Lâ ilahe illallahü melikül Hakkul Mübin “Okumanın faydaları”

 

Lâ ilahe illallahü melikül Hakkul Mübin

güzel dua

 

Hz. Ali (r.a)’den, Resulullah (s.a.v)şöyle buyurmuştur:

“Bir kimse günde yüz defa “Lâ ilahe illallahül melikül Hakkul Mübin” derse, bu onun için fakirlikten eman ve kabir yalnızlığından kendisine yoldaş olur ve bununla zenginliği celb etmiş(kendine çekmiş) ve Cennetinde kapısını çalmış olur. ”

ÖZELLİKLE CUMA GÜNÜ 200 DEFA OKUNDUĞUNDA ALLAH’TAN İSTENEN HAYIRLI DİLEK KABUL OLUR.

Arama etiketleri : la ilahe illallahul melikul hakkul mubin fazileti,la ilahe illellahül melikül hakkul mübin,la ilahe illallahu melikül hakkul mübin,lâ ilahe illallahül melikül hakkul mübin ne demek,lailahe illahül melikül hakkul mübin,la ilahe illallahül melikül hakkul mübin muhammedün resulullah,la ilahe melikül hakkul mübin,la ilahe illallahül melikül hakkul mübin türkçesi

6 “Lâ ilahe illallahü melikül Hakkul Mübin “Okumanın faydaları”

  1. biliyorum biraz fazla soru sordum ama inanki düzgün olmasını iyi olmasını istedgim icin… bne cukalayı önüme aldım 400 tane ya vedud okudum bitincede üstüne üfledim dua ettim dogrumu yapmışım …. bide bu aynı cukalatnın üstüne okuyacagım baska bişey varmı acaba ?

    • Mesela bir kutunun içindeki çikolataların üzerine üfleyin hepsi için geçerlidir.Çay şekerine okuyun mesela şeker kabının içindeki tüm şekerler için geçerlidir.

  2. ben paketi ambalası acılmamıs tek bir cukalatanın üzerine okudum üfeledim… dogru yapmışım degilmii.. bide aynı ya vedu okudum cukalataya daha baska okuycam güzel dualar varmı ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>