Sıkıntılı Anlarda Okunacak Dua (Peygamberimiz(s.a.v)’in Duası)

darPeygamberimiz (A.S).Sıkıntılı anlarında  çok çok okugu bir duasıdır bu dua;

Hz Enes Bin Malikten(R.A) rivayet edildiğine göre Hz.Peygamber’e(S.A.) üzüntü ve sıkıntı veren bir durum olduğu zaman şöyle dua ederdi buyururlardı.

Okunuşu:” Ya Hayyü,Ya Kayyum! Birahmetike esteğiysü.”

Manası:” Ey devamlı var olan,ebedi ve ezelihayat ile hayy(diri) olan ve bütün mahlukatını (yarattıklarına) varlıkta hayatta tutan “ey hayy ve kayyum olan Allah’ım! Rahmetinle yardımını isitiyorum.

Peygamberimiz (A.S) sıkıntı ve üzüntü anında Cenab-ı hak’tan yardım taleb eder,imdat isterdi.Peygamber efendimizin duasındaki inceliğini anlayabilirseniz siz de ver gücünüz ile taa içten,gönlünün derinliklerinden bu daularla yardım talep eder ve imdat istersiniz.

Arama etiketleri : sıkıntılı anlarda okunacak dua,sıkıntılı anlarda okunacak dualar,sikinti dualari,sikintili anda okunacak dua,sikintili zamanlarda okunacak dua,sıkıntılı zamanlarda okunacak dualar,sıkıntılı anlarda dua,sıkıntılı günlerde okunacak dua

601 “Sıkıntılı Anlarda Okunacak Dua (Peygamberimiz(s.a.v)’in Duası)

 1. merhaba arkadaşlar bana dua etmenizi istiyorum sıkıntılı günler yaşıyorum duaya ihtiyacım var dualarınızı bekliyorum inşallah allah için lütfen a.e.o eselamun aleyküm

  • Allah ne sıkıntın varsa en kısa zamanda geçirsin inşallah fadime kardeşim.La havle vela kuvvete…” çek.Çoca Estağfirullah çek.Günde 41 defa “La ilahe illa ente subhaneke inni küntü minez zalmin.” oku.Sıkıntının ne olduğunu yazarsan ona göre de dua öneririm.

   • s.a ben sizden çevirgel duası diye bir şey varmı varsa hangisi nasıl oluyo bana yardımcı olurmusunuz eşim beni düşmanı gibi görüyor eve gelmiyor telefonu ma bile bakmıyor araba ile kapının önünden geçiyor ama eve gelip çoçuklara bile bakmıyor.sürekli dualar ediyorum lütfen sizde dua edin ben nasıl dua edeyim.kızım çok üzülüyor ben onu mutlu edemiyorum ne yapsam ne okusam adamı eve getirsem eşim 44 yaşında cahil değil kimsenin lafına gelmiyor sizene diyor ALLAH RIZASI İÇİN BEN NE YAPAYIM NASIL YUVAM KURTARAYIM. selametle.

    • Ablacim ne kadar isini gorur bilmem ama allah yar ve yardimcin olsun ayetel kursiyi yedi gun boyunca su kadar okuyorsan ve son gun dilegini bagislarsan kabul oluyormus ama icten yapman lazim 1.gun 50 kere
     2.gun 170 kere
     3.gun220 kere
     4.gun 313 kere
     5.gun 50 kere
     6.gun 170 kere
     7.gun 313 kere oku

   • Benim pesimi birakmayip hala arayip rahatsiz eden kufur hakaret tehtite kadar giden evimi de bilen eski bir erkek arkadasim var nisanliyim bunu biliyor ve nisanlimla da konustu telefonda. Benimle artik isi olmayacagini ve agir hakaretlerle nisanlima telafuz etmis bana da ayni sekilde msjlar atmasina ragmen 2 3 gunde bir ariyor numarasi engelli mesgule dusuyor fakat bu cagriyi gormek bile beni tedirgin ediyor numara degistiremiyorum eve gelicek olay cikicak diye. Bu beladan sikintidan kurtulmak ve ayni zamanda onunda benden tamamen sogumasini beni unutmasini istiyorum. Bununla ilgili bir dua tavsiye edermisiniz.

 2. lütfen ALLAHIMIN rızası için bende sizden dua istiyorum eşimin hataları yüzünde yavrularımdan ayrılmak yuvamın dağılmasını istemiyorum eşimin hayırlı aklını başına alması ve yuvasına sahip çıkması için dua istiyorum ŞİMDİDEN ALLAH BİNKERE RAZI OLSUN…

  • Gül hanımcığım hayırlı sabahlar Allah yar ve yardımcınızolsun.Allah en kısa zamanda sıkıntılarınızdan kurtarsın.Bak canımçocuklar özellikle annelerin canı ciğeri onlar için sabret ve dua et.Her gün 1000 defa “Ya Allah ya Velyyü “çek.Eşin iiçin 400 defa “ya Hadi” 170 defa “Ya kuddüs”çek içeceği suya yemeğe.Bir de eşinin eve bağlanması için.
   Eve gelmeyen veya kaçan, sürekli dışarda olan eş,çocuk veya herhangi birini evine bağlamak,kaçmasını engelllemek yada geri getirmek için DUHA suresini belirtilen miktarda okumak ve yazılı nüshayı karanlık bitr yerde yada bir kitap arasında saklamak la istek yerine gelir.

   Cuma gecesi kalkıp abdest alarak kıblye karşı dönüp otur ve önce duha ” suresinin bir kere ,sonrada geri getirmek eve bağlamak ,ısındırmak istediğiniz kimsenin üzerine değmiş bir elbiseyi ,saç telinin veya başka bir eşyayı önüne koy,bir kere daha “duha” suresini oku.

   Duha suresi:

   “Ve’d-Duha velleyli iza seca.ma veddeake Rabbüke vema kala.Ve le’l-Ahiretü hayrun leke mine’l Üla.Ve lesevfe yu’tıyke Rabbüke feterda.Elem yecid ke yetimen fe eva.ve vecedeke dailen feheda.Ve vecedeke ailen fe ağna.fe emme’l-yetime fela tekhar.Ve emme’s saile fela tenhar.ve emma bi-nimeti rabbike fehaddis.”

   sonra da 170 kere şu duayı oku.

   “Allahümme ya camiannasi liyevmin la raybe fih.İnanallahe la yuhlfiü’l-miyad.icma beyni ve beyne fülan bin fülame ve tülane binti fülane…..”

   Okuma soarasında günlük veya ödağacı yakıp odanı güzel bir koku ile kokulandır.

   Bu sondaki dua yı Arapça olarak da yaz ve arapça parçayı katlamadan karanlık bir yere koy ve sadece geceleri okuyacağın zaman çıkar.Ona bakarak yogunlaş ve bir kere “vedduha” suresini okuduktan sonra alttaki türkçe harflerle yazılı olan duayı 170 kere oku.Arapça duayı da bir kitabın arasına yada karanlkı bir yere koyarak ortadan kaldır.

   kaynak.Dr.Arif Arslan(Dua ile ruhsal tedavi)
   Ayrıca:
   Bir şahsı kendine bağlamak yada itaat ettirmek istendiğinde temiz bir abdest alıp tenha bir yere çekilinir.

   Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Sonra o kişinin hayalini hatırlayarak veya resmine bakarak otuz kere salat ü selam okunur.Sonra 170 defa “VED-DUHA ” suresi okunur.Biiznillah isteğin yerine gelme ihtimali yüksektir.
   Canım kötü alışkanlıklarında kurtulması için de.
   her gün 7 defa “Kenzül arş duasını bir suya oku” buna 7gün devam et.
   içki ve diğer kötü alşıkanlıklardan kurulması için de.
   Duanın okunuşu: “Ya eyyühellezine amenu innemel hamru vel meysiru vel’ensabü vel ezlamü rıcsüm min amelişşeytani fectenibuhü lealleküm tüflihun.İnnema yüridüş şeytanü ey yugıa beynekümül adavete vel bağdae fil hamri vel meysiri ve yesuddeküm an zikrillahi ve anis salati fehel entüm müntehun.Ve atıy’ullahe ve etıy’ur rasule vahzeru.Fe in tevelleytüm fa’lemu ennema ala rasullinel belağul mübin.”

   İçki mübtelası olanı içkiden vazgeçirip nefret ettirmek için:

   Taze bir abdest alınır.Yukarıdaki ayet-i kerimeler harekesiz olarak,cuma namazını kıldıktan sonrakimse ile konuşmadan yazılmalıdır.Yazılan kağıt bir sürahiye konulur.Yağmur yada temiz su konarak yazı imha edilir.Yazılan bu ayetler ayrıca sürahideki suya yetmiş defa okunur.Bu su ile hamur yapılarak ekmek yada başka bir yiyecek yapılır.Cumartesi sabah kahvaltısı bu ekmekle yapılır.Beş gün arka arkaya bu ekmeği yemeye devam edilir.Allah’ın izni ile içki mübtelası olanın kalbinden içkiye istek kaybolacaktır.

   Bu manevi yöntem zinadan,kumardan,yalandan,koğuculuktan kurtulmak içinde yapılırsa,kişinin kurtuluşuna Alla’ın izni ile vesile olur.

   Allah yar ve yardımcınız olsun.

   kaynak:Arif pamuk(Resulullah’ın dilinden dualar)
   Bunlardan yapabildiğini yap ve bana dageri dönüşyaparsan sevinirim.

   • s.a gül hanıma önerdiğiniz duayı çok beğendim ama türkçe yazılan duayı nasıl arapça yazacağız yardımcı olsanız. bende bana asi düşman gibi davranan oğlum için okusam……. ayrıca 5 aydır eve gelmeyen eşimiçin okusam ne kadar yararı olur ……..banada duada yardımcı olursanız sevinirim…eşimboşanma davası açtı ben ayrılmak istemiyom evine dönsün yuvasına 3 çocuğunun yanında olsun istiyom lütfen sizde dua edin ALLLAH RAZI OLSUN.

    • EŞİM EVE 5 AYDIR GELMİYOR BENİM ADIMI BİLE ANMIYO BİTTİ DİYOR BAŞKA YOK .2.KELİMEDE KES KES DİYO HEP TERSİYO KIZIMMÇOK ÜZGÜN UFAKLIĞIM 5 AYLIKTI ŞİMDİ 11 OLACAK BABAMIZ YOK BOŞANCAM DİYO BAŞKA BİŞEY
     DEMİYOR NE YAPAYIM D AVA DİLEKÇESİ GELDİ İNŞAALAH BARIŞIRIZ DİYE DUA EDİYOMM AMA ADAMDA HİÇ YUMUŞAMA YOK NE OKUSAMM YUMUŞASA KALBİ BANA TEKRAR ISINSA EVE ÇOÇUKLARININ YANINA GELSE YUVAMIZ KURTULSA LÜTFEN CEVABIIZI BEKLİYORUMM.

     • SEHER HER ŞEYİN HAYIRLISI KARDEŞİM…BAKIN 88 YA HALİM C.C OKUYUN 1286 YA HAFUR C.C 514 YA REŞİD C.C

     • s.a burada vermiş olduğunuz esmaları , ne zaman hangi vakitte,ve kaç gün okumam gerek. YA HALİM ne için YA HAFUR mu GAFUR mu ne için YA REŞİT ne için okunacak ona göre niyet alcam….birde benimm ufak bebek var onunla ilgilenirken de okuya bilirmiyimm. namazı bile zor kıldırıyo hep kucakta ilgii alaka bekliyor .hayırlı sabahlar olsn hepinize ALLAH RAZI OLSUN. BİRDE size 9 ARALIK TA sıkıntımı yazmıştımm cevabını merak ediyorum.birtürlü bulamadım ..nasıl bulabilirim .siz o tarihde gelen sorulardan bakarsanız çok sevincem.

     • seher yorumlara bakacaksınız bulmak için geriey doğru..ya halim her gün 88 sakinlik için.. ya gafur c.c1286 her gün kavga olmaması için yine sakin ve merhametli olması için.514 ya reşid c.c doğru yolu görsünkötü alışknalığındna kutulsun diye.

     • 9 aralıkda arapça bilmiyorsa ne yapayım demişsniz.
      bende..seher hanım arapçabilmiyorsanız latince yazın

   • SELAMÜN ALEKKÜM iyi geceler ALLAH RIZASI İÇİN BİÇARE eve gelmeyen evden gidenii geri dönmesi için duha süresini okunup sonra 170 allahümme ya camiannasi…… dası okncak fülan bin fülame ve tülane binti fülane burada nasıl isimleri söylüyoruz örnek verirmisiniz. birde cuma gecesi denmiş sadece ogünmü okunacak sayısı varmı. kaç günn tekrar edecekmiyiz.bide öd ağacı günlük bunları nerden bulcaz olmazsa ne olur. bunları yaparsam eşim eve dönermi VEYA DÖNMESİ İÇİN BAŞKA NE OKUMAM NE YAPMAM GEREKİR lütfen çok bunaldım 18 yaşında oğlum var bu olaylar yüzünden hergün tartışıyoruz bana çok kaba kelimeler kullanıyor benim annaliğime hakaret ediyor çok zoruma gidiyor eşim sorumluluğundan kaçtı boşanıp kafasını dinliyecekmiş ben 3 çocoğun yükünü çekecem inanın ne okuyacam nasıl dua edecem iyice psikolojim bozuldu ilaç da alıyom ama olmuyor .nasıl olacak herşey bukadar sona geldi telafii eden de yok korkuyorum . tırnaklarımızla ne zorluklarla bu günlere geldik şimdi 5 kişilik yuvamm parçalanıyor bunuda eşimm istiyor evlilikten benden sıkılmış açıklamasıda bu, BEN ne yapayımm VALLAHİDE BİLLAHİDE akıl hastanesine gidecek dereceyeDEYİM kafamı toparlayamıyorum….hele oğlum hele oğlum inanın o kadr terbiyeli idiki 4 sene YURTTA OKUDU ama gelin şimdi görün…..İNANIN CANIMI ÇOK YAKIYO KENDİME HAKİM olamyorum beddua ediyorum eşim 23 yılı ,, beni oyuncak gibii sildi attı arkasına bile bakmıyor. bense gece gündüz dualar ediyorum barışalım diye ALLAH için söyleyin bendemi bitireyim oglan bellide 2 kızı babasız büyütmek korkutuyor bide bana boşanmazsam kızlarıda alırım diyo işn içinden çıkamıyorum.sitedeki nerdeyse tüm duaları yazdım ,, ama hangisini nerde. nasıl , ne zaman yapcamm bilemiyom kafamı toparlayıp veremiyorum siz ne tavsiye ederseniz ona devam edeyim.allah rızası için sizde bu biçare ye duada bulunun allahım herkezin gönlündekinihayırlısıyla kabul etsin AMİİİN.

    • SEHER HANIM İLLA BU DUAYI YAPMANIZ GEREKMİYOR BİR DUA 3 DEFA YANİ 3 GÜN YADA 7 GÜN DEVAM EDİLİRSE İYİ OLUR.OARDAKİSİMLERE KİŞİNİN ANNE ADI VE KENDİSİNİN ADI OKUNUR..MESELA AYŞE OĞLU MEHMET’İN GİBİ

    • Allah a gönülden edeceğiniz her dua makbuldür. Şu kadar falan şunu okuyun diye kendini sıkma. Benimde çok zor günlerim oldu. Allah a dua ettim ama içten. bildiğim ne sure varsa onu okudum, ve Rabbim yardım etti. Bu da size bir sınav .Allah tan hayırlısını dileyin sadece

   • selamün aleyküm yukarıda yazan içki müptelasından kurtulmak için yazan ayet hangi süre öğrenebilirmiyim. yazarken ona bakarak yazsam daha kolay olcak ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN.

     • ya eyyühellezine amenü innel hamru diye başlayan dua cuma namazından sonra konuşmadan yazılacak ha mur yapılacak deniiuor bu ayet hangi sürede onu sor muştum birde sizden ricam arapça olan ayet ve duaların süre adını yazarmısınız okurken daha kolay oluyor..selametle.

   • bu esmaları kaç gün okumak lazım. hangii vakkitte okumak daha eftaldir 9 aralıkta sorduğum soru odeğildi onu okudum benim sordugum çok uzun ca yazmıştım gece saat 3 30 da gibi yazılmıştı.

     • 88 ya halim 1286 ya gafur 514 ya reşit bunları kaç gün okuyacağım hangi vakıtte saati varmı. mesela yorumların birin de 786 besmele yatsıdan sonra 1000 ya vedüd pazartesi sabah namazından sonra kimini kuşluk vaktinde vs onun için sordum birde uzun olan esmaları dışarıya çıktığımızda da okusak sakıncası varmı illaki saccadede kıbleye karşımı olcaz tam niyeteniyom muhakkak birileri geliyor arada mecbur konşmada oluyor selametle.

     • 88 YA hALİM HER GÜN VE CUMARTESİ GÜNÜ OKUNABİLİR.1286 YA GAFUR C.C HER GÜN İSTEDİĞİN SAATTE VE PAZAR GÜNÜ. 786 BESMELE AKŞAM İLE YATSI ARASI.. YA VEDUD C.C HER GÜN VE PAZARTESİ GÜNÜ.BUNLARA 21 GÜN DEVAM EDİN..KARDEŞİM EVDE OLDUĞUN ZAMAN ABDSETLİ VE KIBLEYE YÖNELİK OKUYUN DIŞARAD AOLDUĞUNUZ ZAMANDA OKUYABİLİRSİNİZZ.

    • inanın siz daha kolay bulursunuz onun cevabı … benim için çok önemli bakın şöyle 8 aralık pazar günü oturdum. sabah namazına kadar sitedeydim gece saat 3 30 4 00 falan ne olur yardımcı olun allah razı olsun şu zor günlerimde allah sizle tanıştırdı hamd olsun.sıkıntımı uzunca anlatmıştım.

     • ya eyyühellezine amenü innel hamru diye başlayan dua cuma namazından sonra konuşmadan yazılacak ha mur yapılacak deniiuor bu ayet hangi sürede onu sor muştum birde sizden ricam arapça olan ayet ve duaların süre adını yazarmısınız okurken daha kolay oluyor..selametle.

     • ALDIĞIM KAYNAKYA YAZARSA YAZIYORUM ZATEN YOKSA AAŞTIRYPRUM BULAİBLİRSEN YAZIYORUM..
      يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ إِنَّمَا الْخَمْرُ وَالْمَيْسِرُ وَالأَنصَابُ وَالأَزْلاَمُ رِجْسٌ مِّنْ عَمَلِ الشَّيْطَانِ فَاجْتَنِبُوهُ لَعَلَّكُمْ تُفْلِحُونَ
      Yâ eyyuhâllezîne âmenû innemel hamru vel meysiru vel ensâbu vel ezlâmu ricsun min ameliş şeytâni fectenibûhu leallekum tuflihûn(tuflihûne).
      MAİDE SURESİ 90

 3. merhaba arkadaşlar annem hasta nişanlımlada maddi sorunlar ve işsizlik yüzünden ev alıp evlenemiyoruz ALLAH rızası için dualarınızı eksik etmeyin gerçekten çok sıkıntılıyım nefes alamıyor durumdayım inanın bizim için
  dua edin lütfen…

  • Gülşen merhaba canım Allah şifa versin.İnşallah en kısa zaman şifaya kavuşur.Üzerine 200 defa “Ya Allah ya Şafi “okuyun.Nişanlınız için de maddi sıkıntılar için her gün sabah ve akşam Yasin suresi ile Vakıa suresini okuyun.Ayrıca her sabah 308 “Ya Fettah Ya Rezzak” okuyun ardından da “İnnahe hüver rezzaku zül kuvvetil metin vela havle vela kuvvete illa billahil alıyyil azim.” duasını 21 defaokuyun.rızık sıknıtısınıben çok bol siftiğfar giderir bu nedenle gün için nekadar sitiğfar çekerse iyi olur.Birde Allah’ın “Ya Ğani ve Ya Muğni” ismini özellikle cuma gecesi yada her günçekerseniz en kısa zamanda rahatlarsınız.İnşallah.

 4. benim işlerim kötü gitti maddi açıdan çıkmazdayım yardım edecek kimsem yok çocuğum okula gidiyor 1 sınıfda eve haciz gelcek napcam bilmiyorum allahım sana sığındım nolur banada dua edin başkasının ettiği dua tutarmış işlerim açılsın kimseye muhtaç olmayayım allah büyük ………….

  • METE KARDEŞ ALLAHIM EN KISA ZAMANDA BU ÇIKMAZDAN ÇIKARSIN İNŞALLAH.BEN ŞU AN EN İÇTEN DİLĞİM İLE METE KARDEŞİMİN SELAMAET ÇIKMASINI İSTİYORUM ALLAHIM ONA YARDIM ET HAYIR KAPILARINI AÇ RIZKINI BOLLAŞTIR.METE KARDEŞ HER GÜN 308 DEFA YA FETTAH YA REZZAK OKUYUN.HER GÜN EN AZ 100 SİTİĞFAR VE 100 SALAVAT ÇEKİN.HER GÜN 1100 DEFA YA GANİYY YA MUĞNİ ÇEKİN.HER GÜN VAKIA SURESİ İLE YASİN SURESİNİ OKUYUN ÖZELLİKLE SABAH VE AKŞAM NAMZALARINDAN SONRA EN KISA ZAMANDA RIZKINIZ AÇILACAKTIR.ALLAHIN İZNİ VE YARDIMIYLA

 5. merhaba arkadaşlar benimde sıkıntım derdım büyük banada yardım edın banada dua edın eşimle aramız soğuk yuvam yıkılmak üzere ben yuvamın yıkılmasını istemiyorum hepinizden ALLAH razı olsun

  • Bedriye hanım merhaba inşallah düzeltir Allahım siz de dua edin.
   Dargın olan eşler veya herhangi bir şekilde araları bozulmuş olan eş-dost,arkadaş, yada yeni bier arkadaş eş-dost edinmek isteyen biri o kimsenin kalbini ve sevgisini kazanıp kendisine bağlamak isterse,tenha bir yerde kalbini kazanmak istediği kişiyi hayal ederek veya resmini önüne koyup ond ayogunlaşarak “YA MUCİB” (3025) defa okur ve arkasından o kişinin annesinin ismiyle birlikte “Allah’ım bu kimsenin sevgisini bana nasib et kalbini bana bağla” diye dua ederse isteği meşru ve helal olduğu müddetçe kabul olur ve istediği şeyi elede eder.

   Ayrıca:Herhangi bir kimsenin kalbini etkisi altına almak isteyen kişi,bı ismi aradaki soğukluk,kin,nefret ve düşmanlık gibihususlar olsa bile bunların giderilmesi niyeti ile ,seher vakti (18.000) defa “YA SEMİ” dieye okuyan ve her yüz de istediği kimsennin isteğinin yerine gelmesi için dilekte bulunan kimse ,istediği kişinin kalbini etkisi altına alır.kendine bağlar.Sevgi ve ilği hasıl olur.ve dolayısıyla aradaki soğukluk ve düşmanlıklar yok olur.
   birde şunu yapın inşallah en kısa zamanda düzelir.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

 6. selamun aleykum siz gerçekten allahın bahşettiği iyi kullardansınız bnm için de dua edermsinz bnm de edebilceğim bir dua war ise bnde ederim.bn yuwa kurmayı çok istiyorm hergün namazlarda da dua ediyorm rabbim sewdiğin razı olduğun kullarından dünya ahiret eş nasip et bana die şmdiki ewlilikler okadar kötüki korkuorm mutlu olacağm we edebilceğim biri olsn istiorm dualarınızı bekliorm..allaha emanet olun..

  • Tülin hanımcığım bende senin için dua ediyorum işte Allahımbu kardeşime seninde sevdiğin bir kulu nasip et evlilik için o güzel bir yuva kurmak istiyor senin yardımınla ona hayırlı birini nasip et.Aminnn.Tülin hanım her gün 489 defa Ya Fettah okuyun ve ye Ya Basıt 573 defa ya Bais okuyun.Cuma sela vakti 1062 defa Ya Bais okuyun.Ve cuma günü 18 defa Cuma suresini okuyun.fetih suresinin ilk ayetini 101 defa yine cuma günü okuyun.

 7. eşim askerde Allaha şükür doğuya düşmedi ama çok zor geliyo bana özlem çok var zamanın bian önce bitmesini zor günlerin bitmesini istiyorum rahatlamak için bır dua rica ediyorum sizden.

  • Kendiniz için “Elemneşrah suresini “okuyun bir de “Ya Basıt” ve”Ya Bais”esmalarını okuyun.Onun krounması için de her gün Ayetel Kürsi okuyun birde her gün 1o defa yada daha fazla “Ya Hafız “okuyun.Geçecektir canım Allah korusun eşinizle birlikte tüm askerlerimizi.

 8. Allah rızası için bana dua edin…sıkıntılarım geçsin..kötülükler benden uzak olsun…sevdiğim kişiyle barışayım güzel bir yuvamız olsu…o kadar çok ihtiyacım varki dualarınızaaa..allah şimdiden hepinizden razı olsun…

  • Rüya hanımcığım Allah dualarınızı kabul etsin sıkıntılarınızı gidersin sevdiğiniz kavuşun güzel ve mutlu bir yuvanız olsun inşallah.Sıkıntılarınzın gitmesi için her gün “Ya Selam celle celalühü “zikrini 131 defa çekin.

   Dargınlıkları gidermek için okunacak dua:

   Anlamı: “Allah’ım! Kalplerimizi birleştir(bizi ayrılığa düşürme). Aramızı / sosyal ilişkilerimizi düzelt. Bizi doğru yola ilet. Bizi (şirk, küfür ve nifak) karanlıklarından kurtar, (iman ve İslam) aydınlığına çıkar, bizi her türlü çirkinlik ve edepsizliğin açığı ve gizlisinden uzaklaşır. Allah’ım! Kulaklarımızı, gözlerimizi ve eşlerimizi (her türlü kötülükten ve günahtan) koru.” (İbn Hibban, Rakaik, No: 996)

   Okunuşu: “Allahhümme ellif beyne kulubina ve aslih zate beynina, vehdina sübüle’s-selami ve neccina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibne’l-fevahışe ma za- hara minha ve ma betane. Allahümme’hfazna fi esma ma ve ebsarina ve ezvacina.”

 9. bu persemde ultrsona gireceğim.kötü bi hastalık olmaması için bana dua edermisiniz.çok ihtiyacım varr.Allah rızası için..Allah hepinizden razı olsunn.

  • Allahım bu kardeşimin sonuçlarının güzel çıkmasını diliyorum senden ayrıca kötü hastalıkların şerrinden koru.161 defa “Ya Mani “okuyun.

 10. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah.Benimde işyerinde sorunlarım var.Bir kısım yöneticiler mazlum kişileri eziyor aşikar mobbing uyguluyorlar.Benide kendi yanlarında olma konusunda zorluyorlar.Ben kimsenin incinmesini üzülmesini istemiyorum.Onların yanında olmayıncada sürekli hırpalıyor,üzüyor ve kötü davranıyorlar.Çok dua ediyorum ama bir türlü çıkamadaım bu işin içinden.Rabbimin indireceği her hayra muhtacım.

  • Amin Elifciğim Allah yardımcın olsun O kişilerin doğruyu görmesi için her gün 514 defa Ya Raşid okuyun.Onlardan kendini ve diğerlerini koruman için.
   Kötülerin şerrinden korunmak ve onlardan kurtulmak için her gün 7 kere okunur.

   Kureys Sûresi ve okuşu
   “Li iylâafi kurayşin İlâafihim rihleteş şitâaaai vessayf ,Fel ya’büdüü rabbehâazel beyt .Ellezii et ‘amehüm min cuuın ve âmene hüm min havf”

   Manası:

   “Kureyş’e kolaylaştırıldığı, Evet, kış ve yaz seyahatleri onlara kolaylaştırıldığı için, Onlar, şu evin Rabbine kulluk etsinlerki, Kendilerini açlıktan doyuran ve her çeşit korkudan emin kıldı.”

 11. selamunaleyküm 1 haftadır içimde bir sıkıntı var sevgilimle ayrıldım ve ben intihar ettim şuan çok kötü durumdayım yemek yiyemiyorum gülemiyorum bana ALLAHIMDAN yardım dileyecek bi dua istiyorum çok kötüyüm

  • bakın kardeşim öncelikle Allaha inanıyorsan ve Allahtan yardım istiyorsan onun verdiği canı ancak onun alacağını bilmelisin.Bizim bedenimiz bize emanet verilmiş biliyorsun sana bir şey soracağım sevdiğin için intihar ettin eğer ölseydin ne olacaktı değecekmiydi neyi ispat edecektin acaba ya seni sevenler bak kardeşim seni anlıorum mutlaka üzülürsün beklentilerin vardır onlar olmadı ama dünyanın sonu mu bu? Kısmet değilmiş yada anlaşamadınız ayrıldınız insanlar yıllarca evli kalıyorlar ayrılıyorlar.şu an bunları düşünemezsin ama bir süre geçsin bak düzeleceksin belki de ondan daha çok seveceğin biri çıkacak karşına sakın kendini bırakma hayat her şeye rağmen yaşamaya değer.Sen Allah de onun huzura git sana hemen kucak açacaktır.Üzüntünün geçmesi için “72 defa Ya basıt ” 62 defa Ya batın” oku Allahın hayat veren ismi ile dua et.”ya Hayyu ya kayyum Birahmetike esteğisu” Allahım Hayy ve Kayyum isimlerin hürmetine yardımını diliyorum.Sen yaz stediğin akdar yaz cevap vereceği hadi Allaha emanet ol.Allah yar ve yardımcın olsun.

 12. merhabalar öncelikle vermiş olduğunuz hizmetten dolayı çok teşekkür ederim bu yıl üniversiteyi kazandım ve yurtta kalıyorum ve sürekli içimde bir sıkıntı var rabbime yalvarıyorum bu sıkıntının geçmesi için fakat çok zorlanıyorum burada ne yapacağımı bilmez haldeyim sürekli ağlıyorum ve her yer ve herkes çok pismiş gibi geliyor inanın ibadet edip huzur bulmak istiyorum ama seccademi serecek yer bile bulamıyorum ne zaman odadan dışarı çıksam muhakkak başıma bir iş geliyor piskolojim bozuldu galiba sürekli hastalık kapacakmış gibi hissediyorum ben dikkat ettikçe başıma bi iş geliyor ya biri üstüme bişey doküyor yada daha iğrenç pislikler bulaşıyor üstüme başıma sürekli böyle,dayanamaz oldum artık.biliyorum çok daha kötü sorunları olan insanlar var benimkinin yanında ama çok kötü hissediyorum.ben sürekli dua etmeye çalışıyorum sizde edin lütfen.ruhum daralıyor kötü şeyler düşünmeye başladım böle şeyler düşünüp günahkar olmak istemiyorum lütfen dua edin Rabbim doğru yolu göstersin bana.Allah hepimizin yardımcısı olsun.sadece paylaşmak istedim okuduğunuz için teşekürler.

  • Melisa merhaba canım sabırlı ol ve ailen ile paylaş belki başka bir çözüm bulunabilir.Dua et her gün sabah akşam “Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alim” 3 veya 7 defa oku.ayetel kürsi oku yine aynı şekilde.yardım edceğim bir şey varsa mutlaka yaz.Hasbün allahi ve nimel nimel mevla ve nimen nasir oku.sşteme gir bak seni rahatlatacak dualr vardır.Özellikle semalara bak kolay zikredebilirsin.

 13. slm arkadaslar hep icimde korku var 5 vakit namazimi kiliorum 2 yil once yine ayni durumdaidim ama namazimi braktim 2 yik gecti yine aynisi oldum

  • Namazı asla bırakma kardeşim.Korku için sana terapi olacak dua verecem mutlaka iyi gelecektir bunu ilaç gibi düşün ve inanarak oku hatta suya oku ve ilaç niyetine iç.
   “Eûzu bikelimatillahi’t-tâmmeti min şerri mâ halak” “Bütün aratılmışların şerrinde Allah’ın tam ve sarsılmaz kelimelerine sığınırım”
   Diğer bir dua da;
   “Velâ yeûduhû hıfzuhuma ve hüve’l-aliyyü’l-azim”
   Bu duaları ister suya ister üzerinize sabah akşam hatta 5vakit okuyun 3 er beşer yada 7 defadaha fazla okursanız daha iyi olur.

 14. selamın aleyküm peki bu dua bizim her sıkıntımıza iyi gelir mi_? içimiz ferahlar mı_?

  “Eûzu bikelimatillahi’t-tâmmeti min şerri mâ halak” “Bütün aratılmışların şerrinde Allah’ın tam ve sarsılmaz kelimelerine sığınırım”
  Diğer bir dua da;
  “Velâ yeûduhû hıfzuhuma ve hüve’l-aliyyü’l-azim”
  Bu duaları ister suya ister üzerinize sabah akşam hatta 5vakit okuyun 3 er beşer yada 7 defadaha fazla okursanız daha iyi olur.

  • Her şeye iyi gelir fakat bu özellikle koruma dualarıdır.tüm şerlerden başınıza gelecek her kötülükten korumak için

  • Maddi ve manevi sıkıntılar için
   Bismillahirrahmanirrahıym; “La Havle Vela Kuvvete İlla Billlahil’Aliyyil’Azıym.”

   Manası: “Rahman(Esirgeyen)Rahim(Bagışlayan) Allah’ın adıyla.Çok yüce ve çok büyük Allah’ın himayesine sığınmaktan ve O’nun yüce kudretinden yardım dilemekten başka bir amacım yoktur.Ondan başka kuvvet ve kudret sahibi yoktur.O’na dayandım,O’na güvendim.”

   Hz.Peygamber Aleyhisselam,Hz.Ali Efendimize hitaben şöyle buyurmuştur:

   “Ya Ali ! her ne zaman bir darlğa ve sıkıntıya düşersen,bir bela ve musibete uğrarsan şöyle dua et.”

   “Bismillahirrahmanirrahim.Vela havle vela kuvvete İlla billahil aliyyil’Azıym.”

   Yani “Ya Ali Böyle dua edersen sıkıntılı anlarında bu dıayı okumaya devam edersen,Cenab-ı Allah, bu duanın hürmetine düşmüş olduğun bela ve musibetlerin,bunalım ve streslerin her türlüsünü üzerinden defederibunlardan seni kurtarır.” buyurmuştur.

   Bu dua (99) derde devadır.Bunlardan en küçüğü kalpteki sıkıntıdır.

   Mesela gönül sıkıntısını hiç bir maddi ilaç gidermez; O zaman bunun ilacı duadır.

   Her kim günde 100 defa okursa fakirlik ve yoksulluk yüzü görmez.Kazancında bereket,rızkında bolluk olur.

   Yatarken söylemelerinde dünya belaları ve musibetleri kendisinden uzaklaşır.

   Sabahleyin söylemelerinde Cenab-ı Hakkın gazabından emin olurlar.Cenab-ı hakkın rızasına ermeye namzed ve hak kazanırlar.

   Bu kısacık hayat kurtaran manevi reçeteyi uygulamak için tembellik yapmayalım.

   Birde her gün 2160 defa “Ya Gani Ya muğni celle celaühü” okuyun.her gün Yasin ve Vakıa surelerini sabah ve akşam okuyun.

 15. selamın aleyküm…allahın isimleri tesbih edilirken nasıl söylememiz gerekir…bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz…

  • Allahım isimlerini zikrederken besmele ile başlayıp eğer bir istek için okuyacaksanız niyet edersiniz mümkünse abdestli seccadede kıbleye doğru dönerek örneğin “Ya Allah celle celalühü” diye zikredilir.Önce Allahın rızası beklenir sonrada istek söylenir.

 16. Selamin aleykum. Sevdigim bir insan var ancak ailesi benle gorusmesini istemiyor hicbir sucum olmamasina ragmen aramizi actilar. Ve sevdigim insana baski yapiyolar gorusme diye. Su an aramiz bozuldu yardm edn lutfen

 17. inancımm allahıma şükürr sonsuzz amaa yönetici hanım veya beyfendii arkadaşlar yorumlarda bulunuyorr sizde yorumlar yazıp şu duayıı 2160 defa okuyun yaziyorsunuzz kim okuyabilirr okadar yaa siz okuyor musunuz insanın psikolojisini bozarsınızz sizz böylee bence allahımm böyle birşey mi buyurmuşş saçmaa bu benim yorumumm tabiki teşekkrler

  • Tuba hanım bizde kafamızdan yazmıyoruz bunları arkadaşım isteyen okur isteyen okumaz.Bizde yazılan kaynaklardan yazıyoruz.

 18. Salam aleykum Hocam yine benim )
  ben siz veren zikirleri yaptim ama,1az iyi oldu yumuwak oldu ama soru arkadawlarla qezintiye ciktik orda 1suru sorun cikardi sene dedim wurada durma niye durdun niye oraya baktin niye oyle boyle….sonra dun kavka etdik
  ve ben karar vermeliydim ya kaliram ya qidiyorum annemi duwundum ailemizi qoz onune aldim oncunde beceremedim ve onunla kalmaya karar verdim son durumlar boyle yani..
  ben sadece ruyam ucun yazdim ruyada cok susamiwdim akan 1 cewmeden doya doya serin bi su iciyordum sonra ayrica niwanlimi qordum benimle cok evincli oynaya gule munasebet qosteriyordu mende wawgin 1 haldeydim onunla qetdiyimiz yerde buyukannemin(olmuw) bahcesiydi cok quzel agaclar filan cok quzeldi..
  wimdide onunla tartiwiyorduk diyoki sen benim dediklerimi hepsini yapmiyorsun benim kadinim ne dersem aci wirin fark etmez hepsini yapmali ama ben ne yaoiyim o kadar mukemmel olamiyorum cok zor inanin istemeden sozunu ceviriyorum ne ben isterimmiki zorluk kavka ciksin insanlik hali canim ben Peygamber deyilimki?

  • Aynen hatasız insan olmaz keşke onun benimle konuşmasını sağlasan.devam etmek istiyorsan onunla zikirlere devam et.Onun sana kızmasını engellemeden için kavgyı önlemek için onunla görüşmeden önce 1286 defa “ya Gafur celle celaühü “oku.hatta bir kağıda “ya Gafur “arapça yazdırabilrisen üzerinde tşı.1281 defa da “ya Gaffar celle celalühü” oku.geçecek sende dikkat et.Sınırsız sevgisinikazanmak için suya 7 gün 786 defa “Bismllahirrahmanirrahim ” oku ve içirebilirsen içir.

 19. ALLAH Sizden cok cok razi olsun ama yapamam cunki yapmaz bunu ama bende cok isterdim bunu..
  zikirlere devam ederim INWALLAH o birileridemi edeyim ?hocam aslinda cok yorqunum cok usanmiwim hic qucum yok kendimi cok ezilmiw hiss ediyorum ALLAHA karwi cikmam estagfurullah ama qucum yetmiyor yazdiqca duwundukce hep agliyorum qucsuzlukden artik fiziki qucum bile kalmadi size yazarkende cok qucsuzum kaldirmak agir
  duzdu kabul ettimki benimcin ancak sikinti var ben bununcunum..
  ozur dilerim ruyadan biwey yazmadiniz?

 20. hocam cok ozur dilerim tekrar sorum icin..ben 1286zikri ederken zaman aliyo,bende hergun onunla iwden sonra qoruwuyorum,ben nasil okusam iwin sonuna yakin ara vere vere okuya bilirmiyim?yani devamli deyilde ara sira? olurmu oyle?aa bide soylemediniz benonceki zikrlermi devammi edim ya saklayimmi?

  • Allah hepinize yardım etsin başarılar versin sınavlara doğru bir girişle girdirsin ve doğru bir çıkışla çıkarsın katından sizlere bir yardımcı göndersin.Sabahleyin sınana gitmeden önce bir bardak suya 184 defa Ya Mukaddim c.c okuyun 37 defa da Ya Evvel c.c okuyun

 21. merhaba. 10 yıldır evliyim eşime Allahın izniyle güveniyorum. eşimin çalıştığı yerde üst konumunda olan bayandan rahatsızlık duyuyorum. çünkü herkesi emri altına almaya çalışarak baskı kuruyor. eşimide telefonla arayarak hakimiyetini saglamak istiyor. eşim bu durumdan rahatsız. Benimle paylaşıyor. Bayan ahlaki değerleri zayıf olan tiplerden. Bu da beni rahatsız ediyor. Belki çok saçma olacak ama bu durum bende kıskançlık duygusunu ortaya çıkarttı. vesvesemden ve kıskançlık hastalığından kurtulmak için Ya Guddus Ya Allah 170 kere okumaya başladım. O kişinin eşimden uzak durması içinde Ya Mani’u c.c 161 kere okuyorum. siz bana ne önerirsiniz acaba ? tesekkürler

  • Istemedigin Bir Kimseyi Kendinden uzaklastirmak icin

   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Kale haza firaku beyni ve beynek

 22. Allah rızası için bana dua edin lütfen .Bi sıkıntının içindeyim. Hayırlısıyla sonuçlanması için nasıl dua edin .öğrenciyim ve okulla alakalı lütfen acil cevap verin …

  • “YA HAYYÜ YA KAYYUM BİRAHMETİKE ESTEGİSÜ” DİYE DUA EDİN…. YA EVVEL, OKUYUN YA MUKTEDİR, YA MUKADDİM,YA KADİR ESMALARINI OKUYUN OKUYABİLDİĞİNİZ KADAR

 23. benim iş yerinde arkadaşımla sorunum var maddi olarakta çalışmak zorundayım oğlum hasta ve ben kaç gündür biraz gecikiyorum üstüme çok geliyor…onunda evladı var onu allaha havale ediyorum ne yapabilirim yardım edermisiniz…

  • onun şerrinden ve kzıgınlığından korunmak için 1281 defa Ya Gafur oku ve üzerine üfle 7 defa Ayetel Kürsi oku birde Ya Hafız c.c oku ona üfle

 24. Hayırlı akşamlar siteniz çok güzl Allah razı olsun paylaştığınız duaları ve yazıln linkinl telefnuma kaydediyorm başka arkadşlarıma da gönderm kısaca alıp değerlendiriyorum bunun için hakkınızı helal edin lütfen Allah rızası için.

 25. öncelikle allah razı olsun böyle bir şeye sebeb olduğunuz için…benim oğlum 4 yaşında..beyaz tenli topluma falan çıktığında çok etkileniyor nazar değdiğini düşünüyoruz..ne yapmalıyız kötü gözlerden korumak için şimdiden teşekkür ederim..

  • Havas bilğinlerince denmiş ki:Nazar değmesinden korkulan çocuğa 7 (Yedi) defa “Ya Berru Celle Celalüh” İsm-i Şerifi okunursa nazar değmesinden ve diğer kötülüklerden korunmuş olunur.

   El-Berru İsmi Şerifinin anlamı;İyilik eden ve ihsanları bol olan.Kullarına karşı Lutf-u ihsanı,iyiliği bol,kullarını çokça kayırandır.Kullarına hep iyilik eder,ınlar için iyilik diler.Hayırlar muradeder.Kullarının da hayır murat etmelerini ve iyilik dilemelerini ister.

   “Gerçekten( Kullarına) çok iyilik eden,acıyıp esirgeyen ancak O’dur.” (Tur.Ayet-28)

   Bu kısacık semaları zikir edinmek zor değil değerli kardeşlerim.Aklınıza geldiği zaman otururken,yatarken,yürürken ve bir iş yaparken söylemekle Allah’ın lutf-una ereceksiniz.Allah sizin hiç bir amelinizi karşılksız bırakmaz.Göreceksizin ki siz bu yaşam tarzını alışkanlık haline getirdiğiniz zaman hayatınız nasıl değişecektir.

   Kaynak:Yusuf Tavaslı(Esmaül Hüsna okunuşu ve faziletleri)

 26. ihlas..fatiha..namaz duaları….mesela ihlas suresini okumak çok faydalı ve sevapmış…bn bunu duyduğm andan beri her gün 100 defa okuyorum…ama böyle olunca da okumak istiyorum…günah olur mu_?

 27. Selamun alykum hocam,bende sizden annem icin yardim istiyorum.babam vefat eddi besyil oldu.annem yalniz.uc erkek kardesim var ,birisi kus annem cokuzuluyor.diger kardeslermde ayni gibi.ne yapa bilirm ailemizin biirlikde olmasi icin.bana yardim edin.Allaha emanet olun

  • Tüm ailenenin bir birini sevmesi için tatlı bir yiyeceğe 5000 defa Ya Vedud okuyun ve yemelerini sağlayın.bi ra arya getirmeye çalış bir vesile ile mesela annem çok hasta gelin diyerek onları topla ve aynı zamanda 232 defa Ya Kebir oku.

 28. Selamun Aleykum,
  Oncelikle allah siZden razi olsun her gun sayfaniza bakiyorum ve paylastiginiz dualari okumaya calisiorum. Size daha oncede bi kere yazmistim yaklasik 10 aydir konustugum biri vardi herzaman dua ettim rabbim hayirlisiysa olsun degilse soguyalim birbirimizden diye ve son 2/3 ay da oyle bi sogukluk girdiki aramiza artik hisler kaybolmustu. Ikimizde nasil oldu tam ne oldu anlayamadik nasil bu duruma geldigimizide. Yaklasik 2 hafta once benden ayrilmak istedigini soyledi cunku duygu ve sicaklik olmayinca olmuyor dedi. Simdi ben oyle karma karisik duygular icerisindeyimki bi yanim diyorki belkide rabbim duami kbl etti ve o yuzden mi soguduk, bir yanimda cok ii biriydi dior abdestinde namazindaydi nasil dua edecegimi bile sasirmis durumdayim pisman olup donsun diye dua ediyim diyorum sonrada ama belki boylesi hayirlisi diorum anliyacaginiz ne yapacagimi bilmiorum. Bana bu konuda dualar onerebilirmisiniz?

  • rahatlman için Ya Selam c.c oku 131 defa her gün.Dediğiniz gibi siz yine duadan vazgeçmeyin Allahım bana göre o senin isteklerien uyan biriydi onu sevdim eğre hayılı ise geri dönder birlikte bir yuva kuralım.Eğer değil ise onada bana d ahakkımızd ahayırlı olanı ver ve kalplerimizi hayırlı olan isteğe yönelt ne doğru ise ize onu yaptır diye dua et canım.Hayırlı ne ise o olsun.

 29. selamün aleyküm,ben üniversite sınavlarına hazırlanıyorum ve sınavıma çok az kaldı ama başarısız olmaktan çok korkuyorum bana önerebileceğiniz bir dua var mı acaba birde insanların beni sevmesi için ?

  • İnsanların seni sevmesi için her gün 200 defa Ya Vedud c.c oku canım.Başarılı olmak için her gün sabah 184 Ya Mukaddim c.c 37 ya evvel oku.İnşirah suresini her gün okuyabildiğin kadar oku.Başarılar diliyorum sitemin Facebook sayfasında he rgün dua ediyoruz siz sınava gireceklerede katılmanı isterim.

 30. selamün aleyküm..sevgili kardeşim…allah rızası için bana dua edin…yüreğimin kalbimin ferahlaması için…ve gerçekten karşıma allahımın rızası ile sevebilecek olan birirni çıkarması için neler yapmalıyım…ne olur dualarınızla bana yardım edin…

  • NİYET EDEREK HER SABAH 489 DEFA YA FETTAH OKUYUN CUMA SURESİNİ 18 DEFA OKUYUN.CUMA GÜNÜ SELA VAKTİ 1062 DEFA YA BAİS C.C OKUYUN

 31. selamünaleyküm ben artrid romatoid hastasıyım bugünlerde ağrılarım çok fazlalaştı allah rızası için bana dua edin çekebilecegim şifa tesbihleri yazarmısınız.allah kimseye ağrılı hastalık vermesin.

  • Hastalıklara ya hastanın kendisi yada başkası tarafından okunacak şifa duaları:

   45 gün süreyle her gün 1 FATİHA süresi,arkasından (422) kere “Ya Şafi” İsmi Şerifi okunur.Ve şöyle dua edilir.” Ya Rabbi! Sen şifa vericisin.Bu hastaya(bana) şifa ver.Onu (Beni) iyi edecek,ancak Senin şifandır.Ey Allah’ım ! Öyle bir şifa ver ki bir daha acı ve üzüntü görmesin(görmeyeyim).
   Bir miktar suya (yağmur suyu olursa daha iyi) (100) kere “Ya Rahman” 41 kere “Ya Şekur“, 21 kere “Ya Selam” ve 786 defa “Bismillahirrahmanirrahim” okunur.Sonra “Ya Rabbi Hazret-i Muhammed salla ‘llahu aleyhi ve sellem ve ehli beyti Muhammed rıdvanallahi Teala aleyhim ve ecmain’in hürmetine beni(şu hastayı)bütün dertlerinden halas eyle” diye dua edilir ve su içilir.
   Cuma günü Cum’a namazından önce 200 defa ” Ya Allah” denilip dua edilir.

 32. selamınaleyküm ben hayırlı bir evlilik yapmak istiyorum ama korkuyorum .inşallah bu mesajım hayırlara vesile olur izmirden yazıyorum

 33. selam zeynep hanım kekemelik için tabaga yazdığımız mürekkep nasıl olmalı ve üzerine 801 defa okunacak dua su üzerinemi hasta üzerinemi okunmalı 7 veye 21 gün devam yazmışsınız peki bir defama yoksa hergün aynı işlem yapılacakmı aydınlatırsanız çok sevinirim allah razı olsun

  • EN AZ YEDİ GÜN YAPIN BUSE 21 GÜN DEVAM EDİN YAZI SİLİNDİĞİ CANAM TEKRAR YAPIN DUAYA HER GÜN DEVAM EDİN MÜREKKEP İSTEDİĞİNİZ MÜREKKEP İLE YAPIN

 34. kardeşim benim sevgilim var ve bana son zamanlarda çook soğuk davranıyor ayrılma gibi bişeyde olmadı içim daralıyo onla aramızın düzelmesi için ve bana ısınması için beni sevmesi için ne yapabilirim .

  • bir suya yada tatlıya 1000 defa Ya Vedud c.c oku.içmesini veya yemesini sağla.aranızdaki gerginlik içinde 3025 defa Ya Mücib oku.
   sevginizi sürekli olması için 7 gün 786 defa yine suya Besmele oku

  • sana cevap vermiştim ama yine yazayım elif aranızın düzelmasi için 73 defa ya Celil okuyun 232 defa ya kebirokuyun.400 defa Ya vedud c.cokuyun.

 35. Slm ben bu aralar cok sikintiliyim,kendi isyerimi acmak uzereyim .Ortagimdn ayrildim ve bundan sonra yalniz calisacagim.Insallah Allah yardimcim olur.Isimi basarabilmem icin Allah Rizasi icin bana dua edin…Rabbim hakkimda hayirlisi neyse onu nasip etsin

  • SİTEMİN FACEBOOKSAYFASINA GELİN HER GÜN DUA EDİYORUZ SIKINTISI OLANLARA HER GÜN İŞYERİNİZE GİDERKN YA MUKİYT YA REZZAK C.C 585 DEFA OKUYUN.VAKIA SURESİNİ SABAH AKŞAM OKUYUN BEREKET DUAASINI YANİ KARINCA DUASINI OKUYUN

 36. slm benimde dualariniza ihtiyacim var cok zor günler geciriyorum sefes bilene alamiyorum artik gecen sene nisanlandim nisanlim bana cok vadler verdi ama hic birini yerine getirmedi annesi oglunu kiskaniyordu bizi hic yanliz birakmiyordu bana nisan bohcasinda eski giysilerini getirmisti nisanlim bana söyle yapariz böyle yapariz sonrada dügünü yapmamak icin cesitli bahaneler uydurdu dügün tarihi aldik bana gidip gelinlik bakalim kuaför ayarliyalim dedi mobilya bakiyorduk sonrada benden habersiz gidip annesiylen dügün tarihini iptal etmisler ben disardan duydum simdiyse gecen hafta evlendi ve gözümün önünde karisiyla lütfen dualariniz eksik etmeyin dua niza ihtiyacim var onlari gözümün önünde görmek bana cok koyuyor cok üzülüyorum bazen ölmek bile istiyorum kendimi eve kapattim görmemek icin lütfen dua edin benim izor durumdayim :((

 37. merhabalar. Sizin sayfanızı en zor anımda keşfettim sürekli takibimdesiniz ne güzel hayırlara vesile oluyorsun ilk olarak tebriklerimi sunuyorum. Hiç aklımda fikrimde evlenmek ya da hayatıma birini dahil etmek yokken karşıma birisi çıktı tanıştık bir anda evlenmek istedi. Allah korkusu Allah aşkına inan biriydi ve ben çok etkilendim. Ben ya vedud dedim sen çıktın karşıma meleğim derdi hep. Doğuda gönüllü askerlik yapmış gelir gelmez babasını kaybetmiş ardından benimle tanışmıştı çok aceleciydi. Anneside çok sorunluydu nefret ediyordu annesinden. Hemen nişanlandım ben onu ve annesini herşeye rağmen sevdim ikisinin birbirine bağlanması için elimden geleni yaptım araları zamanla düzeldi bunu başarmak için çok çaba sarfetmem gerekti. Gözlerinin içine bakardım üzülmesin diye oda karşımda titrerdi. Annesi erken evlenmemizi istemedi fakat oğluna değil bana ve aileme söyledi bunu. Haklı sebepleri vardı bende herkesin gönlü olacak şekilde bir tarih belirledim birlikte belirledik. Fakat bu hep sorun oldu beni evlenmek istememekle suçladı. Bir anda gözlerinin içine bakıyorken ilişkimizi bitirdi ve bunu facebookda yayınladı altınada Allah yumuşatmasın diye yorum yapmış anneside beğenmiş. O kadar yıkıldım üzüldümki sayenizde dualarla toplamaya çalışıyorum kendimi. Neydik ne olduk hayallerim beyaz gelinliğim kalbim onda kaldıı. Yine kalbim onunla Rabbime dua ediyorum kalbi bana karşı yumuşasın hayatında ban yer vermesede kötü bilmesin beni diye. Bu zorlu yolda kalbimin temizlenmesine vesile olduğunuz için ve Vaktinizi ayırıp okuduğunuz için teşekkürederim.

  • Öncelikle teşekkür edeirm.<üzüldüm canım ama siz hak etmediğiniz bir davranışla karşı karşıya gelmişsiniz aslıns abu ayrılma için bir sebeb bile değil.tekta-ra konuşur tarih kounusuand analaşbilrdiniz.her şey,n hayırlısı diyorum belki acele olamsıda ve böyle olmasınd abirhayırvardır diyorum ben.İLERDE DE BAZI KONULARD AAYRI DÜŞÜNCELERİNİZOLABİLİRDİ HEMEN BÖYLETERK Mİ EDECEKTİ.ŞİMDİSİZ OLAYA OLUMLU BAKIN BENCEBEKLEYİN VE ZÜLMEYİN LÜTFEN EVET SEVİYRSUNUZN ANLIYORUM AMA İLERDE DAHA ÇOKSIKINTI ÇEKEBİLİRDİNİZ SİZ ONUN SIKINTILIANALRINDA YANIND AOLMUŞSUNUZ AMA ONUN YAPTIĞI DOĞRU DEĞİL.EĞER HAYIRLI İSE VE HAYIRLI OLACAK İSE ALLAHIN DÖNDÜR DİYE DUA ET HAYIRLI DEĞİL İSE KALBİMİ ONDAN SOĞUT DERSİN.bU GECE BİZ DUA EDİYORUZ 313 AYETELKÜRSİ VE PERŞEMBE GÜNÜNÜ DUALRIN KABULÜNE VESİLE OLAN SALAVAT OKUYORUZ 22.30 AKADAR KATILIN BİZE SİZDE BİRAZ OKUYUP ORAYA YORUM YAPIN ALLAHIM 0KUNAN DUALAR HÜRMETİEN SİZİN HAKKINIZDA HAYIRLI OLANI VERSİN.

 38. Hocam yorumlarınızi okuyorum benim sevdiğim biri var ama kendisi bana çok soğuk davranıyo evlilik düşünüyoruz diyo ama hiç ilgi göstermiyo önce yaradandan sonra sizden yardım istiyorm :(

 39. teşekkürederim güzel yorumun ve güzel yüreğin için. Hayırlısı diyorum Allaha dediğin gibi dua ediyorum kalbime hayırlı olanı razı et diye. Demiş olduğun 313 Ayetel Kürsi yü yaptım. Sürekli dilimde şükür ve dua. Vesileyle gerçek olana yani Allah aşkına gidiyorum. Ölmeden ölmek gerekirmiş ya bu yolda onu yaşıyorum. Rabbim yardımcım oluyor bu kadar çabuk toparlanmama herkes şaşırdı. İçimde fırtınalar kopsada duaya vurduk dilimizi. Kalbimizi Allah biliyor. Tek dileğim hayatalarını farkına varsın kalbi yumuşasınki hayatının devamında ben olmasam da değer bilerek doğruları yaşasın. Ne yaparsa yapsın yüreğimle affediyorum. Tekrar teşşekürler önerebildiğin dualar varsa bilmek isterim güzel yürekli dostum…

  • siz dua etmeye devam edin arada yazın görüşelim mu siteninn facebook sayfasında toplu dua ediyoruz isteklere göre istersniz katılın sizede edelim

 40. ilk okula başladıgım sıllarda çok baskıcı bir eğitim aldım ve korkuları hala üzerimde. yaşım büyük olmasına rağmen sesli ve akıcı kitap okuyamıyorum :( ve bu benim hayatımda büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep oluyor. şuan ünversite ögrencisiyim ve bu durumumdan çok utanıyorum. yardımı olacak bişey yok mu Allahın izniyle bu sorunumu aşmak istiyorum…

 41. selamunaleykum… benım bır sevdıgım var tanısalı 2 sene olacak saolsun bana deger verdıgını soyluyo ama sadece arkadasız aramız her ne kadar cok ıyı de olsa onun benı aşk gonul anlamında sevmedıgını bılıyorum yanı onceden yasadıkları yuzunden korkuları oldugunu soyluyo cok ıyı bı ınsan oldugunu bıldıgım ıcın onunla bı hayat kurmak ve benı benım onu sevdıgım gıbı sevmesını ıstıyorum bunun ıcın her namazımda dua adıyorum hacet namazı da kıldım bu yuzden acaba yanlıs mı yapıyorum bu konuda benı aydınlatırsanız cok mutlu olurum onun sevgısını gonlunu kazanmak ıcın ne yapmalıyım sımdıden tesekkurler…

  • YOK NEDEN YANLIŞ OLSUN BİR BERABERLİĞİNİZ VAR ONUN HAYILI BİRŞKİLDE DEVAM ETMESNİ VE GÜZEL BİR EVLİK OLMASINI İSTEMENİZ DOĞAL.HER GÜN YA VEDUD C.C OKUYUN 400 DEFA BİRDE 7 GÜN 786 DEFA BESMELE OKUYUN SUYA SİZDE ODA İÇSİN

 42. merhabalar. yıllardır birtürlü bitmeyen borçlarımız var. bundan kurtulmak için ne okuyabilirim. ayrıca kiradayım ve bu da bizi çok zorluyor evsahibi olmak için de okuyabileceğim dua ya da esma varmı. teşekkürler

  • bunun için her gün ya Fettah ya rezzak c.c 308 defa okuyun her gün ya ganiyy ya Muğni c.c okuyun 1100 defa yada 2160 defa he gün Vakıa ve Yasin okuyunözellikle sabah ve akşam.

 43. Merhabalar güzel yürekli dostum. Daha önce buraya yorum yazmıştım. Hatırlatmak için kısaca anlatayım. Nişanlımla ayrılmıştık. Herşey güzelken o kadar emek verilmişken bir anda 1 saate bitti herşey. En son bana yalvarıyordu sensiz yapmam diye bir anda nefrete kine dönüştü duyguları. Şaşkınlığım hayal kırıklığım anlatılamaz. Sürekli sizi takip ediyorum dualar ediyorum dilimden zikri eksit etmiyorum durursam düşmekten isyan etmekten korkuyorum. Rabimben hayırlısını hayırlısı neyse onu gönlüme razı etmesini istiyorum. En son sesini duydum o kadar öfkeliydiki sanki düşmanıydım. Benim içindne çıkamadığım durum şu Allah inancı olan kendini tasavufa adamış birisi içinde bu kadar öfke biriktirebilir mi? Ya vedud dedim sen çıktın karşıma derdi hep. Bir anda bu kadar dönebilir mi? Teyzelerinin büyüyle uğraştığını söylemişti pek beni görüştürmek istemezdi. bizi tanıyanlar inanamıyor duruma herkesin aklına bu cocuğa büyümü yaptılar gözlerinin içine bakarken bir anda böle oldu diyor. Ben yinede yakıştıramıyorum böle bişeyi. Ben şöle dünüyorum ibadetlerimizi yaparken abdestimizi alıyoruz tertemiz oluyoruz iyi güzel birde kalbimiz var ki Rabbimizin huzuruna tam anlamıyla tertemiz çıkmamız gerektiğini düşünyorum. Bu yüzden içimde kalbimde nefret kin barındırmam asla. Ne bende nefret olsun nede benim adımla başkasına yüreğine nefret doğsun. En gücendiğim nokta bu oldu. Aşmaya çalışıyorum çok zorlanıyorum. Sevgili dostum faceboo hesabım olmadığından buraya yorum yazdım. Dualarını yardımını bekliyorum.

 44. merabalar eşimle aram çok kötü o başka yerde yatıyor ben başka yerde evimin huzuru kalmadı ne yapacağımı bilmiyorum beni çok kırdı ve incitti o kalbim doğrulurmu bilmiyorum ama yinede evim de dirlik ve düzen istiyorum bunun için hangi duayı okumam gerek evimizdeki bütün sorun çoçuğumuzun olmaması bu yüzden saçma sapan şeyler yüzünde kavga ediyoruz oyüzden eşimle aram çok kötü daha önce hiç böyle aramız bozulmamıştı ve ben eşimi çok seviyorum evim huzurlu olması istiyorum bunun hangi duaları okumam gerek

  • iyieçinmeniziçin 232 defa ya kebir c.c okuyunsevginizn devamı için Ya Vedud c.c okuyun.evdeki hzur için sabha akşam 1 fatiha 3 ihla sokuyarak peygamberimizebağışlayın ve 7 defa hasbiyallahi la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbil arşil azıym .okuyun.

 45. sorum yayınlandı ama hangi cevap bana verildi anlamadım. cevapların başına kime yazdığınızı da eklerseniz daha iyi olur. bazılarına ekliyorsunuz gerçi ama…. sorum şuydu:
  merhabalar. yıllardır birtürlü bitmeyen borçlarımız var. bundan kurtulmak için ne okuyabilirim. ayrıca kiradayım ve bu da bizi çok zorluyor evsahibi olmak için de okuyabileceğim dua ya da esma varmı. teşekkürler

  • Ela Merhaba canım borçlar için okunacak ve kurtacak birçok dua var sitemde ama ben her gün yapacağınız şeyleeri yazıyorum.her gün sabahları 308 defa Ya fettah ya Rezzak c.c okuyun.hr gün sabah yad agece yarısı ya Ganiyy Ya Muğni c.c 1100 defa okuyun.Her gün 300 Besmele ve 300 slavat okuyun istiğfarı çoğaltın.her sabah veakşam vakıa ve yasin suresini okuyun.Dipğer duaları sitemden alın.

 46. merhaba zeynep hn oğlum ygs sınavına girecek sizden dua etmenizi ve nasıl dua edeceğimi bana yazarmısınız birde yeni iş değişklği yaptık hayırlı dualarınızı bekliyorum allah sizden yardımcı olsun teşekkürler.

  • rAHAN HANIM BİZONLARİÇİN SİETDE DUA EDİYORUZ ZATEN HER KAŞAM SİZDE SİTEMDE BAŞARILI OLAMSI İÇİN BİRÇOK DUA VAR ALIN İSTERWİNİZ BULMAZSNIZ YAZIN TEKRAR.AMA HE RGÜN SABAH 184 YA MUKADDİM C.COKUYUN SUYA İÇİRİN

 47. Merhaba benim eşimle aram iyi şükür ama benim ailemle arası pek iyi değil özellikle kardeşimle o yüzden bende etkileniyorum bundan. bu yaz düğünü olacak kardeşimin düğüne gitmem diye tutturuyor. Aslında önemsiz şeyleri büyütüyor.Ne yapacağımı şaşırdım.aralarının düzelmesi için ne yapabilirim inşirah duasını okuyorum hergün.

 48. merhaba güzel insanlar içinden çkılması zor günler geçiriyorum kararsızlık çok fazla var.bu durumum için banadua edermisiniz.şimdiden sagolun.

 49. hayırlı akşamlar…sevdiğim insanla hayırlı bir evlilik yapmak istiyorum..herşeyin güzel yolunda gitmesi, ömrümüzün güzel geçmesi ve kötülüklerin bizden uzak olması için nasıl dua etmeliyimm…sayfada ki herkes için bir fatiha okudum…allah rızası için sizlerde bana bir fatiha okurmusunuz…

  • SUYUNA 409 DEFA YA TEVVAB 170 YA KUDDUS C.C 514 YA RAŞİD. C.C 202 YA BERR C.C AYRICA YA BERRÜ YA TEVVEBÜ YA AFÜVVÜ” SÜREKLİOKUYUN ONUN İÇİN

 50. sınava giriyorum.benim için çok önemli.tabiki hayırlısını istiyorum.yani gönlümdekini Yüce Rabbim hayırlı kılsın.dua edin bana. lütfen

 51. selamın aleyküm..öncelikle allah razı olsun sizden..benim oğlum 4,5 yaşında son 10 gündür inanılmaz değişti..sürekl şımarık agresif,umursamaz, korkusuz, sürekli bir yerleri karıştıran, bir çocuk oldu ne yapmalıyım yardım edin lütfen çünkü bazen elmde olmadan canını acıtıyorum..bu seferde çok üzülüyoum..

 52. ben cok zor durumdayım evimin taksitini yatırmadım 2 cı taksit bana yardım edin allah rızası ıcın bu sıkıntıdan nasıl cıkarım zor durumdaım

 53. ALLAH SİZLERİNDE CÜMLEMİZİN YARDIMCISI OLSUN…..NE OLUR BENİM YUVAMIN HUZURU İÇİN BANADA DUA EDİN KARDEŞLERİM….ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZDEN

 54. selam ben sevdigim kişiden ayrıldım hiç ayrılmayacagız seni hayatımın sonuna kadar gormek istiyorum diyen kişi bir anda benden uzaklaştı koptu yuz yuze gelemiyor ben ise onu cok seviyorum onun yoklugunu kaldıramıyorum yarabbim benim aklımdan fikrimden aldiyorum ama olmuyor bana geri donmesini istiyorum hayatında bir başkası var ama ben bana geri donmesini istiyorum bana yardımcı olun allah rızası icin

 55. baktıgım her yerde ondan bir iz var gece uyanıyorum yuzu gozumun onde kokusu burnumda ondan ayrı olmak cok canımı yakıyor allah rızası icin yardım edin okadar cok seviyorumki onsuz bana herşey boş geliyor

  • ALLAH YARDIM ETSİN SÖZÜNÜZÜN GEÇMESİ İÇİN 206 DEFA YA CEBBAR C.C OKUYUN DUA EDİN 100 DEFA YA KADİR C.C OKYUN

 56. arkadaşlar ben şu anda çok bunalımdayım elektiriğim suyum doğalgaz hepsi kapalı elimi neye atsam kuruyor borcumuz çok içinden çıkamaz hale geldik Allah rızası için bizede dua edin.

  • Allah yardımetsinkardeşim..her gün 100 defa la ilahe illalahü melikül hakkul mübin okuyun 1000 defa ya kerim c.c okuyun.308 defa ya fettah ya rezzak c.c okuyun

 57. sızden allah razı olsun allah hepımıze butun kotulukten korusun sızın fecenızı bulamadım ve ben bır yerden para cektım aylıgımda kesıldı bır dua yazarmısınız allah hepınızde razı olsun

  • Mutlulugunsifresi facebook olarak her gün 1000 defa yada 100 defa Ya kerimü ya vahhabü züttavli okuyun.100 defa ya malikel mülkü ya zül cellali vel ikram

 58. selamün aleyküm arkadaşlar bazen o kadar çıkmazlara giriyorum ki rabbime dua ediyorum kabul olmayınca istemeden de olsa isyan ediyorum ben şuan nişanlıyım ve nişanlım asker ailem verdi beni ama abim sürekli mesleği bırakması için zorluk çıkarıyor mesleği bıraksın öyle evlenin diyor ne olur bana dua edin ve sıkıntılar devam ediyor borçlar ev kirası elektrik bunlarda bizi çok sıkıntıya sokuyor belki haram para ama yinede şans oyunları oynuyorum rabbimden istiyorum allahımın izni ile 25 yıldır sürekli borç batagındayız canım annemin yüzü gülsün istiyorum duamın kabul olması için ne yapmalıyım şimdiden herkese çok tşk ederim saygılar…..

  • tüm sıkıntılarınınzdan Allahım en kısa zamanda kurtarsın” La İlahe illa ente subhaneke inni küntü minez zailmin “okuyun 41 yada 100 defa

 59. Selaminaleykuem bunu EGEM e yazdim o kadar sikintidaysan kendine isch verelim sikintidan kurtul helal para her kapiyi acar
  allahin iziniyle bismillahirrahmanirrahim aleykuemselam

 60. zeynep abla merhabalar,
  sana içimi dökmem lazım çünkü inan çok yoruldum. herkesin inişleri çıkısları olur ya hayatta benimkiler öyle bi hala geldi ki depresyon,anksiyete, obsesif komplikasyon(vesvese hast.) daha bi sürü belki de hastayım zeynep abla ve yemin etmek istemyrm ama inan bana suan bunları senden baska kımseye anlatamıyorum bosuna dememiş Mevlana karsındakının anlayabileceği kadarsın diye. doktor olmak istiyodum zeynep abla hani yüreğin titreye titreye istersin ya, çok başarılyken bianda bu rahatsızlıkların ortasında buldum kendimi.neye el atsam elimde kalıyo. sana bunları yazarken ağlıyorum çünkü, rahatsız oldugumu bildiğim halde ilk sene yediremedim kendime 2. seneye kaldım tercih yapmadım tıp olsun diye. ama sınav anı ben yine geçen seneki gibi klitlendim kaldım canım acıyo zeynep abla, tek tesellim hayallerimdi ama ben yine hayallerime uzağım. dğr sınavı belki fulle çok yakın yaparsam ve istanbul tıpı terch eden az olursa belkı bı ıhtımal. ama imkansız zeynep abla. aglamaktan yazamıyorum.bi teselli ver bana bşey soyle ltfen. rüyamda 2 kere istanbulu gördüm uzaktan iki kere aynı rüya o kadar huzurluydu ki.. zeynep abla iyi baslamsıtım sınava çook çook dua etmstm ama ben Allahın bana yardım ettiğini göremedim. Allahm bana kafi deyip salmasaymışım kendimi,çok iyi gelicekms. Ama yapamadım. neden bana yaardım etmedn ddm sacmalama dedm snra kendme. şimdi skredyrm iyi gelmiş yne ama 2. sınavı fulle yakın hatta full yapıp, tercih dönemi şansım yaver giderse mi diyimm blmyrm bi mucize olursa anca öyle. daha o kadar sorun var kı, yasamak şstyrm dolu dolu ama gücüm yok. yardım et ltfen .

  • Sevgili kardeşim biz kulların en büyük hatası ne biliyormusun? olumycak basit şeyler için kendimiz üzmek hasta yapmak ve hayatımzı zindan etmek.ve hiç iyi düşünmmek nereden biliyorsun belki doktorluk değil de başka bir meslekte daha fazla başarılı ve mutlu olmayacağını.İŞte hep kendimize dert ve tasayı ancak kendimiz yaşatıyruz istediğin olmadı diye Allaha kırılmak …ne kdar yanlış seni Allah senden daha fazla düşünür blmiyormusun.herşeyde bir hayır vardır demeyi öğrenin bir kere Sen buna bu kadar üzülürken sana daha kötü bir şey olur altından kalamazsın..bir yeri kazanamamak dünyaanınsonu değil dünyada ne üzüntüler var bak şimdi hastasın değil mi? lütfen kendine gel topla kendini neresi hayırlı ise o olsun Allahım sana tövbe ediyorum de.olurmu

 61. selamm…nasılsınız?…içimde sıkıntılarım var ..dua istiyorumm….haksızlıklara uğradımm….yalan dolandan bıktımm….insanlar acımasız…ama şu bir gerçek ben haklıyım…ve dua istiyorumm..sizdenn..

 62. slm benimde sıkıntım var burdan yazarsanız sevinirim e postam kayıp haksızlıga ugradım eşimle ayrıyım aylesi yüzünden yuvam yıkıldı 1 çoçugum var bize dışarı atıp aylesi ne derse o oluyor 2 yıllık evliyim ne yapmam gerekir ben çok sıkıntım var hangisini anlatayım hayırlısını istiyorum rabbimden allahıma havale ettim hangi duayı okuyayım yardımcı olurmusunuz gücüm kalmadı artık

  • Barışmak için 232 defa Ya Kebir c.c okuyun her gün onun sevgisinikazanmak için her gün 1000 defa Ya Allah Ya Vedud Ya Cami c.c okuyun. 7 gün 786 Besmele okuyrak dua edin allah yardımcın olsun kardeşim

 63. ALLAH razı olsun sizden okuyacagım inşalah kabul olurda tek korkum çoçugumu benden alırsa diye rabbim kimseyi benim düştügüm duruma düşürmesin çaresizlik çok kötü medet allahtan sizde vesile oldunuz allah razı olsun sizden rabbimde sizi darda zorda koymasın amin.

 64. Dua müminin silahıdır. Bir sevdiğim var şuan ayrıyız. Bir kaç yıldır süren psikolojik sorunları var etrafına kimseyi yaklaştırmıyor uzak duruyor kendi aleminde yaşıyor.Oldukça inançlı ve iyi bir insan. Tıbben tedavi görüyor lakin şifa bulması ve sağlığına kavuşması için hangi duaları okumalıyım. Bir de onunla hayırlı bir yuva kurmak istiyorum sevgisini kazanmak istiyorum. Bunun için de hangi dualar okunmlalıdır.

  Saygılarımla

  • SIHHATİ İÇİN SİTEDE BİRÇOK DUA VAR AMA SİZ YA ALLAH YA ŞAFİ ..YA ALLAH YA HAYY C.C OKYUN.SEVGİ İÇİN 1000 DEFA YA VEDUD C.C OKUYUN.BİRLEŞMENİZİÇİN DE HER GÜN 114 YA CAMİ C.C OKUYUN

 65. hayırlı akşamlar. benim evliliğim düğün günümüzde bozuldu eşimin ailesi gereginden fazla taşkınlık yaptılar ailemde salondan beni çıkardı eşim peşimden geldi beni almak istedi ama babası gelip aldı eşim gereginden fazla sessiz ailesinin sözünden cıkamadiği için ayrılıyoruz şuan.artık benim ailemde beni ortada bıraktığı için eşim dönse bile razı değiliz bizi yoksayıcaksan git diyorlar. ben yuvamın kurulmadan bozulmasını istemiyorum kimseyede derdimi diyemiyorum eşimin aklının başına gelmesini artık kendisinin bir birey olarak kendi yuvasına sahıp çıkmasını istiyorum ne olur bana yardım edin.

  • ONUN İÇİN 1000 DEFA YA RAŞİD C.C OKUMAYA DEVAME ET.1000 DEFA YA HAKK C.C OKUMAY ADEVAM ET 1000 DEYA YA ALLAH OKU YARDIMEDECEKTİR SANA DIAŞRDA GÖRÜŞMEYİİSTE EŞİNE KONUŞUN.

 66. hayırlı günler ben evleneli 3 sene oldu eşimle tanışalı bi 10 sene oldu çocukluk aşkımla evlendim kısacası ama artık anlaşamaz olduk hergün kavga hergün kavga tahammül edemiyorum herşeyine eyvallah dediğim halde bi yerlerden bişey buluyor kavga edecek memleketten uzakta olduğumuz halde kayınvalidem buralara kadar yetişiyor ve eşim sözünden çıkamıyor ailesine karşı melek ama ne oğlum için nede benim için hiçbişey yapmıyor artık çok gücüme gidiyor ne olur yardım edin eşimden istediğim anlayış sevgi hiçbişey eskisi gibi değil evlendiğim adam bu olamaz ağzından o kadar çok küfür çıkıyorki eskiden hafızmış ama hafızlıkla ilgili bişeyi kalmadı ne olur yardım edin yuvam yıkılacak yoksa

  • esra iyi anlaşmak için yemekelre 232 defa ya kebir c.c oku.1001 defa ya vedud c.c oku.1000 defa ya veliyy c.c oku bunlara 21 gün devam et.kayınvalidenin zara vermesini engellemek için 161 defa ya Mani c.c oku

 67. Merhaba , Benim 6 yıllık bir erkek arkadaşım var. bu sene evlenmeye karar vermiştik.Birbirimizi çok seviyoruz.Onun beni sevdiğinden de eminim.Ama bana ayrılmak istediğini söyledi.Tahminimce maddi yada bazı ailevi sorunlardan dolayı benimle evlenmek istemiyor. Ama ben onu çok seviyorum.Benimle barışsın evlenmek istesin istiyorum.Mutlu olabileceğimize inanıyorum ne yapacağım yardım edin.

 68. Teşekkür ederim, bir de birşey daha rica edicem.Biz 3 kız kardeşiz ablalarım evli ve onlarda eşleri tarafndan çok mutsuz.Ailemizdeki kız çocuklarının üstünde sanki kara bulut var hiç biri mutlu olmuyor.Bunun için de dua var mıdır?

  • aile mutlulugu için sabah akşam 1 fatiha 3 ihlas okuyup peygamberimizin ruhuna bağışlayın..sonra 7 defa sabha akşam..”hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbil arşil azim” oksunlar

 69. Hayırlı Geceler Admin Benim Derdim ookadar Büyük ki Nerden Başlasam Bilemiyorum Biraz Başını Ağrıtacağım Hakkını Helal Et Şimdiden Şuan 30 Yaşındayım Evliyim Elinden Öper 8 Yaşında Oğlum Var 10 Yıllık Evliyim Şükür Evliliğimde Kocamda Sorunum Yok Sorunum Sadece Maddi Açıdan Zorluğumuz Var Babam Zengin Demiyeceğim Hafif Kalır Tirilyoner Diyeyim Evlenmeden Önce Annemden Babamdan Çok Çektim Kardeşlerime Dövdürürlerdi Sesimi Çıkaramazdım Eşimle Nişanlandım Dertlerim Dahada Büyüdü En Sonunda Kaçmak Zorunda Kaldık Nişanlımla Vicudumda Annem Sıgara Söndürürdü Babamla Kavga Çıkarttırıp Kolumu bile Kırdırdı Oruç Zamanında Sofrayı Hazırlatır İftarımı Açtırmazdı Bunlar Sadece Binde Biri Kaçınca Babam Annem Tarafından Kıymete Bindim Biricik Analarının Adı Olmaya Başladım 2007 Yılında Babam Değişmeye Uzaklaşmaya Başladı Birden Bire Nefret Etmeye Adımı Bile Almamaya Başladı Anlam Veremiyordum Taki 2012.de Babamın Benden sadece 2 yaş büyük kiracımız evli bir kadınla evlilik dışı birlikteliği olmuş ve bundan kızları olmuş ama her seferinde rabbim bir şekilde rüyalarımda bana göstermişti ihtimal vermiyordum kadın kocasını bırakıp kocasından olan çocuğunuda alıp babamla gizli ilişkiye başlamışlar tabi bu esnalarda annemi başıma sarıp maddi acıdan masraflara sokturmaya başlattılar beni bende eşime destek amaçlı guzellik salonu açtım 45 bin tl kredi çektik yanlız evliliğimde 4 aylık hamileyken geçirdiğim yangını bebeğimin 5.bucuk aylık pramature doğması ikimizinde 26 gün yogun bakımda kalıp ölümden dönmemizi anlatmıyorum kısacası inanılmaz borçlara girdim babam iyice benden soğumaya başladı her başıma dert gelince benden git gide uzaklaştı meyersem bu metresi adet kanını içirmiş benden uzaklaştırmak için elinden geleni yapmış dedikleri bu annemde papazlardan çıkmayıp papaz büyüleri yaptırmış şimdi 90 bin borcum var babamısayın bakanlarımızı devreye sokmama ragmen beni arayıp sormadı bugün bekledim sayın bakanımız aradı inş. arar derdime derman olur diye çok bekledim olmadı .ok çaresizim ne yapcağımı bilmiyorum çok dualar okudum ALLAH yalanı Sevmez hacılara hocalarada gittim babam yüzüme baksın diye her seferinde ben daha kötü oldum daha beter oldum artık beynim yetmiyor bana yardım elini uzatacağını umut ediyorum hayırlı cumalar hayırlı geceler selam ve dua ile

 70. selamun aleykum tesadufen gordum ve yardımınızı istiyorum uzerımde sureklı agırlık oluyor ve okumaktan agırlasıyorum dua istiyorum

 71. Hocam benim icin lütven duva edin cok sikintili acili günler geciriyorun canim cok aciyor.Esim evi trek etti,ne yapacagimi bilmiyorum.Bizim tekrar birlesmemiz icin nolur duvanizi eksik etmeyin.Simdide Allah razi olsun sizden

  • Allah yardım etsin nesrin doğruyu göstersin Reşid ismi hürmetine eşine Celil ismi hürmetine ve Cami ismi hürmetine geri döndürsün…114 defa Ya Cami c.c okumaya devam et.73 defa Ya Celil c.c..

 72. Merhabalar , Çok sevmeme rağmen beni terk eden sevgilimi unutmak için dua istiyorum.Düşündükçe ağlıyor, mutsuz oluyorum.Hemen aklımdan silmek,onu düşünmemek için yardım edin.teşekkürler

  • Canımbenim Aslı niyet ederek her gün 365 defa Ya celil c.c oku.unutmak için.Yasin suresini bir yakının okusun sana her mübine gelince kalbine doğru huuuu diye üflesin bunuda unutmak niyeti ile okuyun.

 73. 50 yaşındayım; bu yaşıma kadar tanıdığım-tanımadığım herkese yardım ettim Allah rızası için.. karşılığında hem paramdan oldum hem de çok büyük kazıklar yedim. verdiğim borçlar asla geri dönmedi, düşman oldular üstelik. en son yemek üzere olduğum ve şimdiye kadar olanların en büyüğü olacak olan problemim için sizden dua istiyorum. yine sıkıntıda olan bir arkadaşım ve kardeşi için evimi ipotek ettim. en fazla üç ay sonra ödeyeceklerine dair söz vermişlerdi fakat arkadaşım ilk fırsatta ortadan kayboldu, kardeşi de üç ay sonra, altı sonra diye oyalıyor. en son verdiği tarih de geçti.. bir buçuk yıldır azaptayım. eşim ve ailem bilmiyor. öğrenirlerse hayatım mahvolur. oğlum istikbalini o ev üzerine kuruyor. Allah rızası için bana dualarımın kabulü için, sıkıntılarımın hayırla bitmesi için yol gösterin ve lütfen dualarınızı esirgemeyin..

  • Allah yardeım etsin iyi niyetli olmak tabi güzel ama bazen seninde hakkın olan şeyler için dikakt et canım fazla varsa ver ama senin ihtiyacın çocuğun ihtiyacı varsa alamaıyacağın şey için düşün.
   Hakkı ve gerçeği bilerek doğru hüküm veren,zulmetmeyen.Sınırsız,sonsuz adalet sahibi.Allah mutlak adildir.zulmü ve zalimi sevmez.

   İşte Allah’ın EL-ADL ismi Şerifi ile hakkını alamayan kimseler hakkını alır.

   Başkalarında hakkı olup da alamıyanlar üç gün rizayetle oruç tutup geceleri (10816) defa “Ya Adl” diye zikredip,sonunda “Ey adil-imutlak olan Allah’ım! Bu ismin hürmetine hakkımı falan kimsede alıvermeni istiyorum…..” diye dua ederse,Allah o zalim ve zorba hak yiyici kimseyi dua eden kimsenin hakkını vermeye mecbur eder.Yinede vermezse başka türlü cezasını çektirir.

   Başkasında hakkı olup alamayanlar,hakkını alıncaya kadar aşağıdaki esmayı okumaya devam edip hakkının alınması için Allah dua ederse inşallah hakkını alır.

   Her gün 4011 defa “Ya Baisü Celle Celalühü” okunup hakkını alması için Allah’a münacaat eder.

   Kaynak:Arif Pamuk( Esma-i Hüsna Şerhi)

 74. diğer arkadaşlara yazdığınız tesbih ve duaları da not aldım. Allah sizden razı olsun. çok teşekkür ediyorum. aklınıza gelirsem bana da dua eder misiniz? Allaha emanet olun. sevgilerimle..

 75. selamün aleyküm arkadaşlar çok sıkıntılı günler geçiriyorum son haftadı ALLAH rızası için dualarınızı bekliyorum ALLAHA emanet olun

 76. merhabalar sitenizi yeni gördüm lütfen banada bir yol gösterin eski erkek arkadaşım çok belalı ve onun kız arkadaşıda senelr geçmesine rağmen peşimi bir türlü bırakmıyorlar sürekli dedikodumu yapıyorlar ikiside sorunlu tipler ve ben şimdi düzenli bir ilişki yaşıyorum ama beni sürekli rahatsız ediyorlar.bende allaha sığındım sizce hangi duaları edersem daha etkili olur şimdiden teşekkürler

  • Onlarınkötülüğünden korunmak için 770 defa Ya Müzill c.c oku.998 defa Ya Hafiz c.c oku.Tebbet suresini 1000 defa okuyarak senden uzaklaşmalarını iste Allah’tan

 77. selam ben çok kötü günler yaşıyorum eşimin ailesi benden hoşlanmıyo pek çok ve şimdide eşim onların yanınıa gitmemizi istiyo ama ben istemiyorum ne olur bana yardım edin çok çarsizim eşimlede aram açıldı ve bir hırsızlık olayı vardı onu ortaya çıkardım hiçkimse hoşlanmıyo benden söylediğim için şimdiden teşekkürler

  • mutsuz bu kararın hayırla sonuşlanması için 100 Ya kadir c.c oku 41 defa kadir suresi 1000 defa ya reşid c.c

 78. kizimin sinavlari varonun icin ne olur dua edin basarili olsun ben okumadim cok sikinti cektim bu yuzden kizimbasarili olsun iyi okusun ne olurduanizi esirgemeyin

  • İnşallah başarılı olur Allah yardım etsin sınava girecekler için sitemin Facebook sayfasında her okuyoruz

 79. Su an maddi manevi çok sıkıntımız var. Bu yorumu okuyanlardan Allah rızası için çok dua istiyorum, sıkıntılarımızın bitip huzurlu bir yasama kavusabilmek için. Rabbim bütün darda olanların yardımcısı olsun

  • Hasibe hanım Allah Yar ve yardımcınız olsun her gün1100 defa Ya Ganiyy ya Muğni c.c okuyun.Mutlulugunsifresi facebook sayfama gelin konuşalım dua edelim size

 80. merhaba ailemde hem maddi hem manevi sıkıntılar var şu ara Allah rızası için bana da dua edin. ve ben ne yapmalıyım yazarsanız sevinirim

 81. selamun aleyküm ne olur banada yardım edin her 3 ayda bir her şey terse gidiyor. tam oldu derken bozuluyor , bu 7 yaşımdan beri böyle şuan 37 yaşındayım,başıma gelenler öyle hafif şeyler degil bu dünyada kimsem yok ,hayatıma giren herkes inaç getirdiki sınavlarım çok agır geçiyor.bunlar daha hafif bir şekilde atlatmam için dua istiyorum.çoçuklarım var onlar okul degiştirmek zorunda kalıyorlar.çok çaresizim ne olur dua dua dua …..

  • Hz. fatma anamızın duasını okuyun.Ya Hayyü Ya Kayyum bi rahmetike esteğisü okuyabildiğiniz kadar 100 defa ya kadir c.c okuyun 100 defa Ya zül celali velikram okuyun

 82. selemun aleykum benim sıkıntılarım var kalbimde sıkıntı ölmek istiyorum hep vesvese 2 çoçogumvar onlar bile bazen agır basıyor namazımı kılıyorum ama sıkıntı veriyor bunalımdayım ne yapap gerekir hangi duayı okumam gerekir eşimle bile sorunlarım bu sıkıntıdan dolayı oluyor hep ölüm istiyorum bana dua edin allah razı olsun

  • Naz kardeşim suya inşirah suresi okuyabilidğiniz kadar çok okuyun için her gün 72 defa ya Basıt c.c 489 defa Y fettah c.c okuyun.170 defa Ya Kuddus c.c okuyun.

 83. slm bunu ablam için yazdım sıkıntıları için duanızı bekliyoruz bana gelince bende sizden dua istemiştim yaptım ama olmadı şimdi boşanma tarihim belli oldu tanıdıgım insandan insanlık bile kalmamış yalancı şahitliginede abileri yapacak sizden bunun için dua bekliyorum benimde şahidim allah şahidim yok başka çaresizim sıkıntılarım çok ayın 19 da mahkemem sebebsiz aylesi yüzünden yuvam yıkıldı bazen isyan ettigim oluyor dilerim rabbimde onları benim durumuma düşürsün onlarında canı yansın diye ne yapmam gerekir hangi duayı okuyum cvbınızı bekliyorum şimdiden allah razı olsun

  • Mahkeme için dua var..Herhangi bir konuda mahkemelik olan kimse eğer haklı ise aşağıdaki Âyeti 6666 defa okursa müşkülatı çözülür.

   “Vallahü galibün ala emrihi vela kinne ekserennasi la ya’lemmün””

   Birde o zamana kadareşinin doğruyu görmesi için 1000 defa Ya Raşid c.c okuyun.
   1000 defa Ya Allah ya vedud Ya cami .c.c
   Beddua etmeyin kardeşim sadece Allahtan yardım dileyip onalar hatalarını ve doğruları göstermesini isteyin

 84. merhaba çok sıkıntım var dua edermisiniz eşimle proplemlerim var napabilirim eşimin sinirinin geçmesi için dua istiyorum lütfen başımdaki musubetlerin geçmesi için lütfen çok acil duaya ihtiyacım var

  • Sevda merhama kardeşim 232 defa ya kebir c.c yemeklerinie okuyun.1286 defa Ya Gaffar c.c 1281 ya Gafur c.c okuyun.Birbiriniz sevmeniz için tatlı bir şeye 1000 defa Ya Vedud c.c okuyun.114 defa her Ya Cami c.c okuyun

 85. ALLAH RAZI OLSUN İNŞALAH İYİ GELİR HER GÜN MÜ OKUYALIM BU VERDİYİNİZ DUALARI RABBİM HER HEZİN DUALARINI KABUL ETSİN AMİN

 86. mrb işe girmek istiyorum ama ailem çok karşı buna çalışmak zorundayım çünkü eşimden ayrıldım ve bi kızım var bunun için napmalıyım

  • İŞE GİRMEK İÇİN YA BEDİ C.C HER GECE 7963 DEFA OKU 7070 DEFA YA VARİS C.C OKU ONLARI İKAN ETMEK İÇİN 1020 DEFA YA AZİM C.C OKU 1000 DEFA YA RAŞİD C.C

 87. merhaba , benim dudaklarım sürekli şişiyor, kızarıyor uçuk çıkıyor. Cilt doktorlarına gittim hiç birşey yok dediler sadece krem verip gönderiyorlar.Acaba bunun için dua var mıdır ? okursam belki geçer.teşekkürler

  • Elini dubaklarına koy her gün Fatiha suresini oku 7 defa ..ve yine 201 defa YaNafi c.coku.Bir ya müdddetle her gün ya Muhsıy c.c oku

 88. bende erkek kardeşim için dua istiyorum şu anda çok zor zamanlar geçiriyor yanlış bir işe girip insanlara güvenip paralarını kaybetti şuan borç ödüyor allah en kısa sürede borçlaruından kurtulması ve evinde huzura ulaşması için sizden yardım istiyorum yukarda dua isteyen herkesin allah dualarını kabulettin en kısa sürede dertlerinden kurtarsın allah yar ve yardımcınız olsun

 89. merhaba biraz not aldım güzel dualar tabi ki ALLAH herkezin yanında olur inşallah.benimde sıkıntım var birisi ailemi ve beni rahatsız ediyor mektuparla ne dua edebiirim evliyim çok canım sıkılıyo bu duruma

 90. slm ben zehra 2 tane çoçugum var 1 kızım bunalımda rüya görmüş rüyasında korkutmuşlar herkeze gülüyor kim siyah giyse çıkarın bırakmıyor gözüne başka şeyler görüyor ne yapmamız lazım allah rızası için sizde vesile olun oglumda 18 yaşında ziyaretteydik bir anda kalb kırızı geçirdi hiç birşeyi yoktu şimdi sürekli kontrol altında bir anda evimiz ters döndü huzurumuz kalmadı dualarımı okuyom dua istiyom sizden oglum için şifa okuyacagım dua istiyorum ne olursunuz kızım içinde okuluna bile kendim götürüyom allah razı olsun şimdiden cvb bekliyom

  • Hastalıklara ya hastanın kendisi yada başkası tarafından okunacak şifa duaları:

   45 gün süreyle her gün 1 FATİHA süresi,arkasından (422) kere “Ya Şafi” İsmi Şerifi okunur.Ve şöyle dua edilir.” Ya Rabbi! Sen şifa vericisin.Bu hastaya(bana) şifa ver.Onu (Beni) iyi edecek,ancak Senin şifandır.Ey Allah’ım ! Öyle bir şifa ver ki bir daha acı ve üzüntü görmesin(görmeyeyim).
   Bir miktar suya (yağmur suyu olursa daha iyi) (100) kere “Ya Rahman” 41 kere “Ya Şekur“, 21 kere “Ya Selam” ve 786 defa “Bismillahirrahmanirrahim” okunur.Sonra “Ya Rabbi Hazret-i Muhammed salla ‘llahu aleyhi ve sellem ve ehli beyti Muhammed rıdvanallahi Teala aleyhim ve ecmain’in hürmetine beni(şu hastayı)bütün dertlerinden halas eyle” diye dua edilir ve su içilir.
   Cuma günü Cum’a namazından önce 200 defa ” Ya Allah” denilip dua edilir.

 91. bu iki duada yazmışsınız ayrı bayrı bizemi aiitir anlıyamadım ondan soruyorum allah sizden razı olsun miraç kandilin hürmetine sizi darda zorda koymasın ne güzel bir dua yeriymiş çok teşekür ederim allaha emanet olun

 92. bende yanık hastayım
  %95 tüm vucut benim eski halıma donmek için hagı duaları okumam lazım vucudumdakı izlerin gitmsin lütfen cevap beklıyorum

 93. Merhabalar ,Bizim evin sorunu alkol.Babam 60 yaşlarında ve her gün bira içiyor,bünyesi çok zayıf olduğu için sarhoş oluyor yaptıklarını hatırlamıyorum evde çok huzursuz oluyoruz.Neler denediysek bırakmadı.Dualar okudum suya ama yine içkiden uzaklaşmadı.Sizden yardım istiyorum.Allah razı olsun.

  • Hatice hanım Allahım doğruyu göstersin.1000 defa Ya Raşid c.c 409 Ya Tevvab c.c 156 Ya Afüvv c.c,202 Ya Berr c.c 1106 Ya Zahir c.c okuyun suyuna yada üzerine niyet ederek

 94. selamün aleyküm sizden dua istemiştim çocuk için buğün hamile olduğumu öğrendim rabbim herkese nasipetsin eşimle biraz sorunlarımız vardı yavedud çekin demiştiniz hergün çekcem acaba birde aptestlimi çekicem bide kaynanam herşeye karışıyo biduada onun için önerirseniz çoksevinirim bizden uzak durmaları için allah razı olsun

  • HAYIRLI OLSUN GAMZE EVET EŞİN İLE SEVGİNİN DEVAMI İÇİN HİÇ OLMAZ SA HER NAMAZDA 20 DEFA YA VEDUD C.C OKU.KAYNANNA İÇİN 161 YA MANİ C.C OKU

 95. s.a ben nişanlıyım onu seviyorum ama sürekli çok basit birşeyden bile kavga eder olduk çok yoruldum artık ben dünyada da ahirettede onunla mutlu olmak istiyorum düğünümüze 1 yıl var daha böyle kavga edersek sonumuz hayır olmayacak belki,sizden dua istiyorum muhabbetimiz artsın istiyorum bana çok sert davranıyor nolur bana da bize de dua edin..

  • 1000 defa yediğiniz brşeye Ya Vedud c.c okuyun beraber yiyiyn.tatlı birşeye 71 kevser suresi okuyun yiyin.232 defa Ya kebir c.c okumaya devam edin

 96. kardeşim benim derdim evliyim eşimi seviyorum ama birini daha sevmeye başladım nasıl oldu bılmıyorum ama ıcımde çok kotu bır sıkıntı ve vicdan azabı duyoyorum sıkıntımı gecırecek bır dua şimdiden tşk

  • Ya Latif c.c okuyun.365 defa ya Celil c.c okuyun.doğruyu görmek için 1000 Ya Raşid c.c okuyun 409 defa Ya Tevvab c.c 202 Ya Berr c.c 170 Ya Kuddus c.c 156 Ya Afüvv c.c

 97. ben salih bulut kardeşim Ya Latif c.c okuyun.365 defa ya Celil c.c okuyun.doğruyu görmek için 1000 Ya Raşid c.c okuyun 409 defa Ya Tevvab c.c 202 Ya Berr c.c 170 Ya Kuddus c.c 156 Ya Afüvv c.c ya celil c.c ne kadar okuyacam sankı bunu ne kadar okuyacagım anlamadım şimdiden tşk

 98. selamın aleyküm,benim sorunum eşimle.Eşim ailesine yardım ediyor evimize yiyecek içecek almıyor benim aileme gidip yemek yiyoruz.bir şey sorunda sanane diye cevap veriyor.hesap soramazsın diyor.bana yalan söylüyor hiç güvenmiyorum.Ama hamileyim : ( onun yüzünden karnımdaki çocuktan soğudum. Ne olur yardım edin aramız nasıl düzelir.Bana yalan söylemesin bana çocuğumuza sahip çıksın mutlu bir ailemiz olsun istiyorum.

  • CANIM BİR KABA SU KOY O SUYA 1600 DEFA YA HADİ C.C OKU.İÇİN BERABER.İÇTİĞİNİZ SUAY KOY.YİE 5000 DEFA YA VEDUD C.C OKU.

 99. cok zor durumdayım allah ıcın bana dua edın
  cok ıhtıyacım var hepınızın duasını,beklıyorum,,
  allah hepınızden razı olsun

 100. Ben 28 yasindayim ickim kumarim kotu aliskanligim yok ticaretle ugrastim borc batagindayim rabbime inancim sonsuz ama intihar etmeyi dusunuyom cikmazdayim ne yapacam bilmiyom

  • Kardeşim hepimizimtihandayız isyan etemden dua etmeye devam edin her gün vakıa suresi okuyun.her gün 1100 ya Ganiyy ya mugni c.c okuyun 270 ya kerim c.c okuyun.100 La İlahe illalahu Melikul hakkul mübin okuyun geçecek gir.308 defa her sabah Ya fettah ya rezzak okuyun

 101. Her gun Allah im sabir diyorum. Pazartesi herkez ustume gelecek rabbim herkezin derdine deva versin binlerce sukur sagligimiz yerinde ama insanlara laf anlatmak imkansiz. Allah razi olsun yar ve yardimcimiz olsun

  • Selçuk kardeşim onlara sözünü dinletebilmek için 1020 Ya azim cc okuyun.İnnanın bu günlerde geçecek sen Allaha dayan ve güven Ya Allah Ya Vekil c.c 66 defa oku

 102. iyi günler, benim kız kardeşimin sevdiği biri vardı ve ailem çocuğu istemedi.konuşarak zor da olsa kardeşimi ikna ettiler ama kardeşim bi türlü anne ve babamla eskisi gibi olmuyor.onları aramıyor yanlarına gelmiyor onu ailesine itaat etme,ve saygı duyması konusunda dua tavsiyelerinizi bekliyoruz.

 103. 3 yıllık evli arkadaşım var yaşı 29 , bebek istiyorlar ama olmuyor.Tüm kontrollerini yaptırdılar ama yinede olmuyor üzülüyor.Ne yapabilir? yardımcı olabilir miyiz?teşekkürler

 104. meraba arkadaslar allah rizasi icin bana dua edin bu aralar cok ihtiyacam var vallahi. nolur arkadaslar bana ve alemize cok dua edin . bu arada ben azeriyim azeriler bana dua edin nolur

 105. Merhaba ben eşimle çoksıkıntılıyım şimdi ayrıyız ona kalsa bitirmek çok kolay ama ben çevremden utandığımiçin bitirmek istemiyorumbana dua edin nolur

 106. Mrb. eşimin bana benim istediğim gibi değer vermediğini düşünyorum. hiç bir işini bana danışmaz ve kötü de gidiyor. işsiz kalıyor para çok harcanıyor kahve alışkanlığı çok fazla sigara arasıra içki arkadaşlarını daha çok dinliyor.kahveden arkadaşlarından uzaklaşsın bana herşeyini anlatsın danışsın istiyorum bize vakit ayırsın birde işsizliğine çözüm istiyorum. benim içinde bir duanız varmı

 107. Selam.Ben aklımdan çıkmayan, devamlı görmek istediğim kızı unutmam için ne yapmam gerekiyor.Kesinlikle unutmam gerek.vereceğin bilgiler için tşkler

 108. Admin Kardeş Annem İle Babam Arada sırada Tartışıyorlar Ailecek Mutsuzluk Yaşıyoruz Annem İle Babam Tartışırken Benim Rabbimden Yardım İsteyebileceğim annemle babamın tartışmalarını kesebileceğim Bir Dua Varmı Bu Sorunuma Bir Çare Varmı ? Allah Ne Muradın Varsa Versin… ? ? ?

  • HER GÜN ONLAR İÇİN NİYET EDEREK 232 YA KEBİR OKU YİYECEKLERİ YEMEĞE 1000 YA VEDUD C.C OKU..5 DEFA CUAM SURESİ OKUYABİLİRSİN

 109. çok zor durumdayım sınıfta kaldım ve sınavlarım var lütfen sınavlarda başarılı olmam için bi dua yazar mısınız? ve allah rızası için dua eder misiniz? şimdiden teşekkürler.Allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.

  • ALLAH YARDIM ETSİN..HER GÜN 184 YA MUKADDİM C.C 7 YA EVVEL C.C OKUYUN.BİRDE SİTEMDE SINAVLARD ABAAŞRILI OLMAK İÇİN OKUNCAK DUALR VAR BAKIN

 110. bende dua istiyorum 3 yıl önce eşimi kaybettim 3 çocugum var eşimin büyük mebla borcu vardı allahın izniyle ödedim şimdi bir ev aldım borçla şuan çok magdurum ve banada dua etmenizi istiyorum allah razı olsun sizden

 111. şimdiden allah razı olsun, başımda bi tefeci var, öde öde bitirmedim, bunun yüzünden evimde huzur kalmadı, bu tefeciden kurtulma duası bilen varsa lütfen allah rızası için

 112. es selanım aleykum din kardeşlerim öncelikle allah’a c.c hamdü senalar olsun efendimiz’e s.a.v onun güzel al ashabına ve ehli beyitine selat ve selam olsun rabbiimize şükürler olsun bizlere dua etme imkanı verdiği için din kardeşlerim çok büyük bir sınavdan geçiyorum eşimle ayrılma durumundayım annesinin evinde şuan benim ailemle anlaşamadı ayrı ev tuttum oradada durmak istemedi şimdide beni kendi ailesinin yanına çekmek istiyor ailesininde ahlakı bozuk olduğu için onların yanında olmak istemiyorum karım şimdide hamile ve yanıma gelmiyor evlendik evleneli sözümü dinlemiyor bende set yaklaşmıyorum belki ondan böyle davranıyor hep güzel ve hoş sözlerle yaklaştım dinlemedi acil duaya ihtiyacım var bana ve benim gibi ayrılma durumunda olan kardeşlerimiz için çok çok dua ederseniz mutlu olurum allah c.c hepinizden razı olsun.

  • Mustafa kardeşim her gün 232 Ya kebir c.c okuyun.Her gün 100 ya zül celali vel ikram okuyun.100 ya Kadir c.c okuyun.sevgini kazazmanzı için 7 gün 786 besmele okuyun.onunla görüşmeye gidin gitemden 51 besmele okuyun 184 ya Mukaddim c.c 1000 Ya Veliyy okuyun güelce konuşun .

 113. merhaba ,

  ablam 3 aylık hamile, tarama test sonuçları yüksek çıktı :( çok moralleri bozuk şimdi karnından su alma işlemi yapılacak, eğer risk büyükse gebelik sonlandırılacak.yardım edin,dua edelim hep beraber.teşekkürler

  • Damlacığım Allahım Yardım etsin..En hayırlı ne ise onu karşına çıkarsın..Ya Latif c.c 698 oku 201 Ya nafi c.c bende dua edeceğim

 114. Selamun aleyküm.Ben sürekli hasta oluyorum,bel fıtığı boyun fıtığı,ayaklarım şişiyor, ellerim şişiyor hep doktorlardayım.İşe gidemiyorum süreli izin almak zorunda kalıyorum.Bana yardımcı olun.teşekür ederm

 115. merhabalar annemin ellerinde çeşitli yaralar çıktı demra diyolar doktora gitti ama iyileşmedi acaba esmaül hüsna değilde hangi duayı okumak lazım geçmesi için bide ben Allaha çok dua ediyorum ama dualarım kabul olmuyor ne olur banada anneme de yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler..

  • Mehpare kardeşim
   1.Dua: Okunuşu;“Em ebremu ermen feinna mübrimün.”(Zuhruf)

   2.Dua:Okunuşu:“bismillahi Allahümme müsağğira’l-kebiri ve mükebbira’s-sağiri sağğir ma bi.”

   Anlamı:”Büyüğü küçülten ve küçüğü büyülten Allah’ım! Bu bendekini(siğilleri)küçült.”

   Dua ile ilğili bilği:Bu dua 7 kere okunup,hem şehadet parmakla gezdirilip hem de üzerine üflendiğinde,Allah’ın izniyle geçer.

 116. yüce rabbim her kimin derdi varsa def eder inşallah.benmde bir sorunum var sevdigim insanın borçları var ondan kurtulmak istioz lütfen dualarınızı eksik etmeyin .

 117. sevgilimden ayrildim 1.5 sene sonra. sevgilimin ailesi hic tanismadigimiz halde beni istemiyordu. daha once de bu nedenle tartismistik ve ayrilmistik. sevgilim iliskide yaptigimiz hatalari kendine tekrar tekrar hatirlatip beni hayatindan cikarmayi secti, gelecekte ailesinin kabul etmeyecegini ve birlikte olamayacagimizi soyluyor. seviyor fakat ailesi on planda. hangi duayi okumaliyim? Allah rizasi icin yardim edin

 118. 6 ay once her seyimi annemi kaybettim hastaliktan. 2 ay sonra dugunum var. her sey ayarlandi. Nisanlim yabanci uyruklu bir musluman. Birkac sene yurtdisinda yasayip turkiyeye donecektik. Ama o surekli turkiyede yasamak istemedigini ilerde abisiyle ortak is kurup yurtdisinda yasamak istedigini soyluyor. Onun ailesi musluman degil. Musluman olamayan diyarlarda yasamak istemiyorum. Nasil her sey Boyle karmasik Hal aldi anlamiyorum. Ben Rabbim kismet ederse ilerde burda yasamak istiorum. Gurbette degil. Bu dusunceler icimi karartiyor. Yarina cikacagim bile mechulken Boyle seylere takilmak cok huzursuz ediyor beni ama ister istemez de aklimdan cikmiiyor. Annemi cok ozluyorum onunla konusup dertkesmeye cok ihtiyacim var. her gece agliyorum. Sanki isin icinden cikilmaz yanlis yollara girdim. Geri donemiyorum. 5 sene oncesine donmek istiyorum. Nefes alamiyorum Bol Bol Kuran okuyorum. Rabbimden yardim istiyorum. Tavsiye edebileceginiz dua var mi? Ck kotuyum..

  • siz her gün 1000 Ya reşid c.c okuyun kardeşim 400 Ya hadi c.c okuyun.yatmadan önce 812 ya Habir okuyup yatın bir kaç defa yapın bunu sana doğru gösterielcektri ne tyapman gerektiği gösterlecektir

 119. selamun aleyküm…benim derdim aile içi miras babam ve kardeşlerianlaşamıyor.. içlerinden bir kardeşi hep zıtt ne yapabiliriz..mübare günlerde çok husursusuz ne yapabiliriz…e olur bir akıl verin..ayrıc yıllarca bunlara çalışan kardeşimin hakkınıda inkar ediyolar…

 120. Selamün Aleyküm.. Bu sayfadaki yorumları okuyunca aslında bunu yazmaktan utandım herkesin derdi var kendince… Ama bende kendi içimde çıkmazdayım
  Çok bunalımda olduğum bir dönemde birisiyle tanıştım. Beni sürekli dine yönlendiriyordu çok iyi bir insandı çokta iyi anlaşıyorduk benim dikkafalılığım yüzünden bitti o da gidip durumu hemen ailesine anlattı onlarda artık kesinlikle beni istemediklerini söylediler…
  Ama biz birbirimizden vazgeçemedik sürekli git geller devam etti 1,5 senedir ciddi anlamda ikimizde çok yorulduk ve ben artık bu şekil devam etmek istemediğimi söyledim o da gidip tekrar annesiyle görüştü ama annesi tekrar reddetti ya o ya ben demiş. Sonra ben gidip kendim konuştum annesiyle annesinin derdi başkaymış beni oğluna layık görmüyomuş başka kızla evlenmesini istiyomuş biz şuan ayrıyız o beni aramıyor sormuyor bende ondan vazgeçmek istiyorum yapamıyorum niye severken ayrılmak zorundayım yanlış biliyorum ama kader diyip yoluma devam edemiyorum onunda beni sevdiğini bildiğim halde neden vazgeçti onu da anlamıyorum inanılmaz bunalıyorum hiç bişey yapmak istemiyorum ne vazgeçebiliyorum nede birlikte olabiliyoruz ben ne yapmalıyım? hangi duları okumalıyım ne istediğimi kendim bile bilmiyorum hayırlısı belki de böyle ama ben bunu da kabul edemiyorum hangi duaları okumalıyım bana da yardım eder misiniz lütfen? Allah razı olsun…

  • BELKİDE HAYIRLISI BUDUR AMA SİZYİENDE İLLA DİYROSANIZ 1000 YA ALLAHYA VEDUD YA CAMİ OKUYUN KENDİNİZ İYİLİĞİ İÇİN HER GÜN 100 LATİF C.C DOĞRUYU YAPAMNIZ İÇİN 1000 YA REŞİD OKUYUN

 121. Sevdigim kizla kendi istegimle ayrildim. Onu hala cok seviyorum. Geri donmesi icin herseyi yaptim fakat yaptiklarim yuzunden bana geri sonmek itemiyor. Sevmedigini soyluyor fakat yalan soyluyor bunu anliyorum. Bu durumdan dolayi psikolojik olarak bunalim yasiyorum. Rabbime dua ediyorum bu sikintidan cikayim diye bana geri donmesi herseyin eskisi gibi olmasi icin sizlerdende yardim ve dua bekliyorim. Allah rizasi icin bana yardim edin.

 122. SELAHATTİN GÖKKAYA

  BİR ANDA İÇİMDE BİR SIKINTI DOĞUYOR. BİR SÜRE SONRA GEÇİYOR AMA TEKRAR İÇİMDE SIKINTI GELİYOR. BUNUN İÇİN NSIL BİR DUA EDEBİLİRİM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 123. selam yönetici bey facebook adresiniz verebilirmisiniz sizle ordan konuşmak istiyorum eğer sizcede uygunsa beni facebook a yukardaki e posta adresimden ekleyebilirsiniz…

 124. oğlum 14 yaşında 1-2 senedir çok değişti.bizi hiç dinlemiyor,karşı geliyor.çok asileşti.kafasının dikine gidiyor sanki bizi düşman gibi görüyor.ne yapacagımı nasıl davranacağımı şaşırrdım .ne yapabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.

 125. Nerde baslasam acaba:
  Bir kac ay önce esimle ayrildik. Ayri yasiyoruz artik.
  Eski patronumla mahkemem vardi ve hakim kararini bu ayin sonunda duyuracak.
  Iki hafta sonra da yeni is görüsmem var.
  Allah rizasi icin bana yardim edin. Tskler

 126. mrb öncelikle benim işim baya bir karışık inancım zayıfladı ama sığınacak başka bir şey bulamıyorum tayin olmaya çalışıyorum olamıyorum yol bulmaya çalışıyorum oda yok çok bunaldım çok

 127. Merhaba, Eşim çalıştığı yerden 3 aydır maaşını alamıyor sıkıntı çekiyoruz.yardım edin nolur.teşekkürler

 128. Merhaba,çok uzun süredir işsizim.Görüşmelerim oldu.
  Yaptığım iş görüşmelerinden güzel netice almak için okumalıyım? Selametle…

  • taha suresini okuyun şahmeran suresini okuyun inşirah suresini okuyun ya bedi c.c her gün 86 okuyun..sitemde var hepsi

 129. selam bende çok bunaliımdayım iki yıllık ilişkim bitti bir türlü düzelemiyorum ben onunla olmasını cok istiyoum iki yıl boyunca bana hep destek oldu benım hatam yüzümden bitti gercektenı cok sadıktım hiç aldatmadım benım sözümü yalnıs anladı şimdi düşman gibi ınandıramadım ne yaptıysam geri dönmüyor ne yapmalıyım herzaman ağlıyorum ve dua edıyorum

  • Belki bu bir bahae idi kardeşim hayırlı sie dönsün değilse sana yardım etsn Allahım.2 yıl olmuş aradan bayağı zaman geçmiş istmiyorsa bu akdarseven birinsan hatayı affeder eğer bir daha yaparsa o zamamn inad eder.o olmazsa dünyanın sonu mu gülser başkası olamaz mı?belkide hakkında hayırlı değil.neyse sen bilirsin sadece biraz düşünmeni istedim.
   Her gün hakkımdahayılı ise deyip niyet et.1000 def a Ya Allah Ya vedud Ya Cami c.c oku.100 ya kadir c.c 37 ya Evvel c.c

 130. arkadaslar benimde cok buyuk sorunum var kaynanamla ayni evde yasiyom ve cok kotu biri hep iftira atiyor bana herkeste ona inaniyor esim zaten dunya umrunda deyil 1 cocugum var artik dayanamiyorum ne olur bana dua edin muslumanin muslumana duas kabul olur allah askina dua edin

 131. Merhabalar,ben her gün dua ederdim rabbim karşıma doğru insan çıkar benimle cidli düşünen olsun diye,şimdiyekadar hep lay lay lom insanlar karşıma çıktı taki onunla karşılaşana kadar zamanında beni istemişlerdi ailem onay vermedi o da akraba evliliği yaptı ve boşan dı 2 çocuğu var çocuklar anneside kalıyor kendisi yanlız yaşıyor yeni bir düzen kurdu kendine bu zman zarfında ben hiç evlenmedim,ama ayrı şehirlerdeyiz ve ben hiç evlenmedim burada düzenli hayatım var işimden evime gidip geliyorum ailemle yaşıyorum,bunun dışında özel anlamda karşıma hep yanlış insanlar çıktı,onun dışında işim iyi,ama bu ahaytımla mutluluğum arasında kaldım ne olur bana bir yol gösterin

 132. sıkıntım var sevdigim kisiye kactım. Ve ailem namus diyip surekli diyip duruolar. surekli ensemdeler sanki rahat edemiyorum hic bir sekilde. Cok sıkıntılıyım. affetmelerinş soyledim olmadı. benı artık gormek ıstemıyorlar ama rahata bırakmıyorlar ne dua etmelıyım. Rahat bırakmaları icin bır yıldır cekiyorum korku stress artık kendim bile yasamak istemiyorum onların oldurmesinide bekliyemicem. lutfen yardım edın dualarla.

  • onlarınyumuşamaıs için 88 ya halim c.c 1286 ya gafur c.c 10 bya Rauf okuyun korunmak için ayetel küris ve 998 ya hafiz cc

 133. selamlar benımde sıkıntılarım cogaldı iş bulamıyorum bütün olumszluk kötü seyyler üst üste gelıyor . aılemle aramız bozuk tartısmalar bıtmıyor.ve arıldıgım sevgılımle tam barıscakken bı sorun cıktı onu tekrar kazanmak ve bır yuva kurup mtlu olmak ıcın bana dualar önerirmısınız yardım edın lütfen

 134. haklısınız zaman gerekli ama bana ıkı yıl boyunca tek bir hatası olmadı cok değer veriyordu istemeye bir hafta kala bitti teşekkürler yorumunuz için ayrılalı 3 ay oldu benım hatam yüzümden bitti bi konuda yalan söylemedım dürüst oldum oda kabul etmedı ben onun kul hakkına girmiş oldum kul hakkından cok korkuyorum kendımı cok suçluyorum ama kesınlıkle aldatma yada gönül eylemedım tam tersıne cok baglanmıstım ve çok seviyorum halen de gerçekten cok acı çekiyorum öneriniz için çok ama çok teşekkürler

  • Gülser hayırlı ie diye niyet ederek her gün 1000 ya Allah Ya Vedud Ya Cami c.coku 184 YaMukaddim c.c 180 ya Semi c.c 7 gün yada 21 gün devam et

 135. merhaba suan içinde bulundugum olay için sizden dua istiyorum cıkmazdayım kacgündür..biriyle görüşüyorum iyi bi insan ama maddi konularda bana yetmeyecegini düşündügüm için bir türlü ona ısınamıyorum..bana yardımcı olursanız sevinirim hangi duayı okumam lazım hayırlısı olması için.teşekkürler

  • lale hanım karar sizn önemli olan iyi birinsan olası hzurulu olun güven içinde olun siz sevsin vesağygı duysun çaışırsanız her şey olur

 136. slmm ben daha öncede yazmıştım 2 yıllık evliligim bitti 1 sene annemgile küs gelmemle bitti eşim ailesinin sözüne çok bakıyordu onlar ne erse o oluyor ben ne söylesemde inanıyor onlar söyldimi bana inanmıyor 1 kız çoçucugum var çoçocugunu görmeye bile aylesi onay verecekte ne zaman görecek ikimizde yuvamızı kuramadan bitirdik şimdi baktımmı orta hiç birşey yokken sebebsiz bittii eşim bize hiç sahip çıkmadı ailesine arkasına dayamış bende bunları kaldıramadım söz hakkım olmadı bende kendi aylemin kapısana küs geldim çok çaresizim mahkememiz oldu bir nufusudan düşmem kaldı hep hayırlısı dedim benimde hatalrım oldu hep ona kavgamızda son şans deddim daha bir araya gelmeyiz dedim boşa beni defalarca söyledim şimdii öylede olduu çok laf getiren oldu yalanlanlar çok döndü ama ben bir kelime laf göndermeden çok dostlarımın darbesi oldu çoçogundan bile sogudu aile şimdi onayı verdi 6 aydır yeni çoçogunu görecek bene çok pişmanlık var canım çok yanıyor en kötüsüde çoçugunu bile düşünmeden yuvasını yıktı 2 yaşında çoçugum bir ayrı ev istedim onu tutmadılar kaynanamla oturuyodum ayrı ev isteyince yuvan yıkılsın ama ayrı oturamazsın dediler yuvam yıkıldı çok dua ediyoum rabbimme bi rgün aylesinin grçek yüzünü görün diye barışmak istiyorum ama baktımmı önümde çok engelim var yarabbim önümdeki engeleri kaldırsın ol derse olu verir rabbim çaresizim kızım her tlf çaldıkça baba baba dedikçe vicdan azabı duyuyorum çok özlüyor babasını daha evlenmek mi başkasıyla asla tekrar kocamla olsun isterim pişman olsun bize dönsün yönü rabbimden dönderen çevirendir sizden hangi duaları okumam gerekir allah rızası için dua edin çok zordayım sıkıntılarım çok ne yapacam bilmiyorum çıkmazdayım geceleri yatamıyorum bile pişmanlık düşünce beni eritti bazen hasta oluyorum çok kafaya takmaktan sizden dua istiyorum hangi dualarımı okuyayım sizde vesile olun inşalah bekliyoum

  • Bakınkardeşim oarda mutsuz yaşamaktansa belk böyle daha iyidir. biraz sabırlı olun belki pişman olacak özleyecek.Eğe r tekara beraber olmak nasip iseinaşallaholur.her gün 1100 Ya zül celali vel-ikram oku 100 ya Kadir c.c okuyun dua edin hayılı ne sie onun istey,n

 137. üst üste olumsuzluklar yasıyorum birden saclarımın coğu döküldü üstüne yanlıs ılac yuzunden yuzumde yanıklar olustu aynaya bakma k ıstemıyroum aklımı yıtırmek usereyım kel kalcam korkudu ıle sankı ıcıme bırsey gıryo nefes alamıyorum kılıtlenıyorum bu olaylardan sonra yaklasık 4 aydır boyleyım ıntıhar dusunuyorum hayata kusmus gıbıyım kımseyle konusma ıstemıyorum dua edıyorum ne olur düzelsin hersey diye ne olur yalvarırım yardımcı olun

 138. saolun duanız için bende zaten hep hayırlısı dedim diyorumda yer gök dua üstüne insanın kaderini deyiştiren bile dualar oldugunu biliyorum sadece dua istedim hangi duaları okuyum diye kızırak bir cvb oldu sanırım ALLAH razı olsun çaresizlik çok kötü dert her şeyi söyletir tekrar saolun

 139. benm çok büyük bir derdim var sevdğim ınsanın zamanında yanlısları oldu bven afettım su an bı skıntı yok emınım bı daha yapmaayagndan ama bnm sevdıgım ınsanın ablası ıle kuzenım akraba bız maddı anlamda kendımızı toparlayınca evlılıge adım ataagız ama sureklı laf cıkarıyolar ben kaç senedır suuyordum en sonunda PATladım ınbsn lar menfaatcı en yakınımdakı ınsanları kaybettım dogruları soyleyınce ama onların lafları dedıkoduları sureklı benı rahatsız edıyor bu ınsanların gunahlarına ben ortak olmak ıstemıyorum kendımı onlardan laftan korumak ıcın ne yapmalaıyım

 140. Öncelikle yaptığınız hayır işinden dolayı Allah sizden razı olsun.. Ben küçüklüğümden beri çok sıkıntılı bir aile ve gençlik dönemi geçirerek yetiştim. Girdiğim çalıştığım her ortamda hep ezildim. Zamanla içime kapandım artık insanlar arasında konuşmaya utanır hale geldim. Derslerimde başarılıydım ve artık ders çalışma azmim de kalmadı benden hiç bişey olmaz çok beceriksiz biriyim gibi hissediyorum ve ders çalışamıyorum. Ailemde yaşadığım olumsuzluklardan dolayı yıllarca evlenmekten korktum ve şu an sözlüyüm ama ne hikmetse sözlümde bana benzer bir aile yapısından gelmiş ve mutluluğu evlenince eşimde bulurum sanmış bir evlilik yapmış kız ise 1 ay evli kaldıktan sonra ondan ayrılmış ve düğün takıları yüklü nafaka borcu derken şu an toplam 22 milyar devlet eski eşine para ödemesini istiyor. Fakat ne çare ki her girdiği işten ne kadar çalışkan azimli de olsa bişekilde ayrılmak çıkarılmak zorunda kaldı. Bir sene önce bi arkadaşı ona ortaklık teklif etti sözlüm bana danıştı ben güvenmediğimi söylesem de belki bu sefer olur ya para kazanırız düğünümüzü yaparız dedi ve kredi çekti 7 milyar verdi. Ve bu işi teklif eden kişi paraları aldı kaçtı. Bütün kredi borcu da her ay ödedim ödiycem yüklü para elime geçicek sen verme diyerek ödettireyince bütün kredi faiziyle benim sözlüme kaldı. Tekrar işe girdi orda da iftiraya uğradı kendi hayatım bozulmuş olan pskolojim evlilikten korkum kötü giden hayatım bi tarafta bi tarafta sözlüme nasihat edip onu yatıştırmaya çalışıyor olmam çok zor artık ben de kötüyüm. Sözlüm namazlarını hiç kaçırmaz ama ben artık kılamıyorum bazen beynimin yarısı çalışmıyor sanıyorum o kadar yıprandım ki namaz kılmayı istesem de beceremiyorum.. Sözlüm şu an para kazanmak için yurt dışına gitti gidene kadar herşey çok güzel maaşını zamanında alırsın felan dediler. Şimdi orada ve adamlar insanların maaşlarını aylardır vermiyormuş sözlüm artık çok bunaldım isyan etmekten korkuyorum diyor. Ben de ona destek vermeye çalışıyorum ama bunları kimseyle paylaşamadığım için sürekli olarak ağlıyorum sinirli oluyorum çok kötüyüm lütfen bize yardımcı olurmusunuz ve bu yazılarımı okuyan tüm arkadaşlar ne olur dua edin bize artık biz de ayağa kalkalım düze çıkalım ellerim titriyor çok kötüyüm ne yazacağımı bilemiyorum yardım edin lütfen…

 141. Selamınaleyküm :) Ben 14 yaşındayım . Ablam var bi tane 19 yaşında ilik yetmezliği nedeniyle hastanede 3 ay yattı .. bu 3 ay boyunca kendi odasından bile zor çıkartıyolardı .. Bağışıklık sistemi çok yavaş olduğu için kimseyle görüştürmüyolardı .. sadece annem yanındaydı .. Annemi iki haftada bir felan görüyodum .. Ablam çok bunaldı .. ve hasta olduğunu kabul etmiyodu .. en sonunda çıakrrttılar hastaneden 1,5 ay evdeydi .. sona tekrar yattı .. 1 ay oldu yatalı .. ablam hastaney ilk yattığında abim Şırnak’ta askerlik yapıyodu .. bende kuzenmde kalıodum .. ama onunlada anlaşamayınca eve geldim .. Artık babm abim ve ben üçümüz kalıyoruz evde .. Abim çok sinirli asi biri .. Herşeye aniden tepki veeriyo .. Ve kendi dediği olmassa şiddete başvuruyo .. Anneme babama da bağırıyo .. ona söz geçiremiolar .. Evde onlara ben bakıyorum . Yemek yapıyorum , temizlik yapıyorum .. Ama hiçbişe beğenmiyo abim . Sürekli kızıyo … Annemler evde olunca daha iyiydik . O zamanda bağırıyodu bize .. Ama en azından annem ve ablam yanmdaydı . Şimdi yoklar .. Kendi sağlık durumumdada sorunlarım var .. Çok zor bir dönem geçiriryoruz .. Maddi açıdanda manevi açıdanda …
  Benim içinde dua ederseniz arkadaşlar çok mutlu olurum … Allah herkesin dualarını kabul etsin ..

  • CANIM ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN ABŞANA SANA SAĞLIK VERSN EVNİZE HURUZ VERSİN.ABİN İÇİN 88 YA HALİM C.C OKUO SİNİLENİNİCE HEMEN 10 DEFA YA GAFUR C.C OKU.SUYUAFALAN OKU SABIRLI OL MUTLAK GECECEK HER ŞEY ZAMANI VARDIR DAYAANBİLMEN İÇİN 298 YA SABUR OKU

 142. Selamın aleyküm.Şu mübarek ramazan günlerinde ben çok mutsuzum çok üzgünüm çünkü benim babam ramazan dinlemeden alkol kullanıyor(bira içiyor) Çok üzülüyorum.Defalarca uyardık ama yinede içip geliyor.çok utanıyorum.Ne dua ettiysem olmadı.elimden hiç birşey gelmiyor :(Alkolden nefret ediyorum.sigarada kullanıyor, maddi açıdan bile bizi zorluyor.ne olur yardım edin.

  • GAYE BUNUN İÇİN SİTEMDE ÖNEMLİD UALR AVR AMA SZİ 409 YA TEVVAB 202 YA BERR 156 YA AFÜVV C.C 170 YA KUDUS OKUYUN SUYUNA

 143. Öncelikle yaptığınız hayır işinden dolayı Allah sizden razı olsun.. Ben küçüklüğümden beri çok sıkıntılı bir aile ve gençlik dönemi geçirerek yetiştim. Girdiğim çalıştığım her ortamda hep ezildim. Zamanla içime kapandım artık insanlar arasında konuşmaya utanır hale geldim. Derslerimde başarılıydım ve artık ders çalışma azmim de kalmadı benden hiç bişey olmaz çok beceriksiz biriyim gibi hissediyorum ve ders çalışamıyorum. Ailemde yaşadığım olumsuzluklardan dolayı yıllarca evlenmekten korktum ve şu an sözlüyüm ama ne hikmetse sözlümde bana benzer bir aile yapısından gelmiş ve mutluluğu evlenince eşimde bulurum sanmış bir evlilik yapmış kız ise 1 ay evli kaldıktan sonra ondan ayrılmış ve düğün takıları yüklü nafaka borcu derken şu an toplam 22 milyar devlet eski eşine para ödemesini istiyor. Fakat ne çare ki her girdiği işten ne kadar çalışkan azimli de olsa bişekilde ayrılmak çıkarılmak zorunda kaldı. Bir sene önce bi arkadaşı ona ortaklık teklif etti sözlüm bana danıştı ben güvenmediğimi söylesem de belki bu sefer olur ya para kazanırız düğünümüzü yaparız dedi ve kredi çekti 7 milyar verdi. Ve bu işi teklif eden kişi paraları aldı kaçtı. Bütün kredi borcu da her ay ödedim ödiycem yüklü para elime geçicek sen verme diyerek ödettireyince bütün kredi faiziyle benim sözlüme kaldı. Tekrar işe girdi orda da iftiraya uğradı kendi hayatım bozulmuş olan pskolojim evlilikten korkum kötü giden hayatım bi tarafta bi tarafta sözlüme nasihat edip onu yatıştırmaya çalışıyor olmam çok zor artık ben de kötüyüm. Sözlüm namazlarını hiç kaçırmaz ama ben artık kılamıyorum bazen beynimin yarısı çalışmıyor sanıyorum o kadar yıprandım ki namaz kılmayı istesem de beceremiyorum.. Sözlüm şu an para kazanmak için yurt dışına gitti gidene kadar herşey çok güzel maaşını zamanında alırsın felan dediler. Şimdi orada ve adamlar insanların maaşlarını aylardır vermiyormuş sözlüm artık çok bunaldım isyan etmekten korkuyorum diyor. Ben de ona destek vermeye çalışıyorum ama bunları kimseyle paylaşamadığım için sürekli olarak ağlıyorum sinirli oluyorum çok kötüyüm lütfen bize yardımcı olurmusunuz ve bu yazılarımı okuyan tüm arkadaşlar ne olur dua edin bize artık biz de ayağa kalkalım düze çıkalım ellerim titriyor çok kötüyüm ne yazacağımı bilemiyorum yardım edin lütfen…

 144. O kadar çok dardayım ve bunalımdayım ki Allah rızası için beni bu sıkıntıdan bu durumdan kurtulmam için dua edin. Bende tüm ihtiyaç sahipler ve sıkıntıda olan insanlar için dua ediyorum. İnsanın kendi başına gelmeden hiçbir şey anlaşılmıyor. 6 yıllık ilişkimi hiçbir neden bir gerekçe göstermeden beni bırakıp gitti. oysaki herşey ilk başta böyle değildi ne vaatler ne sözler vermişti. Hayırlısı diyorum böylesi daha hayırlı belki diyorum ama bir türlü içimdeki sıkıntıyı dindiremiyorum hergün ağlıyorum.artık herkesten soğudum ne olur benim için Allah rızası için dua edin. Kimsenin yaptığı kimsenin yanına kalmaz. Şimdiden tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun..

 145. isim vermek istemiyroum

  çok sevdiğim birinden ayrılmak zorunda kaldım ve bir daha dönüşü olmayacağını düşündüğüm bir yola girdik dualarınızı bekliyorum ne yapmalıym

  • hakkımda hayırlısın ver diyerek nieyt et ve her gün 129 Ya Latif c.c ya hayyü ya kayyum bi rahmetike seteğisü okuyun.İnşirah suresini okuyun 21 defa birde doğruyu bulabilmeniz için 1000 ya reşid c.c

 146. hayırlı akşamlar RABBİM derdi sıkıntısı olana hastalıktan şifa arayan cemil cümlemizin yardımcısı olsun hocam ben çok bunaldım 10 senelik evligim hersene haciz yaşıyorum artık dayanacak gücüm kalmadı yuvam bir kere dagıldı rabbim hayırlı görürse tekrar dagılmasını istemiyorum ne yapcam bilmiyorum ALLAHIMA hep sıgınıyorum ona şükrediyorum eksik birşeylermi var bilemiyorum ne yapmalıyım ne olur yardımcı olurmusunuz rabbimden tek istegim hayırlısıyla bu sıkıntılardan kurtulup saglıklı huzurlu bir yaşam ömür yetene kadar RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN KİMSE DARDA SIKINTIDA OLMASIN SİZDEN ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN TEŞEKKÜRLER

 147. Merhaba , Canım çok sıkkın bana da yardımcı olur musunuz rica etsem. Ben biraz kafaya çok takan bir insanım ailem benim için çok önemli ben bekarım ama 2 ablam evlenip boşandı ailecek çok üzülüyoruz.Ablamın biri 2.evliliğini bir umut ile yaptı ama bu evliliğinde de mutsuz.Eniştem kendi borçlarını ödemiyor uçan kuşa borcu var ama köyde oturan ailesine çifter çifter erzaklar alıyor,alsın birşey demiyoruz ama kendi evine bakmıyor,bazen yemeğe bize geliyorlar.evde dolaplarında bir şey yok ablam çok üzülüyor.yok yere kavga ediyorlar ablamı tartaklıyor :( bankalardan arıyorlar borç yüzünden çok çaresizler benimde elimden birşey gelmiyor.çok mutsuzum üzüntüden hasta oldum..ailem benim için çok değerli üzülmelerine dayanamıyorum.Allahıma her gece dua ediyorum. sizde yardımcı olur musunuz ? teşekkürler

 148. Allahım bana yardım et neolur Allah rızası için bana yardım edin neolur sevdiğim insanla aramızdaki engeller ailelerimiz yüzünden bir araya gelemiyoruz. Biz birbirimizi çok seviyoruz. Ailem zorla beni bugün başka şehre yolluyor.çıldırcam artık. Herşeyin güzellikle olması için 2,3 senedir çabalıyoruz ne yapıyorsak engel koyuyorlar . Bu da yetmez gibi sevdiğim insan eğer gidersen herşey biter dedi ben ne yapcam şimdi Allahım aklıma mukayet ol herşeye rağmen aileme yanlış bir hareket yapmak istemiyorum ama tükendim. Sevdiğim insanı ikna edemiyorum.Allah rızası için bana dua edin gitmek istemiyorum neolursunuz

 149. 3 aydır hiç bişekılde konusmuyordu ararsam sınırlenıp dönüyordu bir haftadır tüm sitede bulunan duaları gece yarısı iki rekat namaz kılıp 2 saat secdede öyle ağlayıp dua ettım bulunan tüm dualrı ettım tam ümidimi kesmiştim dün gece yapmadım dün gece ve ben hep arıyordum cevap vermiyordu dün gece saat 02:28 ıkı kez aradı kendısı aradı en azından haber aldım ıyım dıye bu sabah yıne kendısı aradı beraber olmasakta haber almak çok sevındırıc bişey bunu paylaşmak istedım cok teşekkür ederim en azından birazda olsa içim huzur buldu 1 gün de olsa mutlulugu yaşadım

 150. size anlattım hayrırlısını dileyin demıstınız cok sagolun inancımı yitirmek üzereydim allah hayırlısını versin

 151. selamun aleyküm…yaklaşık 10yıldır şuanki iş yerimde çalışmaktayım…anladıım kadarıyla sanki biim işyerimiz küçültülücek .benim de kredi borcum var iş yerimde kalmak çin ne yapabilirm …allah razı olsun sizden …

 152. selamun aleyküm…yaklaşık 10yıldır şuanki iş yerimde çalışmaktayım…anladıım kadarıyla sanki biim işyerimiz küçültülücek .benim de kredi borcum var iş yerimde kalmak çin ne yapabilirm …allah razı olsun sizden …

 153. lütfen banada dua edin sıkıntılarım bitsin herşey hayılı olacak şekilde olsun herkesin dehakkında hayırlısı ne ise o olsun

 154. YÜCE RABBİM HİEPİMİZE BO RIZK BOL KAZANÇ VERSİİN GÜNAHLARIMIZI HATALARIMIZI AFETSİN BİZE VE EVLATLARIMIZI HAYIRLI KULLARINDAN EYLESİN

 155. sellamun aleykum hocam benim 6 yaşında kızım var telasemi hastası hic kan üretmiyor ne olursun bana dua bu mübarek günde allahuteala butun hastalara şifa versin amin

 156. hocam once kadır gecenızı kutlar bu yuce gecede tum darda olan musluman kardeslerımın dualarının kabulunu dılerım. benım aksamları ıcımde acaıp bır sıkıntı daralma oluyor kendıme aır ısyerım var bır kac kez kılıdınde anahtarı soktugumda yag gıbı bırsey aktı ıkıncı kez dukkanınımın onunde su dokulmus buldum sabah actıgımda 3 kezde kepenkın altından eskı turkce yazılı ufak bır kagıd buldum ve sonrasında ıslerım ve ozel hayatım alt ust oldu etrafımda dusmanım yok sadece benım yaptıgım ısın aynısını karsıma acan baska esnaf arklar eldı ondan sonra bu olmadık seylerı buldum ve sıkıntılarımda bunlarla bırlıkte basladı ne yapmam gerektıgını sızden rıca edıyorum ozellıkle hava kararmaya basladıgı zaman ıcımde acaıp bır sıkıntı oluyor ve rızkım bereketım kalmadı hocam sızden ne gıbı dualar okumam gerektıgını yzmanızı rıca edıyorum bırsey yapıldı ıse onlar ıcın hangı duaları okumam gerekıyor saygılarımla allaha emanet olun

  • büyü olduğunu düşünüyrosanzı sitemde sihrin iptali için okuncak dualr var onu okuyun birdde 5000 ya rakib c.c okuyun suya dükkan saçın suyu.rızık için dualr var bakın okuyun 41 Vakıa suresini okuyun

 157. slm sizden dua istiyorum dört yıl boyunca biriyle aşk hayatı yaşadım dört yıl boyunca aşk acısı çektim ağladım ağladım ağladım onun için yapmadığım kalmadı şimdi ise beni aldattı benım ona beddua etmem ne derece doğru bilmiyorum ama ben ondan kurulmak onu unutmak istiyorum o aklıma geldikçe hayattan nefret ediyorum intihar etmek istiyorum ne olur bana onu unutmam için yardım edin .Rabbimden tek dileğim yüzü gülmez gençliğinden Hayır görmez iki yakası bir araya gelmez inşallah

  • BEDDUA ETMEYİN BURAK KARDEŞİM HAKKINDA BELİKDE BÖTLE HAYIRLI İDİ.HER GÜN 698 YA LATİF C.C OKUYUN.YASİN SURESİNİ O NİYTLE OKUYUN HER MÜBİNDE KALBİNİZE DOĞRU HUUU DİYE ÜFLEYİN DEVAM EDİN HER GÜN

 158. Biz sevgilmle ayriyiz bugn tam 13 gün falan oldu adam nuh dio peygamber demiyo eski kiz arkadaslarni ekledi face o sevdiğine inandığım adam böyle yaptı dün çok kötüydüm canm sıkılıyo aklima geliyo benm rahatlamam icin sıkıntı için bi dua söylerseniz bide barismamiz icin bi dua istiyorum Lütfen zor durumdayım bazen intiharı bile düşünüyorum ama gunahida cok agir nolur yardim edin:((

  • MERVE KARDEŞİM ÖNCE KUL OLUP ALLAH SEVGİSİNİ İSTEMEK GEREKİR AMA MAALESEF BUNU YAPAMIYOR SADECE DÜNYA HAYATN SEVGİLERİNİ İSTİYORUZ ADETA BU SEVGİELRİN KÖLESİ OLUYORUZ.KİMİMİZ SEVGİLİ KİMİİZ EVLAT KİMİMİZ EŞ KİMİMİZ MAL-MÜLK.BAK KARDEŞİM İNSANIN HER SİTEĞİ OLMAYABİLİR BU HAYIRLI OLMAYABİLİR O ÜZDE D EOLUR.BU YÜZDEN HAYATA KÜSÜP DARILIP KIZIP İNTİHAR ETMEK YADA DÜŞÜNMEK BİLE ÇOK ACI.LÜTFEN SAKN DÜŞÜNÜN VE ALLAH BU SİTEĞİM BENİM İÇİN HAYILRI İSE VERİR BEN DUAMI EDEYİM DEĞİLSEDE N DAHA AHYIRLSINI VERECEKTİR.
   BARIŞ İÇİN 232 YA KEBİR C.C 114 YA CAMİ..
   SEVGİ KAZANMAK İÇİN HER GÜN “1000 YA ALLAH YA VEDUD YA CAMİ C.C””
   SEVGİ İÇN HER GÜN 786 DEFA BESMELE OKU.
   ONUN DOĞRUYU GÖREMSİ İÇİN 514 YA REŞİD C.C

 159. sa..ilk basta sizden allah razi olsun yazilariniz cok hosuma gitti okumaktan kendimi alamiyorum biryandan da not aliyorum..

  Ben 7 yillik erkek arkadasimdan ayrildim ve su aralar cok pismanim geri dönmek istiyorum ama ailesi beni istemedigi icin geride dönemiyorum onun benim icin birseyler yapmasini istiyorum ama ondan da ses seda yok kafam cok karisik askimdan ölen adam birden degisti benim icin herseyi yapan adam suan hic birsey yapmiyor onun ve ailesinin beni cok sevmesini istiyorum erkek arkadasimin benim icin savasmasini istiyorum yazdiklarim karisik biliyorum acaba banada yardimci olabilirmisiniz

  • SEvginur kardeşim Allah Nasip ettiyse olsun inşalalh eet onun gayret etemsi lazım amasenden dua et.her gün 1100 ya zül celali vel ikram oku 1020 ya azim c.c 1000 Ya Allah Ya Vedud Ya cami c.c

 160. Selamlar efendim bu kopyaladığım mesajı yazan bendim günlerdir cevabınızı bekliyorum bu girdiğimde görcem diye sevindim fakat bana cevap yazdınız mı ya da hangisi benim cevabım bilmiyorum ne olur bana da yardım edin… Sözlümle ayrılmalıyım bu sıkıntı dert borç hayat herşeyden rahata ermek için ne yapmalıyım ne olur yardım edin….

  Öncelikle yaptığınız hayır işinden dolayı Allah sizden razı olsun.. Ben küçüklüğümden beri çok sıkıntılı bir aile ve gençlik dönemi geçirerek yetiştim. Girdiğim çalıştığım her ortamda hep ezildim. Zamanla içime kapandım artık insanlar arasında konuşmaya utanır hale geldim. Derslerimde başarılıydım ve artık ders çalışma azmim de kalmadı benden hiç bişey olmaz çok beceriksiz biriyim gibi hissediyorum ve ders çalışamıyorum. Ailemde yaşadığım olumsuzluklardan dolayı yıllarca evlenmekten korktum ve şu an sözlüyüm ama ne hikmetse sözlümde bana benzer bir aile yapısından gelmiş ve mutluluğu evlenince eşimde bulurum sanmış bir evlilik yapmış kız ise 1 ay evli kaldıktan sonra ondan ayrılmış ve düğün takıları yüklü nafaka borcu derken şu an toplam 22 milyar devlet eski eşine para ödemesini istiyor. Fakat ne çare ki her girdiği işten ne kadar çalışkan azimli de olsa bişekilde ayrılmak çıkarılmak zorunda kaldı. Bir sene önce bi arkadaşı ona ortaklık teklif etti sözlüm bana danıştı ben güvenmediğimi söylesem de belki bu sefer olur ya para kazanırız düğünümüzü yaparız dedi ve kredi çekti 7 milyar verdi. Ve bu işi teklif eden kişi paraları aldı kaçtı. Bütün kredi borcu da her ay ödedim ödiycem yüklü para elime geçicek sen verme diyerek ödettireyince bütün kredi faiziyle benim sözlüme kaldı. Tekrar işe girdi orda da iftiraya uğradı kendi hayatım bozulmuş olan pskolojim evlilikten korkum kötü giden hayatım bi tarafta bi tarafta sözlüme nasihat edip onu yatıştırmaya çalışıyor olmam çok zor artık ben de kötüyüm. Sözlüm namazlarını hiç kaçırmaz ama ben artık kılamıyorum bazen beynimin yarısı çalışmıyor sanıyorum o kadar yıprandım ki namaz kılmayı istesem de beceremiyorum.. Sözlüm şu an para kazanmak için yurt dışına gitti gidene kadar herşey çok güzel maaşını zamanında alırsın felan dediler. Şimdi orada ve adamlar insanların maaşlarını aylardır vermiyormuş sözlüm artık çok bunaldım isyan etmekten korkuyorum diyor. Ben de ona destek vermeye çalışıyorum ama bunları kimseyle paylaşamadığım için sürekli olarak ağlıyorum sinirli oluyorum çok kötüyüm lütfen bize yardımcı olurmusunuz ve bu yazılarımı okuyan tüm arkadaşlar ne olur dua edin bize artık biz de ayağa kalkalım düze çıkalım ellerim titriyor çok kötüyüm ne yazacağımı bilemiyorum yardım edin lütfen…

  • Esin kardeşim mutlaka cevaaap vermişimdir size.Bakın hayat bazen böyle sınavlara dener bizleri evet süt üste gelmiş inasnaı dayanma gücü tüekenebirli ama ayakta dırmak için gayret etmeliyiz.eğer kendimizibırakırsan daha kötüzammanalr yaşarız.önce insanın başıan gelen her şeyde bir yarde kendi sorumludur bence..hata hata üstüen hata yapar ama ders almayı bilemeyiz.Şimdi kardeşim güçlü olun sorununlarını biryara yazın en basitinden çözmeye çalışın.zaman her yaranın ilacı sözlünüzleiyi anlaşıyorsanız el elevererk çzöeceksiniz.Tabi bu arada Allahta da yardm istyelim.Güçlü ve kuvvetli olmak için her gün 117 ya Kaviyy c.c okuyun.dayanma gücünüziçin 298 ya Sabur c.c..işlerin ters gitemsi ve ne ayapacağınzı bilmez haliniz için Ya Reşid c.c..Herkesden korunmak için her namzdan sonra yad aher gün Ya Allah c.c Ya Vekil c.c 66 Ya Kafi c.c okuyabildiğiniz kadar.Ya hayyü ya kayyum bi rahmetike esteğisü okuyun..

 161. Cevabınızı göremedim .

  ayşen
  01 August 2013 Saat 11:56 am
  Merhaba , Canım çok sıkkın bana da yardımcı olur musunuz rica etsem. Ben biraz kafaya çok takan bir insanım ailem benim için çok önemli ben bekarım ama 2 ablam evlenip boşandı ailecek çok üzülüyoruz.Ablamın biri 2.evliliğini bir umut ile yaptı ama bu evliliğinde de mutsuz.Eniştem kendi borçlarını ödemiyor uçan kuşa borcu var ama köyde oturan ailesine çifter çifter erzaklar alıyor,alsın birşey demiyoruz ama kendi evine bakmıyor,bazen yemeğe bize geliyorlar.evde dolaplarında bir şey yok ablam çok üzülüyor.yok yere kavga ediyorlar ablamı tartaklıyor :( bankalardan arıyorlar borç yüzünden çok çaresizler benimde elimden birşey gelmiyor.çok mutsuzum üzüntüden hasta oldum..ailem benim için çok değerli üzülmelerine dayanamıyorum.Allahıma her gece dua ediyorum. sizde yardımcı olur musunuz ? teşekkürler

  • Ayşen her türlü skıntı için her gün 2160 ya Ganiyy Ya Muğni c.c okuyun.12 bin hasbünallahi ve nimel vekil…ve nimen nasir bir kaç içind eokuyun.her gün 100 La Havle vela kuvvete…..okuyun çok istiğfar okuyun

 162. Allah razı olsun yönetici kardeşim inşaallah bu yazdığınız esmaları okumakla faydasını görürüm … O kadar yorgunum ki hep korkularım oluyor artık etrafımda hep cenaze var ya erkenden ölürsek ya ayrılırsak ya evlenince eşim aldatırsa ya mutlu olamazsak artık yaşadığım tüm sorunlar beynimde kalbimde akıl almaz zararlar açmaya başladı çok korkuyorum kötü bişey olacak diye buna bi çözüm varmıdır bilmiyorum dualarınız da bana ve sözlüme de yer ayırın ne olur herşey yoluna girer ve bir gün bugünlerimizi hatırladığımız da güleriz inşaallah… Hepsi bitti çok şükür deriz.. Sizin gibi ağzı dualı kalbi Rabbine bağlı insanların duaların da yer almak onurdur bize dualarınız da buluşmak dileğiyle…

  • Esin kardeş kuşku ile yaşanmaz olacak olan olur..zamanı gelince amam kötü düşünce kötü şeylere sebeb olur iyişeyler düşünün olurmu.170 Ya Kuddus c.c okuyun siteye bakarsanız skıntı ve kötü düşüncelrden uazaklşamk için dular var

 163. Babam ve abim psikolojik olarak rahatsız. Babam şizofreniye yakalandı. Yaptiklari annemi moralman bitirmis. Artik cekecek gucum yok diyor. Yaşaması çok zor alttan almak tedavi ettirmek sosyal hayata kazandırmak vs vs kendini feda etmekten başka çaresi yok. Dualarinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum. Rabbim sıkıntısı olan tüm mümin kardeslerime yardim etsin.

  • Can Krdeşim sitedme Şahmeran duası var onu her gün 21 defa suyuna okuyun içirin.birde;aşağıdaki dua tertiblerini okuyun.hangisi size kolay gelirse..
   Ruh ve sinir hastalıklarına aşağıdaki dualar okunur.

   Bir bardak suya 132 kere “Rabbi enni meseniyed durru ve ente er-Hamü’r Rahim”
   Allahümme inni euzü bike mine’l-hemmi ve’l-hazani ve euzü bike mine’l-aczi ve’l-keseli ve euzü bike mine’l-cübni ve’l buhli ve euzü bike min ğalebeti’d-deyni ve kahri’r-ricali.”
   Sağ el gögsün üstüne konup,aşağıdaki sure 7 kere okunur.
   “Elem neşrah leke sadrek.Ve vada’na anke vizrek.Ellezi enkada zahrek, ve refa’na leke zikrek.Feinne me’al’usri yüsren.İnne me’al usri yüsren.Feiza ferağte fensab.Ve illa Rabbike ferğab.”
   “La ilahe illAllahu kable külli şey’in ve la ilahe illAllahu yebka Rabbuna ve yefna küllü şey’in”
   “Ya Allahü’r-Rakib-ül Hafiz-ür-Rahim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Halim-ül’Azim-ür-Rauf-ül-Kerim.Ya Allahü’l-Hayy-ül-Kayyum-ül-Kaimü ala külli nefsin bima kesebet,hul beyni ve beyne adüvvi.”
   Aşağıdaki tertib yapılır.
   1000 kere “Bismillahirrahmanirrahim”
   1000 kere Fatiha suresi
   1000 kere “La ilahe illa’llah Muhammedü’r Rasulü’llah.
   1000 kere “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”
   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammmed.Kema barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime inneke hamidün mecid.”

   Kaynak:Duaların Esrarı(Ayhan Yalçın)

 164. Hayırlı akşamlar siteniz çok güzel Allah razı olsun paylaştığınız dualar ve yardımlar için.
  Sayın hocam benim oğlum içki müptelası ve bu yüzden ciddi boyutta sıkıntılar yaşıyorum asilikler ,agresiflik ,çalışmıyor ve bu halleri beni tüketti sizden bana yardım edecek bu sıkıntılardan kurtulmama vesile olacak ayet, dua ne varsa istiyorum hocam yoksa ben tükendim nasıl kurtarırım lütfen yardım edin.

  • İHAL KARDEŞİM HER GÜN 400 YA HADİ C.C 319 YA ŞEHİD C.C 409 YA TEVVAB C.C 156 YA AFÜVV C.C 409 YA TEVVAB CC OKU SUYUNA İNŞALALH DÜZELTİR.SİNİRİÇİNDE 88 YA HALİM C.C

 165. öncelikle böyle bi hayırlı site açtığınız için Allah razı olsun. Sizden yardım bekliyorum lütfen bana yardım edin.daha önceden benim sevmedğm biri vardı istemiyodum onu sonra zorla sevgili olduk daha sonra bende ona bağlanmaya başladım ve bana yapma dediklerini ben yapıodum sonraya doğru bana soğuk davranmaya başladı ama çok seviyodu benim için yapmadığı şey kalmadı ve ben onun sinir olduğu biriyle çıkmaya başladım ve bunu duyunca benımle bidaha olmayacağını söyledi ama ben onu çok seviyorum onunda beni sevdiğini hissedyrm yeniden onla olmak istyrm beni eskisi gibi sevmesini istiyorum aartık imkansız gibi gelio ama genede istiyorum onu bi türlü vazzgecemiyorum ne olursunuz bana yardım edin

  • KADER KARDEŞİM ÖNCE SİZ DEĞİŞİN BİRİNİ İSTİYORSANZI ONA SADIK KALIRSINI SİZ KARŞI TARAFA DAVRANIŞ VE SADAKATİNİZ GÖSTERİN O ZATEN BARIŞIR EĞER VSEVYORSA..232 YA KEBİR C.C OKUYUN AMA DEDİĞİM GİBİ KARŞI TARAFI İNCİTMEYE KIRMAYA HAKKINIZ YOK

   • ben ona sonradan barışmak için elimden geleni yaptım onu sevdiğimi ona gösterdim ama nuh diyo peygamber demiyo arkamdan kötü laflar etmiş oysa ki ondan hiç beklemezdim bunu okadar çok sevioduki beni ağlıyodu yanımda o derece seviyodu nasıl olduda böyle değişti beni sevdiğini düşünüyorum hala içimde öyle bi his var ben onunla olmak istyrm ama olmuyor.ona karşı sadık davranışlarımıda ona gösterdim ama olmuyo dönmüyo bana dönmesi için lütfen bi dua önerin Allah rızası için ölmek istyrm onsuz yaşamak istmyrm

 166. s.a ben bir kurankursu talebesıyım hafızlık yapıyorum yarısındayım ama kursa gitmek istemiyorum sebebsiz bir sekilde ağlıyorum ailem bana artık aglamamı istemiyorlar çok kötüyüm ne yapmam gerek bilemiyorum kimse beni anlamıyor şeytan çok ugrasıyor nolur bana dua edin hayırlı bisekilde bitiriyim artık yatılıda kalmak istemiyorum ama gündüzcüde yapamam oyüzden nolur sabretmem için bana dua edin inseALLAH……

  • canım ailen ile açıkcakonuşsenin için nasıl iyi olacaksa bir yol bulun.sen daha iyi bilrsin şeytan sana azar veremez istemz ise..şeytanı hkahreden dua var sitemde onu oku.birde sabırlıolman için 298ya sabur c.c oku.500 ya Metin c.c

   • aslında anneme bu gün hepsini söyledim ama kursa başlayınca sanki bidaha asla evime gelemicek gibiyim belki bu size bira saçma gelebilir ama çocuk gibi ağlıyorum ama mecburum böyle içime huzur vericek bisey varmı annemlerde bıktı binevi ozaman gitme diyolar ama gitmem lazım çünkü hafızlıgım ancak böyle bitebilir çabuk bitmesi için bir dua biliyomusunuz lütfen beni teselli edicek bişey söyleyin hafığım bittiğinde özellikle size dua edicem inşeALLAH ……..

 167. MRB ZEYNEP HAYIRLI AKSAMLAR BU KEZ YARDIMINA COK COK İHTİYACIM VAR GÖRÜŞTÜĞÜM KİŞİYLE TARTISTIK BENİ SEVMİYOSUN BENLE OLMAK İÇİN CABA SARF ETMİYOSUN DEDİM.ÖYLEMİ DEDİ VE BANA YÜZÜK ALMIS EVLİLİK İÇİN ONUN RESMİNİ YOLLADI,SEVMESEM BUNU ALMAZDIM SÜPRİZİMİ BATIRDIN DEDİ DEGMEZSİN DEDİ.BIRAKMADI AMA BUNU COK KÖTÜ CEKTİRCEGİM DEDİ.ANLAYISSIZSIN DEDİ GECE VAKTİ ARADIGIM İÇİN ONU.LÜTFEN YUMUSAMASI VE EVLENME İSTEGİNDEN VAZGECMEMESİ İÇİN DUA NE OKUYABİLİRİM YARDIM EDİN :(

  • bizkadınlar sürekli arasın ilğilensin isteriz ama bunu her erkek yapmaz kardeşim onun için fazla üstüen ğitmeyin istemediği şeyide yapammaya fazlasıkmamaya çalşın.88 ya halim c.c 1286 ya gafur c.c okuyun

 168. Öncelikle böyle bir hayırlı site açtıgın için Allah sizden razı olsun.Benim sorunum iş buluyorum cok çalışmadan çıkıyorum veya çıkarıyorlar .Bu işimdende cok memnunum çıkmamak için hangi duaları okumam gerkiyor.Ayrıca yatalak acil hasta için hangi duaları okumam gerekiyor.Saygılarımla teşekkürler

 169. Hayirli aksamlar hocam,

  Benim esim 1,5 aydir hapishanede. Onumuzdeki ay belki elektirikli bileklikle serbest birakilma durumu var . Ama daha kesin belli degil .Ayruca esim cok kiskancti , simdi daha iyi ama bazen telefonda konusurken ses tonu degisiyor , Orda eminim kafasina binbir turlu sey takiyordur . Sizden ricam ,bu guvensizlik sorunumuzu haledebilecegimiz dualar ve de bir anonce hapishaneden kurtulabilmesi icin dualar var mi. simdi den cok tesekkur ederim ,Allah herkesin dualarini kabul etsin .

  • Bu zikre devam eden kimselerin Allah-ü Teala manevi derecelerini yükseltir.Sıkııtlarını ,giderir.Bir fakir bu esmayı okumaya devam etse zenginleşir.hapiste olan okumaya devam ederse hapisten kurtulur.

   “Ya nekıyyen min külli çevrinlem yerdahü ve lem yühalidhü fialeh”

   GÜVEN VE KUŞKUSU OLAMSIN DİYE 170 YA KUDDUS C.C OKUYUN

 170. selamun aleyküm. kardeşim. senden ricam benim şu an içinde bulunduğum sıkıntıdan beni rahat kavuşturucak dua istiyorum çok bunalımdayım çok istediğim deli gibi sevdiğim kişi beni istemedi ve bu durumu bir türlü kabullenemiyorum hayat resmen kabus gibi hep kızgın öfkeli suskunum. allah rızası için bana yardım edin. çok bedbah bir haldeyim.

  • ÖNCELİKLE KENDİNE YARDIMCI OL KARDEŞİM 88 YA HALİM C.C OKU 21 İNŞİRAH SURESİ OKU 573 YA BASİ C.C.İLK ZAMNALA BU DUDURM NORMALDİR AMAMGECECEK HİÇ BİR ACI KALICI DEĞİLDİR..HER GÜN 1000 YA LATİF C.C OKU

  • Allahın isimlerinden Kebir isminin zikri görevinden azledilen bir kimse okunması çok faydalıdır.

   KEBİR:Celalinin ve büyüklüğünün ve şanının hududu olmayan dır.Ne kadar büyük olduğunu ancak kendisi bilen.Büyüklük ve ululuğu hiç bir varlık tarafından bilinmeyen ve bilinmeyecek olan.

   Dr.Arif Arslan’nın ALLAH’IN İSİMLRİNİN SIRLARI, isimli kitabında, görevinden alınan,azledilen bir kişi günde 232 defa “YA KEBİR” zikrinin çeker ve dua ederse en kısa zaman da görevine döner diyor.

 171. rahman ve rahım olan allah cc sızlerle olsun benım bır sıkıntım var ıraktan bır sırket açtık ıns ozerı ve ılerımız hamd olsun ılk baslarda allahın ıznıyle ıyı gıdıyurdu suna geldıkmı ıslerımız de aksılık cıkıyur ve çok dusunuyurum nıye aksılık çıkıyur ben bır anlam veremedim allahın ıznıyle her bı sıkıntıda vardır bır hayır dıye amasureklı buyle devam edıyuruz bu yüzden sıkıntımız buyuyur ve tum musluman kardeslerımden ıslerımızın ıyı gıtmesı ıçın dua beklıyurum dualarınız ıçın allah razı olsun sızlerden

  • Nihat kardeşim her gün 100 istiğfar en az.300 bsemele 300 salavat okuyun.720 ya hasib c.c okuyun.124 ua Mübdiü ya muıyd c.c okuyun.bereket duası var karınca duası sitemde onu 7 defa her gün okuyun bir dünde 41 vakıa süresi okuyun sonra her gün ssabah ve akşam 3 defa okuyun.Allah hayırlı rızklar versin. birde 797 ya fettah ya rezzak c.c

 172. SA benim önümde şu an hiçbir yol yok ayrıca hiçbir şey yapamıyorum sıkıntılara giriyorum.Üstelik zamanımda daralıyor.bu duayı okuyorum ama bana sıkıntı ile ilgili dualar önerir misiniz .teşekkürler

 173. SA.Su anda isimde yeni bir imkan doguyor ama benim bu pozisyona gecmemi sagliyacak mudurumun elinde hersey . Bu atamayi alabilmek icin bana verebileceginiz bir dua yada Esma el husna varmidir ?
  Uzun zamandir bekliyordum bu imkani simdi eger isim olursa esimle beraber ayni yere gidicez ve ben issiz kalmiyacagim .

 174. meraba ben tehdit ediliıorm eski erkek arkadasm tarafından.kotu sozler sarfetmior .fakat bana kafayı takmıs halde istemdiğimi dedim annene herseyei anlatırm diyor napıcam cok sıkıntılıyım yardm ednn bana

 175. Arkadaşlar Allah Rızası için dua etmenizi istiyorum. Ailem ve karımın arasında kaldım. Karımla problemlerim var 3 yaşında bir oğlum var. Ve dayanacak gücüm kalmadı. Ne olur dualarınızı esirgemeyin. Allahın c.c selamı üzerinize olsun

  • AYDIN KARDEŞİM ONLARIN İYİ ANLAŞMASI İÇİN HER GÜN 114 YA CAMİ 232 YA KEBİR C.C OKUYUN.BAKIN EREKKELRİN BU KONUDA İŞİ BİRAZ ZOR KARDEŞİ.ANNENİZE BENİ SEVİYORMUSUN DİYE SOR EVET DERSEN O ZAMAN NE OLURS AOLSUN EŞİMİDE YANİ BENİM SEVDİĞİMİDE SEVMELİSİN DERSİN AYNI SORUYU EŞİNİZE SORUN ONADA AYNI ŞEYİ SÖYLE..İNSAN SEVDİĞİ İÇİN FEDAKARLIK YAPAR KARŞISINDA KUSUR ARAMA YERİNE ANLAŞMAYA ÇALIŞIR ..

 176. S.a. 2.5 yillik evliyim 1.5 yasinda oglum var. Kocam neredeyse hergun iciyor bir suru borcumuz harcimiz var her yere para yetistiriyor icki ve aileside dahil ama borclarimizi onlar kadar düşünmüyor. Borclarin gunu gelince sıkışıyor iciyor bende icme deyince kavga ediyor cok dayak yedim artik icki icmesin istiyorum cunku cocugumun allah izin verirse salih bir kul olarak yetismesini istiyorum ama onunde boyle bir ornek varken oda zor. En ufak bir kavgada kufrun bini bir para her lafinin basinda bir küfür. Rabbim yoluna dondursun inşaallah lutfen dua edin ettirin allah rizasi icin dayanacak gucum kalmadi cocugumu babasiz baba sevgisiz buyutmek te istemiyorumface sayfaniza da uyeyim ayrica oradanda benim icin dua ettirirseniz cok sevinirim okuyan okutan herkesten rabbim razi olsun ininşaallah

 177. mrb kardeslerım benımde cok buyuk bı sıkıntım varr ne olurr banda cokk duaa edınn ınanın gozumde yas kalmadı ne olur dua edın rabbım feraha ulasırsın tez zmandaa cıkmazdayım rabbım guzel kapılarından acsın bunu yazarken aksam ezanı denk geldı ınsallah bu kotu gunler en kısa zmanda bıterr cokk ıhtıyacımm varr bunalıyorum dralıyorum yemekten ıcmekten kesıldım adeta ne olurr eksk etmeyın..çiğdem

  • KARDEŞİM MUTLULUGUNSİFRESİ FACEBOOK SAYFAMDA BU GÜN TM ZORLUKLAR İÇİN DUA OKUNUYOR SİZD EKATILIN..YA BEDİAS SEMAVATİ VEL ARD YA ZEL CELALİ VEL İKRAM. 70 DEFA HER GÜN OKUYUN

 178. selamun aleyküm arkadaşlar.3 yıldır sevdiğim insanla nişanlıyız bana en ufak bi yanlışımda küfür ediyor hakaret ediyor ve kötü davranıyor.nişanlımın düzelebilmesi için hangi duayı okumam gerekiyor ALLAH rızası için yardım edin bana.

  • FATOŞ KARDEŞİM İÇTİĞİ BİR SUYA BARDAK BOŞ İKEN 7 YA MUKIYT C.C 68 YA HAMİD C.C OKU ..HER GÜN DE DEVAM ET BUNLARA GÜZEL AHLAK İÇİNDE 170 YA KUDDUS C.C OKU

 179. merhaba benim için hayırlı bir kısmet için dua edermisniz karşıma hayırlı biri çıkmıyor ve bu yüzden aradığım doğru insanı bulamıyorum ve evlenemiyorum.Yanlız olmaktan sıkıldım. şimdiden herkese çok teşekkür ederim

 180. Merhabalar hocam 6 yıldır biriyle beraberim evlenmeyi düşünüyor idik..ve şimdi ayrı şehirlerdeyiz onun okulunun bitmemesi dolasıyla. bana ya bu şehre gelirsin, ya da biter dedi gidemeyeceğimi bile bile. Ve benim kadar üzgün değildi Ayrıldı benden. Çok zor günler geçiriyorum dualarınızı eksik etmeyin

  • kardeşim Allah hakkınızda hayırlsını versin ..o sizn gelemiyceğini biliyor o yüzden bböyle teklifte bulunmuşsnaırım.eğerhayırlı ise diyerek 1000 ya Allah ya vedud ya cami c.c okuyun her gün

   • Benim için yaptığını söylüyor hocam. Daha evliligimize 3 yıl kadar var oldugu ve uzakta yürümeyeceği için bitirdiğini söylüyor. Bu seven insan için bahane olamaz bence. Allah razı olsun dualarınız ve bilgileriniz için sağolun.

 181. Oncelikle mrb .biz maddi sikinti icersndeyz ve esimin olmasini istedgi bi isi icin cok cabaliyorz ama hep onumuze engl cikiyo lutfen bizim icin dua edin ve bize hangi dualari onerirsnz .Allah im butun darda olanlara yardm etsin.ii aksamlr dilerim

 182. merhaba benim sorunum uyuyamamak artık bunu takıntı haline getirdim ve beni inanın mahvediyor okuyorum ailemden ayrıyım uzaktaym ama çok şükür bundan başka hiçbir derdim yok dualarınızı bekliyorum…

 183. Lutfen banada dua edin evliyim esimle birbirimizi cok seviyoruz ikide cocugumuz var.ama genclikte yapilan bir hatam yuzunden iyiken biranda kötu oluyoruz esimin unutmasi rahatlamasi bu konuyu birdaha acmamasi icin bir dua varmi. Tum eskileri kapatmak guzel yolumuza devam etmek icin.

 184. zeynep hanım merhaba;

  ben sizi faceden de burdan da takip ediyorum, duaları ediyorum, otak dualara katılmaya çalışıyorum…

  biz 3 kız kardeşiz ablamlar evli. annem ve babam biri 60 biri 70 küsür yaşında. bildim bileli hep kavga gürültü küfür, bıktım artık… ablamlar evlendiler benim kadar içinde değiller, ben evlenemedim ve yaşım da 40a dayandı, 2 ay önce tam evlenecektim bazı sorunlar çıktı önemsizdi ama terkedildim, çok üzgünüm mutsuzum, verdiğiniz her duayı neredeyse iki aydır yaptım ama ses seda çıkmadı nişanlımdan gidiş o gidiş. iş yerinde de yalnızım ve öyle candan dert ortağım olacak bir arkadaşım da yok, ilginçtir başıma iyi bir şey gelecek olsa ve birine söylesem o şey kesin ters tepiyor olmuyor… elimi neye atsam kuruyor, nişanlımın ailesi kızkardeşi annesi daha beni tanımadan bana düşman oldular mesela ve ben bunu çok sonra anladım… hangi duayı edeyim nasıl yalvarayım artık şaşırdım, neden birşey de yoluna girmiyor neden… ne olur varsa bildiğiniz özel bir dua verir misiniz… dayanacak halim kalmadı.. yardım edin… benim için içinizden gelen en kısa duayı da eder misiniz? kimbilir belki Rabbim benim değil de sizin duanızı kabul edecek… herşey yoluna girsin düzelsin istiyorum… Allah razı olsun hakkınızı helal edin şimdiden … sağolun…

  • RABİA KARDEŞİM ÖNCE ŞU UMUTSUZ VE OLUMSUZ DÜŞÜNCELRDEN KURTUL VE KENDİNİ SEV CANIM..RABBİM HER DAİM YANINDA OLSUN.SİİZİN İÇİN “SELAMÜN KAVLEN MİN RABBİR RAHİM ” OKUUYORUM.BAKIN SİZDE BUNU OKUYUN.AYRICA 131 YA SELAM C.C.RABİA KARDEŞİM MUTLAKA SİZDE İSTERSİNİZ AMA ALLAH NE ZAMAN UYGUN GÖRÜRSE O ZAMAN OLUR BELKDİE SZİN DAHA DUA ETEMNİZİ ONA YAKLAŞMANIZI İSTİYOR.HAYAT BU KİMİNE EREKN K,MENE GEÇ OLUR HER ŞEY.ÖNCE SAĞLIK KARDEŞİM DÜN SAYFADA GÖRDÜYSENİZ DAHA GENCEİK BİRKARDEŞİMİZ HASTALIĞINDAN DOLAYI ÖLÜM İÇİN DUA İSTİYORDU.ÖYELA CIALRVARKİ HAYATTA ÖNCE ONLARA BAKIP ŞÜKRETMEK LAZIM CANIM.SİİSNZ İÇİN EVLİLİĞİN GEÇ OLMASIND AYADA OLMAMASINDA VARDIR BİR HAYIR.TÜM İŞLERİNİZİN YOLUNDA GİTMESİ İÇİN HER GÜN 305 DEFAYA KADİR C.C OKUYUN.66 YA ALLAH YA VEKİL C.C.HEREKSİN SİZİ SEVMESİ İÇİN YA RAHMAN YA RAHİM C.C HER GÜN 100 DEFA YA VEDUD C.C EN AZ 20 DEFA.HEREKSLE BARIŞIK OLMAN İÇİN 232 YA KEBİR C.C.ANNE BABAN İÇİNDE YADİKLERİBİRŞEYE 3025 YA MÜCİB C.C 1600 YA HADİ C.C 88 YA HALİM C.C 232 YA KEBİR C.C OKU

 185. Benim sorunum ailemle yaşıyorum ve ailemde eşimle annem eşimle kardeşim eşimle babm sürekli bi kavga sürekli tartışma eşim artık sabır edemiyo kaldıramıyor daha büyük kavgalar ortaya çıkıyo evin huzuru ve eşimin sakinleşmesi için yani iki kişi arasındaki münasebeti nasıl düzeltiriz birbirlerini sevmeleri için dua varmı acil yardım lütfen

  • MURAT KRADEŞİM SİZE BİR TAVSİYE NE AKDAR ZORDA OLSA MADDİ AÇIDAN LÜTFEN AYRI OTURUN ANNE BABA KARDEŞ EEVET ONLARDA ÖNEMLİ AMA EVLENİCE İNSAN HZUR SİTİYOR HER İKİ TARFAT İSTEDİĞİ OLSUN İSTİYOR ASALINDA SİZ DÜŞÜNSELR VE ÖZLELİKLE AİLENİZ ONUD ABAĞIRLAINA BASAR AHATASINI GÖRMEZLER AMA MAALESEF ÖYLEOLMUYOR.AMA YİENDE İYİ GEÇİM İÇİN 232 YA KEBİR C.C 1286 YA GAFUR C.C 209 YA MUKSİT C.C 88 YA HALİM C.C OKUYUN YEDKLERİ YEĞE YADA TATLIYA 1000 YA VEDUD C.COKUYUN.TAVSİYEİM DÜŞÜNÜN İLK BAŞTA AİLEN KARI ÇIKCAK AMA DAHA HUZURLUOALCAKSIN O KADINA EVİ OSLU İSTER

  • babam yeğenimin yanına gitti başka şehire, bir süredir onun yanında kalıyor, arıyorum ne zaman dönücem diye , anneme o kadar garez olmuş ki, dönmicem baya bi süre ben buradayım diyor. eniştelere de rezil olduk senelerdir annemle babamın anlaşmazlığı yüyünden, annem çok söylenir ama babamda çok terstir, anneme hep ters cevap verir küfür eder, annem de ondan kızar söylenir. senelerdir hiç iyi geçindiklerini görmedim, boşanmadılarsa adetlerdendir. bıktım ama , hiç huzurum yok, ne zaman mutlu oacağımı sansam birşeyler eksik kalıyor. sonra o da gidiyor elimden. sözden ayrılmak da baya üzdü beni, döner dedim beni seviyo dedim dönmedi. aylardır dua ediyorum hergün ama en ufak bir haber yok, üstelik aramızda önemli benim suçum sayılabilecek bir şeyde olmamıştı. Zeynep Hanım, babamın sakinleşmesi ılımlı bir adam olması için, uzaktan ne okumalıyım, çünkü yiyeceği şeye okuyamam şehir dışında gelmeye de niyeti yok. dönünce eskisinden beter olacak ondan korkuyorum. terk etmiş gibi konuşuyor zaten, annem de ona kazık batırmıyor ki kadın anca evde iş güç derdinde. ona da yazık , zaten sahip çıkanım olsaydı keşke çekmezdim gençliğimi tükettim diyor haklıda. babam çok sinirli ters bir adam ama annem de çok söylenir huyu böyle. çok konuştum çok üzgünüm de ondan kusuruma bakmayın ne olur. Allah herşeyi gönlünüzce versin. iyi günler..

   • rabia kareşim maalesef bazı aileler de kimsekimesn kıymetinibilmiyor.ancakkaybedince anlar değerini.neidrlaıp veremedikleri paylşmdıkları bilmem.ama bu imanın eksiklğinden dir canım.Allahım varlığını hissettirsin kalpleirni ian nuru ile nurlandırsın.sen üzülme canıminaşşal Allah düzeltirbirsüre uzak olsunlar belki değrlerini anlarlar.sen baban için 88 ya halim c.c 286 ya rauf c.c 1286 ya gafur her gün niyet ederek oku.aynı duayı annen içind eniyet et annen haklı olaiblirama onund aihtiyacı vardır.

 186. Çok zor günler geçiriyorum heran ağlamaklıyım herşeyden korkuyorum insan içine giremiyorum bir sürü dualar okuyorum ama bi türlü geçmiyor sanki daha da kötü oluyorum okulumu çok sevdiğim halde okula gidemiyorum sanki sıkışıp kaldım ben böyle oldukça annemde kötü oluyor ve hastalanıyor ona da çok üzülüyorum ne olur bir yol gösterin çok çaresizim

  • FATMA NUR KARDEŞİM KAÇYAŞINDASIN? BİR DOKTORRA GİDİN ÖNCE PSİKİYATRİ YADA PSİKOLOĞ BAZI ÖNERİELRDE BULUNCAK FAYDASI OLACAKTIR.SIKINITIN NEDENİNEDİR ONU BANA ALNALTMANI İSTİYORUM ONA GÖRE KONUŞALIM.BELİK FAYDLALI OLURUM

   • 22 yaşındayım üniversite de okuyorum okulum çok iyi giderken birden bire okula gidemez oldum ve çok kabuslar görüyorum herşeyden korkuyorum psikiyatriste de gidiyorum ilaç da kullanıyorum ama bir türlü geçmiyor ne yapacağımı bilemiyorum o yüzden bir de sizinle paylaşmak istedim belki yardımcı olabilirsiniz

 187. Merhaba. Birini cok sevdim. O da beni cok sevdi oyle soyluyordu. Cok guzel gidiyordu hersey. Universitedetken ben ona zamani gelince soz nisan vs yapariz dedim ve daha fazla gunah islememk icin grsmek istemedim. İnsan zamanla bilincleniyor ne de olsa. Fakat bunu ayrilmak olarak algilamis ve baska bi kiz hemen teklif etmis ona. Suan o kizla bildigim kadariyla nisanlilar. Kimsenin yuvasini yikmak istemiyorum ama ben hala cok uzuluyorum. Bu haksizlik degil mi? Ki hala sevdigine eminim sadece o kizi yari yolda birakmak istemiyor o yuzden inunla devam ediyor biliyorum. Ne yapmaliyim nasil dua etmeliyim. Dilimden dusmuyor dualarim. Uzun zamandir ediyorum ama hala durumlar ayni:(

 188. selamin aleykum. benim annemle babam hep kavga ediyorlar. annemin yuregindeki kin bitmiyor babamin kotu dusunceleri de. caresizim arayi bulamiyorum. bulastikca daha da beter oluyor dua ediyorumsurekli. hocaya gittim eflak suresini suya oku icir dedi yaptim ama hoic degismedi. bi care ariyorum cocukta degilimki artik. katlanmasi daha zor. huzirlu aileleri gorunce gozlerim doluyor. nasil birsey bilmiyorum. oyle bir ailem olsaydi belki daha farkli olurdum. yalniz olmazdim belkide evlilikten bile korkuyorum kim istrki boyle surekli kavga eden bir ailenin kizini. benim icin dua edin Allah rizasi icin. yuce rabbim haneme huzur versin bana birir care versin sabir versin diye. e

  • NAZ KARDEŞİM BUNLARIN YİYECEĞİ BİR YEMEĞE YADA İÇECEĞİ SUYA 3025 YA MÜCİB C.C 1600 YA HADİ C.C 232 YA KEBİR C.C 1286 YA GAFUR C.C OKUYUN ALLAHIM ANNE VE BABAMIN BİR BİRİNE OLAN KİN VE NEFRETİ SEVGİYE DÖNÜŞSÜN.HZUZURLU BİR BİRNİE SEVEN ANALAŞNA BİRÇİFT OLSUN DİYE DUA ET VE YEDİR İKİİNSE BUNU BR KAÇ DEFA YAP

 189. A.s.cocuklarim derslerinde basarili olamiyor .sinav kagitlarini alinca ögrendikleri herseyi unutuyorlar ve kötü not aliyorlar.bana yardimci olurmusunuz ,hangi dualar yapmam lazim cevabinizi acil bekliyorum .simdiden allah razi olsun.

  • ONLAR İÇİN HER GÜN 7 İNŞİRAH SÜRESİ..37 YA EVVEL C.C 184 YA MUAKDDİM C.COKUYUN.209 YA MUKSİT HATIRLAMA İÇİN.
   SİTEYE BAKARSAZNI DAHA FAYDALI OLUR SINAV DUALARI VAR

 190. hep nenem derdi:başına bir dert bella huzursuzluk sıkıntı geldimi hemen önce git lavaboda abdest al temiz bir odada güzelce namaz kıl sonrada tespih çektikten sonra el aç allaha deki:habibim sen söyleki:allah birdir allahım bu sıralar hep başıma dert bella düşüyor hep ıkıntılıyım bana bir yol bir hazine kapısı göster de dedi. bende hep böyle yapardım bir derdim oldumu bu yöntemi denerdim hemen derdim sıkıntım geçerdi sizde deneyin her derde devadır

 191. Herkese selam lutfen cok zor durumdayim col hata yaprim simdi pismanim olmek bile istiyorum. Artik kimse nana inanmiyor. Col pismanim olmek bile istiyorum yardiminiza dualariniza muhtacim lutfen dua edin

 192. Selamun aleykum. Arkadaslar lutfen dua edin Benin icin Ben col hata yaptim bahis oyunlari oynadim yalan. Soyledim simdi o kadar pismanimki olmek bile istiyorum cunku artik kimse inanmiyor suanda esimin be cocuklarimin yuzune bile bakamiyorium utaniyorum untihar etmeyi bile dusunuyorum lutfen dua edin
  Dualariniza yardiminiza muhtacim

  • AHMET KARDEŞİM ..ÖNMELİ OLAN HATANIZIN FARKINA VARMANIZ..HEPİMİZ HATA YAPABLİRİZ..YENİDE HAYATA BAŞLAYIN..HEPSİNİ BIRAKIN….TERTEMİZ BİR HAYATA ADIM ATIN ZAMANLA HEPSİ DÜZELDİĞİNİZ GÖRECEK İNANACAKLARDIR..GÜNAH İŞLMEKTEN VAZ GEÇENİ ALLAH SEVER HER GÜN 1000 YA REŞİD C.C OKU 66 YA ALLAH YA VEKİL C.C 156 YA AFÜVV C.C 409YA TEVVAB C.C..SAKIN PES ETMEYİN..TÖVBE EDİN HAYATA TUTUN KAYBETTTİKLERİNİZ YENİDEN KAZANACAKSINIZ.

   • YARIMA HER ZAMAN HAZIRIM YETERKİ SİZ ÜMİTSİZ OLMAYIN AYAKTA DURUN.AHMET KARDEŞ BEN FARKINDAYIM.DEYİN VE BAŞLAYIN BİR YERDEN.HER ŞEY DÜZELECEK

 193. Hocam Allah razi olsun her seyin farkinddayim AMA eski hayatima nasil donecegimi bilmiyorum keske zaman Geridonebilse yaptığım hataları yapmamış olsaydım ne olur dua edin bana hayatımı eskisi gibi düzene sokmam için etkili bir dua söyleyin ve dua edin

  • BAKIN AHMET KARDEŞİM HERKESE HATA YAPAR ÖNEMLİ OLAN YANLIŞDAN DÖNMEKTR.KEŞKE DEMEK ARTIK GERİDE KALDI LÜĞTFEN TOPLA KNEDİNİ YENİDEN BAŞLA ..ALLAH İYİ BİR KUL OLMAYA ÇALIŞ TÖVBE ET HER GÜN HER ŞEY YOLUNA GİRECEK İNAN BANA.ONLARIN VE ALLAHIN AFFI İÇİN HER GÜN 156 YA AFÜVV C.C BARIŞ İÇİN 232 YA KEBİR C.C 1286 YA GAFUR C.C OKUYUN.EĞER EŞİNİZE BEN ULAŞMA İMAKNIM VARSA ONUNLADA KONUŞURUM.

   • AHMET KARDEŞİM HER GÜN 1000 YA REŞİD C.C OKU..156 YA AFÜVV C.C ..YA ALLAH C.C 100 YA VEKİL C.C 66 ..YA VALİ C.C 47 OKUYUN SİTEMİ GEZİN LÜTFEN SİZE GÜÇVERECEKTİR

 194. Selamunaleykum kardeşim daha evveldede yazmıştım bir psikopat tarafından rahatsız ediliyorum sizin verdiğiniz duaları okudum bir süre duruldu ama şimdi tekrar başladı rica ediyorum tesiri çok yüksek bir dua söyleyin bana artık tahammülüm kalmadı beni aşırı tehdit ediyor kimsem yok onunla başedecek bana zerre huzur vermiyor ne olursunuz öyle dua söyleyinki şimşek hızıyla tesir etsin yalvarırım ne olursunuz artık çok yoruldum perişanım şuan korkuyorumda çıldırmaktan siz anlayın artık ruh durumumu ayrıca duanızıda çok zorda olan bir kardeşiniz olrak isterim lütfen bana ne etkiliyse ne durduracaksa onu temelli kurtulmak istiyorum artık Allah razı olsun şimdiden:(

 195. Kardeşim bunu okumak günahmıdır acaba merak ettim ?

  Başı Dertte Olanlar…Kurtuluş dua’sı Abdülkadir Gelani Hz.

  Gavs-ı A’zâm Abdülkâdir Geylânî’nin, bütün başı dertte içi sıkıntıda olanlara çok faydalı bir tavsiyesidir bu duâ. Sabah akşam yedişer kere okunması kifayet eder. İnşâallah bu duâdan istifâde edenlerden oluruz.

  Rabbiy inniy mağlubun fantasır, vecbür kalbil münkesir, vec’mâ şemlil müddesir, inneke enter rahmanül muktedir; ikfiniy yâ Kâfi fe enel abdul muftekir ve kefâ billahil veliyyen ve kefâ billahil nasıyra; inneş şirke lezûlmün azîm. Ve mallâhu yuriydu zulmen lil ibad. Fekutia dabirul kavmilleziyne zalemu, velhamdulillahi rabbil alemiyn.

  Anlamı:

  Rabbim, yenildim; behemehal yardım et-nusretinle muzaffer eyle. Kırılmış kalbimi birleştir-bütünleştir-tekleştir. Parçalanan birliğimi cem eyle. Zira sen, evet Sen kesinlikle Muktedir Rahman’sın. Bana yet, ey Kafiy. Zira ben Senin hiçbir şeyi olmayan kulunum. Veliy olarak Allah yeter, Nasıyr olarak Allah yeter. Kesinlikle şirk Azıym bir zulümdür; ve Allah, kulları için zulüm dilemez. Zulmeden topluluğun arkası kesilmiştir; alemlerin Rabbı olan Allah’a HAMD olsun.

  Kaynak: Sırrul esrar -Gavsi Azam Seyyid Abdulkadir-i GEYLANİ(K.S.A)

 196. selamun aleykum hocam benim gecmisım yaptiım günahlar var onlar icin towbe ettim smdi isim gucum rast gtmiyor aileden yana sikintilarim war üwey ewlat yerine koyuyoyorlar ben sözlerini vttugum halde yapmadiklarini birkmadilar bna sevdigm insanla görüsmemi istemiyoqlar benim kapanmama yardimci oldu beni gormek istdhmi gbi biri yapti ereurlu kapaui beni b

  • Merve sen yolunda devam et..ve onları ikna etemk için 206 Ya Cebbar c.c 88 Ya Halim c.c 1286 ya gafur c.c 1000 ya Reşid c.c oku..21 gün en az devam et.canım..

   • allah razi olsun sızden insan ewladina beddua eder mi ediyo isve rabbime birakiyorum o gorüyor artik yapacak bisey yok rabbim islah etsin

 197. teseuurlu bi sekilde kapanmama yardimci oldu ben gonlumden de geciyodu oda wesile oldu bunlari annem yediremiyor kendisi yapmadi zamaninda bna durmadan lao royluyolar anadir atilmaz babadrda atilmaz ama biktim usandim artik herseye bi laf bulmalari beni bitiriyor bna yardim edin aklah rizasi icin

  • EĞER ÇOK ÖNEMLİ BİR ŞEYE SEBEB OMUYACAKSA İTİRAF ET…VE SİTİĞFAR ET. YA TEVVAB C.C OKU.HER GÜN 21 İNŞİRAH SÜRESİ OKU 462 YA BASIT C.C YALANDAN VAZGEÇMEK İÇİN HER GÜN 170 YA KUDDUS C.C

 198. Rabbim kimseyi korktuguna ugratmasin..tum zor durumda olanlarin selamete cikmasi dilegiyle..admin ben cok duaci bi yapiya sahip biriyim belki bu sayfada onerdiginiz dualarin bi cogunu okumusumdur..buna ragmen hayatimda bir adim bile ilerleyemedim yillardir tek dalim kipirdamadi o yuce kapiyi caliyorum cabaliyorum sanki bana acilmiyor gibi hissediyorum..bilgilerinize dayanarak bi yardim yada cekebilecegim bi zikir istiyorum Allah razi olsun..

 199. Selamün Aleyküm.Ben yaklaşık 2 seneden beri Avustralya Melbourne de yaşamaktayım.Tütrkiye de bulunan Yetim,ve Çok ihtiyaç sahibi olan bir Arkadaşıma Evlenmesi ve Buraya gelmesi Ayrıca Hayatını Kurtarabilmesi için yardım etmek istiyorum.ama burda kimseyi tanımıyorum ona evleneceği hayırlı bir eş bulabilmek için yapabileceğim bir dua var mı ? Onun durumu Çok kötü ve benim elim kolum bağlı bişey yapamadan onun eridiğini görmeye dayanamıyorum çok üzülüyorum .Allah Rızası için yardımcı olun…Allaha emanet olun…Allah cc Hepimizin yar ve yardımcısı olsun.AMİN….

  • FATİH KARDEŞİM SİTEDE OLAN EVLİLİK DUALRI NI OKUYUN.CUMA SÜRESİ..18 DEFA CUMA GÜNÜ.TAHA SURESİ VAR…FETİH SURESİNİİN İLK AYETİNİ 101 DEFA OKUYUN

 200. merhaba ben ders çalışıcam diyorum yeminler ediyorum sonra istediğim şekilde düzgün çalışamıyorum sanki ben başarılı olamazmışım gibi geliyor mesela çevremdekiler herşeyi hersoruyu çok iyi yaparken ben biraz takılıyorum çalışma şevkimin gelmesi ve başarılı olmak için ne yapmalıyıım birde bu duaları aldığnz kaynaklarn herhangi kitabı var mı alıp okumak istiyorum da

  • sefa farklı kaynaklar bir sürü var.genelde yazarım kaynağı..bakın başarılı oalcağınızıa önce inanın bende herkes gibi yaparım..ama belki biraz daha fazla çalşımam lazın diiye kararlı olun.Derse başlmaman öce okunacak dualr var sitede.ama siz en azındna 37 ya evvel c.c 51 besmele ve 148 ya muhsi c.c..184 ya Mukaddim c.c okuyun

 201. slm biz esimle 4yildir evliyis fakat surekli gozu disharida ayrilmamizi istemiyo ama surekli de baska kadinlarla birlikte oluyo simdide birinle ve ona asik oldunu saniyorum bu durum beni cok uzuyo bana bir duva tavsiye edermisiniz lutfen

 202. Selam aleykum,ben Tacikistanliyim ama turkceyi iyi biliyorum, lutfen bana yardim edebilirmisiniz .Ben birisini seviyorum ama ne annem ne da akrabalrim onunla evlenmemi istiyorlar .nasil bir dua okusam Annnem ve akrabalrim razi olurlar onunla evlenmem icin ?onceden tesekkurler ederim .Allah razi olsu

 203. Hocam size cok ihtiyacim var benim bi evim var 8 aydir satmaya calisiyorum bir turlu kismet olup satamadik.evi ariyip soran cok ama gelip bakan yok.lutfen bi dua cok sıkıntı dayiiz hayirli gunler

  • DERİN BEN HOCA DEĞİLİM..KARDEŞİM SADECE BİLDĞİM KADAR DUA ÖNERİYORUM..SİTEDE SATMAK İÇİN DUALAR VAR..DUHA SURESİ VE İNŞİRAH SURESİ.VER 7 GÜN 7 DEFA KARINCA DUASI OKUYUN

 204. bana yardim edin ben 12 yillik evliyim ve esimle aramiza sogukluk girdi, aklina geldikce ayrilalim diyor, benim yuvamin duzelmesi icin allah rizasi icin yardim istiyorum bol bol dua edin ben hep yapiyorum allah onu islah etsin dogru yola koysun idayet versin diye, bir de cocugumuz olmuyor onun icin de dua yapin lutfen:))

 205. içimden hiç bişey yapmak gelmiyor uyamıyrm uykudan zor uyanıyrm beynimde bi arı bi tuaflık iştah yok var yardımcı olursanız sevinirim Allah razı olsun

  • İŞ İÇİN YA BEDİ C.C VE YA VARİS C.C HER GECE OKUNUR.AYRICA YUSUF SURESİ 54.55.56 AYETLERİ OKUNABİLİR.BAŞKA DUALAR İÇİN SİTEYE BAKIN

 206. merhaba arkadaslar benmde surekli cok korkum var hergun kotu dusunmeklerden yoruldum artik lutfen bana soylermisinis hangi duayi okumak lazim allah sizden razi olsun

  • KORKULARDAN KURTULMAK İÇİN HER GÜN 131 YA SELAM C.C 161 YA MANİ C.C OKUYUN.998 YA HAFİZ C.C ÖNCELİKLE DUA OKUYAN KULUNUN KORUNUCAĞIAN İNANIN HİÇ BİRŞEY OLMAZ

 207. Selam aleykum arkadaşlar rabbim hepimizin duasını bu cuma gecesi kabul etsin inşallah bende hastayım lutfen banada dua edin çok sıkıntı yapıyorum piskolojimi bozmusum ondan geceleyin uyuyamiyorum eger tafsiye ettiğiniz bir dua varsa lutfen yazın.ALLAHA EMANET OLUN

 208. selamın aleyküm
  kısa bir süre önce babamın dayısı vefat etmişti.
  annem durduk yere ağlıyordu .2 gün içinde zaman zaman durduk yere ağladı ve daha sonra ağlama bitti. Bu seferde durduk yere kusacak gibi oluyor.ama kusamıyor. lütfen allah rızası için bana yardım edin bir dua söyleyin ve dua edin allah hepinizden razı olsun..

 209. sevmedıgım bırı var benım pesımı bırakmıyo ama ben ıstemıyom onu bırakırsam aıleme anlatcakmış ailemde sevglı ıslerıne kızyo onun benım peşmı bırakması ıcın napmalıyım

 210. mrb ne güzel insanlara allahın ismiyle şifa oluyosunuz rabbim sizi en güzel şekilde mükafatlandırsın inşallah.. benimde bi sorum olucak bi ilişkim oldu evllilik düşüncesiyle başladık belli bi süre sonra soğudunu ayıca bittikten sonrahocaya gidip bi kız arkadaşının ona büyü yaptığını öğrenmiş.bu konuda bile yadımcı oldum ona sürekli dua etmesini için hoca benim içinde sonumuz olmadığını söylemiş ama sonuçta bitti ve bana karşı hiçbir duygusunun olmadığını söyledi bitmesi deilde söyledikleri çok üzdü beni allaha sarıldım.rüya gördüm peygamber efendimizden bir tane kurabiye kalmış bana verdiler paket halindeydi açtım güzel bi rüyaydı.okadar üzülmeme rağmen tekrar pişman olsa bana tek bi msj yazsa çok isterim allahın izniyle tabiki bana yardım olursanız çok sevinirim tşkler..

 211. 23 Mart’ta üniversite sınavına gireceğim çok stresliyim kazanamayacağım korkusu peşimi bırakmıyor ne okumalıyım ?
  Ayrıca her gece rüyamda ya kendimin ya da ailemin öldüğünü görüyorum.. :(

  • esra heyecan için inşirah suresini suya 7 defa oku iç ve 72 ya Basıt c.c oku kaznamak için sitede dualr var çok oku..ama her gün 37 Ya Evvel c.c 184 ya mukaddim c.c 100 fetih süresi ilk ayetini oku

 212. Mrb bnm cnm cok sıkılıyor hiç brsey ypmak glmyo içimden o kdr can skıcı bı haldeyım ki kndmı anlayamaz drmdayım. Dua edıyorum ama yinede içimş rhtltmyo. İbadet etmme ble engl olyo bu skntı napmam lazım:(

  • Aşağıdaki dua;Can sıkıntısı,yürek çarpıntısı,hafakan basması(boğulu gibi olup daralma) ve baş ağrısı çekenler için okunmasında faydalı bir reçetedir.

   Her türlü sıkıntıya karşı 7 yada 11 defa okunmalıdır.

   Dua:

   “Yâ Hayyü Yâ Kayyüm .Yâ Bediü’s-Semâvâti ve’l-Arda min külli kânitun Yâ Allah’ü Yâ Rahman.” okunursa sıkıntı inşallah gider.

   Çok sıkılanlar sıkıntı belirtileri ile birlikte “Ya Bâsıt” İsmi şerifini 462 kere çekip “Ey yerleri ve gökleri açıp yayan Allah’ım! Benim göğsüme genişlik ver ve ruhuma ferahlık ver.” diye dua etmelidir.
   AYRICA BOŞ KALMAYIN FAYDALI OLAN UĞRAŞLAR İLE UĞRAŞIN

 213. s.a.hocam bi bayan arkadaşım vardı aramıza sogukluk girdi bi dönem ayrı kaldık benden başkasıyla yapamıyacagını söylüyor evlenmem diyor benden ayrı kaldıgında kıskanıyorum hep yanımda olsun istiyorum evlencem niyetimin ciddi oldugunu biliyor ailemide çok seviyor biliyorum bana yardım edin aramız düzelsin güvenemiyorum tekrar anlaşmak istiyorum beraber vakit geçirmek istiyorum ne yapmam gerek

 214. kardeşimin çok sıkıntısı stresi var işsiz işleri rast gitsin die onun için hangi duayı okumalıyım yardımcı olursanız sevinirim iyi geceler

  • İŞ İÇİN HER GÜN 86 YA BEDİ C.C 21 İNŞİRAH SURESİ 1100 YA ZÜL CELALİ VEL İKRAM OKUYUN..İŞLERİ RAST GİTSİN DİYE 720 YA HASİB CC SİTEYE BAKIN BAŞKA DUALAR VAR

  • PEYGAMBERİMİZİN BU DUASI VE HER GECE VE SABAH 3 VAKIA 100 SELAVAT OKUYUN.308 YA REZZAK YA FETTAH C.C 1000 LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM

 215. Merhaba..benim içimde kaç gündür sıkıntı var sınavdan sonra bügüne kadar nerdeyse ağlıyorum aklıma hep gördüğüm ihanetler geliyor onun için acı çekyorum, Bunun için bir dua varmı lütfen yardımcı olun lütfenn

  • aSMN..HER ŞEYİ UNUT…BUNUN İÇNDE 170 YA KUDDUS C.C 300 YA HAYY C.C 72 YA BASIT C.C 21 İNŞİRAH SURESİ 801 YA AHİR C.C OKUYUN

 216. Hocam hayırlı akşamlar 1 yıldır evliligi düşündüğüm deger verdıgım deger gordugum. Ama benı terk ettı saglıgım bozuldu sinir kırızleri gecirıyorum bana dua edın ıyılesım yalvarıyorum sizlere :((

  • EZGİ KARDEŞİM ŞÖYLE DÜŞÜNÜN BİZLER YAŞADIĞIMIZ SÜRECE BİRÇOK İSTEKLERİMİZ OLUR BAZISI OLUR BAZISI OLMAZ …BU YÜZDEN OLMADI DİYE HAYATI KENDİMİZE ZEHİR ETMEMELİYİZ..BAKIN SİZN HAYIR GÖRDÜĞÜNÜZ ŞER OLAİBLİR YANİ HAKKINIZD AHAYIRLI OLMAYABİLİR.BELKİ SİZİN İÇİN DAHA HAYIRLISI OLCAKTIR AMA DUA EDİN EĞER SENİN İÇİN HAYIRLI İSE ALLAH YARDIM EDER.HER GÜN YA ALLAH YA VEDUD YA CAMİ .C.C..AMA SİZİN İYİ OLMANIZ İÇİN YA NUR C.C 156 OKUYUN YA KUDDUS C.C 170 YA HAYY C.C 300 72 YA BASIT C.C 71 YA BAİS C.C OKUYUN

 217. Selamın aleyküm. Ben nişanlanmayi düşündüğüm erkek arkadaşım la su an ayrilmak üzereyim. Beni cok kisitliyor. Cok kiskaniyor, bana itaat edeceksin ben ne dersem onu yapicaksin diyor. Ben artik bu duruma tahammül edemiyorum ama onu da cok seviyorum ayrilamiyorum. Onun duzelmesi icin yuvamizi kurabilmemiz icin oneri dualarinizi rica ediyorum. Bana dua edin Allah rizasi icin Ben hepiniz icin dua ettim. Allaha emanet olun

 218. Hayirli gunler. Biz esimle uzun zamandir arkadastik ve evlendik. Ama esim bana maddi konuda cok yalan soylemis evlenince ogrendim. Suan birsuru borcumuz var odemeye calisiyoruz cok sukur. Ama halan yalan soylemeye devam ediyor hala sakladigi borclar oldugunu dusunuyorum dua ediyorum kendisiyle konusuyorum ama yine sorunlar yasiyoruz. Nasil dua etmeliyim?

  • kardelen
   KARDEŞİM EŞİNİZİN DOĞRU OLMASI İÇİN HER GÜN 490 YA MÜMİT C.C 514 YA REŞİD C.C OKUYUN AAM LÜTFEN EHR GÜN ÜZERİEN GİDİP SEN AYALNCISIN YALAN SÖYLÜYORSUN DEMEYİN..İSTERSENİZ BİR PSİKOLOĞA GİDİN BERABER DAHA İYİ OLUR

 219. Psikolok dusunmedim degil ama haliyle bu durumlarin baskasinin duymasini istemiyor asabilesiyor sirf huzurlu olalim diye dediginiz gbi yalancisin diye ustune yuklenmiyorum ama yalan soyleme devam etmesi borclarimizin olmasi halinde hala maddi konuda yalan soylemesi koyuyoki yeni evliyiz sanki fazla surmucekte bi yerde ipler kopucak gibi senelerce severek evlendik

  • İNSAN NEDEN YALAN SÖYLER CANIM ÇEKİNDİĞİ İÇİN..VE KARŞI TARAFIN TEPKSİNİ BİLDİĞİ İÇİ O YÜZDEN OTURUN KONUŞUN NASIL BİRYOL İZLEYELİM BİR BİRİMİZDEN BİRŞEY GİZLEMYELİM BU İŞDEN EN KOLAY ŞEKİLDE NASIL KURTULRUZ DİYE

 220. Benim zaten konusmaktan baska yaptigim birsey yok ayni cocuk bebek gibi tamam birdaha yapmicam diyor birkac gun sonra tekrar yakaliyorum yalanini yine guzel konusuyorum hep ayni bide yalan soylemesine karsin uste cikiyor bagiriyor. Oyle biseki birsyler konusuyor hangisinin dogru olduguna insan emin olamiyor surekli soru isaretleri…

 221. Dediginiz gibi yalancisin demesen tepki gostermesen ha tamam ben ne yapsam karsidaki tepki vermiyor olgun karsiliyor deyip devam ediyor tepki gostersen hakliymis gibi tamam evliligi bitirelim benden adam olmaz diyor.