Evlilik için Cuma suresi

Helalinden hayırlı bir evlilik için Cuma suresi 18 defa okunur.

 Bismillahirrahmanirrahim

1. Yüsebbihu lillahi ma fissemavati ve ma fil’ardıl elmelikilkuddusil-’aziyzilhakiymi.
2. Huvelleziy be’ase fiyl’ummiyyiyne resulen minhum yetlu ‘aleyhim ayatihi ve yuzekkiyhim ve yu’allimuhumulkitabe velhıkmete ve inkanu min kablu lefiy dalalin mubiynin.
3. Ve ahariyne minhum lemma yelhaku bihim ve huvel’aziyzulhakiymu.
4. Zalike fadlullahi yu’tiyhi men yeşa’u vallahu zulfadlil’azıymi.
5. Meselulleziyne hummiluttevrate summe lem yahmiluha kemeselilhımari yahmilu esfaren bi’se meselulkavmilleziyne kezzebu biayatillahi vallahu la yehdiylkavmezzalimiyne.
6. Kul ya eyyuhelleziyne hadu in ze’amtum ennekum evliyau lillahi min duninnasi fetemennevulmevte in kuntum sadikıyne.
7. Ve la yetemennevnehu ebeden bima kaddemet eydiyhim vallahu ‘aliymun bizzalimiyne.
8. Kul innelmevtelleziy tefirrune minhu feinnehu mulakıykum summe tureddune ila ‘alimilğaybi veşşehadeti feyunebiiukum bima kuntum ta’melune.
9. Ya eyyuhelleziyne amenu iza nudiye lissalati min yevmilcumu’ati fes’av ila zikrillahi ve zerulbey’a zalikum hayrun lekum in kuntum ta’lemune.
10. Feiza kudıyetissalatu fenteşiru fiyl’ardı vebteğu min fadlillahi vezkurullahe kesiyren le’allekum tuflihune.
11. Ve iza reev ticareten ev lehveninfaddu ileyha ve terekuke kaimen kul ma ‘ındallahi hayrun millehvi ve minetticareti vallahu hayrurrazikıyne.

Aıntıdır.

Arama etiketleri : cuma suresi,CUMA SÜRESİ NE İÇİN OKUNUR,fetih suresi niçin okunur,cuma suresini 18 defa okumak,cuma suresi 18,cuma suresi ne zaman okunur,cuma suresi 18 defa okumak,18 defa cuma suresi

53 “Evlilik için Cuma suresi

 1. 2 rekat tövbe namazı kılıp 18 defa Cuma suresini okudum. Zor oldu biraz ama. Dua ettim. Allahtan hayırlısını diledim ve sevdiğim insanı hayırlısıyla bana dönmesini diledim.
  Bu duayı kaç kere yapmak gerekiyor? Bir kere yeterli mi?
  Rabbim herkesin dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah.

  • ii aksamlar hocam benm bir sewdqm war ama imkansz biri akrabayz annemn akrabasi oglann annesi beni istemyrms bir yildr knsyrz oqlanda bnmle.ewlnmk.istyr ama annesi olmas diyor bna dua werrmsnz lutfen Allah razi olsn qnlunuzn muradi olsn.

  • Mutlulgunşifresi facebook sayfam var orada beğene bilirsiniz yada sizmesaj atın yada arakadaşlık gönderin kabul edeyim.

  • 200 defa her gün Kulya suresini okumuya devam et.
   aşağıdaki dayı da okuyabilirsin

   Bismillahirrahmanirrahim.Allahümme inna nes’elüke minen n’meti temameha.Ve minel ısmeti devameha.Ve miner rahmeti şümuleha.Ve minel afiyeti husuleha.Ve minel ıyşi erğadehu ve minel umri es’adehu ve minel ıhsani etemmehu ve minel in’ami eammehu ve minel fadli a’zebeh.Ve minel lutfi enfeah.Allahümme kün lena ve la tekün aleyna.Allahümmahtimbis seadeti acalena ve hakkık biz ziyadeti amalena vakrun bil afiyeti ğuduvvena ve asalena vec’al ila rahmetike mesıyrana ve mealena.Vasbüb sicale afvike ala zunubina.Vemnün aleyna bi islahı uyubina.Vec’alit takva zadena ve fi dinike ictihadena ve aleyke tevekkülena va’timadena .Allahümme sebbitna ala nehcil istikameti ve eızna fid dünya min mücibatin nedameti yevmek kıyameh .Ve haffif anna sekılel evzar. Verzukna ıyşetel ebrar. Vekfina vasfir anna şerral eşrar. ve a’tık rıkabena ve rıkabe abaina ve ümmehatina ve ıhvannina minen nari bi rahmetike ya aziyzü ya gaffar.İnneke ala külli şey’in kadirun ve bil icabeti cedir. vel hamdü lillahi rabbil alemin.

 2. 6 yıllık evliyim iki tane çocugum var.ama eşim bemden artk biraz sogudu ve beni aldattı.eşimi kendime baglamak ve aşık etmek istiyorm banada bir dua verirmisiniz allah razı olsun..

 3. Hayırlı günler Zeynep Hanım,öncellikle böyle bir işe giriştiğiniz için ne kadar teşekkür etsek azdır.Benim sorunum da eşimle iş yerinde çalıştığı bir kızla konuşmaya başladı şükürler olsunki Rabbim bana bunu gösterdi sürekli rüyamda görmeye başladım ve artık dayamadım telefonunu karıştırdım kızın ismini telefonda erkek ismi diye kaydetmiş ben olayı çakmayım diye. Ben bunları uyardıkca hala görüşmeye devam ettiler şimdi kız memur olmuş işten çıkmış.Eşim yapmıyorum diyor ama ben güvenmiyorum çünkü çok canım yandı o kız için okadar çok dayak yedimki ertesi sabah kafam,gözüm mor bir şekilde işe gelirdim kucamğımda çocuk.Allaha şükürler olsun iyi bir işim ve kariyerim var ama neyaparsam yapım unutamıyorum.Bunlar benim bir senemi çaldı herşeyiyle çok mücadele ettim şimdi oğlumun üzerine yemin ediyor yapmıyorum diye ama aklımdan söküp atamıyorum.Çok dua ediyorum sizden de dua bekliyorum.Allaha emanet olun.Sevgilerimle….

  • Affetmek ve unutmaya çalışmak ve güvendğini göstermek..gerekir eskiye takılmayı bir daha yapmaması için her gün 161 defa Ya Mani celle Celalühü oku…Herkese şaşabalir okız da gittiyse artık yuvanı kurtarmaya çalış ve sende kendine önem ver bak…

 4. Selamünaleyküm. Öncelikle sitenize hergün ziyarette bulunup dualarınız okumama vesile oluyorsunuz,Allah razı olsun. Derdimi anlatacak olursam; beni benden çok düşünüp seven biri var ve bana bunu hergün dile getiriyor fakat benim ona olan duygularım aşka dair değil,insan olarak çok seviyorum sadece. Ve hergün onu üzgün gördüğümde kahroluyorum. Ne yapabilirim? :( Bir insanın üzülmesine vesile olmak kadar kötü bişey yok ve ben bu durumdan çok rahatsızım. Okunacak dua var mıdır? Onun beni sevmemesi için mi dua etmem gerekir yoksa benim ona karşı sevgimin aşka dair olması için mi dua etmem gerekir?

  • İkiizde bekarmısınız? bunu bilmyorum onun sevmesi sizineden rahatsız ediyor bilmiyorum siz evlimsiniz.Evliyseniz onun sizden uzaklaiması için dua edin yok değilseniz sizi bu kadar seven birine karşılk vermeni zkadar doğal birşye yok.

 5. Sitenizi çok beğendim ne güzel insanlara yardımcı oluyorsunuz ALLAH razı olsun banada yardım edin beni sevmeyen kıskanan ve bu yüzdende bana düşman olan çok kişi var lütfen banada yardım edin bu tip insanların şerrinden korunmak için tesbihle çekeceğim yada edebileceğim dua varmıdır acaba şimdiden teşekkürler bu konudan dolayı çok zordayım hergünüm sıkıntıda.

  • YA MANİ OKUYUN 161 DEFA HER GÜN VE ONALRIN ŞERRİNE MANİ OLAMSINI İSTEYİN ALLAHTAN VE AYETEL KÜRSİ NOKUYUN HER GÜN 10 DEFA YA HAFIZ C.C

 6. slm benim benim sevdiğim kişi aramızda hiç sorun yokken aniden ilişkimize aravermemiz gerektiğini söledi ve gitti ne oldu anlayamadım onu geri kazamak istiyorum ne yapmalıyım çevirgel duasını okumam yeterlimi acaba
  yıldız

 7. benim için sizlede dua edin arkadaşlar onu çok seviyorum asla kaybetmek istemiyorum şimdiden alllah hepinizden razı olsun

 8. hocam allah razı olsun bende 1 yıldır siteye girip duaları okuyorum.hep dua ediyorum allahı seven insanlarla olmak için ama hep dinden uzak yerlerde çalışmak nasip oldu namazlarımı kulmakta çok zorlanıyorum.ne yapmam gerekir

  • kardeşim mümkünse işinizi helal olan yolda seçerseniz içi olur.Yardım isteyin Allahtan ben senin razı olmadığın biş işte açışlamk sitemiyorum bana helal yoldan rızık kazancağım bir iş nasip et diye.100 Ya kadir c.c 100 Ya zül celali vel ikram okuyun

 9. Cox beyendim, teshekkurler.Amma bir shey aydin deyil, “ya vedud”, “ya kerim” sadece bir kelammi, ya bele bir sure var? Yemeye, suya okunmasi ne demek?

 10. s a banada yardımcı olurmusunuz sevdıgımle cok ıyıydıyk bıan da hersey bozuldu cok kötüyüz ayrıldık tekrar herseyın yoluna girmesı için bana yardımcı olurmusunuz dua edermısınız allah razı olsun

 11. hayırlı günler.ben memleketimde yaşamak ıstıyorum ama benim eşim razı olmuyor.onun memleketındede ben yapamıyorum.çok sıkıntılanıyorum.ben nasıl bır dua edebılırm yardımcı olurmuzunuz lutfen.

  • orasıd ammeleket ama kardeşim orada nasıl olacağını biliyormusun ama isterken Alahım orada huzurlu mutlu oalcak siek diye niyet et 41 kadir suresi 100 ya kadir c.c oku

 12. S.a hocam.siteniz cok guzel.Allahrazi olsun.benim sorunum esimle.1.5 yillik evliyiz.karisi olarak benim duduncelerimi.isteklerimi.hissettiklerimi onemsemez.deger vermez.ama bir baskasinin sozunu dinler dusuncelerini onemser uygular.sozlerim aci geliyor.ailesine babasina kardeslerine cok duskun onlarin yanindw beni gormez onemsemez.bu durumdan nasil kurtula bilirim.ne yapabilirim.evde iki yabanci ne konusur ne cocuguyla ne de benle ilgilenir.afedersiniz ama sadece yatakta karisi oldugumu hatirlar.karsi koyarsamda cok gunah oldugunu biliyorum fakat bu hareketiyle de kendimi kullanilmis gibi hissettiriyor bana.Allahim su mubarek ramazan ayinin huemetine yardim istiyorum.

  • Bunun için her gün 232 ya kebir c.c yiyeceklerinize okuyun.ayrıca Ya Veliyy c.c içtiğiniz suay yemeğe okuyun konuşurken içinizden ya veliyy okuyun.161 ya mani c.c özellikle yatakta iken içinizden okuyun

 13. Hocam ALLAH RAZI olsun.yardimiz icin butun isimleri 232 defa mi okucam.2.mesajda ne demek istediginizi tam olarak anlayamadim.kusura bakmayin.biraz toparlayabilirmisiniz.Tesekkurler.

 14. selam hocam ben severek evlendım aılesı benı garıban ve dul dıe esımle ıstemedıler bızde kactık kactıgımız halde ne ıstedılerse aldık sırf esım aılesıne bana geldıyı ıcın mahcup olmasın dıe onun onurunu dusunduyum ıcın ama kaza yaptım ıssız kaldım borclar doldu odeyemez oldum hocanın bırı sende buyu var on kerede evlensen bosanırsın dedı esımle tartıstık annesıne gıttı ama sımdı bosan dıe baskı yapıolar esımde karamsar donerde yıne odeyemessek dıe napım bı care

 15. esım donersem sankı odeyebılırmıyız dıor aılesı borcunuda ustlendı bana dolandırıcı dıe mubarek gunde etmedıklerı hakaret kalmadı esımın hatrına sustum ama esım benı artık aramıor bıle tgelefonuda kapalı donersen bızı sıl dıe tehtıt ettıler bız ayrılalım en ıyısı dıor sasırdım hocam hep dua edıorum ınternette arastırıorum ılk gunler dekı gıbı olmayı cok ıstıorum onu cok ama cok sevıorum fakırlık allahtan deılmı carem nedır hocam eylule kadar care bulamassam yuvam yıkılacak sımdıden ALLAH RAZI OLSUN HERKES DUA ETSIN BANA LUTFEN DIN KARDESLERIM DUA EDIN ESIMI COK SEVIORUMONSUZ OLAMAM BIRTARAFTA ZENGIN BIR AILE DIER TARAFTA AC TEK BASINA KOCA kız aılesıne soz gecıremıor ya ben odeyemessem hapse gırersem dıe korkuor KADIR GECENIZ KUTLU OLSUN BU ARADA SIMDIDEN ALLAH RAZI OLSUN ALLAHA EMANET OLUN

 16. S.a hocam sitenizi cok beğendm .ve bende plan sıkntima bir dua istiyorum.yillardr sevdğim bir insan var .normalde ben yurt dişindayim ve imkanszlklara rağmen rabbim bizi kavuşturdu.ama oda beni çok sevmesine rağmen cok ii temiz br yureği olmasna rağmen saçma birçapkligi var ve bazen tannmaz halde .değişiyor anlam veremiyorum .geçmişte çok sey yapti ve şuan brakmis olmasna ragmen yinede guvenwmiyor evlilkk adimk atmada çekiniyorum.onun bu huyundan kurtarmak ve tamamen bana bağli olmasini saglayacak bir dua varmi çok ihtiyacm var kafam çok karişk çok seviyorum gidemiyorum bir yandan da çok düşunuyorum hocam napmam.lazm .

 17. Merhaba ben erkek arkadasimla 1 seneden beri beraberiz ama onun annesi bunu istemiyor karsi cikiyor ogluna hep kiz ariyor ama biz birbirimizden ayrilamiyoruz cok seviyoruz annesi beni kabullenmesi icin bir dua varmi ne yapmaliyim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>