El-Alim Zikri ile istediğini etkileme,İsteğine kavuşma

dua2Bu mübarek isimde büyüleme özelliği vardır.İsteyen istediğini bu ismin zikri ile tesir altına alabilir.Bu kişi ister amir olsun,ister memur,ister sevdiği biri olsun.Üstünde hakimiyet kurarak hükmünü ve bilgisini istediği gibi yürütür.

 

 

Bu isim özellikle perşembe günü Müşteri saatinde “Ya Alim celle celalühü”  150 kere  zikredilirse istediğini elde edersin.Dileyen ve vakti olursa her namazdan sonra zikredilmesi çok daha faydalıdır.

Bu  ismin virdine devam eden kimse istediğini elde eder,her türlü arzu ve isteğine kavuşur.

her gün 150 defa zikreden kişi,Allah hakkında ilim ve bilğiye iman ve izana yani kısaca marifetullaha sahip olur.evham ve şüphelerden kurtulur.İlme’l-yakin derecesine ulaşır.

 

Arama etiketleri : etkileme duası,birini etkilemek icin dua,sevdigini etkilemek için dua,etkileme duaları,sevdiğini etkileme duası,etkilemek icin dua,kavuşma duaları,ya alim anlamı

11 “El-Alim Zikri ile istediğini etkileme,İsteğine kavuşma

  • Alim ismi için mi soruyorsun.
   Müşteri saati

   Pazartesi(zeval yani güneşin tam tepe noktaya ulatığı an)

   Salı (Akşam)

   Çarşamba(Öğlen)

   Perşembe(Sabah)

   Cuma(Mabeyn yani öğle ile ikindi arası)

   Cumartesi(Kuşluk)

   Pazar(İkindi)

  • Bakın esamül hüsa yada dualar her an okunabilir Allah illa şu gün şu saat okusan kabul ederim demezama elimdeki kaynaklarda güününde ve saatinde özel istekler için okunursa daha tesirliolur der.Sadece ihtiyacımız için değil Allahın sevgisnin ve rızasını kazanmak içinde okuyalım olurmu.

  • Musa bey ben hoca değilim sadece elimdeki kaynaklardan dua paylaşıyorum.Elimdeki Dr.Arif Arslan Hocanın kitabında esmaların okuma saati ve günüde okunursa daha tesirli olacağını belirtiyor.Tbi duanın günü saati yok Allah rızası için okunursa her an okunabilir ama özel istekler için saatinde ve gününde okunması tavsiye ediliyor o yüzden öyle paylaştım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>