Rızık bolluğu için her sabah okunacak zikir

darRızık bolluğu için,rızkın artması için,mala-mülke kavuşmak için,dünyalık sıkıntılardan kurtulmak için her sabah okunacak zikir:

Her gün sabah namzından sonra (72) adet “YA BASIT CELLE CELALÜH” zikrini çekmeye devam eden kimse kısa zamanda rızık sıkıntısından kurtulur.Bol rızka,mala-mülke kavuşur.Ayrıca dünyalık sıkıntılarından da kurtulur.

Tarafımdan denemiş ve çok faydası görülmüş bir zikirdir.İki dakikanızı bile almayacak bu zikri çekin en kısa zamanda etkisini göreceksiniz.Ben her nmazdan sonra çekmeye çalışıyorum.

Allah kendisinden başka kimseye muhtaç etmesin cümle kullarını.Şuna yürekten inanıyorum ki Allah’a güvenip duanızı ederseniz mutlaka kabul olur.yalnız acaba kabul olurmu diye düşünmeyin, mutklaka olacak diye düşünün ve dua etmeye devam edin.Zaten duaya devam etmeniz duanızın kabul olduğuna işarettir.

BASIT:Lutuf ve hikmetiyle istediğinin rızkını açıp genişleten.Darlık ve sıkıntıdan kurtaran,genişletip açana,yayan.. anlamındadır.

Arama etiketleri : rızkın bollaşması için dua,rızkın genişlemesi için dua,Sabah rızık dugası,sabah rızık duası,bol rızık için zikir,rızkın bollaşması için okunacak dua,cuma günü okunacak rızık duaları,rızkın bollaşması için

2 “Rızık bolluğu için her sabah okunacak zikir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>