Defalarca denenmiş “sıkıntılardan kurtaran ” duaların kabulü için dua

duaHer kim aşağıdaki yazılı bulunan esma-i şerifleri belirtilen adet sayısınca  okur ise okuma şekli bir gün ..azami 3 gün  içinde abdestli olarak okur ise  Hz.yusuf a.s gibi dardan kurtulur.Bu dua 7 gün ara ile 3 defa tekrarlanmalıdır.İnanarak yapan kimseye bir gün birşekilde  kapılar açlılır ve sıkıntısında, darlığından, derdinden kurtulur.

canı gönülden,sadakat ile okuyan kimse en kısa zamanda  karşılığını görür,şüpheye düşmeyen başarır.Bu dua defalarca denenemiştir.

Okunacak esma:

16641 YA LATİF C.C

Haksız yere hapse giren için de defalarca denemiştir.

 

 

4 “Defalarca denenmiş “sıkıntılardan kurtaran ” duaların kabulü için dua

 1. 3 gün içnde 16641 ya latif okuyup 7 gün ara vereceğiz öyle mi. örneğin pazartesi+salı+çarşamba= 16641 ya latif.
  haftaya çarşambaya kadar ara ver.
  perş+cuma+cumartesi =16641 ya latif
  haftaya cumaya kadar ara ver.
  cumartesi+pazar+pazartesi =16641 ya latif
  ve bitiyor öyle mi?

  • HİLAL KARDEŞİM EN MAKBULÜ BİR EGCEDE BİTİRMEK AMA BU ZOR BİRA O YÜZDE 16641 3 GÜN İÇİNDE BİTİR..3 HAFTA BÖYLE DEVAM ET YADA 3 GÜN BİTİNC EYENİDEN BAŞLA 3 GÜN 9 GÜN OLABLİR AYDA 3 HAFTA 3 GÜN DE BİTİR.

  • KARDEŞİM YATSIDAN SONAR 2 REKAT HACET NAMAZI KILIN NİYETİNİZ YAPIN BİR GÜNDE YADA EN FAZLA 3 GÜNDE BİTİRİN ..BUNU 3 HAFTA BÖYLE YAPIN EĞER OKUYABİLİRSENİZ HER GÜN 1000 DE SELAVAT OKUYUN YADA EN AZ 100

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>