Korku ve evham için “Ya Kuddüs c.c” ile şifa

kuddüsÖzellikle Cuma geceleri okunması pek çok faydalıdır.

Korku ve evhamdan,nazar ve hasetten yani kıskanç bakışlardan korunmak için 170 defa okunur.

Cuma gecesi vekfi yapılarak üzerine de (170) kere  (YA KUDDÜS) okunarak ,ruh sağlığı bozuk,evhamlı,korkulu bir kimsenin boynuna asılarak 7  gün aynı şekilde (170) kere suya okunup hastaya içirilirse Allah’ın izniyle hasta sağlığına kavuşur,korku ve evhamdan kurtulur.

Özellikle içki,kumar ve zina gibi kötü huylara müptela olmuş kimseler için Vekfini yaptırıp üzerinde taşıyarak her günde (170) kere “YA KUDDÜS” esması  bir bardak suya  okunup üfleyerek içmeye devam edilirse,kısa zamanda bu huylarından kurtulur.denilmektedir.

Kaynak;Dr.Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları)

Arama etiketleri : korku ve evham için okunacak dualar,korku ve evham için dua,korku ve evham,k orku ıçin okunacak ismi şerif,korku ve evham duası,evham için esmaül hüsna

2 “Korku ve evham için “Ya Kuddüs c.c” ile şifa

  1. Ben anlayamadım özür dilerim .
    vekfi yapılarak demek ne demek cahilliğime verin lütfen,birde ayrıntılı anlatırmısınız rica edicem .Şimdiden teşekkür ediyorum Allah Razı olsun kızıma yapıcam da çok akıllı çok zeki ama okula gitmek istemiyor karnım ağrıyor diyor dr lara götürdüm tetkikler yapıldı bir dünya ama hepsi psikolojik bir şeyi yok dedi prof. de aynı dedi çocuk dr larıda da okula gidince döndüğümde ya sen olmazsan ya babam olmazsa ya kapıyı açmazsan … anlatıyorum izah ediyorum yok çocuk ta bir evham bir korku anlatamam bunungibi bir sürü düşünceleri sıralıyor eğer ayrıntılı anlatırsanız duacı olurum ..

    • Anladım canım bir bakıma panik atak da olabilir kayğı bunun için sitemde şahmeran duası var onuda yapın.Vekfi derken bilen birine arapça o ismi yazdıaracaksınız o yazılan kağıdı da üzerinde taşıması sağlanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>