Bir şahsı kendine bağlamak veya itaat ettirmek için okunacak dua

darBir şahsı kendine bağlamak yada itaat ettirmek istendiğinde  temiz bir abdest alıp tenha bir yere çekilinir.

Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Sonra o kişinin hayalini hatırlayarak  veya resmine bakarak  otuz kere  salat ü selam okunur.Sonra 170 defa  “VED-DUHA ” suresi okunur.Biiznillah isteğin yerine gelme ihtimali yüksektir.

 

Bismillahirrahmanirrahim “1.Vedduha. 2.Velleyli iza seca. 3.Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. 4.Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. 5.Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. 6.Elem yecidke yetiymen feava. 7.Ve vecedeke dallen feheda. 8.Ve vecedeke ‘ailen feağna. 9.Femmel yetiyme fela takher. 10.Ve emmessaile fela tenher. 11.Ve emma binı’meti rabbike fehaddis”

Arama etiketleri : birini kendine bağlamak için dua,kocayı eve bağlamak için dua,kendine baglamak,birini kendine bağlamak için okunacak dua,eşini eve bağlamak için okunacak dua,sevdiğini kendine bağlamak için okunacak dua,birini kendine baglama duasi,birini kendine bağlamak

168 “Bir şahsı kendine bağlamak veya itaat ettirmek için okunacak dua

 1. kızım bu sene ilkokula başladı.kızımda bazı kelimeler eksik çıkıyor.tam söyleyemiyor.kızımın okulda başarılı ve konuşması düzelmesi için hangi duaları okumalıyım.bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • Elemneşrah sureisni okuyun suya içirin.
   birde;Bismillahirrahmanirrahiym

   “Rabbiş Rahli sadiri ve yesirrli,vahlül ukdeten min lisani yefkahü kavli.”

   Rabbim gögsümü aç,genişlet,işimi kolaylaştır.Dilimde olan düğümü çöz ki anlasınlar beni.

 2. Bana kardesm dıyen bırıne asık oldum ve o bunu ogrendı. Cok buyuk tepkıler verdı ve kalbımı cok kırdı. Onu kaybetmek ıstemıyorum. O da benı sevsın bana asık olsun ıstıyorum. Ne yapmalıyım. Yardım et nolur

  • Valla aslında istemden de olsa olmuş artık ama o istemiyorsa zorla birşey yapamazsınız.Eğer onu ikna edebilirseniz edin daha doğru olur eğer ikna olmazsa kendinizi deonu da üzmeyin.

 3. 1.Vedduha. 2.Velleyli iza seca. 3.Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. 4.Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. 5.Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. 6.Elem yecidke yetiymen feava. 7.Ve vecedeke dallen feheda. 8.Ve vecedeke ‘ailen feağna. 9.Femmel yetiyme fela takher. 10.Ve emmessaile fela tenher. 11.Ve emma binı’meti rabbike fehaddis..

  bu dua yani dimi?

 4. hocam eşimin gözü hep dısardaki kadınlarda bıraktıramadım bosanmaya kalktım olmadı hep hakaret dayak yedim bu kadınlar yüzünden eşim kendini tutamıyor kadınlara karsı iki küçük çocugum için bosanmaktan vazgeçtim ama hala kadınlarla görüşüyor kadınlarda rahat bırakmıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden Allah razı olsun

  • Allah yardım etsin kardeşim eşiniz için hidayete erişmesi her gün 400 defa “Ya Hadi” okuyun 170 defa güzel ahlklı olması için “Ya Kuddus” okuyun.Kötü alışkanlıklarından uzaklaşması için 409 defa “Ya Tevvab” okuyun ve 202 defa “Ya Berr” okuyun.
   Eşine karşı soğuk davranan,hakaret eden,başkalarının yanında küçük düşüren bir kocaya karşı; bir arabi ayın ilk cuma günü sala vaktinde temiz bir kağıda aşağıda yazılı ayeti kerimeyi ve esmaları misk yada safran mürekkebi ile yazar yada yazdırır sol koluna bağlarsa kocası karısını çok muhabbetle ve şefkatle sever,saygılı olur.Kabalıktan vazgeçer.

   Yazılacak ayeti kerime ve esmalar.

   Bismillahirrahmanirrahim.

   Elhamdü-illahillezi halaka’s-semavati ve’l-arda ve ceale’z-zulümati ve’n-nur.Sümme’llezine keferu bi-Rabbihim ya’dilun.Ya hayü ya Kayyum.Ya ze’l-Celal-i ve’l-ikram.Hasb.yallahü ve ni’mel vekil.Ni’mel Mevla ve ni’men Nasir.Ve lâ havle ve la kuvvete illa billahi’l-Aliyyi’l-Azim.Ve salallahü ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ve sellem.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile Gelen Şifa)
   Eve gelmeyen veya kaçan, sürekli dışarda olan eş,çocuk veya herhangi birini evine bağlamak,kaçmasını engelllemek yada geri getirmek için DUHA suresini belirtilen miktarda okumak ve yazılı nüshayı karanlık bitr yerde yada bir kitap arasında saklamak la istek yerine gelir.

   Cuma gecesi kalkıp abdest alarak kıblye karşı dönüp otur ve önce duha ” suresinin bir kere ,sonrada geri getirmek eve bağlamak ,ısındırmak istediğiniz kimsenin üzerine değmiş bir elbiseyi ,saç telinin veya başka bir eşyayı önüne koy,bir kere daha “duha” suresini oku.

   Duha suresi:

   “Ve’d-Duha velleyli iza seca.ma veddeake Rabbüke vema kala.Ve le’l-Ahiretü hayrun leke mine’l Üla.Ve lesevfe yu’tıyke Rabbüke feterda.Elem yecid ke yetimen fe eva.ve vecedeke dailen feheda.Ve vecedeke ailen fe ağna.fe emme’l-yetime fela tekhar.Ve emme’s saile fela tenhar.ve emma bi-nimeti rabbike fehaddis.”

   sonra da 170 kere şu duayı oku.

   “Allahümme ya camiannasi liyevmin la raybe fih.İnanallahe la yuhlfiü’l-miyad.icma beyni ve beyne fülan bin fülame ve tülane binti fülane…..”

   Okuma soarasında günlük veya ödağacı yakıp odanı güzel bir koku ile kokulandır.

   Bu sondaki dua yı Arapça olarak da yaz ve arapça parçayı katlamadan karanlık bir yere koy ve sadece geceleri okuyacağın zaman çıkar.Ona bakarak yogunlaş ve bir kere “vedduha” suresini okuduktan sonra alttaki türkçe harflerle yazılı olan duayı 170 kere oku.Arapça duayı da bir kitabın arasına yada karanlkı bir yere koyarak ortadan kaldır.

   kaynak.Dr.Arif Arslan(Dua ile ruhsal tedavi)
   Sitemi araştırın birde gözü dışarda olanerkekeler için bir dua tertibi olacak

 5. selamün aleyküm
  ben dün sizden yardım istemiştim ama cevap göremedim acaba ben bulamıyor olabilir miyim Allah rızası için bana da yardım edin…

 6. selamün aleyküm
  ben yaklaşık 3 yıl önce çalıştığım hastanede biriyle tanıştım ve görüşmeye başladık daha sonradan ben bunun dul bir hanım ile 7 yıl boyunca ilişkisi olduğunu öğrendim kendisine sordum doğruladı ama ben o ilişkiyi bitireli çok oldu dedi araştırdım bitirdiğini öğrendim ama o hanımda aynı hastanede çalışıyordu iş dolayısıyla sürekli bir aradalardı sonra 2 mizde o hastaneden ayrıldık sözlendik kendisi şuan asker bende başka bir hastanede çalışıyorum ama bir kaç yalanını yakaladığım için içim rahat değil güvenemiyorum ve çok gözü dışarda çapkın birisi şuan uzakta olduğu içinde pek kontrol olanağım yok sizce bu konu için ne yapmalıyım onun başkalarına bakmamasını bana dürüst olmasını sağlayabilecek bir dua varmıdır sevdiğim için ayrılmakta istemiyorum yardımınıza ihtiyacım var, şimdiden tşk ederim

  • BAK CANIM ŞU AN ASKERDE ZATEN BÖYLE BİR ŞEY YAPMASI ZOR.
   Bir şahsı kendine bağlamak yada itaat ettirmek istendiğinde temiz bir abdest alıp tenha bir yere çekilinir.

   Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Sonra o kişinin hayalini hatırlayarak veya resmine bakarak otuz kere salat ü selam okunur.Sonra 170 defa “VED-DUHA ” suresi okunur.Biiznillah isteğin yerine gelme ihtimali yüksektir.
   AYRIA GELİNCE TEKRAR KONUŞAIM ŞU AN İÇİN HER GÜN KORTUĞUN ŞEYLERDEN UZK DURMASI İÇİN HER GÜN 161 YA MANİ C.C OKU

 7. mrb benim eşim çok sinirli küfürüde var dayağıda var evlendiyimiz senelerde bana kıyamazdı bu 2 senedir çok deyişti beni herkesin içinde kırıyor benim ailemle görüşmemi istemiyor hep kendi ailesiyle olmamı istiyor hep o ve ailesi haklı dIşardaki bile haklı ben haksızım benim haklı olduğumda dahi savunmaz eskiden çok mutluyduk niye böyle oldu bana yalanda konuşuyor eşimle tek sorunum yalan konuşması küfürü hakareti dayağı beni herkese karşı savunursa arkam olursa benden mutlusu olmaz lütfen bana yardım edin

 8. eşim bana hep hakaret ediyor bazen küfür ve dayağıda oluyo böyle dildi son bi senedir boyle beni bilmiyo duymuyo umursamıyo beni çok seviyordu herkez bizi kıskanırdı yalan konoşuyo bi kızımız var lütfen bana yardımcı olun eşimi çok seviyorum

  • SEVGİNİZİN DEVAMI İÇİN YA VEDUD C.C OKUYUN 1000 DEFA ONUN KÖTÜ DAVRANMASINI ENGELLEMEK İÇİN 161 DEFA YA MANİ OKUYUN

 9. merhaba hocam sorunum eşimle 10 senelik evliyız evlendıgımızden bu yana sürekli aldatılıyorum . 3 yavrum var bosanamıyorum evli kadınlarla nişanlı kızlarla simdide üç senedır calıştıgı işyerınde evli oldugunu biliyo bayan mesajlarını yakaladım üstelık benım ebli olan bi akrabamlada ortak bi ev tutmuslar akrabam olan o assalık kişiyede işyerınden gorustugu kızla bırlıkte ordakı elamanları dul cıddı dusunuyo diye tanıstırıyolarmiş işi cok igrenc boyutlara tasımıslar . hazmedemıyorum cok agır gelıyo naptımsa ne ettımse o işyerıne gırdıgınden berı bu işlerden vazgecıremedım. ruyamda bi gece esımden ıkı tane gordum ve aglıyarak kayınvaldeme gıttım onlara aglayarak anlatırken bı adam belırdı ve gel dedı uzun bembeyaz bı yolda uc tane sımsıyah kıyınmış varlıklar gordum ellerınde makasla et kesıyolardı bana o kişi bak goruyomusun dedı aglama dedı ve uyandım efendımızıde gordum bi gece elınde asasıyla gulerek yol gosterıyodu bana napcam hocam o işyerınden cıkması için dua edıyorum içinde olan kişi her turlu yapar ama orda mudurluk yapıyo maası iyi herseyle o ilgılenıyo ama ben tukendım artık nolur yol gosterın bana.

  • ben hoca değilimmehatap ama evet yaşadıkların çok zor ama sen çocuklarıın başında dur… onlarla ilğilen o mutlak yaptığı yanlşı görecktir. her gün 73 defa Ya Celil c.c oku.sana geri dönmesi için 7 gün 786 defa Besmele oku sitemin facebook sayfası var oraya gel sana toplu dua edelim

 10. birde hocam esım benim hakkıma gırmiş oluyomu ben esime hakkımı helal etmiyorum cünkü cok canımı yaktı hiç hak etmedıgım seyler yasatdı halada devam edıyo ben ona hala kadınlık eşlik gorevlerımı yerıne getırıyorum bazen beddua edıyorum işallah orda o sekılde can verırsın dıyorum sonra pişman olup hidayetı için rabbıme dua edıyorum ben hakkımı helal etmesem ahırettde durumu ne olur yaptıgı kişilerede helal etmıyorum bılıyolar evlı oldugunu ve ben her gece cocuklarımla beklerken o 11 12 de eve gelıyo uyuyo ben tek basıma cocuklarımla gunumu gecıyorum bu hak degılmı hocam lutfen cvp beklıyorum

  • evet hak değil doğru. ama beddua etmeyin dopru yolu bulması için 400 ya hadi c.c 514 defa ya raşid c.c okuyun. tevbe nasip olması 409 defa ya tevvab okuyun

 11. tesekkur ederım cevabın için hergun 73 defa ya celilmi dıyecegım sadece 7 gunde bismillahi rahmanırahım diycem yanlıs anlamadım diymi sıteyı buldum ama sizin sıtenizmi ıkı tane var

 12. hocam benim eşimle aram çok bozuk beni istemiyor şuanda annemin evinde kalıyorum yoldan çıkmış durumda bana bağlanmasını beni sevmesini pişman olup özürdilemesini istiyorum lütfen yardımcı olun

  • onun sevgisin kazanmak için yasin suresi ilk mübine kadar 53 defa ok dua et.
   7 gün 786 defa Besmele oku.
   Ya Allah Ya Vedud Ya Cami c.c oku 1000 defa her gün

 13. hocam benim kzım 10 yaşında yürüme sıkıntısı var sürekli korkuyorum diyor kızım için önerebileceğiniz dua varmı birde bu yazıyı okuyanlar ve siz kızım için dua edermisiniz…

 14. Selam hocam.
  ben kuzenimle birlikteydim yani çıkıyorduk bi anda ne olduysa soğudu benden. artık rahatsız etmememi söyledi . fakat ben onu çok seviyorum ciddi düşünüyorum . 4 gündür sürekli ağlıyorum onun için . kendimi öldürmeyi bile düşünüyorum :( . ben bunu kendime nasıl bağlayabilirim tekrar ??
  şimdiden tşkler hocam .

  • öncelikle bu öldürme işini unutun nasip ise olur değise olmaz dua edin eğer esni ve onun için hayılrı olacak ise kabul olur değilse Allah dualrının karşılığı başka birşekilde verir.her gün 1000 defa ya Allah Ya Vedud Ya Cami okuyun.71 defa kevser suresini okuyun niyet ederek

 15. merhaba hocam.
  5 yıldır birlikte olduğum birisi var ama son günlerde bana karşı ilgisi sevgisi azaldı onun tekrar beni sevmesini ve ilgi göstermesini istiyorum bunun için ne yapabilirim lütfen bana yardımcı olurmusunuz çok zor günler geçiriyorum
  şimdiden teşekkür ediyorum.

 16. mrb ben 6 yıllık evliyim ve 2 tane oğlum var eşim beni kendi köylüsüyle aldattı yakaladım hala şüpheleniyorum artı benim sözlerimide düşüncelerimi hiç kaideye almıyor maddi olarak sıkıntı içindeyiz bu halde bile abisi sömürüyor nerdeyse hergün harçlığını alıo toplu verdiği oluyor bana verirken zorla hesap sorarak veriyor ama ailesine fazlasıyla savuruyor hiç tutucuda değil ben neyapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

  • Allah yardımcın olsun kardeşim aladatmasına engel olmak için her 73 defa ya Celil c.c.
   Sözünün dinlemesi için her gün 1000 defa Ya Veliyyü Ya Allah c.c oku.206 defa Ya Cebbar c.c

 17. merhaba hocam benim bir sevdiğim vardı birbirimizi çok seviyorduk yaklasık 3 yıl beraberdik bu süreçte bende universte okuyordum oda gelirdi yanıma çok güzel bir ilişkimiz vardı daha sonrasında beni askere gönderdi önümüzde bir engel kalmasın diye ama ben askere gittikten sonra oda belli sorunlar yasadı dedesini kaybetti annesinin rahatsızlık sorunları falan benden sogudu heycan kalmadıgını söledi hala onu gerçekten çok seviyorum telefonla falan hala görüşüyoruz ama benle yüzyüze görüşmüyo dayanamam diye tekrar beni sevmesi için ne yapmam gerek allah rızası için yardımda bulunursanız sevinirim hocam

  • her gün 1000 defa Ya Allah ya vedud Ya Cami c.c okuyun.7 gün 786 defa Besmele okuyun.100 defa zül celalivel ikram okumaya devam edin.

 18. Hocam benim kaynim birini çok seviyordu ama olmadı kız evlendi kaybımda evli ve 3 kızı var. Sevdiği kısının evlendiğini duyunca çıldırdı içki iciyor eve geliyo karısından nefret ediyor ve karısıyla cocuklarına kendine bişey yapmasından korkuyoruz lütfen bir dua önerin adam delirmiş halde inancida yokk

  • Onun için 365 defa Ya Celil c.c 514 defa ya Reşid c.c.202 defa Ya Berr c.c,409 defa Ya Tevvab c.c okuyun suya içmesini sağlayın.karısını sevmesi için bir yemeğe 1001 defa ya Vedud c.c okuyun

  • Belki onun kalbinde başka bir vardır.bilemeyiz ki kardeşim Allah nasip edersen ve hayırlı ise olur.Eğer o kişi bekar ve sevdiği yoksa siz de Ya Vedud c.c okuyun 1000 defa her gün

 19. Hocam merhaba. Ben 32 yaşındayım. Yakışıklıyım. Halim vaktim yerinde. Evlenmek istiyorum fakat karşıma hayırlı bir kısmet çıkmıyor. Hayırlı bir insanla karşılaşabilmek için hangi dua veya zikirleri önerirseniz. Ne yapmam lazım? Teşekkür ederim

 20. SELAMUN ALEYKÜM.. benim de bir sevdigim var.. sözlerinden dolayi umutlandim ama simdi pek sesi cikmiyor.. oncedende beraberdik yani seviyorduk bitirdi seneler sonra yine tevafuk oldu gorustuk.. bazi konusmalari umutlandirdi ama simdi yok pek gorusemiyorum.. beni sevmesi icin ilgilenmesi icin bir sey önerebilirmisiniz ?

 21. Hocam merhaba. Bana yanıt vermediniz. Ben 32yaşındayım. Yakışıklıyım. Halim vaktim yerinde. Evlenmek istiyorum fakat karşıma hayırlı bir kısmet çıkmıyor. Hayırlı bir insanla karşılaşabilmek için hangi dua veya zikirleri önerirseniz. Ne yapmam lazım? Teşekkür ederim

  • 489 defa Ya Fettah c.c ve 573 defa Ya Bais c.c okuyun 131 defa Ya selam c.c her gün.Cuma günü Cuma suresini 18 defa okuyun

 22. S.a hocam ben 5 yıllık evliyim ve 2 cocuğum var kocam la severek evlendik ama daha 2. Ayda beni dövmeye başladı.araya aileler girdi barıştık sonra beni evden dışarıya çıkarmadı hala çıkamıyorum balkona bile sadece çamaşır asmak icin çıkıyorum bana küfür ediyo dövüyor cocuklarım icin katlanıyorum ama bu kadar da olmaz evde hapis gibiyim.ici çok fesat ne olur iyi olması icin bir dua lütfen çok zor bir durumdayım

  • Bu zor durumdan kurtulmak için dua edin.”selamün kavlen min rabbir rahim” 41 defa her gün okuyun.100 defa “Ya Hayyü Ya Kayyum bi rahmetike esteğisü” okuyun.Eşinizin ahlakı için 68 Ya Hamid c.c 170 ya kuddus c.c 514 Ya Reşid c.c okuyun

 23. S.a o verdiniz duaları okuyorum ama olmuyor kocam dün beni yine dövdü onu uykudan uyandırdığım icin çalışmıyor aksama kadar uyuyor ben sesimi çıkarmıyorum huzur kaçmasın diye ama kocam cok insafsız merhametsiz olmuş hele de son bir yıldır daha da berbat küçük kızımı bile dövdü ne olur merhametli olması ve benim her dedigimi yapsın die dua lütfen dayanamıyorum bu zalimliğe evden de hiç çıkarmıyor

  • 1286 defa ya gafur c.c okuyun suyuna .sizi dinelemsi için 1000 defa ya Reşid .c. 1000 defa ya veliyy okuyun her gün

 24. merhaba.ben 3 aydır nişanlıyım sevdiğim insanla. birbirimizi çok bekledik ve çok isteyerek nişanlandık.fakat çok kavga ediyoruz.bu kez kavgamız ailelere yansıdı. ve nişanlım bana çok kızgın ben haklıyken haksız duruma düşürdüm kendimi. şuan artık beni sevmediğini soğuduğunu söylüyor. benden birkaç günlük zaman istedi düşünmek için fakat kararım kesin kendini her şeye hazırla diyor. ben onu kaybetmek istemiyorum sevgisini geri kazanmak istiyorum. bana çok değer veriyordu. düğünümüze 2 ay var lütfen yardım edin. bir de ayrı şehirlerdeyiz. ne yapabilirim?

  • Asyacığım hakkınd ahayırlı olan neyse o olsun canım.Onun kızgınlğının geçmesi için her gün 1286 defa Ya Gafur c.c 88 Ya Halim c.c okuyun.Onun sevgisinin kazanmak için her gün Ya Allah Ya Vedud Ya cami c.c okuyun.Mutlulugunsifresi facebook sayfama gelin dua edelim size

 25. Selamun alleykum ben 2bucuk yildir nisanliyim nisanlim dayima uzun parduse giy diyor topukluds giymiceksin diyor bende diyorum zaten evlendimde kapanicam ama uzun parduse sevmiyorum neyapmam lazim

  • karar sizin kardeşim… tabi şart değil uzun pardüse ya onları ikna et yada düğünden öce giysen ne olur skıntı olmasın kavga olmasın nasıl isterseniz artık

 26. Benim kızım 28 yaşinda 4 yıldır yanlız yaşıyor bizden 100 km uzakta bizden soğudu,onu yuvasına bağlamak eski sevgisini kazanmak için ne yapabilir şimdiden çok teşekkür ederim…

  • Sevgili kardeşim 1001 defa ya vedud c.c okuyarak birlikte yediğiniz bir şeye okuyun beraber yerseniz faydalı olur.
   Sevgisin kazanmak için 7 gün 786 defa besmeleyi birsuya okuyun içmesini sağlayın yediği yemeğe çaya kullanabilirsiniz.karşı çıkmayın ayır yaşamasına şimdilik kabullenmiş görünün anlayışla karşılayın.Misafirliğe gidin ona eve lazım olan birşeyler alın mesela.Zamanla inşallah olur

 27. hocam kız kardeşim evden kacıp kacıp duruyo yalvarıoruz hıc sekılde kötü bi baskı uygalama yok ama olmuyo bizi dınlemıyoo

 28. erkek arkadaşım var . sevdiğimle kendi aramızda bir sorunumuz yok fakat babası aramıza girmeye çalışıyor. bizi ayırmak için yok yere beni kötülüyor sevdiğim kişide bundan etkileniyor. bizi artık kabullenmesi ve babasının bizi ayırmaması bizden uzak durması için ne duası okumam gerek. yardımcı olun lütfen.

 29. selamın aleyküm hocam. ben 8 yıllık evliyim eşimin ailesi ile birlikte oturuyoruz cok şikâyetçi ddeğilim fakat üzerimizde sürekli bir baba baskısısı var 8 yıllır bana alışamdı galiba ailemden uzaklta yasıyorum ailemle görüştürmek istemiyolar ne zaman konu açsam konusunu bile ettirmiyor kayınpederim tabi eşimde sesini çıkarmıyor yardım edin ne yapabilirim.

  • Allah byardım etsin onlarda vicdan ve hidayet versin bu ansıl şey ya nedne aileniz bir şay yapmıyor sizde ana bab sahibisiniz.100 Ya kadir c.c oku onların yumuşaması için 88 ya halim c.c oku .1100 ya zül celali vel ikram oku kardeşim.ama siz birşey yapmazsanzı onalrın işine gelir.

 30. eşim hep amcası için kendini maddi yönden feda ediyor.bana geldiği zaman yok oluyor.ve yaptığı işlei bana söylemiyor.benden hep saklıyor.ben ise faturalarda ve banka dekontlarında görüyorum.onu nasıl uzaklaştırabilirim.yardım edin..

  • zühal kardeşim eşinize sorumluklarını hatırlatırsanız onun yerein yapması gerekenleri siz yaparsanız buşekilde devam eder.onun için lütfen sorululkları paylaşmayı öğretin..elinde fazal varki amcansına veriyor.zühal hanım eşinize doğruyu gösteremsi Allaha 1000 ya Reşid c.c okuyup duaedin eözünüzü dinlemesi için 1020 Ya Azim c.c 100 Ya Aziz c.c okuyun.huyunun düzelmesi için 62 ya hamid c.c

 31. merhaba, 24 yaşındayım ve 2yıllık evliyim. kayınvalidem ve kaynımla beraber oturuyoruz. ve eşim o kadar anneci abici ki hep onlar yüzünden kavga ediyoruz kaç kere boşanma aşamasına geldik. ben haklı da olsam hiç benim arkamda durmuyo. 3ü bir olup bana laf söylüyolar. ayrı eve çıksak belki bunlar düzelicek ama ayrı eve çıkmayı kabul etmiyor. hep dua ediyorum ayrı eve çıkalım diye. inş. bigün duam kabul olur. eşimi kendime bağlamak için ve ayrı eve çıkmak için nasıl dualar etmeliyim. nolur yardımcı olun. şimdiden teşekkürederim.

 32. hocam merhaba ben gecen yaz evlendim esimin benden önceki evliliğinden bi çocuğu var bizimle kalıyor esimle birbirimizi severek evlendik ama esimin üzerinde ailesi tarafından çak fazla baskı var ailesi her seyimize karısıyor varsa yoksa torunları esiminde beynini yıkadılar esimle bas basa vakit geciremez olduk esimde cok degisti varsa yoksa oğlu eski eside bir yandan ortalığı karıstırıyor hayatım zindana döndü cocugu deseniz benden nefret ediyor kayınvalidem sürekli esimi bana karsi dolduruyor Allah onu ıslah etsin esimle cocuk yüzünden bir ayönce tartıstık beni kolumdan tutup kapıya attı ne aradıgı var ne sordugu Allah rızası için yardım edin esimi hem cok seviyorum ayrılmak istemiyorum hemde cok doluyum ondan intikam almak istiyorum yalvar yakar bana dönsün istiyorum gözü benden başkasını görmesin istiyorum ne olur yardım edin

 33. ben sadece yaptıklarından pişman olmasını ve gelmesini istiyorum beni anlasın aile baskısı olmadan iki kişilik bi hayat istiyorum önerebilceğiniz bişey yok mu lütfen yardıma ihtiyacım var esimi seviyorum ayrılmak istemiyorum ama gercekleride görsün istiyorum

 34. hocam merhaba yasım 23 ve 8 aydır biriyle beraberim babam cok baskıcı biri olduğu için ikna edemiyorum istemiyorlar sevdiğimi kaç kere kavga ettik bu yüzden erkek arkadaşımla ve şuan ayrıyız ve ben onu deliler gibi seviyorum onun için üniversite hayatımdan vazgeçtim döndüm yani bana güvenmiyor daha önce yanlış yaptım ona onu geri istiyorum yalvarıyorum bana yardım edin o olmadan yapamam

  • ARKADAŞLAR LÜTFN BEN HOCA FALAN DEĞİLİM HOCAM DEMEYİN..KARDEŞİM İNANIN SİZN İÇİN NE HAYIRLI İSE O OLACAKTIR.EĞER HAYILI SİE GDÖNECEK TİR DEĞİLİSE SİZE YARDIM GELECEKTİR DUANIZ KARŞILIĞINDA.HER ŞEYİ BİLEN ALLAHTIR..ONDAN İSTEYECEKSİNİZ.YA ALLAH YA VEDUDU YA CAMİ C..C. OKUYUN 1000 DEFA HER GÜÜN 184 YA MUKADDİM C.C 180 YA SEMİ C.C 124 YA MUİYD C.C

 35. merhaba hocam!benim kocam aslinda benimle surekli ilgilenen biri!yani para giyim sikintisi yeme sikintisi yok ama surekli inatcilik yapiyo bazi seylerde.

 36. benı terkeden bırını gerı getirmek ıstıyorum bana asık olsun bağlansın asla bırakmasın nasıl yapa bılırım yardımcı olurmusunuz

 37. Merhaba benim 9 aydir bi iliskim var ama son zamanlarda birbirmzden uzaklaştık başka kızlarla konuşuyor ve durmadan kavga ediyoruz bana etmedigi küfür kalmadı onu çok seviyorum kaybetmek istemiyorum facebookuna durmadan kız ekliyor ve kız fotografi beğenip duruyor artık yaptiklarna dayanamıyorum her dediğimi yapmasni kızlarla konusmamasi ve tekrar ilk gunku gibi olmak için hangi duayı okumaliym

   • Allah razı olsun dediğinizi yaptım ayrıca her duayi okudum aramzdüzeldi ve davranışları gerçekten degişti artık ileişim araçlarıni pek kullanmıyor bana eskisi gibi davranıyor arkadaşlar size tavsiyem bol bol dua edin hayirlisini dileyin hayirlisi ise allah ınan ki boş cevirmiyor aranz duzeldkten sonra dua etmeyi birakmayin hergün dualarnzi edin yardimlarnz için çok teşekkürler

 38. sa ben evlenmek için diycektim bi arkadaşa cvp vermişsiniz ordan aldım cvbı bide sevgili yönetici ben hayırlı bi iş istiyorum üniv mezunuyum 2011 24 yaşındayım kpss hep sınırda kalıyo başka işlerde bi türlü olmuyo sanırım rezzak esmasını sık zikretmeliyim günde 100 defa söylemeye başladım başka zikir ya da münacaat varmı Rabbim imanınızı artırsın Herkesin muradını hakkında hayırlı eylesin amin

  • evlenmek için;cuma günü cuma suresini 18 defa okuyun her sabha akşam 489 ya fettah c.c 573 Ya Bais c.c 21 inşirah suresnn okuyun.sitemde başka dualr var bakın iş içinde ..21 defa şhmeran duası var istemde onu okuyun.her gece 7963 Ya Bedi c.c 707 ya varis c.c 7 gece okuyun

 39. hayırlı günler. yorumlara bakarak bir danışma sorma kararı aldım öncelikle şöyle bahsedeyim 3 yıllık bir sevgili evrem oldu ama ciddi bir niyetle başladık süresinden zaten belli çok iyi bir ilişkimiz vardı sevdiğim kişi askere gitti sevgili evresinden 1 ay sonra hiç sorun etmedim bekledim şimdi uzman çavuşluk yapıyor ankarada. bana sormadan bu kararı aldı askerden çok değişmiş döndü huyu tavırları beni gerçekten çok kırdı ve yanlış şeylerde yapıyor böyle bir insan değildi ve sevgisinden kuşkum yok ama artık benimle olmak istemiyor sevgili olarak bir ilişki istemiyor tamamiyle değişti şeytana uydu gibi bir şey o değil sanki başkası bende sabır tükenmeye başladı bu benim sağlığımı da etkiliyor iyi değilim birden bu hale gelmek beni yıprattı istediğim hak ettiğim saygıyı sevgiyi görmek şunu da ekleyeyim beni aldattı huyları bu yönlerde berbat değişti aileside değiştiğinin farkında nasıl düzelebilir doğru yolu bulabilir hem ona hem kendimize nasıl yardımcı olabilirim ne okumalıyım nasıl dua etmeliyim bir araya hayırlısıyla gelebilmek için bana eskisi gibi iyi davranabilmesi için. yardımınız tavsiyeniz olursa çok memnun olacağım

  • Onun ahlakının düzlemesi için 68 ya Hamid c.c 170 ya Kuddus c.c 202 Ya Berr c.c 409 Ya tevvab c.c okuyun.siizn yeniden birleşemniz için 232 ya kebir c.c 114 Ya Cami c.c okuyun

 40. hocam benim ayagım doguştan sakat daha oldugum 4 büyük amelyatı saymıyorum.Tek istedigim sakat olan ayagımın düzelmesi sizin allah rızası için önere bileceginiz bir dua VARMI ALLAH RIZASI İÇİN

  • KARDEŞİM MUHAMMET ALLAH YARDIM ETSİN.TABİ DUA EDECEKSİN AMA OLDUĞU KADAR KABUL ET.HAMD ET ALLAHA..ELİNİ AYAĞINA KOY HER GÜN 201 YA NAFİ C.C OKU 300 BİN YADA 300 YA HAYY C.C OKU

   • hocam allah ın izni işle inşallah çabuk gecer
    yaşımdaha genc oldugu için insanların yanında özürlü denmesine içim el vermiyor ama neyapalım bunada şükür:)

    • Muhammet kardeşim inan hepimizözürlü adayıyız…senin iyi insan olman doğru şeyler yapman önemlibaşkalarının bakışalrı söyelmelri sizi üzmesin ama inşalalh en kısa zamnd asağlığınakavuşursun

 41. S.a benim bir sorum olacakti.. Ben sevdigim insanla nisanlanacaktim.. Ama onun arkadas cevresi onu evlenmekten sogdurdu bu nedenle bendende sogudu.. Onu geri getirmek icin neyapabilirim? Son zamanlarda da bana cok kotu davranmaya basladi.. Simdi hic gorusmiyoruz neyapa bilirim??

  • HER GÜN 124 YA MUİYD C.C SABAH AKŞAM GERİ DÖNMESİ İÇİN.SEVGİ BARIŞ İÇİN HER GÜN 1000 YA ALLAH YA VEDUD YA CAMİ C.C 232 YA KEBİR C.C

  • Sitemde var kısmet açmak için dua kardeşim.www.mutlulugunsifresi.com…ayrıc her sabha 489 ya fettah c.c 573 ya Bais c.c okuyun 131 Ya Selam c.c

 42. Hocam kocamın annesi ve teyzesi evlendiğimiz günden bu yana yapmadıkları kötülüğü bırakmadılar bana ve eşimde bunlara karşı inanmıyor ve ben saygısızlık edemem birşey diyemem diyor ne yapacağımı şaşırdım. Annesi ve teyzesi ile ne zaman bir araya gelsek sonrasında bile eşim bana mesafeli oluyor ve ben hep kabuslar görüyorum korkuyorum.. Eşimin beni artık ezdirmemesi ve sözlerime inanması için ve bize karşı dua/büyü yapıyorlarsa da tutmaması için ne yapabilirim Allah rızası için yardımcı olun..

  • büyününü tesirsizolması için suy a5000 ya rekib c.c oku için eve serpin..eşiniz için her gün 1020 ya azim c.c 1000 ya veliyy c.c okuyun

 43. Kaya
  September 13, 2013 at 10:39 pm
  Slm ben 4yili geçti aylem ve çocuklar benden ayrıldılar ve ne seslerini nede kendilerini göremiyorum.Ne yapmam lazım .sabır ediyorum bildiyim dualar yapıyorum nuksaya karşıyım ama dua ve ayetler var.Artı işden çıkmamak için hangi ayet okumam lazim şimdiden tşk ederim saygılarımla emalime yazarsanizssa sevinirim Kaya

  • kardeşim nasıl haber alamıyorsunuz bunlar nerde bilmyiromusunuz.bunun için her gün 114 Ya Cami c.c okuyun.180 Ya semi c.c okuyun.İşten çıkmammak için Ya Baki c.c ya bedi c.c okuyabilidğiniz kadar okuyun

 44. merhaba bende yardımlarınızı bekliyom neolur ben sevdiğimden ayrıldım onun tekrar bana geri dönmesi ve beni sevmesi için hangi duayı okumalıyım bütün yazan duaları okudum ama geri gelmedi aramadı msj atmadı neolur banada yardım edin allah rızası için.

  • OSMAN KARDEŞİM ÖNCE ALLAH HER DUAYI DUYAR İŞİTİR CEVAP VERİR AMA KABULÜ BAŞKADIR.YA HAKKINZD HAYRIL DEĞİLDİR KABUL ETEMZ YADA ZAMANI VARDIR YADA DUANIZI N KARŞILIĞINA BAŞAK BİR LUTUF VERİR..ÖNCE ALALH RIZASINI İSTEYİN DUALRINIZDA SONRA DÜNYA VE HİRET STEKLERİNİZSIRALAYIN.BAZEN OLMUYOR DER ÇOK ZÜLÜÜRÜZ AMA OLMAMSI BELKİ HAYIRDIR BUNU BİLEMEYİZ..İNŞALALH HAKINIZD AHAYIRLI İSE KABUL OLUR KAVUŞURSUNUZ.CUMA GÜNÜ SEVGİ İÇİN OKUNCAK DUAMIZ VAR ONU OKUYU.SEVGİMAKZANMAK İÇİN…HER GÜN DEVAM EDİN 1000 YA ALAH YA VEDUD YA CAMİ…HER GÜN YALALH İSTKELRİN KBULÜNE…YA VEDUD SEVGİ.CAMİ BİRLEŞTİRİCİDİR

  • MERVE KARDEŞİM BU NE SİNİR KARDEŞİM BEN EVET HER SORUYA EN GEÇ 1 GÜN İÇİNDE CEVAP VERİRİM.BELKİ SİİZN Kİ GÖZDEN KAÇMIŞ OLABİLİR TEKARAR YAZSAYDINZ KEŞKE..ELİMDEN GELEN DİKKET VE SABIRLA HİÇ BIKMADAN UĞARŞIYORUM BUNU D AZEVKLE YAPIYORUM.BUARANI FACEBOK SAYFASIDA VAR ULAŞMADIĞINIZ ZAMAN OARDAN YAZIN.16 BİN KİŞİ OLSA SİZ BU KADAR ÇABUK CEVAP VEREBİLİRMİYDİZİN.YİNEDE EĞER BİLMEDEN SİZİÜZDÜYSEM ÖZÜRDLİYORUM

 45. hocam merhabayın ben birindn çok hoşlanıyorum yani nerdeyse aşık olcam o deerece ama çocukla sadece selam selam dedik beni hatırlamıyordur bile bu dediğinizi yaparsam yani hatırlamsa bile aklına gelir miyim bu dua işe yararsa bana mutlaka geri döner mi söyledğim gibi aramızda hiç bir yakınlaşma olmadı birde bu dua birrbirne bağlar mı yoksa aşık da ediyor mu ?

 46. sayın hocam benim bi sorum var benim sevgilim erkek biliyorumki dinimizce bu yasak ama bile bile günaha giriyoruz ama bunu çok kez denedim karşı cinsime yönelmeyi ama olmadı ve sevgilim var sevgilimin bana sadık ve bagımlı kalmasını istiyorum ve yukarda yayınladıgınız dua yı okusam bizim için faydası olurmu

 47. Merhabalar. Benim bir tane 5 aylık bebeğim var. Çok huysuz. Hiç emziremiyorum, emmediği içinde sütüm kesildi. Gelişimi geriledi aylık kontrolleri için doktora gittiğimizde kalbinin delik, kalçasının çıkık olduğunu öğrendik. Tabi herşey Allahtan kabulümüz ama ben çok üzülüyorum bu duruma. Doktorum kalbinin deliklerinin kapanması için kilo almalı diyor. Lütfen bana yardım edin :( Namaz kılmaya fırsatım olmuyor Allahım affetsin beni..Bana onunla ilgilenirken okuyabileceğim dualar ve Allahın isimlerinden verir misiniz. Mamasını yeyip iyileşebilmesi için. Lütfen yardım edin. İnternette dolaşırken bu siteyi buldum. Medet umdum.. Hayırlı günler.

 48. mrb ben iki yıllık evliyim bir bebeğim var 4aylık ve 3aydır annemin evindeyim eşim artık beni istemediğini söylüyor gözü hep dışarda başka kadınlarla konuşuyor çok inatçı ve kendini çok beğeniyor ahlakinin düzelmesi icin evine bağlanması merhametli olup bana aşık olması icin ne okuyabilirim ?

 49. hocam merhabalar benim sorum su ki ; babam ile ilgili.Babam bir kadınla birlikte ve bu olaydan dolayı annem çok üzülüyor herkes bildigi halde halen gizliyor . evde yüzü yok.Annemi ço:)k yıpratıyor. Aldatmasinin yanında byapmalıyız biziz gibi üste çıkıyor ne yapmalıyız.ALKOL DE var

 50. mrb yonetici ben esimle surekali kawga ediyoruz benden sogudugunu we bosanmak istedigini.soluyor.ewden uzakpasmis durumda beni sewmesi we bana karsi kotu soz soylememesi icin duu.a onerirmisiniz.we ewe bagli olmasi icin

 51. Merhaba. 3yillik evli calisan bir bayanim evlendigimizden beri bir takim yasananlardan dolayi ailelerimiz problem aramizda. Ben onun ailesiyle iyiyim gayet ayni yerde yasiyoruz ama cok kinci bir yapiya sahip olan esim benim ailemle anlasamiyor cok soguk . sehir disinda olan aileme gitmek kalmak istemiyor zoraki bayramlarda gidiyor 1geceden fazla da kalmaz. Benim de her gitmek istedigimde sorun cikarir. Varsa yoksa kendi ailesi akrabalari.. benim uzerimde baskinlik kuruyor sozumu dinlemiyor. Biraz benim sozumu dinlemesi bana ve aileme karsi duskun olmasi icin neler okuyabilim. Tesekkur ederim

  • firuze bir yiyeceğe niyet ederek 1600 Ya Hadi c.c 3025 ya Mücib c.c oku Allahım eşimin aileme karşı olan düşmanlığınıs evgi ve muhabbete dönüştür.kalbini onlara dost et onlar hakkında iyi ve güzelşeyler düşünsü diye bunu 3 defa uyğula 3 ayrı günde

 52. hocam merhabalar 2 yıllık bır ılıskım var ıkımızde bırbırımızı cok sevıyoruz ama bu aralar benden soğudu hıc ılgı gostermıyor sureklı kaçıyor ama evlenmekte ıstıyor ne olduğunu anlamıyorum günde 1 defa arayan adam 1 defa arıyo tekrar bana ılgı gostermesı ve cabuk evlenmemız ıcın bı dua yazın lütfen

 53. SOĞUKLUK İÇİN 88 YA HALİM C.C 400 YA VEDUD C.C OKUYUN.İSTEĞİNİZ İÇİN HAYIRLI İSE 7 GÜN 57 AYETEL KÜRSİ 57 YADA 3249 YA MECİD C.C OKYYUN

    • hayirli gunler! ben 2 yildir evliyim cocugumuz yok, yani esimin cocugu olmayacagini bilerek onunla evlendim bir birimizi cok sevdik. Ama simdi cok kavga ediyoruz o beni cok uzuyor hatta el kaldirdi bi kac kez. Aylesile birlikte yasiyoruz onlarla da cok sorunlarim oluyor. Ayrilmak istiyorum ama esimi sevdigim icin herseye katlaniyorum. Oda beni kirinca dayanamiyorum. Aramiz iyi olsun istiyorum, cocugumuz olsun istiorum bunun icin ne yapmaliyim?

     • EMİNE AKRDEŞİM ÇOCUĞUNUN OLAMYACAĞINI BİLEREK EVLENMŞSİ..ALLAH İNŞ VERİR AMA BUNU SORUN ETME..HER GÜN 232 YA KEBİR C.C 209 YA MUKSİT C.C 88 YA HALİM C.C OKUYUN HER GÜN

 54. hayirli kandiller zeynep hanim 170 vedduhayi bir oturustami okumamiz gerekiyor yoksa ertesigun devam edebilirmiyim ayrica kac gün okumamiz lazim

  • NEHİR HER DUA OKUNABİLİR SİTEDEKİ..AMA 16641 YALATİF C.C OKUYUN..ONU İKNA ETEMK İÇİN 1000 YA REŞİD C.C 88 YA HALİM C.C

 55. Hayrlı gunler.. Ben bırını sevıyorum ve bu ksı benm akrabam benden once bırıyle brlıkte olmus ben kımseyle brlıkte olmadım brlıkte olmayı bırak cıkmadım bıle sızce bu sevapmıdır benm onu kabul etmem bu halıyle ne yapmalıyım lutfen akıl verın allah rzası ıcın

 56. S.a benim bir sorum var 7 aydr evliyim eşim hergun disari cikiyor kahveye gdiyo iddaa oynuyor surekli yalan söylyo ben esime hergun disari cikma haftada 2 sefr çik fazla cikma biraz benle ilgln beni ihmal etme beni gezdir diyorm ben zatn hc disari cikmiyom bütün gün ewdeyim oturdugm semtti bilmedgim icn cikmiyom beni gezdir diyorm gezdirmiyo esim bakkala giderken bende geliyom birlikte gidip gelelim dedm hayr gelme 2 dk da gidip gelcem gelme deyip gidiyo ben gitme deyince beni azarliyo arkamdan aglarsin agla sen aglamaya devam et deyip disari cikiyo bana hep el kaldriyo kiziyo bana ben yiprandim beni cok uzuyo esimde hic merhamet yok anlayis yok dün evvelki gün üzüntüden fenalastim ellerm ayaklarim uyuştu kayinbabam acilen gotrdu beni hastanye serum takti esim hala ayni sey yapiyo dun disari cikip beni yalnz birakti ben hastayken.yardim edin bana hangi dua önerirsiniz evden cikmamasi esimin merhamet olmasi icn beni uzmemesi icin hangi dua okuyablrim.

  • Halime sana daha önce cevap verdim bak canım.ama seni dinlemesi için 88 ya Halim c.c 1020 Ya azim c.c 94 ya aziz c.c 1000 ya reşid c.c 206 ya reşid c.c oku

 57. Merhaba yönetici hanım benim bir kız arkadaşım var 3 yıllık ilişkisi var biriyle. Çocuk onu çok seviyor arkadaşımda çocuğu seviyor ama yalanlar söyleyip onu üzüyor. Birazda gözü dışarıda. Bazen onu çok sevdiğini söylüyor bazen soğuyorum diyor. Arkadaşın yalanı bırakması, soğuma durumunun olmaması ve gözü dışarıda olmaması için neler okuyabilir. Burdan verdiğiniz cevabı kendisine ileteceğim kendisi okuyacak olur mu?

  • MELİKE YALAN İÇİN 68 YA HAMİD C.C OKUSUN GÖZÜ DIŞARD AOLMASIN DİYE 73 YA CELİL C.C 514 YA REŞİD C.C..HER GÜN 400 YA VEDUD C.COKUSUN SEVGİ İÇİN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>