Fetih Suresinin esrarı ve faydaları

dar

 • Günde 7 defa okuyanın her isteği olur Allah’ın izni ve yardımıyla.
 • Günde en az bir kere okuyan tüm zararlardan ve kötülüklerden korunur.her işi hayırlı ve bereketli olur.
 • Zor durumda olup kurtulmak isteyen cuma gecesi Allah rızası için 2 rekat namaz kılıp,11 defa Fetih suresini,ardından da 41 defa Selaten Tüncinayı okur,durumunu Allah’a arz edip kurtuluşu isterse,selamete çıkar refaha ulaşır.
 • Savaş halinde her sabah okuyan askeri birlik düşmana galip gelir.Cemaat sbah namazından sonra 1001 defa okursa askeri birlik  zafer kazanır.
 • Bir kağıda safran,misk yada gülsuyu ile yazıp üzerinde taşırsan kendini korumaya alırsın.
 • Aynı şekilde yazıp bir ticarethanenin kapısı üzerine konursa ve her gün bir defa okumaya devam edilirse bereket artar.
Arama etiketleri : fetih suresi,fetih suresinin fazileti,fetih suresi fazileti,fetih duası,duhan suresının fazıletı,fetih suresinin faziletleri,Vakia Suresinin Fazileti,fetih suresinin faydaları

319 “Fetih Suresinin esrarı ve faydaları

 1. peki;her okuduğumuz gün 2 rekat namaz kılıpselevat çekip mi başlıycaz?yoksa ilk gün olan cumartesi yapıp sonraki günler direk fetih suresini mi okuyacağız?

 2. adetliyken,zikir, salavat, esmaül hüsnadan isimler, estağfirullar,la ilahe illallah …çekilebilir.

  dediniz bağışlabilir mi onu öğrenmek istiyorum

 3. peki;her okuduğumuz gün 2 rekat namaz kılıpselevat çekip mi başlıycaz?yoksa ilk gün olan cumartesi yapıp sonraki günler direk fetih suresini mi okuyacağız?

 4. selamin aleyküm. ben küçklügmden beri gece korkuyorum rüyalar görüyrum hocalara gittim muska yaziyolar,hamayli, yaziyolar takmayi bırakinca ayni sikinti geliyor. en son gttgm her gece kiblaye dön 7 defa fatiha oku dedi okuyorum. anck rüyalarim çok sikintili 18 yasnda bi erkegim kendimi bildim bleli böyleyim ne yapmaliyim?

  • Hayırlı akşamlar …keşke bir de psikiyatriye gitseydiniz.iyi olurdu.Benimde sana bazı dua tavsiyelerim olacak.Öncelikle besmele çekerek yat.19 defa Besmele çek.Ardından “Bismillahillezi La Yedurru Measmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul alim.”duasını 3 yada 7 defa oku.7 defa ayetel kürsi 7 defa dafelak ve nas surelerini oku.

   • Hadis-i şerif-de Resulü Ekrem(s.a.v) Efendimiz şöyle buyurmuştur.

    “Sizden biriniz uykusunda korktuğu zaman şı duayı okusun.”

    “E-uzü bi kelimetillahit-ta’mmeti min gadabihi ve ıkabihi,ve min şerri ibadihi ve min hemzatişşeyatiyn, ve en yahdurun.”
    uykuda korkan;bu duayı okusun.
    “Allahı’ın gazabından,ıkabından,insanların şerrinden,şeytanın vesvese ve aldatışından ve yanıma gelmesinden Allahü Teala’nın tam olan kelimelerine sığırım.”

    Bu dua okunduğu zaman hiç bir şey zarar veremez.Resulullah(s.a.v) uykusunda korkan,kimselere bu duayı ta’lim buyururlardı.

    • hayırlı huzurlu ve sağlıklı günler diliyorum. bende bu siteyi yeni keşfettim hergün en az 2 saatimi geçiriyorum burda çok güzel dualar var bende ruhi bunalım geçiriyorum 3 yıl oldu hala düzelemedim antidepresan kullanıyorum bu yüzdende çocuk yapamıyorum çok üzülüyorum. namazlarımı hep aksatarak kılıyorum bi düzenli kılmak nasip olmuyor ilaç içmediğimde içimde hep sıkıntı oluyor daralıyorum sürekli ve yemeden içemeden kesiliyorum ve gece çok sıkıntılı oluyor ve öyle uyanıyorum burda bir çok dua keşfettim ama sizin bana önereceğiniz bir dua varmıdır yardımcı olursanız çok sevinirim.

     • 21 defa her gün inşirah suresi suya okuyun için.573 ya Basıt c.c oku.birde sitede şajmeran duası var onu okuyun.birde psikolojik hastalıklar için dualar var her hangi birini okuyun

 5. Selamın aleyküm fetih süresiyle ilgili soracaktım ben bir yerde okudum 5 6 7 gün içinde 21 kere fetih süresini okuyan Allah isteğine kavuştururmuş sizlerede teşekkür ederim Allah razı olsun

 6. cuma okumalarında ,sabah namazından önce 11 adedi bitirsek olurmu ? çünkü sala vaktinden önce biteceği için ve çalıştığım için yetişmeyebilir..2 ssate yakın sürüyor ..teşekkürler.

  • Parça parça okuyabilirsin mesela sela vaktine kdara okuyabildiğini oku.Sela vakti bir tane kalsın.nasıl vaktiniz varsa olur önemli olan selaya kadar bitmesi.

  • Başak hanım evet okuyabilrisin ama cumartesi günü başlanması daha uygun denilir.Ama siz şöyle yapabilirsiniz.her gün 7 defa okuyarak 41 e tamamlayın Cuma gününe kadar.OLmazsa Cumarteis yenden başlarsın fazla okumaktan birşey olmaz.

 7. benim oğlumda dikkat eksilihi var cok ders calışmasına rahmen sınavda pek başarılı olamıyor cok heycan yapıyor ve karıştırıyo bunu yenmesi için dua varmı bana yardımcı olursanız cok sevinirim hepinizden allah razı olsun

  sınavları iyi gecmesi icin dua varmı bana yardımcı olurmusunuz

  • Merhaba hayırlı akşamlar.
   DUA :

   “Bismillahirrahmanirrahim.Ya Hayyu,Ya Kayyum,Birahmetike estegisu”

   “Allahım! Hayy ve Kayyum isminle ve rahmetinle yardımını talep ediyorum”

   DUA:

   1. Elem neşrah leke sadrek
   2. Ve vada’na ‘anke vizreke
   3. Elleziy enkada zahreke
   4. Ve refa’na leke zikreke
   5. Feinne me’al’usri yüsren
   6. İnne me’al’usri yüsren
   7. Feiza ferağte fensab
   8. Ve ila rabbike ferğab

   Anlamı:

   1-) Biz senin için (mutlulugun) gögsünü açmadik mi?
   2 -) Senden yükünü indirmedik mi?
   3 -) O senin sirtini ezen yükü.
   4 -) Senin sanini yüceltmedik mi?
   5 -) Demek ki, zorlukla beraber bir kolaylik vardir.
   6 -) Evet, zorlukla beraber bir kolaylik vardir.
   7 -) O halde bos kaldin mi, yine kalk (baska bir is ve ibadetle) yorul.
   8 -) Ancak Rabbine yönel.

   Sınavlarında; Başarı kazanmak,imtihanlarının iyi geçmesini isteyenler:Bir kere şu kesindir ki çalışmadan,gayret etmeden Allah’ın sizlere yardımcı olacağını düşünmek dogru değildir.Ama siz gayret eder çalişırsanız ardından da Allah’tan yardım isterseniz mutlaka yardım edecektir.

   Okunacak dualar.

   1 bardak suya 184 defa ” Ya Mukaddim Celle Celalühü” İsmi Şerifi okunur ve içilir.İçen kişi imtihanda başarılı olur.
   Sınava girmeden önce ” besmele çekerek “Allahım beni sınava doğru bir girişle girdir ve doğru bir çıkışla çıkar,katından bana bir yardımcı gönder” diye dua edilir. “Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr.” duası okunur.
   Ayrıca sınava girmeden önce Besmele çekilir. “Ya Evvel celle Celalühü “ismi, şerifi 37 defa söylenir.

   “Rabbi Zidni İlmen Ve Fehmen Ve El-Hikni Bi`S-Salihin.
   Rabbişrahli Sadri Ve Yessir Li Emri Vahlü`L-Ukdeten Min Lisani Yefkahü Kavli.

   Ya Hafız,ya Rakib,Ya Nasır,Ya Allah. Rabbi Yessir Ve La Tüassir, Rabbi Temmim Bi`L-Hayr.”

   Hafıza zayıflığı ve hafızayı güçlendirmek için de;
   Hafızası zayıf olan kimseler her gün 1600 kere “Ya Hadi celle celalühü” zikrine devam ederlerse ve dua ederlerse hafızası kuvvetlenir ve anlayış kabiliyeti artar.

   Ayrıca: 5 Vakit namazlardan sonra 256 kere “Ya Nur celle celalühü” okur birde Nur süresinin 35′nci ayet-i kerimesini okuyanın zihni açılır.Hafızası kuvvetlenir.

   • Belkıs kardeşim her gün suyuna 148 ya Muhsi c.c 156 ya kayyum c.c 124 ya Mübdiü ya muid c.c
    400 yada 1600 ya hadi c.c
    afızayı kuvvetlendirmek için ve zihnin açılması için Allah’ın İsimlerinden olan ” EN-NUR” ismi şerifi 256 defa ,her 5 vakit namazdan sonra “YA NUR CELLE CELALÜHÜ” şeklinde zikredilirse okuyanın zihin açılır,hafızası kuvvetlenir.

    Ayrıca NUR suresinin 35.ayet’i kerimesi okunur.

    NUR Suresinin 35.Ayet’i Kerimesi ” Allâhu nûrus semâvâti vel ard(ardı), meselu nûrihî ke mişkâtin fîhâ mısbâh(mısbâhun), el mısbâhu fî zucâceh(zucâcetin), ez zucâcetu ke ennehâ kevkebun durrîyyun, yûkadu min şeceratin mubâraketin zeytûnetin lâ şarkîyetin ve lâ garbiyyetin, yekâdu zeytuhâ yudîu ve lev lem temseshu nâr(nârun), nûrun alâ nûr(nûrin), yehdîllâhu li nûrihî men yeşâu, ve yadribullâhul emsâle lin nâs(nâsi), vallâhu bi kulli şey’in alîm(alîmun).”

 8. seelamünaleyküm hocam ben 9 yıldır birini seviyorum ama çok zor bi durm var bali çekiyo ve ben dualar edeiyom ne yapsamda içmesini bırakamıyo istiyo bırakmayı ama bırakamıyo bu konuda içmeyi bırakabilmesi için var mı bi dua alah rızası için yardım edin bi yol gösterin

  • Eğer kendiside istiyor ise mutlaka bıarkır.Siz onun niyetine 7 gün 7 şer defa bir suya kenzül arş dausını okuyun ve içirin.Ayrıca Kötü alışkanlıklardan kurtulmasu için hem siz hemde o her gün 409 defa “Ya Tevvab c.c” 202 defa “Ya Berr c.c” 170 defa” Ya Kuddus c.c “okusun zaamnla bıaracatır birde günde en az 100 estağfirullah 100 defa selavat çeksin.

 9. merhaba ben sürekli parasızlık sıkıntısı çekiyorum ve borçlardan bir türlü kurtulamıyorum hayatım boyunca hep böyleydi bana önerebileceğiniz dua ayet esma varmı acaba

  • Hayırlı sabahlar Dilek hanım.Her gün sabah ” Ya Fettah ya Rezzak c.c 308 defa” 196 defa “Ya vehhab c.c” her gün sabah ve akşam Vakıa ve Yasin surelerini okuyun.her gün çok istiğfar okuyun.Her gün sabah 2160 defa “Ya Gani ya Muğni c.c” brsüre sonra inşallah rahatlayacaksınız.

 10. merhaba,
  son bir yıldır ağzımda hiç geçmeyen kabarcıklar var, internette araştırınca çok kötü hastalıklar çıktı karşıma. Doktora gittim kötü gibi görünmüyor ama emin olmalıyız diyerek ileri tetkikler istedi. Onları da yaptıracağım ama bir türlü içimdeki vesveseden kurtulamıyorum. Kötü bir hastalığa tutulmusum gibi hayatı kendime kahretmeye başladım ve daha çok gencim. Bundan kurtulmak ve Allah’ın izniyle rahatsızlığımın önemsiz bir şey çıkması için neler yapmalı, hangi esmaları okumalıyım? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Allah hepimizden razı olsun.

  • HER GÜN “YA ALLAH C.C 100″ “YA NAFİ C.C 201″ VE YA HAYY C.C SİMİNİ SÜREKLİ ÇEKİN.İYİ DÜŞÜNÜN İYİ OLSUN KÖTÜ DÜŞÜNMEK KÖTÜLÜK GETİRİR.İNŞALALH YOKTUR BİRŞEY ALLAHIN ŞAFİ İSİMİNİ OKUYUN.

 11. çok sağol allah razı olsun yorumlarınızı çok beğendim ve çok bilgilendirici çok etkilendim bilgileriniz için çok sağolun alaha emanet

 12. cümletten hayırlı aksamlar arkadaslar Allah hepimizin kalbıne göre versin hastalarımıza şifa versin ben sizlerle yaptıgım bir uygulamalı duayı paylaşmak ıstıyorum belki fayda görmek ısteyenler olabılır benım uc yıldır ıdrar yollarımdan rahatsızım ne yaptıysam fayda goremedım amalıyat oldum sonunda kurtuldum derken yenıden nuksetti rahatsızlıgım ve sonunda ınanarak uyguladıgım bır sifa kaynagı keşfettim insallah ıhtıyacı olan arkadaslara sifa olması dıleıyle
  ((İdrar yollarında rahatsızlığı olan kişi, Vakıa Suresinin 5-6. ayetleri
  ile Hakka Suresinin 14. ayetlerini yazıp zemzem suyunun içinde beklettikten sonra içerse bi-iznillah hastalığına şifa olur.)) arkadaslar ben denedım ve ınanın bana cokkk ama cokkkk faydasını gordum Rabbım nelere kadirr yeterkı ınancınızı yıtırmeyın Rabbım nerde dertlı varsa devalar hastalarımıza sıfalar versın ınsallah.

 13. SELAMÜN ALEYKÜM bi yakınım kötü davranışlarda bulunuyor kötü huylarından kurtulması için
  fetih suresini kaç kere okumamız lazım

  • Onun için Ayetül Kürsi okusanız daha iyi olur.Birde ” Bismillahillezi la yedürru measmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüve semiul alim” okuyun sabah ve akşam 7 defa

 14. selamun aleykum hayırlı geceler.allah razı olsun size adresinize yazdım teşekür ederim okumadınız galiba.ilgi ve alakanız için çok teşekür ederim.cok doğru söylüyorsunuz fakat hayattaki en kötü şey kötü kalpli bir insanla mücadele etmek.eyer yazdıklarımı okuduysanız neler cektiğimi daha yanlizca küçük bir bir bölümünü yazdım sizce o kişilerle mücadele edebilirmiyim.cok korkuyorum kaybetmekten ayakta durmam için bana sizin gibi allah dostu lazım fakat sizi rahatsız ettiğimi sanıp üzülüyorum.rahmetli babamın bana bir tavsiyesi vardı canım kızım derdin varsa birşey paylaşmak istersen kendinle paylaş.nasıl diyince içinden geçenleri yaz oku sonrada yzdığın o kağıdı yak derdi yıllarca yaptım ama gitgide bir cıkmaza girdim çünki karşımda bana cevap verecek kimsem yoktu.tekrar allah razı olsun bu yazdıklarım özel değildi isterseniz yayınlıya bilirsiniz.bazen sizlerle başımdan gecen ibretlik olayları paylaşmak isterim tabi izin verirseniz.hayırlı geceler hakkınızı helal edin.

  • Aleyküm selam canım şimdinasılsın? Seni anlıyorum ama Allahımız öyle büyük ki bir ansızın öyle büyük bir lütuf gösterir.feraha erersin Allahım sevdiği kullara dert tasaverir ki sabrını dener ve bazı hatalarının kusurlarının karşılğını bu dünyadaverir ki ahirette rahat etsin diye.Çok önemli olanşey ona inancımızı kaybetmemek ve sabırla dualrımızda yardım istemek.Nekadar büyük olurlarsa olsunlarkarşındakiler Allah var seninarkadandaonndan daha büyük bir güç var mı canım.Saburla ve Arkanda Allahın gücünü hissederek savaşmaya devam et.Her zaman yazabilirsin ben sıkılmam bazen yoğunluktan doalyı biraz geç cevap verebiliyorum ama mutlaka cevap veriyorum.Başından geçen olayları paylaşırsa gerçek biryaşam öyküsü olarak yayınlarım ve birçokinsana ders olurçokisterim isim vermeden ayda isimleri değiştirerek.Her şey gönlünce olsun her zaman yanınzda birdostunuz olarak akbul edersenizz sevinirim.

 15. Hayırlı akşamlar ve ALLAH’IMIZIN selameti üzerimize olsun.
  Böyle bir site kurup insanlara yardımcı olmanız çok güzel allah sizden razı olsun.
  Benim de çok istediğim bir muradım var. Dualar ediyorum kabul olması için. Burada sizlerle birlikte bulunan kişiler ALLAH RIZASI İÇİN bana duamda yardımcı olsun çok istiyorum. Sevdiğim biri vardı. Çok kısa bir süre onunla vakit geçirmeme rağmen ilk günden ona karşı güzel bir şeyler hissettim. ilk gün onunla evlilikten konuştum. Çok erken davrandım farkındayım ben her zaman gerçekçi davranmaktan yana olduğum içindi bu galiba. Sonra bir şekilde ayrıldık. Onun tekrar hayırlı bir şekilde bana dönmesini çok istiyorum. Tekrar yüce rabbim ona beni sevdirsin tekrar benim sevgimi nasip etsin diye dua ediyorum. Kalbi bana yumuşasın ve bana tez zamanda tekrar dönsün ikimiz için hayırlı olacaksa. Sizden ricam tez zamanda yüce rabbim benim ve onun için hayırlı olacak sekilde beni sevmesi için tez zamanda onun kalbine öyle bir sevgi nasip etsin ki bu sevgi peygamber efendimizin eşine duyduğu sevgi gibi sevgi olsun ve beni onun tez zamanda aramasını, dönmesini nasip etsin diye dua etmenizi istiyorum. Çünkü mümün müminin aynasıdır. Bir kul başka bir kula dua ederse melekler onun duasına kabul olsun der seninde istediklerin olsun diye dua edermiş. Ne olur sizlerde bana dua edin. Onu çok seviyorum tekrar onun ile olup hayırlı bir evlilik Allah yolunda yapmak istiyorum. Onu unutamıyorum. Bu konuda bana yardımcı olmanızı istiyorum. Onun sevgisini kazanabilmek için hangi duaları okumam benim ve onun için hayırlı olur. Allah’a emanet olun. Allah razı olsun şimdiden.

  • Sınırsız sevgi kazanmak için besmele çok iyidir.7 gün 786 defa besmele okuyun niyet ederek aslınd asuya okunur ve içirilir ama imkanınız yok demek ki,eğer sizde resim falan vars aona okuyun.Birde 1000 defa ya vedud okuyun bunu en az 7 gün devam edin.

   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)
   Bunları yapın dualara siz de katarız inşalalh.Zaten her kes için yapılıyor.

   • hayırlı günler dilerim
    bir konuda yardım istiycektim aslında daha önceden bu konuda yazılarınızı okudum.erkek arkadaşımla aramız tam düzeliyor 6 ay kadar sonra bozuluyor ama tam dialok kopukluğu olmuyor kendisini çok seviyorum ve aramısın düzelmesi ve artık iniş cıkışların olmamasını arzu ediyorum Allahın izni ile kendisiyle evlenmek istiyorum .bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim…

    • SÜREKLİ İYİ ANLŞAMK İÇİN HER GÜN 232 YA KEBİR C.C 114 YA CAMİ C.C OKUYUN..SEVGİNİZİN DEVAMI İÇİN HER GÜN 1000 YADA 400 YA VEDUD C.C

 16. Ah be kardeşim ne güzel bir şey ölmüş bir babanın evladını yalnız bırakmaması sizi tanıdığıma memnun oldum bu gibi olaylar bazı iyi kalpli insanların başına geliyor.Peki bu çocuk şimdi iyimikaç yaşında eşinizle ayrımısınız yine.Öbür çocuğunuz nasıl? anneniz yaşıyormu hala.Başınızdan geçen bu esrangiz olayları dinlemek isterim.

 17. Sevgili kardeşim gmail adresime yazan Sultanlar sultanı bayan siz sinizherhalde.Tabi ne demek tabiki okuruz bende hemen okuyorumz.Ama konuyu tam anlıyamadım.Orada yaazdığınız kişi kim.babanız la ilğili rüya ve gerçekleşen olayo anladım ama diğer konuyu anlayamadım.

 18. Merhabalar benim sıkıntım annemle ilgili bana sürekli psikolojik şiddet uyguluyor benim günahım yokken herşeyin suçlusu olarak beni görüyor sürekli ağır hakaretlerde bulunuyor artık gücüm kalmadı Allahımdan sabır diliyorum ama psikolojim bozuldu neden bu şekilde davranıyor ben onun hayattaki tek evladıyım oysaki ne yapmam lazım lütfen bir yol gösterin

  • Merhaba Buketciğim olmaması lazım biliyorum.Ne olursa olsun anne annedir canım onun yokluğun göstermesin.Ama sen bir sorarmısın annene ona annesi öyle davransaydı ne yapardı.Neden böyle davrandığı hakkında konuşmayı dene.Sebeblerini sor.ne hata yaptığını sor ve de ki hatalrım var ise bana güzelce anlat anne ben düzeltmeye çalışırım.onunla konuş canım ve bana tekarar yaz sonra ikna edebilirsen benimle konuştur.

 19. Canım bu anlatıklarını hikayeleştireceğim adını kullanmıyacağım izin verirsen insanlara örnek olsun bazı şeylerden ders alıp şükretmeyi öğrensinler ve Allaha tam layıkıyle kulolmaya çalışsınlar diye,

 20. Sevgili kardeşim yazdıklaırnı merakla okuyorum Allah sana verdiği iman gücünü cümlemize versin.Eğer müsade edersen hayalim olan birkitap çıkarmak istiyorum bu yazdıklarını ibretlik olayalar olarak kitabımda yazmak istiyorum ve sizinlede en kısa zamanda tanışmak istiyorum.Evet Ben 57 yaşındayım sizin ablanız sayılırım zaten hepimiz kardeşiz ama sizinle dünya ahiret kardeşliği yapmak isterim.İnanın beni çok etkilediniz.Bunu yanında günlük çektiğiniz ve devam ettiğiniz zikirleri öğrenmek isterim.yazılarınızı heyecanla bekliyorum.Allaha emanet ol kardeşim (Bacım) herşey gönlünce olsun.Kızını öpüyorum kulağına selamımı ilet ve yanaklarından benim için öp.

 21. Tamam kardeşim seni tanıdığıma çok memnun oldum.Allaha emanet ol bekliyorum ibretli hikayelerini onları alıyorum daha sonra yazacağım.

 22. bazı dualarda 40 gun yada 41 gun okunması gerekıyor denılıyor, ama bayan olarak 40 gun okuma sansımız olmuyor adet oldugumuz gunlerde okumayı bırakıp dıyelımkı 20-25 gun okumusuz kalan 20 gunu 1 hafta aradan sonra okudugumuzda aynı faydayı gorebılıyormuyuz? tesekkur ederım

 23. bunun dısında hocam bırısı tarafından dolandırıldık ortak olarak acalım dedıgım bır dukkan vardı kendısı hıcbır maddı bırsey koymadan tum ıslere basladık tam odeme zamanı cekıp gıttı, cok buyuk maddı sıkıntı ıcındeyım, sadece kendıme verdıgım zararın dısında etrafımdada sevdıgım ınsanların evlerını ıpotekledıgım ıcın onlarada zarar verıyorum en kısa zamanda actıgımız dukkanı satamazsak yada ısletemezssek cok kısıye zarar vermıs olacagız, boyle bır sıkıntım ıcın ne yapmamız gerekıyor, artık aıle huzuru dıye bırsey kalmadı kımılerı esıme buyu yapıldıgını soyluyor kıskandıklarından ama her ne sebepten olursa olsun her namazımda vehhab ısmıyle yalavıryorum rabbıme, cuma gunlerı aksam namazından sonra 40 kez fatıha okuyorum rabbıme cok yalvarıyorum fakat sonuc alamıyorum :( bellıkı ımtıhanımız cok buyuk rabbım bu ımtıhanı basarıyla gecenlerden eylesın ama psıkolojım ve saglıgım bozulmak uzere hergun yalvarıyorum rabbıme nasıl yalvarmam gerek hocam yardımcı olursanız ınanın cok mutessekkır olurum, ve bu nu yayınlamazsanız sevınırım allah razı olsun

  • Aycancığım cevabı biraz gecikti özür dilerim.Allah veridyse birzorlukmutlakabrçıkşyoluda verecektir.her gün 786 defa Ya Berr c.c okuyun.720 defa da Ya Hasib c.c okuyun

 24. bunun dısında hocam bırısı tarafından dolandırıldık ortak olarak acalım dedıgım bır dukkan vardı kendısı hıcbır maddı bırsey koymadan tum ıslere basladık tam odeme zamanı cekıp gıttı, cok buyuk maddı sıkıntı ıcındeyım, sadece kendıme verdıgım zararın dısında etrafımdada sevdıgım ınsanların evlerını ıpotekledıgım ıcın onlarada zarar verıyorum en kısa zamanda actıgımız dukkanı satamazsak yada ısletemezssek cok kısıye zarar vermıs olacagız, boyle bır sıkıntım ıcın ne yapmamız gerekıyor, artık aıle huzuru dıye bırsey kalmadı kımılerı esıme buyu yapıldıgını soyluyor kıskandıklarından ama her ne sebepten olursa olsun her namazımda vehhab ısmıyle yalavıryorum rabbıme, cuma gunlerı aksam namazından sonra 40 kez fatıha okuyorum rabbıme cok yalvarıyorum fakat sonuc alamıyorum bellıkı ımtıhanımız cok buyuk rabbım bu ımtıhanı basarıyla gecenlerden eylesın ama psıkolojım ve saglıgım bozulmak uzere hergun yalvarıyorum rabbıme nasıl yalvarmam gerek hocam yardımcı olursanız ınanın cok mutessekkır olurum, ve bu nu yayınlamazsanız sevınırım allah razı olsun BUNA CEVABEN NE YAZDIGINIZI ANLAYAMADIM HOCAM

  • Aycan merhaba canımkardeşim ben hoca değilim.Ben de sizin gibi bir insanım elimdeki kaynaklardan elimden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalşıyorum.Şu an çok sıkıntıda olduğunu yazmışsın.
   Bak canım kardeşiminşalalh gececek “Rabbena atine min ledünke rahmeten ve heyyi’lena mn emrina raşede ”
   “Rabbimiz katından bize rahmet ver ve işimiizden bize doğruyu kolaylaştır(bize başarı kıl)(Meryem suresi 10) bunu bolbolokuyun.Birde 41 yasin ve 41 vakıasuresini okuyun.BizMutlulugunşifresi facebook sayfamada günlük sıkıntıları olanalr için okuyoruz sizde katılın isterseniz.

 25. canım ablam sizlere siz allah dostlarına neler yazmak isterdim fakat anca kız kardeşim uyudu herkes uyudu anca yazdın biraz geç saatler fakat bu saatler en güzel dua saatleri kalkıp dua edelim. kusura bakmayın şimsi mevlama yalvarış saatim.cenabı mevlam tüm müslümanların günahların affetsin bizleri cennetine nail eylesin. bu dünyadaki ve o dünyadaki tüm dileklerimize bizleri kavuştursun.haıyrlı geceler melek kalpli ablam allaha emanet ol uydulca nurla dolun.

 26. Merhaba benimde sizin yarımlarınıza ihtiyacım var 10 senedir yani çocukluğumdan beri görüştüğüm bir erkek arkadaşım var ben 26 yaşındayım bir buçuk senedir nişanlıyız fakat bir çok kez ayrıldık barıştık onun dengesizlikleri yüzünden bir gel gir yaşıyor sürekli işdede dikiş tutturamıyor ama beni çok seviyor çokda iyi biri merhametli dürüst düzgün bir insan ben onsuz bir hatar istemiyorum ölümlü dünyada yanımda başka bir eş olsun onu kaybedim istemiyorum allahım hayırlısını nasip et diye dua bile edemiyorum allahım sen onu hayırlı et bizi birbirimize yaz ol de olsun mutlu olalım huzurlu olalım beklentim yok maddi olarak ben sadece onunla islamı da güzel ahlakıda birlikte yaşayacağım bir evlilik istiyorum o çok küfür ediyor başka kötü bir huyu yok alkoldü vs onun içindede büyük allah korkusu ve aşkı var onunda istegi bensiz bir hayat değil şiddetli geçimsizlik var aramızda ben nasıl dua edeyim allah bizi birbirimize hayırlı etsin bizi düzeltsin kalplerimizi saygı sevgi ile birleştirsin ve birdaha asla ayrılmayalım diye çok çaresizim benim ondan başka kimsem yok annem öldü babam başkası ile evlendi ben yanlız kaldım 2 yıldır lütfen bana dua edin hayatım düzelsin hayal ettiğim hayatı yaşamak istiyorum

  • Zeynebim ben sana yazdım almadınmı canım?
   232 defa Ya kebir okuyun tediğiniz içtiğiniz şeylere sen bunu her gün oku oda isterse okusun geçecek inşalalh birde 88 Ya Halim okuyun canım Ya Vedud okuyun her gün birbirinizidaha çok sevmek için.Bu gün kandilçokyoğunum bunları yap daha sonra yine konuşalım.

 27. merhaba pekı ben bu tesbıhlerı ısyerımde cekıyorum, ve ortulu degılım bır mahsuru olurmu? benım ıcınde okutabılırmısınız lutfen :( yasın ve vakıa surelerını

  • KARINCA DUASINI 7 DEFA HER GÜN OKUYUN SATMAK İSTEDİĞİNİZ EVİN ÜZERİNE,BİRDE Herhangi bir ev yada mülkün satılması için sabah namazından sonra selam verir vermez 7 defa “Elem neşrah leke “ suresini bir miktar suya okuyun ve suyu kabta birikitirin, 7 gün aynı şekilde sabah namazından hemen sonra yani selam verdikten ” “Allahümme ente`s-selam ve minke`s-selam tebarekte ve tealeyte yel ze`l-celali ve`l-ikram. ” demeden önce okunur. her gün okunan su biriktirilir.Bulunduğunuz yerde deniz yada akarsu var ise oraya dökülür.

   Okunacak sure:

   Bismillahirrahmanirrahim,

   1. Elemneşrahleke sadrek
   2. Ve vedağna anke vizrek
   3. Ellezi engada zahrek
   4. Ve refağna leke zikrek
   5. Feinne meal usri yüsra
   6. Inne meal üsri yüsra
   7. Feiza ferağte fensab
   8. Ve ila rabbike ferğab

 28. devretmek ıstedıgımız dukkanın bızı zarara ugratmayacagı sekılde devretmek ıcın nasıl bır dua edebılırız, ve edecegımız dua mutlaka dukkandamı yapılması gerek uzaktayken yapılırsa olur mu?

  • Kardeşim inşallah en zararsız bir şekilde devredersiniz.Ya Mani c.c zikrini 161 defa okuyun her gün ve zarara mani olmasını isteyin Allahtan.”Ya Malik’ül-Mülk Ya zül celali vel ikram ” her namzdan sonra 212 defaa yada bunu 5 le çaraparak o sayı kadar günde zikredin.Bunu okuyanın dileklerikabul olunur denir.İnşallah

 29. canım ablam kandil gecesi .o benim nasibimmi değilmi onun için dua okudum yattım ela yağlemu men halak vehuvel aliyyul azim.duasını 100 kez okudum p.efendimize selavat ve fatiha okuyup yattım .size gördüğüm rüyamı yazıyorum.rüyamda eyüp camisinin girişindeki büyük demir kapının önüne geliyorum.içeri girdiğimde soltarafımda elleri acık bir vaziyette namaza durmuş cemaat görüyorum hepsi siyah giymişti .üstlerinde sis bulutları vardı cemaatte sis içindeysi.sonra sağ taraftan bir ses geldi bilirmisiniz bilmem 4 tane ceşmenin olduğu taraf.gel kızım yanıma gel diye.cok uzun boylu bir adam yeşil elbise giymişti.yanında nonu n rahmetli babası duruyordu.kızım öp dedi bu senin baban.yeşil giymiş kişide elini uzattı ama elinin içini öptürdü.ben hz aliyim kızım.buda baban arkana bakmadan git sonunuz hayırlı zamanı var sabret dedi. caminin cıkş kapısına yaklaştığımda hiç kimse kalmamıştı o sis bulutta.dışarı cıktığımda dümdüz bir arazi atlat koşuyor.sonra uyandım fakat korktum.ben hanifiyim bu rüya bana ilginç geldi sizce ne manaya geliyor.o kişnin ailesinin caferi olusundan dolayımı hz aliyi gördüm.hz aliye canımfeda. fakat cözemedim rüyamı onada anlattım ağladı.

  • Güzel bir rüya kardeşim benim ne güzel bence çok güzel şeylere yorumlanır Hz Ali Yada başka peygamberleri görmek çok güzeldir zaten sana da söylemiş canım sabredin.

 30. muhabbet için 7 tane taş tuz üzerine 7 tebbet suresi okunur.sonra bunlar ateşte takılır.sevilen kişinin kararı kalmaz okuyanı cok sever.

 31. kuvvetli bir dilek duası. cenabı allahtan hayırlı bir dileği olup ona kavuşmak isteyen kimse cuma gecesi allah rızası için 2 rekat namaz kılıp16641 kez [ya latif]ismini okuyup secdeye kapanır ve allahtan dileğini isterse alahutaala hertürlü hacet ve dileğini mutlaka yerine getirir.

 32. sevgi ve muhabbet kazanmak için.3 veya 7 gece 82 kez tatlı birşey üstüne niyet edilen kişiye okunup yedirilirse birbiriniden ölenedek ayrılmazlar.[ve zellelnaha lehüm feminha rakübühüm ve minha ye külun.

 33. canım ablam zamanım olsa kendi derdime care için okuycam ama genede onu kaybetmemek için ona okuduğum dualar var küçük amabaşarılı nefesinimi tutup yüzüne okuduğum dua var.

 34. iyi geceler ablacım.üç ay önce deliler gibi bırbırımızı sevdıgımız sozlumle ayrıldık.cok zor durumdayım.onunla eskısı gıbı olmak ıstıyorum.ne olur yardım edın bana.

 35. merhaba!! ınternette bir şahmeran duasıdır dolasıyor, bu dua ıle ılgılı bılgılendırırsenız sevınırım, nasıl okunur fazıletlerı nelerdır, sadece sevgı muhabbet ıcınmı okunur, yoksa rızık,berekt ve dileklerın kabulu ıcın okunabılır mı?

 36. merhaba,ben size birsey sormak istiyorum,ayrica paylastiginiz dualar icin cok tesekkur ederim,burda paylasimlarda gordumku eger bir tatliya okunupta sevdigi kisiye yedirilirse sevgiden deliye doner diyor,bu buyuye yani muska olmazmi,cunku karsi taraf bilmeden yapiliyor,onun iradesi disinda yapiliyor,simdi mesela aynini bana yapsalar ben sevmedim birisini sevmis olucam,bu Allahin isimlerini kotuye kullanmak olmazmi,bize Allahin yazdigina karsi olmazmi.Bu konuda bilgi almak isterim,cunku evliyim 10 yillik,birbirimizi seviyoruz ama dahada sevmek icin okumak isterim,hani sonra gunaha girmek istemem eger kaderimde ayrilmak bosanmak varsa….simdiden tesekkur ederim.

  • Canım evet haklısın zorlaolmaz dediğiniz gibi ancak hela olan kişiye yapılırsa mesela karı- koca,arası nişanlılar arasına yapıalbilir.yad aiksiide birbirini severse olabilir habersizce yapılrısa bencede günah olur.

 37. Selamun Aleykum,

  Size bir sorum olacakti, yaklasik bir senedir ciktigim biri var, ben herzaman rabbime dua ettim hayirlisiysa olsun degilse bir an once soguyalim birbirimizden diye, yaklasik 2/3 aydir ikimizin icinede oyle bir sIkIntI girdiki ve bir sogukluk oda abdestinde namazinda biri, ve ben duam mi kabul olduki dusuncesiyle ne yapacagimi bilmiyorum… kendisini seviyorum ama mucadele edip etmemekte cok kararsizim, hayirlisi belki boyle miki dusuncesii elimi kolumu bagliyor.. bana bu konuda bi fikir verebilirmisizin?

  • Canım karar senin tabi ama duanı evet hayırlı ise olsun değil ise olmasın diye yapmanız doğru.Peki bu sıkıntı için inşirah duasını okuyun ikinizde ve her gün Ya basıt 72 defa okuyun ve 71 defa Ya Bais okuyun.Peki hareket geçtinizmi olması için.bir gelişme yokmu.bunu için birşeyler yapmak gerekmezmi.Birbirinize karşı nasılsınız? madem oda uygun biri o zaman bu işi ciddiyete bağlayın.

 38. Su an mucadele tek benim tarafimdan geliyor, o cok kararsiz ve benden surekli zaman istiyor, aramiz normal konusuyoruz ama bi sogukluk var yani ve bunu herseferinde oda soyluyor, artik sanki icimden gelmiyor bazi seyler diyor bilmiyorum, zaman verip umutla beklemekte istemiyorum, ya geri gelmezse dusuncesiyle yada hayirlisi degil dusuncesiyle iste… Ama soylediginiz dualari okuycam cok tskr ederim…

 39. selamun aleykum .canım ablam o dualar karı koca -nişanlı sözlüler için .karşılıksız sevgiler için cünki dua kitabıbıb sonunda gercek sevgi ve eş nişanlılar arası diyor yoksa boşuna uğraşılmasın diye ibare geçmiş.canım ablam birgün bir kitapta şöyle bir ibare geçmişti.[herkimki birini yürekten seviyorsa karşısındaki kişiye söylesin çünki karşıdaki bunu hisseder ve ızdırap cekermiş.]

 40. canım ablam sayfayı acamıyordum acıldı aniden cok sevindim.size birşey sormak istiyorum bir arkadaşımın eşi 1 senedir işe giremiyor nereye gitse red oluyor.önceleri iş yerleri vardı iflas ettiler. 2 cocukları var en küçük 1 yaşında işsizlik yüzünden kızın anne ve babası kızlarını alıp köyne götürcekler ayırmak istiyorlar kız cok üzülüyor. 8 senelik bir yuvaları var. evlerini borc yüzünden sattılar .bildiğiniz bir dua öğretirseniz cok sevinirim.bütün herşeyleri nereye ellerini atsalar kuruyor.pazar günü kızlarını köylerine götürcekler eşi imalat müdürlüğü yapıyordu.15 yıl kendi işyerleri vardı 100 kişi çalıştıryorlardı şimdi ise cocuklarına mama alcak paraları yok.bana bir dua öğretirseniz kız arkadaşıma öğreteyim yuvaları yıkılmasın işsizlik yüzünden.

  • CANIM ÜZÜLDÜM YA ALLAH ENKISA ZAMANDA HAYIRLI KAPILAR AÇSIN. YA BEDİ ESMASINI HER GECE OKUABİLDİĞİ KADAR OKUSUN BİR DE 152 DEFA İNŞİRAH SURESİNİ OKUSUN

 41. hayırırlı cumalar zeynep hanım, dun gece ruyamda bır arkadasımın hacdan gelmıs annesını zıyarete gıderken gordum, o ortamdayken aklıma sıyah sırt cantamı sokakta bıraktıgım gelıyor ve camdan goruyorum gıdp almak ıstedıgımde ayakkabımı bulamıyorum emanetan bır baska yaslı teyzenın sıyah bır terlıgını goruyorum ayagıma gecırıyorum :( sonrada dısarı cıkıyorum aklıma oglum gelıyor yesıl cımenlerın ıcınde koyunların arasında bagıra bagıra oglumu arıyorum ardından oglumu evde uyurken bıraktıgım gelıyor ıcım rahat bır sekılde tekrar hac zıyaretı ıcın geri dönüyorum her yer bembeyaz, gece cok sıkıntıda oldugum ıcın dua edıp uyumustum yorumlayabılırmısınız

 42. selamun aleykum hayırlı geceler canım ablam.bu aralar yoğun çalışıyorum inanki sizin sayfanızı açmak için can atıyorum.size bir ricada bulunmuştum fakat yazımın altında görmeyince üzüldüm.size kitapların isimlerini ve yazarlarını yazdım inşallah görmüşsünüzdür.inanınki sizi görmeyi okadar cok istiyorumki size telefonumu yazmıştım birkez caldırsaydınız sizinle konuşmak için can veriyorum.o meseleye gelince hiç birşey yolında değil.size yaptığım ek işten bahsetmiştim yoğunluktan hiç dua edemiyorum günlük zikirlerimi cekiyorum fakat satış için sanki rızkım kapandı bir tek satış bile yapamadım.rızk için dualarımı okuyorum inşallah kısa zamanda dualarım kabul olur. pazartesi günü iş yerinde ev hanımlarının yapması gereken bir iş vardı hatırlarsanız onun yeğenine nişan takılmıştı maddi durumları cok kötü .halası köye gittiği için yeğeni apar topar yüzük taktı.bayanları yapması gereken işi onun ailesinin paraya ihtiyacı var diye ona dedim yengelerine yaptıralım.dedim ne söylerseler söylesinler abisinin küçük bir dükkanı vardı 5000 bin adet işi o dükkana koydurdum 4 yengesinide cağırdım onlara nasıl yapılcağını tarif ettim tek tek öğrettim.mecburen 2 saat yanlarında kaldım beni istemeyen yengeside ordaydı ertesi gün kontrol için gittim .yengesi beni dışarı cağırdı.bu zamana kadar hakkında hep kötü düşündüm arkandan konuştum görümce destek oldum sen gelinimiz olmayasın diye ama sen eli öpülcek insansın özür dilerim bana hakkını helal et ded bende önemli değil dedim benden büyük olduğu için elini öptüm büyüklük allaha mahsustur allahım şahittirki ben affediyorum fakat herşeyimi yaradanıma bıraktım önemli olan onun affı dedim ve yanlarından ayrıldım.

  • sevindim canımm ne güzel Allah onlara göstermiş senin nasıl biriolduğunu.Mesajını aldım cevapd ayazdım amaulşamdı herhalde 2 gündür benim sitede sorunlar oldu kapandı o nednle olabilir canım nkusura bakma hatta tembellik için 152 defa inşirah suresini okusun demiştim

 43. hocam sizden bir ricam olacak eşim sinirli ve çok fazla küfür ediyor ve biraz bahis oynuyor oynamasını ve küfür etmesini istemiyorum bana yardım edermisiniz? lütfen

  • merhaba suyuna yemeğine 170 defa Ya Kuddus c.c,409 defa Ya Tevvab c.c,202 defa Ya Berr c.c,156 defa Ya Afüvv c.c 88 defa Ya Halim c.c okuyun . birde 7 gün 7 şer defa Kenzül arş duasını okuyun.Bunalr uzun bir süremesela 41 gün yapın esmaları.

 44. hocam benim eşim sinirli çok küfür ediyor ve bahis oyunları oynuyor ben hiçbirini istemiyorum ne yapa bilirim? Lütfen yardım edermisiniz. Allah razı olsun

 45. hocam merhaba ben önceden size benim ile ilgili durumu anlatmıştım sizde bana neler yapacağım konusunda bir şeyler yazdınız ben bunları ve bunun dışındaki her hacet duasını yaptım hiç durmadan sonuçta herhangi bir değişiklik olmadı ben artık çok üzülmeye ve düşünmeye başladım Allahım benden hoşnut değil mi ben ibadetlerimi yada ona olan kulluk görevlerimi yerine getirmekte yanlışlık mı yapıyorrum çok bunaldım artık her geçen gün daha da bunalıyorum acaba bu benim için hayırlı değil mi diye düşünmekten kendimi alamıyorum ne olur hocam çok zor durumdayım bazen kendime başka şeyler bile yapmak istiyorum ama Yüce rabbimden korkuyorum dönsün hep hayırlısı ile dua ediyorum ama bilmiyorum sonuç ne olacak diye çok ağlıyorum üzülüyorum gözüm ağlamaktan çok acıyor lütfen bana dua edin sonucum hayırlısı ile benim istediğim gibi olsun diye lütfen çok ihtiyacım var çok sevdim onu ama o beni benim sevdiğim gibi sevmedi sonra ayrıldı ne olur bana dua edin tüm okurlar ve yöneticim çok çaresizim yüce rabbim bana onun kalbini bana meylettirsin onun kalbine benim sevgimi versin ve bana gerii dönsün hayırlısı ile tez zamanda barışmamızı beni arayıp pişman olduğunu söylesin çok istiyorum

  • canım bu kadar acı çekmen doğru değil bir Allahın kulusun sen eğer hayırlı ise olurdu.hayatını sadece buna bağlama doğru değil bak sen elinden geleni yaptın belkide hakkında hayırlı değil.dünyda sadece o yok ki belkie hakkınd abaşkası hayırlıdır sen bunu saplantı haline getirmişin lütfen biraz kendine gel sakince düşüün.duanın akbullama sebeb dye birşey yok belki zamnı var belkide hakkınd ahayırlı değil.onuniçin kendie eziyet yapma…

 46. selam ben bu soruyu dünde sordeun cevap gelmedi zeynep hanımcım biberle olan sevgi için dua nasıl ne şekilde yapılacak lütfen beni aydınlatırmısınız hayırlı günler

  • ben verdimBuseciğim ama sana gelmedi herhalde yazıda yazdığı gibi aynen yapacaksın.21 tane biber üzreine o duayı okduktan sonra ocağın üzerinde bir tavada yak bu işleme günde 3 defa 7 gün devam et demektedir kaynak.

 47. selamun aleykum canım ablam.kevser suresini günde 100 kez okursam o dileğim için .birde bu aralar onun herişi ters gidiyor anlam veremiyoruz neler oluyor işleri ters huysuz asi herşeyime kızıyor sonra üzülüyor.ne yaptığımı bilmiyorum tuhafım diyor. yoksa ablasımı köyde birşey yaptırdı bilmiyorum.geceleri 3 e kadar uyumuyormuş .kendimden şüphe duyyorum diyor yoruldum ablacım hemde cok saygıyla ellerinden öpüyorum.

  • Canım benim ya üzüldüm kadersiz ayetim kardeşimsen de şunu yap rahatlar belki…
   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi
   Epeydir görüşemedik bende merak ettim seni iyi bak kendine Allaha emanet ol canım

 48. selamun aleykum canım ablam.allaha şükürler olsun sıhatım yerinde fakat insanın gönlü yaralı olunca bu dünya işte mutsuz oluyor.halime şükrediyorum.ama öteki türlü derseniz çok umutsuzum.herşey allak pullak oldu.ben bile değiştim.birgün bile görmeden yaşamıyan ben sesini duymak bile istemiyorum.anlamıyorum ve anlamak istemiyorum .yanımda durmuyor.benden ayrı calışmak istiyor.bir dakika görmeden sesimi duymadan duramıyan artık ne arıyor nede benle calışmak istiyor.ablası bizi bitirdi.2 gün önce benimle tartoştı.hergün allahıma yalvaran bizi kavuştur diyen o kişi gitti sanki.ne yapıcaz ne yapmayı düşünüyorsun diye sordum sormaz olsaydım sesini yükseltti.ne demek istiyorun dedi senle evlenmemimiiii akıllı ol böyle birşey olamaz unutma sen dulsun ben bekar diye haykırdı.ablacım o ağlayıp sızlıyan gitti ortaya bir katil ruhlu biri geldi.ne oldu biliyorum o şeytan kadın köye gitti geldi 1 günde alt üst oldu herşey.şimdi herşeyi bir kenara koydum inada bindirdim benle alay eden o ablasına ve akrabalarının karşısında küçülemem .ablam yalvarırım sana onunla kısa zamanda evlenmek için en iyi duaları en kısa zamanda olması için hangi ayet varsa yaz kurban olayım onur meselesi yaptım. ellerinden öpüyorum.

  • Canım çok üzüldüm inan onun kalbini yeniden kaznaman içi Allah’ın Vedud isimine sığın.5000 defa Ya Vedud c.c oku.786 defa 7 gün Besmele oku.Onun üzereinde eğer büyü faklna varsa onu bozmak için 5000 defa Ya Rakib. c.c oku canım yeniden görüşelim.Senin dualrın geri çevrimez eğer senin için hayırlı ise Allah en kısa zamand anasip etsin üzülme canım sen biliyorsun önce Allah sevgsini sen ona sığın kısmet ise verecektir.

 49. selamun aleykum canım ablam.geçen bana dediğnizi yaptım abisinin eşi yardım etti suyuda içirmiş banyo suyunada koymuş. 5 dk önce aradı sanki geçen o konuşmaları o yapmamışcasına senin sesine kurban olayım nerdesin dedi 5 gündür başım ağıryordu ensem de ağrı vardı ruhum daralıyordu bugün sanki anamdan yeni doğmuş kadar iyiyim .kendimede aynı işlemi yaptım öyle huzurluyumki bir haftadır selavat bile getiremiyordum tesbih dualarımı cekemiyordum.şükürler olsun yaradanıma allahım herdaim yardımcınız olsun .bana ögrettiğiniz dua sayesiyle tekrar huzura kavuştuk tekrar bana bağlandı tekrar dilinden güzel sözler duydum.saygıyla ellerinizden öpüyorum.cenabı mevlam sizi evladınızdan ayırmasın.o dünyada peygamber efendimize komşu eylesın.amin.

  • nasıl sevindim bilemezsin canım inan bende huzur duydum senin için çok üzülüyordum hayatta bir kere yakaladığın bu sevgiyi kaybetmeni istemiyordum.İnşallah böyle devam eder ve sonunuzu hayırlı olur.

 50. canım ablam sana bu sevincimin üstüne başımdan gecen bir anımı anlatıcağım paylaşabilirsiniz ibretlik bir anım. 1998 yılı öyle bir geçim derdi içindeydimki bir dilim ekmeğim olsa sevinçten ağlıyordum.kızımın durumunu biliyorsunuz. oğlum ben ve kızım işten geliyordum oğlumu emzirmeye calışıyordum.kızımın özel rahatsızlığı oğlum ve benim 2 cocukla cırpınış dönemlerim.öyle caresizdimki takadim yoktu oğlumu emziriyorum ama sütüm bile yok .bisküviti eziyordum veya uydurup yaptığım corbanın sularını ac kalmasın diye yedirmeye calışıyordum .şükürler olsun akşama kadar annem bakıyordu.oyle bir durumdaydımki gece ikisininde bezlerini yıkıyordum inanınki sabunum yoktu bir damla bulaşık sabubuyla yıkıyordum .evde tek sey ekmek oda annemin keçileri vardı kapımızın önünde üzüm asma vardı getirip bayat ekmekleri asıyorlardı orya işten gelişimde o ekmekleri içeri alıyor kenarlarını kesip karnımızı doyracak kadar alıp gerisini kimseler görmeden yerine asıyordum.hergün dua okuyordum yaradanıma yalvarıyordum beni kula muhtaç etme hayırlı yerden bir rızık kapısı aç yarabbim diye dua ediyordum.ya rezzak okuyordum .birde lailahe illellahul melikul hakkul mubini okuyordum.cuma günüydü o gün resmi tatil olduğu için işe gitmemiştim zil caldı kız kardeşimde bendeydi okutmaya gelmişti ona okuduğum zaman başının ağrısının kesildiğini söylerdi ve hala öyle ne zaman başı ağırsa yanıma gelir okurum iyileştim der gider.neyse zil caldı yaşlı bir adam kızım allah rızası için bir dilim ekmek dedi bir bardakta su .tamam dedim allah biliyorki o ekmekten verdim vede su indirdim.adam ekmeği ısırdı suyu yarısına kadar içip yavrum allah senin ölmüş olan o cennetlik babandan razı olsun senin gibi bir kızı olduğu için cok sanslı kızım neden basın aşagıda biliyorum sıkıntını o ekmeklerden verdin diye üzülüyorsun üzülme allahım o ekmekleri yediğin için sana ahir vaktinde öyle rızık vercekki herkes bundan faydalancak sana bir dilim ekmek vermiyen o ailende sana muhtaç olcak allahım sıkıntında sana yardımcın olsun. suyu üzerime serpti sakın tiksinme dedi o suya okudum dedi ve gitti. yukarı cıktım kardeşime anlattım hadi be dedi.dilenci işte ama ekmekleri söylemedim cok titizdi oyle söylesem kibrinden evime gelmezdi.derken tekrar zil caldı.kız kardeşimin patronu gelmişti kız kardeşimin yanına hacca 2 kez gitmiş bir hanımdı.içeri davet ettim geldi kız kardeşim üzerini giymek için üst kata cıktı .bende mutfağa gittim biraz ıhlamurum vardı ayıp olmasın diye koydum ocağa o esnada oğlum ağladı ben bir bebeği emzireyim dedim.o mutfaktaydı dolabın kapağının açiıldığını duydum birde peşine ağlama sesi fırladım hayırdır birşeymi oldu dedim.yüzüme baktı alnımdan öptü yavrum kızım dolapta iğne yok heryere bakyım hiçbirsey yok bu sabilere ne yediryorsun dedi.başımı eğdim allahım kerim .dışarı cıkıp gelcem dedi. 1 saat sonra zil caldı bana öyle alış veriş yapmışki inanınki 5 ay yeterdi gel asağı taşıyalım dedi taşıdık herşeyi beraber yerlerine koyduk kardeşim z. cok sinirlendi yoksa ablam birseymi istedi sizden dedi hayır dedi neden yardım etmiyorsunuz sizin evde kuş siti eksik bu garıbin sucu ne dedi oda eşinden boşandı o yüzden ona ailece ceza veriyoruz dedi.suçu bumu dedi evet ölenedek kalmalıydı hata yaptı peki niye boşandı eve bakmıyordu inançsızdı başkasıyla beraberdi kişilik bozukluğu vardı ablamı döverdi.peki bu suçmu ablam onun istediğigibi giyinip süslenseydi o kadına gitmezdi ablan cok güzel kapalılık suçmu .cok güzel bir kız bu dedi allahım yardımcısı olsun ben ona hep yardım etcem dedi 3 yıl hep yardım etti.daha sonra işi gereği almanyaya gitti ve orda kaldı .arada bir yardım etti şu anda cok yaşlıymış ama hep beni soruyormuş kız kardeşime birşeye ihtiyacı olursa söyleyin diye kız kardeşim kibrinden hayır durumu cok iyi diyormuş.

 51. selamun aleykum canım ablam.yazımın altında yorum göremeyince korktum acaba hasta felanmı diye .inşallah iyisinizdir.dün akşam iş yerinde departmanımı seğiştirdim.ablam sonu yok hep ablası bizi kavuşturmaz bunu artık biliyorum.o dışarda ben şirket içinde çalışcam ondan uzaklaşmam lazım ablam olmuycak duaya amin diyoruz onda o abla varken asla olmaz.neyse ablacım akşam aradı ağladı yalvardı bende evime gelir allahın emrini anarsan başımın üstünde yerin var yoksa yeter kaç yıl geçti benimde onurum haysıyetim var bekle bekle nerye kadar.cok üzgün 1 saat önce abisinin eşiyle görüştüm yıkıldı diyor o sensız yapamaz .akıllı olun gidin resmi nikah yaptırın rahat edin bak bana 10 senelik gelinim o kadının inadı gitmez 1 kez kapımı açtı yeğenini gördü doğduğu gün .o kadın banada cok cektırdi sonra dua etti allahım hayırlısıyla kavuştursun dedi ablam ne yapıcam bana akıl ver duada okudum fakat o ablasının kalbi o kadar katıki ondan hiç birşey olmaz dua et ablam .yeni bölümümde başarılı olmak için dua öğretirseniz sevinirim.

  • Bak canım kadının dediği doğru evet kaç yaşında adam neden ablasını bakıyorsunuz bende anlamadım gidin gizlice nkh yapın sonrada açıkalyın kimseye söylemeden gidin nikahlaının.kendi kendinize boşuna acı veriyorsunzu heme ara onu bu böyle yıllaca acı çektik gel habersiz nikah yapalım artık bereaber olalım de.kimseden korkup çekinmeyin.

 52. Allahım medet!! Allahım cok zor durumdayım hersey ters gıdıyor, eşim rahatsızlandı kendı ısımız oldugu halde işe 15 gun gidemedi, bugun gitti kaç aydır kirayı odeyemedıgı ıcın yönetım tahlıye kararnamesı cıkarmıs, aılemın hepsı belkı kurtulusumuz olur dıye evlerını ıpotekleyıp kredı cektıler ısyerımızde hıcbır hareket olmadıgı ıcın o kredılerı odeyemıyoruz, hepsıne bankalardan cezalar yagıyor :( hergun ayrı bır banka arıyor, gelırımızın kat kat ustunde gıderımız var ve hıc kazanc yok allahım kendımden vazgectım etrafımdakı ınsanlara verdıgım zararlar bızı kahredıyor, ne olur yardımcı olacak bır dua ettırebılırmısınız yalvarırım her gun namazlarımın ardından sızın yazdıgını z 19 gun okunması gereken allahın ısımlerıne başladım, ya vehhab cekıyorum, calıstıgım ıcın namazlarımı en azından farzlarını kacırmamaya calısıyorum, karınca duası okumaya calısıyorum en kısa surede o dukkanımızı bıze zarar ugratmadan bırının devralması ıcın dua etmenızı rıca edıyorum cok dardayım :(

  • Aycan hanım üzüldüğm durumunuza Allahım yadırm etsin szin için bu özellkle duada yr vercm.yptıklarınızın yanında birde bir deyfada 41 defa Vakıa suresi okuyun ondan onarad aabah akşam okuyun istiğfarı çoğaltın her sabah evde ve dükkanda 308 defa ya Fettah Ya Rezzak c.c okuyun

 53. hayırlı akşamlar canım ablam herşeyimi sizinle paylaşıyorum annem kadar ablam kadar kardeş kadar yakın ve içten görüyorum sizi.herşerde bir hayır vardır biliyorsunuz. bugün işten ayrıldım ablam . benim için hayırlı olur inşallah bundan sonraki günlerim inşallah. hayat ve bu dünya boş ve sınav başka birşey değil.farklı işlere var mesleğimle alakalı o işleri yapıcam geliri az olcak fakat evimde kızımla birlikte en azından herşeyden uzak hem işlerimi hem ibadetimi yaparım o işte nasipse saten olur.bazı dualar öğrendim isreseniz yazıyım paylaşın arkadaşlarla.ellerinizden saygıyla öpüyorum.

  • sevinirim canım ama neden ayrıldın ne oldu? merak ettim söyledinmi nikah konusunu dün söyediklerimi canım öyle istiyorumki senin mutlu olmanı.

 54. canım ablam. söyledim yaza sabret diyor 2 kıredisi kaldı biri temmuzda bitiyor.diyor önce eyüpe gidip dini nikah yaptıralım diyor.beraber kalmak için felan değil ablam yanındada dolaşsam oturupta konuşsak neticed haram diyor bende oda inanmıycaksınız fakat bu kadar yıl içinve kandillerde] ve bayram harici el vermedim.birgün bir yazı okumuştum.anne ve babası ölmüş olanların.dikkatine diye onlar kabirde bizim yaptığımız hata ve günahtan sevaptandolayı kabir azbı cekerlermiş.bizler ölene dek onların amel defterleri kapanmazmış.ben o rahmetliye asla azp cektirmedim cektirmem.yüce allahım herşeyi gören ve gözetendir.o hala orda calışıyor cok üzüldü akşam cıkşta aradı ağladı.nerdeyim ne yapıyorum anlamadım dünyam karardı dedi.ben iş yerinde tek kapalıydım.400 kişi calışıyor 100 şirkete iş veriyor.biliyorsunuz size yazmıştım içeri geçmiştim.herkes acık genel müdür ataist.yanına cağırdı önce ehliyetin yok o yüzden sana farklı bölümde iş vericem dedi. benim anlamadiğım bir bölüm. o bölümü okuyan ünüverste mezunları bile yapamazken beni o bölüme almak istedi.bende yapamam dedim.sonrada kızdı hem kapalısın hem ehliyetin yok birde iş beğenmiyorsun sen bilirsin tercihini yap dedi.daha önce o bölümde 8 yıl önce calışmıştım departman müdürüm baş örtüm yüzünden istememişti yine aynı departmanı duyunca içimden bir ses kabul etme cık dedi bende cıktım ablam .2 yılım vardı emeklime fakat bundada hayır var.

  • anladım canım ama ne olur bu adamı ter etme git nikah yapın ne olur kimsenin haberi olmasın bu kadar size ızdırap çektiren ablasına ancak böyle yapılır.ikinizde kocaman insanlarsının artık kimseyi dinlemeyin keşke ben kounuşabilsen onunla.Lütfen en kısa zamnda güzel haberlerini almak istiyorum canım

 55. bugün canım sıkılmıştı bir dua kitabı okudum.ordan öğrendiğim duaları yazıcam canım ablam. bir kişi kaybettiği makama ve işine dönmek istiyorsa okuyacağı dualar….7 gece 1001 kez pazartesi.perşembe veya cuma gecesi başlamak kaydıyla .7 gün boyu VE İLAHUKÜM İLAHÜN VAHİDÜN LA İLAHE İLLA HUVER RAHMANÜR RAHİM. BAŞKA BİR DUA GÜNDE 1020 KEZEL AZİM OKURSA İTİBARI ARTAR MERTEBESİ YÜKSELİR. BAŞKA BİR DUA GÜNDE 10000 KEZ YA VALİ DİYE OKURSA MERTEBESİNDE YÜKSELİR. BAŞKA BİR DUA GÜNDE489 KEZ YA FETTAH DİYE OKURSA ZOR İŞLERİ BAŞARIR MAKAMINDA YÜKSELİR. BAŞKA BİR DUA BUNU BENDE OKUYCAM GÜNDE 5115 KEZ ÇÖZÜLMESİ ZOR OLAN BİR İŞİ OLAN MURAT VE DİLEK İÇİN ABDEST ALIP KIBLEYE YÖNELİP YA HALİK İSMİNİ OKUSUN. BAŞKA BİR DUA CENABI MEVLADAN GERCEKLEŞMESİNİ İSTEDİĞİ BİR DUASI OLAN ABDEST ALIP KIBLEYE YÖNELİP 45360 KEZ YA BARİ İSMİ ŞERİFİNİ OKUSUN.DUASU MURADI OLUR. CANIM ABLAM BEN YAZDIM SİZ DÜZELTİRSINIZ YAZILIMIM ZAYIF DÜZGÜN DEĞİL ELLERİNİZDEN ÖPERİM SAYGILAR.KENDİME YENİ BİR TL HATTI ALIRSAM SİZİNLE MUTLAKA TANIŞMAK İSTİYORUM BİRGÜN EYÜPTE GÖRÜŞÜP DUA EDERİZ KISA ZAMANDA İNŞALLAH.

  • CANIM SON GÖNDERDİĞİNİ SİL DEDİĞİN İÇİN SİLDİM AMA OKDUM GERİE DÖNMENE SENDEN ÖZÜR DİELEMELİB
   NE SEVİDİM O ANLATTIĞIN BİLMEMİYRUM HZIR MIDIR NEDRM
   BENDE MERAK ETTİM NE OLUR SONUCU YAZBANA SONAR SENLE KENDM İLE İLGİLİ ÖZLE BİRŞEY PAYLAŞICAM KZIN KAÇ YAŞINDA BİRDE ÖZÜRÜNÜ MERAK ETTİM CANIMOĞLUN GELİYROMU GÖRÜYORMUSUN.ÖBÜR İŞ NE DURUMDA

 56. hayırlı cumalar, döngel yasin denılen bır dua var, bu rızık bollugu ıcın okunabılır mı? sela ıle ezan arasında okunması tesırlıymıs ve nasıl okunuyor anlatabılırmısınız?

 57. merhaba…bende size birşey sormak istiyorum.kadınların özel günlerinde malum ibadetleri sınırlı oluyor.mesela namz lkılamıyor kurandaki ayet ve sureleri okuyamıyor.neler yapmamız gerekir bu durumda.bilgilendiririseniz sevinirim.yani esma ları çekebilir mi,zikir çekebilir mi,salavat okuyabilir mi,yani salatı tefrice yi okuyabilir mi?

 58. selamun aleykum canım ablam.ablacım ismim cıkmıştı ondan dolayı korktum ailem cevremden biri görür kardeşimin onuru ciğnenir.kızım 28 9 1994 doğumlu yüzde 80 ağır otizmli görüntüsünde hiç bir özürlü görüntüsü yok fakat 3 dk yanında kaldığında cıkardığı sesten ve el hareketlerinden anlaşılıyor.otistikler okulundan diplama aldı.5 yıldırda devlete bağlı kuruma gidiyor.evet ablacım gelkiyor bazen fakat en cok teyzesiyle ilgilenyor. gece gündüz dua ediyorum hiç bir zaman ümidimi yitirmiyorum.cenabı mevlam büyük buyurun canım ablam msn adresime yazın ordan okurum özel sorunuzu tabiki buyrun ablam.isterseniz telefon numaramdan görüşe biliriz daha önce yazmıştım msn adresimde .

 59. selamun aleykum canım ablam.sizinle konuşmayı cok istiyorum.allahıma şükürler olsun.cok iyiyim.rüyamı sormuştunuz evet onla nikahımın yapıldığını gördüm kızımda nikahım kıyıldığında konuşmaya başlamıştı.cenabı mevlamdan dilerim.rüyalarım gercek olur.okadar dua ediyorumki mevlam dilerim nasip eder bizi birbirimize.canım ablam allah rızası için sitenizdeki ve diğer sayfalarınızdaki herkesten benim ve benim gibi tüm müslüman alemindeki herkes için sevdiklerine kavuşsunlar diye dua isteyin yaradanımın hakkı için muhammet aşkı için dua edin bana ona kavuşayım herşeyim yolunda gitsin.size anlatmıştım herşeyi bu ev ailem sabrım kalmadı.sesinizi duymayı inanın cok isterim telefonumu yazmıştım sıze hani kitap yazacaktınız benim hayatımı yazsanız yeter cünki hayatımda yaşadıklarım yeter ibreti aleme.canım ablam size yalvarıyorum dua edin inanınki gece gündüz dua ediyorum oda ediyor dul olmak bukadarmı ayıp bu millet için.canım ablam dilerim birgün nikahım olur ve şahidim olursunuz cok isterim allahım o dünyadada bu dünyadada allah katında her dileğinizi kabul eder peygamberimize komşu eder.bekliycem telefonunuzu saygılarımla ellerinizden öpüyorum.

  • tamam canım benim yarın salavat okuyoruz senin yerine amin diyecem ama benim anlamadığım siz neyi bekliyorsunuz neden gidip kimseye söylemeden nikah kıymıyorsunuz bu adam neden balasına bu kadar bağımlı.Neden bu kadar istiyosunuz ve özgürsünüzz de kendinize acı çektiryorusunuz bun anlıyamadım ben.

 60. canım ablam birde affınıza sığınarak birşey soracağım ek iş yaptığımı söylemiştim 1 aydır satışlarım öyle durduki.tam ihtiyacım varken kurudu sanki rızkım ablacım satmak için o eşyanın üstüne ne okumalıyım isim vermek istemiyorum sattığım o eşya için reklam sanarlar. dua yazarsanız sevinirim saygılarımla.

 61. canım ablam hergece yyatmadan alışkanlık yaptım bir dua yazmıştınız hergece okuyorum 21 gün bir bardak suya 101 diye yazmıştınız okuyorum bağlı kısmetı acmak için birde bir dua daha vardı onu okuyorum istediğini rüyada görmek için.yarın erken kalkıp 5000 kez ya vedüdü okuycam onun ve benim için ablacım o suya okuyup içtiğim günden beri ona olan sevgim 1000 kez arttı anlam veremediğimin üstünde sesini duymasam yüreğim acıyor.duaya ihtiyacım var ablacım hergün yazamıyorum biliyorsunuz ya vedudu kaç gün devam edeyim birde biran önce bu hayırlı işim erken olsun diye ne okuyayım.

  • canım sende biliyorsun en az 7 gün yap.inşallah en kısa zamanda olur.bende seni merak ettim ne oldu diye kaç gündür haber alamdım.

 62. canım ablam onunda benimde borcum var.ablası o kızla evlenirsen eve sokmam diyor kıraya verdirmiyor kiraya versek onun parasıyla ev tutarız.lanet kadın heryere yetişiyor.ikimizde tok gözlüyüz kiralar olmuş 400 500 kabul etse en azından benim eşyalarım onun evi geçinir gideriz. bakalım cenabı allahım büyük eyüp camine gitcez martta en azında yanyana gezerken günah olmasın hoca nikahı kıydırcaz yanyanada gezsek günah.diyor hoca nikahı yapalım abimi yengemide götürelim onlar nikah yaptırdığımızı söylerse belki yumuşarl diyor abiside resmi nikah yaptıralım yazın gelin bizde kalırsınız hem borclarınız ödenir diyor allahıma dua ediyorum yuregine merhamet versın onun ablam bugün saatlerce telefonumu aramanızı bekledim veya msn adresime yazın ararım inanınki allah yolundan gittiğiniz için size dua ediyorum bu kadar kardeşime yardım ediyorsunuz o dünyada o yazan ve gören gözleriniz o vakitleri bizler için kullandığınız için kul hakkınız helal edin.

  • canım ben senin telefonun olan mesajı silmişim o nedenle arayamadım.Hayırlısı olsun inşalalh en iyisini yaparsın imam nikahını yapın.

 63. selamun aleykum ablacım.canım ablam calışıyormusunuz.ablacım bugün bir arkadaşım var daha 1 ay olmadı evlendiği oda 6 yıl mücadele etti şubatın 3 de evlendi diyor sabret ben 6 yıl gece gündüz dua okudum bilmiyorum fakat siirte gitmişti iş için orda 80 yaşında bir hocaya gitmiş ona bir nuska vermiş gögsünün sağına tak onla evlenceksin demiş evet demeyen şuandaki eşi evet demiş.inanınki imkanım olsa bulsam bende giderim bu akşam 2 saat göz yaşı döktüm hem dua okudum hem ağladım oda aradı seni bu kadar üzmeye hakkım yok hep acı cektirdim sana dedi inaninki kendine beddu atti gücüme gidiyor .nasıl bir ailem var ben nasıl bir adamım onlar seni dul diye yerden yere vuruyor onlara cevap versem ailem beddua ediyor bense senden vaz gecemiyorum delircem yaşımız geçiyor bir cocuğumun olmasını istiyorum cok ağladı ablam ikimizde ağladık allahım beni dul diye aşağılıyan o kadını dayısını ve yengesinede bana güldükleri gibi evlatlarını dulluk ateşiyle yaksın ikimizde yetimiz ikimizin cektiği acıları ceksinler .ablam beddua ediyorum fakat içimiz yanıyor allahım bizi kavuştursun ne olur tüm sitedeki arkadaşlardan dua isteyin size yalvarıyorum allah rızası için muhammet aşkı için lailahe illellah muhammeden resulullahın adına dua isteyin bize.saygıyla öpüruyorum ablam.msn adresime telefonumu yazıyorum ablam.saat 1 de caldırın veya msn adresime tel numaranızı yazın rahat olun kimselere vermem içim öyle acıyorki.

  • geç okdummesajı canım dün bayağı yoğundum bakamadım yorumlara bu gün senin için dua etiricem.İnşalalh Allahım hayırlı ise verecektir.müsati bir zamand aaryıcam seni.

 64. selamun aleykum allah razı olsun canım ablam hakkını helal et bana inşallah birgün karşılaşırız ve o mübarek ellerinden öperim.inşallah ablam msn adresime siz numaranızı yazın ben şirketteyim müsait olunca ararım.önerileriniz öğrettiğiniz dualar için sağolun.inanınki o kadar cok kitabım varki ama size sorup hem kendim hem size danışan arkadaşlar faydalansın diye soruyorum.inşallah birgün o hayırlı işim olur canım ablam şahidim olmanızı cok isterim .biz eyer başarırda o günümüze naSİP EDERSE CENABI MEVLAM RESMİ NİKAH VE KURAN OKUTCAZ BİZİM AHTIMIZ BU VE BİR YETİMİ TEPEDEN AŞAĞI GİYDİRCEZ.OKADAR İSTİYORUZKİ SICAK BİR YUVA AKŞAMLARI UTANMADAN SIKILMADAN SICAK BİR CORBA İÇMEK DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ DUALARINIZI BEKLİYORUM ELLERİNİZDEN ÖPÜYORUM.

  • İNAŞŞALAH CANIM İNAN ÇOKİSTERİM BENDE SEN YİNE BANA ARDA DUA GÖNDER ELİNDEKİ KAYNAKALRDAN CANIM KAYNAĞINI BELİRTEREK. BENDE SENİ ÖPTÜM CANIM MÜSAİTOLUNCA YAZACAM SANA.

 65. selamun aleykum canım ablam inşallah pazar günü dualar yazıcam.yoğun calışyorum o yuzden yazamıyorum.bugün eski mudürüm yeni müdürümden beni geri istemiş oda o kızı sana geri verecek kadar salak olamam demiş.cenabı mevlam inşallah herkesin içindede benim rızkımı açar inşallah muradım gercekleşir inşallah nikah şahidim olursunuz kuranlar okuruz beraber saygıyla ellerinizden öpüyorum.

  • ALLAH NELERE KADİR DEĞİL Kİ CANIM ÇOK SEVİNDİM BU DURUMA TEZ ZAMANDA EVLİLİK HABERİNİ DUYMAK İSTİYORUM.

 66. Bir sorum var. Şu duayı bu kadar okursan şu olur, bu duayı şu kadar okursan bunlar olur deniliyor, aceba dayanak noktası nedir? Bunları kimse sorgulamıyor. Elbette dua okumak muhteşem birşey, rabbim ne olursa isteyin diyor. Kuran-ı kerim i okumak Allah(C.C) ile konuşmaktır bunu biliyorum inşallah sorumu doğru şekilde sorabilmişimdir. Cevabı bekliyorum. Saygılarımla. Rabbim sizinle de olsun.

  • kaynaklarda bu şekilde belirtiliyor mutlaka eskiler denemiş tir bu sayıları tabi önemli olan dua etmek sayı o kadarda önemli değil ama bunu yazan kişiler mutlaka bir şeye dayanarak yazmışlardır.

 67. selamun aleykum ablacım.inşallah hayırlıysa olsun diyorum bende dualarınızı her zaman bekliyorum.okadar cok dua alıyorsunuzki insanların her okuduğu duanın karşılığında cenabı mevlamdan dilerim sizi cennet şaraplarına muhammet as komşu eylesin telefonunuzu dört gözle bejkliyorum.ellerinizden öperim.

 68. canım ablam sızden başka yazacak kimsem yok ne oluyor neden herşey ters bu insanlardan cenabı mevlam kurtarsın ya ablam insanlar bu kadar cıkarları için kardeşlerinin hayatını zehir edermi nasıl vicdan nasıl bir insanlık anlam veremiyorum.bıktırdım sizi belki fakat ablam nereye kadar sabır.bugün nerdeydim nasıl ayakta durdum bilmiyorum.sanki heran bayılcakmış gibiydim dizlerim tutmadı allahım o insanlara o gücü kuvveti vermse .

 69. Merhabalar sitenizi ilk defa bugün gördük ve çok beğendik gerçekten çok güzel şeyler yazıyor ve her konuda bizleri çok güzel aydınlatmışsınız. Biz iki arkadaş iş yerinde fetih suresinin açıklamalarını okurken sizin sitenizi bulduk bizimde bi kaç yardımınıza ihtiyacımız var arkadaşım 1 yılı geçti nişanlı ve hala düğünle ilgili birşey yok ortada 4 yılda anlaşmışlardı düğünleri bir an önce olması için nasıl bir dua okuması gerekir. Benimde sıkıntım ben 9 yıl biri ile anlaştım fakat olmadı ayrıldık. Bir süre kimse ile çıkmadım ne zaman biri ile görüşüp konuşsak baştan tamam oluyor fakat kısa bir süre sonra herşey bozuluyor 2-3 kişi ile ciddi olarak görüştüm fakat ortada hiç sebep yokken yollarımız hep ayrıldı şuanda kendime çok yakın hissettiğim biri oldu onunlada 1 ay kadar çok güzel görüştük konuştuk ama daha sonra hiç sebepsiz bitirdik şuanda devamlı aklıma geliyor ne silebiliyorum nede unutabiliyorum tekrar onunla olabilmek için bana ne önerirsiniz ne yapmam gerek bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim ve çalışmalarınızın devamını dilerim Allah’a emanet olun.

  • Önce hakkında hayırlı ise yeniden gelmseini isteyin birkaç gün günde 184 defa Ya Mukaddim c.c oku 232 defa Ya kebir c.c oku.Resmi varsa resimine bakarak 3025defa Ya Mücib c.c okuyun ve isteyin Allahtan

 70. merhaba.bir arkadasımın 13 yıldır cocugu olmuyndr.etkiki bir duanız varmı.yoksa 7 gün 41 fetih suresini okumak yeterli mi.

  • Cuma günü sabah hazır bir suya sağlam bir niyet ile 48 defa “Ya Macid.c.c” okuyup içine çocuk sahbiolur.bunu okumaya devam edilir.
   Evladı olmayan 4 cuma üst üste “Ya Evvel c.c” diye samimiyetle 37 defa zikretse,Allah yanınd aduası kabul olur.Tıbbi birengeliyoksa Allahın izni ile çocuk sahibi olur.

 71. kusura bakmayın bir şeyi tam olarak anlayamadım.cuma günü hazır bir suya 48 defa’Ya macid c.c’ zikrini cocugu olan bir bayan mı okuması gerekiyor.yoksa 13 yıldır cocugu olmayan arkadasım mı okuması gerekiyor.ve kaç cuma veya kaç gün böyle devam edilecek.Bu arada arkadasımın tıbbi bir sorunu yok.

  • 4 cuma okusun her cuma okumasında hiç bir sakınca yok devam etsin ayrıca başka dualardavar birde Ya Evvel c.c 37 defa okusun cuma dünleri çocuk için

 72. kusura bakmayın bir seyi anlamadım.cuma günü hazır bir suya 48 defa’Ya macid c.c’ zikrini cocugu olan bir bayan mı okuması gerekiyor.yoksa cocugu olmayan arkadasımın mı okuması gerekiyor.ve her cuma mı okunacak veya kaç gün bu zikir devam edilsin.

 73. merhaba. şimdi soracağım soruyla ilgili önerebileceğiniz birşey varmı bilmiyorum ama .. sorunum şu kilo problemim var ve kilo vermek istiyorum. çalıştığım için hiç vaktim olmuyor spora malesef ve bu kilolarımı artık vermek istiyorum. bunla ilgili esma ya da başka okuyabileceğim birşey varmıdır?

  • spor mutlaka şart en zaından evinizde hareket yapın yada sitemde Ender Saraç beyin bir bir hareketleri var onu yapın akşamları.Bunun yanında uda bir sağlık sorunu Ya Allah Ya Nafi c.c 100 defa okuyun.Nefsine sahip olmak içinde.
   Şişmanlıktan dolayı rahatsızlık çeken vucudunu taşıyamayan veya zayıflamak isteyen kimseler bol miktarda Allah veya Lâ İlahe İllallah okumalıdır.Okuma şeklinin şöyle olması daha uygundur.Okumaya başlarken Ya Allah deyip devamında Allah Allah diye okunur.Lâ İlahe İllallah okurken de bitiminde Muhammedur resulullah denilmelidir.

 74. teşekkür ederim bilgiler için. spora malesef hiç vaktim olmuyor. çalışıyorum gündüz zaten işten yoruluyorum. eve gidince yemek yapma ve yemek faslı, sonrasında bulaşıklar.. vs. bunların dışında oğlumun ödevleri + küçük bebeğim de var Allah bağışlarsa. zaten yatağa yatmak için hazırlandığımda saat 11 i geçmiş oluyor. yorgunluktan zaten elimi kolumu kaldıracak halim olmuyor. ben bol bol La ilahe İllallah çekeyim o zaman.

 75. merhaba eşim cok kindar.ve insanların kalbini cok kırıyor.kendi annesi haric,benim akrabalarıma gitmiyor ve cok soguk davranıyor.her zaman her konu da kendini haklı buluyor.ben bunaldım artık.8 yıllık evliyiz ama benim dısarı cıkmamı istemiyor.arkadasıma gitcm diyorum,surat asıyor,kızıyor.bana hangi duayı önerirsiniz.lütfen yardım edin.

 76. merhaba ben eski sevgilimden ayrılalı 1 yıl oldu ayrılırken çok ağır konuştum seni sevmiyordum vs gibi ama onu çok seviyorum şimdi aynı şehirde hava soluyoruz o kadar özür diledim barışmak istedim olmadı onu çok üzdüm ayrılırken ben böyle bir insan değilim bana geri dönmesini istiyorum en azından konuşmak iletişim kurmak istiyorum beni düşünmesini istiyorum hergün Allaha yalvarıyor namazımı Allah rızası icin kılıyorum bunun yanında yardımcı olacak barışmamızı sağlayacak bir dua , söz varmı efendim çok üzülüyorum bu duruma yardım edin şimdiden allah razı olsun sizden..

 77. fetih suresini ve duasını günde 1 kez okumaya basladım aynı zamanda kuran-ı kerimde okuyorum namazlarımı eksik etmemeye calıssıyorum hergün elimi acıp dua ediyorum yalvarıyorum Rabbime bana geri dönmesini bir yolla benle iletişime geçmesini istiyorum bana karşı sevgi beslemesini düşünmesini istiyorum ne olur bir yol gösterin efendim yapmam gerekken neyse yaparım yeterki bana geri dönsün en azından benle iletişim kursun..

 78. Bir soru:
  Doğruyu görmesi iç1n 514 defa “Ya Raşid c.c” okuyun demisiniz ama ben bu ne anlamina geldigini anlamiyorum CC ne demek? Ya Rasid bir duami? Kuranda mi bulcam?
  Aynisi kindarlığı için de “Ya Gafur c.c” gecerli?

 79. merabalar efendim sevgilimle ayrıldım haksız olan benim geri dönmesini bana ulaşmasını istiyorum ona çok büyük haksızlıklar yaptım ne yapmam söylemem lazım hangi isimlerini söylemem lazım ALLAH c.c

  • öncelikle özür dileyin ve elinizden gelen gayreti gösterin 232 defa Ya Kebir c.c okuyun. Birde 1000 defa ya Allah ya vedud ya cami c.cokuyun

 80. selamün aleyküm ablacım.ben 10 gündür çok sıkıntıdayım.5 aydır konuştuğum biri vardı.aile dostumuzun oğlu.ailesi beni çok istiyormş.çocuk da 1 senedir beni seviyormuş.bana açıldı ve ben de mantıklı olabileceğini,en azından ailemin çocuğu tanıdığını ailesini de iyi kötü bildiğini düşünerek konuşmaya başaldım.annem yeni öğrendi bu olayı ve kabul etmedi.kendilerinde sebepleri vardı.bize yakışan bir aile değilmiş gibi sırf başkaları ne der düşüncesiyle istemediler.şimdi babam da öğrendi.senin günahına giremem istersen çeğır gelsinler dedi ama o da istemıyor.annem zaten ya biz ya o diye seçim yap dedi.ben nasıl yapabiliri.onu seçsem ailemle aram bozulacak.ailemi seçsem onu çok seviyorum o da beni çok seviyor.çok çaresizim.hergün dua ediyorum.hayırlısını istiyorum ama oluru yok gibi.allaha dua edıyorum anne ve babama onu ve ailesinin sevmesi için istemesi için.ayetel kürsi okuyup arkalarından üflüyorum.ne yapmalıyım bana yardım edin lütfen.burda yazılan duaları aldım yapıcam.ama hayırlıssı olsun ve o olsun istıyrum.

  • zaten babanız razı siz babanızla konuşun gelsinler annen soar arazı olur her şey geçer ayad abir büüdverye sok anneniarzı etsin annne söznün geçmesi için 1020 defa ya Aziz c.c oku bir kaçgün birde 206 defa ya cebbar c.c oku

 81. ailem, evlenecegim kisi bazi nedenlerden dolayi istemiyor. annemle babami nasil ikna edebilirim özellikle de babami.. hangi tesbihleri cekmem lazim..

  simdiden rabbim razi ola..

 82. babam da benim günahıma girmemek için öyle dıyorum yoksa çok da mutlu değil bu durumdan.ama ben istiyorum ki herkesin gönlü olsun rızası olsn.hayırlısı deyip dumı edıyorum.ama onalrın rızasını kaznaamk için.karşı tarafı sevmeleri için nasıl bi dua okuyabılırım

 83. allah razı olsun…bi de şimdi kuzenim aradı.beni rüyasında görmüş.ben nişanlanmışım ama annem de babam da istemeyerek vermişler beni.annem demiş ki benim senin gibi bi kızım yok.mutsuzlarmış.benim üzerimde de siyah bir etek ve beyaz bluz varmış.kuzenim bana demiş ki at nişanı boşver.ama ben atmak istememişim.hayırdır inşallh ne manaya geliyor ki bu.

  • senden de Kübra ama ne sorduğunu almadım daha yeni bakıyorum yorumlara sorundaha önce ise mutklak cevap verielcektir

 84. selamun aleykum hayırdır ablam ne probleminiz var allah rızası için yazın msnm belki yardımımım olur.bugün ortanca gelin aradı gelinleri toplamış kahvaltıya .benim gibi bahtsız olan bir gelinleri var .12 senedir kapısını korkudan kimse açamıyor.hani yeğeni nişanlandı demiştim başka bir memleketli.hepsini tehtit etmiş kim o düğüne giderse kardeşlerimden ayırırım demiş yapmadığım kötülüğ bırakmam. istemediği diğer gelin içinde onunla kimin konuştuğunu görürsem veya eve aldığını evden kovarım burası benim babamın evi demiş . benim içinde demiş duyanlar duymayanlara anlatsın ona öyle şeyler yaptımki geberip gitcek utanmaz demiş utanmadan benim gül gibi kardeşime eş koycaktı kendini onun evliliği kefeni olcak herkese ibret olcak o kefeni giydiği gün kardeşim evimize kız oğlan kızla gelcek.o dul karının kim adını anarsa ocağını yıkarım. evimi barkımı satarım fakat onu yok etmek için herşey yaparım demiş.allahım ona ne can versin ne nefes ablam .ölcem kahrımdan .evlenin diyorsunuz nerde oturcaz ne evi kiraya verdiryor ne beni kabul ediyor.ek işyapıyorum oda peki iyi değil senin tanıdıkların varmı ablacım benim ek iş te destek olcak. bu yaz bende elimden geleni yapıcam artık oda benim düşmanım beni kahrımdan öldürcek. cocuğum olmasın diye neler yapıyor insanmı bu nasıl bir insan etle tırnağı ayıryor ablam dua edin ne olur hayırlısıyla yuvamız olsun.ellerinden öpüyorum.

 85. Merhaba benim sevdiğim asker yaklaşık 1 yıldır konuşuyoruz uzman çavuş muşda görev yapıyordu bingölün genç ilçesine gönderecekler ayın 8 nde baktım netten daha önce çatışmalar olmuş ben görevin iptal olması için dua ediyorum inşallah Allahın izniylede iptal olacak ama bir kaç gün sonra hasta olucm reglken okunabilirmi fetih suresi çok yardıma ihtiyacım var lütfen

 86. Nur hanım bende bingöl yayladere askerlik yaptım 1 sene oldu geleli eskisi gibi çatışma ortamı yok o taraflarda askerlim boyunca hiç karşılaşmadık o durumlarla içinizi rahat tutun derim ama yaşanılacak yer değil o bir kesin gitmesini bu yüzden hiç istemem ama rahat biryer sıkıntısı yok…

 87. ya nasıl desewm çok utanıyorum ben de ağız kokusu problemi var buu bakımsızlık olarak algılamayın günde 5 defa fırcaladığımı biliyrim mide kaynaklı bi koku gitmiyo doktorda yapacak bisey yok dedi bende caresiz kaldm artık

 88. merhabalar; benim esim malesef hapisanede ve ne kadar ceza alicagina hakim karar vericek ya 13 ay yada 3 yil 7 ay bunun icin okuyabilecegim bir dua varmi yani esimin en az cezayi alabilmesi icin, ben bu arada 4444 duasini okudum. baska ne dualar edebilirim.

  • “İnne rabbi latiyfün lima yeşaü”
   Ayet-i kerimesi her gün (100) defa okunmaya devam edilirse Allah’ın izni ile en kısa zamanda hapisten kurtulur.

 89. merhaba ben hayatımda 5-6 sene önce ve şimdi ikinci kez birine aşık oldum..onlarda bana aşık oldular ama birine hayır dedim.başkasıyla istemeden sevmeyerek evlendi diğeri de benden 5-6 yaş ufak. ama oda olsun istemiyorum sırf yaştan dolayı.ilkini hiç unutamıyorum.ikici aşık olduğum kişinin yaşından dolayı olmıcak diye çok üzülüyorum.onu çok özlüyorum..KARASEVDADAN kurtulmak istiyorum.çünkü şuan onu severken hiç bir erkeği sevemiyorum.ve artık evlenmek istediğim için sadece evli olduğum erkeği sevmek istiyorum.parmağımda evli olduğum eşimin yüzüğü varken kalbimde başkasını sevmekten korktuğum için bana onları unutturacak bir dua önerir misiniz?

  benim teyzelerim kıskançlıklarından dolayı bütün kısmetleri mi bozuyolar.ve bunu gizli yapıyorlar.bende bir şekilde beni oğluna isteyen kadınlardan bunları duyuyorum..bunların bana her türlü kötülüğü yapabileceklerini düşünüyorum büyü gibi.yanıma gelen delikanlılarında benimde basiretim bağlanıyor.konuşamıyoruz.onlar benim onları beğenmiceğimi düşünüyolar bende onlar beni beğenmez diye düşünüyorum.ilk aşık olduğum delikanlı 8 seneden fazla peşimde koşmasına rağmen ona aşık olmama rağmen ikimizde bi laf edemedik.inanın basiretim bağlanıyo ve aşık olduğum halde konuşamıyorum.nefret ediyomuş gibi davranabiliyorum.bu halimden kendi kendime ürkmüştüm.bende büyü olduğunu düşünüyorum.çoğu kısmetimi hep bu yüzden kaçırıyorum..BÜYÜ varsa bozabilcek tesirli bir dua önerir misiniz?

  Derslerime çalışamıyorum.zihnimi hiç toparlayamıyorum.içime istek gelmesi hangi duayı okumalıyım.

  Hayırlı bir eş için hangi duaları önerirsiniz?

  • Kısmet kapalılığı için dualar var sitemde bakın büyü olduğunu dşşünüyorsanız bir bardak suya 5000 defa ya rakib c.c okuyun için.ayrıca eski aşkınızı unutmak için 365 defa her gün Ya Celil c.c okuyun.evlenmek ve kısmetinizin açılması için her sabah 489 defa Ya Fettah c.c 573 Ya Bais c.c okuyun.21 defa Taha suresinin ilk 12 ayetini okuyun.cuma günü cuma suresini 18 defa okuyun

 90. çok teşekkür ederim.zihnimi derslerime verebilmek ve ders çalışma isteği gelmesi için hangi duayı önerirsiniz.bu kıskanç insanları ve unutamadığım kişileri kafama takmaktan bitirmek olduğum ünv. son sınıfı bitiremicem böyle giderse.zihnimi toparlayabilmek için hangi duaı önerirsiniz.

  gözümde göz tembelliği var.ve gözlerim gittikçe bozuluyo.göz sağlığım için okuyabileceğim bir dua var mı?

  • Hafızası zayıf olan kimseler her gün 1600 kere “Ya Hadi celle celalühü” zikrine devam ederlerse ve dua ederlerse hafızası kuvvetlenir ve anlayış kabiliyeti artar.

   Ayrıca: 5 Vakit namazlardan sonra 256 kere “Ya Nur celle celalühü” okur birde Nur süresinin 35′nci ayet-i kerimesini okuyanın zihni açılır.Hafızası kuvvetlenir.

   Ayrıca 5 vakit namazlardan sonra 400 kere “Ya Hadi celle celalühü “zikrine devam edenler bütün işlerinde başarılı olurlar ve haklarınd hayırlı olmayan işlerede girişmezler.

 91. büyü olduğunu dşşünüyorsanız bir bardak suya 5000 defa ya rakib c.c okuyun demişsiniz.her gün mü okumalıyım.ya da kaç gün kaç ay??

  göze şifa için duayı okumalıyım?

 92. fetih suresini 7güdemi 41defa okuyacagız yoksa birgün içinmi 41 defa okunacak şimdiden Allah razı olsun cevabınız için

 93. iyi akşamlar..fetih sureşinı araştırırken buldum sizi..3,5 yıllık evliyim..8 aylık da bebeğim var..eşimle 10 gündür ayrıyız..evi bırakıp gitti..annesi baştan beri istemedi evlenmemizi biz ona rağmen evlendik..şimdiye kadar da bi problem yaşamadık eşimle..ama 2 ay önce bize gelip bana hakaretler edip gitti..ne olduysa ondan sonra oldu..hep ailesini yanında oldu..en son kavga ettik ve eşyalarını alıp çıktı gitti..ailesi boşanmasını istiyor..10 gündür ne aradı ne de çocuğunu gördü..bana yardımcı olursanız sevinirim..

  • Allah yardım etsi neden sorumluluk alamıyacak ise evlendi acaba onlarda vicdan yoku ortada bir çocuk var.Allah hidayet etsin onları canım. 232 defa ya kebir c.c okumaya devam et.114 defa ya cami c.c oku.Ayıca 1000 defa Ya Allah Ya Vedud Ya Cami c.c oku.

 94. ben de anlayamadım..onların ağzına bakıyo şuan..bebeğime üzülüyorum sadece,nasıl görmeden durabiliyor.nasıl merak etmiyor bilemiyorum..bunları her gün mü okuyacağım..

 95. selam herkeze hayırlı kandiller sayın yinetici benim bi tahatsızlığım var doktorlar psikolojik diyor fakat tedavi olmama rağmen iyileşmedi senelerden beri ilaç içiyorum ve hiç bir işe yaramıyo ben herşeyden çok tiksiniyorum bişeyi ellemek dokunmak istemiyorumkimseye gidemiyorum 2 seneden beri evden hatta odamdan dışarı çıkamıyorum ellerimi çok fazla yıkıyorum saatlerce banyodan çıkamıyorumellerim yıkamaktan yara oldu artık yemek bile yiyemez oldum tiskiniyorumne yapçağımı bilmiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim allah hepinizden razı olsun

  • TAKINTI HASTALIĞI KARDEŞİM MUTLAKA DOKTORA DEVAM EDİN AMA DUA İLE TEDAVİ YÖNTEMLERİNİ DENE PSİKOLOJİK RAHATSIZLIKLAR İÇİN DUALAR VAT SİTEMDE OKUYUN SUYA İÇİN 7 GÜN YADA 21 GÜN DEVAM EDİN

 96. hayırlı kandiller..bnmde size bir sorum olacaktı nişanlım evlenmemize yakın beni bıraktı saçma bahanelerle ne söylediysem fayda etmedi resmen yalvardım hala geri dönmüyor bunu için sevdiğim insanın geri dönmesi için yapmam gereken nedir ve hangi duayı okumam gerek faydasını Allahın izniyle görürüm şimdiden teşekkür ederim.

 97. Merhaba;
  Ben 8 Haziran 2013′de SBS sınavına gireceğim ve gerçekten gönülden istediğim bir lise var. Kazanmak istediğim lise 385 puan ben ise deneme sınavlarından 360-380 alıyorum. Ama gerçekten bu liseyi gönülden istiyorum. Sınavımın iyi geçmesi için ne yapmalıyım? Sınava girerken ne yapmalıyım? İstediğim liseyi tutturmak için ne yapmalıyım? Çok stres yapıyorum hem de çok. Yardımlarınızı lütfen esirgemeyin.

 98. merhaba.benimde derdim burada okuduklarımıma benziyor…5 yıldır beraberliğim vardı birisiyle evliliğe adım attık,fakat sebepsiz ayrıldık hiç haber alamıyorum ikimizde guru yapıyoruz.uzun süredir ayrıyız ama gönlüm onda başkasını gözüm görmüyor.çok dua ediyorum rabbime yalvarıyorum çekmediğim zikşr etmediğim dua kalmadı…bazen hayırlısı değil allahım bilir diyorum ama üzüntüme yenik düşüyorum sonra mutsuzum çok:(((((düzenli okumam gereken dua ya da yapmam gereken bir şey varmı acaba?…

  • Öznur dediğini gibi Allah nasip ettiyse ve hayırlı ise olur.Eğer birleşmek nasip ise her gün 114 Cami c.c oku.100 Ya Kadir c.c

 99. hayırlı akşamlar ablacım ben 10 yıllık evliyim ama eşimle birlikte olamıyorum korkuyorum ama birde hocaya gittiğimde bize bağlama büyüsü yapılmış o yüzden birlikte olamıyormuşuz bana yardımcı olurmusunuz

  • Nilüfer kardeşim.Bir kişiye büyü yapılırsa evlenme ve işleri ile olan kısmeti bağlanır.Özellikle eşler de bağlanabilir ki,bu takdirde birbrlerine ilği duymaz hale gelirler ve az bir zamn sonra da boşanırlar.Çünkü bağlı kimselerde evliliğin temel nedenlerinden biri olan cinsel ilişki yapılamaz hale gelir.Kadın ve erkekte isteksizlik olur.Bağlı kişi işini gücünü yapamaz hale gelir.Sürekli tembellik yapmak,yatmak,uyumak ister.
   Büyü yoluyla yapılmış her türlü bağlılığı çözmek ince şöyle niyet edilir.
   “Niyet ettim,üzerimdeki her türlü bağlılığın çözülmesi,kötülüğün kalkması,kısmetimin açılması ve işlerimin açılması.”
   Eğer işlem başkası adına yapılacaksa anne adıyla birlikte sözkonusu şahsın ismi birlikte söylenerek (Aişe kızı Emine,Fatma oğlu Ali gibi)niyet edilir.Bundan sonra,pamuktan yapılmış yorgan ipliğine,çekince çözülebilecek şekilde 221 veya buna gücü yetmezse 21 veya 40 veya 70 düğüm atılır.Her düğümü çözerken besmele çekilerek birine Felak ikincisine Nas suresi okunur ve düğümler çözülür.Düğümler bitince Allah’ın izniyle her türlü bağlılık da çözülmüş olur.
   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)

 100. ama size şöyle bişey söyliyeyim evimin heryerinde domuz yağı sürülmüş yatağımda elbise dolabıma ayakkabılığa aklınıza gelebilicek her yere hatta bir poşet içersinde evimin en gizli yerine bir yağdolu katı yağa benzeyen bir poşette buldum ne kocamın nede bennım kocamla bir birimize karşı bir ilgimiz yok 11 ay ayrı kaldım yapılan her şeyi bozdurduk her şey yoluna girdi ama yaklaşık 4 aydır yine aynı soğukluk başladı allah razı olsun parayla işi olmayan sevap için bakan bir hocaya gittim ve hocanın bana söylediğikelime büyüleri tekrarlamışlar bana yardım edin nolur

 101. mrb beni geçen on beş gün önce ailemin istediği biriyle birbirimizi gördük görücü usülü ben beğendim hep rabbimden istediğim insanı belki karşıma çıkardı o beni beğendimi bilmiyorm on beş gün geçti halen bir haber yok bende ne yapıcağımı bilmiyorm benim için hayırlısımı onuda bilmiyorm merak içideyim bana yardımcı olurmusunz allah rızası için

  • Hayırlı yada hayrısız Allah bilirkardeşim ama hader geşmesi için 184 defa Ya Mukaddim c.c 100 defa Ya kadir c.c okuyun.180 defa Ya Semi c.c

  • 4 cuma sela vakti 1000 defa Ya Evvel c.c okuyun .Bunun yanında sitemde bu konuyla ilğili yani çocuk isteyen çocuğu olmayanlr için dualar var onları okuyun

 102. hayırlı akşamlar ben 3 yıllık evliyim ve cok güzel giden bir evliligiim var ama bir eksigimiz var oda çocugumuz yok bilimsel olarak biraz sorunuz var onun için dua etmekten başka yapıcak bişeyimiz yok sizce hangi duayı okumam daha iyi olur cevaplarsanız cok sevinirim hayırlı akşamlar.

  • Elisa Allah hayırlı olacak ise sağlık olacak ise nasip etsin.bu şekilde niyet ederek 4 cuma sela vakti 1000 defa Ya Evvel c.c oku sitemde bu konuyla ilğili dualar var bakarsanız..

 103. teşekkürler cevabınız için ben birşey daha sorucaktı yazışmararınızı okudum ama hamilelik için yazılan bir dua göremedim nasıl bulabilirim yardımcı olursanız çok mutlu olurum birden benim sizden bir ricam var yarın kandil şimdiden kandiliniz mübarek olsun ben sizden dua etmenizi istiyorum ama sadece kendim için degil benim gibi olan çok arkadaşım var onlar için de istiyorum rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah

  • ederim inşallah hepinize kandil akşamı…
   Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
   Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur.
   Bu konuda Kur’anı Kerim’de geçen Zekeriya Aleyhisselam’ın duası çok makbuldur.Çünkü Zekeriya Aleyhisselam’ın duasını Allah kabul etmiştir.

   “Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semidduai”

   “Rabbim,bana katından tertemiz bir soy armağan et.Doğrusu Sen,duaları işitensin.”(Al-i imran 38)

   Kaynak:Dua kitabı (Albülkadir Dedeoğlu)

 104. cevabladıgınız için allah sizden razı olsun rabbim evlat isteyen herkeze nasip etsin inşallah tabi bunların yanında banada dualarınız için şimdiden sagolun rabbim dualarımızı kabul etsin iyi akşamlar.

 105. hocam ben c.tesi başladım fetih süresine ama salavat getirmeden başladım bi sakıncası var mı .yoksa yeniden mi başlamam lazım bana yrdımcı olun

 106. selamaleyküm 15 senedir evliyim ama 7 senedir aldatılıyorum eşim başka kadınla yaşıyor ama düzenli olarak değil benimle ise 4 senedir beraberliğimiz yok 3 çocuğum var eşim benden ayrılmayı düşünmüyor fakat bir evin içinde ayrılmış odalarda yaşıyoruz tamamen birbirimize karşı yabancı gibiyiz şunuda belirtim 7 senedir aldatılıyorum ama ben 4 sene oldu anlayalı ayrı yemek yeriz ayrı yatarız bir araya gelmemeye dikket ediyoruz sizden ricam eşimin karşı tarafa soğuklugu için bana tamamiyle dönmesi için ne yapmam gerektiğini soruyorum allah razı olsun

  • BUNUNU İÇİN SİTEME GİRİN BİR ÇOK DUA VAR KARDEŞİM ONLARDAN BİRİNİ YAOABİLİRSİNİZ.2 REKAT NAMAZ KIL ALLAH RIZASI İÇİN,SONRA 5000 DEFA YA VEDUD C.C OKU DUA ET.
   YASİNİ ŞERİFİ 7 KERE 7 ŞEKERE VEYA ÇİKOLAT YADA SEVDİĞİ BİR TATLIYA OKU AMA HER MÜBİNE GELİNCE ŞEKERE ÜFLE.ANNESİNİ İSMİNİ SÖYLEYEREK ….ŞUNUN OĞLU ŞUNUN KALBİNİ BANA ÇEVİR.7 DEFA YASİN VE HER MÜBİNDE BÖYEL YAPACAKSIN.7 ŞEKERE

  • evet başlayabilirsini ister bir tane siter 3 yada 7 defa yada okuma usulü şeklind eokuyun.7 günde 41 defa Fetih suresi okuma usulü var

 107. siteniz çok güzel çok sağolun hocam nasılsınız inşallah iyisinizdir. ben size birşey danışmak istiyorum bana güya güvendiğim biri dua verdi nuska şeklinde annem yaptırdı kötülüklerden korusun diye dedi bende aldıım ama sonra şüphelendim açtım arapça bilen insanlara götürdüm okuyamadılar bir sayfa dolusu yazılar çember içine alınmış yazılar vesayireler var benim bunu başka okutacak tanıdığım bir kişi yok bana yardımcı olmanız mümkünmüdür tarayıcıdan taratıp size yollasam bana yada yol gösterirmisiniz?ben bunun iyi niyet dışı yapılmış oldugunu sanıyorum çünkü.teşekkür ederim şimdiden

  • AYFER KARDEŞİM BEN HOCA DEĞİLİM BU AÇIDAN YARDIMCI OLAMAYACAĞIM BEN ELİMDEKİ KAYNAKLARDAN YARDIMCI OLMAK AMACIYLA DUA PAYLAŞIYORUM.EĞER ŞÜPHE İÇİNDE İSENİZ ONU DENİZE ATIN KENDİNİZ DUA EDİN BİLDİĞİNİZ ANLAMI OLAN DUALAR

 108. iyiakşamlar ben evlenmek için bir dua istiyorum gelen görücülerim beni beyeniyor veya ben beyeniyorum ama ne hikmetse olmuyor bana önerebileceğiniz bir dua varmı acaba

 109. Merhabalar hayırlı günler olsun inşallah ben birşey öğrenmek istiyorum önceki yorumlarınızı okudum 786 defa suya besmele okuyun 7 gün boyunca yada resmi varsa okuyun demişsiniz hergünmü 786 kere okuyacaz yoksa bunu 7 güne mi bölerek okuyacağız

 110. eşim beni üzüyor benimle aynı yerde çalışmak istemiyo ben ak desem okara diyo beni anlaması için hangi duayı okumalıyım

 111. fetih suresinin tamaminimi okumamiz lazim hergun 7 defa 7 gun bide esim cok sinirli herseye kiziyo kendinin dediyi olsun istiyo onun icinde bu dua istiyorum simdiden allah razi olsun

  • siniri için 88 ya Halim c.c okuyun.her günister her gün 7 defaister 7günde 41 defa okuyun.okumausulü var sitemde

 112. hayırlı cumalar uzun zamandır evladımın sağlığıyla bir sıkıntım var inşallah önümüzdeki pazartesi günü kurtulucam allahın izni ile tahlilimizin temiz çıkması için geceler boyu kaza namazlarımı kıldım tesbih çektim bol bol vaktim allaha ibadet etmekle geçti rabbimden yardım diliyorum sıkıntılıyım ama umudum da var çünkü allahımız var sizden de evladım için dua istiyorum ve okuyan insanlardan da dua etmelerini istiyorum oğlum henüz altı buçuk yaşında allah kimseye evlat acısı göstermesin rabbim kimseyi evladıyla canıyla ciğeriyle sınamasın bu dünyada ciğer ateşi öteki dünyada cehennem ateşi ile yakmasın allahım sen yardım et sen dualarımızı kabul et sana sığındaım yarabbim paYLAŞMAK İSTEDİM FETİH SURESİNİN MEALİNE BAKARKEN RASTLADIM SİTENİZE Bİ YAZAYIM DEDİM HERKESİN DERDİ HERKESE BÜYÜK DİĞER SIKINTILARIM İÇİN HAYIRLI İSE OLSUN HAYIRSIZ İSE OLMASIN DİYORUM BEN HEP AMA BU EVLAT BAŞKA HİÇ BİR ŞEYE BENZEMİYO EVLADIM İÇİN ALLAHIMDAN ŞİFA DİLİYORUM TAHLİLİMİZİN TEMİZ ÇIKMASINI DİLİYORUM İNŞALLAH ALLAH YÜZÜMÜZE BAKAR BİZİ AYDINLIĞA ÇIKARIR AMİN

  • Emine kardeşim mutlulugunsifresi facebook sayfama gel toplu dua edelim çocuğuna bu dualr makbudür oradan bana mesaj at

 113. slm size gördğm bi rüyayı yorumlamanızı istyrm ya rüyamda sanki şu Yunanlıların dövüş düzenlediği bi arena gibi bir yerdeydm sonra karşıma bu mitolojideki gibi şeytanlar çıkıyordu bende ayetel kursi okumaya başlıyrdm o sırada şeytanlar benden uzaklaşyrlardı fakat ayetel kursiyi yarıdan sonra unutuyordm ve şeytanlar bunu anlayınca yine bana yaklaşıyorlardı.bende korkudan bu defa bolca salawat çekmeye başlıyrdm bu defa benden uzaklaşıyrlardı. daha sonra arenanın sonuna doğru gittğmde şu kralların oturdukları yer warya orda hz. Mevlana oturuyrdu bana bşyler anlatyrdu bende gülyrdm daha sonra hz. mewlana bana arkaya doğru yürümemi istedi.

 114. selamun aleykum ablacım benım bır sorum olacaktı ben 4 sene boyunca bırıyle konustum son 3 ayda benden asırı derecede sogudugunu hıssedıorum onn hıç umurunda bıle deılım sankı benı sevmıo istemıo gbı hıç umurunda deılım ben onu çoook seviorum onsuz yapamam ne yapmam lazım bana geri dönmesi için ne olur bana yardımcı olun allah razı olsun şimdiden

 115. s.a bende fetih suresinin faziletini duyup okumaya başlayanlardanım.ben sözleşmali olarak çalışan aile sağlığı elemanıyım.ağustosta sözleşmelilere kadro geliyo bizi kapsayıp kapsamayacağı belli değil.yapılacak herşeyi yaptık.türkiye genelinde 4000 kişiyiz.bizide kapsaması için hangi duaları okumalıyız:)

 116. slm ben hergun 40 gun boyuncA fetih suresini okuyacagim bana zarar verenler var onlarin defolup gitmesi icin namaz kilmadan 40 gun boyunca okusam o insan buralardan benden defolup gidermi

  • SUNAY HANIM ETKİS OLUR HER DUANIN AMA BUNUN İÇİN BAŞKA DUALR VAR BAKIN SİTEME CİNERDEN KURTULMAK İÇİN CİNLERİ UZAKLAŞTIRMAK İÇİN CİNLEREN KORUNMAK İÇİN

 117. Selamun Aleykum ablacigim ,

  Biz evlendigimizden bu yani soyle bir baktim genelde kit kanaat gecinen bir aileyiz, bir ara durumuz duzeldi sonra yine kotuye gitti. Bekarligimdan bu yani maddi sorunumuz hiic bitmedi babam iflas etti cok seyimiz gitti.. Simdi de satilmasi gereken calismayan bir is yeri var zararsiz bir sekilde satilsa borclarimiz kapanir.. Ama yoksa haciz gelcek.. Evi de satmak istiyoruz iki yildir satilmiyor.. 7 karinca duasi hergun okumadim ama dort duvarina karinca duasi yapistirdim.. Yinede okumam gerekiyormu ?

  Bana buyu yapilmisti bunu bekarken cikarttirdik fakat etkisi kaliyormu ? Cunku benim stresim sinirim hala gecmedi fazlalasti,
  Sinirim olmasin kuzu gibi olayim cevremdekileri kirmiyayim.
  Aslinda cok sey var yazcak ama hepsini bitiremem..
  Bana yardimci olurmusunuz ? Beraber yapilmasi gereken bir dua varsa bir ay sonra bir adam dukkan icin konusmaya gelcek biran evvel satilsin borclarimiz kapansin.. Allah razi olsun sizden

  • Sen kardeş karınca duasın ı 7 defa her gün okuyun…
   büyü için 5000 ya rakib c.c okuyup suya etrafa serpin ve için sizlerde..
   sizin stres için 88 ya halim c.c 1286 ya Gafur c.c
   1286 ya Gaffar c.c okuyun

 118. iyi günler sizden yardımcı olmanız için bir dua istiyorum.. babam alkol kullanıyor ve evde huzurumuz yok bunu bırakması için nasıl dua etmeliyim..şimdiden teşekkür ederim aydınlatırsanız benı..

  • sınavdabaşaşrı için sitede bir çok dua var gulay kardeşim.101 inna fetahna leke fethan..184 ya mukaddim c.c 37 ya evvel c.c okunabilir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>