Dilek için 10 gün okunan dua

Dua1

 

 

 

 

 

 

Bir kimse 10 gün süreyle sabah ve akşam aşağıdaki duayı okursa ne  isterse olur.

“Yef’alüllahü ma yeşaü bi kudretihi ve yahkümü mayüriydübi ızzetihi.”

Arama etiketleri : her gun okunacak dualar,dilek kabul olması için okunacak dua,gün içinde okunacak dualar,hangi dua okunursa dilekler kabul olur,istek için okunacak dualar,dileğinin olması için okunacak dua,cuma günü tesbihleri,dilek gerçekleşmesi için okunacak dua

6 “Dilek için 10 gün okunan dua

    • Merhaba sinem hanımığım Bu dua kaynakta sayı göstermiyor.Ama siz 3 veya 7 defa yada daha fazla okuyabilirsiniz.En makbulü sayıların 41 dir.Allaha emanet olun Allah hakınızda hayırlı olan siteklerinizi kabul etsin.

  1. Admin biz duaların mealini bilmiyoruz.Tamam dilek için olduğunu biliyoruz ama meali de olsa O sözleri düşünerek içimizde yaşayarak dua edebiliriz.Gerçi bunu okurken içten okuyup dileğimizi düşünerek yaşayarak okuruz ama mealini de ona ek yapabiliriz.Meallerini de eklesen iyi olur.Şimdiden Teşekkür ederim.Allah razı olsun senden.İnş herkesin dileği kabul olur Allah gönlünüze göre versin.

    • Mustafa bey teşekkürler.Elimden geldiğince yazmaya çalışıyorum ama eksikler vardır.teşekkür ederim hatırlatmanız için.Bundan sonra yapmaya çalışırım.hayırlı geceler.Allah dualrınzı kabul etsin,yar ve yardımcınız olsun.

  2. Zeynep hanım. ben 36 yaşındayım. evlenmek istiyorum ama karşıma bi kısmet çıktığında mutsuz olurum diye korkudan hayır diyorum. hangi duayı okumamı önerirsiniz. bi de kişinin esması varmış benimkini söylermisniz. adım sonay. anne adım emriye.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>