Her Murat İçin, Perşembeyi Cumaya Bağlayan Gece Dua

dar

 

 

 

 

 

 

  • Her hangi bir muradınız için,perşembeyi Cumaya bağlayan gece yarısından sonra  aşağıdaki kısacık duayı 1000 (bin) kere okuyun.

“Ya Laitifü edrikni bi-lutfike’l-Hafiyyi ene’l-muhtacü’z-zelilü ve ente’l-Ganiyyü’l-Aziz.”

 

  • Her gece yarısından sonra ,aşağıdaki dua gücün yettiği kadar okunup,gönlünce dua edilir.

“Allahümme inni es’elüke bi-enni eşhedü enneke ente’l-lahü la ilahe illa ente’l-Ehadü’s Samedü’l-lezi lem yelid ve lem-yuled ve lem yekun lehu küfüven Ehad”

  • Her gün; 40  kere, “Ya Şafi”, 40 kere. “Ya Kafi” 40 kere, “Ya Muafi” okunup gçnlünce dua edilir.

Dua eden ve dua etmeye devam eden kişi mutlaka duasına cevap alır.Duaya devam etmek duasının kabul olacağına işarettir.

Arama etiketleri : gece duası,murat duası,gece duaları,murat dualari,perşembeyi cumaya baglayan gece okunacak dilek duası,perşembeyi cumaya bağlayan gece dua,murat için okunacak dualar,murat için dualar

9 “Her Murat İçin, Perşembeyi Cumaya Bağlayan Gece Dua

    • Merhaba Ece hanım .Her dilek için ayrı yapsanız iyi olur. Ama siz yinede dileklerinizi sayın öncelik sırasına göre.Allah kabul etsin.Katında kabul görmüş dualardan olur inşalalah.

  1. Merhabalar:benim 13 yasinda tam ergenlik doneminde bir kizim var..eskiden uyumlu sakin bir cocuktu.son 1 yildir derslerinede calismiyor ve surekli itiraz edip herseye agliyor..cok asi oldu..ben onun ders calismasi ve daha sakin olabilmesi icin ne okuyabilirim?yardimci olabilirmisiniz?

  2. s.a ben bi yerde okumuştum aynı amaca ulaşmak için elde edilen birden fazla dua ters etki yapar mı? örneğin çok istediğimiz bir dileğimiz için çeşitli esmalar okumak, ve bu tip ayet, sure vs okumalar yapmak… her murat için okunacak duaların hepsini okumak olumsuz sonuca yol açar mı? ben o kadar çok dua okuyrum ki bir dileğim için… bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz?

  3. persembeyi cumaya baglayan gece derken yani 12 den sonrami?bugun persembe bu hakkada bana cabuk bilgi vere bilirsinizmi tesekurler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>