler.

  • Dilek kardeşim sabah kılabilirsiniz akşam ve yatsıyıda kılabilrisiniz.diğerlerini fazalayın.eşinizin borçları için her gün 308 ya fettah Ya Rezzak c.c 1000 ayda 270 ya kerim c.c okuyun her sbaha 100 Ya aziz c.c okuyun borçlar için başka dualr vr siteme bakın

 144. s.aleyküm. Benim dualariniza ve dua olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var. Benim ablam ile ilgili yani iki ayrı sorunum var. Birincisi ablam ve kocası arasında kocası çok ama çok haddinden fazla kıskanç ona hayatı zehir ediyor.öyleki erkek olan mağazaya giremez tek başına çıkamaz konuşamaz birine bişey soramaz.bu yüzden hep kavga ederler.ablamın sinirleri bitik durumda kocası da çok sinirli ve öfkeli ondan çok korkar. Ne olur yardım edin nerdeyse ayrılacaklar.duaya ihtiyacımız var. Kocası okumaz belki ama ablam okur. Kocasının üstüne okuyacağı ve onu normal sakin anlayışlı bir insan yapacak büyük ve etkil dualari bize söylemenizi bekliyoruz. Acil yardım lütfen.

  • Ablan her gün kocasını içtiği suya 88 Ya Halim c.c 1286 ya Gafur c.c 1281 Ya Gaffar c.c okusun.1000 Ya reşid 170 ya Kuddus c.c inşalah düzelir.birdeiyigeçinmeleri için 232 ya kebir c.c yedikleri yiyecekler üserien okusun

 145. ALLAH RAZI OLSUN. Sizden ablam. Bu esmayı şerifeleri hergün okuyacak değilmi ve hepsini bir aynı suya okuyacak değilmi. Çok teşekkür ederim. . Önceki sorumda yazdığım gibi bir sorum daha var rica etsem. Diğer sorum benimle ilgili. Cevaplarsanız çok sevinirim. Ben yaklaşık bir sene olacak evliyim.eşimle severek evlendik 3 yıl bekledik sonunda kavuştuk ama sıkıntılarımız hiç bitmedi daha da arttı.borçlarimiz var hemde çok eşimde asgari ücret alıyor. Çok şükür kira derdimiz yok kayinvalidemlerle de altli üslü oturuyoruz. Ister istemez onlarlada sorunlar yaşıyorum. Hatam olsun olmasın kayinvalidem bana küser kapısını kapatır yüzüme bakmaz. Bazen büyük olduğunu unutur ama ben sesimi çıkarmam saygımı kaybetmem sizden ricam maddi manevi sıkıntılarım için evimin huzuru için lütfen ben hoşgörülüyüm ama karşımdakiler öyle değil. Kalp kırıyor günahıma dahası kocamla arama huzursuzluk la giriyorlar. Ne olursunuz ben kuraoncada okuyorum 3 aydır kapandım manevi huzur buldum çok şükür ama insanlar haşa RABB’LERİNİ UNUTUYORLAR yalan yalnış abartı abartı yeri geliyor gıybet yapıyorlar. Kocamla sürekli tartışır olduk huzurumuz kalmadı hemen sinirleniyor herşeyi kesip atıyor. Tek başıma kaldım kimseye anlatamıyorum alış diyorlar huyları öyle imiş. Iyide kalp kırmak birine sürekli yüzünü ekşitmek sürekli onunla uğraşmak sorun çıkarmak insanın huyu olamaz sevmem ben kavga ve tartışmayı ama istiyorlar ki karşılık vereyim ben sesimi çıkarmayınca daha da sinirlenip üstüme geliyorlar. Ben korkarım yalandan kalp kırmaktan yapmadığım için sevmezler beni. Ne diyecem ne yapacam bilmiyorum ne olur yardım edin elim kolum bağlı hem boyumu aşan borçlardan hemde bana düşman olan eşimin ailesinden. Inanın bi yaparım yok onlara herkes iyilikle bahseder takdir ediyor diye bile sevmezler beni.. Lütfen dua dua sıkılınca ayetel kürsi okurum ama bazen çatlayacak kadar daralırım ALLAHIM SEN GÖRÜYORSUN KULUNU YALNIZ ÇARESIZ BIRAKMAZSIN diye haykırıyorum. Eşimi kaybetmek istemiyorum.maddi olarak rahatlamak ve bu huzursuzluklardan kurtulmak istiyoruz. Biliyorum ki duadir çarem ve sizde buna vesile olursunuz inşallah. Lütfen söyleyin ne yapmam lazım

  • borçlar için her gün 1000 Ya kerim c.c 100 Ya azim c.c 1100 Ya Ganiyy Ya Muğni c.c okuyun.Vaıa suresini sabah akşam okuyun.eşinizin ailseinin sevgisi ve doastluğu için 1600 defa bir suya Ya Hadi c.c okuyun.232 ya Kebir c.c okuyun.Onların seni sevmesi için her gün 400 Ya vedud c.c okuyn

 146. yardımlarınız için ve bu zikirleri öğrettiğiniz için ALLAH RAZI OLSUN. ALLAH HER ŞEYI HAKKIYLA GÖREN VE İŞİTENDİR. O KI KULUNU DARDA VE YALNIZ BIRAKMAZ YETERKI BIZ ONA TESLIM OLALIM ONDAN ISTEYELIM. Ama nasıl ve onun hoşuna gidecek şekilde ne yapmamız lazım bilemiyoruz. Siz sağolun bildiklerinizi bizimle paylaşıyorsunuz. Vesile oluyorsunuz dua hayırdır hayri işleyen ve vesile olan büyük sevap alıyor.inşallah Ne mutlu size bu kadar insana hayırda vesile oluyorsunuz. ALLAH HAYRINIZI KABUL ETSIN. ALLAH’A EMANET OLUN.

 147. Hocam benim çok cimri bir eşim var.Para söz konus olunca bize hayat zehir ediyor.Kazandığım paralardan çocuğuma ilaç paralarını yalvararak istiyorum.Bir dua önerirseniz sevinirim.

 148. iyi günler benim derdim babam sevdiğim insanla kesinlikle evlenmemi istemiyor borçları var diye ama biz 1.30 senedir beraberz ayrılmak kesinkle istemiyorum ne yapmalıyım sizce.

  • Babanızın razı olması için her gün 1020 Ya Azim c.c 1000 Ya Reşid c.c 88 Ya Halim c.c okuyun.Yinede hakkınzda ne hayırlı ise o olsun kardeşim

 149. KUSURA BAKMAYIN BEN MESAJ ATMIŞTIM AMA MESAJIMI GÖREMİYORUM BURADA EN SON YAZDIĞINIZ CEVAP BENİM MESAJIMA MI AİT ACABA

 150. selamün aleyküm hocam.ben 9aydır evliyim.eşimle severek evlendik.fakat eşimden şiddet görüyorum.ablaları sürekli beni kötülüyor ve eşimde onlarla birlikte olup beni onların yanında aşağılıyor.bişe yapacağı zaman hep ablalarıyla konuşup yapıyor.beni hiç umursamıyor.sürekli küfür ediyor.bana hiç değer vermiyor.eşim sürekli değişiyor.kötü kötü huyları çıkıyor.ama eşimi de çok seviyorum.lütfen bana yardım edermisiniz?hangi duaları okumalıyım ki eşim birazda bana değer versin.saysın sevsin.ablalarından biraz uzaklaşsın.hep aramıza giriyorlar çünkü.bi de kayınbabamla hiç anlaşamıyoruz.çok katı bi insan.hakaret etyo bana.eşimse zorla ona yardım etmem için köye göndermeye çalışyo beni gitmek istemiyorum.dayakla tehdit etyo beni.gidecek ne yerim ne de kapım var.özellikle bu dayak konusunda yardım edin bana lütfen.Allahım şimdiden razı olsun sizden

  • Çocukalrın korksu için;Geceleri korkan çocuğa 11 defa Kureyş suresi okunursa inşallah korkusu geçer.

   Kureyş Sûresi ve Anlamı
   Bismillahirrahmanir rahim.
   “Li iylâfi kureyşin iylâfihim rıhle’t-eş şitai vessayf fel-yâ’budû Rabbe hâzel beyti ellezi et’amehüm min cû’in ve âmenehüm min havf.”
   Kureyş Sûresinin Anlamı (Manası)
   ” Kureyşin alışkanlıkları için, kışın Yemen’e ve yazın Şam’a göç etmeğe ülfet ettirdikleri için bu beytin Rabbine iba¬det etsinler ki, onları açlıktan kurtarıp doyurdu ve korkudan emin kıldı. “

   Hadis-i şerif-de Resulü Ekrem(s.a.v) Efendimiz şöyle buyurmuştur.
   “Sizden biriniz uykusunda korktuğu zaman şı duayı okusun.”
   “E-uzü bi kelimetillahit-ta’mmeti min gadabihi ve ıkabihi,ve min şerri ibadihi ve min hemzatişşeyatiyn, ve en yahdurun.”
   “Allahı’ın gazabından,ıkabından,insanların şerrinden,şeytanın vesvese ve aldatışından ve yanıma gelmesinden Allahü Teala’nın tam olan kelimelerine sığırım.”
   Bu dua okunduğu zaman hiç bir şey zarar veremez.Resulullah(s.a.v) uykusunda korkan,kimselere bu duayı ta’lim buyururlardı.

 151. hocam birde 3 yaşında oglum var küfür edip bana karşı bazen çok hırçın oluyor kardeşini kıskan dıgındanmı yapıyor anlamadım en küçük sebepten ağlıyor birde yemek yemiyor oturupta iştahsız,.benada namaza daha çok baglanmam için dua istiyorum.birde bu el halim duasını gün içinde istediğimiz kadar yapa bilirmiyiz
  ne olur acil cevap yazın allah rızası için

  • evet kardeşim sinan.Çocuğunuz için en az 88 defa suyuna üzerine okuyun Ya halim c.c..Namaza ve ibadete bağlanmaznı için her gün 170 ya kuddus c.c okuyun..Allahım simlerini zkretmeye çalışın…çocuğun güzel ahaklı olması için 62 ya hamid c.c okuyun her gün…İnşirah suresinide üzerien okuyun 7 defa

 152. hocam birde bu el halim 88 kere okuyup.gün içinde bikaç kez yapabilirmiyiz yoksa bir defamı okumak gerek.birde bebegim çok huzursuz bunada bir dua lütven

  • Abdset şart değil her zaman okuyabilirsiniziama abdestli ve kılbleye yünelik okunması çok daha makbul sitekler için

 153. hocam ben bazen çok gaflete düşüyorum ve çok umutsuzlasıyorum ve çok halsizim.yaşamaktan hiç tat alamıyorum ve agresifim. bana yardımcı bi dua önerirmisiniz?

 154. hocam 88 ya halim okurken ne için olduguna niyet etmek söylemek gerekirmi,benim birde erkek kardeşim var kumarla kadınla kızla ugraşıyor eşi cocukları varken bunada bir dua vaRMI,BEN ONA UZAKIM YANYANA OOLMADAN DA OLURMU

 155. s.a ben danimarkadan yaziyorum17 YASINDA OGLUM VAR DANIMARKALILAR GIBI DISKOYA BARLARA GITMEK ISTIYOR ARADADA GIDIYOR BU YAZ TATILIYLE FAZLALATI BENI DINLEMIYOR KAVGA ETMEK ISTEMIYORUM NE OKUMALIYIM DUZELMESI VE NAMAZLARINA BASLAMASI ICIN SOZ DINLEMESI ICIN

  • Elizan 1000 defa ya reşid c.c 409 Ya Tevvab c.c 202 Ya berr c.c 170 Ya Kuddus c.c 400 Ya Hadi c.c bunalrı suyuna okuyun

 156. selamun aleykum.efendım benim 2 ricam olacak .ılkı işsizim uzun suredır işlerımde ters gıdıyor bana ne onerırsınız?diğeri ben geceleri uyumadan yatakta 100 la havle vela kuvvete,100 salavat,73 ya celıl 206 ya cebbar okuyup yatıyorum bırkac aydır vırd edındım kendıme.ancak son zamanlarda ustumde bır agırlık bas donmesı bayılacak gıbı hıssetme soguk soguk terleme meydana gelıyor 1 ay evvele kadar hıc bunları yasamamıstım.acaba bu zıkırde bır yanlısmı yaptım eksıgımmı var yoksa agırmı geldı?oncesınde ayetel kursımı okumalıydım ?

 157. Selamun Aleykum benim 10 ve 3 yaşlarında 2 kızım var.ikisi de geceleri odalarında yatmıyor.büyük kızım akşamlari mutfak aç ye tek başına gidemiyor korkuyor.nbir de büyük kızım hiç sözümü dinlemiyor.ne dua okumaliyim?eşimle aramızda da soğukluk var borçlarımız var ve bunun stresini bana yansıtıyor.

  • Sitemde her korku için okunacak dualar var kardeşim onalrı okuyun geçer.söznüzün dinlenmesi için 1020 Ya azim c.c 400 Ya Hadi c.c 1000 Ya Reşid c.c okuyun 1000 Ya Veliyy

 158. Merhaba benm derdimde 17 yaşındaki oğlum eve geç geliyor ..sorumluluk ve disiplin bilincini bir türlü yerleştiremiyoruz ..hoşgörülü ve izah eden bir aileyiz ..bunun farkında olduğu için bizimle iyi anlaşıyor görünüyor ama en ufak bir eleştiride agresifleşiyor ..usülünce yanlışlarını söylediğimiz de kabul ediyor fakat davranışlarını yine de düzeltemiyor .. ne okumam lazım acaba .önerilerinizi bekliyor olacağım ((

  • Elif kardeşim maalesef bu dönemde oluyor.Allah yardım etsin elinizden geldiğince eleştiremden yada karşılaştrıma yapmadan bu davranışın bizi üzüyor.şöyle yapsan daha mutlu aoalcağız gibi konuşun.bu arada 1000 Ya reşid c.c 409 Ya tevvab c.c 400 ya Hadi c.c 1000 Ya şehid c.c 202 Ya Berr c.c 170 ya Kuddus c.c içtiği suaya yada niyet ederek okuyun .7 gün 21 olmazsa 41 gün devam edin.

 159. Allah razı olsun ..dediklerini yapacağım ..
  bugün çok üzücü bir olay yaşadık ..bi konuda sitem ettim diye bana belalar okudu ..defol git hayatımdan senin gibi annem yok benim dedi neye uğradığımı şaşırdım ..avaz avaz ağlamak istedim ..dualarınızı bekliyorum ((((((((((

  • CANIM ALLAH YARDIM ETSİN 232 DEFA YİYECEKLERİNİZE YA KEBİR C.C 1000 YA VEDUD C.COKUYUN.ALLAH ANNEYE DE DOĞRU YOLU GÖSTERSİN İÇİNE ALLAH VE EVLAT SEVGSİ VERSİN VARDIR SENNİDE HATAN MUTLAKA AMA ANNE SABRILI OLMALI

 160. merhaba benim 15 yaşında bir oglum var ama 3 yıldır çocuk istiyoruz olmuyor bana dua ediyorum tesbih çekiyorum ama bana yardım ederseniz nasıl bir dua edebilirim teşekkür ederim.

 161. sayın hocam eşleri birbirine yakınlaştırmak için kudurriyye ve kenzül arş dualarını okunmasının faydalı olacağını duydum. Peygamber efendimizin duaları arsında böyle dualar var mı

  • Kenzül arş her istek için okunur.siz ayrıca 232 ya kebir c.c 1000 ya vedud 1000 ya Veliyy c.cokuyun sitey muhabbet için dualara bakın

 162. mrb. okudugum yorumlar ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim inş. banada yardımcı olursunuz . benim eşim çok iyi bi insan hafızlığı yarım kaldı yani kuran okumayı ikimizde biliyoruz . eşim ne namaz kılıyo ne kuran okuyo bekar arkadaşları ile bazen de akşam geç saatler olmak üzere gezmeye gidiyor bense gitmesini istemiyorum önceligi eve versin namazlı abdestli olsun istiyorum aramız çok soğuk seviyorum diyo ama çok ilgisiz saatlerce oyun oynuyo ilgilenmek yerine evliliğim bazen bitme derecesine geliyo bitmesini istemiyorum muhabbet için bunların düzelmesi için ne okumalıyım lütfen yardım edin güzel bi yuvaydı hayalim şimdiden sağolun

  • Her gün 232 ya kebir c.c okuyun 73 ya Celil c.c 1000 ya Veliyy c.c 1020 ya azim c.c.Muhabbet için dualar vat siteye bakın

 163. hemen eklemek istediğim bi konu daha var eşim ortak bi iş yeri açmıştı yürümedi şimdi tek başına kurmak istiyo çok borcumuz var geln para belli yetişemiyoruz iş yerinin hayırlı bereketli olması için ne okumalıyım borçumuzda ödeme kolaylıgı için ne okumalıyım size ne kadar teşekkür etsem azdır ALLAH RAZI OLSUN

 164. Hocam Anneme Babama Küfür Ediyorm Onlarla Kavga Ediyorum Sinirlenince Kendimi Tutamıyorum. Yaptıktan Sonra Pişman Oluyorum Ama Yinede Yapıyorum. Bunu Nasıl Engellerim. Ailemi Çok Üzüyorum Çünkü. Bedduada Alıyorum Nasıl Bir Tövbe Etmeliyim Tövbe Etsem Kabul Edilirmi ?

  • Ctf kardeş;88 ya halim c.c okuyun.409 ya Tevvab c.c 1000 ya reşid c.c 156 ya Afüvv c.c 170 ya kuddus okumaya gayret edin

 165. Acil yardim lütfen ben 33 yasindayim bekarim 7 sene bi odadan disari cikmadim ölüydüm yaşayan. Bir hocaya gittim büyü yapmislar her sene yenileniyormus elin kolun bagli dedi 250 kere dugum atip cozdum dualar okuyarak sonra isimde oldu hayatimda duzeldi biraz suan dahada kotuyum cok asiyim sinirliyim alkol almadan uyuyamiyorum artik cikmazlardayim stresten bunalimdan bana yardim edin sedef hastaligimda var evlenmeye utaniyorum vucudumdan utaniyorum içe kapanigim ilk defa buraya yazabildim bana Allah rizasi icin yardim edin

  • kardeşim …şu an büyü yok ise bir doktara gidin asilik için 88 ya halim c.c okuyun.stres ve bunalım için şahmeran dausı var okuma sulüne göre okuyun sitemde bualcaksınız.ayrıca sedef hastalığı içinde dualr avr.içki ailıkanlığınızn için doktora gidin ve 1000 ay reşid c.c 409 ya tevvab c.c 202 ya berr c.c okuyun.çözümeyecek hiç birşey yoktru yeterki iyi olmak isteyin ve çabalayın

 166. Ben 27 yasindayim. Veren Allah tir kacis imkansizdir imkansizsa kacis korkuda bos bir hissiyattir diyerek gece karanliginda daglara cikardim mezarliklara giderdim kim sundan korkarim derse onu yapardim Allahtan korkarim ötesi onun emridir derdim. Birgun cinlere merak saldim herkes korkuyor diye bir duaya basladim ve ilk ruyama geldi. Beni tehdit etti öldürmekle devam ettim duaya cunku devam edin huddam kazanin diyordu ettim ruyamda bundan sonra dusmaniz vucudunda bir yer agrirsa durduk yere bilki yanindayim dedi cok siddetli bas agrilarim olmaya basladi inatla devam ettim arada gölgemsi gibi gorur oldum devam ettim inatla mavimsi gözlü kedi gibi kulakli birseyler gormeye basladim o an beynim duruyor dua edemez gibi oluyorum sonra sinirlenip ayetel kursiye baslayinca duzeliyor ben bunlari goremiyorum tam e gitmiyorda bas agrimda artti simdi nasil olacak o beni korkutamiyorda kuran okumayi cok severim. Okursan ailene zarar verriz diyorlar ailem araya girince onlar korkar diye bende 2 aydir okumuyorum. Artik sıkıldım ne okuduysam gitmiyorlar geciş izni verdin biz istersek gideriz diyorlar. Buna çözum varmi yaptigim dua berhetiyye bunu yayinlamayim zarar gormesin kimse

 167. mrb.erkek arkadşım beni babamdan istedi,babam görüşmek dahi istemedi çok incindim dedi..bunun üzerine çok tartışma yapıyoruz çokta inat.ayrılma noktaına geldik.banada önereceniz bir esma varmdır teşk ederim

  • tekin bey kardeşim sorunuz neydi? lütfen hacı hocalar gitemyin kendinizdua edin Allah her sorunun çözümü için bize reçetelr vermiştir peygamberimiz vasıtasıyla bildirmiştir.

  • Tamam bendeki dualrı gönderiyorum.
   Üzerinde büyü,sihir veya cin olduğunu düşünen kimseler;her hangi bir sabah ezanı okunurken,bir bardak suya.

   11 Ayetel kürsi
   11 Fatiha suresi
   11 Felak ve Nas suresi
   11 “Lâ ilahe illa ente subhaneke inni küntü minez zalimin”
   11 “Lâ Havle velâ kuvvete illa billahil Aliyyil azim”

   Okuyup,sabah namazını kıldıktan sonra evini penceresini açıp,gökyüzüne 3 dakika baktıktan sonra,niyetini edip suyu içerse..üzerindeki büyü yada sihir yada musallat olan şeyler 1 saat içinde gittiğini anlayacaktır.denilmektedir.

   bunu uygualyn bana yien yazın mutlulgunsifresi facebook sayfamdan mesaj atın başka dualr araştırcam

 168. öncelikle ALLAH RAZI OLSUN sizden. 7 senelik evliyim 2 tane kızım var ben çalışıyorum . kızlarımada annem bakıyo çocukları yalnız hafta sonu evimize götürebiliyoruz .bakıcının ters hareketlerinden cesaret edip veremedim k.validem biraz fevri daha çok kendine düşkün bakamam dedi . ee garip annem bırakmadı tabi annem bakıyor .işim stresli bi iş ve çocuklarımın özlemi onların yanında olamamak zaten beni üzerken eşimde hiç destek olmuyor çalışır parayı nererye harcar bilmem hiç bi zaman çocuklar gelsın özledim demez bunlara rağmen yaklaşık 5 aydır çok kötüyüz artık dayak yiyorum çok hırpalıyor dayanamaz hale geldim ne olur yardım edin 2 kızım için yuvamı yıkmak istemiyorum 2 ay önce bi agız tartışmasında eşim bana boşol git istemiyorum seni dedi okadar çok dua ettimki evde 2 yabancıyım yataklarımız ayrı 3 gün öncede çok iyiydi. eger tekrar nikah yapmazsak aynı yatakta yatamizamizi söyledim ama yanaşmadı sanki anlık değişiyor hocaya giittim size domuz yagı ile büyü yapmışlar dedi çok para istedi gücüm olmadıgı için veremedim ALLAH aşkına yardım edin şaşırdım evim cehennem oldu kocamla tartışmamızın sebeplerinden birisi en büyügü evimin odasının birinde tam 200 e yakın muhabbet kuşu var artık dayanamıyorum pislik kokuyo huzurum yok ben a diyorsam o b diyor ne olur çok köyüyüm ALLAHIM isyana girenden etmesin ama artık ölmeyi bile istiyorum kızlarım boynumu büküyo şu kuşlardan kurtulmak istiyorum acil yardım

  • Sevimkardeşim sizi anlıyorum lütfen biraz da kendiniz düşünün.katlamak zorunda değisiniz.elinizayağınız tutuyor çalışıyorsunuz.çocukalrınc-zda anenniz bakıyor bu adama bir ders veremk gerekmez mi.kabul etmiyorsanzı kuşları istmeyin gidin ammaenize yadaayrı bir ev açın kuşlar gitMEden gelmiyoruz deyin.o yalnız kalınca sizi özlyecektir sizin ona İHTİYACINIZ OLAMDIĞINI GÖRSÜN.HER GÜN “YA HAYYÜ YA KAYYUMBİ RAHMETİKE ESTEGİSÜ” OKU

 169. Günaydın, benim sizden ricam şu benim hiç bir işim sorunsuz olmaz her işimde bir sıkıntı yaşarım, madde ve manevi olarak hep bir huzursuzluk var, bir bereketsizlimi var gelirimde bilmiyorum. bir türlü borçlardan kurtulamıyorum. sağlıkla ilgili sorunlarda yaşamaya başladım. aslında tevekkül sahibiyim her zaman yaşadıklarımda bir hayır vardır diye telkinlerde bulunuyorum kendime, ancak bir süre önce bir yakınımı kaybettim ondan beri dua edemez oldum ne zaman dua okuyacak olsam ya bir engel yada bir bahanem oluyor. ve sıkılıyorum. buda beni ciddi boyutta rahatsız ediyor. çünkü dua okuyunca rahatlıyordum ben. duaları yanlış okumaya başladım sürekli tekrarlayınca hatalı okumalarım oluyor. bu durumda ne yapabilirim.

  • işlerinizin ters gitemsi sıkıntılarınızın nedeni dua etmeye yaklaşmamnızdan kareşim.Önce iyi olamaya niyet edin başaracağım deyin başaracaksınız.önce her gün 100 istiğfar ve 100 salavat okumaya başlayın.

 170. Mrb bn 20 yasındaym bı erkek arkdsm var evlılıgı dusunyrz ama oncekı gıbı ılgı gostrmyr zaman ayırmıyor ve ben bu durumdan cok sıkayetcıyım sureklı tartsmaya basldk ustelık aılemde onaylamıyor bıtsınde dıyemıyorum ama ben hayırlısını ıstyrm bana yardımcı olabılır mısnz

 171. mrb ben 4 yıllık evliyim 2,5 yaşında bir kızım var. aile rızası olmadan evlendigim için ailem konuşmuyor benimle eşim son 1,5 yıldır çok degişti alkol bagımlısı oldu şiddet uyguluyor hakaret ediyor başka kadınlarla yaşıyor çogu günler eve gelmiyor gidecek yerim çocugumu bırakıp çalışacak imknım olmadıgı için herşeye katlanıyorum çocugum bu olaylardan çok etkileniyor babaya çok düşkün ne yapabilirim bir yol gösterin lütfen şimdiden teşekkür ederim

 172. hocam yardım edin,

  imam nikahı ile evliyim sou yok bu işin bırakamıyorumda.içim yanıyor.
  biran önce bitirmem lazım bu durumu bana bir dua öğretin soğumam için onun bu dünyada olmadığını düşünmem için ayrılamıyorum ondan çok seviyorum ama bitmesi lazım yalvarıyorum bana yardım edin. hocalara gidip kendimi okutacağım soğumak için ne olur yardım edin sogumak istiyorum hocam ondan ama o da mutlu olsun istemiyorum içimi yakıyor onun mutlu olacağını düşünmek içimden kıskançlığıda atmam lazım hocam yardım edin bana ne olur caresizim gerçekten caresiz

  • ELİF HANIM 365 YA CELİL C.C OKUYUN HER GÜN HER GÜN 698 YA LATİF C.C OKUYUN DUA EDİN DOĞRU KARAR VEREBİLMENİZ İÇİN HER GÜN 1000 YA REŞİD C.C

 173. Çok özür dilerim ve çok teşekkür ederim durumumu ailemle paylastim artık onlarda gel dedi.kafam karma karışık yuva kolay kurulmuyo sinirle hareket etmek istemiyorum bütün problem kuşlardan kaynaklanıyo arkadaşımda evde kuş iyi değil huzursuzluk yaratır bereket olmaz falan dedi yani şu kuşlardan kurtulmak için artık büyücüye mi gideyim ne olur ben kafayı yicem ayrı ev açma imkanım yokta annenlere gelebilirim bütün herşeyi göze alabilir miyim bilmiyorum

 174. Merhaba. Ben 22 yasindayim. İki tane abim var 3 yil icinde ikiside evlendi ve gelinler abilerimden soguttular beni yeniden bana eskisi gibi olmak istiorum bu konuda bana yardimci olabilirmsnz..

 175. Allah razı olsun hocam
  soğumam için dediğiniz esmaları okuyacağım Allah Yardımcım olsun.
  hayırlı kapılarını açsın İnşAllah bana da :(

 176. İyi aksamlar hocam. Ben 22 yasindaym sevgilim beni cok seviyor ama olgun bi insan degil. İlerisi icn evlilik dusundugum biri ama bazi cocuksu davranislari ondan sogumama sebep oluyor.. Bana yardim edermisiniz ne yapmam gerek. Tesekur ederim smdiden hocam allaha emanet olun

  • evlilik evet çok kutsal canım benim iyi düşünmek gerekir.Sonradan mutsuz olmak ve pişman olmak var.iyi düşününün oan fırsatlar tanıyın deneyin olmuyorsa her ikiniz hakkınd ahayırlısı olsun

 177. Merhaba.oncelikle esmalarin baska yerlerde bulmadigim ozelliklerini burda buluyor olmamin memnuniyetini belirtmek isterim.
  Ben cok sakinyapiliydim cocukken,lakin esimle anlasmazliklarim,uzuntulerim beni cok sinirli ,gergin,mutsuz birisi yapti.bu sebepten hep huzursuzum,ve etrafimdakilara karsi bile sabrim kalmadi.4yasimdaki ogluma karsi bile asiri sinirli nip sesimi yukseltdiyim oluyor.vicdan azabi bir tarafdan,bir tarafdan artik bu halimden kurtulma isteyi beni boguyor.annemlere karsi da gergin oluyorum bazen.bu halimden kurtulmama hangi dua yardim eder INSAALLAH ?

 178. selamün aleyküm hocam benım sıkıntım şunlar:1. kısmetim kapalı hem kız arkadas konusunda hemde maddi konuda
  2. kızkardesım cok sinirli laf dinlemiyor en ufak seylerı bahane edip kavga cıkarıyor
  simdiden yardımlarınız için teşekkürler

 179. Selamun aleykum benım sızden magruzatım gecen gun esımle tartısmamız oldu son 2 yıldır sureklı tartısıyorum ısın ıcınde sıddette var son tartısmamzda esım bana ıkı defa bos ol kelımsnı kullandı ben suanda ne yapamalıyım yenıden nıkah tazelemyı ıstedım bu durumda esımle bırlıktelık yasamak dogru mudur acıl cevap yazmanızı rıca etcem

 180. selamın aleyküm hocam hayırlı ramazanlar.. benım sorunum eşimle. eşim polıs meslegın verdıgı bır durummu yoksa hayat sartlarımı bılmıyorum ama eşim çooookk sinirli karsısında kımseyı konusturmuyor nısanlıyken boyle değildi 3 yıllık evlıyız 17 aylık oğlum varr sadece bana deıl oğlumuza bıle 5 dakka dayanamıyor bıktım usandım sınırınden dayanacak gucum kalmadı la havle cekıyorum olmuyor suya dua okudum gızlıce ıcırdım olmadı allah rızası için yardım edın ne yapmalıyım sızın tavsıyenızıde denıycm olmazsa artık bosanmak son cözüm yardım edın ne olur

 181. hocam kocamdan soğumak istiyorum ne okumalıyım. hayatında başka bir kadın var. oda eşi ama ben soğumak istiyorum nefret bile etmeden unutmak istiyorum ne tavsiye edesiniz?

 182. kocamdan soğumak istiyorum.
  onun hayatında başka bir kadın var nikahlı onunla da
  ben soğumalıyım ondan da yaşamıyor gibi davranmalıyım.
  bana bir dua ne olursunuz. ne okumamı tavsiye edersiniz?

 183. selamün aleyküm hocam benim oturduğum evi arkadaşımın adına banka kredisi ile aldık aylık taksitlerini ödeyip oturuyorduk bir süre sonra evin üzerinde 13 tane icra olduğunu öğrendik arkadaşımla bu konuyu konuştuğumda ödemeye gücü olmadığını icraları kaldıramayacağını söylüyor ne yapmalıyım bilmiyorum arkada 3 tane çocuğum var hergünüm sıkıntıyla sorunla geçiyor dualarla ayakta duruyorum

  simdiden yardımlarınız için teşekkürler

  • haksızlık için 4011 Ya Bais c.c okuyun 1000 ya hakk c.c her gün 70 defa Ya Bedias semavati velard ya zel celali velikram okuyun.

 184. Selamun aleykum sız bana ayrı eve cıkmamı solemıstınz kuslar yuzunden ders vermem ıcın kocama evı ayırmam gerektıgını solemıstınız fakat smdı allahtan oyle bı mucıze oldu kı sızın dualrnzla kocam kendılıgınden kusları gonderdı bende evı temızlerken muska buldum ve cok huzursuzum sızden rıcam esımın bu evden soguyup baska bır eve cıkmamız ıcn bı dua var mı

  • Buna sevindim sevim ama illa diye tturtuma şimdimadem gönderi o nuskayı denze tabilirsin eğer büyü gibi birşeyden şüphe ediyorsan bir suya 5000 ya rakşb c.c oku suyu evin her tarafına serp sizde için

 185. merhaba hocam nasılsınız yeni katılıyorum size yazılarınız çok güzel bana da yardım eder misiniz bir sevdiğim var çok ama çok bağlandım ben ona çok seviyorum o da beni seviyor ama sorunlarımız var bir türlü aşamıyoruz artık tükendik ne olur yardım edin bir dua söyleyin ne olur yardım edin bana lütfen bir şey söyleyin ondan ayrılmak istemiyorum yardım edin nolur dualarınızda unutmayın beni nasıl dua edeyim bir yol gösterin lütfen çok teşekkür ediyorum

  • iyi anlşamk için öncelikle sen haklısn ben haklıyım diye değil sorun neyse onu çözmeye yönelin.232 Ya kebir bir suya okuyun için.1000 Ya vedud c.c tatlı birşeye okuyun beraber yiyin ..

 186. selamün aleyküm hocam ben 22 yaşındayım adım neslihan.evlenmek için kısmetimin açılması için ne yapabılırım.??bı kaç hoca kısmetın bağlı demişti.geln kişilere ya benden ya onlardan olan bır olumsuzluk sebebyle olmuyr.mutlu bir yuvam olsun istıyorum.sizden ricam Allah rızası için bana yol gösterın.

  • kısmet açmak dualrı var sitemde onalrı okuyun bir tanesi İnşirah suresi her sbaha suya okuyun 7 defa niyet ederek her sabha 489 ya Fettah c.c 573 Ya Bais c.c okuyun

 187. Eski kiz arkadasim tarafindan iftiraya ugradim suan mahkemeligim ve yeni evliyim yuvam yikilmak ve ben hapse girmek usereyim ALLAH RIZASI ICIN HANGI DUALARI OKUMALIYIM SIZDE DUA EFIN INSALLAH

 188. Hayirli ramazanlar ve hayirli gunler hocam. Ben sözleneli 3 gun oldu. Sözlumle 1.5 yildir sevgiliyiz. Sözlüm biraz fazlaca sinirli. Onu sakinlestirmek birazda iyi huylu edebilmek icin ne yapmaliuim hangi dualri okumaliyim. Yardim ederseniz sevinirim. Tesekkurler…

 189. Hocamm Ben İnsanlara Çbuk kızan herşeye sinirlenırım ve çok hata yaptım bunun için de çok acı çekıyorum benım için ne hayırlı ne yapıcamı bilmiyorum benım için napa biliriz ne yapmam gerekıyo doğruyu bulmam için lütfen yardım et

 190. Çok oldum bılıyorum hocam ama kuran ve duayı çok zor ezverlıyorum yenı kapandım 6 ay oldu ama ezverım hıç yok naptıysam olmadı hemen unutuyorummm bı çözüm varmı

 191. HAYIRLI RAMAZANLAR HOCAM BENİM SORUM ABİMLERLE İLGİLİ OLACAK ŞİMDİYE KADAR İYİ OLAN İŞLERİ KÖTÜYE GİTMEYE BAŞLADI BİR KAÇ KERE HACİZ GELDİ GENEDE DÜZELMEK İÇİN UĞRAŞIYORLAR AMA İŞYERİNE HİÇ İŞ YAPMADAN KAPETTIKLARI OLUYOR BENİM SİZDEN İSTEDİĞİM İŞLERİNİN DÜZELMESİ İÇİN HANGİ AYETLERİ OKUYUP HANGİ DUALARI OKUYALIM. TEŞEKKÜRLER

 192. merabalar..3 yıl süren bir ilişkim vardı liseden ayrıldık daha sonra üniversiteye gittik ayrı yerlere daha sonra tekrardan konuşmaya başladık normal bir arkadaş olarak kendisi din kültürü öğretmenliğini okuyor ben onunla ciddi düşünüyorum o ise kesin konuşamıyor yarına çıkacağımız belli değil diyor bende kendi kendime onu bekliyorum hakkımda hayırlımı veya olur mu bilmiyorum sizce ne yapmalıyım nasıl bir dua okumalıyım.

 193. Şimdi herşey yoluna giriyo gibi Allah’a hamd olsun boşol demişti şimdi nikah şart diyorum anlamıyo kalbi yumuşasin namaz kılsin istiyorum ins. Oda olur yine dua istiyorum size Rabbim göstermesin böyle şeyler smdıden tesekurler

 194. selamun aleykum öyle zor durumdayım ki eşimle severek evlendik 3.yıla gireceğiz hep tartışma bazen ayrılmaya kadar geliyoruz en sonunda pes ettim o ne kadar tartışma ortamı yaratsada susma kararı aldım susuyorum ama tartışma azaldı ama bu kez de hep o üste çıkıyor düzelen bişe olmadığını görüyorum ve bir bebeğimiz var gün geçtikçe tanıyamıyorum çok katı yürekli bana karşı haklı olsam dahi özür dilemez dışarıya ise çok iyi bi insan herkesin yardımına koşar benimle hiç derdini paylaşmaz muhabbet etmez bende habire nerde muhabbet duası varsa onu okurum yok yok yok kafayı uyicem en son yine 5 gün önce tartıştık geç geldi tanıdığım bi arkadaşındaymış ama giderken bi saate gelirim demişti defalarca aradım geliyorum evde konuşuruz en sonunda telefonu kapattı cinnet geçirdim ya halim okumama rağmen sakinleşemedim benim evde tek kalmama karanlıktan korkma gbi bi rahatsızlığım var evham oluyo bunuda bildiği halde gitmesine sinirlendim gelince tartıştık bana o kadar öfkeyle yaklaştı ki onu beklerken ne kadar üzgün korku dolu endişeli olduğumu anlamıyorda güvenmiyor musun diye bağırdı şiddet olunca gittim evden çocuğumla ben bunu kaldıracak yapıda değilim öyle ilgisiz bi insanda değilim eşimi çok sever sayarım o ilgisiz olsa dahi tam tersini yaparım iyi olmak için ama ben yaklaştıkça o benden hep uzaklaşıyor tartışmadan snra bende sni istemiyorum dedi 2 kez boş ol diye mesaj attı şimdi ayrı ev açacak gücüm yok çalışıyorum borcumuz var ayrı ev açana kadar ayrı yerlerde yatıyoruz keşke pişman olsa geç geldim haklısın dese bu sözü hak etmeyecek bi insan mıyım çok kötüyüm kendiside kötü boşu boşuna eziyet çekiyor gülüp eşinle çocugunla vakit gecirmek varken şu 2 günlük dünyada çok gerginim kötüyüm kararsızım ayrılmak istemiyorum ama ah bi düzelse ne yapacagımı şaşırdım eşim bi ara cinlere merak saldı duasını falan okudu korkmuyorda değilim çarpıldı mı diye çünkü sabahlara kadar uyumuyo uyusa kalkmıyor bi garip oldu çıktı adam ne olur yardımcı olun siteden okuduğum bi kaç şeyi yaptım ama bana cevap verirseniz sevinirm cevabı ismimle atarsanız ck sevnrm smdiden teşekkürler

 195. mrb.benim iki yıllık bir ilişkim var bir yıldır da nişanlıyım..nişanlandıktan sonra çok kötü günler yaşadık.aramızdaki saygıyı kaybettik.artık ikimizde sinirli kalp kıran insanlar olduk.birbirimize tahammülümüz kalmadı..herşey hazırken düğünden döndük..ama hala ayrılamıyoruz..sevgimizin sürdüğünü düşünüyoruz fakat hiç anlaşamıyoruz..bu aradaki muhabbeti arttırmak ve karşıdaki insanın sizi anlaması için bi dua var mı acaba.teşekkürler

  • bir tatlıya 1000 ya vedud c..c 232 Ya kebir c.c 88 ya halim c.c okuyun beraber yiyin.Ayırca her gün 1000 Ya Veliyy okuyun

 196. cevap için isim yazarmısınız hangi cevap benim bilemedim

  suan ki sıkıntı üzerimdeki agırlık kusura bakmayın cevaba isim yazarmısınız ..

 197. Merhaba hocam. Ben 22 yasindaym. Benm sorunum babamla. Eskiden cok iyiydik bana cok iyi davranirdi smdi ise cok kotu her an kavga edioruz istedgm hicbiseyi yapmio acaba ne yapmam gerek yardiminiza ihtiyacm var lutfen

 198. merhaba sizden acil yardım istiyorum benım 4 yasında oglum var cok yaramaz herseyı dokuyor hiç dinlemiyor bizi surekli yapma dedigim seylerde bızle inatlasıyor cok bunaltıyor benı ona karşi saglıklı dusunemıyorum ne okumalıyım

  • Hayirli aksamlar. Benim sorunum gecekeri odamda yatamiyorum korkyyorum sanki biri varmis gibi.d3gisik seyler yasiyorum bi hocaya gittim beni erkek cin gormus musallat olmus.okudu beni.okudugu gunden belli ates basiyor ara ara vucudumda degisik seyler okuyor.basim agriyor ogunden belli.hocayi aradim anlattim.kendini iyi hissedene kadar olur.vucuttan cikiyormus.vana yardimci olun:(

 199. slm hocam benimde sıkıntılarım var hocam eşimle 2 yıllık evliligim bitti boşandık nufustan düşmem kaldı 1 5 yaşında kızım var onu görmek istemiyor ayleine çok düşkün ayle ne dese oo oluyor yuvam onlar yüzünden yıkıldı ayrı ev istedim diye başımdan çok olaylar geçti haksızlıa ugradım hep rabbimme sıgındım eşim sinirli huyuna gidersen iyii hep sennsin dicen bazende olmuyor beni anlamıyor benimde pişmanlıklarım var hemde çok eşimimle nasıl barışabilirim benim için imkansız rabbim imkansızlıklarıma imkan versin onunda pişman etsin ama çok zorr çoçukgum var en çok ben istedim boşanmayı ama pişmanım ne yapmam gerekir nasıl bize dönebilir dualar yorumları okudumda ben su içiremem şimdi düşman gibiyiz eşimin annen-si eşyalarımı gönderdiginde muska çıktı pis yaglı kaıt var onun adına bir şey diyorlar bide iç çamaşırını göndermiş bende attım muskayıda suya attım korku için yaptırmıştı bizede içirdi suyunu ondan sonra dahada aylesine düşkün oldu anası için aglamaya başlıyordu beraber oturuyoduk çok inatlar eh dedilermi daha bitti ayrı evim olsun istedim yuvan yıkılsın dediler oglumuz ayrı ev tutmaz ddiler durumlarıda iyyii dii ne yapmam gerekir nasıl yola gelir hangi duaları okuyayım ne olursunuz en keskin acil dualarınızı bekliyorum ALLAH razı olsun sizden çok dua ediyorum yer gök dua üstüne

  • HER GÜN 305 YA KADİR C.COKUYUN 1100 YA ZÜL CELALİ VELİKARM OKUYUN EŞİNİZ SEVGİSİNİKAZANMAK İÇİN 1000YA VEDUD 7GÜN 786 BESMELE OKUYUN

 200. merhaba benim ilk evliliğimden 15 yaşında 1 oğlum var. şuan evliyim 4 yaşında kızım ve oğlumla birlikte yaşıyoruz. oğlum çok sinirli ve asabi . her şeye hiç düşünmeden karşılık verip etrafndaki insanları kırıyor. ve bu davranışları yüzünden üvey babası ilede sorun yaşıyor ne yapabilirim.

 201. allah razı olsun sizden ben fetih süresinide okuyorum 41 defa söylediklerinizide yapacap rabbimden hayırlısı deyip nasip de varsa okumaya devam edecem tekrar rabbim sizden razı olsun sevabınız çok bizleri dinleyip dualar paylaşıyorsunuz rabbimde sizlerden razıı olsun

 202. ablacım benim kardeşimin psikolojik sorunları var memlekette oturuyoduk taşınmak istedi taşındık aksi halde kırıp geçiriyo bizi ve kendini öldürmekle tehdit ediyordu.neyse istanbula geldik liseyi bile zor bitirdi o da rica minnet. sonra iş istedi yine aynı tehditlerle işe soktuk sonra tabi sürekli canı sıkılıyo yaşamdan bıktığını söylüyo bi gün intihar etti 3 gün yoğun bakımda kaldı. annemle ağlayarak acı çekerek yandık kavrulduk çok şükür uyandı ona kurban kestim. şimdide özel üniversite istedi kazandı ama bizim ödeyecek paramız yok bunu söyleyince sinir krizi geçirdi annemide beni de öldürmekle tehdit ediyo ve yaparda.. ne yapmam gerek bi yardımcı olursanız çok sevinirim. aksi halde bu cehennem azabını taşıyamıyorum artık

  • psikoloğa götrün kardeşim ..onu korunmak için de 998 Ya hafiz ccokuyun ayrıca pskolojik ahstalıklar için sitede daular var birde şahmeran duası nonalrı okuyun

 203. iyi aksamlar

  ben 5 senelik evliyim ve 3 cucugum var,esimle birbirimizi seviyoruz fakat son zamanlarda cok tartisiyoruz esim cok huyzuz süfürbaz sinirli olmus,huyuna suyuna da gidiyorum ama herzaman fayda etmiyo ve bu beni cok yipratiyo bazen öfkesine hakim olamayip cocuklari dovüyo.biri 3 yasinda diyeri 1 bucuk ve bir aylik bebegimiz..üstelik ayleme karsi hic saygisi sevgisi kalmamis düsman gibi görüyoo.bana yardimci olun hangi dualari okumaliyim,ayetel kürsi basladim okumaya…cevabiniz icin simdiden tskler

  • 88 ya Halim c.c 1286 Ya Gafur c.c 1000 ya Reşid c.c okuyun.409 ya Tevvab c.c 202 ya Berr c.c 1106 yaZahir c.c 68 Ya Hamid c.c suya okuyun …içimesin sağlayın bu suyu çayda kahvede yemekte kullanabilirsiniz.iyi geçim içine 232 Ya Kebir c.c

 204. Merhaba,
  Benim 2 kız kardeşim var. 15 ve 16 yaşlarında son bir yıla kadar gayet uyumlu idiler. fakat son bir yıldır çok umursamaz vurdumduymaz inatçı huysuz olup çıktılar. Sürekli isyandalar anne babaya isyandalar. biri sürekli kendini dışarılara atıyor geziyor dolaşıyor hafta da bir erkek arkadaş değiştiriyor. buna engel olamıyoruz . konuştuk nafile isyan ediyor sürekli bu sene oruç bile tutturamadık inanmıyorum günahı bana size ne diyor. Kendinden büyük erkeklere takılıyor. Diğeri ise çok asabi hırçın evden çıkmıyor. ikisini de kontrol altına alamıyoruz. Çok üzülüyoruz. Lütfen yardım edin ne yapabiliriz.

  • MAALESEF EREGENLİK DEDİKLERİŞEY KARDEŞİMALLAH YARDIM ETSİN.HER İKİSİ İÇİN SULARINA YADA NİYET EDEREK OKUYUN.72 YA BASIT C.C 71 YA BAİS C.C 409 YA TEVVAB C.C 170 YA KUDDUS C.C 202 YA BERR C.C 400 YA HADİ 6 YA HAMİD C.C OKUYABİLDİKLERİNİZ YADA HEPSİNİ SUAY OKUYUN BU İSİMLERİN HÜRMETİEN KARDEŞLERİME GÜZEL AHLAK VER KÖTÜ HUYLARINI GİDER ÖVÜELN BİR AHLAK VER DİYE DUA EDİN

 205. Lutfen banada yardımcı olurmusunuz,hasta bir annem var akciger kanseri,Rabbim kimseyi annesi bırakmasın cok zor,iyileşmesi için dualarınızı istiyorum ve bana onerebilcegniz dualarınız varsa cevabınızı bekliyorum saygilar

  • Zeynep;ya latif c.c 129 defa El-Ğaniyy c.c 1060 er Rahman 298 okuyun karser hsatalığı için ve şifa dualr var sitemde onları