Evlenmek isteyenler için “Ya Fettah”

dar

 

 

 

 

 

 

Allah herkese hayırlı kısmetler nasip etsin.haklarında hayırlı olan kimseleri gönüllerine razı etsin.

Her gün güneş doğmadan önce (489) kere “Ya Fettah celle celalühü” deyip hakkında hayırlı bir evlilik isteyenler,en kısa zamanda muratlarına ererler.

 

Kaynak:Duaların esrarı

Arama etiketleri : ya fettah fazileti,ya fettah celle celalühü,el fettah fazileti,ya fettah duası,en kısa zamanda evlenmek için dua,hayırlısıyla evlenmek için dua,ya bais ya fettah 1062,evlenmek ısteyenler için dualar

203 “Evlenmek isteyenler için “Ya Fettah”

 1. Merhabalar ben Bursa’dan Gokhan. 27 yaşındayım güzel bir işim ve evim var
  Skolyoz rahatsızlığı var bende.. Omurilik eğikliği…Kabaca kamburluk diyebiliriz..
  Hayırlısıyla bir bayanla tanışıp evlenmek istiyorum.. Çok temiz kalpli anlayışlı biriyim..
  Cevap yazmanızı beklerim.. Sağlıcakla kalın.

  • Sevgili kardeşim Allah hakkınızda hayırlı birisini kısmet etsin inşallah hayırlı bir evlilik yapmak için Allaha dua edin.Dilerim hakkınızda hayırlı olan hem dünyanız hem ahiretiniz için size her konuda destek olcak birsini çıkarır karşınıza Allah.Sitemde evlilik için dualar var bakarsanzı bulacaksınız.Hoşçakalın her şey gönlünüzce olsun.

 2. merhabalar ben 36 yaşında ve bekarım hayırlısı ile evlenmek istiyorum fakat fazla kısmetim çıkmadı bana yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler.

  • Merhaba Pınar hanım Allah hakkınızda hayırlısını versin.hakkınızda hayırlı olanı gönlünüze versin.
   Cuma günü sela ile ezan arasında “1062 defa Ya Bais celle celalühü “zikrini çekin başta niyet edin.Sonra her gün güneş doğmadan “489 defa Ya Fettah celle celalühü” zikrini yapın.Cuma günü 18 defa cuma süresini okuyun başta mutlaka niyet edin.Eğer başmadan 2 rekat Allah rızası için namaz klıp niyet edersenzi daha iyi olur.görüşmek üzere.

 3. yaşım 36. bir aday bile yok. çok dua ediyorum çok istiyorum ama bu yaşta çok zor. durumumu kabullenmem lazım sanırım. yapacak hiçbişey yok artık. öyle büyük bir çıkmazdayımki. Allahım sen bana ve benim durumumda olanlara yardım et.

  • Hayırlı günler Ayşe hanım.Her şey kısmet tabi ama bazen de dualara sarılmak Allah’tan istemek gerekir.Size Cuma günü yapacağınız bir dua gönderiyorum.Sela vakti “1062 defa Ya Bais”Esmasını hayırlı bir kısmet vermen niyeti ile çekin.Birde her gün sabah namazından sonra 489 “Ya fettah “çekin.Ayrıca evlilik için dualar var sitemde isterseniz uygulayın.Allah Hakkınızda hayırlı birini çıkarsın tez zamanda.

 4. Allah razı olsun, cevabınız için teşekkürler.Dualar hep dilimizde gönlümüzde ama olmayınca olmuyor.Dileyen herkes hayırlısıyla yuva kursun inşaallah.

 5. mevlam bütün bekarlara ve bana da hakımda hayırlı olanı versin illa evlilik olsun diye evlenmek istemiyorum hayırlıysa mevlam nasip etsin.

  • Haklısınız Sevim hanım Allah hayırlısını versin.İlla evleneyim demek yanlışneolursa osun demek yanlış Allahım hakkınd ahayırlı olacak huzur ve mutluluk olacak bir evilik nasip et hakkında hayırlı olacak birini çıkar karşıma demek lazım.Allah herkese hayırlısını nasip etsin.

 6. Merhabalar herkese, Ben 38 yaşında herkesçe güzel de bulunan biriyim. Kariyerim de var. Mevlam taht değil baht versin derler ya çok kısmetli olmamakla beraber çıkmadı da diyemem ama hayırlısıyla bir evlilik yapmak nasip olmadı bir türlü. Şimdi cuma vakti bir sürü tesbih ve dua da ettim. Biçok defalar dualar ettim bu dileğim için ama heralde vakti var. Şu sıralar biriyle görüşmekteyken başından evlilik geçmiş benden 6 yaş küçük bir de çocuğu olunca biraz sorunlu bir hayatının oluşundan bir yol katedemedik. O kadar çok dua ediyorum ki güzel bir evlilik için. Tüm dileyenlere nasip olsun inşallah. AMİN..

  • Ümmühan Hanımcığım mutlaka duaların karşılık görecektir.hakkında ne hayırlı ise olsun inşallah.Mutlaka her şeyin en iyisini bile ve bizi bizlerden daha çok düşünen ve seven Allah sizin içinde bir kısmet ayırmıştır.Kul istedikten sonra Allah vermemezlik yapmaz her şeyin bir zamanı vardır.Demek ki dua etme zamanınız henüz bitmemiş.Devam edin dua etmeye Allaha yakın olmaya.Dua ederken herkese dua edin ki size daha çok faydası olsun.
   Allahım bende tanımadığım ümmühan hanıma ve evlenmek yuva kurmak isteyen herkese senden hayırlı kapılar açmanı,onların mutluluk ve huzurla devam edecekleri yuvalar kurmasına yardım et.Güzel isimleri vasıta kılarak,sevgili Habibbin Muhammed Mustafa (s.a.v) vasıta kılarak istiyorum.Dularımı kabul et Ey Vehhab,Ey Mücib olan Allahım.

 7. selam aleyküm.sevdiğim insanla 3 ay öncesine kadar hiç bir sorunumuz yoktu.uzun bir süredir ciddi anlamda maddi sorunları var,aramız bu zamandan beri çok iyi değil.sanırım sıkıntılardan olsa gerek bana karşıda ters davranıyor.esmaül hüsna ile zikretmek istiyorum.ama hangi esma,hangi saat zikir sayısı ne kadar olacak bilgim yok.sizden ricam bu konuda bilgi verirmisiniz.ilave edebileceğiniz başka dualarda varsa söylerseniz memnun olurum.allah razı olsun.

  • Hatice hanım merhaba Allah yardım etsin ve dualarınızı kabul etsin.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.
   aşağıdaki dualar ve esmalar sevgi kazanmak içindir.Dilerim hakkınızda hayırlıdır ve Allah kabul edip onunda kalbini sana bağlar hayırlı birsonunuz olur.
   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)
   Bir kimse sevdiği kimsenin sınırsız sevgisi ve bağlılığını kazanmak isterse, içinde su dolu bir bardak yada kaba 786 defa “Bismillahirrahmanirrahım” okuyup suya üfler sevdiğine içirir ise,onun sınırsız sevgi ve bağlılığına kavuşur.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan (Dua ile ruhsal Tedavi)
   eher vakti yapılan dualar kabule şayandır.Bu nedenle istediği kişinin kalbini kazanmak isteyen kimseler, seher vaktinde 324 kere “Ya HAYY Celle Celalühü” diye okumaya devam eden ve duasında ısrar eden kimseler istediği kişinin kalbini ve sevgisini kazanır.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları)

 8. BİRİYLE 16 YILDIR GÖRÜŞÜYODUK BİRBİRİMİZİDE SEVDİĞİMİZİ SANIYODUM AMA NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİM HAŞDE ANİDEN BENDEN AYRILDI DERDEN KANAAT GETİRDİ BİLMİYORUM Bİ KIZI VAR 14 YAŞINDA Bİ KIZI VAR ONU İSTEMEDİĞİMİ DÜŞÜNÜYO VE BENİ NE ARIYO NEDE ARADIĞIMDA CEVAP VERİYO HAYIRLIYSA HAKKIMDA O KİŞİYLE YUVA KURMAK İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ SÜREKLİ DUA EDİYORUM BELKİ YANLIŞ DUA EDİYORUM ONUDA BİLMİYORUM ALLAH CÜMLEMİZE HAYIRLI NASİPLER VERSİN İNŞALLAH ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN

  • Hayırlı günler ve hayırlı cumalar Şevval hanım.Canım öncelikle Allahım benim hakkında bu kişi hayırlı ise ancak sen bilirsin..eğer benim için hayırlı ise bu kişi onun kalbine de benim sevigmi ver yok hayırlı değilse hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı et diye dua et.Bizler illa diye ısrar ederiz ama bunun bizim için hayırlı mı değil mi bilmeyiz.Bu nedenle önce niyeti çok iyi yapmak gerekir.Şimdibu niyetle aşağıda vereceğim duaları yap.Eğer hakkında hayırlı ise Allah ona seni sevdirecek yok değil ise karşına başkasını çıkaracaktır.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)
   Bir kimse sevdiği kimsenin sınırsız sevgisi ve bağlılığını kazanmak isterse, içinde su dolu bir bardak yada kaba 786 defa “Bismillahirrahmanirrahım” okuyup suya üfler sevdiğine içirir ise,onun sınırsız sevgi ve bağlılığına kavuşur.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan (Dua ile ruhsal Tedavi)
   eher vakti yapılan dualar kabule şayandır.Bu nedenle istediği kişinin kalbini kazanmak isteyen kimseler, seher vaktinde 324 kere “Ya HAYY Celle Celalühü” diye okumaya devam eden ve duasında ısrar eden kimseler istediği kişinin kalbini ve sevgisini kazanır.

   Kaynak:Dr.Arif Arslan(Allah’ın isimlerinin sırları)

  • Duaların kabul olması için her gün her namazdan hemen sonra 14 defa “Ya Vehhab” oku.Her gün 55 defa “Ya Mücib” oku.Allaha emanet ol.

 9. okul bittikten sonra bir çok kısmetim oldu fakat ben bir kişi üzerinde karar vermiştim geleceğim için..ama annemin son anda vazgeçirmeye çalışmasıyla (yabancı uyrukluydu )ama son derece itikatlı bir insandı. 8yıl oldu ben evlenmedim .bu insanı benden cevap beklerken cevapsız bıraktım.kısmet değilmiş dediler kiminle paylaşsam ozamana kadar hiç bir engelle karşılaşmıyor herşeyim yolunda gidiyordu ama annemin buyaptığını asla unutamıyorum o dönemde rahatsızlanmıştı.onunla uğraşırken onun isteği olsun derken geleceğim yok oldu .halen kısmetlerim oluyor fakat bir ses geliyor daha sonrası sessizlik bir bilene danıştım kısmet kapalılığı deyip kısmetim açıldı. fakatyine aynı daire…

  vicdanımın sesi 8yıldır aynı şeyi söylüyor kısmet ama iradede
  anne duası önemli ama mam ya kırılan gönül…

  bu kişi şu anda benim ülkemde ve saygın bir yerde helallik alsam olurmu??? lütfen bana bir yol gösterin vicdanımı rahatlatmak için çünkü hala bu dünyadayız…

  • Merhaba Esra hanım o kişi evlendimi acaba eğer içiniz rahat edecekse helallik alın.Ama eğer gerçekten onunla bir kader birliğiniz varsa hiç bir şey engel olamazdı diye düşünüyorum,Yiende annenize kırılmayın odamkendi düşüncelerine göre dogruyu yaptığını zanneddiyordu.Diyorum ya eğerkısmet olsaydı annen bileengelolamazdı buna yine de hakkınızda hayırlısı olur inşallah eskiye takılmayın artık diyorum.

 10. selamun aleykum
  begendigim 2 ayrı erkek var
  ikisiylen de aramızda bişi yok

  hangisini verir rabbim bilemem, her ikisi icin de dua ediyorum

  sizce bu dogru mu?

  yani evlnebilmek niyetiyle

  acaba ayıp mı oluyor ayrı ayrı ıkısı ıcın de okumam?

  ama ben nerden bilebilirim ki,beli birinden biri olur diye düşündüm

  • Doğru diyorsunuz siz Allahım hangisi hayırlı ise benim için onu nasip et onun gönlünü bana benim gönlümü ona bağla diye niyet et ve öyle dua et.

 11. Sayın yönetici. Nasıl değerli bir insansınız. Sitenize giremediğim zamanda benim için ve tüm isteyenler için yaptığınız duayı şimdi gördüm. Allah razı olsun Allah kabul etsin ve hakkınızı helal edin lütfen.
  Dualarımda herkesle beraber benim duamı dileğimi de kabul eylemesi şeklinde dua ediyorum. Rabbim neylerse güzel eyler diye düşünüyorum. Ama sabredemediğim, evlenmiş çoluk çocuğa karışmış olanlara imrenmeden de edemiyorum ne yalan söyleyeyim. Neden benim de ailem evim çocujklarım yok diye düşünüyorum. Bu duygumu namazımda dualarımda Rabbime sunuyorum. Bu isyana girer mi acaba çok korkuyorum? Dua ederken yanlış da ediyor olabilirim belki ne dersiniz dua ederken özellikle yanlış olduğu bilinen kötü etki edecek bişey var mı?
  Allah razı olsun sizlerden.

 12. zeynep hanım mrb ben 23 yaşındayım üniversiteyi yeni bitirdim. benim arkadaşlarım hepsi evlendi ben evlenmedim daha ve her gün soruyorlar ne zaman evleneceksin die ve ben cok kötü oluyorum benim yaşıtım kuzenim var o da nişanlandı ve herkes neden sen hala evlenmıyosun dıyolar cok güzel oldugumu söylüyolar ama beni kimse istemiyor ne yapacağımı bilmiyorum psikolojık bunalımdayım hatta evde kaldın kız bile diyorlar. ne olur yardım edin bana ne yapmam lazım. evliliği çok istiyorum.

 13. mrb ben 23 yaşındayım üniversiteyi yeni bitirdim. benim arkadaşlarım hepsi evlendi ben evlenmedim daha ve her gün soruyorlar ne zaman evleneceksin die ve ben cok kötü oluyorum benim yaşıtım kuzenim var o da nişanlandı ve herkes neden sen hala evlenmıyosun dıyolar cok güzel oldugumu söylüyolar ama beni kimse istemiyor ne yapacağımı bilmiyorum psikolojık bunalımdayım hatta evde kaldın kız bile diyorlar. ne olur yardım edin bana ne yapmam lazım. evliliği çok istiyorum. sorum buydu

  • 21 gün boyunca her gün 1 bardak suya 101 defa, ‘’Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’
   okunması ve bu suyun evlenmek isteyen kişinin içmesi tavsiye edilmiştir.

   - Cuma günü abdest alınıp 2 rekât tövbe namazı kılıp 18 defa Cuma suresi okunması hayırlı evlilik için tavsiye edilir.

   - Evlenmek için her gün okuyabildiğiniz kadar şu duanın okunması tavsiye ediliyor, anlamına da dikkat ederseniz ne kadar
   isabetli bir dua olduğunun farkına varırsınız.

   ‘’Rabbi,,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru ‘’
   Anlamı: Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım””
   Ayrıca cuma günü sela vakti 1062 defa “Ya bais” oku.Her gün güneşdoğmada 489 “Ya Fettah” oku.

 14. peki hocam ya fettah ı hergün okuycam. ya bais ide sadece cuma günlerimi okumam lazım. birde bu duaları yaparsak ne kadar bi sürede kısmetimiz açılır

  • Orasını Allah bilir ama sürekli yapmaya devam edin en az 40 gün devam edin.ya Bais özellikle cuma ama her gn de yapsan çok iyi olur.

 15. tamam çok teşekkür ederim Allah razı olsun ALLAH bütün evlenmek isteyenlere hayırlı kısmetler nasip etsin ALLAH a emanet olun..

 16. evlenemıyorum evlenemıyorum dularda ediyorum birilerınıde seviyorum hepsi gidip başkasıyla evlenıyor ben arkalarından gözyaşı ile seyrediyorum bu adalet degıl umudumu inancımı herşeyımı yıtırdım benım adıma dua edin birçok insandan dua istedım onlarda sonuçsuz kaldı yalnız aşksız ölmek istemıyorum

  • Bakın biraz önce bir yazı yayınladım kardeşim dualarım neden kabul olmuyor,bu kadar dua ediyorum bir türlü olmuoyr diyenlerin duaları kabul olmaz deniyor hadislerde.Tam olarak olacağına inanarak dua edecksin ve sabredeceksin.Belki şu an olmamasında bir hayır vardır.Yada daha önce çıkanlar senin için hayırlı değil di.Önce bir olacağına inan ve hayata umutla bak.yeniden başla ve inanarak yap hiç de umudunu kaybetme.her şey evlilik değildir.Ama tabii ki istemek hakkımız ama zamanını Allah bilir şimdi vermiyorsa mutlaka bizim için daha iyisini vereceği içindir Hoşça kalın….

 17. hocam benim bi sorum daha var ben kiminle evlenceğimi merak edip ve ALLAH a dua edip uyusam hep rüyamda depremler ya da bi kadın görüyorum mesela dün gece niyet edip uyudum daha sonra rüyamda bi kadın gördüm bizim oturdugumuz apartmandan düşüyodu ve bi gözü yere düşüyodu sonra kadın kalkıp tek gözle dolaşıyodu çok korkuyorum hocam psikolojim çok bozuk yani ben evlenemeyecek miyim ya da çok problemli olacak çok merak ediyorum off dayanamıyorum hergün evliliği düşüne düşüne bi hal oldum güç kalmadı bnde ne gülebiliyorum ne bişey.. tamamiyle kaybettim kendimi rüyalarım da üstüme üstüme geliyo hocam bana yardım edin :(

  • Öncelikle ben hoca değilim…Sadece sizlere yardım edebilmek sorunlarınıza biraz olsun katkıda bulunabilmek için elimdeki kaynak kitaplardan yazıyorum.Bakın bazı şeyleri sürekli düşürseniz takıntı haline gelip psikolojinizi bozar.Allah nasip ettiyse tabiki evleneceksiniz.Ama günlük hayatınıza devam edin dualarınız yapın işi Allaha havale edin.Allah her duaya cevap verir.Rahat olun şimdi olmuyorsa mutlaka bir nedeni vardır.yad zamanı vardır.İnanarak dua edin ve sabırsızlık göstermeyin.

  • Ben Hoca değil siteninyöneticisiyim.Evlenmek çok geç yaş değil ama yine de hakkınd ahayırlsını versin Allah.her gün “489 ya Fettah” sabahları çek.Cuma günde;
   21 gün boyunca her gün 1 bardak suya 101 defa, ‘’Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’
   okunması ve bu suyun evlenmek isteyen kişinin içmesi tavsiye edilmiştir.

   - Cuma günü abdest alınıp 2 rekât tövbe namazı kılıp 18 defa Cuma suresi okunması hayırlı evlilik için tavsiye edilir.

   - Evlenmek için her gün okuyabildiğiniz kadar şu duanın okunması tavsiye ediliyor, anlamına da dikkat ederseniz ne kadar
   isabetli bir dua olduğunun farkına varırsınız.

   ‘’Rabbi,,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru ‘’
   Anlamı: Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım””

  • Ne demek kızmak kızmadım kardeşim ben…Sadece daha o kadar geç kalmış değils,n,z yaşınızdaha geçn demek istedim.Neden kızayım.

  • Tabi herkese göre değişir canım.Ama çok da değil ama hakkınız tabi peki okul bittimi eline mesleğini aldınmı?Evlilik yaşın gelmiş ama geçmemiş bence canım Allah en kısa zamanda hakkınnda hayırlı kimse karşına çıkarsın inşallah.

  • Bir kere yapıp bırakmamak lazım her şeyden önce Allah istediğin oluncaya kadar istediğin hsusuta dua etmeyedevam et der.Şimdiye kadar birkişi oldu dedi ve başka kişilerden olumlu gelişmelerin olduğu söylendi.Bu bir büyü değil birşey değil duadır.Duanın istediğin hususta olamas bile kabulü başkabirşeye faydası olacaktır.

 18. ben ankaradan 24 yaşındayım bi sevdiğim vardı hemde dünyalar kadar onun için ölürdüm biterdim çok acı çektim o beni hiç sevmedi hep dalga geçti benle en sonunda da gidip köyünden biriyle nişanlandı ama ben hep onu bekledim hep onu sevdim ama olmadı nişanlandığını duyunca dünyam tekrar yıkıldı psikolojık tedavı gordum ilaçlarla ayaktaydım ama artık topladım kendimi evlenmek istiyorum ama evlenemiyorum napcam ben

  • hakkında hayırlsını versin Allahım.Cuma günü 1062 defa “Ya Bais celle celalühü”oku sela ile ezan arasında.her gün güneş doğmadan 489 “ya fettah celle celalühü “oku.
   Ayrıca cuma günü;21 gün boyunca her gün 1 bardak suya 101 defa, ‘’Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’
   okunması ve bu suyun evlenmek isteyen kişinin içmesi tavsiye edilmiştir.

   - Cuma günü abdest alınıp 2 rekât tövbe namazı kılıp 18 defa Cuma suresi okunması hayırlı evlilik için tavsiye edilir.

   - Evlenmek için her gün okuyabildiğiniz kadar şu duanın okunması tavsiye ediliyor, anlamına da dikkat ederseniz ne kadar
   isabetli bir dua olduğunun farkına varırsınız.

   ‘’Rabbi,,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru ‘’
   Anlamı: Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım””

 19. bu dua ‘’Rabbi,,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru ‘’
  Anlamı: Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım”” günde kaç kez okunmalıdır çok teşekkürler

 20. hayırlı aksamlar ben 34 yasındayım cok kısmetim cıktı ama tam olacak derken kalıyor anlam veremiyorum herseyin doğrusu rabbim bilir ama cok üzülüyorum cevremi etkısıde var ama caresiz kaldıgımda oluyor rabbim herkesi yar ve yardımcısı olsun sizin yazdıgınız duaları yaptım yinede yapacam daha ne önerirsiniz

  • Siz Allaha inanın ve güvenin doğru zamanda doğru kişiyi çıkaracaktır mutlaka bu gün cuma dualrın kabul olduğu günde sela vakti “1062 defa Ya Bais “okuyun ve dua edin benimiçin ne hayırlıise onu ver Allahım diye.

 21. ben 2 haftadır cuma günleri bu duayı yaptım ama bu cuma çok misafirimiz oldugu için cuma surelerini okuyamadım ama ya baisi çektim bi sorun olur mu acaba tşekkürler

 22. Merhaba Arkadaslar Selamlar Hurmettler Hocam.
  Ben 48 yasindayim Yaklasik.14 yildir Haci hoca ve büyülerden inanan Zalim insanlarin Bellasina Düsmusum.
  Herseyimi kaybetim.kisacasi beni dagitilar.ben böyle seylere inanmazdim.ama simdi kim ne derse inanirim
  Inanilmaz seyleri seyleri yasadim kime derdimi anlatiysam bana güldu ve benden uzaklasti.
  cevremde kimse kalmadi iki evlilik yasadim ikisinide dagitilar.
  hangi gercek cinci hocaya gitiysem ayni seyi söyluyor.her ay sana yeni bir sey yapiyorlar.
  inanmak zor ama öyle dir ve yasiyorum.
  ve son iki yil her aksam bir cin bir hayvan beni vuruyor ve uyumama izin vermiyor.bana yardim eden hocalarda hasta oluyor yardim etmekten korkuyor..hocalara verecek paramda kalmadi.14 yil icinde yaklasik 45 bin dolar verdim.Haci ve Hocalara.Tabiki yardimlari oldu ama cok kisa surdu.
  Simdi Ben sadece dualarla yasiyorum.Ayeti ell kursi dahil butün dualari Ezber biliyorum.
  caresiz yanlizim ve yanliz yasiyorum…yanlizlik cok zoruma gidiyor..Evlenmek ve bir bayanla yeni bir hayat kurmak istiyorum..ama kimi tanidiysam bir iki gün icinde degisiyor..inanmak zor ama öyle iste birak evliligi cevremdeki insanlar bile benden uzaklasiyor.kiminle konussam konusmam ona ters geliyor.ve benden uzak gidiyor.ailem dahil.
  Bana bir akil bir yardim vere bilecek ve sabrima sabir katacak.insan tanimak istiyorum.
  Ayrica Hocamin yorumunu Dört gözle bekliyorum.
  Sevgiler Saygilar.

  • İyi günler kardeşim ben Hoca değilim.Dr.Arif Arslan,Dr.Nihat Hatipoğlu gibi hocaların dualarını paylaşıp yardımcı olmaya çalışıyorum.Allahın isimlerini zikrederek herkese kendinizi sevdirebilirsiniz.Mesela Allahın Ya vedud ismini her gün 20 defa yada 1000 defa zikredin. her gün 100 defa Ya Allah zikredin.
   her şeyden korunmanız için şu duaya sabah akşam devam edin “Bismillahillezi la yedurru measmihi şey’in fil ardı vela fis semai ve hüves semiul Alim” bu duayı sabah akşam 7 defa okuyun.Allahtan başka sizeyardım decek ve sizi ondan başka koruyacak olmadığını unutmayın ve inanarak okuyun.

   Her gün 662 defa “Yâ Allah,Yâ Mütekebbir celle celalühü “ diye zikredene,herkes boyun eğer,her istediği yerine gelir.Bu zikre sabah namazından sonra devam eden kimseler refaha kavuşur,herkes tarafından sevilir,her yerde sözü dinlenir.

   Bu İsmi şerifin zikri ile hiç bir zaman geçim sıkıntısı çekmez,her zorluğu yener ve herkes tarafından sevilir.

   5 vakit Namazlardan sonra “156 defa Yâ Kayyûm celle celalühü” zikrine devam eden, yada her gün 780 defa zikretmeye devam eden kimseler mutluluğa ererler ve isteklerine kavuşurlar.

   Her tuttuğu iş kolayca hallolur.Her yerde ve herkes tarafından sevilir,sayılır.

   Her gün güneş doğmadan önce 489 kere “Ya Fettah celle celalühü” zikrine devam eden ve velenmek isteyenler en kısa zamnda muradlarına ererler.

   Ayrıca Allah’ın Fettah ism-i şerifini her namazdan sonra 489 defa “Ya Fettah celle celalühü” diye zikretmeye devam eden kişiler,her işinde başarılı olurlar.Maddi ve manevi bütün kapılar kendisine açılır.

   Dikkat edilmesi gerekn hususlar.Bu zikirler abdestsiz de okunabilir.Ama daha makbul olması için dileğinizi dilemeden önce abdest alın,mümkünse gusul abdesti alın.2 rekat namaz kılın Allah rızası için.Daha sonra niyetinizi dileyin ve en başta besmele çekerek başlayın zikrinize.Bittikten sonra dua edin ve Amin diyin.

 23. zeynep hanım önerileriniz çok çok güzel yorumlara bakıp kendime ve çevremdeki arkadaşlarıma yakınlarıma uygun olan duaları ve esmaül hüsnaları anlatmaya ve uygulamaya çalışıyorum ALLAH sizden razı lsun RABBİM gönlünüze göre versin benim bi sorunum daha var eşim memur ben ev hanımıyım eşim paranın kıymetini hiç bilmiyor çok gereksiz harcamalar yapıyor ve eve para bırakmıyor ramazan ayında doktra gittim rahimde yara var dedi lazerle yakmamız gerekiyo dedi 100 tl istediler zeynep hanım 4 aydır bi 100 tl vermiyor dktora gitmem için parasını oldugu gibi bana versin yada maaş kartını alabilmem ne yapmam lazım ne olur yardım edin hiç bir kadın kocasının parasını boşa harcamaz ama erkekler bunun farkında degil nolur yardım edin

  • Çok haklısınız Fidan hanım nasıl bu kadar düşüncesiz olabiliyorlar anlamıyorum.Sizin sözünüzden çıkmaması için;
   Her gün 170 kere “Ya Kuddus celle celalühü” zikrini yapıp,ardında “Subbuhü’n-Kuddusü’n-Rabbü’l-melaiketi ve’r-ruh” okuyan,dilediklerini emri altına alır,herkes tarafından sevilir.

   birde aşağıdaki usulü yapın.
   Bir kimse halk arasında sevilip sayılmak ya da eşine, sevdiğine, aile efradına sözünü dinletebilmek ve onların gönüllerine taht kurmak ve kendisine şefkat, merhamet ve yumuşak kalpli olmalarını sağlamak amacıyla aşağıda gelen ayeti kerimeler her gün düzenli olarak yedi defa okunmaya devam edilmelidir. Okunacak ayeti kerimeler şunlardır:

   Vecealna fi kulubillezinet-tebeuhü ra’feten ve rahmeh*
   Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni, ve li-tüsnea ala ayni*
   Lev-enfakte m-fil ardi cemian ma ellefe beyne kulubihim, vela kinnellahe ellefe beynehüm, innehü azizün hakim*
   Yühibbunehüm ke-hubbillahi vellezine amenü eşeddü hubben lillah*

 24. hayırlı akşamlar çok sevdiğim bir insan var ama annesi kendi akrabasından biriyle evlendirmek istiyor onu oda bende çok üzgünüz bende ya fettah duasını okumaya başladım doğrumu yapıyorum yoksa aramızdaki engel için başka bir duamı okumam lazım

  • Fetih suresini demek istediniz herhalde onu okuyun.Birde her güçlüğü yenen Allah’ın “ya Kadir c.c” ismini her gün 305 defa okuyun.Ama çocuklada konuşzorla evlilik olurmu hiç istemeden ,

 25. Ben 24 yaşındayım evlenmeyi çok istiyorum ama bi türlü kısmet olmuyor yaklaşık 7 aydır yazdığınız duaların hepsini okudum hala da devam etmekteyim bazılarına ama olmadı arkadaşlarımın hepsi evlendi sen ne zaman evlencen sorularından bıktım artık ciddi anlamda psikolojim bozulmaya başladı…evlenmeyi düşünmediğim zamanlar çok kısmetim çıkardı reddettim hep 1 yıla yakındır evlenmeyi çok istiyorum bu seferde gelenler çekip gidiyor olma aşamasına geliyor ama olmuyor hiç sebepsiz yere bitiyor herşey bu duruma anlam veremiyorum ve gün gün psikolojim bozuluyor :(

 26. Yöneticim Merhaba yorumları okuyordum ki size selam vermek geldi içimde.Size bişey sormak istiyorum 37 yaşındayım bekarım bir nişanlılk yaşadım nişanlım geçenlerde bana gelip eski kız arkadaşıyla evlendiğini söyledi.6 ay önce evlenmiş evlendiğini kendisi söylemek istemiş.Nasıl insanmış bu diye düşünüyom.Ve ona hakkımı helal etmiyorum.Yaşadığı her nefeste hep benim ahımla yaşasın ve hiç birşeyinden hayır görmesin diye Allahıma dua ediyorum.Söz veripte sözünden cayanlar.2 yıl nişanlı kaldık sonra ayrıldık tekrar barıştık ve ben onun yüzünden çoğu insana evlilik ile ilgili hayır dedim.Annem son nefesinde bile ona kızımın hakkkı sende kalmasın diye beddua etmişti.Ahım onda kalırmı?Dünya gözüyle görmek sitiyorum.İçimdeki yangın sönmüyor.Şimdi ise evlenmek istiyorum ve çok dua ediyorum .Cuma süresini 18 defa okumak çok iyiymiş herkes bana ayılıp bayılıyor ama evlilğie gelince olmuyor.Ne olur bana evlilik ile ilgili güzel dualar söyleyin.

  • MERHABA KARDEŞİM HAKLISINIZ BU İNSANI ÜZER AMA DÜNYANIN SONU DEĞİL DEMEK Kİ SENİN İÇİN HAYIRLI DEĞİLMİŞ.ÜZÜLME SAKIN MUTLAKA SENİ HAK EDEN SENİ SEVEN BİRİOLACAKTIR.ONU UNUT VE BEDDUADA ETME.BEDDUA İYİ DEĞİLDİR ONA GİTMEZSE GELİRSENİ BULUR ÜSTELİK OUN KAHROLMASI SENİNHİÇBİRİŞİNR YARAMA ALLAHA HAVALE ET.ŞİMDİ EVLİLKİ İÇİN CUMA SURESİNİ OKUYUN AYRICA CUMA GÜNÜ SELA VAKTİ “1062 DEFA YA BAİSC.C” OKU HER GÜN YA FETTEH C.C 4898 ” DEFA OKU.FETİH SURESİNİ 7 GÜNDE 41 DEFA OKUMA USLÜ VAR OU DA OKUYMA GAYRET EDİN.

 27. teşekkür ederim yönetici arkadaşım yanıtınız için….sizede teşekkür ederim teoman bey benim buraya yorum yazmaktaki amacım burda birileriyle tanışmak değil yorumları okudum bende kendi durumumu yazdım sadece allah gönlünüze göre verir inşaallah….

 28. selamün aleyküm ben muhammed 28 yaşındayım yaşadığım olaylar karşısında şükrediyorum.Eşim beni 2 aylık evliyken başkasıyla aldattı.Aynı şeyi yaşamak istemiyorum.İnşallah allah bana hayırlı bir kısmet verir.

  • İnşallah Muhammed bey Allah hakkınızda hayırlısını versin herkes öyle olacak diye birşey yok Alla hayırlı kimseler çıkarsın karşınıza.

 29. ben size yanıtınız için tşkkr etmiştim…teoman beyede teklifi için tşkkr ettim ben buraya birileriyle tanışmak için yorum yazmadım arkadaşların yorumlarını okudum ve kendi içinde bulunduğum durumu belirtmek istedim hepsi bu…

  • Tamam ecem kardeşim anladım.Hakkında ne hayırlı ise onu versin oldumu?görüşmek üzere.Eğer bir hata olduysa kusura bakma.

 30. tşkkr ederim süleyman bey yukardada yazdım ben buraya birileriyle tanışma amaçlı yorum yazmadım allah gönlünüze göre verir inşaallah…

  • 21 gün boyunca her gün 1 bardak suya 101 defa, ‘’Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’
   okunması ve bu suyun evlenmek isteyen kişinin içmesi tavsiye edilmiştir.

   - Cuma günü abdest alınıp 2 rekât tövbe namazı kılıp 18 defa Cuma suresi okunması hayırlı evlilik için tavsiye edilir.

   - Evlenmek için her gün okuyabildiğiniz kadar şu duanın okunması tavsiye ediliyor, anlamına da dikkat ederseniz ne kadar
   isabetli bir dua olduğunun farkına varırsınız.

   ‘’Rabbi,,inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru ‘’
   Anlamı: Rabbim bana indireceğin her hayra muhtacım””

 31. Merhaba benimde sizin yarımlarınıza ihtiyacım var 10 senedir yani çocukluğumdan beri görüştüğüm bir erkek arkadaşım var ben 26 yaşındayım bir buçuk senedir nişanlıyız fakat bir çok kez ayrıldık barıştık onun dengesizlikleri yüzünden bir gel gir yaşıyor sürekli işdede dikiş tutturamıyor ama beni çok seviyor çokda iyi biri merhametli dürüst düzgün bir insan ben onsuz bir hatar istemiyorum ölümlü dünyada yanımda başka bir eş olsun onu kaybedim istemiyorum allahım hayırlısını nasip et diye dua bile edemiyorum allahım sen onu hayırlı et bizi birbirimize yaz ol de olsun mutlu olalım huzurlu olalım beklentim yok maddi olarak ben sadece onunla islamı da güzel ahlakıda birlikte yaşayacağım bir evlilik istiyorum o çok küfür ediyor başka kötü bir huyu yok alkoldü vs onun içindede büyük allah korkusu ve aşkı var onunda istegi bensiz bir hayat değil şiddetli geçimsizlik var aramızda ben nasıl dua edeyim allah bizi birbirimize hayırlı etsin bizi düzeltsin kalplerimizi saygı sevgi ile birleştirsin ve birdaha asla ayrılmayalım diye çok çaresizim benim ondan başka kimsem yok annem öldü babam başkası ile evlendi ben yanlız kaldım 2 yıldır lütfen bana dua edin hayatım düzelsin hayal ettiğim hayatı yaşamak istiyorum

  • Merhaba adaşım zeynep hanım öncelikle ben hayırlı bir berberlik diliyorum inşallah da öyle olur.Aranızdaki geçimsizliğin gitmesi için her vedud oku okuyabildiğin kadar oda sende her gün 88 defa “ya Halim”okuyun.Aranızdaki kırgınlıkların gitmesi için de 232 defa Ya Kebir okuyun.Ya kebir birlikye yediğiniz içtiğiniz suya yada yemeğe okuyun.Onun küfürü içinde her gün sen yada o 409 defa ya Tevvab 202 defa Ya Berr 156 defa Ya Afüvv ve 170 Kuddus okuyun.

 32. merhaba yönetici arkadaşım ben 39 yaşında ve bekarım 13 sene önce nişan attım o günden bu yana çeşitli dualar ettim her perşembe kuran da okuyorum sizin yazdığınız dualarıda okuycam rabbim inşallah hepimizin duasını kabul etsin ben inancımı hiç yitirmedim rica etsem sizde bana dua edermisiniz

 33. Merhaba,benimde gerçekten çok ihtiyacım var yardımlarınıza,ben 45 yaşında hiç evlenmemiş bir bayanım hayatım hepçok zor geçti,ne özel hayatım ne işim,nede maddi sorunum hiç yolunda gitmedi,yolunda gitmesinden daha ziyade hiçmi hiç iyi olmadı,kardeşimin evinde yaşıyorum yıllardır kardeşin değil babanda olsa başkasıyla yaşamak bu yaşta çokmu çok zor,yalnızlıktan,sorunlardan başkasının evinde yaşamaktan çok yoruldum,hiç dayanacak gücüm kalmadı
  Sizden ricam banada evlilik,iş hayatı maddi sorunum için,özelliklede evlilik için dua etmeniz.şimdiden çok tşk ederim.SAYGILAR

 34. MERHABA,
  BEN SEVDİĞİM VE İSTEDİĞİM BİRİ İÇİN 2 BUÇUK YILDIR DUA EDİYORUM.RABBİMDEN O İNSANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLEMESİNİ DİLEYEREK ÖNCELİKLE AMA OLMUYOR. ANNEMİ KAYBETTİM BABAM YOK YALNIZIM TEK İSTEDİĞİM RABBİMDEN MUTLU, HUZURLU BİR YUVA. ÇOCUKLUĞUM AYRILAN ANNE BABANIN SÜREKLİ GEÇİMSİZLİKLERİ İLE GEÇTİ. SICAK BİR YUVA ÖZLEMİYLE YANDI İÇİM HEP.SICAK,MUTLU VE HUZURLU. RABBİM BU DÜNYADAN GÖÇMEDEN BUNU BANA YAŞATSIN DİLİYORUM.DUALARINIZI DİLİYORUM ALLAH RIZASI İÇİN. TEŞEKKÜRLER.

  • İnşlalh hakkınızd ahyırlı olan olur onun sevgisi kısmmet ise 7 gün 786 defa Besmele okuyun her gün olmak züere yine 7 gün 1000 defa ya Vedud okuyun.
   Bir kimse bu esma-i şerifi besmele ile üç gün günde 300 defa olmak üzere okumaya devam ederse ,sevgisini istediği kişiye kendini sevdirir.

   Bismillahirrahmanirrahim

   “Ya Kadiru Ya Allah.Ya Rahmanu Ya Allah.Ya Rahimu Ya Allah.Ya kerimu Ya Allah.

   Aralarında soğukluk olan kimseler,karşı tarafın kalbini kazanmak için, Allah rızası için 2 rekat namaz kılar,sonra 5000 defa “Ya Vedud” esmasını okursa istediği kimsenin sevgisini kazanır.Kalbini celp etmiş olur.

   Kaynak:Dua ile gelen şifa(Dr.Arif Arslan)

 35. sayın yönetici öncelikle sizden ve tüm ümmeti Muhammet ten Allah razı olsun, kişilerden gelen tüm msjları ve sizin tarafınızdan verilen cvp ları okudum hemen hemen aynı duaları ve Esmaları tavsiye ediyorsunuz naciz hane yapmaya çalışıyorum sonuçta Allah’ın emriyle onun rızası için hayırlı bir evlilik her bekar kardeşlerim isteği olarak benimde duam benim istediğim şu ; bir hadisi şerifte peygamber efendimiz (s.a.v) günahsız ağızlarla dua ederseniz mutlak surette dualarınız kabul olur buyurmuştur bunun üzerine asabı ikram ya rasulAllah biz nasıl günahsız ağızla dua edeceğiz biz günahsız olamayız ki dediklerinde tekrar efendimiz (s.a.v) birbirinize dua ederseniz sizin için bu günahsız bir ağızla yapılmış duadır ve kabul olur buyurmuşlardır. bu hadis doğrultusunda sizden ve buradaki kardeşlerimden dua istiyorum ilk olarak hz. Ali r.a nın bir duasıyla ben yapıyorum Allah gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı kılsın hakkımızda hayırlı olanıda gönlümüze razı eylesin ya fettah ismi ile tecelli etsin eminim Allah katında mutlaka kabul olacaktır. ben kulumun umduğu yerdeyim buyuruyor Rabbimiz çok teşekkür ediyorum bu imkanı sağladığınız için tekrar Allah razı olsun.

  • Rica ederim kardeşim sizden de Allahım razı olsun Allah hakkınızda hayırlı olanı versin biz tüm kardeşleriz ve bana dua diyen herkesi katıyoruz duamıza Allah kabul etsin sizi de katıyoruz.

 36. burda yazılan tüm yorumları okudum.Siz ve siz gibilerden Allah razı olsun.Bende 33 yaşındayım 6 yıl önce eşimden ayrıldım herşeyi yapmama rağmen eişimin sorumsuzluğu yüzünden bitti evliliğim.6 senedir karşıma düzgün biri çıkmadı evlenmiş ayrılmışım diye kimse kendine yakıştırmadı yada yaşım fazla geldi bende hiç tatmadığım güzel ve huzurlu bir yuva kurmanın özlemi içerisindeyim.Namazlarımı kılıyorum ve çok dua ediyorum.Lütfen yaşım daha fazla ilerlemeden hayırlı bir evlilik yapabilmem için Allah a nasıl yakarmam gerekiyo yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden Allah razı olsun

  • öncelikle kısmet isie olacaktır.Mutlaka.sitemde evlilik için birçok dua var.Onlardan birini yada birkaçını yapabilirsiniz.Öncelikle içten isteyin ve kabul olacağına inanarak dua edin olmadı diye gücenip bırakmayın duaları sadece kendi istekleriniz için değil başkaları için de dua edin ve Allah için yapın bazı duarlı onun sevgisini kazanamak için.Her gün 1000 defa Ya vedud okuyarak Allahım seni seven bir kulunu bana eş olarak vermeni diliyorum diye dua et.her gün sabah 489 defa Ya Fettah c.c oku.cuma günüsela vakti 1062 defa Ya Bais c.c okuyarak dua et.

  • EVET ÖYLE DENİRKAYNAKTA CANIM AMA O SAATE BİLMEYEN İÇİN 18 DEFA OKUNMASI ZOR SEN SABAH OKU BİR KISMINI DA SELA ZAMANI OKU.

 37. bunalımdayım yaşım 34 oldu onun kaşı kara bunun çıktıgı olmuş o öyle bu böyle derken günler su gibi geçti allah herkese hayırlısını nasip etsin işl.

  • Allah ahyırlısın ersin işte böyle olur kardeşlerim hiç kimse kusursuz değildir sende ksursz deüğilşsin unutma o nedneli güzel halkalı olsun gönnlü güzel olsun seni sevsin

 38. Selamun Aleykum ben tanismadigim biriyle tanismak istiyorum onu yakindan tanimak istiyorum.. Normalde bu konular da sabirliyimdir hayirlisini beklemek israr etmemek gerekir ama ilk defa biri icin hic yakindan tanimadigim sadece gordugum biri icin tanismak istiyorum kalbim surekli boyle yillardir taniyomus gibi bir his ar icimde kaderimmis gibi.. Bunun icin bir dua onerebilir misiniz? Tanismami saglicak, kolaylastiricak

 39. mrb ben ecrin 27 yaşındayım şimdiye kadar cok kısmedim geldi ama gelen begeniyor birdaha gelmiyor ve cok dua ediyorum.lütfen bana dua edin

 40. bu konularla alakası yok ama nerden soracagımı bulamadm. ilk okul yıllarımda çok baskıcı bir eğitim aldım hem okulda hem ailemde. korkuları hala uzerimde. benim sesli kitap okuyamama problemim var ve bundan kurtulamıyorum şuan üniversitede okuyorum ve çok büyük sorunlar yaşıyorum buna yardımınız dokunur mu :( bu utanç durumdan kurtulmak istiyorum lütfen yardımcı olun şimdiden tşklerrrr

  • Utanılacak bir durum değil Ayşeciğim herkse kendinc edeğerlidir.Hiç utanmayın sizi gerçekten seven sizi olduğunuz gibi kabul eder.Ayrıca bu sitenin Facebook syafasına gelin siznlekonuşalım.Açılmak için her gün 573 defa Ya Bais c.c okuyun 489 defa Ya Fettah c.c okuyun.İnşirah suresini suya 7 defa okuyun için kendiniz iyi hisedinceye kadar.

 41. merhaba 6 aydır bırlıkte oldugum bırısı var ılk zamanlarda cok ıyıydı sureklı gorusuyorduk sureklı evlılıkten bahsedıyordu ev mabılya yuzuk bıle bakıyorduk sımdı 6 ay gectı hala erkek arkadasım evlılıkten yana konusmuyor ve su zamanlar ısınden dolayı cok cok yogun oldugu ıcın gorusemıyoruz ve ben cok ozluyorum gorusemedıkce ıstemsız sınırıme engel olamıyorum kırıyorum sureklı onu , oda ben sınırlenınce hep susuyor mesajlarıma cevam vermıyor ertesı gunu askımın sınırı gecmısmı dıe arıyor ,ama dun ılk defa evlılık konusu tekrar acıldıgında henuz evlılık dusunmedıgını erken oldugunu soyledı eskıden se 32 yasında oldugu ıcın artık evlılık ıstıyordu acaba benımı evlenılcek bırı olarak gormedı oysa ben onu cok sevıyorum Allahın ıznıyle helalım olsun aynı yastıga bas koyalım cocuklarımız yuvamız olsun ıstıyorum, oda benı sevdıgını soyluyor hatta ben kıskanclık yaptıgımda senın kadar guzel sevgılım varken nıye baskasına bakıyım askım dıyor . onunla hayırlısıyla evlenmek ıstıyorum ,bıde ben onun abısıyle hıc anlasamam sureklı tartısıyoruz,ama o benım abımle cok ıyı anlasıyor abımde onu cok sevıyor, benım durumum bu sekılde ,bu zıkırmatık adı altında cıkan sayaclardan aldım hergun 1000 kere ”ya Cami” dıyorum bazen sabah 1000 aksam 1000 yada bazen 114 kere soyluyorum, sonra ”Ya Allah” ısmınıde gunde sabah aksam her aklıma geldıgınde 100 kere soyluyorum bıde ”Kevser” suresını sabah aksam fırsat buldukca 100′er kere okumaya calısıyorum bunlar yeterlımı yoksa hem onun hayırlısıyla benle evlılık dusunmesını helalım olmasını aılesıyle ıyı gecınmeyı ıstıyorum onerebılecegınız dualar neler yada bunlara devam edıyım mı he bıde ”Ya Allah – Ya Vedud – Ya Cami” ucunude bırlıkte 1000 kere okumanın ıyı oldugunu duyup okumustum onerılerınız nedır dın kardeslerım ,sımdıden Allah razı olsun

 42. tesekkur ederım Allah sızın gıbı bızle bıldıklerını paylasıp bu duaları etmemızı saglayan arkadaslarımızın dualarımızın sevaplarından faydalandırsın rabbım …

 43. benim kardeim var çok evlenmek istiyor neyaptıysam olmuyo sonbirkız la görüştürdüm olacak gibiydi olmadı şimdi bana küstü dua istiyorum

 44. 3o yasındayım evlendım ayrıldım hayırlı evlılık için özel bır dua edermısınız ve evlılık yolunda olan butun kardeslerımzede ALLAH C C razı olsun

 45. selamün aleyküm…bir şeyi ısrarla istemek ne kadar doğru ceavp verirseniz mutlu olurum.ayrıca dua ederek bir insanın sevgisini kazanabilirmiyiz??

  • DUADA ISRAR EDİN DENİR ZATEN DUA OLMASA NE YAPABİLİR İNSAN HAYIRLISINI İSTEYEREK DUYA ISRAR ETMEK LAZIM EVET SENİN İÇİN HAYIRLI DEĞİLSE SEVGİSİNİ KAZANAMAZSIN AMA ETTİĞİN DUA BAŞKA BİR ŞEKİLDE SANA GERİ DÖNER.

 46. mrh kısmetlerım çıkıyor ama evlılık olmuyor annem karsı çıkıyor kendı ıstegıne gore olsun ıstıyor bununla ılgılı ne yapabılırım

  • Manevi sıkıntılar için Ya Allah Ya Vekil her gün okuyun okuyabildiğiniz kadar.Ya Allah Ya Ganiyy c.c okuyun,41 defa Ya Şekur suya okuyun için yüzünüz yıkayın

 47. 40 yaşındayım yıllardan beri evlenebilmek için çekmediğim tespih etmediğim dua kalmadı. sizin yazdıklarınızıda denedim zaten denemediğim bir şey kalmadı. herkesin beğendiği ama kimseye evlenemeyen bir bayan olmak kadar acı veren birşey yok, herşeyin takdir olduğunu bildiğim halde kalbim öyle mahsun öyle mahsun. :((( Rabbim yardım et.

 48. evlenmek için 1062 defa cuma ile sela arasında ya bais esmasını zikrediyordum ama bazı yerlerdede 1062 defa ya bais ya fettah diye geçiyor hangisi daha uygundur. yardımcı olursanız sevinirim. dualarınızı bekliyorum. Allah şimdiden razı olsun

 49. Esra hanim szle tanismak istrm eger szd istrseniz numaram 05396512826 üniverste btrmsnz blgnz cktr oyzdnde herseyde var bi hayr

 50. merhaba 32 yaşindayim . güzel bir kız olmama rağmen bir kismetim çikmadi 41 yaşindaki teyzem bile evlendi onun yaşinda evlenmek istemiyorum çok korkuyorum ona benzemekten .iş de bulamiyorum sürekli iş ariyorum ama kimse almiyor sanki lanetlenmişim çok üzülüyorum . her gün ya fettah 489 defa okuyorum. duanın belirli bir saati var mı zıkırın abdestlimı okunmalı lütfen yardımcı olun teşekkürler.

  • ABDESTİ ABDESTSİZ OKUYABİLİRSİNİZ..CUMA SURESİNİ OKUYUN 18 DEFA ÖZELLİKLE CUMA GÜNÜ.İNŞİRAH SURESİ Nİ OKUYUN HER GÜN 41 GÜN DEVAM EDİN SABAH SUYA OKUYUP 7 YADA 21 İÇİN

 51. görgüngültin

  merhabalar.adım görgün 34 yaş 176 boy 78kiloesmer ela gözlü biriyim izmirde yaşıyorum ailem aydında hiç evlenmedin sadece evlenip huzurlu mutlu bi yuva kurmak için buradayım.yalansız sadık dürüst doğal bi eş arıyorum.tanımak tanışmak isterseniz

 52. Slm,
  Ben 26 yasima girecem gecenlerde ben istemedigim halde ailemin zoruyla biri geldi eve konustuk. Güzel hecti görüsmemiz ve beni tanimak istedigini söyledi daha sonra ailemem tamam olur dedim ve ailem onun ailesine haber verdi istemeye gelebilirler diye ama gelmediler. Ve simdi ilk görüste asik oldugumu anladim ve allahin izniyle onunla evlenmek istiyorum. Lütfen yardimci olun bana dua ònerin

  • hayırlı olur inşalalh sitede k dilek dualrını okuyabilirsin isteğinin eğer hayırlı iseolması için 100 ya kadir c.c 100 ya zül celali velikram okuyun.1000 ya Vahidü ya Ehadü c.c

 53. bnm hayatımda bırı war ve bırbırımızı cok sewıyoruz ama aılem cok skntı ckaryr annm kendı yasadıklarını bnmde yasayacagmı sanyr o yuzden cok tepkılı lutfen yardımcı olun ne yapabılırımm

  • hayılı ise olsun inşalalh anneniz için 88 ya halim c.c 1286 ya Gafur c.c olamsı için 1100 ya zül celali vel ikram ömürr

 54. ii gunler arkadaslar..

  gercekten insanin yasi ilerledikce psikolojik olarak rahatsiz oluyo …cevrende herkes sorup duruyo ne zaman evleniyosun…falan buda insani rahatsiz ediyo…ben 28 yasindayim baya rahatsiz oluyorum…birde insanin yasi ilerledikce daha secici oluyo insan…

  ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN HEPIMIZIN…

 55. iyi günler ben birini çok sevdim .evlenecektik fakat olmadı anlaşamadık ayrıldık iki yıldır ayrıyız fakat ben onu hala seviyorum. ve onun başka biriyle evlenmesini hiç istemiyorum. geçenlerde konuştuk nişanlanacakmış başkasıyla çok üzülüyorum nasıl dua etmem gererkeceğimmi bilmiyorum ama onun başkasıyla evlenmesinide istemiyorum hakkımı hiç helal etmeyeceğim ne yapmam nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  • kardeşim kaderinizde yoksa ve sizn için ahyırlı değilse birşey yapamzsınız..ama siz dua edin Ya Allah Ya Vedud Ya Cami c.c 1000 defa 100 ya kadir cc okuyun

  • çocuğu olaynalar için sitemde zekriya a.s duası var meryem suresi var erek çocuk değil hayırı salih evlat isteyin

 56. Selamun aleykum. Burda ki butun arkadaslara sesleniyorum. Oncelikle bir seyi istemelisiniz sonra gayret etmelisiniz sonra dua ve en sonunda sabretmek icab eder. Allahu teala yok mu bana dua edecek onun duasini kabul edeyim diyor. Amma ve lakin Allahtan istemek onun karsisinda aciz oldugunuzu gostermeniz gerekir.Ayrica sadece dilinizle degil, kalbinizle istemelisiniz. Tabi anliniz secde de iken ve yahut oruclu iken ve yahut hasta iken. Samimi olup umidinizi asla yitirmeyin. Ben de bekarim Yas oldu 36 ama Su ramazan ayinda dilim le soyleyip kalbimde gecen her sey oldu. Oyleki bir hata bile yaptim zengin bir bayan karsima cikacak dedim oldu da. Neyse, konumuz ben degilim. Allah resulunun (sav) yanina biri gelir ve derki ey Allahin resulu ben evlenmek istiyorum bana dua et der. Peygamberimiz Muhammed (as) o zat,a derki hz Adem gelse yanima sonra hz Ibrahim sonra diger peygamberler ve butun melekler ve senin icin dua etsek bu is olmaz. Yani ölûm ile nikah sasmaz!!! Önce Icraat sonra dua ve sabir gereklidir. Rabbim hakkimizda hayirli olani nasip etsin ve kalbimizide ona razi etsin.

 57. Hayirli aksamlar. Benim cikdigim bir cocuk var aslinda cok mutluyuz ama simdi ara vermek istedi sorunları oldugunu söylüyor ve herseyin dört dörtlük olduguna ragmen beni hala neden sevemedigini anlamadigini söylüyor. Ben onu cok seviyorum onun sayesinde dualar sureler öğrenmeye başladım bana huzur veriyor ama daha namaz kilmasini ogrenemeden ara verdi beraberligimize.onunda beni sevmesi icin birbirimize hayirli kismet olmamiz icin ne yapabilirim? Yukarida bir arkadasa iki rekat namaz kilmasini soylemissiniz ama ben daha namaz kilmasini bilmiyorum onun icin de hergün sorunlarından ve kötü alisganliklari varsa kurtulmasi icin duva etmek istiyorum bana yardimci olabilirmisiniz lütfen

  • NAMAZ KILMAK ÇOK KOLAY KARDEŞİM AMA NAMAZI ÖNCE KENDİ SORUMLUUN OLDUĞUU BİLEREK BAŞLA.TABİKİ NİYETELR İÇİNDE BAŞLAMADAMN ÖNCE 2 REKAT HACET NAMAZI KILMAK DAHA İYİ OLUR.İSTERSEN NAMAZ KILMAK İNTERENTTEN NASIL KILNIYOR ÖGRENİRSİN.
   ONUN İÇİN ÖNCE NE OLURSA OLSUN AYRID AOLSNAIZ DUA ET HİDAYETİ DOĞRU YOLU GÖREMSİ GÜNAHLARININ AFFI İÇİN
   KÖTÜA LIŞKNALIKLRDAN UZAK OLMASI İÇİN 409 YA TEVVAB C.C 202 YA BERR C.C 170 YA KUDDUS C.C 156 YA AFÜVV C.C 68 YAHAMİD.C C20 YA HADİ C.C ALLAH VE ALLAHIN SEVGİSİ SVEİDKLERİNİ SEVGİSİ VE SENİN SEVGİN İÇİN ENAZ 20 YA VEDUD C.C OKU

 58. Merhaba,ben 21yaşındayım türkiyenin en iyi üniversitesinde okuyorum ve dışardan güzel olduğumu söylerler ama ben kendimi pek beğenmem biraz takıntılıyım sanki ilerde eşimde beğenmicek gibi geliyo ve çevremde annemin arkadaşları vs 5vakit namazında olan adamlar bile eşlerini aldattılar boşandılar ayrıca annemin kuzenleri benim kuzenlerim bir sürü evde kalan var 30-40ı geçip evlenmeyenler var ve ben bunları görüp duyduğum için pskoljim bozuldu ya evlenemesem ya da eşim beni sevmez aldatırsa diye korkuyorum ve bir erkek arkadaşım oldu ama bu tarz şeyler günah diye biz ayrıldık birbirimizi çok sevmemize rağmen tövbe edip ayrıldık ve ben evlenmeyi çok istiyorum sevgiye ihtiyacım olduğunu düşünüyorum hatta bazen bunları düşünüp ağlıyorum pskolojim bozuk sanırım ve kimle evlenicem çok merak ediyorum mutlu bir evliliğimin olması bu dünya için istediğim en büyük duam ramazanda her iftarda orucumu açmadan dua ettim daha okulumun bitmesine var ama taktım biraz içimdeki korkunun üzüntünün gitmesi için ne yapabilirim kendimi yiyip bitiriyorum mutlu evli çiftleri görünce çok üzülüyorum

  • GAMZE ALLAH HEREKSE BİR KADRE KISMET YAZMIŞTIR.HERKES KENDİCE GÜZEL HEREKESİN KENDİNCE KUSURU OLAİBLİR BÖYLE BİR KANIYA VARMAN DOĞRU DEĞİL CANIM.LÜTFEN BU YARGIDAN KURTUL DUANA DEVAM ET HAYIRLISINI İSTE ALLAHTAN BUNUN İÇİN ZÜLME VE AĞLAMA ..ÇÜNKÜ DOĞRU DEĞİL EVELMİŞ OLMAK İÇİN EVLENİLMEZ HAYIRLI BİRİSÇIKACAK İNŞALLAH SEN DUA ET

   • Haklısınız, bişeyi merak ediyorum hani derler ya dil ile değil kalp ile isteyin diye,gerçekten çok samimi ve içten ettiğimiz dualar kabul olur mu? Lütfen bana dua edin mutlu bir evliliğimin olması için Allah sizden razı olsun

   • Ve birşey daha, dediniz ya Allah herkese bir kader yazmıştır diye, evleneceğimiz kişi önceden belli mi biz naparsak yapalım o kişiyle mi evlenicez yoksa belli değil mi?

  • Gamze kardes merhaba, evlenmek icin daha cok gencsin bence acele etme ve de simdiden dert etme derim. Sen once okulunu bitir, elinde bir kariyerin olsun , evlenmeden once ayaklari uzerinde saglam durabilmek her kadin icin sart, sen bu yolda adimlarini atmaya baslamissin tebrik ediyorum, . Orucu tuttuguna gore mutlaka namazda vardir. gelelim dualara, tabiiki namazlardan sonrasi makbul derler haliyle namaz kilip ALLAH a olan borcunu odeyip saygini , sevgini, korkunu gosterirsen zamani gelince de yuce Rabbimizden bir sey istemek icin yuzun olur , bana cok mantikli gibi geliyor. Sevgi, muhabbet icin Cuma gununun ilk saati gunesin dogmaya basladigi saat oluyor. O saatte zuhre saatine ait olan Esmalar( mesela; ya mecid, latif, berr, vehhap, rezzak,basit, vs…ayrica pazartesi gunes dogerken yani ilk saat okunacak (ya vedud(400 tane). ebcet sayilarina gore okumak ta fayda var. .Guzel kokulu buhur yakmak, yada alkolsuz gul kokulu parfum surmek (aktarlardan bulunabilir) mumkunse beyaz kiyafet giymek faydali olur. Odada yalniz olmak, dualarini sir olarak tutmak sart .onemli bir sey daha soyliyeyim her burcun ozel etkili dua gunleri, geceleri var mesela ; basak burcundan olan bir insan icin etkili gun carsamba gunduz saatleri, etkili dua gecesi de Cumartesi yi pazar gunune baglayan gece yani (gunes batarken aksam namazi saatinde basliyor sabaha kadar surer. .Diger kisilerin size olan onerilerine de katiliyorum ben sadece kucuk bir sey ilave etmek istedim. hayirli gunler, bol sanslar.

   • DUACI yorumun için sağol,haklısın henüz gencim ama benim kaygılarım ileriye dönük ve mezun olmamada çok yok yani bikaç sene sonra evlilik gündeme gelir inşallah:) şöyle söyliyim ben iş olup bittikten sonra yakınmıyorumda öncesinde yakınıyorum buda gerçekten istemeden oluyo benim erkek arkadaşım vardı ondan sonra oldu aslında,o evlenelim vs diyodu ama okul bitmeden benim ailem izin vermiyo sonra biz günah sevgili olmak diye konuşmama kararı aldık ama ben onla evlenmeyi hala çok istiyorumda kısmet olmicak sanırım yani ondan sonra başladı bu takıntı mı diyim,bide annemin kuzenleri benim kuzenleri gördükçe kocalarının aldatması yada evde kalanlar,bndede korku oluştu:( söylediğiniz duaları okicam evet namaz kılıyorum Allaha şükür,sağolun tavsiyeleriniz için:)

 59. S.a 27 yasında bekarım hiç evlenemeyecekmişim gibi geliyor çok kafama takıyorum saçlarım beyazladı beni beğenmiyorlar diye düşünmeye başladım artıkhelalinden evlenmekistiyorum ne yapmalıyım .

 60. Merhaba
  Bende 39 yaşında, kariyeri olan eğitimli ve kendini yetiştirmiş bir bayanım. Allaha şükür elim ayağımda düzgün. Nerede ne yapılması gerektiğini bilen birisiyim. Fakat bu güne kadar karşıma hayırlı birileri çıkmadı. Yada çıkanlarla da olacakmış gibi oldu ve sebepsiz yere iletişim koptu. Neden bittiği ile ilgili ne bir açıklama ne de cevap bile alamadım. Birçok kez dualar ettim. Hayırlısı birisi ile evlenmek istiyorum. Sizin başka önerebileceğiniz dualar var mıdır? Özellikle mesai saatleri sonrası yapılabilecek dualar hangileridir? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

  • KARDEŞİM DİLARA DUALRIN KABUL OLMADI DEĞİL YA ZAMNI GELMEDİ YADA SANA HAYIRLI OLAN BİR DĞİLDİ HİÇ BİR ZAMNA KABUL OLMADI DİYE DÜŞÜNME SANA BU KONUD AİSTEĞİN OLMADIYSA DA ETTİĞİN DUALR BAŞKA BİR İSTEĞİNDE SANA YARDIMETMİŞTİR.SİTEDMEKİ HER DUAYI İSTEDİĞİN SAATTE OKUYAİBLİRSİN MESELA 489 YA FETTAH 573 YA BAİSC.C 131 YA SELAM.C.C YATSIDAN SONRA VLİLİK İÇİN OLAN YADA HER DUAYI OKUYAİBLİRSİN

 61. Ya Allah hepinizin kalbine göre versin inşallah! Alınyazısı ne zamansa o zamana kadar yapacak birşey yok. Bende 35 yaşındayım bir kez lise yıllarında sevdim. Sevdiğim kız hiçbir zaman sevgime karşılık vermedi. Ve sonunda başkası ile evlendi. Yerine hiç kimseyi koyamadım. Üç sene öncesi tamam aradığım kalbimin sahibi bu kız dediğim kızı da bir iftira yüzünden kaybettim. Açıkçası gönül hep birini ister sonuçta insanız.

  • GÖKMEN KARDEŞİM MUTLAKA KISMET DEĞİLDİR ONDAN OLMAMIŞTIR.ŞİMDİ HAYATINA DÜZEN VER ..VE DUA OKU ALLAH KENDİSİNE YAKLAŞANI GERİ ÇEVİRMEZ..HER GÜN SABAH AKŞAM 489 YA FETTAH C.C 573 YA BAİS C.C 21 İNŞİRAH SÜRESİ OKU.HER GÜN 100 İSTİĞFAR100 SELAVAT OKU

 62. Iyi aksamlar.
  Ben 23 yasindayim 1,5 senedir hayatimda biri arada kavga etsekte cok sükür birbirimizi seviyoruz dualarimds hep hayirlisi ise bizim icin olsun diyorum ama hayatimdaki insani gercekten cok seviyorum evlenmeyi düsünüyoruz ama daha okudugu icin en az 3-4 sene beklememiz gerekiyor ben hayatimdaki insanla ömür boyu birlikte yani evlilige gitmesini istiyorum bunun icin hangi duayi etmem gerekiyor bilgi verirseniz cok sevinirim ? Simdiden Allah razi olsun

  • NUR DOĞAN HER GÜN 270 YA KERİM CC 232 YA KEBİR C.C 400 YA VEDUD C.C OKUMAYA DEVAM ET.DUANIN KABULÜ İÇİN 55 YA MÜCİB C.C 100 YA SEMİ C.C

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>