EL-MÜBDİ esması ve zikrinin faydaları

mübdiEL-MÜBDİ:Eşyayı yoktan ilk defa var eden,yaratan demektir.Yani mahlukatı,hiç yoktan,örneksiz,benzersiz yaratan demektir.

Ebced değeri ve zikir saati:EL-MÜBDİ isminin zikri(56) adettir.Zikir saati Müşteri, günü perşembedir.

Özellikleri ve bazı faydaları:

  • Hamile bir kadının eşi,karnına şahadet parmağı ile bir daire çizerek 20 defa “YA MÜBDİ”yazsa ve okusa çocuk düşürülmekten korunur ve kurtulur.
  • Bu ismin zikriyle meşgul olan kimse her istediğini rüyasında görür.
  • Bu isim aynı zamanda gönül teshiri içinde önemlidir.Çok kere tecrübe edilmiştir.
  • EL-MÜBDİ ismini bir yazar vird edinipve her gün okumaya devam ederse,yazarlık alanıyla ilğili konularda büyük fikri gelişmeler sağlar ve yazdığı kitaplar kısa zamanda tanınıp aranır.maddi ve manevi her konuda yardım görür.

 

Arama etiketleri : ya mübdi,el mübdi,ya mübdi ne demek,ya mübdi fazileti,rüyada istediğini görmek için dua,ya mübdi anlamı,el mübdi anlamı,el mübdi duası

6 “EL-MÜBDİ esması ve zikrinin faydaları

    • TULAY:Bünyesi düşük yapmaya müsait olan kimseler eşleriyle birlikte her gün eşleri ile birlikte 56 defa “Ya Mübdi celle celaühü “ diye okumaya devam ederse bub sıkıtıdan kurtulurlar.Allah’ın izni ve yardımıyla inşallah.

      Kaynak:Esmaül Hüsna Allah’ın güzel isimleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>