Cuma günü 100 kere okunan istek duası

dar

 

 

 

 

 

 

Cuma günü sela vakti 100 kere okuyan dileğine kavuşur Allah Teala’nın izniyle.

“Sübhan-Allah ve’l-hamdü  li’llahi ve la ilahe  illallahu v’Allahu Ekber, ve la havle ve la kuvvete illa billahi’l-Aliyyi’l-Azim.”

Arama etiketleri : allahtan istek duası,cuma günü okunacak dua ve sureler,cuma gecesi okunacak sureler,cuma akşamı okunacak sureler,istek duası kısa,allahtan istek duaları,çevirgel duası okuyanlar,cuma selasi ne zaman okunur

130 “Cuma günü 100 kere okunan istek duası

 1. yani ögle namazindan bir veya yarim saat falan önce kadar mi oluyor bu , birde ben bugün insaAllah bir görüsmem var ,karsimdaki insana etki edebilecegim bir dua zikir var midir , kusura bakmayin sorup duruyom böyle ama acil durum ,ve duanizi eksik etmeyin lütfen olumlu gecsin .

  • Canım aynen öyle.Bu gün 200 defa ya Allah çek ve içeriye girmeden önce euzü besmele çek.Ya Gafur 10 defa söyle.Yine içeri girmeden 3 kere “Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in fil ardı vela fsi semai ve hüves semiul alim “oku Allahım ne olur bu günkü görüşmesinde hcer kardeşime yardım et.Karşısındaki insaları ikna edecek bir konuşma yaptır.Onları etkilemesini sağla.

 2. Ben 12 yildir sagir( ilaclardan kapandi )ve diyaliz hastasiyim tabiri caizse basima gelmeyen kalmadi herseyden hayattan omrumun hastane koselerinde tukenmesinden biktim yoruldum gucum kalmadi.. birde insanlarin zulum ve anlayissizliklari attiklari iftiralar elimde olan iki kurusu almak icin reva gordukleri zulumler biktim Allah bu hastalikli cani allsa da kurtulsam ama namazlarimi bile kilamiyorum yani ahiretimde zor napicam o kadar caresizim ki..

  • Hayırlı günler ve hayırlı cumalar olsun kardeşim.Buraya bu yorumu yapabilmek te bir nimettir,Allah bazı kullarını bu dünyadabazı sıkıntılar yaşatır özellikle de sevdiği önem verdiği ahirette yani daimi olan hayatta skıntı ızdırap çekmemeleri için bu dünyada verir bazı sıkıntıları ama bunlarında çözüm yolların hep gösterir.kardeşim çeşit çeşit insan var,sizi anlıyorum sıkıntı çekiyorsun insanların zulmetmeleri canını acıtıyor.Ama sen yalnız değilsi senin Allah’ın var eğer ona canı gönülden benim tek dostum tek kurtarıcım diye sarılırsan mutlaka sana yardım ve çıkış yolu gösterilecektir.Allah yanındaolduğun sürece çaresiz değilsin.Sen önceliklehangi kounlarda sıkıntıdasın onu yaz bana.Allah verdiği her sıkıntının çaresinive iacını davermiştir onunla başvurursan mutlaka kurtulursun.

 3. ben mutlu olamıyorum dua okuyorum namaz kılıyorum ama sabredemiyorum hepbi zorluk var ölüyorum sanki rabbim beni sevmiyo o kadar çok yanlış yaptımki :(

  • Mutlu olmak için önce gerçekten istemek ve yapmanız gerekenleri yapmanız gerekir.Rabbimiz her kulunu sever ama biz ona sevgimizi gösteremiyoruz onun istediği gibi bir kul olmaya çalışırsak o bizim hakkımızda hayırlı olacak her istediğimizi verir.Bu nedenle önce kendinizi toplayıp neler yaptığınızı ve neler yapmadığınızı bir düşünün ve ve ben size belli dualar ve zikirler önereyim her şey yoluna girecektir.Allaha emanet olun.

  • Doktorların çare bulamadığı her hangi bir derde kırk bir defa”YA ŞEKUR” esması bir kağıda yazılıp suda ezilerek içirilir,Aynı zamanda okunur.Biiznillah şifa bulur.

   kaynak:(dua kitabı-Aldülkadir Dedeoğlu)
   Allah’ın EL-KAVİYY İsmi şerifi; Tam ve kamil kudret sahibi; pek çok güçlü,kayıtsız şartsız herşeye Kaadir manasındadır.

   Hasta olan kişi için; Bir bardak suya “13454 kere Ya Kaviyy celle celalühü” ismi şerifi okunup,hastaya içirilirse,en kısa zamanda şifa bulur.

   Ayrıca hasta için;1 bardak suya 616 kere “Ya Kaviyy,ya Metin celle celalühü” ismi şerifi okunursa ve içirilirse kısa zamanda şifa bulur.

   Ayrıca;5 vakit Namazlardan sonra 116 kere “Ya Kaviyy celle celalühü” zikrine devam eden her güçlüğü yener.Sıhhati daim olur.

 4. oyle buyuk bi aci icindeyim ki. omrumu birlikte gecirmeyi planladigim esim olacak dedigim insan ellerimin arasindan kaydi gitti. sevdigi halde birakti ve bi anlik sinir ile yapti bunu. simdi de cok sevdigini ama gururundan inadindan donemedigini soyluyormus dostlarina. iki ay oldu hala ayriyiz evlilik planlari yaparken simdi aci icindeyim. Rabbim yardimcim olsun. ilk ay cok cabaladim ben ugrastikca daha da inada bindi ters tepti. bir aydir da elimi etegimi cektim ona tek bir laf etmedim. Allah’a teslim oldum. Rabbime biraktim dua ediyorum. o benim hayal ettigim bi esti dini imani namazi yerinde bi adamdi. birbirimize bu dunyada yoldas olup ahireti birlikte kazanacaktik. hayirlisi olacaktik birbirimizin. ve ben suan baska birini kendime es goremem onu unutamam. unutmak da istemiyorum zaten. o kadar pisliklerle dolu ki bu dunya… iyi insanlara rastlamak cok zor. ama rabbim benim karsima iyi bir insan cikarmisti. o temiz kalbiyle ve Allah korkusuyla bu dunyadan benim istediklerimi istiyordu. huzur mutluluk iman sevgisi. ayniydik yani… ama simdi Allah beterinden korusun aci icindeyim

  sizden istegim dualarima yardimci olmaniz. icinde bulundugum durum icin hangi dualari onerirsiniz. 4444 salati tefriciye okuyacagim Allah’in izni ile. Bana baska dualar da onermenizi istiyorum. Allah rizasi icin yardimci olun.

  baska bir sorum da su, bu duamda israrci olursam ille de o kisiyi istemem rabbimi kizdirir mi? farkinda olmadan hata edip gunaha girmek istemem. acikcasi bundan korkuyorum. fakat su da var. rabbim diyor ki sabret kulum. Allah sabredenin yanindadir. sukût icinde bekleyip dua etmek aylarca da olsa o kisi rabbimden istemek de bir sakinca yoktur umarim

  • Duada ısrar etmek duanın kabulüne şayandır denir kardeşim ama siz “Allahım bu kişi benim için hayırlı ise bana dönmesi için yardım et sana çok ihtiyacım var eğer hayırlı değil se her ikimiz için hayırlı ne ise gönlümüze onu ver ve gönlümüzü hayırlı tarafa çevir” düye niyet et ve duanı öyle yap.1001 defa selaten tüncina da olur.Ayrıca hayırlı istekler için Fetih suresini 7 gün de 41 defa okuma uslü var sitemde onuda yapın çok makbuldür.
   Ayrıca;

   Çevirgel duası halk arasında yaygın olarak uygulanır.

   Bu dua, adından da anlaşılacağı gibi sevgi ve muhabbet kazanmak, gönül almak için okunmaktadır. Dargınların barışması için; geçimsiz ve huzursuzların, birbirlerini sevmeyen eş, arkadaş, aile veya dostların birbirlerine şirin ve sevimli görünmeleri için; karşı tarafı tesir altına almak, dost olmak ve dost bulmak için, şeref itibar kazanmak için okunan dualardandır. Bu dua ayrıca, kaybolan bir kimse, bir eşya veya kaçıp uzaklaşmış kimseleri geri getirmek için de okunur.

   Eüzü billahi mine’ş-şeytani’r-racim-Bismillahi’rrahmanirrahim Bismillâhirrahmanirrahim. Elhamdu lillâhi leke ya Allahu (filanın) gönlünü bana dost kıl. Elhamdülillah! Ya Allah! (filanın) gönlünü çevirgel. Bi-hakkı La ilahe İllallahü Muhammedü’r-Resulullah. Ya Rab sen ol Şanı büyük Allah’sın ki, sen yedi kat gökleri ve yerleri yarattın. Ya Rab senin izzetin hürmeti için filanın gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve cevabını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayrı kıl. Ahiyyen, Şerâhiyyen esbâvüsin bi-Hürmeti Hızır (a.$) (filanın gönlünü) bana dost kılıvergil. İlahi bi hürrneti Hüve’l Hlayyü’l Kayyum. . Lailâhe illa Hu için ve 99 Esmaü’l -Hüsna hürmeti için bizi sevindirgil. Bi-Hürmeti Tevrat ve bi-Hürmeti Zebur ve bi-Hürmeti incil ve bi-hürmeti Fürkani’l-Azim ve Kur’an-ı Kerim ve Suhuf-i İdris(a.s) ve bi-hürmeti Âdem (a.s) ve bi-hürmeti cemii’l-Enbiya-i ve’l-Mürselin.

   İlahi senin lütfun için ve senin in’ amın için ve senin ihsanın için. İlahi nuriyyet sözleri ve kelimeleri harfleri hürmeti için ve rukûda ve sucûdda 5 vakit namazda ve Ramazan ayında çekilen tespih-ler hürmeti için. Ve sübhaneke’llahümme ve bi Hamdike Ebced harfleri hürmeti için Kunut duaları ve Teşehhüd duası hürmeti için (filanın) gönlünü ve canını ve aşkını ve muhabbetini bana çevirgel ,sen rast getir.

   Bi-Hürmeti “Adem Safiyyullah ve bi -Hürmeti Nuh Neciyyullah ve bi-Hürmeti İbrahim Halilullah ve bi-Hürmeti Musa Kelimullah ve bi-Hürmeti İsa Ruhullah bi -Hürmeti Muhammed Mustafa Sallâlahu Aleyhi Vesellem Habibullah. İlahi 124 bin peygamberler hürmeti için (filanın) gönlünü ve canını ve aklını ve fikrini bana dost kıl; benim aşkımdan bi-karar kılıvergil . Murtaza vel-Mücteba, ya Mahmud ya Mennanu ya Hannanü ya Deyyanü ya Hayyü ya Kayyümü ve ya Cebbar.

   İlahi 124 bin enbiya-i ve’l-Mürselin ve evliyalar hürmeti için (filanın) gönlünü bana çevirgil. İlahi! Musa (a.$)’ın iki gözü ve yüzü hürmeti için esrarı Muhammed ve Muhammed’in savmı ravzası ve hilyesi ve berâtı ve miracı ve kıyamı ve kuû’ di ve sucûdi ve gaziler hakkı için… İlahi Mü’minin ve Mü’minat, Müslimin ve Müslimat hürmeti için… İlahi müşfik gönüller hürmeti için (filanın) aklına, gönlüne ve gözüne beni şirin ve mahbub kılıvergil.

   Ya Ğani ya Muğni bi-hürmeti Kitab-ı malûm zemekanide ise bi-karar kılıvergil. İlahi senin sırrın için ve Sübhani Devranı hürmeti için Zünnun-i Misri ve Fethi Mehdi Musalli ve ve Ahmed Turani ve Meş’ar-i Sellem hürmeti için. İlahi Maruf Kerhi ve Cüneyd-i Bağdadi hürmeti için. İlahi Şeyh Şibli ve İmamı Gazali hürmeti için, İlahi Abdülmuttasıl, İlahi İbni Hallaç Mansur ve Hac ve Ebulleys ve Veysel karani ve Şeyh Muhammed hürmeti için. İlahi Hasan Basri ve Hadibi Acemi hürmeti için. İlahi imanlı kullar, âbidler ve sadıklar ve mü’minler hürmeti için sen bendenin hacetini reva eyle bi-Hürmeti “İnnema emruhü izâ erâde şey’en en yeküle lehıl kün fe-yekün. Fe-Sübhane’llezi bi-yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi Türceün.” İlahi, “Yevme la yenfe’u mâlün ve La benüne illa men etellâhe bi-kalbin selim.” Bi-Hürmeti Hazihi’l-Ayeti’l-Kerim, (filanın) gönlünü ve canını bana çevirgil ve kalbini gayrilerden ayırgil.
   İlahi cümle mahlükat arasında ve has ve am arasında sözümü makbul ve âlem halkını bana musahhar eyle. Beni şirin ve taliimi kuvvetli ve hürmetli eyle ve bütün Mü’minler arasında sevimli eyle. Bi-Hürmeti Ebu Bekir, Ömer, Osman, Ali rıdvanüllahi teâlâ aleyhim ecmain. İlahi bi-Hürmeti Hızır, İlyas, Hamza ve Abbas ya Müseb-bibel-Esbab ya Müfettihat-’Ebvab ya Kadiyet-Hacat ya Mukilel’aserati ya Mukallibel-Külübi vel Ebsar. (Filanun) Gönlünü bana dost kılıvergil.

   Ya ilahel-Evveline ve’l-Âhirin; “İyyake na’budü ve iyyake nestein ” ve bi-Hürmeti “Sübbühun Kuddusün Rabbüna ve Rabbül-Melâiketi ve’r-Ruh. Ve bi-Hürmeti Cebraile ve Mikaile ve israfile ve Azraile aleyhümüsselamü ve bi-Hürmeti Mekkete ve Medinete maallahü ala ve bi-Hürmeti ” Kâf Hâ Yâ Ayın Sâd” ve “Ha Mim Ayın Sin Kaf ve bi-Hürmeti “Yasin vel-Kuranil-Azim inneke leminel-Mürseline, Ala sırati’m-Müstakim” ve bi-Hürmeti “Sümün Bükmün Umyun Fehüm La Ya’lemûne; Summün Bükmün Umyün Fehüm La Yubsirûn.” Ve bi-Hürmeti “femen kane minküm meridan ev bihi ezen min resihi fe fidyetün min siyamin ve sadakatin ev nüsükin fe iza emintüm femen temettea bi-Hürmeti ile’l-Hacci.

   ” Bisraillahirrahmanirrahim. Rabbiğfirli ve hebli mil-ledünke rahmeten inneke ente’l-Vehhab. Birahmetike ya Erhame’r-Rahimin. Ve’l-hamdülillahi Rabbil-Âlemin. (Esma 99, s. 177-179)

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile gelen şifa)

 5. Allah razi olsun. Bu duayi okudugum gunun gecesi bir cok gelisme oldu
  4444 salati tefriciyemi de bitirdim. yazdiginiz duayi da okudum. Insallah her aksam.okuyacagim bu duayi. Barisacagiz Rabbimin izni ile

 6. Ablamın 1 yasındakı bebeği hastalandı gecelerde ağzı falan hep yara oldu hiC bisey yemıyo ıcmıyo şifa olması için sizden dua önermenizi ve elif yadem için bol bol dua etmenizi ıstıyorumm….sımdıden çok teşekkür ederim

  • ALLAH ŞİFALAR VERSİN İNŞALLAH ŞAFİ İSMİYLE ELİF BEBEĞE.AŞAĞIDAKİ DUAYI 7 KEREOKUYUN.
   “Allahümme inni euzü bike mi haza’l-veca”

   Hz.Ayşe Validemiz,”peygamber Efendimiz bir yeri ağrıyınca,İhlas, Felak ve Nas surelerini okur,üzerine üfler ve elleriyle ağrıyan yerlerini mesh ederdi”.diye rivayet etmiştir.

 7. Çok TSK ederim çok saolun Allah razı olsun sizden .benim de 2,5yıllık bir ilişkimm var sevdıgım isten çıkardı. Çalışmamı falan istemiyo artık evden dışarı cıkmamı istemiyo ablamlara bile gitmeme ızın vermiyo Allaha hep duua ediyorum hayurlısıysa olsun diye hep kavga ediyoruz ama çok sevdıgımızden ve bırbırımızın karakterleri istediğimiz gibi oldugu için içimizde iman oldugu için bırakmıyoruz birbirimizi. Ne olacak sonumuz bılmıyorum. İnsh mutlu oluruz.Allah razı olsun sımdıden dualarınız içinde.

 8. ben sadece artık üzülmemek ve herşeyin yolunda gitmesini istiyorum evlendim ve etrafımda gördüğüm olumsuz evlilikler boşanmaları gördükçe boşanmaktan korkuyorum ve ömür boyu boşanmak zorunda kalmadan eşimle ailemle mutlu bir hayat sürmek istiyorum üzerimdeki bu olumsuzluklardan kurtulmak için bana önerebilceğiniz bir dua varmıdır şimdiden Allah razı olsun..

 9. arkadaşlar cenabi allah sıkıntları verdi gibi şükürler olsun ki

  çareside veriyor insanın sadece sabirli olması örene bilmesinde

  sebebi allah dertlerinize çare sıkıntılarınıza derman olsun

  rahmetiyle…

 10. merhaba, sevdiğim kişi ile 4,5 yıldır birlikteyiz. ara sıra böyle dargınlıklarımız olmuştu. sevdiğim insanın sinirli bir yapısı var en ufak bir hatamda aramız bozulabiliyor. evlilik hayallerimiz vardı. son çok öenmli görmeyeceğimiz bir olaydan sonra ayrı değiliz fakat aramıza mesafe girdi aramızın düzelmesi için lütfen dua edermisiniz. dayanması ne kadar zor olsa da 1 haftadır her gece ağlıyorum Allahtan yardım istiyorum dualar ediyorum bir çaresi olur inşALLAH dualarınızdan eksik etmeyin lütfen.. hangi duayı okumamı önerirsiniz yardım ederseniz çok sevinirim.

 11. Allah razı olsun paylaştığınız duaları da okudum cuma günü sabah namazından beri dualar okuyorum rabbim kabul buyursun inşallah. kudret sahibi bir tek odur.Allahım sevdiğime takrar tüm güveniyle kavuşmamı nasip eylesin ve Allah kimseyi sevdiği ile imtihan etmesin inşAllah.

 12. Selamün aleyküm ben çok acı cekıyorum sevdıgım ınsanla ailesi ve arkadaslarımız yüzünden ayrıldık bana bı dua önerirmisiz lütfen

 13. Selamün aleyküm. birini unutmak için okunması gereken duayı söylemirsiniz. bide benımle çok ugrasan düşmanlarım var onlardan korunmak için hangi duayı okuyabılırım şimdiden Allah razı olsun sizden. Ya Kadir esmasını yazarmısınız

 14. Çevirgel duasını okumak günah dıyolar 3 harfılıler musallat oluyolar dıyolar bunun hakkında bı bilgi verirmisiniz ve Her cuma yapılıyomuş nasıl yapıldıgınıda söylermisiniz

  • Damlacığım Helel biriiçin yaparsan sakıca yok üç harfli falan birşey yok onu okursan görürsün içinde birşey yok

  • YA KERİMÜ YA VAHHABÜ ZÜTTAVLİ 41 DEFA OKUYUN.HER CUMA 1100 DEFA YA GANİYY YA MUĞNİ C.C OKUYUN HER GÜNDE OKUYABİLİRSİNİZ DAHA İYİ OLUR

 15. selamaleyküm ben çok acı çekiyorum önceden konuştugum bi çocuk peşimi bırakmıyor sürekli tehtid ediyor kendinede zarar veriyor nasıl dua edersem kurtulurum bi yol gösterin ne olur.

  • onun doğruyu görmesi için 514 defa ya Raşid c.c oku…100 def Ya Hakk c.c oku.onun sana zaar veremsi için 161 defa ya Mani c.c

 16. ÇOK TEŞEKKÜR EDRİM. birşey daha soracaktım ben artık bu olaylardan çok sıkıldım bunaldım hakkımda hayırlı olanın karşıma çıkmasını ve ve mutlu olmayı istiyorum ne yapabilirim

 17. Merhabalar ben dileğim için selaten tefriciye duasını okuyorum ve az öncede yukardaki duayı okudum her ikisini okurkende bende heyacan oluşmaya başlıyor kalp atışlarım hızlanıyor bu neye işarettir.Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

  • Murat bey dua okurken heyecanlanmanız güzeldir.dua okurken kabul olacağına inanarak okumak duanın kabulüne işaret eder.

 18. merhaba ben arkadaşıma sevdiğim kişiyi söledim ve bizim aramızı yapması için onların arkadaş olmasını sağladım arkadaşım beni unutup kendisi konuşmaya başladı çocukla sevdiğim çocukta ondan hoşlanıyor bugün kandil gecesi sevdiğim kişinin gözünün açılıp bana gelmesi için hangi duayı edebilirim ?

 19. Selamun aleyküm bi sıkıntımı dile getirmek istedim. artik cok bunaldım,kendimi geliştiremiyorum,afallıyorum,iletişim konusunda zor durumlara düşüyorum. çok büyük bana göre bi sikintim var Allah rizasi icin bundan artik kurtulmak şifa bulmak istiyorum.

  Unutkanlık hayatımı gerçekten gün geçtikce olumsuz etkiliyor. bana yardımınız dokunursa cok minnettar olurum. Allah rızasi icin yaş:22 göz zinasindan sakınıyorum. bilemiyorum hayirmi şermi lütfen aciz durumdayim yardimci olun.

  • Aşağıdaki duayı 40 gün sabah namazından önce,evvelinde 7 fatiha okuyarak 70 defa okuyan kimsenin unutkanlık hastalığı gider ve hafızası kuvvetli olur.

   “Allahümmerzuknaa hıfzel mursliyn.Ve ilhamel enbiyaai ve fehmel evliyaaai bi keramike ya ekremel ekramiyn ve bi rahmetike ya erhamerrahıymiyn.”

 20. Her kesin, tum muslumanlarain Regaib kandili mubarek olsun/DUALARIMIZ kabul olsun INSHALLAH/ AMIN.
  SIZE 1 RICAM VAR: Kuchuk kardeshimin tezlikle hayirli kismetle mutlu yuva kurmasi ichin DUA edermisiniz?
  kendisi imanli, guzel, besherikli 1 doktor hanimdir. amma kismeti kapali.
  CHOK TESHEKKUR EDERIM.

 21. Bir sevdiğim varama şuan ruh hali karışık ve hiç görüşmüyorz ama muradımda onu istiyorum hayırlısınla.Bunun için hangi dua okunmalıdır.

  • Önce hakkımd ahayırlı ise Allahım diyerek niyet et sonra 100 defa Ya Kadir c.c 41 kadir suresi 100 ya Zül celali velikram oku

 22. Ya ben bisey sormak istiyorum dilek duasini okuduktan sonra mi dilegimizi diliyecegiz ve sadece tek bir dilek mi olmasi gerekiyor yoksa allaha yalvararak dua edebilir miyiz istegimizi ?tesekkurler simdiden

 23. arkadaşlarım 7 yıllık ilişkim. 17 gün önce bitti. çok üzülüyorum. çok daralıyorum. her saniye aklımda, hergün Rabbime yalvarıyorum bu sıkıntımı gidersin diye, şimdi yurtdışında Ağustosta gelecek benden duanızı esirgemeyin. geldiğinde aramızı düzeltelim.

 24. babamı kısa süre önce kaybettim çok kötü günler geçiriyorum.benim pilot olmamı istiyordu.ingilizce bölümüyüm bu sene sınava girdim pek iyi geçmedi bir daha hazırlanmayı düşünüyorum. yüksek makamlara ulaşmak pilot olmak istiyorum lütfen bana yardım edin.pilotluk tek hayalimmmm babam için olmak istiyorum

  • Melekciğim başın sağ olsun Allah nur içinde yatırsın..Canım evet baban istemiş olabilir ama senniçin ne hayırlı sie o olsun..hayalim diye düşünmeyin olurmu tabi hepimiz bunu yaparız hayal ederiz ama şöyle demak daha hayırlıdır.Allahım ben bunu istiyorumama hakkımd hayırlı olanıı sen daha iyi bilrsin aban yardım et ne hayırl ise onu ver..Bazen çok siteriz ama sonun ne olduğunu bilmeyizama en güelini Allah bilir canım.Allah ayr ve Yardımcın olsun.Ya Hayyü ya kayyum bi rahmetike esteğisü oku okuyabildiğin kadar ..her sabah 7 inşiraha sures i okuyama devam et.

 25. selamün aleyküm,
  benim 5 yıldır konuştuğum biri vardı sözlendik 5ay sözlü kaldık nişanımıza 3 gün kala düğün tarihi yüzünden ufak bir tartışmamız oldu istemiyorum deyip çekip gitti 26 mayıstı nişan tarihimiz şuan konuşuyoruz ben onu seviyorum oda beni seviyor vazgeçemiyoruz birbirimizden ailelerimiz kesinlikle artık istemiyor her cuma gecesi dua ediyorum hakkım hayırlı eyle yarabbim büyüklerinden bizim gibi gönüllü olması için yüreklerinin yumuşaması için bir dua sevdiğimin benden vazgeçmemesi için bir dua istiyorum ailesi tepki gösterdiği için kararsız bi seviyorum diyor bir ayrılalım diyor sevdiğim adam bir gecede değişti beni bırakıp çekti gitti canım çok acıyor Allah rızası için bana yardımcı olun telefonla iletişime geçmek istiyorum sizinle mail kullanmıyorum çok fazla

  • doğruyu görmesi için 1000 Ya reşid c.c okuyun dileğiniz için 100 Ya kadir c.c 100 ya zül celali velikram 41 kadirs uresi okuyun

 26. merhaba ben bir şeyin olmasını istiyorum hergün olması için dua ediyorum ağlıyarak. ama olamıyacağından çok korkuyorum. kimse pek inanmıyor olucağına be tüm kalbimle inanıyorum bu duanın olması için başka yanında hangi duaları söylemem lazım çünkü ben bunun gerçekleşmesini çok istiyorum ne olur yardımcı olun

 27. bir şey daha sorucam bir dua var kimse allahın izniyle sana zarar veremiyor öyle bir dua var mı varsa nedir söyleyebilirmisiniz?

  • HER GÜN 998 YA HAFIZ C.C OKUYUN.HER GÜN 3 DEFA “BİSMİLLAHİLLEZİ LA YEDURRU MEASMİHİ ŞEY’İN FİL ARDI VELA FİS SEMAİVE HÜVES SEMİUL ALİM” SABAH AKŞAM

 28. selam aleykum hocam size bir şey danışmak istiyoruz. . hocam kardeşimiz lazer göz ameliyatı yaptırdı. Ancak durumdan pişman eski hali gibi olması için nasıl bir dua edebiliriz. Neler yapabiliriz. Allah razı olsun hocam teşekkürler.

 29. slm hocam ben bir kızı 4 senedir seviyorum karşılıkaız aşk işte kavuşmamız için dua öneriyormusunuz hergün namazımıda kılıyorum duamıda ediyorum ama olmuyor

 30. slm hocam ben bir kızı 4 senedir seviyorum karşılıksız aşk işte kavuşmamız için dua öneriyormusunuz hergün namazımıda kılıyorum duamıda ediyorum ama olmuyor

 31. iyi günler benimde kısmetimin açılması ve güzel bi evlilik yapmak için dua istiyorum tabiki biliyorum önce allah sonra dua yüce rabbim inşşallah verdiğiniz dualarla kısmetimi açar teşekkür ederim

  • o zaman Allah nasip etsin kardeşim sevgikazanmak için dualr var bakın siteye ama 7 gün 786 besmele okuyun.Ailesini razı etemk için 1000 ya reşid 1020 y azim c.c okuyun yumuşamalrı için 88 Ya halim

 32. satılmayan bi arazimiz var satılması bizim için çok gerekli bir sürü müşteri geliyo tamam deniyo ama bi mani çıkıyo ve sonuçlanamıyo bunun için okunabilecek bi dua varsa lütfen paylaşırmısınız şimdiden teşekkür ederim. hayırlı günler

  • satılmayan bir mal için okunacak dualr var sitemde ve uygulayanalr memnun.sizde bakın birde o mal üzerien 7 gün 7 defa karınca duasını okuyun

 33. o güzel dualarınızdan beni demahrum etmeyin ramazan sonrası bi isteme işim vardua edin kabul olsun arkadslar nolur babam hayır demesin gelinliğimle çıkayım bu evden

 34. yönetiici kardeşim lütfen bnm içinde dua et kalp hastasııym ondan baskası olsun istemiyorum babambni ona versin lütfen

 35. merhaba

  ben 1 sene önce eşimden ayrıldım.bir çocuğum var ailesi aramıza girdi kötü şeyler yaptılar.oğlum aha 2 yaşında bizi ayırdılar tabiiki eşiminde bana sahip çıkmaması,yalanları,başkalarıyla aldatması nedeni ile hiç istememe rağmen ayrıldık kendisi istedi.
  Şuan 1 sene geçmesine rağmen tekrar evlendi.hemde beni aldattığı bayanla.

  Hem oğlum için hem de benim için hala sevdiğimden dolayı bana geri dönmesini istiyorum.
  7 sene birlikteydik en güzel yaşlarımı beraber geçirdik ve bana yaptığı çok ağır geliyor.Lütfen yardım edin.
  Çevirgel duasını gördüm ne zaman okunabilir yada başka yardımcı olacağınız birşey varsa cevabınız bekliyorum.
  Allah razı olsun..

  • sevğili kardeşim lütfen hayırlısını isteyin yarın o kadınıdaaldatmaycağı nerden belli yien sizi üzebilir dua okuyun hakkımda hayırlı ise eger gelsin değilse hakkımd ahayırlı olanı ver d,ye dua edin

 36. merhaba.ben ilk kez bir siteye yazı yazıyorum bu konuda.ben 1 yıl önce bir ayrılık yaşadım.erkek arkadaşım ani bir şekilde benden soğudu ve gitti.çektiğim acıyı,uykusuz gecelerimi döktüğüm gözyaşlarımı bir tek ben ve Allah biliyor.dua ediyorum ama dua okumaktan musallat oluyormuş görünmezler diye korkuyorum.özellikle esma-ül hüsna larda oluyormuş.ağır gelirse bunalıma sokuyormuş okuyanı.ben bundan korktuğum için okuyamıyorum.1 senedir hatta öncesi de var 2 senedir acı çekiyorum daha geçen hafta okumaya başlayabildim.2 cumadır çvirgel duası okuyorum.7ye tamamlayacağm inşallah.aynı anda hangi okumaları yapabilirim bana dönmesi için.lütfen ağır gelebilecek veya tehlikeli etkisi olabilecek dua olmasın.teşekkür ederim.bir de bu süreçte hacet namazı her gece kılınabilir mı?

  • HACET NAMAZI HER ZAMAN KILINABİLİR..KARDEŞM ESMAÜL HÜSNA HER ZAMAN OKUNABİLİR.BENCE ESMAÜL HÜSNADAN KORKMAYIN ALLAHIN İSMİNİ ZİKRETEMK NEDEN ZARAR VERSİN..NE İÇİN DUA İSTEDİNİZ YAZMAMIŞSINIZ BARIŞMAK İÇİN Mİ.

 37. erkek arkadaşımın pişmanlıkla bana dönmesini istiyorum.o kadar gururumla oynadı ve beni üzdü ki.anlataam size..ben iyi oldukça o kötü oldu.başkalarıyla görüştü.bana yaptıklarından pişman olmasını ve özür dileyip gelmesini istiyorum.bunu çokk istiyorum.çevirgel duası okuyorum cuma günleri.aynı süreçte başka ne yapabilirim?

 38. selam eda ben mutlu olmak ıçın hayattan zevk alamıyorum ne yapmam gerekiyor ıyı bır eş bulmam ıçın yardımcı olursanız sevınırım

 39. merhaba size birşey soracaktım salatı tefriciye yi hangi gün başlamamız gerkiyor birde tefriciye ye başlamadan önce başka bir dua okumamız gerekiyormu şimdiden teşekkürler

  • “Sübhan-Allah ve’l-hamdü li’llahi ve la ilahe illallahu v’Allahu Ekber, ve la havle ve la kuvvete illa billahi’l-Aliyyi’l-Azim.”
   ALLAHA HAMD İLE ONU ÖVER KUVVETİN VE KUDRETİN SADEEC ALLAH DA OLDUĞUNU BELİRTİR.

 40. hamileyim ve nöral bir hasatalıktan dolayı bebeğimi kaybetme riskim var ayın 23′ünde belli olacak bebeğimi alabilirler. duydumdan beri dua ediyorum ama sizin önerebilceğiniz tesirli bir dua varmı bebeğim için. ne olur bebeğime dua edin

  • PINAR HANIMCIĞIM ALLAH KORUSUN SEN VE BEBEĞİ.HER GÜN ELİNİ KARNINA KOYARAK 145 YA MUHEYMİN C.C OKU 998YA HAFİZ C.C.312 YA RAKİB C.C OKU.HER GÜN 1000 YA LATİF C.C OKU

 41. Iyi gunler, bir cocukla konusmuyorum,kendisi bana cok buyuk bir yanlis yapti,Ben sadece benden ozur dilemesini istiyorum,Ben ixlas suresini okuyorum ,bawga ne yapa bilirim,tewekkurler simdiden

  • sahra kardeşim haklısınn insanın zoruan gider..ama biz anneyiz affediciyizdir. biz o kadar günah işleri nasıl Allah affeder sende affedeceksin dialerin doğruyu görürler her gün 156 ya afüvv c.c 409 ya tevvab c.c 514ya reşid c.c okuyun.

 42. Sinavdan yuksek not almak için çok calistim 10larca kez dua ettim herşeyi yamtim sinavda kolay geçti ama düşük aldim dua tavsiyeni
  bekliyorum

  • DEMEK Kİ YETERİNCE ÇALIŞMAMAMIŞSIN CEM BİRAZ DAH GAYRET ET. HER SNIANVDAN ÖNCE 37 YA EVVEL C.C 184 YA MUKADDİM CC OKU YA HAYYÜ YA KAYYUM Bİ RAHMETİKE ESTEĞİSÜ OKU

 43. Benim nisanda lise sınavım var. Hedefim Kabataş lisesi çok çalışıyorum ve Allah’a tevekkül ediyorum . Ancak hangi duaları okumalıyım ki duam kabul olsun ?

 44. merabaa zeynep abla ben birisine çok aşığım ama olmadı onunla sitendeki duaları okudum hep gelmedi bana abla bende unutmaya karar verdim ama zor geliyor onu her gördüğümde kendime verdiğim sözleri unutuyorum inan çok seviyorum, ne tür esmalar okumalıyım ne tür dualar okumalıyım ben bu kişiyi unutmak için?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>