70 Bin kelime-i Tevhid’in Sırları

tevhidHer hangi bir kimse veya cemaat (70.ooo) defa 

“La ilahe İllallah,Muhammedün Rasulullah” diyerek her hangi bir dileğe ulaşmak,düşmanı yenmek ve istenilen sonuca erişmek için zikrederlerse maksatlarına Allah’ın izniyle  çok çabuk ulaşırlar.Arabi Hazretleri bu zikre çok önem veriyor  ve tavsiye ediyor.

Arama etiketleri : 70 bin kelime i tevhid,kelime i tevhid nasıl çekilir,70 bin kelime tevhid,kelime i tevhid,70 bin kelime i tevhid nasıl okunur,70 bin tevhid,70 bin kelime i tevhid nasıl çekilir,70 bin kelime i tevhid fazileti

21 “70 Bin kelime-i Tevhid’in Sırları

 1. merhaba oncelikle hersey ıcın allah razı olsun sızden …bu tevhıdı okuma usulu hakkunda bılgı verıırmısınız mesala bırkaçgun ıcınde okunurmu yoksa bır oturustamı bıtırmelı..

 2. Zeynep Hanım 70.000 tevhide başladım ve 40.000 okudum ama işyerinde zikirmatikle çekiyorum.Abdest olamdan çekilince hatime girmez mi??

 3. ayşegül akşiT

  selamun aleykum ben 70.000 tevhıde başlayacağım inşallah ALLAH kısmet ederse .. abdestsız çekilirmi acaba… sürekli LAİLAHE İLLAHLAH MUHAMMEDUN RASULULLAH diyemi çekeceğiz
  yoksa aralarda başka dualarda varmı … ben bı cenazede evınde başka bışeylerde duydum sankı .. yanlış çekmek istemiyorum bana yardımcı olabılırmısınız….

 4. merhaba ben diledim 70000 tane çekeceğim inşallah yanlız acaba birçok agızdan yapılsamı daha iyi olur yoksa kendim çeksem mi daha iyi olur merak ediyorum. yardımcı olabilirmisiniz?

 5. bana 70 bine kadar la ilahe illallah diyeceksin 70 binincide muhammeden resulullah diyeceksin dediler 42 bin civarında okudum sadece la ilehe illallah dedim inş yanlış yapmadım.

 6. s.a. kardeş yönetici olarak yanlış bilgiler veriyorsunuz. kelime-i
  tevhit hatmi nefis terbiyesi alan tarikat ehli olanlar tarafından çekilir ve bunların en az kendilerinin nefyi isbat dersi çekenlerin yapması gerekiyor.. usül olarak böyledir.
  ayrıca abdestsiz lailahe illalah diyebilirsin ama maksad kelimei tevhit hatmi ise abdestsiz olmaz.
  ayrıca insanlara verdiğin bilgiler neticesinde yaptıkların amellerin veballeri senin üzerinde olur bu ağır yük kendini ateşe atma istersen…. bilmemek değil öğrenmemek ayıptır….Allah (c.c) emanet..

  • s.a mehmet bey bende 70bn kelime-i tevhd okumak icn nyet ettm ve su an 7bn cvari cektm..tabiki abdstli olarak cekmek daha guzel,daha makbul..fakat insan her an abdstli olamayablr..bu yuzden abdstszkende cekileblr bence..unutma Allah yolunda atilan her adim guzeldir..abdstszm dye bos durup,seytana frsat verip gunah islemektense,abdstszkende laaaa ilahe illallah demesi daha iyidr..ustelik insanlari boyle guzel bi sevaba tesvik eden yoneticiye tesekkur edecegnize onu ateste yanarsnz dye vesvese veriyorsunuz..yanlis bsy bu!..yoneticiye tsk edyorum bzi boyle guzel bi sevaba tesvk ettgi icn..Rabbm kendne atilan tek bir adima bin adimla karsilik verir..affedilenlerden olmak umidiyle..Allaha emanet olun..

  • Arkadaşlar kelime – i tevhit okumak ise okunur ama kalp teki niyetine bakılır ise ALLAH c.c rızası olduğundan sıkıntılar var neden bir başbakan gibi dünya malının yanında pis bir vaziyette çıkamıyoruz olmuyor değilmi içeri bile almazlar hakkınızı helal edin de Adabı gerektiren haller ABDEST siz olmaz ALLAH için bilgi yanlış ise vermeyelim kurbanım yanlış bilgi insanı dinden eder neuzu BİLLAH bu tür konularda net cevap vermeden başka birisine daha danışmalara da da fayda olur dert çabuk cevap vermek te değil doğru cevap vermekte

   Okunuşu ise bilmediğiniz gibi düzeltiniz kafamıza göre çekmeyelim İNŞALLAH bir mürşit ten yardım alarak

   • SEVGİLİ KARDEŞİM BEN BİR HOCA DEĞİLİM AMA ÇEVREMDE TANDIĞIM HOCALAR VAR..EVET ABDESTLİ OKUMAK DAHA EHVALDİR..AMA İNASNAI HER AN BADESTLİ OLMASI ZOR BU YÜZDEN ALLAHI ZKRETMEYİ BIRAKALIM MI BUARA KUARAN OKUNMUYOR NAMAZDA KILINMIYOR SADECE ZİKREDİYORUZ ALLAHI..BELKİ BİLĞİM TAM DEĞİL AMA TEKARAR ARAŞTIRICAM.

 7. Merhabalar,kelime i tevhid e başlanmadan önce okunması gereken dualar var mıdır neler?

  Ayrıca la ilahe illallah olarak mı çekilecek sadece yoksa la ilahe illallah muhammeden resulullah olarak mı?

  Çok teşekkürler

  • zeynep
   Bunun için bir usul yok kardeşim abdset alın nyet edin ne için okuycaksanzı okuyun bu sayıyı tamamlamak için belli gün yok bir gündde de olur ..daha fazla olan gündede

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>