Hacet Duası

Dua

 

 

 

 

 

 

 

Hızır Aleyhisselam’dan rivayet edilmiştir.

“Herhangi bir kimse Cuma gününnün ikindi namazını kıldıktan sonra yönünü çevirmeden “Ya Allah Ya Rahman” diye zikrederek güneş batıncaya kadar zikre devam ederse Allah Teala her muradını nasip eder.

kaynak:Şifalı dualar hazinesi(Arif pamuk)

 

Arama etiketleri : cuma günü ikindiden sonra okunacak dualar,arif pamuk hacet duaları,hacet duaları arif pamuk,hacet için dualar,hacet günü,arif pamuk hacet duası,sifali dualar arif pamuk,hızır aleyhisselam HACET NAMAZI

18 “Hacet Duası

 1. selamün aleyküm hocam ayrıldığım ve çok sevdiğim insanı nasıl geri döndürebilirim hangi dua lr iyi gelir yardımlarınızı bekliyorum

  • Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

  • her istek için ayrı esma vardır kardeşim isteğinize göre siteden bakın.Dualrın akbulü için her gün 55 ya Mücib c.c 14 ya vehhab c.c 100 yada 1100 ya zül celalivel ikram

 2. Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

  selamaleykum

  ya vedud diyemi cekiyoruz, yoksa ya vedud cellecelaluhu mu diyoruz?

 3. hocam çocuğumda kendisine zarar veriyor kafasını duvarlara vuruyor 8 yaşında kız çocuğu götürmediğimiz doktor kalmadı ama bir çare bulamadık hocaya götürdüm cinler yoklamış içine girmiş dedi böyle bişey olur mu çocuğumun psikolojik sıkıntısını azaltmak ve şifa bulması için dualarımın kabul olması için ne okumalıyım yardımcı olun hocam Allah rızası için çok zor durumdayım.

 4. iyi geceler hocam size bi sorum var ben birinden cok etkilendim hepde görüyorum onun sevgisini kazanmak icin neyapmam lazim hangi dualari okuyum “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah. diye okusam acaba sonuc kötü olabilir diye korkuyorum cunku aramizda engeler var yardiminiz icin simdiden tesekürler!

 5. Salam.benim sevdiyim sexs islemek isteyir.amma hangi ise giderse alinmir isi…is arxasiyca giderken hangi duani oxusun.sitete bulamiyorum.duanin kendisini benim icin yazarsaniz cox sevinirim.cunki onun islemesi bizim uvun vacibdi.o isleyerse biz evlene bilerik.bizim kavusmamiz icin yardim edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>