Dilek Duası

duaSabah namazından sonra bu duayı 3 defa  okuyup hacetlerini Allah Teala’ya arz edenlerin duaları kabul olunur.

“Bismillahirrrahmanirrahim.Allahümme enzil aleyna  devletin min devletik.Kudratin min kudratik.Nı’metin min nı’metik.Rizkan min rizkık.Sirran min sirrik.Sitran min sitrik.Beraketen min beraketik.Kiramen min kerametik.Allahümme afina min külli belain ve kadain ve meradin muhtelifin bi rahmetike  ya erhamer rahimin.Vel hamdü lillahi rabbil alemin.Ya hafiyyel eltaf.Neccina mimma nehaf.Ya Allah ya Allah  Ya Allah  Ya Muhammed salellahü aleyhi ve sellem.”

Arama etiketleri : dilek duaları nelerdir,allahtan dilek duası,ya muahhir fazileti,dilek duas?,5000 defa ya vedud,etkili 4 rekat hacet namazı,esma i şerif duası,ya kerim ya vedud

130 “Dilek Duası

 1. eşim benim istemediğim bir kişi ile telefonda görüşüyor.bende ister istemez kızıyorum.aramızda arkadaşlıktan başka bir şey yok diyor.benim eşim biraz inatçı.aramızda muhabbet eksikliğimiz var.ben ne okuyupta eşimle muhabbet ve bu kadınla telefonda görüşmesini tamamen yok edebilirim.bana yardım ederseniz çok sevinirim.

  • Selam canım kardeşim.Allahın isimlerine sığının.Allah’ın Vedud isimini” 400 defa Ya Vedud diyerek okuyun.İçeceği bir şeye yada tatlı bir şeye okuyun içmesini sağlayın.her namzadan sonrada 20 defa okuyun Allahım eşimin kalbine sevgimi ver diye dua edin.Ayrıca eşinizle her sohbette o duymadan içinizden Ya Veliyy diye zikredin.Ayrıca her sabah akşama 1 fatiha 3 ihlas okuyup peygamberimize bağışlayın.Arkasından “Hasbiyallahü la ilahe İlla hüve aleyhi tevekeltü ve hüve rabbil arşil azim” duasını 7 defa okuyun.Ayrıca cuma günü sevgi için okunacak bir sevgi kazanma duası var sitemde onu okuyun.Konuştuğu kişiyi uzaklaştırmak içinde Allah’ın Muahhir ismi var.Onu okuyarak eşimden bu kişiyi uzaklaştırın diye dua edin.

  • Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Sevgi kazanmak için
   Bismillahirrahmanirrahim
   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.
   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.
   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

 2. bana verdiğiniz dualar için çok teşekkür ederim.ya Muahhir ismini kaç kere okumalıyım.birde benim bir arkadaşım var.çocuğunu 3 yaşında iken eşi göstermedi.şu anda kızı 25 yaşında annesini görmek istemiyor.annesini araması ve sevmesi için hangi duları okusun.yardım ederseniz çok sevinirim.Allah razı olsun sizden.

  • Ya muahhir 846 defa okuyun.Arkadaşınız da dua edip cuma günü 3025 defa Ya Mücib esmasını okusun.Ayrıca 1001 defa Selaten Müncine okusun.Sitemde ki hacet ve dielk dualarından herhangi birini okuyabilir.Kzızını kalbini sevgisinikazanmak için de 400 defa yada her namazdan sonra 20 defa ya vedud esmesını okuyup sevgisini kazanması için dua etsin.Allah dualarınzı kabul etsin.Allah yar ve yardımcınız olsun.

 3. İyi günler, ben yıllardır namaz kılıyorum çok şükür. Ama birkaç aydır bir şey oldu sabahları kalkamamaya başladım önce, öyle öyle derken şimdi hiç kılmıyorum neredeyse. Ama içim hiç rahat değil. Sürekli dua ediyorum yeniden 5 vakit namaza başlayabilmek için eskisi gibi. Ne yapmalıyım yardım edin ne olur..

 4. Slm abim 4 yıldır baskasıyla birlikte esi bosanma davasinida acti arada cocuk var abimin düzelip bir araya gelmelerini istiyoruz eside cok sabretti affetdi.suan birlikte oldugu kadinin abime büyü yaptigindan eminim.cünkü kimseyi gözü görmüyor ne yapmaliyiz

  • Merhaba sibel hanımcığım çok üzüldüm.İnşallah düzelirler.Bir kaç tertip vereceğim ama öncelikle abiniz eev geliyromu ve yengeni görme imkanın varsa eğer.

   EL-MUCİB;Kulların duasını kabul edip,cevap veren.Cenabı-Hak,canlı cansız akıl sahibi veya buna kabiliyeti olmayan mahlukatın istek ve ihtiyaçlarını onlardan daha iyi bilir ve görür.Kullarından bir ister hal diliyle ister konuşma diliyle istek ve ihtiyacıcnı arz edip,istekte bulunsa,kulun duasını işitir ve istediği cevabı verir.

   Ebced değeri ve zikir saati:Bu ismin zikri(55) adettir.Zikir saati Müşteri,günü ise Perşembedir.

   Özellikleri ve bazı faydaları:

   Saatinde geregi gibi zikreden kimse Yüce Allah’tan ne dilerse kabul edilir.Ulşamak istenen şey haram ve günah olmadığı takdirde isteğine kavuşur.
   Her gün 60 defa zikredenin duası kabul olur.ve Allah’ın himayesinde olur.
   Dargın olan eşler veya herhangi bir şekilde araları bozulmuş olan eş-dost,arkadaş, yada yeni bier arkadaş eş-dost edinmek isteyen biri o kimsenin kalbini ve sevgisini kazanıp kendisine bağlamak isterse,tenha bir yerde kalbini kazanmak istediği kişiyi hayal ederek veya resmini önüne koyup ond ayogunlaşarak “YA MUCİB” (3025) defa okur ve arkasından o kişinin annesinin ismiyle birlikte “Allah’ım bu kimsenin sevgisini bana nasib et kalbini bana bağla” diye dua ederse isteği meşru ve helal olduğu müddetçe kabul olur ve istediği şeyi elede eder.

   Ayrılan eşi veya akrabayı geri getirmek için dua

   Abdest alınır.
   17 kere Cin suresiin ilk 4 ayeti okunur.Kuranı kerimin 72. suresidir.
   Sonra Peygamber efendimize 100 kere salavat getirilir.
   Sonra 3 kere Yasin ve 3 kere Ayetel kürsi okunur.
   Sonra 40 kere Tebbet suresi okunur.(Tebbet süresi Kuranı kerimin 111. süresidir.)
   7 kere “Falem ennehü la ilahe illalahü ya rahman .Fettahizühü vekiylen ve Kanallahü Alimen Hakime.İnnellahe Ala külli şeyin kadir.Tevekkelü ya hüddamü hazihil Esmaişşerifete bicelbi ve ihdari (falan oglu kızı fil
   Çok sevdiğin bir kimsenin sevgisini kazanmak için dua

   Çok sevdiğin birinin sevgisini kazanmak,ayrılanı geri getirmek(eş veya helal olan kimse ) için
   abdest alınır ve 2 rekat namaz kılınır.O kişinin resmine bakarak 30 kere Peygamber efendimize salatı selam gönderirlir ve 170 kere Vedduha süresi okunur.Allahın izniyle isteğin yerine gelir.
   Duha süresi Kuranı kerimin 93. süresidir.

   Sevgi ve bağlılık sağlamak için dua

   İçinde su bulunan bir bardağa 786 defa “Bismillahirrahmanirrahim “okuyup bu suyu sevdiğine içiren kimse,onun sevgisine ve bağlılığına kavuşur.
   Büyü ve sihir bozmak için de aşağıdaki duaları yapın.

   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi

 5. Selamlar sayın hocam.Esim hangi ise el atsa o is kuruyor Yada o iş yeri kapanıyor.Esime bakım yapan her hoca kendisinde bir peri olduğunu ve rızkını -kısmetini engellediğini söylüyor.Bir türlü çare bulamadık.Biz inançlı duasını eden yaradanına sığınan insanlarız.Ne yapacağımızı şaşırmış vaziyetteyiz.Ne yapmamızı önerirsiniz,Rizkin-Bereketin acıklıgı ne okumamizi tavsiye edersiniz!değerli görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Saygilar

  • Hayırlı sabahlar fatma hanım.Ben hoca değilim,hocaların eserlerinde yararlanarak bu isteme dualar yazıyorum.Canım Allah kullarını bazen dener imtihan eder belkide bu bir imtihandır.Ama bu durumdan kurtulmak için sebeblere sarılmak lazım.Şimdi vereceğim zikirleri yapın mutlaka en kısa zamanda yardımcı placaktır.Ümitsizliğe kapılmayın.
   Fakirlik ve bereketsizliğin def’i için şu beş kelimey,i Nebi Aleyhisselam,Hazreti Fatıma ( r.Anha)’ya öğretmişlerdir.Hazreti Peygamber bu kelimeleri Cebrail Aleyhisselam’dan ta’lim etmiştir.

   “Yâ evveline ve yâ âhırîne ve yâ zel kuvvetil metîni ve yâ erhamer râhimin.”
   er-Rahmen kitabının müellifi diyor ki:
   “Ben bereket hususunda aşağıdaki terkibi uyguladım.Tecrübe ettim,faydasını gördüm”

   7 adet buğday tanesinin üzerine 997 defa “Yâ Fettah Yâ Rezzâk “ esmasını okunur.Daha sonra bu buğday tanelerini evinde bulunduursun.Allah’ın izniyle göreceksin ki rızka boğulacaksın.Bu gelen rızıkla da sakın günah işlemek husunda kullanma.

   Kaynak:Arif Pamuk(Pamuk yayıncılık)
   İşsizlik için.
   Allah’ın “EL-BEDİ” İsmi şerifi mana itibariyle,Yarattıklarını örneksiz ve maddesiz icad edip,hayret verici alemleri yoktan var eden,Zat’ında,sıfatlarında,fiillerinde asla benzeri bulunmayan demektir.
   5 vakit namazlarının ardından (86) defa “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” zikrine devam eden ilimde,fende,mesleğinde çok başarılı olur.
   Her gece (7963) kere “YA BEDİ CELLE CELALÜHÜ” İsmi şerifini okuyan işsiz kalmaz.
   5 vakit namzaların arkasından “YA VARİS CELLE CELALÜHÜ” zikri (707) kere zikredilir.
   Kaynak:Duaların Esrarı(Ayhan Yalçın)

   Birde her gün 308 defa “Ya fettah ya Rezzak” çekin.Sitemde bir çok dua var siz beni takip edin yada sitemde her derdinize göre dua var.Okuyun.Tekrar yazablirisiniz.Allah yardımcınız olsun.

   • Eğer bir istek ve dileğin kabul olmasını istersen,yeşil bir kabın içine su koy ve üzerine bir kere YASİN-İ ŞERİF oku.Sonra o su ile abdest al ve iki rekat namaz kıl.Namazın her rekatında fatihadan sonra üç kere Ayet’el-Kürsi oku.Namaz bittikten sonra el açıp dua et ve istediğini Allah’tan iste.Biiznillah kabul olduğunu göreceksin.

    Kaynak:Dua ile ruhsal tedavi(Dr.Arif Arslan)

    • Aşağıdaki esmayı her gün (20) defa okumaya devam eden kimseleri Allah Teala fakirlikten kurtarır.Zenginleştirir.Rızık kapıları açılır ve rızkı yağmur gibi yağmaya başlar.Dünya ve ahiret saadetini elde eder.
     Her gün bu esmayı 15 defa okumaya devam eden kimseleri Allah,cinlerden ve insanlardan gelecek tehlikelerden ve her türlü tehlikeden korur.
     “Yâ ilâhel âlihetir refiy’ı celâlüh.”

 6. Merhaba sitenizi keşfedeli çok uzun zaman olmamasına rağmen yine de faydalı bilgiler buldum. İş yerimde kariyerim açısından faydalı olacak bir sınav açılmasını yaklaşık 7 seneden beri bekliyorum. Bu sınav bir türlü açılmadı. Kariyerim açısından yükselmeye maddi anlamda çok ihtiyacım var. Bunun için Allah’a nasıl bir yakarışta bulunabilirim. Şükretmesini bilen bir insanım fakat işimi kaybetmemem için de yükselmem şart. Hayırlı dualarınızı bekliyorum. Saygılar selamlar sunarım.

  • Hayırlı sabahlar Ali bey.Hakkınızda hayırlı olanı Allah kabul etsin inşallah.Şükretmek çok önemli tabi ama insanız ihtiyaçlarımız var daha iyi kazanmak isteriz ve daha iyi konuma gelmek isteriz buda doğal.
   Bu isim pazar günü 351 defa “Ya Rafi celle celalühü”şeklinde zikredilirse;

   Bu ismin ve tertibinin müthiş tesir gücü vardır.Dünya ve ahiret dercelerini yükseltmek isteyenler,halk arasında sevilip sayılarak şeref ve itibar görüp yücelmek isteyenler bu ismin zikriyle isteklerine ulaşırlar.Allah(c.c) tarafından sevilmek isteyenler bu mübarek ismin etkisiyle istediklerine kavuşurlar.

   Bu ismi pazar günü351 kere saatinde “Ya Rafi celle celalühü” şeklinde zikreden kişi istediğinin gönlünü kendine bağlar.
   her işinde başarılı olmak için;
   Emir ve fermanına karşı konulamayan,kırılanı ta’mir eden,eksikleri tamamlayan,dilediğini zorla yaptırmaya muktedir olan,her şeyde hükmünü kayıtsız şartsız yürten Allahü Tealadır.

   Hiç bir şey,Allahü Teala’nın “Kudret Eli”nden kurtulamaz.Bütün yaratılanlar O’na mecburdur.Saltanat ve Ceberut Sahibi olan yalnız O’dur.yarattıkları istesede istemesede dilediğini onlar işletir.

   Bu özellikler Allah’ın “Cebbar” ismine mahsustur.

   Her gün 296 defa “Ya Melik,Ya Cebbar celle celalühü” zikrine devam eden,her işinde başarılı olur.
   her gün 1306 defa “Ya Cebbar,Ya Zü’l-Celali Ve’l-İkram celle celalühü” zikrine devam edenin rızık ve kısmet kapıları açılır.
   Her gün 206 defa “Ya Cebbar celle celalühü” zikrine devam eden;herkes tarafından sevilir,her yerde sözü geçer.
   Allah’în EL-KERİM İsmi şerifi;Keremi nihayetsiz recede olan,kula istemeden ve karşılıksız olarak verendir.

   5 vakit namazlardan sonra 270 kere “Ya kerim celle celalühü” zikrine devam edenin işleri açılır,rızkı artar,her işinde başarılı olur.

   Her gün 1171 kere “Ya Allah,Ya Kerim,Ya Vehhab celle celalühu” demeye devam eden,en kısa zamanda isteklerine kavuşur.

   Kaynak:Duaların sırrı(Ayhan Yalçın)
   Ayrıca Cuma günü yapılacak dualar vardır.O gün yapılacak dualar çok daha makbuldur.Cuma günü yayınlayacağım dualara bakın onlarıda yapın.Sitemde bulmak zor oluyorsa Facebook mutluluğunşifresi sayfamdan takip edebilrisiniz.Ayırca her gün “Ya Fettah Ya Rezzak “zikrini 308 defa devam edin özellikle sabahları arkasından “İnnellahe hüver rezzaku zül kuvvetil metin vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azıym.” duasını sabah ve akşam 21 defa okuyun.Ayrıca “Ya rafi” esması yükselmek,mal ve mülk sahibi olmak rütbe sahibi olmak için çok faydalıdır.Özellikle gece yarısndan sonra 351 defa niyet edip zikredin.

 7. Öncelikle Allah Razı olsun zaman ayırıp bu değerli bilgileri bizlerle paylaştığınız icin.Rabbimde sizin her daim gönlünüze göre isteklerinizi nasip eylesin.Cok faydalı bilgiler vermissiniz bu gece hemen başlayacağız Esimle ben.Sizden bir konu hakkında daha bilgi rica edicem.Borc illetinden kurtulup düzlüğe çıkmak icin yapılması gerekenler hakkında bilgi verebilirmisiniz ?Tekrar Allah Sizden Razı olsun.Hayirli Geceler

  • fatma hanımcığım öncelikle namazlarınıza devam edin.Sabah ve akşam yasin ve Vakıa sürelerini okumaya çalışın.her gün 308 defa “Ya Fettah ya Rezzak” çekin.Bol bol estağfirullah çekin.

   Dua 1:

   Okunuşu:”Allahümme farice’l-hemmi,kaşife’l-ğammi,mücibe da’veti’l-mudtarrine rahmane’d-dünya ve’l-ahırati ve rahimehüma ente terhamüni ferhambni birahmetin tüğnini biha2an rahmetin min sivake.”

   Anlamı:”Ey sıkıntıları gideren,kederleri kaldıran,zor durumda kalanların dualarına icabet eden,dünya ve ahiretin rahman ve rahimi olan Allah’ım! Sen bana merhamet edersin.Senden başka kimsenin merhametine ihtiyaç bırakmayan bir merhametle bana yarım et.”

   2.Dua:

   Okunuşu:” Allahümme inni euzü bike mine’l-hemmi ve’l hazeni ve’l keseli ve’l-buhli ve dalai’d-deyni ve galabeti’r-ricali.”

   Anlamı:”Allah’ım! kederden,hüzünden,tembellikten,cimrilikten,borç baskısından ve insanların kahrına uğramaktan sana sığınırım”

   3.Dua:

   Okunuşu;”Alahümme malike’l-mülki tü’ti’l-mülke men teşaü ve tenziu’l-mülke mimmen teşaü ve tuizzü men teşaü ve tüzillü menteşaü biyediyke’l-hayr,indeke ala külli şey’in kadir.Rahmene’d-dünya ve2l ahireti, tı’tıhima men teşaü ve temneu minhüma men teşaü,irhamni rahmeten tuğnını biha an rahmete men sivake.”

   Anlamı:”Ey mülkün sahibi Allah’ım! Mükü istediğine verirsin,mülkü istediğinden çeker alırsın.İstediğini aziz eder,istediğini hor edersin.Hayır senin elindedir.Senin Her şeye gücün yeter.Ey dünyanın ve ahiretin rahmanı, bu ikisini dilediğine verir,bu ikisini dilediğine vermezsin.Bana öyle bşr merhamet et ki,başkasının merhametine ihtiyaç kalmasın.”

   4.Dua:

   Okunuşu:“Allahümme Rabbe’s-semavati’s-seb’ı ve rabbe’l-arşı’l-azim.Rabbena ve Rabbe külli şey’in,münzile’t-Tevrati ve’l-İncili ve’l-Furkani,falika’l-habbi ve’n-neva.E’uzü bike min şerri külli şey’in,ente ahizün bi nasiyetihi.

   Ente’l-evvelü fe leyse kableke şey’ün.ve ente’l-ahiru feleyse ba’deke şey’ün.ve ente’z-zahiru feleyse fevgake şey’ün.ve ente’l-batınü feleyse duneke şey’ün.İkdi anni’d-deyne.Ve ağnini min’l-fakri.”

   Anlamı:”Allah’ım! Sen Yedi gögün rabbi ulu Arş’ın Rabbisin.Sen bizim Rabbimiz ve her şeyin rabbisin.Tevrat,İncil ve Furkan’ı indiren tohum ve çekirdekleri açan/çatlatan sensin.Perçeminden tuttuğun her şeyin şerrinde sana sığınıyorum.

   Evvel sensin,senden önce hiç bir şey yoky-tu.Ahir sensin,senden sonra da hiç bir şey kalmayacaktır.Sen zahirsin,senin üstünde de hiçbir şey mevcut değildir.Sen bütün sırları bilesin.Senden gizli hibir şey yoktur.Benim borcumu ödemeyi nasip eyle, beni fakirlikten kurtar.”

   5.Dua:

   OKunuşu:”Allahümmekfini bi-halalike ‘an haramike veğnini bi fadlike ‘ammen sivak.”

   Anlamı:”Allah’ım! Helal olan nimetlerinle yetinmemi,haramdan mütağni olmamı ihsan eyle.Fazlı kereminle beni senden başkasına muhtaç eyleme”.

   kaynak:Günlük dualar(Nihat Hatipğolu)
   40 gün sabah namazından sonra 100 defa “Ya Aziz Celle celaühü” okuyun.Yine görüşelim.Siz sitemitakipedin.

 8. selam.. meraba… ben sevdigim insanla evlenmeyi cok istiyorumm.. cokta dualar ediyorum insallah allahım sonumuzu hayırlara vesile ederde.. allahım hayırlısından sevdigimi bana yazmıstır… adaklarım var insallah olursa seyided nefise hazretlerine olna bi hayvan kesicegimm… ben bunun icinn ne yapmalıyımm bana ne önere bilirsiniz… ben daha öncede yazmısıtımm.. bir muradım var diyeee tsk ederrimm cevaplamıstınız selayla ezan arasında bir dua vermiştiniz insallah yarın bu duayı yapacagım… hoocam bu konudada yardımcı olursanız cok sevinirimm… insalllahh birgün allahım burayaa iyii güzell olumlu haberlerle sizlere bişeyler yazmayı nasip eder… benii dualarınızda unutmayınn allah herkesin kalbine göre versinn insallahh.. şimdiden cok tsk ederimm :)

 9. merhaba ben 30 yaşındayım ve ailem sevdiğimle evlenmemi istemiyor ve ben çok bunalıyorum bu duruma beni anlamıyorlar kendilernce sebepler koyuyorlar ama benım gözüm ondan başkasını görmüyor ailemin gönlünün razı olması için ne yapmalıyım onlarıda kırmak istemiyorum üzerimizde hakları çok mutlu huzurlu bı yuva kurmak istiyorum …

  • Özge merhaba canım benim.Allah hakkında hayırlı ne ise onu versin.Eğerhakkında hayırlı ise Allah Aileni de razı etsin inşallah.Du et bu gün cuma “Laİlahe illa ente ya Hannanü Ya Mennanü ya Bediassemavati vel ard ya Zel celali vel ikram.” 100 defa oku ve niyetini isteklerini söyle.

 10. benim bi sevdigim var onu cok seviyorum. onun evlenmeyi cok istiyorum annem biliyor erkek arkadasımla konustu evimize gelcek… ama ben cok korkuyorum ya olmazsa. ya onunla olamazsam anneme ilkkez böyle bişeyi paylastım. ya anneme karsı mahcup olursam diye. allahıma yalvarıyorum. dualar ediyorum. adaklar adadım… piskolojim alt üst oldu… durduk yere aglıyorum. ellerimi sıkıyorum.. uyuyamıyorum. binbir türlü düşüncelere dalıyorum. uykularım kactı piskolojim bozuldu nefesim darılıyor nefes alamıyorum gercekten anlatamam şu anki durumumu … allahım insallah dualarımı kabul eder. insallah iyi olur.. lütfen bana en güzel dualarınızı edin … bana önere bileceginiz herhangi bi dua varmıdır !!! tek ümidim allahım ve dualar. insallah tez vakitte sevdigim beni alır

  • Ayşe hanımcığım ne güzel annenizle paylaşmışsınız anneniz de sizi anlayacaktır.Lütfen olumlu düşünün annizde görür yorumunu söyler size bir süre konuşur ona görede karar veririsiniz.Öncelikle ğer hakkınızda hayırlı ise sizi sevmesini diliyorum.Sizde niyetinizi şöyle yapın lütfen “Allahım bu kişi benimiçin hayılrı ise ona beni sevdir,yok hayırlı değil ise nasip etme.” şimdi aşağaıda vereceğim duayı okuyun.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)
   Bir de suya 786 besmele okuyun.Allah kabul etsin.

  • Bu suyu içirme imkanınız varsa içirin. yada yiyeceği içeceği bir şeye katın.Eğer öyle imkanınız yoksa suya okumadan isteğinizi düşünerek hayal ederek yapın.

 11. cok saolun cok tesekkür ederim ilgi alakanız icin insallah birgün buraya hayırlı haberlelrle güzel haberlelrle gelirim cok saolun.. alllah razı olsunn.. allah gönlünüze göre versin

 12. meraba iyi aksamlar.. sevdigim insanla evlenemk icin ne yapmalıyım… cünkü cok istiyorumm. bunuu…. sevdg,im de beni sevsin bana baglansınn.. onun la evleneyim istiyorum ne olur acil cevap

  • hayırlı akşamlar Allah dualarınızı kabul etsin hakkınızda hayırlı ise nasip etsin inşallah.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

 13. Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

  Sevgi kazanmak için
  Bismillahirrahmanirrahim
  “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

  demişsiniz 300 defa okurken her defasında besmele çekmemiz gerekiyor mu?

 14. peki ikisini birada yapsak sorun olur mu mesela 3.günün sonunda birde 2.söylediğinizi yaparsak sorun olur mu yoksa onu daha sonra mı yapalım daha sonra yaparsak ne kadar süre sonra?
  TEŞEKKÜRLER ^_^

 15. 1)Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

  Sevgi kazanmak için
  Bismillahirrahmanirrahim
  “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

  2)Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

  çünkü benim sevdiğim insanla aram bozuk ve beni sevmiyor çarşamba ilkini yapıp cuma bitirsem ve yine aynı cuma günü 2. de yapsam sorun olur mu?

  • Olur cansıncığım.
   Birde şu duayı oku.
   Bu dua özellikle evden kaçan,evden kaybolan birilerini geri getirmek,sevdiğinin gönlünü kazanmak,sevdiğine kavuşmak,karı-koca arasındaki sevgiyi artırmak,sevğililerin kavuşması için okunan bir duadır.Çok tesirli olduğu kaynaklarda belirtilir.

   “Bismillahirrahmanirrahim
   Allahüme ya Alimü ya azimü ya Rahmanü ya Rahimü ya Kadduru ente rabbi ve ilmike hasbi feni`mer rabbü rabbi ve ni`mel hasbü hasbi tensuru men teşaü ve inneke entel azizür rahimi,Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve es`elükel azameti fil harekatı vessekanati vel kelimati vel iradati vel`hatarati minneş şeküri kane vezzununi vel evhami zülzilü zilzalen şediden,Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve iz yekulül münafikune vellezine fi kulubihim meradün ma vaedenellahü ve resuluhu illa gururen,
   ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru veftah lena feinneke hayrul fatihin vağfir lena feinneke hayrul ğafirine.Verhamna feinneke hayrur rahmine.Sebbitna vensurna ve sehhir lena haza emri ve sahharel bahreyni li musa ve
   sahharatil cibalü vel hadidi li davüder rihı vel cinni vel insi li süleymani ve sehharetis sekaleyni Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem .Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve sehhır lena küllün fil bahri hüve leke fil ardi vessemai vel mülki vel meleküti külle şey in bimakesebet bi hakkı kaf ha ya ayn sad
   Vensurna feinneke hayrun nasırine verzukna ve ente
   hayrur razikıyn.Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü ve heb lena rihan tayyiben kema hiye fi ilmıke venşur aleyna min hazaini rahmetike verhamna biha hamlil keramati meas selameti vel afiyeti fid dünya vel ahireti Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü Allahümme yessir lena umürena mear rahati likulübina ve eydina vesselameti ve kün lena haceten fi seferina ve halifete fi ehlina vatmün ala vücuhi a`daina vemsehühüm kulübün
   Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü şahetil vücuhü lil`hayyil kayyümü.ve kad habe men hamele zulmen .Ta sin mim ha mim ayn sin kaf,meracel bahreyni yeltekıyani beynehüma berzehun la yebğıyani.Ha mim ,ha mim,ha mim, el emru ve caen nasru fe aleyna la yünsarun.Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddur.Bismillahirrahmanirrahim.Ha mim,tenzilül kitabi minallahil azizil alim.Ğafirüz zenbi ve kabilit tevbi şedidil ıkabi.Fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim
   Bismillahirrahmanirrahim.Yühıbbunehüm kehubillahi.Vellezine amenü eşeddü hubben, lillahi velev yerallezine zalemü iz yerav nel, azabe ennel kuvvete lillahi cemian.Ve ennellahe şedidül azabi.Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve ashabihi ecmaine Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru.Ya Ekramel ekramine,ve ya erhamer rahimine.Velhamdülillahi rabbil alemin.Amin.”
   KUDDURİYE DUASININ SIRLARI
   Cuma günü sela vakti,gusul abdesti alıp 2 rekat namaz kıldıktan sonra kıbleye doğru oturup, 2 veye 4kez sevdiği kimsenin niyetine okursa,canı gönülden kendine aşık eder
   Karı koca arasında muhabbet için perşembe gecesi tatlı bir şey üzerine 10 kere okunur,karı koca yerlerse birbirlerini aşırı sever ve muhabbet olur.
   Kadınlar kullandıkları sürmenin üzerine okur,gözlerine o sürmeden çekerse onu gören herkes aşık olur.
   Uzakta bulunan insanı,acele yanına getirmek isteyen,akarsu (dere) kenarına giderek,41 kere okuyup,Yarabbi bu suyun aktığı gibi filanın kalbi ve gönlü bana böyle aksın der ise,hakkında dua okunan kişi mutlaka niyet ve kast edilen yere gelir.
   Issız bir mahalde mum üzerine okuyup yakarsa,sevdiği kimse onun için mumun ateşi gibi onun için yanar tutuşur,onun yanına gelir,
   (niyet ederek okunucak)
   Yedi adet yaprak üzerine tenha ıssız bir yerde okuyarak,ateşe atarak yakılırsa sevilmesi istenen kişi,aşkından deli divane olur.
   Bir erkeğin yada bir Kadının kısmeti bağlıysa bu dua yazılarak üzerinde taşımalı,tez vakitte kısmeti açılır,hayırlı talipleri çıkar.(Arapçası yazılacak)
   Parasının bereketli olması için ,yazdırıp üzerinde taşınmalı.
   Cümle alem düşman olsa,üzerinde taşıyana karşı ağzı dili bağlanır.
   Ayrıca;Birbirini sevmeyen arkadaş ve dostlar,karı-koca,kardeşler,görümce ve elti,kayınvalide ve gelin vs.kimseler için temiz bir kaseye (20) defa “YA HADİ” yazıp, üzerine (1600) jere “YA HADİ” okunarak haberleri olmadan içirilirse,araları düzelir.dargınlıklar,kıskançlıklar,kırgınlık ve nefret gider,yerini dostluk,kardeşlik sevgi ve barış alır.
   Bu ismi sürekli okuyup bird edinen kimsenin eşi ve çocukları kendisini severler ve itaat ederler.
   Her gün 400 defa “YA HADİ” okumaya devam eden kimse,Cenab-ı Hakkın gizli ve açık bir takım lütuf ve inayetlerine mazhar olurlar.Bütün işlerinde başarılı olurlar.

  • Cansın galiba o saatte müsait değilsin.Ama elimdeki kaynaklarda o saatte yapılması makbul diyor.Ama senin vaktin yok ise ya Cuma akşamı,Yada Cuma sabahı sabah namazından sonra yapabilirsiniz.Yada Perşembeyi cumaya bağlayan gece.Allah kabul etsin.

 16. sizce en makbulu hangisidir?cuma sela vakti dışındaki dediğiniz saatlerin herhangi birinde yapabilirim sizce hangisinde yapmayalım?

 17. çok teşekkür ederim efendim peki etkileri ne kadar sürede belli olur sizce biraz fazla sordum ama cevaplarınızdaki nazikliğe dayanıyorum ^_^

 18. her hafta çarşamba akşamları başlayıp cuma akşamları bitirsem bu duaların hepsini yani

  1)1)Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

  Sevgi kazanmak için
  Bismillahirrahmanirrahim
  “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

  2)Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

  3)“Bismillahirrahmanirrahim
  Allahüme ya Alimü ya azimü ya Rahmanü ya Rahimü ya Kadduru ente rabbi ve ilmike hasbi feni`mer rabbü rabbi ve ni`mel hasbü hasbi tensuru men teşaü ve inneke entel azizür rahimi,Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve es`elükel azameti fil harekatı vessekanati vel kelimati vel iradati vel`hatarati minneş şeküri kane vezzununi vel evhami zülzilü zilzalen şediden,Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve iz yekulül münafikune vellezine fi kulubihim meradün ma vaedenellahü ve resuluhu illa gururen,
  ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru veftah lena feinneke hayrul fatihin vağfir lena feinneke hayrul ğafirine.Verhamna feinneke hayrur rahmine.Sebbitna vensurna ve sehhir lena haza emri ve sahharel bahreyni li musa ve
  sahharatil cibalü vel hadidi li davüder rihı vel cinni vel insi li süleymani ve sehharetis sekaleyni Muhammed Mustafa Sallallahu aleyhi ve sellem .Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru ve sehhır lena küllün fil bahri hüve leke fil ardi vessemai vel mülki vel meleküti külle şey in bimakesebet bi hakkı kaf ha ya ayn sad
  Vensurna feinneke hayrun nasırine verzukna ve ente
  hayrur razikıyn.Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü ve heb lena rihan tayyiben kema hiye fi ilmıke venşur aleyna min hazaini rahmetike verhamna biha hamlil keramati meas selameti vel afiyeti fid dünya vel ahireti Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü Allahümme yessir lena umürena mear rahati likulübina ve eydina vesselameti ve kün lena haceten fi seferina ve halifete fi ehlina vatmün ala vücuhi a`daina vemsehühüm kulübün
  Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddurü şahetil vücuhü lil`hayyil kayyümü.ve kad habe men hamele zulmen .Ta sin mim ha mim ayn sin kaf,meracel bahreyni yeltekıyani beynehüma berzehun la yebğıyani.Ha mim ,ha mim,ha mim, el emru ve caen nasru fe aleyna la yünsarun.Ya kuddurü Ya kuddurü Ya kuddur.Bismillahirrahmanirrahim.Ha mim,tenzilül kitabi minallahil azizil alim.Ğafirüz zenbi ve kabilit tevbi şedidil ıkabi.Fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim
  Bismillahirrahmanirrahim.Yühıbbunehüm kehubillahi.Vellezine amenü eşeddü hubben, lillahi velev yerallezine zalemü iz yerav nel, azabe ennel kuvvete lillahi cemian.Ve ennellahe şedidül azabi.Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve alihi ve ashabihi ecmaine Ya Kudduru ya Kudduru ya Kudduru.Ya Ekramel ekramine,ve ya erhamer rahimine.Velhamdülillahi rabbil alemin.Amin.”

  yaparım olur mu efendim her hafta yoksa hergün mü yapmalıyım sizce?

 19. meraba öncelikle size tesekkür ederim bu site cok güzell… ben sevdigimle evlenmeyi cok istiyorum konusuyoruz falan ama işlerinden dolayımı artık bilmiyorum bana karşı çok ilgisiz.. bu durum beni cok üzüyor ve yıpranıyor hayata küsüyorum… ne yapa bilirimm.. onunla evlenmek onu bana baglamak icin lütfen.. bildiginiz en iyi dualarınızı bana söyleyinnn lütfen inanınn artıkk piskolojim bozulcak .. şşimdiden size tesekkü ediyorum bugün persembe bide… eger güzel dualar söylerseniz… bugunden dolayı daha etkili olacagını düşünüyorum

  • Bu gece kılınacak bir hacet namazı var onu kılın ve onun size bağlanması daha çok sevmesi için bazı tertipler gönderecem onları yapın inşallah Allah kabul görür.
   Önemli hacet ve dileklerinizi hacet namzı ile yüce Allah’a arz ederek,yerine gelmesi için perşembe gecesi yatmadan önce yada teheccüd zamanında kılarsanız hacetlerinize cevap verilecektir.

   hacetHacet namazının perşembeyi cumaya bağlayan gecelerde veya kandil gecelerinde kılınması asıldır. Ama bütün gecelerde kılınabilir. Önce boy abdesti alınır. Sonra hacet namazına niyet edilir.

   Namazda aşağıdaki âyetler okunur:

   1. Rekâtta: Subhaneke + Fatiha + 3 Âyetel Kürsî

   2. Rekâtta: Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.

   2. Rekâtın sonunda : Ettehiyyâtü + Allahümme salli + Allahümme bârik

   3. Rekâtta: Subhaneke + Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.

   4. Rekâtta: Fatiha + Ihlâs + Felâk + Nas.

   Namaz tamamlandıktan sonra Allah’tan hacet neyse o istenir. Allah’tan mürşid istemek için bu namaz kılındıysa mürşid istenir.

   Bu namazdan sonra hiç konuşmadan yatmak gerekir. Yatarken kıbleyi sağa alacak şekilde yatak kurulur. Vücudun ön cephesi kıbleye çevrilerek yanüstü yatılır, 3 Âyetel Kürsî okunur ve Allah’tan mürşid istenir. Eğer kişinin haceti mürşid değil de başka bir hedefe ulaşmaksa (zahirî veya batınî bir hedef olabilir) o hedefe ulaşmak istenir. Sessiz zikir (hafî zikir) bu istekten sonra başlar. Yanüstü yatıldığı için sağ kulak yastığa gelecektir. Baş biraz sağa, sola oynatılarak kulakta kalbin atışlarının, basınç sebebiyle rahatça duyulacağı pozisyona gelinir. Ve kalbin her çift atışında “Allah, Allah” diyerek kişi Allah’ı zikr-i hafî ile (yani sessiz olarak) içinden zikredecektir.

   Eğer ilk namazdan sonra yatıldığında birşey görülmez ise tekrar tekrar, her perşembeyi cumaya bağlayan gece namaza devam edilmelidir. Her gece de kılınabilir.
   Bir kimse eşinin yada bir kimsenin muhabbetini celp etmek yani kendine bağlamak için sure-i Yasin’i birinci “Mübin’e” kadar 53 kere okursa o kimsenin muhabbetini celp etmiş olur veya uzak bir yerde veya ayrı yaşıyorsa en kısa zamanda o kimseyi elde etmiş olur.

   Okuma zamanı sabah kuşluk vaktidir.Diğer zamanlar içinde okunması en az fayda sağlar.

   Okumaya başlamadan önce boy abdesti alınıp ondan sonra iki rekat hacet namazı kılınması ve ondan sonra okunması etkilidir.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)

  • Melike merhaba çalışmak zorundayım bu benim görevim diye düşün.ders çalışmaya başlamdan önce şu duayı oku.
   “Allahümme ahricna min zulumatil vehmi ve ekrimna bi nuril fehmi veftah aleyna ebvabe fadlike venşur aleyna hazaine Rahmetike bi Rahmetike ya Erhamerrahim.”

   Bu dua derse başlamada önce okunursa Allah-ü Teala o kimsenin anlayış gücünü artırır.
   Aşagıdaki dualrdan birini yada hepsini yada seçtiklerini oku:Ders çalışmaya başlamadan önce aşağıdaki ayet-i kerimeler okunur.

   (TA-HA SURESİ,ayet:25-28)
   Euzü bi’llahimine’ş-şeytani’r-racim.Bismi’llahi’Rahmani’r-Rahim.
   “Kale Rabbi’ş-rah li sadri ve yessir li emri vahlü’l-ukdeten min lisani yefkahu kavli.”
   “Lehüm darü’s-selami inde Rabbihim ve hüve veliyyühüm bima kanu ya’melun.”
   “Allahümeftah aleyna hikmeteke venşür aleyna rahmeteke ya ze’l-celali ve’l-ikram.”

   Aşağıdaki dualar sabah-akşam 3′er kere okunur.

   “Ya tammü fela tesfü’l-elsünü külle Celali mülkihi ve izzihi.”
   “Allahümme inna nes’elüke ya men lehü’l-cudü ve’l-keremü.Ve ya men bi-fadlihi yesudü’l-umemi.Veya men hüve kaşifü’ddurri ve’l-elemi.Ve ya men lehu beytü’l haremi.Ve ya men halaka’l-levhe ve’l-kaleme.Ve ya men yerzuku’l-halaka’l-levhe ve’l-kaleme.Ve ya men yerzuku’l-a’rabe ve’l-a’ceme.Ve ya men kabele’t-tevbete ve’n-nedeme.İşreh li sadri ve fehhimni te’vile’l Kur’an-il-azim.Verzukni limen nafian ve ekrimni bilfehmi ve’l-hıfzı ya Hayyü ya Kayyumü ya ze’l-celali ve’l-ikram.Birahmetike ya er-hame’r-Rahimin.”

   Aşağıdaki dua,her gün 20 kere okunur.

   “Sübhane ya Rabbe külli şey’in ve varisehu ve razikahu.”

   Aşağıdaki dualar,her zaman okunur.

   “Ya allamü’l-ğuyubi fela şey’e yefutühü min Ilmihi ve yeudühü.”
   “Allahümme inni es’elüke ilmen nafian ve rızkan vasian ve şifaen min külli dain ve sakemin.”
   “Hüvellezi la ilahe illa Hüve’Alimü’lAllamü’l ğuyup.El-Hakimü’l-Habir.El-Hafizü’l-Rakib.El-Mübinü’l-hadi.”

   Aşağıdaki dualar her zaman okunur.

   “Rabbi zidni ilmen ve fehmen ve imanen.
   “Rabbi zidni ilmen Rabbi hebli hükmen ve el-hıkni bi’s-salihin.”
   “Ve kul Rabbi zidni ilmen”

  • MERHABA BEN HOCA DEĞİLİM KARDEŞİM SADECE ELİMDEKİ KAYNAKLARDAN DUA PAYLAŞIYORUM.ONLARIN SENİ SEVMESİ İÇİN 1000 DEFA “YA VEDUD C.C” OKU 7 GÜN 786 DEFA BESMELE OKU.

 20. BENİDE ailesi istemediği için ayrıldık :((((( şimdi içim kalbim yüreğim acıyor HAYIRLIM EŞİM KOCAM OLMASINI rabbimin huzurunda istiyorum rabbim bütün engelleri aşarak bana dönmesini nasip etsin inş. sizlerde dua ederseniz inş. ALLAH RAZI OLSUN :( sizlerde mutlu olursunuz inş. sema kardeşim aynı sorunla karşı karşıyayız… ailesi beni ondan ayırmayı başardı ama ben ALLAHIN huzurunda duaların yardımıyla sevdiğimin hayırlım olup bana dönmesini istiyorum inş. amin.. ne olur sizlerde dua edin :(( şimdiden ALLAH RAZI OLSUN …

  • Eşlerinizin sevgisini kazanmak için Yasin suresinin okuma şekli var onu okuyun 7 gün 786 besmele okuyun.her gün Ya Vedud 1000 defa okuyun.

 21. mrb ya aslında ben ailemin huzurunu bozmak ıcın bi kişinin büyü yada o tarz birşey yaptırdıgını düşünüyorum ne yapmam lazım.. cünki bu zmanlar evde hıç tartısmasız gün gecmiyor:(

  • Sevda hanım öyle bir şey düşünüyorsanız sitemde büyü bozma dualrı var.Ama en etkilis tekvir suresini okumaktır.Onu sitemde bulun yapın.Birde 19 gün sabah akşam 19 ‘ar defa okunacak dua var onu yapın o da sitemde var.

 22. merhaba hocam sevdigim kişi şuanda başkasıyla beraber ve ben onu çok seviyorum beni tekrardan eskisi gibi sevmesini dönmesini istiyorum hangi duayı önerirsizniz şimdiden teşekkürler

  • Sevdiğiniz kişiyi yeniden sizi sevmesiniistiyorsanız 1000 defa”ya vedud c.c”okuyun ve dua edin.biran önce olması için de 37 defa “ya Evvel c.c” okuyun.duanızın kabulü içinde her gün 55 defa “Ya Mücib c.c” okuyun.7 gün 786 defa besmele okuyun niyet ederek.

 23. merhaba benim bir iş yerim var satmak istiyorum ama satsammı satmasammı hangisi hayırlısı bilemiyorum çok kararsızım hangisinin doğru olacagına karar verebilmem için acaba bir yol yöntem varmıdır satmakta istemiyorum ama çok yoğun oldugum için satmak da istiyorum

  • Dilek için bir çok dua var Meryem hanım sitemde bakın yapabilecekleriniz yaparsınız.
   Mesela 7 günde 41 defa Fetih suresini okuma,Yasin suresi ile hacet Fatiha suresi ile hacet.Siz bakın soaracağınız birşey olursa yazın tekrar.

 24. merhba hocam.bnm bır sevgılım vardı 2.5 senedır ayrılmk ıstıyorum ama yok ayrılırsam basıma bela olcakmıs benı tehdıt edıyor ondan tamamıyla kurtulmam ıcın bır dua varmı .yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler

  • 313 DEFA AYETEL KÜRSİ OKU CANIM…
   Istemedigin Bir Kimseyi Kendinden uzaklastirmak icin

   dua2
   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Kale haza firaku beyni ve beynek

   * 661 defa Ya Metin ya Mani okunur

 25. MRHB BEN ONİKİ YIllık evliyim eşimdendolayı çocuğumuz olmuo umudumda iyice tükendi bana bununla ilgili bir dua önerebilir misiniz
  eşimle aram kötü sanki beni yanında istemiyo muhabbet için yapılan şelerin günah oldunu biliyom başka neyapabilirim

  • Allah hayırlı olacak ise nasip etsin.
   Allahtan bir isteği olanlar öncelikle güzelce bir abdest alamalı mümkünse gusul abdesti de alınırsa daha iyi olur.Niyet ederek Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Önce Günahların affı için tövbe istiğfar edilir.Sonra peygamberimize salatü selam geitirlir.Allaha sonsuz şükür ve hamd edilir.Yapacağınız dua nın öncelikle Allahın rızasını kazanmak olduğunu Allaha bildirmek ve bu dua hürmetine,habibi hürmetine duanın kabul olmasını dilemelisin.Dua ederken de aklını ve gönlünü isteğine yönlendirerek ve mutlaka kabul olacağına inanarak dua etmelisiniz.

   Şimdi duaları veriyorum Allah hakkınızda hayırlı olacak sa dualrınızı kabul etsin ve makbul dualardan etsin.

   Cocuklari Olmayanin Insallah Cocuklari Olmasi icin
   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Inne Rabbeke Huvel Hallakul Alim

   * 661 defa = Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari okunur

   *ALLAHA sukret

   tecrube edilmistir
   =kaynagi Gizli Ilimler Hazisesinden alintidir .
   not=
   Ilk gece okumaya baslamadan once Namaz kilinir
   Diger geceler sart degil namaz kilmak ama istiyen kilabilir

   MANASI

   YA MUSAVVIR
   Herseye Butun Varliklara Sekil verendir

   YA Halik
   Yaratan Halk eden .Yoktan var eden

   Ya Bari
   Ornegi olmaksizin Yaratan ve Mukemmel Olarak Yaratan demektir

   Ayrıca başka bir tertib daha var.
   Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
   Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur.

   Allah yar ve yardımcınız olsun.En önemliside mutlaka isteğinizi Allah’tan isterken Hakkınızda hayırlı ise kabul etmesini hayırlı değilse olmamasını isteyin.Her konuda böyle değilmi.Mesela eğer çocuğunuz olacak ve ilerde size Allaha karşı geln bir çocuk olacaksa olmasın.Eğer çocuğunuz olacak ta hastalık lı yada özürlü olacaksa olmasın(tabi buda Allahın emri ama) Bu nedenle hep hayırlı ise ver deyin.

  • Allah hayırlı olacak ise nasip etsin.
   Allahtan bir isteği olanlar öncelikle güzelce bir abdest alamalı mümkünse gusul abdesti de alınırsa daha iyi olur.Niyet ederek Allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.Önce Günahların affı için tövbe istiğfar edilir.Sonra peygamberimize salatü selam geitirlir.Allaha sonsuz şükür ve hamd edilir.Yapacağınız dua nın öncelikle Allahın rızasını kazanmak olduğunu Allaha bildirmek ve bu dua hürmetine,habibi hürmetine duanın kabul olmasını dilemelisin.Dua ederken de aklını ve gönlünü isteğine yönlendirerek ve mutlaka kabul olacağına inanarak dua etmelisiniz.

   Şimdi duaları veriyorum Allah hakkınızda hayırlı olacak sa dualrınızı kabul etsin ve makbul dualardan etsin.

   Cocuklari Olmayanin Insallah Cocuklari Olmasi icin
   19 gece arka arka ya okunur.
   *-Abdes alip Allah rizasi icin 2 rekat namaz kilinir
   *-Kibleye karsi oturarak
   *-Niyet edilir
   * 21 defa Selavatu selam okunur
   * 1 adet Fatiha
   *3 adet Ihlas
   * 15 adet Ayetul Kursi
   * 95 adet .Bismillahir Rahmanur Rahim Ferdun Hayyun Kayyemun Hakemun Adlun Kuddus
   Inne Rabbeke Huvel Hallakul Alim

   * 661 defa = Ya Musavvir Ya Halik Ya Bari okunur

   *ALLAHA sukret

   tecrube edilmistir
   =kaynagi Gizli Ilimler Hazisesinden alintidir .
   not=
   Ilk gece okumaya baslamadan once Namaz kilinir
   Diger geceler sart degil namaz kilmak ama istiyen kilabilir

   MANASI

   YA MUSAVVIR
   Herseye Butun Varliklara Sekil verendir

   YA Halik
   Yaratan Halk eden .Yoktan var eden

   Ya Bari
   Ornegi olmaksizin Yaratan ve Mukemmel Olarak Yaratan demektir

   Ayrıca başka bir tertib daha var.
   Çoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
   Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur.

   Allah yar ve yardımcınız olsun.En önemliside mutlaka isteğinizi Allah’tan isterken Hakkınızda hayırlı ise kabul etmesini hayırlı değilse olmamasını isteyin.Her konuda böyle değilmi.Mesela eğer çocuğunuz olacak ve ilerde size Allaha karşı geln bir çocuk olacaksa olmasın.Eğer çocuğunuz olacak ta hastalık lı yada özürlü olacaksa olmasın(tabi buda Allahın emri ama) Bu nedenle hep hayırlı ise ver deyin.

 26. Merhaba hocam. Benim 3 yıllık bir ilişkim oldu. Bu çocuğu tüm ailemle tanıştırdım abim babam dahi biliyordu. Okulumuz bitince yani 1 yıl sonra nişanımız olacaktı çok kötü bir şekilde 2 gün önce Ayrıldık ve tamamen bitirdik ben onu çok seviyorum hep Hayırlısı olsun diye dualar ediyorum ne yapmam Gerek onu geri döndürebilirmiyim hangi duayı okumayalıyım yardımınız için şimdiden çok teşekkürler Allah razı olsun.

  • Merhaba Aysema neden ayrıldınız bilemiyorum o mu istedi sen mi?sizind dediğiniz gibi hayırlı ise gelsin size bir kaç gün gelmesine ve bu çocuğa yoğunlaşarak 184 defa ya Mukaddim celle celalühü okuyun.

 27. Merhaba hocam, ben 5 yıllık evliliğm küçük yaşta evlendiğimiz için birbirimizi çok yıprattık anlamadık benim şuan aklım başıma geldi amaçok geç eşim benden boşanmak istiyor bana evde kötü muamele yapıor ne zaman evi terk edicemi soruyo sürekli oçocuğumuz var sabrediorum ama sürekli senden soğudum seni sevmiorum diyor Allaha sığınıorum dua ediorum sizde bana yardım edin yuvam dağılsın istemiorum sabredersem Allah katındada kazancamı bililorum

  • eşininn yenien sevgiisini kaznaman için hemen 786 defa Besmele okumaya başla niyet güzelce birsuya oku sevgsinikaznmak sitiyorum Allahım diye buna 7 gün devam et.sonra başka birtertip verceeğim.her gün 100o efa tatlı bşrşey üzerien Ya Vedu c.c oku.Zaman ver bana de bu zaman içind ebazı şeyler inşalalh eğişecek Allah ayrdım eecektir.sabır et.gitme sakın.
   “Sübhanel lâ ilâhe illâ ente yâ rabbe külli şey’in ve vârisehû ve râzikahû ve râhimeh””

   Yukarıdaki esmayı Cuma günü birinci saatte yani sabah saatinde (150) defa okuyup ta kendisine sevgi duymasını istediği kişiye doğru gönderirse, o kimsenin kalbine sevgi tohumları yeşerir.
   Yine bu esmayı her gün 17 defa okumaya devam eden kimseler insanlar arasında saygı ve sevgi görürler.Hiç kimse ona kötü gözle bakamaz.
   Zalim bir kimsenin zulmünden muhafaza olmak için 72 defa okunursa,Allah’ın izni ile korunur.
   Kaynak:Arif Pamuk(Pamuk yayıncılık)
   Bir kimse,sevdiği birinin veya eşinin muhabbetini(sevgisini) kazanmak için bir miktar tuza 51 defa “Ve darabe lenâ meselen ve nesiye halkah.Kâle men yuhyi’izame ve hiye ramim.” ayetini okuyup ateşte yakarsa o kimsenin muhabbeti arta,sabrı kararı kalmaz.Bunu kime göre yapacaksa okumaya başlamadan önce niyeti de ona göre yapılmalıdır.
   KAYNAK:DR.ARİF ARASLAN(DUA İLE GELEN ŞİFA)
   bunları yap benim mutlulgunşifresi sayfamda dua ediyoruz oaraya katıl berber dua edelim

 28. Merhabalar..yazdıklarınızı gördükten sonra bende danışmak istedim..sevdiğim insanla çok büyük kavgalar ettik ayrılma noktasına geldik hatta o bitirdi kafasında ama sonradan vazgeçti.şuan hala birlikteyiz fakat bir türlü oturtamıyor kafasında birşeyleri..tekrar benimsemeye çalışıyorum seni diyor.,hergün 1000 defa ya vedüd okuyorum çeşitli dualar okuyorum sitenizden ama etkili bir duaya ihtiyacım var.,gururundan vazgeçirecek aklının devamlı bende olacağı ve benden hiç vazgeçemeyeceği..yardım ederseniz sevinirim..

 29. evimde hic istemedigim ve evliligime cok zarar veren insanlari evimden hayirlisiyla tez zamanda gitmesini ve asla bidaha gelmemesi icin bana hangi dualari terkipleri onerirsiniz
  tesekkurler….

 30. tesk ederim sayin yonetici ayri ayrimi okumak gerekir yoksa birlikte mi okucam…olumlu mu olumsuz saatlerde mi okucam…

 31. evimde bizimle birlikte oturan ve evliligime cok zarar veren evliligimi yikmaya calisan insanlarin evimden tez zamanda gidip bidaha gelmemesi icin…kuvvetli uygulamar dualar…

 32. Merhaba
  insallah banada yardimci olursunuz?

  ben yaklasik 2 senedir esimden ayrildim, bosanma sürüyor, iyi bir insan ile tanistim ama malesef olmadi, bir hocaya gitmistim bende büyü oldugunu söyledi ve bana en iyisi bir vekf yazdirmami söyledi, ama bu vekf yazdirmak benim icin cook yüksek para istedi, sizden bilmek istedigim yazdirsammi???
  Vefk in faydasi olurmu, benim kismetimi kapatmislar, yani yildizim cok düsükmüs.

  selamlar
  Gülten

  • eğer büyü var ise kendiniz okuyarak çözersiniz.
   Bir suya aşağıdaki salavat-ı şerife ve süreler okunur.Sonra bu sudan 3 yudum içilir,arta kalan su yıkanma suyuna aktılıp gusledilir.Biiznillahi Teala büyü bozulur.

   3 defa aşagıdaki salavat-ı şerif’ler okunur.

   “Allahümme salli ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.kema salleyte ala ibrahime ve ala ali ibrahime inneke hamidün mecid.”

   “Allahümme barik ala Muhammedin ve ala ali Muhammed.Kema Barekte ala İbrahime ve ala ali İbrahime.İnneke hamidün mecid.”

   7 kere Fatiha Süresi.

   7 kere Kulya eyyühe’l -kafirun

   7 kere Ayetel kürsi

   7 kere İhlas süresi

   7 kere Felak süresi

   7 kere Nas süresi
   ayrıca kısmet açma duaları var sitemde bakın.

 33. ben birinden hoşlanıyorum çocuk için iyi efendi diyorlar hani onunda bende gönlü olması için hangi duayı okumalıyım..

  • önce hayırlıısnı iste bunu için eğer Allah izin verirse ve senin için hayrılı ise 1000 defa ya vedud ya cami oku

 34. yönetim hayırlı cumalarr.sizden ricam olucak.
  erkek arkadasımla ailemi tanıstırcam ve gelip istiyecekler.babm ve abilerim huysuz ,eminim karsı cıkıcaklar istemiycekler.lütfen bana dua önerirmisiniz.bn hayrlı olucagına inaniyorum ama ailem engel.onlarda kABullensinler

 35. merhaba ben bir dua soracaktım kenzul arş severek okuduğum ve yararını gördüğüme inandığım bir duadır fakat son zamanlarda yaptığım araştırmalarda kafam karıştır kenzul arşın kuran da yeri varmıdır???

  • KUranda geçmiyor bu dua zaten sonradan bulunan ve içinde Kuranda geçen ayetlerin hürmetine diyor..dua sonuçta Uygulamış faydası görülmüş bir dua

 36. benim 17 yaşında kızım var cok asi dışardaki insanlar zarar veriyo genede onlar haklı siz kötüsünüz diyo bize ailesine düşman gibi ne emir alıyo ne itaat ediyo yalvarrım yardım edin ne yapayım gözü hep dinimizin yasakladıgı şeylerde

 37. Merhabalar benım 4 sene dir anlastıgım bı ınsan var fakat babam annem benı ona vermıyor cocuktan oturu degıl uzaklık var benım evın tek kızıyım ama uzak oldugu ıcın babam bu ıse yanasmıyor bız bırbırmızı cok sevıyoruz onun aılesı ıstıyor ama benım aılem uzaga kız vermem dıyor ancak cocuk gelır bızım memlette yasarsa olur bu ıs dedı bu sefer cocuk karsı cıkıyor ben babama dıyemem dıye ne yapacagımı sasırdım bana yardımcı olursanız cok sevınırım …

 38. merhabalar yardımınıza ihtiyacım var eşimle yıllardır çocuğumuz olmuyordu oda gitti üzerime kuma getirdi yani çocuklu başka bir kadın getirdi ve haftasına hamile olduğumu öğrendik ve kadın şimdi gitmiyor ben seviyorum getirmesydi diyor onun tekrar gitmesi için nasıl bir dua okumam gerekiyor Allah rızası için yardım edin şimdiden teşekkürler

 39. selamun aleyküm. ben bir cocuk ıle 1,5 yıldır gorusuyorum.. Allah da bılıyo kı onu taa en basından berı once ahıretım ıcın sevıyorum.. Yanı ben muhendısım.. Ailem kapanmama karsı.. Bayan olarak ıslamıyete uygun yasayamıyorum ama cok ıstıyorum.. Bu cocuk bana hep yardım ettı ve evlenınce de kapancam ne guzel.. Ama babam arap kokenlı dıye ıstemeye gelmeden gelmesınler araplardan ınsan olmaz onlar peygamber olsalar da evıme gıremezler dedı ve ınad ettı… Sımdı anneme de bana da ezıyet edıyo ve ben cocuga kacarsam da annemı bosayıp bızı de oldurecekmıs ama bız soz verdık cok sevıyoruz ayrılamıyoruz.. Ne yapmalıyım ?

  • tüm zorlukların kolaylaşamsı için dua edin babanızın ikna olması için 1020 ya azim c.c 1000 Ya Reşid..Yumuşaması için her gün 88 Ya Halim c.c 10 Rauf c.c

 40. merhaba,

  Ben uzun yıllar sonrasında nişanlandım,fakat 6 sene sonrasında nişanım bozuldu,benım için o insan hakkımda hayırlı ise tekrardan birşleşebilmemiz için ne yapmam gerekir,yardımlarınızı ve önerilerinizi beklerim.Teşekkür ederim.

  • 6 sene olmuşkardeşim o kişide hala bekar ve gönlü varsa her gün 232 defa Ya kebir c.c okuyun.ve her gün 1000 Ya Allah Ya vedud ya cami c.c okuyun

 41. merhaba;

  2 yıldır evliyim. eşimle birbirimizi çok seviyoruz ama sürekli kavga ediyoruz bu kavgalar genelde benim yüzümden şu çenemi tutamamam, ağzıma ne geliyorsa söylemem, hatır gönül bilmemem, kalbi kırılacak mı kırılmayacak mı diye düşünmemem yüzünden çıkıyor. gene pazar günü çok kötü kavga ettik ve yine benim yüzümden çok kötü bir söz söyledim ona hazmedemediği için 2 gün eve gelmedi. Kocamında bana artık tahammülü kalmadı ve bugün boşanmak istediğini söyledi. İnanın çok kötüyüm. suçluyum haksızım bişey diyemiyorum.. birşeyi kaybedince anlar ya insan değerini aynı o durumdayım boşanmak istemiyorum eşimi çok seviyorum. onun şu anda ikna edilecek bir yanı yok kesin kararlı görünüyor ama ben onun kalbini tekrar nasıl kazanırım nasıl geri döndürebilirim kendime? boşanmamızı yuvamın dağılmasını istemiyorum eşimi kazanmak ve kendimi affettirmek için ne yapabilirim ne olur önce allah sonrada siz yardımcım olun :(

  • Önce tövbe edin istiğfar okuyun kardeşim.Kendinizi toplayın hatalı olduğunuzu biliyorsunz gidin özür dileyin.her gün 1000 defa ya Allah ya vedud Ya Cami c.c okuyun

 42. istiğfar okuyun dediğiniz estafurullah el azim mi kaç kere okumam gerekiyor?
  birde her gün demişsiniz yani barışana kadar hergün mü?
  size bir şey daha danışabilirmiyim?
  şu çenemi tutmam için kalp kırmamam için sinirlerime hakim olabilmem için ne okumam gerekiyor kendime.
  doktora gittim antidepresan bile kullandım ama işe yaramadı bıraktım. sinirli agresif asi ters nalet tavırlarımdan nasıl kurtulurum elimden geleni yapıyorum ama olmuyo ne olur bana yardımcı olun yalvarıyorum iyi bir insan olmak istiyorum. üzmek üzülmek istemiyorum. :( :( :( :( :(

  • her gün 88 Ya Halim c.c okuyun sinri için 1286 Ya Gafur okuyun inşirah suresi rahatsızlığınız için iyidir.her gün suya 7 defa okuyup için birde 21 gün her gün 21 defa şahmeran duası okuyun diğer dualrı 21 gün okuyun

 43. sitenizi inceledim benim bir değil sıkıntım ilki kısmetimin kapalı olduğunu düşünüyorum ne yapsam olumsuzlukla sonuçlanıyor ,işsizlik problemi yaşıyorum maddi problem getiriyor buda bana ve yaşım itibariyle yuva kurmak istiyorum ama hayırlı insan çıkmıyor karşıma yardımcı olursanız sevinirim allah razı olsun

  • Seldacığım her sıkıtımız ve her isteğimiziçin YüceAllaha başvuurcağız.İş için öncelikle arayacaksın ğayret edeceksin senin tam sietdiğin işolayabilir ama biriş çıkıca giriceksin.daha iyisi için sonara ayaracaksın.iş ve kısmet için her sabah 7 yada 21 İnşirah suresi oku 7 gün 21 defa şahmeran dausı oku.her gece okuyabilidğin kadar ya bedi ve ya Varis c.c oku..
   Yuva kurmak istiyorsun haylrlısın isteyerek niyet et.cuam günü 18 defa cuma suresi oku ve 1010 Fetih suresiniinilk ayetini oku.

 44. Hayırlı geceler hocam, Dilek duası diye dolanırken burayı buldum.Benim bir sevdiğim var ancak ben İzmirdeyim o İstanbul’da İnternetten konuşuyorduk ama şimdi pek ilgilenmiyor.Uzağız ama lafta hep istiyoz icraat yok.Hocam sanki evleneceğim adammış gibi geliyor.İlk tanıştığımdan beri.Çok seviyorum.Ve Allahım onu bana yaz bana deliler gibi aşık olup ilgilenmesini istiyorum…Hangi duayı etmeliyim, bilgilendirirseniz sevinirim ;)

  • hocam benim çok sevdiğim biri var oda benı sevıyor ama asık degılım dıyor olmadan evlenemeyız dıyor bana yardım edın lutfen suanda uzakta ne yapmam ne okumam gereklı sureklı aklına gelıyım arıyıp sorsun benı neolur

 45. merhaba.. benim bir sevdigim vardi ve biz ayirildik ve arkadas olduk ama ben onu cok seviyorum ve onunla ilerde evlenmek istiyorum..o da beni seviyor ama bazi sorunlarimiz var hep kavga ederiz o yuzden ayirilmaya karar verdik.. suan o da askerde ve o gelince kavusmak isterim onunla..ama onsuz cok zor ben cok seviyorum ve yeniden onunla olmak istiyoru..ne yapmam lazim hangi dualari okumamam gerekir..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>