ezber ve anlayış gücünü artıran,bir dua reçetesi

Allahümme ahricna min zulumatil vehmi ve ekrimna bi nuril fehmi veftah aleyna ebvabe fadlike venşur aleyna hazaine rahmetike ya Erhamer rahimiyn.

Faydası:Bir kimse derse başlamadan önce bu duayı 3 veya 7 kere okursa; Allah(c.c) onu zihni bulanıklıkdan,ve dağınıklıkdan kurtarır.Anlayış gücünü artırır.

Arama etiketleri : ezber duası,ezber için dua,ezber gücünü artıran dua,ezber yaparken okunacak dua,ezber yapmak için dua,ezberleme duası,ezber yapmadan önce okunacak dua,ezber yapma duası

22 “ezber ve anlayış gücünü artıran,bir dua reçetesi

  1. Selamün Aleykum. Ben bu sene kpssye gireceğim. Çok sık dua eden birisi değilim. Ama dua ettiğim zaman çok rahatlıyorum. İçimdeki sıkıntıları gidermek için ve sınavda başarılı olmak için dua istiyorum. Dua muminin silahıdır derler. Yardımcı olabilir misiniz teşekkürler şimdiden.

    • KARDEŞİM ÇOK SIK DUA ETMİYORUM DİYORSUN .SİZE TAVSİYEM SAĞLIKLI İKEN AYAŞAKEN ÇOKD UA EDİN İHİTİYAÇ HALİNDE DEĞİL İTİYACIN YOKKEN BİLE DUA EDİN KİİHTİAYCIN OLDUĞUNDA YANIND AOLSUN.ŞİMDİ 134 YA SAMED C.C66 İHLAS SURESİ 37 YA EVVEL C.C 51 BESMELE 184 YA MUKADDİM C.C 100 YA KADİR C.C OKUYUN HER GÜN VE O GÜN

  2. Oğluma dersi sevdirebilmem ve sorumluluk duygusunu aşılayabilmem için hangi duayı okumalıyım. lütfen cevap yazın, zaman zaman çok bunalıyorum ve ne yapacağımı bilmiyorum (çünkü okul, ders deyince hüngür hüngür ağlayan bir çocuk )dua istiyorum inşallah. Allah razı olsun.

  3. Hocam,
    Benim bir sorum var. Şimdiden teşekkür ederim, Allah razı olsun.

    Zamanım çok çabuk geçiyor ve verimli kullanamıyorum. Zamanı verimli kullanmak, az zamanda çok iş başarabilmek için ne okumalıyım?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>